BOLIVIA Clausura Results, Table, Live Scores, Live Stream & Video Highlights

Upcoming Fixtures
Friday
BolivarGuabira00:00

Bolivar - Guabira

Bolivar are playing Guabira at the Clausura of Bolivia on November 16. The match will kick off 00:00 UTC.

Saturday
Royal PariClub Destroyers20:00

Royal Pari - Club Destroyers

Royal Pari are playing Club Destroyers at the Clausura of Bolivia on November 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Sunday
San JoseReal Potosi19:00

San Jose - Real Potosi

San Jose are playing Real Potosi at the Clausura of Bolivia on November 18. The match will kick off 19:00 UTC.

AuroraWilstermann21:15

Aurora - Wilstermann

Aurora are playing Wilstermann at the Clausura of Bolivia on November 18. The match will kick off 21:15 UTC.

November 24th
Sport Boys WarnesSan Jose19:00

Sport Boys Warnes - San Jose

Sport Boys Warnes are playing San Jose at the Clausura of Bolivia on November 24. The match will kick off 19:00 UTC.

Real PotosiClub Destroyers21:15

Real Potosi - Club Destroyers

Real Potosi are playing Club Destroyers at the Clausura of Bolivia on November 24. The match will kick off 21:15 UTC.

Royal PariWilstermann23:30

Royal Pari - Wilstermann

Royal Pari are playing Wilstermann at the Clausura of Bolivia on November 24. The match will kick off 23:30 UTC.

Latest Results
past Sunday
Oriente Petrolero2 - 1The StrongestFull TimeFT

Oriente Petrolero - The Strongest

Oriente Petrolero played The Strongest at the Clausura of Bolivia on November 11. The match kicked off 23:30 UTC. Oriente Petrolero won 2-1.

Real Potosi0 - 2WilstermannFull TimeFT

Real Potosi - Wilstermann

Real Potosi played Wilstermann at the Clausura of Bolivia on November 11. The match kicked off 21:15 UTC. Wilstermann won 0-2.

Bolivar2 - 0Nacional PotosiFull TimeFT

Bolivar - Nacional Potosi

Bolivar played Nacional Potosi at the Clausura of Bolivia on November 11. The match kicked off 20:00 UTC. Bolivar won 2-0.

Universitario Sucre0 - 4San JoseFull TimeFT

Universitario Sucre - San Jose

Universitario Sucre played San Jose at the Clausura of Bolivia on November 11. The match kicked off 19:00 UTC. San Jose won 0-4.

past Saturday
Royal Pari3 - 2BloomingFull TimeFT

Royal Pari - Blooming

Royal Pari played Blooming at the Clausura of Bolivia on November 10. The match kicked off 23:30 UTC. Royal Pari won 3-2.

Aurora4 - 2Sport Boys WarnesFull TimeFT

Aurora - Sport Boys Warnes

Aurora played Sport Boys Warnes at the Clausura of Bolivia on November 10. The match kicked off 21:15 UTC. Aurora won 4-2.

Club Destroyers1 - 2GuabiraFull TimeFT

Club Destroyers - Guabira

Club Destroyers played Guabira at the Clausura of Bolivia on November 10. The match kicked off 00:30 UTC. Guabira won 1-2.

November 4th
Blooming2 - 0Oriente PetroleroFull TimeFT

Blooming - Oriente Petrolero

Blooming played Oriente Petrolero at the Clausura of Bolivia on November 4. The match kicked off 23:30 UTC. Blooming won 2-0.

Wilstermann2 - 1Club DestroyersFull TimeFT

Wilstermann - Club Destroyers

Wilstermann played Club Destroyers at the Clausura of Bolivia on November 4. The match kicked off 21:15 UTC. Wilstermann won 2-1.

Universitario Sucre0 - 1AuroraFull TimeFT

Universitario Sucre - Aurora

Universitario Sucre played Aurora at the Clausura of Bolivia on November 4. The match kicked off 19:00 UTC. Aurora won 0-1.

November 3rd
Nacional Potosi3 - 1Royal PariFull TimeFT

Nacional Potosi - Royal Pari

Nacional Potosi played Royal Pari at the Clausura of Bolivia on November 3. The match kicked off 23:30 UTC. Nacional Potosi won 3-1.

Sport Boys Warnes4 - 1BolivarFull TimeFT

Sport Boys Warnes - Bolivar

Sport Boys Warnes played Bolivar at the Clausura of Bolivia on November 3. The match kicked off 21:15 UTC. Sport Boys Warnes won 4-1.

The Strongest5 - 1Real PotosiFull TimeFT

The Strongest - Real Potosi

The Strongest played Real Potosi at the Clausura of Bolivia on November 3. The match kicked off 19:00 UTC. The Strongest won 5-1.

November 2nd
San Jose6 - 0GuabiraFull TimeFT

San Jose - Guabira

San Jose played Guabira at the Clausura of Bolivia on November 2. The match kicked off 20:00 UTC. San Jose won 6-0.

October 30th
Real Potosi1 - 1BloomingFull TimeFT

Real Potosi - Blooming

Real Potosi played Blooming at the Clausura of Bolivia on October 30. The match kicked off 00:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

October 28th
Club Destroyers0 - 1The StrongestFull TimeFT

Club Destroyers - The Strongest

Club Destroyers played The Strongest at the Clausura of Bolivia on October 28. The match kicked off 23:30 UTC. The Strongest won 0-1.

Nacional Potosi3 - 0Oriente PetroleroFull TimeFT

Nacional Potosi - Oriente Petrolero

Nacional Potosi played Oriente Petrolero at the Clausura of Bolivia on October 28. The match kicked off 21:15 UTC. Nacional Potosi won 3-0.

Bolivar6 - 0Universitario SucreFull TimeFT

Bolivar - Universitario Sucre

Bolivar played Universitario Sucre at the Clausura of Bolivia on October 28. The match kicked off 20:00 UTC. Bolivar won 6-0.

Aurora1 - 2San JoseFull TimeFT

Aurora - San Jose

Aurora played San Jose at the Clausura of Bolivia on October 28. The match kicked off 19:00 UTC. San Jose won 1-2.

Guabira4 - 0WilstermannFull TimeFT

Guabira - Wilstermann

Guabira played Wilstermann at the Clausura of Bolivia on October 28. The match kicked off 19:00 UTC. Guabira won 4-0.

October 27th
Royal Pari4 - 1Sport Boys WarnesFull TimeFT

Royal Pari - Sport Boys Warnes

Royal Pari played Sport Boys Warnes at the Clausura of Bolivia on October 27. The match kicked off 20:00 UTC. Royal Pari won 4-1.

October 26th
Guabira3 - 1BloomingFull TimeFT

Guabira - Blooming

Guabira played Blooming at the Clausura of Bolivia on October 26. The match kicked off 00:30 UTC. Guabira won 3-1.

October 25th
Club Destroyers0 - 2Nacional PotosiFull TimeFT

Club Destroyers - Nacional Potosi

Club Destroyers played Nacional Potosi at the Clausura of Bolivia on October 25. The match kicked off 22:15 UTC. Nacional Potosi won 0-2.

Real Potosi3 - 1Sport Boys WarnesFull TimeFT

Real Potosi - Sport Boys Warnes

Real Potosi played Sport Boys Warnes at the Clausura of Bolivia on October 25. The match kicked off 00:30 UTC. Real Potosi won 3-1.

Wilstermann3 - 1The StrongestFull TimeFT

Wilstermann - The Strongest

Wilstermann played The Strongest at the Clausura of Bolivia on October 25. The match kicked off 00:30 UTC. Wilstermann won 3-1.

Bolivar4 - 2San JoseFull TimeFT

Bolivar - San Jose

Bolivar played San Jose at the Clausura of Bolivia on October 25. The match kicked off 00:00 UTC. Bolivar won 4-2.

October 24th
Universitario Sucre2 - 1Oriente PetroleroFull TimeFT

Universitario Sucre - Oriente Petrolero

Universitario Sucre played Oriente Petrolero at the Clausura of Bolivia on October 24. The match kicked off 22:15 UTC. Universitario Sucre won 2-1.

Royal Pari4 - 1AuroraFull TimeFT

Royal Pari - Aurora

Royal Pari played Aurora at the Clausura of Bolivia on October 24. The match kicked off 19:00 UTC. Royal Pari won 4-1.

October 22nd
Blooming1 - 0Club DestroyersFull TimeFT

Blooming - Club Destroyers

Blooming played Club Destroyers at the Clausura of Bolivia on October 22. The match kicked off 23:30 UTC. Blooming won 1-0.

October 21st
Sport Boys Warnes0 - 1Oriente PetroleroFull TimeFT

Sport Boys Warnes - Oriente Petrolero

Sport Boys Warnes played Oriente Petrolero at the Clausura of Bolivia on October 21. The match kicked off 23:30 UTC. Oriente Petrolero won 0-1.

Matchday Live
Notts CountyDoncaster Rovers19:45

Notts County - Doncaster Rovers

Notts County are playing Doncaster Rovers at the EFL Trophy of England on November 14. The match will kick off 19:45 UTC.

Southend UnitedSouthampton U-2319:45

Southend United - Southampton U-23

Southend United are playing Southampton U-23 at the EFL Trophy of England on November 14. The match will kick off 19:45 UTC.

Spartak-23 - 0SibirFull TimeFT

Spartak-2 - Sibir

Spartak-2 played Sibir at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 11:00 UTC. Spartak-2 won 3-0.

Tambov0 - 1ArmavirFull TimeFT

Tambov - Armavir

Tambov played Armavir at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 11:30 UTC. Armavir won 0-1.

Chertanovo3 - 1Nizhnyi NovgorodFull TimeFT

Chertanovo - Nizhnyi Novgorod

Chertanovo played Nizhnyi Novgorod at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 12:00 UTC. Chertanovo won 3-1.

FK Krasnodar-20 - 0TyumenFull TimeFT

FK Krasnodar-2 - Tyumen

FK Krasnodar-2 played Tyumen at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Zenit-20 - 1Tom77'

Zenit-2 - Tom

Zenit-2 are playing Tom at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Tom is winning 0-1.

Mordovia0 - 0SKA Khabarovsk34'

Mordovia - SKA Khabarovsk

Mordovia are playing SKA Khabarovsk at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sochi3 - 0Rotor32'

Sochi - Rotor

Sochi are playing Rotor at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and Sochi is winning 3-0.

Shinnik0 - 0Fakel2'

Shinnik - Fakel

Shinnik are playing Fakel at the FNL of Russia on November 14. The match kicked off 15:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

AvangardKhimki16:00

Avangard - Khimki

Avangard are playing Khimki at the FNL of Russia on November 14. The match will kick off 16:00 UTC.

BalticaLuch-Energia17:00

Baltica - Luch-Energia

Baltica are playing Luch-Energia at the FNL of Russia on November 14. The match will kick off 17:00 UTC.

VascoAtletico-PR21:30

Vasco - Atletico-PR

Vasco are playing Atletico-PR at the Serie A of Brasil on November 14. The match will kick off 21:30 UTC.

BahiaCeara23:00

Bahia - Ceara

Bahia are playing Ceara at the Serie A of Brasil on November 14. The match will kick off 23:00 UTC.

ParanaAtletico-MG23:00

Parana - Atletico-MG

Parana are playing Atletico-MG at the Serie A of Brasil on November 14. The match will kick off 23:00 UTC.

CruzeiroCorinthians23:45

Cruzeiro - Corinthians

Cruzeiro are playing Corinthians at the Serie A of Brasil on November 14. The match will kick off 23:45 UTC.

PalmeirasFluminense23:45

Palmeiras - Fluminense

Palmeiras are playing Fluminense at the Serie A of Brasil on November 14. The match will kick off 23:45 UTC.

Sport RecifeVitoria23:45

Sport Recife - Vitoria

Sport Recife are playing Vitoria at the Serie A of Brasil on November 14. The match will kick off 23:45 UTC.

Zulte-Waregem0 - 0NACFull TimeFT

Zulte-Waregem - NAC

Zulte-Waregem played NAC at the Club Friendlies of International on November 14. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Meppen1 - 0EmmenFull TimeFT

Meppen - Emmen

Meppen played Emmen at the Club Friendlies of International on November 14. The match kicked off 13:00 UTC. Meppen won 1-0.

LeganesAD Alcorcon18:00

Leganes - AD Alcorcon

Leganes are playing AD Alcorcon at the Club Friendlies of International on November 14. The match will kick off 18:00 UTC.

Rayo VallecanoGrasshoppers19:30

Rayo Vallecano - Grasshoppers

Rayo Vallecano are playing Grasshoppers at the Club Friendlies of International on November 14. The match will kick off 19:30 UTC.

DeportivoAthletic Bilbao19:45

Deportivo - Athletic Bilbao

Deportivo are playing Athletic Bilbao at the Club Friendlies of International on November 14. The match will kick off 19:45 UTC.

SwitzerlandQatar18:00

Switzerland - Qatar

Switzerland are playing Qatar at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on November 14. The match will kick off 18:00 UTC.

Gloucester CityWoking19:45

Gloucester City - Woking

Gloucester City are playing Woking at the National League South of England on November 14. The match will kick off 19:45 UTC.

Taunton TownWalton Casuals19:45

Taunton Town - Walton Casuals

Taunton Town are playing Walton Casuals at the NL Premier, Southern South of England on November 14. The match will kick off 19:45 UTC.

LeatherheadKingstonian19:45

Leatherhead - Kingstonian

Leatherhead are playing Kingstonian at the NL Premier, Isthmian of England on November 14. The match will kick off 19:45 UTC.

MersthamMargate19:45

Merstham - Margate

Merstham are playing Margate at the NL Premier, Isthmian of England on November 14. The match will kick off 19:45 UTC.

Norwich U-23Athletic U-2319:00

Norwich U-23 - Athletic U-23

Norwich U-23 are playing Athletic U-23 at the Premier League International cup, Group Stage of Europe on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Schalke-2Ahlen19:00

Schalke-2 - Ahlen

Schalke-2 are playing Ahlen at the Oberliga, Westfalen of Germany on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

MertenAlfter18:30

Merten - Alfter

Merten are playing Alfter at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on November 14. The match will kick off 18:30 UTC.

Borussia FreialdenhovenFC Wegberg-Beeck19:00

Borussia Freialdenhoven - FC Wegberg-Beeck

Borussia Freialdenhoven are playing FC Wegberg-Beeck at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Siegburger SVViktoria Arnoldsweiler19:00

Siegburger SV - Viktoria Arnoldsweiler

Siegburger SV are playing Viktoria Arnoldsweiler at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Ergotelis1 - 2PAOKFull TimeFT

Ergotelis - PAOK

Ergotelis played PAOK at the National Cup of Greece on November 14. The match kicked off 13:00 UTC. PAOK won 1-2.

MonzaNovara15:30

Monza - Novara

Monza are playing Novara at the National cup Serie C, playoffs of Italy on November 14. The match will kick off 15:30 UTC.

PontederaRobur Siena17:30

Pontedera - Robur Siena

Pontedera are playing Robur Siena at the National cup Serie C, playoffs of Italy on November 14. The match will kick off 17:30 UTC.

Pro VercelliAlessandria19:30

Pro Vercelli - Alessandria

Pro Vercelli are playing Alessandria at the National cup Serie C, playoffs of Italy on November 14. The match will kick off 19:30 UTC.

Virtus EntellaCarrarese19:30

Virtus Entella - Carrarese

Virtus Entella are playing Carrarese at the National cup Serie C, playoffs of Italy on November 14. The match will kick off 19:30 UTC.

ViterbeseTernana19:30

Viterbese - Ternana

Viterbese are playing Ternana at the National cup Serie C, playoffs of Italy on November 14. The match will kick off 19:30 UTC.

FS Metta LUSuper Nova16:00

FS Metta LU - Super Nova

FS Metta LU are playing Super Nova at the Virsliga, playoffs of Latvia on November 14. The match will kick off 16:00 UTC.

USA U-17 WCameroon U-17 W17:00

USA U-17 W - Cameroon U-17 W

USA U-17 W are playing Cameroon U-17 W at the Group Stage - Women of Fifa World Cup U-17 on November 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Korea Republic U-17 WSpain U-17 W19:00

Korea Republic U-17 W - Spain U-17 W

Korea Republic U-17 W are playing Spain U-17 W at the Group Stage - Women of Fifa World Cup U-17 on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Korea DPR U-17 WGermany U-17 W20:00

Korea DPR U-17 W - Germany U-17 W

Korea DPR U-17 W are playing Germany U-17 W at the Group Stage - Women of Fifa World Cup U-17 on November 14. The match will kick off 20:00 UTC.

Canada U-17 WColombia U-17 W22:00

Canada U-17 W - Colombia U-17 W

Canada U-17 W are playing Colombia U-17 W at the Group Stage - Women of Fifa World Cup U-17 on November 14. The match will kick off 22:00 UTC.

Javor1 - 1Radnik Surdulica0-0 On PenaltiesPen 0-0

Javor - Radnik Surdulica

Javor played Radnik Surdulica at the National Cup of Serbia on November 14. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Roda FCTorre Levante19:00

Roda FC - Torre Levante

Roda FC are playing Torre Levante at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Pena DeportivoMercadal15:00

Pena Deportivo - Mercadal

Pena Deportivo are playing Mercadal at the Tercera Division, Group 11 of Spain on November 14. The match will kick off 15:00 UTC.

EsporlesPoblense19:00

Esporles - Poblense

Esporles are playing Poblense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Oskarshamns AIKVarberg15:45

Oskarshamns AIK - Varberg

Oskarshamns AIK are playing Varberg at the Division 2, Promotion Play-offs of Sweden on November 14. The match will kick off 15:45 UTC.

SyrianskaVarnamo18:00

Syrianska - Varnamo

Syrianska are playing Varnamo at the Division 2, Promotion Play-offs of Sweden on November 14. The match will kick off 18:00 UTC.

England U-194 - 0Moldova U-19Full TimeFT

England U-19 - Moldova U-19

England U-19 played Moldova U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 09:00 UTC. England U-19 won 4-0.

Azerbaijan U-191 - 4Israel U-19Full TimeFT

Azerbaijan U-19 - Israel U-19

Azerbaijan U-19 played Israel U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 10:00 UTC. Israel U-19 won 1-4.

Malta U-190 - 1France U-19Full TimeFT

Malta U-19 - France U-19

Malta U-19 played France U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 10:00 UTC. France U-19 won 0-1.

Bulgaria U-191 - 1Romania U-19Full TimeFT

Bulgaria U-19 - Romania U-19

Bulgaria U-19 played Romania U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Greece U-194 - 0Gibraltar U-19Full TimeFT

Greece U-19 - Gibraltar U-19

Greece U-19 played Gibraltar U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 12:30 UTC. Greece U-19 won 4-0.

FYR Macedonia U-191 - 1Croatia U-19Full TimeFT

FYR Macedonia U-19 - Croatia U-19

FYR Macedonia U-19 played Croatia U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Georgia U-197 - 0Liechtenstein U-19Full TimeFT

Georgia U-19 - Liechtenstein U-19

Georgia U-19 played Liechtenstein U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 13:00 UTC. Georgia U-19 won 7-0.

Lithuania U-190 - 5Belgium U-19Full TimeFT

Lithuania U-19 - Belgium U-19

Lithuania U-19 played Belgium U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 13:15 UTC. Belgium U-19 won 0-5.

Serbia U-191 - 2Kazakhstan U-1976'

Serbia U-19 - Kazakhstan U-19

Serbia U-19 are playing Kazakhstan U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Kazakhstan U-19 is winning 1-2.

Turkey U-190 - 1Iceland U-1977'

Turkey U-19 - Iceland U-19

Turkey U-19 are playing Iceland U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Iceland U-19 is winning 0-1.

Czech Republic U-19Luxembourg U-1916:00

Czech Republic U-19 - Luxembourg U-19

Czech Republic U-19 are playing Luxembourg U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match will kick off 16:00 UTC.

Sweden U-19San Marino U-1916:00

Sweden U-19 - San Marino U-19

Sweden U-19 are playing San Marino U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match will kick off 16:00 UTC.

Wales U-19Scotland U-1917:00

Wales U-19 - Scotland U-19

Wales U-19 are playing Scotland U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match will kick off 17:00 UTC.

Northern Ireland U-19Poland U-1919:00

Northern Ireland U-19 - Poland U-19

Northern Ireland U-19 are playing Poland U-19 at the Qualifying round, Group Stage of Uefa Under-19 Championship on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

PSMSPS TNI11:30

PSMS - PS TNI

PSMS are playing PS TNI at the Liga 1 of Indonesia on November 14. The match will kick off 11:30 UTC.

Saipa0 - 0Gostaresh FoladFull TimeFT

Saipa - Gostaresh Folad

Saipa played Gostaresh Folad at the Gulf Pro League of Iran on November 14. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Al Mojzel0 - 0Al-WashmFull TimeFT

Al Mojzel - Al-Washm

Al Mojzel played Al-Washm at the Division 1 of Saudi Arabia on November 14. The match kicked off 12:10 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Al Shoalah0 - 1AbhaFull TimeFT

Al Shoalah - Abha

Al Shoalah played Abha at the Division 1 of Saudi Arabia on November 14. The match kicked off 12:30 UTC. Abha won 0-1.

Al Ain FC2 - 2JeddahFull TimeFT

Al Ain FC - Jeddah

Al Ain FC played Jeddah at the Division 1 of Saudi Arabia on November 14. The match kicked off 12:35 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Al-Ansar0 - 0Al-KhaleejFull TimeFT

Al-Ansar - Al-Khaleej

Al-Ansar played Al-Khaleej at the Division 1 of Saudi Arabia on November 14. The match kicked off 12:35 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Al Adalh0 - 0Al JabalainHalf TimeHT

Al Adalh - Al Jabalain

Al Adalh are playing Al Jabalain at the Division 1 of Saudi Arabia on November 14. The match kicked off 14:35 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Esperance3 - 0GabesFull TimeFT

Esperance - Gabes

Esperance played Gabes at the Ligue 1 of Tunisia on November 14. The match kicked off 13:00 UTC. Esperance won 3-0.

Real EspanaMarathon01:00

Real Espana - Marathon

Real Espana are playing Marathon at the Liga Nacional, Final Stages of Honduras on November 15. The match will kick off 01:00 UTC.

Universidad GJuarez01:00

Universidad G - Juarez

Universidad G are playing Juarez at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on November 15. The match will kick off 01:00 UTC.

DoradosMineros Zacatecas03:00

Dorados - Mineros Zacatecas

Dorados are playing Mineros Zacatecas at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on November 15. The match will kick off 03:00 UTC.

Plaza AmadorSan Francisco FC01:00

Plaza Amador - San Francisco FC

Plaza Amador are playing San Francisco FC at the LFP, Playoffs of Panama on November 15. The match will kick off 01:00 UTC.

Tauro FCAlianza FC02:00

Tauro FC - Alianza FC

Tauro FC are playing Alianza FC at the LFP, Playoffs of Panama on November 15. The match will kick off 02:00 UTC.

Sarmiento2 - 0Arsenal SFull TimeFT

Sarmiento - Arsenal S

Sarmiento played Arsenal S at the Primera B Nacional of Argentina on November 14. The match kicked off 13:45 UTC. Sarmiento won 2-0.

Indep. MedellinAtletico Bucaramanga01:00

Indep. Medellin - Atletico Bucaramanga

Indep. Medellin are playing Atletico Bucaramanga at the Primera Division, Final Stages of Colombia on November 15. The match will kick off 01:00 UTC.

Santa Fe BogotaDeportes Tolima01:00

Santa Fe Bogota - Deportes Tolima

Santa Fe Bogota are playing Deportes Tolima at the Primera Division, Final Stages of Colombia on November 15. The match will kick off 01:00 UTC.

Spain U-21Denmark U-2119:00

Spain U-21 - Denmark U-21

Spain U-21 are playing Denmark U-21 at the FRIENDLIES U-21 of International on November 14. The match will kick off 19:00 UTC.

Croatia U-20Belarus U-2016:00

Croatia U-20 - Belarus U-20

Croatia U-20 are playing Belarus U-20 at the FRIENDLIES U-20 of International on November 14. The match will kick off 16:00 UTC.

Peru U-20Ecuador U-2017:30

Peru U-20 - Ecuador U-20

Peru U-20 are playing Ecuador U-20 at the FRIENDLIES U-20 of International on November 14. The match will kick off 17:30 UTC.

Venezuela U-20Bolivia U-2020:30

Venezuela U-20 - Bolivia U-20

Venezuela U-20 are playing Bolivia U-20 at the FRIENDLIES U-20 of International on November 14. The match will kick off 20:30 UTC.

Armenia U-190 - 4Netherlands U-19Full TimeFT

Armenia U-19 - Netherlands U-19

Armenia U-19 played Netherlands U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on November 14. The match kicked off 10:00 UTC. Netherlands U-19 won 0-4.

Spain U-190 - 0Norway U-19Full TimeFT

Spain U-19 - Norway U-19

Spain U-19 played Norway U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on November 14. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Germany U-190 - 1Portugal U-19Full TimeFT

Germany U-19 - Portugal U-19

Germany U-19 played Portugal U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on November 14. The match kicked off 13:00 UTC. Portugal U-19 won 0-1.

Slovakia U-172 - 1Hungary U-17Full TimeFT

Slovakia U-17 - Hungary U-17

Slovakia U-17 played Hungary U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on November 14. The match kicked off 11:00 UTC. Slovakia U-17 won 2-1.

Ireland U-171 - 4Germany U-17Full TimeFT

Ireland U-17 - Germany U-17

Ireland U-17 played Germany U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on November 14. The match kicked off 13:00 UTC. Germany U-17 won 1-4.