CA Atlas vs Claypole Live Score and Live Stream

Kick-off at 20:00 on Monday, February 24
Full Time
Copy
Embed all videos of CA Atlas - Claypole
Argentina Primera D Metropolitana, Clausura
0 : 0
FT
Full Time
Match ends. CA Atlas 0, Claypole 0.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 0 : 0
First half ends.
Kick-off
First half begins
6
CA Atlas haven't played a draw in their previous 6 matches.
4
Claypole haven't played a draw in their previous 4 matches.
4
Claypole have conceded a goal in their previous 4 away matches.
Live Match Report

CA Atlas played Claypole at the Primera D Metropolitana, Clausura of Argentina on February 24. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 0 - 0. CA Atlas are the leaders in the table with 16 points after 6 matches, while Claypole are 9th with 4 points in 4 matches.

ScoreBat is covering CA Atlas vs Claypole in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and official video highlights. You can watch CA Atlas vs Claypole live stream here on ScoreBat when the official streaming is available. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We will provide only official live stream strictly from the official channels of Argentina Primera D Metropolitana, Clausura, CA Atlas or Claypole whenever available. We cover all matches of Argentina Primera D Metropolitana, Clausura in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/ca-atlas-vs-claypole-live-stream/.

Argentina Primera D Metropolitana, Clausura's live standings are availble and updated in real time.

CA Atlas have won Defensores de Cambaceres and Centro Espanol in their previous 3 matches, while Claypole have lost to Atletico Lugano in their previous match.

Previous Meetings
September 23rd, 2019 - Primera D Metropolitana, Apertura

CA Atlas and Claypole have met once in their recent history. CA Atlas won that match.

CA Atlas have won 5 of their 6 matches in Primera D Metropolitana, Clausura, drawing 1 and having 0 defeats this season. They have scored 12 goals - 2.00 per match, conceding 1 - 0.17 per match. Claypole have won 1 of their 4 matches in Primera D Metropolitana, Clausura, drawing 1 and having 2 defeats this season. They have scored 2 goals - 0.50 per match, conceding 3 - 0.75 per match.

Goals and video highlights of the match between CA Atlas and Claypole are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when CA Atlas or Claypole score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between CA Atlas and Claypole include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from CA Atlas vs Claypole with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Argentina Primera D Metropolitana, Clausura are available whenever we can find an official stream from the official acounts of the league. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country or there aren't any official live streams available. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Aston VillaWolvesPostponedPst

Aston Villa - Wolves

Aston Villa are playing Wolves at the Premier League of England on April 4.

ArsenalNorwich CityPostponedPst

Arsenal - Norwich City

Arsenal are playing Norwich City at the Premier League of England on April 4.

Crystal PalaceBurnleyPostponedPst

Crystal Palace - Burnley

Crystal Palace are playing Burnley at the Premier League of England on April 4.

WatfordSouthamptonPostponedPst

Watford - Southampton

Watford are playing Southampton at the Premier League of England on April 4.

AugsburgPaderbornPostponedPst

Augsburg - Paderborn

Augsburg are playing Paderborn at the Bundesliga of Germany on April 4.

HoffenheimKolnPostponedPst

Hoffenheim - Koln

Hoffenheim are playing Koln at the Bundesliga of Germany on April 4.

Union BerlinMainzPostponedPst

Union Berlin - Mainz

Union Berlin are playing Mainz at the Bundesliga of Germany on April 4.

CagliariAtalantaPostponedPst

Cagliari - Atalanta

Cagliari are playing Atalanta at the Serie A of Italy on April 4.

NapoliRomaPostponedPst

Napoli - Roma

Napoli are playing Roma at the Serie A of Italy on April 4.

JuventusTorinoPostponedPst

Juventus - Torino

Juventus are playing Torino at the Serie A of Italy on April 4.

BrentfordWiganPostponedPst

Brentford - Wigan

Brentford are playing Wigan at the Championship of England on April 4.

FulhamBirminghamPostponedPst

Fulham - Birmingham

Fulham are playing Birmingham at the Championship of England on April 4.

HuddersfieldPreston NEPostponedPst

Huddersfield - Preston NE

Huddersfield are playing Preston NE at the Championship of England on April 4.

LutonReadingPostponedPst

Luton - Reading

Luton are playing Reading at the Championship of England on April 4.

MiddlesbroughQPRPostponedPst

Middlesbrough - QPR

Middlesbrough are playing QPR at the Championship of England on April 4.

Stoke CityBarnsleyPostponedPst

Stoke City - Barnsley

Stoke City are playing Barnsley at the Championship of England on April 4.

PSVHeracles AlmeloPostponedPst

PSV - Heracles Almelo

PSV are playing Heracles Almelo at the Eredivisie of Netherlands on April 4.

VV VenloWillem IIPostponedPst

VV Venlo - Willem II

VV Venlo are playing Willem II at the Eredivisie of Netherlands on April 4.

AZVitessePostponedPst

AZ - Vitesse

AZ are playing Vitesse at the Eredivisie of Netherlands on April 4.

UtrechtGroningenPostponedPst

Utrecht - Groningen

Utrecht are playing Groningen at the Eredivisie of Netherlands on April 4.

KilmarnockLivingstonPostponedPst

Kilmarnock - Livingston

Kilmarnock are playing Livingston at the Premier League of Scotland on April 4.

RangersMotherwellPostponedPst

Rangers - Motherwell

Rangers are playing Motherwell at the Premier League of Scotland on April 4.

Ross CountySt. MirrenPostponedPst

Ross County - St. Mirren

Ross County are playing St. Mirren at the Premier League of Scotland on April 4.

St. JohnstoneHamiltonPostponedPst

St. Johnstone - Hamilton

St. Johnstone are playing Hamilton at the Premier League of Scotland on April 4.

Santa ClaraPortimonensePostponedPst

Santa Clara - Portimonense

Santa Clara are playing Portimonense at the Primeira Liga of Portugal on April 4.

GuimaraesMoreirensePostponedPst

Guimaraes - Moreirense

Guimaraes are playing Moreirense at the Primeira Liga of Portugal on April 4.

FamalicaoBragaPostponedPst

Famalicao - Braga

Famalicao are playing Braga at the Primeira Liga of Portugal on April 4.

SpartakUfaPostponedPst

Spartak - Ufa

Spartak are playing Ufa at the Premier League of Russia on April 4.

RubinLokomotivPostponedPst

Rubin - Lokomotiv

Rubin are playing Lokomotiv at the Premier League of Russia on April 4.

RostovArsenal TPostponedPst

Rostov - Arsenal T

Rostov are playing Arsenal T at the Premier League of Russia on April 4.

Austria VAltachPostponedPst

Austria V - Altach

Austria V are playing Altach at the Bundesliga of Austria on April 4.

St. PoltenAdmiraPostponedPst

St. Polten - Admira

St. Polten are playing Admira at the Bundesliga of Austria on April 4.

TirolMattersburgPostponedPst

Tirol - Mattersburg

Tirol are playing Mattersburg at the Bundesliga of Austria on April 4.

Shakhtyor SoligorskNeman12:30

Shakhtyor Soligorsk - Neman

Shakhtyor Soligorsk are playing Neman at the Premier League of Belarus on April 4. The match will kick off 12:30 UTC.

BATERuh Brest14:30

BATE - Ruh Brest

BATE are playing Ruh Brest at the Premier League of Belarus on April 4. The match will kick off 14:30 UTC.

Dinamo BrestSlavia-Mozyr16:30

Dinamo Brest - Slavia-Mozyr

Dinamo Brest are playing Slavia-Mozyr at the Premier League of Belarus on April 4. The match will kick off 16:30 UTC.

BoleslavZlinPostponedPst

Boleslav - Zlin

Boleslav are playing Zlin at the First League of Czech Republic on April 4.

BudejoviceOlomoucPostponedPst

Budejovice - Olomouc

Budejovice are playing Olomouc at the First League of Czech Republic on April 4.

JablonecLiberecPostponedPst

Jablonec - Liberec

Jablonec are playing Liberec at the First League of Czech Republic on April 4.

OpavaBohemians 1905PostponedPst

Opava - Bohemians 1905

Opava are playing Bohemians 1905 at the First League of Czech Republic on April 4.

OstravaPlzenPostponedPst

Ostrava - Plzen

Ostrava are playing Plzen at the First League of Czech Republic on April 4.

PribramSlavia PrahaPostponedPst

Pribram - Slavia Praha

Pribram are playing Slavia Praha at the First League of Czech Republic on April 4.

SlovackoKarvinaPostponedPst

Slovacko - Karvina

Slovacko are playing Karvina at the First League of Czech Republic on April 4.

Sparta PrahaTeplicePostponedPst

Sparta Praha - Teplice

Sparta Praha are playing Teplice at the First League of Czech Republic on April 4.

ChrudimHradec KralovePostponedPst

Chrudim - Hradec Kralove

Chrudim are playing Hradec Kralove at the FNL of Czech Republic on April 4.

SokolovPardubicePostponedPst

Sokolov - Pardubice

Sokolov are playing Pardubice at the FNL of Czech Republic on April 4.

TrinecProstejovPostponedPst

Trinec - Prostejov

Trinec are playing Prostejov at the FNL of Czech Republic on April 4.

LisenJihlavaPostponedPst

Lisen - Jihlava

Lisen are playing Jihlava at the FNL of Czech Republic on April 4.

BlackpoolBurton AlbionPostponedPst

Blackpool - Burton Albion

Blackpool are playing Burton Albion at the League One of England on April 4.

BoltonLincoln CityPostponedPst

Bolton - Lincoln City

Bolton are playing Lincoln City at the League One of England on April 4.

RochdaleOxford UnitedPostponedPst

Rochdale - Oxford United

Rochdale are playing Oxford United at the League One of England on April 4.

SunderlandShrewsburyPostponedPst

Sunderland - Shrewsbury

Sunderland are playing Shrewsbury at the League One of England on April 4.

BradfordColchesterPostponedPst

Bradford - Colchester

Bradford are playing Colchester at the League Two of England on April 4.

CarlislePort ValePostponedPst

Carlisle - Port Vale

Carlisle are playing Port Vale at the League Two of England on April 4.

Cheltenham TownExeterPostponedPst

Cheltenham Town - Exeter

Cheltenham Town are playing Exeter at the League Two of England on April 4.

CreweNorthamptonPostponedPst

Crewe - Northampton

Crewe are playing Northampton at the League Two of England on April 4.

MorecambeCrawley TownPostponedPst

Morecambe - Crawley Town

Morecambe are playing Crawley Town at the League Two of England on April 4.

NewportGrimsbyPostponedPst

Newport - Grimsby

Newport are playing Grimsby at the League Two of England on April 4.

PlymouthForest GreenPostponedPst

Plymouth - Forest Green

Plymouth are playing Forest Green at the League Two of England on April 4.

PaideKuressaarePostponedPst

Paide - Kuressaare

Paide are playing Kuressaare at the Meistriliiga of Estonia on April 4.

Tulevik ViljandiFloraPostponedPst

Tulevik Viljandi - Flora

Tulevik Viljandi are playing Flora at the Meistriliiga of Estonia on April 4.

Levadia TLegionPostponedPst

Levadia T - Legion

Levadia T are playing Legion at the Meistriliiga of Estonia on April 4.

Dinamo BatumiTorpedo K.PostponedPst

Dinamo Batumi - Torpedo K.

Dinamo Batumi are playing Torpedo K. at the Erovnuli Liga of Georgia on April 4.

Dinamo Tb.Dila GoriPostponedPst

Dinamo Tb. - Dila Gori

Dinamo Tb. are playing Dila Gori at the Erovnuli Liga of Georgia on April 4.

MeraniSamtrediaPostponedPst

Merani - Samtredia

Merani are playing Samtredia at the Erovnuli Liga of Georgia on April 4.

TelaviChikhuraPostponedPst

Telavi - Chikhura

Telavi are playing Chikhura at the Erovnuli Liga of Georgia on April 4.

HannoverKarlsruherPostponedPst

Hannover - Karlsruher

Hannover are playing Karlsruher at the 2. Bundesliga of Germany on April 4.

St. PauliHeidenheimPostponedPst

St. Pauli - Heidenheim

St. Pauli are playing Heidenheim at the 2. Bundesliga of Germany on April 4.

DebrecenKaposvarPostponedPst

Debrecen - Kaposvar

Debrecen are playing Kaposvar at the NB I of Hungary on April 4.

FehervarVardaPostponedPst

Fehervar - Varda

Fehervar are playing Varda at the NB I of Hungary on April 4.

FerencvarosDiosgyorPostponedPst

Ferencvaros - Diosgyor

Ferencvaros are playing Diosgyor at the NB I of Hungary on April 4.

MezokovesdPaksPostponedPst

Mezokovesd - Paks

Mezokovesd are playing Paks at the NB I of Hungary on April 4.

UjpestHonvedPostponedPst

Ujpest - Honved

Ujpest are playing Honved at the NB I of Hungary on April 4.

ZalaegerszegPuskasPostponedPst

Zalaegerszeg - Puskas

Zalaegerszeg are playing Puskas at the NB I of Hungary on April 4.

CittadellaPerugiaPostponedPst

Cittadella - Perugia

Cittadella are playing Perugia at the Serie B of Italy on April 4.

SpeziaPisaPostponedPst

Spezia - Pisa

Spezia are playing Pisa at the Serie B of Italy on April 4.

ChievoFrosinonePostponedPst

Chievo - Frosinone

Chievo are playing Frosinone at the Serie B of Italy on April 4.

RigaLiepajaPostponedPst

Riga - Liepaja

Riga are playing Liepaja at the Virsliga of Latvia on April 4.

TukumsDaugava DPostponedPst

Tukums - Daugava D

Tukums are playing Daugava D at the Virsliga of Latvia on April 4.

RiteriaiSuduvaPostponedPst

Riteriai - Suduva

Riteriai are playing Suduva at the A Lyga of Lithuania on April 4.

Birkirkara FCSanta LuciaPostponedPst

Birkirkara FC - Santa Lucia

Birkirkara FC are playing Santa Lucia at the Premier Division of Malta on April 4.

Hibernians FCFloriana FCPostponedPst

Hibernians FC - Floriana FC

Hibernians FC are playing Floriana FC at the Premier Division of Malta on April 4.

MostaBalzanPostponedPst

Mosta - Balzan

Mosta are playing Balzan at the Premier Division of Malta on April 4.

LKS LodzJagielloniaPostponedPst

LKS Lodz - Jagiellonia

LKS Lodz are playing Jagiellonia at the Ekstraklasa of Poland on April 4.

LechPogon SzczecinPostponedPst

Lech - Pogon Szczecin

Lech are playing Pogon Szczecin at the Ekstraklasa of Poland on April 4.

LegiaArka GdyniaPostponedPst

Legia - Arka Gdynia

Legia are playing Arka Gdynia at the Ekstraklasa of Poland on April 4.

AstraSteauaPostponedPst

Astra - Steaua

Astra are playing Steaua at the Liga 1, Championship round of Romania on April 4.

ClujUniversitatea CraiovaPostponedPst

Cluj - Universitatea Craiova

Cluj are playing Universitatea Craiova at the Liga 1, Championship round of Romania on April 4.

Gaz Metan MediasFC BotosaniPostponedPst

Gaz Metan Medias - FC Botosani

Gaz Metan Medias are playing FC Botosani at the Liga 1, Championship round of Romania on April 4.

Dinamo BSepsiPostponedPst

Dinamo B - Sepsi

Dinamo B are playing Sepsi at the Liga 1, Relegation round of Romania on April 4.

VoluntariCSMS IasiPostponedPst

Voluntari - CSMS Iasi

Voluntari are playing CSMS Iasi at the Liga 1, Relegation round of Romania on April 4.

BalticaTekstilshikPostponedPst

Baltica - Tekstilshik

Baltica are playing Tekstilshik at the FNL of Russia on April 4.

KhimkiTorpedoPostponedPst

Khimki - Torpedo

Khimki are playing Torpedo at the FNL of Russia on April 4.

RotorFC ChaykaPostponedPst

Rotor - FC Chayka

Rotor are playing FC Chayka at the FNL of Russia on April 4.

TomShinnikPostponedPst

Tom - Shinnik

Tom are playing Shinnik at the FNL of Russia on April 4.

YeniseyFakelPostponedPst

Yenisey - Fakel

Yenisey are playing Fakel at the FNL of Russia on April 4.

ClydeForfar AthleticPostponedPst

Clyde - Forfar Athletic

Clyde are playing Forfar Athletic at the Division 1 of Scotland on April 4.

DumbartonPeterheadPostponedPst

Dumbarton - Peterhead

Dumbarton are playing Peterhead at the Division 1 of Scotland on April 4.

MontroseRaith RoversPostponedPst

Montrose - Raith Rovers

Montrose are playing Raith Rovers at the Division 1 of Scotland on April 4.

StranraerEast FifePostponedPst

Stranraer - East Fife

Stranraer are playing East Fife at the Division 1 of Scotland on April 4.

FalkirkAirdrieoniansPostponedPst

Falkirk - Airdrieonians

Falkirk are playing Airdrieonians at the Division 1 of Scotland on April 4.

AluminijTabor SezanaPostponedPst

Aluminij - Tabor Sezana

Aluminij are playing Tabor Sezana at the 1. SNL of Slovenia on April 4.

MuraCeljePostponedPst

Mura - Celje

Mura are playing Celje at the 1. SNL of Slovenia on April 4.

OlimpijaBravoPostponedPst

Olimpija - Bravo

Olimpija are playing Bravo at the 1. SNL of Slovenia on April 4.

Rudar VelenjeDomzalePostponedPst

Rudar Velenje - Domzale

Rudar Velenje are playing Domzale at the 1. SNL of Slovenia on April 4.

TriglavMariborPostponedPst

Triglav - Maribor

Triglav are playing Maribor at the 1. SNL of Slovenia on April 4.

BaselXamaxPostponedPst

Basel - Xamax

Basel are playing Xamax at the Super League of Switzerland on April 4.

LuzernThunPostponedPst

Luzern - Thun

Luzern are playing Thun at the Super League of Switzerland on April 4.

St. GallenSionPostponedPst

St. Gallen - Sion

St. Gallen are playing Sion at the Super League of Switzerland on April 4.

Young BoysLuganoPostponedPst

Young Boys - Lugano

Young Boys are playing Lugano at the Super League of Switzerland on April 4.

ZurichServettePostponedPst

Zurich - Servette

Zurich are playing Servette at the Super League of Switzerland on April 4.

NewtownBarry TownPostponedPst

Newtown - Barry Town

Newtown are playing Barry Town at the Premier League, Championship Round of Wales on April 4.

KaspyiKairatPostponedPst

Kaspyi - Kairat

Kaspyi are playing Kairat at the Premier League of Kazakhstan on April 4.

OkzhepesIrtishPostponedPst

Okzhepes - Irtish

Okzhepes are playing Irtish at the Premier League of Kazakhstan on April 4.

Shakhter KaragandaKaisarPostponedPst

Shakhter Karaganda - Kaisar

Shakhter Karaganda are playing Kaisar at the Premier League of Kazakhstan on April 4.

TarazKyzyl-ZharPostponedPst

Taraz - Kyzyl-Zhar

Taraz are playing Kyzyl-Zhar at the Premier League of Kazakhstan on April 4.

TobolAstanaPostponedPst

Tobol - Astana

Tobol are playing Astana at the Premier League of Kazakhstan on April 4.

ZhetysuOrdabasyPostponedPst

Zhetysu - Ordabasy

Zhetysu are playing Ordabasy at the Premier League of Kazakhstan on April 4.

AlbirexHome UnitedPostponedPst

Albirex - Home United

Albirex are playing Home United at the Premier League of Singapore on April 4.

GeylangBalestier KhalsaPostponedPst

Geylang - Balestier Khalsa

Geylang are playing Balestier Khalsa at the Premier League of Singapore on April 4.

AtlasMonterreyPostponedPst

Atlas - Monterrey

Atlas are playing Monterrey at the Clausura of Mexico on April 4.

Cruz AzulPumasPostponedPst

Cruz Azul - Pumas

Cruz Azul are playing Pumas at the Clausura of Mexico on April 4.

LeonPueblaPostponedPst

Leon - Puebla

Leon are playing Puebla at the Clausura of Mexico on April 5.

TigresQueretaroPostponedPst

Tigres - Queretaro

Tigres are playing Queretaro at the Clausura of Mexico on April 5.

GuadalajaraMoreliaPostponedPst

Guadalajara - Morelia

Guadalajara are playing Morelia at the Clausura of Mexico on April 5.

Sputnik1 - 1Khimik Svetlogorsk38'

Sputnik - Khimik Svetlogorsk

Sputnik are playing Khimik Svetlogorsk at the Club Friendlies of International on April 4. The match kicked off 08:30 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

KrumkachyOshmyany09:00

Krumkachy - Oshmyany

Krumkachy are playing Oshmyany at the Club Friendlies of International on April 4. The match will kick off 09:00 UTC.

IstiqlolKhujand11:00

Istiqlol - Khujand

Istiqlol are playing Khujand at the Club Friendlies of International on April 4. The match will kick off 11:00 UTC.

LidaVolna12:00

Lida - Volna

Lida are playing Volna at the Club Friendlies of International on April 4. The match will kick off 12:00 UTC.

KarlbergKungsangen14:00

Karlberg - Kungsangen

Karlberg are playing Kungsangen at the Club Friendlies of International on April 4. The match will kick off 14:00 UTC.

KukesiFlamurtariPostponedPst

Kukesi - Flamurtari

Kukesi are playing Flamurtari at the Kategoria Superiore of Albania on April 4.

SkenderbeuLaciPostponedPst

Skenderbeu - Laci

Skenderbeu are playing Laci at the Kategoria Superiore of Albania on April 4.

TeutaKF TiranaPostponedPst

Teuta - KF Tirana

Teuta are playing KF Tirana at the Kategoria Superiore of Albania on April 4.

VllazniaBylisPostponedPst

Vllaznia - Bylis

Vllaznia are playing Bylis at the Kategoria Superiore of Albania on April 4.

AniLokomotiv YerevanPostponedPst

Ani - Lokomotiv Yerevan

Ani are playing Lokomotiv Yerevan at the First division of Armenia on April 4.

DilijanShirak-2PostponedPst

Dilijan - Shirak-2

Dilijan are playing Shirak-2 at the First division of Armenia on April 4.

MasisArarat-Armenia-2PostponedPst

Masis - Ararat-Armenia-2

Masis are playing Ararat-Armenia-2 at the First division of Armenia on April 4.

Urartu-2Lernayin ArtsakhPostponedPst

Urartu-2 - Lernayin Artsakh

Urartu-2 are playing Lernayin Artsakh at the First division of Armenia on April 4.

Sturm-2KalsdorfPostponedPst

Sturm-2 - Kalsdorf

Sturm-2 are playing Kalsdorf at the Regionalliga, Mitte of Austria on April 4.

StripfingWiener SKPostponedPst

Stripfing - Wiener SK

Stripfing are playing Wiener SK at the Regionalliga, Ost of Austria on April 4.

Wiener ViktoriaMauerwerkPostponedPst

Wiener Viktoria - Mauerwerk

Wiener Viktoria are playing Mauerwerk at the Regionalliga, Ost of Austria on April 4.

WorglHohenemsPostponedPst

Worgl - Hohenems

Worgl are playing Hohenems at the Regionalliga, West of Austria on April 4.

Austria Lustenau-2LangeneggPostponedPst

Austria Lustenau-2 - Langenegg

Austria Lustenau-2 are playing Langenegg at the Regionalliga, Voralberg Eliteliga of Austria on April 4.

BregenzAltach-2PostponedPst

Bregenz - Altach-2

Bregenz are playing Altach-2 at the Regionalliga, Voralberg Eliteliga of Austria on April 4.

WolfurtLauterachPostponedPst

Wolfurt - Lauterach

Wolfurt are playing Lauterach at the Regionalliga, Voralberg Eliteliga of Austria on April 4.

QarabagZiraPostponedPst

Qarabag - Zira

Qarabag are playing Zira at the Premier League of Azerbaijan on April 4.

Sabah FKSumgayitPostponedPst

Sabah FK - Sumgayit

Sabah FK are playing Sumgayit at the Premier League of Azerbaijan on April 4.

Energetik-BGU-2FC Minsk-211:00

Energetik-BGU-2 - FC Minsk-2

Energetik-BGU-2 are playing FC Minsk-2 at the Premier League Reserve of Belarus on April 4. The match will kick off 11:00 UTC.

Isloch-2Slutsk-211:00

Isloch-2 - Slutsk-2

Isloch-2 are playing Slutsk-2 at the Premier League Reserve of Belarus on April 4. The match will kick off 11:00 UTC.

Smolevichi-2Vitebsk-213:30

Smolevichi-2 - Vitebsk-2

Smolevichi-2 are playing Vitebsk-2 at the Premier League Reserve of Belarus on April 4. The match will kick off 13:30 UTC.

Dessel SportDenderPostponedPst

Dessel Sport - Dender

Dessel Sport are playing Dender at the First Amateur Division of Belgium on April 4.

Thes SportLa Louviere CentrePostponedPst

Thes Sport - La Louviere Centre

Thes Sport are playing La Louviere Centre at the First Amateur Division of Belgium on April 4.

HeistFC LiegePostponedPst

Heist - FC Liege

Heist are playing FC Liege at the First Amateur Division of Belgium on April 4.

Olympic CharleroiRFC SeraingPostponedPst

Olympic Charleroi - RFC Seraing

Olympic Charleroi are playing RFC Seraing at the First Amateur Division of Belgium on April 4.

RWDMLierse KempenzonenPostponedPst

RWDM - Lierse Kempenzonen

RWDM are playing Lierse Kempenzonen at the First Amateur Division of Belgium on April 4.

TubizeDeinzePostponedPst

Tubize - Deinze

Tubize are playing Deinze at the First Amateur Division of Belgium on April 4.

Sparta PetegemKnokkePostponedPst

Sparta Petegem - Knokke

Sparta Petegem are playing Knokke at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on April 4.

WesthoekTemsePostponedPst

Westhoek - Temse

Westhoek are playing Temse at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on April 4.

MerelbekeOudenaardePostponedPst

Merelbeke - Oudenaarde

Merelbeke are playing Oudenaarde at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on April 4.

RonseKRC GentPostponedPst

Ronse - KRC Gent

Ronse are playing KRC Gent at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on April 4.

SW HarelbekeGullegemPostponedPst

SW Harelbeke - Gullegem

SW Harelbeke are playing Gullegem at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on April 4.

Sint-NiklaasDikkelvennePostponedPst

Sint-Niklaas - Dikkelvenne

Sint-Niklaas are playing Dikkelvenne at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on April 4.

VW HammeMandel UnitedPostponedPst

VW Hamme - Mandel United

VW Hamme are playing Mandel United at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on April 4.

HadesDiegemPostponedPst

Hades - Diegem

Hades are playing Diegem at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on April 4.

LonderzeelGeelPostponedPst

Londerzeel - Geel

Londerzeel are playing Geel at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on April 4.

BerchemHoogstratenPostponedPst

Berchem - Hoogstraten

Berchem are playing Hoogstraten at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on April 4.

Aris LimassolKarmiotissaPostponedPst

Aris Limassol - Karmiotissa

Aris Limassol are playing Karmiotissa at the 2. Division, Championship round of Cyprus on April 4.

Asil LyssiSotirasPostponedPst

Asil Lyssi - Sotiras

Asil Lyssi are playing Sotiras at the 2. Division, Championship round of Cyprus on April 4.

Ayia NapaOthellosPostponedPst

Ayia Napa - Othellos

Ayia Napa are playing Othellos at the 2. Division, Championship round of Cyprus on April 4.

DigenisAE ZakakiouPostponedPst

Digenis - AE Zakakiou

Digenis are playing AE Zakakiou at the 2. Division, Relegation round of Cyprus on April 4.

Omonia AradippouAlki OrokliniPostponedPst

Omonia Aradippou - Alki Oroklini

Omonia Aradippou are playing Alki Oroklini at the 2. Division, Relegation round of Cyprus on April 4.

Omonoia PsevdaAkritas ChlorakaPostponedPst

Omonoia Psevda - Akritas Chloraka

Omonoia Psevda are playing Akritas Chloraka at the 2. Division, Relegation round of Cyprus on April 4.

YpsonasXylotympouPostponedPst

Ypsonas - Xylotympou

Ypsonas are playing Xylotympou at the 2. Division, Relegation round of Cyprus on April 4.

VyskovZlin-2PostponedPst

Vyskov - Zlin-2

Vyskov are playing Zlin-2 at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on April 4.

Uhersky BrodOlomouc-2PostponedPst

Uhersky Brod - Olomouc-2

Uhersky Brod are playing Olomouc-2 at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on April 4.

VrchovinaFC Velke MeziriciPostponedPst

Vrchovina - FC Velke Mezirici

Vrchovina are playing FC Velke Mezirici at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on April 4.

PisekSokol HostounPostponedPst

Pisek - Sokol Hostoun

Pisek are playing Sokol Hostoun at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on April 4.

VsetinHranicePostponedPst

Vsetin - Hranice

Vsetin are playing Hranice at the 4. liga, Group E of Czech Republic on April 4.

HodoninBrumovPostponedPst

Hodonin - Brumov

Hodonin are playing Brumov at the 4. liga, Group E of Czech Republic on April 4.

Nove SadySumperkPostponedPst

Nove Sady - Sumperk

Nove Sady are playing Sumperk at the 4. liga, Group E of Czech Republic on April 4.

SkasticeKozlovicePostponedPst

Skastice - Kozlovice

Skastice are playing Kozlovice at the 4. liga, Group E of Czech Republic on April 4.

Tatran VsechoviceBzenecPostponedPst

Tatran Vsechovice - Bzenec

Tatran Vsechovice are playing Bzenec at the 4. liga, Group E of Czech Republic on April 4.

Viktorie PrerovSlavicinPostponedPst

Viktorie Prerov - Slavicin

Viktorie Prerov are playing Slavicin at the 4. liga, Group E of Czech Republic on April 4.

Jablonec-2Teplice-2PostponedPst

Jablonec-2 - Teplice-2

Jablonec-2 are playing Teplice-2 at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on April 4.

ZbuzanyPardubice-2PostponedPst

Zbuzany - Pardubice-2

Zbuzany are playing Pardubice-2 at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on April 4.

PrepereUsti nad OrliciPostponedPst

Prepere - Usti nad Orlici

Prepere are playing Usti nad Orlici at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on April 4.

HvidovreViborgPostponedPst

Hvidovre - Viborg

Hvidovre are playing Viborg at the Division 1 of Denmark on April 4.

AvartaHellerupPostponedPst

Avarta - Hellerup

Avarta are playing Hellerup at the Division 2, Group 1 of Denmark on April 4.

BronshojB 73 SlagelsePostponedPst

Bronshoj - B 73 Slagelse

Bronshoj are playing B 73 Slagelse at the Division 2, Group 1 of Denmark on April 4.

HelsingorHillerodPostponedPst

Helsingor - Hillerod

Helsingor are playing Hillerod at the Division 2, Group 1 of Denmark on April 4.

SkovshovedB 93 CopenhagenPostponedPst

Skovshoved - B 93 Copenhagen

Skovshoved are playing B 93 Copenhagen at the Division 2, Group 1 of Denmark on April 4.

Vanlose IFFremPostponedPst

Vanlose IF - Frem

Vanlose IF are playing Frem at the Division 2, Group 1 of Denmark on April 4.

AB CopenhagenVejgaardPostponedPst

AB Copenhagen - Vejgaard

AB Copenhagen are playing Vejgaard at the Division 2, Group 2 of Denmark on April 4.

BrabrandNasbyPostponedPst

Brabrand - Nasby

Brabrand are playing Nasby at the Division 2, Group 2 of Denmark on April 4.

JammerbugtRingkobingPostponedPst

Jammerbugt - Ringkobing

Jammerbugt are playing Ringkobing at the Division 2, Group 2 of Denmark on April 4.

MiddelfartAarhus FremadPostponedPst

Middelfart - Aarhus Fremad

Middelfart are playing Aarhus Fremad at the Division 2, Group 2 of Denmark on April 4.

SydvestThistedPostponedPst

Sydvest - Thisted

Sydvest are playing Thisted at the Division 2, Group 2 of Denmark on April 4.

VSK ArhusDalumPostponedPst

VSK Arhus - Dalum

VSK Arhus are playing Dalum at the Division 2, Group 2 of Denmark on April 4.

AllerodHerlevPostponedPst

Allerod - Herlev

Allerod are playing Herlev at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on April 4.

Fremad ValbyLSFPostponedPst

Fremad Valby - LSF

Fremad Valby are playing LSF at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on April 4.

Skjold BirkerodKFUM RoskildePostponedPst

Skjold Birkerod - KFUM Roskilde

Skjold Birkerod are playing KFUM Roskilde at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on April 4.

Koge NordBSFPostponedPst

Koge Nord - BSF

Koge Nord are playing BSF at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on April 4.

TaastrupTarnbyPostponedPst

Taastrup - Tarnby

Taastrup are playing Tarnby at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on April 4.

BK UnionKarlslundePostponedPst

BK Union - Karlslunde

BK Union are playing Karlslunde at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on April 4.

FrederikssundGVIPostponedPst

Frederikssund - GVI

Frederikssund are playing GVI at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on April 4.

GreveAvedorePostponedPst

Greve - Avedore

Greve are playing Avedore at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on April 4.

KFUMs BKIshojPostponedPst

KFUMs BK - Ishoj

KFUMs BK are playing Ishoj at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on April 4.

AB TarnbyB 1908PostponedPst

AB Tarnby - B 1908

AB Tarnby are playing B 1908 at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on April 4.

Kolding BHerning FremadPostponedPst

Kolding B - Herning Fremad

Kolding B are playing Herning Fremad at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on April 4.

OtterupMarienlystPostponedPst

Otterup - Marienlyst

Otterup are playing Marienlyst at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on April 4.

Tarup-Paarup IFSfB-OurePostponedPst

Tarup-Paarup IF - SfB-Oure

Tarup-Paarup IF are playing SfB-Oure at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on April 4.

HedenstedVardePostponedPst

Hedensted - Varde

Hedensted are playing Varde at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on April 4.

OKSOdderPostponedPst

OKS - Odder

OKS are playing Odder at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on April 4.

Aarhus Fremad-2VibyPostponedPst

Aarhus Fremad-2 - Viby

Aarhus Fremad-2 are playing Viby at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on April 4.

Saeby IF SkjoldKjellerupPostponedPst

Saeby IF Skjold - Kjellerup

Saeby IF Skjold are playing Kjellerup at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on April 4.

VRINorresundbyPostponedPst

VRI - Norresundby

VRI are playing Norresundby at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on April 4.

AldershotSolihull MoorsPostponedPst

Aldershot - Solihull Moors

Aldershot are playing Solihull Moors at the National League of England on April 4.

ChesterfieldBorehamPostponedPst

Chesterfield - Boreham

Chesterfield are playing Boreham at the National League of England on April 4.

ChorleySutton UtdPostponedPst

Chorley - Sutton Utd

Chorley are playing Sutton Utd at the National League of England on April 4.

EastleighBarrowPostponedPst

Eastleigh - Barrow

Eastleigh are playing Barrow at the National League of England on April 4.

Ebbsfleet UtdFyldePostponedPst

Ebbsfleet Utd - Fylde

Ebbsfleet Utd are playing Fylde at the National League of England on April 4.

Harrogate TownWokingPostponedPst

Harrogate Town - Woking

Harrogate Town are playing Woking at the National League of England on April 4.

HartlepoolMaidenhead UtdPostponedPst

Hartlepool - Maidenhead Utd

Hartlepool are playing Maidenhead Utd at the National League of England on April 4.

StockportYeovil TownPostponedPst

Stockport - Yeovil Town

Stockport are playing Yeovil Town at the National League of England on April 4.

TorquayBromleyPostponedPst

Torquay - Bromley

Torquay are playing Bromley at the National League of England on April 4.

WrexhamDoverPostponedPst

Wrexham - Dover

Wrexham are playing Dover at the National League of England on April 4.

BarnetNotts CountyPostponedPst

Barnet - Notts County

Barnet are playing Notts County at the National League of England on April 4.

BillericayDulwich HamletPostponedPst

Billericay - Dulwich Hamlet

Billericay are playing Dulwich Hamlet at the National League South of England on April 4.

Maidstone UtdDartfordPostponedPst

Maidstone Utd - Dartford

Maidstone Utd are playing Dartford at the National League South of England on April 4.

Oxford CityChelmsfordPostponedPst

Oxford City - Chelmsford

Oxford City are playing Chelmsford at the National League South of England on April 4.

Slough TownChippenhamPostponedPst

Slough Town - Chippenham

Slough Town are playing Chippenham at the National League South of England on April 4.

St AlbansTonbridge AngelsPostponedPst

St Albans - Tonbridge Angels

St Albans are playing Tonbridge Angels at the National League South of England on April 4.

WeymouthHemelPostponedPst

Weymouth - Hemel

Weymouth are playing Hemel at the National League South of England on April 4.

AltrinchamGloucester CityPostponedPst

Altrincham - Gloucester City

Altrincham are playing Gloucester City at the National League North of England on April 4.

Blyth SpartansAlfreton TownPostponedPst

Blyth Spartans - Alfreton Town

Blyth Spartans are playing Alfreton Town at the National League North of England on April 4.

BrackleyYork CityPostponedPst

Brackley - York City

Brackley are playing York City at the National League North of England on April 4.

Curzon AshtonLeamingtonPostponedPst

Curzon Ashton - Leamington

Curzon Ashton are playing Leamington at the National League North of England on April 4.

FarsleyChesterPostponedPst

Farsley - Chester

Farsley are playing Chester at the National League North of England on April 4.

GatesheadTelford UnitedPostponedPst

Gateshead - Telford United

Gateshead are playing Telford United at the National League North of England on April 4.

GuiseleySouthportPostponedPst

Guiseley - Southport

Guiseley are playing Southport at the National League North of England on April 4.

HerefordKings Lynn TownPostponedPst

Hereford - Kings Lynn Town

Hereford are playing Kings Lynn Town at the National League North of England on April 4.

KetteringDarlingtonPostponedPst

Kettering - Darlington

Kettering are playing Darlington at the National League North of England on April 4.

KidderminsterBradford PAPostponedPst

Kidderminster - Bradford PA

Kidderminster are playing Bradford PA at the National League North of England on April 4.

Blackfield-LangleyTaunton TownPostponedPst

Blackfield-Langley - Taunton Town

Blackfield-Langley are playing Taunton Town at the NL Premier, Southern South of England on April 4.

Gosport BoroughWimborne TownPostponedPst

Gosport Borough - Wimborne Town

Gosport Borough are playing Wimborne Town at the NL Premier, Southern South of England on April 4.

Harrow BoroughFarnboroughPostponedPst

Harrow Borough - Farnborough

Harrow Borough are playing Farnborough at the NL Premier, Southern South of England on April 4.

Hartley WintneyTruro CityPostponedPst

Hartley Wintney - Truro City

Hartley Wintney are playing Truro City at the NL Premier, Southern South of England on April 4.

HendonSwindon SupermarinePostponedPst

Hendon - Swindon Supermarine

Hendon are playing Swindon Supermarine at the NL Premier, Southern South of England on April 4.

Merthyr TPoole TownPostponedPst

Merthyr T - Poole Town

Merthyr T are playing Poole Town at the NL Premier, Southern South of England on April 4.

SalisburyHayes and YeadingPostponedPst

Salisbury - Hayes and Yeading

Salisbury are playing Hayes and Yeading at the NL Premier, Southern South of England on April 4.

Walton CasualsDorchester TownPostponedPst

Walton Casuals - Dorchester Town

Walton Casuals are playing Dorchester Town at the NL Premier, Southern South of England on April 4.

Yate TownBeaconsfield TownPostponedPst

Yate Town - Beaconsfield Town

Yate Town are playing Beaconsfield Town at the NL Premier, Southern South of England on April 4.

Bowers PitseaKingstonianPostponedPst

Bowers Pitsea - Kingstonian

Bowers Pitsea are playing Kingstonian at the NL Premier, Isthmian of England on April 4.

HorshamBrightlingsea RegentPostponedPst

Horsham - Brightlingsea Regent

Horsham are playing Brightlingsea Regent at the NL Premier, Isthmian of England on April 4.

LeatherheadWorthingPostponedPst

Leatherhead - Worthing

Leatherhead are playing Worthing at the NL Premier, Isthmian of England on April 4.

MargateCheshuntPostponedPst

Margate - Cheshunt

Margate are playing Cheshunt at the NL Premier, Isthmian of England on April 4.

Potters Bar TownLewesPostponedPst

Potters Bar Town - Lewes

Potters Bar Town are playing Lewes at the NL Premier, Isthmian of England on April 4.

Bamber BridgeWhitby TownPostponedPst

Bamber Bridge - Whitby Town

Bamber Bridge are playing Whitby Town at the NL Premier, Northern of England on April 4.

BuxtonRadcliffe BoroPostponedPst

Buxton - Radcliffe Boro

Buxton are playing Radcliffe Boro at the NL Premier, Northern of England on April 4.

GainsboroughHydePostponedPst

Gainsborough - Hyde

Gainsborough are playing Hyde at the NL Premier, Northern of England on April 4.

Morpeth TownGrantham TownPostponedPst

Morpeth Town - Grantham Town

Morpeth Town are playing Grantham Town at the NL Premier, Northern of England on April 4.

StalybridgeLancasterPostponedPst

Stalybridge - Lancaster

Stalybridge are playing Lancaster at the NL Premier, Northern of England on April 4.

Witton AlbionMatlock TownPostponedPst

Witton Albion - Matlock Town

Witton Albion are playing Matlock Town at the NL Premier, Northern of England on April 4.

Banbury UnitedLeistonPostponedPst

Banbury United - Leiston

Banbury United are playing Leiston at the NL Premier, Southern Central of England on April 4.

BromsgrovePeterborough SportsPostponedPst

Bromsgrove - Peterborough Sports

Bromsgrove are playing Peterborough Sports at the NL Premier, Southern Central of England on April 4.

Coalville TownLowestoft TownPostponedPst

Coalville Town - Lowestoft Town

Coalville Town are playing Lowestoft Town at the NL Premier, Southern Central of England on April 4.

Hednesford TownSt Ives TownPostponedPst

Hednesford Town - St Ives Town

Hednesford Town are playing St Ives Town at the NL Premier, Southern Central of England on April 4.

Hitchin TownRedditch UnitedPostponedPst

Hitchin Town - Redditch United

Hitchin Town are playing Redditch United at the NL Premier, Southern Central of England on April 4.

Kings LangleyTamworthPostponedPst

Kings Langley - Tamworth

Kings Langley are playing Tamworth at the NL Premier, Southern Central of England on April 4.

Royston TownBarwellPostponedPst

Royston Town - Barwell

Royston Town are playing Barwell at the NL Premier, Southern Central of England on April 4.

Rushall OlympicNeedham MarketPostponedPst

Rushall Olympic - Needham Market

Rushall Olympic are playing Needham Market at the NL Premier, Southern Central of England on April 4.

Rushden-DiamondsAlvechurchPostponedPst

Rushden-Diamonds - Alvechurch

Rushden-Diamonds are playing Alvechurch at the NL Premier, Southern Central of England on April 4.

StourbridgeBiggleswade TownPostponedPst

Stourbridge - Biggleswade Town

Stourbridge are playing Biggleswade Town at the NL Premier, Southern Central of England on April 4.

Stratford TownNuneatonPostponedPst

Stratford Town - Nuneaton

Stratford Town are playing Nuneaton at the NL Premier, Southern Central of England on April 4.

BobignyBelfortPostponedPst

Bobigny - Belfort

Bobigny are playing Belfort at the National 2, Group A of France on April 4.

EpinalBastiaPostponedPst

Epinal - Bastia

Epinal are playing Bastia at the National 2, Group A of France on April 4.

Iris CroixMulhousePostponedPst

Iris Croix - Mulhouse

Iris Croix are playing Mulhouse at the National 2, Group A of France on April 4.

Lens-2HaguenauPostponedPst

Lens-2 - Haguenau

Lens-2 are playing Haguenau at the National 2, Group A of France on April 4.

Reims-2DrancyPostponedPst

Reims-2 - Drancy

Reims-2 are playing Drancy at the National 2, Group A of France on April 4.

Saint QuentinLille-2PostponedPst

Saint Quentin - Lille-2

Saint Quentin are playing Lille-2 at the National 2, Group A of France on April 4.

SchiltigheimSedanPostponedPst

Schiltigheim - Sedan

Schiltigheim are playing Sedan at the National 2, Group A of France on April 4.

Angers-2PoissyPostponedPst

Angers-2 - Poissy

Angers-2 are playing Poissy at the National 2, Group B of France on April 4.

Fleury-MerogisVitrePostponedPst

Fleury-Merogis - Vitre

Fleury-Merogis are playing Vitre at the National 2, Group B of France on April 4.

GobelinsLorient-2PostponedPst

Gobelins - Lorient-2

Gobelins are playing Lorient-2 at the National 2, Group B of France on April 4.

GranvilleStade BriochinPostponedPst

Granville - Stade Briochin

Granville are playing Stade Briochin at the National 2, Group B of France on April 4.

MantesLEntente SSGPostponedPst

Mantes - LEntente SSG

Mantes are playing LEntente SSG at the National 2, Group B of France on April 4.

RouenGuingamp-2PostponedPst

Rouen - Guingamp-2

Rouen are playing Guingamp-2 at the National 2, Group B of France on April 4.

Saint-MaloChartresPostponedPst

Saint-Malo - Chartres

Saint-Malo are playing Chartres at the National 2, Group B of France on April 4.

VannesOisselPostponedPst

Vannes - Oissel

Vannes are playing Oissel at the National 2, Group B of France on April 4.

Andrezieux BoutheonBloisPostponedPst

Andrezieux Boutheon - Blois

Andrezieux Boutheon are playing Blois at the National 2, Group C of France on April 4.

BourgesSt PryvePostponedPst

Bourges - St Pryve

Bourges are playing St Pryve at the National 2, Group C of France on April 4.

ChamalieresNantes-2PostponedPst

Chamalieres - Nantes-2

Chamalieres are playing Nantes-2 at the National 2, Group C of France on April 4.

ColomiersBergeracPostponedPst

Colomiers - Bergerac

Colomiers are playing Bergerac at the National 2, Group C of France on April 4.

RomorantinSaint-Etienne-2PostponedPst

Romorantin - Saint-Etienne-2

Romorantin are playing Saint-Etienne-2 at the National 2, Group C of France on April 4.

SeteAngoulemePostponedPst

Sete - Angouleme

Sete are playing Angouleme at the National 2, Group C of France on April 4.

TrelissacLes HerbiersPostponedPst

Trelissac - Les Herbiers

Trelissac are playing Les Herbiers at the National 2, Group C of France on April 4.

ChasselayNimes-2PostponedPst

Chasselay - Nimes-2

Chasselay are playing Nimes-2 at the National 2, Group D of France on April 4.

FrejusAnnecyPostponedPst

Frejus - Annecy

Frejus are playing Annecy at the National 2, Group D of France on April 4.

GrasseMarseille-2PostponedPst

Grasse - Marseille-2

Grasse are playing Marseille-2 at the National 2, Group D of France on April 4.

Jura SudMarseille EndoumePostponedPst

Jura Sud - Marseille Endoume

Jura Sud are playing Marseille Endoume at the National 2, Group D of France on April 4.

LouhansMarignane GignacPostponedPst

Louhans - Marignane Gignac

Louhans are playing Marignane Gignac at the National 2, Group D of France on April 4.

MartiguesHyeresPostponedPst

Martigues - Hyeres

Martigues are playing Hyeres at the National 2, Group D of France on April 4.

Saint-PriestLyon-2PostponedPst

Saint-Priest - Lyon-2

Saint-Priest are playing Lyon-2 at the National 2, Group D of France on April 4.

MoulinsMonaco-2PostponedPst

Moulins - Monaco-2

Moulins are playing Monaco-2 at the National 2, Group D of France on April 4.

Bordeaux WParis WPostponedPst

Bordeaux W - Paris W

Bordeaux W are playing Paris W at the Division 1 - Women of France on April 4.

Fleury WMetz WPostponedPst

Fleury W - Metz W

Fleury W are playing Metz W at the Division 1 - Women of France on April 4.

Guingamp WMontpellier WPostponedPst

Guingamp W - Montpellier W

Guingamp W are playing Montpellier W at the Division 1 - Women of France on April 4.

Lyon WSoyaux WPostponedPst

Lyon W - Soyaux W

Lyon W are playing Soyaux W at the Division 1 - Women of France on April 4.

Marseille WDijon WPostponedPst

Marseille W - Dijon W

Marseille W are playing Dijon W at the Division 1 - Women of France on April 4.

PSG WReims WPostponedPst

PSG W - Reims W

PSG W are playing Reims W at the Division 1 - Women of France on April 4.

WIT GeorgiaSamguraliPostponedPst

WIT Georgia - Samgurali

WIT Georgia are playing Samgurali at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on April 4.

ZugdidiDusheti AragviPostponedPst

Zugdidi - Dusheti Aragvi

Zugdidi are playing Dusheti Aragvi at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on April 4.

Hannover-2Vfb OldenburgPostponedPst

Hannover-2 - Vfb Oldenburg

Hannover-2 are playing Vfb Oldenburg at the Regionalliga Nord of Germany on April 4.

HavelseSt. Pauli-2PostponedPst

Havelse - St. Pauli-2

Havelse are playing St. Pauli-2 at the Regionalliga Nord of Germany on April 4.

Heider SVHolstein Kiel-2PostponedPst

Heider SV - Holstein Kiel-2

Heider SV are playing Holstein Kiel-2 at the Regionalliga Nord of Germany on April 4.

JeddelohWeiche FlensburgPostponedPst

Jeddeloh - Weiche Flensburg

Jeddeloh are playing Weiche Flensburg at the Regionalliga Nord of Germany on April 4.

AalenAstoria WalldorfPostponedPst

Aalen - Astoria Walldorf

Aalen are playing Astoria Walldorf at the Regionalliga Sudwest of Germany on April 4.

Bahlinger SCBalingenPostponedPst

Bahlinger SC - Balingen

Bahlinger SC are playing Balingen at the Regionalliga Sudwest of Germany on April 4.

ElversbergTuS RW KoblenzPostponedPst

Elversberg - TuS RW Koblenz

Elversberg are playing TuS RW Koblenz at the Regionalliga Sudwest of Germany on April 4.

GiesenBayern AlzenauPostponedPst

Giesen - Bayern Alzenau

Giesen are playing Bayern Alzenau at the Regionalliga Sudwest of Germany on April 4.

HomburgSteinbachPostponedPst

Homburg - Steinbach

Homburg are playing Steinbach at the Regionalliga Sudwest of Germany on April 4.

PirmasensHoffenheim-2PostponedPst

Pirmasens - Hoffenheim-2

Pirmasens are playing Hoffenheim-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on April 4.

UlmSaarbruckenPostponedPst

Ulm - Saarbrucken

Ulm are playing Saarbrucken at the Regionalliga Sudwest of Germany on April 4.

Bonner SCTuS HalternPostponedPst

Bonner SC - TuS Haltern

Bonner SC are playing TuS Haltern at the Regionalliga West of Germany on April 4.

Fortuna KolnRW EssenPostponedPst

Fortuna Koln - RW Essen

Fortuna Koln are playing RW Essen at the Regionalliga West of Germany on April 4.

OberhausenKoln-2PostponedPst

Oberhausen - Koln-2

Oberhausen are playing Koln-2 at the Regionalliga West of Germany on April 4.

SV LippstadtBorussia D-2PostponedPst

SV Lippstadt - Borussia D-2

SV Lippstadt are playing Borussia D-2 at the Regionalliga West of Germany on April 4.

VerlWuppertalerPostponedPst

Verl - Wuppertaler

Verl are playing Wuppertaler at the Regionalliga West of Germany on April 4.

WattenscheidRodinghausenPostponedPst

Wattenscheid - Rodinghausen

Wattenscheid are playing Rodinghausen at the Regionalliga West of Germany on April 4.

BayreuthEichstattPostponedPst

Bayreuth - Eichstatt

Bayreuth are playing Eichstatt at the Regionalliga Bayern of Germany on April 4.

Nurnberg-2AubstadtPostponedPst

Nurnberg-2 - Aubstadt

Nurnberg-2 are playing Aubstadt at the Regionalliga Bayern of Germany on April 4.

BuchbachRain LechPostponedPst

Buchbach - Rain Lech

Buchbach are playing Rain Lech at the Regionalliga Bayern of Germany on April 4.

Energie U-19Chemnitzer U-19PostponedPst

Energie U-19 - Chemnitzer U-19

Energie U-19 are playing Chemnitzer U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on April 4.

Union Berlin U-19St. Pauli U-19PostponedPst

Union Berlin U-19 - St. Pauli U-19

Union Berlin U-19 are playing St. Pauli U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on April 4.

Niendorfer U-19Werder U-19PostponedPst

Niendorfer U-19 - Werder U-19

Niendorfer U-19 are playing Werder U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on April 4.

RB Leipzig U-19Hertha U-19PostponedPst

RB Leipzig U-19 - Hertha U-19

RB Leipzig U-19 are playing Hertha U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on April 4.

Eintracht BambergAnsbachPostponedPst

Eintracht Bamberg - Ansbach

Eintracht Bamberg are playing Ansbach at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on April 4.

SeligenportenAbtswindPostponedPst

Seligenporten - Abtswind

Seligenporten are playing Abtswind at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on April 4.

Bayern HofVilzingPostponedPst

Bayern Hof - Vilzing

Bayern Hof are playing Vilzing at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on April 4.

Wurzburger FVSandPostponedPst

Wurzburger FV - Sand

Wurzburger FV are playing Sand at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on April 4.

ATSV ErlangenCham FCPostponedPst

ATSV Erlangen - Cham FC

ATSV Erlangen are playing Cham FC at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on April 4.

AmmerthalGebenbachPostponedPst

Ammerthal - Gebenbach

Ammerthal are playing Gebenbach at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on April 4.

KarlburgGrosbardorfPostponedPst

Karlburg - Grosbardorf

Karlburg are playing Grosbardorf at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on April 4.

Viktoria KahlEltersdorfPostponedPst

Viktoria Kahl - Eltersdorf

Viktoria Kahl are playing Eltersdorf at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on April 4.

IsmaningDonaustaufPostponedPst

Ismaning - Donaustauf

Ismaning are playing Donaustauf at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on April 4.

PullachDachauPostponedPst

Pullach - Dachau

Pullach are playing Dachau at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on April 4.

DeisenhofenIngolstadt-2PostponedPst

Deisenhofen - Ingolstadt-2

Deisenhofen are playing Ingolstadt-2 at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on April 4.

KirchanschoringPipinsriedPostponedPst

Kirchanschoring - Pipinsried

Kirchanschoring are playing Pipinsried at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on April 4.

NordlingenLandsbergPostponedPst

Nordlingen - Landsberg

Nordlingen are playing Landsberg at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on April 4.

Kottern1860 Munchen-2PostponedPst

Kottern - 1860 Munchen-2

Kottern are playing 1860 Munchen-2 at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on April 4.

DietkirchenHessen KasselPostponedPst

Dietkirchen - Hessen Kassel

Dietkirchen are playing Hessen Kassel at the Oberliga, Hessen of Germany on April 4.

FernwaldBaunatalPostponedPst

Fernwald - Baunatal

Fernwald are playing Baunatal at the Oberliga, Hessen of Germany on April 4.

LehnerzWaldgirmesPostponedPst

Lehnerz - Waldgirmes

Lehnerz are playing Waldgirmes at the Oberliga, Hessen of Germany on April 4.

Weiche Flensburg-2Husumer SVPostponedPst

Weiche Flensburg-2 - Husumer SV

Weiche Flensburg-2 are playing Husumer SV at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on April 4.

BordesholmEichedePostponedPst

Bordesholm - Eichede

Bordesholm are playing Eichede at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on April 4.

Eutiner SVTSB FlensburgPostponedPst

Eutiner SV - TSB Flensburg

Eutiner SV are playing TSB Flensburg at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on April 4.

IlshofenSandhausen-2PostponedPst

Ilshofen - Sandhausen-2

Ilshofen are playing Sandhausen-2 at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on April 4.

ReutlingenRavensburgPostponedPst

Reutlingen - Ravensburg

Reutlingen are playing Ravensburg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on April 4.

LinxGoppinger SVPostponedPst

Linx - Goppinger SV

Linx are playing Goppinger SV at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on April 4.

NottingenStuttgarter KickersPostponedPst

Nottingen - Stuttgarter Kickers

Nottingen are playing Stuttgarter Kickers at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on April 4.

OberachernPforzheimPostponedPst

Oberachern - Pforzheim

Oberachern are playing Pforzheim at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on April 4.

Stuttgart-2Neckarsulmer SUPostponedPst

Stuttgart-2 - Neckarsulmer SU

Stuttgart-2 are playing Neckarsulmer SU at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on April 4.

VillingenBissingenPostponedPst

Villingen - Bissingen

Villingen are playing Bissingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on April 4.

PampowStaakenPostponedPst

Pampow - Staaken

Pampow are playing Staaken at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on April 4.

Tasmania BerlinHansa-2PostponedPst

Tasmania Berlin - Hansa-2

Tasmania Berlin are playing Hansa-2 at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on April 4.

PlauenMartinrodaPostponedPst

Plauen - Martinroda

Plauen are playing Martinroda at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on April 4.

Union SandersdorfKrieschowPostponedPst

Union Sandersdorf - Krieschow

Union Sandersdorf are playing Krieschow at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on April 4.

PfeddersheimArminia LudwigshafenPostponedPst

Pfeddersheim - Arminia Ludwigshafen

Pfeddersheim are playing Arminia Ludwigshafen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on April 4.

DiefflenGonsenheimPostponedPst

Diefflen - Gonsenheim

Diefflen are playing Gonsenheim at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on April 4.

MechtersheimWormatia WormsPostponedPst

Mechtersheim - Wormatia Worms

Mechtersheim are playing Wormatia Worms at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on April 4.

Hertha WiesbachSchott MainzPostponedPst

Hertha Wiesbach - Schott Mainz

Hertha Wiesbach are playing Schott Mainz at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on April 4.

Rochling WolklingenDudenhofenPostponedPst

Rochling Wolklingen - Dudenhofen

Rochling Wolklingen are playing Dudenhofen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on April 4.

SC VelbertSW EssenPostponedPst

SC Velbert - SW Essen

SC Velbert are playing SW Essen at the Oberliga, Niederrhein of Germany on April 4.

StraelenHildenPostponedPst

Straelen - Hilden

Straelen are playing Hilden at the Oberliga, Niederrhein of Germany on April 4.

Lions GibraltarSt Joseph'sPostponedPst

Lions Gibraltar - St Joseph's

Lions Gibraltar are playing St Joseph's at the Premier Division, Championship Round of Gibraltar on April 4.

Europa FCLincolnPostponedPst

Europa FC - Lincoln

Europa FC are playing Lincoln at the Premier Division, Championship Round of Gibraltar on April 4.

Ferencvaros WGyor WPostponedPst

Ferencvaros W - Gyor W

Ferencvaros W are playing Gyor W at the NB I - Women of Hungary on April 4.

Kelen WMTK WPostponedPst

Kelen W - MTK W

Kelen W are playing MTK W at the NB I - Women of Hungary on April 4.

ImolesePiacenzaPostponedPst

Imolese - Piacenza

Imolese are playing Piacenza at the Serie C, Group B of Italy on April 4.

NovaraArezzoPostponedPst

Novara - Arezzo

Novara are playing Arezzo at the Serie C, Group A of Italy on April 4.

RietiAvellinoPostponedPst

Rieti - Avellino

Rieti are playing Avellino at the Serie C, Group C of Italy on April 4.

Bologna U-19Cagliari U-19PostponedPst

Bologna U-19 - Cagliari U-19

Bologna U-19 are playing Cagliari U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on April 4.

Chievo U-19Juventus U-19PostponedPst

Chievo U-19 - Juventus U-19

Chievo U-19 are playing Juventus U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on April 4.

Fiorentina U-19Empoli U-19PostponedPst

Fiorentina U-19 - Empoli U-19

Fiorentina U-19 are playing Empoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on April 4.

Napoli U-19Atalanta U-19PostponedPst

Napoli U-19 - Atalanta U-19

Napoli U-19 are playing Atalanta U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on April 4.

Pescara U-19Genoa U-19PostponedPst

Pescara U-19 - Genoa U-19

Pescara U-19 are playing Genoa U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on April 4.

Roma U-19Lazio U-19PostponedPst

Roma U-19 - Lazio U-19

Roma U-19 are playing Lazio U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on April 4.

Sampdoria U-19Sassuolo U-19PostponedPst

Sampdoria U-19 - Sassuolo U-19

Sampdoria U-19 are playing Sassuolo U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on April 4.

Torino U-19Inter U-19PostponedPst

Torino U-19 - Inter U-19

Torino U-19 are playing Inter U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on April 4.

Cremonese U-19Cittadella U-19PostponedPst

Cremonese U-19 - Cittadella U-19

Cremonese U-19 are playing Cittadella U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on April 4.

Milan U-19Udinese U-19PostponedPst

Milan U-19 - Udinese U-19

Milan U-19 are playing Udinese U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on April 4.

Pordenone U-19Brescia U-19PostponedPst

Pordenone U-19 - Brescia U-19

Pordenone U-19 are playing Brescia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on April 4.

Spal U-19Virtus Entella U-19PostponedPst

Spal U-19 - Virtus Entella U-19

Spal U-19 are playing Virtus Entella U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on April 4.

Spezia U-19Parma U-19PostponedPst

Spezia U-19 - Parma U-19

Spezia U-19 are playing Parma U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on April 4.

Verona U-19Venezia U-19PostponedPst

Verona U-19 - Venezia U-19

Verona U-19 are playing Venezia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on April 4.

Cosenza U-19Ascoli U-19PostponedPst

Cosenza U-19 - Ascoli U-19

Cosenza U-19 are playing Ascoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on April 4.

Crotone U-19Perugia U-19PostponedPst

Crotone U-19 - Perugia U-19

Crotone U-19 are playing Perugia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on April 4.

Livorno U-19Lecce U-19PostponedPst

Livorno U-19 - Lecce U-19

Livorno U-19 are playing Lecce U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on April 4.

Pisa U-19Frosinone U-19PostponedPst

Pisa U-19 - Frosinone U-19

Pisa U-19 are playing Frosinone U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on April 4.

Salernitana U-19Benevento U-19PostponedPst

Salernitana U-19 - Benevento U-19

Salernitana U-19 are playing Benevento U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on April 4.

Trapani U-19Juve Stabia U-19PostponedPst

Trapani U-19 - Juve Stabia U-19

Trapani U-19 are playing Juve Stabia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on April 4.

Quick BoysKatwijkPostponedPst

Quick Boys - Katwijk

Quick Boys are playing Katwijk at the Tweede Divisie of Netherlands on April 4.

NoordwijkTECPostponedPst

Noordwijk - TEC

Noordwijk are playing TEC at the Tweede Divisie of Netherlands on April 4.

ScheveningenASWHPostponedPst

Scheveningen - ASWH

Scheveningen are playing ASWH at the Tweede Divisie of Netherlands on April 4.

SpakenburgDe TreffersPostponedPst

Spakenburg - De Treffers

Spakenburg are playing De Treffers at the Tweede Divisie of Netherlands on April 4.

Volendam-2IJsselmeervogelsPostponedPst

Volendam-2 - IJsselmeervogels

Volendam-2 are playing IJsselmeervogels at the Tweede Divisie of Netherlands on April 4.

Excelsior M.HHC HardenbergPostponedPst

Excelsior M. - HHC Hardenberg

Excelsior M. are playing HHC Hardenberg at the Tweede Divisie of Netherlands on April 4.

Ajax-2ODIN 59PostponedPst

Ajax-2 - ODIN 59

Ajax-2 are playing ODIN 59 at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on April 4.

BarendrechtDVS 33PostponedPst

Barendrecht - DVS 33

Barendrecht are playing DVS 33 at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on April 4.

DOVOSteDoCoPostponedPst

DOVO - SteDoCo

DOVO are playing SteDoCo at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on April 4.

HoekExcelsior 31PostponedPst

Hoek - Excelsior 31

Hoek are playing Excelsior 31 at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on April 4.

Ter LeedeONS SneekPostponedPst

Ter Leede - ONS Sneek

Ter Leede are playing ONS Sneek at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on April 4.

VVOGGOESPostponedPst

VVOG - GOES

VVOG are playing GOES at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on April 4.

Harkemase BoysSparta NijkerkPostponedPst

Harkemase Boys - Sparta Nijkerk

Harkemase Boys are playing Sparta Nijkerk at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on April 4.

VVSBLissePostponedPst

VVSB - Lisse

VVSB are playing Lisse at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on April 4.

Banbridge TownLimavady UnitedPostponedPst

Banbridge Town - Limavady United

Banbridge Town are playing Limavady United at the Premier Intermediate League of Northern Ireland on April 4.

LisburnBangor FCPostponedPst

Lisburn - Bangor FC

Lisburn are playing Bangor FC at the Premier Intermediate League of Northern Ireland on April 4.

Newington YCDollingstownPostponedPst

Newington YC - Dollingstown

Newington YC are playing Dollingstown at the Premier Intermediate League of Northern Ireland on April 4.

PortstewartAnnagh UnitedPostponedPst

Portstewart - Annagh United

Portstewart are playing Annagh United at the Premier Intermediate League of Northern Ireland on April 4.

Tobermore UnitedMoyola ParkPostponedPst

Tobermore United - Moyola Park

Tobermore United are playing Moyola Park at the Premier Intermediate League of Northern Ireland on April 4.

Braga WOuriense WPostponedPst

Braga W - Ouriense W

Braga W are playing Ouriense W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on April 4.

Maritimo WEstoril WPostponedPst

Maritimo W - Estoril W

Maritimo W are playing Estoril W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on April 4.

Ovarense WAlbergaria WPostponedPst

Ovarense W - Albergaria W

Ovarense W are playing Albergaria W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on April 4.

SL Benfica WCF Benfica WPostponedPst

SL Benfica W - CF Benfica W

SL Benfica W are playing CF Benfica W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on April 4.

Sporting WCadima WPostponedPst

Sporting W - Cadima W

Sporting W are playing Cadima W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on April 4.

Estoril U-23Braga U-23PostponedPst

Estoril U-23 - Braga U-23

Estoril U-23 are playing Braga U-23 at the League U-23, Championship round of Portugal on April 4.

Rio Ave U-23Benfica U-23PostponedPst

Rio Ave U-23 - Benfica U-23

Rio Ave U-23 are playing Benfica U-23 at the League U-23, Championship round of Portugal on April 4.

Sporting U-23Aves U-23PostponedPst

Sporting U-23 - Aves U-23

Sporting U-23 are playing Aves U-23 at the League U-23, Championship round of Portugal on April 4.

Belenenses U-23Setubal U-23PostponedPst

Belenenses U-23 - Setubal U-23

Belenenses U-23 are playing Setubal U-23 at the League U-23, Relegation round of Portugal on April 4.

Familcao U-23Academica U-23PostponedPst

Familcao U-23 - Academica U-23

Familcao U-23 are playing Academica U-23 at the League U-23, Relegation round of Portugal on April 4.

Feirense U-23Leixoes U-23PostponedPst

Feirense U-23 - Leixoes U-23

Feirense U-23 are playing Leixoes U-23 at the League U-23, Relegation round of Portugal on April 4.

Maritimo U-23Portimonense U-23PostponedPst

Maritimo U-23 - Portimonense U-23

Maritimo U-23 are playing Portimonense U-23 at the League U-23, Relegation round of Portugal on April 4.

Akhmat-DSochi-DPostponedPst

Akhmat-D - Sochi-D

Akhmat-D are playing Sochi-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on April 4.

Dinamo-DCSKA-DPostponedPst

Dinamo-D - CSKA-D

Dinamo-D are playing CSKA-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on April 4.

Orenburg-DFK Krasnodar-DPostponedPst

Orenburg-D - FK Krasnodar-D

Orenburg-D are playing FK Krasnodar-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on April 4.

Rostov-DArsenal-DPostponedPst

Rostov-D - Arsenal-D

Rostov-D are playing Arsenal-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on April 4.

Rubin-DLokomotiv-DPostponedPst

Rubin-D - Lokomotiv-D

Rubin-D are playing Lokomotiv-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on April 4.

Spartak-DUfa-DPostponedPst

Spartak-D - Ufa-D

Spartak-D are playing Ufa-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on April 4.

Ural-DTambov-DPostponedPst

Ural-D - Tambov-D

Ural-D are playing Tambov-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on April 4.

Zenit-DKr. Sovetov-DPostponedPst

Zenit-D - Kr. Sovetov-D

Zenit-D are playing Kr. Sovetov-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on April 4.

DomagnanoCosmosPostponedPst

Domagnano - Cosmos

Domagnano are playing Cosmos at the Campionato, Second Stage of San Marino on April 4.

PennarossaJuvenes/DoganaPostponedPst

Pennarossa - Juvenes/Dogana

Pennarossa are playing Juvenes/Dogana at the Campionato, Second Stage of San Marino on April 4.

Buckie ThistleRothesPostponedPst

Buckie Thistle - Rothes

Buckie Thistle are playing Rothes at the Highland League of Scotland on April 4.

DeveronvaleLossiemouthPostponedPst

Deveronvale - Lossiemouth

Deveronvale are playing Lossiemouth at the Highland League of Scotland on April 4.

KeithFraserburghPostponedPst

Keith - Fraserburgh

Keith are playing Fraserburgh at the Highland League of Scotland on April 4.

Turriff UtdFC HuntlyPostponedPst

Turriff Utd - FC Huntly

Turriff Utd are playing FC Huntly at the Highland League of Scotland on April 4.

PuchovSlavoj TrebisovPostponedPst

Puchov - Slavoj Trebisov

Puchov are playing Slavoj Trebisov at the 2. liga of Slovakia on April 4.

PopradBanska BystricaPostponedPst

Poprad - Banska Bystrica

Poprad are playing Banska Bystrica at the 2. liga of Slovakia on April 4.

SkalicaKomarnoPostponedPst

Skalica - Komarno

Skalica are playing Komarno at the 2. liga of Slovakia on April 4.

Inter BratislavaPezinokPostponedPst

Inter Bratislava - Pezinok

Inter Bratislava are playing Pezinok at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on April 4.

Lokomotiva DNVBahonPostponedPst

Lokomotiva DNV - Bahon

Lokomotiva DNV are playing Bahon at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on April 4.

Levante WLogrono WPostponedPst

Levante W - Logrono W

Levante W are playing Logrono W at the Primera Division - Women of Spain on April 4.

Betis WTenerife WPostponedPst

Betis W - Tenerife W

Betis W are playing Tenerife W at the Primera Division - Women of Spain on April 4.

BavoisBasel-2PostponedPst

Bavois - Basel-2

Bavois are playing Basel-2 at the 1. Liga Promotion of Switzerland on April 4.

BreitenrainYverdonPostponedPst

Breitenrain - Yverdon

Breitenrain are playing Yverdon at the 1. Liga Promotion of Switzerland on April 4.

BruhlSion-2PostponedPst

Bruhl - Sion-2

Bruhl are playing Sion-2 at the 1. Liga Promotion of Switzerland on April 4.

YF JuventusKonizPostponedPst

YF Juventus - Koniz

YF Juventus are playing Koniz at the 1. Liga Promotion of Switzerland on April 4.

Zurich-2Black Stars BaselPostponedPst

Zurich-2 - Black Stars Basel

Zurich-2 are playing Black Stars Basel at the 1. Liga Promotion of Switzerland on April 4.

Etoile CarougeBellinzonaPostponedPst

Etoile Carouge - Bellinzona

Etoile Carouge are playing Bellinzona at the 1. Liga Promotion of Switzerland on April 4.

RapperswilStade NyonnaisPostponedPst

Rapperswil - Stade Nyonnais

Rapperswil are playing Stade Nyonnais at the 1. Liga Promotion of Switzerland on April 4.

St. Gallen WServette Chenois WPostponedPst

St. Gallen W - Servette Chenois W

St. Gallen W are playing Servette Chenois W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on April 4.

Lugano WGrasshoppers WPostponedPst

Lugano W - Grasshoppers W

Lugano W are playing Grasshoppers W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on April 4.

Zurich WLuzern WPostponedPst

Zurich W - Luzern W

Zurich W are playing Luzern W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on April 4.

Basel WYoung Boys WPostponedPst

Basel W - Young Boys W

Basel W are playing Young Boys W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on April 4.

Terre SainteLancyPostponedPst

Terre Sainte - Lancy

Terre Sainte are playing Lancy at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on April 4.

EchallensMeyrinPostponedPst

Echallens - Meyrin

Echallens are playing Meyrin at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on April 4.

NatersLausanne-2PostponedPst

Naters - Lausanne-2

Naters are playing Lausanne-2 at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on April 4.

ChenoisMartigny SportsPostponedPst

Chenois - Martigny Sports

Chenois are playing Martigny Sports at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on April 4.

SchotzDelemontPostponedPst

Schotz - Delemont

Schotz are playing Delemont at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on April 4.

SolothurnZug 94PostponedPst

Solothurn - Zug 94

Solothurn are playing Zug 94 at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on April 4.

MuttenzWohlenPostponedPst

Muttenz - Wohlen

Muttenz are playing Wohlen at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on April 4.

BassecourtBadenPostponedPst

Bassecourt - Baden

Bassecourt are playing Baden at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on April 4.

DietikonWinterthur-2PostponedPst

Dietikon - Winterthur-2

Dietikon are playing Winterthur-2 at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on April 4.

LinthBalzersPostponedPst

Linth - Balzers

Linth are playing Balzers at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on April 4.

ThalwilSt. Gallen-2PostponedPst

Thalwil - St. Gallen-2

Thalwil are playing St. Gallen-2 at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on April 4.

WettswilHonggPostponedPst

Wettswil - Hongg

Wettswil are playing Hongg at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on April 4.

ParadisoKosova FCPostponedPst

Paradiso - Kosova FC

Paradiso are playing Kosova FC at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on April 4.

IstiqlolKhujand12:00

Istiqlol - Khujand

Istiqlol are playing Khujand at the Supercup of Tajikistan on April 4. The match will kick off 12:00 UTC.

BalkanyMinaiPostponedPst

Balkany - Minai

Balkany are playing Minai at the Persha Liga of Ukraine on April 4.

ChornomoretsMykolaivPostponedPst

Chornomorets - Mykolaiv

Chornomorets are playing Mykolaiv at the Persha Liga of Ukraine on April 4.

InhuletsAvanhardPostponedPst

Inhulets - Avanhard

Inhulets are playing Avanhard at the Persha Liga of Ukraine on April 4.

KreminVolynPostponedPst

Kremin - Volyn

Kremin are playing Volyn at the Persha Liga of Ukraine on April 4.

MetallistHirnyk-SportPostponedPst

Metallist - Hirnyk-Sport

Metallist are playing Hirnyk-Sport at the Persha Liga of Ukraine on April 4.

Gresford AthleticLlandudnoPostponedPst

Gresford Athletic - Llandudno

Gresford Athletic are playing Llandudno at the FAW Championship, North of Wales on April 4.

Llanfair UnitedBuckley TownPostponedPst

Llanfair United - Buckley Town

Llanfair United are playing Buckley Town at the FAW Championship, North of Wales on April 4.

RhylGuilsfieldPostponedPst

Rhyl - Guilsfield

Rhyl are playing Guilsfield at the FAW Championship, North of Wales on April 4.

Ruthin TownPorthmadogPostponedPst

Ruthin Town - Porthmadog

Ruthin Town are playing Porthmadog at the FAW Championship, North of Wales on April 4.

PenrhyncochConwy BoroughPostponedPst

Penrhyncoch - Conwy Borough

Penrhyncoch are playing Conwy Borough at the FAW Championship, North of Wales on April 4.

VitalOLe Messager Ngozi11:30

VitalO - Le Messager Ngozi

VitalO are playing Le Messager Ngozi at the Primus League of Burundi on April 4. The match will kick off 11:30 UTC.

KayanzaFlambeau du Centre13:00

Kayanza - Flambeau du Centre

Kayanza are playing Flambeau du Centre at the Primus League of Burundi on April 4. The match will kick off 13:00 UTC.

Les LierresAtletico Olympic14:00

Les Lierres - Atletico Olympic

Les Lierres are playing Atletico Olympic at the Primus League of Burundi on April 4. The match will kick off 14:00 UTC.

SahabAl-FaysaliPostponedPst

Sahab - Al-Faysali

Sahab are playing Al-Faysali at the Premier League of Jordan on April 4.

Al AqabaAl-WeehdatPostponedPst

Al Aqaba - Al-Weehdat

Al Aqaba are playing Al-Weehdat at the Premier League of Jordan on April 4.

Felda UnitedUiTMPostponedPst

Felda United - UiTM

Felda United are playing UiTM at the Super League of Malaysia on April 4.

PDRMKedahPostponedPst

PDRM - Kedah

PDRM are playing Kedah at the Super League of Malaysia on April 4.

PerakMelaka UtdPostponedPst

Perak - Melaka Utd

Perak are playing Melaka Utd at the Super League of Malaysia on April 4.

Buffles du BorgouJS PobPostponedPst

Buffles du Borgou - JS Pob

Buffles du Borgou are playing JS Pob at the Championat National of Benin on April 4.

DragonsEnergie SportsPostponedPst

Dragons - Energie Sports

Dragons are playing Energie Sports at the Championat National of Benin on April 4.

Upi OnmTonnerre AbomeyPostponedPst

Upi Onm - Tonnerre Abomey

Upi Onm are playing Tonnerre Abomey at the Championat National of Benin on April 4.

BandariWestern StimaPostponedPst

Bandari - Western Stima

Bandari are playing Western Stima at the Premier League of Kenya on April 4.

LeopardsPosta RangersPostponedPst

Leopards - Posta Rangers

Leopards are playing Posta Rangers at the Premier League of Kenya on April 4.

SoNy SugarWazitoPostponedPst

SoNy Sugar - Wazito

SoNy Sugar are playing Wazito at the Premier League of Kenya on April 4.

Kagera SugarAzamPostponedPst

Kagera Sugar - Azam

Kagera Sugar are playing Azam at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on April 4.

Mbeya CitySimbaPostponedPst

Mbeya City - Simba

Mbeya City are playing Simba at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on April 4.

MwaduiLipuliPostponedPst

Mwadui - Lipuli

Mwadui are playing Lipuli at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on April 4.

Ruvu ShootingNdandaPostponedPst

Ruvu Shooting - Ndanda

Ruvu Shooting are playing Ndanda at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on April 4.

ChebbaMonastirPostponedPst

Chebba - Monastir

Chebba are playing Monastir at the Ligue 1 of Tunisia on April 4.

Hammam-LifAS SlimanePostponedPst

Hammam-Lif - AS Slimane

Hammam-Lif are playing AS Slimane at the Ligue 1 of Tunisia on April 4.

SfaxienBizertinPostponedPst

Sfaxien - Bizertin

Sfaxien are playing Bizertin at the Ligue 1 of Tunisia on April 4.

MarathonMotaguaPostponedPst

Marathon - Motagua

Marathon are playing Motagua at the Clausura, 1st phase of Honduras on April 4.

VidaReal EspanaPostponedPst

Vida - Real Espana

Vida are playing Real Espana at the Clausura, 1st phase of Honduras on April 5.

CimarronesCafetalerosPostponedPst

Cimarrones - Cafetaleros

Cimarrones are playing Cafetaleros at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on April 4.

CorrecaminosCelayaPostponedPst

Correcaminos - Celaya

Correcaminos are playing Celaya at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on April 5.

DoradosUniversidad GPostponedPst

Dorados - Universidad G

Dorados are playing Universidad G at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on April 5.

Deportivo OcotalDeportivo Las Sabanas22:00

Deportivo Ocotal - Deportivo Las Sabanas

Deportivo Ocotal are playing Deportivo Las Sabanas at the Primera Division, Clausura of Nicaragua on April 4. The match will kick off 22:00 UTC.

Real MadrizManagua22:00

Real Madriz - Managua

Real Madriz are playing Managua at the Primera Division, Clausura of Nicaragua on April 4. The match will kick off 22:00 UTC.

Juventus ManaguaDiriangen00:00

Juventus Managua - Diriangen

Juventus Managua are playing Diriangen at the Primera Division, Clausura of Nicaragua on April 5. The match will kick off 00:00 UTC.

Tampa BaySporting KC-2PostponedPst

Tampa Bay - Sporting KC-2

Tampa Bay are playing Sporting KC-2 at the USL Championship of Usa on April 4.

OKC EnergyAustin BoldPostponedPst

OKC Energy - Austin Bold

OKC Energy are playing Austin Bold at the USL Championship of Usa on April 5.