Bulgaria B PFG Live Scores & Results, Live Stream, Live Table & Video Highlights

Upcoming Fixtures
Friday
MontanaChernomorets Burgas15:30

Montana - Chernomorets Burgas

Montana are playing Chernomorets Burgas at the B PFG of Bulgaria on February 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Saturday
Botev GalabovoStrumska slava12:30

Botev Galabovo - Strumska slava

Botev Galabovo are playing Strumska slava at the B PFG of Bulgaria on February 23. The match will kick off 12:30 UTC.

Arda KardzhaliLovech12:30

Arda Kardzhali - Lovech

Arda Kardzhali are playing Lovech at the B PFG of Bulgaria on February 23. The match will kick off 12:30 UTC.

PomoriePirin12:30

Pomorie - Pirin

Pomorie are playing Pirin at the B PFG of Bulgaria on February 23. The match will kick off 12:30 UTC.

Tsarsko seloNesebr12:30

Tsarsko selo - Nesebr

Tsarsko selo are playing Nesebr at the B PFG of Bulgaria on February 23. The match will kick off 12:30 UTC.

DobrudzhaLokomotiv G-O12:30

Dobrudzha - Lokomotiv G-O

Dobrudzha are playing Lokomotiv G-O at the B PFG of Bulgaria on February 23. The match will kick off 12:30 UTC.

Sunday
Ludogorets-2Lokomotiv Sofia12:30

Ludogorets-2 - Lokomotiv Sofia

Ludogorets-2 are playing Lokomotiv Sofia at the B PFG of Bulgaria on February 24. The match will kick off 12:30 UTC.

February 26th
CSKA 1948 SofiaKariana Erden12:30

CSKA 1948 Sofia - Kariana Erden

CSKA 1948 Sofia are playing Kariana Erden at the B PFG of Bulgaria on February 26. The match will kick off 12:30 UTC.

Latest Results
December 10th
Lokomotiv G-O1 - 0Ludogorets-2Full TimeFT

Lokomotiv G-O - Ludogorets-2

Lokomotiv G-O played Ludogorets-2 at the B PFG of Bulgaria on December 10. The match kicked off 12:00 UTC. Lokomotiv G-O won 1-0.

December 8th
Lovech3 - 0PomorieFull TimeFT

Lovech - Pomorie

Lovech played Pomorie at the B PFG of Bulgaria on December 8. The match kicked off 13:00 UTC. Lovech won 3-0.

Chernomorets Burgas0 - 0CSKA 1948 SofiaFull TimeFT

Chernomorets Burgas - CSKA 1948 Sofia

Chernomorets Burgas played CSKA 1948 Sofia at the B PFG of Bulgaria on December 8. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Lokomotiv Sofia0 - 1MontanaFull TimeFT

Lokomotiv Sofia - Montana

Lokomotiv Sofia played Montana at the B PFG of Bulgaria on December 8. The match kicked off 12:00 UTC. Montana won 0-1.

Nesebr3 - 1DobrudzhaFull TimeFT

Nesebr - Dobrudzha

Nesebr played Dobrudzha at the B PFG of Bulgaria on December 8. The match kicked off 12:00 UTC. Nesebr won 3-1.

Strumska slava1 - 3Arda KardzhaliFull TimeFT

Strumska slava - Arda Kardzhali

Strumska slava played Arda Kardzhali at the B PFG of Bulgaria on December 8. The match kicked off 12:00 UTC. Arda Kardzhali won 1-3.

December 7th
Pirin1 - 3Tsarsko seloFull TimeFT

Pirin - Tsarsko selo

Pirin played Tsarsko selo at the B PFG of Bulgaria on December 7. The match kicked off 15:30 UTC. Tsarsko selo won 1-3.

Kariana Erden3 - 0Botev GalabovoFull TimeFT

Kariana Erden - Botev Galabovo

Kariana Erden played Botev Galabovo at the B PFG of Bulgaria on December 7. The match kicked off 12:00 UTC. Kariana Erden won 3-0.

December 3rd
Chernomorets Burgas1 - 0Lokomotiv SofiaFull TimeFT

Chernomorets Burgas - Lokomotiv Sofia

Chernomorets Burgas played Lokomotiv Sofia at the B PFG of Bulgaria on December 3. The match kicked off 15:30 UTC. Chernomorets Burgas won 1-0.

Ludogorets-24 - 1NesebrFull TimeFT

Ludogorets-2 - Nesebr

Ludogorets-2 played Nesebr at the B PFG of Bulgaria on December 3. The match kicked off 12:30 UTC. Ludogorets-2 won 4-1.

December 1st
Arda Kardzhali2 - 0Kariana ErdenFull TimeFT

Arda Kardzhali - Kariana Erden

Arda Kardzhali played Kariana Erden at the B PFG of Bulgaria on December 1. The match kicked off 12:30 UTC. Arda Kardzhali won 2-0.

Pomorie0 - 2Strumska slavaFull TimeFT

Pomorie - Strumska slava

Pomorie played Strumska slava at the B PFG of Bulgaria on December 1. The match kicked off 12:30 UTC. Strumska slava won 0-2.

Tsarsko selo3 - 1LovechFull TimeFT

Tsarsko selo - Lovech

Tsarsko selo played Lovech at the B PFG of Bulgaria on December 1. The match kicked off 12:30 UTC. Tsarsko selo won 3-1.

Dobrudzha1 - 2PirinFull TimeFT

Dobrudzha - Pirin

Dobrudzha played Pirin at the B PFG of Bulgaria on December 1. The match kicked off 12:30 UTC. Pirin won 1-2.

November 30th
CSKA 1948 Sofia0 - 0Botev GalabovoFull TimeFT

CSKA 1948 Sofia - Botev Galabovo

CSKA 1948 Sofia played Botev Galabovo at the B PFG of Bulgaria on November 30. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Montana4 - 1Lokomotiv G-OFull TimeFT

Montana - Lokomotiv G-O

Montana played Lokomotiv G-O at the B PFG of Bulgaria on November 30. The match kicked off 12:00 UTC. Montana won 4-1.

November 26th
Montana3 - 1NesebrFull TimeFT

Montana - Nesebr

Montana played Nesebr at the B PFG of Bulgaria on November 26. The match kicked off 15:30 UTC. Montana won 3-1.

November 25th
Ludogorets-20 - 0PirinFull TimeFT

Ludogorets-2 - Pirin

Ludogorets-2 played Pirin at the B PFG of Bulgaria on November 25. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

November 24th
Lokomotiv Sofia0 - 1CSKA 1948 SofiaFull TimeFT

Lokomotiv Sofia - CSKA 1948 Sofia

Lokomotiv Sofia played CSKA 1948 Sofia at the B PFG of Bulgaria on November 24. The match kicked off 12:30 UTC. CSKA 1948 Sofia won 0-1.

Chernomorets Burgas1 - 2Lokomotiv G-OFull TimeFT

Chernomorets Burgas - Lokomotiv G-O

Chernomorets Burgas played Lokomotiv G-O at the B PFG of Bulgaria on November 24. The match kicked off 12:30 UTC. Lokomotiv G-O won 1-2.

Dobrudzha0 - 0LovechFull TimeFT

Dobrudzha - Lovech

Dobrudzha played Lovech at the B PFG of Bulgaria on November 24. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Tsarsko selo3 - 1Strumska slavaFull TimeFT

Tsarsko selo - Strumska slava

Tsarsko selo played Strumska slava at the B PFG of Bulgaria on November 24. The match kicked off 12:30 UTC. Tsarsko selo won 3-1.

Pomorie1 - 0Kariana ErdenFull TimeFT

Pomorie - Kariana Erden

Pomorie played Kariana Erden at the B PFG of Bulgaria on November 24. The match kicked off 12:30 UTC. Pomorie won 1-0.

Arda Kardzhali2 - 1Botev GalabovoFull TimeFT

Arda Kardzhali - Botev Galabovo

Arda Kardzhali played Botev Galabovo at the B PFG of Bulgaria on November 24. The match kicked off 12:30 UTC. Arda Kardzhali won 2-1.

November 12th
CSKA 1948 Sofia0 - 0Arda KardzhaliFull TimeFT

CSKA 1948 Sofia - Arda Kardzhali

CSKA 1948 Sofia played Arda Kardzhali at the B PFG of Bulgaria on November 12. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

November 10th
Lovech2 - 0Ludogorets-2Full TimeFT

Lovech - Ludogorets-2

Lovech played Ludogorets-2 at the B PFG of Bulgaria on November 10. The match kicked off 14:00 UTC. Lovech won 2-0.

Strumska slava3 - 1DobrudzhaFull TimeFT

Strumska slava - Dobrudzha

Strumska slava played Dobrudzha at the B PFG of Bulgaria on November 10. The match kicked off 12:30 UTC. Strumska slava won 3-1.

Pirin0 - 3MontanaFull TimeFT

Pirin - Montana

Pirin played Montana at the B PFG of Bulgaria on November 10. The match kicked off 12:30 UTC. Montana won 0-3.

Nesebr0 - 0Chernomorets BurgasFull TimeFT

Nesebr - Chernomorets Burgas

Nesebr played Chernomorets Burgas at the B PFG of Bulgaria on November 10. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Lokomotiv G-O0 - 2Lokomotiv SofiaFull TimeFT

Lokomotiv G-O - Lokomotiv Sofia

Lokomotiv G-O played Lokomotiv Sofia at the B PFG of Bulgaria on November 10. The match kicked off 12:30 UTC. Lokomotiv Sofia won 0-2.

Ever wondered how you can stream the matches of the B PFG of Bulgaria for free? Well, you've come to the right place as ScoreBat covers all matches of Bulgaria's B PFG in real time providing free live streaming alongside the live scores, match stats, head-to-head results and team lineups. Bulgaria B PFG's live scores are updated in real time so any time a team scores a goal the result is immediately updated and our users can follow the livescore without refreshing the page. It only takes a couple of seconds for the B PFG's livescore to be updated so we can proudly say we are the fastest to deliver the livescore of Bulgaria's B PFG matches. But it's not just the livescore: you can also check who scored the goal, received a yellow card or got substituted alongside the starting lineups and team formations for each match. You can watch the live video of Bulgaria B PFG's matches for free on ScoreBat. Live streaming usually starts a couple of minutes before the kick-off as our sophisticated search crawler finds the best stream for each match of the B PFG of Bulgaria. Please note that we are only providing live-streaming when we can find a publicly available stream so be aware that the live streaming might be unavailable in your region. We are not hosting or broadcasting any video content as all the content is hosted on third party websites like youtube or streamable, so if you think that the video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream we also have Bulgaria B PFG's goal videos and match highlights updated in real time. The video of each goal is being added usually a minute after the event so you can watch it in case you missed it. We are also adding full match highlights after every match of the B PFG of Bulgaria.

You can check Bulgaria B PFG's live table to see the positions of the teams in real time as the standings are updated instantly. Apart from the total points earned by each team of the B PFG you can also check how many wins, losses and draws each team has, how many goals they have scored or conceded. Bulgaria B PFG's league table is recalculated and resorted the second any of the teams score a goal so you don't need to refresh the page to see the up-to-date standings. So Tsarsko selo are the leaders in the table with 46 points after 17 matches: they have won 15 of their 17 matches in B PFG, drawing 1 and having 1 defeat this season scoring 41 goals - 2.41 per match, conceding 14 - 0.82 per match. Montana are 2nd with 39 points in 17 matches: they have won 11 of their 17 matches in B PFG, drawing 6 and having 0 defeats this season scoring 30 goals - 1.76 per match, conceding 9 - 0.53 per match. Arda Kardzhali are 3rd with 31 points in 17 matches: they have won 9 of their 17 matches in B PFG, drawing 4 and having 4 defeats this season scoring 22 goals - 1.29 per match, conceding 10 - 0.59 per match. CSKA 1948 Sofia are 4th with 29 points in 17 matches: they have won 7 of their 17 matches in B PFG, drawing 8 and having 2 defeats this season scoring 17 goals - 1.00 per match, conceding 11 - 0.65 per match. Lovech are 5th with 25 points in 17 matches: they have won 7 of their 17 matches in B PFG, drawing 4 and having 6 defeats this season scoring 23 goals - 1.35 per match, conceding 16 - 0.94 per match. Pomorie are 6th with 24 points in 17 matches: they have won 7 of their 17 matches in B PFG, drawing 3 and having 7 defeats this season scoring 23 goals - 1.35 per match, conceding 28 - 1.65 per match. Chernomorets Burgas are 7th with 23 points in 17 matches: they have won 6 of their 17 matches in B PFG, drawing 5 and having 6 defeats this season scoring 15 goals - 0.88 per match, conceding 17 - 1.00 per match. Nesebr are 8th with 20 points in 17 matches: they have won 5 of their 17 matches in B PFG, drawing 5 and having 7 defeats this season scoring 22 goals - 1.29 per match, conceding 27 - 1.59 per match. Lokomotiv G-O are 9th with 20 points in 17 matches: they have won 6 of their 17 matches in B PFG, drawing 2 and having 9 defeats this season scoring 18 goals - 1.06 per match, conceding 25 - 1.47 per match. Botev Galabovo are 10th with 19 points in 17 matches: they have won 5 of their 17 matches in B PFG, drawing 4 and having 8 defeats this season scoring 17 goals - 1.00 per match, conceding 20 - 1.18 per match. Lokomotiv Sofia are 11th with 19 points in 17 matches: they have won 4 of their 17 matches in B PFG, drawing 7 and having 6 defeats this season scoring 10 goals - 0.59 per match, conceding 13 - 0.76 per match. Strumska slava are 12th with 19 points in 17 matches: they have won 5 of their 17 matches in B PFG, drawing 4 and having 8 defeats this season scoring 22 goals - 1.29 per match, conceding 28 - 1.65 per match. Ludogorets-2 are 13th with 19 points in 17 matches: they have won 5 of their 17 matches in B PFG, drawing 4 and having 8 defeats this season scoring 18 goals - 1.06 per match, conceding 26 - 1.53 per match. Pirin are 14th with 16 points in 17 matches: they have won 5 of their 17 matches in B PFG, drawing 1 and having 11 defeats this season scoring 15 goals - 0.88 per match, conceding 29 - 1.71 per match. Kariana Erden are 15th with 15 points in 17 matches: they have won 4 of their 17 matches in B PFG, drawing 3 and having 10 defeats this season scoring 15 goals - 0.88 per match, conceding 21 - 1.24 per match. Dobrudzha are 16th with 10 points in 17 matches: they have won 1 of their 17 matches in B PFG, drawing 7 and having 9 defeats this season scoring 7 goals - 0.41 per match, conceding 21 - 1.24 per match.

Matchday Live
HuescaAthletic Bilbao20:00

Huesca - Athletic Bilbao

Huesca are playing Athletic Bilbao at the La Liga of Spain on February 18. The match will kick off 20:00 UTC.

NurnbergBorussia Dortmund19:30

Nurnberg - Borussia Dortmund

Nurnberg are playing Borussia Dortmund at the Bundesliga of Germany on February 18. The match will kick off 19:30 UTC.

RomaBologna19:30

Roma - Bologna

Roma are playing Bologna at the Serie A of Italy on February 18. The match will kick off 19:30 UTC.

ChelseaManchester United19:30

Chelsea - Manchester United

Chelsea are playing Manchester United at the FA Cup of England on February 18. The match will kick off 19:30 UTC.

AvesBenfica20:15

Aves - Benfica

Aves are playing Benfica at the Primeira Liga of Portugal on February 18. The match will kick off 20:15 UTC.

Dukla PrahaSparta Praha17:00

Dukla Praha - Sparta Praha

Dukla Praha are playing Sparta Praha at the First League of Czech Republic on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

MidtjyllandAaB Aalborg18:00

Midtjylland - AaB Aalborg

Midtjylland are playing AaB Aalborg at the Superliga of Denmark on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

MetzBeziers19:45

Metz - Beziers

Metz are playing Beziers at the Ligue 2 of France on February 18. The match will kick off 19:45 UTC.

1860 MunchenAalen18:00

1860 Munchen - Aalen

1860 Munchen are playing Aalen at the 3. Liga of Germany on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

ApollonPAOK17:00

Apollon - PAOK

Apollon are playing PAOK at the Super League of Greece on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

OFILamia17:30

OFI - Lamia

OFI are playing Lamia at the Super League of Greece on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

CrotonePescara20:00

Crotone - Pescara

Crotone are playing Pescara at the Serie B of Italy on February 18. The match will kick off 20:00 UTC.

Wisla KrakowSlask17:00

Wisla Krakow - Slask

Wisla Krakow are playing Slask at the Ekstraklasa of Poland on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Concordia ChiajnaSteaua18:00

Concordia Chiajna - Steaua

Concordia Chiajna are playing Steaua at the Liga 1 of Romania on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

AntalyasporIstanbul Basaksehir17:00

Antalyaspor - Istanbul Basaksehir

Antalyaspor are playing Istanbul Basaksehir at the Super Lig of Turkey on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

EskisehirsporDenizlispor16:00

Eskisehirspor - Denizlispor

Eskisehirspor are playing Denizlispor at the 1. Lig of Turkey on February 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Argentinos JuniorsEstudiantes de La Plata22:00

Argentinos Juniors - Estudiantes de La Plata

Argentinos Juniors are playing Estudiantes de La Plata at the Primera Division of Argentina on February 18. The match will kick off 22:00 UTC.

RacingGodoy Cruz00:10

Racing - Godoy Cruz

Racing are playing Godoy Cruz at the Primera Division of Argentina on February 19. The match will kick off 00:10 UTC.

Generali DiazDeportivo Capiata21:45

Generali Diaz - Deportivo Capiata

Generali Diaz are playing Deportivo Capiata at the Apertura of Paraguay on February 18. The match will kick off 21:45 UTC.

Sportivo San LorenzoSol de America23:45

Sportivo San Lorenzo - Sol de America

Sportivo San Lorenzo are playing Sol de America at the Apertura of Paraguay on February 18. The match will kick off 23:45 UTC.

Molinos El PirataReal Garcilaso20:30

Molinos El Pirata - Real Garcilaso

Molinos El Pirata are playing Real Garcilaso at the Primera Division, Apertura of Peru on February 18. The match will kick off 20:30 UTC.

Alianza UniversidadAcademia Cantolao01:00

Alianza Universidad - Academia Cantolao

Alianza Universidad are playing Academia Cantolao at the Primera Division, Apertura of Peru on February 19. The match will kick off 01:00 UTC.

OB OdenseFredericia11:30

OB Odense - Fredericia

OB Odense are playing Fredericia at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 11:30 UTC.

Arsenal TKairat12:00

Arsenal T - Kairat

Arsenal T are playing Kairat at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

OleksandriaAlashkert12:00

Oleksandria - Alashkert

Oleksandria are playing Alashkert at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

RostovViking FK12:00

Rostov - Viking FK

Rostov are playing Viking FK at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

SibirShirak12:00

Sibir - Shirak

Sibir are playing Shirak at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

TomDinamo Minsk12:00

Tom - Dinamo Minsk

Tom are playing Dinamo Minsk at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Viking FKSandefjord12:00

Viking FK - Sandefjord

Viking FK are playing Sandefjord at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

KuPSNest-Sotra13:00

KuPS - Nest-Sotra

KuPS are playing Nest-Sotra at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Akhmat GroznyiPetrocub14:00

Akhmat Groznyi - Petrocub

Akhmat Groznyi are playing Petrocub at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

RostovVentspils15:00

Rostov - Ventspils

Rostov are playing Ventspils at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 15:00 UTC.

Antwerp U-21Anderlecht U-2118:30

Antwerp U-21 - Anderlecht U-21

Antwerp U-21 are playing Anderlecht U-21 at the Pro League reserve, Championship Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Standard U-21Gent U-2118:30

Standard U-21 - Gent U-21

Standard U-21 are playing Gent U-21 at the Pro League reserve, Championship Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Cercle Brugge U-21Lokeren U-2119:00

Cercle Brugge U-21 - Lokeren U-21

Cercle Brugge U-21 are playing Lokeren U-21 at the Pro League reserve, Championship Group of Belgium on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Charleroi U-21Kortrijk U-2118:30

Charleroi U-21 - Kortrijk U-21

Charleroi U-21 are playing Kortrijk U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Eupen U-21Waasland U-2118:30

Eupen U-21 - Waasland U-21

Eupen U-21 are playing Waasland U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Mouscron U-21Sint-Truiden U-2118:30

Mouscron U-21 - Sint-Truiden U-21

Mouscron U-21 are playing Sint-Truiden U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Oostende U-21Zulte-Waregem U-2118:30

Oostende U-21 - Zulte-Waregem U-21

Oostende U-21 are playing Zulte-Waregem U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Bohemians 1905 U-21Hradec Kralove U-2112:00

Bohemians 1905 U-21 - Hradec Kralove U-21

Bohemians 1905 U-21 are playing Hradec Kralove U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Liberec U-21Dukla Praha U-2112:00

Liberec U-21 - Dukla Praha U-21

Liberec U-21 are playing Dukla Praha U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Pribram U-21Sparta Prague U-2112:00

Pribram U-21 - Sparta Prague U-21

Pribram U-21 are playing Sparta Prague U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Budejovice U-21Slavia Praha U-2113:00

Budejovice U-21 - Slavia Praha U-21

Budejovice U-21 are playing Slavia Praha U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Plzen U-21Boleslav U-2113:00

Plzen U-21 - Boleslav U-21

Plzen U-21 are playing Boleslav U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Ostrava U-21Trinec U-2110:00

Ostrava U-21 - Trinec U-21

Ostrava U-21 are playing Trinec U-21 at the Juniorska Liga, MSFL of Czech Republic on February 18. The match will kick off 10:00 UTC.

Everton U-23Blackburn U-2319:00

Everton U-23 - Blackburn U-23

Everton U-23 are playing Blackburn U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

West Ham U-23Liverpool U-2319:00

West Ham U-23 - Liverpool U-23

West Ham U-23 are playing Liverpool U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Aston Villa U-23Middlesbrough U-2319:00

Aston Villa U-23 - Middlesbrough U-23

Aston Villa U-23 are playing Middlesbrough U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Stoke City U-23Manchester Utd U-2319:00

Stoke City U-23 - Manchester Utd U-23

Stoke City U-23 are playing Manchester Utd U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

West Brom U-23Sunderland U-2319:00

West Brom U-23 - Sunderland U-23

West Brom U-23 are playing Sunderland U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Coventry U-23Ipswich Town U-2313:00

Coventry U-23 - Ipswich Town U-23

Coventry U-23 are playing Ipswich Town U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Leeds U-23Bolton U-2313:00

Leeds U-23 - Bolton U-23

Leeds U-23 are playing Bolton U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

QPR U-23Bristol City U-2313:00

QPR U-23 - Bristol City U-23

QPR U-23 are playing Bristol City U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Millwall U-23Cardiff City U-2313:30

Millwall U-23 - Cardiff City U-23

Millwall U-23 are playing Cardiff City U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match will kick off 13:30 UTC.

Colchester U-23Crystal Palace U-2319:00

Colchester U-23 - Crystal Palace U-23

Colchester U-23 are playing Crystal Palace U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

ChemnitzerErfurt18:00

Chemnitzer - Erfurt

Chemnitzer are playing Erfurt at the Regionalliga Nordost of Germany on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Hapoel Beer ShevaBeitar Jerusalem19:00

Hapoel Beer Sheva - Beitar Jerusalem

Hapoel Beer Sheva are playing Beitar Jerusalem at the Ligat Al of Israel on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Hapoel AfulaHapoel Ashkelon17:00

Hapoel Afula - Hapoel Ashkelon

Hapoel Afula are playing Hapoel Ashkelon at the Liga Leumit of Israel on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Hapoel Kfar SabaHapoel Nazareth Illit17:00

Hapoel Kfar Saba - Hapoel Nazareth Illit

Hapoel Kfar Saba are playing Hapoel Nazareth Illit at the Liga Leumit of Israel on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Maccabi Ahi NazarethHapoel Ramat Gan17:00

Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Ramat Gan

Maccabi Ahi Nazareth are playing Hapoel Ramat Gan at the Liga Leumit of Israel on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

RietiTrapani19:45

Rieti - Trapani

Rieti are playing Trapani at the Serie C, Group C of Italy on February 18. The match will kick off 19:45 UTC.

PSV-2Twente19:00

PSV-2 - Twente

PSV-2 are playing Twente at the Eerste Divisie of Netherlands on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Emmen-2Fortuna-213:00

Emmen-2 - Fortuna-2

Emmen-2 are playing Fortuna-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Willem II-2Feyenoord-213:00

Willem II-2 - Feyenoord-2

Willem II-2 are playing Feyenoord-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

RKC-2NEC-217:30

RKC-2 - NEC-2

RKC-2 are playing NEC-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Zwolle-2ADO Den Haag-217:30

Zwolle-2 - ADO Den Haag-2

Zwolle-2 are playing ADO Den Haag-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Cambuur Leeuwarden-2Go Ahead Eagles-217:30

Cambuur Leeuwarden-2 - Go Ahead Eagles-2

Cambuur Leeuwarden-2 are playing Go Ahead Eagles-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

De Graafschap-2Eindhoven-217:30

De Graafschap-2 - Eindhoven-2

De Graafschap-2 are playing Eindhoven-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Heerenveen-2Dordrecht-217:30

Heerenveen-2 - Dordrecht-2

Heerenveen-2 are playing Dordrecht-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Helmond Sport-2Excelsior-217:30

Helmond Sport-2 - Excelsior-2

Helmond Sport-2 are playing Excelsior-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

NAC-2Achilles-217:30

NAC-2 - Achilles-2

NAC-2 are playing Achilles-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Glentoran FCGlenavon19:45

Glentoran FC - Glenavon

Glentoran FC are playing Glenavon at the Premiership of Northern Ireland on February 18. The match will kick off 19:45 UTC.

UralLevadia T08:00

Ural - Levadia T

Ural are playing Levadia T at the FNL cup of Russia on February 18. The match will kick off 08:00 UTC.

FK Krasnodar-2Fakel10:45

FK Krasnodar-2 - Fakel

FK Krasnodar-2 are playing Fakel at the FNL cup of Russia on February 18. The match will kick off 10:45 UTC.

KhimkiSpartak-213:30

Khimki - Spartak-2

Khimki are playing Spartak-2 at the FNL cup of Russia on February 18. The match will kick off 13:30 UTC.

TambovAvangard16:15

Tambov - Avangard

Tambov are playing Avangard at the FNL cup of Russia on February 18. The match will kick off 16:15 UTC.

Aberdeen U-20Hearts U-2014:00

Aberdeen U-20 - Hearts U-20

Aberdeen U-20 are playing Hearts U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Dunfermline U-20Rangers U-2014:00

Dunfermline U-20 - Rangers U-20

Dunfermline U-20 are playing Rangers U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Falkirk U-20St. Mirren U-2014:00

Falkirk U-20 - St. Mirren U-20

Falkirk U-20 are playing St. Mirren U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Hibernian U-20Dundee U-2014:00

Hibernian U-20 - Dundee U-20

Hibernian U-20 are playing Dundee U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Kilmarnock U-20Celtic U-20PostponedPst

Kilmarnock U-20 - Celtic U-20

Kilmarnock U-20 are playing Celtic U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18.

Partick Th. U-20Motherwell U-2014:00

Partick Th. U-20 - Motherwell U-20

Partick Th. U-20 are playing Motherwell U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Queen of the South U-20Ross County U-2014:00

Queen of the South U-20 - Ross County U-20

Queen of the South U-20 are playing Ross County U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

EskilsminneDalkurd18:00

Eskilsminne - Dalkurd

Eskilsminne are playing Dalkurd at the National cup of Sweden on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

HammarbyVarberg18:00

Hammarby - Varberg

Hammarby are playing Varberg at the National cup of Sweden on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Eskisehirspor U-21Denizlispor U-2109:00

Eskisehirspor U-21 - Denizlispor U-21

Eskisehirspor U-21 are playing Denizlispor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on February 18. The match will kick off 09:00 UTC.

GoaKerala Blasters14:00

Goa - Kerala Blasters

Goa are playing Kerala Blasters at the ISL of India on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Padideh MashhadPersepolis12:45

Padideh Mashhad - Persepolis

Padideh Mashhad are playing Persepolis at the National cup of Iran on February 18. The match will kick off 12:45 UTC.

Misr El-MaqashaWadi Degla17:00

Misr El-Maqasha - Wadi Degla

Misr El-Maqasha are playing Wadi Degla at the Premier League of Egypt on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

HUSA AgadirFAR Rabat18:00

HUSA Agadir - FAR Rabat

HUSA Agadir are playing FAR Rabat at the Botola Pro of Morocco on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Deportivo EspanolDeportivo Riestra20:00

Deportivo Espanol - Deportivo Riestra

Deportivo Espanol are playing Deportivo Riestra at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 18. The match will kick off 20:00 UTC.

SacachispasSan Miguel20:00

Sacachispas - San Miguel

Sacachispas are playing San Miguel at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 18. The match will kick off 20:00 UTC.

OesteSao Bento20:30

Oeste - Sao Bento

Oeste are playing Sao Bento at the Paulista A1 of Brasil on February 18. The match will kick off 20:30 UTC.

SantosGuarani23:00

Santos - Guarani

Santos are playing Guarani at the Paulista A1 of Brasil on February 18. The match will kick off 23:00 UTC.

PelotasAimore23:00

Pelotas - Aimore

Pelotas are playing Aimore at the Gaucho 1 of Brasil on February 18. The match will kick off 23:00 UTC.

URTTupynambas22:00

URT - Tupynambas

URT are playing Tupynambas at the Mineiro 1 of Brasil on February 18. The match will kick off 22:00 UTC.

Uniao RondonopolisOperario MT23:30

Uniao Rondonopolis - Operario MT

Uniao Rondonopolis are playing Operario MT at the Matogrossense of Brasil on February 18. The match will kick off 23:30 UTC.

Operario LTDaSinop00:10

Operario LTDa - Sinop

Operario LTDa are playing Sinop at the Matogrossense of Brasil on February 19. The match will kick off 00:10 UTC.

Monagas SCZamora FC21:00

Monagas SC - Zamora FC

Monagas SC are playing Zamora FC at the Apertura of Venezuela on February 18. The match will kick off 21:00 UTC.