Bromsgrove vs Kings Langley Live Score and Live Stream

Kick-off at 19:45 on Tuesday, December 3
England NL Premier, Southern Central
4 : 1
FT
Copy
All videos of Bromsgrove - Kings Langley on your website!
Full Time
Match ends. Bromsgrove 4, Kings Langley 1.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 3 : 0
First half ends.
Kick-off
First half begins
8
Kings Langley have gone 8 consecutive away matches without a draw.
7
Bromsgrove's last 7 matches had over 2.5 goals.
4
Bromsgrove haven't played a draw in their previous 4 home matches.
Live Match Report

Bromsgrove played Kings Langley at the NL Premier, Southern Central of England on December 3. The match kicked off 19:45 UTC. Bromsgrove won 4-1. Bromsgrove are 3rd in the table with 29 points after 18 matches, while Kings Langley are 17th with 18 points in 17 matches.

ScoreBat is covering Bromsgrove vs Kings Langley in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. England NL Premier, Southern Central's live standings are availble and updated in real time. You can watch Bromsgrove vs Kings Langley live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of England NL Premier, Southern Central in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/bromsgrove-vs-kings-langley-live-stream/

Bromsgrove have won St Ives Town in their previous match, while Kings Langley have lost to Coalville Town in their previous match.

Bromsgrove have won 8 of their 18 matches in NL Premier, Southern Central, drawing 5 and having 5 defeats this season. They have scored 45 goals - 2.50 per match, conceding 25 - 1.39 per match. Kings Langley have won 5 of their 17 matches in NL Premier, Southern Central, drawing 3 and having 9 defeats this season. They have scored 27 goals - 1.59 per match, conceding 33 - 1.94 per match.

Goals and video highlights of the match between Bromsgrove and Kings Langley are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Bromsgrove or Kings Langley score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Bromsgrove and Kings Langley include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Bromsgrove vs Kings Langley with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of England NL Premier, Southern Central are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Aston VillaLeicester City14:00

Aston Villa - Leicester City

Aston Villa are playing Leicester City at the Premier League of England on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Newcastle UnitedSouthampton14:00

Newcastle United - Southampton

Newcastle United are playing Southampton at the Premier League of England on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Norwich CitySheffield United14:00

Norwich City - Sheffield United

Norwich City are playing Sheffield United at the Premier League of England on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

BrightonWolves16:30

Brighton - Wolves

Brighton are playing Wolves at the Premier League of England on December 8. The match will kick off 16:30 UTC.

EibarGetafe11:00

Eibar - Getafe

Eibar are playing Getafe at the La Liga of Spain on December 8. The match will kick off 11:00 UTC.

Real BetisAthletic Bilbao13:00

Real Betis - Athletic Bilbao

Real Betis are playing Athletic Bilbao at the La Liga of Spain on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Real ValladolidReal Sociedad15:00

Real Valladolid - Real Sociedad

Real Valladolid are playing Real Sociedad at the La Liga of Spain on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

LeganesCelta Vigo17:30

Leganes - Celta Vigo

Leganes are playing Celta Vigo at the La Liga of Spain on December 8. The match will kick off 17:30 UTC.

OsasunaSevilla20:00

Osasuna - Sevilla

Osasuna are playing Sevilla at the La Liga of Spain on December 8. The match will kick off 20:00 UTC.

Union BerlinKoln14:30

Union Berlin - Koln

Union Berlin are playing Koln at the Bundesliga of Germany on December 8. The match will kick off 14:30 UTC.

Werder BremenPaderborn17:00

Werder Bremen - Paderborn

Werder Bremen are playing Paderborn at the Bundesliga of Germany on December 8. The match will kick off 17:00 UTC.

LecceGenoa11:30

Lecce - Genoa

Lecce are playing Genoa at the Serie A of Italy on December 8. The match will kick off 11:30 UTC.

SassuoloCagliari14:00

Sassuolo - Cagliari

Sassuolo are playing Cagliari at the Serie A of Italy on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

SpalBrescia14:00

Spal - Brescia

Spal are playing Brescia at the Serie A of Italy on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

TorinoFiorentina14:00

Torino - Fiorentina

Torino are playing Fiorentina at the Serie A of Italy on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

SampdoriaParma17:00

Sampdoria - Parma

Sampdoria are playing Parma at the Serie A of Italy on December 8. The match will kick off 17:00 UTC.

BolognaAC Milan19:45

Bologna - AC Milan

Bologna are playing AC Milan at the Serie A of Italy on December 8. The match will kick off 19:45 UTC.

ReimsSaint-Etienne14:00

Reims - Saint-Etienne

Reims are playing Saint-Etienne at the Ligue 1 of France on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

NantesDijon16:00

Nantes - Dijon

Nantes are playing Dijon at the Ligue 1 of France on December 8. The match will kick off 16:00 UTC.

MarseilleBordeaux20:00

Marseille - Bordeaux

Marseille are playing Bordeaux at the Ligue 1 of France on December 8. The match will kick off 20:00 UTC.

West Bromwich AlbionSwansea City12:00

West Bromwich Albion - Swansea City

West Bromwich Albion are playing Swansea City at the Championship of England on December 8. The match will kick off 12:00 UTC.

VitesseFeyenoord11:15

Vitesse - Feyenoord

Vitesse are playing Feyenoord at the Eredivisie of Netherlands on December 8. The match will kick off 11:15 UTC.

GroningenUtrecht13:30

Groningen - Utrecht

Groningen are playing Utrecht at the Eredivisie of Netherlands on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

RKCHeerenveen13:30

RKC - Heerenveen

RKC are playing Heerenveen at the Eredivisie of Netherlands on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Sparta RotterdamHeracles Almelo15:45

Sparta Rotterdam - Heracles Almelo

Sparta Rotterdam are playing Heracles Almelo at the Eredivisie of Netherlands on December 8. The match will kick off 15:45 UTC.

GuimaraesPortimonense15:00

Guimaraes - Portimonense

Guimaraes are playing Portimonense at the Primeira Liga of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Pacos de FerreiraSetubal15:00

Pacos de Ferreira - Setubal

Pacos de Ferreira are playing Setubal at the Primeira Liga of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

SportingMoreirense17:30

Sporting - Moreirense

Sporting are playing Moreirense at the Primeira Liga of Portugal on December 8. The match will kick off 17:30 UTC.

BelenensesPorto20:00

Belenenses - Porto

Belenenses are playing Porto at the Primeira Liga of Portugal on December 8. The match will kick off 20:00 UTC.

Kr. SovetovUral11:00

Kr. Sovetov - Ural

Kr. Sovetov are playing Ural at the Premier League of Russia on December 8. The match will kick off 11:00 UTC.

SochiRubin13:30

Sochi - Rubin

Sochi are playing Rubin at the Premier League of Russia on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

SpartakRostov16:00

Spartak - Rostov

Spartak are playing Rostov at the Premier League of Russia on December 8. The match will kick off 16:00 UTC.

MattersburgAdmira13:30

Mattersburg - Admira

Mattersburg are playing Admira at the Bundesliga of Austria on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

SturmAltach13:30

Sturm - Altach

Sturm are playing Altach at the Bundesliga of Austria on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

RapidAustria V16:00

Rapid - Austria V

Rapid are playing Austria V at the Bundesliga of Austria on December 8. The match will kick off 16:00 UTC.

Dnepr MogilevRuh Brest11:00

Dnepr Mogilev - Ruh Brest

Dnepr Mogilev are playing Ruh Brest at the Premier League, Relegation Round of Belarus on December 8. The match will kick off 11:00 UTC.

MouscronStandard13:30

Mouscron - Standard

Mouscron are playing Standard at the First Division A of Belgium on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

AnderlechtCharleroi17:00

Anderlecht - Charleroi

Anderlecht are playing Charleroi at the First Division A of Belgium on December 8. The match will kick off 17:00 UTC.

EupenOostende19:00

Eupen - Oostende

Eupen are playing Oostende at the First Division A of Belgium on December 8. The match will kick off 19:00 UTC.

WesterloSt. Gilloise15:00

Westerlo - St. Gilloise

Westerlo are playing St. Gilloise at the First Division B, Closing of Belgium on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Botev VratsaSlavia Sofia10:00

Botev Vratsa - Slavia Sofia

Botev Vratsa are playing Slavia Sofia at the A PFG of Bulgaria on December 8. The match will kick off 10:00 UTC.

Arda KardzhaliCSKA Sofia12:15

Arda Kardzhali - CSKA Sofia

Arda Kardzhali are playing CSKA Sofia at the A PFG of Bulgaria on December 8. The match will kick off 12:15 UTC.

LevskiVitosha Bistritsa14:30

Levski - Vitosha Bistritsa

Levski are playing Vitosha Bistritsa at the A PFG of Bulgaria on December 8. The match will kick off 14:30 UTC.

OsijekLokomotiva Zagreb14:00

Osijek - Lokomotiva Zagreb

Osijek are playing Lokomotiva Zagreb at the 1 HNL of Croatia on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

RijekaNK Istra 196116:30

Rijeka - NK Istra 1961

Rijeka are playing NK Istra 1961 at the 1 HNL of Croatia on December 8. The match will kick off 16:30 UTC.

OmoniaDoxa14:00

Omonia - Doxa

Omonia are playing Doxa at the 1. Division of Cyprus on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Apollon LimassolAEK Larnaca16:00

Apollon Limassol - AEK Larnaca

Apollon Limassol are playing AEK Larnaca at the 1. Division of Cyprus on December 8. The match will kick off 16:00 UTC.

BudejovicePribram13:30

Budejovice - Pribram

Budejovice are playing Pribram at the First League of Czech Republic on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

KarvinaOlomouc13:30

Karvina - Olomouc

Karvina are playing Olomouc at the First League of Czech Republic on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Sparta PrahaBoleslav16:00

Sparta Praha - Boleslav

Sparta Praha are playing Boleslav at the First League of Czech Republic on December 8. The match will kick off 16:00 UTC.

SilkeborgRanders FC11:00

Silkeborg - Randers FC

Silkeborg are playing Randers FC at the Superliga of Denmark on December 8. The match will kick off 11:00 UTC.

AGF AarhusLyngby13:00

AGF Aarhus - Lyngby

AGF Aarhus are playing Lyngby at the Superliga of Denmark on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

SonderjyllandEsbjerg13:00

Sonderjylland - Esbjerg

Sonderjylland are playing Esbjerg at the Superliga of Denmark on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

FC NordsjaellandFC Kobenhavn15:00

FC Nordsjaelland - FC Kobenhavn

FC Nordsjaelland are playing FC Kobenhavn at the Superliga of Denmark on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

BrondbyMidtjylland17:00

Brondby - Midtjylland

Brondby are playing Midtjylland at the Superliga of Denmark on December 8. The match will kick off 17:00 UTC.

Linas-MontlheryEvreux12:30

Linas-Montlhery - Evreux

Linas-Montlhery are playing Evreux at the National cup of France on December 8. The match will kick off 12:30 UTC.

NanterreBastia-Borgo12:30

Nanterre - Bastia-Borgo

Nanterre are playing Bastia-Borgo at the National cup of France on December 8. The match will kick off 12:30 UTC.

Reims Ste AnneDunkerque12:30

Reims Ste Anne - Dunkerque

Reims Ste Anne are playing Dunkerque at the National cup of France on December 8. The match will kick off 12:30 UTC.

USM SenlisLe Portel12:30

USM Senlis - Le Portel

USM Senlis are playing Le Portel at the National cup of France on December 8. The match will kick off 12:30 UTC.

DieppeLens12:45

Dieppe - Lens

Dieppe are playing Lens at the National cup of France on December 8. The match will kick off 12:45 UTC.

Olympique de ValenceParis FC13:00

Olympique de Valence - Paris FC

Olympique de Valence are playing Paris FC at the National cup of France on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

ViroisVersailles13:30

Virois - Versailles

Virois are playing Versailles at the National cup of France on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Les HerbiersLe Mans14:00

Les Herbiers - Le Mans

Les Herbiers are playing Le Mans at the National cup of France on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Pierrots VaubanNancy14:00

Pierrots Vauban - Nancy

Pierrots Vauban are playing Nancy at the National cup of France on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

TourcoingValenciennes14:00

Tourcoing - Valenciennes

Tourcoing are playing Valenciennes at the National cup of France on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Saint-PierroiseThaon14:30

Saint-Pierroise - Thaon

Saint-Pierroise are playing Thaon at the National cup of France on December 8. The match will kick off 14:30 UTC.

Dynamo DresdenSandhausen12:30

Dynamo Dresden - Sandhausen

Dynamo Dresden are playing Sandhausen at the 2. Bundesliga of Germany on December 8. The match will kick off 12:30 UTC.

RegensburgSt. Pauli12:30

Regensburg - St. Pauli

Regensburg are playing St. Pauli at the 2. Bundesliga of Germany on December 8. The match will kick off 12:30 UTC.

Wehen WiesbadenDarmstadt12:30

Wehen Wiesbaden - Darmstadt

Wehen Wiesbaden are playing Darmstadt at the 2. Bundesliga of Germany on December 8. The match will kick off 12:30 UTC.

Waldhof MannheimEintracht Braunschweig12:00

Waldhof Mannheim - Eintracht Braunschweig

Waldhof Mannheim are playing Eintracht Braunschweig at the 3. Liga of Germany on December 8. The match will kick off 12:00 UTC.

DuisburgBayern-213:00

Duisburg - Bayern-2

Duisburg are playing Bayern-2 at the 3. Liga of Germany on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

LamiaOFI13:00

Lamia - OFI

Lamia are playing OFI at the Super League 1 of Greece on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Asteras TripolisLarissa15:15

Asteras Tripolis - Larissa

Asteras Tripolis are playing Larissa at the Super League 1 of Greece on December 8. The match will kick off 15:15 UTC.

AtromitosAris17:30

Atromitos - Aris

Atromitos are playing Aris at the Super League 1 of Greece on December 8. The match will kick off 17:30 UTC.

Volos NFCPanathinaikos17:30

Volos NFC - Panathinaikos

Volos NFC are playing Panathinaikos at the Super League 1 of Greece on December 8. The match will kick off 17:30 UTC.

FerencvarosPuskas14:45

Ferencvaros - Puskas

Ferencvaros are playing Puskas at the NB I of Hungary on December 8. The match will kick off 14:45 UTC.

Juve StabiaFrosinone14:00

Juve Stabia - Frosinone

Juve Stabia are playing Frosinone at the Serie B of Italy on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

PisaVirtus Entella14:00

Pisa - Virtus Entella

Pisa are playing Virtus Entella at the Serie B of Italy on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

PordenoneCrotone20:00

Pordenone - Crotone

Pordenone are playing Crotone at the Serie B of Italy on December 8. The match will kick off 20:00 UTC.

Tarxien RainbowsSirens13:00

Tarxien Rainbows - Sirens

Tarxien Rainbows are playing Sirens at the Premier Division of Malta on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Valletta FCHibernians FC15:00

Valletta FC - Hibernians FC

Valletta FC are playing Hibernians FC at the Premier Division of Malta on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Renova DzepcisteRabotnicki12:00

Renova Dzepciste - Rabotnicki

Renova Dzepciste are playing Rabotnicki at the Prva liga of North Macedonia on December 8. The match will kick off 12:00 UTC.

ShkupiMakedonija12:00

Shkupi - Makedonija

Shkupi are playing Makedonija at the Prva liga of North Macedonia on December 8. The match will kick off 12:00 UTC.

StrugaBorec12:00

Struga - Borec

Struga are playing Borec at the Prva liga of North Macedonia on December 8. The match will kick off 12:00 UTC.

VardarShkendija12:00

Vardar - Shkendija

Vardar are playing Shkendija at the Prva liga of North Macedonia on December 8. The match will kick off 12:00 UTC.

CracoviaRakow11:30

Cracovia - Rakow

Cracovia are playing Rakow at the Ekstraklasa of Poland on December 8. The match will kick off 11:30 UTC.

Pogon SzczecinPiast Gliwice14:00

Pogon Szczecin - Piast Gliwice

Pogon Szczecin are playing Piast Gliwice at the Ekstraklasa of Poland on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

SlaskLegia16:30

Slask - Legia

Slask are playing Legia at the Ekstraklasa of Poland on December 8. The match will kick off 16:30 UTC.

FeirenseBenfica-211:15

Feirense - Benfica-2

Feirense are playing Benfica-2 at the Segunda Liga of Portugal on December 8. The match will kick off 11:15 UTC.

AcademicaCasa Pia15:00

Academica - Casa Pia

Academica are playing Casa Pia at the Segunda Liga of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

CD MafraEstoril15:00

CD Mafra - Estoril

CD Mafra are playing Estoril at the Segunda Liga of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

LeixoesAcademico Viseu15:00

Leixoes - Academico Viseu

Leixoes are playing Academico Viseu at the Segunda Liga of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

VarzimSp. Covilha17:15

Varzim - Sp. Covilha

Varzim are playing Sp. Covilha at the Segunda Liga of Portugal on December 8. The match will kick off 17:15 UTC.

FC BotosaniCluj15:30

FC Botosani - Cluj

FC Botosani are playing Cluj at the Liga 1 of Romania on December 8. The match will kick off 15:30 UTC.

AstraUniversitatea Craiova18:30

Astra - Universitatea Craiova

Astra are playing Universitatea Craiova at the Liga 1 of Romania on December 8. The match will kick off 18:30 UTC.

RangersCeltic15:00

Rangers - Celtic

Rangers are playing Celtic at the League Cup, Final Stages of Scotland on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

RadPartizan12:30

Rad - Partizan

Rad are playing Partizan at the Super Liga of Serbia on December 8. The match will kick off 12:30 UTC.

Backa TopolaVojvodina14:00

Backa Topola - Vojvodina

Backa Topola are playing Vojvodina at the Super Liga of Serbia on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

JavorVozdovac14:00

Javor - Vozdovac

Javor are playing Vozdovac at the Super Liga of Serbia on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

NapredakMacva Sabac14:00

Napredak - Macva Sabac

Napredak are playing Macva Sabac at the Super Liga of Serbia on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Proleter Novi SadCukaricki14:00

Proleter Novi Sad - Cukaricki

Proleter Novi Sad are playing Cukaricki at the Super Liga of Serbia on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Radnicki NisMladost Lucani14:00

Radnicki Nis - Mladost Lucani

Radnicki Nis are playing Mladost Lucani at the Super Liga of Serbia on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Radnik SurdulicaIndjija14:00

Radnik Surdulica - Indjija

Radnik Surdulica are playing Indjija at the Super Liga of Serbia on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

SenicaZilina14:00

Senica - Zilina

Senica are playing Zilina at the Super Liga of Slovakia on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

GironaLugo11:00

Girona - Lugo

Girona are playing Lugo at the Segunda Division of Spain on December 8. The match will kick off 11:00 UTC.

DeportivoZaragoza15:00

Deportivo - Zaragoza

Deportivo are playing Zaragoza at the Segunda Division of Spain on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Las PalmasNumancia17:00

Las Palmas - Numancia

Las Palmas are playing Numancia at the Segunda Division of Spain on December 8. The match will kick off 17:00 UTC.

CadizElche20:00

Cadiz - Elche

Cadiz are playing Elche at the Segunda Division of Spain on December 8. The match will kick off 20:00 UTC.

BaselSion15:00

Basel - Sion

Basel are playing Sion at the Super League of Switzerland on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

ThunSt. Gallen15:00

Thun - St. Gallen

Thun are playing St. Gallen at the Super League of Switzerland on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

ZurichServette15:00

Zurich - Servette

Zurich are playing Servette at the Super League of Switzerland on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

LausanneVaduz14:00

Lausanne - Vaduz

Lausanne are playing Vaduz at the Challenge League of Switzerland on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

WinterthurStade Lausanne Ouchy14:00

Winterthur - Stade Lausanne Ouchy

Winterthur are playing Stade Lausanne Ouchy at the Challenge League of Switzerland on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

KonyasporB.B. Gaziantep11:00

Konyaspor - B.B. Gaziantep

Konyaspor are playing B.B. Gaziantep at the Super Lig of Turkey on December 8. The match will kick off 11:00 UTC.

AntalyasporTrabzonspor13:30

Antalyaspor - Trabzonspor

Antalyaspor are playing Trabzonspor at the Super Lig of Turkey on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

DenizlisporIstanbul Basaksehir13:30

Denizlispor - Istanbul Basaksehir

Denizlispor are playing Istanbul Basaksehir at the Super Lig of Turkey on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

KasimpasaBesiktas16:00

Kasimpasa - Besiktas

Kasimpasa are playing Besiktas at the Super Lig of Turkey on December 8. The match will kick off 16:00 UTC.

OsmanlisporAltay11:00

Osmanlispor - Altay

Osmanlispor are playing Altay at the 1. Lig of Turkey on December 8. The match will kick off 11:00 UTC.

AltinorduAdanaspor13:30

Altinordu - Adanaspor

Altinordu are playing Adanaspor at the 1. Lig of Turkey on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

BursasporGiresunspor13:30

Bursaspor - Giresunspor

Bursaspor are playing Giresunspor at the 1. Lig of Turkey on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Demirspor AdanaErzurum BB16:00

Demirspor Adana - Erzurum BB

Demirspor Adana are playing Erzurum BB at the 1. Lig of Turkey on December 8. The match will kick off 16:00 UTC.

KarpatyDesna12:00

Karpaty - Desna

Karpaty are playing Desna at the Premier League of Ukraine on December 8. The match will kick off 12:00 UTC.

MariupolLviv12:00

Mariupol - Lviv

Mariupol are playing Lviv at the Premier League of Ukraine on December 8. The match will kick off 12:00 UTC.

Dynamo K.Zorya15:00

Dynamo K. - Zorya

Dynamo K. are playing Zorya at the Premier League of Ukraine on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Polokwane CityMaritzburg United13:30

Polokwane City - Maritzburg United

Polokwane City are playing Maritzburg United at the Premier League of South Africa on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Defensa y JusticiaGodoy Cruz20:35

Defensa y Justicia - Godoy Cruz

Defensa y Justicia are playing Godoy Cruz at the Primera Division of Argentina on December 8. The match will kick off 20:35 UTC.

Gimnasia La PlataCA Central Cordoba20:35

Gimnasia La Plata - CA Central Cordoba

Gimnasia La Plata are playing CA Central Cordoba at the Primera Division of Argentina on December 8. The match will kick off 20:35 UTC.

Rosario CentralBoca Juniors22:40

Rosario Central - Boca Juniors

Rosario Central are playing Boca Juniors at the Primera Division of Argentina on December 8. The match will kick off 22:40 UTC.

River PlateSan Lorenzo00:45

River Plate - San Lorenzo

River Plate are playing San Lorenzo at the Primera Division of Argentina on December 9. The match will kick off 00:45 UTC.

Always ReadyGuabira19:00

Always Ready - Guabira

Always Ready are playing Guabira at the Clausura of Bolivia on December 8. The match will kick off 19:00 UTC.

Real PotosiClub Destroyers19:00

Real Potosi - Club Destroyers

Real Potosi are playing Club Destroyers at the Clausura of Bolivia on December 8. The match will kick off 19:00 UTC.

BolivarBlooming20:00

Bolivar - Blooming

Bolivar are playing Blooming at the Clausura of Bolivia on December 8. The match will kick off 20:00 UTC.

WilstermannSan Jose21:15

Wilstermann - San Jose

Wilstermann are playing San Jose at the Clausura of Bolivia on December 8. The match will kick off 21:15 UTC.

Royal PariThe Strongest23:30

Royal Pari - The Strongest

Royal Pari are playing The Strongest at the Clausura of Bolivia on December 8. The match will kick off 23:30 UTC.

Avai FlorianopolisAtletico-PR19:00

Avai Florianopolis - Atletico-PR

Avai Florianopolis are playing Atletico-PR at the Serie A of Brasil on December 8. The match will kick off 19:00 UTC.

BotafogoCeara19:00

Botafogo - Ceara

Botafogo are playing Ceara at the Serie A of Brasil on December 8. The match will kick off 19:00 UTC.

CSASao Paulo19:00

CSA - Sao Paulo

CSA are playing Sao Paulo at the Serie A of Brasil on December 8. The match will kick off 19:00 UTC.

CorinthiansFluminense19:00

Corinthians - Fluminense

Corinthians are playing Fluminense at the Serie A of Brasil on December 8. The match will kick off 19:00 UTC.

CruzeiroPalmeiras19:00

Cruzeiro - Palmeiras

Cruzeiro are playing Palmeiras at the Serie A of Brasil on December 8. The match will kick off 19:00 UTC.

FortalezaBahia19:00

Fortaleza - Bahia

Fortaleza are playing Bahia at the Serie A of Brasil on December 8. The match will kick off 19:00 UTC.

GoiasGremio19:00

Goias - Gremio

Goias are playing Gremio at the Serie A of Brasil on December 8. The match will kick off 19:00 UTC.

InternacionalAtletico-MG19:00

Internacional - Atletico-MG

Internacional are playing Atletico-MG at the Serie A of Brasil on December 8. The match will kick off 19:00 UTC.

SantosFlamengo19:00

Santos - Flamengo

Santos are playing Flamengo at the Serie A of Brasil on December 8. The match will kick off 19:00 UTC.

VascoChapecoense19:00

Vasco - Chapecoense

Vasco are playing Chapecoense at the Serie A of Brasil on December 8. The match will kick off 19:00 UTC.

Audax ItalianoU. Concepcion20:00

Audax Italiano - U. Concepcion

Audax Italiano are playing U. Concepcion at the Primera Division of Chile on December 8. The match will kick off 20:00 UTC.

Colo ColoUnion La Calera20:00

Colo Colo - Union La Calera

Colo Colo are playing Union La Calera at the Primera Division of Chile on December 8. The match will kick off 20:00 UTC.

Coquimbo UnidoCobresal20:00

Coquimbo Unido - Cobresal

Coquimbo Unido are playing Cobresal at the Primera Division of Chile on December 8. The match will kick off 20:00 UTC.

Curico UnidoUniversidad de Chile20:00

Curico Unido - Universidad de Chile

Curico Unido are playing Universidad de Chile at the Primera Division of Chile on December 8. The match will kick off 20:00 UTC.

Everton CDOHiggins20:00

Everton CD - OHiggins

Everton CD are playing OHiggins at the Primera Division of Chile on December 8. The match will kick off 20:00 UTC.

PalestinoDeportivo Iquiue20:00

Palestino - Deportivo Iquiue

Palestino are playing Deportivo Iquiue at the Primera Division of Chile on December 8. The match will kick off 20:00 UTC.

Union EspanolaAntofagasta20:00

Union Espanola - Antofagasta

Union Espanola are playing Antofagasta at the Primera Division of Chile on December 8. The match will kick off 20:00 UTC.

Universidad CatolicaHuachipato20:00

Universidad Catolica - Huachipato

Universidad Catolica are playing Huachipato at the Primera Division of Chile on December 8. The match will kick off 20:00 UTC.

LibertadDeportivo Santani22:00

Libertad - Deportivo Santani

Libertad are playing Deportivo Santani at the Clausura of Paraguay on December 8. The match will kick off 22:00 UTC.

OlimpiaGuarani A22:00

Olimpia - Guarani A

Olimpia are playing Guarani A at the Clausura of Paraguay on December 8. The match will kick off 22:00 UTC.

Western United FCMelbourne Victory05:00

Western United FC - Melbourne Victory

Western United FC are playing Melbourne Victory at the A-League of Australia on December 8. The match will kick off 05:00 UTC.

Adelaide UnitedNewcastle Jets07:00

Adelaide United - Newcastle Jets

Adelaide United are playing Newcastle Jets at the A-League of Australia on December 8. The match will kick off 07:00 UTC.

BylisLaciPostponedPst

Bylis - Laci

Bylis are playing Laci at the Kategoria Superiore of Albania on December 8.

LaciFlamurtari12:30

Laci - Flamurtari

Laci are playing Flamurtari at the Kategoria Superiore of Albania on December 8. The match will kick off 12:30 UTC.

TeutaSkenderbeu15:30

Teuta - Skenderbeu

Teuta are playing Skenderbeu at the Kategoria Superiore of Albania on December 8. The match will kick off 15:30 UTC.

VllazniaKukesiPostponedPst

Vllaznia - Kukesi

Vllaznia are playing Kukesi at the Kategoria Superiore of Albania on December 8.

Iliria Fushe KrujeTurbina Cerrik12:00

Iliria Fushe Kruje - Turbina Cerrik

Iliria Fushe Kruje are playing Turbina Cerrik at the Division 1 of Albania on December 8. The match will kick off 12:00 UTC.

BesaOriku12:30

Besa - Oriku

Besa are playing Oriku at the Division 1 of Albania on December 8. The match will kick off 12:30 UTC.

Santa ColomaOrdino11:00

Santa Coloma - Ordino

Santa Coloma are playing Ordino at the Primera Divisio of Andorra on December 8. The match will kick off 11:00 UTC.

UE Santa JuliaUE Santa Coloma13:00

UE Santa Julia - UE Santa Coloma

UE Santa Julia are playing UE Santa Coloma at the Primera Divisio of Andorra on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

UE EngordanyCarroi15:00

UE Engordany - Carroi

UE Engordany are playing Carroi at the Primera Divisio of Andorra on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Inter EscaldesAtletic Escaldes17:00

Inter Escaldes - Atletic Escaldes

Inter Escaldes are playing Atletic Escaldes at the Primera Divisio of Andorra on December 8. The match will kick off 17:00 UTC.

Alashkert-2Shirak-210:00

Alashkert-2 - Shirak-2

Alashkert-2 are playing Shirak-2 at the First division of Armenia on December 8. The match will kick off 10:00 UTC.

AragatsArarat-210:00

Aragats - Ararat-2

Aragats are playing Ararat-2 at the First division of Armenia on December 8. The match will kick off 10:00 UTC.

DilijanMasis10:00

Dilijan - Masis

Dilijan are playing Masis at the First division of Armenia on December 8. The match will kick off 10:00 UTC.

Torpedo YerevanLernayin Artsakh10:00

Torpedo Yerevan - Lernayin Artsakh

Torpedo Yerevan are playing Lernayin Artsakh at the First division of Armenia on December 8. The match will kick off 10:00 UTC.

VanArarat-Armenia-210:00

Van - Ararat-Armenia-2

Van are playing Ararat-Armenia-2 at the First division of Armenia on December 8. The match will kick off 10:00 UTC.

SumgayitGabala11:00

Sumgayit - Gabala

Sumgayit are playing Gabala at the Premier League of Azerbaijan on December 8. The match will kick off 11:00 UTC.

ZiraSabail11:00

Zira - Sabail

Zira are playing Sabail at the Premier League of Azerbaijan on December 8. The match will kick off 11:00 UTC.

Sabah FKNeftci Baku13:00

Sabah FK - Neftci Baku

Sabah FK are playing Neftci Baku at the Premier League of Azerbaijan on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

FC LiegeDessel Sport14:00

FC Liege - Dessel Sport

FC Liege are playing Dessel Sport at the First Amateur Division of Belgium on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Sint-Eloois-WinkelRupel Boom14:00

Sint-Eloois-Winkel - Rupel Boom

Sint-Eloois-Winkel are playing Rupel Boom at the First Amateur Division of Belgium on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

HamoirRES Durbuy13:30

Hamoir - RES Durbuy

Hamoir are playing RES Durbuy at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Solieres SportUR Namur13:30

Solieres Sport - UR Namur

Solieres Sport are playing UR Namur at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

TilleurWaremme13:30

Tilleur - Waremme

Tilleur are playing Waremme at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

US GivryRAAL La Louviere13:30

US Givry - RAAL La Louviere

US Givry are playing RAAL La Louviere at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

RebecqMeux14:00

Rebecq - Meux

Rebecq are playing Meux at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

VerlaineFrancs Borains14:00

Verlaine - Francs Borains

Verlaine are playing Francs Borains at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Toekomst MenenOudenaarde13:30

Toekomst Menen - Oudenaarde

Toekomst Menen are playing Oudenaarde at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

DikkelvenneMerelbeke14:00

Dikkelvenne - Merelbeke

Dikkelvenne are playing Merelbeke at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

GullegemWesthoek14:00

Gullegem - Westhoek

Gullegem are playing Westhoek at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

KnokkeVW Hamme14:00

Knokke - VW Hamme

Knokke are playing VW Hamme at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

DuffelPepingen-Halle13:30

Duffel - Pepingen-Halle

Duffel are playing Pepingen-Halle at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

DiegemBerchem14:00

Diegem - Berchem

Diegem are playing Berchem at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Eendracht AalstBocholt14:00

Eendracht Aalst - Bocholt

Eendracht Aalst are playing Bocholt at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Spouwen-MopertingenTienen14:00

Spouwen-Mopertingen - Tienen

Spouwen-Mopertingen are playing Tienen at the Second Amateur Division, VFV B of Belgium on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Borac BLSloboda14:00

Borac BL - Sloboda

Borac BL are playing Sloboda at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Botev GalabovoLudogorets-212:00

Botev Galabovo - Ludogorets-2

Botev Galabovo are playing Ludogorets-2 at the B PFG of Bulgaria on December 8. The match will kick off 12:00 UTC.

Strumska slavaSeptemvri Sofia12:00

Strumska slava - Septemvri Sofia

Strumska slava are playing Septemvri Sofia at the B PFG of Bulgaria on December 8. The match will kick off 12:00 UTC.

MontanaKariana Erden13:00

Montana - Kariana Erden

Montana are playing Kariana Erden at the B PFG of Bulgaria on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Hajduk-2Sibenik12:00

Hajduk-2 - Sibenik

Hajduk-2 are playing Sibenik at the 2 HNL of Croatia on December 8. The match will kick off 12:00 UTC.

RudesBijelo Brdo12:30

Rudes - Bijelo Brdo

Rudes are playing Bijelo Brdo at the 2 HNL of Croatia on December 8. The match will kick off 12:30 UTC.

DigenisAyia Napa12:30

Digenis - Ayia Napa

Digenis are playing Ayia Napa at the 2. Division of Cyprus on December 8. The match will kick off 12:30 UTC.

YpsonasAyia NapaPostponedPst

Ypsonas - Ayia Napa

Ypsonas are playing Ayia Napa at the 2. Division of Cyprus on December 8.

Chelsea WManchester City W12:00

Chelsea W - Manchester City W

Chelsea W are playing Manchester City W at the Super League - Women of England on December 8. The match will kick off 12:00 UTC.

Manchester Utd WEverton W12:00

Manchester Utd W - Everton W

Manchester Utd W are playing Everton W at the Super League - Women of England on December 8. The match will kick off 12:00 UTC.

Liverpool WWest Ham W14:00

Liverpool W - West Ham W

Liverpool W are playing West Ham W at the Super League - Women of England on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Tottenham WBrighton W14:00

Tottenham W - Brighton W

Tottenham W are playing Brighton W at the Super League - Women of England on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Reading WArsenal W14:30

Reading W - Arsenal W

Reading W are playing Arsenal W at the Super League - Women of England on December 8. The match will kick off 14:30 UTC.

Bristol Academy WBirmingham W15:00

Bristol Academy W - Birmingham W

Bristol Academy W are playing Birmingham W at the Super League - Women of England on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Durham WLewes W12:00

Durham W - Lewes W

Durham W are playing Lewes W at the Championship - Women of England on December 8. The match will kick off 12:00 UTC.

Blackburn WMillwall W14:00

Blackburn W - Millwall W

Blackburn W are playing Millwall W at the Championship - Women of England on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Charlton Athletic WCoventry W14:00

Charlton Athletic W - Coventry W

Charlton Athletic W are playing Coventry W at the Championship - Women of England on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Sheffield United WLondon Bees W14:00

Sheffield United W - London Bees W

Sheffield United W are playing London Bees W at the Championship - Women of England on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Lyon WMetz W13:45

Lyon W - Metz W

Lyon W are playing Metz W at the Division 1 - Women of France on December 8. The match will kick off 13:45 UTC.

Boulogne U-19Orleans U-1913:30

Boulogne U-19 - Orleans U-19

Boulogne U-19 are playing Orleans U-19 at the National U-19, Group A of France on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Chartres U-19Le Havre U-1913:30

Chartres U-19 - Le Havre U-19

Chartres U-19 are playing Le Havre U-19 at the National U-19, Group A of France on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Drancy U-19Caen U-1913:30

Drancy U-19 - Caen U-19

Drancy U-19 are playing Caen U-19 at the National U-19, Group A of France on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Valenciennes U-19Feignies U-1913:30

Valenciennes U-19 - Feignies U-19

Valenciennes U-19 are playing Feignies U-19 at the National U-19, Group A of France on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Le Puy Foot U-19Strasbourg U-1910:00

Le Puy Foot U-19 - Strasbourg U-19

Le Puy Foot U-19 are playing Strasbourg U-19 at the National U-19, Group B of France on December 8. The match will kick off 10:00 UTC.

Montceau U-19Sochaux U-1911:30

Montceau U-19 - Sochaux U-19

Montceau U-19 are playing Sochaux U-19 at the National U-19, Group B of France on December 8. The match will kick off 11:30 UTC.

ASPTT Dijon U-19Metz U-1913:30

ASPTT Dijon U-19 - Metz U-19

ASPTT Dijon U-19 are playing Metz U-19 at the National U-19, Group B of France on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Auxerre U-19Bourg en Bresse U-1913:30

Auxerre U-19 - Bourg en Bresse U-19

Auxerre U-19 are playing Bourg en Bresse U-19 at the National U-19, Group B of France on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Epinal U-19Troyes U-1913:30

Epinal U-19 - Troyes U-19

Epinal U-19 are playing Troyes U-19 at the National U-19, Group B of France on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Guingamp U-19Chateauroux U-1910:00

Guingamp U-19 - Chateauroux U-19

Guingamp U-19 are playing Chateauroux U-19 at the National U-19, Group C of France on December 8. The match will kick off 10:00 UTC.

Vannes U-19Bordeaux U-1910:00

Vannes U-19 - Bordeaux U-19

Vannes U-19 are playing Bordeaux U-19 at the National U-19, Group C of France on December 8. The match will kick off 10:00 UTC.

Niort U-19Aviron U-1913:30

Niort U-19 - Aviron U-19

Niort U-19 are playing Aviron U-19 at the National U-19, Group C of France on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Stade Rennes U-19Concarneau U-1913:30

Stade Rennes U-19 - Concarneau U-19

Stade Rennes U-19 are playing Concarneau U-19 at the National U-19, Group C of France on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Tours U-19Laval U-1913:30

Tours U-19 - Laval U-19

Tours U-19 are playing Laval U-19 at the National U-19, Group C of France on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Saint-Etienne U-19Cannes U-1910:00

Saint-Etienne U-19 - Cannes U-19

Saint-Etienne U-19 are playing Cannes U-19 at the National U-19, Group D of France on December 8. The match will kick off 10:00 UTC.

Toulouse U-19Bastia U-1910:00

Toulouse U-19 - Bastia U-19

Toulouse U-19 are playing Bastia U-19 at the National U-19, Group D of France on December 8. The match will kick off 10:00 UTC.

Toulon U-19Nimes U-1913:30

Toulon U-19 - Nimes U-19

Toulon U-19 are playing Nimes U-19 at the National U-19, Group D of France on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

HSC HannoverHamburger-213:00

HSC Hannover - Hamburger-2

HSC Hannover are playing Hamburger-2 at the Regionalliga Nord of Germany on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

St. Pauli-2Lubeck13:00

St. Pauli-2 - Lubeck

St. Pauli-2 are playing Lubeck at the Regionalliga Nord of Germany on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Wolfsburg-2Werder-213:00

Wolfsburg-2 - Werder-2

Wolfsburg-2 are playing Werder-2 at the Regionalliga Nord of Germany on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Freiburg-2Elversberg13:00

Freiburg-2 - Elversberg

Freiburg-2 are playing Elversberg at the Regionalliga Sudwest of Germany on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Borussia D-2RW Essen13:00

Borussia D-2 - RW Essen

Borussia D-2 are playing RW Essen at the Regionalliga West of Germany on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Babelsberg 03BFC Dynamo12:30

Babelsberg 03 - BFC Dynamo

Babelsberg 03 are playing BFC Dynamo at the Regionalliga Nordost of Germany on December 8. The match will kick off 12:30 UTC.

Chemie LeipzigWacker Nordhausen12:30

Chemie Leipzig - Wacker Nordhausen

Chemie Leipzig are playing Wacker Nordhausen at the Regionalliga Nordost of Germany on December 8. The match will kick off 12:30 UTC.

ErfurtViktoria Berlin12:30

Erfurt - Viktoria Berlin

Erfurt are playing Viktoria Berlin at the Regionalliga Nordost of Germany on December 8. The match will kick off 12:30 UTC.

Germania HalberstadtOptik Ratenow12:30

Germania Halberstadt - Optik Ratenow

Germania Halberstadt are playing Optik Ratenow at the Regionalliga Nordost of Germany on December 8. The match will kick off 12:30 UTC.

LichtenbergAuerbach12:30

Lichtenberg - Auerbach

Lichtenberg are playing Auerbach at the Regionalliga Nordost of Germany on December 8. The match will kick off 12:30 UTC.

Union FurstenwaldeZFC Meuselwitz12:30

Union Furstenwalde - ZFC Meuselwitz

Union Furstenwalde are playing ZFC Meuselwitz at the Regionalliga Nordost of Germany on December 8. The match will kick off 12:30 UTC.

Bayer WEssen W13:00

Bayer W - Essen W

Bayer W are playing Essen W at the Bundesliga - Women of Germany on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Duisburg WKoln W13:00

Duisburg W - Koln W

Duisburg W are playing Koln W at the Bundesliga - Women of Germany on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Hoffenheim WUSV Jena W13:00

Hoffenheim W - USV Jena W

Hoffenheim W are playing USV Jena W at the Bundesliga - Women of Germany on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

SC Sand WWolfsburg W13:00

SC Sand W - Wolfsburg W

SC Sand W are playing Wolfsburg W at the Bundesliga - Women of Germany on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Energie U-19Holstein Kiel U-1910:00

Energie U-19 - Holstein Kiel U-19

Energie U-19 are playing Holstein Kiel U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on December 8. The match will kick off 10:00 UTC.

Kaiserslautern U-19Ulm U-1910:00

Kaiserslautern U-19 - Ulm U-19

Kaiserslautern U-19 are playing Ulm U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on December 8. The match will kick off 10:00 UTC.

Oberhausen U-19Arminia Bielefeld U-1912:00

Oberhausen U-19 - Arminia Bielefeld U-19

Oberhausen U-19 are playing Arminia Bielefeld U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on December 8. The match will kick off 12:00 UTC.

GinsheimHanau 9313:00

Ginsheim - Hanau 93

Ginsheim are playing Hanau 93 at the Oberliga, Hessen of Germany on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

EddersheimEintracht Stadtallendorf14:30

Eddersheim - Eintracht Stadtallendorf

Eddersheim are playing Eintracht Stadtallendorf at the Oberliga, Hessen of Germany on December 8. The match will kick off 14:30 UTC.

SaselBuchholz14:00

Sasel - Buchholz

Sasel are playing Buchholz at the Oberliga, Hamburg of Germany on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Werder-3Leher TS13:00

Werder-3 - Leher TS

Werder-3 are playing Leher TS at the Oberliga, Bremen of Germany on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

HastedtUnion Bremen14:00

Hastedt - Union Bremen

Hastedt are playing Union Bremen at the Oberliga, Bremen of Germany on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

SFL BremerhavenBTS Neustadt14:30

SFL Bremerhaven - BTS Neustadt

SFL Bremerhaven are playing BTS Neustadt at the Oberliga, Bremen of Germany on December 8. The match will kick off 14:30 UTC.

Arminia HannoverGifhorn13:00

Arminia Hannover - Gifhorn

Arminia Hannover are playing Gifhorn at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Eintracht CelleBersenbruck13:00

Eintracht Celle - Bersenbruck

Eintracht Celle are playing Bersenbruck at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

VfL OldenburgHagen-Uthlede13:00

VfL Oldenburg - Hagen-Uthlede

VfL Oldenburg are playing Hagen-Uthlede at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

WolfenbuttelHeeslinger SC13:00

Wolfenbuttel - Heeslinger SC

Wolfenbuttel are playing Heeslinger SC at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

CFC HerthaStrausberg12:00

CFC Hertha - Strausberg

CFC Hertha are playing Strausberg at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on December 8. The match will kick off 12:00 UTC.

Lok StendalBSC Sud12:00

Lok Stendal - BSC Sud

Lok Stendal are playing BSC Sud at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on December 8. The match will kick off 12:00 UTC.

Victoria SeelowTasmania Berlin12:00

Victoria Seelow - Tasmania Berlin

Victoria Seelow are playing Tasmania Berlin at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on December 8. The match will kick off 12:00 UTC.

NeustrelitzHansa-212:30

Neustrelitz - Hansa-2

Neustrelitz are playing Hansa-2 at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on December 8. The match will kick off 12:30 UTC.

Hertha ZehlendorfGreifswalder FC13:00

Hertha Zehlendorf - Greifswalder FC

Hertha Zehlendorf are playing Greifswalder FC at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Carl Zeiss Jena-2Plauen12:00

Carl Zeiss Jena-2 - Plauen

Carl Zeiss Jena-2 are playing Plauen at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on December 8. The match will kick off 12:00 UTC.

Einheit RudolstadtMerseburg12:00

Einheit Rudolstadt - Merseburg

Einheit Rudolstadt are playing Merseburg at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on December 8. The match will kick off 12:00 UTC.

Internacional LeipzigMartinroda12:00

Internacional Leipzig - Martinroda

Internacional Leipzig are playing Martinroda at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on December 8. The match will kick off 12:00 UTC.

Wacker Nordhausen-2Grimma12:00

Wacker Nordhausen-2 - Grimma

Wacker Nordhausen-2 are playing Grimma at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on December 8. The match will kick off 12:00 UTC.

Eintracht RheineErndtebruck13:30

Eintracht Rheine - Erndtebruck

Eintracht Rheine are playing Erndtebruck at the Oberliga, Westfalen of Germany on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

EnnepetalMeinerzhagen13:30

Ennepetal - Meinerzhagen

Ennepetal are playing Meinerzhagen at the Oberliga, Westfalen of Germany on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Holzwickeder SCHammer SpVg13:30

Holzwickeder SC - Hammer SpVg

Holzwickeder SC are playing Hammer SpVg at the Oberliga, Westfalen of Germany on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Kaan-MarienbornGutersloh13:30

Kaan-Marienborn - Gutersloh

Kaan-Marienborn are playing Gutersloh at the Oberliga, Westfalen of Germany on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Preussen Munster-2Ahlen13:30

Preussen Munster-2 - Ahlen

Preussen Munster-2 are playing Ahlen at the Oberliga, Westfalen of Germany on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

SchermbeckPaderborn-213:30

Schermbeck - Paderborn-2

Schermbeck are playing Paderborn-2 at the Oberliga, Westfalen of Germany on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Westfalia HerneSiegen13:30

Westfalia Herne - Siegen

Westfalia Herne are playing Siegen at the Oberliga, Westfalen of Germany on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Westfalia RhynernSprockhovel13:30

Westfalia Rhynern - Sprockhovel

Westfalia Rhynern are playing Sprockhovel at the Oberliga, Westfalen of Germany on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

WiedenbruckASC Dortmund13:30

Wiedenbruck - ASC Dortmund

Wiedenbruck are playing ASC Dortmund at the Oberliga, Westfalen of Germany on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Cronenberger SCStraelen13:15

Cronenberger SC - Straelen

Cronenberger SC are playing Straelen at the Oberliga, Niederrhein of Germany on December 8. The match will kick off 13:15 UTC.

KrayKleve13:15

Kray - Kleve

Kray are playing Kleve at the Oberliga, Niederrhein of Germany on December 8. The match will kick off 13:15 UTC.

MeerbuschSchonnebeck13:15

Meerbusch - Schonnebeck

Meerbusch are playing Schonnebeck at the Oberliga, Niederrhein of Germany on December 8. The match will kick off 13:15 UTC.

SW EssenUnion Nettetal13:15

SW Essen - Union Nettetal

SW Essen are playing Union Nettetal at the Oberliga, Niederrhein of Germany on December 8. The match will kick off 13:15 UTC.

1880 DusseldorfSF Niederwenigern14:00

1880 Dusseldorf - SF Niederwenigern

1880 Dusseldorf are playing SF Niederwenigern at the Oberliga, Niederrhein of Germany on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

FC BocholtTVD Velbert14:00

FC Bocholt - TVD Velbert

FC Bocholt are playing TVD Velbert at the Oberliga, Niederrhein of Germany on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Germania RatingenSF Baumberg14:00

Germania Ratingen - SF Baumberg

Germania Ratingen are playing SF Baumberg at the Oberliga, Niederrhein of Germany on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

MonheimHilden14:00

Monheim - Hilden

Monheim are playing Hilden at the Oberliga, Niederrhein of Germany on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

SC VelbertSSVg Velbert14:00

SC Velbert - SSVg Velbert

SC Velbert are playing SSVg Velbert at the Oberliga, Niederrhein of Germany on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Duren MerzenichFrechen13:30

Duren Merzenich - Frechen

Duren Merzenich are playing Frechen at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Wegberg-BeeckSiegburger SV13:30

Wegberg-Beeck - Siegburger SV

Wegberg-Beeck are playing Siegburger SV at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

BW FriesdorfViktoria Arnoldsweiler13:45

BW Friesdorf - Viktoria Arnoldsweiler

BW Friesdorf are playing Viktoria Arnoldsweiler at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on December 8. The match will kick off 13:45 UTC.

Wesseling-UrfeldDeutz13:45

Wesseling-Urfeld - Deutz

Wesseling-Urfeld are playing Deutz at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on December 8. The match will kick off 13:45 UTC.

BreinigFortuna Koln-214:00

Breinig - Fortuna Koln-2

Breinig are playing Fortuna Koln-2 at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

EilendorfHurth14:00

Eilendorf - Hurth

Eilendorf are playing Hurth at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Hennef 05Borussia Freialdenhoven14:00

Hennef 05 - Borussia Freialdenhoven

Hennef 05 are playing Borussia Freialdenhoven at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

PeschVichttal14:00

Pesch - Vichttal

Pesch are playing Vichttal at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

ApollonKaraiskakis13:00

Apollon - Karaiskakis

Apollon are playing Karaiskakis at the Super League 2 of Greece on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Apollon LarissaApollon Pontou13:00

Apollon Larissa - Apollon Pontou

Apollon Larissa are playing Apollon Pontou at the Super League 2 of Greece on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

PlataniasKerkyra13:00

Platanias - Kerkyra

Platanias are playing Kerkyra at the Super League 2 of Greece on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

GianninaDoxa Dramas15:30

Giannina - Doxa Dramas

Giannina are playing Doxa Dramas at the Super League 2 of Greece on December 8. The match will kick off 15:30 UTC.

EgaleoOlympiakos V13:00

Egaleo - Olympiakos V

Egaleo are playing Olympiakos V at the Football League of Greece on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

IalysosVeria13:00

Ialysos - Veria

Ialysos are playing Veria at the Football League of Greece on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

KavalaIonikos13:00

Kavala - Ionikos

Kavala are playing Ionikos at the Football League of Greece on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Niki VolouAspropyrgos Enosis13:00

Niki Volou - Aspropyrgos Enosis

Niki Volou are playing Aspropyrgos Enosis at the Football League of Greece on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

OF IerapetraThesprotos13:00

OF Ierapetra - Thesprotos

OF Ierapetra are playing Thesprotos at the Football League of Greece on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

TrigliaDiagoras13:00

Triglia - Diagoras

Triglia are playing Diagoras at the Football League of Greece on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

BudafokiSzeged12:00

Budafoki - Szeged

Budafoki are playing Szeged at the NB II of Hungary on December 8. The match will kick off 12:00 UTC.

GyorAjka12:00

Gyor - Ajka

Gyor are playing Ajka at the NB II of Hungary on December 8. The match will kick off 12:00 UTC.

KazincbarcikaiSoroksar12:00

Kazincbarcikai - Soroksar

Kazincbarcikai are playing Soroksar at the NB II of Hungary on December 8. The match will kick off 12:00 UTC.

NyiregyhazaBudaors12:00

Nyiregyhaza - Budaors

Nyiregyhaza are playing Budaors at the NB II of Hungary on December 8. The match will kick off 12:00 UTC.

VacSzolnok12:00

Vac - Szolnok

Vac are playing Szolnok at the NB II of Hungary on December 8. The match will kick off 12:00 UTC.

HaladasGyirmot16:00

Haladas - Gyirmot

Haladas are playing Gyirmot at the NB II of Hungary on December 8. The match will kick off 16:00 UTC.

TiszakecskeBekescsaba16:00

Tiszakecske - Bekescsaba

Tiszakecske are playing Bekescsaba at the NB II of Hungary on December 8. The match will kick off 16:00 UTC.

VasasDorog16:00

Vasas - Dorog

Vasas are playing Dorog at the NB II of Hungary on December 8. The match will kick off 16:00 UTC.

BalmazujvarosSiofokPostponedPst

Balmazujvaros - Siofok

Balmazujvaros are playing Siofok at the NB II of Hungary on December 8.

Hapoel HaderaHapoel Tel Aviv17:45

Hapoel Hadera - Hapoel Tel Aviv

Hapoel Hadera are playing Hapoel Tel Aviv at the Ligat Al of Israel on December 8. The match will kick off 17:45 UTC.

AshdodBeitar Jerusalem18:15

Ashdod - Beitar Jerusalem

Ashdod are playing Beitar Jerusalem at the Ligat Al of Israel on December 8. The match will kick off 18:15 UTC.

Calcio PadovaImolese14:00

Calcio Padova - Imolese

Calcio Padova are playing Imolese at the Serie C, Group B of Italy on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

PiacenzaRimini14:00

Piacenza - Rimini

Piacenza are playing Rimini at the Serie C, Group B of Italy on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

RavennaSudtirol14:00

Ravenna - Sudtirol

Ravenna are playing Sudtirol at the Serie C, Group B of Italy on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

FermanaArzignano Valchiampo16:30

Fermana - Arzignano Valchiampo

Fermana are playing Arzignano Valchiampo at the Serie C, Group B of Italy on December 8. The match will kick off 16:30 UTC.

TriestinaModena16:30

Triestina - Modena

Triestina are playing Modena at the Serie C, Group B of Italy on December 8. The match will kick off 16:30 UTC.

VicenzaFeralpi Salo16:30

Vicenza - Feralpi Salo

Vicenza are playing Feralpi Salo at the Serie C, Group B of Italy on December 8. The match will kick off 16:30 UTC.

Virtus VeronaReggiana16:30

Virtus Verona - Reggiana

Virtus Verona are playing Reggiana at the Serie C, Group B of Italy on December 8. The match will kick off 16:30 UTC.

Vis PesaroCarpi16:30

Vis Pesaro - Carpi

Vis Pesaro are playing Carpi at the Serie C, Group B of Italy on December 8. The match will kick off 16:30 UTC.

ArezzoGozzano14:00

Arezzo - Gozzano

Arezzo are playing Gozzano at the Serie C, Group A of Italy on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Juventus-2Carrarese14:00

Juventus-2 - Carrarese

Juventus-2 are playing Carrarese at the Serie C, Group A of Italy on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

LeccoOlbia14:00

Lecco - Olbia

Lecco are playing Olbia at the Serie C, Group A of Italy on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Pro PatriaNovara14:00

Pro Patria - Novara

Pro Patria are playing Novara at the Serie C, Group A of Italy on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

AlbinoLeffeRenate16:30

AlbinoLeffe - Renate

AlbinoLeffe are playing Renate at the Serie C, Group A of Italy on December 8. The match will kick off 16:30 UTC.

MonzaGIANA Erminio16:30

Monza - GIANA Erminio

Monza are playing GIANA Erminio at the Serie C, Group A of Italy on December 8. The match will kick off 16:30 UTC.

PergoletteseAlessandria16:30

Pergolettese - Alessandria

Pergolettese are playing Alessandria at the Serie C, Group A of Italy on December 8. The match will kick off 16:30 UTC.

AvellinoSicula Leonzio13:30

Avellino - Sicula Leonzio

Avellino are playing Sicula Leonzio at the Serie C, Group C of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

AZ PicernoMonopoli14:00

AZ Picerno - Monopoli

AZ Picerno are playing Monopoli at the Serie C, Group C of Italy on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

CataniaRende14:00

Catania - Rende

Catania are playing Rende at the Serie C, Group C of Italy on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

RegginaViterbese14:00

Reggina - Viterbese

Reggina are playing Viterbese at the Serie C, Group C of Italy on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

RietiBisceglie14:00

Rieti - Bisceglie

Rieti are playing Bisceglie at the Serie C, Group C of Italy on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Vibonese CalcioTeramo14:00

Vibonese Calcio - Teramo

Vibonese Calcio are playing Teramo at the Serie C, Group C of Italy on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Virtus FrancavillaCavese14:00

Virtus Francavilla - Cavese

Virtus Francavilla are playing Cavese at the Serie C, Group C of Italy on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

BariPotenza16:30

Bari - Potenza

Bari are playing Potenza at the Serie C, Group C of Italy on December 8. The match will kick off 16:30 UTC.

TernanaCasertana16:30

Ternana - Casertana

Ternana are playing Casertana at the Serie C, Group C of Italy on December 8. The match will kick off 16:30 UTC.

Empoli U-19Roma U-1909:00

Empoli U-19 - Roma U-19

Empoli U-19 are playing Roma U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on December 8. The match will kick off 09:00 UTC.

Cagliari U-19Sampdoria U-1911:00

Cagliari U-19 - Sampdoria U-19

Cagliari U-19 are playing Sampdoria U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on December 8. The match will kick off 11:00 UTC.

Inter WRoma W11:30

Inter W - Roma W

Inter W are playing Roma W at the Serie A - Women of Italy on December 8. The match will kick off 11:30 UTC.

BorgosesiaFezzanese13:30

Borgosesia - Fezzanese

Borgosesia are playing Fezzanese at the Serie D, Group A of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

BraVado13:30

Bra - Vado

Bra are playing Vado at the Serie D, Group A of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

CasaleSeravezza13:30

Casale - Seravezza

Casale are playing Seravezza at the Serie D, Group A of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Ghivizzano Borgo a MozzanoVerbania13:30

Ghivizzano Borgo a Mozzano - Verbania

Ghivizzano Borgo a Mozzano are playing Verbania at the Serie D, Group A of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

LigornaPrato13:30

Ligorna - Prato

Ligorna are playing Prato at the Serie D, Group A of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

LuccheseLavagnese13:30

Lucchese - Lavagnese

Lucchese are playing Lavagnese at the Serie D, Group A of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Real Forte QuercetaSC Caronnese13:30

Real Forte Querceta - SC Caronnese

Real Forte Querceta are playing SC Caronnese at the Serie D, Group A of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

SanremeseFossano13:30

Sanremese - Fossano

Sanremese are playing Fossano at the Serie D, Group A of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

SavonaChieri13:30

Savona - Chieri

Savona are playing Chieri at the Serie D, Group A of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

ArconateseInveruno13:30

Arconatese - Inveruno

Arconatese are playing Inveruno at the Serie D, Group B of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

BrusaportoLevico13:30

Brusaporto - Levico

Brusaporto are playing Levico at the Serie D, Group B of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Dro Alto GardaCaravaggio13:30

Dro Alto Garda - Caravaggio

Dro Alto Garda are playing Caravaggio at the Serie D, Group B of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

LegnanoNibionnoggiono13:30

Legnano - Nibionnoggiono

Legnano are playing Nibionnoggiono at the Serie D, Group B of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

SeregnoPonte San Pietro13:30

Seregno - Ponte San Pietro

Seregno are playing Ponte San Pietro at the Serie D, Group B of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

SondrioPro Sesto13:30

Sondrio - Pro Sesto

Sondrio are playing Pro Sesto at the Serie D, Group B of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

TritiumCastellanzese13:30

Tritium - Castellanzese

Tritium are playing Castellanzese at the Serie D, Group B of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Villa ValleScanzorosciate13:30

Villa Valle - Scanzorosciate

Villa Valle are playing Scanzorosciate at the Serie D, Group B of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Virtus BolzanoBustese Milano City13:30

Virtus Bolzano - Bustese Milano City

Virtus Bolzano are playing Bustese Milano City at the Serie D, Group B of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Virtus Ciserano BergamoFolgore Caratese13:30

Virtus Ciserano Bergamo - Folgore Caratese

Virtus Ciserano Bergamo are playing Folgore Caratese at the Serie D, Group B of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Caldiero TermeCampodarsego13:30

Caldiero Terme - Campodarsego

Caldiero Terme are playing Campodarsego at the Serie D, Group C of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

ChionsAdriese13:30

Chions - Adriese

Chions are playing Adriese at the Serie D, Group C of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Delta Porto TolleSan Luigi13:30

Delta Porto Tolle - San Luigi

Delta Porto Tolle are playing San Luigi at the Serie D, Group C of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

EsteCjarlins Muzane13:30

Este - Cjarlins Muzane

Este are playing Cjarlins Muzane at the Serie D, Group C of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Legnago SalusCartigliano13:30

Legnago Salus - Cartigliano

Legnago Salus are playing Cartigliano at the Serie D, Group C of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

MestreLuparense13:30

Mestre - Luparense

Mestre are playing Luparense at the Serie D, Group C of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

MotebellunaClodiense13:30

Motebelluna - Clodiense

Motebelluna are playing Clodiense at the Serie D, Group C of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

TamaiVigasio13:30

Tamai - Vigasio

Tamai are playing Vigasio at the Serie D, Group C of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Union FeltreAmbrosiana13:30

Union Feltre - Ambrosiana

Union Feltre are playing Ambrosiana at the Serie D, Group C of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

VillafrancaBelluno13:30

Villafranca - Belluno

Villafranca are playing Belluno at the Serie D, Group C of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

AlfonsineMantova13:30

Alfonsine - Mantova

Alfonsine are playing Mantova at the Serie D, Group D of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

BrenoFanfulla13:30

Breno - Fanfulla

Breno are playing Fanfulla at the Serie D, Group D of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

CalvinaLentigione13:30

Calvina - Lentigione

Calvina are playing Lentigione at the Serie D, Group D of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

CilivergheSasso Marconi13:30

Ciliverghe - Sasso Marconi

Ciliverghe are playing Sasso Marconi at the Serie D, Group D of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

CorreggeseCrema13:30

Correggese - Crema

Correggese are playing Crema at the Serie D, Group D of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

ProgressoFiorenzuola13:30

Progresso - Fiorenzuola

Progresso are playing Fiorenzuola at the Serie D, Group D of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

SammaureseForli13:30

Sammaurese - Forli

Sammaurese are playing Forli at the Serie D, Group D of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

SavignaneseMezzolara13:30

Savignanese - Mezzolara

Savignanese are playing Mezzolara at the Serie D, Group D of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Vigor CarpanetoFranciacorta13:30

Vigor Carpaneto - Franciacorta

Vigor Carpaneto are playing Franciacorta at the Serie D, Group D of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

AglianeseFoligno13:30

Aglianese - Foligno

Aglianese are playing Foligno at the Serie D, Group E of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

CannaraAlbalonga13:30

Cannara - Albalonga

Cannara are playing Albalonga at the Serie D, Group E of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

FlaminiaPonsacco13:30

Flaminia - Ponsacco

Flaminia are playing Ponsacco at the Serie D, Group E of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

GavorranoTuttocuoio13:30

Gavorrano - Tuttocuoio

Gavorrano are playing Tuttocuoio at the Serie D, Group E of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

GrassinaSporting Trestina13:30

Grassina - Sporting Trestina

Grassina are playing Sporting Trestina at the Serie D, Group E of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Montevarchi CalcioSan Donato Tavarnelle13:30

Montevarchi Calcio - San Donato Tavarnelle

Montevarchi Calcio are playing San Donato Tavarnelle at the Serie D, Group E of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Nuova MonterosiSangiovannese13:30

Nuova Monterosi - Sangiovannese

Nuova Monterosi are playing Sangiovannese at the Serie D, Group E of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

PomeziaGrosseto13:30

Pomezia - Grosseto

Pomezia are playing Grosseto at the Serie D, Group E of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

ScandicciBastia Calcio13:30

Scandicci - Bastia Calcio

Scandicci are playing Bastia Calcio at the Serie D, Group E of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Atletico Terme FiuggiVastogirardi13:30

Atletico Terme Fiuggi - Vastogirardi

Atletico Terme Fiuggi are playing Vastogirardi at the Serie D, Group F of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

CattolicaAvezzano13:30

Cattolica - Avezzano

Cattolica are playing Avezzano at the Serie D, Group F of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

ChietiJesina13:30

Chieti - Jesina

Chieti are playing Jesina at the Serie D, Group F of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

GiulianovaSan Nicolo13:30

Giulianova - San Nicolo

Giulianova are playing San Nicolo at the Serie D, Group F of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

MatelicaVastese13:30

Matelica - Vastese

Matelica are playing Vastese at the Serie D, Group F of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

MontegiorgioTolentino13:30

Montegiorgio - Tolentino

Montegiorgio are playing Tolentino at the Serie D, Group F of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Olympia AgnonesePineto13:30

Olympia Agnonese - Pineto

Olympia Agnonese are playing Pineto at the Serie D, Group F of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

RecanatesePorto Santelpidio13:30

Recanatese - Porto Santelpidio

Recanatese are playing Porto Santelpidio at the Serie D, Group F of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

ArzachenaTrastevere13:30

Arzachena - Trastevere

Arzachena are playing Trastevere at the Serie D, Group G of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

CassinoLanusei Calcio13:30

Cassino - Lanusei Calcio

Cassino are playing Lanusei Calcio at the Serie D, Group G of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Citta di AnagniLatte Dolce13:30

Citta di Anagni - Latte Dolce

Citta di Anagni are playing Latte Dolce at the Serie D, Group G of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

LatinaLadispoli13:30

Latina - Ladispoli

Latina are playing Ladispoli at the Serie D, Group G of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

MuraveraAprilia13:30

Muravera - Aprilia

Muravera are playing Aprilia at the Serie D, Group G of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Nuova FloridaTurris Neapolis13:30

Nuova Florida - Turris Neapolis

Nuova Florida are playing Turris Neapolis at the Serie D, Group G of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

PorticiBudoni13:30

Portici - Budoni

Portici are playing Budoni at the Serie D, Group G of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Sassari TorresVis Artena13:30

Sassari Torres - Vis Artena

Sassari Torres are playing Vis Artena at the Serie D, Group G of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Tor SapienzaOstia Mare13:30

Tor Sapienza - Ostia Mare

Tor Sapienza are playing Ostia Mare at the Serie D, Group G of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Audace CerignolaGravina13:30

Audace Cerignola - Gravina

Audace Cerignola are playing Gravina at the Serie D, Group H of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

BitontoFidelis Andria13:30

Bitonto - Fidelis Andria

Bitonto are playing Fidelis Andria at the Serie D, Group H of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

CasaranoCitta di Fasano13:30

Casarano - Citta di Fasano

Casarano are playing Citta di Fasano at the Serie D, Group H of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

FoggiaGelbison13:30

Foggia - Gelbison

Foggia are playing Gelbison at the Serie D, Group H of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

GrumentumFrancavilla13:30

Grumentum - Francavilla

Grumentum are playing Francavilla at the Serie D, Group H of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Nardo CalcioGladiator13:30

Nardo Calcio - Gladiator

Nardo Calcio are playing Gladiator at the Serie D, Group H of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

SorrentoAltamura13:30

Sorrento - Altamura

Sorrento are playing Altamura at the Serie D, Group H of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

BiancavillaSan Tommaso13:30

Biancavilla - San Tommaso

Biancavilla are playing San Tommaso at the Serie D, Group I of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

CittanoveseRoccella13:30

Cittanovese - Roccella

Cittanovese are playing Roccella at the Serie D, Group I of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Corigliano CalabroCastrovillari13:30

Corigliano Calabro - Castrovillari

Corigliano Calabro are playing Castrovillari at the Serie D, Group I of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

FC MessinaMarina di Ragusa13:30

FC Messina - Marina di Ragusa

FC Messina are playing Marina di Ragusa at the Serie D, Group I of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

GiuglianoPalmese13:30

Giugliano - Palmese

Giugliano are playing Palmese at the Serie D, Group I of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

LicataMarsala13:30

Licata - Marsala

Licata are playing Marsala at the Serie D, Group I of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Nola 1925Troina13:30

Nola 1925 - Troina

Nola 1925 are playing Troina at the Serie D, Group I of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

PalermoAcireale13:30

Palermo - Acireale

Palermo are playing Acireale at the Serie D, Group I of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

SavoiaMessina13:30

Savoia - Messina

Savoia are playing Messina at the Serie D, Group I of Italy on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Blue Boys MuhlenbachHostert15:00

Blue Boys Muhlenbach - Hostert

Blue Boys Muhlenbach are playing Hostert at the Fortis League of Luxembourg on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

BettembourgRosport14:30

Bettembourg - Rosport

Bettembourg are playing Rosport at the National cup of Luxembourg on December 8. The match will kick off 14:30 UTC.

EschDifferdange15:00

Esch - Differdange

Esch are playing Differdange at the National cup of Luxembourg on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

FC Racing UnionUNA Strassen15:00

FC Racing Union - UNA Strassen

FC Racing Union are playing UNA Strassen at the National cup of Luxembourg on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

KehlenProgres Niedercorn15:00

Kehlen - Progres Niedercorn

Kehlen are playing Progres Niedercorn at the National cup of Luxembourg on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

MondercangeFola Esch15:00

Mondercange - Fola Esch

Mondercange are playing Fola Esch at the National cup of Luxembourg on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Swift HesperangeJeunesse Canach15:00

Swift Hesperange - Jeunesse Canach

Swift Hesperange are playing Jeunesse Canach at the National cup of Luxembourg on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Vittoriosa StarsNaxxar Lions10:00

Vittoriosa Stars - Naxxar Lions

Vittoriosa Stars are playing Naxxar Lions at the Division 1 of Malta on December 8. The match will kick off 10:00 UTC.

Lija AthleticZebbug Rangers12:15

Lija Athletic - Zebbug Rangers

Lija Athletic are playing Zebbug Rangers at the Division 1 of Malta on December 8. The match will kick off 12:15 UTC.

Fgura UnitedZejtun Corinthians14:30

Fgura United - Zejtun Corinthians

Fgura United are playing Zejtun Corinthians at the Division 1 of Malta on December 8. The match will kick off 14:30 UTC.

ADO-20Oostzaan13:00

ADO-20 - Oostzaan

ADO-20 are playing Oostzaan at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

DongenWestlandia13:00

Dongen - Westlandia

Dongen are playing Westlandia at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

USV HerculesHV-CV Quick13:00

USV Hercules - HV-CV Quick

USV Hercules are playing HV-CV Quick at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

ADO Den Haag-2DEM13:30

ADO Den Haag-2 - DEM

ADO Den Haag-2 are playing DEM at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Blauw GeelVV Hoogland13:30

Blauw Geel - VV Hoogland

Blauw Geel are playing VV Hoogland at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Groene SterUNA13:30

Groene Ster - UNA

Groene Ster are playing UNA at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

HSC 21EVV13:30

HSC 21 - EVV

HSC 21 are playing EVV at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

LiendenOSS 2013:30

Lienden - OSS 20

Lienden are playing OSS 20 at the Derde Divisie, Zontag of Netherlands on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Guimaraes-2Sao Martinho11:00

Guimaraes-2 - Sao Martinho

Guimaraes-2 are playing Sao Martinho at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on December 8. The match will kick off 11:00 UTC.

AD OliveirenseBraganca15:00

AD Oliveirense - Braganca

AD Oliveirense are playing Braganca at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

BercoCerveiraPostponedPst

Berco - Cerveira

Berco are playing Cerveira at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on December 8.

CerveiraBerco15:00

Cerveira - Berco

Cerveira are playing Berco at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Chaves-2Uniao Madeira15:00

Chaves-2 - Uniao Madeira

Chaves-2 are playing Uniao Madeira at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

FafeMirandela15:00

Fafe - Mirandela

Fafe are playing Mirandela at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Maria da FonteMerelinense15:00

Maria da Fonte - Merelinense

Maria da Fonte are playing Merelinense at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Pedras SalgadasMaritimo-215:00

Pedras Salgadas - Maritimo-2

Pedras Salgadas are playing Maritimo-2 at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

VizelaCamara de Lobos15:00

Vizela - Camara de Lobos

Vizela are playing Camara de Lobos at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Braga-2Montalegre16:15

Braga-2 - Montalegre

Braga-2 are playing Montalegre at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on December 8. The match will kick off 16:15 UTC.

AmaranteCanelas15:00

Amarante - Canelas

Amarante are playing Canelas at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

AroucaValadares Gaia15:00

Arouca - Valadares Gaia

Arouca are playing Valadares Gaia at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

FelgueirasCastro Daire15:00

Felgueiras - Castro Daire

Felgueiras are playing Castro Daire at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

GondomarVila Real15:00

Gondomar - Vila Real

Gondomar are playing Vila Real at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Lusitano LourosaCoimbroes15:00

Lusitano Lourosa - Coimbroes

Lusitano Lourosa are playing Coimbroes at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

ParedesLusitano FCV15:00

Paredes - Lusitano FCV

Paredes are playing Lusitano FCV at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Pedras RubrasLeca15:00

Pedras Rubras - Leca

Pedras Rubras are playing Leca at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

SanjoanenseGinasio Figueirense15:00

Sanjoanense - Ginasio Figueirense

Sanjoanense are playing Ginasio Figueirense at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

TrofenseEspinho20:30

Trofense - Espinho

Trofense are playing Espinho at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on December 8. The match will kick off 20:30 UTC.

OleirosPraiense11:00

Oleiros - Praiense

Oleiros are playing Praiense at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on December 8. The match will kick off 11:00 UTC.

TorreenseCaldas SC11:45

Torreense - Caldas SC

Torreense are playing Caldas SC at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on December 8. The match will kick off 11:45 UTC.

AnadiaFatima15:00

Anadia - Fatima

Anadia are playing Fatima at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Beira MarFontinhas15:00

Beira Mar - Fontinhas

Beira Mar are playing Fontinhas at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

CondeixaBenfica e Castelo Branco15:00

Condeixa - Benfica e Castelo Branco

Condeixa are playing Benfica e Castelo Branco at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

MarinhenseUniao Santarem15:00

Marinhense - Uniao Santarem

Marinhense are playing Uniao Santarem at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Oliv. HospitalAgueda15:00

Oliv. Hospital - Agueda

Oliv. Hospital are playing Agueda at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Vitoria SernacheSertanense15:00

Vitoria Sernache - Sertanense

Vitoria Sernache are playing Sertanense at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

IdealLeiria16:00

Ideal - Leiria

Ideal are playing Leiria at the Campeonato de Portugal Prio, Group C of Portugal on December 8. The match will kick off 16:00 UTC.

RealLusitano Evora14:15

Real - Lusitano Evora

Real are playing Lusitano Evora at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on December 8. The match will kick off 14:15 UTC.

AljustrelenseOlimpico Montijo15:00

Aljustrelense - Olimpico Montijo

Aljustrelense are playing Olimpico Montijo at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Armacenenses1 Dezembro15:00

Armacenenses - 1 Dezembro

Armacenenses are playing 1 Dezembro at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

LagosSintra15:00

Lagos - Sintra

Lagos are playing Sintra at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

LouletanoAlverca15:00

Louletano - Alverca

Louletano are playing Alverca at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

OlhanenseAmora15:00

Olhanense - Amora

Olhanense are playing Amora at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

OrientalFabril Barreiro15:00

Oriental - Fabril Barreiro

Oriental are playing Fabril Barreiro at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

PinhalnovenseLoures15:00

Pinhalnovense - Loures

Pinhalnovense are playing Loures at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

SintrenseSacavenense15:00

Sintrense - Sacavenense

Sintrense are playing Sacavenense at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Estoril WA-dos-Francos W15:00

Estoril W - A-dos-Francos W

Estoril W are playing A-dos-Francos W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Maritimo WAlbergaria W15:00

Maritimo W - Albergaria W

Maritimo W are playing Albergaria W at the Divisiao 1 - Women of Portugal on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

UTA AradPetrolul 5211:00

UTA Arad - Petrolul 52

UTA Arad are playing Petrolul 52 at the Liga 2 of Romania on December 8. The match will kick off 11:00 UTC.

Viitorul Targu JiuUniversitatea Cluj15:00

Viitorul Targu Jiu - Universitatea Cluj

Viitorul Targu Jiu are playing Universitatea Cluj at the Liga 2 of Romania on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Juvenes/DoganaFC Faetano14:00

Juvenes/Dogana - FC Faetano

Juvenes/Dogana are playing FC Faetano at the Campionato of San Marino on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

San GiovanniDomagnano14:00

San Giovanni - Domagnano

San Giovanni are playing Domagnano at the Campionato of San Marino on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Sportivo di FiorentinoPennarossa14:00

Sportivo di Fiorentino - Pennarossa

Sportivo di Fiorentino are playing Pennarossa at the Campionato of San Marino on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Getafe-2Atletico Madrid-210:30

Getafe-2 - Atletico Madrid-2

Getafe-2 are playing Atletico Madrid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 8. The match will kick off 10:30 UTC.

MelillaAtletico Baleares10:30

Melilla - Atletico Baleares

Melilla are playing Atletico Baleares at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 8. The match will kick off 10:30 UTC.

Pena DeportivoFerrol10:30

Pena Deportivo - Ferrol

Pena Deportivo are playing Ferrol at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 8. The match will kick off 10:30 UTC.

Celta-2Oviedo-211:00

Celta-2 - Oviedo-2

Celta-2 are playing Oviedo-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 8. The match will kick off 11:00 UTC.

LangreoCoruxo11:00

Langreo - Coruxo

Langreo are playing Coruxo at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 8. The match will kick off 11:00 UTC.

Las RozasUD Ibiza11:00

Las Rozas - UD Ibiza

Las Rozas are playing UD Ibiza at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 8. The match will kick off 11:00 UTC.

Rayo MajadahondaSS Reyes11:00

Rayo Majadahonda - SS Reyes

Rayo Majadahonda are playing SS Reyes at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 8. The match will kick off 11:00 UTC.

Las Palmas-2Pontevedra12:00

Las Palmas-2 - Pontevedra

Las Palmas-2 are playing Pontevedra at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 8. The match will kick off 12:00 UTC.

BarakaldoReal Union16:00

Barakaldo - Real Union

Barakaldo are playing Real Union at the Segunda B, Group 2 of Spain on December 8. The match will kick off 16:00 UTC.

CalahorraTudelano16:00

Calahorra - Tudelano

Calahorra are playing Tudelano at the Segunda B, Group 2 of Spain on December 8. The match will kick off 16:00 UTC.

EjeaPrat11:00

Ejea - Prat

Ejea are playing Prat at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 8. The match will kick off 11:00 UTC.

Espanyol-2Hercules11:00

Espanyol-2 - Hercules

Espanyol-2 are playing Hercules at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 8. The match will kick off 11:00 UTC.

GimnasticVillarreal-211:00

Gimnastic - Villarreal-2

Gimnastic are playing Villarreal-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 8. The match will kick off 11:00 UTC.

OlotOrihuela CF11:00

Olot - Orihuela CF

Olot are playing Orihuela CF at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 8. The match will kick off 11:00 UTC.

Valencia-2Barcelona-211:00

Valencia-2 - Barcelona-2

Valencia-2 are playing Barcelona-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 8. The match will kick off 11:00 UTC.

BadalonaLevante-216:00

Badalona - Levante-2

Badalona are playing Levante-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 8. The match will kick off 16:00 UTC.

CastellonAndorra CF16:00

Castellon - Andorra CF

Castellon are playing Andorra CF at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 8. The match will kick off 16:00 UTC.

La NuciaLlagostera16:00

La Nucia - Llagostera

La Nucia are playing Llagostera at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 8. The match will kick off 16:00 UTC.

Lleida EsportiuEbro16:00

Lleida Esportiu - Ebro

Lleida Esportiu are playing Ebro at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 8. The match will kick off 16:00 UTC.

YeclanoVillarrubia11:00

Yeclano - Villarrubia

Yeclano are playing Villarrubia at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 8. The match will kick off 11:00 UTC.

Cadiz-2Marbella15:00

Cadiz-2 - Marbella

Cadiz-2 are playing Marbella at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

AlgecirasLinense16:00

Algeciras - Linense

Algeciras are playing Linense at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 8. The match will kick off 16:00 UTC.

BadajozGranada-216:00

Badajoz - Granada-2

Badajoz are playing Granada-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 8. The match will kick off 16:00 UTC.

CordobaAtletico Sanluqueno16:00

Cordoba - Atletico Sanluqueno

Cordoba are playing Atletico Sanluqueno at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 8. The match will kick off 16:00 UTC.

San FernandoDon Benito16:00

San Fernando - Don Benito

San Fernando are playing Don Benito at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 8. The match will kick off 16:00 UTC.

Talavera CFMerida AD16:00

Talavera CF - Merida AD

Talavera CF are playing Merida AD at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 8. The match will kick off 16:00 UTC.

MurciaFC Cartagena17:00

Murcia - FC Cartagena

Murcia are playing FC Cartagena at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 8. The match will kick off 17:00 UTC.

VillarrobledoUCAM Murcia18:00

Villarrobledo - UCAM Murcia

Villarrobledo are playing UCAM Murcia at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 8. The match will kick off 18:00 UTC.

Rayo Vallecano WTenerife W10:00

Rayo Vallecano W - Tenerife W

Rayo Vallecano W are playing Tenerife W at the Primera Division - Women of Spain on December 8. The match will kick off 10:00 UTC.

Atletico Madrid WAthletic W11:00

Atletico Madrid W - Athletic W

Atletico Madrid W are playing Athletic W at the Primera Division - Women of Spain on December 8. The match will kick off 11:00 UTC.

Barcelona WBetis W11:00

Barcelona W - Betis W

Barcelona W are playing Betis W at the Primera Division - Women of Spain on December 8. The match will kick off 11:00 UTC.

Sevilla WMadrid W12:00

Sevilla W - Madrid W

Sevilla W are playing Madrid W at the Primera Division - Women of Spain on December 8. The match will kick off 12:00 UTC.

Tacuense WEspanyol W16:00

Tacuense W - Espanyol W

Tacuense W are playing Espanyol W at the Primera Division - Women of Spain on December 8. The match will kick off 16:00 UTC.

Levante WDeportivo La Coruna W17:30

Levante W - Deportivo La Coruna W

Levante W are playing Deportivo La Coruna W at the Primera Division - Women of Spain on December 8. The match will kick off 17:30 UTC.

Rayo Vallecano-2Flat Earth12:30

Rayo Vallecano-2 - Flat Earth

Rayo Vallecano-2 are playing Flat Earth at the Tercera Division, Group 7 of Spain on December 8. The match will kick off 12:30 UTC.

AlcalaParla15:00

Alcala - Parla

Alcala are playing Parla at the Tercera Division, Group 7 of Spain on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

TorrejonAtletico de Pinto17:00

Torrejon - Atletico de Pinto

Torrejon are playing Atletico de Pinto at the Tercera Division, Group 7 of Spain on December 8. The match will kick off 17:00 UTC.

LorcaMuleno11:00

Lorca - Muleno

Lorca are playing Muleno at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 8. The match will kick off 11:00 UTC.

Los GarresAtletico Pulpileno11:00

Los Garres - Atletico Pulpileno

Los Garres are playing Atletico Pulpileno at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 8. The match will kick off 11:00 UTC.

Murcia-2Aguilas11:00

Murcia-2 - Aguilas

Murcia-2 are playing Aguilas at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 8. The match will kick off 11:00 UTC.

Cartagena-2EDMF Churra11:15

Cartagena-2 - EDMF Churra

Cartagena-2 are playing EDMF Churra at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 8. The match will kick off 11:15 UTC.

Deportivo MineraEl Palmar15:15

Deportivo Minera - El Palmar

Deportivo Minera are playing El Palmar at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 8. The match will kick off 15:15 UTC.

CartagenaPlus Ultra15:30

Cartagena - Plus Ultra

Cartagena are playing Plus Ultra at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 8. The match will kick off 15:30 UTC.

Ciudad de MurciaMar Menor15:30

Ciudad de Murcia - Mar Menor

Ciudad de Murcia are playing Mar Menor at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 8. The match will kick off 15:30 UTC.

Huercal-OveraMinerva15:30

Huercal-Overa - Minerva

Huercal-Overa are playing Minerva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 8. The match will kick off 15:30 UTC.

UCAM Murcia-2Olimpico Totana15:30

UCAM Murcia-2 - Olimpico Totana

UCAM Murcia-2 are playing Olimpico Totana at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 8. The match will kick off 15:30 UTC.

MazarronLorca Deportiva16:00

Mazarron - Lorca Deportiva

Mazarron are playing Lorca Deportiva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 8. The match will kick off 16:00 UTC.

Olimpico TotanaUCAM Murcia-2PostponedPst

Olimpico Totana - UCAM Murcia-2

Olimpico Totana are playing UCAM Murcia-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 8.

Agri 1970Kocaelispor10:00

Agri 1970 - Kocaelispor

Agri 1970 are playing Kocaelispor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 8. The match will kick off 10:00 UTC.

CizresporAlemdagspor10:00

Cizrespor - Alemdagspor

Cizrespor are playing Alemdagspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 8. The match will kick off 10:00 UTC.

Elaziz BelediyesporErokspor10:00

Elaziz Belediyespor - Erokspor

Elaziz Belediyespor are playing Erokspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 8. The match will kick off 10:00 UTC.

FethiyesporFatsa Belediyespor10:00

Fethiyespor - Fatsa Belediyespor

Fethiyespor are playing Fatsa Belediyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 8. The match will kick off 10:00 UTC.

DerincesporKarsiyaka10:30

Derincespor - Karsiyaka

Derincespor are playing Karsiyaka at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 8. The match will kick off 10:30 UTC.

OfsporKozan Belediyespor10:30

Ofspor - Kozan Belediyespor

Ofspor are playing Kozan Belediyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 8. The match will kick off 10:30 UTC.

PayasKemerspor10:30

Payas - Kemerspor

Payas are playing Kemerspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 8. The match will kick off 10:30 UTC.

TurgutlusporErbaaspor10:30

Turgutluspor - Erbaaspor

Turgutluspor are playing Erbaaspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 8. The match will kick off 10:30 UTC.

Artvin HopasporManisaspor10:00

Artvin Hopaspor - Manisaspor

Artvin Hopaspor are playing Manisaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 8. The match will kick off 10:00 UTC.

Karakopru BelediyesporCankaya FK10:00

Karakopru Belediyespor - Cankaya FK

Karakopru Belediyespor are playing Cankaya FK at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 8. The match will kick off 10:00 UTC.

Yeni OrdusporSile Yildizspor10:00

Yeni Orduspor - Sile Yildizspor

Yeni Orduspor are playing Sile Yildizspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 8. The match will kick off 10:00 UTC.

DuzcesporYomraspor10:30

Duzcespor - Yomraspor

Duzcespor are playing Yomraspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 8. The match will kick off 10:30 UTC.

KizilcaboluksporCatalcaspor10:30

Kizilcabolukspor - Catalcaspor

Kizilcabolukspor are playing Catalcaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 8. The match will kick off 10:30 UTC.

Serik BelediyesporErzin Belediyespor10:30

Serik Belediyespor - Erzin Belediyespor

Serik Belediyespor are playing Erzin Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 8. The match will kick off 10:30 UTC.

SultanbeyliAnagold 24 Erzincanspor10:30

Sultanbeyli - Anagold 24 Erzincanspor

Sultanbeyli are playing Anagold 24 Erzincanspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 8. The match will kick off 10:30 UTC.

TokatsporAksarayspor10:30

Tokatspor - Aksarayspor

Tokatspor are playing Aksarayspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 8. The match will kick off 10:30 UTC.

GolcuksporKelkit Belediye10:00

Golcukspor - Kelkit Belediye

Golcukspor are playing Kelkit Belediye at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on December 8. The match will kick off 10:00 UTC.

Yesilyurt BelediyeNazilli Belediyespor10:00

Yesilyurt Belediye - Nazilli Belediyespor

Yesilyurt Belediye are playing Nazilli Belediyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on December 8. The match will kick off 10:00 UTC.

Karacabey BirliksporDarica Genclerbirligi10:30

Karacabey Birlikspor - Darica Genclerbirligi

Karacabey Birlikspor are playing Darica Genclerbirligi at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on December 8. The match will kick off 10:30 UTC.

Nevsehir BelediyeSomaspor10:30

Nevsehir Belediye - Somaspor

Nevsehir Belediye are playing Somaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on December 8. The match will kick off 10:30 UTC.

OsmaniyesporDiyarbekirspor10:30

Osmaniyespor - Diyarbekirspor

Osmaniyespor are playing Diyarbekirspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on December 8. The match will kick off 10:30 UTC.

YozgatsporPazarspor10:30

Yozgatspor - Pazarspor

Yozgatspor are playing Pazarspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on December 8. The match will kick off 10:30 UTC.

Sivas BelediyesporBandirmaspor09:30

Sivas Belediyespor - Bandirmaspor

Sivas Belediyespor are playing Bandirmaspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on December 8. The match will kick off 09:30 UTC.

Belediye VansporTuzlaspor10:00

Belediye Vanspor - Tuzlaspor

Belediye Vanspor are playing Tuzlaspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on December 8. The match will kick off 10:00 UTC.

Ankara DemirsporNigde Belediyespor10:30

Ankara Demirspor - Nigde Belediyespor

Ankara Demirspor are playing Nigde Belediyespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on December 8. The match will kick off 10:30 UTC.

Ergene VelimesporBodrumspor10:30

Ergene Velimespor - Bodrumspor

Ergene Velimespor are playing Bodrumspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on December 8. The match will kick off 10:30 UTC.

EtimesgutKirsehirspor10:30

Etimesgut - Kirsehirspor

Etimesgut are playing Kirsehirspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on December 8. The match will kick off 10:30 UTC.

EyupsporElazigspor10:30

Eyupspor - Elazigspor

Eyupspor are playing Elazigspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on December 8. The match will kick off 10:30 UTC.

KastamonusporBayburt IOI10:30

Kastamonuspor - Bayburt IOI

Kastamonuspor are playing Bayburt IOI at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on December 8. The match will kick off 10:30 UTC.

UsaksporKardemir D.C. Karabukspor10:30

Usakspor - Kardemir D.C. Karabukspor

Usakspor are playing Kardemir D.C. Karabukspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on December 8. The match will kick off 10:30 UTC.

SakaryasporKahramanmarasspor11:00

Sakaryaspor - Kahramanmarasspor

Sakaryaspor are playing Kahramanmarasspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on December 8. The match will kick off 11:00 UTC.

GumushanesporSanliurfaspor10:00

Gumushanespor - Sanliurfaspor

Gumushanespor are playing Sanliurfaspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on December 8. The match will kick off 10:00 UTC.

Afjet AfyonsporSancaktepe Belediye10:30

Afjet Afyonspor - Sancaktepe Belediye

Afjet Afyonspor are playing Sancaktepe Belediye at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on December 8. The match will kick off 10:30 UTC.

CorumsporSamsunspor10:30

Corumspor - Samsunspor

Corumspor are playing Samsunspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on December 8. The match will kick off 10:30 UTC.

Konya Seker SKSariyer10:30

Konya Seker SK - Sariyer

Konya Seker SK are playing Sariyer at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on December 8. The match will kick off 10:30 UTC.

Manisa BBSKInegolspor10:30

Manisa BBSK - Inegolspor

Manisa BBSK are playing Inegolspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on December 8. The match will kick off 10:30 UTC.

PendiksporHekimoglu Trabzon10:30

Pendikspor - Hekimoglu Trabzon

Pendikspor are playing Hekimoglu Trabzon at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on December 8. The match will kick off 10:30 UTC.

Tarsus Idman YurduZonguldak Komurspor10:30

Tarsus Idman Yurdu - Zonguldak Komurspor

Tarsus Idman Yurdu are playing Zonguldak Komurspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on December 8. The match will kick off 10:30 UTC.

AmedKirklarelispor11:00

Amed - Kirklarelispor

Amed are playing Kirklarelispor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on December 8. The match will kick off 11:00 UTC.

Etoile FilanteSONABELPostponedPst

Etoile Filante - SONABEL

Etoile Filante are playing SONABEL at the Premier League of Burkina Faso on December 8.

SalitasPolice BF15:30

Salitas - Police BF

Salitas are playing Police BF at the Premier League of Burkina Faso on December 8. The match will kick off 15:30 UTC.

KOZAFRahimo17:45

KOZAF - Rahimo

KOZAF are playing Rahimo at the Premier League of Burkina Faso on December 8. The match will kick off 17:45 UTC.

SalitasRahimoPostponedPst

Salitas - Rahimo

Salitas are playing Rahimo at the Premier League of Burkina Faso on December 8.

ManamaBusaiteen16:00

Manama - Busaiteen

Manama are playing Busaiteen at the Kings Cup of Bahrain on December 8. The match will kick off 16:00 UTC.

QalaliMuharraq16:00

Qalali - Muharraq

Qalali are playing Muharraq at the Kings Cup of Bahrain on December 8. The match will kick off 16:00 UTC.

Eastern DistrictNorth District05:30

Eastern District - North District

Eastern District are playing North District at the Division 1 of Hong Kong on December 8. The match will kick off 05:30 UTC.

Wing YeeCitizen AA05:30

Wing Yee - Citizen AA

Wing Yee are playing Citizen AA at the Division 1 of Hong Kong on December 8. The match will kick off 05:30 UTC.

Central-WesternHong Kong Sapling07:30

Central-Western - Hong Kong Sapling

Central-Western are playing Hong Kong Sapling at the Division 1 of Hong Kong on December 8. The match will kick off 07:30 UTC.

Resources CapitalIcanfield07:30

Resources Capital - Icanfield

Resources Capital are playing Icanfield at the Division 1 of Hong Kong on December 8. The match will kick off 07:30 UTC.

ShatinSouth China AA07:30

Shatin - South China AA

Shatin are playing South China AA at the Division 1 of Hong Kong on December 8. The match will kick off 07:30 UTC.

Hong Kong FCHoi King08:45

Hong Kong FC - Hoi King

Hong Kong FC are playing Hoi King at the Division 1 of Hong Kong on December 8. The match will kick off 08:45 UTC.

Mohun Bagan ACChurchill Brothers11:30

Mohun Bagan AC - Churchill Brothers

Mohun Bagan AC are playing Churchill Brothers at the I League of India on December 8. The match will kick off 11:30 UTC.

HyderabadGoa14:00

Hyderabad - Goa

Hyderabad are playing Goa at the ISL of India on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Badak LampungPersija08:30

Badak Lampung - Persija

Badak Lampung are playing Persija at the Liga 1 of Indonesia on December 8. The match will kick off 08:30 UTC.

PSISArema08:30

PSIS - Arema

PSIS are playing Arema at the Liga 1 of Indonesia on December 8. The match will kick off 08:30 UTC.

Persebaya SurabayaBhayangkara11:00

Persebaya Surabaya - Bhayangkara

Persebaya Surabaya are playing Bhayangkara at the Liga 1 of Indonesia on December 8. The match will kick off 11:00 UTC.

Bali UnitedPersipura Jayapura13:30

Bali United - Persipura Jayapura

Bali United are playing Persipura Jayapura at the Liga 1 of Indonesia on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Safa BeirutTripoli SC12:15

Safa Beirut - Tripoli SC

Safa Beirut are playing Tripoli SC at the Premier League of Lebanon on December 8. The match will kick off 12:15 UTC.

EnyimbaSan-Pedro13:00

Enyimba - San-Pedro

Enyimba are playing San-Pedro at the Group Stage of Caf Confederation Cup on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

EsaeMotema Pembe13:00

Esae - Motema Pembe

Esae are playing Motema Pembe at the Group Stage of Caf Confederation Cup on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

ZanacoRSB Berkane13:00

Zanaco - RSB Berkane

Zanaco are playing RSB Berkane at the Group Stage of Caf Confederation Cup on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Al Masry Port SaidEnugu Rangers16:00

Al Masry Port Said - Enugu Rangers

Al Masry Port Said are playing Enugu Rangers at the Group Stage of Caf Confederation Cup on December 8. The match will kick off 16:00 UTC.

DjolibaBidvest Wits16:00

Djoliba - Bidvest Wits

Djoliba are playing Bidvest Wits at the Group Stage of Caf Confederation Cup on December 8. The match will kick off 16:00 UTC.

HoroyaAl-Nasr Bingazi16:00

Horoya - Al-Nasr Bingazi

Horoya are playing Al-Nasr Bingazi at the Group Stage of Caf Confederation Cup on December 8. The match will kick off 16:00 UTC.

ParadouHUSA Agadir19:00

Paradou - HUSA Agadir

Paradou are playing HUSA Agadir at the Group Stage of Caf Confederation Cup on December 8. The match will kick off 19:00 UTC.

PyramidsNouadhibou19:00

Pyramids - Nouadhibou

Pyramids are playing Nouadhibou at the Group Stage of Caf Confederation Cup on December 8. The match will kick off 19:00 UTC.

BamboutosUMS de Loum14:00

Bamboutos - UMS de Loum

Bamboutos are playing UMS de Loum at the Elite One of Cameroon on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

ColombeFortuna Mfou14:00

Colombe - Fortuna Mfou

Colombe are playing Fortuna Mfou at the Elite One of Cameroon on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

CotonsportEding Sport14:00

Cotonsport - Eding Sport

Cotonsport are playing Eding Sport at the Elite One of Cameroon on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Dragon de YaoundeAvion Academy14:00

Dragon de Yaounde - Avion Academy

Dragon de Yaounde are playing Avion Academy at the Elite One of Cameroon on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

FeutcheuPWD Bamenda14:00

Feutcheu - PWD Bamenda

Feutcheu are playing PWD Bamenda at the Elite One of Cameroon on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Fovu ClubPanthere14:00

Fovu Club - Panthere

Fovu Club are playing Panthere at the Elite One of Cameroon on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Stade RenardAPEJES Academy14:00

Stade Renard - APEJES Academy

Stade Renard are playing APEJES Academy at the Elite One of Cameroon on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

TonnerreYoung Sport Academy14:00

Tonnerre - Young Sport Academy

Tonnerre are playing Young Sport Academy at the Elite One of Cameroon on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Union DoualaCanon14:00

Union Douala - Canon

Union Douala are playing Canon at the Elite One of Cameroon on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Maniema UnionFC Renaissance13:30

Maniema Union - FC Renaissance

Maniema Union are playing FC Renaissance at the Super Ligue of Dr Congo on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Milling HotspursMhlume Peacemakers11:30

Milling Hotspurs - Mhlume Peacemakers

Milling Hotspurs are playing Mhlume Peacemakers at the Premier League of Eswatini on December 8. The match will kick off 11:30 UTC.

Manzini Sea BirdsMoneni Pirates13:30

Manzini Sea Birds - Moneni Pirates

Manzini Sea Birds are playing Moneni Pirates at the Premier League of Eswatini on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

TambutiHighlander13:30

Tambuti - Highlander

Tambuti are playing Highlander at the Premier League of Eswatini on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Armed ForcesReal Banjul16:00

Armed Forces - Real Banjul

Armed Forces are playing Real Banjul at the GFA League of Gambia on December 8. The match will kick off 16:00 UTC.

Brikama UnitedTallinding United16:00

Brikama United - Tallinding United

Brikama United are playing Tallinding United at the GFA League of Gambia on December 8. The match will kick off 16:00 UTC.

Gambia PortsHawks16:00

Gambia Ports - Hawks

Gambia Ports are playing Hawks at the GFA League of Gambia on December 8. The match will kick off 16:00 UTC.

SofapakaSoNy SugarPostponedPst

Sofapaka - SoNy Sugar

Sofapaka are playing SoNy Sugar at the Premier League of Kenya on December 8.

KCBPosta Rangers12:00

KCB - Posta Rangers

KCB are playing Posta Rangers at the Premier League of Kenya on December 8. The match will kick off 12:00 UTC.

Blue EaglesChitipa United12:30

Blue Eagles - Chitipa United

Blue Eagles are playing Chitipa United at the Super League of Malawi on December 8. The match will kick off 12:30 UTC.

MzuniMasters Security12:30

Mzuni - Masters Security

Mzuni are playing Masters Security at the Super League of Malawi on December 8. The match will kick off 12:30 UTC.

SilverBig Bullets12:30

Silver - Big Bullets

Silver are playing Big Bullets at the Super League of Malawi on December 8. The match will kick off 12:30 UTC.

MCO OujdaFAR Rabat16:00

MCO Oujda - FAR Rabat

MCO Oujda are playing FAR Rabat at the Botola Pro of Morocco on December 8. The match will kick off 16:00 UTC.

Ittihad TangerRaja Beni Mellal18:00

Ittihad Tanger - Raja Beni Mellal

Ittihad Tanger are playing Raja Beni Mellal at the Botola Pro of Morocco on December 8. The match will kick off 18:00 UTC.

Chabab MohammediaChabab Atlas14:00

Chabab Mohammedia - Chabab Atlas

Chabab Mohammedia are playing Chabab Atlas at the Botola 2 of Morocco on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Chabab Rif HoceimaIZK Khemisset14:00

Chabab Rif Hoceima - IZK Khemisset

Chabab Rif Hoceima are playing IZK Khemisset at the Botola 2 of Morocco on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Kawkab MarrakechASS Sale14:00

Kawkab Marrakech - ASS Sale

Kawkab Marrakech are playing ASS Sale at the Botola 2 of Morocco on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Riadi SalmiRacing Casablanca14:00

Riadi Salmi - Racing Casablanca

Riadi Salmi are playing Racing Casablanca at the Botola 2 of Morocco on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Sidi KacemOl. Dcheira14:00

Sidi Kacem - Ol. Dcheira

Sidi Kacem are playing Ol. Dcheira at the Botola 2 of Morocco on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Tihad CasablancaMAS Fes14:00

Tihad Casablanca - MAS Fes

Tihad Casablanca are playing MAS Fes at the Botola 2 of Morocco on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

WAF FesKAC Kenitra14:00

WAF Fes - KAC Kenitra

WAF Fes are playing KAC Kenitra at the Botola 2 of Morocco on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Widad TemaraChabab Ben Guerir14:00

Widad Temara - Chabab Ben Guerir

Widad Temara are playing Chabab Ben Guerir at the Botola 2 of Morocco on December 8. The match will kick off 14:00 UTC.

Abia WarriorsAkwa Starlets15:00

Abia Warriors - Akwa Starlets

Abia Warriors are playing Akwa Starlets at the NPFL of Nigeria on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Akwa UnitedAdamawa United15:00

Akwa United - Adamawa United

Akwa United are playing Adamawa United at the NPFL of Nigeria on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Enugu RangersJigawa Golden Stars15:00

Enugu Rangers - Jigawa Golden Stars

Enugu Rangers are playing Jigawa Golden Stars at the NPFL of Nigeria on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

HeartlandPlateau United15:00

Heartland - Plateau United

Heartland are playing Plateau United at the NPFL of Nigeria on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Ifeanyi UbahWikki Tourist15:00

Ifeanyi Ubah - Wikki Tourist

Ifeanyi Ubah are playing Wikki Tourist at the NPFL of Nigeria on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Kano PillarsDelta Force15:00

Kano Pillars - Delta Force

Kano Pillars are playing Delta Force at the NPFL of Nigeria on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Katsina UnitedMFM FC15:00

Katsina United - MFM FC

Katsina United are playing MFM FC at the NPFL of Nigeria on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Sunshine StarsNasarawa15:00

Sunshine Stars - Nasarawa

Sunshine Stars are playing Nasarawa at the NPFL of Nigeria on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

Warri WolvesLobi Stars15:00

Warri Wolves - Lobi Stars

Warri Wolves are playing Lobi Stars at the NPFL of Nigeria on December 8. The match will kick off 15:00 UTC.

FC PoliceMukura11:00

FC Police - Mukura

FC Police are playing Mukura at the National League of Rwanda on December 8. The match will kick off 11:00 UTC.

HeroesRayon Sports13:00

Heroes - Rayon Sports

Heroes are playing Rayon Sports at the National League of Rwanda on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

MarinesEspoir13:00

Marines - Espoir

Marines are playing Espoir at the National League of Rwanda on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

AS KigaliGicumbi13:30

AS Kigali - Gicumbi

AS Kigali are playing Gicumbi at the National League of Rwanda on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Casa SportTeungueth16:30

Casa Sport - Teungueth

Casa Sport are playing Teungueth at the Ligue 1 of Senegal on December 8. The match will kick off 16:30 UTC.

PikineASEC Ndiambour16:30

Pikine - ASEC Ndiambour

Pikine are playing ASEC Ndiambour at the Ligue 1 of Senegal on December 8. The match will kick off 16:30 UTC.

Stade de MbourFC Douanes17:00

Stade de Mbour - FC Douanes

Stade de Mbour are playing FC Douanes at the Ligue 1 of Senegal on December 8. The match will kick off 17:00 UTC.

CNEPS ExcellenceDiambars17:30

CNEPS Excellence - Diambars

CNEPS Excellence are playing Diambars at the Ligue 1 of Senegal on December 8. The match will kick off 17:30 UTC.

Jomo CosmosSteenberg United13:30

Jomo Cosmos - Steenberg United

Jomo Cosmos are playing Steenberg United at the Division 1 of South Africa on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

TS GalaxyUthongathi13:30

TS Galaxy - Uthongathi

TS Galaxy are playing Uthongathi at the Division 1 of South Africa on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

Tshakhuma TMFree State Stars13:30

Tshakhuma TM - Free State Stars

Tshakhuma TM are playing Free State Stars at the Division 1 of South Africa on December 8. The match will kick off 13:30 UTC.

AS SlimaneChebba13:00

AS Slimane - Chebba

AS Slimane are playing Chebba at the Ligue 1 of Tunisia on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

TataouineKairouanaise13:00

Tataouine - Kairouanaise

Tataouine are playing Kairouanaise at the Ligue 1 of Tunisia on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

SfaxienStade Tunis17:00

Sfaxien - Stade Tunis

Sfaxien are playing Stade Tunis at the Ligue 1 of Tunisia on December 8. The match will kick off 17:00 UTC.

AS Oued EllilJerba13:00

AS Oued Ellil - Jerba

AS Oued Ellil are playing Jerba at the Ligue 2 of Tunisie on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

DjerbaStade Gabesien13:00

Djerba - Stade Gabesien

Djerba are playing Stade Gabesien at the Ligue 2 of Tunisie on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

EGS GafsaHammam Sousse13:00

EGS Gafsa - Hammam Sousse

EGS Gafsa are playing Hammam Sousse at the Ligue 2 of Tunisie on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

Jendouba SportRejiche13:00

Jendouba Sport - Rejiche

Jendouba Sport are playing Rejiche at the Ligue 2 of Tunisie on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

KasserineMarsa13:00

Kasserine - Marsa

Kasserine are playing Marsa at the Ligue 2 of Tunisie on December 8. The match will kick off 13:00 UTC.

LD AlajuelenseCS Herediano21:00

LD Alajuelense - CS Herediano

LD Alajuelense are playing CS Herediano at the Primera Division, Final stages of Costa Rica on December 8. The match will kick off 21:00 UTC.

Municipal LimenoSanta Tecla02:00

Municipal Limeno - Santa Tecla

Municipal Limeno are playing Santa Tecla at the Final Stages of El Salvador on December 9. The match will kick off 02:00 UTC.

SonsonateAguila02:00

Sonsonate - Aguila

Sonsonate are playing Aguila at the Final Stages of El Salvador on December 9. The match will kick off 02:00 UTC.

Antigua GFCMunicipal17:00

Antigua GFC - Municipal

Antigua GFC are playing Municipal at the Apertura of Guatemala on December 8. The match will kick off 17:00 UTC.

CSD ComunicacionesXelaju17:00

CSD Comunicaciones - Xelaju

CSD Comunicaciones are playing Xelaju at the Apertura of Guatemala on December 8. The match will kick off 17:00 UTC.

Coban ImperialDeportivo Sanarate17:00

Coban Imperial - Deportivo Sanarate

Coban Imperial are playing Deportivo Sanarate at the Apertura of Guatemala on December 8. The match will kick off 17:00 UTC.

GuastatoyaMalacateco17:00

Guastatoya - Malacateco

Guastatoya are playing Malacateco at the Apertura of Guatemala on December 8. The match will kick off 17:00 UTC.

Santa Lucia FCMixco17:00

Santa Lucia FC - Mixco

Santa Lucia FC are playing Mixco at the Apertura of Guatemala on December 8. The match will kick off 17:00 UTC.

SiquinalaIztapa17:00

Siquinala - Iztapa

Siquinala are playing Iztapa at the Apertura of Guatemala on December 8. The match will kick off 17:00 UTC.

CD OlimpiaMarathon22:00

CD Olimpia - Marathon

CD Olimpia are playing Marathon at the Apertura of Honduras on December 8. The match will kick off 22:00 UTC.

MotaguaUPNFM22:00

Motagua - UPNFM

Motagua are playing UPNFM at the Apertura of Honduras on December 8. The match will kick off 22:00 UTC.

DunbeholdenTivoli Gardens20:00

Dunbeholden - Tivoli Gardens

Dunbeholden are playing Tivoli Gardens at the Premier League of Jamaica on December 8. The match will kick off 20:00 UTC.

Molynes UnitedPortmore United20:00

Molynes United - Portmore United

Molynes United are playing Portmore United at the Premier League of Jamaica on December 8. The match will kick off 20:00 UTC.

UWIHarbour View20:00

UWI - Harbour View

UWI are playing Harbour View at the Premier League of Jamaica on December 8. The match will kick off 20:00 UTC.

Vere UnitedArnett Gardens20:00

Vere United - Arnett Gardens

Vere United are playing Arnett Gardens at the Premier League of Jamaica on December 8. The match will kick off 20:00 UTC.

AmericaMorelia00:30

America - Morelia

America are playing Morelia at the Primera Division, Playoff of Mexico on December 9. The match will kick off 00:30 UTC.

Estudiantes de CaserosGuilermo Brown20:00

Estudiantes de Caseros - Guilermo Brown

Estudiantes de Caseros are playing Guilermo Brown at the Primera B Nacional of Argentina on December 8. The match will kick off 20:00 UTC.

ComunicacionesLos Andes20:00

Comunicaciones - Los Andes

Comunicaciones are playing Los Andes at the Primera B Metropolitana, Apertura of Argentina on December 8. The match will kick off 20:00 UTC.

Defensores UnidosTristan Suarez20:00

Defensores Unidos - Tristan Suarez

Defensores Unidos are playing Tristan Suarez at the Primera B Metropolitana, Apertura of Argentina on December 8. The match will kick off 20:00 UTC.

San MiguelJJ Urquiza20:00

San Miguel - JJ Urquiza

San Miguel are playing JJ Urquiza at the Primera B Metropolitana, Apertura of Argentina on December 8. The match will kick off 20:00 UTC.

Dock SudLeandro Niceforo Alem20:00

Dock Sud - Leandro Niceforo Alem

Dock Sud are playing Leandro Niceforo Alem at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on December 8. The match will kick off 20:00 UTC.

Ferrocarril MidlandArgentino Merlo20:00

Ferrocarril Midland - Argentino Merlo

Ferrocarril Midland are playing Argentino Merlo at the Primera C Metropolitana, Apertura of Argentina on December 8. The match will kick off 20:00 UTC.

Liniers BahiaSportivo Barracas20:00

Liniers Bahia - Sportivo Barracas

Liniers Bahia are playing Sportivo Barracas at the Primera D Metropolitana, Apertura of Argentina on December 8. The match will kick off 20:00 UTC.

Alianza LimaDeportivo Binacional20:00

Alianza Lima - Deportivo Binacional

Alianza Lima are playing Deportivo Binacional at the Primera Division, Final Stages of Peru on December 8. The match will kick off 20:00 UTC.

Sydney FC WMelbourne City W05:00

Sydney FC W - Melbourne City W

Sydney FC W are playing Melbourne City W at the W-League - Women of Australia on December 8. The match will kick off 05:00 UTC.