Brighton U-23 vs West Ham U-23 Live Score and Live Stream

Kick-off at 18:00 on Friday, September 14
DianganaGrady Diangana (goal)20'
GyokeresViktor Gyokeres (goal)75'
ConnollyAaron Connolly (goal)78'
2 : 1
FT
Full Time
Match ends. Brighton U-23 2, West Ham U-23 1.
78 '
2 - 1
Aaron Connolly scores for Brighton U-23.
75 '
1 - 1
Viktor Gyokeres scores for Brighton U-23.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 0 : 1
First half ends.
20 '
0 - 1
Grady Diangana scores for West Ham U-23.
Kick-off
First half begins
View All
10
West Ham U-23 have gone 10 consecutive matches without a draw.
3
West Ham U-23 have gone 3 consecutive away matches without a clean sheet.
Live Match Report

Brighton U-23 played West Ham U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on September 14. The match kicked off 18:00 UTC. Brighton U-23 won 2-1. Brighton U-23 are 3rd in the table with 9 points after 5 matches, while West Ham U-23 are 8th with 6 points in 5 matches.

Grady Diangana scored the first goal on the 20th minute of the game followed by goals from Viktor Gyokeres and Aaron Connolly, who made the final score 2-1.

ScoreBat was covering Brighton U-23 vs West Ham U-23 in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. England Premier League 2, Divison 1's live standings are availble and updated in real time. You can watch Brighton U-23 vs West Ham U-23 live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of England Premier League 2, Divison 1 in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/brighton-u23-vs-west-ham-u23-live/sc759931/

Brighton U-23 have lost to Luton in their previous match, while West Ham U-23 have won Liverpool U-23 in their previous match.

Previous Meetings
February 27th, 2017 - U-23 Premier League cup
January 16th, 2017 - Premier League 2, Divison 2
September 26th, 2016 - Premier League 2, Divison 2
January 4th, 2016 - Premier League 2, Divison 2
November 2nd, 2015 - Premier League 2, Divison 2

Brighton U-23 and West Ham U-23 have met 5 times in their recent history. Brighton U-23 won twice, 1 match ended in a draw while West Ham U-23 also won twice.

Brighton U-23 have won 2 of their 5 matches in Premier League 2, Divison 1, drawing 3 and having 0 defeats this season. They have scored 9 goals - 1.80 per match, conceding 3 - 0.60 per match. West Ham U-23 have won 2 of their 5 matches in Premier League 2, Divison 1, drawing 0 and having 3 defeats this season. They have scored 12 goals - 2.40 per match, conceding 13 - 2.60 per match.

Brighton U-23 West Ham U-23 Goals & Highlights

Goals and video highlights of the match between Brighton U-23 and West Ham U-23 are being added in real time. You can watch the goals by Grady Diangana, Viktor Gyokeres and Aaron Connolly as we are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Brighton U-23 or West Ham U-23 score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Brighton U-23 and West Ham U-23 include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Brighton U-23 vs West Ham U-23 with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of England Premier League 2, Divison 1 are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Manchester City U-23-Derby County U-2312:00

Manchester City U-23 - Derby County U-23

Manchester City U-23 are playing Derby County U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Swansea U-23-Blackburn U-2312:00

Swansea U-23 - Blackburn U-23

Swansea U-23 are playing Blackburn U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

West Ham U-23-Chelsea U-2312:00

West Ham U-23 - Chelsea U-23

West Ham U-23 are playing Chelsea U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Fulham-Watford11:30

Fulham - Watford

Fulham are playing Watford at the Premier League of England on September 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Burnley-Bournemouth14:00

Burnley - Bournemouth

Burnley are playing Bournemouth at the Premier League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Cardiff City-Manchester City14:00

Cardiff City - Manchester City

Cardiff City are playing Manchester City at the Premier League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Crystal Palace-Newcastle United14:00

Crystal Palace - Newcastle United

Crystal Palace are playing Newcastle United at the Premier League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Leicester City-Huddersfield14:00

Leicester City - Huddersfield

Leicester City are playing Huddersfield at the Premier League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Liverpool-Southampton14:00

Liverpool - Southampton

Liverpool are playing Southampton at the Premier League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Manchester United-Wolves14:00

Manchester United - Wolves

Manchester United are playing Wolves at the Premier League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Brighton-Tottenham Hotspur16:30

Brighton - Tottenham Hotspur

Brighton are playing Tottenham Hotspur at the Premier League of England on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Rayo Vallecano-Alaves11:00

Rayo Vallecano - Alaves

Rayo Vallecano are playing Alaves at the La Liga of Spain on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Celta Vigo-Real Valladolid14:15

Celta Vigo - Real Valladolid

Celta Vigo are playing Real Valladolid at the La Liga of Spain on September 22. The match will kick off 14:15 UTC.

Eibar-Leganes14:15

Eibar - Leganes

Eibar are playing Leganes at the La Liga of Spain on September 22. The match will kick off 14:15 UTC.

Getafe-Atletico Madrid16:30

Getafe - Atletico Madrid

Getafe are playing Atletico Madrid at the La Liga of Spain on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Real Madrid-Espanyol18:45

Real Madrid - Espanyol

Real Madrid are playing Espanyol at the La Liga of Spain on September 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Augsburg-Werder Bremen13:30

Augsburg - Werder Bremen

Augsburg are playing Werder Bremen at the Bundesliga of Germany on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Hertha Berlin-Borussia Monchengladbach13:30

Hertha Berlin - Borussia Monchengladbach

Hertha Berlin are playing Borussia Monchengladbach at the Bundesliga of Germany on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Hoffenheim-Borussia Dortmund13:30

Hoffenheim - Borussia Dortmund

Hoffenheim are playing Borussia Dortmund at the Bundesliga of Germany on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Nurnberg-Hannover13:30

Nurnberg - Hannover

Nurnberg are playing Hannover at the Bundesliga of Germany on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Wolfsburg-SC Freiburg13:30

Wolfsburg - SC Freiburg

Wolfsburg are playing SC Freiburg at the Bundesliga of Germany on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Schalke-Bayern Munich16:30

Schalke - Bayern Munich

Schalke are playing Bayern Munich at the Bundesliga of Germany on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Parma-Cagliari13:00

Parma - Cagliari

Parma are playing Cagliari at the Serie A of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Fiorentina-Spal16:00

Fiorentina - Spal

Fiorentina are playing Spal at the Serie A of Italy on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Sampdoria-Inter Milan18:30

Sampdoria - Inter Milan

Sampdoria are playing Inter Milan at the Serie A of Italy on September 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Lille-Nantes15:00

Lille - Nantes

Lille are playing Nantes at the Ligue 1 of France on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Angers-Toulouse18:00

Angers - Toulouse

Angers are playing Toulouse at the Ligue 1 of France on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Montpellier-Nice18:00

Montpellier - Nice

Montpellier are playing Nice at the Ligue 1 of France on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Reims-Dijon18:00

Reims - Dijon

Reims are playing Dijon at the Ligue 1 of France on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Saint-Etienne-Caen18:00

Saint-Etienne - Caen

Saint-Etienne are playing Caen at the Ligue 1 of France on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Strasbourg-Amiens18:00

Strasbourg - Amiens

Strasbourg are playing Amiens at the Ligue 1 of France on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Fortuna-Willem II16:30

Fortuna - Willem II

Fortuna are playing Willem II at the Eredivisie of Netherlands on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Excelsior-Heerenveen17:45

Excelsior - Heerenveen

Excelsior are playing Heerenveen at the Eredivisie of Netherlands on September 22. The match will kick off 17:45 UTC.

VV Venlo-NAC17:45

VV Venlo - NAC

VV Venlo are playing NAC at the Eredivisie of Netherlands on September 22. The match will kick off 17:45 UTC.

Vitesse-ADO Den Haag18:45

Vitesse - ADO Den Haag

Vitesse are playing ADO Den Haag at the Eredivisie of Netherlands on September 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Aberdeen-Motherwell14:00

Aberdeen - Motherwell

Aberdeen are playing Motherwell at the Premier League of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Dundee-Hibernian14:00

Dundee - Hibernian

Dundee are playing Hibernian at the Premier League of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Hamilton-St. Mirren14:00

Hamilton - St. Mirren

Hamilton are playing St. Mirren at the Premier League of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Hearts-Livingston14:00

Hearts - Livingston

Hearts are playing Livingston at the Premier League of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Santa Clara-Rio Ave15:30

Santa Clara - Rio Ave

Santa Clara are playing Rio Ave at the Primeira Liga of Portugal on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Maritimo-Belenenses18:00

Maritimo - Belenenses

Maritimo are playing Belenenses at the Primeira Liga of Portugal on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Setubal-Porto20:00

Setubal - Porto

Setubal are playing Porto at the Primeira Liga of Portugal on September 22. The match will kick off 20:00 UTC.

Yenisey1 - 2UralFull TimeFT

Yenisey - Ural

Yenisey played Ural at the Premier League of Russia on September 22. The match kicked off 08:30 UTC. Ural won 1-2.

Dinamo-Anzhi11:00

Dinamo - Anzhi

Dinamo are playing Anzhi at the Premier League of Russia on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Arsenal T-Rubin13:30

Arsenal T - Rubin

Arsenal T are playing Rubin at the Premier League of Russia on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Akhmat Groznyi-Orenburg16:00

Akhmat Groznyi - Orenburg

Akhmat Groznyi are playing Orenburg at the Premier League of Russia on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Rostov-Ufa16:00

Rostov - Ufa

Rostov are playing Ufa at the Premier League of Russia on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Altach-Wolfsberger AC15:00

Altach - Wolfsberger AC

Altach are playing Wolfsberger AC at the Bundesliga of Austria on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

St. Polten-Hartberg15:00

St. Polten - Hartberg

St. Polten are playing Hartberg at the Bundesliga of Austria on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Sturm-Mattersburg15:00

Sturm - Mattersburg

Sturm are playing Mattersburg at the Bundesliga of Austria on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Austria Lustenau-Lafnitz14:30

Austria Lustenau - Lafnitz

Austria Lustenau are playing Lafnitz at the 2. Liga of Austria on September 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Waasland-Beveren-Charleroi16:00

Waasland-Beveren - Charleroi

Waasland-Beveren are playing Charleroi at the First Division A of Belgium on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Eupen-Oostende18:00

Eupen - Oostende

Eupen are playing Oostende at the First Division A of Belgium on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Lokeren-Mouscron18:00

Lokeren - Mouscron

Lokeren are playing Mouscron at the First Division A of Belgium on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Sint-Truiden-Antwerp18:30

Sint-Truiden - Antwerp

Sint-Truiden are playing Antwerp at the First Division A of Belgium on September 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Septemvri Sofia-Lokomotiv Plovdiv14:30

Septemvri Sofia - Lokomotiv Plovdiv

Septemvri Sofia are playing Lokomotiv Plovdiv at the A PFG of Bulgaria on September 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Botev Vratsa-CSKA Sofia17:00

Botev Vratsa - CSKA Sofia

Botev Vratsa are playing CSKA Sofia at the A PFG of Bulgaria on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Osijek-NK Gorica14:30

Osijek - NK Gorica

Osijek are playing NK Gorica at the 1 HNL of Croatia on September 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Lokomotiva Zagreb-Rijeka17:00

Lokomotiva Zagreb - Rijeka

Lokomotiva Zagreb are playing Rijeka at the 1 HNL of Croatia on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Olomouc-Dukla Praha13:00

Olomouc - Dukla Praha

Olomouc are playing Dukla Praha at the First League of Czech Republic on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Boleslav-Slovacko15:00

Boleslav - Slovacko

Boleslav are playing Slovacko at the First League of Czech Republic on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Karvina-Pribram15:00

Karvina - Pribram

Karvina are playing Pribram at the First League of Czech Republic on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Opava-Teplice15:00

Opava - Teplice

Opava are playing Teplice at the First League of Czech Republic on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Sparta Praha-Liberec17:00

Sparta Praha - Liberec

Sparta Praha are playing Liberec at the First League of Czech Republic on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Randers FC-Vendsyssel14:00

Randers FC - Vendsyssel

Randers FC are playing Vendsyssel at the Superliga of Denmark on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Aston Villa-Sheffield Wed14:00

Aston Villa - Sheffield Wed

Aston Villa are playing Sheffield Wed at the Championship of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Derby County-Brentford14:00

Derby County - Brentford

Derby County are playing Brentford at the Championship of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Ipswich Town-Bolton14:00

Ipswich Town - Bolton

Ipswich Town are playing Bolton at the Championship of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Leeds-Birmingham14:00

Leeds - Birmingham

Leeds are playing Birmingham at the Championship of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Middlesbrough-Swansea City14:00

Middlesbrough - Swansea City

Middlesbrough are playing Swansea City at the Championship of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Nott. Forest-Rotherham14:00

Nott. Forest - Rotherham

Nott. Forest are playing Rotherham at the Championship of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Reading-Hull City14:00

Reading - Hull City

Reading are playing Hull City at the Championship of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Sheffield Utd-Preston NE14:00

Sheffield Utd - Preston NE

Sheffield Utd are playing Preston NE at the Championship of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Stoke City-Blackburn14:00

Stoke City - Blackburn

Stoke City are playing Blackburn at the Championship of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

West Bromwich Albion-Millwall14:00

West Bromwich Albion - Millwall

West Bromwich Albion are playing Millwall at the Championship of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

QPR-Norwich City16:30

QPR - Norwich City

QPR are playing Norwich City at the Championship of England on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

PS Kemi-Vaasan PS13:00

PS Kemi - Vaasan PS

PS Kemi are playing Vaasan PS at the Veikkausliiga of Finland on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Ilves-Inter Turku14:00

Ilves - Inter Turku

Ilves are playing Inter Turku at the Veikkausliiga of Finland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

KuPS-Honka14:00

KuPS - Honka

KuPS are playing Honka at the Veikkausliiga of Finland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Kajaani-Jaro14:00

Kajaani - Jaro

Kajaani are playing Jaro at the Ykkonen of Finland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Klubi 04-AC Oulu14:00

Klubi 04 - AC Oulu

Klubi 04 are playing AC Oulu at the Ykkonen of Finland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Paris FC-Metz13:00

Paris FC - Metz

Paris FC are playing Metz at the Ligue 2 of France on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Arminia Bielefeld-Union Berlin11:00

Arminia Bielefeld - Union Berlin

Arminia Bielefeld are playing Union Berlin at the 2. Bundesliga of Germany on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Dynamo Dresden-Darmstadt11:00

Dynamo Dresden - Darmstadt

Dynamo Dresden are playing Darmstadt at the 2. Bundesliga of Germany on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Holstein Kiel-Bochum11:00

Holstein Kiel - Bochum

Holstein Kiel are playing Bochum at the 2. Bundesliga of Germany on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

1860 Munchen-Wehen12:00

1860 Munchen - Wehen

1860 Munchen are playing Wehen at the 3. Liga of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Carl Zeiss Jena-Kaiserslautern12:00

Carl Zeiss Jena - Kaiserslautern

Carl Zeiss Jena are playing Kaiserslautern at the 3. Liga of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Fortuna Koln-Sportfreunde Lotte12:00

Fortuna Koln - Sportfreunde Lotte

Fortuna Koln are playing Sportfreunde Lotte at the 3. Liga of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Karlsruher-Uerdingen12:00

Karlsruher - Uerdingen

Karlsruher are playing Uerdingen at the 3. Liga of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Meppen-Unterhaching12:00

Meppen - Unterhaching

Meppen are playing Unterhaching at the 3. Liga of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Sonnenhof Grosaspach-Hansa12:00

Sonnenhof Grosaspach - Hansa

Sonnenhof Grosaspach are playing Hansa at the 3. Liga of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Wurzburger Kickers-Eintracht Braunschweig12:00

Wurzburger Kickers - Eintracht Braunschweig

Wurzburger Kickers are playing Eintracht Braunschweig at the 3. Liga of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Asteras Tripolis-Apollon15:15

Asteras Tripolis - Apollon

Asteras Tripolis are playing Apollon at the Super League of Greece on September 22. The match will kick off 15:15 UTC.

Atromitos-Larisa16:00

Atromitos - Larisa

Atromitos are playing Larisa at the Super League of Greece on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Giannina-Aris17:30

Giannina - Aris

Giannina are playing Aris at the Super League of Greece on September 22. The match will kick off 17:30 UTC.

Carpi-Brescia13:00

Carpi - Brescia

Carpi are playing Brescia at the Serie B of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Crotone-Verona13:00

Crotone - Verona

Crotone are playing Verona at the Serie B of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Lecce-Venezia13:00

Lecce - Venezia

Lecce are playing Venezia at the Serie B of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Palermo-Perugia13:00

Palermo - Perugia

Palermo are playing Perugia at the Serie B of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Pescara-Foggia13:00

Pescara - Foggia

Pescara are playing Foggia at the Serie B of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Spezia-Cittadella13:00

Spezia - Cittadella

Spezia are playing Cittadella at the Serie B of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Cosenza-Livorno16:00

Cosenza - Livorno

Cosenza are playing Livorno at the Serie B of Italy on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Odd-Valerenga16:00

Odd - Valerenga

Odd are playing Valerenga at the Eliteserien of Norway on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Cracovia-Wisla Plock13:30

Cracovia - Wisla Plock

Cracovia are playing Wisla Plock at the Ekstraklasa of Poland on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Lechia Gdansk-Zaglebie L16:00

Lechia Gdansk - Zaglebie L

Lechia Gdansk are playing Zaglebie L at the Ekstraklasa of Poland on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Miedz Legnica-Legia18:30

Miedz Legnica - Legia

Miedz Legnica are playing Legia at the Ekstraklasa of Poland on September 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Hermannstadt-Cluj12:00

Hermannstadt - Cluj

Hermannstadt are playing Cluj at the Liga 1 of Romania on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

FC Botosani-Concordia Chiajna15:00

FC Botosani - Concordia Chiajna

FC Botosani are playing Concordia Chiajna at the Liga 1 of Romania on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Universitatea Craiova-Viitorul Constanta18:00

Universitatea Craiova - Viitorul Constanta

Universitatea Craiova are playing Viitorul Constanta at the Liga 1 of Romania on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Luch-Energia-Sibir07:00

Luch-Energia - Sibir

Luch-Energia are playing Sibir at the FNL of Russia on September 23. The match will kick off 07:00 UTC.

Napredak-Dinamo Vranje14:00

Napredak - Dinamo Vranje

Napredak are playing Dinamo Vranje at the Super Liga of Serbia on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Zemun-Backa Palanka14:00

Zemun - Backa Palanka

Zemun are playing Backa Palanka at the Super Liga of Serbia on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Mladost Lucani-Proleter Novi Sad17:00

Mladost Lucani - Proleter Novi Sad

Mladost Lucani are playing Proleter Novi Sad at the Super Liga of Serbia on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Rad-Macva Sabac17:00

Rad - Macva Sabac

Rad are playing Macva Sabac at the Super Liga of Serbia on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Radnik Surdulica-Radnicki Nis17:00

Radnik Surdulica - Radnicki Nis

Radnik Surdulica are playing Radnicki Nis at the Super Liga of Serbia on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Vojvodina-Vozdovac17:00

Vojvodina - Vozdovac

Vojvodina are playing Vozdovac at the Super Liga of Serbia on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Nitra-Zemplin Michalovce16:00

Nitra - Zemplin Michalovce

Nitra are playing Zemplin Michalovce at the Super Liga of Slovakia on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Ruzomberok-Podbrezova17:00

Ruzomberok - Podbrezova

Ruzomberok are playing Podbrezova at the Super Liga of Slovakia on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Slovan-Sered17:00

Slovan - Sered

Slovan are playing Sered at the Super Liga of Slovakia on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Trencin-Zlate Moravce17:00

Trencin - Zlate Moravce

Trencin are playing Zlate Moravce at the Super Liga of Slovakia on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Zilina-Senica17:00

Zilina - Senica

Zilina are playing Senica at the Super Liga of Slovakia on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Gorica-Krsko16:00

Gorica - Krsko

Gorica are playing Krsko at the 1. SNL of Slovenia on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Maribor-Domzale18:15

Maribor - Domzale

Maribor are playing Domzale at the 1. SNL of Slovenia on September 22. The match will kick off 18:15 UTC.

Osasuna-Sporting Gijon14:00

Osasuna - Sporting Gijon

Osasuna are playing Sporting Gijon at the Segunda Division of Spain on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Rayo Majadahonda-Extremadura16:00

Rayo Majadahonda - Extremadura

Rayo Majadahonda are playing Extremadura at the Segunda Division of Spain on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Zaragoza-Lugo16:00

Zaragoza - Lugo

Zaragoza are playing Lugo at the Segunda Division of Spain on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Cordoba-Tenerife18:30

Cordoba - Tenerife

Cordoba are playing Tenerife at the Segunda Division of Spain on September 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Degerfor-GAIS14:00

Degerfor - GAIS

Degerfor are playing GAIS at the Superettan of Sweden on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Elfsborg-Orebro14:00

Elfsborg - Orebro

Elfsborg are playing Orebro at the Allsvenskan of Sweden on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Sirius-Ostersunds FK14:00

Sirius - Ostersunds FK

Sirius are playing Ostersunds FK at the Allsvenskan of Sweden on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Trelleborg-Djurgarden14:00

Trelleborg - Djurgarden

Trelleborg are playing Djurgarden at the Allsvenskan of Sweden on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Dalkurd-IFK Norrkoping16:00

Dalkurd - IFK Norrkoping

Dalkurd are playing IFK Norrkoping at the Allsvenskan of Sweden on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Grasshoppers-Xamax17:00

Grasshoppers - Xamax

Grasshoppers are playing Xamax at the Super League of Switzerland on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Thun-Sion17:00

Thun - Sion

Thun are playing Sion at the Super League of Switzerland on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Yeni Malatyaspor0 - 0Rizespor7'

Yeni Malatyaspor - Rizespor

Yeni Malatyaspor are playing Rizespor at the Super Lig of Turkey on September 22. The match kicked off 10:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Kayserispor-Konyaspor13:00

Kayserispor - Konyaspor

Kayserispor are playing Konyaspor at the Super Lig of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Trabzonspor-Goztepe16:00

Trabzonspor - Goztepe

Trabzonspor are playing Goztepe at the Super Lig of Turkey on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Hatayspor-Istanbulspor11:00

Hatayspor - Istanbulspor

Hatayspor are playing Istanbulspor at the 1. Lig of Turkey on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Umraniyespor-Genclerbirligi11:00

Umraniyespor - Genclerbirligi

Umraniyespor are playing Genclerbirligi at the 1. Lig of Turkey on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Adanaspor-Boluspor16:30

Adanaspor - Boluspor

Adanaspor are playing Boluspor at the 1. Lig of Turkey on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Elazigspor-Kardemir D.C. Karabukspor16:30

Elazigspor - Kardemir D.C. Karabukspor

Elazigspor are playing Kardemir D.C. Karabukspor at the 1. Lig of Turkey on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Mariupol-Oleksandria11:00

Mariupol - Oleksandria

Mariupol are playing Oleksandria at the Premier League of Ukraine on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Lviv-Karpaty14:00

Lviv - Karpaty

Lviv are playing Karpaty at the Premier League of Ukraine on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Arsenal Kyiv-Olimpik Donetsk16:30

Arsenal Kyiv - Olimpik Donetsk

Arsenal Kyiv are playing Olimpik Donetsk at the Premier League of Ukraine on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Dalian Yifang2 - 1Shanghai ShenhuaFull TimeFT

Dalian Yifang - Shanghai Shenhua

Dalian Yifang played Shanghai Shenhua at the Super League of China on September 22. The match kicked off 07:30 UTC. Dalian Yifang won 2-1.

Guizhou Zhicheng-Beijing Guoan11:35

Guizhou Zhicheng - Beijing Guoan

Guizhou Zhicheng are playing Beijing Guoan at the Super League of China on September 22. The match will kick off 11:35 UTC.

Hebei CFFC-Tianjin Quanjian11:35

Hebei CFFC - Tianjin Quanjian

Hebei CFFC are playing Tianjin Quanjian at the Super League of China on September 22. The match will kick off 11:35 UTC.

Henan Jianye-Shandong Luneng11:35

Henan Jianye - Shandong Luneng

Henan Jianye are playing Shandong Luneng at the Super League of China on September 22. The match will kick off 11:35 UTC.

Jiangsu Suning-Guangzhou Evergrande11:35

Jiangsu Suning - Guangzhou Evergrande

Jiangsu Suning are playing Guangzhou Evergrande at the Super League of China on September 22. The match will kick off 11:35 UTC.

Shanghai SIPG-Changchun Yatai11:35

Shanghai SIPG - Changchun Yatai

Shanghai SIPG are playing Changchun Yatai at the Super League of China on September 22. The match will kick off 11:35 UTC.

Kashiwa Reysol1 - 1Sagan TosuFull TimeFT

Kashiwa Reysol - Sagan Tosu

Kashiwa Reysol played Sagan Tosu at the J-League of Japan on September 22. The match kicked off 06:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Jubilo Iwata1 - 2Yokohama F. MarinosFull TimeFT

Jubilo Iwata - Yokohama F. Marinos

Jubilo Iwata played Yokohama F. Marinos at the J-League of Japan on September 22. The match kicked off 07:00 UTC. Yokohama F. Marinos won 1-2.

V-Varen Nagasaki1 - 0Vegalta Sendai79'

V-Varen Nagasaki - Vegalta Sendai

V-Varen Nagasaki are playing Vegalta Sendai at the J-League of Japan on September 22. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and V-Varen Nagasaki is winning 1-0.

Kawasaki Frontale2 - 0Nagoya Grampus Eight38'

Kawasaki Frontale - Nagoya Grampus Eight

Kawasaki Frontale are playing Nagoya Grampus Eight at the J-League of Japan on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Kawasaki Frontale is winning 2-0.

Sanfrecce Hiroshima1 - 0F.C.Tokyo37'

Sanfrecce Hiroshima - F.C.Tokyo

Sanfrecce Hiroshima are playing F.C.Tokyo at the J-League of Japan on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Sanfrecce Hiroshima is winning 1-0.

Shonan Bellmare0 - 0Cerezo Osaka37'

Shonan Bellmare - Cerezo Osaka

Shonan Bellmare are playing Cerezo Osaka at the J-League of Japan on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Baroka-Orlando Pirates13:00

Baroka - Orlando Pirates

Baroka are playing Orlando Pirates at the Premier League of South Africa on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Golden Arrows Durban-Chippa United13:00

Golden Arrows Durban - Chippa United

Golden Arrows Durban are playing Chippa United at the Premier League of South Africa on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Kaiser Chiefs-AmaZulu Durban16:00

Kaiser Chiefs - AmaZulu Durban

Kaiser Chiefs are playing AmaZulu Durban at the Premier League of South Africa on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Free State Stars-Highlands Park18:15

Free State Stars - Highlands Park

Free State Stars are playing Highlands Park at the Premier League of South Africa on September 22. The match will kick off 18:15 UTC.

Toluca-Necaxa22:00

Toluca - Necaxa

Toluca are playing Necaxa at the Apertura of Mexico on September 22. The match will kick off 22:00 UTC.

Leon-Lobos BUAP00:00

Leon - Lobos BUAP

Leon are playing Lobos BUAP at the Apertura of Mexico on September 23. The match will kick off 00:00 UTC.

Cruz Azul-Atlas02:00

Cruz Azul - Atlas

Cruz Azul are playing Atlas at the Apertura of Mexico on September 23. The match will kick off 02:00 UTC.

Tijuana-Pachuca02:06

Tijuana - Pachuca

Tijuana are playing Pachuca at the Apertura of Mexico on September 23. The match will kick off 02:06 UTC.

Los Angeles FC-San Jose Earthquakes19:30

Los Angeles FC - San Jose Earthquakes

Los Angeles FC are playing San Jose Earthquakes at the Major League Soccer of Usa on September 22. The match will kick off 19:30 UTC.

New York Red Bulls-Toronto FC21:00

New York Red Bulls - Toronto FC

New York Red Bulls are playing Toronto FC at the Major League Soccer of Usa on September 22. The match will kick off 21:00 UTC.

Atlanta United-Real Salt Lake23:00

Atlanta United - Real Salt Lake

Atlanta United are playing Real Salt Lake at the Major League Soccer of Usa on September 22. The match will kick off 23:00 UTC.

Columbus Crew-Colorado Rapids23:30

Columbus Crew - Colorado Rapids

Columbus Crew are playing Colorado Rapids at the Major League Soccer of Usa on September 22. The match will kick off 23:30 UTC.

Montreal Impact-New York City23:30

Montreal Impact - New York City

Montreal Impact are playing New York City at the Major League Soccer of Usa on September 22. The match will kick off 23:30 UTC.

New England Revolution-Chicago Fire23:30

New England Revolution - Chicago Fire

New England Revolution are playing Chicago Fire at the Major League Soccer of Usa on September 22. The match will kick off 23:30 UTC.

Orlando City-Houston Dynamo23:30

Orlando City - Houston Dynamo

Orlando City are playing Houston Dynamo at the Major League Soccer of Usa on September 22. The match will kick off 23:30 UTC.

Minnesota United-Portland Timbers00:00

Minnesota United - Portland Timbers

Minnesota United are playing Portland Timbers at the Major League Soccer of Usa on September 23. The match will kick off 00:00 UTC.

Newells Old Boys-Lanus16:15

Newells Old Boys - Lanus

Newells Old Boys are playing Lanus at the Primera Division of Argentina on September 22. The match will kick off 16:15 UTC.

Talleres Cordoba-Velez Sarsfield18:30

Talleres Cordoba - Velez Sarsfield

Talleres Cordoba are playing Velez Sarsfield at the Primera Division of Argentina on September 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Defensa y Justicia-Estudiantes de La Plata20:45

Defensa y Justicia - Estudiantes de La Plata

Defensa y Justicia are playing Estudiantes de La Plata at the Primera Division of Argentina on September 22. The match will kick off 20:45 UTC.

Banfield-Independiente23:00

Banfield - Independiente

Banfield are playing Independiente at the Primera Division of Argentina on September 22. The match will kick off 23:00 UTC.

Sao Paulo-America MG19:00

Sao Paulo - America MG

Sao Paulo are playing America MG at the Serie A of Brasil on September 22. The match will kick off 19:00 UTC.

Palestino-Union Espanola15:00

Palestino - Union Espanola

Palestino are playing Union Espanola at the Primera Division of Chile on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Audax Italiano-Deportivo Iquiue18:00

Audax Italiano - Deportivo Iquiue

Audax Italiano are playing Deportivo Iquiue at the Primera Division of Chile on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Union La Calera-Everton CD20:30

Union La Calera - Everton CD

Union La Calera are playing Everton CD at the Primera Division of Chile on September 22. The match will kick off 20:30 UTC.

Universidad Catolica-San Luis de Quillota23:00

Universidad Catolica - San Luis de Quillota

Universidad Catolica are playing San Luis de Quillota at the Primera Division of Chile on September 22. The match will kick off 23:00 UTC.

Junior-Deportivo La Equidad20:15

Junior - Deportivo La Equidad

Junior are playing Deportivo La Equidad at the Clausura of Colombia on September 22. The match will kick off 20:15 UTC.

Rionegro Aguilas-Leones22:30

Rionegro Aguilas - Leones

Rionegro Aguilas are playing Leones at the Clausura of Colombia on September 22. The match will kick off 22:30 UTC.

Indep. Medellin-Santa Fe Bogota23:00

Indep. Medellin - Santa Fe Bogota

Indep. Medellin are playing Santa Fe Bogota at the Clausura of Colombia on September 22. The match will kick off 23:00 UTC.

Millonarios-Once Caldas00:45

Millonarios - Once Caldas

Millonarios are playing Once Caldas at the Clausura of Colombia on September 23. The match will kick off 00:45 UTC.

Guayaquil City-Aucas21:30

Guayaquil City - Aucas

Guayaquil City are playing Aucas at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on September 22. The match will kick off 21:30 UTC.

Delfin-Emelec00:00

Delfin - Emelec

Delfin are playing Emelec at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on September 23. The match will kick off 00:00 UTC.

Olimpia-3 de Febrero21:45

Olimpia - 3 de Febrero

Olimpia are playing 3 de Febrero at the Clausura of Paraguay on September 22. The match will kick off 21:45 UTC.

Deportivo Santani-Libertad00:00

Deportivo Santani - Libertad

Deportivo Santani are playing Libertad at the Clausura of Paraguay on September 23. The match will kick off 00:00 UTC.

Deportivo Binacional-Melgar18:00

Deportivo Binacional - Melgar

Deportivo Binacional are playing Melgar at the Primera Division, Clausura of Peru on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Inti Gas Ayacucho-Academia Cantolao20:30

Inti Gas Ayacucho - Academia Cantolao

Inti Gas Ayacucho are playing Academia Cantolao at the Primera Division, Clausura of Peru on September 22. The match will kick off 20:30 UTC.

Sport Rosario-Comerciantes Unidos22:45

Sport Rosario - Comerciantes Unidos

Sport Rosario are playing Comerciantes Unidos at the Primera Division, Clausura of Peru on September 22. The match will kick off 22:45 UTC.

Sport Boys-Atletico Garcilaso01:00

Sport Boys - Atletico Garcilaso

Sport Boys are playing Atletico Garcilaso at the Primera Division, Clausura of Peru on September 23. The match will kick off 01:00 UTC.

Atenas-Danubio19:00

Atenas - Danubio

Atenas are playing Danubio at the Clausura of Uruguay on September 22. The match will kick off 19:00 UTC.

Boston River-Rampla19:00

Boston River - Rampla

Boston River are playing Rampla at the Clausura of Uruguay on September 22. The match will kick off 19:00 UTC.

Liverpool P.-Nacional M.19:00

Liverpool P. - Nacional M.

Liverpool P. are playing Nacional M. at the Clausura of Uruguay on September 22. The match will kick off 19:00 UTC.

Luftetari Gjirokaster-Teuta13:45

Luftetari Gjirokaster - Teuta

Luftetari Gjirokaster are playing Teuta at the Kategoria Superiore of Albania on September 22. The match will kick off 13:45 UTC.

Skenderbeu-KF Tirana16:45

Skenderbeu - KF Tirana

Skenderbeu are playing KF Tirana at the Kategoria Superiore of Albania on September 22. The match will kick off 16:45 UTC.

Alashkert-Lori12:00

Alashkert - Lori

Alashkert are playing Lori at the Premier League of Armenia on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Gandzasar-Kapan-Ararat15:00

Gandzasar-Kapan - Ararat

Gandzasar-Kapan are playing Ararat at the Premier League of Armenia on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Weiz-Grazer AK13:30

Weiz - Grazer AK

Weiz are playing Grazer AK at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Gurten-Hertha Wels16:00

Gurten - Hertha Wels

Gurten are playing Hertha Wels at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Wals-Grunau-Anif-Salzburg-212:00

Wals-Grunau - Anif-Salzburg-2

Wals-Grunau are playing Anif-Salzburg-2 at the Regionalliga, West of Austria on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Reichenau-Dornbirn12:30

Reichenau - Dornbirn

Reichenau are playing Dornbirn at the Regionalliga, West of Austria on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Langenegg-Kufstein14:00

Langenegg - Kufstein

Langenegg are playing Kufstein at the Regionalliga, West of Austria on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Rapid-2-Neusiedl14:00

Rapid-2 - Neusiedl

Rapid-2 are playing Neusiedl at the Regionalliga, Ost of Austria on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Team Wiener Linien-Bruck-Leitha16:00

Team Wiener Linien - Bruck-Leitha

Team Wiener Linien are playing Bruck-Leitha at the Regionalliga, Ost of Austria on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Sabail-Sabah FK14:30

Sabail - Sabah FK

Sabail are playing Sabah FK at the Premier League of Azerbaijan on September 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Zira-Neftci Baku16:30

Zira - Neftci Baku

Zira are playing Neftci Baku at the Premier League of Azerbaijan on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Isloch-Shakhtyor Soligorsk11:00

Isloch - Shakhtyor Soligorsk

Isloch are playing Shakhtyor Soligorsk at the Premier League of Belarus on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Slutsk-FC Minsk13:00

Slutsk - FC Minsk

Slutsk are playing FC Minsk at the Premier League of Belarus on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Vitebsk-Dinamo Brest15:00

Vitebsk - Dinamo Brest

Vitebsk are playing Dinamo Brest at the Premier League of Belarus on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Torpedo-BelAZ-Gomel16:45

Torpedo-BelAZ - Gomel

Torpedo-BelAZ are playing Gomel at the Premier League of Belarus on September 22. The match will kick off 16:45 UTC.

Energetik-BGU-Slavia-Mozyr12:00

Energetik-BGU - Slavia-Mozyr

Energetik-BGU are playing Slavia-Mozyr at the 1. Division of Belarus on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Granit-Khimik Svetlogorsk12:00

Granit - Khimik Svetlogorsk

Granit are playing Khimik Svetlogorsk at the 1. Division of Belarus on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

YuA-Stroy-DYuSSh-Cist12:00

YuA-Stroy-DYuSSh - Cist

YuA-Stroy-DYuSSh are playing Cist at the 1. Division of Belarus on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Belshina-Baranovichi13:00

Belshina - Baranovichi

Belshina are playing Baranovichi at the 1. Division of Belarus on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Naftan-Orsha13:00

Naftan - Orsha

Naftan are playing Orsha at the 1. Division of Belarus on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Slonim-Smorgon13:00

Slonim - Smorgon

Slonim are playing Smorgon at the 1. Division of Belarus on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Volna-Lokomotiv Gomel13:00

Volna - Lokomotiv Gomel

Volna are playing Lokomotiv Gomel at the 1. Division of Belarus on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Beerschot-Wilrijk-Lommel United15:00

Beerschot-Wilrijk - Lommel United

Beerschot-Wilrijk are playing Lommel United at the First Division B, Opening of Belgium on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Oud-Heverlee-Roeselare18:30

Oud-Heverlee - Roeselare

Oud-Heverlee are playing Roeselare at the First Division B, Opening of Belgium on September 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Excelsior Virton-Lierse Kempenzonen18:00

Excelsior Virton - Lierse Kempenzonen

Excelsior Virton are playing Lierse Kempenzonen at the First Amateur Division of Belgium on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Geel-Oudenaarde18:00

Geel - Oudenaarde

Geel are playing Oudenaarde at the First Amateur Division of Belgium on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Heist-Eendracht Aalst18:00

Heist - Eendracht Aalst

Heist are playing Eendracht Aalst at the First Amateur Division of Belgium on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Knokke-Thes Sport18:00

Knokke - Thes Sport

Knokke are playing Thes Sport at the First Amateur Division of Belgium on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

RFC Seraing-Deinze18:00

RFC Seraing - Deinze

RFC Seraing are playing Deinze at the First Amateur Division of Belgium on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Sporting Chatalet-RWDM18:00

Sporting Chatalet - RWDM

Sporting Chatalet are playing RWDM at the First Amateur Division of Belgium on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Krupa na Vrbasu-Sarajevo14:30

Krupa na Vrbasu - Sarajevo

Krupa na Vrbasu are playing Sarajevo at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on September 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Radnik-Zrinjski14:30

Radnik - Zrinjski

Radnik are playing Zrinjski at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on September 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Sloboda-Gabela17:00

Sloboda - Gabela

Sloboda are playing Gabela at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Pomorie-Montana12:00

Pomorie - Montana

Pomorie are playing Montana at the B PFG of Bulgaria on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Kariana Erden-Lokomotiv G-O14:00

Kariana Erden - Lokomotiv G-O

Kariana Erden are playing Lokomotiv G-O at the B PFG of Bulgaria on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Enosis Paralimni-Ermis Aradippou15:00

Enosis Paralimni - Ermis Aradippou

Enosis Paralimni are playing Ermis Aradippou at the 1. Division of Cyprus on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Pafos-AEL17:00

Pafos - AEL

Pafos are playing AEL at the 1. Division of Cyprus on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

AE Zakakiou-Anagennisi Deryneia13:00

AE Zakakiou - Anagennisi Deryneia

AE Zakakiou are playing Anagennisi Deryneia at the 2. Division of Cyprus on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Akritas Chloraka-Karmiotissa13:00

Akritas Chloraka - Karmiotissa

Akritas Chloraka are playing Karmiotissa at the 2. Division of Cyprus on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Digenis-THOI Lakatamia13:00

Digenis - THOI Lakatamia

Digenis are playing THOI Lakatamia at the 2. Division of Cyprus on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

MEAP-Aris Limassol13:00

MEAP - Aris Limassol

MEAP are playing Aris Limassol at the 2. Division of Cyprus on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Onisillos-Othellos13:00

Onisillos - Othellos

Onisillos are playing Othellos at the 2. Division of Cyprus on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

PAEEK-Olympiakos Nicosia13:00

PAEEK - Olympiakos Nicosia

PAEEK are playing Olympiakos Nicosia at the 2. Division of Cyprus on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Pardubice1 - 1BrnoFull TimeFT

Pardubice - Brno

Pardubice played Brno at the FNL of Czech Republic on September 22. The match kicked off 08:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sokolov3 - 0ProstejovFull TimeFT

Sokolov - Prostejov

Sokolov played Prostejov at the FNL of Czech Republic on September 22. The match kicked off 08:15 UTC. Sokolov won 3-0.

Hradec Kralove U-192 - 3Plzen U-1983'

Hradec Kralove U-19 - Plzen U-19

Hradec Kralove U-19 are playing Plzen U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 22. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Plzen U-19 is winning 2-3.

Ostrava U-191 - 1Pardubice U-1983'

Ostrava U-19 - Pardubice U-19

Ostrava U-19 are playing Pardubice U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 22. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Slovacko U-190 - 1Boleslav U-1984'

Slovacko U-19 - Boleslav U-19

Slovacko U-19 are playing Boleslav U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 22. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Boleslav U-19 is winning 0-1.

Budejovice U-190 - 2Brno U-1934'

Budejovice U-19 - Brno U-19

Budejovice U-19 are playing Brno U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Brno U-19 is winning 0-2.

Karvina U-190 - 0Slavia Praha U-193'

Karvina U-19 - Slavia Praha U-19

Karvina U-19 are playing Slavia Praha U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 22. The match kicked off 10:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Olomouc U-19-Dukla Praha U-1911:00

Olomouc U-19 - Dukla Praha U-19

Olomouc U-19 are playing Dukla Praha U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Zlin U-19-Sparta Prague U-1911:30

Zlin U-19 - Sparta Prague U-19

Zlin U-19 are playing Sparta Prague U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Jihlava U-19-Pribram U-1912:00

Jihlava U-19 - Pribram U-19

Jihlava U-19 are playing Pribram U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Liberec W-Plzen W08:30

Liberec W - Plzen W

Liberec W are playing Plzen W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on September 22. The match will kick off 08:30 UTC.

Lokomotiva Brno W-Slavia Praha W09:00

Lokomotiva Brno W - Slavia Praha W

Lokomotiva Brno W are playing Slavia Praha W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on September 22. The match will kick off 09:00 UTC.

Sparta Praha W-Hradec Kralove W13:00

Sparta Praha W - Hradec Kralove W

Sparta Praha W are playing Hradec Kralove W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Dolni Benesov-Vyskov13:30

Dolni Benesov - Vyskov

Dolni Benesov are playing Vyskov at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Frydek Mistek-Spartak Hulin13:30

Frydek Mistek - Spartak Hulin

Frydek Mistek are playing Spartak Hulin at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Jiskra Rymarov-Lisen13:30

Jiskra Rymarov - Lisen

Jiskra Rymarov are playing Lisen at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Uhersky Brod-Valasske Mezirici13:30

Uhersky Brod - Valasske Mezirici

Uhersky Brod are playing Valasske Mezirici at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Prevysov3 - 0Slavoj VysehradFull TimeFT

Prevysov - Slavoj Vysehrad

Prevysov played Slavoj Vysehrad at the 3. liga, CFL of Czech Republic on September 22. The match kicked off 08:15 UTC. Prevysov won 3-0.

Kraluv Dvur0 - 2Loko VltavinFull TimeFT

Kraluv Dvur - Loko Vltavin

Kraluv Dvur played Loko Vltavin at the 3. liga, CFL of Czech Republic on September 22. The match kicked off 08:30 UTC. Loko Vltavin won 0-2.

Dobrovice-Sokol Zivanice14:30

Dobrovice - Sokol Zivanice

Dobrovice are playing Sokol Zivanice at the 3. liga, CFL of Czech Republic on September 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Domazlice-Usti nad Orlici14:30

Domazlice - Usti nad Orlici

Domazlice are playing Usti nad Orlici at the 3. liga, CFL of Czech Republic on September 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Slovan Velvary-Radotin14:30

Slovan Velvary - Radotin

Slovan Velvary are playing Radotin at the 3. liga, CFL of Czech Republic on September 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Tarup-Paarup IF-Brabrand11:00

Tarup-Paarup IF - Brabrand

Tarup-Paarup IF are playing Brabrand at the Division 2, Group 1 of Denmark on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Kjellerup-Kolding11:30

Kjellerup - Kolding

Kjellerup are playing Kolding at the Division 2, Group 1 of Denmark on September 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Dalum-Odder12:00

Dalum - Odder

Dalum are playing Odder at the Division 2, Group 1 of Denmark on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Sydvest-Jammerbugt13:00

Sydvest - Jammerbugt

Sydvest are playing Jammerbugt at the Division 2, Group 1 of Denmark on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Brondby W-BSF W11:00

Brondby W - BSF W

Brondby W are playing BSF W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

OB Odense W-Kolding W11:00

OB Odense W - Kolding W

OB Odense W are playing Kolding W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

VSK Aarhus W-Fortuna Hjorring W11:00

VSK Aarhus W - Fortuna Hjorring W

VSK Aarhus W are playing Fortuna Hjorring W at the Elitedivisionen - Women of Denmark on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Skovshoved-Avarta11:00

Skovshoved - Avarta

Skovshoved are playing Avarta at the Division 2, Group 2 of Denmark on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Vanlose IF-Bronshoj11:00

Vanlose IF - Bronshoj

Vanlose IF are playing Bronshoj at the Division 2, Group 2 of Denmark on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Frem-HIK12:00

Frem - HIK

Frem are playing HIK at the Division 2, Group 2 of Denmark on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Hillerod-B 93 Copenhagen12:00

Hillerod - B 93 Copenhagen

Hillerod are playing B 93 Copenhagen at the Division 2, Group 2 of Denmark on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Eastleigh-Dagenham and Redbridge11:35

Eastleigh - Dagenham and Redbridge

Eastleigh are playing Dagenham and Redbridge at the National League of England on September 22. The match will kick off 11:35 UTC.

Aldershot-Dover14:00

Aldershot - Dover

Aldershot are playing Dover at the National League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Barnet-Fylde14:00

Barnet - Fylde

Barnet are playing Fylde at the National League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Barrow-Maidenhead Utd14:00

Barrow - Maidenhead Utd

Barrow are playing Maidenhead Utd at the National League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Braintree Town-Maidstone Utd14:00

Braintree Town - Maidstone Utd

Braintree Town are playing Maidstone Utd at the National League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Chesterfield-Gateshead14:00

Chesterfield - Gateshead

Chesterfield are playing Gateshead at the National League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Ebbsfleet Utd-Havant and Waterlooville14:00

Ebbsfleet Utd - Havant and Waterlooville

Ebbsfleet Utd are playing Havant and Waterlooville at the National League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Halifax-Hartlepool14:00

Halifax - Hartlepool

Halifax are playing Hartlepool at the National League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Harrogate Town-Leyton Orient14:00

Harrogate Town - Leyton Orient

Harrogate Town are playing Leyton Orient at the National League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Salford City-Boreham14:00

Salford City - Boreham

Salford City are playing Boreham at the National League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Solihull Moors-Bromley14:00

Solihull Moors - Bromley

Solihull Moors are playing Bromley at the National League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Sutton Utd-Wrexham14:00

Sutton Utd - Wrexham

Sutton Utd are playing Wrexham at the National League of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Accrington Stanley-Wimbledon14:00

Accrington Stanley - Wimbledon

Accrington Stanley are playing Wimbledon at the League One of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Barnsley-Burton Albion14:00

Barnsley - Burton Albion

Barnsley are playing Burton Albion at the League One of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Blackpool-Luton14:00

Blackpool - Luton

Blackpool are playing Luton at the League One of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Bristol Rovers-Coventry14:00

Bristol Rovers - Coventry

Bristol Rovers are playing Coventry at the League One of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Charlton Athletic-Plymouth14:00

Charlton Athletic - Plymouth

Charlton Athletic are playing Plymouth at the League One of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Doncaster Rovers-Bradford14:00

Doncaster Rovers - Bradford

Doncaster Rovers are playing Bradford at the League One of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Gillingham-Peterborough United14:00

Gillingham - Peterborough United

Gillingham are playing Peterborough United at the League One of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Oxford United-Walsall14:00

Oxford United - Walsall

Oxford United are playing Walsall at the League One of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Portsmouth-Wycombe Wanderers14:00

Portsmouth - Wycombe Wanderers

Portsmouth are playing Wycombe Wanderers at the League One of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Scunthorpe United-Shrewsbury14:00

Scunthorpe United - Shrewsbury

Scunthorpe United are playing Shrewsbury at the League One of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Southend United-Fleetwood Town14:00

Southend United - Fleetwood Town

Southend United are playing Fleetwood Town at the League One of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Sunderland-Rochdale14:00

Sunderland - Rochdale

Sunderland are playing Rochdale at the League One of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Bury-Carlisle14:00

Bury - Carlisle

Bury are playing Carlisle at the League Two of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Cambridge United-Mansfield Town14:00

Cambridge United - Mansfield Town

Cambridge United are playing Mansfield Town at the League Two of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Crewe-Port Vale14:00

Crewe - Port Vale

Crewe are playing Port Vale at the League Two of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Exeter-Cheltenham Town14:00

Exeter - Cheltenham Town

Exeter are playing Cheltenham Town at the League Two of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Forest Green-Crawley Town14:00

Forest Green - Crawley Town

Forest Green are playing Crawley Town at the League Two of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Lincoln City-Milton Keynes Dons14:00

Lincoln City - Milton Keynes Dons

Lincoln City are playing Milton Keynes Dons at the League Two of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Morecambe-Macclesfield Town14:00

Morecambe - Macclesfield Town

Morecambe are playing Macclesfield Town at the League Two of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Northampton-Notts County14:00

Northampton - Notts County

Northampton are playing Notts County at the League Two of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Oldham Athletic-Colchester14:00

Oldham Athletic - Colchester

Oldham Athletic are playing Colchester at the League Two of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Stevenage-Grimsby14:00

Stevenage - Grimsby

Stevenage are playing Grimsby at the League Two of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Tranmere Rovers-Newport14:00

Tranmere Rovers - Newport

Tranmere Rovers are playing Newport at the League Two of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Yeovil Town-Swindon Town14:00

Yeovil Town - Swindon Town

Yeovil Town are playing Swindon Town at the League Two of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Staines Town-Hartley Wintney14:00

Staines Town - Hartley Wintney

Staines Town are playing Hartley Wintney at the NL Premier, Southern South of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Bishops Stortford-Carshalton Athletic14:00

Bishops Stortford - Carshalton Athletic

Bishops Stortford are playing Carshalton Athletic at the NL Premier, Isthmian of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Basford United-Lancaster14:00

Basford United - Lancaster

Basford United are playing Lancaster at the NL Premier, Northern of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

North Ferriby-Scarborough Athletic14:00

North Ferriby - Scarborough Athletic

North Ferriby are playing Scarborough Athletic at the NL Premier, Northern of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Stalybridge-Matlock Town14:00

Stalybridge - Matlock Town

Stalybridge are playing Matlock Town at the NL Premier, Northern of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Whitby Town-Hyde14:00

Whitby Town - Hyde

Whitby Town are playing Hyde at the NL Premier, Northern of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Stratford Town-Redditch United14:00

Stratford Town - Redditch United

Stratford Town are playing Redditch United at the NL Premier, Southern Central of England on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Kuressaare0 - 3Levadia T41'

Kuressaare - Levadia T

Kuressaare are playing Levadia T at the Meistriliiga of Estonia on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Levadia T is winning 0-3.

Tulevik Viljandi0 - 1Tammeka Tartu40'

Tulevik Viljandi - Tammeka Tartu

Tulevik Viljandi are playing Tammeka Tartu at the Meistriliiga of Estonia on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Tammeka Tartu is winning 0-1.

Paide-Trans Narva13:00

Paide - Trans Narva

Paide are playing Trans Narva at the Meistriliiga of Estonia on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Flora-Vaprus Parnu16:00

Flora - Vaprus Parnu

Flora are playing Vaprus Parnu at the Meistriliiga of Estonia on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

FCV-Gnistan12:00

FCV - Gnistan

FCV are playing Gnistan at the Kakkonen, Group A of Finland on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

JIPPO-Viikingit12:00

JIPPO - Viikingit

JIPPO are playing Viikingit at the Kakkonen, Group A of Finland on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

JaPS-MiPK12:00

JaPS - MiPK

JaPS are playing MiPK at the Kakkonen, Group A of Finland on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

PKKU-NJS12:00

PKKU - NJS

PKKU are playing NJS at the Kakkonen, Group A of Finland on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

BK-46-MuSa12:00

BK-46 - MuSa

BK-46 are playing MuSa at the Kakkonen, Group B of Finland on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

FC Espoo-Kiffen12:00

FC Espoo - Kiffen

FC Espoo are playing Kiffen at the Kakkonen, Group B of Finland on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

HIFK-2-SalPa12:00

HIFK-2 - SalPa

HIFK-2 are playing SalPa at the Kakkonen, Group B of Finland on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Jazz Pori-KaaPo12:00

Jazz Pori - KaaPo

Jazz Pori are playing KaaPo at the Kakkonen, Group B of Finland on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

KaPa-HJS-213:00

KaPa - HJS-2

KaPa are playing HJS-2 at the Kakkonen, Group B of Finland on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

SJK-2-JBK12:00

SJK-2 - JBK

SJK-2 are playing JBK at the Kakkonen, Group C of Finland on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

VIFK-TP-4712:00

VIFK - TP-47

VIFK are playing TP-47 at the Kakkonen, Group C of Finland on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Honka W-TPS W11:00

Honka W - TPS W

Honka W are playing TPS W at the Naisten Liiga, Championship Round - Women of Finland on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

TiPS W0 - 0ONS W38'

TiPS W - ONS W

TiPS W are playing ONS W at the Naisten Liiga, Relegation round - Women of Finland on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Bourg-Peronnas-Chambly13:00

Bourg-Peronnas - Chambly

Bourg-Peronnas are playing Chambly at the National 1 of France on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Chasselay-Annecy16:00

Chasselay - Annecy

Chasselay are playing Annecy at the National 2, Group A of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Consolat Marseille-Lyon-216:00

Consolat Marseille - Lyon-2

Consolat Marseille are playing Lyon-2 at the National 2, Group A of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Frejus-Grasse16:00

Frejus - Grasse

Frejus are playing Grasse at the National 2, Group A of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Jura Sud-Marseille-216:00

Jura Sud - Marseille-2

Jura Sud are playing Marseille-2 at the National 2, Group A of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Marseille Endoume-Martigues16:00

Marseille Endoume - Martigues

Marseille Endoume are playing Martigues at the National 2, Group A of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Monaco-2-Hyeres16:00

Monaco-2 - Hyeres

Monaco-2 are playing Hyeres at the National 2, Group A of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Pontarlier-Nice-216:00

Pontarlier - Nice-2

Pontarlier are playing Nice-2 at the National 2, Group A of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Toulon-Saint-Priest16:00

Toulon - Saint-Priest

Toulon are playing Saint-Priest at the National 2, Group A of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Andrezieux Boutheon-Moulins15:00

Andrezieux Boutheon - Moulins

Andrezieux Boutheon are playing Moulins at the National 2, Group B of France on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Colomiers-Saint-Etienne-216:00

Colomiers - Saint-Etienne-2

Colomiers are playing Saint-Etienne-2 at the National 2, Group B of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Les Herbiers-St Pryve16:00

Les Herbiers - St Pryve

Les Herbiers are playing St Pryve at the National 2, Group B of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Nimes-2-Stade Montois16:00

Nimes-2 - Stade Montois

Nimes-2 are playing Stade Montois at the National 2, Group B of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Romorantin-Bordeaux-216:00

Romorantin - Bordeaux-2

Romorantin are playing Bordeaux-2 at the National 2, Group B of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Sete-Bergerac16:00

Sete - Bergerac

Sete are playing Bergerac at the National 2, Group B of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Stade Bordelais-Blois16:00

Stade Bordelais - Blois

Stade Bordelais are playing Blois at the National 2, Group B of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Trelissac-Le Puy Auvergne16:00

Trelissac - Le Puy Auvergne

Trelissac are playing Le Puy Auvergne at the National 2, Group B of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

PSG-2-Oissel14:00

PSG-2 - Oissel

PSG-2 are playing Oissel at the National 2, Group C of France on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Bastia-Borgo-Mantes15:30

Bastia-Borgo - Mantes

Bastia-Borgo are playing Mantes at the National 2, Group C of France on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Granville-Boulogne-Billancourt16:00

Granville - Boulogne-Billancourt

Granville are playing Boulogne-Billancourt at the National 2, Group C of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Le Havre-2-Chartres16:00

Le Havre-2 - Chartres

Le Havre-2 are playing Chartres at the National 2, Group C of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Poissy-Vannes16:00

Poissy - Vannes

Poissy are playing Vannes at the National 2, Group C of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Saint-Malo-Nantes-216:00

Saint-Malo - Nantes-2

Saint-Malo are playing Nantes-2 at the National 2, Group C of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Stade Briochin-Furiani-Agliani16:00

Stade Briochin - Furiani-Agliani

Stade Briochin are playing Furiani-Agliani at the National 2, Group C of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Lorient-2-Vitre17:00

Lorient-2 - Vitre

Lorient-2 are playing Vitre at the National 2, Group C of France on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Belfort-Fleury-Merogis16:00

Belfort - Fleury-Merogis

Belfort are playing Fleury-Merogis at the National 2, Group D of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Creteil-Iris Croix16:00

Creteil - Iris Croix

Creteil are playing Iris Croix at the National 2, Group D of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Epinal-Bobigny16:00

Epinal - Bobigny

Epinal are playing Bobigny at the National 2, Group D of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Feignies-St. Maur Lusi16:00

Feignies - St. Maur Lusi

Feignies are playing St. Maur Lusi at the National 2, Group D of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Lens-2-Lille-216:00

Lens-2 - Lille-2

Lens-2 are playing Lille-2 at the National 2, Group D of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Sainte Genevieve-Reims-216:00

Sainte Genevieve - Reims-2

Sainte Genevieve are playing Reims-2 at the National 2, Group D of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Schiltigheim-Arras16:00

Schiltigheim - Arras

Schiltigheim are playing Arras at the National 2, Group D of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Sedan-Haguenau16:00

Sedan - Haguenau

Sedan are playing Haguenau at the National 2, Group D of France on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Bordeaux W-Fleury W12:30

Bordeaux W - Fleury W

Bordeaux W are playing Fleury W at the Division 1 - Women of France on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Lille W-Dijon W12:30

Lille W - Dijon W

Lille W are playing Dijon W at the Division 1 - Women of France on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Lyon W-Paris W12:30

Lyon W - Paris W

Lyon W are playing Paris W at the Division 1 - Women of France on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Metz W-Soyaux W12:30

Metz W - Soyaux W

Metz W are playing Soyaux W at the Division 1 - Women of France on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Rodez W-Guingamp W12:30

Rodez W - Guingamp W

Rodez W are playing Guingamp W at the Division 1 - Women of France on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Wolfsburg-20 - 0Vfb Oldenburg37'

Wolfsburg-2 - Vfb Oldenburg

Wolfsburg-2 are playing Vfb Oldenburg at the Regionalliga Nord of Germany on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Lubeck-Germania Egestorf12:00

Lubeck - Germania Egestorf

Lubeck are playing Germania Egestorf at the Regionalliga Nord of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Schwarz-Weiss Rehden-Hannover-213:00

Schwarz-Weiss Rehden - Hannover-2

Schwarz-Weiss Rehden are playing Hannover-2 at the Regionalliga Nord of Germany on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Eintracht Stadtallendorf-Kickers Offenbach12:00

Eintracht Stadtallendorf - Kickers Offenbach

Eintracht Stadtallendorf are playing Kickers Offenbach at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

FSV Frankfurt-Elversberg12:00

FSV Frankfurt - Elversberg

FSV Frankfurt are playing Elversberg at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Freiburg-2-Homburg12:00

Freiburg-2 - Homburg

Freiburg-2 are playing Homburg at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Saarbrucken-Wormatia Worms12:00

Saarbrucken - Wormatia Worms

Saarbrucken are playing Wormatia Worms at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Steinbach-Pirmasens12:00

Steinbach - Pirmasens

Steinbach are playing Pirmasens at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Waldhof Mannheim-Balingen12:00

Waldhof Mannheim - Balingen

Waldhof Mannheim are playing Balingen at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Kaan-Marienborn-Borussia D-212:00

Kaan-Marienborn - Borussia D-2

Kaan-Marienborn are playing Borussia D-2 at the Regionalliga West of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Rodinghausen-Wattenscheid12:00

Rodinghausen - Wattenscheid

Rodinghausen are playing Wattenscheid at the Regionalliga West of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

SV Lippstadt-Verl12:00

SV Lippstadt - Verl

SV Lippstadt are playing Verl at the Regionalliga West of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Wuppertaler-Viktoria Koln12:00

Wuppertaler - Viktoria Koln

Wuppertaler are playing Viktoria Koln at the Regionalliga West of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Bayreuth-Nurnberg-212:00

Bayreuth - Nurnberg-2

Bayreuth are playing Nurnberg-2 at the Regionalliga Bayern of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Garching-Schalding-Heining12:00

Garching - Schalding-Heining

Garching are playing Schalding-Heining at the Regionalliga Bayern of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Schweinfurt-Greuther Furth-212:00

Schweinfurt - Greuther Furth-2

Schweinfurt are playing Greuther Furth-2 at the Regionalliga Bayern of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Viktoria Aschaffenburg-Illertissen12:00

Viktoria Aschaffenburg - Illertissen

Viktoria Aschaffenburg are playing Illertissen at the Regionalliga Bayern of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Buchbach-Ingolstadt-215:00

Buchbach - Ingolstadt-2

Buchbach are playing Ingolstadt-2 at the Regionalliga Bayern of Germany on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Altglienicke-BAK 0711:30

Altglienicke - BAK 07

Altglienicke are playing BAK 07 at the Regionalliga Nordost of Germany on September 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Oberlausitz-Babelsberg 0311:30

Oberlausitz - Babelsberg 03

Oberlausitz are playing Babelsberg 03 at the Regionalliga Nordost of Germany on September 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Viktoria Berlin-Bischofswerdaer FV11:30

Viktoria Berlin - Bischofswerdaer FV

Viktoria Berlin are playing Bischofswerdaer FV at the Regionalliga Nordost of Germany on September 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Lokomotive Leipzig-Germania Halberstadt12:00

Lokomotive Leipzig - Germania Halberstadt

Lokomotive Leipzig are playing Germania Halberstadt at the Regionalliga Nordost of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Werder U-192 - 0Carl Zeiss Jena U-1983'

Werder U-19 - Carl Zeiss Jena U-19

Werder U-19 are playing Carl Zeiss Jena U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 22. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Werder U-19 is winning 2-0.

Hertha U-190 - 3Hannover U-1939'

Hertha U-19 - Hannover U-19

Hertha U-19 are playing Hannover U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Hannover U-19 is winning 0-3.

Magdeburg U-190 - 2St. Pauli U-1934'

Magdeburg U-19 - St. Pauli U-19

Magdeburg U-19 are playing St. Pauli U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and St. Pauli U-19 is winning 0-2.

Hamburger U-19-Havelse U-1911:00

Hamburger U-19 - Havelse U-19

Hamburger U-19 are playing Havelse U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Niendorfer U-19-Wolfsburg U-1911:00

Niendorfer U-19 - Wolfsburg U-19

Niendorfer U-19 are playing Wolfsburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

RB Leipzig U-19-Union Berlin U-1911:30

RB Leipzig U-19 - Union Berlin U-19

RB Leipzig U-19 are playing Union Berlin U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Ingolstadt U-190 - 1Freiburg U-1984'

Ingolstadt U-19 - Freiburg U-19

Ingolstadt U-19 are playing Freiburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 22. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Freiburg U-19 is winning 0-1.

Eintracht Frankfurt U-19-Stuttgarter Kickers U-1911:00

Eintracht Frankfurt U-19 - Stuttgarter Kickers U-19

Eintracht Frankfurt U-19 are playing Stuttgarter Kickers U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Hoffenheim U-19-Heidenheim U-1911:00

Hoffenheim U-19 - Heidenheim U-19

Hoffenheim U-19 are playing Heidenheim U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

FSV Frankfurt U-19-Kaiserslautern U-1916:00

FSV Frankfurt U-19 - Kaiserslautern U-19

FSV Frankfurt U-19 are playing Kaiserslautern U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Bochum U-190 - 3Borussia M U-1982'

Bochum U-19 - Borussia M U-19

Bochum U-19 are playing Borussia M U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on September 22. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Borussia M U-19 is winning 0-3.

Oberhausen U-19-Alemannia Aachen U-1911:00

Oberhausen U-19 - Alemannia Aachen U-19

Oberhausen U-19 are playing Alemannia Aachen U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Ansbach-ATSV Erlangen13:00

Ansbach - ATSV Erlangen

Ansbach are playing ATSV Erlangen at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Jahn Forchheim-Aubstadt13:00

Jahn Forchheim - Aubstadt

Jahn Forchheim are playing Aubstadt at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Sand-Gebenbach13:00

Sand - Gebenbach

Sand are playing Gebenbach at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Vach-Eltersdorf13:00

Vach - Eltersdorf

Vach are playing Eltersdorf at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Erlangen-Bruck-Ammerthal14:00

Erlangen-Bruck - Ammerthal

Erlangen-Bruck are playing Ammerthal at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Grosbardorf-Bayern Hof14:00

Grosbardorf - Bayern Hof

Grosbardorf are playing Bayern Hof at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Holzkirchen-Dachau12:00

Holzkirchen - Dachau

Holzkirchen are playing Dachau at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Kirchanschoring-Ismaning12:00

Kirchanschoring - Ismaning

Kirchanschoring are playing Ismaning at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Schwaben Augsburg-Jahn Regensburg-213:00

Schwaben Augsburg - Jahn Regensburg-2

Schwaben Augsburg are playing Jahn Regensburg-2 at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Hankofen-Hailing-Unterfohring14:00

Hankofen-Hailing - Unterfohring

Hankofen-Hailing are playing Unterfohring at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Buchonia Flieden-Bayern Alzenau13:00

Buchonia Flieden - Bayern Alzenau

Buchonia Flieden are playing Bayern Alzenau at the Oberliga, Hessen of Germany on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Ederbergland-Lohfelden13:00

Ederbergland - Lohfelden

Ederbergland are playing Lohfelden at the Oberliga, Hessen of Germany on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Hessen Kassel-Ginsheim13:00

Hessen Kassel - Ginsheim

Hessen Kassel are playing Ginsheim at the Oberliga, Hessen of Germany on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Lehnerz-Viktoria Griesheim13:00

Lehnerz - Viktoria Griesheim

Lehnerz are playing Viktoria Griesheim at the Oberliga, Hessen of Germany on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Neu-Isenburg-Baunatal13:00

Neu-Isenburg - Baunatal

Neu-Isenburg are playing Baunatal at the Oberliga, Hessen of Germany on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

RW Hadamar-Turk Gucu Friedberg13:00

RW Hadamar - Turk Gucu Friedberg

RW Hadamar are playing Turk Gucu Friedberg at the Oberliga, Hessen of Germany on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Waldgirmes-Bad Vilbel13:00

Waldgirmes - Bad Vilbel

Waldgirmes are playing Bad Vilbel at the Oberliga, Hessen of Germany on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Dassendorf-Condor Hamburg11:00

Dassendorf - Condor Hamburg

Dassendorf are playing Condor Hamburg at the Oberliga, Hamburg of Germany on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Meiendorfer SV-Buchholz12:00

Meiendorfer SV - Buchholz

Meiendorfer SV are playing Buchholz at the Oberliga, Hamburg of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Weiche Flensburg-2-NTSV Strand11:30

Weiche Flensburg-2 - NTSV Strand

Weiche Flensburg-2 are playing NTSV Strand at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Eutiner SV-Eichede12:00

Eutiner SV - Eichede

Eutiner SV are playing Eichede at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Kropp-Schilksee12:00

Kropp - Schilksee

Kropp are playing Schilksee at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

TSB Flensburg-Inter Turkspor Kiel12:00

TSB Flensburg - Inter Turkspor Kiel

TSB Flensburg are playing Inter Turkspor Kiel at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Union Neumunster-Bordesholm12:00

Union Neumunster - Bordesholm

Union Neumunster are playing Bordesholm at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Goppinger SV-SGV Freiberg12:00

Goppinger SV - SGV Freiberg

Goppinger SV are playing SGV Freiberg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Normannia Gmund-Linx12:00

Normannia Gmund - Linx

Normannia Gmund are playing Linx at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Nottingen-Villingen12:00

Nottingen - Villingen

Nottingen are playing Villingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Reutlingen-Germania Friedrichstal12:00

Reutlingen - Germania Friedrichstal

Reutlingen are playing Germania Friedrichstal at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Bahlinger SC-Backnang13:30

Bahlinger SC - Backnang

Bahlinger SC are playing Backnang at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Neckarsulmer SU-Ilshofen13:30

Neckarsulmer SU - Ilshofen

Neckarsulmer SU are playing Ilshofen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Oberachern-Ravensburg13:30

Oberachern - Ravensburg

Oberachern are playing Ravensburg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Bremer SV-Vatanspor11:00

Bremer SV - Vatanspor

Bremer SV are playing Vatanspor at the Oberliga, Bremen of Germany on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Werder-3-Blumenthaler SV11:00

Werder-3 - Blumenthaler SV

Werder-3 are playing Blumenthaler SV at the Oberliga, Bremen of Germany on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Aumund-Vegesack-Oberneuland12:00

Aumund-Vegesack - Oberneuland

Aumund-Vegesack are playing Oberneuland at the Oberliga, Bremen of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

OSC Bremerhaven-SFL Bremerhaven13:00

OSC Bremerhaven - SFL Bremerhaven

OSC Bremerhaven are playing SFL Bremerhaven at the Oberliga, Bremen of Germany on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Uphusen-Atlas Delmenhorst15:30

Uphusen - Atlas Delmenhorst

Uphusen are playing Atlas Delmenhorst at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

BSC Sud-Malchower SV12:00

BSC Sud - Malchower SV

BSC Sud are playing Malchower SV at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Torgelower SV Greif-Lok Stendal12:00

Torgelower SV Greif - Lok Stendal

Torgelower SV Greif are playing Lok Stendal at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Chemie Leipzig-Plauen12:00

Chemie Leipzig - Plauen

Chemie Leipzig are playing Plauen at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Eilenburg-Wismut Gera12:00

Eilenburg - Wismut Gera

Eilenburg are playing Wismut Gera at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Hohenstein-Ernstthal-Wacker Nordhausen12:00

Hohenstein-Ernstthal - Wacker Nordhausen

Hohenstein-Ernstthal are playing Wacker Nordhausen at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Internacional Leipzig-BW Zorbau12:00

Internacional Leipzig - BW Zorbau

Internacional Leipzig are playing BW Zorbau at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Krieschow-Carl Zeiss Jena-212:00

Krieschow - Carl Zeiss Jena-2

Krieschow are playing Carl Zeiss Jena-2 at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Luckenwalde-Einheit Rudolstadt12:00

Luckenwalde - Einheit Rudolstadt

Luckenwalde are playing Einheit Rudolstadt at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

VfL Halle-Ludwigsfelde13:00

VfL Halle - Ludwigsfelde

VfL Halle are playing Ludwigsfelde at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Pfeddersheim-Rochling Wolklingen10:00

Pfeddersheim - Rochling Wolklingen

Pfeddersheim are playing Rochling Wolklingen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 22. The match will kick off 10:00 UTC.

TuS Koblenz-Hassia Bingen13:00

TuS Koblenz - Hassia Bingen

TuS Koblenz are playing Hassia Bingen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Arminia Ludwigshafen-Engers 0713:30

Arminia Ludwigshafen - Engers 07

Arminia Ludwigshafen are playing Engers 07 at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Diefflen-Kaiserslautern-213:30

Diefflen - Kaiserslautern-2

Diefflen are playing Kaiserslautern-2 at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Jagersburg-Hertha Wiesbach13:30

Jagersburg - Hertha Wiesbach

Jagersburg are playing Hertha Wiesbach at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Karbach-Dillingen13:30

Karbach - Dillingen

Karbach are playing Dillingen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Mechtersheim-Idar-Oberstein13:30

Mechtersheim - Idar-Oberstein

Mechtersheim are playing Idar-Oberstein at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Schott Mainz-Emmelshausen13:30

Schott Mainz - Emmelshausen

Schott Mainz are playing Emmelshausen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Gievenbeck-Gutersloh12:00

Gievenbeck - Gutersloh

Gievenbeck are playing Gutersloh at the Oberliga, Westfalen of Germany on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Union Nettetal-Meerbusch15:30

Union Nettetal - Meerbusch

Union Nettetal are playing Meerbusch at the Oberliga, Niederrhein of Germany on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Panionios U-201 - 2Olympiakos U-20Full TimeFT

Panionios U-20 - Olympiakos U-20

Panionios U-20 played Olympiakos U-20 at the U-20 Super League of Greece on September 22. The match kicked off 08:00 UTC. Olympiakos U-20 won 1-2.

Panathinaikos U-20-Levadiakos U-2008:30

Panathinaikos U-20 - Levadiakos U-20

Panathinaikos U-20 are playing Levadiakos U-20 at the U-20 Super League of Greece on September 22. The match will kick off 08:30 UTC.

Asteras Tripolis U-201 - 1Apollon U-2039'

Asteras Tripolis U-20 - Apollon U-20

Asteras Tripolis U-20 are playing Apollon U-20 at the U-20 Super League of Greece on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Atromitos U-200 - 0Larisa U-2038'

Atromitos U-20 - Larisa U-20

Atromitos U-20 are playing Larisa U-20 at the U-20 Super League of Greece on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Panaitolikos U-20-Lamia U-2012:00

Panaitolikos U-20 - Lamia U-20

Panaitolikos U-20 are playing Lamia U-20 at the U-20 Super League of Greece on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Giannina U-20-Aris U-2013:30

Giannina U-20 - Aris U-20

Giannina U-20 are playing Aris U-20 at the U-20 Super League of Greece on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Xanthi U-20-OFI U-2014:00

Xanthi U-20 - OFI U-20

Xanthi U-20 are playing OFI U-20 at the U-20 Super League of Greece on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Fram-Vikingur O.14:00

Fram - Vikingur O.

Fram are playing Vikingur O. at the 1. Deild of Iceland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

IR Reykjavik-Magni14:00

IR Reykjavik - Magni

IR Reykjavik are playing Magni at the 1. Deild of Iceland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Njardvik-Selfoss14:00

Njardvik - Selfoss

Njardvik are playing Selfoss at the 1. Deild of Iceland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Thor-Leiknir R.14:00

Thor - Leiknir R.

Thor are playing Leiknir R. at the 1. Deild of Iceland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Haukar-HK16:00

Haukar - HK

Haukar are playing HK at the 1. Deild of Iceland on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

IA Akranes-Throttur Reykjavik16:00

IA Akranes - Throttur Reykjavik

IA Akranes are playing Throttur Reykjavik at the 1. Deild of Iceland on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Grindavik W-FH W14:00

Grindavik W - FH W

Grindavik W are playing FH W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Selfoss W-IBV Vestmannaeyjar W14:00

Selfoss W - IBV Vestmannaeyjar W

Selfoss W are playing IBV Vestmannaeyjar W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Stjarnan W-Thor W14:00

Stjarnan W - Thor W

Stjarnan W are playing Thor W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Valur W-Breidablik W14:00

Valur W - Breidablik W

Valur W are playing Breidablik W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Vikingur W-KR Reykjavik W14:00

Vikingur W - KR Reykjavik W

Vikingur W are playing KR Reykjavik W at the Urvalsdeild - Women of Iceland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Grotta Seltjarnarnes-Huginn14:00

Grotta Seltjarnarnes - Huginn

Grotta Seltjarnarnes are playing Huginn at the 2. Deild of Iceland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Hottur-Afturelding14:00

Hottur - Afturelding

Hottur are playing Afturelding at the 2. Deild of Iceland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Kari Akranes-Vestri14:00

Kari Akranes - Vestri

Kari Akranes are playing Vestri at the 2. Deild of Iceland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Leiknir F-Vidir Gardur14:00

Leiknir F - Vidir Gardur

Leiknir F are playing Vidir Gardur at the 2. Deild of Iceland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Throttur Vogar-Fjardabyggd14:00

Throttur Vogar - Fjardabyggd

Throttur Vogar are playing Fjardabyggd at the 2. Deild of Iceland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Tindastoll-Volsungur14:00

Tindastoll - Volsungur

Tindastoll are playing Volsungur at the 2. Deild of Iceland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Derry City-Shamrock16:00

Derry City - Shamrock

Derry City are playing Shamrock at the Premier Division of Ireland on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

St Patrick's-Bohemians16:30

St Patrick's - Bohemians

St Patrick's are playing Bohemians at the Premier Division of Ireland on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Cobh Ramblers-Drogheda18:45

Cobh Ramblers - Drogheda

Cobh Ramblers are playing Drogheda at the 1 division of Ireland on September 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Finn Harps-Cabinteely18:45

Finn Harps - Cabinteely

Finn Harps are playing Cabinteely at the 1 division of Ireland on September 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Longford-UCD18:45

Longford - UCD

Longford are playing UCD at the 1 division of Ireland on September 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Shelbourne-Galway18:45

Shelbourne - Galway

Shelbourne are playing Galway at the 1 division of Ireland on September 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Hapoel Tel Aviv-Ironi Kiryat Shmona15:00

Hapoel Tel Aviv - Ironi Kiryat Shmona

Hapoel Tel Aviv are playing Ironi Kiryat Shmona at the Ligat Al of Israel on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Hapoel Raanana-Ashdod15:45

Hapoel Raanana - Ashdod

Hapoel Raanana are playing Ashdod at the Ligat Al of Israel on September 22. The match will kick off 15:45 UTC.

Maccabi Haifa-Maccabi Petah Tikva16:45

Maccabi Haifa - Maccabi Petah Tikva

Maccabi Haifa are playing Maccabi Petah Tikva at the Ligat Al of Israel on September 22. The match will kick off 16:45 UTC.

Maccabi Netanya-Maccabi Tel Aviv17:30

Maccabi Netanya - Maccabi Tel Aviv

Maccabi Netanya are playing Maccabi Tel Aviv at the Ligat Al of Israel on September 22. The match will kick off 17:30 UTC.

Empoli U-190 - 2Napoli U-1984'

Empoli U-19 - Napoli U-19

Empoli U-19 are playing Napoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 22. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Napoli U-19 is winning 0-2.

Sampdoria U-19-Inter U-1911:00

Sampdoria U-19 - Inter U-19

Sampdoria U-19 are playing Inter U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Fiorentina U-19-Udinese U-1913:00

Fiorentina U-19 - Udinese U-19

Fiorentina U-19 are playing Udinese U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Sassuolo U-19-Chievo U-1913:00

Sassuolo U-19 - Chievo U-19

Sassuolo U-19 are playing Chievo U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Salernitana U-19-Parma U-1909:00

Salernitana U-19 - Parma U-19

Salernitana U-19 are playing Parma U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on September 22. The match will kick off 09:00 UTC.

Brescia U-19-Bologna U-1913:00

Brescia U-19 - Bologna U-19

Brescia U-19 are playing Bologna U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Cittadella U-19-Cremonese U-1913:00

Cittadella U-19 - Cremonese U-19

Cittadella U-19 are playing Cremonese U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Spal U-19-Carpi U-1913:00

Spal U-19 - Carpi U-19

Spal U-19 are playing Carpi U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Venezia U-19-Padova U-1913:00

Venezia U-19 - Padova U-19

Venezia U-19 are playing Padova U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Verona U-19-Spezia U-1914:00

Verona U-19 - Spezia U-19

Verona U-19 are playing Spezia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group A of Italy on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Frosinone U-192 - 1Cosenza U-1984'

Frosinone U-19 - Cosenza U-19

Frosinone U-19 are playing Cosenza U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on September 22. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Frosinone U-19 is winning 2-1.

Ascoli U-19-Crotone U-1913:00

Ascoli U-19 - Crotone U-19

Ascoli U-19 are playing Crotone U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Lazio U-19-Pescara U-1913:00

Lazio U-19 - Pescara U-19

Lazio U-19 are playing Pescara U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Lecce U-19-Foggia U-1913:00

Lecce U-19 - Foggia U-19

Lecce U-19 are playing Foggia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Livorno U-19-Perugia U-1913:00

Livorno U-19 - Perugia U-19

Livorno U-19 are playing Perugia U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Rimini-Triestina18:45

Rimini - Triestina

Rimini are playing Triestina at the Serie C, Group B of Italy on September 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Piacenza-Pontedera18:30

Piacenza - Pontedera

Piacenza are playing Pontedera at the Serie C, Group A of Italy on September 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Cavese-Francavilla14:30

Cavese - Francavilla

Cavese are playing Francavilla at the Serie C, Group C of Italy on September 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Reggina-Bisceglie16:30

Reggina - Bisceglie

Reggina are playing Bisceglie at the Serie C, Group C of Italy on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Sicula Leonzio-Matera16:30

Sicula Leonzio - Matera

Sicula Leonzio are playing Matera at the Serie C, Group C of Italy on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Vibonese Calcio-Trapani16:30

Vibonese Calcio - Trapani

Vibonese Calcio are playing Trapani at the Serie C, Group C of Italy on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Potenza-Monopoli18:30

Potenza - Monopoli

Potenza are playing Monopoli at the Serie C, Group C of Italy on September 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Rieti-Casertana18:30

Rieti - Casertana

Rieti are playing Casertana at the Serie C, Group C of Italy on September 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Valmiera-Ventspils12:00

Valmiera - Ventspils

Valmiera are playing Ventspils at the Virsliga of Latvia on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Auda-Grobina11:00

Auda - Grobina

Auda are playing Grobina at the 1.Liga of Latvia on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Preilu-Tukums13:00

Preilu - Tukums

Preilu are playing Tukums at the 1.Liga of Latvia on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

FK Rezekne-Smiltene14:00

FK Rezekne - Smiltene

FK Rezekne are playing Smiltene at the 1.Liga of Latvia on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

RTU-Daugava D14:00

RTU - Daugava D

RTU are playing Daugava D at the 1.Liga of Latvia on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Staiceles Bebri-JDFS Alberts14:00

Staiceles Bebri - JDFS Alberts

Staiceles Bebri are playing JDFS Alberts at the 1.Liga of Latvia on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Super Nova-Balvu15:00

Super Nova - Balvu

Super Nova are playing Balvu at the 1.Liga of Latvia on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Stumbras-Spyris Kaunas10:00

Stumbras - Spyris Kaunas

Stumbras are playing Spyris Kaunas at the A Lyga of Lithuania on September 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Banga-Pakruojis12:00

Banga - Pakruojis

Banga are playing Pakruojis at the 1 Lyga of Lithuania on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Kupiskis-Koralas12:00

Kupiskis - Koralas

Kupiskis are playing Koralas at the 1 Lyga of Lithuania on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Trakai-2-Utenis Utena12:00

Trakai-2 - Utenis Utena

Trakai-2 are playing Utenis Utena at the 1 Lyga of Lithuania on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Zalgiris-2-NFA Kaunas14:00

Zalgiris-2 - NFA Kaunas

Zalgiris-2 are playing NFA Kaunas at the 1 Lyga of Lithuania on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

St. Andrews-Sliema Wanderers FC16:00

St. Andrews - Sliema Wanderers FC

St. Andrews are playing Sliema Wanderers FC at the Premier Division of Malta on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Tarxien Rainbows-Hamrun Spartans18:15

Tarxien Rainbows - Hamrun Spartans

Tarxien Rainbows are playing Hamrun Spartans at the Premier Division of Malta on September 22. The match will kick off 18:15 UTC.

Lija Athletic-Sirens16:00

Lija Athletic - Sirens

Lija Athletic are playing Sirens at the Division 1 of Malta on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Qrendi-Naxxar Lions18:15

Qrendi - Naxxar Lions

Qrendi are playing Naxxar Lions at the Division 1 of Malta on September 22. The match will kick off 18:15 UTC.

Dinamo-Auto-Milsami13:00

Dinamo-Auto - Milsami

Dinamo-Auto are playing Milsami at the Divizia Nationala of Moldova on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Speranta-Sfintul Gheorghe13:00

Speranta - Sfintul Gheorghe

Speranta are playing Sfintul Gheorghe at the Divizia Nationala of Moldova on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Sherif-Olimpia Balti15:00

Sherif - Olimpia Balti

Sherif are playing Olimpia Balti at the Divizia Nationala of Moldova on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Zimbru-Petrocub17:00

Zimbru - Petrocub

Zimbru are playing Petrocub at the Divizia Nationala of Moldova on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Mornar-Grbalj Radanovici13:00

Mornar - Grbalj Radanovici

Mornar are playing Grbalj Radanovici at the 1. Division of Montenegro on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Rudar Pljevlja-Iskra13:00

Rudar Pljevlja - Iskra

Rudar Pljevlja are playing Iskra at the 1. Division of Montenegro on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Sutjeska Niksic-Buducnost13:00

Sutjeska Niksic - Buducnost

Sutjeska Niksic are playing Buducnost at the 1. Division of Montenegro on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Lovcen Cetinje-Zeta13:30

Lovcen Cetinje - Zeta

Lovcen Cetinje are playing Zeta at the 1. Division of Montenegro on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

OFK Petrovac-OFK Titograd17:00

OFK Petrovac - OFK Titograd

OFK Petrovac are playing OFK Titograd at the 1. Division of Montenegro on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

GVVV Veenendaal-Vitesse-212:30

GVVV Veenendaal - Vitesse-2

GVVV Veenendaal are playing Vitesse-2 at the Tweede Divisie of Netherlands on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Koninklijke HFC-Kozakken Boys12:30

Koninklijke HFC - Kozakken Boys

Koninklijke HFC are playing Kozakken Boys at the Tweede Divisie of Netherlands on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Scheveningen-Katwijk12:30

Scheveningen - Katwijk

Scheveningen are playing Katwijk at the Tweede Divisie of Netherlands on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

IJsselmeervogels-Lienden13:00

IJsselmeervogels - Lienden

IJsselmeervogels are playing Lienden at the Tweede Divisie of Netherlands on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Almere City-2-De Treffers/Kegro13:30

Almere City-2 - De Treffers/Kegro

Almere City-2 are playing De Treffers/Kegro at the Tweede Divisie of Netherlands on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Excelsior M.-Barendrecht13:30

Excelsior M. - Barendrecht

Excelsior M. are playing Barendrecht at the Tweede Divisie of Netherlands on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

HHC-Rijnsburgse Boys13:30

HHC - Rijnsburgse Boys

HHC are playing Rijnsburgse Boys at the Tweede Divisie of Netherlands on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Sparta Rotterdam-2-Spakenburg13:30

Sparta Rotterdam-2 - Spakenburg

Sparta Rotterdam-2 are playing Spakenburg at the Tweede Divisie of Netherlands on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

VVSB-AFC16:00

VVSB - AFC

VVSB are playing AFC at the Tweede Divisie of Netherlands on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Cliftonville-Ballymena Utd14:00

Cliftonville - Ballymena Utd

Cliftonville are playing Ballymena Utd at the Premiership of Northern Ireland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Coleraine FC-Linfield FC14:00

Coleraine FC - Linfield FC

Coleraine FC are playing Linfield FC at the Premiership of Northern Ireland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Dungannon Swifts-Ards14:00

Dungannon Swifts - Ards

Dungannon Swifts are playing Ards at the Premiership of Northern Ireland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Glenavon-Crusaders FC14:00

Glenavon - Crusaders FC

Glenavon are playing Crusaders FC at the Premiership of Northern Ireland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Glentoran FC-Institute FC14:00

Glentoran FC - Institute FC

Glentoran FC are playing Institute FC at the Premiership of Northern Ireland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Carrick Ranger-Ballyclare Comrades14:00

Carrick Ranger - Ballyclare Comrades

Carrick Ranger are playing Ballyclare Comrades at the Championship 1 of Northern Ireland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Dergview-PSNI14:00

Dergview - PSNI

Dergview are playing PSNI at the Championship 1 of Northern Ireland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

H-W Welders-Ballinamallard United14:00

H-W Welders - Ballinamallard United

H-W Welders are playing Ballinamallard United at the Championship 1 of Northern Ireland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Knockbreda-Loughgall14:00

Knockbreda - Loughgall

Knockbreda are playing Loughgall at the Championship 1 of Northern Ireland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Larne FC-Portadown14:00

Larne FC - Portadown

Larne FC are playing Portadown at the Championship 1 of Northern Ireland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Limavady United-Dundela FC14:00

Limavady United - Dundela FC

Limavady United are playing Dundela FC at the Championship 1 of Northern Ireland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Klepp W-Trondheims-Orn W13:00

Klepp W - Trondheims-Orn W

Klepp W are playing Trondheims-Orn W at the Toppserien - Women of Norway on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Lyn W-Kolbotn W13:00

Lyn W - Kolbotn W

Lyn W are playing Kolbotn W at the Toppserien - Women of Norway on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Sandviken W-Arna-Bjornar W13:00

Sandviken W - Arna-Bjornar W

Sandviken W are playing Arna-Bjornar W at the Toppserien - Women of Norway on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Baerum-Grorud14:00

Baerum - Grorud

Baerum are playing Grorud at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Elverum-Moss14:00

Elverum - Moss

Elverum are playing Moss at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Nybergsund-Asker14:00

Nybergsund - Asker

Nybergsund are playing Asker at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Brattvag-Arendal12:00

Brattvag - Arendal

Brattvag are playing Arendal at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

KFUM Oslo-Nardo12:00

KFUM Oslo - Nardo

KFUM Oslo are playing Nardo at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Vidar-Skeid13:00

Vidar - Skeid

Vidar are playing Skeid at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Egersund-Flekkeroy14:00

Egersund - Flekkeroy

Egersund are playing Flekkeroy at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Vard-Haugesund-Stjordals-Blink14:00

Vard-Haugesund - Stjordals-Blink

Vard-Haugesund are playing Stjordals-Blink at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Warta Poznan-Rakow10:45

Warta Poznan - Rakow

Warta Poznan are playing Rakow at the I Liga of Poland on September 22. The match will kick off 10:45 UTC.

Garbarnia-Chojniczanka11:00

Garbarnia - Chojniczanka

Garbarnia are playing Chojniczanka at the I Liga of Poland on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Bytovia Bytow-Wigry S14:00

Bytovia Bytow - Wigry S

Bytovia Bytow are playing Wigry S at the I Liga of Poland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

LKS Lodz-Tychy 7114:00

LKS Lodz - Tychy 71

LKS Lodz are playing Tychy 71 at the I Liga of Poland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Nieciecza-Chrobry Glogow15:00

Nieciecza - Chrobry Glogow

Nieciecza are playing Chrobry Glogow at the I Liga of Poland on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Olsztyn-Odra Opole17:00

Olsztyn - Odra Opole

Olsztyn are playing Odra Opole at the I Liga of Poland on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Stal Mielec-Jastrzebie17:00

Stal Mielec - Jastrzebie

Stal Mielec are playing Jastrzebie at the I Liga of Poland on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Radomiak Radom-Resovia Rzeszow13:00

Radomiak Radom - Resovia Rzeszow

Radomiak Radom are playing Resovia Rzeszow at the II Liga of Poland on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Siarka Tarnobrzeg-Elana Torun14:00

Siarka Tarnobrzeg - Elana Torun

Siarka Tarnobrzeg are playing Elana Torun at the II Liga of Poland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Skra Czestochowa-Energetyk14:30

Skra Czestochowa - Energetyk

Skra Czestochowa are playing Energetyk at the II Liga of Poland on September 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Belchatow-Stal Stalowa Wola15:00

Belchatow - Stal Stalowa Wola

Belchatow are playing Stal Stalowa Wola at the II Liga of Poland on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Pogon Siedlce-Widzew16:00

Pogon Siedlce - Widzew

Pogon Siedlce are playing Widzew at the II Liga of Poland on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Olimpia Elblag-Rozwoj Katowice17:45

Olimpia Elblag - Rozwoj Katowice

Olimpia Elblag are playing Rozwoj Katowice at the II Liga of Poland on September 22. The match will kick off 17:45 UTC.

Biala Podlaska W8 - 1Wroclaw W83'

Biala Podlaska W - Wroclaw W

Biala Podlaska W are playing Wroclaw W at the Ekstraklasa - Women of Poland on September 22. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Biala Podlaska W is winning 8-1.

Mitech Zywiec W1 - 4Medyk Konin W85'

Mitech Zywiec W - Medyk Konin W

Mitech Zywiec W are playing Medyk Konin W at the Ekstraklasa - Women of Poland on September 22. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Medyk Konin W is winning 1-4.

Sosnowiec W6 - 0Olimpia Szczecin W84'

Sosnowiec W - Olimpia Szczecin W

Sosnowiec W are playing Olimpia Szczecin W at the Ekstraklasa - Women of Poland on September 22. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Sosnowiec W is winning 6-0.

Katowice W-Gornik Leczna W11:00

Katowice W - Gornik Leczna W

Katowice W are playing Gornik Leczna W at the Ekstraklasa - Women of Poland on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

UJ Krakow W-Walbrzych W12:00

UJ Krakow W - Walbrzych W

UJ Krakow W are playing Walbrzych W at the Ekstraklasa - Women of Poland on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Polonia Poznan W-UKS Lodz W15:00

Polonia Poznan W - UKS Lodz W

Polonia Poznan W are playing UKS Lodz W at the Ekstraklasa - Women of Poland on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Jagiellonia U-19-Ruch Chorzow U-1909:00

Jagiellonia U-19 - Ruch Chorzow U-19

Jagiellonia U-19 are playing Ruch Chorzow U-19 at the Central Youth League of Poland on September 22. The match will kick off 09:00 UTC.

Elana Torun U-19-Belchatow U-1910:00

Elana Torun U-19 - Belchatow U-19

Elana Torun U-19 are playing Belchatow U-19 at the Central Youth League of Poland on September 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Wisla Krakow U-19-Slask U-1910:00

Wisla Krakow U-19 - Slask U-19

Wisla Krakow U-19 are playing Slask U-19 at the Central Youth League of Poland on September 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Legia U-19-Cracovia U-1912:00

Legia U-19 - Cracovia U-19

Legia U-19 are playing Cracovia U-19 at the Central Youth League of Poland on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Oliveirense0 - 0Porto-240'

Oliveirense - Porto-2

Oliveirense are playing Porto-2 at the Segunda Liga of Portugal on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Arouca-Braga-215:00

Arouca - Braga-2

Arouca are playing Braga-2 at the Segunda Liga of Portugal on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Penafiel-Cova Piedade16:00

Penafiel - Cova Piedade

Penafiel are playing Cova Piedade at the Segunda Liga of Portugal on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Benfica-2-Varzim17:00

Benfica-2 - Varzim

Benfica-2 are playing Varzim at the Segunda Liga of Portugal on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Rabotnicki-Vardar17:00

Rabotnicki - Vardar

Rabotnicki are playing Vardar at the Prva liga of Fyr Macedonia on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Aerostar Bacau1 - 0ArgesFull TimeFT

Aerostar Bacau - Arges

Aerostar Bacau played Arges at the Liga II of Romania on September 22. The match kicked off 08:00 UTC. Aerostar Bacau won 1-0.

Balotesti2 - 0ACS Poli TimisoaraFull TimeFT

Balotesti - ACS Poli Timisoara

Balotesti played ACS Poli Timisoara at the Liga II of Romania on September 22. The match kicked off 08:00 UTC. Balotesti won 2-0.

Energeticianul2 - 1Daco-GeticaFull TimeFT

Energeticianul - Daco-Getica

Energeticianul played Daco-Getica at the Liga II of Romania on September 22. The match kicked off 08:00 UTC. Energeticianul won 2-1.

Metaloglobus2 - 2BrailaFull TimeFT

Metaloglobus - Braila

Metaloglobus played Braila at the Liga II of Romania on September 22. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Pandurii5 - 2Ripensia TimisoaraFull TimeFT

Pandurii - Ripensia Timisoara

Pandurii played Ripensia Timisoara at the Liga II of Romania on September 22. The match kicked off 08:00 UTC. Pandurii won 5-2.

Luceafarul Oradea0 - 0Academica Clinceni54'

Luceafarul Oradea - Academica Clinceni

Luceafarul Oradea are playing Academica Clinceni at the Liga II of Romania on September 22. The match kicked off 09:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

ASU Poli Timisoara-Mioveni12:00

ASU Poli Timisoara - Mioveni

ASU Poli Timisoara are playing Mioveni at the Liga II of Romania on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Yenisey-D1 - 1Ural-DFull TimeFT

Yenisey-D - Ural-D

Yenisey-D played Ural-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on September 22. The match kicked off 04:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Zenit-D2 - 3Lokomotiv-D86'

Zenit-D - Lokomotiv-D

Zenit-D are playing Lokomotiv-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on September 22. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Lokomotiv-D is winning 2-3.

Akhmat-D-Orenburg-D11:00

Akhmat-D - Orenburg-D

Akhmat-D are playing Orenburg-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

CSKA-D-Spartak-D11:00

CSKA-D - Spartak-D

CSKA-D are playing Spartak-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Kolomna0 - 0Chertanovo-240'

Kolomna - Chertanovo-2

Kolomna are playing Chertanovo-2 at the PFL, Zapad of Russia on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Leningradets-Dolgiye Prudy12:00

Leningradets - Dolgiye Prudy

Leningradets are playing Dolgiye Prudy at the PFL, Zapad of Russia on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Pskov-747-FK Murom13:00

Pskov-747 - FK Murom

Pskov-747 are playing FK Murom at the PFL, Zapad of Russia on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Kazanka-Veles14:00

Kazanka - Veles

Kazanka are playing Veles at the PFL, Zapad of Russia on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Lada-Syzran12:00

Lada - Syzran

Lada are playing Syzran at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Khimki-20 - 1Zorkiy37'

Khimki-2 - Zorkiy

Khimki-2 are playing Zorkiy at the PFL, Center of Russia on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Zorkiy is winning 0-1.

Ryazan-Kaluga11:00

Ryazan - Kaluga

Ryazan are playing Kaluga at the PFL, Center of Russia on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Saturn-Rotor-212:00

Saturn - Rotor-2

Saturn are playing Rotor-2 at the PFL, Center of Russia on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Torpedo-Dynamo Br12:00

Torpedo - Dynamo Br

Torpedo are playing Dynamo Br at the PFL, Center of Russia on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Sokol-Kvant Obninsk13:00

Sokol - Kvant Obninsk

Sokol are playing Kvant Obninsk at the PFL, Center of Russia on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Spartak Nalchik-Chernomorets14:00

Spartak Nalchik - Chernomorets

Spartak Nalchik are playing Chernomorets at the PFL, Yug of Russia on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Alloa Athletic-Ayr United14:00

Alloa Athletic - Ayr United

Alloa Athletic are playing Ayr United at the Championship of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Falkirk-Dundee United14:00

Falkirk - Dundee United

Falkirk are playing Dundee United at the Championship of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Greenock Morton-Dunfermline14:00

Greenock Morton - Dunfermline

Greenock Morton are playing Dunfermline at the Championship of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Partick Thistle-Queen of the South14:00

Partick Thistle - Queen of the South

Partick Thistle are playing Queen of the South at the Championship of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Ross County-Inverness C.T14:00

Ross County - Inverness C.T

Ross County are playing Inverness C.T at the Championship of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Airdrieonians-Dumbarton14:00

Airdrieonians - Dumbarton

Airdrieonians are playing Dumbarton at the Division 1 of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Forfar Athletic-Brechin City14:00

Forfar Athletic - Brechin City

Forfar Athletic are playing Brechin City at the Division 1 of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Raith Rovers-Montrose14:00

Raith Rovers - Montrose

Raith Rovers are playing Montrose at the Division 1 of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Stenhousemuir-Arbroath14:00

Stenhousemuir - Arbroath

Stenhousemuir are playing Arbroath at the Division 1 of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Stranraer-East Fife14:00

Stranraer - East Fife

Stranraer are playing East Fife at the Division 1 of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Clyde-Elgin City14:00

Clyde - Elgin City

Clyde are playing Elgin City at the Division 2 of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Cowdenbeath-Albion Rovers14:00

Cowdenbeath - Albion Rovers

Cowdenbeath are playing Albion Rovers at the Division 2 of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Peterhead-Berwick Rangers14:00

Peterhead - Berwick Rangers

Peterhead are playing Berwick Rangers at the Division 2 of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Queen's Park-Edinburgh City14:00

Queen's Park - Edinburgh City

Queen's Park are playing Edinburgh City at the Division 2 of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Stirling Albion-Annan Athletic14:00

Stirling Albion - Annan Athletic

Stirling Albion are playing Annan Athletic at the Division 2 of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Brora Rangers-Turriff Utd14:00

Brora Rangers - Turriff Utd

Brora Rangers are playing Turriff Utd at the FA Cup of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Burntisland Shipyard-Cumbernauld Colts14:00

Burntisland Shipyard - Cumbernauld Colts

Burntisland Shipyard are playing Cumbernauld Colts at the FA Cup of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Dalbeattie Star-Kelty Hearts14:00

Dalbeattie Star - Kelty Hearts

Dalbeattie Star are playing Kelty Hearts at the FA Cup of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Deveronvale-Bonnyrigg Rose14:00

Deveronvale - Bonnyrigg Rose

Deveronvale are playing Bonnyrigg Rose at the FA Cup of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Edusport Academy-Buckie Thistle14:00

Edusport Academy - Buckie Thistle

Edusport Academy are playing Buckie Thistle at the FA Cup of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

FC Huntly-East Stirlingshire14:00

FC Huntly - East Stirlingshire

FC Huntly are playing East Stirlingshire at the FA Cup of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Forres Mechanics-Civil Service Stroll14:00

Forres Mechanics - Civil Service Stroll

Forres Mechanics are playing Civil Service Stroll at the FA Cup of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Gala Fairydean-Lossiemouth14:00

Gala Fairydean - Lossiemouth

Gala Fairydean are playing Lossiemouth at the FA Cup of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Gretna-Vale of Leithen14:00

Gretna - Vale of Leithen

Gretna are playing Vale of Leithen at the FA Cup of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Linlithgow-Fort William14:00

Linlithgow - Fort William

Linlithgow are playing Fort William at the FA Cup of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Nairn County-Beith Juniors14:00

Nairn County - Beith Juniors

Nairn County are playing Beith Juniors at the FA Cup of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Rothes-Clachnacuddin14:00

Rothes - Clachnacuddin

Rothes are playing Clachnacuddin at the FA Cup of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Strathspey Thistle-Coldstream14:00

Strathspey Thistle - Coldstream

Strathspey Thistle are playing Coldstream at the FA Cup of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Whitehill Welfare-Edinburgh Univ14:00

Whitehill Welfare - Edinburgh Univ

Whitehill Welfare are playing Edinburgh Univ at the FA Cup of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Wick Academy-Auchinleck Talbot14:00

Wick Academy - Auchinleck Talbot

Wick Academy are playing Auchinleck Talbot at the FA Cup of Scotland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Dubnica-Partizan Bardejov13:30

Dubnica - Partizan Bardejov

Dubnica are playing Partizan Bardejov at the 2. liga of Slovakia on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Lipany-Petrzalka akademia13:30

Lipany - Petrzalka akademia

Lipany are playing Petrzalka akademia at the 2. liga of Slovakia on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Poprad-Inter Bratislava16:00

Poprad - Inter Bratislava

Poprad are playing Inter Bratislava at the 2. liga of Slovakia on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Skalica-Pohronie17:00

Skalica - Pohronie

Skalica are playing Pohronie at the 2. liga of Slovakia on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Bravo-NK Krka12:00

Bravo - NK Krka

Bravo are playing NK Krka at the 2. SNL of Slovenia on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Ankaran Hrvatini-Ilirija Ljubljana14:00

Ankaran Hrvatini - Ilirija Ljubljana

Ankaran Hrvatini are playing Ilirija Ljubljana at the 2. SNL of Slovenia on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Bilje-Rogaska14:00

Bilje - Rogaska

Bilje are playing Rogaska at the 2. SNL of Slovenia on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Brezice-Dob14:00

Brezice - Dob

Brezice are playing Dob at the 2. SNL of Slovenia on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Real Union-Oviedo-214:00

Real Union - Oviedo-2

Real Union are playing Oviedo-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Athletic-2-Gernika17:00

Athletic-2 - Gernika

Athletic-2 are playing Gernika at the Segunda B, Group 2 of Spain on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Durango-Izarra17:00

Durango - Izarra

Durango are playing Izarra at the Segunda B, Group 2 of Spain on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Conquense-Barcelona-214:00

Conquense - Barcelona-2

Conquense are playing Barcelona-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Ejea-Villarreal-217:00

Ejea - Villarreal-2

Ejea are playing Villarreal-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Sevilla-2-Talavera CF17:00

Sevilla-2 - Talavera CF

Sevilla-2 are playing Talavera CF at the Segunda B, Group 4 of Spain on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Espanyol W0 - 0Barcelona W41'

Espanyol W - Barcelona W

Espanyol W are playing Barcelona W at the Primera Division - Women of Spain on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Madrid W0 - 2Rayo Vallecano W40'

Madrid W - Rayo Vallecano W

Madrid W are playing Rayo Vallecano W at the Primera Division - Women of Spain on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Rayo Vallecano W is winning 0-2.

Athletic W-Atletico Madrid W12:00

Athletic W - Atletico Madrid W

Athletic W are playing Atletico Madrid W at the Primera Division - Women of Spain on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Levante W-Albacete W15:00

Levante W - Albacete W

Levante W are playing Albacete W at the Primera Division - Women of Spain on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Ourense CF-Barco15:45

Ourense CF - Barco

Ourense CF are playing Barco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on September 22. The match will kick off 15:45 UTC.

Somozas-Boiro16:00

Somozas - Boiro

Somozas are playing Boiro at the Tercera Division, Group 1 of Spain on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Siero-San Martin EI16:30

Siero - San Martin EI

Siero are playing San Martin EI at the Tercera Division, Group 2 of Spain on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Solares-Barreda14:45

Solares - Barreda

Solares are playing Barreda at the Tercera Division, Group 3 of Spain on September 22. The match will kick off 14:45 UTC.

Atletico Albericia-CD Naval15:00

Atletico Albericia - CD Naval

Atletico Albericia are playing CD Naval at the Tercera Division, Group 3 of Spain on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Ribamontan al Mar-Bezana15:00

Ribamontan al Mar - Bezana

Ribamontan al Mar are playing Bezana at the Tercera Division, Group 3 of Spain on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Cultural Guarnizo-Escobedo15:30

Cultural Guarnizo - Escobedo

Cultural Guarnizo are playing Escobedo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Torina-Samano15:30

Torina - Samano

Torina are playing Samano at the Tercera Division, Group 3 of Spain on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Basconia-Santutxu15:00

Basconia - Santutxu

Basconia are playing Santutxu at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Balmaseda-Beasain15:30

Balmaseda - Beasain

Balmaseda are playing Beasain at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

SD San Pedro-Deusto15:30

SD San Pedro - Deusto

SD San Pedro are playing Deusto at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Zamudio-Lagun Onak15:30

Zamudio - Lagun Onak

Zamudio are playing Lagun Onak at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Sodupe-Somorrostro15:45

Sodupe - Somorrostro

Sodupe are playing Somorrostro at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 22. The match will kick off 15:45 UTC.

Club Bermeo-Sestao16:00

Club Bermeo - Sestao

Club Bermeo are playing Sestao at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Real Sociedad-3-Alaves-217:00

Real Sociedad-3 - Alaves-2

Real Sociedad-3 are playing Alaves-2 at the Tercera Division, Group 4 of Spain on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Santfeliuenc-Asco16:00

Santfeliuenc - Asco

Santfeliuenc are playing Asco at the Tercera Division, Group 5 of Spain on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Jove Espanol-Paiporta15:30

Jove Espanol - Paiporta

Jove Espanol are playing Paiporta at the Tercera Division, Group 6 of Spain on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Saguntino-Eldense16:00

Saguntino - Eldense

Saguntino are playing Eldense at the Tercera Division, Group 6 of Spain on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Acero-Olimpic de Xativa16:30

Acero - Olimpic de Xativa

Acero are playing Olimpic de Xativa at the Tercera Division, Group 6 of Spain on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Roda FC-Alzira17:00

Roda FC - Alzira

Roda FC are playing Alzira at the Tercera Division, Group 6 of Spain on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Silla-Elche-217:00

Silla - Elche-2

Silla are playing Elche-2 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Cultural Leonesa-2-Gimnastica Segoviana15:00

Cultural Leonesa-2 - Gimnastica Segoviana

Cultural Leonesa-2 are playing Gimnastica Segoviana at the Tercera Division, Group 8 of Spain on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

La Granja-La Virgen del Camino15:30

La Granja - La Virgen del Camino

La Granja are playing La Virgen del Camino at the Tercera Division, Group 8 of Spain on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Sporting Uxama-Bupolsa15:30

Sporting Uxama - Bupolsa

Sporting Uxama are playing Bupolsa at the Tercera Division, Group 8 of Spain on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

UD Santa Marta-Burgos Promesas15:30

UD Santa Marta - Burgos Promesas

UD Santa Marta are playing Burgos Promesas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Atletico Astorga-Numancia-216:00

Atletico Astorga - Numancia-2

Atletico Astorga are playing Numancia-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

River Melilla-Guadix09:30

River Melilla - Guadix

River Melilla are playing Guadix at the Tercera Division, Group 9 of Spain on September 22. The match will kick off 09:30 UTC.

Juventud Torremolinos-Huetor Tajar15:00

Juventud Torremolinos - Huetor Tajar

Juventud Torremolinos are playing Huetor Tajar at the Tercera Division, Group 9 of Spain on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

El Palo-Mancha Real16:30

El Palo - Mancha Real

El Palo are playing Mancha Real at the Tercera Division, Group 9 of Spain on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Felanitx0 - 2Mallorca-239'

Felanitx - Mallorca-2

Felanitx are playing Mallorca-2 at the Tercera Division, Group 11 of Spain on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Mallorca-2 is winning 0-2.

San Rafael-Manacor14:30

San Rafael - Manacor

San Rafael are playing Manacor at the Tercera Division, Group 11 of Spain on September 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Esporles-Llosetense15:00

Esporles - Llosetense

Esporles are playing Llosetense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Mercadal-Alcudia15:00

Mercadal - Alcudia

Mercadal are playing Alcudia at the Tercera Division, Group 11 of Spain on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Constancia-Santanyi15:30

Constancia - Santanyi

Constancia are playing Santanyi at the Tercera Division, Group 11 of Spain on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Poblense-Santa Catalina16:00

Poblense - Santa Catalina

Poblense are playing Santa Catalina at the Tercera Division, Group 11 of Spain on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Son Cladera-Soller16:30

Son Cladera - Soller

Son Cladera are playing Soller at the Tercera Division, Group 11 of Spain on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Las Palmas-3-Ibarra15:00

Las Palmas-3 - Ibarra

Las Palmas-3 are playing Ibarra at the Tercera Division, Group 12 of Spain on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Beti Onak-Ardoi14:30

Beti Onak - Ardoi

Beti Onak are playing Ardoi at the Tercera Division, Group 15 of Spain on September 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Beti Kozkor-Pamplona15:00

Beti Kozkor - Pamplona

Beti Kozkor are playing Pamplona at the Tercera Division, Group 15 of Spain on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Txantrea-Burlades15:00

Txantrea - Burlades

Txantrea are playing Burlades at the Tercera Division, Group 15 of Spain on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Valle Egues-Subiza16:00

Valle Egues - Subiza

Valle Egues are playing Subiza at the Tercera Division, Group 15 of Spain on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Mutilvera-Alesves16:30

Mutilvera - Alesves

Mutilvera are playing Alesves at the Tercera Division, Group 15 of Spain on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Agoncillo-Naxara15:30

Agoncillo - Naxara

Agoncillo are playing Naxara at the Tercera Division, Group 16 of Spain on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Azuqueca-Villarrubia18:00

Azuqueca - Villarrubia

Azuqueca are playing Villarrubia at the Tercera Division, Group 18 of Spain on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Vaxjo W-Eskilstuna United W12:00

Vaxjo W - Eskilstuna United W

Vaxjo W are playing Eskilstuna United W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Hammarby W-Goteborg W13:00

Hammarby W - Goteborg W

Hammarby W are playing Goteborg W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Kalmar W-Linkoping W13:00

Kalmar W - Linkoping W

Kalmar W are playing Linkoping W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Eskilsminne-Utsiktens12:00

Eskilsminne - Utsiktens

Eskilsminne are playing Utsiktens at the Division 1, Sodra of Sweden on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Kristianstad-Oddevold13:00

Kristianstad - Oddevold

Kristianstad are playing Oddevold at the Division 1, Sodra of Sweden on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Oskarshamns AIK-Torns14:00

Oskarshamns AIK - Torns

Oskarshamns AIK are playing Torns at the Division 1, Sodra of Sweden on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Sandviken-Skelleftea11:00

Sandviken - Skelleftea

Sandviken are playing Skelleftea at the Division 1, Norra of Sweden on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Rynninge-Akropolis12:00

Rynninge - Akropolis

Rynninge are playing Akropolis at the Division 1, Norra of Sweden on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Sollentuna-Karlslunds13:00

Sollentuna - Karlslunds

Sollentuna are playing Karlslunds at the Division 1, Norra of Sweden on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Nykoping-Forward14:00

Nykoping - Forward

Nykoping are playing Forward at the Division 1, Norra of Sweden on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Vanersborgs FK-Trollhattan13:00

Vanersborgs FK - Trollhattan

Vanersborgs FK are playing Trollhattan at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Hisingsbacka-FBK Karlstad14:00

Hisingsbacka - FBK Karlstad

Hisingsbacka are playing FBK Karlstad at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Karlstad-Stenungsund14:00

Karlstad - Stenungsund

Karlstad are playing Stenungsund at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Nordvarmland-Torslanda14:00

Nordvarmland - Torslanda

Nordvarmland are playing Torslanda at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Orebro Syrianska-Uddevalla14:00

Orebro Syrianska - Uddevalla

Orebro Syrianska are playing Uddevalla at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Vargarda-Gauthiod14:00

Vargarda - Gauthiod

Vargarda are playing Gauthiod at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Bollnas-Gute11:00

Bollnas - Gute

Bollnas are playing Gute at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Stromsberg-Karlberg12:00

Stromsberg - Karlberg

Stromsberg are playing Karlberg at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Taby-Skiljebo12:00

Taby - Skiljebo

Taby are playing Skiljebo at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Gamla Upsala-Vasalund13:00

Gamla Upsala - Vasalund

Gamla Upsala are playing Vasalund at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Norrtalje-Sundbyberg13:00

Norrtalje - Sundbyberg

Norrtalje are playing Sundbyberg at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Lidingo-Mora FC14:00

Lidingo - Mora FC

Lidingo are playing Mora FC at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Stocksund-Valbo14:00

Stocksund - Valbo

Stocksund are playing Valbo at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Boden-Harnosand11:00

Boden - Harnosand

Boden are playing Harnosand at the Division 2, Norrland of Sweden on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

IFK Timra-Gallivare Malmbergets11:00

IFK Timra - Gallivare Malmbergets

IFK Timra are playing Gallivare Malmbergets at the Division 2, Norrland of Sweden on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Friska Viljor-Pitea12:00

Friska Viljor - Pitea

Friska Viljor are playing Pitea at the Division 2, Norrland of Sweden on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Kramfors-Alliansen-IFK Ostersund12:00

Kramfors-Alliansen - IFK Ostersund

Kramfors-Alliansen are playing IFK Ostersund at the Division 2, Norrland of Sweden on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Lulea-Taftea12:00

Lulea - Taftea

Lulea are playing Taftea at the Division 2, Norrland of Sweden on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Gottne-Ytterhogdals IK13:00

Gottne - Ytterhogdals IK

Gottne are playing Ytterhogdals IK at the Division 2, Norrland of Sweden on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Hudiksvall-IFK Umea14:00

Hudiksvall - IFK Umea

Hudiksvall are playing IFK Umea at the Division 2, Norrland of Sweden on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Varmbols-Huddinge12:00

Varmbols - Huddinge

Varmbols are playing Huddinge at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Varmdo-Sylvia12:00

Varmdo - Sylvia

Varmdo are playing Sylvia at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Nora-Newroz13:00

Nora - Newroz

Nora are playing Newroz at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Aspudden-Tellus-Sodertalje14:00

Aspudden-Tellus - Sodertalje

Aspudden-Tellus are playing Sodertalje at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Enskede-Haninge15:00

Enskede - Haninge

Enskede are playing Haninge at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Lindome-Hittarp11:00

Lindome - Hittarp

Lindome are playing Hittarp at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Savedalen-Varbergs GIF11:30

Savedalen - Varbergs GIF

Savedalen are playing Varbergs GIF at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Vinbergs-Rosengard11:30

Vinbergs - Rosengard

Vinbergs are playing Rosengard at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Kvarnby-IFK Malmo12:00

Kvarnby - IFK Malmo

Kvarnby are playing IFK Malmo at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Olympic BK-Hogaborg12:00

Olympic BK - Hogaborg

Olympic BK are playing Hogaborg at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Prespa Birlik-Ullared12:00

Prespa Birlik - Ullared

Prespa Birlik are playing Ullared at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Assyriska BK-Halmia14:00

Assyriska BK - Halmia

Assyriska BK are playing Halmia at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Nassjo-Berga11:00

Nassjo - Berga

Nassjo are playing Berga at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Asarum-Nosaby12:00

Asarum - Nosaby

Asarum are playing Nosaby at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Bromolla-Raslatts12:00

Bromolla - Raslatts

Bromolla are playing Raslatts at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Dalstorps-Hassleholms IF13:00

Dalstorps - Hassleholms IF

Dalstorps are playing Hassleholms IF at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Lindsdal-Assyriska Turabdin13:00

Lindsdal - Assyriska Turabdin

Lindsdal are playing Assyriska Turabdin at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Rappe-Osterlen13:00

Rappe - Osterlen

Rappe are playing Osterlen at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Kriens-Chiasso15:30

Kriens - Chiasso

Kriens are playing Chiasso at the Challenge League of Switzerland on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Schaffhausen-Servette15:30

Schaffhausen - Servette

Schaffhausen are playing Servette at the Challenge League of Switzerland on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Wil-Rapperswil15:30

Wil - Rapperswil

Wil are playing Rapperswil at the Challenge League of Switzerland on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Basel-2-La Chaux-de-Fonds13:00

Basel-2 - La Chaux-de-Fonds

Basel-2 are playing La Chaux-de-Fonds at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Sion-2-Wohlen13:00

Sion-2 - Wohlen

Sion-2 are playing Wohlen at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Breitenrain-Bavois14:00

Breitenrain - Bavois

Breitenrain are playing Bavois at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Koniz-Cham14:00

Koniz - Cham

Koniz are playing Cham at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Zurich-2-Bruhl14:00

Zurich-2 - Bruhl

Zurich-2 are playing Bruhl at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Bellinzona-Stade Lausanne Ouchy15:30

Bellinzona - Stade Lausanne Ouchy

Bellinzona are playing Stade Lausanne Ouchy at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Yverdon-Stade Nyonnais15:30

Yverdon - Stade Nyonnais

Yverdon are playing Stade Nyonnais at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 22. The match will kick off 15:30 UTC.

Ofspor1 - 0Catalcaspor40'

Ofspor - Catalcaspor

Ofspor are playing Catalcaspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Ofspor is winning 1-0.

Pazarspor-Bergama Belediye12:00

Pazarspor - Bergama Belediye

Pazarspor are playing Bergama Belediye at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Osmaniyespor-Yeni Orduspor12:30

Osmaniyespor - Yeni Orduspor

Osmaniyespor are playing Yeni Orduspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Yeni Altindag-Sultanbeyli12:30

Yeni Altindag - Sultanbeyli

Yeni Altindag are playing Sultanbeyli at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Alibeykoyspor-Karsiyaka13:00

Alibeykoyspor - Karsiyaka

Alibeykoyspor are playing Karsiyaka at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Erokspor-Belediye Vanspor13:00

Erokspor - Belediye Vanspor

Erokspor are playing Belediye Vanspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Kemerspor-Duzcespor13:00

Kemerspor - Duzcespor

Kemerspor are playing Duzcespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Kizilcabolukspor-Adiyamanspor13:00

Kizilcabolukspor - Adiyamanspor

Kizilcabolukspor are playing Adiyamanspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Karakopru Belediyespor-Erzin Belediyespor12:00

Karakopru Belediyespor - Erzin Belediyespor

Karakopru Belediyespor are playing Erzin Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Erbaaspor-Hekimoglu Trabzon12:30

Erbaaspor - Hekimoglu Trabzon

Erbaaspor are playing Hekimoglu Trabzon at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Kozan Belediyespor-Artvin Hopaspor12:30

Kozan Belediyespor - Artvin Hopaspor

Kozan Belediyespor are playing Artvin Hopaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Nevsehir Belediye-Korfez Spor12:30

Nevsehir Belediye - Korfez Spor

Nevsehir Belediye are playing Korfez Spor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Ergene Velimespor-Batman Petrolspor13:00

Ergene Velimespor - Batman Petrolspor

Ergene Velimespor are playing Batman Petrolspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Gebzespor-Yomraspor13:00

Gebzespor - Yomraspor

Gebzespor are playing Yomraspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Silivrispor-Tepecik Belediye13:00

Silivrispor - Tepecik Belediye

Silivrispor are playing Tepecik Belediye at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Tire 1922-Nazilli Belediyespor16:00

Tire 1922 - Nazilli Belediyespor

Tire 1922 are playing Nazilli Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

1461 Trabzon0 - 1Ankara Adliyespor41'

1461 Trabzon - Ankara Adliyespor

1461 Trabzon are playing Ankara Adliyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Ankara Adliyespor is winning 0-1.

Anagold 24 Erzincanspor-Diyarbekirspor12:00

Anagold 24 Erzincanspor - Diyarbekirspor

Anagold 24 Erzincanspor are playing Diyarbekirspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Fatsa Belediyespor-Karacabey Birlikspor12:00

Fatsa Belediyespor - Karacabey Birlikspor

Fatsa Belediyespor are playing Karacabey Birlikspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Payas-Bacilar Spor12:00

Payas - Bacilar Spor

Payas are playing Bacilar Spor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Golcukspor-Corum Belediyespor13:00

Golcukspor - Corum Belediyespor

Golcukspor are playing Corum Belediyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Halide Edip Adivar-Kocaelispor13:00

Halide Edip Adivar - Kocaelispor

Halide Edip Adivar are playing Kocaelispor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Muglaspor-Cizrespor13:00

Muglaspor - Cizrespor

Muglaspor are playing Cizrespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Turgutluspor-Bayburt IOI13:00

Turgutluspor - Bayburt IOI

Turgutluspor are playing Bayburt IOI at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Bucaspor-Serik Belediyespor16:00

Bucaspor - Serik Belediyespor

Bucaspor are playing Serik Belediyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Sivas Belediyespor-Anadolu Selcuk12:00

Sivas Belediyespor - Anadolu Selcuk

Sivas Belediyespor are playing Anadolu Selcuk at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Bugsas Spor-Pendikspor12:30

Bugsas Spor - Pendikspor

Bugsas Spor are playing Pendikspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Etimesgut-Manisa BBSK12:30

Etimesgut - Manisa BBSK

Etimesgut are playing Manisa BBSK at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Zonguldak Komurspor-Sanliurfaspor12:30

Zonguldak Komurspor - Sanliurfaspor

Zonguldak Komurspor are playing Sanliurfaspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Kirklarelispor-Bandirmaspor13:00

Kirklarelispor - Bandirmaspor

Kirklarelispor are playing Bandirmaspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Menemen Belediyespor-Tarsus Idman Yurdu13:00

Menemen Belediyespor - Tarsus Idman Yurdu

Menemen Belediyespor are playing Tarsus Idman Yurdu at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Tuzlaspor-Tokatspor13:00

Tuzlaspor - Tokatspor

Tuzlaspor are playing Tokatspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Fethiyespor-Darica Genclerbirligi16:00

Fethiyespor - Darica Genclerbirligi

Fethiyespor are playing Darica Genclerbirligi at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Kahramanmarasspor-Karagumruk16:00

Kahramanmarasspor - Karagumruk

Kahramanmarasspor are playing Karagumruk at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Amed-Hacettepe12:00

Amed - Hacettepe

Amed are playing Hacettepe at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Gaziantepspor-Bodrumspor12:00

Gaziantepspor - Bodrumspor

Gaziantepspor are playing Bodrumspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Gumushanespor-Sariyer12:00

Gumushanespor - Sariyer

Gumushanespor are playing Sariyer at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Ankara Demirspor-Bayrampasa12:30

Ankara Demirspor - Bayrampasa

Ankara Demirspor are playing Bayrampasa at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Eyupspor-Samsunspor13:00

Eyupspor - Samsunspor

Eyupspor are playing Samsunspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Inegolspor-Kastamonuspor13:00

Inegolspor - Kastamonuspor

Inegolspor are playing Kastamonuspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Sancaktepe Belediye-Keciorengucu13:00

Sancaktepe Belediye - Keciorengucu

Sancaktepe Belediye are playing Keciorengucu at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Manisaspor-Nigde Belediyespor16:00

Manisaspor - Nigde Belediyespor

Manisaspor are playing Nigde Belediyespor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Sakaryaspor-Usakspor16:00

Sakaryaspor - Usakspor

Sakaryaspor are playing Usakspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Kayserispor U-210 - 0Konyaspor U-2142'

Kayserispor U-21 - Konyaspor U-21

Kayserispor U-21 are playing Konyaspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Trabzonspor U-212 - 0Goztepe U-2141'

Trabzonspor U-21 - Goztepe U-21

Trabzonspor U-21 are playing Goztepe U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Trabzonspor U-21 is winning 2-0.

Yeni Malatyaspor U-210 - 0Rizespor U-2139'

Yeni Malatyaspor U-21 - Rizespor U-21

Yeni Malatyaspor U-21 are playing Rizespor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Hatayspor U-21-Istanbulspor U-2108:00

Hatayspor U-21 - Istanbulspor U-21

Hatayspor U-21 are playing Istanbulspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on September 22. The match will kick off 08:00 UTC.

Umraniyespor U-210 - 1Genclerbirligi U-21Full TimeFT

Umraniyespor U-21 - Genclerbirligi U-21

Umraniyespor U-21 played Genclerbirligi U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on September 22. The match kicked off 08:00 UTC. Genclerbirligi U-21 won 0-1.

Adanaspor U-21-Boluspor U-2111:00

Adanaspor U-21 - Boluspor U-21

Adanaspor U-21 are playing Boluspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Elazigspor U-21-Karabukspor U-2111:00

Elazigspor U-21 - Karabukspor U-21

Elazigspor U-21 are playing Karabukspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

England U-17 W-Azerbaijan U-17 W12:00

England U-17 W - Azerbaijan U-17 W

England U-17 W are playing Azerbaijan U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Iceland U-17 W-Moldova U-17 W12:00

Iceland U-17 W - Moldova U-17 W

Iceland U-17 W are playing Moldova U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Belgium U-17 W-Turkey U-17 W14:00

Belgium U-17 W - Turkey U-17 W

Belgium U-17 W are playing Turkey U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Portugal U-17 W-Andorra U-17 W14:00

Portugal U-17 W - Andorra U-17 W

Portugal U-17 W are playing Andorra U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Kolos Kovalivka-Metallist13:00

Kolos Kovalivka - Metallist

Kolos Kovalivka are playing Metallist at the Persha Liga of Ukraine on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Obolon-Brovar-Avanhard13:00

Obolon-Brovar - Avanhard

Obolon-Brovar are playing Avanhard at the Persha Liga of Ukraine on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Shakhtar U-21-Chornomorets U-2111:00

Shakhtar U-21 - Chornomorets U-21

Shakhtar U-21 are playing Chornomorets U-21 at the Youth League of Ukraine on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Vorskla U-21-Zorya U-2111:00

Vorskla U-21 - Zorya U-21

Vorskla U-21 are playing Zorya U-21 at the Youth League of Ukraine on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Dynamo K U-21-Desna U-2112:00

Dynamo K U-21 - Desna U-21

Dynamo K U-21 are playing Desna U-21 at the Youth League of Ukraine on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Barry Town-Cefn Druids13:30

Barry Town - Cefn Druids

Barry Town are playing Cefn Druids at the Premier League of Wales on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Caernarfon-Llanelli13:30

Caernarfon - Llanelli

Caernarfon are playing Llanelli at the Premier League of Wales on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Carmarthen-Aberystwyth13:30

Carmarthen - Aberystwyth

Carmarthen are playing Aberystwyth at the Premier League of Wales on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Newtown-Cardiff MU13:30

Newtown - Cardiff MU

Newtown are playing Cardiff MU at the Premier League of Wales on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Llandudno-Connah's QN18:30

Llandudno - Connah's QN

Llandudno are playing Connah's QN at the Premier League of Wales on September 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Gresford Athletic-Bangor City13:30

Gresford Athletic - Bangor City

Gresford Athletic are playing Bangor City at the Cimru Alliance of Wales on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Guilsfield-Buckley Town13:30

Guilsfield - Buckley Town

Guilsfield are playing Buckley Town at the Cimru Alliance of Wales on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Llanrhaeadr-Flint Town13:30

Llanrhaeadr - Flint Town

Llanrhaeadr are playing Flint Town at the Cimru Alliance of Wales on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Penrhyncoch-Holyhead Hotspur13:30

Penrhyncoch - Holyhead Hotspur

Penrhyncoch are playing Holyhead Hotspur at the Cimru Alliance of Wales on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Porthmadog-Airbus13:30

Porthmadog - Airbus

Porthmadog are playing Airbus at the Cimru Alliance of Wales on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Prestatyn Town FC-Ruthin Town13:30

Prestatyn Town FC - Ruthin Town

Prestatyn Town FC are playing Ruthin Town at the Cimru Alliance of Wales on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Afan Lido-Penybont13:30

Afan Lido - Penybont

Afan Lido are playing Penybont at the Division 1 of Wales on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Cambrian Clydach-Haverfordwest County13:30

Cambrian Clydach - Haverfordwest County

Cambrian Clydach are playing Haverfordwest County at the Division 1 of Wales on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Goytre-Ammanford13:30

Goytre - Ammanford

Goytre are playing Ammanford at the Division 1 of Wales on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Llantwit Major-Cwmbran Celtic13:30

Llantwit Major - Cwmbran Celtic

Llantwit Major are playing Cwmbran Celtic at the Division 1 of Wales on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Port Talbot-Pontypridd Town13:30

Port Talbot - Pontypridd Town

Port Talbot are playing Pontypridd Town at the Division 1 of Wales on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Meizhou Meixian Techand-Shenzhen FC11:30

Meizhou Meixian Techand - Shenzhen FC

Meizhou Meixian Techand are playing Shenzhen FC at the League 1 of China on September 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Zhejiang Greentown-Qingdao Huanghai11:35

Zhejiang Greentown - Qingdao Huanghai

Zhejiang Greentown are playing Qingdao Huanghai at the League 1 of China on September 22. The match will kick off 11:35 UTC.

Persipura Jayapura1 - 0AremaFull TimeFT

Persipura Jayapura - Arema

Persipura Jayapura played Arema at the Liga 1 of Indonesia on September 22. The match kicked off 06:30 UTC. Persipura Jayapura won 1-0.

Madura United1 - 2BorneoFull TimeFT

Madura United - Borneo

Madura United played Borneo at the Liga 1 of Indonesia on September 22. The match kicked off 08:30 UTC. Borneo won 1-2.

Bhayangkara-Barito Putera11:30

Bhayangkara - Barito Putera

Bhayangkara are playing Barito Putera at the Liga 1 of Indonesia on September 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Persebaya Surabaya-Mitra Kukar11:30

Persebaya Surabaya - Mitra Kukar

Persebaya Surabaya are playing Mitra Kukar at the Liga 1 of Indonesia on September 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Nassaji Mazandaran-Esteghlal14:15

Nassaji Mazandaran - Esteghlal

Nassaji Mazandaran are playing Esteghlal at the Gulf Pro League of Iran on September 22. The match will kick off 14:15 UTC.

Saipa-Naft Masjed Soleyman14:15

Saipa - Naft Masjed Soleyman

Saipa are playing Naft Masjed Soleyman at the Gulf Pro League of Iran on September 22. The match will kick off 14:15 UTC.

Esteghlal Khuzestan-Zob Ahan15:15

Esteghlal Khuzestan - Zob Ahan

Esteghlal Khuzestan are playing Zob Ahan at the Gulf Pro League of Iran on September 22. The match will kick off 15:15 UTC.

Mes Rafsanjan-Shahrdari Tabriz12:15

Mes Rafsanjan - Shahrdari Tabriz

Mes Rafsanjan are playing Shahrdari Tabriz at the Azadegan league of Iran on September 22. The match will kick off 12:15 UTC.

Qashqai-Shahrdari Mahshahr12:30

Qashqai - Shahrdari Mahshahr

Qashqai are playing Shahrdari Mahshahr at the Azadegan league of Iran on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Malavan-Siah Jamegan12:45

Malavan - Siah Jamegan

Malavan are playing Siah Jamegan at the Azadegan league of Iran on September 22. The match will kick off 12:45 UTC.

Shahin Bushehr-Mes Kerman13:55

Shahin Bushehr - Mes Kerman

Shahin Bushehr are playing Mes Kerman at the Azadegan league of Iran on September 22. The match will kick off 13:55 UTC.

Machida Zelvia1 - 1Tokushima VortisFull TimeFT

Machida Zelvia - Tokushima Vortis

Machida Zelvia played Tokushima Vortis at the J-League 2 of Japan on September 22. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Kyoto Purple Sanga0 - 2Tochigi SCFull TimeFT

Kyoto Purple Sanga - Tochigi SC

Kyoto Purple Sanga played Tochigi SC at the J-League 2 of Japan on September 22. The match kicked off 08:00 UTC. Tochigi SC won 0-2.

Ventforet Kofu2 - 0Fagiano Okayama51'

Ventforet Kofu - Fagiano Okayama

Ventforet Kofu are playing Fagiano Okayama at the J-League 2 of Japan on September 22. The match kicked off 09:30 UTC. It's the second half and Ventforet Kofu is winning 2-0.

Ehime FC0 - 0Avispa Fukuoka37'

Ehime FC - Avispa Fukuoka

Ehime FC are playing Avispa Fukuoka at the J-League 2 of Japan on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Renofa Yamaguchi1 - 0Oita Trinita37'

Renofa Yamaguchi - Oita Trinita

Renofa Yamaguchi are playing Oita Trinita at the J-League 2 of Japan on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Renofa Yamaguchi is winning 1-0.

Gifu-Tokyo Verdy05:00

Gifu - Tokyo Verdy

Gifu are playing Tokyo Verdy at the J-League 2 of Japan on September 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Kamatamare Sanuki-Omiya Ardija05:00

Kamatamare Sanuki - Omiya Ardija

Kamatamare Sanuki are playing Omiya Ardija at the J-League 2 of Japan on September 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Matsumoto Yamaga FC-Roasso Kumamoto05:00

Matsumoto Yamaga FC - Roasso Kumamoto

Matsumoto Yamaga FC are playing Roasso Kumamoto at the J-League 2 of Japan on September 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Mito Hollyhock-Albirex Niigata05:00

Mito Hollyhock - Albirex Niigata

Mito Hollyhock are playing Albirex Niigata at the J-League 2 of Japan on September 23. The match will kick off 05:00 UTC.

JEF United Ichihara-Yokohama FC06:00

JEF United Ichihara - Yokohama FC

JEF United Ichihara are playing Yokohama FC at the J-League 2 of Japan on September 23. The match will kick off 06:00 UTC.

Al Jazeera J.-Al Aqaba14:00

Al Jazeera J. - Al Aqaba

Al Jazeera J. are playing Al Aqaba at the League 1 of Jordan on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Al-Faysali-Al Salt16:30

Al-Faysali - Al Salt

Al-Faysali are playing Al Salt at the League 1 of Jordan on September 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Al Akha Al Ahli-Salam Zgharta12:30

Al Akha Al Ahli - Salam Zgharta

Al Akha Al Ahli are playing Salam Zgharta at the Premier League of Lebanon on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Shabab Al Ghazieh-Tadamon Sour Tyre12:30

Shabab Al Ghazieh - Tadamon Sour Tyre

Shabab Al Ghazieh are playing Tadamon Sour Tyre at the Premier League of Lebanon on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Tripoli SC-Shabab Sahel Beirut12:30

Tripoli SC - Shabab Sahel Beirut

Tripoli SC are playing Shabab Sahel Beirut at the Premier League of Lebanon on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Kaisar0 - 1Shakhter Karaganda40'

Kaisar - Shakhter Karaganda

Kaisar are playing Shakhter Karaganda at the Premier League of Kazakhstan on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Shakhter Karaganda is winning 0-1.

Zhetysu0 - 0Kairat40'

Zhetysu - Kairat

Zhetysu are playing Kairat at the Premier League of Kazakhstan on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Atyrau-Kyzyl-Zhar12:30

Atyrau - Kyzyl-Zhar

Atyrau are playing Kyzyl-Zhar at the Premier League of Kazakhstan on September 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Ordabasy-Irtish13:00

Ordabasy - Irtish

Ordabasy are playing Irtish at the Premier League of Kazakhstan on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Aktobe-Tobol14:00

Aktobe - Tobol

Aktobe are playing Tobol at the Premier League of Kazakhstan on September 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Aktobe Jas0 - 0Baykonur40'

Aktobe Jas - Baykonur

Aktobe Jas are playing Baykonur at the 1 Division of Kazakhstan on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Bulat0 - 1Ekibastuz43'

Bulat - Ekibastuz

Bulat are playing Ekibastuz at the 1 Division of Kazakhstan on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Ekibastuz is winning 0-1.

Taraz0 - 0Zhetysu-241'

Taraz - Zhetysu-2

Taraz are playing Zhetysu-2 at the 1 Division of Kazakhstan on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Kaspyi0 - 0Kairat-21'

Kaspyi - Kairat-2

Kaspyi are playing Kairat-2 at the 1 Division of Kazakhstan on September 22. The match kicked off 10:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Okzhepes-Maqtaaral11:00

Okzhepes - Maqtaaral

Okzhepes are playing Maqtaaral at the 1 Division of Kazakhstan on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Gyeongnam FC2 - 1FC SeoulFull TimeFT

Gyeongnam FC - FC Seoul

Gyeongnam FC played FC Seoul at the K-League 1 of Korea Rep. on September 22. The match kicked off 05:00 UTC. Gyeongnam FC won 2-1.

Pohang Steelers1 - 0Incheon UnitedFull TimeFT

Pohang Steelers - Incheon United

Pohang Steelers played Incheon United at the K-League 1 of Korea Rep. on September 22. The match kicked off 05:00 UTC. Pohang Steelers won 1-0.

Sangju Sangmu2 - 5Daegu FCFull TimeFT

Sangju Sangmu - Daegu FC

Sangju Sangmu played Daegu FC at the K-League 1 of Korea Rep. on September 22. The match kicked off 07:00 UTC. Daegu FC won 2-5.

Jeju United-Gangwon FC05:00

Jeju United - Gangwon FC

Jeju United are playing Gangwon FC at the K-League 1 of Korea Rep. on September 23. The match will kick off 05:00 UTC.

Jeonnam Dragons-Ulsan07:00

Jeonnam Dragons - Ulsan

Jeonnam Dragons are playing Ulsan at the K-League 1 of Korea Rep. on September 23. The match will kick off 07:00 UTC.

Suwon Bluewings-Jeonbuk Motors07:00

Suwon Bluewings - Jeonbuk Motors

Suwon Bluewings are playing Jeonbuk Motors at the K-League 1 of Korea Rep. on September 23. The match will kick off 07:00 UTC.

Seongnam1 - 1Ansan GreenersFull TimeFT

Seongnam - Ansan Greeners

Seongnam played Ansan Greeners at the K-League 2 of Korea Republic on September 22. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Seoul E-Land0 - 1Bucheon 1995Full TimeFT

Seoul E-Land - Bucheon 1995

Seoul E-Land played Bucheon 1995 at the K-League 2 of Korea Republic on September 22. The match kicked off 06:00 UTC. Bucheon 1995 won 0-1.

Busan I Park1 - 1Asan Mugunghwa40'

Busan I Park - Asan Mugunghwa

Busan I Park are playing Asan Mugunghwa at the K-League 2 of Korea Republic on September 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Anyang-Suwon City06:00

Anyang - Suwon City

Anyang are playing Suwon City at the K-League 2 of Korea Republic on September 23. The match will kick off 06:00 UTC.

Gwangju Sangmu-Daejeon Citizen06:00

Gwangju Sangmu - Daejeon Citizen

Gwangju Sangmu are playing Daejeon Citizen at the K-League 2 of Korea Republic on September 23. The match will kick off 06:00 UTC.

Al Quadsia-Al Tadhamon15:15

Al Quadsia - Al Tadhamon

Al Quadsia are playing Al Tadhamon at the Premier League of Kuwait on September 22. The match will kick off 15:15 UTC.

Al Fehaiheel-Kazma17:35

Al Fehaiheel - Kazma

Al Fehaiheel are playing Kazma at the Premier League of Kuwait on September 22. The match will kick off 17:35 UTC.

Al Kuwait-Al Arabi17:35

Al Kuwait - Al Arabi

Al Kuwait are playing Al Arabi at the Premier League of Kuwait on September 22. The match will kick off 17:35 UTC.

Kelantan FC-Sabah13:00

Kelantan FC - Sabah

Kelantan FC are playing Sabah at the National cup of Malaysia on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Al Sadd SC Doha-Al Rayyan SC14:55

Al Sadd SC Doha - Al Rayyan SC

Al Sadd SC Doha are playing Al Rayyan SC at the Stars League of Qatar on September 22. The match will kick off 14:55 UTC.

Al Duhail-Al Gharrafa Club Doha17:05

Al Duhail - Al Gharrafa Club Doha

Al Duhail are playing Al Gharrafa Club Doha at the Stars League of Qatar on September 22. The match will kick off 17:05 UTC.

Al Wahda Mecca-Al Raed Buraidah16:00

Al Wahda Mecca - Al Raed Buraidah

Al Wahda Mecca are playing Al Raed Buraidah at the Pro League of Saudi Arabia on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Geylang1 - 0Young Lions52'

Geylang - Young Lions

Geylang are playing Young Lions at the Premier League of Singapore on September 22. The match kicked off 09:30 UTC. It's the second half and Geylang is winning 1-0.

Brunei DPMM-Tampines12:15

Brunei DPMM - Tampines

Brunei DPMM are playing Tampines at the Premier League of Singapore on September 22. The match will kick off 12:15 UTC.

Pattaya United-Ratchaburi10:45

Pattaya United - Ratchaburi

Pattaya United are playing Ratchaburi at the League 1 of Thailand on September 22. The match will kick off 10:45 UTC.

Thai Port-Suphanburi11:00

Thai Port - Suphanburi

Thai Port are playing Suphanburi at the League 1 of Thailand on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Chainat-Muang Thong United12:00

Chainat - Muang Thong United

Chainat are playing Muang Thong United at the League 1 of Thailand on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Nakhon Ratchasima-Prachuap12:00

Nakhon Ratchasima - Prachuap

Nakhon Ratchasima are playing Prachuap at the League 1 of Thailand on September 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Buriram United-Police Tero13:00

Buriram United - Police Tero

Buriram United are playing Police Tero at the League 1 of Thailand on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Chiangmai-PTT Rayong11:00

Chiangmai - PTT Rayong

Chiangmai are playing PTT Rayong at the League 2 of Thailand on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Rayong-Trat11:00

Rayong - Trat

Rayong are playing Trat at the League 2 of Thailand on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Samut Songkhram-Udon Thani11:00

Samut Songkhram - Udon Thani

Samut Songkhram are playing Udon Thani at the League 2 of Thailand on September 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Ittihad Kalba U-21-Al Dhafra U-2113:25

Ittihad Kalba U-21 - Al Dhafra U-21

Ittihad Kalba U-21 are playing Al Dhafra U-21 at the Premier League U-21 of Uae on September 22. The match will kick off 13:25 UTC.

Ajman U-21-Al Fujairah U-2113:30

Ajman U-21 - Al Fujairah U-21

Ajman U-21 are playing Al Fujairah U-21 at the Premier League U-21 of Uae on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Al Ain U-21-Al Nasr U-2113:30

Al Ain U-21 - Al Nasr U-21

Al Ain U-21 are playing Al Nasr U-21 at the Premier League U-21 of Uae on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Al Wasl Dubai U-21-Al Wahda U-2113:30

Al Wasl Dubai U-21 - Al Wahda U-21

Al Wasl Dubai U-21 are playing Al Wahda U-21 at the Premier League U-21 of Uae on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Pakhtakor-Buxoro13:00

Pakhtakor - Buxoro

Pakhtakor are playing Buxoro at the PFL, Championship Round of Uzbekistan on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Neftchi Fargona-Nasaf Qarshi13:00

Neftchi Fargona - Nasaf Qarshi

Neftchi Fargona are playing Nasaf Qarshi at the PFL, Relegation Round of Uzbekistan on September 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Qizilqum-Kokand-191215:00

Qizilqum - Kokand-1912

Qizilqum are playing Kokand-1912 at the PFL, Relegation Round of Uzbekistan on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Hussein Dey-USM Bel Abbes15:00

Hussein Dey - USM Bel Abbes

Hussein Dey are playing USM Bel Abbes at the Ligue 1 of Algeria on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Tadjenant-JS Saoura15:00

Tadjenant - JS Saoura

Tadjenant are playing JS Saoura at the Ligue 1 of Algeria on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

MC Oran-MC Alger18:00

MC Oran - MC Alger

MC Oran are playing MC Alger at the Ligue 1 of Algeria on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

MC Saida-Amal Bou Saada15:00

MC Saida - Amal Bou Saada

MC Saida are playing Amal Bou Saada at the Ligue 2 of Algeria on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Al Ahly Cairo-Horoya19:00

Al Ahly Cairo - Horoya

Al Ahly Cairo are playing Horoya at the Playoffs of Caf Champions League on September 22. The match will kick off 19:00 UTC.

Petrojet Cairo-El Gounah13:30

Petrojet Cairo - El Gounah

Petrojet Cairo are playing El Gounah at the Premier League of Egypt on September 22. The match will kick off 13:30 UTC.

Ismaily SC-Smouha16:00

Ismaily SC - Smouha

Ismaily SC are playing Smouha at the Premier League of Egypt on September 22. The match will kick off 16:00 UTC.

KACM Marrakech-MCO Oujda15:00

KACM Marrakech - MCO Oujda

KACM Marrakech are playing MCO Oujda at the Botola Pro of Morocco on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Ittihad Tanger-MAT Tetouan17:00

Ittihad Tanger - MAT Tetouan

Ittihad Tanger are playing MAT Tetouan at the Botola Pro of Morocco on September 22. The match will kick off 17:00 UTC.

OCS Safi-Rapide Oued Zem19:30

OCS Safi - Rapide Oued Zem

OCS Safi are playing Rapide Oued Zem at the Botola Pro of Morocco on September 22. The match will kick off 19:30 UTC.

ASS Sale-JS El Massira15:00

ASS Sale - JS El Massira

ASS Sale are playing JS El Massira at the Botola 2 of Morocco on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

CR Khemis Zemamra-WAF Fes15:00

CR Khemis Zemamra - WAF Fes

CR Khemis Zemamra are playing WAF Fes at the Botola 2 of Morocco on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

IZK Khemisset-Sidi Kacem15:00

IZK Khemisset - Sidi Kacem

IZK Khemisset are playing Sidi Kacem at the Botola 2 of Morocco on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

KAC Kenitra-Racing Casablanca15:00

KAC Kenitra - Racing Casablanca

KAC Kenitra are playing Racing Casablanca at the Botola 2 of Morocco on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Kasba Tadla-Raja Beni Mellal15:00

Kasba Tadla - Raja Beni Mellal

Kasba Tadla are playing Raja Beni Mellal at the Botola 2 of Morocco on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

MAS Fes-Riadi Salmi15:00

MAS Fes - Riadi Salmi

MAS Fes are playing Riadi Salmi at the Botola 2 of Morocco on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Ol. Dcheira-Chabab Ben Guerir15:00

Ol. Dcheira - Chabab Ben Guerir

Ol. Dcheira are playing Chabab Ben Guerir at the Botola 2 of Morocco on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Widad Temara-Chabab Atlas15:00

Widad Temara - Chabab Atlas

Widad Temara are playing Chabab Atlas at the Botola 2 of Morocco on September 22. The match will kick off 15:00 UTC.

San Carlos-Limon00:00

San Carlos - Limon

San Carlos are playing Limon at the Apertura of Costa Rica on September 23. The match will kick off 00:00 UTC.

Santos Dg-Deportivo Saprissa02:00

Santos Dg - Deportivo Saprissa

Santos Dg are playing Deportivo Saprissa at the Apertura of Costa Rica on September 23. The match will kick off 02:00 UTC.

Pasaquina-Firpo21:00

Pasaquina - Firpo

Pasaquina are playing Firpo at the Apertura of El Salvador on September 22. The match will kick off 21:00 UTC.

Chalatenango-Aguila00:30

Chalatenango - Aguila

Chalatenango are playing Aguila at the Apertura of El Salvador on September 23. The match will kick off 00:30 UTC.

Siquinala-Municipal18:00

Siquinala - Municipal

Siquinala are playing Municipal at the Apertura of Guatemala on September 22. The match will kick off 18:00 UTC.

CSD Comunicaciones-Deportivo Petapa00:00

CSD Comunicaciones - Deportivo Petapa

CSD Comunicaciones are playing Deportivo Petapa at the Apertura of Guatemala on September 23. The match will kick off 00:00 UTC.

Xelaju-Iztapa02:00

Xelaju - Iztapa

Xelaju are playing Iztapa at the Apertura of Guatemala on September 23. The match will kick off 02:00 UTC.

Cimarrones1 - 1Atletico San LuisFull TimeFT

Cimarrones - Atletico San Luis

Cimarrones played Atletico San Luis at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on September 22. The match kicked off 03:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Zacatepec-Universidad G22:00

Zacatepec - Universidad G

Zacatepec are playing Universidad G at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on September 22. The match will kick off 22:00 UTC.

Alebrijes Oaxaca-Dorados00:00

Alebrijes Oaxaca - Dorados

Alebrijes Oaxaca are playing Dorados at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on September 23. The match will kick off 00:00 UTC.

Cafetaleros-Mineros Zacatecas00:00

Cafetaleros - Mineros Zacatecas

Cafetaleros are playing Mineros Zacatecas at the Liga de Ascenso, Apertura of Mexico on September 23. The match will kick off 00:00 UTC.

Tauro FCSan Francisco FCPostponedPst

Tauro FC - San Francisco FC

Tauro FC are playing San Francisco FC at the LFP, Apertura of Panama on September 23.

San Francisco FC-Tauro FC02:00

San Francisco FC - Tauro FC

San Francisco FC are playing Tauro FC at the LFP, Apertura of Panama on September 23. The match will kick off 02:00 UTC.

North Carolina W-Portland Thorns W20:30

North Carolina W - Portland Thorns W

North Carolina W are playing Portland Thorns W at the NWSL - Women of Usa on September 22. The match will kick off 20:30 UTC.

Chacarita Juniors-Villa Dalmine20:05

Chacarita Juniors - Villa Dalmine

Chacarita Juniors are playing Villa Dalmine at the Primera B Nacional of Argentina on September 22. The match will kick off 20:05 UTC.

Sarmiento-Central Cordoba22:05

Sarmiento - Central Cordoba

Sarmiento are playing Central Cordoba at the Primera B Nacional of Argentina on September 22. The match will kick off 22:05 UTC.

Santamarina-Gimnasia Jujuy23:30

Santamarina - Gimnasia Jujuy

Santamarina are playing Gimnasia Jujuy at the Primera B Nacional of Argentina on September 22. The match will kick off 23:30 UTC.

CA Acassuso-Deportivo Riestra16:05

CA Acassuso - Deportivo Riestra

CA Acassuso are playing Deportivo Riestra at the Primera B Metropolitana of Argentina on September 22. The match will kick off 16:05 UTC.

All Boys-Colegiales18:30

All Boys - Colegiales

All Boys are playing Colegiales at the Primera B Metropolitana of Argentina on September 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Flandria-Deportivo Espanol18:30

Flandria - Deportivo Espanol

Flandria are playing Deportivo Espanol at the Primera B Metropolitana of Argentina on September 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Sacachispas-Defensores Unidos18:30

Sacachispas - Defensores Unidos

Sacachispas are playing Defensores Unidos at the Primera B Metropolitana of Argentina on September 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Club Destroyers-Aurora19:00

Club Destroyers - Aurora

Club Destroyers are playing Aurora at the Clausura of Bolivia on September 22. The match will kick off 19:00 UTC.

The Strongest-Nacional Potosi21:15

The Strongest - Nacional Potosi

The Strongest are playing Nacional Potosi at the Clausura of Bolivia on September 22. The match will kick off 21:15 UTC.

Brasil de Pelotas-Oeste19:30

Brasil de Pelotas - Oeste

Brasil de Pelotas are playing Oeste at the Serie B of Brasil on September 22. The match will kick off 19:30 UTC.

Paysandu-Criciuma19:30

Paysandu - Criciuma

Paysandu are playing Criciuma at the Serie B of Brasil on September 22. The match will kick off 19:30 UTC.

Guarani-CSA22:00

Guarani - CSA

Guarani are playing CSA at the Serie B of Brasil on September 22. The match will kick off 22:00 UTC.

Avai Florianopolis-Sampaio Correa00:00

Avai Florianopolis - Sampaio Correa

Avai Florianopolis are playing Sampaio Correa at the Serie B of Brasil on September 23. The match will kick off 00:00 UTC.

Cuiaba-Operario PR22:00

Cuiaba - Operario PR

Cuiaba are playing Operario PR at the Serie C, Playoffs of Brasil on September 22. The match will kick off 22:00 UTC.

Carabobo-Aragua20:00

Carabobo - Aragua

Carabobo are playing Aragua at the Clausura of Venezuela on September 22. The match will kick off 20:00 UTC.

Albany Creek1 - 5Grange ThistleFull TimeFT

Albany Creek - Grange Thistle

Albany Creek played Grange Thistle at the Brisbane Premier League, Playoff of Australia on September 22. The match kicked off 07:00 UTC. Grange Thistle won 1-5.

Campbelltown City2 - 1Sydney OlympicFull TimeFT

Campbelltown City - Sydney Olympic

Campbelltown City played Sydney Olympic at the National Premier Leagues, Final Stages of Australia on September 22. The match kicked off 05:30 UTC. Campbelltown City won 2-1.