Ferriolense vs Binissalem Live Score and Live Stream

Kick-off at 16:00 on Saturday, December 15
0 : 3
FT
Copy
All videos of Ferriolense - Binissalem on your website!
Full Time
Match ends. Ferriolense 0, Binissalem 3.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 0 : 0
First half ends.
Kick-off
First half begins
6
Binissalem haven't played a draw in their previous 6 matches.
4
Ferriolense haven't played a draw in their previous 4 matches.
Live Match Report

Ferriolense played Binissalem at the Tercera Division, Group 11 of Spain on December 15. The match kicked off 16:00 UTC. Binissalem won 0-3. Ferriolense are 10th in the table with 25 points after 18 matches, while Binissalem are 12th with 22 points in 18 matches.

ScoreBat was covering Ferriolense vs Binissalem in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. Spain Tercera Division, Group 11's live standings are availble and updated in real time. You can watch Ferriolense vs Binissalem live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of Spain Tercera Division, Group 11 in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/binissalem-vs-ferriolense-live-stream/

Ferriolense have lost to Llosetense in their previous match, while Binissalem have lost to Alcudia and Santanyi in their previous 2 matches.

Previous Meetings
February 28th, 2018 - Tercera Division, Group 11
October 12th, 2017 - Tercera Division, Group 11
May 14th, 2017 - Tercera Division, Group 11

Ferriolense and Binissalem have met 3 times in their recent history. Ferriolense won once while Binissalem won twice.

Ferriolense have won 6 of their 18 matches in Tercera Division, Group 11, drawing 7 and having 5 defeats this season. They have scored 17 goals - 0.94 per match, conceding 25 - 1.39 per match. Binissalem have won 6 of their 18 matches in Tercera Division, Group 11, drawing 4 and having 8 defeats this season. They have scored 19 goals - 1.06 per match, conceding 29 - 1.61 per match.

Ferriolense Binissalem Video Highlights & Goals

Goals and video highlights of the match between Ferriolense and Binissalem are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Ferriolense or Binissalem score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Ferriolense and Binissalem include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Ferriolense vs Binissalem with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Spain Tercera Division, Group 11 are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
MercadalIbiza Islas Pitiusas10:00

Mercadal - Ibiza Islas Pitiusas

Mercadal are playing Ibiza Islas Pitiusas at the Tercera Division, Group 11 of Spain on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

Mallorca-2Son Cladera11:00

Mallorca-2 - Son Cladera

Mallorca-2 are playing Son Cladera at the Tercera Division, Group 11 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Platges de CalviaFormentera11:30

Platges de Calvia - Formentera

Platges de Calvia are playing Formentera at the Tercera Division, Group 11 of Spain on December 16. The match will kick off 11:30 UTC.

Pena DeportivoSoller15:00

Pena Deportivo - Soller

Pena Deportivo are playing Soller at the Tercera Division, Group 11 of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

AlcudiaEsporles16:00

Alcudia - Esporles

Alcudia are playing Esporles at the Tercera Division, Group 11 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

BrightonChelsea13:30

Brighton - Chelsea

Brighton are playing Chelsea at the Premier League of England on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

SouthamptonArsenal13:30

Southampton - Arsenal

Southampton are playing Arsenal at the Premier League of England on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

LiverpoolManchester United16:00

Liverpool - Manchester United

Liverpool are playing Manchester United at the Premier League of England on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

SevillaGirona11:00

Sevilla - Girona

Sevilla are playing Girona at the La Liga of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

EspanyolReal Betis15:15

Espanyol - Real Betis

Espanyol are playing Real Betis at the La Liga of Spain on December 16. The match will kick off 15:15 UTC.

HuescaVillarreal17:30

Huesca - Villarreal

Huesca are playing Villarreal at the La Liga of Spain on December 16. The match will kick off 17:30 UTC.

LevanteBarcelona19:45

Levante - Barcelona

Levante are playing Barcelona at the La Liga of Spain on December 16. The match will kick off 19:45 UTC.

RB LeipzigMainz14:30

RB Leipzig - Mainz

RB Leipzig are playing Mainz at the Bundesliga of Germany on December 16. The match will kick off 14:30 UTC.

Eintracht FrankfurtBayer Leverkusen17:00

Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen

Eintracht Frankfurt are playing Bayer Leverkusen at the Bundesliga of Germany on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

SpalChievo11:30

Spal - Chievo

Spal are playing Chievo at the Serie A of Italy on December 16. The match will kick off 11:30 UTC.

FiorentinaEmpoli14:00

Fiorentina - Empoli

Fiorentina are playing Empoli at the Serie A of Italy on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

FrosinoneSassuolo14:00

Frosinone - Sassuolo

Frosinone are playing Sassuolo at the Serie A of Italy on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

SampdoriaParma14:00

Sampdoria - Parma

Sampdoria are playing Parma at the Serie A of Italy on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

CagliariNapoli17:00

Cagliari - Napoli

Cagliari are playing Napoli at the Serie A of Italy on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

RomaGenoa19:30

Roma - Genoa

Roma are playing Genoa at the Serie A of Italy on December 16. The match will kick off 19:30 UTC.

NimesLille14:00

Nimes - Lille

Nimes are playing Lille at the Ligue 1 of France on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

GuingampRennaisPostponedPst

Guingamp - Rennais

Guingamp are playing Rennais at the Ligue 1 of France on December 16.

LyonMonaco20:00

Lyon - Monaco

Lyon are playing Monaco at the Ligue 1 of France on December 16. The match will kick off 20:00 UTC.

MarseilleBordeauxPostponedPst

Marseille - Bordeaux

Marseille are playing Bordeaux at the Ligue 1 of France on December 16.

HeerenveenUtrecht11:15

Heerenveen - Utrecht

Heerenveen are playing Utrecht at the Eredivisie of Netherlands on December 16. The match will kick off 11:15 UTC.

AjaxDe Graafschap13:30

Ajax - De Graafschap

Ajax are playing De Graafschap at the Eredivisie of Netherlands on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

GroningenEmmen13:30

Groningen - Emmen

Groningen are playing Emmen at the Eredivisie of Netherlands on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

FeyenoordFortuna15:45

Feyenoord - Fortuna

Feyenoord are playing Fortuna at the Eredivisie of Netherlands on December 16. The match will kick off 15:45 UTC.

HibernianCeltic12:30

Hibernian - Celtic

Hibernian are playing Celtic at the Premier League of Scotland on December 16. The match will kick off 12:30 UTC.

RangersHamilton15:00

Rangers - Hamilton

Rangers are playing Hamilton at the Premier League of Scotland on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Rio AveBelenenses15:00

Rio Ave - Belenenses

Rio Ave are playing Belenenses at the Primeira Liga of Portugal on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

MaritimoBenfica17:30

Maritimo - Benfica

Maritimo are playing Benfica at the Primeira Liga of Portugal on December 16. The match will kick off 17:30 UTC.

SportingNacional20:00

Sporting - Nacional

Sporting are playing Nacional at the Primeira Liga of Portugal on December 16. The match will kick off 20:00 UTC.

AltachHartberg13:30

Altach - Hartberg

Altach are playing Hartberg at the Bundesliga of Austria on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

SalzburgSt. Polten13:30

Salzburg - St. Polten

Salzburg are playing St. Polten at the Bundesliga of Austria on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Austria VRapid16:00

Austria V - Rapid

Austria V are playing Rapid at the Bundesliga of Austria on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Cercle BruggeAnderlecht13:30

Cercle Brugge - Anderlecht

Cercle Brugge are playing Anderlecht at the First Division A of Belgium on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

GenkOostende17:00

Genk - Oostende

Genk are playing Oostende at the First Division A of Belgium on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

StandardZulte-Waregem19:00

Standard - Zulte-Waregem

Standard are playing Zulte-Waregem at the First Division A of Belgium on December 16. The match will kick off 19:00 UTC.

Dunav RuseLudogorets10:30

Dunav Ruse - Ludogorets

Dunav Ruse are playing Ludogorets at the A PFG of Bulgaria on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

EtarSeptemvri Sofia13:00

Etar - Septemvri Sofia

Etar are playing Septemvri Sofia at the A PFG of Bulgaria on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

CSKA SofiaBotev15:30

CSKA Sofia - Botev

CSKA Sofia are playing Botev at the A PFG of Bulgaria on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

Dinamo ZagrebHajduk Split14:00

Dinamo Zagreb - Hajduk Split

Dinamo Zagreb are playing Hajduk Split at the 1 HNL of Croatia on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

NK Istra 1961Rudes16:30

NK Istra 1961 - Rudes

NK Istra 1961 are playing Rudes at the 1 HNL of Croatia on December 16. The match will kick off 16:30 UTC.

PlzenKarvina14:00

Plzen - Karvina

Plzen are playing Karvina at the First League of Czech Republic on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

EsbjergFC Nordsjaelland11:00

Esbjerg - FC Nordsjaelland

Esbjerg are playing FC Nordsjaelland at the Superliga of Denmark on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

HorsensMidtjylland13:00

Horsens - Midtjylland

Horsens are playing Midtjylland at the Superliga of Denmark on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

SonderjyllandFC Kobenhavn15:00

Sonderjylland - FC Kobenhavn

Sonderjylland are playing FC Kobenhavn at the Superliga of Denmark on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

BrondbyVendsyssel17:00

Brondby - Vendsyssel

Brondby are playing Vendsyssel at the Superliga of Denmark on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Erzgebirge AueDarmstadt12:30

Erzgebirge Aue - Darmstadt

Erzgebirge Aue are playing Darmstadt at the 2. Bundesliga of Germany on December 16. The match will kick off 12:30 UTC.

IngolstadtHeidenheim12:30

Ingolstadt - Heidenheim

Ingolstadt are playing Heidenheim at the 2. Bundesliga of Germany on December 16. The match will kick off 12:30 UTC.

SandhausenRegensburg12:30

Sandhausen - Regensburg

Sandhausen are playing Regensburg at the 2. Bundesliga of Germany on December 16. The match will kick off 12:30 UTC.

1860 MunchenCarl Zeiss Jena12:00

1860 Munchen - Carl Zeiss Jena

1860 Munchen are playing Carl Zeiss Jena at the 3. Liga of Germany on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

Wurzburger KickersSportfreunde Lotte13:00

Wurzburger Kickers - Sportfreunde Lotte

Wurzburger Kickers are playing Sportfreunde Lotte at the 3. Liga of Germany on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

ApollonXanthi14:00

Apollon - Xanthi

Apollon are playing Xanthi at the Super League of Greece on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

LarisaAEK15:15

Larisa - AEK

Larisa are playing AEK at the Super League of Greece on December 16. The match will kick off 15:15 UTC.

PanathinaikosAtromitos17:00

Panathinaikos - Atromitos

Panathinaikos are playing Atromitos at the Super League of Greece on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

OlympiakosLamia17:30

Olympiakos - Lamia

Olympiakos are playing Lamia at the Super League of Greece on December 16. The match will kick off 17:30 UTC.

CarpiSalernitana14:00

Carpi - Salernitana

Carpi are playing Salernitana at the Serie B of Italy on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

CrotoneVenezia14:00

Crotone - Venezia

Crotone are playing Venezia at the Serie B of Italy on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

BresciaLecce20:00

Brescia - Lecce

Brescia are playing Lecce at the Serie B of Italy on December 16. The match will kick off 20:00 UTC.

SlaskKorona14:30

Slask - Korona

Slask are playing Korona at the Ekstraklasa of Poland on December 16. The match will kick off 14:30 UTC.

Zaglebie SosnowiecLech17:00

Zaglebie Sosnowiec - Lech

Zaglebie Sosnowiec are playing Lech at the Ekstraklasa of Poland on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Dunarea CalarasiSepsi12:00

Dunarea Calarasi - Sepsi

Dunarea Calarasi are playing Sepsi at the Liga 1 of Romania on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

FC BotosaniSteaua18:00

FC Botosani - Steaua

FC Botosani are playing Steaua at the Liga 1 of Romania on December 16. The match will kick off 18:00 UTC.

NapredakRadnicki Nis18:00

Napredak - Radnicki Nis

Napredak are playing Radnicki Nis at the Super Liga of Serbia on December 16. The match will kick off 18:00 UTC.

Rayo MajadahondaElche11:00

Rayo Majadahonda - Elche

Rayo Majadahonda are playing Elche at the Segunda Division of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

OsasunaAD Alcorcon15:00

Osasuna - AD Alcorcon

Osasuna are playing AD Alcorcon at the Segunda Division of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

ExtremaduraGimnastic17:00

Extremadura - Gimnastic

Extremadura are playing Gimnastic at the Segunda Division of Spain on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Las PalmasTenerife17:00

Las Palmas - Tenerife

Las Palmas are playing Tenerife at the Segunda Division of Spain on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

AlmeriaLugo19:00

Almeria - Lugo

Almeria are playing Lugo at the Segunda Division of Spain on December 16. The match will kick off 19:00 UTC.

DeportivoZaragoza19:30

Deportivo - Zaragoza

Deportivo are playing Zaragoza at the Segunda Division of Spain on December 16. The match will kick off 19:30 UTC.

LuzernSt. Gallen15:00

Luzern - St. Gallen

Luzern are playing St. Gallen at the Super League of Switzerland on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

XamaxYoung Boys15:00

Xamax - Young Boys

Xamax are playing Young Boys at the Super League of Switzerland on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

ZurichLugano15:00

Zurich - Lugano

Zurich are playing Lugano at the Super League of Switzerland on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Yeni MalatyasporAntalyaspor10:30

Yeni Malatyaspor - Antalyaspor

Yeni Malatyaspor are playing Antalyaspor at the Super Lig of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

KayserisporAkhisar Bld genclik13:00

Kayserispor - Akhisar Bld genclik

Kayserispor are playing Akhisar Bld genclik at the Super Lig of Turkey on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

BesiktasTrabzonspor16:00

Besiktas - Trabzonspor

Besiktas are playing Trabzonspor at the Super Lig of Turkey on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

AltayOsmanlispor10:30

Altay - Osmanlispor

Altay are playing Osmanlispor at the 1. Lig of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

GiresunsporHatayspor10:30

Giresunspor - Hatayspor

Giresunspor are playing Hatayspor at the 1. Lig of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

AdanasporEskisehirspor13:00

Adanaspor - Eskisehirspor

Adanaspor are playing Eskisehirspor at the 1. Lig of Turkey on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

BolusporAltinordu13:00

Boluspor - Altinordu

Boluspor are playing Altinordu at the 1. Lig of Turkey on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

BarokaBidvest Wits13:30

Baroka - Bidvest Wits

Baroka are playing Bidvest Wits at the Premier League of South Africa on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

KastriotiTeuta13:00

Kastrioti - Teuta

Kastrioti are playing Teuta at the Kategoria Superiore of Albania on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

SkenderbeuLuftetari Gjirokaster16:00

Skenderbeu - Luftetari Gjirokaster

Skenderbeu are playing Luftetari Gjirokaster at the Kategoria Superiore of Albania on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

EncampOrdino11:00

Encamp - Ordino

Encamp are playing Ordino at the 1a Divisio of Andorra on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

EngordanySanta Coloma15:00

Engordany - Santa Coloma

Engordany are playing Santa Coloma at the 1a Divisio of Andorra on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

LusitanosIC Descaldes17:00

Lusitanos - IC Descaldes

Lusitanos are playing IC Descaldes at the 1a Divisio of Andorra on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Union Saint-GilloiseBeerschot-Wilrijk15:00

Union Saint-Gilloise - Beerschot-Wilrijk

Union Saint-Gilloise are playing Beerschot-Wilrijk at the First Division B, Closing of Belgium on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Eendracht AalstHeist14:00

Eendracht Aalst - Heist

Eendracht Aalst are playing Heist at the First Amateur Division of Belgium on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Rupel BoomThes Sport14:00

Rupel Boom - Thes Sport

Rupel Boom are playing Thes Sport at the First Amateur Division of Belgium on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

OmoniaAPOEL14:00

Omonia - APOEL

Omonia are playing APOEL at the 1. Division of Cyprus on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Nea SalamisEnosis Paralimni16:00

Nea Salamis - Enosis Paralimni

Nea Salamis are playing Enosis Paralimni at the 1. Division of Cyprus on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

DigenisMEAP12:30

Digenis - MEAP

Digenis are playing MEAP at the 2. Division of Cyprus on December 16. The match will kick off 12:30 UTC.

Everton U-23Derby County U-2312:30

Everton U-23 - Derby County U-23

Everton U-23 are playing Derby County U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on December 16. The match will kick off 12:30 UTC.

Reading U-23Manchester Utd U-2313:00

Reading U-23 - Manchester Utd U-23

Reading U-23 are playing Manchester Utd U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Montpellier WLyon W14:15

Montpellier W - Lyon W

Montpellier W are playing Lyon W at the Division 1 - Women of France on December 16. The match will kick off 14:15 UTC.

PSG WMetz W14:15

PSG W - Metz W

PSG W are playing Metz W at the Division 1 - Women of France on December 16. The match will kick off 14:15 UTC.

Borussia M WFreiburg W10:00

Borussia M W - Freiburg W

Borussia M W are playing Freiburg W at the Bundesliga - Women of Germany on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

SC Sand WPotsdam W10:00

SC Sand W - Potsdam W

SC Sand W are playing Potsdam W at the Bundesliga - Women of Germany on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

Bayer WWerder W13:00

Bayer W - Werder W

Bayer W are playing Werder W at the Bundesliga - Women of Germany on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Duisburg WBayern W13:00

Duisburg W - Bayern W

Duisburg W are playing Bayern W at the Bundesliga - Women of Germany on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Hoffenheim WFrankfurt W13:00

Hoffenheim W - Frankfurt W

Hoffenheim W are playing Frankfurt W at the Bundesliga - Women of Germany on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Wolfsburg WEssen W13:00

Wolfsburg W - Essen W

Wolfsburg W are playing Essen W at the Bundesliga - Women of Germany on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Magdeburg U-19Borussia D. U-1910:00

Magdeburg U-19 - Borussia D. U-19

Magdeburg U-19 are playing Borussia D. U-19 at the National cup, Junior of Germany on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

Wuppertaler U-19Stuttgart U-1910:00

Wuppertaler U-19 - Stuttgart U-19

Wuppertaler U-19 are playing Stuttgart U-19 at the National cup, Junior of Germany on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

BrunninghausenGutersloh13:30

Brunninghausen - Gutersloh

Brunninghausen are playing Gutersloh at the Oberliga, Westfalen of Germany on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

EnnepetalWestfalia Rhynern13:30

Ennepetal - Westfalia Rhynern

Ennepetal are playing Westfalia Rhynern at the Oberliga, Westfalen of Germany on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

SchermbeckGievenbeck13:30

Schermbeck - Gievenbeck

Schermbeck are playing Gievenbeck at the Oberliga, Westfalen of Germany on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

SprockhovelHolzwickeder SC13:30

Sprockhovel - Holzwickeder SC

Sprockhovel are playing Holzwickeder SC at the Oberliga, Westfalen of Germany on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

TuS HalternASC Dortmund13:30

TuS Haltern - ASC Dortmund

TuS Haltern are playing ASC Dortmund at the Oberliga, Westfalen of Germany on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Germania RatingenSC Velbert14:00

Germania Ratingen - SC Velbert

Germania Ratingen are playing SC Velbert at the Oberliga, Niederrhein of Germany on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Dusseldorf WestVfB Speldorf14:30

Dusseldorf West - VfB Speldorf

Dusseldorf West are playing VfB Speldorf at the Oberliga, Niederrhein of Germany on December 16. The match will kick off 14:30 UTC.

AlfterDeutz13:30

Alfter - Deutz

Alfter are playing Deutz at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Bergisch GladbachSiegburger SV13:30

Bergisch Gladbach - Siegburger SV

Bergisch Gladbach are playing Siegburger SV at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Hennef 05Viktoria Arnoldsweiler13:30

Hennef 05 - Viktoria Arnoldsweiler

Hennef 05 are playing Viktoria Arnoldsweiler at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

BW FriesdorfHurth13:45

BW Friesdorf - Hurth

BW Friesdorf are playing Hurth at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on December 16. The match will kick off 13:45 UTC.

MertenFrechen13:45

Merten - Frechen

Merten are playing Frechen at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on December 16. The match will kick off 13:45 UTC.

VichttalFC Wegberg-Beeck14:00

Vichttal - FC Wegberg-Beeck

Vichttal are playing FC Wegberg-Beeck at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

Larisa U-20AEK U-2009:00

Larisa U-20 - AEK U-20

Larisa U-20 are playing AEK U-20 at the U-20 Super League of Greece on December 16. The match will kick off 09:00 UTC.

Levadiakos U-20PAOK U-2009:30

Levadiakos U-20 - PAOK U-20

Levadiakos U-20 are playing PAOK U-20 at the U-20 Super League of Greece on December 16. The match will kick off 09:30 UTC.

Panathinaikos U-20Atromitos U-2009:30

Panathinaikos U-20 - Atromitos U-20

Panathinaikos U-20 are playing Atromitos U-20 at the U-20 Super League of Greece on December 16. The match will kick off 09:30 UTC.

Asteras Tripolis U-20OFI U-2011:30

Asteras Tripolis U-20 - OFI U-20

Asteras Tripolis U-20 are playing OFI U-20 at the U-20 Super League of Greece on December 16. The match will kick off 11:30 UTC.

VidiFerencvaros19:15

Vidi - Ferencvaros

Vidi are playing Ferencvaros at the NB I of Hungary on December 16. The match will kick off 19:15 UTC.

GyorCegled12:00

Gyor - Cegled

Gyor are playing Cegled at the NB II of Hungary on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

KaposvarKazincbarcikai12:00

Kaposvar - Kazincbarcikai

Kaposvar are playing Kazincbarcikai at the NB II of Hungary on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

NyiregyhazaMosonmagyarovar12:00

Nyiregyhaza - Mosonmagyarovar

Nyiregyhaza are playing Mosonmagyarovar at the NB II of Hungary on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

SiofokMonori12:00

Siofok - Monori

Siofok are playing Monori at the NB II of Hungary on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

SoroksarBalmazujvaros12:00

Soroksar - Balmazujvaros

Soroksar are playing Balmazujvaros at the NB II of Hungary on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

TiszakecskeGyirmot12:00

Tiszakecske - Gyirmot

Tiszakecske are playing Gyirmot at the NB II of Hungary on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

VacDorog12:00

Vac - Dorog

Vac are playing Dorog at the NB II of Hungary on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

BekescsabaBudaors12:30

Bekescsaba - Budaors

Bekescsaba are playing Budaors at the NB II of Hungary on December 16. The match will kick off 12:30 UTC.

CsakvarZalaegerszeg16:00

Csakvar - Zalaegerszeg

Csakvar are playing Zalaegerszeg at the NB II of Hungary on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

VasasBudafoki16:00

Vasas - Budafoki

Vasas are playing Budafoki at the NB II of Hungary on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Bnei YehudaAshdod17:00

Bnei Yehuda - Ashdod

Bnei Yehuda are playing Ashdod at the Ligat Al of Israel on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Beitar JerusalemMaccabi Petah Tikva18:30

Beitar Jerusalem - Maccabi Petah Tikva

Beitar Jerusalem are playing Maccabi Petah Tikva at the Ligat Al of Israel on December 16. The match will kick off 18:30 UTC.

RenateSudtirol13:30

Renate - Sudtirol

Renate are playing Sudtirol at the Serie C, Group B of Italy on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

TernanaGIANA Erminio13:30

Ternana - GIANA Erminio

Ternana are playing GIANA Erminio at the Serie C, Group B of Italy on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

ArezzoVirtus Entella13:30

Arezzo - Virtus Entella

Arezzo are playing Virtus Entella at the Serie C, Group A of Italy on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

ArzachenaPro Piacenza13:30

Arzachena - Pro Piacenza

Arzachena are playing Pro Piacenza at the Serie C, Group A of Italy on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

CarrareseRobur Siena13:30

Carrarese - Robur Siena

Carrarese are playing Robur Siena at the Serie C, Group A of Italy on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

NovaraOlbia13:30

Novara - Olbia

Novara are playing Olbia at the Serie C, Group A of Italy on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

PiacenzaLucchese13:30

Piacenza - Lucchese

Piacenza are playing Lucchese at the Serie C, Group A of Italy on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Pro VercelliPistoiese13:30

Pro Vercelli - Pistoiese

Pro Vercelli are playing Pistoiese at the Serie C, Group A of Italy on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Juventus-2Gozzano15:30

Juventus-2 - Gozzano

Juventus-2 are playing Gozzano at the Serie C, Group A of Italy on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

Pro PatriaAlessandria15:30

Pro Patria - Alessandria

Pro Patria are playing Alessandria at the Serie C, Group A of Italy on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

AlbissolaCuneo17:30

Albissola - Cuneo

Albissola are playing Cuneo at the Serie C, Group A of Italy on December 16. The match will kick off 17:30 UTC.

PontederaPisa17:30

Pontedera - Pisa

Pontedera are playing Pisa at the Serie C, Group A of Italy on December 16. The match will kick off 17:30 UTC.

RietiBisceglie13:30

Rieti - Bisceglie

Rieti are playing Bisceglie at the Serie C, Group C of Italy on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

Vibonese CalcioJuve Stabia13:30

Vibonese Calcio - Juve Stabia

Vibonese Calcio are playing Juve Stabia at the Serie C, Group C of Italy on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

ViterbesePotenza13:30

Viterbese - Potenza

Viterbese are playing Potenza at the Serie C, Group C of Italy on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

CasertanaReggina15:30

Casertana - Reggina

Casertana are playing Reggina at the Serie C, Group C of Italy on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

CaveseMonopoli15:30

Cavese - Monopoli

Cavese are playing Monopoli at the Serie C, Group C of Italy on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

FrancavillaPaganese15:30

Francavilla - Paganese

Francavilla are playing Paganese at the Serie C, Group C of Italy on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

TrapaniRende15:30

Trapani - Rende

Trapani are playing Rende at the Serie C, Group C of Italy on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

Sicula LeonzioCatania19:30

Sicula Leonzio - Catania

Sicula Leonzio are playing Catania at the Serie C, Group C of Italy on December 16. The match will kick off 19:30 UTC.

Cagliari U-19Roma U-1909:00

Cagliari U-19 - Roma U-19

Cagliari U-19 are playing Roma U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on December 16. The match will kick off 09:00 UTC.

Senglea AthleticBirkirkara FC13:00

Senglea Athletic - Birkirkara FC

Senglea Athletic are playing Birkirkara FC at the Premier Division of Malta on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Floriana FCTarxien Rainbows15:00

Floriana FC - Tarxien Rainbows

Floriana FC are playing Tarxien Rainbows at the Premier Division of Malta on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Zebbug RangersMqabba FC12:00

Zebbug Rangers - Mqabba FC

Zebbug Rangers are playing Mqabba FC at the Division 1 of Malta on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

Gudja UnitedSirens14:15

Gudja United - Sirens

Gudja United are playing Sirens at the Division 1 of Malta on December 16. The match will kick off 14:15 UTC.

Vittoriosa StarsNaxxar Lions16:30

Vittoriosa Stars - Naxxar Lions

Vittoriosa Stars are playing Naxxar Lions at the Division 1 of Malta on December 16. The match will kick off 16:30 UTC.

EstorilSC Farense11:15

Estoril - SC Farense

Estoril are playing SC Farense at the Segunda Liga of Portugal on December 16. The match will kick off 11:15 UTC.

Cova PiedadeBraga-215:00

Cova Piedade - Braga-2

Cova Piedade are playing Braga-2 at the Segunda Liga of Portugal on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Guimaraes-2Academico Viseu15:00

Guimaraes-2 - Academico Viseu

Guimaraes-2 are playing Academico Viseu at the Segunda Liga of Portugal on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Sp. CovilhaArouca15:00

Sp. Covilha - Arouca

Sp. Covilha are playing Arouca at the Segunda Liga of Portugal on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

BurgosInternacional FC11:00

Burgos - Internacional FC

Burgos are playing Internacional FC at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Deportivo-2Cultural Leonesa11:00

Deportivo-2 - Cultural Leonesa

Deportivo-2 are playing Cultural Leonesa at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

PontevedraLas Palmas-211:00

Pontevedra - Las Palmas-2

Pontevedra are playing Las Palmas-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

SS ReyesUnionstas de Salamanca11:00

SS Reyes - Unionstas de Salamanca

SS Reyes are playing Unionstas de Salamanca at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Union AdarveFuenlabrada11:00

Union Adarve - Fuenlabrada

Union Adarve are playing Fuenlabrada at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

BouzasAtletico Madrid-215:30

Bouzas - Atletico Madrid-2

Bouzas are playing Atletico Madrid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

CoruxoReal Madrid-215:30

Coruxo - Real Madrid-2

Coruxo are playing Real Madrid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

GuijueloNavalcarnero16:00

Guijuelo - Navalcarnero

Guijuelo are playing Navalcarnero at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

SalmantinoValladolid-216:00

Salmantino - Valladolid-2

Salmantino are playing Valladolid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

TudelanoSporting Gijon-211:00

Tudelano - Sporting Gijon-2

Tudelano are playing Sporting Gijon-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Oviedo-2Izarra14:45

Oviedo-2 - Izarra

Oviedo-2 are playing Izarra at the Segunda B, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 14:45 UTC.

GernikaRacing Santander16:00

Gernika - Racing Santander

Gernika are playing Racing Santander at the Segunda B, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

TorrelavegaLangreo16:00

Torrelavega - Langreo

Torrelavega are playing Langreo at the Segunda B, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

UD LogronesArenas de Getxo16:00

UD Logrones - Arenas de Getxo

UD Logrones are playing Arenas de Getxo at the Segunda B, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Vitoria CDReal Union16:00

Vitoria CD - Real Union

Vitoria CD are playing Real Union at the Segunda B, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Real Sociedad-2Mirandes17:00

Real Sociedad-2 - Mirandes

Real Sociedad-2 are playing Mirandes at the Segunda B, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Atletico BalearesBadalona11:00

Atletico Baleares - Badalona

Atletico Baleares are playing Badalona at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

ConquenseHercules11:00

Conquense - Hercules

Conquense are playing Hercules at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

EbroTeruel11:00

Ebro - Teruel

Ebro are playing Teruel at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Espanyol-2Cornella11:00

Espanyol-2 - Cornella

Espanyol-2 are playing Cornella at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

OlotEjea15:30

Olot - Ejea

Olot are playing Ejea at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

SabadellAlcoyano16:00

Sabadell - Alcoyano

Sabadell are playing Alcoyano at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Ontinyent CFValencia-216:15

Ontinyent CF - Valencia-2

Ontinyent CF are playing Valencia-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on December 16. The match will kick off 16:15 UTC.

BadajozMelilla11:00

Badajoz - Melilla

Badajoz are playing Melilla at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

El EjidoJumilla11:00

El Ejido - Jumilla

El Ejido are playing Jumilla at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

MurciaMalaga-211:00

Murcia - Malaga-2

Murcia are playing Malaga-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

UD IbizaAlmeria-211:00

UD Ibiza - Almeria-2

UD Ibiza are playing Almeria-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

LinenseGranada-216:00

Linense - Granada-2

Linense are playing Granada-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

MarbellaFC Cartagena16:00

Marbella - FC Cartagena

Marbella are playing FC Cartagena at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Recreativo HuelvaAtletico Sanluqueno16:00

Recreativo Huelva - Atletico Sanluqueno

Recreativo Huelva are playing Atletico Sanluqueno at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

San FernandoUCAM Murcia16:00

San Fernando - UCAM Murcia

San Fernando are playing UCAM Murcia at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Talavera CFCD Don Benito16:00

Talavera CF - CD Don Benito

Talavera CF are playing CD Don Benito at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

VillanovenseSevilla-216:00

Villanovense - Sevilla-2

Villanovense are playing Sevilla-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Madrid WSevilla W10:30

Madrid W - Sevilla W

Madrid W are playing Sevilla W at the Primera Division - Women of Spain on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

Albacete WMalaga W11:00

Albacete W - Malaga W

Albacete W are playing Malaga W at the Primera Division - Women of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Real Sociedad WEspanyol W11:00

Real Sociedad W - Espanyol W

Real Sociedad W are playing Espanyol W at the Primera Division - Women of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Sporting de Huelva WTenerife W11:00

Sporting de Huelva W - Tenerife W

Sporting de Huelva W are playing Tenerife W at the Primera Division - Women of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Betis WAtletico Madrid W15:00

Betis W - Atletico Madrid W

Betis W are playing Atletico Madrid W at the Primera Division - Women of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Porrino IndustrialChoco11:00

Porrino Industrial - Choco

Porrino Industrial are playing Choco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Silva SDOurense CF11:15

Silva SD - Ourense CF

Silva SD are playing Ourense CF at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 11:15 UTC.

AlondrasPolvorin15:30

Alondras - Polvorin

Alondras are playing Polvorin at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

ArosaVillalbes RC16:00

Arosa - Villalbes RC

Arosa are playing Villalbes RC at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

BarcoBoiro16:00

Barco - Boiro

Barco are playing Boiro at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

BergantinosCeltiga16:00

Bergantinos - Celtiga

Bergantinos are playing Celtiga at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

CompostelaRibadumia16:00

Compostela - Ribadumia

Compostela are playing Ribadumia at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

FerrolLaracha16:00

Ferrol - Laracha

Ferrol are playing Laracha at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

PaiosacoSomozas16:30

Paiosaco - Somozas

Paiosaco are playing Somozas at the Tercera Division, Group 1 of Spain on December 16. The match will kick off 16:30 UTC.

CondalSiero11:00

Condal - Siero

Condal are playing Siero at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

La MadalenaCeares11:00

La Madalena - Ceares

La Madalena are playing Ceares at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

PravianoSan Claudio11:00

Praviano - San Claudio

Praviano are playing San Claudio at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Real AvilesMarino de Luanco11:00

Real Aviles - Marino de Luanco

Real Aviles are playing Marino de Luanco at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

LlanesLealtad11:15

Llanes - Lealtad

Llanes are playing Lealtad at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 11:15 UTC.

LlaneraGijon Industrial11:30

Llanera - Gijon Industrial

Llanera are playing Gijon Industrial at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 11:30 UTC.

ColungaSan Martin EI14:45

Colunga - San Martin EI

Colunga are playing San Martin EI at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 14:45 UTC.

MosconiaCaudal14:45

Mosconia - Caudal

Mosconia are playing Caudal at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 14:45 UTC.

TuillaCovadonga15:00

Tuilla - Covadonga

Tuilla are playing Covadonga at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

LEntreguUniversidad Oviedo15:15

LEntregu - Universidad Oviedo

LEntregu are playing Universidad Oviedo at the Tercera Division, Group 2 of Spain on December 16. The match will kick off 15:15 UTC.

Racing Santander-2Siete Villas14:30

Racing Santander-2 - Siete Villas

Racing Santander-2 are playing Siete Villas at the Tercera Division, Group 3 of Spain on December 16. The match will kick off 14:30 UTC.

VelardeCayon16:00

Velarde - Cayon

Velarde are playing Cayon at the Tercera Division, Group 3 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

SanturtziSD San Pedro10:15

Santurtzi - SD San Pedro

Santurtzi are playing SD San Pedro at the Tercera Division, Group 4 of Spain on December 16. The match will kick off 10:15 UTC.

Alaves-2Basconia11:00

Alaves-2 - Basconia

Alaves-2 are playing Basconia at the Tercera Division, Group 4 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

SestaoPortugalete16:30

Sestao - Portugalete

Sestao are playing Portugalete at the Tercera Division, Group 4 of Spain on December 16. The match will kick off 16:30 UTC.

GramaLlagostera10:45

Grama - Llagostera

Grama are playing Llagostera at the Tercera Division, Group 5 of Spain on December 16. The match will kick off 10:45 UTC.

CastelldefelsGranollers11:00

Castelldefels - Granollers

Castelldefels are playing Granollers at the Tercera Division, Group 5 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Cerdanyola del VallesFigueres11:00

Cerdanyola del Valles - Figueres

Cerdanyola del Valles are playing Figueres at the Tercera Division, Group 5 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

HortaCE Europa11:00

Horta - CE Europa

Horta are playing CE Europa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Sant AndreuMartinenc11:00

Sant Andreu - Martinenc

Sant Andreu are playing Martinenc at the Tercera Division, Group 5 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

VilafrancaPrat11:00

Vilafranca - Prat

Vilafranca are playing Prat at the Tercera Division, Group 5 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

SantsReus Deportiu-211:15

Sants - Reus Deportiu-2

Sants are playing Reus Deportiu-2 at the Tercera Division, Group 5 of Spain on December 16. The match will kick off 11:15 UTC.

PaternaNovelda11:00

Paterna - Novelda

Paterna are playing Novelda at the Tercera Division, Group 6 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

PaiportaElche-211:45

Paiporta - Elche-2

Paiporta are playing Elche-2 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on December 16. The match will kick off 11:45 UTC.

Rayo IbenseTorre Levante15:00

Rayo Ibense - Torre Levante

Rayo Ibense are playing Torre Levante at the Tercera Division, Group 6 of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

AlziraEldense16:00

Alzira - Eldense

Alzira are playing Eldense at the Tercera Division, Group 6 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Olimpic de XativaVillarreal-316:00

Olimpic de Xativa - Villarreal-3

Olimpic de Xativa are playing Villarreal-3 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

CrevillenteLa Nucia16:15

Crevillente - La Nucia

Crevillente are playing La Nucia at the Tercera Division, Group 6 of Spain on December 16. The match will kick off 16:15 UTC.

AlcalaCanillas10:30

Alcala - Canillas

Alcala are playing Canillas at the Tercera Division, Group 7 of Spain on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

Alcobendas SportAtletico de Pinto10:30

Alcobendas Sport - Atletico de Pinto

Alcobendas Sport are playing Atletico de Pinto at the Tercera Division, Group 7 of Spain on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

Alcorcon-2Vicalvaro10:30

Alcorcon-2 - Vicalvaro

Alcorcon-2 are playing Vicalvaro at the Tercera Division, Group 7 of Spain on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

ParlaRayo Vallecano-210:30

Parla - Rayo Vallecano-2

Parla are playing Rayo Vallecano-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

Trival ValderasCarabanchel10:30

Trival Valderas - Carabanchel

Trival Valderas are playing Carabanchel at the Tercera Division, Group 7 of Spain on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

Getafe-2Mostoles11:00

Getafe-2 - Mostoles

Getafe-2 are playing Mostoles at the Tercera Division, Group 7 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Las RozasLeganes-211:00

Las Rozas - Leganes-2

Las Rozas are playing Leganes-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

San Agustin de GuadalixTres Cantos11:00

San Agustin de Guadalix - Tres Cantos

San Agustin de Guadalix are playing Tres Cantos at the Tercera Division, Group 7 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Santa AnaVillaverde Boetticher15:30

Santa Ana - Villaverde Boetticher

Santa Ana are playing Villaverde Boetticher at the Tercera Division, Group 7 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

Cultural CebrerenaZamora15:00

Cultural Cebrerena - Zamora

Cultural Cebrerena are playing Zamora at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

La BanezaNumancia-215:00

La Baneza - Numancia-2

La Baneza are playing Numancia-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

BembibreGimnastica Segoviana15:30

Bembibre - Gimnastica Segoviana

Bembibre are playing Gimnastica Segoviana at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

ArandinaBupolsa16:00

Arandina - Bupolsa

Arandina are playing Bupolsa at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Cristo AtleticoAtletico Tordesillas16:00

Cristo Atletico - Atletico Tordesillas

Cristo Atletico are playing Atletico Tordesillas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Real AvilaAlmazan16:00

Real Avila - Almazan

Real Avila are playing Almazan at the Tercera Division, Group 8 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

AntequeraRiver Melilla10:30

Antequera - River Melilla

Antequera are playing River Melilla at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

Huetor VegaCiudad de Torredonjimeno11:00

Huetor Vega - Ciudad de Torredonjimeno

Huetor Vega are playing Ciudad de Torredonjimeno at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Polideportivo AlmeriaMartos11:00

Polideportivo Almeria - Martos

Polideportivo Almeria are playing Martos at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

UD San PedroLinares Deportivo11:00

UD San Pedro - Linares Deportivo

UD San Pedro are playing Linares Deportivo at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Juventud TorremolinosGuadix15:30

Juventud Torremolinos - Guadix

Juventud Torremolinos are playing Guadix at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

MotrilVelez CF16:00

Motril - Velez CF

Motril are playing Velez CF at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

LojaReal Jaen16:30

Loja - Real Jaen

Loja are playing Real Jaen at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 16. The match will kick off 16:30 UTC.

AlhaurinRincon17:00

Alhaurin - Rincon

Alhaurin are playing Rincon at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

TorreperogilAtarfe Industrial17:00

Torreperogil - Atarfe Industrial

Torreperogil are playing Atarfe Industrial at the Tercera Division, Group 9 of Spain on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Cordoba-2Xerez10:30

Cordoba-2 - Xerez

Cordoba-2 are playing Xerez at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

Coria CFConil11:00

Coria CF - Conil

Coria CF are playing Conil at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

GuadalcacinLos Barrios11:00

Guadalcacin - Los Barrios

Guadalcacin are playing Los Barrios at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

ArcosUtrera11:30

Arcos - Utrera

Arcos are playing Utrera at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 16. The match will kick off 11:30 UTC.

LebrijanaGerena11:30

Lebrijana - Gerena

Lebrijana are playing Gerena at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 16. The match will kick off 11:30 UTC.

Puente GenilBetis-215:45

Puente Genil - Betis-2

Puente Genil are playing Betis-2 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 16. The match will kick off 15:45 UTC.

AlgecirasCadiz-216:00

Algeciras - Cadiz-2

Algeciras are playing Cadiz-2 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Xerez DeportivoEcija16:00

Xerez Deportivo - Ecija

Xerez Deportivo are playing Ecija at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Ciudad de LucenaAtletico Espeleno16:30

Ciudad de Lucena - Atletico Espeleno

Ciudad de Lucena are playing Atletico Espeleno at the Tercera Division, Group 10 of Spain on December 16. The match will kick off 16:30 UTC.

CD MarinoLanzarote12:00

CD Marino - Lanzarote

CD Marino are playing Lanzarote at the Tercera Division, Group 12 of Spain on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

GuimarEl Cotillo12:00

Guimar - El Cotillo

Guimar are playing El Cotillo at the Tercera Division, Group 12 of Spain on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

La CuadraTenerife-212:00

La Cuadra - Tenerife-2

La Cuadra are playing Tenerife-2 at the Tercera Division, Group 12 of Spain on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

MensajeroBuzanada12:00

Mensajero - Buzanada

Mensajero are playing Buzanada at the Tercera Division, Group 12 of Spain on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

UD San FernandoSanta Ursula12:00

UD San Fernando - Santa Ursula

UD San Fernando are playing Santa Ursula at the Tercera Division, Group 12 of Spain on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

Union Sur YaizaIbarra12:00

Union Sur Yaiza - Ibarra

Union Sur Yaiza are playing Ibarra at the Tercera Division, Group 12 of Spain on December 16. The match will kick off 12:00 UTC.

Cartagena-2Mazarron11:00

Cartagena-2 - Mazarron

Cartagena-2 are playing Mazarron at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Olimpico TotanaLorca11:00

Olimpico Totana - Lorca

Olimpico Totana are playing Lorca at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Deportivo MineraUCAM Murcia-215:15

Deportivo Minera - UCAM Murcia-2

Deportivo Minera are playing UCAM Murcia-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 16. The match will kick off 15:15 UTC.

AlgarMurcia-215:30

Algar - Murcia-2

Algar are playing Murcia-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

Atletico PulpilenoLos Garres15:30

Atletico Pulpileno - Los Garres

Atletico Pulpileno are playing Los Garres at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

EDMF ChurraMar Menor15:30

EDMF Churra - Mar Menor

EDMF Churra are playing Mar Menor at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

AguilasMuleno16:00

Aguilas - Muleno

Aguilas are playing Muleno at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Huercal-OveraMinerva16:00

Huercal-Overa - Minerva

Huercal-Overa are playing Minerva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Lorca DeportivaCiudad de Murcia16:00

Lorca Deportiva - Ciudad de Murcia

Lorca Deportiva are playing Ciudad de Murcia at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

EspinardoCieza19:00

Espinardo - Cieza

Espinardo are playing Cieza at the Tercera Division, Group 13 of Spain on December 16. The match will kick off 19:00 UTC.

AzuagaDiocesano11:00

Azuaga - Diocesano

Azuaga are playing Diocesano at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

CacerenoValdelacalzada11:00

Cacereno - Valdelacalzada

Cacereno are playing Valdelacalzada at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

MontijoExtremadura-211:00

Montijo - Extremadura-2

Montijo are playing Extremadura-2 at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

OlivenzaArroyo11:00

Olivenza - Arroyo

Olivenza are playing Arroyo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

ValdiviaJerez15:15

Valdivia - Jerez

Valdivia are playing Jerez at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 16. The match will kick off 15:15 UTC.

CD CoriaCalamonte15:30

CD Coria - Calamonte

CD Coria are playing Calamonte at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

PlasenciaLlerenense15:30

Plasencia - Llerenense

Plasencia are playing Llerenense at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

Merida ADPueblonuevo16:00

Merida AD - Pueblonuevo

Merida AD are playing Pueblonuevo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

MoraloCastuera16:00

Moralo - Castuera

Moralo are playing Castuera at the Tercera Division, Group 14 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

BerceoYague11:00

Berceo - Yague

Berceo are playing Yague at the Tercera Division, Group 16 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

VareaCalasancio11:00

Varea - Calasancio

Varea are playing Calasancio at the Tercera Division, Group 16 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Logrones-2Haro11:30

Logrones-2 - Haro

Logrones-2 are playing Haro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on December 16. The match will kick off 11:30 UTC.

AlberiteNaxara14:45

Alberite - Naxara

Alberite are playing Naxara at the Tercera Division, Group 16 of Spain on December 16. The match will kick off 14:45 UTC.

AnguianoPradejon14:45

Anguiano - Pradejon

Anguiano are playing Pradejon at the Tercera Division, Group 16 of Spain on December 16. The match will kick off 14:45 UTC.

AutolRiver Ebro15:30

Autol - River Ebro

Autol are playing River Ebro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

VianesAgoncillo15:30

Vianes - Agoncillo

Vianes are playing Agoncillo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

La CalzadaSD Logrones16:00

La Calzada - SD Logrones

La Calzada are playing SD Logrones at the Tercera Division, Group 16 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

CD AlfaroArnedo16:30

CD Alfaro - Arnedo

CD Alfaro are playing Arnedo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on December 16. The match will kick off 16:30 UTC.

San Juan de MozarrifarBrea10:30

San Juan de Mozarrifar - Brea

San Juan de Mozarrifar are playing Brea at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

CalamochaBinefar11:00

Calamocha - Binefar

Calamocha are playing Binefar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

SarinenaCasetas11:00

Sarinena - Casetas

Sarinena are playing Casetas at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

IlluecaSan Lorenzo UD15:00

Illueca - San Lorenzo UD

Illueca are playing San Lorenzo UD at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

La AlmuniaRobres15:00

La Almunia - Robres

La Almunia are playing Robres at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

SabinanigoBorja15:00

Sabinanigo - Borja

Sabinanigo are playing Borja at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

TamariteAtletico Monzon15:00

Tamarite - Atletico Monzon

Tamarite are playing Atletico Monzon at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Villanueva CFZaragoza-215:00

Villanueva CF - Zaragoza-2

Villanueva CF are playing Zaragoza-2 at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

TarazonaBelchite15:30

Tarazona - Belchite

Tarazona are playing Belchite at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

UteboAlmudevar15:30

Utebo - Almudevar

Utebo are playing Almudevar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

AzuquecaQuintanar del Rey11:00

Azuqueca - Quintanar del Rey

Azuqueca are playing Quintanar del Rey at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

SocuellamosMarchamalo11:00

Socuellamos - Marchamalo

Socuellamos are playing Marchamalo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 16. The match will kick off 11:00 UTC.

Almagro FCTomelloso15:30

Almagro FC - Tomelloso

Almagro FC are playing Tomelloso at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

FC GuadalajaraLa Roda15:30

FC Guadalajara - La Roda

FC Guadalajara are playing La Roda at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

MadridejosAlbacete-215:30

Madridejos - Albacete-2

Madridejos are playing Albacete-2 at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

MoraLa Solana15:30

Mora - La Solana

Mora are playing La Solana at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

VillacanasVillarrobledo CP15:30

Villacanas - Villarrobledo CP

Villacanas are playing Villarrobledo CP at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

VillarrubiaToledo15:30

Villarrubia - Toledo

Villarrubia are playing Toledo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 16. The match will kick off 15:30 UTC.

ManchegoAtletico Ibanes16:00

Manchego - Atletico Ibanes

Manchego are playing Atletico Ibanes at the Tercera Division, Group 18 of Spain on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

ChiassoWinterthur13:30

Chiasso - Winterthur

Chiasso are playing Winterthur at the Challenge League of Switzerland on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

WilLausanne13:30

Wil - Lausanne

Wil are playing Lausanne at the Challenge League of Switzerland on December 16. The match will kick off 13:30 UTC.

VaduzSchaffhausen15:00

Vaduz - Schaffhausen

Vaduz are playing Schaffhausen at the Challenge League of Switzerland on December 16. The match will kick off 15:00 UTC.

Belediye VansporDuzcespor10:00

Belediye Vanspor - Duzcespor

Belediye Vanspor are playing Duzcespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

OsmaniyesporOfspor10:00

Osmaniyespor - Ofspor

Osmaniyespor are playing Ofspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

AlibeykoysporAdiyamanspor10:30

Alibeykoyspor - Adiyamanspor

Alibeykoyspor are playing Adiyamanspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

EroksporYeni Orduspor10:30

Erokspor - Yeni Orduspor

Erokspor are playing Yeni Orduspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

KemersporSultanbeyli10:30

Kemerspor - Sultanbeyli

Kemerspor are playing Sultanbeyli at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

KirsehirsporCatalcaspor10:30

Kirsehirspor - Catalcaspor

Kirsehirspor are playing Catalcaspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

KizilcaboluksporPazarspor10:30

Kizilcabolukspor - Pazarspor

Kizilcabolukspor are playing Pazarspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

Yeni AltindagBergama Belediye10:30

Yeni Altindag - Bergama Belediye

Yeni Altindag are playing Bergama Belediye at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

Artvin HopasporErzin Belediyespor10:00

Artvin Hopaspor - Erzin Belediyespor

Artvin Hopaspor are playing Erzin Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

Karakopru BelediyesporHekimoglu Trabzon10:00

Karakopru Belediyespor - Hekimoglu Trabzon

Karakopru Belediyespor are playing Hekimoglu Trabzon at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

GebzesporErbaaspor10:30

Gebzespor - Erbaaspor

Gebzespor are playing Erbaaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

Kozan BelediyesporTepecik Belediye10:30

Kozan Belediyespor - Tepecik Belediye

Kozan Belediyespor are playing Tepecik Belediye at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

Nevsehir BelediyeBatman Petrolspor10:30

Nevsehir Belediye - Batman Petrolspor

Nevsehir Belediye are playing Batman Petrolspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

SilivrisporSile Yildizspor10:30

Silivrispor - Sile Yildizspor

Silivrispor are playing Sile Yildizspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

Tire 1922Yomraspor10:30

Tire 1922 - Yomraspor

Tire 1922 are playing Yomraspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

Anagold 24 ErzincansporPayas10:00

Anagold 24 Erzincanspor - Payas

Anagold 24 Erzincanspor are playing Payas at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

Fatsa BelediyesporDiyarbekirspor10:00

Fatsa Belediyespor - Diyarbekirspor

Fatsa Belediyespor are playing Diyarbekirspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

Halide Edip AdivarBucaspor10:30

Halide Edip Adivar - Bucaspor

Halide Edip Adivar are playing Bucaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

Karacabey BirliksporCizrespor10:30

Karacabey Birlikspor - Cizrespor

Karacabey Birlikspor are playing Cizrespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

TurgutlusporSerik Belediyespor10:30

Turgutluspor - Serik Belediyespor

Turgutluspor are playing Serik Belediyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

KahramanmarassporPendikspor10:00

Kahramanmarasspor - Pendikspor

Kahramanmarasspor are playing Pendikspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

Sivas BelediyesporManisa BBSK10:00

Sivas Belediyespor - Manisa BBSK

Sivas Belediyespor are playing Manisa BBSK at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

FethiyesporBandirmaspor10:30

Fethiyespor - Bandirmaspor

Fethiyespor are playing Bandirmaspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

KirklarelisporBugsas Spor10:30

Kirklarelispor - Bugsas Spor

Kirklarelispor are playing Bugsas Spor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

Menemen BelediyesporAnadolu Selcuk10:30

Menemen Belediyespor - Anadolu Selcuk

Menemen Belediyespor are playing Anadolu Selcuk at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

TokatsporKaragumruk10:30

Tokatspor - Karagumruk

Tokatspor are playing Karagumruk at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

Zonguldak KomursporEtimesgut10:30

Zonguldak Komurspor - Etimesgut

Zonguldak Komurspor are playing Etimesgut at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

AmedBayrampasa10:00

Amed - Bayrampasa

Amed are playing Bayrampasa at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

GumushanesporKastamonuspor10:00

Gumushanespor - Kastamonuspor

Gumushanespor are playing Kastamonuspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

HacettepeNigde Belediyespor10:30

Hacettepe - Nigde Belediyespor

Hacettepe are playing Nigde Belediyespor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

UsaksporSariyer10:30

Usakspor - Sariyer

Usakspor are playing Sariyer at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on December 16. The match will kick off 10:30 UTC.

SakaryasporSamsunspor16:00

Sakaryaspor - Samsunspor

Sakaryaspor are playing Samsunspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Besiktas U-21Trabzonspor U-2110:00

Besiktas U-21 - Trabzonspor U-21

Besiktas U-21 are playing Trabzonspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

Kayserispor U-21Akhisar Bld U-2110:00

Kayserispor U-21 - Akhisar Bld U-21

Kayserispor U-21 are playing Akhisar Bld U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

Yeni Malatyaspor U-21Antalyaspor U-2110:00

Yeni Malatyaspor U-21 - Antalyaspor U-21

Yeni Malatyaspor U-21 are playing Antalyaspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

Adanaspor U-21Eskisehirspor U-2109:00

Adanaspor U-21 - Eskisehirspor U-21

Adanaspor U-21 are playing Eskisehirspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on December 16. The match will kick off 09:00 UTC.

Altay U-21Osmanlispor U-2109:30

Altay U-21 - Osmanlispor U-21

Altay U-21 are playing Osmanlispor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on December 16. The match will kick off 09:30 UTC.

Giresunspor U-21Hatayspor U-2109:30

Giresunspor U-21 - Hatayspor U-21

Giresunspor U-21 are playing Hatayspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on December 16. The match will kick off 09:30 UTC.

Boluspor U-21Altinordu U-2110:00

Boluspor U-21 - Altinordu U-21

Boluspor U-21 are playing Altinordu U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on December 16. The match will kick off 10:00 UTC.

Mumbai FCKerala Blasters14:00

Mumbai FC - Kerala Blasters

Mumbai FC are playing Kerala Blasters at the ISL of India on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

BekaaAl Akha Al Ahli12:15

Bekaa - Al Akha Al Ahli

Bekaa are playing Al Akha Al Ahli at the Premier League of Lebanon on December 16. The match will kick off 12:15 UTC.

FAR RabatFUS Rabat14:00

FAR Rabat - FUS Rabat

FAR Rabat are playing FUS Rabat at the Botola Pro of Morocco on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

DHJ El JadidaYoussoufia16:00

DHJ El Jadida - Youssoufia

DHJ El Jadida are playing Youssoufia at the Botola Pro of Morocco on December 16. The match will kick off 16:00 UTC.

Sidi KacemKAC Kenitra14:00

Sidi Kacem - KAC Kenitra

Sidi Kacem are playing KAC Kenitra at the Botola 2 of Morocco on December 16. The match will kick off 14:00 UTC.

KairouanaiseGabes13:00

Kairouanaise - Gabes

Kairouanaise are playing Gabes at the Ligue 1 of Tunisia on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Stade GabesienMonastir13:00

Stade Gabesien - Monastir

Stade Gabesien are playing Monastir at the Ligue 1 of Tunisia on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

Stade TunisHammam-Lif13:00

Stade Tunis - Hammam-Lif

Stade Tunis are playing Hammam-Lif at the Ligue 1 of Tunisia on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

TataouineMetlaoui13:00

Tataouine - Metlaoui

Tataouine are playing Metlaoui at the Ligue 1 of Tunisia on December 16. The match will kick off 13:00 UTC.

MotaguaCD Olimpia22:00

Motagua - CD Olimpia

Motagua are playing CD Olimpia at the Liga Nacional, Final Stages of Honduras on December 16. The match will kick off 22:00 UTC.

AuroraClub Destroyers20:00

Aurora - Club Destroyers

Aurora are playing Club Destroyers at the Clausura of Bolivia on December 16. The match will kick off 20:00 UTC.

BloomingSan Jose20:00

Blooming - San Jose

Blooming are playing San Jose at the Clausura of Bolivia on December 16. The match will kick off 20:00 UTC.

BolivarReal Potosi20:00

Bolivar - Real Potosi

Bolivar are playing Real Potosi at the Clausura of Bolivia on December 16. The match will kick off 20:00 UTC.

Nacional PotosiThe Strongest20:00

Nacional Potosi - The Strongest

Nacional Potosi are playing The Strongest at the Clausura of Bolivia on December 16. The match will kick off 20:00 UTC.

Royal PariOriente Petrolero20:00

Royal Pari - Oriente Petrolero

Royal Pari are playing Oriente Petrolero at the Clausura of Bolivia on December 16. The match will kick off 20:00 UTC.

Sport Boys WarnesWilstermann20:00

Sport Boys Warnes - Wilstermann

Sport Boys Warnes are playing Wilstermann at the Clausura of Bolivia on December 16. The match will kick off 20:00 UTC.

Universitario SucreGuabira20:00

Universitario Sucre - Guabira

Universitario Sucre are playing Guabira at the Clausura of Bolivia on December 16. The match will kick off 20:00 UTC.

Indep. MedellinJunior21:30

Indep. Medellin - Junior

Indep. Medellin are playing Junior at the Primera Division, Final Stages of Colombia on December 16. The match will kick off 21:30 UTC.

LDU-QuitoEmelec17:00

LDU-Quito - Emelec

LDU-Quito are playing Emelec at the Serie A, Final Stages of Ecuador on December 16. The match will kick off 17:00 UTC.

Sporting CristalAlianza Lima20:30

Sporting Cristal - Alianza Lima

Sporting Cristal are playing Alianza Lima at the Primera Division, Final Stages of Peru on December 16. The match will kick off 20:30 UTC.

Newcastle JetsPerth Glory06:00

Newcastle Jets - Perth Glory

Newcastle Jets are playing Perth Glory at the A-League of Australia on December 16. The match will kick off 06:00 UTC.

Adelaide UnitedMelbourne City08:00

Adelaide United - Melbourne City

Adelaide United are playing Melbourne City at the A-League of Australia on December 16. The match will kick off 08:00 UTC.

Brisbane Roar WMelbourne Victory W05:00

Brisbane Roar W - Melbourne Victory W

Brisbane Roar W are playing Melbourne Victory W at the W-League - Women of Australia on December 16. The match will kick off 05:00 UTC.