Beniganim vs Olimpic de Xativa Live Score and Live Stream

17:00, Saturday, November 21
Copy
Embed Beniganim - Olimpic de Xativa
Spain Tercera Division, Group 6
0 : 1
FT
Full Time
Match ends. Beniganim 0, Olimpic de Xativa 1.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 0 : 0
First half ends.
Kick-off
First half begins
10
Beniganim haven't played a draw in their previous 10 home matches.
4
Beniganim have conceded a goal in their previous 4 matches.
3
Olimpic de Xativa have gone 3 consecutive matches without a clean sheet.
Live Match Report

Beniganim played Olimpic de Xativa at the Tercera Division, Group 6 of Spain on November 21. The match kicked off 17:00 UTC. Olimpic de Xativa won 0-1. Beniganim are 19th in the table with 2 points after 4 matches, while Olimpic de Xativa are 18th with 4 points in 4 matches.

ScoreBat is covering Beniganim vs Olimpic de Xativa in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and official video highlights. You can watch Beniganim vs Olimpic de Xativa live stream here on ScoreBat when the official streaming is available. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We will provide only official live stream strictly from the official channels of Spain Tercera Division, Group 6, Beniganim or Olimpic de Xativa whenever available. We cover all matches of Spain Tercera Division, Group 6 in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/beniganim-vs-olimpic-de-xativa-live-stream/.

Spain Tercera Division, Group 6's live standings are availble and updated in real time.

Beniganim have lost to Elche-2 in their previous match, while Olimpic de Xativa have lost to Eldense and Intercity in their previous 2 matches.

Previous Meetings
March 22nd, 2020 - Tercera Division, Group 6
November 2nd, 2019 - Tercera Division, Group 6

Beniganim and Olimpic de Xativa have met twice in their recent history. 1 match ended in a draw while Olimpic de Xativa won once.

Beniganim have won 0 of their 4 matches in Tercera Division, Group 6, drawing 2 and having 2 defeats this season. They have scored 3 goals - 0.75 per match, conceding 6 - 1.50 per match. Olimpic de Xativa have won 1 of their 4 matches in Tercera Division, Group 6, drawing 1 and having 2 defeats this season. They have scored 4 goals - 1.00 per match, conceding 8 - 2.00 per match.

Goals and video highlights of the match between Beniganim and Olimpic de Xativa are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Beniganim or Olimpic de Xativa score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Beniganim and Olimpic de Xativa include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Beniganim vs Olimpic de Xativa with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Spain Tercera Division, Group 6 are available whenever we can find an official stream from the official acounts of the league. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country or there aren't any official live streams available. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Atletico MadridLokomotiv20:00

Atletico Madrid - Lokomotiv

Atletico Madrid are playing Lokomotiv at the Group stage, Group A of Champions League on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

Bayern MunichSalzburg20:00

Bayern Munich - Salzburg

Bayern Munich are playing Salzburg at the Group stage, Group A of Champions League on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

Borussia MonchengladbachShakhtar D17:55

Borussia Monchengladbach - Shakhtar D

Borussia Monchengladbach are playing Shakhtar D at the Group stage, Group B of Champions League on November 25. The match will kick off 17:55 UTC.

Inter MilanReal Madrid20:00

Inter Milan - Real Madrid

Inter Milan are playing Real Madrid at the Group stage, Group B of Champions League on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

OlympiakosManchester City17:55

Olympiakos - Manchester City

Olympiakos are playing Manchester City at the Group stage, Group C of Champions League on November 25. The match will kick off 17:55 UTC.

MarseillePorto20:00

Marseille - Porto

Marseille are playing Porto at the Group stage, Group C of Champions League on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

AjaxMidtjylland20:00

Ajax - Midtjylland

Ajax are playing Midtjylland at the Group stage, Group D of Champions League on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

LiverpoolAtalanta20:00

Liverpool - Atalanta

Liverpool are playing Atalanta at the Group stage, Group D of Champions League on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

LensNantes18:00

Lens - Nantes

Lens are playing Nantes at the Ligue 1 of France on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

MiddlesbroughDerby County19:00

Middlesbrough - Derby County

Middlesbrough are playing Derby County at the Championship of England on November 25. The match will kick off 19:00 UTC.

MillwallReading19:00

Millwall - Reading

Millwall are playing Reading at the Championship of England on November 25. The match will kick off 19:00 UTC.

Bristol CityWatford19:45

Bristol City - Watford

Bristol City are playing Watford at the Championship of England on November 25. The match will kick off 19:45 UTC.

CoventryCardiff City19:45

Coventry - Cardiff City

Coventry are playing Cardiff City at the Championship of England on November 25. The match will kick off 19:45 UTC.

Swansea CitySheffield Wednesday19:45

Swansea City - Sheffield Wednesday

Swansea City are playing Sheffield Wednesday at the Championship of England on November 25. The match will kick off 19:45 UTC.

EmpoliBresciaPostponedPst

Empoli - Brescia

Empoli are playing Brescia at the National Cup of Italy on November 25.

Parma1 - 0Cosenza33'

Parma - Cosenza

Parma are playing Cosenza at the National Cup of Italy on November 25. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and Parma are winning 1-0.

BolognaSpezia16:30

Bologna - Spezia

Bologna are playing Spezia at the National Cup of Italy on November 25. The match will kick off 16:30 UTC.

CagliariVerona16:30

Cagliari - Verona

Cagliari are playing Verona at the National Cup of Italy on November 25. The match will kick off 16:30 UTC.

UdineseFiorentina16:30

Udinese - Fiorentina

Udinese are playing Fiorentina at the National Cup of Italy on November 25. The match will kick off 16:30 UTC.

HamiltonAberdeen19:00

Hamilton - Aberdeen

Hamilton are playing Aberdeen at the Premier League of Scotland on November 25. The match will kick off 19:00 UTC.

Austria VHartberg16:15

Austria V - Hartberg

Austria V are playing Hartberg at the National cup of Austria on November 25. The match will kick off 16:15 UTC.

First ViennaAltach19:25

First Vienna - Altach

First Vienna are playing Altach at the National cup of Austria on November 25. The match will kick off 19:25 UTC.

Cercle BruggeMouscron16:00

Cercle Brugge - Mouscron

Cercle Brugge are playing Mouscron at the First Division A of Belgium on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

NK Istra 1961Osijek16:00

NK Istra 1961 - Osijek

NK Istra 1961 are playing Osijek at the 1 HNL of Croatia on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

APOELDoxa15:00

APOEL - Doxa

APOEL are playing Doxa at the 1. Division of Cyprus on November 25. The match will kick off 15:00 UTC.

BudejoviceBohemians 190516:00

Budejovice - Bohemians 1905

Budejovice are playing Bohemians 1905 at the First League of Czech Republic on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Blansko1 - 2Hradec KraloveFull TimeFT

Blansko - Hradec Kralove

Blansko played Hradec Kralove at the FNL of Czech Republic on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. Hradec Kralove won 1-2.

Dukla Praha0 - 2Chrudim75'

Dukla Praha - Chrudim

Dukla Praha are playing Chrudim at the FNL of Czech Republic on November 25. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Chrudim are winning 0-2.

Lisen1 - 2Slavoj Vysehrad74'

Lisen - Slavoj Vysehrad

Lisen are playing Slavoj Vysehrad at the FNL of Czech Republic on November 25. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Slavoj Vysehrad are winning 1-2.

Prostejov0 - 1Usti nad Labem77'

Prostejov - Usti nad Labem

Prostejov are playing Usti nad Labem at the FNL of Czech Republic on November 25. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Usti nad Labem are winning 0-1.

Trinec0 - 0Taborsko76'

Trinec - Taborsko

Trinec are playing Taborsko at the FNL of Czech Republic on November 25. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Varnsdorf1 - 3Zizkov77'

Varnsdorf - Zizkov

Varnsdorf are playing Zizkov at the FNL of Czech Republic on November 25. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Zizkov are winning 1-3.

Vlasim0 - 0Jihlava78'

Vlasim - Jihlava

Vlasim are playing Jihlava at the FNL of Czech Republic on November 25. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Bayern-2Ingolstadt18:00

Bayern-2 - Ingolstadt

Bayern-2 are playing Ingolstadt at the 3. Liga of Germany on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Dynamo DresdenUnterhaching18:00

Dynamo Dresden - Unterhaching

Dynamo Dresden are playing Unterhaching at the 3. Liga of Germany on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

KaiserslauternLubeck18:00

Kaiserslautern - Lubeck

Kaiserslautern are playing Lubeck at the 3. Liga of Germany on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

MagdeburgHansa18:00

Magdeburg - Hansa

Magdeburg are playing Hansa at the 3. Liga of Germany on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Viktoria KolnZwickau18:00

Viktoria Koln - Zwickau

Viktoria Koln are playing Zwickau at the 3. Liga of Germany on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Asteras TripolisApollon15:15

Asteras Tripolis - Apollon

Asteras Tripolis are playing Apollon at the Super League 1 of Greece on November 25. The match will kick off 15:15 UTC.

StrommenStjordals-BlinkPostponedPst

Strommen - Stjordals-Blink

Strommen are playing Stjordals-Blink at the 1. Division of Norway on November 25.

JervGrorudPostponedPst

Jerv - Grorud

Jerv are playing Grorud at the 1. Division of Norway on November 25.

Puszcza N.0 - 0NiecieczaFull TimeFT

Puszcza N. - Nieciecza

Puszcza N. played Nieciecza at the I Liga of Poland on November 25. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Casa Pia2 - 3NacionalAfter Extra TimeAET

Casa Pia - Nacional

Casa Pia played Nacional at the Taca de Portugal of Portugal on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Nacional won 2-3 in the extra time.

Cova PiedadeBenfica-218:00

Cova Piedade - Benfica-2

Cova Piedade are playing Benfica-2 at the Segunda Liga of Portugal on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Neftekhimik0 - 1Nizhnyi NovgorodFull TimeFT

Neftekhimik - Nizhnyi Novgorod

Neftekhimik played Nizhnyi Novgorod at the FNL of Russia on November 25. The match kicked off 11:00 UTC. Nizhnyi Novgorod won 0-1.

Alania3 - 0YeniseyFull TimeFT

Alania - Yenisey

Alania played Yenisey at the FNL of Russia on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. Alania won 3-0.

Tekstilshik0 - 2OrenburgFull TimeFT

Tekstilshik - Orenburg

Tekstilshik played Orenburg at the FNL of Russia on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. Orenburg won 0-2.

Akron0 - 0Spartak-2Half TimeHT

Akron - Spartak-2

Akron are playing Spartak-2 at the FNL of Russia on November 25. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Dynamo Br0 - 0Chertanovo50'

Dynamo Br - Chertanovo

Dynamo Br are playing Chertanovo at the FNL of Russia on November 25. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Fakel0 - 0Veles49'

Fakel - Veles

Fakel are playing Veles at the FNL of Russia on November 25. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Irtysh Omsk1 - 0TomHalf TimeHT

Irtysh Omsk - Tom

Irtysh Omsk are playing Tom at the FNL of Russia on November 25. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and Irtysh Omsk are winning 1-0.

Volgar-GazpromSKA Khabarovsk14:30

Volgar-Gazprom - SKA Khabarovsk

Volgar-Gazprom are playing SKA Khabarovsk at the FNL of Russia on November 25. The match will kick off 14:30 UTC.

Kr. SovetovFC Chayka15:00

Kr. Sovetov - FC Chayka

Kr. Sovetov are playing FC Chayka at the FNL of Russia on November 25. The match will kick off 15:00 UTC.

ShinnikBaltica15:30

Shinnik - Baltica

Shinnik are playing Baltica at the FNL of Russia on November 25. The match will kick off 15:30 UTC.

TorpedoFK Krasnodar-216:00

Torpedo - FK Krasnodar-2

Torpedo are playing FK Krasnodar-2 at the FNL of Russia on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Tabor Sezana1 - 1Domzale80'

Tabor Sezana - Domzale

Tabor Sezana are playing Domzale at the 1. SNL of Slovenia on November 25. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

CeljeMaribor16:00

Celje - Maribor

Celje are playing Maribor at the 1. SNL of Slovenia on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Las PalmasMirandes18:00

Las Palmas - Mirandes

Las Palmas are playing Mirandes at the Segunda Division of Spain on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Sporting GijonSabadell18:00

Sporting Gijon - Sabadell

Sporting Gijon are playing Sabadell at the Segunda Division of Spain on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

ZaragozaRayo Vallecano18:00

Zaragoza - Rayo Vallecano

Zaragoza are playing Rayo Vallecano at the Segunda Division of Spain on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

FC CartagenaMallorca20:30

FC Cartagena - Mallorca

FC Cartagena are playing Mallorca at the Segunda Division of Spain on November 25. The match will kick off 20:30 UTC.

FuenlabradaPonferradina20:30

Fuenlabrada - Ponferradina

Fuenlabrada are playing Ponferradina at the Segunda Division of Spain on November 25. The match will kick off 20:30 UTC.

BaselLausanne17:15

Basel - Lausanne

Basel are playing Lausanne at the Super League of Switzerland on November 25. The match will kick off 17:15 UTC.

SionServette17:15

Sion - Servette

Sion are playing Servette at the Super League of Switzerland on November 25. The match will kick off 17:15 UTC.

Bandirmaspor0 - 1Darica GenclerbirligiFull TimeFT

Bandirmaspor - Darica Genclerbirligi

Bandirmaspor played Darica Genclerbirligi at the National cup of Turkey on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Darica Genclerbirligi won 0-1.

Keciorengucu1 - 2KocaelisporAfter Extra TimeAET

Keciorengucu - Kocaelispor

Keciorengucu played Kocaelispor at the National cup of Turkey on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Kocaelispor won 1-2 in the extra time.

Tuzlaspor5 - 1SultanbeyliFull TimeFT

Tuzlaspor - Sultanbeyli

Tuzlaspor played Sultanbeyli at the National cup of Turkey on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Tuzlaspor won 5-1.

Yeni Malatyaspor2 - 0EtimesgutFull TimeFT

Yeni Malatyaspor - Etimesgut

Yeni Malatyaspor played Etimesgut at the National cup of Turkey on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Yeni Malatyaspor won 2-0.

Altinordu0 - 0Corum Belediyespor45 +1'

Altinordu - Corum Belediyespor

Altinordu are playing Corum Belediyespor at the National cup of Turkey on November 25. The match kicked off 11:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Eskisehirspor2 - 0KastamonusporFull TimeFT

Eskisehirspor - Kastamonuspor

Eskisehirspor played Kastamonuspor at the National cup of Turkey on November 25. The match kicked off 11:30 UTC. Eskisehirspor won 2-0.

Istanbulspor0 - 1Tarsus Idman YurduFull TimeFT

Istanbulspor - Tarsus Idman Yurdu

Istanbulspor played Tarsus Idman Yurdu at the National cup of Turkey on November 25. The match kicked off 11:30 UTC. Tarsus Idman Yurdu won 0-1.

Hatayspor2 - 2Karacabey BelediyesporFull TimeFT

Hatayspor - Karacabey Belediyespor

Hatayspor played Karacabey Belediyespor at the National cup of Turkey on November 25. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

B.B. Gaziantep0 - 0Serik Belediyespor5'

B.B. Gaziantep - Serik Belediyespor

B.B. Gaziantep are playing Serik Belediyespor at the National cup of Turkey on November 25. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

AntalyasporPendikspor16:00

Antalyaspor - Pendikspor

Antalyaspor are playing Pendikspor at the National cup of Turkey on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Demirspor AdanaAfjet Afyonspor16:00

Demirspor Adana - Afjet Afyonspor

Demirspor Adana are playing Afjet Afyonspor at the National cup of Turkey on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

RizesporUsakspor18:00

Rizespor - Usakspor

Rizespor are playing Usakspor at the National cup of Turkey on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Guangzhou Evergrande1 - 3Vissel KobeFull TimeFT

Guangzhou Evergrande - Vissel Kobe

Guangzhou Evergrande played Vissel Kobe at the Group Stage of Asian Champions League on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Vissel Kobe won 1-3.

Jeonbuk Motors1 - 0Sydney FCFull TimeFT

Jeonbuk Motors - Sydney FC

Jeonbuk Motors played Sydney FC at the Group Stage of Asian Champions League on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Jeonbuk Motors won 1-0.

Shanghai SIPG0 - 0Yokohama F. Marinos47'

Shanghai SIPG - Yokohama F. Marinos

Shanghai SIPG are playing Yokohama F. Marinos at the Group Stage of Asian Champions League on November 25. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Suwon BluewingsJohor Darul TPostponedPst

Suwon Bluewings - Johor Darul T

Suwon Bluewings are playing Johor Darul T at the Group Stage of Asian Champions League on November 25.

Kawasaki Frontale5 - 0Gamba OsakaFull TimeFT

Kawasaki Frontale - Gamba Osaka

Kawasaki Frontale played Gamba Osaka at the J-League of Japan on November 25. The match kicked off 09:30 UTC. Kawasaki Frontale won 5-0.

Kashima Antlers1 - 4Kashiwa ReysolFull TimeFT

Kashima Antlers - Kashiwa Reysol

Kashima Antlers played Kashiwa Reysol at the J-League of Japan on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Kashiwa Reysol won 1-4.

Oita Trinita0 - 1Cerezo OsakaFull TimeFT

Oita Trinita - Cerezo Osaka

Oita Trinita played Cerezo Osaka at the J-League of Japan on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Cerezo Osaka won 0-1.

Yokohama FC1 - 3Shimizu S-PulseFull TimeFT

Yokohama FC - Shimizu S-Pulse

Yokohama FC played Shimizu S-Pulse at the J-League of Japan on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Shimizu S-Pulse won 1-3.

Sagan Tosu0 - 1Vegalta SendaiFull TimeFT

Sagan Tosu - Vegalta Sendai

Sagan Tosu played Vegalta Sendai at the J-League of Japan on November 25. The match kicked off 10:30 UTC. Vegalta Sendai won 0-1.

Shonan Bellmare1 - 1Sanfrecce HiroshimaFull TimeFT

Shonan Bellmare - Sanfrecce Hiroshima

Shonan Bellmare played Sanfrecce Hiroshima at the J-League of Japan on November 25. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tokyo Verdy1 - 1Avispa FukuokaFull TimeFT

Tokyo Verdy - Avispa Fukuoka

Tokyo Verdy played Avispa Fukuoka at the J-League 2 of Japan on November 25. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Albirex Niigata0 - 3Ehime FCFull TimeFT

Albirex Niigata - Ehime FC

Albirex Niigata played Ehime FC at the J-League 2 of Japan on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Ehime FC won 0-3.

Fagiano Okayama2 - 3Tochigi SCFull TimeFT

Fagiano Okayama - Tochigi SC

Fagiano Okayama played Tochigi SC at the J-League 2 of Japan on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Tochigi SC won 2-3.

Kyoto Purple Sanga1 - 1Ventforet KofuFull TimeFT

Kyoto Purple Sanga - Ventforet Kofu

Kyoto Purple Sanga played Ventforet Kofu at the J-League 2 of Japan on November 25. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mito Hollyhock2 - 2Giravanz KitakyushuFull TimeFT

Mito Hollyhock - Giravanz Kitakyushu

Mito Hollyhock played Giravanz Kitakyushu at the J-League 2 of Japan on November 25. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Montedio Yamagata4 - 0Zweigen KanazawaFull TimeFT

Montedio Yamagata - Zweigen Kanazawa

Montedio Yamagata played Zweigen Kanazawa at the J-League 2 of Japan on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Montedio Yamagata won 4-0.

Renofa Yamaguchi1 - 2JEF United IchiharaFull TimeFT

Renofa Yamaguchi - JEF United Ichihara

Renofa Yamaguchi played JEF United Ichihara at the J-League 2 of Japan on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. JEF United Ichihara won 1-2.

Thespa Kusatsu1 - 2Omiya ArdijaFull TimeFT

Thespa Kusatsu - Omiya Ardija

Thespa Kusatsu played Omiya Ardija at the J-League 2 of Japan on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Omiya Ardija won 1-2.

Tokushima Vortis3 - 0Machida ZelviaFull TimeFT

Tokushima Vortis - Machida Zelvia

Tokushima Vortis played Machida Zelvia at the J-League 2 of Japan on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Tokushima Vortis won 3-0.

V-Varen Nagasaki1 - 1Matsumoto Yamaga FCFull TimeFT

V-Varen Nagasaki - Matsumoto Yamaga FC

V-Varen Nagasaki played Matsumoto Yamaga FC at the J-League 2 of Japan on November 25. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Jubilo Iwata3 - 0FC RyukyuFull TimeFT

Jubilo Iwata - FC Ryukyu

Jubilo Iwata played FC Ryukyu at the J-League 2 of Japan on November 25. The match kicked off 10:30 UTC. Jubilo Iwata won 3-0.

Albirex1 - 0Young Lions65'

Albirex - Young Lions

Albirex are playing Young Lions at the Premier League of Singapore on November 25. The match kicked off 11:45 UTC. It's the second half and Albirex are winning 1-0.

Balestier Khalsa2 - 2Tanjong Pagar Utd FcFull TimeFT

Balestier Khalsa - Tanjong Pagar Utd Fc

Balestier Khalsa played Tanjong Pagar Utd Fc at the Premier League of Singapore on November 25. The match kicked off 11:45 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Geylang0 - 3Home UnitedFull TimeFT

Geylang - Home United

Geylang played Home United at the Premier League of Singapore on November 25. The match kicked off 11:45 UTC. Home United won 0-3.

Hougang United0 - 2TampinesFull TimeFT

Hougang United - Tampines

Hougang United played Tampines at the Premier League of Singapore on November 25. The match kicked off 11:45 UTC. Tampines won 0-2.

Brunei DPMMAlbirexPostponedPst

Brunei DPMM - Albirex

Brunei DPMM are playing Albirex at the Premier League of Singapore on November 25.

Nasaf Qarshi3 - 0PakhtakorFull TimeFT

Nasaf Qarshi - Pakhtakor

Nasaf Qarshi played Pakhtakor at the PFL of Uzbekistan on November 25. The match kicked off 08:00 UTC. Nasaf Qarshi won 3-0.

Kokand-19120 - 1Lokomotiv TashkentFull TimeFT

Kokand-1912 - Lokomotiv Tashkent

Kokand-1912 played Lokomotiv Tashkent at the PFL of Uzbekistan on November 25. The match kicked off 09:30 UTC. Lokomotiv Tashkent won 0-1.

Surkhon1 - 1BuxoroFull TimeFT

Surkhon - Buxoro

Surkhon played Buxoro at the PFL of Uzbekistan on November 25. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bunyodkor1 - 0SodgianaFull TimeFT

Bunyodkor - Sodgiana

Bunyodkor played Sodgiana at the PFL of Uzbekistan on November 25. The match kicked off 11:45 UTC. Bunyodkor won 1-0.

Bloemfontein CelticBlack Leopards Venda17:30

Bloemfontein Celtic - Black Leopards Venda

Bloemfontein Celtic are playing Black Leopards Venda at the Premier League of South Africa on November 25. The match will kick off 17:30 UTC.

CearaSao Paulo22:15

Ceara - Sao Paulo

Ceara are playing Sao Paulo at the Serie A of Brasil on November 25. The match will kick off 22:15 UTC.

Atletico-MGBotafogo00:30

Atletico-MG - Botafogo

Atletico-MG are playing Botafogo at the Serie A of Brasil on November 26. The match will kick off 00:30 UTC.

CoritibaCorinthians00:30

Coritiba - Corinthians

Coritiba are playing Corinthians at the Serie A of Brasil on November 26. The match will kick off 00:30 UTC.

NauticoVitoria22:00

Nautico - Vitoria

Nautico are playing Vitoria at the Serie B of Brasil on November 25. The match will kick off 22:00 UTC.

Colo ColoCurico Unido21:00

Colo Colo - Curico Unido

Colo Colo are playing Curico Unido at the Primera Division of Chile on November 25. The match will kick off 21:00 UTC.

BolivarLanus22:15

Bolivar - Lanus

Bolivar are playing Lanus at the Copa Sudamericana of Conmebol on November 25. The match will kick off 22:15 UTC.

Coquimbo UnidoSport Huancayo00:30

Coquimbo Unido - Sport Huancayo

Coquimbo Unido are playing Sport Huancayo at the Copa Sudamericana of Conmebol on November 26. The match will kick off 00:30 UTC.

FenixIndependiente00:30

Fenix - Independiente

Fenix are playing Independiente at the Copa Sudamericana of Conmebol on November 26. The match will kick off 00:30 UTC.

DelfinPalmeiras22:15

Delfin - Palmeiras

Delfin are playing Palmeiras at the 1/8 final of Copa Libertadores on November 25. The match will kick off 22:15 UTC.

Independiente Del ValleNacional M.22:15

Independiente Del Valle - Nacional M.

Independiente Del Valle are playing Nacional M. at the 1/8 final of Copa Libertadores on November 25. The match will kick off 22:15 UTC.

InternacionalBoca Juniors00:30

Internacional - Boca Juniors

Internacional are playing Boca Juniors at the 1/8 final of Copa Libertadores on November 26. The match will kick off 00:30 UTC.

LibertadWilstermann00:30

Libertad - Wilstermann

Libertad are playing Wilstermann at the 1/8 final of Copa Libertadores on November 26. The match will kick off 00:30 UTC.

Dep. MunicipalDep. Llacuabamaba20:00

Dep. Municipal - Dep. Llacuabamaba

Dep. Municipal are playing Dep. Llacuabamaba at the Primera Division, Clausura of Peru on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

Carlos ManucciAlianza Lima20:30

Carlos Manucci - Alianza Lima

Carlos Manucci are playing Alianza Lima at the Primera Division, Clausura of Peru on November 25. The match will kick off 20:30 UTC.

Apolonia0 - 2Partizani63'

Apolonia - Partizani

Apolonia are playing Partizani at the Kategoria Superiore of Albania on November 25. The match kicked off 12:45 UTC. It's the second half and Partizani are winning 0-2.

KF Tirana0 - 0Bylis62'

KF Tirana - Bylis

KF Tirana are playing Bylis at the Kategoria Superiore of Albania on November 25. The match kicked off 12:45 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Skenderbeu0 - 1Kastrioti63'

Skenderbeu - Kastrioti

Skenderbeu are playing Kastrioti at the Kategoria Superiore of Albania on November 25. The match kicked off 12:45 UTC. It's the second half and Kastrioti are winning 0-1.

KukesiLaci15:45

Kukesi - Laci

Kukesi are playing Laci at the Kategoria Superiore of Albania on November 25. The match will kick off 15:45 UTC.

TeutaVllaznia15:45

Teuta - Vllaznia

Teuta are playing Vllaznia at the Kategoria Superiore of Albania on November 25. The match will kick off 15:45 UTC.

Urartu-2Ararat-Armenia-212:00

Urartu-2 - Ararat-Armenia-2

Urartu-2 are playing Ararat-Armenia-2 at the First division of Armenia on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Zaqatala4 - 0Kesla-2Full TimeFT

Zaqatala - Kesla-2

Zaqatala played Kesla-2 at the First Division of Azerbaijan on November 25. The match kicked off 09:00 UTC. Zaqatala won 4-0.

MOIK0 - 3Qarabag-2Full TimeFT

MOIK - Qarabag-2

MOIK played Qarabag-2 at the First Division of Azerbaijan on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Qarabag-2 won 0-3.

Sabah-25 - 0Sumgayit-2Full TimeFT

Sabah-2 - Sumgayit-2

Sabah-2 played Sumgayit-2 at the First Division of Azerbaijan on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Sabah-2 won 5-0.

Dugopolje1 - 0Dinamo Zagreb-279'

Dugopolje - Dinamo Zagreb-2

Dugopolje are playing Dinamo Zagreb-2 at the 2 HNL of Croatia on November 25. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Dugopolje are winning 1-0.

Opatija1 - 2Inter-Zapresic79'

Opatija - Inter-Zapresic

Opatija are playing Inter-Zapresic at the 2 HNL of Croatia on November 25. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Inter-Zapresic are winning 1-2.

Rudes3 - 0Hajduk-279'

Rudes - Hajduk-2

Rudes are playing Hajduk-2 at the 2 HNL of Croatia on November 25. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Rudes are winning 3-0.

AEK LarnacaAEL15:00

AEK Larnaca - AEL

AEK Larnaca are playing AEL at the National Cup of Cyprus on November 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Ermis AradippouNea Salamis15:00

Ermis Aradippou - Nea Salamis

Ermis Aradippou are playing Nea Salamis at the National Cup of Cyprus on November 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Millwall U-232 - 0Cardiff City U-23Full TimeFT

Millwall U-23 - Cardiff City U-23

Millwall U-23 played Cardiff City U-23 at the Professional Depelopment League of England on November 25. The match kicked off 11:00 UTC. Millwall U-23 won 2-0.

Wigan U-230 - 0Sheffield Utd U-2351'

Wigan U-23 - Sheffield Utd U-23

Wigan U-23 are playing Sheffield Utd U-23 at the Professional Depelopment League of England on November 25. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Flora-2Elva16:00

Flora-2 - Elva

Flora-2 are playing Elva at the Esiliiga A of Estonia on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

MaarduTammeka Tartu-216:00

Maardu - Tammeka Tartu-2

Maardu are playing Tammeka Tartu-2 at the Esiliiga A of Estonia on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Vaprus ParnuNomme United16:00

Vaprus Parnu - Nomme United

Vaprus Parnu are playing Nomme United at the Esiliiga A of Estonia on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

SamguraliGagra13:00

Samgurali - Gagra

Samgurali are playing Gagra at the National cup of Georgia on November 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Shevardeni 19062 - 0ShukuraFull TimeFT

Shevardeni 1906 - Shukura

Shevardeni 1906 played Shukura at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on November 25. The match kicked off 08:00 UTC. Shevardeni 1906 won 2-0.

Holstein Kiel-2Altona 93PostponedPst

Holstein Kiel-2 - Altona 93

Holstein Kiel-2 are playing Altona 93 at the Regionalliga Nord of Germany on November 25.

Hannover-2HSC HannoverPostponedPst

Hannover-2 - HSC Hannover

Hannover-2 are playing HSC Hannover at the Regionalliga Nord of Germany on November 25.

HavelseAtlas DelmenhorstPostponedPst

Havelse - Atlas Delmenhorst

Havelse are playing Atlas Delmenhorst at the Regionalliga Nord of Germany on November 25.

JeddelohVfb OldenburgPostponedPst

Jeddeloh - Vfb Oldenburg

Jeddeloh are playing Vfb Oldenburg at the Regionalliga Nord of Germany on November 25.

Phonix LubeckHeider SVPostponedPst

Phonix Lubeck - Heider SV

Phonix Lubeck are playing Heider SV at the Regionalliga Nord of Germany on November 25.

St. Pauli-2LSK HansaPostponedPst

St. Pauli-2 - LSK Hansa

St. Pauli-2 are playing LSK Hansa at the Regionalliga Nord of Germany on November 25.

Wolfsburg-2OberneulandPostponedPst

Wolfsburg-2 - Oberneuland

Wolfsburg-2 are playing Oberneuland at the Regionalliga Nord of Germany on November 25.

DrochtersenWeiche FlensburgPostponedPst

Drochtersen - Weiche Flensburg

Drochtersen are playing Weiche Flensburg at the Regionalliga Nord of Germany on November 25.

Fortuna Dusseldorf-2Borussia M-214:30

Fortuna Dusseldorf-2 - Borussia M-2

Fortuna Dusseldorf-2 are playing Borussia M-2 at the Regionalliga West of Germany on November 25. The match will kick off 14:30 UTC.

Borussia D-2Rodinghausen16:30

Borussia D-2 - Rodinghausen

Borussia D-2 are playing Rodinghausen at the Regionalliga West of Germany on November 25. The match will kick off 16:30 UTC.

Fortuna KolnPreussen Munster17:00

Fortuna Koln - Preussen Munster

Fortuna Koln are playing Preussen Munster at the Regionalliga West of Germany on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

SV LippstadtOberhausen17:00

SV Lippstadt - Oberhausen

SV Lippstadt are playing Oberhausen at the Regionalliga West of Germany on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Sportfreunde LotteAlemannia Aachen17:00

Sportfreunde Lotte - Alemannia Aachen

Sportfreunde Lotte are playing Alemannia Aachen at the Regionalliga West of Germany on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

AhlenSchalke-218:30

Ahlen - Schalke-2

Ahlen are playing Schalke-2 at the Regionalliga West of Germany on November 25. The match will kick off 18:30 UTC.

Bonner SCStraelen18:30

Bonner SC - Straelen

Bonner SC are playing Straelen at the Regionalliga West of Germany on November 25. The match will kick off 18:30 UTC.

RW EssenWuppertaler18:30

RW Essen - Wuppertaler

RW Essen are playing Wuppertaler at the Regionalliga West of Germany on November 25. The match will kick off 18:30 UTC.

Wegberg-BeeckKoln-218:30

Wegberg-Beeck - Koln-2

Wegberg-Beeck are playing Koln-2 at the Regionalliga West of Germany on November 25. The match will kick off 18:30 UTC.

WiedenbruckHomberg18:30

Wiedenbruck - Homberg

Wiedenbruck are playing Homberg at the Regionalliga West of Germany on November 25. The match will kick off 18:30 UTC.

EisbachtalEngers 07PostponedPst

Eisbachtal - Engers 07

Eisbachtal are playing Engers 07 at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on November 25.

Cronenberger SCSchonnebeckPostponedPst

Cronenberger SC - Schonnebeck

Cronenberger SC are playing Schonnebeck at the Oberliga, Niederrhein of Germany on November 25.

Germania RatingenKrayPostponedPst

Germania Ratingen - Kray

Germania Ratingen are playing Kray at the Oberliga, Niederrhein of Germany on November 25.

MonheimKlevePostponedPst

Monheim - Kleve

Monheim are playing Kleve at the Oberliga, Niederrhein of Germany on November 25.

FC Manchester UnitedGlacis United19:00

FC Manchester United - Glacis United

FC Manchester United are playing Glacis United at the Premier Division of Gibraltar on November 25. The match will kick off 19:00 UTC.

Budaors4 - 0HaladasFull TimeFT

Budaors - Haladas

Budaors played Haladas at the NB II of Hungary on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. Budaors won 4-0.

Kaposvar0 - 4SoroksarFull TimeFT

Kaposvar - Soroksar

Kaposvar played Soroksar at the NB II of Hungary on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. Soroksar won 0-4.

Siofok2 - 1CsakvarFull TimeFT

Siofok - Csakvar

Siofok played Csakvar at the NB II of Hungary on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. Siofok won 2-1.

Szolnok0 - 0BekescsabaFull TimeFT

Szolnok - Bekescsaba

Szolnok played Bekescsaba at the NB II of Hungary on November 25. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

AjkaDorog17:00

Ajka - Dorog

Ajka are playing Dorog at the NB II of Hungary on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

DebrecenSzentlorinc17:00

Debrecen - Szentlorinc

Debrecen are playing Szentlorinc at the NB II of Hungary on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

GyirmotKazincbarcikai17:00

Gyirmot - Kazincbarcikai

Gyirmot are playing Kazincbarcikai at the NB II of Hungary on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

PecsDEAC17:00

Pecs - DEAC

Pecs are playing DEAC at the NB II of Hungary on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

SzegedGyor17:00

Szeged - Gyor

Szeged are playing Gyor at the NB II of Hungary on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

VasasNyiregyhaza17:00

Vasas - Nyiregyhaza

Vasas are playing Nyiregyhaza at the NB II of Hungary on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Kelen WViktoria W12:00

Kelen W - Viktoria W

Kelen W are playing Viktoria W at the NB I - Women of Hungary on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Nyiregyhaza U-191 - 4Gyor U-19Full TimeFT

Nyiregyhaza U-19 - Gyor U-19

Nyiregyhaza U-19 played Gyor U-19 at the U-19 League of Hungary on November 25. The match kicked off 09:00 UTC. Gyor U-19 won 1-4.

Ferencvaros U-19Illes Akademia U-1913:00

Ferencvaros U-19 - Illes Akademia U-19

Ferencvaros U-19 are playing Illes Akademia U-19 at the U-19 League of Hungary on November 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Sligo RoversDerry City19:30

Sligo Rovers - Derry City

Sligo Rovers are playing Derry City at the FAI Cup of Ireland on November 25. The match will kick off 19:30 UTC.

Hapoel HaderaBnei Sakhnin16:00

Hapoel Hadera - Bnei Sakhnin

Hapoel Hadera are playing Bnei Sakhnin at the Ligat Al of Israel on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

AshdodMaccabi Netanya17:00

Ashdod - Maccabi Netanya

Ashdod are playing Maccabi Netanya at the Ligat Al of Israel on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Beitar JerusalemMaccabi Petah Tikva18:00

Beitar Jerusalem - Maccabi Petah Tikva

Beitar Jerusalem are playing Maccabi Petah Tikva at the Ligat Al of Israel on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Gubbio0 - 0Triestina4'

Gubbio - Triestina

Gubbio are playing Triestina at the Serie C, Group B of Italy on November 25. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Mantova0 - 0Arezzo5'

Mantova - Arezzo

Mantova are playing Arezzo at the Serie C, Group B of Italy on November 25. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Como0 - 0Olbia5'

Como - Olbia

Como are playing Olbia at the Serie C, Group A of Italy on November 25. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

GIANA Erminio0 - 0Piacenza5'

GIANA Erminio - Piacenza

GIANA Erminio are playing Piacenza at the Serie C, Group A of Italy on November 25. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Juventus-20 - 0Grosseto6'

Juventus-2 - Grosseto

Juventus-2 are playing Grosseto at the Serie C, Group A of Italy on November 25. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Lucchese0 - 0AlbinoLeffe5'

Lucchese - AlbinoLeffe

Lucchese are playing AlbinoLeffe at the Serie C, Group A of Italy on November 25. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Pergolettese0 - 0Pro Vercelli5'

Pergolettese - Pro Vercelli

Pergolettese are playing Pro Vercelli at the Serie C, Group A of Italy on November 25. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Medkila WKolbotn W18:00

Medkila W - Kolbotn W

Medkila W are playing Kolbotn W at the Toppserien, Relegation - Women of Norway on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Bisceglie0 - 0Monopoli36'

Bisceglie - Monopoli

Bisceglie are playing Monopoli at the Serie C, Group C of Italy on November 25. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Palermo0 - 0Turris Neapolis5'

Palermo - Turris Neapolis

Palermo are playing Turris Neapolis at the Serie C, Group C of Italy on November 25. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Vibonese Calcio0 - 0Foggia5'

Vibonese Calcio - Foggia

Vibonese Calcio are playing Foggia at the Serie C, Group C of Italy on November 25. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Empoli U-19Fiorentina U-19PostponedPst

Empoli U-19 - Fiorentina U-19

Empoli U-19 are playing Fiorentina U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on November 25.

Milan U-19Sassuolo U-19PostponedPst

Milan U-19 - Sassuolo U-19

Milan U-19 are playing Sassuolo U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on November 25.

Atalanta U-19Torino U-19PostponedPst

Atalanta U-19 - Torino U-19

Atalanta U-19 are playing Torino U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on November 25.

Cagliari U-19Inter U-19PostponedPst

Cagliari U-19 - Inter U-19

Cagliari U-19 are playing Inter U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on November 25.

Spal U-19Ascoli U-19PostponedPst

Spal U-19 - Ascoli U-19

Spal U-19 are playing Ascoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on November 25.

Juventus U-19Sampdoria U-19PostponedPst

Juventus U-19 - Sampdoria U-19

Juventus U-19 are playing Sampdoria U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on November 25.

Reggina U-19Napoli U-19PostponedPst

Reggina U-19 - Napoli U-19

Reggina U-19 are playing Napoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on November 25.

Spezia U-19Virtus Entella U-19PostponedPst

Spezia U-19 - Virtus Entella U-19

Spezia U-19 are playing Virtus Entella U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on November 25.

Llapi0 - 2PrishtinaFull TimeFT

Llapi - Prishtina

Llapi played Prishtina at the Superliga of Kosovo on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. Prishtina won 0-2.

Trepca4 - 2Besa PejeFull TimeFT

Trepca - Besa Peje

Trepca played Besa Peje at the Superliga of Kosovo on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. Trepca won 4-2.

MarsaxlokkVittoriosa Stars16:00

Marsaxlokk - Vittoriosa Stars

Marsaxlokk are playing Vittoriosa Stars at the Division 1 of Malta on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Swieqi UnitedFC Marsa20:15

Swieqi United - FC Marsa

Swieqi United are playing FC Marsa at the Division 1 of Malta on November 25. The match will kick off 20:15 UTC.

Sfintul Gheorghe0 - 2SherifFull TimeFT

Sfintul Gheorghe - Sherif

Sfintul Gheorghe played Sherif at the Divizia Nationala of Moldova on November 25. The match kicked off 11:00 UTC. Sherif won 0-2.

Speranta0 - 0Zimbru3'

Speranta - Zimbru

Speranta are playing Zimbru at the Divizia Nationala of Moldova on November 25. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Arsenal Tivat0 - 1IskraFull TimeFT

Arsenal Tivat - Iskra

Arsenal Tivat played Iskra at the National cup of Montenegro on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. Iskra won 0-1.

Bokelj Kotor0 - 6BuducnostFull TimeFT

Bokelj Kotor - Buducnost

Bokelj Kotor played Buducnost at the National cup of Montenegro on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. Buducnost won 0-6.

Decic Tuzi1 - 0Sutjeska NiksicFull TimeFT

Decic Tuzi - Sutjeska Niksic

Decic Tuzi played Sutjeska Niksic at the National cup of Montenegro on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. Decic Tuzi won 1-0.

FK Podgorica1 - 1Zeta47'

FK Podgorica - Zeta

FK Podgorica are playing Zeta at the National cup of Montenegro on November 25. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Academy Pandev2 - 1ShkupiFull TimeFT

Academy Pandev - Shkupi

Academy Pandev played Shkupi at the National Cup of North Macedonia on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. Academy Pandev won 2-1.

Belasica Strumica1 - 4MakedonijaFull TimeFT

Belasica Strumica - Makedonija

Belasica Strumica played Makedonija at the National Cup of North Macedonia on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. Makedonija won 1-4.

Sileks0 - 0ShkendijaFull TimeFT

Sileks - Shkendija

Sileks played Shkendija at the National Cup of North Macedonia on November 25. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Struga1 - 0Renova DzepcisteFull TimeFT

Struga - Renova Dzepciste

Struga played Renova Dzepciste at the National Cup of North Macedonia on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. Struga won 1-0.

Drita0 - 0LabunishtaFull TimeFT

Drita - Labunishta

Drita played Labunishta at the Liga 2 of North Macedonia on November 25. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

FK Skopje2 - 1OhridFull TimeFT

FK Skopje - Ohrid

FK Skopje played Ohrid at the Liga 2 of North Macedonia on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. FK Skopje won 2-1.

Kozuv GevgelijaSloga Vinica12:00

Kozuv Gevgelija - Sloga Vinica

Kozuv Gevgelija are playing Sloga Vinica at the Liga 2 of North Macedonia on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

OsogovoBregalnica12:00

Osogovo - Bregalnica

Osogovo are playing Bregalnica at the Liga 2 of North Macedonia on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

PlackovicaPobeda12:00

Plackovica - Pobeda

Plackovica are playing Pobeda at the Liga 2 of North Macedonia on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

SasaRosoman12:00

Sasa - Rosoman

Sasa are playing Rosoman at the Liga 2 of North Macedonia on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

TikvesPehchevo12:00

Tikves - Pehchevo

Tikves are playing Pehchevo at the Liga 2 of North Macedonia on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Vardar ForinoKorab Debar12:00

Vardar Forino - Korab Debar

Vardar Forino are playing Korab Debar at the Liga 2 of North Macedonia on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Velazerimi 77Kadino12:00

Velazerimi 77 - Kadino

Velazerimi 77 are playing Kadino at the Liga 2 of North Macedonia on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Veleshta2 - 1KF GostivarFull TimeFT

Veleshta - KF Gostivar

Veleshta played KF Gostivar at the Liga 2 of North Macedonia on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. Veleshta won 2-1.

WidzewLegia16:40

Widzew - Legia

Widzew are playing Legia at the National cup of Poland on November 25. The match will kick off 16:40 UTC.

Ursus0 - 0Olimpia ZambrowFull TimeFT

Ursus - Olimpia Zambrow

Ursus played Olimpia Zambrow at the III Liga, Group 1 of Poland on November 25. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Swit N D0 - 0Ruch Wysokie MazowieckiFull TimeFT

Swit N D - Ruch Wysokie Mazowiecki

Swit N D played Ruch Wysokie Mazowiecki at the III Liga, Group 1 of Poland on November 25. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

WikielecPolonia Warszawa16:00

Wikielec - Polonia Warszawa

Wikielec are playing Polonia Warszawa at the III Liga, Group 1 of Poland on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Jagiellonia-2Pelikan Lowicz17:00

Jagiellonia-2 - Pelikan Lowicz

Jagiellonia-2 are playing Pelikan Lowicz at the III Liga, Group 1 of Poland on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Elana Torun2 - 0Gornik KoninFull TimeFT

Elana Torun - Gornik Konin

Elana Torun played Gornik Konin at the III Liga, Group 2 of Poland on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. Elana Torun won 2-0.

Polonia Sroda0 - 1Starograd GdanskiFull TimeFT

Polonia Sroda - Starograd Gdanski

Polonia Sroda played Starograd Gdanski at the III Liga, Group 2 of Poland on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. Starograd Gdanski won 0-1.

Gwarek Tarnowskie Gory1 - 2Warta GorzowFull TimeFT

Gwarek Tarnowskie Gory - Warta Gorzow

Gwarek Tarnowskie Gory played Warta Gorzow at the III Liga, Group 3 of Poland on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. Warta Gorzow won 1-2.

MKS KluczborkStal Brzeg16:00

MKS Kluczbork - Stal Brzeg

MKS Kluczbork are playing Stal Brzeg at the III Liga, Group 3 of Poland on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Cracovia-21 - 2Sokol SieniawaFull TimeFT

Cracovia-2 - Sokol Sieniawa

Cracovia-2 played Sokol Sieniawa at the III Liga, Group 4 of Poland on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. Sokol Sieniawa won 1-2.

Hetman Zamosc2 - 7Chelmianka ChelmFull TimeFT

Hetman Zamosc - Chelmianka Chelm

Hetman Zamosc played Chelmianka Chelm at the III Liga, Group 4 of Poland on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. Chelmianka Chelm won 2-7.

KSZO Ostrowiec1 - 0Stal KrasnikFull TimeFT

KSZO Ostrowiec - Stal Krasnik

KSZO Ostrowiec played Stal Krasnik at the III Liga, Group 4 of Poland on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. KSZO Ostrowiec won 1-0.

Podlasie Biala PodlaskaWiazownica12:00

Podlasie Biala Podlaska - Wiazownica

Podlasie Biala Podlaska are playing Wiazownica at the III Liga, Group 4 of Poland on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Braga-2Merelinense20:00

Braga-2 - Merelinense

Braga-2 are playing Merelinense at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

AnadiaValadares Gaia15:00

Anadia - Valadares Gaia

Anadia are playing Valadares Gaia at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on November 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Estoril U-231 - 0Sporting U-23Full TimeFT

Estoril U-23 - Sporting U-23

Estoril U-23 played Sporting U-23 at the League U-23 of Portugal on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. Estoril U-23 won 1-0.

Portimonense U-23Cova Piedade U-2315:00

Portimonense U-23 - Cova Piedade U-23

Portimonense U-23 are playing Cova Piedade U-23 at the League U-23 of Portugal on November 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Estrela AmadoraOriental Dragon15:00

Estrela Amadora - Oriental Dragon

Estrela Amadora are playing Oriental Dragon at the Campeonato de Portugal Prio, Group G of Portugal on November 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Aerostar Bacau2 - 2ASU Poli TimisoaraFull TimeFT

Aerostar Bacau - ASU Poli Timisoara

Aerostar Bacau played ASU Poli Timisoara at the Liga 2 of Romania on November 25. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Comuna Recea2 - 0PanduriiFull TimeFT

Comuna Recea - Pandurii

Comuna Recea played Pandurii at the Liga 2 of Romania on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. Comuna Recea won 2-0.

Dunarea Calarasi1 - 0MioveniFull TimeFT

Dunarea Calarasi - Mioveni

Dunarea Calarasi played Mioveni at the Liga 2 of Romania on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. Dunarea Calarasi won 1-0.

Slatina2 - 1Turris-OltulFull TimeFT

Slatina - Turris-Oltul

Slatina played Turris-Oltul at the Liga 2 of Romania on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. Slatina won 2-1.

Viitorul Targu Jiu1 - 0Concordia ChiajnaFull TimeFT

Viitorul Targu Jiu - Concordia Chiajna

Viitorul Targu Jiu played Concordia Chiajna at the Liga 2 of Romania on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. Viitorul Targu Jiu won 1-0.

Petrolul 52Gloria Buzau15:00

Petrolul 52 - Gloria Buzau

Petrolul 52 are playing Gloria Buzau at the Liga 2 of Romania on November 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Ufa U-200 - 0UOR-5 U-20Full TimeFT

Ufa U-20 - UOR-5 U-20

Ufa U-20 played UOR-5 U-20 at the Youth League of Russia on November 25. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ural U-203 - 1Khimki U-20Full TimeFT

Ural U-20 - Khimki U-20

Ural U-20 played Khimki U-20 at the Youth League of Russia on November 25. The match kicked off 08:00 UTC. Ural U-20 won 3-1.

Arsenal U-201 - 1Sochi U-20Full TimeFT

Arsenal U-20 - Sochi U-20

Arsenal U-20 played Sochi U-20 at the Youth League of Russia on November 25. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Akademiya Konopleva U-20CSKA U-2010:00

Akademiya Konopleva U-20 - CSKA U-20

Akademiya Konopleva U-20 are playing CSKA U-20 at the Youth League of Russia on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Akhmat U-20Rostov U-2010:00

Akhmat U-20 - Rostov U-20

Akhmat U-20 are playing Rostov U-20 at the Youth League of Russia on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Rotor U-201 - 2Tambov U-20Full TimeFT

Rotor U-20 - Tambov U-20

Rotor U-20 played Tambov U-20 at the Youth League of Russia on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Tambov U-20 won 1-2.

Rubin U-201 - 1Lokomotiv U-20Full TimeFT

Rubin U-20 - Lokomotiv U-20

Rubin U-20 played Lokomotiv U-20 at the Youth League of Russia on November 25. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Spartak U-20FK Krasnodar U-2011:00

Spartak U-20 - FK Krasnodar U-20

Spartak U-20 are playing FK Krasnodar U-20 at the Youth League of Russia on November 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Zenit U-204 - 0FK Strogino U-20Full TimeFT

Zenit U-20 - FK Strogino U-20

Zenit U-20 played FK Strogino U-20 at the Youth League of Russia on November 25. The match kicked off 11:00 UTC. Zenit U-20 won 4-0.

Dinamo U-20Chertanovo U-2012:00

Dinamo U-20 - Chertanovo U-20

Dinamo U-20 are playing Chertanovo U-20 at the Youth League of Russia on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

BSC GlasgowEast Stirlingshire19:45

BSC Glasgow - East Stirlingshire

BSC Glasgow are playing East Stirlingshire at the Lowland League of Scotland on November 25. The match will kick off 19:45 UTC.

Bonnyrigg RoseVale of Leithen19:45

Bonnyrigg Rose - Vale of Leithen

Bonnyrigg Rose are playing Vale of Leithen at the Lowland League of Scotland on November 25. The match will kick off 19:45 UTC.

GretnaGala Fairydean19:45

Gretna - Gala Fairydean

Gretna are playing Gala Fairydean at the Lowland League of Scotland on November 25. The match will kick off 19:45 UTC.

Stirling UniversityBoness United19:45

Stirling University - Boness United

Stirling University are playing Boness United at the Lowland League of Scotland on November 25. The match will kick off 19:45 UTC.

Cumbernauld ColtsKelty Hearts20:00

Cumbernauld Colts - Kelty Hearts

Cumbernauld Colts are playing Kelty Hearts at the Lowland League of Scotland on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

IMT Novi Beograd2 - 1Radnicki NisFull TimeFT

IMT Novi Beograd - Radnicki Nis

IMT Novi Beograd played Radnicki Nis at the National Cup of Serbia on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. IMT Novi Beograd won 2-1.

RadCrvena ZvezdaPostponedPst

Rad - Crvena Zvezda

Rad are playing Crvena Zvezda at the National Cup of Serbia on November 25.

Backa Topola2 - 0Napredak80'

Backa Topola - Napredak

Backa Topola are playing Napredak at the National Cup of Serbia on November 25. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Backa Topola are winning 2-0.

Javor1 - 1Vozdovac76'

Javor - Vozdovac

Javor are playing Vozdovac at the National Cup of Serbia on November 25. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Radnik Surdulica1 - 2Cukaricki80'

Radnik Surdulica - Cukaricki

Radnik Surdulica are playing Cukaricki at the National Cup of Serbia on November 25. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Cukaricki are winning 1-2.

Spartak Subotica1 - 0Mladost Lucani77'

Spartak Subotica - Mladost Lucani

Spartak Subotica are playing Mladost Lucani at the National Cup of Serbia on November 25. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Spartak Subotica are winning 1-0.

FK MetalacPartizan15:00

FK Metalac - Partizan

FK Metalac are playing Partizan at the National Cup of Serbia on November 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Borac1 - 0ZemunFull TimeFT

Borac - Zemun

Borac played Zemun at the Prva Liga of Serbia on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. Borac won 1-0.

Liptovsky Mikulas2 - 1Slavoj TrebisovFull TimeFT

Liptovsky Mikulas - Slavoj Trebisov

Liptovsky Mikulas played Slavoj Trebisov at the 2. liga of Slovakia on November 25. The match kicked off 11:30 UTC. Liptovsky Mikulas won 2-1.

Marino de LuancoValladolid-216:00

Marino de Luanco - Valladolid-2

Marino de Luanco are playing Valladolid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Arenas de GetxoLeioa18:00

Arenas de Getxo - Leioa

Arenas de Getxo are playing Leioa at the Segunda B, Group 2 of Spain on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

OlotBarcelona-215:30

Olot - Barcelona-2

Olot are playing Barcelona-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 25. The match will kick off 15:30 UTC.

Villarreal-2Alcoyano16:00

Villarreal-2 - Alcoyano

Villarreal-2 are playing Alcoyano at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Lleida EsportiuLlagostera18:00

Lleida Esportiu - Llagostera

Lleida Esportiu are playing Llagostera at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Betis-2Murcia14:45

Betis-2 - Murcia

Betis-2 are playing Murcia at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 25. The match will kick off 14:45 UTC.

Linares DeportivoGranada-218:00

Linares Deportivo - Granada-2

Linares Deportivo are playing Granada-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Real Aviles0 - 0Navarro3'

Real Aviles - Navarro

Real Aviles are playing Navarro at the Tercera Division, Group 2 of Spain on November 25. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

CearesAviles StadiumPostponedPst

Ceares - Aviles Stadium

Ceares are playing Aviles Stadium at the Tercera Division, Group 2 of Spain on November 25.

LenenseCaudalPostponedPst

Lenense - Caudal

Lenense are playing Caudal at the Tercera Division, Group 2 of Spain on November 25.

SantutxuReal Sociedad-319:00

Santutxu - Real Sociedad-3

Santutxu are playing Real Sociedad-3 at the Tercera Division, Group 4 of Spain on November 25. The match will kick off 19:00 UTC.

Burgos PromesasBupolsa14:45

Burgos Promesas - Bupolsa

Burgos Promesas are playing Bupolsa at the Tercera Division, Group 8 of Spain on November 25. The match will kick off 14:45 UTC.

MaracenaHuetor TajarPostponedPst

Maracena - Huetor Tajar

Maracena are playing Huetor Tajar at the Tercera Division, Group 9 of Spain on November 25.

Sevilla-3San Roque De Lepe15:00

Sevilla-3 - San Roque De Lepe

Sevilla-3 are playing San Roque De Lepe at the Tercera Division, Group 10 of Spain on November 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Cartagena-2Deportivo Minera14:45

Cartagena-2 - Deportivo Minera

Cartagena-2 are playing Deportivo Minera at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 25. The match will kick off 14:45 UTC.

AguilasEDMF Churra15:00

Aguilas - EDMF Churra

Aguilas are playing EDMF Churra at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 25. The match will kick off 15:00 UTC.

CartagenaMazarron15:00

Cartagena - Mazarron

Cartagena are playing Mazarron at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Olimpico TotanaMinerva19:00

Olimpico Totana - Minerva

Olimpico Totana are playing Minerva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 25. The match will kick off 19:00 UTC.

BullenseUCAM Murcia-219:30

Bullense - UCAM Murcia-2

Bullense are playing UCAM Murcia-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 25. The match will kick off 19:30 UTC.

MulenoMar Menor19:30

Muleno - Mar Menor

Muleno are playing Mar Menor at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 25. The match will kick off 19:30 UTC.

Real Madrid-21 - 1Atletico BalearesFull TimeFT

Real Madrid-2 - Atletico Baleares

Real Madrid-2 played Atletico Baleares at the Segunda B, Group 5 of Spain on November 25. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bergama Belediye2 - 0Kozan BelediyesporFull TimeFT

Bergama Belediye - Kozan Belediyespor

Bergama Belediye played Kozan Belediyespor at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Bergama Belediye won 2-0.

Kremin0 - 2Alians Lypova DolynaFull TimeFT

Kremin - Alians Lypova Dolyna

Kremin played Alians Lypova Dolyna at the Persha Liga of Ukraine on November 25. The match kicked off 11:00 UTC. Alians Lypova Dolyna won 0-2.

Mykolaiv0 - 2Ahrobiznes VolochyskFull TimeFT

Mykolaiv - Ahrobiznes Volochysk

Mykolaiv played Ahrobiznes Volochysk at the Persha Liga of Ukraine on November 25. The match kicked off 11:00 UTC. Ahrobiznes Volochysk won 0-2.

VPK Agro0 - 1MetallistFull TimeFT

VPK Agro - Metallist

VPK Agro played Metallist at the Persha Liga of Ukraine on November 25. The match kicked off 11:00 UTC. Metallist won 0-1.

Veres3 - 0Hirnyk-SportFull TimeFT

Veres - Hirnyk-Sport

Veres played Hirnyk-Sport at the Persha Liga of Ukraine on November 25. The match kicked off 11:00 UTC. Veres won 3-0.

Nyva TernopilKrystalPostponedPst

Nyva Ternopil - Krystal

Nyva Ternopil are playing Krystal at the Persha Liga of Ukraine on November 25.

PrykarpattyaAvanhardPostponedPst

Prykarpattya - Avanhard

Prykarpattya are playing Avanhard at the Persha Liga of Ukraine on November 25.

ChornomoretsVolynPostponedPst

Chornomorets - Volyn

Chornomorets are playing Volyn at the Persha Liga of Ukraine on November 25.

Obolon-BrovarPolessya16:00

Obolon-Brovar - Polessya

Obolon-Brovar are playing Polessya at the Persha Liga of Ukraine on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Gyeongnam FC1 - 1Daejeon CitizenFull TimeFT

Gyeongnam FC - Daejeon Citizen

Gyeongnam FC played Daejeon Citizen at the K-League 2, Promotion of Korea Republic on November 25. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cherkashchyna Akademia1 - 0Yarud MariupolFull TimeFT

Cherkashchyna Akademia - Yarud Mariupol

Cherkashchyna Akademia played Yarud Mariupol at the 2 Liga of Ukraine on November 25. The match kicked off 11:00 UTC. Cherkashchyna Akademia won 1-0.

Cherkaskyi DniproEnerhiya13:00

Cherkaskyi Dnipro - Enerhiya

Cherkaskyi Dnipro are playing Enerhiya at the 2 Liga of Ukraine on November 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Goa0 - 0Mumbai City4'

Goa - Mumbai City

Goa are playing Mumbai City at the ISL of India on November 25. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Isa TownAl Tadamun Buri15:30

Isa Town - Al Tadamun Buri

Isa Town are playing Al Tadamun Buri at the Kings Cup of Bahrain on November 25. The match will kick off 15:30 UTC.

QalaliAl Ittihad H15:30

Qalali - Al Ittihad H

Qalali are playing Al Ittihad H at the Kings Cup of Bahrain on November 25. The match will kick off 15:30 UTC.

SitraAl Ittifaq Maqaba15:30

Sitra - Al Ittifaq Maqaba

Sitra are playing Al Ittifaq Maqaba at the Kings Cup of Bahrain on November 25. The match will kick off 15:30 UTC.

Shanghai SIPGChangchun Yatai07:35

Shanghai SIPG - Changchun Yatai

Shanghai SIPG are playing Changchun Yatai at the FA Cup of China on November 26. The match will kick off 07:35 UTC.

Gol Gohar1 - 1Foolad67'

Gol Gohar - Foolad

Gol Gohar are playing Foolad at the Gulf Pro League of Iran on November 25. The match kicked off 12:40 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Esteghlal0 - 0Machine Sazi57'

Esteghlal - Machine Sazi

Esteghlal are playing Machine Sazi at the Gulf Pro League of Iran on November 25. The match kicked off 12:45 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Saipa0 - 0Nassaji Mazandaran55'

Saipa - Nassaji Mazandaran

Saipa are playing Nassaji Mazandaran at the Gulf Pro League of Iran on November 25. The match kicked off 12:50 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Aluminium Arak0 - 0Mes RafsanjanHalf TimeHT

Aluminium Arak - Mes Rafsanjan

Aluminium Arak are playing Mes Rafsanjan at the Gulf Pro League of Iran on November 25. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Yarmouk0 - 0Al Jahra46'

Yarmouk - Al Jahra

Yarmouk are playing Al Jahra at the Premier League of Kuwait on November 25. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Al SalmiyahAl Kuwait15:30

Al Salmiyah - Al Kuwait

Al Salmiyah are playing Al Kuwait at the Premier League of Kuwait on November 25. The match will kick off 15:30 UTC.

Taraji Wadi Al-Nes0 - 0TubasHalf TimeHT

Taraji Wadi Al-Nes - Tubas

Taraji Wadi Al-Nes are playing Tubas at the West Bank League of Palestine on November 25. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Jabal Al Mukaber0 - 0Markez Balata4'

Jabal Al Mukaber - Markez Balata

Jabal Al Mukaber are playing Markez Balata at the West Bank League of Palestine on November 25. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Shabab Al KhaleelAhli Al-Khalil16:00

Shabab Al Khaleel - Ahli Al-Khalil

Shabab Al Khaleel are playing Ahli Al-Khalil at the West Bank League of Palestine on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Al ShamalAl Waab14:15

Al Shamal - Al Waab

Al Shamal are playing Al Waab at the Second Division of Qatar on November 25. The match will kick off 14:15 UTC.

Al BiddaLusial City14:30

Al Bidda - Lusial City

Al Bidda are playing Lusial City at the Second Division of Qatar on November 25. The match will kick off 14:30 UTC.

Al ShahaniyaMesaimeer SC14:30

Al Shahaniya - Mesaimeer SC

Al Shahaniya are playing Mesaimeer SC at the Second Division of Qatar on November 25. The match will kick off 14:30 UTC.

Al MarkhiyaAl Muaidar16:30

Al Markhiya - Al Muaidar

Al Markhiya are playing Al Muaidar at the Second Division of Qatar on November 25. The match will kick off 16:30 UTC.

Al-Kawkab1 - 1Al AdalhFull TimeFT

Al-Kawkab - Al Adalh

Al-Kawkab played Al Adalh at the Division 1 of Saudi Arabia on November 25. The match kicked off 12:05 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Al Bukiryah0 - 2Jeddah84'

Al Bukiryah - Jeddah

Al Bukiryah are playing Jeddah at the Division 1 of Saudi Arabia on November 25. The match kicked off 12:15 UTC. It's the second half and Jeddah are winning 0-2.

Arar0 - 1Najran SC90 +4'

Arar - Najran SC

Arar are playing Najran SC at the Division 1 of Saudi Arabia on November 25. The match kicked off 12:15 UTC. It's the second half and Najran SC are winning 0-1.

Al NahdhaAl Hazm Rass14:25

Al Nahdha - Al Hazm Rass

Al Nahdha are playing Al Hazm Rass at the Division 1 of Saudi Arabia on November 25. The match will kick off 14:25 UTC.

AshkhabadAltyn Asyr10:00

Ashkhabad - Altyn Asyr

Ashkhabad are playing Altyn Asyr at the Yokary Liga of Turkmenistan on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Energetik Mary2 - 7AhalFull TimeFT

Energetik Mary - Ahal

Energetik Mary played Ahal at the Yokary Liga of Turkmenistan on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Ahal won 2-7.

Kopetdag Asgabat1 - 1SagadamFull TimeFT

Kopetdag Asgabat - Sagadam

Kopetdag Asgabat played Sagadam at the Yokary Liga of Turkmenistan on November 25. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

MerwNebitchi10:00

Merw - Nebitchi

Merw are playing Nebitchi at the Yokary Liga of Turkmenistan on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

CS Don BoscoJSK12:30

CS Don Bosco - JSK

CS Don Bosco are playing JSK at the Super Ligue of Dr Congo on November 25. The match will kick off 12:30 UTC.

TP MazembeGroupe Bazano14:30

TP Mazembe - Groupe Bazano

TP Mazembe are playing Groupe Bazano at the Super Ligue of Dr Congo on November 25. The match will kick off 14:30 UTC.

Ruvu Shooting1 - 0Tanzania PrisonsFull TimeFT

Ruvu Shooting - Tanzania Prisons

Ruvu Shooting played Tanzania Prisons at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on November 25. The match kicked off 11:00 UTC. Ruvu Shooting won 1-0.

Kagera Sugar1 - 0Biashara Mara United48'

Kagera Sugar - Biashara Mara United

Kagera Sugar are playing Biashara Mara United at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on November 25. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Kagera Sugar are winning 1-0.

Kinondoni MCNamungoPostponedPst

Kinondoni MC - Namungo

Kinondoni MC are playing Namungo at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on November 25.

Mwadui2 - 3Gwambina47'

Mwadui - Gwambina

Mwadui are playing Gwambina at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on November 25. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Gwambina are winning 2-3.

AzamYoung Africans16:00

Azam - Young Africans

Azam are playing Young Africans at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Red Arrows FC0 - 0IndeniFull TimeFT

Red Arrows FC - Indeni

Red Arrows FC played Indeni at the Super League of Zambia on November 25. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Forest RangersBuildconPostponedPst

Forest Rangers - Buildcon

Forest Rangers are playing Buildcon at the Super League of Zambia on November 25.

Kabwe Warriors0 - 0Lusaka DynamosHalf TimeHT

Kabwe Warriors - Lusaka Dynamos

Kabwe Warriors are playing Lusaka Dynamos at the Super League of Zambia on November 25. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Kitwe United0 - 0NkwaziHalf TimeHT

Kitwe United - Nkwazi

Kitwe United are playing Nkwazi at the Super League of Zambia on November 25. The match kicked off 13:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Lumwana RadiantsYoung Green Eagles13:00

Lumwana Radiants - Young Green Eagles

Lumwana Radiants are playing Young Green Eagles at the Super League of Zambia on November 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Power DynamosNAPSA StarsPostponedPst

Power Dynamos - NAPSA Stars

Power Dynamos are playing NAPSA Stars at the Super League of Zambia on November 25.

Zanaco1 - 0ZESCO United46'

Zanaco - ZESCO United

Zanaco are playing ZESCO United at the Super League of Zambia on November 25. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Zanaco are winning 1-0.

FASFirpo21:00

FAS - Firpo

FAS are playing Firpo at the Apertura of El Salvador on November 25. The match will kick off 21:00 UTC.

Municipal Limeno11 Deportivo21:00

Municipal Limeno - 11 Deportivo

Municipal Limeno are playing 11 Deportivo at the Apertura of El Salvador on November 25. The match will kick off 21:00 UTC.

ChalatenangoSanta Tecla00:30

Chalatenango - Santa Tecla

Chalatenango are playing Santa Tecla at the Apertura of El Salvador on November 26. The match will kick off 00:30 UTC.

SonsonateAtletico Marte01:00

Sonsonate - Atletico Marte

Sonsonate are playing Atletico Marte at the Apertura of El Salvador on November 26. The match will kick off 01:00 UTC.

AlianzaJocoro01:15

Alianza - Jocoro

Alianza are playing Jocoro at the Apertura of El Salvador on November 26. The match will kick off 01:15 UTC.

Isidro MetapanAguila01:30

Isidro Metapan - Aguila

Isidro Metapan are playing Aguila at the Apertura of El Salvador on November 26. The match will kick off 01:30 UTC.

Coban ImperialSanta Lucia FC17:00

Coban Imperial - Santa Lucia FC

Coban Imperial are playing Santa Lucia FC at the Apertura of Guatemala on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

MunicipalAntigua GFC17:00

Municipal - Antigua GFC

Municipal are playing Antigua GFC at the Apertura of Guatemala on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

XelajuCSD Comunicaciones21:00

Xelaju - CSD Comunicaciones

Xelaju are playing CSD Comunicaciones at the Apertura of Guatemala on November 25. The match will kick off 21:00 UTC.

CD Real SociedadPlatense FC21:00

CD Real Sociedad - Platense FC

CD Real Sociedad are playing Platense FC at the Apertura of Honduras on November 25. The match will kick off 21:00 UTC.

UPNFMMarathon23:00

UPNFM - Marathon

UPNFM are playing Marathon at the Apertura of Honduras on November 25. The match will kick off 23:00 UTC.

Real EspanaReal de Minas01:00

Real Espana - Real de Minas

Real Espana are playing Real de Minas at the Apertura of Honduras on November 26. The match will kick off 01:00 UTC.

CD OlimpiaVida02:00

CD Olimpia - Vida

CD Olimpia are playing Vida at the Apertura of Honduras on November 26. The match will kick off 02:00 UTC.

PueblaLeon01:00

Puebla - Leon

Puebla are playing Leon at the Primera Division, Playoff of Mexico on November 26. The match will kick off 01:00 UTC.

GuadalajaraAmerica03:06

Guadalajara - America

Guadalajara are playing America at the Primera Division, Playoff of Mexico on November 26. The match will kick off 03:06 UTC.

MoreliaVenados23:00

Morelia - Venados

Morelia are playing Venados at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on November 25. The match will kick off 23:00 UTC.

Atletico ChiriquiAlianza FC20:00

Atletico Chiriqui - Alianza FC

Atletico Chiriqui are playing Alianza FC at the LFP, Clausura of Panama on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

Costa del EsteArabe Unido20:00

Costa del Este - Arabe Unido

Costa del Este are playing Arabe Unido at the LFP, Clausura of Panama on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

Independiente ChorreraPlaza Amador00:00

Independiente Chorrera - Plaza Amador

Independiente Chorrera are playing Plaza Amador at the LFP, Clausura of Panama on November 26. The match will kick off 00:00 UTC.

America MG U-20Internacional U-2018:00

America MG U-20 - Internacional U-20

America MG U-20 are playing Internacional U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Botafogo U-20Corinthians U-2018:00

Botafogo U-20 - Corinthians U-20

Botafogo U-20 are playing Corinthians U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Ceara U-20Bahia U-2018:00

Ceara U-20 - Bahia U-20

Ceara U-20 are playing Bahia U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Fluminense U-20Vasco U-2018:00

Fluminense U-20 - Vasco U-20

Fluminense U-20 are playing Vasco U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Goias U-20Gremio U-2018:00

Goias U-20 - Gremio U-20

Goias U-20 are playing Gremio U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Sao Paulo U-20Chapecoense U-2018:00

Sao Paulo U-20 - Chapecoense U-20

Sao Paulo U-20 are playing Chapecoense U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Sport Recife U-20Santos U-2018:00

Sport Recife U-20 - Santos U-20

Sport Recife U-20 are playing Santos U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Palmeiras U-20Atletico-PR U-2023:00

Palmeiras U-20 - Atletico-PR U-20

Palmeiras U-20 are playing Atletico-PR U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 25. The match will kick off 23:00 UTC.

Cruzeiro U-20Vitoria U-2023:30

Cruzeiro U-20 - Vitoria U-20

Cruzeiro U-20 are playing Vitoria U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 25. The match will kick off 23:30 UTC.

Estrela do NorteVitoria ES21:30

Estrela do Norte - Vitoria ES

Estrela do Norte are playing Vitoria ES at the Capiaxaba, Playoffs of Brasil on November 25. The match will kick off 21:30 UTC.

Uniao RondonopolisPocone20:00

Uniao Rondonopolis - Pocone

Uniao Rondonopolis are playing Pocone at the Matogrossense, Playoffs of Brasil on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

Barnachea2 - 1Magallanes49'

Barnachea - Magallanes

Barnachea are playing Magallanes at the Primera B of Chile on November 25. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Barnachea are winning 2-1.

U. San Felipe0 - 0Cobreloa35'

U. San Felipe - Cobreloa

U. San Felipe are playing Cobreloa at the Primera B of Chile on November 25. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Real San AndresPasto20:00

Real San Andres - Pasto

Real San Andres are playing Pasto at the National cup of Colombia on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

FC BogotaLeones19:00

FC Bogota - Leones

FC Bogota are playing Leones at the Primera B, Playoffs of Colombia on November 25. The match will kick off 19:00 UTC.

ValleduparCortulua21:00

Valledupar - Cortulua

Valledupar are playing Cortulua at the Primera B, Playoffs of Colombia on November 25. The match will kick off 21:00 UTC.

Atletico HuilaLlaneros23:00

Atletico Huila - Llaneros

Atletico Huila are playing Llaneros at the Primera B, Playoffs of Colombia on November 25. The match will kick off 23:00 UTC.

Union MagdalenaDeportes Quindio01:05

Union Magdalena - Deportes Quindio

Union Magdalena are playing Deportes Quindio at the Primera B, Playoffs of Colombia on November 26. The match will kick off 01:05 UTC.

Estudiantes de MeridaCarabobo21:00

Estudiantes de Merida - Carabobo

Estudiantes de Merida are playing Carabobo at the Primera of Venezuela on November 25. The match will kick off 21:00 UTC.

YaracuyanosTrujillanos00:00

Yaracuyanos - Trujillanos

Yaracuyanos are playing Trujillanos at the Primera of Venezuela on November 26. The match will kick off 00:00 UTC.