Suderelbe vs Barmbek-Uhlenhorst Live Score and Live Stream

Kick-off at 19:00 on Friday, March 22
Germany Oberliga, Hamburg
4 : 3
FT
Copy
All videos of Suderelbe - Barmbek-Uhlenhorst on your website!
Full Time
Match ends. Suderelbe 4, Barmbek-Uhlenhorst 3.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 0 : 0
First half ends.
Kick-off
First half begins
8
Barmbek-Uhlenhorst have gone 8 consecutive matches without a defeat.
5
Barmbek-Uhlenhorst have failed to keep a clean sheet in their previous 5 away matches.
Live Match Report

Suderelbe played Barmbek-Uhlenhorst at the Oberliga, Hamburg of Germany on March 22. The match kicked off 19:00 UTC. Suderelbe won 4-3. Suderelbe are 9th in the table with 40 points after 29 matches, while Barmbek-Uhlenhorst are 7th with 50 points in 29 matches.

ScoreBat was covering Suderelbe vs Barmbek-Uhlenhorst in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. Germany Oberliga, Hamburg's live standings are availble and updated in real time. You can watch Suderelbe vs Barmbek-Uhlenhorst live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of Germany Oberliga, Hamburg in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/barmbekuhlenhorst-vs-suderelbe-live-stream/

Suderelbe have played a draw with Concordia Hamburg in their previous match, while Barmbek-Uhlenhorst have played a draw with Altona 93 in their previous match.

Previous Meetings
September 28th, 2018 - Oberliga, Hamburg
April 29th, 2018 - Oberliga, Hamburg
October 27th, 2017 - Oberliga, Hamburg
April 7th, 2017 - Oberliga, Hamburg

Suderelbe and Barmbek-Uhlenhorst have met 4 times in their recent history. Suderelbe won once, 2 matches ended in a draw while Barmbek-Uhlenhorst also won once.

Suderelbe have won 11 of their 29 matches in Oberliga, Hamburg, drawing 7 and having 11 defeats this season. They have scored 59 goals - 2.03 per match, conceding 62 - 2.14 per match. Barmbek-Uhlenhorst have won 14 of their 29 matches in Oberliga, Hamburg, drawing 8 and having 7 defeats this season. They have scored 76 goals - 2.62 per match, conceding 52 - 1.79 per match.

Goals and video highlights of the match between Suderelbe and Barmbek-Uhlenhorst are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Suderelbe or Barmbek-Uhlenhorst score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Suderelbe and Barmbek-Uhlenhorst include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Suderelbe vs Barmbek-Uhlenhorst with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Germany Oberliga, Hamburg are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
AlavesReal Valladolid19:00

Alaves - Real Valladolid

Alaves are playing Real Valladolid at the La Liga of Spain on April 19. The match will kick off 19:00 UTC.

DijonRennais17:00

Dijon - Rennais

Dijon are playing Rennais at the Ligue 1 of France on April 19. The match will kick off 17:00 UTC.

LyonAngers18:45

Lyon - Angers

Lyon are playing Angers at the Ligue 1 of France on April 19. The match will kick off 18:45 UTC.

Bristol CityReading11:00

Bristol City - Reading

Bristol City are playing Reading at the Championship of England on April 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Sheffield UtdNott. Forest11:30

Sheffield Utd - Nott. Forest

Sheffield Utd are playing Nott. Forest at the Championship of England on April 19. The match will kick off 11:30 UTC.

MillwallBrentford12:00

Millwall - Brentford

Millwall are playing Brentford at the Championship of England on April 19. The match will kick off 12:00 UTC.

BirminghamDerby County14:00

Birmingham - Derby County

Birmingham are playing Derby County at the Championship of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

BoltonAston Villa14:00

Bolton - Aston Villa

Bolton are playing Aston Villa at the Championship of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

LeedsWigan14:00

Leeds - Wigan

Leeds are playing Wigan at the Championship of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

MiddlesbroughStoke City14:00

Middlesbrough - Stoke City

Middlesbrough are playing Stoke City at the Championship of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Preston NEIpswich Town14:00

Preston NE - Ipswich Town

Preston NE are playing Ipswich Town at the Championship of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

QPRBlackburn14:00

QPR - Blackburn

QPR are playing Blackburn at the Championship of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Swansea CityRotherham14:00

Swansea City - Rotherham

Swansea City are playing Rotherham at the Championship of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

West Bromwich AlbionHull City14:00

West Bromwich Albion - Hull City

West Bromwich Albion are playing Hull City at the Championship of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Norwich CitySheffield Wed18:45

Norwich City - Sheffield Wed

Norwich City are playing Sheffield Wed at the Championship of England on April 19. The match will kick off 18:45 UTC.

Heracles AlmeloHeerenveen18:00

Heracles Almelo - Heerenveen

Heracles Almelo are playing Heerenveen at the Eredivisie of Netherlands on April 19. The match will kick off 18:00 UTC.

SetubalPortimonense14:30

Setubal - Portimonense

Setubal are playing Portimonense at the Primeira Liga of Portugal on April 19. The match will kick off 14:30 UTC.

TondelaBoavista14:30

Tondela - Boavista

Tondela are playing Boavista at the Primeira Liga of Portugal on April 19. The match will kick off 14:30 UTC.

NacionalSporting17:00

Nacional - Sporting

Nacional are playing Sporting at the Primeira Liga of Portugal on April 19. The match will kick off 17:00 UTC.

GuimaraesAves19:30

Guimaraes - Aves

Guimaraes are playing Aves at the Primeira Liga of Portugal on April 19. The match will kick off 19:30 UTC.

AnzhiAkhmat Groznyi16:30

Anzhi - Akhmat Groznyi

Anzhi are playing Akhmat Groznyi at the Premier League of Russia on April 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Blau-Weis LinzKapfenberg17:10

Blau-Weis Linz - Kapfenberg

Blau-Weis Linz are playing Kapfenberg at the 2. Liga of Austria on April 19. The match will kick off 17:10 UTC.

Floridsdorfer ACInnsbruck-217:10

Floridsdorfer AC - Innsbruck-2

Floridsdorfer AC are playing Innsbruck-2 at the 2. Liga of Austria on April 19. The match will kick off 17:10 UTC.

HornAmstetten17:10

Horn - Amstetten

Horn are playing Amstetten at the 2. Liga of Austria on April 19. The match will kick off 17:10 UTC.

LafnitzAustria Lustenau17:10

Lafnitz - Austria Lustenau

Lafnitz are playing Austria Lustenau at the 2. Liga of Austria on April 19. The match will kick off 17:10 UTC.

LieferingJuniors OO17:10

Liefering - Juniors OO

Liefering are playing Juniors OO at the 2. Liga of Austria on April 19. The match will kick off 17:10 UTC.

Austria W-2Ried18:30

Austria W-2 - Ried

Austria W-2 are playing Ried at the 2. Liga of Austria on April 19. The match will kick off 18:30 UTC.

StandardGenk18:30

Standard - Genk

Standard are playing Genk at the First Division A, Championship Round of Belgium on April 19. The match will kick off 18:30 UTC.

Dunav RuseLokomotiv Plovdiv14:30

Dunav Ruse - Lokomotiv Plovdiv

Dunav Ruse are playing Lokomotiv Plovdiv at the A PFG, Relegation Group of Bulgaria on April 19. The match will kick off 14:30 UTC.

Septemvri SofiaSlavia Sofia17:00

Septemvri Sofia - Slavia Sofia

Septemvri Sofia are playing Slavia Sofia at the A PFG, Relegation Group of Bulgaria on April 19. The match will kick off 17:00 UTC.

NK Istra 1961Osijek14:30

NK Istra 1961 - Osijek

NK Istra 1961 are playing Osijek at the 1 HNL of Croatia on April 19. The match will kick off 14:30 UTC.

Slaven KoprivnicaDinamo Zagreb17:00

Slaven Koprivnica - Dinamo Zagreb

Slaven Koprivnica are playing Dinamo Zagreb at the 1 HNL of Croatia on April 19. The match will kick off 17:00 UTC.

OB OdenseFC Nordsjaelland16:00

OB Odense - FC Nordsjaelland

OB Odense are playing FC Nordsjaelland at the Superliga, Championship Round of Denmark on April 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Randers FCHobro14:00

Randers FC - Hobro

Randers FC are playing Hobro at the Superliga, Relegation Round of Denmark on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

LahtiInter Turku15:30

Lahti - Inter Turku

Lahti are playing Inter Turku at the Veikkausliiga of Finland on April 19. The match will kick off 15:30 UTC.

AuxerreSochaux18:00

Auxerre - Sochaux

Auxerre are playing Sochaux at the Ligue 2 of France on April 19. The match will kick off 18:00 UTC.

BrestOrleans18:00

Brest - Orleans

Brest are playing Orleans at the Ligue 2 of France on April 19. The match will kick off 18:00 UTC.

ChateaurouxNiort18:00

Chateauroux - Niort

Chateauroux are playing Niort at the Ligue 2 of France on April 19. The match will kick off 18:00 UTC.

ClermontAjaccio18:00

Clermont - Ajaccio

Clermont are playing Ajaccio at the Ligue 2 of France on April 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Gazelec AjaccioMetz18:00

Gazelec Ajaccio - Metz

Gazelec Ajaccio are playing Metz at the Ligue 2 of France on April 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Le HavreParis FC18:00

Le Havre - Paris FC

Le Havre are playing Paris FC at the Ligue 2 of France on April 19. The match will kick off 18:00 UTC.

LorientTroyes18:00

Lorient - Troyes

Lorient are playing Troyes at the Ligue 2 of France on April 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Red StarNancy18:00

Red Star - Nancy

Red Star are playing Nancy at the Ligue 2 of France on April 19. The match will kick off 18:00 UTC.

ValenciennesBeziers18:00

Valenciennes - Beziers

Valenciennes are playing Beziers at the Ligue 2 of France on April 19. The match will kick off 18:00 UTC.

PanevezysSuduva14:30

Panevezys - Suduva

Panevezys are playing Suduva at the A Lyga of Lithuania on April 19. The match will kick off 14:30 UTC.

ZalgirisKauno Zalgiris16:00

Zalgiris - Kauno Zalgiris

Zalgiris are playing Kauno Zalgiris at the A Lyga of Lithuania on April 19. The match will kick off 16:00 UTC.

AstraUniversitatea Craiova18:00

Astra - Universitatea Craiova

Astra are playing Universitatea Craiova at the Liga 1, Championship round of Romania on April 19. The match will kick off 18:00 UTC.

HermannstadtVoluntari15:00

Hermannstadt - Voluntari

Hermannstadt are playing Voluntari at the Liga 1, Relegation round of Romania on April 19. The match will kick off 15:00 UTC.

KhimkiFK Krasnodar-216:00

Khimki - FK Krasnodar-2

Khimki are playing FK Krasnodar-2 at the FNL of Russia on April 19. The match will kick off 16:00 UTC.

ZemunSpartak Subotica14:00

Zemun - Spartak Subotica

Zemun are playing Spartak Subotica at the Super Liga, Relegation round of Serbia on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

OlimpijaGorica14:00

Olimpija - Gorica

Olimpija are playing Gorica at the 1. SNL of Slovenia on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

CeljeAluminij16:15

Celje - Aluminij

Celje are playing Aluminij at the 1. SNL of Slovenia on April 19. The match will kick off 16:15 UTC.

AD AlcorconMalaga19:00

AD Alcorcon - Malaga

AD Alcorcon are playing Malaga at the Segunda Division of Spain on April 19. The match will kick off 19:00 UTC.

GAISBrage14:00

GAIS - Brage

GAIS are playing Brage at the Superettan of Sweden on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Ostersunds FKElfsborg11:30

Ostersunds FK - Elfsborg

Ostersunds FK are playing Elfsborg at the Allsvenskan of Sweden on April 19. The match will kick off 11:30 UTC.

IFK NorrkopingFalkenberg14:00

IFK Norrkoping - Falkenberg

IFK Norrkoping are playing Falkenberg at the Allsvenskan of Sweden on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

OrebroAIK14:00

Orebro - AIK

Orebro are playing AIK at the Allsvenskan of Sweden on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

LuganoZurich18:00

Lugano - Zurich

Lugano are playing Zurich at the Super League of Switzerland on April 19. The match will kick off 18:00 UTC.

SionBasel18:00

Sion - Basel

Sion are playing Basel at the Super League of Switzerland on April 19. The match will kick off 18:00 UTC.

KasimpasaBursaspor17:30

Kasimpasa - Bursaspor

Kasimpasa are playing Bursaspor at the Super Lig of Turkey on April 19. The match will kick off 17:30 UTC.

ElazigsporOsmanlispor16:00

Elazigspor - Osmanlispor

Elazigspor are playing Osmanlispor at the 1. Lig of Turkey on April 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Guangzhou EvergrandeShandong Luneng11:35

Guangzhou Evergrande - Shandong Luneng

Guangzhou Evergrande are playing Shandong Luneng at the Super League of China on April 19. The match will kick off 11:35 UTC.

Tianjin TianhaiShanghai SIPG11:35

Tianjin Tianhai - Shanghai SIPG

Tianjin Tianhai are playing Shanghai SIPG at the Super League of China on April 19. The match will kick off 11:35 UTC.

Kawasaki Frontale0 - 0Shonan Bellmare12'

Kawasaki Frontale - Shonan Bellmare

Kawasaki Frontale are playing Shonan Bellmare at the J-League of Japan on April 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sanfrecce Hiroshima0 - 0F.C.Tokyo12'

Sanfrecce Hiroshima - F.C.Tokyo

Sanfrecce Hiroshima are playing F.C.Tokyo at the J-League of Japan on April 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Consadole SapporoYokohama F. Marinos04:00

Consadole Sapporo - Yokohama F. Marinos

Consadole Sapporo are playing Yokohama F. Marinos at the J-League of Japan on April 20. The match will kick off 04:00 UTC.

Urawa Red DiamondsVissel Kobe04:00

Urawa Red Diamonds - Vissel Kobe

Urawa Red Diamonds are playing Vissel Kobe at the J-League of Japan on April 20. The match will kick off 04:00 UTC.

Matsumoto Yamaga FCSagan Tosu05:00

Matsumoto Yamaga FC - Sagan Tosu

Matsumoto Yamaga FC are playing Sagan Tosu at the J-League of Japan on April 20. The match will kick off 05:00 UTC.

Nagoya Grampus EightJubilo Iwata05:00

Nagoya Grampus Eight - Jubilo Iwata

Nagoya Grampus Eight are playing Jubilo Iwata at the J-League of Japan on April 20. The match will kick off 05:00 UTC.

Kashima AntlersVegalta Sendai06:00

Kashima Antlers - Vegalta Sendai

Kashima Antlers are playing Vegalta Sendai at the J-League of Japan on April 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Shimizu S-PulseCerezo Osaka06:00

Shimizu S-Pulse - Cerezo Osaka

Shimizu S-Pulse are playing Cerezo Osaka at the J-League of Japan on April 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Gamba OsakaOita Trinita07:00

Gamba Osaka - Oita Trinita

Gamba Osaka are playing Oita Trinita at the J-League of Japan on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Daegu FCPohang Steelers05:00

Daegu FC - Pohang Steelers

Daegu FC are playing Pohang Steelers at the K-League 1 of Korea Republic on April 20. The match will kick off 05:00 UTC.

Gyeongnam FCSuwon Bluewings07:00

Gyeongnam FC - Suwon Bluewings

Gyeongnam FC are playing Suwon Bluewings at the K-League 1 of Korea Republic on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Sangju SangmuJeonbuk Motors07:00

Sangju Sangmu - Jeonbuk Motors

Sangju Sangmu are playing Jeonbuk Motors at the K-League 1 of Korea Republic on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

TerengganuFelda United13:00

Terengganu - Felda United

Terengganu are playing Felda United at the Super League of Malaysia on April 19. The match will kick off 13:00 UTC.

TijuanaLobos BUAP02:00

Tijuana - Lobos BUAP

Tijuana are playing Lobos BUAP at the Clausura of Mexico on April 20. The match will kick off 02:00 UTC.

VeracruzMonterrey02:00

Veracruz - Monterrey

Veracruz are playing Monterrey at the Clausura of Mexico on April 20. The match will kick off 02:00 UTC.

FC CincinnatiReal Salt Lake23:30

FC Cincinnati - Real Salt Lake

FC Cincinnati are playing Real Salt Lake at the Major League Soccer of Usa on April 19. The match will kick off 23:30 UTC.

Toronto FCMinnesota United00:00

Toronto FC - Minnesota United

Toronto FC are playing Minnesota United at the Major League Soccer of Usa on April 20. The match will kick off 00:00 UTC.

Los Angeles GalaxyHouston Dynamo03:00

Los Angeles Galaxy - Houston Dynamo

Los Angeles Galaxy are playing Houston Dynamo at the Major League Soccer of Usa on April 20. The match will kick off 03:00 UTC.

U. ConcepcionDeportivo Iquiue19:30

U. Concepcion - Deportivo Iquiue

U. Concepcion are playing Deportivo Iquiue at the Primera Division of Chile on April 19. The match will kick off 19:30 UTC.

OHigginsCobresal22:00

OHiggins - Cobresal

OHiggins are playing Cobresal at the Primera Division of Chile on April 19. The match will kick off 22:00 UTC.

OlmedoDeportivo Cuenca00:15

Olmedo - Deportivo Cuenca

Olmedo are playing Deportivo Cuenca at the Serie A of Ecuador on April 20. The match will kick off 00:15 UTC.

Real GarcilasoSporting Cristal20:30

Real Garcilaso - Sporting Cristal

Real Garcilaso are playing Sporting Cristal at the Primera Division, Apertura of Peru on April 19. The match will kick off 20:30 UTC.

Adelaide United0 - 0Melbourne Victory20'

Adelaide United - Melbourne Victory

Adelaide United are playing Melbourne Victory at the A-League of Australia on April 19. The match kicked off 09:50 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Dynamo K.Vorskla11:00

Dynamo K. - Vorskla

Dynamo K. are playing Vorskla at the Club Friendlies of International on April 19. The match will kick off 11:00 UTC.

JaroSJK-211:00

Jaro - SJK-2

Jaro are playing SJK-2 at the Club Friendlies of International on April 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Klubi 04SalPa12:00

Klubi 04 - SalPa

Klubi 04 are playing SalPa at the Club Friendlies of International on April 19. The match will kick off 12:00 UTC.

AlashkertArarat11:00

Alashkert - Ararat

Alashkert are playing Ararat at the Premier League of Armenia on April 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Ararat-ArmeniaLori12:00

Ararat-Armenia - Lori

Ararat-Armenia are playing Lori at the Premier League of Armenia on April 19. The match will kick off 12:00 UTC.

ShirakBanants12:00

Shirak - Banants

Shirak are playing Banants at the Premier League of Armenia on April 19. The match will kick off 12:00 UTC.

AllerheiligenGurten17:00

Allerheiligen - Gurten

Allerheiligen are playing Gurten at the Regionalliga, Mitte of Austria on April 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Bad GleichenbergLendorf17:00

Bad Gleichenberg - Lendorf

Bad Gleichenberg are playing Lendorf at the Regionalliga, Mitte of Austria on April 19. The match will kick off 17:00 UTC.

DeutschlandsbergerKalsdorf17:00

Deutschlandsberger - Kalsdorf

Deutschlandsberger are playing Kalsdorf at the Regionalliga, Mitte of Austria on April 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Sturm-2Gleisdorf17:00

Sturm-2 - Gleisdorf

Sturm-2 are playing Gleisdorf at the Regionalliga, Mitte of Austria on April 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Grazer AKFC Wels17:30

Grazer AK - FC Wels

Grazer AK are playing FC Wels at the Regionalliga, Mitte of Austria on April 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Altach-2Worgl17:00

Altach-2 - Worgl

Altach-2 are playing Worgl at the Regionalliga, West of Austria on April 19. The match will kick off 17:00 UTC.

GrodigBischofshofen17:00

Grodig - Bischofshofen

Grodig are playing Bischofshofen at the Regionalliga, West of Austria on April 19. The match will kick off 17:00 UTC.

SeekirchenReichenau17:00

Seekirchen - Reichenau

Seekirchen are playing Reichenau at the Regionalliga, West of Austria on April 19. The match will kick off 17:00 UTC.

St. JohannKufstein17:00

St. Johann - Kufstein

St. Johann are playing Kufstein at the Regionalliga, West of Austria on April 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Bruck-LeithaTeam Wiener Linien17:00

Bruck-Leitha - Team Wiener Linien

Bruck-Leitha are playing Team Wiener Linien at the Regionalliga, Ost of Austria on April 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Mattersburg-2St. Polten-217:00

Mattersburg-2 - St. Polten-2

Mattersburg-2 are playing St. Polten-2 at the Regionalliga, Ost of Austria on April 19. The match will kick off 17:00 UTC.

MauerwerkParndorf17:30

Mauerwerk - Parndorf

Mauerwerk are playing Parndorf at the Regionalliga, Ost of Austria on April 19. The match will kick off 17:30 UTC.

TraiskirchenSchwechat17:30

Traiskirchen - Schwechat

Traiskirchen are playing Schwechat at the Regionalliga, Ost of Austria on April 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Wiener SKEbreichsdorf17:30

Wiener SK - Ebreichsdorf

Wiener SK are playing Ebreichsdorf at the Regionalliga, Ost of Austria on April 19. The match will kick off 17:30 UTC.

GabalaZira12:00

Gabala - Zira

Gabala are playing Zira at the Premier League of Azerbaijan on April 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Sabah FKNeftci Baku14:30

Sabah FK - Neftci Baku

Sabah FK are playing Neftci Baku at the Premier League of Azerbaijan on April 19. The match will kick off 14:30 UTC.

FC MinskDnepr Mogilev15:45

FC Minsk - Dnepr Mogilev

FC Minsk are playing Dnepr Mogilev at the Premier League of Belarus on April 19. The match will kick off 15:45 UTC.

NemanVitebsk17:45

Neman - Vitebsk

Neman are playing Vitebsk at the Premier League of Belarus on April 19. The match will kick off 17:45 UTC.

TubizeOud-Heverlee18:30

Tubize - Oud-Heverlee

Tubize are playing Oud-Heverlee at the First Division B, Relegation Group of Belgium on April 19. The match will kick off 18:30 UTC.

Bijelo BrdoSesvete14:30

Bijelo Brdo - Sesvete

Bijelo Brdo are playing Sesvete at the 2 HNL of Croatia on April 19. The match will kick off 14:30 UTC.

Ayia NapaEthnikos Achnas16:00

Ayia Napa - Ethnikos Achnas

Ayia Napa are playing Ethnikos Achnas at the 2. Division of Cyprus on April 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Olympiakos NicosiaAsil Lyssi16:00

Olympiakos Nicosia - Asil Lyssi

Olympiakos Nicosia are playing Asil Lyssi at the 2. Division of Cyprus on April 19. The match will kick off 16:00 UTC.

THOI LakatamiaAris Limassol16:00

THOI Lakatamia - Aris Limassol

THOI Lakatamia are playing Aris Limassol at the 2. Division of Cyprus on April 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Dukla Praha W2 - 5Sparta Praha W81'

Dukla Praha W - Sparta Praha W

Dukla Praha W are playing Sparta Praha W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on April 19. The match kicked off 08:30 UTC. It's the second half and Sparta Praha W is winning 2-5.

Hradec Kralove W1 - 3Liberec W85'

Hradec Kralove W - Liberec W

Hradec Kralove W are playing Liberec W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on April 19. The match kicked off 08:30 UTC. It's the second half and Liberec W is winning 1-3.

Slavia Praha WPlzen W13:30

Slavia Praha W - Plzen W

Slavia Praha W are playing Plzen W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on April 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Slovacko WLokomotiva Brno W16:00

Slovacko W - Lokomotiva Brno W

Slovacko W are playing Lokomotiva Brno W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on April 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Slovacko WHorni Herspice W16:00

Slovacko W - Horni Herspice W

Slovacko W are playing Horni Herspice W at the 1 Liga - Women of Czech Republic on April 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Jablonec U-21Pribram U-2111:00

Jablonec U-21 - Pribram U-21

Jablonec U-21 are playing Pribram U-21 at the Juniorska Liga, Relegation Round of Czech Republic on April 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Dukla Praha U-21Teplice U-2112:00

Dukla Praha U-21 - Teplice U-21

Dukla Praha U-21 are playing Teplice U-21 at the Juniorska Liga, Relegation Round of Czech Republic on April 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Valasske Mezirici0 - 3Jiskra Rymarov58'

Valasske Mezirici - Jiskra Rymarov

Valasske Mezirici are playing Jiskra Rymarov at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on April 19. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Jiskra Rymarov is winning 0-3.

Viktoria Otrokovice0 - 1Hlucin58'

Viktoria Otrokovice - Hlucin

Viktoria Otrokovice are playing Hlucin at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on April 19. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Hlucin is winning 0-1.

Odra PetrkoviceDolni Benesov13:00

Odra Petrkovice - Dolni Benesov

Odra Petrkovice are playing Dolni Benesov at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on April 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Spartak HulinVrchovina13:00

Spartak Hulin - Vrchovina

Spartak Hulin are playing Vrchovina at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on April 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Uhersky BrodFrydek Mistek13:00

Uhersky Brod - Frydek Mistek

Uhersky Brod are playing Frydek Mistek at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on April 19. The match will kick off 13:00 UTC.

VyskovUnichov13:00

Vyskov - Unichov

Vyskov are playing Unichov at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on April 19. The match will kick off 13:00 UTC.

LisenVelke Mezirici14:00

Lisen - Velke Mezirici

Lisen are playing Velke Mezirici at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Hodonin-SardiceHanacka15:00

Hodonin-Sardice - Hanacka

Hodonin-Sardice are playing Hanacka at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on April 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Loko Vltavin1 - 1Kraluv DvurFull TimeFT

Loko Vltavin - Kraluv Dvur

Loko Vltavin played Kraluv Dvur at the 3. liga, CFL of Czech Republic on April 19. The match kicked off 08:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Radotin1 - 0Slovan VelvaryFull TimeFT

Radotin - Slovan Velvary

Radotin played Slovan Velvary at the 3. liga, CFL of Czech Republic on April 19. The match kicked off 08:15 UTC. Radotin won 1-0.

Litomericko2 - 0Karlovy Vary79'

Litomericko - Karlovy Vary

Litomericko are playing Karlovy Vary at the 3. liga, CFL of Czech Republic on April 19. The match kicked off 08:30 UTC. It's the second half and Litomericko is winning 2-0.

Sokol Zivanice0 - 3Dobrovice57'

Sokol Zivanice - Dobrovice

Sokol Zivanice are playing Dobrovice at the 3. liga, CFL of Czech Republic on April 19. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Dobrovice is winning 0-3.

StechoviceSokol Brozany15:00

Stechovice - Sokol Brozany

Stechovice are playing Sokol Brozany at the 3. liga, CFL of Czech Republic on April 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Usti nad OrliciDomazlice15:00

Usti nad Orlici - Domazlice

Usti nad Orlici are playing Domazlice at the 3. liga, CFL of Czech Republic on April 19. The match will kick off 15:00 UTC.

BorehamSalford City14:00

Boreham - Salford City

Boreham are playing Salford City at the National League of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

BromleySolihull Moors14:00

Bromley - Solihull Moors

Bromley are playing Solihull Moors at the National League of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Dagenham and RedbridgeEastleigh14:00

Dagenham and Redbridge - Eastleigh

Dagenham and Redbridge are playing Eastleigh at the National League of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

DoverAldershot14:00

Dover - Aldershot

Dover are playing Aldershot at the National League of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

FyldeBarnet14:00

Fylde - Barnet

Fylde are playing Barnet at the National League of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

GatesheadChesterfield14:00

Gateshead - Chesterfield

Gateshead are playing Chesterfield at the National League of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

HartlepoolHalifax14:00

Hartlepool - Halifax

Hartlepool are playing Halifax at the National League of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Havant and WaterloovilleEbbsfleet Utd14:00

Havant and Waterlooville - Ebbsfleet Utd

Havant and Waterlooville are playing Ebbsfleet Utd at the National League of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Leyton OrientHarrogate Town14:00

Leyton Orient - Harrogate Town

Leyton Orient are playing Harrogate Town at the National League of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Maidenhead UtdBarrow14:00

Maidenhead Utd - Barrow

Maidenhead Utd are playing Barrow at the National League of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Maidstone UtdBraintree Town14:00

Maidstone Utd - Braintree Town

Maidstone Utd are playing Braintree Town at the National League of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

WrexhamSutton Utd14:00

Wrexham - Sutton Utd

Wrexham are playing Sutton Utd at the National League of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

CoventryBradford12:00

Coventry - Bradford

Coventry are playing Bradford at the League One of England on April 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Oxford UnitedCharlton Athletic12:00

Oxford United - Charlton Athletic

Oxford United are playing Charlton Athletic at the League One of England on April 19. The match will kick off 12:00 UTC.

BarnsleyShrewsbury14:00

Barnsley - Shrewsbury

Barnsley are playing Shrewsbury at the League One of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Burton AlbionPortsmouth14:00

Burton Albion - Portsmouth

Burton Albion are playing Portsmouth at the League One of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Fleetwood TownPeterborough United14:00

Fleetwood Town - Peterborough United

Fleetwood Town are playing Peterborough United at the League One of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

GillinghamPlymouth14:00

Gillingham - Plymouth

Gillingham are playing Plymouth at the League One of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

RochdaleWycombe Wanderers14:00

Rochdale - Wycombe Wanderers

Rochdale are playing Wycombe Wanderers at the League One of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Scunthorpe UnitedBlackpool14:00

Scunthorpe United - Blackpool

Scunthorpe United are playing Blackpool at the League One of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

WalsallSouthend United14:00

Walsall - Southend United

Walsall are playing Southend United at the League One of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

WimbledonBristol Rovers14:00

Wimbledon - Bristol Rovers

Wimbledon are playing Bristol Rovers at the League One of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

SunderlandDoncaster Rovers16:15

Sunderland - Doncaster Rovers

Sunderland are playing Doncaster Rovers at the League One of England on April 19. The match will kick off 16:15 UTC.

ExeterCrawley Town12:00

Exeter - Crawley Town

Exeter are playing Crawley Town at the League Two of England on April 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Cambridge UnitedSwindon Town14:00

Cambridge United - Swindon Town

Cambridge United are playing Swindon Town at the League Two of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

CarlisleLincoln City14:00

Carlisle - Lincoln City

Carlisle are playing Lincoln City at the League Two of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Cheltenham TownOldham Athletic14:00

Cheltenham Town - Oldham Athletic

Cheltenham Town are playing Oldham Athletic at the League Two of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

ColchesterGrimsby14:00

Colchester - Grimsby

Colchester are playing Grimsby at the League Two of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

CreweYeovil Town14:00

Crewe - Yeovil Town

Crewe are playing Yeovil Town at the League Two of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Mansfield TownMorecambe14:00

Mansfield Town - Morecambe

Mansfield Town are playing Morecambe at the League Two of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

NewportBury14:00

Newport - Bury

Newport are playing Bury at the League Two of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

NorthamptonMacclesfield Town14:00

Northampton - Macclesfield Town

Northampton are playing Macclesfield Town at the League Two of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Notts CountyMilton Keynes Dons14:00

Notts County - Milton Keynes Dons

Notts County are playing Milton Keynes Dons at the League Two of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Port ValeStevenage14:00

Port Vale - Stevenage

Port Vale are playing Stevenage at the League Two of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Tranmere RoversForest Green14:00

Tranmere Rovers - Forest Green

Tranmere Rovers are playing Forest Green at the League Two of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

ChippenhamTorquay14:00

Chippenham - Torquay

Chippenham are playing Torquay at the National League South of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Hungerford TownBath14:00

Hungerford Town - Bath

Hungerford Town are playing Bath at the National League South of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

St AlbansEast Thurrock14:00

St Albans - East Thurrock

St Albans are playing East Thurrock at the National League South of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Welling UnitedChelmsford14:00

Welling United - Chelmsford

Welling United are playing Chelmsford at the National League South of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

WokingConcord Rangers14:00

Woking - Concord Rangers

Woking are playing Concord Rangers at the National League South of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Ashton UnitedChester14:00

Ashton United - Chester

Ashton United are playing Chester at the National League North of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Blyth SpartansGuiseley14:00

Blyth Spartans - Guiseley

Blyth Spartans are playing Guiseley at the National League North of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

BrackleyBoston United14:00

Brackley - Boston United

Brackley are playing Boston United at the National League North of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Curzon AshtonSouthport14:00

Curzon Ashton - Southport

Curzon Ashton are playing Southport at the National League North of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

DarlingtonBradford PA14:00

Darlington - Bradford PA

Darlington are playing Bradford PA at the National League North of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

KidderminsterLeamington14:00

Kidderminster - Leamington

Kidderminster are playing Leamington at the National League North of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

York CitySpennymoor Town14:00

York City - Spennymoor Town

York City are playing Spennymoor Town at the National League North of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Middlesbrough U-23Stoke City U-2318:00

Middlesbrough U-23 - Stoke City U-23

Middlesbrough U-23 are playing Stoke City U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on April 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Carshalton AthleticBurgess Hill Town14:00

Carshalton Athletic - Burgess Hill Town

Carshalton Athletic are playing Burgess Hill Town at the NL Premier, Isthmian of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

WorthingTonbridge Angels14:00

Worthing - Tonbridge Angels

Worthing are playing Tonbridge Angels at the NL Premier, Isthmian of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

GainsboroughHednesford Town14:00

Gainsborough - Hednesford Town

Gainsborough are playing Hednesford Town at the NL Premier, Northern of England on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Hull City U-23Birmingham U-2312:00

Hull City U-23 - Birmingham U-23

Hull City U-23 are playing Birmingham U-23 at the Professional Depelopment League of England on April 19. The match will kick off 12:00 UTC.

StourbridgeAlvechurch18:30

Stourbridge - Alvechurch

Stourbridge are playing Alvechurch at the NL Premier, Southern Central of England on April 19. The match will kick off 18:30 UTC.

BoulogneQuevilly18:00

Boulogne - Quevilly

Boulogne are playing Quevilly at the National 1 of France on April 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Bourg-PeronnasRodez Aveyron18:00

Bourg-Peronnas - Rodez Aveyron

Bourg-Peronnas are playing Rodez Aveyron at the National 1 of France on April 19. The match will kick off 18:00 UTC.

ConcarneauChambly18:00

Concarneau - Chambly

Concarneau are playing Chambly at the National 1 of France on April 19. The match will kick off 18:00 UTC.

DrancyTours18:00

Drancy - Tours

Drancy are playing Tours at the National 1 of France on April 19. The match will kick off 18:00 UTC.

LEntente SSGDunkerque18:00

LEntente SSG - Dunkerque

LEntente SSG are playing Dunkerque at the National 1 of France on April 19. The match will kick off 18:00 UTC.

LavalVillefranche18:00

Laval - Villefranche

Laval are playing Villefranche at the National 1 of France on April 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Lyon DucherePau18:00

Lyon Duchere - Pau

Lyon Duchere are playing Pau at the National 1 of France on April 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Marignane GignacAvranches18:00

Marignane Gignac - Avranches

Marignane Gignac are playing Avranches at the National 1 of France on April 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Bremer SVOberneuland13:00

Bremer SV - Oberneuland

Bremer SV are playing Oberneuland at the Oberliga, Bremen of Germany on April 19. The match will kick off 13:00 UTC.

LichtenbergMalchower SV11:30

Lichtenberg - Malchower SV

Lichtenberg are playing Malchower SV at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on April 19. The match will kick off 11:30 UTC.

Lamia U-20Olympiakos U-2012:00

Lamia U-20 - Olympiakos U-20

Lamia U-20 are playing Olympiakos U-20 at the U-20 Super League of Greece on April 19. The match will kick off 12:00 UTC.

PAOK U-20Levadiakos U-2012:00

PAOK U-20 - Levadiakos U-20

PAOK U-20 are playing Levadiakos U-20 at the U-20 Super League of Greece on April 19. The match will kick off 12:00 UTC.

BohemiansUCD18:45

Bohemians - UCD

Bohemians are playing UCD at the Premier Division of Ireland on April 19. The match will kick off 18:45 UTC.

Derry CityShamrock18:45

Derry City - Shamrock

Derry City are playing Shamrock at the Premier Division of Ireland on April 19. The match will kick off 18:45 UTC.

DundalkFinn Harps18:45

Dundalk - Finn Harps

Dundalk are playing Finn Harps at the Premier Division of Ireland on April 19. The match will kick off 18:45 UTC.

St Patrick'sSligo Rovers18:45

St Patrick's - Sligo Rovers

St Patrick's are playing Sligo Rovers at the Premier Division of Ireland on April 19. The match will kick off 18:45 UTC.

WaterfordCork City18:45

Waterford - Cork City

Waterford are playing Cork City at the Premier Division of Ireland on April 19. The match will kick off 18:45 UTC.

Athlone TownGalway18:45

Athlone Town - Galway

Athlone Town are playing Galway at the 1 division of Ireland on April 19. The match will kick off 18:45 UTC.

BrayDrogheda18:45

Bray - Drogheda

Bray are playing Drogheda at the 1 division of Ireland on April 19. The match will kick off 18:45 UTC.

ShelbourneLimerick18:45

Shelbourne - Limerick

Shelbourne are playing Limerick at the 1 division of Ireland on April 19. The match will kick off 18:45 UTC.

Wexford YouthsCabinteely18:45

Wexford Youths - Cabinteely

Wexford Youths are playing Cabinteely at the 1 division of Ireland on April 19. The match will kick off 18:45 UTC.

Roma U-19Torino U-1911:00

Roma U-19 - Torino U-19

Roma U-19 are playing Torino U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on April 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Napoli U-19Inter U-1913:00

Napoli U-19 - Inter U-19

Napoli U-19 are playing Inter U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on April 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Sampdoria U-19Fiorentina U-1915:00

Sampdoria U-19 - Fiorentina U-19

Sampdoria U-19 are playing Fiorentina U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on April 19. The match will kick off 15:00 UTC.

SpartaksValmiera11:00

Spartaks - Valmiera

Spartaks are playing Valmiera at the Virsliga of Latvia on April 19. The match will kick off 11:00 UTC.

LiepajaDaugava D13:00

Liepaja - Daugava D

Liepaja are playing Daugava D at the Virsliga of Latvia on April 19. The match will kick off 13:00 UTC.

FK JelgavaFS Metta LU15:00

FK Jelgava - FS Metta LU

FK Jelgava are playing FS Metta LU at the Virsliga of Latvia on April 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Hegelmann LitauenDainava16:00

Hegelmann Litauen - Dainava

Hegelmann Litauen are playing Dainava at the 1 Lyga of Lithuania on April 19. The match will kick off 16:00 UTC.

AZ-2MVV Maastricht18:00

AZ-2 - MVV Maastricht

AZ-2 are playing MVV Maastricht at the Eerste Divisie of Netherlands on April 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Ajax-2TwentePostponedPst

Ajax-2 - Twente

Ajax-2 are playing Twente at the Eerste Divisie of Netherlands on April 19.

Almere City FCTelstar18:00

Almere City FC - Telstar

Almere City FC are playing Telstar at the Eerste Divisie of Netherlands on April 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Den BoschUtrecht-218:00

Den Bosch - Utrecht-2

Den Bosch are playing Utrecht-2 at the Eerste Divisie of Netherlands on April 19. The match will kick off 18:00 UTC.

EindhovenCambuur Leeuwarden18:00

Eindhoven - Cambuur Leeuwarden

Eindhoven are playing Cambuur Leeuwarden at the Eerste Divisie of Netherlands on April 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Go Ahead EaglesPSV-218:00

Go Ahead Eagles - PSV-2

Go Ahead Eagles are playing PSV-2 at the Eerste Divisie of Netherlands on April 19. The match will kick off 18:00 UTC.

RKCDordrecht 9018:00

RKC - Dordrecht 90

RKC are playing Dordrecht 90 at the Eerste Divisie of Netherlands on April 19. The match will kick off 18:00 UTC.

RodaFC Oss18:00

Roda - FC Oss

Roda are playing FC Oss at the Eerste Divisie of Netherlands on April 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Sparta RotterdamHelmond Sport18:00

Sparta Rotterdam - Helmond Sport

Sparta Rotterdam are playing Helmond Sport at the Eerste Divisie of Netherlands on April 19. The match will kick off 18:00 UTC.

VolendamNEC18:00

Volendam - NEC

Volendam are playing NEC at the Eerste Divisie of Netherlands on April 19. The match will kick off 18:00 UTC.

PSV WAjax W17:30

PSV W - Ajax W

PSV W are playing Ajax W at the Eredivisie, Championship round - Women of Netherlands on April 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Zwolle WADO Den Haag W17:30

Zwolle W - ADO Den Haag W

Zwolle W are playing ADO Den Haag W at the Eredivisie, Championship round - Women of Netherlands on April 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Heerenveen WAchilles 29 W17:30

Heerenveen W - Achilles 29 W

Heerenveen W are playing Achilles 29 W at the Eredivisie, Lower round - Women of Netherlands on April 19. The match will kick off 17:30 UTC.

VV Alkmaar WBarendrecht W17:30

VV Alkmaar W - Barendrecht W

VV Alkmaar W are playing Barendrecht W at the Eredivisie, Lower round - Women of Netherlands on April 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Newry CityGlentoran FC18:45

Newry City - Glentoran FC

Newry City are playing Glentoran FC at the Premiership, Relegation round of Northern Ireland on April 19. The match will kick off 18:45 UTC.

LKS LodzSandecja Nowy Sacz18:30

LKS Lodz - Sandecja Nowy Sacz

LKS Lodz are playing Sandecja Nowy Sacz at the I Liga of Poland on April 19. The match will kick off 18:30 UTC.

Sp. CovilhaPorto-210:15

Sp. Covilha - Porto-2

Sp. Covilha are playing Porto-2 at the Segunda Liga of Portugal on April 19. The match will kick off 10:15 UTC.

Cova PiedadeLeixoes15:00

Cova Piedade - Leixoes

Cova Piedade are playing Leixoes at the Segunda Liga of Portugal on April 19. The match will kick off 15:00 UTC.

EstorilOliveirense15:00

Estoril - Oliveirense

Estoril are playing Oliveirense at the Segunda Liga of Portugal on April 19. The match will kick off 15:00 UTC.

SC FarensePenafiel17:00

SC Farense - Penafiel

SC Farense are playing Penafiel at the Segunda Liga of Portugal on April 19. The match will kick off 17:00 UTC.

VarzimBraga-217:00

Varzim - Braga-2

Varzim are playing Braga-2 at the Segunda Liga of Portugal on April 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Orenburg-D0 - 1Rostov-D56'

Orenburg-D - Rostov-D

Orenburg-D are playing Rostov-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on April 19. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Rostov-D is winning 0-1.

FK Krasnodar-D0 - 0Zenit-D16'

FK Krasnodar-D - Zenit-D

FK Krasnodar-D are playing Zenit-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on April 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Lokomotiv-D0 - 0CSKA-D14'

Lokomotiv-D - CSKA-D

Lokomotiv-D are playing CSKA-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on April 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Ufa-D0 - 0Arsenal-D16'

Ufa-D - Arsenal-D

Ufa-D are playing Arsenal-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on April 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Spartak-DYenisey-D11:00

Spartak-D - Yenisey-D

Spartak-D are playing Yenisey-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on April 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Dinamo-DKr. Sovetov-D12:00

Dinamo-D - Kr. Sovetov-D

Dinamo-D are playing Kr. Sovetov-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on April 19. The match will kick off 12:00 UTC.

FK Murom3 - 0Dnepr SmolenskForfeitFrf

FK Murom - Dnepr Smolensk

FK Murom played Dnepr Smolensk at the PFL, Zapad of Russia on April 19. Dnepr Smolensk was forfeited with a 3-0 loss.. FK Murom won 3-0.

Luki-EnergiaPskov-74715:00

Luki-Energia - Pskov-747

Luki-Energia are playing Pskov-747 at the PFL, Zapad of Russia on April 19. The match will kick off 15:00 UTC.

TekstilshikTorpedo Vl15:30

Tekstilshik - Torpedo Vl

Tekstilshik are playing Torpedo Vl at the PFL, Zapad of Russia on April 19. The match will kick off 15:30 UTC.

Ayr UnitedRoss County18:05

Ayr United - Ross County

Ayr United are playing Ross County at the Championship of Scotland on April 19. The match will kick off 18:05 UTC.

Banska BystricaSlavoj Trebisov14:30

Banska Bystrica - Slavoj Trebisov

Banska Bystrica are playing Slavoj Trebisov at the 2. liga of Slovakia on April 19. The match will kick off 14:30 UTC.

Lokomotiva KosiceKomarno14:30

Lokomotiva Kosice - Komarno

Lokomotiva Kosice are playing Komarno at the 2. liga of Slovakia on April 19. The match will kick off 14:30 UTC.

PopradSamorin16:00

Poprad - Samorin

Poprad are playing Samorin at the 2. liga of Slovakia on April 19. The match will kick off 16:00 UTC.

SkalicaInter Bratislava16:00

Skalica - Inter Bratislava

Skalica are playing Inter Bratislava at the 2. liga of Slovakia on April 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Sporting Gijon-20 - 0Real Union16'

Sporting Gijon-2 - Real Union

Sporting Gijon-2 are playing Real Union at the Segunda B, Group 2 of Spain on April 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

TeruelVillarreal-214:00

Teruel - Villarreal-2

Teruel are playing Villarreal-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

BadalonaConquense15:00

Badalona - Conquense

Badalona are playing Conquense at the Segunda B, Group 3 of Spain on April 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Sants0 - 0Prat15'

Sants - Prat

Sants are playing Prat at the Tercera Division, Group 5 of Spain on April 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Silla0 - 0Crevillente30'

Silla - Crevillente

Silla are playing Crevillente at the Tercera Division, Group 6 of Spain on April 19. The match kicked off 09:45 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Torre Levante0 - 0Paiporta14'

Torre Levante - Paiporta

Torre Levante are playing Paiporta at the Tercera Division, Group 6 of Spain on April 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Villarreal-30 - 0Alzira15'

Villarreal-3 - Alzira

Villarreal-3 are playing Alzira at the Tercera Division, Group 6 of Spain on April 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Elche-2Vilamarxant16:00

Elche-2 - Vilamarxant

Elche-2 are playing Vilamarxant at the Tercera Division, Group 6 of Spain on April 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Carabanchel0 - 0Getafe-242'

Carabanchel - Getafe-2

Carabanchel are playing Getafe-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on April 19. The match kicked off 09:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

El CotilloLas Palmas-311:30

El Cotillo - Las Palmas-3

El Cotillo are playing Las Palmas-3 at the Tercera Division, Group 12 of Spain on April 19. The match will kick off 11:30 UTC.

LanzaroteGuimar11:30

Lanzarote - Guimar

Lanzarote are playing Guimar at the Tercera Division, Group 12 of Spain on April 19. The match will kick off 11:30 UTC.

Albacete-20 - 0Azuqueca15'

Albacete-2 - Azuqueca

Albacete-2 are playing Azuqueca at the Tercera Division, Group 18 of Spain on April 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Assyriska TurabdinTrollhattan13:00

Assyriska Turabdin - Trollhattan

Assyriska Turabdin are playing Trollhattan at the Division 1, Sodra of Sweden on April 19. The match will kick off 13:00 UTC.

UtsiktensLund13:00

Utsiktens - Lund

Utsiktens are playing Lund at the Division 1, Sodra of Sweden on April 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Carlstad UnitedSollentuna12:00

Carlstad United - Sollentuna

Carlstad United are playing Sollentuna at the Division 1, Norra of Sweden on April 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Linkoping CityForward13:00

Linkoping City - Forward

Linkoping City are playing Forward at the Division 1, Norra of Sweden on April 19. The match will kick off 13:00 UTC.

SandvikenRynninge13:00

Sandviken - Rynninge

Sandviken are playing Rynninge at the Division 1, Norra of Sweden on April 19. The match will kick off 13:00 UTC.

GauthiodIFK Tidaholm12:00

Gauthiod - IFK Tidaholm

Gauthiod are playing IFK Tidaholm at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on April 19. The match will kick off 12:00 UTC.

GrebbestadsUddevalla12:00

Grebbestads - Uddevalla

Grebbestads are playing Uddevalla at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on April 19. The match will kick off 12:00 UTC.

StenungsundAmal12:00

Stenungsund - Amal

Stenungsund are playing Amal at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on April 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Vanersborgs IFSavedalen12:00

Vanersborgs IF - Savedalen

Vanersborgs IF are playing Savedalen at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on April 19. The match will kick off 12:00 UTC.

LidkopingNordvarmland14:00

Lidkoping - Nordvarmland

Lidkoping are playing Nordvarmland at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

KarlbergSkiljebo12:00

Karlberg - Skiljebo

Karlberg are playing Skiljebo at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on April 19. The match will kick off 12:00 UTC.

KungsangenHudiksvall12:00

Kungsangen - Hudiksvall

Kungsangen are playing Hudiksvall at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on April 19. The match will kick off 12:00 UTC.

TabyEnkoping12:00

Taby - Enkoping

Taby are playing Enkoping at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on April 19. The match will kick off 12:00 UTC.

KvarnsvedenStocksund13:00

Kvarnsveden - Stocksund

Kvarnsveden are playing Stocksund at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on April 19. The match will kick off 13:00 UTC.

UllaredOlympic BK11:30

Ullared - Olympic BK

Ullared are playing Olympic BK at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on April 19. The match will kick off 11:30 UTC.

OnsalaEslov12:00

Onsala - Eslov

Onsala are playing Eslov at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on April 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Almeboda LinnerydIFK Hassleholm11:00

Almeboda Linneryd - IFK Hassleholm

Almeboda Linneryd are playing IFK Hassleholm at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on April 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Hassleholms IFHusqvarna12:00

Hassleholms IF - Husqvarna

Hassleholms IF are playing Husqvarna at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on April 19. The match will kick off 12:00 UTC.

OsterlenBromolla12:00

Osterlen - Bromolla

Osterlen are playing Bromolla at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on April 19. The match will kick off 12:00 UTC.

RappeBerga12:00

Rappe - Berga

Rappe are playing Berga at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on April 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Kasimpasa U-21Bursaspor U-2111:30

Kasimpasa U-21 - Bursaspor U-21

Kasimpasa U-21 are playing Bursaspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on April 19. The match will kick off 11:30 UTC.

Elazigspor U-21Osmanlispor U-2111:00

Elazigspor U-21 - Osmanlispor U-21

Elazigspor U-21 are playing Osmanlispor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on April 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Rukh VynnykyMykolaiv15:00

Rukh Vynnyky - Mykolaiv

Rukh Vynnyky are playing Mykolaiv at the Persha Liga of Ukraine on April 19. The match will kick off 15:00 UTC.

NewtownBala Town13:30

Newtown - Bala Town

Newtown are playing Bala Town at the Premier League, Championship Round of Wales on April 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Muktijoddha SKC0 - 0Saif SC43'

Muktijoddha SKC - Saif SC

Muktijoddha SKC are playing Saif SC at the Premier League of Bangladesh on April 19. The match kicked off 09:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Rahmatgonj MFS1 - 1Mohammedan Dhaka10'

Rahmatgonj MFS - Mohammedan Dhaka

Rahmatgonj MFS are playing Mohammedan Dhaka at the Premier League of Bangladesh on April 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Fujian TianxinChengdu Qianbao07:00

Fujian Tianxin - Chengdu Qianbao

Fujian Tianxin are playing Chengdu Qianbao at the League 2 of China on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Hebei EliteZibo Sunday07:00

Hebei Elite - Zibo Sunday

Hebei Elite are playing Zibo Sunday at the League 2 of China on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Inner MongoliaShanxi Xindu07:00

Inner Mongolia - Shanxi Xindu

Inner Mongolia are playing Shanxi Xindu at the League 2 of China on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Jiangsu YanchengYanbian Beiguo07:00

Jiangsu Yancheng - Yanbian Beiguo

Jiangsu Yancheng are playing Yanbian Beiguo at the League 2 of China on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Jiangxi LianshengShenzhen Pengcheng07:00

Jiangxi Liansheng - Shenzhen Pengcheng

Jiangxi Liansheng are playing Shenzhen Pengcheng at the League 2 of China on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Qingdao JonoonBaoding Yingli Yitong07:00

Qingdao Jonoon - Baoding Yingli Yitong

Qingdao Jonoon are playing Baoding Yingli Yitong at the League 2 of China on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Shenyang Urban FCBeijing Technology07:00

Shenyang Urban FC - Beijing Technology

Shenyang Urban FC are playing Beijing Technology at the League 2 of China on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Sichuan JiuniuSuzhou Dongwu07:00

Sichuan Jiuniu - Suzhou Dongwu

Sichuan Jiuniu are playing Suzhou Dongwu at the League 2 of China on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Taizhou YuandaJilin Baijia07:00

Taizhou Yuanda - Jilin Baijia

Taizhou Yuanda are playing Jilin Baijia at the League 2 of China on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Yinchuan HelanshanXian Daxing Chongde07:00

Yinchuan Helanshan - Xian Daxing Chongde

Yinchuan Helanshan are playing Xian Daxing Chongde at the League 2 of China on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Guangzou R-F U-19Hoi King06:30

Guangzou R-F U-19 - Hoi King

Guangzou R-F U-19 are playing Hoi King at the Premier League of Hong Kong on April 20. The match will kick off 06:30 UTC.

HK WarriorsPegasus06:30

HK Warriors - Pegasus

HK Warriors are playing Pegasus at the Premier League of Hong Kong on April 20. The match will kick off 06:30 UTC.

Tractor SaziPaykan13:30

Tractor Sazi - Paykan

Tractor Sazi are playing Paykan at the Gulf Pro League of Iran on April 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Nassaji MazandaranPadideh Mashhad14:30

Nassaji Mazandaran - Padideh Mashhad

Nassaji Mazandaran are playing Padideh Mashhad at the Gulf Pro League of Iran on April 19. The match will kick off 14:30 UTC.

Pars Jonoubi JamSepidrood Rasht14:30

Pars Jonoubi Jam - Sepidrood Rasht

Pars Jonoubi Jam are playing Sepidrood Rasht at the Gulf Pro League of Iran on April 19. The match will kick off 14:30 UTC.

FooladSanat Naft14:45

Foolad - Sanat Naft

Foolad are playing Sanat Naft at the Gulf Pro League of Iran on April 19. The match will kick off 14:45 UTC.

Tokyo VerdyAlbirex Niigata05:00

Tokyo Verdy - Albirex Niigata

Tokyo Verdy are playing Albirex Niigata at the J-League 2 of Japan on April 20. The match will kick off 05:00 UTC.

Ventforet KofuKyoto Purple Sanga05:00

Ventforet Kofu - Kyoto Purple Sanga

Ventforet Kofu are playing Kyoto Purple Sanga at the J-League 2 of Japan on April 20. The match will kick off 05:00 UTC.

JEF United WVegalta Sendai W03:30

JEF United W - Vegalta Sendai W

JEF United W are playing Vegalta Sendai W at the L1 League - Women of Japan on April 20. The match will kick off 03:30 UTC.

Kobe Leonessa WIga Kunoichi W04:00

Kobe Leonessa W - Iga Kunoichi W

Kobe Leonessa W are playing Iga Kunoichi W at the L1 League - Women of Japan on April 20. The match will kick off 04:00 UTC.

Parceiro Nagano WNittaidai W04:00

Parceiro Nagano W - Nittaidai W

Parceiro Nagano W are playing Nittaidai W at the L1 League - Women of Japan on April 20. The match will kick off 04:00 UTC.

Al Jazeera J.Al Ahly14:00

Al Jazeera J. - Al Ahly

Al Jazeera J. are playing Al Ahly at the National cup of Jordan on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Bla'ama SCAl Aqaba14:00

Bla'ama SC - Al Aqaba

Bla'ama SC are playing Al Aqaba at the National cup of Jordan on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Al-YarmoukAl-Weehdat16:30

Al-Yarmouk - Al-Weehdat

Al-Yarmouk are playing Al-Weehdat at the National cup of Jordan on April 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Asan MugunghwaAnyang06:00

Asan Mugunghwa - Anyang

Asan Mugunghwa are playing Anyang at the K-League 2 of Korea Republic on April 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Busan KyotongGangneung06:00

Busan Kyotong - Gangneung

Busan Kyotong are playing Gangneung at the National League of Korea Republic on April 20. The match will kick off 06:00 UTC.

ChangwonGyeongju KHNP06:00

Changwon - Gyeongju KHNP

Changwon are playing Gyeongju KHNP at the National League of Korea Republic on April 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Cheonan CityGimhae06:00

Cheonan City - Gimhae

Cheonan City are playing Gimhae at the National League of Korea Republic on April 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Daejeon KorailMokpo City06:00

Daejeon Korail - Mokpo City

Daejeon Korail are playing Mokpo City at the National League of Korea Republic on April 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Hang SaiSporting Macau11:05

Hang Sai - Sporting Macau

Hang Sai are playing Sporting Macau at the Elite League of Macao on April 19. The match will kick off 11:05 UTC.

Pulau PinangDarul Takzim-213:00

Pulau Pinang - Darul Takzim-2

Pulau Pinang are playing Darul Takzim-2 at the Premier League of Malaysia on April 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Al Quadisiya KhobarAl Baten15:45

Al Quadisiya Khobar - Al Baten

Al Quadisiya Khobar are playing Al Baten at the Pro League of Saudi Arabia on April 19. The match will kick off 15:45 UTC.

Al Raed BuraidahOhod17:30

Al Raed Buraidah - Ohod

Al Raed Buraidah are playing Ohod at the Pro League of Saudi Arabia on April 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Al Ahli JeddahAl Wahda Mecca17:45

Al Ahli Jeddah - Al Wahda Mecca

Al Ahli Jeddah are playing Al Wahda Mecca at the Pro League of Saudi Arabia on April 19. The match will kick off 17:45 UTC.

Al SahelHerafio Aleppo13:00

Al Sahel - Herafio Aleppo

Al Sahel are playing Herafio Aleppo at the Premier League of Syria on April 19. The match will kick off 13:00 UTC.

IttihadWahda13:00

Ittihad - Wahda

Ittihad are playing Wahda at the Premier League of Syria on April 19. The match will kick off 13:00 UTC.

JabalaTaliya13:00

Jabala - Taliya

Jabala are playing Taliya at the Premier League of Syria on April 19. The match will kick off 13:00 UTC.

KaramaHottin13:00

Karama - Hottin

Karama are playing Hottin at the Premier League of Syria on April 19. The match will kick off 13:00 UTC.

ShortaWathbah13:00

Shorta - Wathbah

Shorta are playing Wathbah at the Premier League of Syria on April 19. The match will kick off 13:00 UTC.

TeshrinMajd13:00

Teshrin - Majd

Teshrin are playing Majd at the Premier League of Syria on April 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Buriram UnitedTrat13:00

Buriram United - Trat

Buriram United are playing Trat at the League 1 of Thailand on April 19. The match will kick off 13:00 UTC.

AjmanIttihad Kalba13:55

Ajman - Ittihad Kalba

Ajman are playing Ittihad Kalba at the Premier League of Uae on April 19. The match will kick off 13:55 UTC.

Al Jazeera Abu DhabiDibba Al Fujairah14:00

Al Jazeera Abu Dhabi - Dibba Al Fujairah

Al Jazeera Abu Dhabi are playing Dibba Al Fujairah at the Premier League of Uae on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Al NasrEmirates16:30

Al Nasr - Emirates

Al Nasr are playing Emirates at the Premier League of Uae on April 19. The match will kick off 16:30 UTC.

QizilqumKokand-191213:30

Qizilqum - Kokand-1912

Qizilqum are playing Kokand-1912 at the PFL of Uzbekistan on April 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Da Nang0 - 0Song Lam Nghe An Vinh15'

Da Nang - Song Lam Nghe An Vinh

Da Nang are playing Song Lam Nghe An Vinh at the V-League of Vietnam on April 19. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

El Entag El HarbyAl Mokawloon15:30

El Entag El Harby - Al Mokawloon

El Entag El Harby are playing Al Mokawloon at the Premier League of Egypt on April 19. The match will kick off 15:30 UTC.

El Ittihad Al SakandaryMisr El-Maqasha15:30

El Ittihad Al Sakandary - Misr El-Maqasha

El Ittihad Al Sakandary are playing Misr El-Maqasha at the Premier League of Egypt on April 19. The match will kick off 15:30 UTC.

DakhliaSmouha18:00

Dakhlia - Smouha

Dakhlia are playing Smouha at the Premier League of Egypt on April 19. The match will kick off 18:00 UTC.

El GounahTalaea El Geish18:00

El Gounah - Talaea El Geish

El Gounah are playing Talaea El Geish at the Premier League of Egypt on April 19. The match will kick off 18:00 UTC.

KACM MarrakechOCK Khouribga19:00

KACM Marrakech - OCK Khouribga

KACM Marrakech are playing OCK Khouribga at the Botola Pro of Morocco on April 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Orlando City-2Forward Madison23:30

Orlando City-2 - Forward Madison

Orlando City-2 are playing Forward Madison at the USL League One of Usa on April 19. The match will kick off 23:30 UTC.

Boca JuniorsEstudiantes Rio Cuarto21:00

Boca Juniors - Estudiantes Rio Cuarto

Boca Juniors are playing Estudiantes Rio Cuarto at the National cup of Argentina on April 19. The match will kick off 21:00 UTC.

Independiente RivadaviaAtletico Rafaela20:30

Independiente Rivadavia - Atletico Rafaela

Independiente Rivadavia are playing Atletico Rafaela at the Primera B Nacional of Argentina on April 19. The match will kick off 20:30 UTC.

Chacarita JuniorsCentral Cordoba23:00

Chacarita Juniors - Central Cordoba

Chacarita Juniors are playing Central Cordoba at the Primera B Nacional of Argentina on April 19. The match will kick off 23:00 UTC.

CA AcassusoFenix A18:30

CA Acassuso - Fenix A

CA Acassuso are playing Fenix A at the Primera B Metropolitana of Argentina on April 19. The match will kick off 18:30 UTC.

Tristan SuarezJJ Urquiza18:30

Tristan Suarez - JJ Urquiza

Tristan Suarez are playing JJ Urquiza at the Primera B Metropolitana of Argentina on April 19. The match will kick off 18:30 UTC.

BanfieldEstudiantes de La Plata20:45

Banfield - Estudiantes de La Plata

Banfield are playing Estudiantes de La Plata at the Copa de la Superliga of Argentina on April 19. The match will kick off 20:45 UTC.

HuracanSan Lorenzo23:00

Huracan - San Lorenzo

Huracan are playing San Lorenzo at the Copa de la Superliga of Argentina on April 19. The match will kick off 23:00 UTC.

Ferroviaria WSantos W20:00

Ferroviaria W - Santos W

Ferroviaria W are playing Santos W at the Brasileiro - Women of Brasil on April 19. The match will kick off 20:00 UTC.

Bayswater CityArmadale07:00

Bayswater City - Armadale

Bayswater City are playing Armadale at the NPL Western Australia of Australia on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Floreat AthenaCockburn City07:00

Floreat Athena - Cockburn City

Floreat Athena are playing Cockburn City at the NPL Western Australia of Australia on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Inglewood UnitedBalcatta07:00

Inglewood United - Balcatta

Inglewood United are playing Balcatta at the NPL Western Australia of Australia on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Rockingham CitySorrento FC07:00

Rockingham City - Sorrento FC

Rockingham City are playing Sorrento FC at the NPL Western Australia of Australia on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Stirling LionsECU Joondalup07:00

Stirling Lions - ECU Joondalup

Stirling Lions are playing ECU Joondalup at the NPL Western Australia of Australia on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

APIA Tigers1 - 1Blacktown CityFull TimeFT

APIA Tigers - Blacktown City

APIA Tigers played Blacktown City at the NPL New South Wales of Australia on April 19. The match kicked off 06:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sydney Olympic2 - 2Manly United FCFull TimeFT

Sydney Olympic - Manly United FC

Sydney Olympic played Manly United FC at the NPL New South Wales of Australia on April 19. The match kicked off 06:45 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Lake Macquarie2 - 1Adamstown RosebudsFull TimeFT

Lake Macquarie - Adamstown Rosebuds

Lake Macquarie played Adamstown Rosebuds at the NPL Northern NSW of Australia on April 19. The match kicked off 04:30 UTC. Lake Macquarie won 2-1.

Maitland2 - 1Edgeworth EaglesFull TimeFT

Maitland - Edgeworth Eagles

Maitland played Edgeworth Eagles at the NPL Northern NSW of Australia on April 19. The match kicked off 04:30 UTC. Maitland won 2-1.

Lambton Jaffas2 - 1Weston BearsFull TimeFT

Lambton Jaffas - Weston Bears

Lambton Jaffas played Weston Bears at the NPL Northern NSW of Australia on April 19. The match kicked off 06:30 UTC. Lambton Jaffas won 2-1.

Hamilton OlympicNewcastle Jets-204:30

Hamilton Olympic - Newcastle Jets-2

Hamilton Olympic are playing Newcastle Jets-2 at the NPL Northern NSW of Australia on April 20. The match will kick off 04:30 UTC.

Broadmeadow MagicValentine07:00

Broadmeadow Magic - Valentine

Broadmeadow Magic are playing Valentine at the NPL Northern NSW of Australia on April 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Bulgaria U-18Georgia U-1813:00

Bulgaria U-18 - Georgia U-18

Bulgaria U-18 are playing Georgia U-18 at the FRIENDLIES U-18 of International on April 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Denmark U-18France U-1814:00

Denmark U-18 - France U-18

Denmark U-18 are playing France U-18 at the FRIENDLIES U-18 of International on April 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Portugal U-18Mexico U-1816:00

Portugal U-18 - Mexico U-18

Portugal U-18 are playing Mexico U-18 at the FRIENDLIES U-18 of International on April 19. The match will kick off 16:00 UTC.