Bandari vs Kisumu All Stars Live Score and Live Stream

11:00, Saturday, May 9
Copy
Embed Bandari - Kisumu All Stars
Live
Kenya Premier League
0 : 0
Pst
The match is postponed.
12
Kisumu All Stars have gone 12 consecutive matches without a clean sheet.
7
Kisumu All Stars have gone 7 consecutive away matches without a draw.
6
Bandari have gone 6 consecutive matches without a defeat.
Live Match Report

Bandari are playing Kisumu All Stars at the Premier League of Kenya on May 9. Bandari are 9th in the table with 32 points after 23 matches, while Kisumu All Stars are 16th with 9 points in 22 matches.

ScoreBat is covering Bandari vs Kisumu All Stars in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and official video highlights. You can watch Bandari vs Kisumu All Stars live stream here on ScoreBat when the official streaming is available. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We will provide only official live stream strictly from the official channels of Kenya Premier League, Bandari or Kisumu All Stars whenever available. We cover all matches of Kenya Premier League in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/bandari-vs-kisumu-all-stars-live-stream/.

Kenya Premier League's live standings are availble and updated in real time.

Bandari have won Kariobangi Sharks, KCB and Mathare United in their previous 4 matches, while Kisumu All Stars have lost to Mathare United in their previous match.

Previous Meetings
December 14th, 2019 - Premier League

Bandari and Kisumu All Stars have met once in their recent history. Bandari won that match.

Bandari have won 9 of their 23 matches in Premier League, drawing 5 and having 9 defeats this season. They have scored 29 goals - 1.26 per match, conceding 27 - 1.17 per match. Kisumu All Stars have won 2 of their 22 matches in Premier League, drawing 3 and having 17 defeats this season. They have scored 13 goals - 0.59 per match, conceding 50 - 2.27 per match.

Goals and video highlights of the match between Bandari and Kisumu All Stars are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Bandari or Kisumu All Stars score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Bandari and Kisumu All Stars include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Bandari vs Kisumu All Stars with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Kenya Premier League are available whenever we can find an official stream from the official acounts of the league. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country or there aren't any official live streams available. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Everton5 - 2West Bromwich AlbionFull TimeFT

Everton - West Bromwich Albion

Everton played West Bromwich Albion at the Premier League of England on September 19. The match kicked off 11:30 UTC. Everton won 5-2.

Leeds3 - 1Fulham52'

Leeds - Fulham

Leeds are playing Fulham at the Premier League of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Leeds are winning 3-1.

Manchester UnitedCrystal Palace16:30

Manchester United - Crystal Palace

Manchester United are playing Crystal Palace at the Premier League of England on September 19. The match will kick off 16:30 UTC.

ArsenalWest Ham United19:00

Arsenal - West Ham United

Arsenal are playing West Ham United at the Premier League of England on September 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Villarreal0 - 1Eibar51'

Villarreal - Eibar

Villarreal are playing Eibar at the La Liga of Spain on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Eibar are winning 0-1.

GetafeOsasuna16:30

Getafe - Osasuna

Getafe are playing Osasuna at the La Liga of Spain on September 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Celta VigoValencia19:00

Celta Vigo - Valencia

Celta Vigo are playing Valencia at the La Liga of Spain on September 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Eintracht Frankfurt1 - 1Arminia Bielefeld83'

Eintracht Frankfurt - Arminia Bielefeld

Eintracht Frankfurt are playing Arminia Bielefeld at the Bundesliga of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Koln1 - 2Hoffenheim80'

Koln - Hoffenheim

Koln are playing Hoffenheim at the Bundesliga of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Hoffenheim are winning 1-2.

Stuttgart2 - 3SC Freiburg82'

Stuttgart - SC Freiburg

Stuttgart are playing SC Freiburg at the Bundesliga of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and SC Freiburg are winning 2-3.

Union Berlin1 - 2Augsburg83'

Union Berlin - Augsburg

Union Berlin are playing Augsburg at the Bundesliga of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Augsburg are winning 1-2.

Werder Bremen1 - 3Hertha Berlin81'

Werder Bremen - Hertha Berlin

Werder Bremen are playing Hertha Berlin at the Bundesliga of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Hertha Berlin are winning 1-3.

Borussia DortmundBorussia Monchengladbach16:30

Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach

Borussia Dortmund are playing Borussia Monchengladbach at the Bundesliga of Germany on September 19. The match will kick off 16:30 UTC.

FiorentinaTorino16:00

Fiorentina - Torino

Fiorentina are playing Torino at the Serie A of Italy on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

VeronaRoma18:45

Verona - Roma

Verona are playing Roma at the Serie A of Italy on September 19. The match will kick off 18:45 UTC.

Lens0 - 0Bordeaux11'

Lens - Bordeaux

Lens are playing Bordeaux at the Ligue 1 of France on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

RennesMonaco19:00

Rennes - Monaco

Rennes are playing Monaco at the Ligue 1 of France on September 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Nottingham Forest0 - 2Cardiff CityFull TimeFT

Nottingham Forest - Cardiff City

Nottingham Forest played Cardiff City at the Championship of England on September 19. The match kicked off 11:30 UTC. Cardiff City won 0-2.

Blackburn3 - 0Wycombe Wanderers54'

Blackburn - Wycombe Wanderers

Blackburn are playing Wycombe Wanderers at the Championship of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Blackburn are winning 3-0.

Brentford0 - 0HuddersfieldHalf TimeHT

Brentford - Huddersfield

Brentford are playing Huddersfield at the Championship of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Luton1 - 0Derby County52'

Luton - Derby County

Luton are playing Derby County at the Championship of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Luton are winning 1-0.

Middlesbrough0 - 1Bournemouth52'

Middlesbrough - Bournemouth

Middlesbrough are playing Bournemouth at the Championship of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Bournemouth are winning 0-1.

Norwich City1 - 2Preston NE49'

Norwich City - Preston NE

Norwich City are playing Preston NE at the Championship of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Preston NE are winning 1-2.

Reading0 - 0Barnsley53'

Reading - Barnsley

Reading are playing Barnsley at the Championship of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Rotherham0 - 1Millwall51'

Rotherham - Millwall

Rotherham are playing Millwall at the Championship of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Millwall are winning 0-1.

Sheffield Wednesday0 - 0Watford53'

Sheffield Wednesday - Watford

Sheffield Wednesday are playing Watford at the Championship of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Swansea City0 - 0Birmingham52'

Swansea City - Birmingham

Swansea City are playing Birmingham at the Championship of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

AZ0 - 1Zwolle41'

AZ - Zwolle

AZ are playing Zwolle at the Eredivisie of Netherlands on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and Zwolle are winning 0-1.

VitesseSparta Rotterdam16:45

Vitesse - Sparta Rotterdam

Vitesse are playing Sparta Rotterdam at the Eredivisie of Netherlands on September 19. The match will kick off 16:45 UTC.

PSVEmmen18:00

PSV - Emmen

PSV are playing Emmen at the Eredivisie of Netherlands on September 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Fortuna SittardHeerenveen19:00

Fortuna Sittard - Heerenveen

Fortuna Sittard are playing Heerenveen at the Eredivisie of Netherlands on September 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Celtic3 - 1Livingston53'

Celtic - Livingston

Celtic are playing Livingston at the Premier League of Scotland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Celtic are winning 3-1.

Dundee United1 - 0St. Mirren52'

Dundee United - St. Mirren

Dundee United are playing St. Mirren at the Premier League of Scotland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Dundee United are winning 1-0.

Kilmarnock1 - 1Hamilton54'

Kilmarnock - Hamilton

Kilmarnock are playing Hamilton at the Premier League of Scotland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

St. Johnstone0 - 1Ross County55'

St. Johnstone - Ross County

St. Johnstone are playing Ross County at the Premier League of Scotland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Ross County are winning 0-1.

Nacional0 - 0Boavista10'

Nacional - Boavista

Nacional are playing Boavista at the Primeira Liga of Portugal on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

SportingGil VicentePostponedPst

Sporting - Gil Vicente

Sporting are playing Gil Vicente at the Primeira Liga of Portugal on September 19.

PortoBraga20:00

Porto - Braga

Porto are playing Braga at the Primeira Liga of Portugal on September 19. The match will kick off 20:00 UTC.

Ural1 - 1Zenit80'

Ural - Zenit

Ural are playing Zenit at the Premier League of Russia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

RostovRotorPostponedPst

Rostov - Rotor

Rostov are playing Rotor at the Premier League of Russia on September 19.

CSKA FC0 - 0LoriFull TimeFT

CSKA FC - Lori

CSKA FC played Lori at the National Cup of Armenia on September 19. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Shirak1 - 2AlashkertFull TimeFT

Shirak - Alashkert

Shirak played Alashkert at the National Cup of Armenia on September 19. The match kicked off 12:30 UTC. Alashkert won 1-2.

AraratSevan15:30

Ararat - Sevan

Ararat are playing Sevan at the National Cup of Armenia on September 19. The match will kick off 15:30 UTC.

Salzburg0 - 0Altach11'

Salzburg - Altach

Salzburg are playing Altach at the Bundesliga of Austria on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sturm0 - 0Rapid11'

Sturm - Rapid

Sturm are playing Rapid at the Bundesliga of Austria on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Tirol1 - 0LASK Linz11'

Tirol - LASK Linz

Tirol are playing LASK Linz at the Bundesliga of Austria on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and Tirol are winning 1-0.

HornLiefering18:30

Horn - Liefering

Horn are playing Liefering at the 2. Liga of Austria on September 19. The match will kick off 18:30 UTC.

Vitebsk1 - 1BelshinaFull TimeFT

Vitebsk - Belshina

Vitebsk played Belshina at the Premier League of Belarus on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Dinamo Brest2 - 1Energetik-BGUFull TimeFT

Dinamo Brest - Energetik-BGU

Dinamo Brest played Energetik-BGU at the Premier League of Belarus on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Dinamo Brest won 2-1.

Gorodeya0 - 0Torpedo-BelAZ9'

Gorodeya - Torpedo-BelAZ

Gorodeya are playing Torpedo-BelAZ at the Premier League of Belarus on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Oostende1 - 0Oud-HeverleeHalf TimeHT

Oostende - Oud-Heverlee

Oostende are playing Oud-Heverlee at the First Division A of Belgium on September 19. The match kicked off 14:15 UTC. It's half time and Oostende are winning 1-0.

MouscronGent16:30

Mouscron - Gent

Mouscron are playing Gent at the First Division A of Belgium on September 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Waasland-BeverenAnderlecht18:45

Waasland-Beveren - Anderlecht

Waasland-Beveren are playing Anderlecht at the First Division A of Belgium on September 19. The match will kick off 18:45 UTC.

St. GilloiseRFC Seraing18:45

St. Gilloise - RFC Seraing

St. Gilloise are playing RFC Seraing at the First Division B of Belgium on September 19. The match will kick off 18:45 UTC.

BeroeCherno More15:45

Beroe - Cherno More

Beroe are playing Cherno More at the A PFG of Bulgaria on September 19. The match will kick off 15:45 UTC.

LevskiCSKA 1948 Sofia18:00

Levski - CSKA 1948 Sofia

Levski are playing CSKA 1948 Sofia at the A PFG of Bulgaria on September 19. The match will kick off 18:00 UTC.

NK Gorica0 - 0NK Istra 196111'

NK Gorica - NK Istra 1961

NK Gorica are playing NK Istra 1961 at the 1 HNL of Croatia on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Dinamo ZagrebSlaven Koprivnica17:05

Dinamo Zagreb - Slaven Koprivnica

Dinamo Zagreb are playing Slaven Koprivnica at the 1 HNL of Croatia on September 19. The match will kick off 17:05 UTC.

AEP PaphosEthnikos Achnas15:30

AEP Paphos - Ethnikos Achnas

AEP Paphos are playing Ethnikos Achnas at the 1. Division of Cyprus on September 19. The match will kick off 15:30 UTC.

AELKarmiotissa17:30

AEL - Karmiotissa

AEL are playing Karmiotissa at the 1. Division of Cyprus on September 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Opava0 - 0Budejovice39'

Opava - Budejovice

Opava are playing Budejovice at the First League of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Ostrava1 - 0Pardubice39'

Ostrava - Pardubice

Ostrava are playing Pardubice at the First League of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and Ostrava are winning 1-0.

SlovackoPribramPostponedPst

Slovacko - Pribram

Slovacko are playing Pribram at the First League of Czech Republic on September 19.

Bohemians 1905Plzen17:00

Bohemians 1905 - Plzen

Bohemians 1905 are playing Plzen at the First League of Czech Republic on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

ChrudimSlavoj VysehradPostponedPst

Chrudim - Slavoj Vysehrad

Chrudim are playing Slavoj Vysehrad at the FNL of Czech Republic on September 19.

Dukla Praha2 - 1Trinec40'

Dukla Praha - Trinec

Dukla Praha are playing Trinec at the FNL of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and Dukla Praha are winning 2-1.

Zizkov0 - 0Hradec Kralove39'

Zizkov - Hradec Kralove

Zizkov are playing Hradec Kralove at the FNL of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Midtjylland1 - 0Lyngby83'

Midtjylland - Lyngby

Midtjylland are playing Lyngby at the Superliga of Denmark on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Midtjylland are winning 1-0.

Blackpool2 - 0Swindon Town52'

Blackpool - Swindon Town

Blackpool are playing Swindon Town at the League One of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Blackpool are winning 2-0.

Bristol Rovers0 - 0Ipswich Town51'

Bristol Rovers - Ipswich Town

Bristol Rovers are playing Ipswich Town at the League One of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Burton Albion0 - 0Accrington Stanley51'

Burton Albion - Accrington Stanley

Burton Albion are playing Accrington Stanley at the League One of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Charlton Athletic0 - 2Doncaster Rovers52'

Charlton Athletic - Doncaster Rovers

Charlton Athletic are playing Doncaster Rovers at the League One of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Doncaster Rovers are winning 0-2.

Hull City0 - 0Crewe49'

Hull City - Crewe

Hull City are playing Crewe at the League One of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Milton Keynes Dons0 - 1Lincoln City51'

Milton Keynes Dons - Lincoln City

Milton Keynes Dons are playing Lincoln City at the League One of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Lincoln City are winning 0-1.

Oxford United0 - 1Sunderland51'

Oxford United - Sunderland

Oxford United are playing Sunderland at the League One of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Sunderland are winning 0-1.

Peterborough United0 - 0Fleetwood Town53'

Peterborough United - Fleetwood Town

Peterborough United are playing Fleetwood Town at the League One of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Shrewsbury0 - 1Northampton49'

Shrewsbury - Northampton

Shrewsbury are playing Northampton at the League One of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Northampton are winning 0-1.

Wigan1 - 2Gillingham52'

Wigan - Gillingham

Wigan are playing Gillingham at the League One of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Gillingham are winning 1-2.

Wimbledon1 - 2Plymouth48'

Wimbledon - Plymouth

Wimbledon are playing Plymouth at the League One of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Plymouth are winning 1-2.

Carlisle2 - 0Southend UnitedFull TimeFT

Carlisle - Southend United

Carlisle played Southend United at the League Two of England on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Carlisle won 2-0.

Colchester1 - 0Bolton51'

Colchester - Bolton

Colchester are playing Bolton at the League Two of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Colchester are winning 1-0.

Crawley Town1 - 0Scunthorpe United56'

Crawley Town - Scunthorpe United

Crawley Town are playing Scunthorpe United at the League Two of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Crawley Town are winning 1-0.

Exeter0 - 1Port Vale55'

Exeter - Port Vale

Exeter are playing Port Vale at the League Two of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Port Vale are winning 0-1.

Forest Green0 - 1Bradford52'

Forest Green - Bradford

Forest Green are playing Bradford at the League Two of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Bradford are winning 0-1.

Grimsby0 - 1Salford City51'

Grimsby - Salford City

Grimsby are playing Salford City at the League Two of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Salford City are winning 0-1.

Harrogate Town2 - 1Walsall55'

Harrogate Town - Walsall

Harrogate Town are playing Walsall at the League Two of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Harrogate Town are winning 2-1.

Leyton Orient0 - 1Mansfield Town55'

Leyton Orient - Mansfield Town

Leyton Orient are playing Mansfield Town at the League Two of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Mansfield Town are winning 0-1.

Morecambe0 - 3Cambridge United54'

Morecambe - Cambridge United

Morecambe are playing Cambridge United at the League Two of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Cambridge United are winning 0-3.

Newport1 - 1Barrow48'

Newport - Barrow

Newport are playing Barrow at the League Two of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Stevenage0 - 0Oldham AthleticHalf TimeHT

Stevenage - Oldham Athletic

Stevenage are playing Oldham Athletic at the League Two of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Tranmere Rovers0 - 3Cheltenham Town54'

Tranmere Rovers - Cheltenham Town

Tranmere Rovers are playing Cheltenham Town at the League Two of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Cheltenham Town are winning 0-3.

Tallinna Kalev1 - 2Tammeka TartuFull TimeFT

Tallinna Kalev - Tammeka Tartu

Tallinna Kalev played Tammeka Tartu at the Meistriliiga of Estonia on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Tammeka Tartu won 1-2.

Trans Narva0 - 1Tulevik ViljandiFull TimeFT

Trans Narva - Tulevik Viljandi

Trans Narva played Tulevik Viljandi at the Meistriliiga of Estonia on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Tulevik Viljandi won 0-1.

Kuressaare2 - 2LegionFull TimeFT

Kuressaare - Legion

Kuressaare played Legion at the Meistriliiga of Estonia on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

PaideLegionCanceledCanc

Paide - Legion

Paide are playing Legion at the Meistriliiga of Estonia on September 19.

HIFK2 - 0Mariehamn52'

HIFK - Mariehamn

HIFK are playing Mariehamn at the Veikkausliiga of Finland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and HIFK are winning 2-0.

Ilves1 - 1Haka55'

Ilves - Haka

Ilves are playing Haka at the Veikkausliiga of Finland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Inter Turku0 - 1SJK53'

Inter Turku - SJK

Inter Turku are playing SJK at the Veikkausliiga of Finland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and SJK are winning 0-1.

Clermont1 - 1ToulouseFull TimeFT

Clermont - Toulouse

Clermont played Toulouse at the Ligue 2 of France on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

CaenChambly17:00

Caen - Chambly

Caen are playing Chambly at the Ligue 2 of France on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

ChateaurouxAmiens17:00

Chateauroux - Amiens

Chateauroux are playing Amiens at the Ligue 2 of France on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

DunkerqueValenciennes17:00

Dunkerque - Valenciennes

Dunkerque are playing Valenciennes at the Ligue 2 of France on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

GrenobleAjaccio17:00

Grenoble - Ajaccio

Grenoble are playing Ajaccio at the Ligue 2 of France on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Le HavreNiort17:00

Le Havre - Niort

Le Havre are playing Niort at the Ligue 2 of France on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Paris FCNancy17:00

Paris FC - Nancy

Paris FC are playing Nancy at the Ligue 2 of France on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

PauGuingamp17:00

Pau - Guingamp

Pau are playing Guingamp at the Ligue 2 of France on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

SochauxRodez Aveyron17:00

Sochaux - Rodez Aveyron

Sochaux are playing Rodez Aveyron at the Ligue 2 of France on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Hannover2 - 0KarlsruherFull TimeFT

Hannover - Karlsruher

Hannover played Karlsruher at the 2. Bundesliga of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Hannover won 2-0.

Sandhausen3 - 2DarmstadtFull TimeFT

Sandhausen - Darmstadt

Sandhausen played Darmstadt at the 2. Bundesliga of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Sandhausen won 3-2.

Wurzburger Kickers0 - 3Erzgebirge AueFull TimeFT

Wurzburger Kickers - Erzgebirge Aue

Wurzburger Kickers played Erzgebirge Aue at the 2. Bundesliga of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Erzgebirge Aue won 0-3.

Bayern-22 - 2Turkgucu-AtasporFull TimeFT

Bayern-2 - Turkgucu-Ataspor

Bayern-2 played Turkgucu-Ataspor at the 3. Liga of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Hansa3 - 1DuisburgFull TimeFT

Hansa - Duisburg

Hansa played Duisburg at the 3. Liga of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Hansa won 3-1.

Lubeck1 - 1SaarbruckenFull TimeFT

Lubeck - Saarbrucken

Lubeck played Saarbrucken at the 3. Liga of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Meppen1 - 31860 MunchenFull TimeFT

Meppen - 1860 Munchen

Meppen played 1860 Munchen at the 3. Liga of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. 1860 Munchen won 1-3.

Wehen Wiesbaden0 - 0VerlFull TimeFT

Wehen Wiesbaden - Verl

Wehen Wiesbaden played Verl at the 3. Liga of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Zwickau2 - 1UnterhachingFull TimeFT

Zwickau - Unterhaching

Zwickau played Unterhaching at the 3. Liga of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Zwickau won 2-1.

PanaitolikosAEK17:30

Panaitolikos - AEK

Panaitolikos are playing AEK at the Super League 1 of Greece on September 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Fjolnir1 - 0KA Akureyri52'

Fjolnir - KA Akureyri

Fjolnir are playing KA Akureyri at the Premier League of Iceland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Fjolnir are winning 1-0.

ShelbourneFinn Harps18:30

Shelbourne - Finn Harps

Shelbourne are playing Finn Harps at the Premier Division of Ireland on September 19. The match will kick off 18:30 UTC.

Zejtun Corinthians0 - 0Santa Lucia11'

Zejtun Corinthians - Santa Lucia

Zejtun Corinthians are playing Santa Lucia at the Premier Division of Malta on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

MostaGudja United19:15

Mosta - Gudja United

Mosta are playing Gudja United at the Premier Division of Malta on September 19. The match will kick off 19:15 UTC.

FC Oss1 - 0Cambuur Leeuwarden41'

FC Oss - Cambuur Leeuwarden

FC Oss are playing Cambuur Leeuwarden at the Eerste Divisie of Netherlands on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and FC Oss are winning 1-0.

Makedonija2 - 1Vardar80'

Makedonija - Vardar

Makedonija are playing Vardar at the Prva liga of North Macedonia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Makedonija are winning 2-1.

Rabotnicki0 - 1Struga85'

Rabotnicki - Struga

Rabotnicki are playing Struga at the Prva liga of North Macedonia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Struga are winning 0-1.

ValerengaMolde16:00

Valerenga - Molde

Valerenga are playing Molde at the Eliteserien of Norway on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

SarpsborgMjondalen18:30

Sarpsborg - Mjondalen

Sarpsborg are playing Mjondalen at the Eliteserien of Norway on September 19. The match will kick off 18:30 UTC.

Lechia Gdansk4 - 2Stal MielecFull TimeFT

Lechia Gdansk - Stal Mielec

Lechia Gdansk played Stal Mielec at the Ekstraklasa of Poland on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Lechia Gdansk won 4-2.

Pogon SzczecinSlask15:30

Pogon Szczecin - Slask

Pogon Szczecin are playing Slask at the Ekstraklasa of Poland on September 19. The match will kick off 15:30 UTC.

LegiaGornik Zabrze18:00

Legia - Gornik Zabrze

Legia are playing Gornik Zabrze at the Ekstraklasa of Poland on September 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Widzew2 - 0OlsztynFull TimeFT

Widzew - Olsztyn

Widzew played Olsztyn at the I Liga of Poland on September 19. The match kicked off 10:40 UTC. Widzew won 2-0.

Sandecja Nowy Sacz0 - 1Odra Opole43'

Sandecja Nowy Sacz - Odra Opole

Sandecja Nowy Sacz are playing Odra Opole at the I Liga of Poland on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and Odra Opole are winning 0-1.

Zaglebie Sosnowiec0 - 0LKS Lodz11'

Zaglebie Sosnowiec - LKS Lodz

Zaglebie Sosnowiec are playing LKS Lodz at the I Liga of Poland on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

BelchatowTychy 7116:00

Belchatow - Tychy 71

Belchatow are playing Tychy 71 at the I Liga of Poland on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Chrobry GlogowJastrzebie16:00

Chrobry Glogow - Jastrzebie

Chrobry Glogow are playing Jastrzebie at the I Liga of Poland on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

NiecieczaResovia Rzeszow18:00

Nieciecza - Resovia Rzeszow

Nieciecza are playing Resovia Rzeszow at the I Liga of Poland on September 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Casa Pia0 - 6Benfica-2Full TimeFT

Casa Pia - Benfica-2

Casa Pia played Benfica-2 at the Segunda Liga of Portugal on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Benfica-2 won 0-6.

Arouca0 - 0Leixoes42'

Arouca - Leixoes

Arouca are playing Leixoes at the Segunda Liga of Portugal on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

CD Mafra0 - 0Academico Viseu42'

CD Mafra - Academico Viseu

CD Mafra are playing Academico Viseu at the Segunda Liga of Portugal on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Porto-2Vizela16:00

Porto-2 - Vizela

Porto-2 are playing Vizela at the Segunda Liga of Portugal on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Sp. CovilhaCova Piedade17:00

Sp. Covilha - Cova Piedade

Sp. Covilha are playing Cova Piedade at the Segunda Liga of Portugal on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

SepsiViitorul Constanta16:00

Sepsi - Viitorul Constanta

Sepsi are playing Viitorul Constanta at the Liga 1 of Romania on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Universitatea CraiovaVoluntari18:45

Universitatea Craiova - Voluntari

Universitatea Craiova are playing Voluntari at the Liga 1 of Romania on September 19. The match will kick off 18:45 UTC.

SKA Khabarovsk0 - 0BalticaFull TimeFT

SKA Khabarovsk - Baltica

SKA Khabarovsk played Baltica at the FNL of Russia on September 19. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Tom1 - 3Volgar-GazpromFull TimeFT

Tom - Volgar-Gazprom

Tom played Volgar-Gazprom at the FNL of Russia on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Volgar-Gazprom won 1-3.

Chertanovo0 - 3FakelFull TimeFT

Chertanovo - Fakel

Chertanovo played Fakel at the FNL of Russia on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Fakel won 0-3.

Spartak-22 - 1VelesFull TimeFT

Spartak-2 - Veles

Spartak-2 played Veles at the FNL of Russia on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Spartak-2 won 2-1.

YeniseyTorpedoPostponedPst

Yenisey - Torpedo

Yenisey are playing Torpedo at the FNL of Russia on September 19.

Nizhnyi Novgorod3 - 0ShinnikFull TimeFT

Nizhnyi Novgorod - Shinnik

Nizhnyi Novgorod played Shinnik at the FNL of Russia on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Nizhnyi Novgorod won 3-0.

Orenburg0 - 0AkronFull TimeFT

Orenburg - Akron

Orenburg played Akron at the FNL of Russia on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dynamo Br0 - 0Tekstilshik52'

Dynamo Br - Tekstilshik

Dynamo Br are playing Tekstilshik at the FNL of Russia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Irtysh Omsk0 - 1Kr. Sovetov41'

Irtysh Omsk - Kr. Sovetov

Irtysh Omsk are playing Kr. Sovetov at the FNL of Russia on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and Kr. Sovetov are winning 0-1.

FC Chayka1 - 0FK Krasnodar-212'

FC Chayka - FK Krasnodar-2

FC Chayka are playing FK Krasnodar-2 at the FNL of Russia on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and FC Chayka are winning 1-0.

Neftekhimik0 - 0Alania10'

Neftekhimik - Alania

Neftekhimik are playing Alania at the FNL of Russia on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Backa Palanka0 - 0Napredak53'

Backa Palanka - Napredak

Backa Palanka are playing Napredak at the Super Liga of Serbia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

FK Metalac1 - 0Mladost Lucani52'

FK Metalac - Mladost Lucani

FK Metalac are playing Mladost Lucani at the Super Liga of Serbia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and FK Metalac are winning 1-0.

Radnicki Nis0 - 0Cukaricki55'

Radnicki Nis - Cukaricki

Radnicki Nis are playing Cukaricki at the Super Liga of Serbia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

PohronieSered17:00

Pohronie - Sered

Pohronie are playing Sered at the Super Liga of Slovakia on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Spartak TrnavaZlate Moravce17:00

Spartak Trnava - Zlate Moravce

Spartak Trnava are playing Zlate Moravce at the Super Liga of Slovakia on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

TrencinNitra17:00

Trencin - Nitra

Trencin are playing Nitra at the Super Liga of Slovakia on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

RuzomberokZemplin Michalovce18:00

Ruzomberok - Zemplin Michalovce

Ruzomberok are playing Zemplin Michalovce at the Super Liga of Slovakia on September 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Bravo0 - 0Koper63'

Bravo - Koper

Bravo are playing Koper at the 1. SNL of Slovenia on September 19. The match kicked off 13:45 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

MariborCelje16:00

Maribor - Celje

Maribor are playing Celje at the 1. SNL of Slovenia on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Mirandes0 - 0Oviedo53'

Mirandes - Oviedo

Mirandes are playing Oviedo at the Segunda Division of Spain on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

AD AlcorconTenerife16:15

AD Alcorcon - Tenerife

AD Alcorcon are playing Tenerife at the Segunda Division of Spain on September 19. The match will kick off 16:15 UTC.

CastellonMalaga16:15

Castellon - Malaga

Castellon are playing Malaga at the Segunda Division of Spain on September 19. The match will kick off 16:15 UTC.

Rayo VallecanoSabadell19:00

Rayo Vallecano - Sabadell

Rayo Vallecano are playing Sabadell at the Segunda Division of Spain on September 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Jonkoping S.Oster15:30

Jonkoping S. - Oster

Jonkoping S. are playing Oster at the Superettan of Sweden on September 19. The match will kick off 15:30 UTC.

TrelleborgOrgryte15:30

Trelleborg - Orgryte

Trelleborg are playing Orgryte at the Superettan of Sweden on September 19. The match will kick off 15:30 UTC.

LuganoLuzern17:00

Lugano - Luzern

Lugano are playing Luzern at the Super League of Switzerland on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Young BoysZurich17:00

Young Boys - Zurich

Young Boys are playing Zurich at the Super League of Switzerland on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Schaffhausen0 - 0Chiasso9'

Schaffhausen - Chiasso

Schaffhausen are playing Chiasso at the Challenge League of Switzerland on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

KriensXamax15:30

Kriens - Xamax

Kriens are playing Xamax at the Challenge League of Switzerland on September 19. The match will kick off 15:30 UTC.

AarauWil16:30

Aarau - Wil

Aarau are playing Wil at the Challenge League of Switzerland on September 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Genclerbirligi0 - 0KonyasporFull TimeFT

Genclerbirligi - Konyaspor

Genclerbirligi played Konyaspor at the Super Lig of Turkey on September 19. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Denizlispor0 - 0TrabzonsporFull TimeFT

Denizlispor - Trabzonspor

Denizlispor played Trabzonspor at the Super Lig of Turkey on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

AlanyasporKayserispor16:00

Alanyaspor - Kayserispor

Alanyaspor are playing Kayserispor at the Super Lig of Turkey on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

BesiktasAntalyaspor16:00

Besiktas - Antalyaspor

Besiktas are playing Antalyaspor at the Super Lig of Turkey on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Bandirmaspor1 - 0Akhisar Bld genclikFull TimeFT

Bandirmaspor - Akhisar Bld genclik

Bandirmaspor played Akhisar Bld genclik at the 1. Lig of Turkey on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Bandirmaspor won 1-0.

Tuzlaspor1 - 0BalikesirsporFull TimeFT

Tuzlaspor - Balikesirspor

Tuzlaspor played Balikesirspor at the 1. Lig of Turkey on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Tuzlaspor won 1-0.

AltinorduBursaspor16:00

Altinordu - Bursaspor

Altinordu are playing Bursaspor at the 1. Lig of Turkey on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Oleksandria0 - 2VorsklaFull TimeFT

Oleksandria - Vorskla

Oleksandria played Vorskla at the Premier League of Ukraine on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Vorskla won 0-2.

Inhulets0 - 1Desna53'

Inhulets - Desna

Inhulets are playing Desna at the Premier League of Ukraine on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Desna are winning 0-1.

Dynamo K.Lviv16:30

Dynamo K. - Lviv

Dynamo K. are playing Lviv at the Premier League of Ukraine on September 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Barry Town3 - 1Caernarfon84'

Barry Town - Caernarfon

Barry Town are playing Caernarfon at the Premier League of Wales on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Barry Town are winning 3-1.

Haverfordwest CountyNewtown16:45

Haverfordwest County - Newtown

Haverfordwest County are playing Newtown at the Premier League of Wales on September 19. The match will kick off 16:45 UTC.

Consadole Sapporo0 - 1Gamba OsakaFull TimeFT

Consadole Sapporo - Gamba Osaka

Consadole Sapporo played Gamba Osaka at the J-League of Japan on September 19. The match kicked off 05:00 UTC. Gamba Osaka won 0-1.

Sagan Tosu1 - 3Yokohama F. MarinosFull TimeFT

Sagan Tosu - Yokohama F. Marinos

Sagan Tosu played Yokohama F. Marinos at the J-League of Japan on September 19. The match kicked off 07:00 UTC. Yokohama F. Marinos won 1-3.

Nagoya Grampus Eight2 - 1Vissel KobeFull TimeFT

Nagoya Grampus Eight - Vissel Kobe

Nagoya Grampus Eight played Vissel Kobe at the J-League of Japan on September 19. The match kicked off 08:00 UTC. Nagoya Grampus Eight won 2-1.

Cerezo Osaka1 - 2Kashima AntlersFull TimeFT

Cerezo Osaka - Kashima Antlers

Cerezo Osaka played Kashima Antlers at the J-League of Japan on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Kashima Antlers won 1-2.

Shonan Bellmare0 - 3Shimizu S-PulseFull TimeFT

Shonan Bellmare - Shimizu S-Pulse

Shonan Bellmare played Shimizu S-Pulse at the J-League of Japan on September 19. The match kicked off 09:30 UTC. Shimizu S-Pulse won 0-3.

Kashiwa Reysol1 - 1Sanfrecce HiroshimaFull TimeFT

Kashiwa Reysol - Sanfrecce Hiroshima

Kashiwa Reysol played Sanfrecce Hiroshima at the J-League of Japan on September 19. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Albirex Niigata0 - 1Tokushima VortisFull TimeFT

Albirex Niigata - Tokushima Vortis

Albirex Niigata played Tokushima Vortis at the J-League 2 of Japan on September 19. The match kicked off 05:00 UTC. Tokushima Vortis won 0-1.

Ventforet Kofu0 - 0Kyoto Purple SangaFull TimeFT

Ventforet Kofu - Kyoto Purple Sanga

Ventforet Kofu played Kyoto Purple Sanga at the J-League 2 of Japan on September 19. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Matsumoto Yamaga FC2 - 2V-Varen NagasakiFull TimeFT

Matsumoto Yamaga FC - V-Varen Nagasaki

Matsumoto Yamaga FC played V-Varen Nagasaki at the J-League 2 of Japan on September 19. The match kicked off 06:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Montedio Yamagata0 - 2Giravanz KitakyushuFull TimeFT

Montedio Yamagata - Giravanz Kitakyushu

Montedio Yamagata played Giravanz Kitakyushu at the J-League 2 of Japan on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Giravanz Kitakyushu won 0-2.

FC Ryukyu3 - 2Mito HollyhockFull TimeFT

FC Ryukyu - Mito Hollyhock

FC Ryukyu played Mito Hollyhock at the J-League 2 of Japan on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. FC Ryukyu won 3-2.

JEF United Ichihara2 - 1Fagiano OkayamaFull TimeFT

JEF United Ichihara - Fagiano Okayama

JEF United Ichihara played Fagiano Okayama at the J-League 2 of Japan on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. JEF United Ichihara won 2-1.

Jubilo Iwata2 - 3Tochigi SCFull TimeFT

Jubilo Iwata - Tochigi SC

Jubilo Iwata played Tochigi SC at the J-League 2 of Japan on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Tochigi SC won 2-3.

Renofa Yamaguchi2 - 1Tokyo VerdyFull TimeFT

Renofa Yamaguchi - Tokyo Verdy

Renofa Yamaguchi played Tokyo Verdy at the J-League 2 of Japan on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Renofa Yamaguchi won 2-1.

Zweigen Kanazawa1 - 2Avispa FukuokaFull TimeFT

Zweigen Kanazawa - Avispa Fukuoka

Zweigen Kanazawa played Avispa Fukuoka at the J-League 2 of Japan on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Avispa Fukuoka won 1-2.

KaisarKairatCanceledCanc

Kaisar - Kairat

Kaisar are playing Kairat at the Premier League of Kazakhstan on September 19.

Taraz0 - 2ZhetysuFull TimeFT

Taraz - Zhetysu

Taraz played Zhetysu at the Premier League of Kazakhstan on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Zhetysu won 0-2.

FC SeoulDaegu FC06:00

FC Seoul - Daegu FC

FC Seoul are playing Daegu FC at the K-League 1 of Korea Republic on September 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Gangwon FCSuwon Bluewings06:00

Gangwon FC - Suwon Bluewings

Gangwon FC are playing Suwon Bluewings at the K-League 1 of Korea Republic on September 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Incheon UnitedUlsan06:00

Incheon United - Ulsan

Incheon United are playing Ulsan at the K-League 1 of Korea Republic on September 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Jeonbuk MotorsBusan I Park06:00

Jeonbuk Motors - Busan I Park

Jeonbuk Motors are playing Busan I Park at the K-League 1 of Korea Republic on September 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Pohang SteelersSangju Sangmu06:00

Pohang Steelers - Sangju Sangmu

Pohang Steelers are playing Sangju Sangmu at the K-League 1 of Korea Republic on September 20. The match will kick off 06:00 UTC.

SeongnamGwangju Sangmu06:00

Seongnam - Gwangju Sangmu

Seongnam are playing Gwangju Sangmu at the K-League 1 of Korea Republic on September 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Bucheon 19950 - 2Jeju UnitedFull TimeFT

Bucheon 1995 - Jeju United

Bucheon 1995 played Jeju United at the K-League 2 of Korea Republic on September 19. The match kicked off 07:00 UTC. Jeju United won 0-2.

Daejeon Citizen1 - 2Seoul E-LandFull TimeFT

Daejeon Citizen - Seoul E-Land

Daejeon Citizen played Seoul E-Land at the K-League 2 of Korea Republic on September 19. The match kicked off 07:00 UTC. Seoul E-Land won 1-2.

Anyang1 - 2Jeonnam DragonsFull TimeFT

Anyang - Jeonnam Dragons

Anyang played Jeonnam Dragons at the K-League 2 of Korea Republic on September 19. The match kicked off 09:30 UTC. Jeonnam Dragons won 1-2.

Gyeongnam FC1 - 2Ansan GreenersFull TimeFT

Gyeongnam FC - Ansan Greeners

Gyeongnam FC played Ansan Greeners at the K-League 2 of Korea Republic on September 19. The match kicked off 09:30 UTC. Ansan Greeners won 1-2.

Hougang UnitedAlbirex12:15

Hougang United - Albirex

Hougang United are playing Albirex at the Premier League of Singapore on September 19. The match will kick off 12:15 UTC.

BuxoroLokomotiv Tashkent22:00

Buxoro - Lokomotiv Tashkent

Buxoro are playing Lokomotiv Tashkent at the PFL of Uzbekistan on September 19. The match will kick off 22:00 UTC.

Navbahor NamanganAndijon FK22:00

Navbahor Namangan - Andijon FK

Navbahor Namangan are playing Andijon FK at the PFL of Uzbekistan on September 19. The match will kick off 22:00 UTC.

AtlasPachuca22:00

Atlas - Pachuca

Atlas are playing Pachuca at the Apertura of Mexico on September 19. The match will kick off 22:00 UTC.

TigresQueretaro00:00

Tigres - Queretaro

Tigres are playing Queretaro at the Apertura of Mexico on September 20. The match will kick off 00:00 UTC.

AmericaGuadalajara02:00

America - Guadalajara

America are playing Guadalajara at the Apertura of Mexico on September 20. The match will kick off 02:00 UTC.

Sporting KCDallas19:30

Sporting KC - Dallas

Sporting KC are playing Dallas at the Major League Soccer of Usa on September 19. The match will kick off 19:30 UTC.

New England RevolutionNew York City20:30

New England Revolution - New York City

New England Revolution are playing New York City at the Major League Soccer of Usa on September 19. The match will kick off 20:30 UTC.

Atlanta UnitedInter Miami FC23:00

Atlanta United - Inter Miami FC

Atlanta United are playing Inter Miami FC at the Major League Soccer of Usa on September 19. The match will kick off 23:00 UTC.

New York Red BullsFC Cincinnati23:00

New York Red Bulls - FC Cincinnati

New York Red Bulls are playing FC Cincinnati at the Major League Soccer of Usa on September 19. The match will kick off 23:00 UTC.

Columbus CrewNashville23:30

Columbus Crew - Nashville

Columbus Crew are playing Nashville at the Major League Soccer of Usa on September 19. The match will kick off 23:30 UTC.

D.C. UnitedToronto FC23:30

D.C. United - Toronto FC

D.C. United are playing Toronto FC at the Major League Soccer of Usa on September 19. The match will kick off 23:30 UTC.

Orlando CityChicago Fire23:30

Orlando City - Chicago Fire

Orlando City are playing Chicago Fire at the Major League Soccer of Usa on September 19. The match will kick off 23:30 UTC.

Houston DynamoMinnesota United00:00

Houston Dynamo - Minnesota United

Houston Dynamo are playing Minnesota United at the Major League Soccer of Usa on September 20. The match will kick off 00:00 UTC.

Real Salt LakeVancouver Whitecaps01:30

Real Salt Lake - Vancouver Whitecaps

Real Salt Lake are playing Vancouver Whitecaps at the Major League Soccer of Usa on September 20. The match will kick off 01:30 UTC.

Los Angeles GalaxyColorado Rapids02:30

Los Angeles Galaxy - Colorado Rapids

Los Angeles Galaxy are playing Colorado Rapids at the Major League Soccer of Usa on September 20. The match will kick off 02:30 UTC.

San Jose EarthquakesPortland Timbers02:30

San Jose Earthquakes - Portland Timbers

San Jose Earthquakes are playing Portland Timbers at the Major League Soccer of Usa on September 20. The match will kick off 02:30 UTC.

FortalezaInternacional22:00

Fortaleza - Internacional

Fortaleza are playing Internacional at the Serie A of Brasil on September 19. The match will kick off 22:00 UTC.

RB BragantinoCeara22:00

RB Bragantino - Ceara

RB Bragantino are playing Ceara at the Serie A of Brasil on September 19. The match will kick off 22:00 UTC.

Atletico GOAtletico-MG00:00

Atletico GO - Atletico-MG

Atletico GO are playing Atletico-MG at the Serie A of Brasil on September 20. The match will kick off 00:00 UTC.

America MGFigueirense19:30

America MG - Figueirense

America MG are playing Figueirense at the Serie B of Brasil on September 19. The match will kick off 19:30 UTC.

Ponte PretaOperario PR22:00

Ponte Preta - Operario PR

Ponte Preta are playing Operario PR at the Serie B of Brasil on September 19. The match will kick off 22:00 UTC.

CSACruzeiro00:00

CSA - Cruzeiro

CSA are playing Cruzeiro at the Serie B of Brasil on September 20. The match will kick off 00:00 UTC.

CuiabaOeste00:00

Cuiaba - Oeste

Cuiaba are playing Oeste at the Serie B of Brasil on September 20. The match will kick off 00:00 UTC.

PatriotasEnvigado FC19:00

Patriotas - Envigado FC

Patriotas are playing Envigado FC at the Apertura of Colombia on September 19. The match will kick off 19:00 UTC.

Deportes PereiraSanta Fe Bogota21:00

Deportes Pereira - Santa Fe Bogota

Deportes Pereira are playing Santa Fe Bogota at the Apertura of Colombia on September 19. The match will kick off 21:00 UTC.

Alianza PetroleraIndep. Medellin23:05

Alianza Petrolera - Indep. Medellin

Alianza Petrolera are playing Indep. Medellin at the Apertura of Colombia on September 19. The match will kick off 23:05 UTC.

MillonariosOnce Caldas01:10

Millonarios - Once Caldas

Millonarios are playing Once Caldas at the Apertura of Colombia on September 20. The match will kick off 01:10 UTC.

OrenseAucas20:30

Orense - Aucas

Orense are playing Aucas at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on September 19. The match will kick off 20:30 UTC.

EmelecLDU-Quito23:00

Emelec - LDU-Quito

Emelec are playing LDU-Quito at the Liga Pro, 1st round of Ecuador on September 19. The match will kick off 23:00 UTC.

Sportivo San LorenzoGenerali Diaz21:00

Sportivo San Lorenzo - Generali Diaz

Sportivo San Lorenzo are playing Generali Diaz at the Apertura of Paraguay on September 19. The match will kick off 21:00 UTC.

OlimpiaSportivo Luqueno23:30

Olimpia - Sportivo Luqueno

Olimpia are playing Sportivo Luqueno at the Apertura of Paraguay on September 19. The match will kick off 23:30 UTC.

Dep. MunicipalCarlos Manucci16:00

Dep. Municipal - Carlos Manucci

Dep. Municipal are playing Carlos Manucci at the Primera Division, Apertura of Peru on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Sport HuancayoAlianza Lima18:15

Sport Huancayo - Alianza Lima

Sport Huancayo are playing Alianza Lima at the Primera Division, Apertura of Peru on September 19. The match will kick off 18:15 UTC.

Real GarcilasoCienciano20:30

Real Garcilaso - Cienciano

Real Garcilaso are playing Cienciano at the Primera Division, Apertura of Peru on September 19. The match will kick off 20:30 UTC.

Sporting CristalAlianza Universidad23:00

Sporting Cristal - Alianza Universidad

Sporting Cristal are playing Alianza Universidad at the Primera Division, Apertura of Peru on September 19. The match will kick off 23:00 UTC.

Plaza ColoniaPenarol18:00

Plaza Colonia - Penarol

Plaza Colonia are playing Penarol at the Apertura of Uruguay on September 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Cerro LargoFenix20:30

Cerro Largo - Fenix

Cerro Largo are playing Fenix at the Apertura of Uruguay on September 19. The match will kick off 20:30 UTC.

Defensor SportingDep. Maldonado22:45

Defensor Sporting - Dep. Maldonado

Defensor Sporting are playing Dep. Maldonado at the Apertura of Uruguay on September 19. The match will kick off 22:45 UTC.

Ried-21 - 1Gurten59'

Ried-2 - Gurten

Ried-2 are playing Gurten at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Stadl-PauraSturm-216:00

Stadl-Paura - Sturm-2

Stadl-Paura are playing Sturm-2 at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

St. AnnaBad Gleichenberg17:00

St. Anna - Bad Gleichenberg

St. Anna are playing Bad Gleichenberg at the Regionalliga, Mitte of Austria on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Bischofshofen0 - 1St. Johann54'

Bischofshofen - St. Johann

Bischofshofen are playing St. Johann at the Regionalliga, Salzburg of Austria on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and St. Johann are winning 0-1.

GrodigAustria SalzburgPostponedPst

Grodig - Austria Salzburg

Grodig are playing Austria Salzburg at the Regionalliga, Salzburg of Austria on September 19.

Pinzgau SaalfeldenWals-GrunauPostponedPst

Pinzgau Saalfelden - Wals-Grunau

Pinzgau Saalfelden are playing Wals-Grunau at the Regionalliga, Salzburg of Austria on September 19.

Salzburger AKKuchl15:00

Salzburger AK - Kuchl

Salzburger AK are playing Kuchl at the Regionalliga, Salzburg of Austria on September 19. The match will kick off 15:00 UTC.

SeekirchenAnif-Salzburg-215:00

Seekirchen - Anif-Salzburg-2

Seekirchen are playing Anif-Salzburg-2 at the Regionalliga, Salzburg of Austria on September 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Leobendorf1 - 0Mannsdorf38'

Leobendorf - Mannsdorf

Leobendorf are playing Mannsdorf at the Regionalliga, Ost of Austria on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and Leobendorf are winning 1-0.

StripfingBruck-Leitha14:30

Stripfing - Bruck-Leitha

Stripfing are playing Bruck-Leitha at the Regionalliga, Ost of Austria on September 19. The match will kick off 14:30 UTC.

Innsbruck-23 - 1Tirol-254'

Innsbruck-2 - Tirol-2

Innsbruck-2 are playing Tirol-2 at the Regionalliga, Tirol of Austria on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Innsbruck-2 are winning 3-1.

KufsteinWorglPostponedPst

Kufstein - Worgl

Kufstein are playing Worgl at the Regionalliga, Tirol of Austria on September 19.

Dornbirner SVLauterachPostponedPst

Dornbirner SV - Lauterach

Dornbirner SV are playing Lauterach at the Regionalliga, Voralberg of Austria on September 19.

RotenbergWolfurtPostponedPst

Rotenberg - Wolfurt

Rotenberg are playing Wolfurt at the Regionalliga, Voralberg of Austria on September 19.

HohenemsRW Rankweil18:00

Hohenems - RW Rankweil

Hohenems are playing RW Rankweil at the Regionalliga, Voralberg of Austria on September 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Gabala0 - 0KeslaFull TimeFT

Gabala - Kesla

Gabala played Kesla at the Premier League of Azerbaijan on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

SumgayitSabail15:15

Sumgayit - Sabail

Sumgayit are playing Sabail at the Premier League of Azerbaijan on September 19. The match will kick off 15:15 UTC.

Khimik Svetlogorsk1 - 2VolnaFull TimeFT

Khimik Svetlogorsk - Volna

Khimik Svetlogorsk played Volna at the 1. Division of Belarus on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Volna won 1-2.

Granit1 - 1OrshaFull TimeFT

Granit - Orsha

Granit played Orsha at the 1. Division of Belarus on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Smorgon0 - 1Slonim54'

Smorgon - Slonim

Smorgon are playing Slonim at the 1. Division of Belarus on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Slonim are winning 0-1.

Gomel0 - 0Sputnik10'

Gomel - Sputnik

Gomel are playing Sputnik at the 1. Division of Belarus on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Slutsk-21 - 3BATE-2Full TimeFT

Slutsk-2 - BATE-2

Slutsk-2 played BATE-2 at the Premier League Reserve of Belarus on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. BATE-2 won 1-3.

Slavia-Mozyr-21 - 1Shakhtyor Soligorsk-2Full TimeFT

Slavia-Mozyr-2 - Shakhtyor Soligorsk-2

Slavia-Mozyr-2 played Shakhtyor Soligorsk-2 at the Premier League Reserve of Belarus on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Isloch-22 - 3Dinamo Minsk-2Full TimeFT

Isloch-2 - Dinamo Minsk-2

Isloch-2 played Dinamo Minsk-2 at the Premier League Reserve of Belarus on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Dinamo Minsk-2 won 2-3.

Kronon4 - 2ChaikaFull TimeFT

Kronon - Chaika

Kronon played Chaika at the Division 2, Group A of Belarus on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Kronon won 4-2.

Meliorator0 - 3OstrovetsFull TimeFT

Meliorator - Ostrovets

Meliorator played Ostrovets at the Division 2, Group A of Belarus on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Ostrovets won 0-3.

IvatsevichiMolodechno13:00

Ivatsevichi - Molodechno

Ivatsevichi are playing Molodechno at the Division 2, Group A of Belarus on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Pershi RegionBaranovichi13:30

Pershi Region - Baranovichi

Pershi Region are playing Baranovichi at the Division 2, Group A of Belarus on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Dynamo-Brest-1960Stanles14:30

Dynamo-Brest-1960 - Stanles

Dynamo-Brest-1960 are playing Stanles at the Division 2, Group A of Belarus on September 19. The match will kick off 14:30 UTC.

Osipovichi3 - 0ZhlobinFull TimeFT

Osipovichi - Zhlobin

Osipovichi played Zhlobin at the Division 2, Group B of Belarus on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Osipovichi won 3-0.

Viktoriya Maryina Horka6 - 0PolotskFull TimeFT

Viktoriya Maryina Horka - Polotsk

Viktoriya Maryina Horka played Polotsk at the Division 2, Group B of Belarus on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Viktoriya Maryina Horka won 6-0.

SMIavtotrans4 - 2BumpromFull TimeFT

SMIavtotrans - Bumprom

SMIavtotrans played Bumprom at the Division 2, Group B of Belarus on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. SMIavtotrans won 4-2.

MeuxUS Givry18:00

Meux - US Givry

Meux are playing US Givry at the Second Amateur Division, ACFF of Belgium on September 19. The match will kick off 18:00 UTC.

GullegemOudenaarde17:30

Gullegem - Oudenaarde

Gullegem are playing Oudenaarde at the Second Amateur Division, VFV A of Belgium on September 19. The match will kick off 17:30 UTC.

Mladost Doboj0 - 1Velez M.43'

Mladost Doboj - Velez M.

Mladost Doboj are playing Velez M. at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and Velez M. are winning 0-1.

RadnikOlimpik Sarajevo16:00

Radnik - Olimpik Sarajevo

Radnik are playing Olimpik Sarajevo at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

ZeljeznicarKrupa na Vrbasu18:00

Zeljeznicar - Krupa na Vrbasu

Zeljeznicar are playing Krupa na Vrbasu at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on September 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Buducnost Banovici1 - 0Gabela83'

Buducnost Banovici - Gabela

Buducnost Banovici are playing Gabela at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Buducnost Banovici are winning 1-0.

CapljinaGorazde13:30

Capljina - Gorazde

Capljina are playing Gorazde at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Igman KonjicPosusje13:30

Igman Konjic - Posusje

Igman Konjic are playing Posusje at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Rudar KakanjOrasje13:30

Rudar Kakanj - Orasje

Rudar Kakanj are playing Orasje at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Slaven Zivince0 - 1Zvijezda Gradarac88'

Slaven Zivince - Zvijezda Gradarac

Slaven Zivince are playing Zvijezda Gradarac at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Zvijezda Gradarac are winning 0-1.

TravnikJedinstvo Bihac13:30

Travnik - Jedinstvo Bihac

Travnik are playing Jedinstvo Bihac at the FBiH of Bosnia Herzegovina on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Drina ZvornikZeljeznicar Banja Luka14:00

Drina Zvornik - Zeljeznicar Banja Luka

Drina Zvornik are playing Zeljeznicar Banja Luka at the RS of Bosnia Herzegovina on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

FK ZvijezdaSlavija14:00

FK Zvijezda - Slavija

FK Zvijezda are playing Slavija at the RS of Bosnia Herzegovina on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Jedinstvo BrckoKozara Gradiska14:00

Jedinstvo Brcko - Kozara Gradiska

Jedinstvo Brcko are playing Kozara Gradiska at the RS of Bosnia Herzegovina on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Kozarska DubicaSloga Doboj14:00

Kozarska Dubica - Sloga Doboj

Kozarska Dubica are playing Sloga Doboj at the RS of Bosnia Herzegovina on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Leotar0 - 0Rudar Prijedor45 +1'

Leotar - Rudar Prijedor

Leotar are playing Rudar Prijedor at the RS of Bosnia Herzegovina on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Ljubic PrnjavorPodrinje Janja14:00

Ljubic Prnjavor - Podrinje Janja

Ljubic Prnjavor are playing Podrinje Janja at the RS of Bosnia Herzegovina on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

ModricaSutjeska Foca14:00

Modrica - Sutjeska Foca

Modrica are playing Sutjeska Foca at the RS of Bosnia Herzegovina on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Tekstilac DerventaSloboda Novi Grad14:00

Tekstilac Derventa - Sloboda Novi Grad

Tekstilac Derventa are playing Sloboda Novi Grad at the RS of Bosnia Herzegovina on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Lokomotiv Sofia2 - 0LovechFull TimeFT

Lokomotiv Sofia - Lovech

Lokomotiv Sofia played Lovech at the B PFG of Bulgaria on September 19. The match kicked off 13:15 UTC. Lokomotiv Sofia won 2-0.

Neftochimic0 - 3Kariana Erden57'

Neftochimic - Kariana Erden

Neftochimic are playing Kariana Erden at the B PFG of Bulgaria on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Kariana Erden are winning 0-3.

Sportist Svoge1 - 1Vitosha Bistritsa55'

Sportist Svoge - Vitosha Bistritsa

Sportist Svoge are playing Vitosha Bistritsa at the B PFG of Bulgaria on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Yantra 20190 - 1Septemvri Sofia55'

Yantra 2019 - Septemvri Sofia

Yantra 2019 are playing Septemvri Sofia at the B PFG of Bulgaria on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Septemvri Sofia are winning 0-1.

Septemvri SimitliHebar 191816:00

Septemvri Simitli - Hebar 1918

Septemvri Simitli are playing Hebar 1918 at the B PFG of Bulgaria on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Cibalia1 - 1Dinamo Zagreb-241'

Cibalia - Dinamo Zagreb-2

Cibalia are playing Dinamo Zagreb-2 at the 2 HNL of Croatia on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Dubrava ZagrebOpatija14:30

Dubrava Zagreb - Opatija

Dubrava Zagreb are playing Opatija at the 2 HNL of Croatia on September 19. The match will kick off 14:30 UTC.

Hrvatski Dragovoljac1 - 1Inter-Zapresic41'

Hrvatski Dragovoljac - Inter-Zapresic

Hrvatski Dragovoljac are playing Inter-Zapresic at the 2 HNL of Croatia on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Junak0 - 1Dugopolje41'

Junak - Dugopolje

Junak are playing Dugopolje at the 2 HNL of Croatia on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and Dugopolje are winning 0-1.

Rudes0 - 1Bijelo Brdo41'

Rudes - Bijelo Brdo

Rudes are playing Bijelo Brdo at the 2 HNL of Croatia on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and Bijelo Brdo are winning 0-1.

SolinHajduk-2PostponedPst

Solin - Hajduk-2

Solin are playing Hajduk-2 at the 2 HNL of Croatia on September 19.

Ahironas1 - 0Ayia Napa82'

Ahironas - Ayia Napa

Ahironas are playing Ayia Napa at the 2. Division of Cyprus on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Ahironas are winning 1-0.

Alki Oroklini1 - 0Asil Lyssi80'

Alki Oroklini - Asil Lyssi

Alki Oroklini are playing Asil Lyssi at the 2. Division of Cyprus on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Alki Oroklini are winning 1-0.

Kouris Erimi1 - 1AE Zakakiou84'

Kouris Erimi - AE Zakakiou

Kouris Erimi are playing AE Zakakiou at the 2. Division of Cyprus on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Omonia Aradippou2 - 1Digenis Morphou86'

Omonia Aradippou - Digenis Morphou

Omonia Aradippou are playing Digenis Morphou at the 2. Division of Cyprus on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Omonia Aradippou are winning 2-1.

Othellos3 - 0Akritas82'

Othellos - Akritas

Othellos are playing Akritas at the 2. Division of Cyprus on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Othellos are winning 3-0.

THOI Lakatamia0 - 1PAEEK81'

THOI Lakatamia - PAEEK

THOI Lakatamia are playing PAEEK at the 2. Division of Cyprus on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and PAEEK are winning 0-1.

Xylotympou0 - 2Onisillos82'

Xylotympou - Onisillos

Xylotympou are playing Onisillos at the 2. Division of Cyprus on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Onisillos are winning 0-2.

Hradec Kralove U-191 - 2Pardubice U-19Full TimeFT

Hradec Kralove U-19 - Pardubice U-19

Hradec Kralove U-19 played Pardubice U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:00 UTC. Pardubice U-19 won 1-2.

Karvina U-191 - 1Plzen U-19Full TimeFT

Karvina U-19 - Plzen U-19

Karvina U-19 played Plzen U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 19. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Olomouc U-19Slovacko U-19PostponedPst

Olomouc U-19 - Slovacko U-19

Olomouc U-19 are playing Slovacko U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 19.

Zlin U-197 - 0Meteor Praha U-19Full TimeFT

Zlin U-19 - Meteor Praha U-19

Zlin U-19 played Meteor Praha U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Zlin U-19 won 7-0.

Budejovice U-19Boleslav U-19PostponedPst

Budejovice U-19 - Boleslav U-19

Budejovice U-19 are playing Boleslav U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 19.

Ostrava U-19Slavia Praha U-19PostponedPst

Ostrava U-19 - Slavia Praha U-19

Ostrava U-19 are playing Slavia Praha U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on September 19.

Vyskov2 - 0FC Velke MeziriciFull TimeFT

Vyskov - FC Velke Mezirici

Vyskov played FC Velke Mezirici at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:15 UTC. Vyskov won 2-0.

Dolni Benesov1 - 3HanackaFull TimeFT

Dolni Benesov - Hanacka

Dolni Benesov played Hanacka at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 19. The match kicked off 12:30 UTC. Hanacka won 1-3.

Rosice0 - 0Odra Petrkovice81'

Rosice - Odra Petrkovice

Rosice are playing Odra Petrkovice at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Uhersky Brod2 - 1Frydek Mistek86'

Uhersky Brod - Frydek Mistek

Uhersky Brod are playing Frydek Mistek at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Uhersky Brod are winning 2-1.

Vrchovina3 - 3Olomouc-281'

Vrchovina - Olomouc-2

Vrchovina are playing Olomouc-2 at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and the score is 3 - 3.

Benesov2 - 5Slavia Praha-2Full TimeFT

Benesov - Slavia Praha-2

Benesov played Slavia Praha-2 at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:15 UTC. Slavia Praha-2 won 2-5.

Loko Vltavin0 - 2Plzen-2Full TimeFT

Loko Vltavin - Plzen-2

Loko Vltavin played Plzen-2 at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:15 UTC. Plzen-2 won 0-2.

Motorlet Praha2 - 0Sokol HostounFull TimeFT

Motorlet Praha - Sokol Hostoun

Motorlet Praha played Sokol Hostoun at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:15 UTC. Motorlet Praha won 2-0.

SokolovPisekPostponedPst

Sokolov - Pisek

Sokolov are playing Pisek at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on September 19.

Domazlice1 - 1Admira Praha53'

Domazlice - Admira Praha

Domazlice are playing Admira Praha at the 3. liga, CFL A of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Petrin PlzenSokol Lom08:15

Petrin Plzen - Sokol Lom

Petrin Plzen are playing Sokol Lom at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 19. The match will kick off 08:15 UTC.

Marianske LazneBudejovice-208:30

Marianske Lazne - Budejovice-2

Marianske Lazne are playing Budejovice-2 at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 19. The match will kick off 08:30 UTC.

Cesky Lev2 - 0Klatovy45 +1'

Cesky Lev - Klatovy

Cesky Lev are playing Klatovy at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Cesky Lev are winning 2-0.

DoubravkaTatran Sedlcany14:00

Doubravka - Tatran Sedlcany

Doubravka are playing Tatran Sedlcany at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

RokycanySlavoj Myto14:00

Rokycany - Slavoj Myto

Rokycany are playing Slavoj Myto at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Spartak Sobeslav2 - 1Otava Katovice45 +1'

Spartak Sobeslav - Otava Katovice

Spartak Sobeslav are playing Otava Katovice at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Spartak Sobeslav are winning 2-1.

Hvezda ChebJindrichuv Hradec15:00

Hvezda Cheb - Jindrichuv Hradec

Hvezda Cheb are playing Jindrichuv Hradec at the 4. liga, Group A of Czech Republic on September 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Kladno2 - 2Ceska LipaFull TimeFT

Kladno - Ceska Lipa

Kladno played Ceska Lipa at the 4. liga, Group B of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:15 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Tatran Rakovnik1 - 2Aritma PrahaFull TimeFT

Tatran Rakovnik - Aritma Praha

Tatran Rakovnik played Aritma Praha at the 4. liga, Group B of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:15 UTC. Aritma Praha won 1-2.

Banik SousBrandys nad Labem14:00

Banik Sous - Brandys nad Labem

Banik Sous are playing Brandys nad Labem at the 4. liga, Group B of Czech Republic on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Cesky BrodNeratovice Byskovice14:00

Cesky Brod - Neratovice Byskovice

Cesky Brod are playing Neratovice Byskovice at the 4. liga, Group B of Czech Republic on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Dobris0 - 0Chomutov45 +1'

Dobris - Chomutov

Dobris are playing Chomutov at the 4. liga, Group B of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

OstrovOlympie Brezova14:00

Ostrov - Olympie Brezova

Ostrov are playing Olympie Brezova at the 4. liga, Group B of Czech Republic on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Kutna Hora2 - 1Polaban NymburkFull TimeFT

Kutna Hora - Polaban Nymburk

Kutna Hora played Polaban Nymburk at the 4. liga, Group C of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:15 UTC. Kutna Hora won 2-1.

Sokol Libis2 - 4KolinFull TimeFT

Sokol Libis - Kolin

Sokol Libis played Kolin at the 4. liga, Group C of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:15 UTC. Kolin won 2-4.

Kosmonosy5 - 2CaslavFull TimeFT

Kosmonosy - Caslav

Kosmonosy played Caslav at the 4. liga, Group C of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:30 UTC. Kosmonosy won 5-2.

Horky nad Jizerou1 - 2HlinskoFull TimeFT

Horky nad Jizerou - Hlinsko

Horky nad Jizerou played Hlinsko at the 4. liga, Group C of Czech Republic on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Hlinsko won 1-2.

Nachod DestneLetohrad14:00

Nachod Destne - Letohrad

Nachod Destne are playing Letohrad at the 4. liga, Group C of Czech Republic on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Vysoke MytoBenatky nad Jizerou14:00

Vysoke Myto - Benatky nad Jizerou

Vysoke Myto are playing Benatky nad Jizerou at the 4. liga, Group C of Czech Republic on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Breclav1 - 0Slavoj PolnaFull TimeFT

Breclav - Slavoj Polna

Breclav played Slavoj Polna at the 4. liga, Group D of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:30 UTC. Breclav won 1-0.

Bystrice nad PernstejnemHavlickuv Brod13:30

Bystrice nad Pernstejnem - Havlickuv Brod

Bystrice nad Pernstejnem are playing Havlickuv Brod at the 4. liga, Group D of Czech Republic on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Hodonin1 - 3Zbrojovka Brno-275'

Hodonin - Zbrojovka Brno-2

Hodonin are playing Zbrojovka Brno-2 at the 4. liga, Group D of Czech Republic on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Zbrojovka Brno-2 are winning 1-3.

Start Brno3 - 3Velka Bites70'

Start Brno - Velka Bites

Start Brno are playing Velka Bites at the 4. liga, Group D of Czech Republic on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and the score is 3 - 3.

BzenecBrumov13:30

Bzenec - Brumov

Bzenec are playing Brumov at the 4. liga, Group E of Czech Republic on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Hfk OlomoucHranice13:30

Hfk Olomouc - Hranice

Hfk Olomouc are playing Hranice at the 4. liga, Group E of Czech Republic on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

SkasticeSumperk13:30

Skastice - Sumperk

Skastice are playing Sumperk at the 4. liga, Group E of Czech Republic on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Valasske MeziriciStrani13:30

Valasske Mezirici - Strani

Valasske Mezirici are playing Strani at the 4. liga, Group E of Czech Republic on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Viktorie PrerovNove Sady14:00

Viktorie Prerov - Nove Sady

Viktorie Prerov are playing Nove Sady at the 4. liga, Group E of Czech Republic on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Novy Jicin1 - 0Bospor BohuminFull TimeFT

Novy Jicin - Bospor Bohumin

Novy Jicin played Bospor Bohumin at the 4. liga, Group F of Czech Republic on September 19. The match kicked off 08:15 UTC. Novy Jicin won 1-0.

DetmaroviceJiskra Rymarov13:30

Detmarovice - Jiskra Rymarov

Detmarovice are playing Jiskra Rymarov at the 4. liga, Group F of Czech Republic on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Hermanice SlezskaKarvina-213:30

Hermanice Slezska - Karvina-2

Hermanice Slezska are playing Karvina-2 at the 4. liga, Group F of Czech Republic on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

VitkoviceFrydlant13:30

Vitkovice - Frydlant

Vitkovice are playing Frydlant at the 4. liga, Group F of Czech Republic on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Slovan Velvary1 - 0Teplice-250'

Slovan Velvary - Teplice-2

Slovan Velvary are playing Teplice-2 at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Slovan Velvary are winning 1-0.

Usti nad Orlici0 - 0Prepere54'

Usti nad Orlici - Prepere

Usti nad Orlici are playing Prepere at the 3. liga, CFL B of Czech Republic on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Kolding2 - 4KogeFull TimeFT

Kolding - Koge

Kolding played Koge at the Division 1 of Denmark on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Koge won 2-4.

Silkeborg3 - 1EsbjergFull TimeFT

Silkeborg - Esbjerg

Silkeborg played Esbjerg at the Division 1 of Denmark on September 19. The match kicked off 11:30 UTC. Silkeborg won 3-1.

Viborg3 - 1Skive IKFull TimeFT

Viborg - Skive IK

Viborg played Skive IK at the Division 1 of Denmark on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Viborg won 3-1.

Aarhus Fremad1 - 1VSK ArhusFull TimeFT

Aarhus Fremad - VSK Arhus

Aarhus Fremad played VSK Arhus at the Division 2, Group 1 of Denmark on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Brabrand0 - 2MiddelfartFull TimeFT

Brabrand - Middelfart

Brabrand played Middelfart at the Division 2, Group 1 of Denmark on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Middelfart won 0-2.

Jammerbugt4 - 1DalumFull TimeFT

Jammerbugt - Dalum

Jammerbugt played Dalum at the Division 2, Group 1 of Denmark on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Jammerbugt won 4-1.

Frem3 - 1HolstebroFull TimeFT

Frem - Holstebro

Frem played Holstebro at the Division 2, Group 1 of Denmark on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Frem won 3-1.

KFUM Roskilde0 - 4AB CopenhagenFull TimeFT

KFUM Roskilde - AB Copenhagen

KFUM Roskilde played AB Copenhagen at the Division 2, Group 2 of Denmark on September 19. The match kicked off 11:30 UTC. AB Copenhagen won 0-4.

AB Tarnby1 - 3NykobingFull TimeFT

AB Tarnby - Nykobing

AB Tarnby played Nykobing at the Division 2, Group 2 of Denmark on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Nykobing won 1-3.

Bronshoj1 - 3Frederiksberg A. 2000Full TimeFT

Bronshoj - Frederiksberg A. 2000

Bronshoj played Frederiksberg A. 2000 at the Division 2, Group 2 of Denmark on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Frederiksberg A. 2000 won 1-3.

Skovshoved2 - 2Vanlose IFFull TimeFT

Skovshoved - Vanlose IF

Skovshoved played Vanlose IF at the Division 2, Group 2 of Denmark on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Fremad ValbyAvedore10:00

Fremad Valby - Avedore

Fremad Valby are playing Avedore at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on September 19. The match will kick off 10:00 UTC.

BK UnionFrederikssund12:00

BK Union - Frederikssund

BK Union are playing Frederikssund at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on September 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Husum1 - 1TarnbyFull TimeFT

Husum - Tarnby

Husum played Tarnby at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

IshojKFUMs BK12:00

Ishoj - KFUMs BK

Ishoj are playing KFUMs BK at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on September 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Koge NordBSF12:00

Koge Nord - BSF

Koge Nord are playing BSF at the Denmark Series, Group 1 of Denmark on September 19. The match will kick off 12:00 UTC.

B 1908Allerod10:00

B 1908 - Allerod

B 1908 are playing Allerod at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on September 19. The match will kick off 10:00 UTC.

GVI4 - 1LSFFull TimeFT

GVI - LSF

GVI played LSF at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. GVI won 4-1.

TaastrupSkjold Birkerod12:00

Taastrup - Skjold Birkerod

Taastrup are playing Skjold Birkerod at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on September 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Vordingborg0 - 2GreveFull TimeFT

Vordingborg - Greve

Vordingborg played Greve at the Denmark Series, Group 2 of Denmark on September 19. The match kicked off 12:30 UTC. Greve won 0-2.

OKSViby11:00

OKS - Viby

OKS are playing Viby at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on September 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Tarup-Paarup IFRingkobing11:00

Tarup-Paarup IF - Ringkobing

Tarup-Paarup IF are playing Ringkobing at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on September 19. The match will kick off 11:00 UTC.

HedenstedOdder11:30

Hedensted - Odder

Hedensted are playing Odder at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on September 19. The match will kick off 11:30 UTC.

VardeKolding B13:00

Varde - Kolding B

Varde are playing Kolding B at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Horsens-22 - 3Marienlyst62'

Horsens-2 - Marienlyst

Horsens-2 are playing Marienlyst at the Denmark Series, Group 3 of Denmark on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Marienlyst are winning 2-3.

Vejgaard3 - 1Aarhus Fremad-2Full TimeFT

Vejgaard - Aarhus Fremad-2

Vejgaard played Aarhus Fremad-2 at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Vejgaard won 3-1.

Herning FremadVRI12:00

Herning Fremad - VRI

Herning Fremad are playing VRI at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on September 19. The match will kick off 12:00 UTC.

TjorringSaeby IF Skjold13:00

Tjorring - Saeby IF Skjold

Tjorring are playing Saeby IF Skjold at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

KjellerupNorresundby13:30

Kjellerup - Norresundby

Kjellerup are playing Norresundby at the Denmark Series, Group 4 of Denmark on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Beaconsfield Town0 - 1Poole Town55'

Beaconsfield Town - Poole Town

Beaconsfield Town are playing Poole Town at the NL Premier, Southern South of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Poole Town are winning 0-1.

Chesham United0 - 0Gosport Borough51'

Chesham United - Gosport Borough

Chesham United are playing Gosport Borough at the NL Premier, Southern South of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Dorchester Town1 - 2Weston-super-Mare55'

Dorchester Town - Weston-super-Mare

Dorchester Town are playing Weston-super-Mare at the NL Premier, Southern South of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Weston-super-Mare are winning 1-2.

Farnborough0 - 2Swindon Supermarine52'

Farnborough - Swindon Supermarine

Farnborough are playing Swindon Supermarine at the NL Premier, Southern South of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Swindon Supermarine are winning 0-2.

Hayes and Yeading0 - 1Taunton TownHalf TimeHT

Hayes and Yeading - Taunton Town

Hayes and Yeading are playing Taunton Town at the NL Premier, Southern South of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's half time and Taunton Town are winning 0-1.

Metropolitan Police1 - 0Yate Town50'

Metropolitan Police - Yate Town

Metropolitan Police are playing Yate Town at the NL Premier, Southern South of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Metropolitan Police are winning 1-0.

Salisbury1 - 1Hendon53'

Salisbury - Hendon

Salisbury are playing Hendon at the NL Premier, Southern South of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Tiverton Town3 - 0Wimborne Town52'

Tiverton Town - Wimborne Town

Tiverton Town are playing Wimborne Town at the NL Premier, Southern South of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Tiverton Town are winning 3-0.

Truro City0 - 0Harrow Borough53'

Truro City - Harrow Borough

Truro City are playing Harrow Borough at the NL Premier, Southern South of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Walton Casuals0 - 1Hartley Wintney53'

Walton Casuals - Hartley Wintney

Walton Casuals are playing Hartley Wintney at the NL Premier, Southern South of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Hartley Wintney are winning 0-1.

Bishops Stortford0 - 2Bognor Regis Town56'

Bishops Stortford - Bognor Regis Town

Bishops Stortford are playing Bognor Regis Town at the NL Premier, Isthmian of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Bognor Regis Town are winning 0-2.

Brightlingsea Regent0 - 1Margate55'

Brightlingsea Regent - Margate

Brightlingsea Regent are playing Margate at the NL Premier, Isthmian of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Margate are winning 0-1.

Carshalton Athletic0 - 0Potters Bar Town49'

Carshalton Athletic - Potters Bar Town

Carshalton Athletic are playing Potters Bar Town at the NL Premier, Isthmian of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Cheshunt1 - 0East Thurrock52'

Cheshunt - East Thurrock

Cheshunt are playing East Thurrock at the NL Premier, Isthmian of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Cheshunt are winning 1-0.

Corinthian-Casuals0 - 1Haringey Borough54'

Corinthian-Casuals - Haringey Borough

Corinthian-Casuals are playing Haringey Borough at the NL Premier, Isthmian of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Haringey Borough are winning 0-1.

Cray Wanderers2 - 0Kingstonian54'

Cray Wanderers - Kingstonian

Cray Wanderers are playing Kingstonian at the NL Premier, Isthmian of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Cray Wanderers are winning 2-0.

Enfield Town3 - 1Lewes51'

Enfield Town - Lewes

Enfield Town are playing Lewes at the NL Premier, Isthmian of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Enfield Town are winning 3-1.

Folkestone Invicta0 - 1Worthing51'

Folkestone Invicta - Worthing

Folkestone Invicta are playing Worthing at the NL Premier, Isthmian of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Worthing are winning 0-1.

Hornchurch0 - 0Merstham50'

Hornchurch - Merstham

Hornchurch are playing Merstham at the NL Premier, Isthmian of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Leatherhead1 - 0Horsham54'

Leatherhead - Horsham

Leatherhead are playing Horsham at the NL Premier, Isthmian of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Leatherhead are winning 1-0.

Atherton Collieries0 - 1Scarborough Athletic53'

Atherton Collieries - Scarborough Athletic

Atherton Collieries are playing Scarborough Athletic at the NL Premier, Northern of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Scarborough Athletic are winning 0-1.

Bamber Bridge0 - 0Matlock Town55'

Bamber Bridge - Matlock Town

Bamber Bridge are playing Matlock Town at the NL Premier, Northern of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Basford United0 - 2Warrington Town59'

Basford United - Warrington Town

Basford United are playing Warrington Town at the NL Premier, Northern of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Warrington Town are winning 0-2.

Buxton3 - 1Radcliffe Boro53'

Buxton - Radcliffe Boro

Buxton are playing Radcliffe Boro at the NL Premier, Northern of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Buxton are winning 3-1.

FC United of Manchester0 - 0Nantwich54'

FC United of Manchester - Nantwich

FC United of Manchester are playing Nantwich at the NL Premier, Northern of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Gainsborough1 - 0Hyde52'

Gainsborough - Hyde

Gainsborough are playing Hyde at the NL Premier, Northern of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Gainsborough are winning 1-0.

Morpeth Town1 - 0Grantham Town54'

Morpeth Town - Grantham Town

Morpeth Town are playing Grantham Town at the NL Premier, Northern of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Morpeth Town are winning 1-0.

South Shields1 - 0Mickleover Sports54'

South Shields - Mickleover Sports

South Shields are playing Mickleover Sports at the NL Premier, Northern of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and South Shields are winning 1-0.

Stafford Rangers0 - 1Ashton United54'

Stafford Rangers - Ashton United

Stafford Rangers are playing Ashton United at the NL Premier, Northern of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Ashton United are winning 0-1.

Stalybridge1 - 0Lancaster53'

Stalybridge - Lancaster

Stalybridge are playing Lancaster at the NL Premier, Northern of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Stalybridge are winning 1-0.

Witton Albion0 - 0Whitby Town54'

Witton Albion - Whitby Town

Witton Albion are playing Whitby Town at the NL Premier, Northern of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Barwell1 - 1Lowestoft Town47'

Barwell - Lowestoft Town

Barwell are playing Lowestoft Town at the NL Premier, Southern Central of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Bromsgrove0 - 1Coalville Town55'

Bromsgrove - Coalville Town

Bromsgrove are playing Coalville Town at the NL Premier, Southern Central of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Coalville Town are winning 0-1.

Hednesford Town1 - 2Stourbridge47'

Hednesford Town - Stourbridge

Hednesford Town are playing Stourbridge at the NL Premier, Southern Central of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Stourbridge are winning 1-2.

Hitchin Town2 - 0Alvechurch49'

Hitchin Town - Alvechurch

Hitchin Town are playing Alvechurch at the NL Premier, Southern Central of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Hitchin Town are winning 2-0.

Leiston0 - 0Rushall Olympic49'

Leiston - Rushall Olympic

Leiston are playing Rushall Olympic at the NL Premier, Southern Central of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Nuneaton0 - 1Rushden-DiamondsHalf TimeHT

Nuneaton - Rushden-Diamonds

Nuneaton are playing Rushden-Diamonds at the NL Premier, Southern Central of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's half time and Rushden-Diamonds are winning 0-1.

Peterborough Sports1 - 1Tamworth55'

Peterborough Sports - Tamworth

Peterborough Sports are playing Tamworth at the NL Premier, Southern Central of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Redditch United1 - 1Needham Market55'

Redditch United - Needham Market

Redditch United are playing Needham Market at the NL Premier, Southern Central of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Royston Town1 - 1Banbury United51'

Royston Town - Banbury United

Royston Town are playing Banbury United at the NL Premier, Southern Central of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

St Ives Town0 - 0Biggleswade Town52'

St Ives Town - Biggleswade Town

St Ives Town are playing Biggleswade Town at the NL Premier, Southern Central of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Stratford Town0 - 0Kings Langley51'

Stratford Town - Kings Langley

Stratford Town are playing Kings Langley at the NL Premier, Southern Central of England on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Chelsea U-184 - 1West Ham U-18Full TimeFT

Chelsea U-18 - West Ham U-18

Chelsea U-18 played West Ham U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match kicked off 09:30 UTC. Chelsea U-18 won 4-1.

Manchester Utd U-182 - 1Blackburn U-18Full TimeFT

Manchester Utd U-18 - Blackburn U-18

Manchester Utd U-18 played Blackburn U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match kicked off 09:45 UTC. Manchester Utd U-18 won 2-1.

Liverpool U-185 - 0Stoke City U-18Full TimeFT

Liverpool U-18 - Stoke City U-18

Liverpool U-18 played Stoke City U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Liverpool U-18 won 5-0.

Southampton U-181 - 2Crystal Palace U-18Full TimeFT

Southampton U-18 - Crystal Palace U-18

Southampton U-18 played Crystal Palace U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Crystal Palace U-18 won 1-2.

Tottenham U-182 - 0Arsenal U-18Full TimeFT

Tottenham U-18 - Arsenal U-18

Tottenham U-18 played Arsenal U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Tottenham U-18 won 2-0.

Burnley U-181 - 2Wolves U-18Full TimeFT

Burnley U-18 - Wolves U-18

Burnley U-18 played Wolves U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Wolves U-18 won 1-2.

Reading U-18West Brom U-1811:00

Reading U-18 - West Brom U-18

Reading U-18 are playing West Brom U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match will kick off 11:00 UTC.

West Brom U-183 - 3Reading U-18Full TimeFT

West Brom U-18 - Reading U-18

West Brom U-18 played Reading U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Middlesbrough U-180 - 0Derby County U-18Full TimeFT

Middlesbrough U-18 - Derby County U-18

Middlesbrough U-18 played Derby County U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Norwich U-180 - 1Aston Villa U-18Full TimeFT

Norwich U-18 - Aston Villa U-18

Norwich U-18 played Aston Villa U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Aston Villa U-18 won 0-1.

Manchester City U-18Everton U-1813:00

Manchester City U-18 - Everton U-18

Manchester City U-18 are playing Everton U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Newcastle U-18Leeds U-1813:00

Newcastle U-18 - Leeds U-18

Newcastle U-18 are playing Leeds U-18 at the U-18 Premier League of England on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Germany W3 - 0Ireland WFull TimeFT

Germany W - Ireland W

Germany W played Ireland W at the Qualifying - Women of European Championship on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Germany W won 3-0.

Moldova WSpain W17:00

Moldova W - Spain W

Moldova W are playing Spain W at the Qualifying - Women of European Championship on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

TB0 - 0KI KlaksvikFull TimeFT

TB - KI Klaksvik

TB played KI Klaksvik at the Meistaradeildin of Faroe Islands on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

NSI RunavikStreymur18:00

NSI Runavik - Streymur

NSI Runavik are playing Streymur at the Meistaradeildin of Faroe Islands on September 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Kiffen0 - 1EPSFull TimeFT

Kiffen - EPS

Kiffen played EPS at the Kakkonen, Group A of Finland on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. EPS won 0-1.

PK-353 - 1JaPSFull TimeFT

PK-35 - JaPS

PK-35 played JaPS at the Kakkonen, Group A of Finland on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. PK-35 won 3-1.

NJS0 - 2PKKUFull TimeFT

NJS - PKKU

NJS played PKKU at the Kakkonen, Group A of Finland on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. PKKU won 0-2.

VIFK0 - 2KiistoFull TimeFT

VIFK - Kiisto

VIFK played Kiisto at the Kakkonen, Group C of Finland on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Kiisto won 0-2.

GBK1 - 1JBKFull TimeFT

GBK - JBK

GBK played JBK at the Kakkonen, Group C of Finland on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lorient-20 - 0St Pryve13'

Lorient-2 - St Pryve

Lorient-2 are playing St Pryve at the National 2, Group A of France on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Versailles0 - 0Fleury-Merogis10'

Versailles - Fleury-Merogis

Versailles are playing Fleury-Merogis at the National 2, Group A of France on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

BloisChartres16:00

Blois - Chartres

Blois are playing Chartres at the National 2, Group A of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

ChateaubriantPoissy16:00

Chateaubriant - Poissy

Chateaubriant are playing Poissy at the National 2, Group A of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

GranvilleCaen-216:00

Granville - Caen-2

Granville are playing Caen-2 at the National 2, Group A of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

RouenSaint-Malo16:00

Rouen - Saint-Malo

Rouen are playing Saint-Malo at the National 2, Group A of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Sainte GenevieveGuingamp-216:00

Sainte Genevieve - Guingamp-2

Sainte Genevieve are playing Guingamp-2 at the National 2, Group A of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

VannesPlabennec16:30

Vannes - Plabennec

Vannes are playing Plabennec at the National 2, Group A of France on September 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Belfort1 - 0St. Maur Lusi82'

Belfort - St. Maur Lusi

Belfort are playing St. Maur Lusi at the National 2, Group B of France on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Belfort are winning 1-0.

HaguenauBobigny14:00

Haguenau - Bobigny

Haguenau are playing Bobigny at the National 2, Group B of France on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Gazelec AjaccioSchiltigheim15:00

Gazelec Ajaccio - Schiltigheim

Gazelec Ajaccio are playing Schiltigheim at the National 2, Group B of France on September 19. The match will kick off 15:00 UTC.

LEntente SSGMetz-215:00

LEntente SSG - Metz-2

LEntente SSG are playing Metz-2 at the National 2, Group B of France on September 19. The match will kick off 15:00 UTC.

BeauvaisGobelins16:00

Beauvais - Gobelins

Beauvais are playing Gobelins at the National 2, Group B of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

EpinalSaint Quentin16:00

Epinal - Saint Quentin

Epinal are playing Saint Quentin at the National 2, Group B of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Lens-2Auxerre-216:00

Lens-2 - Auxerre-2

Lens-2 are playing Auxerre-2 at the National 2, Group B of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Reims-2Sedan16:00

Reims-2 - Sedan

Reims-2 are playing Sedan at the National 2, Group B of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Andrezieux BoutheonMonts Or Azergues16:00

Andrezieux Boutheon - Monts Or Azergues

Andrezieux Boutheon are playing Monts Or Azergues at the National 2, Group C of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

AubagneHyeresPostponedPst

Aubagne - Hyeres

Aubagne are playing Hyeres at the National 2, Group C of France on September 19.

GrasseJura Sud16:00

Grasse - Jura Sud

Grasse are playing Jura Sud at the National 2, Group C of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

HyeresAubagne16:00

Hyeres - Aubagne

Hyeres are playing Aubagne at the National 2, Group C of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

LouhansLyon-216:00

Louhans - Lyon-2

Louhans are playing Lyon-2 at the National 2, Group C of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Marignane GignacMarseille-216:00

Marignane Gignac - Marseille-2

Marignane Gignac are playing Marseille-2 at the National 2, Group C of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Monaco-2Martigues16:00

Monaco-2 - Martigues

Monaco-2 are playing Martigues at the National 2, Group C of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

ToulonSaint-Priest16:00

Toulon - Saint-Priest

Toulon are playing Saint-Priest at the National 2, Group C of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

VallieresFrejus16:00

Vallieres - Frejus

Vallieres are playing Frejus at the National 2, Group C of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Le Puy AuvergneNantes-2PostponedPst

Le Puy Auvergne - Nantes-2

Le Puy Auvergne are playing Nantes-2 at the National 2, Group D of France on September 19.

BeziersAngouleme16:00

Beziers - Angouleme

Beziers are playing Angouleme at the National 2, Group D of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Les HerbiersAngers-216:00

Les Herbiers - Angers-2

Les Herbiers are playing Angers-2 at the National 2, Group D of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

TrelissacColomiers16:00

Trelissac - Colomiers

Trelissac are playing Colomiers at the National 2, Group D of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

ChamalieresBergerac16:30

Chamalieres - Bergerac

Chamalieres are playing Bergerac at the National 2, Group D of France on September 19. The match will kick off 16:30 UTC.

MoulinsStade Montois16:30

Moulins - Stade Montois

Moulins are playing Stade Montois at the National 2, Group D of France on September 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Bourges 18Romorantin17:00

Bourges 18 - Romorantin

Bourges 18 are playing Romorantin at the National 2, Group D of France on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

CanetBourges17:00

Canet - Bourges

Canet are playing Bourges at the National 2, Group D of France on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Orleans U-190 - 0Lille U-1945 +1'

Orleans U-19 - Lille U-19

Orleans U-19 are playing Lille U-19 at the National U-19, Group A of France on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Drancy U-19Amiens U-1916:00

Drancy U-19 - Amiens U-19

Drancy U-19 are playing Amiens U-19 at the National U-19, Group A of France on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Paris U-191 - 0Troyes U-1970'

Paris U-19 - Troyes U-19

Paris U-19 are playing Troyes U-19 at the National U-19, Group B of France on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Paris U-19 are winning 1-0.

Stade Rennes U-19Brest U-1913:00

Stade Rennes U-19 - Brest U-19

Stade Rennes U-19 are playing Brest U-19 at the National U-19, Group C of France on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Nimes U-19Saint-Etienne U-1913:00

Nimes U-19 - Saint-Etienne U-19

Nimes U-19 are playing Saint-Etienne U-19 at the National U-19, Group D of France on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Pieve di Lota U-19Nice U-1913:00

Pieve di Lota U-19 - Nice U-19

Pieve di Lota U-19 are playing Nice U-19 at the National U-19, Group D of France on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Gagra1 - 0Dinamo BatumiFull TimeFT

Gagra - Dinamo Batumi

Gagra played Dinamo Batumi at the National cup of Georgia on September 19. The match kicked off 11:30 UTC. Gagra won 1-0.

Spaeri0 - 0Dila Gori8'

Spaeri - Dila Gori

Spaeri are playing Dila Gori at the National cup of Georgia on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Hamburger-22 - 2Teutonia HamburgFull TimeFT

Hamburger-2 - Teutonia Hamburg

Hamburger-2 played Teutonia Hamburg at the Regionalliga Nord of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Hannover-20 - 1Borussia HildesheimFull TimeFT

Hannover-2 - Borussia Hildesheim

Hannover-2 played Borussia Hildesheim at the Regionalliga Nord of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Borussia Hildesheim won 0-1.

Jeddeloh0 - 1OberneulandFull TimeFT

Jeddeloh - Oberneuland

Jeddeloh played Oberneuland at the Regionalliga Nord of Germany on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Oberneuland won 0-1.

Phonix Lubeck0 - 0Eintracht Norderstedt7'

Phonix Lubeck - Eintracht Norderstedt

Phonix Lubeck are playing Eintracht Norderstedt at the Regionalliga Nord of Germany on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Astoria Walldorf0 - 0UlmFull TimeFT

Astoria Walldorf - Ulm

Astoria Walldorf played Ulm at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Bahlinger SC1 - 4SteinbachFull TimeFT

Bahlinger SC - Steinbach

Bahlinger SC played Steinbach at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Steinbach won 1-4.

Elversberg5 - 0Schott MainzFull TimeFT

Elversberg - Schott Mainz

Elversberg played Schott Mainz at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Elversberg won 5-0.

FSV Frankfurt1 - 0GiesenFull TimeFT

FSV Frankfurt - Giesen

FSV Frankfurt played Giesen at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. FSV Frankfurt won 1-0.

Hessen Kassel1 - 1PirmasensFull TimeFT

Hessen Kassel - Pirmasens

Hessen Kassel played Pirmasens at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Homburg3 - 1Eintracht StadtallendorfFull TimeFT

Homburg - Eintracht Stadtallendorf

Homburg played Eintracht Stadtallendorf at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Homburg won 3-1.

Kickers Offenbach3 - 0Hoffenheim-2Full TimeFT

Kickers Offenbach - Hoffenheim-2

Kickers Offenbach played Hoffenheim-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Kickers Offenbach won 3-0.

Mainz-22 - 6Freiburg-2Full TimeFT

Mainz-2 - Freiburg-2

Mainz-2 played Freiburg-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Freiburg-2 won 2-6.

TuS RW KoblenzStuttgart-2PostponedPst

TuS RW Koblenz - Stuttgart-2

TuS RW Koblenz are playing Stuttgart-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on September 19.

Ahlen2 - 1Sportfreunde LotteFull TimeFT

Ahlen - Sportfreunde Lotte

Ahlen played Sportfreunde Lotte at the Regionalliga West of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Ahlen won 2-1.

Bonner SC0 - 2Wegberg-BeeckFull TimeFT

Bonner SC - Wegberg-Beeck

Bonner SC played Wegberg-Beeck at the Regionalliga West of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Wegberg-Beeck won 0-2.

Borussia M-22 - 1StraelenFull TimeFT

Borussia M-2 - Straelen

Borussia M-2 played Straelen at the Regionalliga West of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Borussia M-2 won 2-1.

Fortuna Koln3 - 2WuppertalerFull TimeFT

Fortuna Koln - Wuppertaler

Fortuna Koln played Wuppertaler at the Regionalliga West of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Fortuna Koln won 3-2.

Oberhausen1 - 1Bergisch GladbachFull TimeFT

Oberhausen - Bergisch Gladbach

Oberhausen played Bergisch Gladbach at the Regionalliga West of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Preussen Munster2 - 1HombergFull TimeFT

Preussen Munster - Homberg

Preussen Munster played Homberg at the Regionalliga West of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Preussen Munster won 2-1.

SV Lippstadt1 - 1Koln-2Full TimeFT

SV Lippstadt - Koln-2

SV Lippstadt played Koln-2 at the Regionalliga West of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Schalke-21 - 0Rodinghausen76'

Schalke-2 - Rodinghausen

Schalke-2 are playing Rodinghausen at the Regionalliga West of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Schalke-2 are winning 1-0.

Auerbach1 - 1Tennis BorussiaFull TimeFT

Auerbach - Tennis Borussia

Auerbach played Tennis Borussia at the Regionalliga Nordost of Germany on September 19. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

BAK 071 - 5Carl Zeiss JenaFull TimeFT

BAK 07 - Carl Zeiss Jena

BAK 07 played Carl Zeiss Jena at the Regionalliga Nordost of Germany on September 19. The match kicked off 11:30 UTC. Carl Zeiss Jena won 1-5.

BFC Dynamo6 - 2Bischofswerdaer FVFull TimeFT

BFC Dynamo - Bischofswerdaer FV

BFC Dynamo played Bischofswerdaer FV at the Regionalliga Nordost of Germany on September 19. The match kicked off 11:30 UTC. BFC Dynamo won 6-2.

Germania Halberstadt0 - 2AltglienickeFull TimeFT

Germania Halberstadt - Altglienicke

Germania Halberstadt played Altglienicke at the Regionalliga Nordost of Germany on September 19. The match kicked off 11:30 UTC. Altglienicke won 0-2.

Lokomotive Leipzig1 - 1ChemnitzerFull TimeFT

Lokomotive Leipzig - Chemnitzer

Lokomotive Leipzig played Chemnitzer at the Regionalliga Nordost of Germany on September 19. The match kicked off 12:05 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Holstein Kiel U-191 - 0Chemnitzer U-19Full TimeFT

Holstein Kiel U-19 - Chemnitzer U-19

Holstein Kiel U-19 played Chemnitzer U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Holstein Kiel U-19 won 1-0.

Energie U-191 - 2Magdeburg U-19Full TimeFT

Energie U-19 - Magdeburg U-19

Energie U-19 played Magdeburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Magdeburg U-19 won 1-2.

Hertha U-195 - 1Eimsbutteler U-19Full TimeFT

Hertha U-19 - Eimsbutteler U-19

Hertha U-19 played Eimsbutteler U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Hertha U-19 won 5-1.

St. Pauli U-195 - 2Union Berlin U-19Full TimeFT

St. Pauli U-19 - Union Berlin U-19

St. Pauli U-19 played Union Berlin U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. St. Pauli U-19 won 5-2.

Wolfsburg U-191 - 1Werder U-19Full TimeFT

Wolfsburg U-19 - Werder U-19

Wolfsburg U-19 played Werder U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Freiburg U-194 - 0Kickers Offenbach U-19Full TimeFT

Freiburg U-19 - Kickers Offenbach U-19

Freiburg U-19 played Kickers Offenbach U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 08:30 UTC. Freiburg U-19 won 4-0.

Augsburg U-191 - 2Saarbrucken U-19Full TimeFT

Augsburg U-19 - Saarbrucken U-19

Augsburg U-19 played Saarbrucken U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Saarbrucken U-19 won 1-2.

Ingolstadt U-191 - 1Nurnberg U-19Full TimeFT

Ingolstadt U-19 - Nurnberg U-19

Ingolstadt U-19 played Nurnberg U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Stuttgart U-192 - 0Eintracht Frankfurt U-19Full TimeFT

Stuttgart U-19 - Eintracht Frankfurt U-19

Stuttgart U-19 played Eintracht Frankfurt U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 19. The match kicked off 10:30 UTC. Stuttgart U-19 won 2-0.

Hoffenheim U-19Kaiserslautern U-1911:00

Hoffenheim U-19 - Kaiserslautern U-19

Hoffenheim U-19 are playing Kaiserslautern U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 19. The match will kick off 11:00 UTC.

Heidenheim U-19Greuther Furth U-1912:00

Heidenheim U-19 - Greuther Furth U-19

Heidenheim U-19 are playing Greuther Furth U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on September 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Bochum U-194 - 0Paderborn U-19Full TimeFT

Bochum U-19 - Paderborn U-19

Bochum U-19 played Paderborn U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Bochum U-19 won 4-0.

Essen U-192 - 3Oberhausen U-19Full TimeFT

Essen U-19 - Oberhausen U-19

Essen U-19 played Oberhausen U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Oberhausen U-19 won 2-3.

GebenbachViktoria KahlPostponedPst

Gebenbach - Viktoria Kahl

Gebenbach are playing Viktoria Kahl at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 19.

AnsbachCham FC12:00

Ansbach - Cham FC

Ansbach are playing Cham FC at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Eltersdorf5 - 0KarlburgFull TimeFT

Eltersdorf - Karlburg

Eltersdorf played Karlburg at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Eltersdorf won 5-0.

VilzingSeligenporten13:00

Vilzing - Seligenporten

Vilzing are playing Seligenporten at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

AbtswindAmmerthal14:00

Abtswind - Ammerthal

Abtswind are playing Ammerthal at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Bayern HofDJK Bamberg14:00

Bayern Hof - DJK Bamberg

Bayern Hof are playing DJK Bamberg at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

GrosbardorfEintracht Bamberg14:30

Grosbardorf - Eintracht Bamberg

Grosbardorf are playing Eintracht Bamberg at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 19. The match will kick off 14:30 UTC.

SandATSV Erlangen14:30

Sand - ATSV Erlangen

Sand are playing ATSV Erlangen at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on September 19. The match will kick off 14:30 UTC.

Dachau2 - 3DeisenhofenFull TimeFT

Dachau - Deisenhofen

Dachau played Deisenhofen at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Deisenhofen won 2-3.

DonaustaufPullach12:00

Donaustauf - Pullach

Donaustauf are playing Pullach at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 19. The match will kick off 12:00 UTC.

LandsbergKirchanschoring12:00

Landsberg - Kirchanschoring

Landsberg are playing Kirchanschoring at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Pipinsried4 - 3Hankofen-HailingFull TimeFT

Pipinsried - Hankofen-Hailing

Pipinsried played Hankofen-Hailing at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Pipinsried won 4-3.

Turkspor AugsburgKottern13:00

Turkspor Augsburg - Kottern

Turkspor Augsburg are playing Kottern at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

NordlingenIsmaningPostponedPst

Nordlingen - Ismaning

Nordlingen are playing Ismaning at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 19.

Jahn Regensburg-21880 Wasserburg14:00

Jahn Regensburg-2 - 1880 Wasserburg

Jahn Regensburg-2 are playing 1880 Wasserburg at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

BaunatalHessen Dreieich12:00

Baunatal - Hessen Dreieich

Baunatal are playing Hessen Dreieich at the Oberliga, Hessen of Germany on September 19. The match will kick off 12:00 UTC.

DietkirchenLehnerz13:00

Dietkirchen - Lehnerz

Dietkirchen are playing Lehnerz at the Oberliga, Hessen of Germany on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Hanau 93RW Hadamar13:00

Hanau 93 - RW Hadamar

Hanau 93 are playing RW Hadamar at the Oberliga, Hessen of Germany on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Hunfelder SVFernwald13:00

Hunfelder SV - Fernwald

Hunfelder SV are playing Fernwald at the Oberliga, Hessen of Germany on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Waldgirmes1 - 1Buchonia FliedenFull TimeFT

Waldgirmes - Buchonia Flieden

Waldgirmes played Buchonia Flieden at the Oberliga, Hessen of Germany on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Erlensee0 - 1SV Zeilsheim10'

Erlensee - SV Zeilsheim

Erlensee are playing SV Zeilsheim at the Oberliga, Hessen of Germany on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and SV Zeilsheim are winning 0-1.

Dassendorf2 - 1Union TorneschFull TimeFT

Dassendorf - Union Tornesch

Dassendorf played Union Tornesch at the Oberliga, Hamburg of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Dassendorf won 2-1.

SuderelbeBarmbek-Uhlenhorst16:00

Suderelbe - Barmbek-Uhlenhorst

Suderelbe are playing Barmbek-Uhlenhorst at the Oberliga, Hamburg of Germany on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Altenholz0 - 3KronshagenFull TimeFT

Altenholz - Kronshagen

Altenholz played Kronshagen at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Kronshagen won 0-3.

Eutiner SV1 - 2Oldenburger SVFull TimeFT

Eutiner SV - Oldenburger SV

Eutiner SV played Oldenburger SV at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Oldenburger SV won 1-2.

Husumer SVBordesholm12:00

Husumer SV - Bordesholm

Husumer SV are playing Bordesholm at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 19. The match will kick off 12:00 UTC.

NeumunsterPansdorf12:00

Neumunster - Pansdorf

Neumunster are playing Pansdorf at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on September 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Backnang1 - 1RavensburgFull TimeFT

Backnang - Ravensburg

Backnang played Ravensburg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Goppinger SVSGV Freiberg12:00

Goppinger SV - SGV Freiberg

Goppinger SV are playing SGV Freiberg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Pforzheim3 - 0Sportfreunde DorfmerkingenFull TimeFT

Pforzheim - Sportfreunde Dorfmerkingen

Pforzheim played Sportfreunde Dorfmerkingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Pforzheim won 3-0.

BruchsalSandhausen-213:00

Bruchsal - Sandhausen-2

Bruchsal are playing Sandhausen-2 at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Bissingen1 - 0Freiburger FC73'

Bissingen - Freiburger FC

Bissingen are playing Freiburger FC at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Bissingen are winning 1-0.

LinxIlshofen13:30

Linx - Ilshofen

Linx are playing Ilshofen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Neckarsulmer SU0 - 0Lorrach-Brombach88'

Neckarsulmer SU - Lorrach-Brombach

Neckarsulmer SU are playing Lorrach-Brombach at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Nottingen3 - 0Reutlingen84'

Nottingen - Reutlingen

Nottingen are playing Reutlingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Nottingen are winning 3-0.

VillingenOberachern13:30

Villingen - Oberachern

Villingen are playing Oberachern at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

BTS Neustadt3 - 6Union BremenFull TimeFT

BTS Neustadt - Union Bremen

BTS Neustadt played Union Bremen at the Oberliga, Bremen of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Union Bremen won 3-6.

Bremer SV1 - 1Aumund-VegesackFull TimeFT

Bremer SV - Aumund-Vegesack

Bremer SV played Aumund-Vegesack at the Oberliga, Bremen of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Rotenburger SV2 - 3UphusenFull TimeFT

Rotenburger SV - Uphusen

Rotenburger SV played Uphusen at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on September 19. The match kicked off 11:30 UTC. Uphusen won 2-3.

Kickers Emden1 - 2VfL OldenburgFull TimeFT

Kickers Emden - VfL Oldenburg

Kickers Emden played VfL Oldenburg at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. VfL Oldenburg won 1-2.

Germania Egestorf0 - 2SVG GottingenFull TimeFT

Germania Egestorf - SVG Gottingen

Germania Egestorf played SVG Gottingen at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. SVG Gottingen won 0-2.

FT Braunschweig0 - 0Lupo-Martini9'

FT Braunschweig - Lupo-Martini

FT Braunschweig are playing Lupo-Martini at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

RSV Eintracht2 - 2BSC SudFull TimeFT

RSV Eintracht - BSC Sud

RSV Eintracht played BSC Sud at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Rostocker FC1 - 3PampowFull TimeFT

Rostocker FC - Pampow

Rostocker FC played Pampow at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Pampow won 1-3.

StrausbergHertha ZehlendorfPostponedPst

Strausberg - Hertha Zehlendorf

Strausberg are playing Hertha Zehlendorf at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on September 19.

Plauen1 - 1KrieschowFull TimeFT

Plauen - Krieschow

Plauen played Krieschow at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

VfL Halle2 - 0EilenburgFull TimeFT

VfL Halle - Eilenburg

VfL Halle played Eilenburg at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. VfL Halle won 2-0.

An der Fahner Hohe2 - 0MerseburgFull TimeFT

An der Fahner Hohe - Merseburg

An der Fahner Hohe played Merseburg at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. An der Fahner Hohe won 2-0.

Martinroda2 - 5LudwigsfeldeFull TimeFT

Martinroda - Ludwigsfelde

Martinroda played Ludwigsfelde at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Ludwigsfelde won 2-5.

Oberlausitz2 - 0Carl Zeiss Jena-2Full TimeFT

Oberlausitz - Carl Zeiss Jena-2

Oberlausitz played Carl Zeiss Jena-2 at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Oberlausitz won 2-0.

Arminia LudwigshafenDudenhofen12:45

Arminia Ludwigshafen - Dudenhofen

Arminia Ludwigshafen are playing Dudenhofen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 19. The match will kick off 12:45 UTC.

Rochling WolklingenWormatia Worms13:00

Rochling Wolklingen - Wormatia Worms

Rochling Wolklingen are playing Wormatia Worms at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Engers 07Eintracht Trier13:30

Engers 07 - Eintracht Trier

Engers 07 are playing Eintracht Trier at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Hassia Bingen0 - 2Gonsenheim83'

Hassia Bingen - Gonsenheim

Hassia Bingen are playing Gonsenheim at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Gonsenheim are winning 0-2.

Karbach0 - 0Eisbachtal85'

Karbach - Eisbachtal

Karbach are playing Eisbachtal at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Pfeddersheim6 - 2Hertha Wiesbach73'

Pfeddersheim - Hertha Wiesbach

Pfeddersheim are playing Hertha Wiesbach at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Pfeddersheim are winning 6-2.

SalmrohrAlemania Waldalgesheim13:30

Salmrohr - Alemania Waldalgesheim

Salmrohr are playing Alemania Waldalgesheim at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

DiefflenElversberg-214:30

Diefflen - Elversberg-2

Diefflen are playing Elversberg-2 at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 19. The match will kick off 14:30 UTC.

EppelbornJagersburg14:30

Eppelborn - Jagersburg

Eppelborn are playing Jagersburg at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 19. The match will kick off 14:30 UTC.

Mechtersheim1 - 0Speyer9'

Mechtersheim - Speyer

Mechtersheim are playing Speyer at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and Mechtersheim are winning 1-0.

Jahn Dinslaken Hiesfeld1 - 1Dusseldorf West55'

Jahn Dinslaken Hiesfeld - Dusseldorf West

Jahn Dinslaken Hiesfeld are playing Dusseldorf West at the Oberliga, Niederrhein of Germany on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Neukolln W0 - 9Meppen WFull TimeFT

Neukolln W - Meppen W

Neukolln W played Meppen W at the National cup - Women of Germany on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Meppen W won 0-9.

Panaitolikos U-190 - 1AEK U-19Full TimeFT

Panaitolikos U-19 - AEK U-19

Panaitolikos U-19 played AEK U-19 at the U-19 Super League of Greece on September 19. The match kicked off 08:00 UTC. AEK U-19 won 0-1.

PAOK U-194 - 1Atromitos U-19Full TimeFT

PAOK U-19 - Atromitos U-19

PAOK U-19 played Atromitos U-19 at the U-19 Super League of Greece on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. PAOK U-19 won 4-1.

Panathinaikos U-195 - 2Apollon U-19Full TimeFT

Panathinaikos U-19 - Apollon U-19

Panathinaikos U-19 played Apollon U-19 at the U-19 Super League of Greece on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Panathinaikos U-19 won 5-2.

Lamia U-191 - 1OFI U-19Full TimeFT

Lamia U-19 - OFI U-19

Lamia U-19 played OFI U-19 at the U-19 Super League of Greece on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Olympiakos U-19Asteras Tripolis U-1914:00

Olympiakos U-19 - Asteras Tripolis U-19

Olympiakos U-19 are playing Asteras Tripolis U-19 at the U-19 Super League of Greece on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Fehervar U-19Puskas U-1908:00

Fehervar U-19 - Puskas U-19

Fehervar U-19 are playing Puskas U-19 at the U-19 League of Hungary on September 19. The match will kick off 08:00 UTC.

Gyor U-194 - 7Vasas U-19Full TimeFT

Gyor U-19 - Vasas U-19

Gyor U-19 played Vasas U-19 at the U-19 League of Hungary on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Vasas U-19 won 4-7.

Debrecen U-19MTK U-1910:00

Debrecen U-19 - MTK U-19

Debrecen U-19 are playing MTK U-19 at the U-19 League of Hungary on September 19. The match will kick off 10:00 UTC.

Illes Akademia U-193 - 1Honved U-19Full TimeFT

Illes Akademia U-19 - Honved U-19

Illes Akademia U-19 played Honved U-19 at the U-19 League of Hungary on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Illes Akademia U-19 won 3-1.

Diosgyor U-19Ferencvaros U-1912:00

Diosgyor U-19 - Ferencvaros U-19

Diosgyor U-19 are playing Ferencvaros U-19 at the U-19 League of Hungary on September 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Nyiregyhaza U-193 - 1Paks U-19Full TimeFT

Nyiregyhaza U-19 - Paks U-19

Nyiregyhaza U-19 played Paks U-19 at the U-19 League of Hungary on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Nyiregyhaza U-19 won 3-1.

Volsungur0 - 6KordrengirFull TimeFT

Volsungur - Kordrengir

Volsungur played Kordrengir at the 2. Deild of Iceland on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Kordrengir won 0-6.

Dalvik Reynir0 - 2Fjardabyggd54'

Dalvik Reynir - Fjardabyggd

Dalvik Reynir are playing Fjardabyggd at the 2. Deild of Iceland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Fjardabyggd are winning 0-2.

Selfoss0 - 4Throttur Vogar48'

Selfoss - Throttur Vogar

Selfoss are playing Throttur Vogar at the 2. Deild of Iceland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Throttur Vogar are winning 0-4.

Cagliari U-190 - 1Milan U-19Full TimeFT

Cagliari U-19 - Milan U-19

Cagliari U-19 played Milan U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Milan U-19 won 0-1.

Inter U-193 - 0Sampdoria U-19Full TimeFT

Inter U-19 - Sampdoria U-19

Inter U-19 played Sampdoria U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Inter U-19 won 3-0.

Fiorentina U-191 - 2Bologna U-19Full TimeFT

Fiorentina U-19 - Bologna U-19

Fiorentina U-19 played Bologna U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Bologna U-19 won 1-2.

Genoa U-191 - 1Spal U-19Full TimeFT

Genoa U-19 - Spal U-19

Genoa U-19 played Spal U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sassuolo U-191 - 0Empoli U-1911'

Sassuolo U-19 - Empoli U-19

Sassuolo U-19 are playing Empoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and Sassuolo U-19 are winning 1-0.

Besa Peje0 - 1Ballkani54'

Besa Peje - Ballkani

Besa Peje are playing Ballkani at the Superliga of Kosovo on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Ballkani are winning 0-1.

Prishtina1 - 0Drenica Skenderaj54'

Prishtina - Drenica Skenderaj

Prishtina are playing Drenica Skenderaj at the Superliga of Kosovo on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Prishtina are winning 1-0.

Auda3 - 1Lokomotiv DaugavpilsFull TimeFT

Auda - Lokomotiv Daugavpils

Auda played Lokomotiv Daugavpils at the 1.Liga of Latvia on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Auda won 3-1.

FK Rezekne2 - 1Super NovaFull TimeFT

FK Rezekne - Super Nova

FK Rezekne played Super Nova at the 1.Liga of Latvia on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. FK Rezekne won 2-1.

Saldus0 - 0GrobinaFull TimeFT

Saldus - Grobina

Saldus played Grobina at the 1.Liga of Latvia on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

SmilteneJDFS Alberts13:00

Smiltene - JDFS Alberts

Smiltene are playing JDFS Alberts at the 1.Liga of Latvia on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Jonava1 - 0DainavaFull TimeFT

Jonava - Dainava

Jonava played Dainava at the 1 Lyga, Promotion group of Lithuania on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Jonava won 1-0.

Minija2 - 2BFAFull TimeFT

Minija - BFA

Minija played BFA at the 1 Lyga, Relegation group of Lithuania on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Kauno Zalgiris-21 - 1AtmosferaFull TimeFT

Kauno Zalgiris-2 - Atmosfera

Kauno Zalgiris-2 played Atmosfera at the 1 Lyga, Relegation group of Lithuania on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

FC Racing UnionRosport16:00

FC Racing Union - Rosport

FC Racing Union are playing Rosport at the Fortis League of Luxembourg on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

UNA StrassenSwift Hesperange16:00

UNA Strassen - Swift Hesperange

UNA Strassen are playing Swift Hesperange at the Fortis League of Luxembourg on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

DifferdangeEtzella17:00

Differdange - Etzella

Differdange are playing Etzella at the Fortis League of Luxembourg on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

RodangeHostert17:00

Rodange - Hostert

Rodange are playing Hostert at the Fortis League of Luxembourg on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Wiltz 71Petange17:00

Wiltz 71 - Petange

Wiltz 71 are playing Petange at the Fortis League of Luxembourg on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Dacia-Buiucani2 - 1ZimbruFull TimeFT

Dacia-Buiucani - Zimbru

Dacia-Buiucani played Zimbru at the Divizia Nationala of Moldova on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Dacia-Buiucani won 2-1.

PetrocubMilsami16:00

Petrocub - Milsami

Petrocub are playing Milsami at the Divizia Nationala of Moldova on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

CSF BaltiReal Succes13:00

CSF Balti - Real Succes

CSF Balti are playing Real Succes at the Divizia A of Moldova on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Iskra Stali RibnitaFalesti13:00

Iskra Stali Ribnita - Falesti

Iskra Stali Ribnita are playing Falesti at the Divizia A of Moldova on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Victoria BardarOlimp Comrat13:00

Victoria Bardar - Olimp Comrat

Victoria Bardar are playing Olimp Comrat at the Divizia A of Moldova on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Drezga0 - 0Jedinstvo BP41'

Drezga - Jedinstvo BP

Drezga are playing Jedinstvo BP at the Division 2 of Montenegro on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Berane1 - 1Arsenal Tivat37'

Berane - Arsenal Tivat

Berane are playing Arsenal Tivat at the Division 2 of Montenegro on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Bokelj Kotor0 - 0Igalo14'

Bokelj Kotor - Igalo

Bokelj Kotor are playing Igalo at the Division 2 of Montenegro on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Grbalj Radanovici0 - 2FK Kom Podgorica33'

Grbalj Radanovici - FK Kom Podgorica

Grbalj Radanovici are playing FK Kom Podgorica at the Division 2 of Montenegro on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and FK Kom Podgorica are winning 0-2.

Mornar1 - 0Ibar30'

Mornar - Ibar

Mornar are playing Ibar at the Division 2 of Montenegro on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and Mornar are winning 1-0.

Scheveningen0 - 1ASWHFull TimeFT

Scheveningen - ASWH

Scheveningen played ASWH at the Tweede Divisie of Netherlands on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. ASWH won 0-1.

Noordwijk1 - 1KatwijkFull TimeFT

Noordwijk - Katwijk

Noordwijk played Katwijk at the Tweede Divisie of Netherlands on September 19. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Excelsior M.Rijnsburgse Boys13:00

Excelsior M. - Rijnsburgse Boys

Excelsior M. are playing Rijnsburgse Boys at the Tweede Divisie of Netherlands on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Kozakken Boys4 - 1IJsselmeervogelsFull TimeFT

Kozakken Boys - IJsselmeervogels

Kozakken Boys played IJsselmeervogels at the Tweede Divisie of Netherlands on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Kozakken Boys won 4-1.

Quick BoysKoninklijke HFC13:00

Quick Boys - Koninklijke HFC

Quick Boys are playing Koninklijke HFC at the Tweede Divisie of Netherlands on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Spakenburg0 - 0Sparta Rotterdam-2Full TimeFT

Spakenburg - Sparta Rotterdam-2

Spakenburg played Sparta Rotterdam-2 at the Tweede Divisie of Netherlands on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Volendam-20 - 2HHC HardenbergFull TimeFT

Volendam-2 - HHC Hardenberg

Volendam-2 played HHC Hardenberg at the Tweede Divisie of Netherlands on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. HHC Hardenberg won 0-2.

TEC1 - 1GVVV Veenendaal82'

TEC - GVVV Veenendaal

TEC are playing GVVV Veenendaal at the Tweede Divisie of Netherlands on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

DOVOAjax-212:30

DOVO - Ajax-2

DOVO are playing Ajax-2 at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 19. The match will kick off 12:30 UTC.

Excelsior 313 - 1StaphorstFull TimeFT

Excelsior 31 - Staphorst

Excelsior 31 played Staphorst at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 19. The match kicked off 12:30 UTC. Excelsior 31 won 3-1.

Hoek1 - 2LisseFull TimeFT

Hoek - Lisse

Hoek played Lisse at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 19. The match kicked off 12:30 UTC. Lisse won 1-2.

ODIN 59Barendrecht12:30

ODIN 59 - Barendrecht

ODIN 59 are playing Barendrecht at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 19. The match will kick off 12:30 UTC.

SteDoCoDVS 3312:30

SteDoCo - DVS 33

SteDoCo are playing DVS 33 at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 19. The match will kick off 12:30 UTC.

VVOG1 - 0GOESFull TimeFT

VVOG - GOES

VVOG played GOES at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 19. The match kicked off 12:30 UTC. VVOG won 1-0.

Sparta NijkerkSportlust13:00

Sparta Nijkerk - Sportlust

Sparta Nijkerk are playing Sportlust at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Ter LeedeACV13:00

Ter Leede - ACV

Ter Leede are playing ACV at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

VVSBHarkemase Boys16:00

VVSB - Harkemase Boys

VVSB are playing Harkemase Boys at the Derde Divisie, Zaterdag of Netherlands on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

KF GostivarVeleshta13:30

KF Gostivar - Veleshta

KF Gostivar are playing Veleshta at the Liga 2 of North Macedonia on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Kadino0 - 1Velazerimi 7777'

Kadino - Velazerimi 77

Kadino are playing Velazerimi 77 at the Liga 2 of North Macedonia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Velazerimi 77 are winning 0-1.

Korab DebarVardar Forino13:30

Korab Debar - Vardar Forino

Korab Debar are playing Vardar Forino at the Liga 2 of North Macedonia on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

LabunishtaDrita13:30

Labunishta - Drita

Labunishta are playing Drita at the Liga 2 of North Macedonia on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Ohrid0 - 1FK Skopje75'

Ohrid - FK Skopje

Ohrid are playing FK Skopje at the Liga 2 of North Macedonia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and FK Skopje are winning 0-1.

PehchevoTikves13:30

Pehchevo - Tikves

Pehchevo are playing Tikves at the Liga 2 of North Macedonia on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

PobedaPlackovica13:30

Pobeda - Plackovica

Pobeda are playing Plackovica at the Liga 2 of North Macedonia on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

RosomanSasa13:30

Rosoman - Sasa

Rosoman are playing Sasa at the Liga 2 of North Macedonia on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Sloga VinicaKozuv Gevgelija13:30

Sloga Vinica - Kozuv Gevgelija

Sloga Vinica are playing Kozuv Gevgelija at the Liga 2 of North Macedonia on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

BregalnicaOsogovo17:00

Bregalnica - Osogovo

Bregalnica are playing Osogovo at the Liga 2 of North Macedonia on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Brattvag0 - 0FloroFull TimeFT

Brattvag - Floro

Brattvag played Floro at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

BrattvagAltaPostponedPst

Brattvag - Alta

Brattvag are playing Alta at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 19.

EidsvoldSkeidPostponedPst

Eidsvold - Skeid

Eidsvold are playing Skeid at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 19.

FloroFloyaPostponedPst

Floro - Floya

Floro are playing Floya at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 19.

Kjelsas2 - 0Kvik Halden55'

Kjelsas - Kvik Halden

Kjelsas are playing Kvik Halden at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Kjelsas are winning 2-0.

Moss0 - 1Fredrikstad56'

Moss - Fredrikstad

Moss are playing Fredrikstad at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Fredrikstad are winning 0-1.

Senja1 - 1FloyaFull TimeFT

Senja - Floya

Senja played Floya at the 2. Division, Group 1 of Norway on September 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sotra1 - 1BaerumFull TimeFT

Sotra - Baerum

Sotra played Baerum at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Arendal0 - 0Notodden55'

Arendal - Notodden

Arendal are playing Notodden at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

BaerumNotoddenPostponedPst

Baerum - Notodden

Baerum are playing Notodden at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 19.

NardoLevangerPostponedPst

Nardo - Levanger

Nardo are playing Levanger at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 19.

Vard-Haugesund1 - 0Flekkeroy53'

Vard-Haugesund - Flekkeroy

Vard-Haugesund are playing Flekkeroy at the 2. Division, Group 2 of Norway on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Vard-Haugesund are winning 1-0.

BrumunddalUllensaker Kisa-2PostponedPst

Brumunddal - Ullensaker Kisa-2

Brumunddal are playing Ullensaker Kisa-2 at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 19.

FunnefossRommenPostponedPst

Funnefoss - Rommen

Funnefoss are playing Rommen at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 19.

Gjovik-LynGjellerasenPostponedPst

Gjovik-Lyn - Gjellerasen

Gjovik-Lyn are playing Gjellerasen at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 19.

Grorud-2Lillestrom-2PostponedPst

Grorud-2 - Lillestrom-2

Grorud-2 are playing Lillestrom-2 at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 19.

Kongsvinger-2Raufoss-2PostponedPst

Kongsvinger-2 - Raufoss-2

Kongsvinger-2 are playing Raufoss-2 at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 19.

LorenskogFunnefossPostponedPst

Lorenskog - Funnefoss

Lorenskog are playing Funnefoss at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 19.

NybergsundRommenPostponedPst

Nybergsund - Rommen

Nybergsund are playing Rommen at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 19.

TotenElverumPostponedPst

Toten - Elverum

Toten are playing Elverum at the 3. Division, Group 1 of Norway on September 19.

AssidenTonsbergPostponedPst

Assiden - Tonsberg

Assiden are playing Tonsberg at the 3. Division, Group 2 of Norway on September 19.

KrakeroyFlintPostponedPst

Krakeroy - Flint

Krakeroy are playing Flint at the 3. Division, Group 2 of Norway on September 19.

FolloSarpsborg-2PostponedPst

Follo - Sarpsborg-2

Follo are playing Sarpsborg-2 at the 3. Division, Group 2 of Norway on September 19.

HalsenHonefossPostponedPst

Halsen - Honefoss

Halsen are playing Honefoss at the 3. Division, Group 2 of Norway on September 19.

Mjondalen-2Orn HortenPostponedPst

Mjondalen-2 - Orn Horten

Mjondalen-2 are playing Orn Horten at the 3. Division, Group 2 of Norway on September 19.

IL ExpressViking-2PostponedPst

IL Express - Viking-2

IL Express are playing Viking-2 at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 19.

HinnaSolaPostponedPst

Hinna - Sola

Hinna are playing Sola at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 19.

HinnaDonnPostponedPst

Hinna - Donn

Hinna are playing Donn at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 19.

MandalskamerateneDjervCanceledCanc

Mandalskameratene - Djerv

Mandalskameratene are playing Djerv at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 19.

Staal JorpelandVidarPostponedPst

Staal Jorpeland - Vidar

Staal Jorpeland are playing Vidar at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 19.

Viking-2IL ExpressCanceledCanc

Viking-2 - IL Express

Viking-2 are playing IL Express at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 19.

AkraMadlaPostponedPst

Akra - Madla

Akra are playing Madla at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 19.

BroddDjervPostponedPst

Brodd - Djerv

Brodd are playing Djerv at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 19.

MandalskamerateneDonnPostponedPst

Mandalskameratene - Donn

Mandalskameratene are playing Donn at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 19.

Start-2VindbjartPostponedPst

Start-2 - Vindbjart

Start-2 are playing Vindbjart at the 3. Division, Group 3 of Norway on September 19.

Sandviken FCLynCanceledCanc

Sandviken FC - Lyn

Sandviken FC are playing Lyn at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 19.

FjoraOsCanceledCanc

Fjora - Os

Fjora are playing Os at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 19.

BjargSK Brann-2PostponedPst

Bjarg - SK Brann-2

Bjarg are playing SK Brann-2 at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 19.

FanaArdalPostponedPst

Fana - Ardal

Fana are playing Ardal at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 19.

FjoraLynPostponedPst

Fjora - Lyn

Fjora are playing Lyn at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 19.

IF ReadySogndal-2PostponedPst

IF Ready - Sogndal-2

IF Ready are playing Sogndal-2 at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 19.

Sandviken FCLyseklosterPostponedPst

Sandviken FC - Lysekloster

Sandviken FC are playing Lysekloster at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 19.

StordFyllingsdalenPostponedPst

Stord - Fyllingsdalen

Stord are playing Fyllingsdalen at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 19.

OsFriggPostponedPst

Os - Frigg

Os are playing Frigg at the 3. Division, Group 4 of Norway on September 19.

TillerVoldaPostponedPst

Tiller - Volda

Tiller are playing Volda at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 19.

Aalesund-2KolstadPostponedPst

Aalesund-2 - Kolstad

Aalesund-2 are playing Kolstad at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 19.

ByasenOrklaPostponedPst

Byasen - Orkla

Byasen are playing Orkla at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 19.

KolstadMelhusCanceledCanc

Kolstad - Melhus

Kolstad are playing Melhus at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 19.

NTNUIMolde-2PostponedPst

NTNUI - Molde-2

NTNUI are playing Molde-2 at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 19.

SpjelkavikMelhusPostponedPst

Spjelkavik - Melhus

Spjelkavik are playing Melhus at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 19.

StrindheimTraeffPostponedPst

Strindheim - Traeff

Strindheim are playing Traeff at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 19.

TraeffByasenCanceledCanc

Traeff - Byasen

Traeff are playing Byasen at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 19.

TynsetRanheim-2PostponedPst

Tynset - Ranheim-2

Tynset are playing Ranheim-2 at the 3. Division, Group 5 of Norway on September 19.

Bodo-Glimt-2NordstrandPostponedPst

Bodo-Glimt-2 - Nordstrand

Bodo-Glimt-2 are playing Nordstrand at the 3. Division, Group 6 of Norway on September 19.

SkanlandMjolnerPostponedPst

Skanland - Mjolner

Skanland are playing Mjolner at the 3. Division, Group 6 of Norway on September 19.

Stabek-2Melbo ILPostponedPst

Stabek-2 - Melbo IL

Stabek-2 are playing Melbo IL at the 3. Division, Group 6 of Norway on September 19.

Tromso-2FinnsnesPostponedPst

Tromso-2 - Finnsnes

Tromso-2 are playing Finnsnes at the 3. Division, Group 6 of Norway on September 19.

Skeid-2SkjervoyPostponedPst

Skeid-2 - Skjervoy

Skeid-2 are playing Skjervoy at the 3. Division, Group 6 of Norway on September 19.

Stargard1 - 4Bytovia BytowFull TimeFT

Stargard - Bytovia Bytow

Stargard played Bytovia Bytow at the II Liga of Poland on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Bytovia Bytow won 1-4.

Znicz Pruszkow0 - 1Stal Rzeszow84'

Znicz Pruszkow - Stal Rzeszow

Znicz Pruszkow are playing Stal Rzeszow at the II Liga of Poland on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Stal Rzeszow are winning 0-1.

Garbarnia0 - 1Wigry S55'

Garbarnia - Wigry S

Garbarnia are playing Wigry S at the II Liga of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Wigry S are winning 0-1.

Skra Czestochowa1 - 1Motor Lublin55'

Skra Czestochowa - Motor Lublin

Skra Czestochowa are playing Motor Lublin at the II Liga of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Olimpia Elblag0 - 0Chojniczanka9'

Olimpia Elblag - Chojniczanka

Olimpia Elblag are playing Chojniczanka at the II Liga of Poland on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Olimpia GSokol Ostroda16:00

Olimpia G - Sokol Ostroda

Olimpia G are playing Sokol Ostroda at the II Liga of Poland on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

Gornik PolkowiceKatowice16:15

Gornik Polkowice - Katowice

Gornik Polkowice are playing Katowice at the II Liga of Poland on September 19. The match will kick off 16:15 UTC.

Pogon SiedlceHutnik Krakow17:00

Pogon Siedlce - Hutnik Krakow

Pogon Siedlce are playing Hutnik Krakow at the II Liga of Poland on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Legia U-184 - 1Cracovia U-18Full TimeFT

Legia U-18 - Cracovia U-18

Legia U-18 played Cracovia U-18 at the Central Youth League of Poland on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Legia U-18 won 4-1.

Pogon Szczecin U-184 - 2SMS Lodz U-18Full TimeFT

Pogon Szczecin U-18 - SMS Lodz U-18

Pogon Szczecin U-18 played SMS Lodz U-18 at the Central Youth League of Poland on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Pogon Szczecin U-18 won 4-2.

Korona U-181 - 2Arka Gdynia U-18Full TimeFT

Korona U-18 - Arka Gdynia U-18

Korona U-18 played Arka Gdynia U-18 at the Central Youth League of Poland on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Arka Gdynia U-18 won 1-2.

Wisla Krakow U-18Gwarek Zabrze U-1813:00

Wisla Krakow U-18 - Gwarek Zabrze U-18

Wisla Krakow U-18 are playing Gwarek Zabrze U-18 at the Central Youth League of Poland on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Swit N D0 - 1Znicz Biala PiskaFull TimeFT

Swit N D - Znicz Biala Piska

Swit N D played Znicz Biala Piska at the III Liga, Group 1 of Poland on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Znicz Biala Piska won 0-1.

Wikielec2 - 0KutnoFull TimeFT

Wikielec - Kutno

Wikielec played Kutno at the III Liga, Group 1 of Poland on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Wikielec won 2-0.

Concordia Elblag0 - 3Sokol AleksandrowFull TimeFT

Concordia Elblag - Sokol Aleksandrow

Concordia Elblag played Sokol Aleksandrow at the III Liga, Group 1 of Poland on September 19. The match kicked off 12:30 UTC. Sokol Aleksandrow won 0-3.

UrsusBron Radom13:00

Ursus - Bron Radom

Ursus are playing Bron Radom at the III Liga, Group 1 of Poland on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Blonianka Blonie1 - 0Huragan Morag55'

Blonianka Blonie - Huragan Morag

Blonianka Blonie are playing Huragan Morag at the III Liga, Group 1 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Blonianka Blonie are winning 1-0.

LegionoviaWasilkow14:00

Legionovia - Wasilkow

Legionovia are playing Wasilkow at the III Liga, Group 1 of Poland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Pogon Grod. Mazowiecki2 - 0Legia-255'

Pogon Grod. Mazowiecki - Legia-2

Pogon Grod. Mazowiecki are playing Legia-2 at the III Liga, Group 1 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Pogon Grod. Mazowiecki are winning 2-0.

Unia SkierniewicePelikan Lowicz14:00

Unia Skierniewice - Pelikan Lowicz

Unia Skierniewice are playing Pelikan Lowicz at the III Liga, Group 1 of Poland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Baltyk Koszalin1 - 4Pogon Szczecin-2Full TimeFT

Baltyk Koszalin - Pogon Szczecin-2

Baltyk Koszalin played Pogon Szczecin-2 at the III Liga, Group 2 of Poland on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Pogon Szczecin-2 won 1-4.

Unia Swarzedz0 - 1Kotwica KolobrzegFull TimeFT

Unia Swarzedz - Kotwica Kolobrzeg

Unia Swarzedz played Kotwica Kolobrzeg at the III Liga, Group 2 of Poland on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Kotwica Kolobrzeg won 0-1.

Chemik Police0 - 0Flota SwinoujscieFull TimeFT

Chemik Police - Flota Swinoujscie

Chemik Police played Flota Swinoujscie at the III Liga, Group 2 of Poland on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Gornik KoninPomorzanin Torun13:00

Gornik Konin - Pomorzanin Torun

Gornik Konin are playing Pomorzanin Torun at the III Liga, Group 2 of Poland on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

PrzodkowoNielba Wagrowiec13:00

Przodkowo - Nielba Wagrowiec

Przodkowo are playing Nielba Wagrowiec at the III Liga, Group 2 of Poland on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Swit SkolwinGryf W13:30

Swit Skolwin - Gryf W

Swit Skolwin are playing Gryf W at the III Liga, Group 2 of Poland on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Elana TorunBaltyk Gdynia14:00

Elana Torun - Baltyk Gdynia

Elana Torun are playing Baltyk Gdynia at the III Liga, Group 2 of Poland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Gwardia KoszalinStarograd Gdanski14:00

Gwardia Koszalin - Starograd Gdanski

Gwardia Koszalin are playing Starograd Gdanski at the III Liga, Group 2 of Poland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Mieszko GnieznoUnia Janikowo14:00

Mieszko Gniezno - Unia Janikowo

Mieszko Gniezno are playing Unia Janikowo at the III Liga, Group 2 of Poland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Radunia StezycaPolonia Sroda14:00

Radunia Stezyca - Polonia Sroda

Radunia Stezyca are playing Polonia Sroda at the III Liga, Group 2 of Poland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Jarota Jarocin0 - 1Sokol Kleczew40'

Jarota Jarocin - Sokol Kleczew

Jarota Jarocin are playing Sokol Kleczew at the III Liga, Group 2 of Poland on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and Sokol Kleczew are winning 0-1.

Polonia Stal SwidnicaRekord Bielsko Biala13:00

Polonia Stal Swidnica - Rekord Bielsko Biala

Polonia Stal Swidnica are playing Rekord Bielsko Biala at the III Liga, Group 3 of Poland on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Goczalkowice ZdrojROW Rybnik14:00

Goczalkowice Zdroj - ROW Rybnik

Goczalkowice Zdroj are playing ROW Rybnik at the III Liga, Group 3 of Poland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Gornik Zabrze-2Polonia Nysa14:00

Gornik Zabrze-2 - Polonia Nysa

Gornik Zabrze-2 are playing Polonia Nysa at the III Liga, Group 3 of Poland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Gwarek Tarnowskie GoryGac Olawa14:00

Gwarek Tarnowskie Gory - Gac Olawa

Gwarek Tarnowskie Gory are playing Gac Olawa at the III Liga, Group 3 of Poland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Pawlowice SlaskieStal Brzeg14:00

Pawlowice Slaskie - Stal Brzeg

Pawlowice Slaskie are playing Stal Brzeg at the III Liga, Group 3 of Poland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Piast ZmigrodSleza14:00

Piast Zmigrod - Sleza

Piast Zmigrod are playing Sleza at the III Liga, Group 3 of Poland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Warta GorzowPolonia Bytom14:00

Warta Gorzow - Polonia Bytom

Warta Gorzow are playing Polonia Bytom at the III Liga, Group 3 of Poland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

MKS KluczborkZaglebie L-214:30

MKS Kluczbork - Zaglebie L-2

MKS Kluczbork are playing Zaglebie L-2 at the III Liga, Group 3 of Poland on September 19. The match will kick off 14:30 UTC.

Podlasie Biala Podlaska5 - 2Hetman ZamoscFull TimeFT

Podlasie Biala Podlaska - Hetman Zamosc

Podlasie Biala Podlaska played Hetman Zamosc at the III Liga, Group 4 of Poland on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Podlasie Biala Podlaska won 5-2.

Avia Swidnik4 - 1Chelmianka Chelm50'

Avia Swidnik - Chelmianka Chelm

Avia Swidnik are playing Chelmianka Chelm at the III Liga, Group 4 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Avia Swidnik are winning 4-1.

Cracovia-20 - 0Siarka Tarnobrzeg55'

Cracovia-2 - Siarka Tarnobrzeg

Cracovia-2 are playing Siarka Tarnobrzeg at the III Liga, Group 4 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

KSZO OstrowiecKorona-214:00

KSZO Ostrowiec - Korona-2

KSZO Ostrowiec are playing Korona-2 at the III Liga, Group 4 of Poland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Orleta Radzyn PodlaskiWisla Sandomierz14:00

Orleta Radzyn Podlaski - Wisla Sandomierz

Orleta Radzyn Podlaski are playing Wisla Sandomierz at the III Liga, Group 4 of Poland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Siarka Tarnobrzeg0 - 0Cracovia-241'

Siarka Tarnobrzeg - Cracovia-2

Siarka Tarnobrzeg are playing Cracovia-2 at the III Liga, Group 4 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Wisla PulawyStal Krasnik14:00

Wisla Pulawy - Stal Krasnik

Wisla Pulawy are playing Stal Krasnik at the III Liga, Group 4 of Poland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Wolczanka W. Pelkiska2 - 0Jutrzenka Giebultow54'

Wolczanka W. Pelkiska - Jutrzenka Giebultow

Wolczanka W. Pelkiska are playing Jutrzenka Giebultow at the III Liga, Group 4 of Poland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Wolczanka W. Pelkiska are winning 2-0.

Stal Stalowa WolaLewart17:38

Stal Stalowa Wola - Lewart

Stal Stalowa Wola are playing Lewart at the III Liga, Group 4 of Poland on September 19. The match will kick off 17:38 UTC.

Guimaraes-20 - 1Felgueiras54'

Guimaraes-2 - Felgueiras

Guimaraes-2 are playing Felgueiras at the Campeonato de Portugal Prio, Group B of Portugal on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Felgueiras are winning 0-1.

Espinho0 - 1Anadia53'

Espinho - Anadia

Espinho are playing Anadia at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Anadia are winning 0-1.

Sporting U-230 - 0Estoril U-2311'

Sporting U-23 - Estoril U-23

Sporting U-23 are playing Estoril U-23 at the League U-23 of Portugal on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Leixoes U-23Rio Ave U-2319:45

Leixoes U-23 - Rio Ave U-23

Leixoes U-23 are playing Rio Ave U-23 at the League U-23 of Portugal on September 19. The match will kick off 19:45 UTC.

Concordia Chiajna4 - 0PanduriiFull TimeFT

Concordia Chiajna - Pandurii

Concordia Chiajna played Pandurii at the Liga 2 of Romania on September 19. The match kicked off 08:00 UTC. Concordia Chiajna won 4-0.

Farul Constanta2 - 2Gloria BuzauFull TimeFT

Farul Constanta - Gloria Buzau

Farul Constanta played Gloria Buzau at the Liga 2 of Romania on September 19. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Mioveni0 - 1MetaloglobusFull TimeFT

Mioveni - Metaloglobus

Mioveni played Metaloglobus at the Liga 2 of Romania on September 19. The match kicked off 08:00 UTC. Metaloglobus won 0-1.

Ripensia Timisoara2 - 0Aerostar BacauFull TimeFT

Ripensia Timisoara - Aerostar Bacau

Ripensia Timisoara played Aerostar Bacau at the Liga 2 of Romania on September 19. The match kicked off 08:00 UTC. Ripensia Timisoara won 2-0.

Scolar Resita0 - 0ASU Poli TimisoaraFull TimeFT

Scolar Resita - ASU Poli Timisoara

Scolar Resita played ASU Poli Timisoara at the Liga 2 of Romania on September 19. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Slatina2 - 0Comuna ReceaFull TimeFT

Slatina - Comuna Recea

Slatina played Comuna Recea at the Liga 2 of Romania on September 19. The match kicked off 08:00 UTC. Slatina won 2-0.

Rapid B1 - 1Turris-OltulFull TimeFT

Rapid B - Turris-Oltul

Rapid B played Turris-Oltul at the Liga 2 of Romania on September 19. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Volga UlyanovskNosta22:00

Volga Ulyanovsk - Nosta

Volga Ulyanovsk are playing Nosta at the PFL, Group 4 of Russia on September 19. The match will kick off 22:00 UTC.

Biolog-Novokub.1 - 1AnzhiFull TimeFT

Biolog-Novokub. - Anzhi

Biolog-Novokub. played Anzhi at the PFL, Group 1 of Russia on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

FK Krasnodar-30 - 0Kuban53'

FK Krasnodar-3 - Kuban

FK Krasnodar-3 are playing Kuban at the PFL, Group 1 of Russia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Druzhba MaykopMashuk-KMV22:00

Druzhba Maykop - Mashuk-KMV

Druzhba Maykop are playing Mashuk-KMV at the PFL, Group 1 of Russia on September 19. The match will kick off 22:00 UTC.

Kvant Obninsk0 - 0SalyutFull TimeFT

Kvant Obninsk - Salyut

Kvant Obninsk played Salyut at the PFL, Group 3 of Russia on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

FC SakhalinFakel-222:00

FC Sakhalin - Fakel-2

FC Sakhalin are playing Fakel-2 at the PFL, Group 3 of Russia on September 19. The match will kick off 22:00 UTC.

LibertasPennarossa13:00

Libertas - Pennarossa

Libertas are playing Pennarossa at the Campionato, First Stage of San Marino on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

MurataDomagnano13:00

Murata - Domagnano

Murata are playing Domagnano at the Campionato, First Stage of San Marino on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Tre PenneFiorentino13:00

Tre Penne - Fiorentino

Tre Penne are playing Fiorentino at the Campionato, First Stage of San Marino on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Dinamo Vranje2 - 2Buducnost Dobanovci54'

Dinamo Vranje - Buducnost Dobanovci

Dinamo Vranje are playing Buducnost Dobanovci at the Prva Liga of Serbia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

Dubocica0 - 0Loznica56'

Dubocica - Loznica

Dubocica are playing Loznica at the Prva Liga of Serbia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

IMT Novi Beograd0 - 1Radnicki Kragujevac51'

IMT Novi Beograd - Radnicki Kragujevac

IMT Novi Beograd are playing Radnicki Kragujevac at the Prva Liga of Serbia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Radnicki Kragujevac are winning 0-1.

Radnicki Pirot0 - 1Kabel Novi Sad57'

Radnicki Pirot - Kabel Novi Sad

Radnicki Pirot are playing Kabel Novi Sad at the Prva Liga of Serbia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Kabel Novi Sad are winning 0-1.

Sloga Kraljevo1 - 0Zemun56'

Sloga Kraljevo - Zemun

Sloga Kraljevo are playing Zemun at the Prva Liga of Serbia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Sloga Kraljevo are winning 1-0.

Zeleznicar Pancevo0 - 0Kolubara51'

Zeleznicar Pancevo - Kolubara

Zeleznicar Pancevo are playing Kolubara at the Prva Liga of Serbia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

JagodinaTrajal Krusevac17:00

Jagodina - Trajal Krusevac

Jagodina are playing Trajal Krusevac at the Prva Liga of Serbia on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Banska Bystrica4 - 4Liptovsky Mikulas80'

Banska Bystrica - Liptovsky Mikulas

Banska Bystrica are playing Liptovsky Mikulas at the 2. liga of Slovakia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and the score is 4 - 4.

Dubnica0 - 2Puchov83'

Dubnica - Puchov

Dubnica are playing Puchov at the 2. liga of Slovakia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Puchov are winning 0-2.

Komarno1 - 0Partizan Bardejov86'

Komarno - Partizan Bardejov

Komarno are playing Partizan Bardejov at the 2. liga of Slovakia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Komarno are winning 1-0.

Slavoj Trebisov1 - 0Samorin85'

Slavoj Trebisov - Samorin

Slavoj Trebisov are playing Samorin at the 2. liga of Slovakia on September 19. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Slavoj Trebisov are winning 1-0.

PodbrezovaZilina-216:00

Podbrezova - Zilina-2

Podbrezova are playing Zilina-2 at the 2. liga of Slovakia on September 19. The match will kick off 16:00 UTC.

SkalicaPoprad17:00

Skalica - Poprad

Skalica are playing Poprad at the 2. liga of Slovakia on September 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Cadca3 - 1Liptovsky StiavnicaFull TimeFT

Cadca - Liptovsky Stiavnica

Cadca played Liptovsky Stiavnica at the 3. Liga, Center of Slovakia on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Cadca won 3-1.

Rimavska SobotaBanik Kalinovo13:00

Rimavska Sobota - Banik Kalinovo

Rimavska Sobota are playing Banik Kalinovo at the 3. Liga, Center of Slovakia on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

Slovan Giraltovce0 - 4Mladost KalsaFull TimeFT

Slovan Giraltovce - Mladost Kalsa

Slovan Giraltovce played Mladost Kalsa at the 3. Liga, East of Slovakia on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Mladost Kalsa won 0-4.

Spisska Nova Ves0 - 2Tatran PresovFull TimeFT

Spisska Nova Ves - Tatran Presov

Spisska Nova Ves played Tatran Presov at the 3. Liga, East of Slovakia on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Tatran Presov won 0-2.

Kalna nad Hronom0 - 0ImelFull TimeFT

Kalna nad Hronom - Imel

Kalna nad Hronom played Imel at the 3. Liga, West of Slovakia on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Povazska BystricaZlate Moravce-213:00

Povazska Bystrica - Zlate Moravce-2

Povazska Bystrica are playing Zlate Moravce-2 at the 3. Liga, West of Slovakia on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

BahonMalacky14:00

Bahon - Malacky

Bahon are playing Malacky at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

BernolakovoSlovan Most14:00

Bernolakovo - Slovan Most

Bernolakovo are playing Slovan Most at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Inter BratislavaTomasov14:00

Inter Bratislava - Tomasov

Inter Bratislava are playing Tomasov at the 3. Liga, Bratislava of Slovakia on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Beltinci0 - 2NK Krka55'

Beltinci - NK Krka

Beltinci are playing NK Krka at the 2. SNL of Slovenia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and NK Krka are winning 0-2.

Drava1 - 0Dob59'

Drava - Dob

Drava are playing Dob at the 2. SNL of Slovenia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Drava are winning 1-0.

Krsko0 - 2Rudar Velenje54'

Krsko - Rudar Velenje

Krsko are playing Rudar Velenje at the 2. SNL of Slovenia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Rudar Velenje are winning 0-2.

NK Fuzinar3 - 0Bilje55'

NK Fuzinar - Bilje

NK Fuzinar are playing Bilje at the 2. SNL of Slovenia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and NK Fuzinar are winning 3-0.

Primorje0 - 0Era Smartno54'

Primorje - Era Smartno

Primorje are playing Era Smartno at the 2. SNL of Slovenia on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

TriglavRadomlje18:30

Triglav - Radomlje

Triglav are playing Radomlje at the 2. SNL of Slovenia on September 19. The match will kick off 18:30 UTC.

Eskilsminne1 - 1LundFull TimeFT

Eskilsminne - Lund

Eskilsminne played Lund at the Division 1, Sodra of Sweden on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lindome6 - 0KarlskronaFull TimeFT

Lindome - Karlskrona

Lindome played Karlskrona at the Division 1, Sodra of Sweden on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Lindome won 6-0.

Assyriska Turabdin4 - 0Qviding FIFFull TimeFT

Assyriska Turabdin - Qviding FIF

Assyriska Turabdin played Qviding FIF at the Division 1, Sodra of Sweden on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Assyriska Turabdin won 4-0.

Oskarshamns AIK2 - 1TvaakerFull TimeFT

Oskarshamns AIK - Tvaaker

Oskarshamns AIK played Tvaaker at the Division 1, Sodra of Sweden on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Oskarshamns AIK won 2-1.

Torns3 - 0Linkoping CityFull TimeFT

Torns - Linkoping City

Torns played Linkoping City at the Division 1, Sodra of Sweden on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Torns won 3-0.

Varnamo3 - 1SkovdeFull TimeFT

Varnamo - Skovde

Varnamo played Skovde at the Division 1, Sodra of Sweden on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Varnamo won 3-1.

Motala1 - 0Trollhattan49'

Motala - Trollhattan

Motala are playing Trollhattan at the Division 1, Sodra of Sweden on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Motala are winning 1-0.

Landskrona0 - 0Utsiktens9'

Landskrona - Utsiktens

Landskrona are playing Utsiktens at the Division 1, Sodra of Sweden on September 19. The match kicked off 15:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Orebro Syrianska1 - 0FrejFull TimeFT

Orebro Syrianska - Frej

Orebro Syrianska played Frej at the Division 1, Norra of Sweden on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Orebro Syrianska won 1-0.

Brommapojkarna5 - 1LuleaFull TimeFT

Brommapojkarna - Lulea

Brommapojkarna played Lulea at the Division 1, Norra of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Brommapojkarna won 5-1.

Nykoping1 - 1KarlslundsFull TimeFT

Nykoping - Karlslunds

Nykoping played Karlslunds at the Division 1, Norra of Sweden on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Karlstad1 - 2Berga49'

Karlstad - Berga

Karlstad are playing Berga at the Division 1, Norra of Sweden on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Berga are winning 1-2.

VasalundTeam Thoren16:30

Vasalund - Team Thoren

Vasalund are playing Team Thoren at the Division 1, Norra of Sweden on September 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Stenungsund2 - 0IFK TidaholmFull TimeFT

Stenungsund - IFK Tidaholm

Stenungsund played IFK Tidaholm at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 11:00 UTC. Stenungsund won 2-0.

Amal2 - 2VargardaFull TimeFT

Amal - Vargarda

Amal played Vargarda at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Gauthiod2 - 0Karlstad-2Full TimeFT

Gauthiod - Karlstad-2

Gauthiod played Karlstad-2 at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Gauthiod won 2-0.

Nordvarmland0 - 2Savedalen90 +1'

Nordvarmland - Savedalen

Nordvarmland are playing Savedalen at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Savedalen are winning 0-2.

Oddevold5 - 0AhlaforsFull TimeFT

Oddevold - Ahlafors

Oddevold played Ahlafors at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Oddevold won 5-0.

Lidkoping0 - 0Vanersborgs IF49'

Lidkoping - Vanersborgs IF

Lidkoping are playing Vanersborgs IF at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Stockholm Internazionale0 - 1EnkopingFull TimeFT

Stockholm Internazionale - Enkoping

Stockholm Internazionale played Enkoping at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Enkoping won 0-1.

Stocksund2 - 0KungsangenFull TimeFT

Stocksund - Kungsangen

Stocksund played Kungsangen at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 19. The match kicked off 12:30 UTC. Stocksund won 2-0.

Fanna0 - 1Karlberg49'

Fanna - Karlberg

Fanna are playing Karlberg at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Karlberg are winning 0-1.

Gamla Upsala1 - 1Skiljebo49'

Gamla Upsala - Skiljebo

Gamla Upsala are playing Skiljebo at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Hudiksvall1 - 0Fagersta49'

Hudiksvall - Fagersta

Hudiksvall are playing Fagersta at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Hudiksvall are winning 1-0.

IFK Osteraker1 - 1Kvarnsveden49'

IFK Osteraker - Kvarnsveden

IFK Osteraker are playing Kvarnsveden at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Lidingo1 - 1Enskede41'

Lidingo - Enskede

Lidingo are playing Enskede at the Division 2, Norra Svealand of Sweden on September 19. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Umea Akademi5 - 4Notvikens IKFull TimeFT

Umea Akademi - Notvikens IK

Umea Akademi played Notvikens IK at the Division 2, Norrland of Sweden on September 19. The match kicked off 11:30 UTC. Umea Akademi won 5-4.

Gottne3 - 2TafteaFull TimeFT

Gottne - Taftea

Gottne played Taftea at the Division 2, Norrland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Gottne won 3-2.

Ytterhogdals IK3 - 0Stode IFFull TimeFT

Ytterhogdals IK - Stode IF

Ytterhogdals IK played Stode IF at the Division 2, Norrland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Ytterhogdals IK won 3-0.

Sandviks0 - 1BodenFull TimeFT

Sandviks - Boden

Sandviks played Boden at the Division 2, Norrland of Sweden on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Boden won 0-1.

IFK Ostersund0 - 2Friska Viljor48'

IFK Ostersund - Friska Viljor

IFK Ostersund are playing Friska Viljor at the Division 2, Norrland of Sweden on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Friska Viljor are winning 0-2.

Arameiska-Syrianska3 - 0NewrozFull TimeFT

Arameiska-Syrianska - Newroz

Arameiska-Syrianska played Newroz at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Arameiska-Syrianska won 3-0.

Eskilstuna City1 - 2ForwardFull TimeFT

Eskilstuna City - Forward

Eskilstuna City played Forward at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Forward won 1-2.

Huddinge0 - 1AtvidabergFull TimeFT

Huddinge - Atvidaberg

Huddinge played Atvidaberg at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Atvidaberg won 0-1.

Rynninge1 - 1KumlaFull TimeFT

Rynninge - Kumla

Rynninge played Kumla at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tyreso1 - 2GuteFull TimeFT

Tyreso - Gute

Tyreso played Gute at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Gute won 1-2.

Assyriska IF1 - 0Varmbols48'

Assyriska IF - Varmbols

Assyriska IF are playing Varmbols at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Assyriska IF are winning 1-0.

Trosa-Vagnharad SK0 - 0Assyriska49'

Trosa-Vagnharad SK - Assyriska

Trosa-Vagnharad SK are playing Assyriska at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Vastra Frolunda5 - 1VinbergsFull TimeFT

Vastra Frolunda - Vinbergs

Vastra Frolunda played Vinbergs at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Vastra Frolunda won 5-1.

Bunkeflo0 - 1IFK MalmoFull TimeFT

Bunkeflo - IFK Malmo

Bunkeflo played IFK Malmo at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. IFK Malmo won 0-1.

Onsala2 - 2Olympic BKFull TimeFT

Onsala - Olympic BK

Onsala played Olympic BK at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Angelholm1 - 0Rosengard49'

Angelholm - Rosengard

Angelholm are playing Rosengard at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Angelholm are winning 1-0.

Asarum1 - 3Hassleholms IFFull TimeFT

Asarum - Hassleholms IF

Asarum played Hassleholms IF at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Hassleholms IF won 1-3.

Bromolla3 - 1NosabyFull TimeFT

Bromolla - Nosaby

Bromolla played Nosaby at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Bromolla won 3-1.

Husqvarna1 - 6OsterlenFull TimeFT

Husqvarna - Osterlen

Husqvarna played Osterlen at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Osterlen won 1-6.

IFK Hassleholm2 - 3Almeboda LinnerydFull TimeFT

IFK Hassleholm - Almeboda Linneryd

IFK Hassleholm played Almeboda Linneryd at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Almeboda Linneryd won 2-3.

Tord4 - 0KristianstadFull TimeFT

Tord - Kristianstad

Tord played Kristianstad at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Tord won 4-0.

Dalstorps1 - 1SyrianskaFull TimeFT

Dalstorps - Syrianska

Dalstorps played Syrianska at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on September 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Basel-2Koniz13:30

Basel-2 - Koniz

Basel-2 are playing Koniz at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 19. The match will kick off 13:30 UTC.

Bavois0 - 1Stade Nyonnais50'

Bavois - Stade Nyonnais

Bavois are playing Stade Nyonnais at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Stade Nyonnais are winning 0-1.

Breitenrain1 - 2YF Juventus52'

Breitenrain - YF Juventus

Breitenrain are playing YF Juventus at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and YF Juventus are winning 1-2.

Cham0 - 1Sion-255'

Cham - Sion-2

Cham are playing Sion-2 at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and Sion-2 are winning 0-1.

MunsingenBruhl15:00

Munsingen - Bruhl

Munsingen are playing Bruhl at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 19. The match will kick off 15:00 UTC.

RapperswilBlack Stars Basel15:00

Rapperswil - Black Stars Basel

Rapperswil are playing Black Stars Basel at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 19. The match will kick off 15:00 UTC.

YverdonZurich-215:30

Yverdon - Zurich-2

Yverdon are playing Zurich-2 at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 19. The match will kick off 15:30 UTC.

BellinzonaEtoile Carouge15:45

Bellinzona - Etoile Carouge

Bellinzona are playing Etoile Carouge at the 1. Liga Promotion of Switzerland on September 19. The match will kick off 15:45 UTC.

Lausanne-2Terre Sainte14:00

Lausanne-2 - Terre Sainte

Lausanne-2 are playing Terre Sainte at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

EchallensYoung Boys-215:00

Echallens - Young Boys-2

Echallens are playing Young Boys-2 at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on September 19. The match will kick off 15:00 UTC.

La Chaux-de-FondsMeyrin15:00

La Chaux-de-Fonds - Meyrin

La Chaux-de-Fonds are playing Meyrin at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on September 19. The match will kick off 15:00 UTC.

LancyNaters15:30

Lancy - Naters

Lancy are playing Naters at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on September 19. The match will kick off 15:30 UTC.

Martigny SportsChenois15:30

Martigny Sports - Chenois

Martigny Sports are playing Chenois at the 1. Liga Classic, Group 1 of Switzerland on September 19. The match will kick off 15:30 UTC.

BadenWohlen14:00

Baden - Wohlen

Baden are playing Wohlen at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

GoldauBiel-Bienne14:00

Goldau - Biel-Bienne

Goldau are playing Biel-Bienne at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

SolothurnMuttenz14:00

Solothurn - Muttenz

Solothurn are playing Muttenz at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

BuochsDelemont15:00

Buochs - Delemont

Buochs are playing Delemont at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on September 19. The match will kick off 15:00 UTC.

BassecourtGrasshoppers-218:00

Bassecourt - Grasshoppers-2

Bassecourt are playing Grasshoppers-2 at the 1. Liga Classic, Group 2 of Switzerland on September 19. The match will kick off 18:00 UTC.

BalzersEschen MaurenPostponedPst

Balzers - Eschen Mauren

Balzers are playing Eschen Mauren at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on September 19.

DietikonSt. Gallen-214:00

Dietikon - St. Gallen-2

Dietikon are playing St. Gallen-2 at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Red Star ZurichParadiso14:00

Red Star Zurich - Paradiso

Red Star Zurich are playing Paradiso at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

TuggenGossau14:00

Tuggen - Gossau

Tuggen are playing Gossau at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

WettswilHongg14:00

Wettswil - Hongg

Wettswil are playing Hongg at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Winterthur-2Linth15:00

Winterthur-2 - Linth

Winterthur-2 are playing Linth at the 1. Liga Classic, Group 3 of Switzerland on September 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Zorya U-212 - 3Shakhtar U-21Full TimeFT

Zorya U-21 - Shakhtar U-21

Zorya U-21 played Shakhtar U-21 at the Youth League of Ukraine on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Shakhtar U-21 won 2-3.

Rukh Vynnyky U-211 - 1Kolos Kovalivka U-21Full TimeFT

Rukh Vynnyky U-21 - Kolos Kovalivka U-21

Rukh Vynnyky U-21 played Kolos Kovalivka U-21 at the Youth League of Ukraine on September 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Olimpik U-21Minai U-2113:00

Olimpik U-21 - Minai U-21

Olimpik U-21 are playing Minai U-21 at the Youth League of Ukraine on September 19. The match will kick off 13:00 UTC.

KarpatyChernihiv12:00

Karpaty - Chernihiv

Karpaty are playing Chernihiv at the 2 Liga of Ukraine on September 19. The match will kick off 12:00 UTC.

Nikopol0 - 2Metal KharkivFull TimeFT

Nikopol - Metal Kharkiv

Nikopol played Metal Kharkiv at the 2 Liga of Ukraine on September 19. The match kicked off 13:00 UTC. Metal Kharkiv won 0-2.

Dinaz VyshhorodNiva V14:00

Dinaz Vyshhorod - Niva V

Dinaz Vyshhorod are playing Niva V at the 2 Liga of Ukraine on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Real PharmCherkashchyna Akademia14:00

Real Pharm - Cherkashchyna Akademia

Real Pharm are playing Cherkashchyna Akademia at the 2 Liga of Ukraine on September 19. The match will kick off 14:00 UTC.

Beijing BSU0 - 1Beijing RenheFull TimeFT

Beijing BSU - Beijing Renhe

Beijing BSU played Beijing Renhe at the League 1 of China on September 19. The match kicked off 07:30 UTC. Beijing Renhe won 0-1.

Heilongjiang Lava Spring0 - 0KunshanFull TimeFT

Heilongjiang Lava Spring - Kunshan

Heilongjiang Lava Spring played Kunshan at the League 1 of China on September 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Shaanxi Changan1 - 1Zhejiang GreentownFull TimeFT

Shaanxi Changan - Zhejiang Greentown

Shaanxi Changan played Zhejiang Greentown at the League 1 of China on September 19. The match kicked off 11:35 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tianjin Teda2 - 0ShijiazhuangFull TimeFT

Tianjin Teda - Shijiazhuang

Tianjin Teda played Shijiazhuang at the FA Cup of China on September 19. The match kicked off 07:30 UTC. Tianjin Teda won 2-0.

Wuhan Zall1 - 1Hebei CFFCFull TimeFT

Wuhan Zall - Hebei CFFC

Wuhan Zall played Hebei CFFC at the FA Cup of China on September 19. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Beijing Guoan2 - 1Qingdao HuanghaiFull TimeFT

Beijing Guoan - Qingdao Huanghai

Beijing Guoan played Qingdao Huanghai at the FA Cup of China on September 19. The match kicked off 11:35 UTC. Beijing Guoan won 2-1.

Shanghai SIPG3 - 2Chongqing LifanFull TimeFT

Shanghai SIPG - Chongqing Lifan

Shanghai SIPG played Chongqing Lifan at the FA Cup of China on September 19. The match kicked off 12:00 UTC. Shanghai SIPG won 3-2.

Hualien W3 - 3Taoyuan WFull TimeFT

Hualien W - Taoyuan W

Hualien W played Taoyuan W at the Mulan Football League - Women of Chinese Taipei on September 19. The match kicked off 06:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Kaohsiung W1 - 0Taipei Bear WFull TimeFT

Kaohsiung W - Taipei Bear W

Kaohsiung W played Taipei Bear W at the Mulan Football League - Women of Chinese Taipei on September 19. The match kicked off 08:30 UTC. Kaohsiung W won 1-0.

Eastern2 - 1KitcheeFull TimeFT

Eastern - Kitchee

Eastern played Kitchee at the Premier League of Hong Kong on September 19. The match kicked off 07:00 UTC. Eastern won 2-1.

PSM MakassarPersebaya Surabaya08:30

PSM Makassar - Persebaya Surabaya

PSM Makassar are playing Persebaya Surabaya at the Liga 1 of Indonesia on September 19. The match will kick off 08:30 UTC.

Bali UnitedBhayangkara11:30

Bali United - Bhayangkara

Bali United are playing Bhayangkara at the Liga 1 of Indonesia on September 19. The match will kick off 11:30 UTC.

Kamatamare Sanuki0 - 0Grulla MoriokaFull TimeFT

Kamatamare Sanuki - Grulla Morioka

Kamatamare Sanuki played Grulla Morioka at the J-League 3 of Japan on September 19. The match kicked off 04:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Azul Claro Numazu0 - 2Fukushima UtdFull TimeFT

Azul Claro Numazu - Fukushima Utd

Azul Claro Numazu played Fukushima Utd at the J-League 3 of Japan on September 19. The match kicked off 06:00 UTC. Fukushima Utd won 0-2.

Blaublitz Akita4 - 0Gainare TottoriFull TimeFT

Blaublitz Akita - Gainare Tottori

Blaublitz Akita played Gainare Tottori at the J-League 3 of Japan on September 19. The match kicked off 06:00 UTC. Blaublitz Akita won 4-0.

Fujieda MYFC1 - 2Roasso KumamotoFull TimeFT

Fujieda MYFC - Roasso Kumamoto

Fujieda MYFC played Roasso Kumamoto at the J-League 3 of Japan on September 19. The match kicked off 06:00 UTC. Roasso Kumamoto won 1-2.

Sagamihara1 - 1ImabariFull TimeFT

Sagamihara - Imabari

Sagamihara played Imabari at the J-League 3 of Japan on September 19. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gamba Osaka-22 - 3Vanraure HachinoheFull TimeFT

Gamba Osaka-2 - Vanraure Hachinohe

Gamba Osaka-2 played Vanraure Hachinohe at the J-League 3 of Japan on September 19. The match kicked off 09:00 UTC. Vanraure Hachinohe won 2-3.

Gifu0 - 2Parceiro NaganoFull TimeFT

Gifu - Parceiro Nagano

Gifu played Parceiro Nagano at the J-League 3 of Japan on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. Parceiro Nagano won 0-2.

Kagoshima United1 - 2YSCCFull TimeFT

Kagoshima United - YSCC

Kagoshima United played YSCC at the J-League 3 of Japan on September 19. The match kicked off 10:00 UTC. YSCC won 1-2.

Iga Kunoichi W3 - 0Ehime WFull TimeFT

Iga Kunoichi W - Ehime W

Iga Kunoichi W played Ehime W at the L1 League - Women of Japan on September 19. The match kicked off 05:00 UTC. Iga Kunoichi W won 3-0.

Nojima Stella WCerezo Osaka W06:00

Nojima Stella W - Cerezo Osaka W

Nojima Stella W are playing Cerezo Osaka W at the L1 League - Women of Japan on September 20. The match will kick off 06:00 UTC.

Albirex Niigata WVegalta Sendai W07:00

Albirex Niigata W - Vegalta Sendai W

Albirex Niigata W are playing Vegalta Sendai W at the L1 League - Women of Japan on September 20. The match will kick off 07:00 UTC.

Al-RamthaAl-HusseinPostponedPst

Al-Ramtha - Al-Hussein

Al-Ramtha are playing Al-Hussein at the Premier League of Jordan on September 19.

Al-Weehdat0 - 0Al-Hussein51'

Al-Weehdat - Al-Hussein

Al-Weehdat are playing Al-Hussein at the Premier League of Jordan on September 19. The match kicked off 14:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Al-WeehdatSahabPostponedPst

Al-Weehdat - Sahab

Al-Weehdat are playing Sahab at the Premier League of Jordan on September 19.

Al-RamthaShabab Alordon16:30

Al-Ramtha - Shabab Alordon

Al-Ramtha are playing Shabab Alordon at the Premier League of Jordan on September 19. The match will kick off 16:30 UTC.

Kairat-22 - 3SDYuShOR 8Full TimeFT

Kairat-2 - SDYuShOR 8

Kairat-2 played SDYuShOR 8 at the 1 Division of Kazakhstan on September 19. The match kicked off 05:00 UTC. SDYuShOR 8 won 2-3.

Yangju0 - 5ChangwonFull TimeFT

Yangju - Changwon

Yangju played Changwon at the K3 League of Korea Republic on September 19. The match kicked off 05:00 UTC. Changwon won 0-5.

Busan Kyotong1 - 0GangneungFull TimeFT

Busan Kyotong - Gangneung

Busan Kyotong played Gangneung at the K3 League of Korea Republic on September 19. The match kicked off 06:00 UTC. Busan Kyotong won 1-0.

Hwaseong FC1 - 1GimhaeFull TimeFT

Hwaseong FC - Gimhae

Hwaseong FC played Gimhae at the K3 League of Korea Republic on September 19. The match kicked off 06:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gimpo Citizen1 - 2Mokpo CityFull TimeFT

Gimpo Citizen - Mokpo City

Gimpo Citizen played Mokpo City at the K3 League of Korea Republic on September 19. The match kicked off 07:00 UTC. Mokpo City won 1-2.

Cheongju3 - 1ChuncheonFull TimeFT

Cheongju - Chuncheon

Cheongju played Chuncheon at the K3 League of Korea Republic on September 19. The match kicked off 08:00 UTC. Cheongju won 3-1.