Austria 2. Liga Live Scores & Results, Live Stream, Live Table & Video Highlights

Upcoming Fixtures
March 29th
KapfenbergLiefering18:10

Kapfenberg - Liefering

Kapfenberg are playing Liefering at the 2. Liga of Austria on March 29. The match will kick off 18:10 UTC.

Blau-Weis LinzWattens18:10

Blau-Weis Linz - Wattens

Blau-Weis Linz are playing Wattens at the 2. Liga of Austria on March 29. The match will kick off 18:10 UTC.

LafnitzAustria W-218:10

Lafnitz - Austria W-2

Lafnitz are playing Austria W-2 at the 2. Liga of Austria on March 29. The match will kick off 18:10 UTC.

Austria KlagenfurtJuniors OO18:10

Austria Klagenfurt - Juniors OO

Austria Klagenfurt are playing Juniors OO at the 2. Liga of Austria on March 29. The match will kick off 18:10 UTC.

Vorwarts SteyrHorn18:10

Vorwarts Steyr - Horn

Vorwarts Steyr are playing Horn at the 2. Liga of Austria on March 29. The match will kick off 18:10 UTC.

Latest Results
past Sunday
Wattens5 - 1Floridsdorfer ACFull TimeFT

Wattens - Floridsdorfer AC

Wattens played Floridsdorfer AC at the 2. Liga of Austria on March 17. The match kicked off 09:30 UTC. Wattens won 5-1.

past Friday
Liefering2 - 6RiedFull TimeFT

Liefering - Ried

Liefering played Ried at the 2. Liga of Austria on March 15. The match kicked off 18:10 UTC. Ried won 2-6.

Innsbruck-22 - 2Austria KlagenfurtFull TimeFT

Innsbruck-2 - Austria Klagenfurt

Innsbruck-2 played Austria Klagenfurt at the 2. Liga of Austria on March 15. The match kicked off 18:10 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Amstetten2 - 0Blau-Weis LinzFull TimeFT

Amstetten - Blau-Weis Linz

Amstetten played Blau-Weis Linz at the 2. Liga of Austria on March 15. The match kicked off 18:10 UTC. Amstetten won 2-0.

Juniors OO4 - 2Austria LustenauFull TimeFT

Juniors OO - Austria Lustenau

Juniors OO played Austria Lustenau at the 2. Liga of Austria on March 15. The match kicked off 18:10 UTC. Juniors OO won 4-2.

Austria W-23 - 1Wiener NeustadtFull TimeFT

Austria W-2 - Wiener Neustadt

Austria W-2 played Wiener Neustadt at the 2. Liga of Austria on March 15. The match kicked off 18:10 UTC. Austria W-2 won 3-1.

Horn2 - 0LafnitzFull TimeFT

Horn - Lafnitz

Horn played Lafnitz at the 2. Liga of Austria on March 15. The match kicked off 18:10 UTC. Horn won 2-0.

March 10th
Austria Lustenau2 - 1HornFull TimeFT

Austria Lustenau - Horn

Austria Lustenau played Horn at the 2. Liga of Austria on March 10. The match kicked off 09:30 UTC. Austria Lustenau won 2-1.

March 9th
Blau-Weis Linz0 - 2Innsbruck-2Full TimeFT

Blau-Weis Linz - Innsbruck-2

Blau-Weis Linz played Innsbruck-2 at the 2. Liga of Austria on March 9. The match kicked off 13:30 UTC. Innsbruck-2 won 0-2.

Wiener Neustadt2 - 1Vorwarts SteyrFull TimeFT

Wiener Neustadt - Vorwarts Steyr

Wiener Neustadt played Vorwarts Steyr at the 2. Liga of Austria on March 9. The match kicked off 13:30 UTC. Wiener Neustadt won 2-1.

March 8th
Ried0 - 0KapfenbergFull TimeFT

Ried - Kapfenberg

Ried played Kapfenberg at the 2. Liga of Austria on March 8. The match kicked off 18:10 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Lafnitz0 - 1AmstettenFull TimeFT

Lafnitz - Amstetten

Lafnitz played Amstetten at the 2. Liga of Austria on March 8. The match kicked off 18:10 UTC. Amstetten won 0-1.

Austria Klagenfurt1 - 1WattensFull TimeFT

Austria Klagenfurt - Wattens

Austria Klagenfurt played Wattens at the 2. Liga of Austria on March 8. The match kicked off 18:10 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Austria W-21 - 1LieferingFull TimeFT

Austria W-2 - Liefering

Austria W-2 played Liefering at the 2. Liga of Austria on March 8. The match kicked off 18:10 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Floridsdorfer AC0 - 1Juniors OOFull TimeFT

Floridsdorfer AC - Juniors OO

Floridsdorfer AC played Juniors OO at the 2. Liga of Austria on March 8. The match kicked off 18:10 UTC. Juniors OO won 0-1.

March 5th
Lafnitz1 - 1WattensFull TimeFT

Lafnitz - Wattens

Lafnitz played Wattens at the 2. Liga of Austria on March 5. The match kicked off 18:10 UTC and ended in a draw 1 - 1.

March 3rd
Austria Klagenfurt5 - 0Blau-Weis LinzFull TimeFT

Austria Klagenfurt - Blau-Weis Linz

Austria Klagenfurt played Blau-Weis Linz at the 2. Liga of Austria on March 3. The match kicked off 09:30 UTC. Austria Klagenfurt won 5-0.

March 2nd
Wiener Neustadt1 - 0Austria LustenauFull TimeFT

Wiener Neustadt - Austria Lustenau

Wiener Neustadt played Austria Lustenau at the 2. Liga of Austria on March 2. The match kicked off 13:30 UTC. Wiener Neustadt won 1-0.

Juniors OO2 - 1LafnitzFull TimeFT

Juniors OO - Lafnitz

Juniors OO played Lafnitz at the 2. Liga of Austria on March 2. The match kicked off 13:30 UTC. Juniors OO won 2-1.

March 1st
Wattens0 - 3RiedFull TimeFT

Wattens - Ried

Wattens played Ried at the 2. Liga of Austria on March 1. The match kicked off 18:10 UTC. Ried won 0-3.

Kapfenberg0 - 1Floridsdorfer ACFull TimeFT

Kapfenberg - Floridsdorfer AC

Kapfenberg played Floridsdorfer AC at the 2. Liga of Austria on March 1. The match kicked off 18:10 UTC. Floridsdorfer AC won 0-1.

Amstetten0 - 0Innsbruck-2Full TimeFT

Amstetten - Innsbruck-2

Amstetten played Innsbruck-2 at the 2. Liga of Austria on March 1. The match kicked off 18:10 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Vorwarts Steyr2 - 2LieferingFull TimeFT

Vorwarts Steyr - Liefering

Vorwarts Steyr played Liefering at the 2. Liga of Austria on March 1. The match kicked off 18:10 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Horn2 - 1Austria W-2Full TimeFT

Horn - Austria W-2

Horn played Austria W-2 at the 2. Liga of Austria on March 1. The match kicked off 18:10 UTC. Horn won 2-1.

February 24th
Ried1 - 1Vorwarts SteyrFull TimeFT

Ried - Vorwarts Steyr

Ried played Vorwarts Steyr at the 2. Liga of Austria on February 24. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

February 23rd
Austria Lustenau1 - 1Austria KlagenfurtFull TimeFT

Austria Lustenau - Austria Klagenfurt

Austria Lustenau played Austria Klagenfurt at the 2. Liga of Austria on February 23. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Innsbruck-23 - 1Juniors OOFull TimeFT

Innsbruck-2 - Juniors OO

Innsbruck-2 played Juniors OO at the 2. Liga of Austria on February 23. The match kicked off 13:30 UTC. Innsbruck-2 won 3-1.

February 22nd
Blau-Weis Linz0 - 2Wiener NeustadtFull TimeFT

Blau-Weis Linz - Wiener Neustadt

Blau-Weis Linz played Wiener Neustadt at the 2. Liga of Austria on February 22. The match kicked off 18:10 UTC. Wiener Neustadt won 0-2.

Liefering4 - 0HornFull TimeFT

Liefering - Horn

Liefering played Horn at the 2. Liga of Austria on February 22. The match kicked off 18:10 UTC. Liefering won 4-0.

Ever wondered how you can stream the matches of the 2. Liga of Austria for free? Well, you've come to the right place as ScoreBat covers all matches of Austria's 2. Liga in real time providing free live streaming alongside the live scores, match stats, head-to-head results and team lineups. Austria 2. Liga's live scores are updated in real time so any time a team scores a goal the result is immediately updated and our users can follow the livescore without refreshing the page. It only takes a couple of seconds for the 2. Liga's livescore to be updated so we can proudly say we are the fastest to deliver the livescore of Austria's 2. Liga matches. But it's not just the livescore: you can also check who scored the goal, received a yellow card or got substituted alongside the starting lineups and team formations for each match. You can watch the live video of Austria 2. Liga's matches for free on ScoreBat. Live streaming usually starts a couple of minutes before the kick-off as our sophisticated search crawler finds the best stream for each match of the 2. Liga of Austria. Please note that we are only providing live-streaming when we can find a publicly available stream so be aware that the live streaming might be unavailable in your region. We are not hosting or broadcasting any video content as all the content is hosted on third party websites like youtube or streamable, so if you think that the video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream we also have Austria 2. Liga's goal videos and match highlights updated in real time. The video of each goal is being added usually a minute after the event so you can watch it in case you missed it. We are also adding full match highlights after every match of the 2. Liga of Austria.

You can check Austria 2. Liga's live table to see the positions of the teams in real time as the standings are updated instantly. Apart from the total points earned by each team of the 2. Liga you can also check how many wins, losses and draws each team has, how many goals they have scored or conceded. Austria 2. Liga's league table is recalculated and resorted the second any of the teams score a goal so you don't need to refresh the page to see the up-to-date standings. So Wattens are the leaders in the table with 39 points after 19 matches: they have won 11 of their 19 matches in 2. Liga, drawing 6 and having 2 defeats this season scoring 39 goals - 2.05 per match, conceding 16 - 0.84 per match. Ried are 2nd with 36 points in 19 matches: they have won 10 of their 19 matches in 2. Liga, drawing 6 and having 3 defeats this season scoring 30 goals - 1.58 per match, conceding 13 - 0.68 per match. Wiener Neustadt are 3rd with 32 points in 19 matches: they have won 9 of their 19 matches in 2. Liga, drawing 5 and having 5 defeats this season scoring 23 goals - 1.21 per match, conceding 21 - 1.11 per match. Blau-Weis Linz are 4th with 31 points in 19 matches: they have won 10 of their 19 matches in 2. Liga, drawing 1 and having 8 defeats this season scoring 33 goals - 1.74 per match, conceding 27 - 1.42 per match. Kapfenberg are 5th with 28 points in 18 matches: they have won 8 of their 18 matches in 2. Liga, drawing 4 and having 6 defeats this season scoring 27 goals - 1.50 per match, conceding 26 - 1.44 per match. Austria Lustenau are 6th with 27 points in 19 matches: they have won 7 of their 19 matches in 2. Liga, drawing 6 and having 6 defeats this season scoring 31 goals - 1.63 per match, conceding 23 - 1.21 per match. Innsbruck-2 are 7th with 26 points in 19 matches: they have won 6 of their 19 matches in 2. Liga, drawing 8 and having 5 defeats this season scoring 20 goals - 1.05 per match, conceding 17 - 0.89 per match. Juniors OO are 8th with 26 points in 19 matches: they have won 8 of their 19 matches in 2. Liga, drawing 2 and having 9 defeats this season scoring 29 goals - 1.53 per match, conceding 34 - 1.79 per match. Floridsdorfer AC are 9th with 26 points in 19 matches: they have won 7 of their 19 matches in 2. Liga, drawing 5 and having 7 defeats this season scoring 22 goals - 1.16 per match, conceding 27 - 1.42 per match. Liefering are 10th with 24 points in 19 matches: they have won 7 of their 19 matches in 2. Liga, drawing 3 and having 9 defeats this season scoring 30 goals - 1.58 per match, conceding 31 - 1.63 per match. Lafnitz are 11th with 23 points in 19 matches: they have won 5 of their 19 matches in 2. Liga, drawing 8 and having 6 defeats this season scoring 21 goals - 1.11 per match, conceding 23 - 1.21 per match. Austria W-2 are 12th with 22 points in 19 matches: they have won 6 of their 19 matches in 2. Liga, drawing 4 and having 9 defeats this season scoring 27 goals - 1.42 per match, conceding 39 - 2.05 per match. Austria Klagenfurt are 13th with 21 points in 19 matches: they have won 4 of their 19 matches in 2. Liga, drawing 9 and having 6 defeats this season scoring 26 goals - 1.37 per match, conceding 24 - 1.26 per match. Amstetten are 14th with 20 points in 19 matches: they have won 5 of their 19 matches in 2. Liga, drawing 5 and having 9 defeats this season scoring 24 goals - 1.26 per match, conceding 28 - 1.47 per match. Horn are 15th with 16 points in 19 matches: they have won 4 of their 19 matches in 2. Liga, drawing 4 and having 11 defeats this season scoring 22 goals - 1.16 per match, conceding 36 - 1.89 per match. Vorwarts Steyr are 16th with 16 points in 18 matches: they have won 4 of their 18 matches in 2. Liga, drawing 4 and having 10 defeats this season scoring 18 goals - 1.00 per match, conceding 37 - 2.06 per match.

Matchday Live
UnterhachingEnergie18:00

Unterhaching - Energie

Unterhaching are playing Energie at the 3. Liga of Germany on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Atletico NacionalDeportivo Cali00:30

Atletico Nacional - Deportivo Cali

Atletico Nacional are playing Deportivo Cali at the Apertura of Colombia on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Independiente FBCDeportivo La Equidad00:30

Independiente FBC - Deportivo La Equidad

Independiente FBC are playing Deportivo La Equidad at the Copa Sudamericana of Conmebol on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Union Santa FeIndependiente Del Valle00:30

Union Santa Fe - Independiente Del Valle

Union Santa Fe are playing Independiente Del Valle at the Copa Sudamericana of Conmebol on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

MelgarUTC Cajamarca01:00

Melgar - UTC Cajamarca

Melgar are playing UTC Cajamarca at the Primera Division, Apertura of Peru on March 21. The match will kick off 01:00 UTC.

GermanySerbia19:45

Germany - Serbia

Germany are playing Serbia at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 20. The match will kick off 19:45 UTC.

WalesTrinidad and Tobago19:45

Wales - Trinidad and Tobago

Wales are playing Trinidad and Tobago at the INTERNATIONAL FRIENDLIES of World on March 20. The match will kick off 19:45 UTC.

LyngbySilkeborg18:00

Lyngby - Silkeborg

Lyngby are playing Silkeborg at the Division 1 of Denmark on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Hitchin TownCoalville Town19:45

Hitchin Town - Coalville Town

Hitchin Town are playing Coalville Town at the NL Premier, Southern Central of England on March 20. The match will kick off 19:45 UTC.

FrancavillaViterbese13:30

Francavilla - Viterbese

Francavilla are playing Viterbese at the Serie C, Group C of Italy on March 20. The match will kick off 13:30 UTC.

PotenzaSicula Leonzio13:30

Potenza - Sicula Leonzio

Potenza are playing Sicula Leonzio at the Serie C, Group C of Italy on March 20. The match will kick off 13:30 UTC.

Feyenoord-2Heracles Almelo-213:00

Feyenoord-2 - Heracles Almelo-2

Feyenoord-2 are playing Heracles Almelo-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on March 20. The match will kick off 13:00 UTC.

CE EuropaAsco19:30

CE Europa - Asco

CE Europa are playing Asco at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

CastelldefelsReus Deportiu-219:30

Castelldefels - Reus Deportiu-2

Castelldefels are playing Reus Deportiu-2 at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

Cerdanyola del VallesHospitalet19:30

Cerdanyola del Valles - Hospitalet

Cerdanyola del Valles are playing Hospitalet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

FigueresGranollers19:30

Figueres - Granollers

Figueres are playing Granollers at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

HortaPobla Mafumet19:30

Horta - Pobla Mafumet

Horta are playing Pobla Mafumet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

MartinencGrama19:30

Martinenc - Grama

Martinenc are playing Grama at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

PratLlagostera19:30

Prat - Llagostera

Prat are playing Llagostera at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

San CristobalTerrassa19:30

San Cristobal - Terrassa

San Cristobal are playing Terrassa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

VilafrancaSantfeliuenc19:30

Vilafranca - Santfeliuenc

Vilafranca are playing Santfeliuenc at the Tercera Division, Group 5 of Spain on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

EDMF ChurraLorca Deportiva20:00

EDMF Churra - Lorca Deportiva

EDMF Churra are playing Lorca Deportiva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on March 20. The match will kick off 20:00 UTC.

Atletico IbanesFC Guadalajara15:30

Atletico Ibanes - FC Guadalajara

Atletico Ibanes are playing FC Guadalajara at the Tercera Division, Group 18 of Spain on March 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Romania U-17Austria U-1709:00

Romania U-17 - Austria U-17

Romania U-17 are playing Austria U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 09:00 UTC.

Germany U-17Belarus U-1711:00

Germany U-17 - Belarus U-17

Germany U-17 are playing Belarus U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 11:00 UTC.

Italy U-17Turkey U-1712:00

Italy U-17 - Turkey U-17

Italy U-17 are playing Turkey U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Poland U-17Russia U-1713:00

Poland U-17 - Russia U-17

Poland U-17 are playing Russia U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Israel U-17Czech Republic U-1715:00

Israel U-17 - Czech Republic U-17

Israel U-17 are playing Czech Republic U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 15:00 UTC.

Iceland U-17Slovenia U-1715:45

Iceland U-17 - Slovenia U-17

Iceland U-17 are playing Slovenia U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 15:45 UTC.

Netherlands U-17Northern Ireland U-1718:00

Netherlands U-17 - Northern Ireland U-17

Netherlands U-17 are playing Northern Ireland U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Portugal U-17Scotland U-1718:00

Portugal U-17 - Scotland U-17

Portugal U-17 are playing Scotland U-17 at the Elite Round, Group Stage of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Germany U-17 WScotland U-17 W13:00

Germany U-17 W - Scotland U-17 W

Germany U-17 W are playing Scotland U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 13:00 UTC.

Ireland U-17 WNorway U-17 W17:30

Ireland U-17 W - Norway U-17 W

Ireland U-17 W are playing Norway U-17 W at the Elite Round - Women of Uefa Under-17 Championship on March 20. The match will kick off 17:30 UTC.

Ireland U-19Romania U-1909:00

Ireland U-19 - Romania U-19

Ireland U-19 are playing Romania U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 09:00 UTC.

Ukraine U-19Serbia U-1910:30

Ukraine U-19 - Serbia U-19

Ukraine U-19 are playing Serbia U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 10:30 UTC.

Norway U-19Hungary U-1912:00

Norway U-19 - Hungary U-19

Norway U-19 are playing Hungary U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 12:00 UTC.

Azerbaijan U-19Russia U-1914:00

Azerbaijan U-19 - Russia U-19

Azerbaijan U-19 are playing Russia U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 14:00 UTC.

England U-19Czech Republic U-1914:00

England U-19 - Czech Republic U-19

England U-19 are playing Czech Republic U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 14:00 UTC.

France U-19Poland U-1914:00

France U-19 - Poland U-19

France U-19 are playing Poland U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Italy U-19Belgium U-1914:00

Italy U-19 - Belgium U-19

Italy U-19 are playing Belgium U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Turkey U-19Scotland U-1914:00

Turkey U-19 - Scotland U-19

Turkey U-19 are playing Scotland U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 14:00 UTC.

Germany U-19Croatia U-1914:30

Germany U-19 - Croatia U-19

Germany U-19 are playing Croatia U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 14:30 UTC.

Spain U-19Slovenia U-1915:30

Spain U-19 - Slovenia U-19

Spain U-19 are playing Slovenia U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Switzerland U-19Israel U-1916:00

Switzerland U-19 - Israel U-19

Switzerland U-19 are playing Israel U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 16:00 UTC.

Portugal U-19Cyprus U-1916:15

Portugal U-19 - Cyprus U-19

Portugal U-19 are playing Cyprus U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 16:15 UTC.

Greece U-19Denmark U-1916:30

Greece U-19 - Denmark U-19

Greece U-19 are playing Denmark U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 16:30 UTC.

Wales U-19Netherlands U-1918:00

Wales U-19 - Netherlands U-19

Wales U-19 are playing Netherlands U-19 at the Elite round, Group Stage of Uefa Under-19 on March 20. The match will kick off 18:00 UTC.

Al ShoalahAl Ain FC12:50

Al Shoalah - Al Ain FC

Al Shoalah are playing Al Ain FC at the Division 1 of Saudi Arabia on March 20. The match will kick off 12:50 UTC.

Al MojzelAl Jeel12:55

Al Mojzel - Al Jeel

Al Mojzel are playing Al Jeel at the Division 1 of Saudi Arabia on March 20. The match will kick off 12:55 UTC.

Al QaisomaAl-Ansar12:55

Al Qaisoma - Al-Ansar

Al Qaisoma are playing Al-Ansar at the Division 1 of Saudi Arabia on March 20. The match will kick off 12:55 UTC.

Al-WashmAbha12:55

Al-Washm - Abha

Al-Washm are playing Abha at the Division 1 of Saudi Arabia on March 20. The match will kick off 12:55 UTC.

Al NahdhaHajer15:30

Al Nahdha - Hajer

Al Nahdha are playing Hajer at the Division 1 of Saudi Arabia on March 20. The match will kick off 15:30 UTC.

Al MokawloonZamalek17:00

Al Mokawloon - Zamalek

Al Mokawloon are playing Zamalek at the Premier League of Egypt on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Deportivo SaprissaPerez Zeledon02:00

Deportivo Saprissa - Perez Zeledon

Deportivo Saprissa are playing Perez Zeledon at the Clausura of Costa Rica on March 21. The match will kick off 02:00 UTC.

San CarlosGrecia02:00

San Carlos - Grecia

San Carlos are playing Grecia at the Clausura of Costa Rica on March 21. The match will kick off 02:00 UTC.

LD AlajuelenseLimon02:05

LD Alajuelense - Limon

LD Alajuelense are playing Limon at the Clausura of Costa Rica on March 21. The match will kick off 02:05 UTC.

Independiente ChorreraSanta Gema01:00

Independiente Chorrera - Santa Gema

Independiente Chorrera are playing Santa Gema at the LFP, Clausura of Panama on March 21. The match will kick off 01:00 UTC.

New Mexico UnitedTulsa Roughnecks01:00

New Mexico United - Tulsa Roughnecks

New Mexico United are playing Tulsa Roughnecks at the USL Championship of Usa on March 21. The match will kick off 01:00 UTC.

San Martin SJVilla Dalmine21:10

San Martin SJ - Villa Dalmine

San Martin SJ are playing Villa Dalmine at the National cup of Argentina on March 20. The match will kick off 21:10 UTC.

TucumanPlatense23:10

Tucuman - Platense

Tucuman are playing Platense at the National cup of Argentina on March 20. The match will kick off 23:10 UTC.

Botafogo SPSantos00:30

Botafogo SP - Santos

Botafogo SP are playing Santos at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

GuaraniRB Brasil00:30

Guarani - RB Brasil

Guarani are playing RB Brasil at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

ItuanoCorinthians00:30

Ituano - Corinthians

Ituano are playing Corinthians at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

NovorizontinoFerroviaria00:30

Novorizontino - Ferroviaria

Novorizontino are playing Ferroviaria at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

OesteMirassol00:30

Oeste - Mirassol

Oeste are playing Mirassol at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

PalmeirasPonte Preta00:30

Palmeiras - Ponte Preta

Palmeiras are playing Ponte Preta at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Sao BentoBragantino00:30

Sao Bento - Bragantino

Sao Bento are playing Bragantino at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

Sao CaetanoSao Paulo00:30

Sao Caetano - Sao Paulo

Sao Caetano are playing Sao Paulo at the Paulista A1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

BanguAmericano19:30

Bangu - Americano

Bangu are playing Americano at the Carioca 1, Final Stages of Brasil on March 20. The match will kick off 19:30 UTC.

AimoreSao Luiz00:30

Aimore - Sao Luiz

Aimore are playing Sao Luiz at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

EC Sao JoseCaxias00:30

EC Sao Jose - Caxias

EC Sao Jose are playing Caxias at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

InternacionalNovo Hamburgo00:30

Internacional - Novo Hamburgo

Internacional are playing Novo Hamburgo at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

JuventudeAvenida SC00:30

Juventude - Avenida SC

Juventude are playing Avenida SC at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

PelotasGremio00:30

Pelotas - Gremio

Pelotas are playing Gremio at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

VeranopolisBrasil de Pelotas00:30

Veranopolis - Brasil de Pelotas

Veranopolis are playing Brasil de Pelotas at the Gaucho 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

America MGGuarani MG00:30

America MG - Guarani MG

America MG are playing Guarani MG at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

BoaVilla Nova MG00:30

Boa - Villa Nova MG

Boa are playing Villa Nova MG at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

CruzeiroCaldense00:30

Cruzeiro - Caldense

Cruzeiro are playing Caldense at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

TombenseCAP Patrocinense00:30

Tombense - CAP Patrocinense

Tombense are playing CAP Patrocinense at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

TupynambasAtletico-MG00:30

Tupynambas - Atletico-MG

Tupynambas are playing Atletico-MG at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

URTTupi00:30

URT - Tupi

URT are playing Tupi at the Mineiro 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

ChapecoenseAtletico Tubarao23:00

Chapecoense - Atletico Tubarao

Chapecoense are playing Atletico Tubarao at the Catarinense 1 of Brasil on March 20. The match will kick off 23:00 UTC.

MetropolitanoFigueirense23:30

Metropolitano - Figueirense

Metropolitano are playing Figueirense at the Catarinense 1 of Brasil on March 20. The match will kick off 23:30 UTC.

Avai FlorianopolisMarcilio Dias00:30

Avai Florianopolis - Marcilio Dias

Avai Florianopolis are playing Marcilio Dias at the Catarinense 1 of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

AnapolinaGoiania23:30

Anapolina - Goiania

Anapolina are playing Goiania at the Goiano 1 of Brasil on March 20. The match will kick off 23:30 UTC.

AparecidenseNovo Horizonte GO23:30

Aparecidense - Novo Horizonte GO

Aparecidense are playing Novo Horizonte GO at the Goiano 1 of Brasil on March 20. The match will kick off 23:30 UTC.

CRACAtletico GO23:30

CRAC - Atletico GO

CRAC are playing Atletico GO at the Goiano 1 of Brasil on March 20. The match will kick off 23:30 UTC.

GoianesiaVila Nova23:30

Goianesia - Vila Nova

Goianesia are playing Vila Nova at the Goiano 1 of Brasil on March 20. The match will kick off 23:30 UTC.

GoiasIpora23:30

Goias - Ipora

Goias are playing Ipora at the Goiano 1 of Brasil on March 20. The match will kick off 23:30 UTC.

ItumbiaraGremio Anapolis23:30

Itumbiara - Gremio Anapolis

Itumbiara are playing Gremio Anapolis at the Goiano 1 of Brasil on March 20. The match will kick off 23:30 UTC.

Atletico CearenseGuarany de Sobral00:30

Atletico Cearense - Guarany de Sobral

Atletico Cearense are playing Guarany de Sobral at the Cearense 1, Second Round of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

BarbalhaHorizonte00:30

Barbalha - Horizonte

Barbalha are playing Horizonte at the Cearense 1, Second Round of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

FerroviarioCeara00:30

Ferroviario - Ceara

Ferroviario are playing Ceara at the Cearense 1, Second Round of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

FortalezaFloresta00:30

Fortaleza - Floresta

Fortaleza are playing Floresta at the Cearense 1, Second Round of Brasil on March 21. The match will kick off 00:30 UTC.

AraguaiaJuara17:00

Araguaia - Juara

Araguaia are playing Juara at the Matogrossense of Brasil on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Luverdense ECOperario MT17:00

Luverdense EC - Operario MT

Luverdense EC are playing Operario MT at the Matogrossense of Brasil on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Operario LTDaMixto17:00

Operario LTDa - Mixto

Operario LTDa are playing Mixto at the Matogrossense of Brasil on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

SinopDom Bosco17:00

Sinop - Dom Bosco

Sinop are playing Dom Bosco at the Matogrossense of Brasil on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Uniao RondonopolisCuiaba17:00

Uniao Rondonopolis - Cuiaba

Uniao Rondonopolis are playing Cuiaba at the Matogrossense of Brasil on March 20. The match will kick off 17:00 UTC.

Llaneros de GuanareLALA19:00

Llaneros de Guanare - LALA

Llaneros de Guanare are playing LALA at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 19:00 UTC.

Deportivo TachiraEstudiantes Caracas20:00

Deportivo Tachira - Estudiantes Caracas

Deportivo Tachira are playing Estudiantes Caracas at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 20:00 UTC.

TrujillanosMineros20:00

Trujillanos - Mineros

Trujillanos are playing Mineros at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 20:00 UTC.

AraguaAtletico Venezuela21:00

Aragua - Atletico Venezuela

Aragua are playing Atletico Venezuela at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 21:00 UTC.

CaracasEstudiantes de Merida21:00

Caracas - Estudiantes de Merida

Caracas are playing Estudiantes de Merida at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 21:00 UTC.

Deportivo LaraPortuguesa FC21:00

Deportivo Lara - Portuguesa FC

Deportivo Lara are playing Portuguesa FC at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 21:00 UTC.

Academia P-CAnzoategui22:00

Academia P-C - Anzoategui

Academia P-C are playing Anzoategui at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 22:00 UTC.

Zamora FCCarabobo22:00

Zamora FC - Carabobo

Zamora FC are playing Carabobo at the Apertura of Venezuela on March 20. The match will kick off 22:00 UTC.

Launceston CityRiverside Olympic07:30

Launceston City - Riverside Olympic

Launceston City are playing Riverside Olympic at the NPL Tasmania of Australia on March 20. The match will kick off 07:30 UTC.

Clarence UnitedGlenorchy Knights09:00

Clarence United - Glenorchy Knights

Clarence United are playing Glenorchy Knights at the NPL Tasmania of Australia on March 20. The match will kick off 09:00 UTC.