Assyriska Turabdin vs Landskrona Live Score and Live Stream

16:00, Saturday, November 21
Copy
Embed Assyriska Turabdin - Landskrona
Sweden Division 1, Sodra
2 : 1
FT
Full Time
Match ends. Assyriska Turabdin 2, Landskrona 1.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 1 : 0
First half ends.
Kick-off
First half begins
9
Assyriska Turabdin haven't lost in their previous 9 home matches.
8
Assyriska Turabdin have gone 8 consecutive matches without a draw.
4
Landskrona are undefeated in their previous 4 matches.
Live Match Report

Assyriska Turabdin played Landskrona at the Division 1, Sodra of Sweden on November 21. The match kicked off 16:00 UTC. Assyriska Turabdin won 2-1. Assyriska Turabdin are 5th in the table with 46 points after 29 matches, while Landskrona are 2nd with 56 points in 29 matches.

ScoreBat is covering Assyriska Turabdin vs Landskrona in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and official video highlights. You can watch Assyriska Turabdin vs Landskrona live stream here on ScoreBat when the official streaming is available. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We will provide only official live stream strictly from the official channels of Sweden Division 1, Sodra, Assyriska Turabdin or Landskrona whenever available. We cover all matches of Sweden Division 1, Sodra in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/assyriska-turabdin-vs-landskrona-live-stream/.

Sweden Division 1, Sodra's live standings are availble and updated in real time.

Assyriska Turabdin have won Eskilsminne in their previous match, while Landskrona have played a draw with Varnamo in their previous match.

Previous Meetings
August 29th, 2020 - Division 1, Sodra
October 12th, 2019 - Division 1, Sodra
May 30th, 2019 - Division 1, Sodra

Assyriska Turabdin and Landskrona have met 3 times in their recent history. Assyriska Turabdin won once, 1 match ended in a draw while Landskrona also won once.

Assyriska Turabdin have won 14 of their 29 matches in Division 1, Sodra, drawing 4 and having 11 defeats this season. They have scored 52 goals - 1.79 per match, conceding 43 - 1.48 per match. Landskrona have won 16 of their 29 matches in Division 1, Sodra, drawing 8 and having 5 defeats this season. They have scored 52 goals - 1.79 per match, conceding 30 - 1.03 per match.

Goals and video highlights of the match between Assyriska Turabdin and Landskrona are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Assyriska Turabdin or Landskrona score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Assyriska Turabdin and Landskrona include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Assyriska Turabdin vs Landskrona with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Sweden Division 1, Sodra are available whenever we can find an official stream from the official acounts of the league. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country or there aren't any official live streams available. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Atletico MadridLokomotiv20:00

Atletico Madrid - Lokomotiv

Atletico Madrid are playing Lokomotiv at the Group stage, Group A of Champions League on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

Bayern MunichSalzburg20:00

Bayern Munich - Salzburg

Bayern Munich are playing Salzburg at the Group stage, Group A of Champions League on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

Borussia MonchengladbachShakhtar D17:55

Borussia Monchengladbach - Shakhtar D

Borussia Monchengladbach are playing Shakhtar D at the Group stage, Group B of Champions League on November 25. The match will kick off 17:55 UTC.

Inter MilanReal Madrid20:00

Inter Milan - Real Madrid

Inter Milan are playing Real Madrid at the Group stage, Group B of Champions League on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

OlympiakosManchester City17:55

Olympiakos - Manchester City

Olympiakos are playing Manchester City at the Group stage, Group C of Champions League on November 25. The match will kick off 17:55 UTC.

MarseillePorto20:00

Marseille - Porto

Marseille are playing Porto at the Group stage, Group C of Champions League on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

AjaxMidtjylland20:00

Ajax - Midtjylland

Ajax are playing Midtjylland at the Group stage, Group D of Champions League on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

LiverpoolAtalanta20:00

Liverpool - Atalanta

Liverpool are playing Atalanta at the Group stage, Group D of Champions League on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

LensNantes18:00

Lens - Nantes

Lens are playing Nantes at the Ligue 1 of France on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

MiddlesbroughDerby County19:00

Middlesbrough - Derby County

Middlesbrough are playing Derby County at the Championship of England on November 25. The match will kick off 19:00 UTC.

MillwallReading19:00

Millwall - Reading

Millwall are playing Reading at the Championship of England on November 25. The match will kick off 19:00 UTC.

Bristol CityWatford19:45

Bristol City - Watford

Bristol City are playing Watford at the Championship of England on November 25. The match will kick off 19:45 UTC.

CoventryCardiff City19:45

Coventry - Cardiff City

Coventry are playing Cardiff City at the Championship of England on November 25. The match will kick off 19:45 UTC.

Swansea CitySheffield Wednesday19:45

Swansea City - Sheffield Wednesday

Swansea City are playing Sheffield Wednesday at the Championship of England on November 25. The match will kick off 19:45 UTC.

EmpoliBresciaPostponedPst

Empoli - Brescia

Empoli are playing Brescia at the National Cup of Italy on November 25.

Parma0 - 0Cosenza4'

Parma - Cosenza

Parma are playing Cosenza at the National Cup of Italy on November 25. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

BolognaSpezia16:30

Bologna - Spezia

Bologna are playing Spezia at the National Cup of Italy on November 25. The match will kick off 16:30 UTC.

CagliariVerona16:30

Cagliari - Verona

Cagliari are playing Verona at the National Cup of Italy on November 25. The match will kick off 16:30 UTC.

UdineseFiorentina16:30

Udinese - Fiorentina

Udinese are playing Fiorentina at the National Cup of Italy on November 25. The match will kick off 16:30 UTC.

HamiltonAberdeen19:00

Hamilton - Aberdeen

Hamilton are playing Aberdeen at the Premier League of Scotland on November 25. The match will kick off 19:00 UTC.

Austria VHartberg16:15

Austria V - Hartberg

Austria V are playing Hartberg at the National cup of Austria on November 25. The match will kick off 16:15 UTC.

First ViennaAltach19:25

First Vienna - Altach

First Vienna are playing Altach at the National cup of Austria on November 25. The match will kick off 19:25 UTC.

Cercle BruggeMouscron16:00

Cercle Brugge - Mouscron

Cercle Brugge are playing Mouscron at the First Division A of Belgium on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

NK Istra 1961Osijek16:00

NK Istra 1961 - Osijek

NK Istra 1961 are playing Osijek at the 1 HNL of Croatia on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

APOELDoxa15:00

APOEL - Doxa

APOEL are playing Doxa at the 1. Division of Cyprus on November 25. The match will kick off 15:00 UTC.

BudejoviceBohemians 190516:00

Budejovice - Bohemians 1905

Budejovice are playing Bohemians 1905 at the First League of Czech Republic on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Blansko1 - 0Hradec Kralove80'

Blansko - Hradec Kralove

Blansko are playing Hradec Kralove at the FNL of Czech Republic on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Blansko are winning 1-0.

Dukla Praha0 - 1ChrudimHalf TimeHT

Dukla Praha - Chrudim

Dukla Praha are playing Chrudim at the FNL of Czech Republic on November 25. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and Chrudim are winning 0-1.

Lisen0 - 1Slavoj VysehradHalf TimeHT

Lisen - Slavoj Vysehrad

Lisen are playing Slavoj Vysehrad at the FNL of Czech Republic on November 25. The match kicked off 12:30 UTC. It's half time and Slavoj Vysehrad are winning 0-1.

Prostejov0 - 0Usti nad Labem48'

Prostejov - Usti nad Labem

Prostejov are playing Usti nad Labem at the FNL of Czech Republic on November 25. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Trinec0 - 0Taborsko47'

Trinec - Taborsko

Trinec are playing Taborsko at the FNL of Czech Republic on November 25. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Varnsdorf0 - 3Zizkov48'

Varnsdorf - Zizkov

Varnsdorf are playing Zizkov at the FNL of Czech Republic on November 25. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Zizkov are winning 0-3.

Vlasim0 - 0Jihlava49'

Vlasim - Jihlava

Vlasim are playing Jihlava at the FNL of Czech Republic on November 25. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Bayern-2Ingolstadt18:00

Bayern-2 - Ingolstadt

Bayern-2 are playing Ingolstadt at the 3. Liga of Germany on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Dynamo DresdenUnterhaching18:00

Dynamo Dresden - Unterhaching

Dynamo Dresden are playing Unterhaching at the 3. Liga of Germany on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

KaiserslauternLubeck18:00

Kaiserslautern - Lubeck

Kaiserslautern are playing Lubeck at the 3. Liga of Germany on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

MagdeburgHansa18:00

Magdeburg - Hansa

Magdeburg are playing Hansa at the 3. Liga of Germany on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Viktoria KolnZwickau18:00

Viktoria Koln - Zwickau

Viktoria Koln are playing Zwickau at the 3. Liga of Germany on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Asteras TripolisApollon15:15

Asteras Tripolis - Apollon

Asteras Tripolis are playing Apollon at the Super League 1 of Greece on November 25. The match will kick off 15:15 UTC.

StrommenStjordals-BlinkPostponedPst

Strommen - Stjordals-Blink

Strommen are playing Stjordals-Blink at the 1. Division of Norway on November 25.

JervGrorudPostponedPst

Jerv - Grorud

Jerv are playing Grorud at the 1. Division of Norway on November 25.

Puszcza N.0 - 0NiecieczaFull TimeFT

Puszcza N. - Nieciecza

Puszcza N. played Nieciecza at the I Liga of Poland on November 25. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Casa Pia2 - 3NacionalAfter Extra TimeAET

Casa Pia - Nacional

Casa Pia played Nacional at the Taca de Portugal of Portugal on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Nacional won 2-3 in the extra time.

Cova PiedadeBenfica-218:00

Cova Piedade - Benfica-2

Cova Piedade are playing Benfica-2 at the Segunda Liga of Portugal on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Neftekhimik0 - 1Nizhnyi NovgorodFull TimeFT

Neftekhimik - Nizhnyi Novgorod

Neftekhimik played Nizhnyi Novgorod at the FNL of Russia on November 25. The match kicked off 11:00 UTC. Nizhnyi Novgorod won 0-1.

Alania3 - 0Yenisey76'

Alania - Yenisey

Alania are playing Yenisey at the FNL of Russia on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Alania are winning 3-0.

Tekstilshik0 - 2Orenburg77'

Tekstilshik - Orenburg

Tekstilshik are playing Orenburg at the FNL of Russia on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Orenburg are winning 0-2.

Akron0 - 0Spartak-234'

Akron - Spartak-2

Akron are playing Spartak-2 at the FNL of Russia on November 25. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Dynamo Br0 - 0Chertanovo36'

Dynamo Br - Chertanovo

Dynamo Br are playing Chertanovo at the FNL of Russia on November 25. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Fakel0 - 0Veles35'

Fakel - Veles

Fakel are playing Veles at the FNL of Russia on November 25. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Irtysh Omsk1 - 0Tom32'

Irtysh Omsk - Tom

Irtysh Omsk are playing Tom at the FNL of Russia on November 25. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Irtysh Omsk are winning 1-0.

Volgar-GazpromSKA Khabarovsk14:30

Volgar-Gazprom - SKA Khabarovsk

Volgar-Gazprom are playing SKA Khabarovsk at the FNL of Russia on November 25. The match will kick off 14:30 UTC.

Kr. SovetovFC Chayka15:00

Kr. Sovetov - FC Chayka

Kr. Sovetov are playing FC Chayka at the FNL of Russia on November 25. The match will kick off 15:00 UTC.

ShinnikBaltica15:30

Shinnik - Baltica

Shinnik are playing Baltica at the FNL of Russia on November 25. The match will kick off 15:30 UTC.

TorpedoFK Krasnodar-216:00

Torpedo - FK Krasnodar-2

Torpedo are playing FK Krasnodar-2 at the FNL of Russia on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Tabor Sezana1 - 1Domzale51'

Tabor Sezana - Domzale

Tabor Sezana are playing Domzale at the 1. SNL of Slovenia on November 25. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

CeljeMaribor16:00

Celje - Maribor

Celje are playing Maribor at the 1. SNL of Slovenia on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Las PalmasMirandes18:00

Las Palmas - Mirandes

Las Palmas are playing Mirandes at the Segunda Division of Spain on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Sporting GijonSabadell18:00

Sporting Gijon - Sabadell

Sporting Gijon are playing Sabadell at the Segunda Division of Spain on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

ZaragozaRayo Vallecano18:00

Zaragoza - Rayo Vallecano

Zaragoza are playing Rayo Vallecano at the Segunda Division of Spain on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

FC CartagenaMallorca20:30

FC Cartagena - Mallorca

FC Cartagena are playing Mallorca at the Segunda Division of Spain on November 25. The match will kick off 20:30 UTC.

FuenlabradaPonferradina20:30

Fuenlabrada - Ponferradina

Fuenlabrada are playing Ponferradina at the Segunda Division of Spain on November 25. The match will kick off 20:30 UTC.

BaselLausanne17:15

Basel - Lausanne

Basel are playing Lausanne at the Super League of Switzerland on November 25. The match will kick off 17:15 UTC.

SionServette17:15

Sion - Servette

Sion are playing Servette at the Super League of Switzerland on November 25. The match will kick off 17:15 UTC.

Bandirmaspor0 - 1Darica GenclerbirligiFull TimeFT

Bandirmaspor - Darica Genclerbirligi

Bandirmaspor played Darica Genclerbirligi at the National cup of Turkey on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Darica Genclerbirligi won 0-1.

Keciorengucu1 - 2KocaelisporAfter Extra TimeAET

Keciorengucu - Kocaelispor

Keciorengucu played Kocaelispor at the National cup of Turkey on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Kocaelispor won 1-2 in the extra time.

Tuzlaspor5 - 1SultanbeyliFull TimeFT

Tuzlaspor - Sultanbeyli

Tuzlaspor played Sultanbeyli at the National cup of Turkey on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Tuzlaspor won 5-1.

Yeni Malatyaspor2 - 0EtimesgutFull TimeFT

Yeni Malatyaspor - Etimesgut

Yeni Malatyaspor played Etimesgut at the National cup of Turkey on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Yeni Malatyaspor won 2-0.

Altinordu0 - 0Corum Belediyespor45 +1'

Altinordu - Corum Belediyespor

Altinordu are playing Corum Belediyespor at the National cup of Turkey on November 25. The match kicked off 11:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Eskisehirspor2 - 0KastamonusporFull TimeFT

Eskisehirspor - Kastamonuspor

Eskisehirspor played Kastamonuspor at the National cup of Turkey on November 25. The match kicked off 11:30 UTC. Eskisehirspor won 2-0.

Istanbulspor0 - 1Tarsus Idman YurduFull TimeFT

Istanbulspor - Tarsus Idman Yurdu

Istanbulspor played Tarsus Idman Yurdu at the National cup of Turkey on November 25. The match kicked off 11:30 UTC. Tarsus Idman Yurdu won 0-1.

Hatayspor1 - 2Karacabey Belediyespor76'

Hatayspor - Karacabey Belediyespor

Hatayspor are playing Karacabey Belediyespor at the National cup of Turkey on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Karacabey Belediyespor are winning 1-2.

B.B. GaziantepSerik Belediyespor14:00

B.B. Gaziantep - Serik Belediyespor

B.B. Gaziantep are playing Serik Belediyespor at the National cup of Turkey on November 25. The match will kick off 14:00 UTC.

AntalyasporPendikspor16:00

Antalyaspor - Pendikspor

Antalyaspor are playing Pendikspor at the National cup of Turkey on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Demirspor AdanaAfjet Afyonspor16:00

Demirspor Adana - Afjet Afyonspor

Demirspor Adana are playing Afjet Afyonspor at the National cup of Turkey on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

RizesporUsakspor18:00

Rizespor - Usakspor

Rizespor are playing Usakspor at the National cup of Turkey on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Guangzhou Evergrande1 - 3Vissel KobeFull TimeFT

Guangzhou Evergrande - Vissel Kobe

Guangzhou Evergrande played Vissel Kobe at the Group Stage of Asian Champions League on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Vissel Kobe won 1-3.

Jeonbuk Motors1 - 0Sydney FCFull TimeFT

Jeonbuk Motors - Sydney FC

Jeonbuk Motors played Sydney FC at the Group Stage of Asian Champions League on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Jeonbuk Motors won 1-0.

Shanghai SIPG0 - 0Yokohama F. Marinos36'

Shanghai SIPG - Yokohama F. Marinos

Shanghai SIPG are playing Yokohama F. Marinos at the Group Stage of Asian Champions League on November 25. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Suwon BluewingsJohor Darul TPostponedPst

Suwon Bluewings - Johor Darul T

Suwon Bluewings are playing Johor Darul T at the Group Stage of Asian Champions League on November 25.

Kawasaki Frontale5 - 0Gamba OsakaFull TimeFT

Kawasaki Frontale - Gamba Osaka

Kawasaki Frontale played Gamba Osaka at the J-League of Japan on November 25. The match kicked off 09:30 UTC. Kawasaki Frontale won 5-0.

Kashima Antlers1 - 4Kashiwa ReysolFull TimeFT

Kashima Antlers - Kashiwa Reysol

Kashima Antlers played Kashiwa Reysol at the J-League of Japan on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Kashiwa Reysol won 1-4.

Oita Trinita0 - 1Cerezo OsakaFull TimeFT

Oita Trinita - Cerezo Osaka

Oita Trinita played Cerezo Osaka at the J-League of Japan on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Cerezo Osaka won 0-1.

Yokohama FC1 - 3Shimizu S-PulseFull TimeFT

Yokohama FC - Shimizu S-Pulse

Yokohama FC played Shimizu S-Pulse at the J-League of Japan on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Shimizu S-Pulse won 1-3.

Sagan Tosu0 - 1Vegalta SendaiFull TimeFT

Sagan Tosu - Vegalta Sendai

Sagan Tosu played Vegalta Sendai at the J-League of Japan on November 25. The match kicked off 10:30 UTC. Vegalta Sendai won 0-1.

Shonan Bellmare1 - 1Sanfrecce HiroshimaFull TimeFT

Shonan Bellmare - Sanfrecce Hiroshima

Shonan Bellmare played Sanfrecce Hiroshima at the J-League of Japan on November 25. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tokyo Verdy1 - 1Avispa FukuokaFull TimeFT

Tokyo Verdy - Avispa Fukuoka

Tokyo Verdy played Avispa Fukuoka at the J-League 2 of Japan on November 25. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Albirex Niigata0 - 3Ehime FCFull TimeFT

Albirex Niigata - Ehime FC

Albirex Niigata played Ehime FC at the J-League 2 of Japan on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Ehime FC won 0-3.

Fagiano Okayama2 - 3Tochigi SCFull TimeFT

Fagiano Okayama - Tochigi SC

Fagiano Okayama played Tochigi SC at the J-League 2 of Japan on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Tochigi SC won 2-3.

Kyoto Purple Sanga1 - 1Ventforet KofuFull TimeFT

Kyoto Purple Sanga - Ventforet Kofu

Kyoto Purple Sanga played Ventforet Kofu at the J-League 2 of Japan on November 25. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Mito Hollyhock2 - 2Giravanz KitakyushuFull TimeFT

Mito Hollyhock - Giravanz Kitakyushu

Mito Hollyhock played Giravanz Kitakyushu at the J-League 2 of Japan on November 25. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Montedio Yamagata4 - 0Zweigen KanazawaFull TimeFT

Montedio Yamagata - Zweigen Kanazawa

Montedio Yamagata played Zweigen Kanazawa at the J-League 2 of Japan on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Montedio Yamagata won 4-0.

Renofa Yamaguchi1 - 2JEF United IchiharaFull TimeFT

Renofa Yamaguchi - JEF United Ichihara

Renofa Yamaguchi played JEF United Ichihara at the J-League 2 of Japan on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. JEF United Ichihara won 1-2.

Thespa Kusatsu1 - 2Omiya ArdijaFull TimeFT

Thespa Kusatsu - Omiya Ardija

Thespa Kusatsu played Omiya Ardija at the J-League 2 of Japan on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Omiya Ardija won 1-2.

Tokushima Vortis3 - 0Machida ZelviaFull TimeFT

Tokushima Vortis - Machida Zelvia

Tokushima Vortis played Machida Zelvia at the J-League 2 of Japan on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Tokushima Vortis won 3-0.

V-Varen Nagasaki1 - 1Matsumoto Yamaga FCFull TimeFT

V-Varen Nagasaki - Matsumoto Yamaga FC

V-Varen Nagasaki played Matsumoto Yamaga FC at the J-League 2 of Japan on November 25. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Jubilo Iwata3 - 0FC RyukyuFull TimeFT

Jubilo Iwata - FC Ryukyu

Jubilo Iwata played FC Ryukyu at the J-League 2 of Japan on November 25. The match kicked off 10:30 UTC. Jubilo Iwata won 3-0.

Albirex1 - 0Young LionsHalf TimeHT

Albirex - Young Lions

Albirex are playing Young Lions at the Premier League of Singapore on November 25. The match kicked off 11:45 UTC. It's half time and Albirex are winning 1-0.

Balestier Khalsa2 - 2Tanjong Pagar Utd Fc90 +2'

Balestier Khalsa - Tanjong Pagar Utd Fc

Balestier Khalsa are playing Tanjong Pagar Utd Fc at the Premier League of Singapore on November 25. The match kicked off 11:45 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

Geylang0 - 3Home United90 +3'

Geylang - Home United

Geylang are playing Home United at the Premier League of Singapore on November 25. The match kicked off 11:45 UTC. It's the second half and Home United are winning 0-3.

Hougang United0 - 2Tampines90 +1'

Hougang United - Tampines

Hougang United are playing Tampines at the Premier League of Singapore on November 25. The match kicked off 11:45 UTC. It's the second half and Tampines are winning 0-2.

Brunei DPMMAlbirexPostponedPst

Brunei DPMM - Albirex

Brunei DPMM are playing Albirex at the Premier League of Singapore on November 25.

Nasaf Qarshi3 - 0PakhtakorFull TimeFT

Nasaf Qarshi - Pakhtakor

Nasaf Qarshi played Pakhtakor at the PFL of Uzbekistan on November 25. The match kicked off 08:00 UTC. Nasaf Qarshi won 3-0.

Kokand-19120 - 1Lokomotiv TashkentFull TimeFT

Kokand-1912 - Lokomotiv Tashkent

Kokand-1912 played Lokomotiv Tashkent at the PFL of Uzbekistan on November 25. The match kicked off 09:30 UTC. Lokomotiv Tashkent won 0-1.

Surkhon1 - 1BuxoroFull TimeFT

Surkhon - Buxoro

Surkhon played Buxoro at the PFL of Uzbekistan on November 25. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bunyodkor1 - 0Sodgiana90 +5'

Bunyodkor - Sodgiana

Bunyodkor are playing Sodgiana at the PFL of Uzbekistan on November 25. The match kicked off 11:45 UTC. It's the second half and Bunyodkor are winning 1-0.

Bloemfontein CelticBlack Leopards Venda17:30

Bloemfontein Celtic - Black Leopards Venda

Bloemfontein Celtic are playing Black Leopards Venda at the Premier League of South Africa on November 25. The match will kick off 17:30 UTC.

CearaSao Paulo22:15

Ceara - Sao Paulo

Ceara are playing Sao Paulo at the Serie A of Brasil on November 25. The match will kick off 22:15 UTC.

Atletico-MGBotafogo00:30

Atletico-MG - Botafogo

Atletico-MG are playing Botafogo at the Serie A of Brasil on November 26. The match will kick off 00:30 UTC.

CoritibaCorinthians00:30

Coritiba - Corinthians

Coritiba are playing Corinthians at the Serie A of Brasil on November 26. The match will kick off 00:30 UTC.

NauticoVitoria22:00

Nautico - Vitoria

Nautico are playing Vitoria at the Serie B of Brasil on November 25. The match will kick off 22:00 UTC.

Colo ColoCurico Unido21:00

Colo Colo - Curico Unido

Colo Colo are playing Curico Unido at the Primera Division of Chile on November 25. The match will kick off 21:00 UTC.

BolivarLanus22:15

Bolivar - Lanus

Bolivar are playing Lanus at the Copa Sudamericana of Conmebol on November 25. The match will kick off 22:15 UTC.

Coquimbo UnidoSport Huancayo00:30

Coquimbo Unido - Sport Huancayo

Coquimbo Unido are playing Sport Huancayo at the Copa Sudamericana of Conmebol on November 26. The match will kick off 00:30 UTC.

FenixIndependiente00:30

Fenix - Independiente

Fenix are playing Independiente at the Copa Sudamericana of Conmebol on November 26. The match will kick off 00:30 UTC.

DelfinPalmeiras22:15

Delfin - Palmeiras

Delfin are playing Palmeiras at the 1/8 final of Copa Libertadores on November 25. The match will kick off 22:15 UTC.

Independiente Del ValleNacional M.22:15

Independiente Del Valle - Nacional M.

Independiente Del Valle are playing Nacional M. at the 1/8 final of Copa Libertadores on November 25. The match will kick off 22:15 UTC.

InternacionalBoca Juniors00:30

Internacional - Boca Juniors

Internacional are playing Boca Juniors at the 1/8 final of Copa Libertadores on November 26. The match will kick off 00:30 UTC.

LibertadWilstermann00:30

Libertad - Wilstermann

Libertad are playing Wilstermann at the 1/8 final of Copa Libertadores on November 26. The match will kick off 00:30 UTC.

Dep. MunicipalDep. Llacuabamaba20:00

Dep. Municipal - Dep. Llacuabamaba

Dep. Municipal are playing Dep. Llacuabamaba at the Primera Division, Clausura of Peru on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

Carlos ManucciAlianza Lima20:30

Carlos Manucci - Alianza Lima

Carlos Manucci are playing Alianza Lima at the Primera Division, Clausura of Peru on November 25. The match will kick off 20:30 UTC.

Apolonia0 - 1PartizaniHalf TimeHT

Apolonia - Partizani

Apolonia are playing Partizani at the Kategoria Superiore of Albania on November 25. The match kicked off 12:45 UTC. It's half time and Partizani are winning 0-1.

KF Tirana0 - 0BylisHalf TimeHT

KF Tirana - Bylis

KF Tirana are playing Bylis at the Kategoria Superiore of Albania on November 25. The match kicked off 12:45 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Skenderbeu1 - 0Kastrioti45 +6'

Skenderbeu - Kastrioti

Skenderbeu are playing Kastrioti at the Kategoria Superiore of Albania on November 25. The match kicked off 12:45 UTC. It's the first half and Skenderbeu are winning 1-0.

KukesiLaci15:45

Kukesi - Laci

Kukesi are playing Laci at the Kategoria Superiore of Albania on November 25. The match will kick off 15:45 UTC.

TeutaVllaznia15:45

Teuta - Vllaznia

Teuta are playing Vllaznia at the Kategoria Superiore of Albania on November 25. The match will kick off 15:45 UTC.

Urartu-2Ararat-Armenia-212:00

Urartu-2 - Ararat-Armenia-2

Urartu-2 are playing Ararat-Armenia-2 at the First division of Armenia on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Zaqatala4 - 0Kesla-2Full TimeFT

Zaqatala - Kesla-2

Zaqatala played Kesla-2 at the First Division of Azerbaijan on November 25. The match kicked off 09:00 UTC. Zaqatala won 4-0.

MOIK0 - 3Qarabag-2Full TimeFT

MOIK - Qarabag-2

MOIK played Qarabag-2 at the First Division of Azerbaijan on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Qarabag-2 won 0-3.

Sabah-25 - 0Sumgayit-2Full TimeFT

Sabah-2 - Sumgayit-2

Sabah-2 played Sumgayit-2 at the First Division of Azerbaijan on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Sabah-2 won 5-0.

Dugopolje0 - 0Dinamo Zagreb-250'

Dugopolje - Dinamo Zagreb-2

Dugopolje are playing Dinamo Zagreb-2 at the 2 HNL of Croatia on November 25. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Opatija1 - 1Inter-Zapresic50'

Opatija - Inter-Zapresic

Opatija are playing Inter-Zapresic at the 2 HNL of Croatia on November 25. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Rudes2 - 0Hajduk-250'

Rudes - Hajduk-2

Rudes are playing Hajduk-2 at the 2 HNL of Croatia on November 25. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Rudes are winning 2-0.

AEK LarnacaAEL15:00

AEK Larnaca - AEL

AEK Larnaca are playing AEL at the National Cup of Cyprus on November 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Ermis AradippouNea Salamis15:00

Ermis Aradippou - Nea Salamis

Ermis Aradippou are playing Nea Salamis at the National Cup of Cyprus on November 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Millwall U-232 - 0Cardiff City U-23Full TimeFT

Millwall U-23 - Cardiff City U-23

Millwall U-23 played Cardiff City U-23 at the Professional Depelopment League of England on November 25. The match kicked off 11:00 UTC. Millwall U-23 won 2-0.

Wigan U-230 - 0Sheffield Utd U-2334'

Wigan U-23 - Sheffield Utd U-23

Wigan U-23 are playing Sheffield Utd U-23 at the Professional Depelopment League of England on November 25. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Flora-2Elva16:00

Flora-2 - Elva

Flora-2 are playing Elva at the Esiliiga A of Estonia on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

MaarduTammeka Tartu-216:00

Maardu - Tammeka Tartu-2

Maardu are playing Tammeka Tartu-2 at the Esiliiga A of Estonia on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Vaprus ParnuNomme United16:00

Vaprus Parnu - Nomme United

Vaprus Parnu are playing Nomme United at the Esiliiga A of Estonia on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

SamguraliGagra13:00

Samgurali - Gagra

Samgurali are playing Gagra at the National cup of Georgia on November 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Shevardeni 19062 - 0ShukuraFull TimeFT

Shevardeni 1906 - Shukura

Shevardeni 1906 played Shukura at the Erovnuli Liga 2 of Georgia on November 25. The match kicked off 08:00 UTC. Shevardeni 1906 won 2-0.

Holstein Kiel-2Altona 93PostponedPst

Holstein Kiel-2 - Altona 93

Holstein Kiel-2 are playing Altona 93 at the Regionalliga Nord of Germany on November 25.

Hannover-2HSC HannoverPostponedPst

Hannover-2 - HSC Hannover

Hannover-2 are playing HSC Hannover at the Regionalliga Nord of Germany on November 25.

HavelseAtlas DelmenhorstPostponedPst

Havelse - Atlas Delmenhorst

Havelse are playing Atlas Delmenhorst at the Regionalliga Nord of Germany on November 25.

JeddelohVfb OldenburgPostponedPst

Jeddeloh - Vfb Oldenburg

Jeddeloh are playing Vfb Oldenburg at the Regionalliga Nord of Germany on November 25.

Phonix LubeckHeider SVPostponedPst

Phonix Lubeck - Heider SV

Phonix Lubeck are playing Heider SV at the Regionalliga Nord of Germany on November 25.

St. Pauli-2LSK HansaPostponedPst

St. Pauli-2 - LSK Hansa

St. Pauli-2 are playing LSK Hansa at the Regionalliga Nord of Germany on November 25.

Wolfsburg-2OberneulandPostponedPst

Wolfsburg-2 - Oberneuland

Wolfsburg-2 are playing Oberneuland at the Regionalliga Nord of Germany on November 25.

DrochtersenWeiche FlensburgPostponedPst

Drochtersen - Weiche Flensburg

Drochtersen are playing Weiche Flensburg at the Regionalliga Nord of Germany on November 25.

Fortuna Dusseldorf-2Borussia M-214:30

Fortuna Dusseldorf-2 - Borussia M-2

Fortuna Dusseldorf-2 are playing Borussia M-2 at the Regionalliga West of Germany on November 25. The match will kick off 14:30 UTC.

Borussia D-2Rodinghausen16:30

Borussia D-2 - Rodinghausen

Borussia D-2 are playing Rodinghausen at the Regionalliga West of Germany on November 25. The match will kick off 16:30 UTC.

Fortuna KolnPreussen Munster17:00

Fortuna Koln - Preussen Munster

Fortuna Koln are playing Preussen Munster at the Regionalliga West of Germany on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

SV LippstadtOberhausen17:00

SV Lippstadt - Oberhausen

SV Lippstadt are playing Oberhausen at the Regionalliga West of Germany on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Sportfreunde LotteAlemannia Aachen17:00

Sportfreunde Lotte - Alemannia Aachen

Sportfreunde Lotte are playing Alemannia Aachen at the Regionalliga West of Germany on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

AhlenSchalke-218:30

Ahlen - Schalke-2

Ahlen are playing Schalke-2 at the Regionalliga West of Germany on November 25. The match will kick off 18:30 UTC.

Bonner SCStraelen18:30

Bonner SC - Straelen

Bonner SC are playing Straelen at the Regionalliga West of Germany on November 25. The match will kick off 18:30 UTC.

RW EssenWuppertaler18:30

RW Essen - Wuppertaler

RW Essen are playing Wuppertaler at the Regionalliga West of Germany on November 25. The match will kick off 18:30 UTC.

Wegberg-BeeckKoln-218:30

Wegberg-Beeck - Koln-2

Wegberg-Beeck are playing Koln-2 at the Regionalliga West of Germany on November 25. The match will kick off 18:30 UTC.

WiedenbruckHomberg18:30

Wiedenbruck - Homberg

Wiedenbruck are playing Homberg at the Regionalliga West of Germany on November 25. The match will kick off 18:30 UTC.

EisbachtalEngers 07PostponedPst

Eisbachtal - Engers 07

Eisbachtal are playing Engers 07 at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on November 25.

Cronenberger SCSchonnebeckPostponedPst

Cronenberger SC - Schonnebeck

Cronenberger SC are playing Schonnebeck at the Oberliga, Niederrhein of Germany on November 25.

Germania RatingenKrayPostponedPst

Germania Ratingen - Kray

Germania Ratingen are playing Kray at the Oberliga, Niederrhein of Germany on November 25.

MonheimKlevePostponedPst

Monheim - Kleve

Monheim are playing Kleve at the Oberliga, Niederrhein of Germany on November 25.

FC Manchester UnitedGlacis United19:00

FC Manchester United - Glacis United

FC Manchester United are playing Glacis United at the Premier Division of Gibraltar on November 25. The match will kick off 19:00 UTC.

Budaors3 - 0Haladas81'

Budaors - Haladas

Budaors are playing Haladas at the NB II of Hungary on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Budaors are winning 3-0.

Kaposvar0 - 3Soroksar81'

Kaposvar - Soroksar

Kaposvar are playing Soroksar at the NB II of Hungary on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Soroksar are winning 0-3.

Siofok2 - 0Csakvar81'

Siofok - Csakvar

Siofok are playing Csakvar at the NB II of Hungary on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Siofok are winning 2-0.

Szolnok0 - 0Bekescsaba81'

Szolnok - Bekescsaba

Szolnok are playing Bekescsaba at the NB II of Hungary on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

AjkaDorog17:00

Ajka - Dorog

Ajka are playing Dorog at the NB II of Hungary on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

DebrecenSzentlorinc17:00

Debrecen - Szentlorinc

Debrecen are playing Szentlorinc at the NB II of Hungary on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

GyirmotKazincbarcikai17:00

Gyirmot - Kazincbarcikai

Gyirmot are playing Kazincbarcikai at the NB II of Hungary on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

PecsDEAC17:00

Pecs - DEAC

Pecs are playing DEAC at the NB II of Hungary on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

SzegedGyor17:00

Szeged - Gyor

Szeged are playing Gyor at the NB II of Hungary on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

VasasNyiregyhaza17:00

Vasas - Nyiregyhaza

Vasas are playing Nyiregyhaza at the NB II of Hungary on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Kelen WViktoria W12:00

Kelen W - Viktoria W

Kelen W are playing Viktoria W at the NB I - Women of Hungary on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Nyiregyhaza U-191 - 4Gyor U-19Full TimeFT

Nyiregyhaza U-19 - Gyor U-19

Nyiregyhaza U-19 played Gyor U-19 at the U-19 League of Hungary on November 25. The match kicked off 09:00 UTC. Gyor U-19 won 1-4.

Ferencvaros U-19Illes Akademia U-1913:00

Ferencvaros U-19 - Illes Akademia U-19

Ferencvaros U-19 are playing Illes Akademia U-19 at the U-19 League of Hungary on November 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Sligo RoversDerry City19:30

Sligo Rovers - Derry City

Sligo Rovers are playing Derry City at the FAI Cup of Ireland on November 25. The match will kick off 19:30 UTC.

Hapoel HaderaBnei Sakhnin16:00

Hapoel Hadera - Bnei Sakhnin

Hapoel Hadera are playing Bnei Sakhnin at the Ligat Al of Israel on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

AshdodMaccabi Netanya17:00

Ashdod - Maccabi Netanya

Ashdod are playing Maccabi Netanya at the Ligat Al of Israel on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Beitar JerusalemMaccabi Petah Tikva18:00

Beitar Jerusalem - Maccabi Petah Tikva

Beitar Jerusalem are playing Maccabi Petah Tikva at the Ligat Al of Israel on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

GubbioTriestina14:00

Gubbio - Triestina

Gubbio are playing Triestina at the Serie C, Group B of Italy on November 25. The match will kick off 14:00 UTC.

MantovaArezzo14:00

Mantova - Arezzo

Mantova are playing Arezzo at the Serie C, Group B of Italy on November 25. The match will kick off 14:00 UTC.

ComoOlbia14:00

Como - Olbia

Como are playing Olbia at the Serie C, Group A of Italy on November 25. The match will kick off 14:00 UTC.

GIANA ErminioPiacenza14:00

GIANA Erminio - Piacenza

GIANA Erminio are playing Piacenza at the Serie C, Group A of Italy on November 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Juventus-2Grosseto14:00

Juventus-2 - Grosseto

Juventus-2 are playing Grosseto at the Serie C, Group A of Italy on November 25. The match will kick off 14:00 UTC.

LuccheseAlbinoLeffe14:00

Lucchese - AlbinoLeffe

Lucchese are playing AlbinoLeffe at the Serie C, Group A of Italy on November 25. The match will kick off 14:00 UTC.

PergolettesePro Vercelli14:00

Pergolettese - Pro Vercelli

Pergolettese are playing Pro Vercelli at the Serie C, Group A of Italy on November 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Medkila WKolbotn W18:00

Medkila W - Kolbotn W

Medkila W are playing Kolbotn W at the Toppserien, Relegation - Women of Norway on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Bisceglie0 - 0Monopoli7'

Bisceglie - Monopoli

Bisceglie are playing Monopoli at the Serie C, Group C of Italy on November 25. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

PalermoTurris Neapolis14:00

Palermo - Turris Neapolis

Palermo are playing Turris Neapolis at the Serie C, Group C of Italy on November 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Vibonese CalcioFoggia14:00

Vibonese Calcio - Foggia

Vibonese Calcio are playing Foggia at the Serie C, Group C of Italy on November 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Empoli U-19Fiorentina U-19PostponedPst

Empoli U-19 - Fiorentina U-19

Empoli U-19 are playing Fiorentina U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on November 25.

Milan U-19Sassuolo U-19PostponedPst

Milan U-19 - Sassuolo U-19

Milan U-19 are playing Sassuolo U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on November 25.

Atalanta U-19Torino U-19PostponedPst

Atalanta U-19 - Torino U-19

Atalanta U-19 are playing Torino U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on November 25.

Cagliari U-19Inter U-19PostponedPst

Cagliari U-19 - Inter U-19

Cagliari U-19 are playing Inter U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on November 25.

Spal U-19Ascoli U-19PostponedPst

Spal U-19 - Ascoli U-19

Spal U-19 are playing Ascoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on November 25.

Juventus U-19Sampdoria U-19PostponedPst

Juventus U-19 - Sampdoria U-19

Juventus U-19 are playing Sampdoria U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on November 25.

Reggina U-19Napoli U-19PostponedPst

Reggina U-19 - Napoli U-19

Reggina U-19 are playing Napoli U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on November 25.

Spezia U-19Virtus Entella U-19PostponedPst

Spezia U-19 - Virtus Entella U-19

Spezia U-19 are playing Virtus Entella U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on November 25.

Llapi0 - 1Prishtina79'

Llapi - Prishtina

Llapi are playing Prishtina at the Superliga of Kosovo on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Prishtina are winning 0-1.

Trepca4 - 2Besa Peje75'

Trepca - Besa Peje

Trepca are playing Besa Peje at the Superliga of Kosovo on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Trepca are winning 4-2.

MarsaxlokkVittoriosa Stars16:00

Marsaxlokk - Vittoriosa Stars

Marsaxlokk are playing Vittoriosa Stars at the Division 1 of Malta on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Swieqi UnitedFC Marsa20:15

Swieqi United - FC Marsa

Swieqi United are playing FC Marsa at the Division 1 of Malta on November 25. The match will kick off 20:15 UTC.

Sfintul Gheorghe0 - 2SherifFull TimeFT

Sfintul Gheorghe - Sherif

Sfintul Gheorghe played Sherif at the Divizia Nationala of Moldova on November 25. The match kicked off 11:00 UTC. Sherif won 0-2.

SperantaZimbru14:00

Speranta - Zimbru

Speranta are playing Zimbru at the Divizia Nationala of Moldova on November 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Arsenal Tivat0 - 1Iskra80'

Arsenal Tivat - Iskra

Arsenal Tivat are playing Iskra at the National cup of Montenegro on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Iskra are winning 0-1.

Bokelj Kotor0 - 5Buducnost81'

Bokelj Kotor - Buducnost

Bokelj Kotor are playing Buducnost at the National cup of Montenegro on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Buducnost are winning 0-5.

Decic Tuzi1 - 0Sutjeska Niksic80'

Decic Tuzi - Sutjeska Niksic

Decic Tuzi are playing Sutjeska Niksic at the National cup of Montenegro on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Decic Tuzi are winning 1-0.

FK Podgorica0 - 1Zeta35'

FK Podgorica - Zeta

FK Podgorica are playing Zeta at the National cup of Montenegro on November 25. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Zeta are winning 0-1.

Academy Pandev2 - 1Shkupi81'

Academy Pandev - Shkupi

Academy Pandev are playing Shkupi at the National Cup of North Macedonia on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Academy Pandev are winning 2-1.

Belasica Strumica1 - 2Makedonija77'

Belasica Strumica - Makedonija

Belasica Strumica are playing Makedonija at the National Cup of North Macedonia on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Makedonija are winning 1-2.

Sileks0 - 0Shkendija78'

Sileks - Shkendija

Sileks are playing Shkendija at the National Cup of North Macedonia on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Struga1 - 0Renova Dzepciste77'

Struga - Renova Dzepciste

Struga are playing Renova Dzepciste at the National Cup of North Macedonia on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Struga are winning 1-0.

Drita0 - 0Labunishta78'

Drita - Labunishta

Drita are playing Labunishta at the Liga 2 of North Macedonia on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

FK Skopje2 - 1Ohrid77'

FK Skopje - Ohrid

FK Skopje are playing Ohrid at the Liga 2 of North Macedonia on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and FK Skopje are winning 2-1.

Kozuv GevgelijaSloga Vinica12:00

Kozuv Gevgelija - Sloga Vinica

Kozuv Gevgelija are playing Sloga Vinica at the Liga 2 of North Macedonia on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

OsogovoBregalnica12:00

Osogovo - Bregalnica

Osogovo are playing Bregalnica at the Liga 2 of North Macedonia on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

PlackovicaPobeda12:00

Plackovica - Pobeda

Plackovica are playing Pobeda at the Liga 2 of North Macedonia on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

SasaRosoman12:00

Sasa - Rosoman

Sasa are playing Rosoman at the Liga 2 of North Macedonia on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

TikvesPehchevo12:00

Tikves - Pehchevo

Tikves are playing Pehchevo at the Liga 2 of North Macedonia on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Vardar ForinoKorab Debar12:00

Vardar Forino - Korab Debar

Vardar Forino are playing Korab Debar at the Liga 2 of North Macedonia on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Velazerimi 77Kadino12:00

Velazerimi 77 - Kadino

Velazerimi 77 are playing Kadino at the Liga 2 of North Macedonia on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Veleshta2 - 0KF Gostivar78'

Veleshta - KF Gostivar

Veleshta are playing KF Gostivar at the Liga 2 of North Macedonia on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Veleshta are winning 2-0.

WidzewLegia16:40

Widzew - Legia

Widzew are playing Legia at the National cup of Poland on November 25. The match will kick off 16:40 UTC.

Ursus0 - 0Olimpia ZambrowFull TimeFT

Ursus - Olimpia Zambrow

Ursus played Olimpia Zambrow at the III Liga, Group 1 of Poland on November 25. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Swit N D0 - 0Ruch Wysokie Mazowiecki81'

Swit N D - Ruch Wysokie Mazowiecki

Swit N D are playing Ruch Wysokie Mazowiecki at the III Liga, Group 1 of Poland on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

WikielecPolonia Warszawa16:00

Wikielec - Polonia Warszawa

Wikielec are playing Polonia Warszawa at the III Liga, Group 1 of Poland on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Jagiellonia-2Pelikan Lowicz17:00

Jagiellonia-2 - Pelikan Lowicz

Jagiellonia-2 are playing Pelikan Lowicz at the III Liga, Group 1 of Poland on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

Elana Torun2 - 0Gornik Konin83'

Elana Torun - Gornik Konin

Elana Torun are playing Gornik Konin at the III Liga, Group 2 of Poland on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Elana Torun are winning 2-0.

Polonia Sroda0 - 1Starograd Gdanski80'

Polonia Sroda - Starograd Gdanski

Polonia Sroda are playing Starograd Gdanski at the III Liga, Group 2 of Poland on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Starograd Gdanski are winning 0-1.

Gwarek Tarnowskie Gory1 - 2Warta Gorzow80'

Gwarek Tarnowskie Gory - Warta Gorzow

Gwarek Tarnowskie Gory are playing Warta Gorzow at the III Liga, Group 3 of Poland on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Warta Gorzow are winning 1-2.

MKS KluczborkStal Brzeg16:00

MKS Kluczbork - Stal Brzeg

MKS Kluczbork are playing Stal Brzeg at the III Liga, Group 3 of Poland on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Cracovia-21 - 2Sokol Sieniawa80'

Cracovia-2 - Sokol Sieniawa

Cracovia-2 are playing Sokol Sieniawa at the III Liga, Group 4 of Poland on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Sokol Sieniawa are winning 1-2.

Hetman Zamosc1 - 7Chelmianka Chelm81'

Hetman Zamosc - Chelmianka Chelm

Hetman Zamosc are playing Chelmianka Chelm at the III Liga, Group 4 of Poland on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Chelmianka Chelm are winning 1-7.

KSZO Ostrowiec1 - 0Stal Krasnik82'

KSZO Ostrowiec - Stal Krasnik

KSZO Ostrowiec are playing Stal Krasnik at the III Liga, Group 4 of Poland on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and KSZO Ostrowiec are winning 1-0.

Podlasie Biala PodlaskaWiazownica12:00

Podlasie Biala Podlaska - Wiazownica

Podlasie Biala Podlaska are playing Wiazownica at the III Liga, Group 4 of Poland on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

Braga-2Merelinense20:00

Braga-2 - Merelinense

Braga-2 are playing Merelinense at the Campeonato de Portugal Prio, Group A of Portugal on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

AnadiaValadares Gaia15:00

Anadia - Valadares Gaia

Anadia are playing Valadares Gaia at the Campeonato de Portugal Prio, Group D of Portugal on November 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Estoril U-231 - 0Sporting U-2374'

Estoril U-23 - Sporting U-23

Estoril U-23 are playing Sporting U-23 at the League U-23 of Portugal on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Estoril U-23 are winning 1-0.

Portimonense U-23Cova Piedade U-2315:00

Portimonense U-23 - Cova Piedade U-23

Portimonense U-23 are playing Cova Piedade U-23 at the League U-23 of Portugal on November 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Estrela AmadoraOriental Dragon15:00

Estrela Amadora - Oriental Dragon

Estrela Amadora are playing Oriental Dragon at the Campeonato de Portugal Prio, Group G of Portugal on November 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Aerostar Bacau0 - 2ASU Poli Timisoara79'

Aerostar Bacau - ASU Poli Timisoara

Aerostar Bacau are playing ASU Poli Timisoara at the Liga 2 of Romania on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and ASU Poli Timisoara are winning 0-2.

Comuna Recea2 - 0Pandurii82'

Comuna Recea - Pandurii

Comuna Recea are playing Pandurii at the Liga 2 of Romania on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Comuna Recea are winning 2-0.

Dunarea Calarasi1 - 0Mioveni81'

Dunarea Calarasi - Mioveni

Dunarea Calarasi are playing Mioveni at the Liga 2 of Romania on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Dunarea Calarasi are winning 1-0.

Slatina2 - 0Turris-Oltul81'

Slatina - Turris-Oltul

Slatina are playing Turris-Oltul at the Liga 2 of Romania on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Slatina are winning 2-0.

Viitorul Targu Jiu1 - 0Concordia Chiajna81'

Viitorul Targu Jiu - Concordia Chiajna

Viitorul Targu Jiu are playing Concordia Chiajna at the Liga 2 of Romania on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Viitorul Targu Jiu are winning 1-0.

Petrolul 52Gloria Buzau15:00

Petrolul 52 - Gloria Buzau

Petrolul 52 are playing Gloria Buzau at the Liga 2 of Romania on November 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Ufa U-200 - 0UOR-5 U-20Full TimeFT

Ufa U-20 - UOR-5 U-20

Ufa U-20 played UOR-5 U-20 at the Youth League of Russia on November 25. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ural U-203 - 1Khimki U-20Full TimeFT

Ural U-20 - Khimki U-20

Ural U-20 played Khimki U-20 at the Youth League of Russia on November 25. The match kicked off 08:00 UTC. Ural U-20 won 3-1.

Arsenal U-201 - 1Sochi U-20Full TimeFT

Arsenal U-20 - Sochi U-20

Arsenal U-20 played Sochi U-20 at the Youth League of Russia on November 25. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Akademiya Konopleva U-20CSKA U-2010:00

Akademiya Konopleva U-20 - CSKA U-20

Akademiya Konopleva U-20 are playing CSKA U-20 at the Youth League of Russia on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Akhmat U-20Rostov U-2010:00

Akhmat U-20 - Rostov U-20

Akhmat U-20 are playing Rostov U-20 at the Youth League of Russia on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Rotor U-201 - 2Tambov U-20Full TimeFT

Rotor U-20 - Tambov U-20

Rotor U-20 played Tambov U-20 at the Youth League of Russia on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Tambov U-20 won 1-2.

Rubin U-201 - 1Lokomotiv U-20Full TimeFT

Rubin U-20 - Lokomotiv U-20

Rubin U-20 played Lokomotiv U-20 at the Youth League of Russia on November 25. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Spartak U-20FK Krasnodar U-2011:00

Spartak U-20 - FK Krasnodar U-20

Spartak U-20 are playing FK Krasnodar U-20 at the Youth League of Russia on November 25. The match will kick off 11:00 UTC.

Zenit U-204 - 0FK Strogino U-20Full TimeFT

Zenit U-20 - FK Strogino U-20

Zenit U-20 played FK Strogino U-20 at the Youth League of Russia on November 25. The match kicked off 11:00 UTC. Zenit U-20 won 4-0.

Dinamo U-20Chertanovo U-2012:00

Dinamo U-20 - Chertanovo U-20

Dinamo U-20 are playing Chertanovo U-20 at the Youth League of Russia on November 25. The match will kick off 12:00 UTC.

BSC GlasgowEast Stirlingshire19:45

BSC Glasgow - East Stirlingshire

BSC Glasgow are playing East Stirlingshire at the Lowland League of Scotland on November 25. The match will kick off 19:45 UTC.

Bonnyrigg RoseVale of Leithen19:45

Bonnyrigg Rose - Vale of Leithen

Bonnyrigg Rose are playing Vale of Leithen at the Lowland League of Scotland on November 25. The match will kick off 19:45 UTC.

GretnaGala Fairydean19:45

Gretna - Gala Fairydean

Gretna are playing Gala Fairydean at the Lowland League of Scotland on November 25. The match will kick off 19:45 UTC.

Stirling UniversityBoness United19:45

Stirling University - Boness United

Stirling University are playing Boness United at the Lowland League of Scotland on November 25. The match will kick off 19:45 UTC.

Cumbernauld ColtsKelty Hearts20:00

Cumbernauld Colts - Kelty Hearts

Cumbernauld Colts are playing Kelty Hearts at the Lowland League of Scotland on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

IMT Novi Beograd2 - 1Radnicki Nis76'

IMT Novi Beograd - Radnicki Nis

IMT Novi Beograd are playing Radnicki Nis at the National Cup of Serbia on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and IMT Novi Beograd are winning 2-1.

RadCrvena ZvezdaPostponedPst

Rad - Crvena Zvezda

Rad are playing Crvena Zvezda at the National Cup of Serbia on November 25.

Backa Topola1 - 0Napredak51'

Backa Topola - Napredak

Backa Topola are playing Napredak at the National Cup of Serbia on November 25. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Backa Topola are winning 1-0.

Javor0 - 1Vozdovac47'

Javor - Vozdovac

Javor are playing Vozdovac at the National Cup of Serbia on November 25. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Vozdovac are winning 0-1.

Radnik Surdulica0 - 2Cukaricki51'

Radnik Surdulica - Cukaricki

Radnik Surdulica are playing Cukaricki at the National Cup of Serbia on November 25. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Cukaricki are winning 0-2.

Spartak Subotica1 - 0Mladost Lucani48'

Spartak Subotica - Mladost Lucani

Spartak Subotica are playing Mladost Lucani at the National Cup of Serbia on November 25. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Spartak Subotica are winning 1-0.

FK MetalacPartizan15:00

FK Metalac - Partizan

FK Metalac are playing Partizan at the National Cup of Serbia on November 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Borac1 - 0Zemun79'

Borac - Zemun

Borac are playing Zemun at the Prva Liga of Serbia on November 25. The match kicked off 12:00 UTC. It's the second half and Borac are winning 1-0.

Liptovsky Mikulas2 - 1Slavoj TrebisovFull TimeFT

Liptovsky Mikulas - Slavoj Trebisov

Liptovsky Mikulas played Slavoj Trebisov at the 2. liga of Slovakia on November 25. The match kicked off 11:30 UTC. Liptovsky Mikulas won 2-1.

Marino de LuancoValladolid-216:00

Marino de Luanco - Valladolid-2

Marino de Luanco are playing Valladolid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Arenas de GetxoLeioa18:00

Arenas de Getxo - Leioa

Arenas de Getxo are playing Leioa at the Segunda B, Group 2 of Spain on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

OlotBarcelona-215:30

Olot - Barcelona-2

Olot are playing Barcelona-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 25. The match will kick off 15:30 UTC.

Villarreal-2Alcoyano16:00

Villarreal-2 - Alcoyano

Villarreal-2 are playing Alcoyano at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Lleida EsportiuLlagostera18:00

Lleida Esportiu - Llagostera

Lleida Esportiu are playing Llagostera at the Segunda B, Group 3 of Spain on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Betis-2Murcia14:45

Betis-2 - Murcia

Betis-2 are playing Murcia at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 25. The match will kick off 14:45 UTC.

Linares DeportivoGranada-218:00

Linares Deportivo - Granada-2

Linares Deportivo are playing Granada-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Real AvilesNavarro14:00

Real Aviles - Navarro

Real Aviles are playing Navarro at the Tercera Division, Group 2 of Spain on November 25. The match will kick off 14:00 UTC.

CearesAviles StadiumPostponedPst

Ceares - Aviles Stadium

Ceares are playing Aviles Stadium at the Tercera Division, Group 2 of Spain on November 25.

LenenseCaudalPostponedPst

Lenense - Caudal

Lenense are playing Caudal at the Tercera Division, Group 2 of Spain on November 25.

SantutxuReal Sociedad-319:00

Santutxu - Real Sociedad-3

Santutxu are playing Real Sociedad-3 at the Tercera Division, Group 4 of Spain on November 25. The match will kick off 19:00 UTC.

Burgos PromesasBupolsa14:45

Burgos Promesas - Bupolsa

Burgos Promesas are playing Bupolsa at the Tercera Division, Group 8 of Spain on November 25. The match will kick off 14:45 UTC.

MaracenaHuetor TajarPostponedPst

Maracena - Huetor Tajar

Maracena are playing Huetor Tajar at the Tercera Division, Group 9 of Spain on November 25.

Sevilla-3San Roque De Lepe15:00

Sevilla-3 - San Roque De Lepe

Sevilla-3 are playing San Roque De Lepe at the Tercera Division, Group 10 of Spain on November 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Cartagena-2Deportivo Minera14:45

Cartagena-2 - Deportivo Minera

Cartagena-2 are playing Deportivo Minera at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 25. The match will kick off 14:45 UTC.

AguilasEDMF Churra15:00

Aguilas - EDMF Churra

Aguilas are playing EDMF Churra at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 25. The match will kick off 15:00 UTC.

CartagenaMazarron15:00

Cartagena - Mazarron

Cartagena are playing Mazarron at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 25. The match will kick off 15:00 UTC.

Olimpico TotanaMinerva19:00

Olimpico Totana - Minerva

Olimpico Totana are playing Minerva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 25. The match will kick off 19:00 UTC.

BullenseUCAM Murcia-219:30

Bullense - UCAM Murcia-2

Bullense are playing UCAM Murcia-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 25. The match will kick off 19:30 UTC.

MulenoMar Menor19:30

Muleno - Mar Menor

Muleno are playing Mar Menor at the Tercera Division, Group 13 of Spain on November 25. The match will kick off 19:30 UTC.

Real Madrid-21 - 1Atletico BalearesFull TimeFT

Real Madrid-2 - Atletico Baleares

Real Madrid-2 played Atletico Baleares at the Segunda B, Group 5 of Spain on November 25. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bergama Belediye2 - 0Kozan BelediyesporFull TimeFT

Bergama Belediye - Kozan Belediyespor

Bergama Belediye played Kozan Belediyespor at the 3. Lig, Group 4 of Turkey on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Bergama Belediye won 2-0.

Kremin0 - 2Alians Lypova DolynaFull TimeFT

Kremin - Alians Lypova Dolyna

Kremin played Alians Lypova Dolyna at the Persha Liga of Ukraine on November 25. The match kicked off 11:00 UTC. Alians Lypova Dolyna won 0-2.

Mykolaiv0 - 2Ahrobiznes VolochyskFull TimeFT

Mykolaiv - Ahrobiznes Volochysk

Mykolaiv played Ahrobiznes Volochysk at the Persha Liga of Ukraine on November 25. The match kicked off 11:00 UTC. Ahrobiznes Volochysk won 0-2.

VPK Agro0 - 1MetallistFull TimeFT

VPK Agro - Metallist

VPK Agro played Metallist at the Persha Liga of Ukraine on November 25. The match kicked off 11:00 UTC. Metallist won 0-1.

Veres3 - 0Hirnyk-SportFull TimeFT

Veres - Hirnyk-Sport

Veres played Hirnyk-Sport at the Persha Liga of Ukraine on November 25. The match kicked off 11:00 UTC. Veres won 3-0.

Nyva TernopilKrystalPostponedPst

Nyva Ternopil - Krystal

Nyva Ternopil are playing Krystal at the Persha Liga of Ukraine on November 25.

PrykarpattyaAvanhardPostponedPst

Prykarpattya - Avanhard

Prykarpattya are playing Avanhard at the Persha Liga of Ukraine on November 25.

ChornomoretsVolynPostponedPst

Chornomorets - Volyn

Chornomorets are playing Volyn at the Persha Liga of Ukraine on November 25.

Obolon-BrovarPolessya16:00

Obolon-Brovar - Polessya

Obolon-Brovar are playing Polessya at the Persha Liga of Ukraine on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Gyeongnam FC1 - 1Daejeon CitizenFull TimeFT

Gyeongnam FC - Daejeon Citizen

Gyeongnam FC played Daejeon Citizen at the K-League 2, Promotion of Korea Republic on November 25. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cherkashchyna Akademia1 - 0Yarud MariupolFull TimeFT

Cherkashchyna Akademia - Yarud Mariupol

Cherkashchyna Akademia played Yarud Mariupol at the 2 Liga of Ukraine on November 25. The match kicked off 11:00 UTC. Cherkashchyna Akademia won 1-0.

Cherkaskyi DniproEnerhiya13:00

Cherkaskyi Dnipro - Enerhiya

Cherkaskyi Dnipro are playing Enerhiya at the 2 Liga of Ukraine on November 25. The match will kick off 13:00 UTC.

GoaMumbai City14:00

Goa - Mumbai City

Goa are playing Mumbai City at the ISL of India on November 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Isa TownAl Tadamun Buri15:30

Isa Town - Al Tadamun Buri

Isa Town are playing Al Tadamun Buri at the Kings Cup of Bahrain on November 25. The match will kick off 15:30 UTC.

QalaliAl Ittihad H15:30

Qalali - Al Ittihad H

Qalali are playing Al Ittihad H at the Kings Cup of Bahrain on November 25. The match will kick off 15:30 UTC.

SitraAl Ittifaq Maqaba15:30

Sitra - Al Ittifaq Maqaba

Sitra are playing Al Ittifaq Maqaba at the Kings Cup of Bahrain on November 25. The match will kick off 15:30 UTC.

Shanghai SIPGChangchun Yatai07:35

Shanghai SIPG - Changchun Yatai

Shanghai SIPG are playing Changchun Yatai at the FA Cup of China on November 26. The match will kick off 07:35 UTC.

Gol Gohar1 - 1FooladHalf TimeHT

Gol Gohar - Foolad

Gol Gohar are playing Foolad at the Gulf Pro League of Iran on November 25. The match kicked off 12:40 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

Esteghlal0 - 0Machine SaziHalf TimeHT

Esteghlal - Machine Sazi

Esteghlal are playing Machine Sazi at the Gulf Pro League of Iran on November 25. The match kicked off 12:45 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Saipa0 - 0Nassaji Mazandaran45 +1'

Saipa - Nassaji Mazandaran

Saipa are playing Nassaji Mazandaran at the Gulf Pro League of Iran on November 25. The match kicked off 12:50 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Aluminium Arak0 - 0Mes Rafsanjan36'

Aluminium Arak - Mes Rafsanjan

Aluminium Arak are playing Mes Rafsanjan at the Gulf Pro League of Iran on November 25. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Yarmouk0 - 0Al Jahra36'

Yarmouk - Al Jahra

Yarmouk are playing Al Jahra at the Premier League of Kuwait on November 25. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Al SalmiyahAl Kuwait15:30

Al Salmiyah - Al Kuwait

Al Salmiyah are playing Al Kuwait at the Premier League of Kuwait on November 25. The match will kick off 15:30 UTC.

Taraji Wadi Al-Nes0 - 0Tubas35'

Taraji Wadi Al-Nes - Tubas

Taraji Wadi Al-Nes are playing Tubas at the West Bank League of Palestine on November 25. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Jabal Al MukaberMarkez Balata14:00

Jabal Al Mukaber - Markez Balata

Jabal Al Mukaber are playing Markez Balata at the West Bank League of Palestine on November 25. The match will kick off 14:00 UTC.

Shabab Al KhaleelAhli Al-Khalil16:00

Shabab Al Khaleel - Ahli Al-Khalil

Shabab Al Khaleel are playing Ahli Al-Khalil at the West Bank League of Palestine on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Al ShamalAl Waab14:15

Al Shamal - Al Waab

Al Shamal are playing Al Waab at the Second Division of Qatar on November 25. The match will kick off 14:15 UTC.

Al BiddaLusial City14:30

Al Bidda - Lusial City

Al Bidda are playing Lusial City at the Second Division of Qatar on November 25. The match will kick off 14:30 UTC.

Al ShahaniyaMesaimeer SC14:30

Al Shahaniya - Mesaimeer SC

Al Shahaniya are playing Mesaimeer SC at the Second Division of Qatar on November 25. The match will kick off 14:30 UTC.

Al MarkhiyaAl Muaidar16:30

Al Markhiya - Al Muaidar

Al Markhiya are playing Al Muaidar at the Second Division of Qatar on November 25. The match will kick off 16:30 UTC.

Al-Kawkab1 - 0Al Adalh68'

Al-Kawkab - Al Adalh

Al-Kawkab are playing Al Adalh at the Division 1 of Saudi Arabia on November 25. The match kicked off 12:05 UTC. It's the second half and Al-Kawkab are winning 1-0.

Al Bukiryah0 - 1Jeddah56'

Al Bukiryah - Jeddah

Al Bukiryah are playing Jeddah at the Division 1 of Saudi Arabia on November 25. The match kicked off 12:15 UTC. It's the second half and Jeddah are winning 0-1.

Arar0 - 0Najran SC65'

Arar - Najran SC

Arar are playing Najran SC at the Division 1 of Saudi Arabia on November 25. The match kicked off 12:15 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Al NahdhaAl Hazm Rass14:25

Al Nahdha - Al Hazm Rass

Al Nahdha are playing Al Hazm Rass at the Division 1 of Saudi Arabia on November 25. The match will kick off 14:25 UTC.

AshkhabadAltyn Asyr10:00

Ashkhabad - Altyn Asyr

Ashkhabad are playing Altyn Asyr at the Yokary Liga of Turkmenistan on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

Energetik Mary2 - 7AhalFull TimeFT

Energetik Mary - Ahal

Energetik Mary played Ahal at the Yokary Liga of Turkmenistan on November 25. The match kicked off 10:00 UTC. Ahal won 2-7.

Kopetdag Asgabat1 - 1SagadamFull TimeFT

Kopetdag Asgabat - Sagadam

Kopetdag Asgabat played Sagadam at the Yokary Liga of Turkmenistan on November 25. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

MerwNebitchi10:00

Merw - Nebitchi

Merw are playing Nebitchi at the Yokary Liga of Turkmenistan on November 25. The match will kick off 10:00 UTC.

CS Don BoscoJSK12:30

CS Don Bosco - JSK

CS Don Bosco are playing JSK at the Super Ligue of Dr Congo on November 25. The match will kick off 12:30 UTC.

TP MazembeGroupe Bazano14:30

TP Mazembe - Groupe Bazano

TP Mazembe are playing Groupe Bazano at the Super Ligue of Dr Congo on November 25. The match will kick off 14:30 UTC.

Ruvu Shooting1 - 0Tanzania PrisonsFull TimeFT

Ruvu Shooting - Tanzania Prisons

Ruvu Shooting played Tanzania Prisons at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on November 25. The match kicked off 11:00 UTC. Ruvu Shooting won 1-0.

Kagera Sugar1 - 0Biashara Mara United36'

Kagera Sugar - Biashara Mara United

Kagera Sugar are playing Biashara Mara United at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on November 25. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Kagera Sugar are winning 1-0.

Kinondoni MCNamungoPostponedPst

Kinondoni MC - Namungo

Kinondoni MC are playing Namungo at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on November 25.

Mwadui1 - 2Gwambina34'

Mwadui - Gwambina

Mwadui are playing Gwambina at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on November 25. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Gwambina are winning 1-2.

AzamYoung Africans16:00

Azam - Young Africans

Azam are playing Young Africans at the Ligi Kuu Bara of Tanzainia on November 25. The match will kick off 16:00 UTC.

Red Arrows FC0 - 0IndeniFull TimeFT

Red Arrows FC - Indeni

Red Arrows FC played Indeni at the Super League of Zambia on November 25. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Forest RangersBuildconPostponedPst

Forest Rangers - Buildcon

Forest Rangers are playing Buildcon at the Super League of Zambia on November 25.

Kabwe Warriors0 - 0Lusaka Dynamos36'

Kabwe Warriors - Lusaka Dynamos

Kabwe Warriors are playing Lusaka Dynamos at the Super League of Zambia on November 25. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Kitwe United0 - 0Nkwazi34'

Kitwe United - Nkwazi

Kitwe United are playing Nkwazi at the Super League of Zambia on November 25. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Lumwana RadiantsYoung Green Eagles13:00

Lumwana Radiants - Young Green Eagles

Lumwana Radiants are playing Young Green Eagles at the Super League of Zambia on November 25. The match will kick off 13:00 UTC.

Power DynamosNAPSA StarsPostponedPst

Power Dynamos - NAPSA Stars

Power Dynamos are playing NAPSA Stars at the Super League of Zambia on November 25.

Zanaco1 - 0ZESCO United34'

Zanaco - ZESCO United

Zanaco are playing ZESCO United at the Super League of Zambia on November 25. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Zanaco are winning 1-0.

FASFirpo21:00

FAS - Firpo

FAS are playing Firpo at the Apertura of El Salvador on November 25. The match will kick off 21:00 UTC.

Municipal Limeno11 Deportivo21:00

Municipal Limeno - 11 Deportivo

Municipal Limeno are playing 11 Deportivo at the Apertura of El Salvador on November 25. The match will kick off 21:00 UTC.

ChalatenangoSanta Tecla00:30

Chalatenango - Santa Tecla

Chalatenango are playing Santa Tecla at the Apertura of El Salvador on November 26. The match will kick off 00:30 UTC.

SonsonateAtletico Marte01:00

Sonsonate - Atletico Marte

Sonsonate are playing Atletico Marte at the Apertura of El Salvador on November 26. The match will kick off 01:00 UTC.

AlianzaJocoro01:15

Alianza - Jocoro

Alianza are playing Jocoro at the Apertura of El Salvador on November 26. The match will kick off 01:15 UTC.

Isidro MetapanAguila01:30

Isidro Metapan - Aguila

Isidro Metapan are playing Aguila at the Apertura of El Salvador on November 26. The match will kick off 01:30 UTC.

Coban ImperialSanta Lucia FC17:00

Coban Imperial - Santa Lucia FC

Coban Imperial are playing Santa Lucia FC at the Apertura of Guatemala on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

MunicipalAntigua GFC17:00

Municipal - Antigua GFC

Municipal are playing Antigua GFC at the Apertura of Guatemala on November 25. The match will kick off 17:00 UTC.

XelajuCSD Comunicaciones21:00

Xelaju - CSD Comunicaciones

Xelaju are playing CSD Comunicaciones at the Apertura of Guatemala on November 25. The match will kick off 21:00 UTC.

CD Real SociedadPlatense FC21:00

CD Real Sociedad - Platense FC

CD Real Sociedad are playing Platense FC at the Apertura of Honduras on November 25. The match will kick off 21:00 UTC.

UPNFMMarathon23:00

UPNFM - Marathon

UPNFM are playing Marathon at the Apertura of Honduras on November 25. The match will kick off 23:00 UTC.

Real EspanaReal de Minas01:00

Real Espana - Real de Minas

Real Espana are playing Real de Minas at the Apertura of Honduras on November 26. The match will kick off 01:00 UTC.

CD OlimpiaVida02:00

CD Olimpia - Vida

CD Olimpia are playing Vida at the Apertura of Honduras on November 26. The match will kick off 02:00 UTC.

PueblaLeon01:00

Puebla - Leon

Puebla are playing Leon at the Primera Division, Playoff of Mexico on November 26. The match will kick off 01:00 UTC.

GuadalajaraAmerica03:06

Guadalajara - America

Guadalajara are playing America at the Primera Division, Playoff of Mexico on November 26. The match will kick off 03:06 UTC.

MoreliaVenados23:00

Morelia - Venados

Morelia are playing Venados at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on November 25. The match will kick off 23:00 UTC.

Atletico ChiriquiAlianza FC20:00

Atletico Chiriqui - Alianza FC

Atletico Chiriqui are playing Alianza FC at the LFP, Clausura of Panama on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

Costa del EsteArabe Unido20:00

Costa del Este - Arabe Unido

Costa del Este are playing Arabe Unido at the LFP, Clausura of Panama on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

Independiente ChorreraPlaza Amador00:00

Independiente Chorrera - Plaza Amador

Independiente Chorrera are playing Plaza Amador at the LFP, Clausura of Panama on November 26. The match will kick off 00:00 UTC.

America MG U-20Internacional U-2018:00

America MG U-20 - Internacional U-20

America MG U-20 are playing Internacional U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Botafogo U-20Corinthians U-2018:00

Botafogo U-20 - Corinthians U-20

Botafogo U-20 are playing Corinthians U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Ceara U-20Bahia U-2018:00

Ceara U-20 - Bahia U-20

Ceara U-20 are playing Bahia U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Fluminense U-20Vasco U-2018:00

Fluminense U-20 - Vasco U-20

Fluminense U-20 are playing Vasco U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Goias U-20Gremio U-2018:00

Goias U-20 - Gremio U-20

Goias U-20 are playing Gremio U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Sao Paulo U-20Chapecoense U-2018:00

Sao Paulo U-20 - Chapecoense U-20

Sao Paulo U-20 are playing Chapecoense U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Sport Recife U-20Santos U-2018:00

Sport Recife U-20 - Santos U-20

Sport Recife U-20 are playing Santos U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 25. The match will kick off 18:00 UTC.

Palmeiras U-20Atletico-PR U-2023:00

Palmeiras U-20 - Atletico-PR U-20

Palmeiras U-20 are playing Atletico-PR U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 25. The match will kick off 23:00 UTC.

Cruzeiro U-20Vitoria U-2023:30

Cruzeiro U-20 - Vitoria U-20

Cruzeiro U-20 are playing Vitoria U-20 at the Brasileiro U-20 of Brasil on November 25. The match will kick off 23:30 UTC.

Estrela do NorteVitoria ES21:30

Estrela do Norte - Vitoria ES

Estrela do Norte are playing Vitoria ES at the Capiaxaba, Playoffs of Brasil on November 25. The match will kick off 21:30 UTC.

Uniao RondonopolisPocone20:00

Uniao Rondonopolis - Pocone

Uniao Rondonopolis are playing Pocone at the Matogrossense, Playoffs of Brasil on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

Barnachea2 - 1Magallanes39'

Barnachea - Magallanes

Barnachea are playing Magallanes at the Primera B of Chile on November 25. The match kicked off 13:00 UTC. It's the first half and Barnachea are winning 2-1.

U. San Felipe0 - 0Cobreloa7'

U. San Felipe - Cobreloa

U. San Felipe are playing Cobreloa at the Primera B of Chile on November 25. The match kicked off 13:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Real San AndresPasto20:00

Real San Andres - Pasto

Real San Andres are playing Pasto at the National cup of Colombia on November 25. The match will kick off 20:00 UTC.

FC BogotaLeones19:00

FC Bogota - Leones

FC Bogota are playing Leones at the Primera B, Playoffs of Colombia on November 25. The match will kick off 19:00 UTC.

ValleduparCortulua21:00

Valledupar - Cortulua

Valledupar are playing Cortulua at the Primera B, Playoffs of Colombia on November 25. The match will kick off 21:00 UTC.

Atletico HuilaLlaneros23:00

Atletico Huila - Llaneros

Atletico Huila are playing Llaneros at the Primera B, Playoffs of Colombia on November 25. The match will kick off 23:00 UTC.

Union MagdalenaDeportes Quindio01:05

Union Magdalena - Deportes Quindio

Union Magdalena are playing Deportes Quindio at the Primera B, Playoffs of Colombia on November 26. The match will kick off 01:05 UTC.

Estudiantes de MeridaCarabobo21:00

Estudiantes de Merida - Carabobo

Estudiantes de Merida are playing Carabobo at the Primera of Venezuela on November 25. The match will kick off 21:00 UTC.

YaracuyanosTrujillanos00:00

Yaracuyanos - Trujillanos

Yaracuyanos are playing Trujillanos at the Primera of Venezuela on November 26. The match will kick off 00:00 UTC.