Argentina Primera B Nacional Live Scores & Results, Live Stream, Live Table & Video Highlights

Upcoming Fixtures
Wednesday
QuilmesChacarita Juniors00:05

Quilmes - Chacarita Juniors

Quilmes are playing Chacarita Juniors at the Primera B Nacional of Argentina on February 20. The match will kick off 00:05 UTC.

Saturday
Deportivo MoronQuilmes19:00

Deportivo Moron - Quilmes

Deportivo Moron are playing Quilmes at the Primera B Nacional of Argentina on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Chacarita JuniorsSarmiento19:00

Chacarita Juniors - Sarmiento

Chacarita Juniors are playing Sarmiento at the Primera B Nacional of Argentina on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

CA MitreBrown de Adrogue19:00

CA Mitre - Brown de Adrogue

CA Mitre are playing Brown de Adrogue at the Primera B Nacional of Argentina on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

TemperleyFerro Carril Oeste19:00

Temperley - Ferro Carril Oeste

Temperley are playing Ferro Carril Oeste at the Primera B Nacional of Argentina on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

InstitutoNueva Chicago19:00

Instituto - Nueva Chicago

Instituto are playing Nueva Chicago at the Primera B Nacional of Argentina on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

SantamarinaGuilermo Brown19:00

Santamarina - Guilermo Brown

Santamarina are playing Guilermo Brown at the Primera B Nacional of Argentina on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Gimnasia JujuyOlimpo19:00

Gimnasia Jujuy - Olimpo

Gimnasia Jujuy are playing Olimpo at the Primera B Nacional of Argentina on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Defensores BelgranoAtletico Rafaela19:00

Defensores Belgrano - Atletico Rafaela

Defensores Belgrano are playing Atletico Rafaela at the Primera B Nacional of Argentina on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Arsenal SLos Andes19:00

Arsenal S - Los Andes

Arsenal S are playing Los Andes at the Primera B Nacional of Argentina on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

AgropecuarioCentral Cordoba19:00

Agropecuario - Central Cordoba

Agropecuario are playing Central Cordoba at the Primera B Nacional of Argentina on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Villa DalmineAlmagro19:00

Villa Dalmine - Almagro

Villa Dalmine are playing Almagro at the Primera B Nacional of Argentina on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Gimnasia MendozaPlatense19:00

Gimnasia Mendoza - Platense

Gimnasia Mendoza are playing Platense at the Primera B Nacional of Argentina on February 23. The match will kick off 19:00 UTC.

Latest Results
Yesterday
Independiente Rivadavia1 - 1Deportivo MoronFull TimeFT

Independiente Rivadavia - Deportivo Moron

Independiente Rivadavia played Deportivo Moron at the Primera B Nacional of Argentina on February 17. The match kicked off 21:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Almagro0 - 0Gimnasia MendozaFull TimeFT

Almagro - Gimnasia Mendoza

Almagro played Gimnasia Mendoza at the Primera B Nacional of Argentina on February 17. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Guilermo Brown0 - 1Gimnasia JujuyFull TimeFT

Guilermo Brown - Gimnasia Jujuy

Guilermo Brown played Gimnasia Jujuy at the Primera B Nacional of Argentina on February 17. The match kicked off 20:00 UTC. Gimnasia Jujuy won 0-1.

past Saturday
Atletico Rafaela0 - 0Arsenal SFull TimeFT

Atletico Rafaela - Arsenal S

Atletico Rafaela played Arsenal S at the Primera B Nacional of Argentina on February 16. The match kicked off 22:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sarmiento1 - 0CA MitreFull TimeFT

Sarmiento - CA Mitre

Sarmiento played CA Mitre at the Primera B Nacional of Argentina on February 16. The match kicked off 22:05 UTC. Sarmiento won 1-0.

Los Andes0 - 1AgropecuarioFull TimeFT

Los Andes - Agropecuario

Los Andes played Agropecuario at the Primera B Nacional of Argentina on February 16. The match kicked off 20:00 UTC. Agropecuario won 0-1.

Nueva Chicago0 - 1SantamarinaFull TimeFT

Nueva Chicago - Santamarina

Nueva Chicago played Santamarina at the Primera B Nacional of Argentina on February 16. The match kicked off 20:00 UTC. Santamarina won 0-1.

Ferro Carril Oeste1 - 1InstitutoFull TimeFT

Ferro Carril Oeste - Instituto

Ferro Carril Oeste played Instituto at the Primera B Nacional of Argentina on February 16. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Brown de Adrogue0 - 1TemperleyFull TimeFT

Brown de Adrogue - Temperley

Brown de Adrogue played Temperley at the Primera B Nacional of Argentina on February 16. The match kicked off 20:00 UTC. Temperley won 0-1.

Central Cordoba1 - 0Villa DalmineFull TimeFT

Central Cordoba - Villa Dalmine

Central Cordoba played Villa Dalmine at the Primera B Nacional of Argentina on February 16. The match kicked off 01:00 UTC. Central Cordoba won 1-0.

February 11th
CA Mitre1 - 1QuilmesFull TimeFT

CA Mitre - Quilmes

CA Mitre played Quilmes at the Primera B Nacional of Argentina on February 11. The match kicked off 00:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

February 10th
Agropecuario2 - 0Atletico RafaelaFull TimeFT

Agropecuario - Atletico Rafaela

Agropecuario played Atletico Rafaela at the Primera B Nacional of Argentina on February 10. The match kicked off 23:00 UTC. Agropecuario won 2-0.

Instituto0 - 1Brown de AdrogueFull TimeFT

Instituto - Brown de Adrogue

Instituto played Brown de Adrogue at the Primera B Nacional of Argentina on February 10. The match kicked off 22:00 UTC. Brown de Adrogue won 0-1.

Temperley2 - 1SarmientoFull TimeFT

Temperley - Sarmiento

Temperley played Sarmiento at the Primera B Nacional of Argentina on February 10. The match kicked off 21:00 UTC. Temperley won 2-1.

Gimnasia Jujuy1 - 2Nueva ChicagoFull TimeFT

Gimnasia Jujuy - Nueva Chicago

Gimnasia Jujuy played Nueva Chicago at the Primera B Nacional of Argentina on February 10. The match kicked off 20:00 UTC. Nueva Chicago won 1-2.

Arsenal S2 - 0OlimpoFull TimeFT

Arsenal S - Olimpo

Arsenal S played Olimpo at the Primera B Nacional of Argentina on February 10. The match kicked off 20:00 UTC. Arsenal S won 2-0.

Platense3 - 1AlmagroFull TimeFT

Platense - Almagro

Platense played Almagro at the Primera B Nacional of Argentina on February 10. The match kicked off 20:00 UTC. Platense won 3-1.

February 9th
Chacarita Juniors0 - 2Independiente RivadaviaFull TimeFT

Chacarita Juniors - Independiente Rivadavia

Chacarita Juniors played Independiente Rivadavia at the Primera B Nacional of Argentina on February 9. The match kicked off 22:05 UTC. Independiente Rivadavia won 0-2.

Gimnasia Mendoza2 - 0Central CordobaFull TimeFT

Gimnasia Mendoza - Central Cordoba

Gimnasia Mendoza played Central Cordoba at the Primera B Nacional of Argentina on February 9. The match kicked off 21:00 UTC. Gimnasia Mendoza won 2-0.

Defensores Belgrano1 - 0Guilermo BrownFull TimeFT

Defensores Belgrano - Guilermo Brown

Defensores Belgrano played Guilermo Brown at the Primera B Nacional of Argentina on February 9. The match kicked off 20:00 UTC. Defensores Belgrano won 1-0.

Villa Dalmine1 - 0Los AndesFull TimeFT

Villa Dalmine - Los Andes

Villa Dalmine played Los Andes at the Primera B Nacional of Argentina on February 9. The match kicked off 20:00 UTC. Villa Dalmine won 1-0.

February 8th
Santamarina3 - 1Ferro Carril OesteFull TimeFT

Santamarina - Ferro Carril Oeste

Santamarina played Ferro Carril Oeste at the Primera B Nacional of Argentina on February 8. The match kicked off 23:30 UTC. Santamarina won 3-1.

February 4th
Sarmiento1 - 1InstitutoFull TimeFT

Sarmiento - Instituto

Sarmiento played Instituto at the Primera B Nacional of Argentina on February 4. The match kicked off 23:05 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Olimpo1 - 0AgropecuarioFull TimeFT

Olimpo - Agropecuario

Olimpo played Agropecuario at the Primera B Nacional of Argentina on February 4. The match kicked off 00:00 UTC. Olimpo won 1-0.

February 3rd
Independiente Rivadavia0 - 1CA MitreFull TimeFT

Independiente Rivadavia - CA Mitre

Independiente Rivadavia played CA Mitre at the Primera B Nacional of Argentina on February 3. The match kicked off 22:30 UTC. CA Mitre won 0-1.

Guilermo Brown0 - 2Arsenal SFull TimeFT

Guilermo Brown - Arsenal S

Guilermo Brown played Arsenal S at the Primera B Nacional of Argentina on February 3. The match kicked off 20:00 UTC. Arsenal S won 0-2.

February 2nd
Quilmes1 - 1TemperleyFull TimeFT

Quilmes - Temperley

Quilmes played Temperley at the Primera B Nacional of Argentina on February 2. The match kicked off 22:10 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Nueva Chicago0 - 0Defensores BelgranoFull TimeFT

Nueva Chicago - Defensores Belgrano

Nueva Chicago played Defensores Belgrano at the Primera B Nacional of Argentina on February 2. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Ferro Carril Oeste1 - 2Gimnasia JujuyFull TimeFT

Ferro Carril Oeste - Gimnasia Jujuy

Ferro Carril Oeste played Gimnasia Jujuy at the Primera B Nacional of Argentina on February 2. The match kicked off 20:00 UTC. Gimnasia Jujuy won 1-2.

Brown de Adrogue1 - 1SantamarinaFull TimeFT

Brown de Adrogue - Santamarina

Brown de Adrogue played Santamarina at the Primera B Nacional of Argentina on February 2. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ever wondered how you can stream the matches of the Primera B Nacional of Argentina for free? Well, you've come to the right place as ScoreBat covers all matches of Argentina's Primera B Nacional in real time providing free live streaming alongside the live scores, match stats, head-to-head results and team lineups. Argentina Primera B Nacional's live scores are updated in real time so any time a team scores a goal the result is immediately updated and our users can follow the livescore without refreshing the page. It only takes a couple of seconds for the Primera B Nacional's livescore to be updated so we can proudly say we are the fastest to deliver the livescore of Argentina's Primera B Nacional matches. But it's not just the livescore: you can also check who scored the goal, received a yellow card or got substituted alongside the starting lineups and team formations for each match. You can watch the live video of Argentina Primera B Nacional's matches for free on ScoreBat. Live streaming usually starts a couple of minutes before the kick-off as our sophisticated search crawler finds the best stream for each match of the Primera B Nacional of Argentina. Please note that we are only providing live-streaming when we can find a publicly available stream so be aware that the live streaming might be unavailable in your region. We are not hosting or broadcasting any video content as all the content is hosted on third party websites like youtube or streamable, so if you think that the video infriges your copyright please contact the website that hosts it.

Apart from the live stream we also have Argentina Primera B Nacional's goal videos and match highlights updated in real time. The video of each goal is being added usually a minute after the event so you can watch it in case you missed it. We are also adding full match highlights after every match of the Primera B Nacional of Argentina.

You can check Argentina Primera B Nacional's live table to see the positions of the teams in real time as the standings are updated instantly. Apart from the total points earned by each team of the Primera B Nacional you can also check how many wins, losses and draws each team has, how many goals they have scored or conceded. Argentina Primera B Nacional's league table is recalculated and resorted the second any of the teams score a goal so you don't need to refresh the page to see the up-to-date standings. So Sarmiento are the leaders in the table with 33 points after 16 matches: they have won 9 of their 16 matches in Primera B Nacional, drawing 6 and having 1 defeat this season scoring 20 goals - 1.25 per match, conceding 8 - 0.50 per match. Arsenal S are 2nd with 31 points in 16 matches: they have won 9 of their 16 matches in Primera B Nacional, drawing 4 and having 3 defeats this season scoring 25 goals - 1.56 per match, conceding 12 - 0.75 per match. Nueva Chicago are 3rd with 29 points in 15 matches: they have won 9 of their 15 matches in Primera B Nacional, drawing 2 and having 4 defeats this season scoring 16 goals - 1.07 per match, conceding 12 - 0.80 per match. CA Mitre are 4th with 27 points in 15 matches: they have won 8 of their 15 matches in Primera B Nacional, drawing 3 and having 4 defeats this season scoring 17 goals - 1.13 per match, conceding 13 - 0.87 per match. Independiente Rivadavia are 5th with 25 points in 15 matches: they have won 7 of their 15 matches in Primera B Nacional, drawing 4 and having 4 defeats this season scoring 15 goals - 1.00 per match, conceding 9 - 0.60 per match. Gimnasia Mendoza are 6th with 25 points in 15 matches: they have won 7 of their 15 matches in Primera B Nacional, drawing 4 and having 4 defeats this season scoring 19 goals - 1.27 per match, conceding 18 - 1.20 per match. Central Cordoba are 7th with 24 points in 15 matches: they have won 6 of their 15 matches in Primera B Nacional, drawing 6 and having 3 defeats this season scoring 17 goals - 1.13 per match, conceding 14 - 0.93 per match. Agropecuario are 8th with 24 points in 16 matches: they have won 6 of their 16 matches in Primera B Nacional, drawing 6 and having 4 defeats this season scoring 11 goals - 0.69 per match, conceding 8 - 0.50 per match. Villa Dalmine are 9th with 23 points in 16 matches: they have won 6 of their 16 matches in Primera B Nacional, drawing 5 and having 5 defeats this season scoring 20 goals - 1.25 per match, conceding 16 - 1.00 per match. Temperley are 10th with 22 points in 15 matches: they have won 6 of their 15 matches in Primera B Nacional, drawing 4 and having 5 defeats this season scoring 16 goals - 1.07 per match, conceding 14 - 0.93 per match. Platense are 11th with 21 points in 15 matches: they have won 6 of their 15 matches in Primera B Nacional, drawing 3 and having 6 defeats this season scoring 17 goals - 1.13 per match, conceding 12 - 0.80 per match. Almagro are 12th with 21 points in 14 matches: they have won 6 of their 14 matches in Primera B Nacional, drawing 3 and having 5 defeats this season scoring 12 goals - 0.86 per match, conceding 14 - 1.00 per match. Brown de Adrogue are 13th with 20 points in 16 matches: they have won 4 of their 16 matches in Primera B Nacional, drawing 8 and having 4 defeats this season scoring 12 goals - 0.75 per match, conceding 12 - 0.75 per match. Defensores Belgrano are 14th with 19 points in 14 matches: they have won 4 of their 14 matches in Primera B Nacional, drawing 7 and having 3 defeats this season scoring 13 goals - 0.93 per match, conceding 11 - 0.79 per match. Santamarina are 15th with 18 points in 15 matches: they have won 4 of their 15 matches in Primera B Nacional, drawing 6 and having 5 defeats this season scoring 14 goals - 0.93 per match, conceding 14 - 0.93 per match. Gimnasia Jujuy are 16th with 18 points in 14 matches: they have won 4 of their 14 matches in Primera B Nacional, drawing 6 and having 4 defeats this season scoring 13 goals - 0.93 per match, conceding 13 - 0.93 per match. Ferro Carril Oeste are 17th with 17 points in 16 matches: they have won 5 of their 16 matches in Primera B Nacional, drawing 2 and having 9 defeats this season scoring 18 goals - 1.13 per match, conceding 26 - 1.63 per match. Atletico Rafaela are 18th with 16 points in 15 matches: they have won 4 of their 15 matches in Primera B Nacional, drawing 4 and having 7 defeats this season scoring 15 goals - 1.00 per match, conceding 17 - 1.13 per match. Instituto are 19th with 16 points in 15 matches: they have won 4 of their 15 matches in Primera B Nacional, drawing 4 and having 7 defeats this season scoring 14 goals - 0.93 per match, conceding 21 - 1.40 per match. Deportivo Moron are 20th with 15 points in 14 matches: they have won 3 of their 14 matches in Primera B Nacional, drawing 6 and having 5 defeats this season scoring 10 goals - 0.71 per match, conceding 13 - 0.93 per match. Olimpo are 21st with 15 points in 14 matches: they have won 4 of their 14 matches in Primera B Nacional, drawing 3 and having 7 defeats this season scoring 11 goals - 0.79 per match, conceding 16 - 1.14 per match. Quilmes are 22nd with 13 points in 15 matches: they have won 2 of their 15 matches in Primera B Nacional, drawing 7 and having 6 defeats this season scoring 12 goals - 0.80 per match, conceding 17 - 1.13 per match. Chacarita Juniors are 23rd with 13 points in 14 matches: they have won 3 of their 14 matches in Primera B Nacional, drawing 4 and having 7 defeats this season scoring 8 goals - 0.57 per match, conceding 17 - 1.21 per match. Guilermo Brown are 24th with 9 points in 14 matches: they have won 1 of their 14 matches in Primera B Nacional, drawing 6 and having 7 defeats this season scoring 6 goals - 0.43 per match, conceding 14 - 1.00 per match. Los Andes are 25th with 8 points in 15 matches: they have won 1 of their 15 matches in Primera B Nacional, drawing 5 and having 9 defeats this season scoring 5 goals - 0.33 per match, conceding 15 - 1.00 per match.

Matchday Live
HuescaAthletic Bilbao20:00

Huesca - Athletic Bilbao

Huesca are playing Athletic Bilbao at the La Liga of Spain on February 18. The match will kick off 20:00 UTC.

NurnbergBorussia Dortmund19:30

Nurnberg - Borussia Dortmund

Nurnberg are playing Borussia Dortmund at the Bundesliga of Germany on February 18. The match will kick off 19:30 UTC.

RomaBologna19:30

Roma - Bologna

Roma are playing Bologna at the Serie A of Italy on February 18. The match will kick off 19:30 UTC.

ChelseaManchester United19:30

Chelsea - Manchester United

Chelsea are playing Manchester United at the FA Cup of England on February 18. The match will kick off 19:30 UTC.

AvesBenfica20:15

Aves - Benfica

Aves are playing Benfica at the Primeira Liga of Portugal on February 18. The match will kick off 20:15 UTC.

Dukla PrahaSparta Praha17:00

Dukla Praha - Sparta Praha

Dukla Praha are playing Sparta Praha at the First League of Czech Republic on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

MidtjyllandAaB Aalborg18:00

Midtjylland - AaB Aalborg

Midtjylland are playing AaB Aalborg at the Superliga of Denmark on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

MetzBeziers19:45

Metz - Beziers

Metz are playing Beziers at the Ligue 2 of France on February 18. The match will kick off 19:45 UTC.

1860 MunchenAalen18:00

1860 Munchen - Aalen

1860 Munchen are playing Aalen at the 3. Liga of Germany on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

ApollonPAOK17:00

Apollon - PAOK

Apollon are playing PAOK at the Super League of Greece on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

OFILamia17:30

OFI - Lamia

OFI are playing Lamia at the Super League of Greece on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

CrotonePescara20:00

Crotone - Pescara

Crotone are playing Pescara at the Serie B of Italy on February 18. The match will kick off 20:00 UTC.

Wisla KrakowSlask17:00

Wisla Krakow - Slask

Wisla Krakow are playing Slask at the Ekstraklasa of Poland on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Concordia ChiajnaSteaua18:00

Concordia Chiajna - Steaua

Concordia Chiajna are playing Steaua at the Liga 1 of Romania on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

AntalyasporIstanbul Basaksehir17:00

Antalyaspor - Istanbul Basaksehir

Antalyaspor are playing Istanbul Basaksehir at the Super Lig of Turkey on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

EskisehirsporDenizlispor16:00

Eskisehirspor - Denizlispor

Eskisehirspor are playing Denizlispor at the 1. Lig of Turkey on February 18. The match will kick off 16:00 UTC.

Argentinos JuniorsEstudiantes de La Plata22:00

Argentinos Juniors - Estudiantes de La Plata

Argentinos Juniors are playing Estudiantes de La Plata at the Primera Division of Argentina on February 18. The match will kick off 22:00 UTC.

RacingGodoy Cruz00:10

Racing - Godoy Cruz

Racing are playing Godoy Cruz at the Primera Division of Argentina on February 19. The match will kick off 00:10 UTC.

Generali DiazDeportivo Capiata21:45

Generali Diaz - Deportivo Capiata

Generali Diaz are playing Deportivo Capiata at the Apertura of Paraguay on February 18. The match will kick off 21:45 UTC.

Sportivo San LorenzoSol de America23:45

Sportivo San Lorenzo - Sol de America

Sportivo San Lorenzo are playing Sol de America at the Apertura of Paraguay on February 18. The match will kick off 23:45 UTC.

Molinos El PirataReal Garcilaso20:30

Molinos El Pirata - Real Garcilaso

Molinos El Pirata are playing Real Garcilaso at the Primera Division, Apertura of Peru on February 18. The match will kick off 20:30 UTC.

Alianza UniversidadAcademia Cantolao01:00

Alianza Universidad - Academia Cantolao

Alianza Universidad are playing Academia Cantolao at the Primera Division, Apertura of Peru on February 19. The match will kick off 01:00 UTC.

OB OdenseFredericia11:30

OB Odense - Fredericia

OB Odense are playing Fredericia at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 11:30 UTC.

Arsenal TKairat12:00

Arsenal T - Kairat

Arsenal T are playing Kairat at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

OleksandriaAlashkert12:00

Oleksandria - Alashkert

Oleksandria are playing Alashkert at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

RostovViking FK12:00

Rostov - Viking FK

Rostov are playing Viking FK at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

SibirShirak12:00

Sibir - Shirak

Sibir are playing Shirak at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

TomDinamo Minsk12:00

Tom - Dinamo Minsk

Tom are playing Dinamo Minsk at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Viking FKSandefjord12:00

Viking FK - Sandefjord

Viking FK are playing Sandefjord at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

KuPSNest-Sotra13:00

KuPS - Nest-Sotra

KuPS are playing Nest-Sotra at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Akhmat GroznyiPetrocub14:00

Akhmat Groznyi - Petrocub

Akhmat Groznyi are playing Petrocub at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

RostovVentspils15:00

Rostov - Ventspils

Rostov are playing Ventspils at the Club Friendlies of International on February 18. The match will kick off 15:00 UTC.

Antwerp U-21Anderlecht U-2118:30

Antwerp U-21 - Anderlecht U-21

Antwerp U-21 are playing Anderlecht U-21 at the Pro League reserve, Championship Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Standard U-21Gent U-2118:30

Standard U-21 - Gent U-21

Standard U-21 are playing Gent U-21 at the Pro League reserve, Championship Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Cercle Brugge U-21Lokeren U-2119:00

Cercle Brugge U-21 - Lokeren U-21

Cercle Brugge U-21 are playing Lokeren U-21 at the Pro League reserve, Championship Group of Belgium on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Charleroi U-21Kortrijk U-2118:30

Charleroi U-21 - Kortrijk U-21

Charleroi U-21 are playing Kortrijk U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Eupen U-21Waasland U-2118:30

Eupen U-21 - Waasland U-21

Eupen U-21 are playing Waasland U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Mouscron U-21Sint-Truiden U-2118:30

Mouscron U-21 - Sint-Truiden U-21

Mouscron U-21 are playing Sint-Truiden U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Oostende U-21Zulte-Waregem U-2118:30

Oostende U-21 - Zulte-Waregem U-21

Oostende U-21 are playing Zulte-Waregem U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on February 18. The match will kick off 18:30 UTC.

Bohemians 1905 U-21Hradec Kralove U-2112:00

Bohemians 1905 U-21 - Hradec Kralove U-21

Bohemians 1905 U-21 are playing Hradec Kralove U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Liberec U-21Dukla Praha U-2112:00

Liberec U-21 - Dukla Praha U-21

Liberec U-21 are playing Dukla Praha U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Pribram U-21Sparta Prague U-2112:00

Pribram U-21 - Sparta Prague U-21

Pribram U-21 are playing Sparta Prague U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match will kick off 12:00 UTC.

Budejovice U-21Slavia Praha U-2113:00

Budejovice U-21 - Slavia Praha U-21

Budejovice U-21 are playing Slavia Praha U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Plzen U-21Boleslav U-2113:00

Plzen U-21 - Boleslav U-21

Plzen U-21 are playing Boleslav U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Ostrava U-21Trinec U-2110:00

Ostrava U-21 - Trinec U-21

Ostrava U-21 are playing Trinec U-21 at the Juniorska Liga, MSFL of Czech Republic on February 18. The match will kick off 10:00 UTC.

Everton U-23Blackburn U-2319:00

Everton U-23 - Blackburn U-23

Everton U-23 are playing Blackburn U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

West Ham U-23Liverpool U-2319:00

West Ham U-23 - Liverpool U-23

West Ham U-23 are playing Liverpool U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Aston Villa U-23Middlesbrough U-2319:00

Aston Villa U-23 - Middlesbrough U-23

Aston Villa U-23 are playing Middlesbrough U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Stoke City U-23Manchester Utd U-2319:00

Stoke City U-23 - Manchester Utd U-23

Stoke City U-23 are playing Manchester Utd U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

West Brom U-23Sunderland U-2319:00

West Brom U-23 - Sunderland U-23

West Brom U-23 are playing Sunderland U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Coventry U-23Ipswich Town U-2313:00

Coventry U-23 - Ipswich Town U-23

Coventry U-23 are playing Ipswich Town U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Leeds U-23Bolton U-2313:00

Leeds U-23 - Bolton U-23

Leeds U-23 are playing Bolton U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

QPR U-23Bristol City U-2313:00

QPR U-23 - Bristol City U-23

QPR U-23 are playing Bristol City U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Millwall U-23Cardiff City U-2313:30

Millwall U-23 - Cardiff City U-23

Millwall U-23 are playing Cardiff City U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match will kick off 13:30 UTC.

Colchester U-23Crystal Palace U-2319:00

Colchester U-23 - Crystal Palace U-23

Colchester U-23 are playing Crystal Palace U-23 at the Professional Depelopment League of England on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

ChemnitzerErfurt18:00

Chemnitzer - Erfurt

Chemnitzer are playing Erfurt at the Regionalliga Nordost of Germany on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Hapoel Beer ShevaBeitar Jerusalem19:00

Hapoel Beer Sheva - Beitar Jerusalem

Hapoel Beer Sheva are playing Beitar Jerusalem at the Ligat Al of Israel on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Hapoel AfulaHapoel Ashkelon17:00

Hapoel Afula - Hapoel Ashkelon

Hapoel Afula are playing Hapoel Ashkelon at the Liga Leumit of Israel on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Hapoel Kfar SabaHapoel Nazareth Illit17:00

Hapoel Kfar Saba - Hapoel Nazareth Illit

Hapoel Kfar Saba are playing Hapoel Nazareth Illit at the Liga Leumit of Israel on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

Maccabi Ahi NazarethHapoel Ramat Gan17:00

Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Ramat Gan

Maccabi Ahi Nazareth are playing Hapoel Ramat Gan at the Liga Leumit of Israel on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

RietiTrapani19:45

Rieti - Trapani

Rieti are playing Trapani at the Serie C, Group C of Italy on February 18. The match will kick off 19:45 UTC.

PSV-2Twente19:00

PSV-2 - Twente

PSV-2 are playing Twente at the Eerste Divisie of Netherlands on February 18. The match will kick off 19:00 UTC.

Emmen-2Fortuna-213:00

Emmen-2 - Fortuna-2

Emmen-2 are playing Fortuna-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

Willem II-2Feyenoord-213:00

Willem II-2 - Feyenoord-2

Willem II-2 are playing Feyenoord-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 13:00 UTC.

RKC-2NEC-217:30

RKC-2 - NEC-2

RKC-2 are playing NEC-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Zwolle-2ADO Den Haag-217:30

Zwolle-2 - ADO Den Haag-2

Zwolle-2 are playing ADO Den Haag-2 at the Reserve League, Championship Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Cambuur Leeuwarden-2Go Ahead Eagles-217:30

Cambuur Leeuwarden-2 - Go Ahead Eagles-2

Cambuur Leeuwarden-2 are playing Go Ahead Eagles-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

De Graafschap-2Eindhoven-217:30

De Graafschap-2 - Eindhoven-2

De Graafschap-2 are playing Eindhoven-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Heerenveen-2Dordrecht-217:30

Heerenveen-2 - Dordrecht-2

Heerenveen-2 are playing Dordrecht-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Helmond Sport-2Excelsior-217:30

Helmond Sport-2 - Excelsior-2

Helmond Sport-2 are playing Excelsior-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

NAC-2Achilles-217:30

NAC-2 - Achilles-2

NAC-2 are playing Achilles-2 at the Reserve League, Lower Round of Netherlands on February 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Glentoran FCGlenavon19:45

Glentoran FC - Glenavon

Glentoran FC are playing Glenavon at the Premiership of Northern Ireland on February 18. The match will kick off 19:45 UTC.

UralLevadia T08:00

Ural - Levadia T

Ural are playing Levadia T at the FNL cup of Russia on February 18. The match will kick off 08:00 UTC.

FK Krasnodar-2Fakel10:45

FK Krasnodar-2 - Fakel

FK Krasnodar-2 are playing Fakel at the FNL cup of Russia on February 18. The match will kick off 10:45 UTC.

KhimkiSpartak-213:30

Khimki - Spartak-2

Khimki are playing Spartak-2 at the FNL cup of Russia on February 18. The match will kick off 13:30 UTC.

TambovAvangard16:15

Tambov - Avangard

Tambov are playing Avangard at the FNL cup of Russia on February 18. The match will kick off 16:15 UTC.

Aberdeen U-20Hearts U-2014:00

Aberdeen U-20 - Hearts U-20

Aberdeen U-20 are playing Hearts U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Dunfermline U-20Rangers U-2014:00

Dunfermline U-20 - Rangers U-20

Dunfermline U-20 are playing Rangers U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Falkirk U-20St. Mirren U-2014:00

Falkirk U-20 - St. Mirren U-20

Falkirk U-20 are playing St. Mirren U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Hibernian U-20Dundee U-2014:00

Hibernian U-20 - Dundee U-20

Hibernian U-20 are playing Dundee U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Kilmarnock U-20Celtic U-20PostponedPst

Kilmarnock U-20 - Celtic U-20

Kilmarnock U-20 are playing Celtic U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18.

Partick Th. U-20Motherwell U-2014:00

Partick Th. U-20 - Motherwell U-20

Partick Th. U-20 are playing Motherwell U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Queen of the South U-20Ross County U-2014:00

Queen of the South U-20 - Ross County U-20

Queen of the South U-20 are playing Ross County U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

EskilsminneDalkurd18:00

Eskilsminne - Dalkurd

Eskilsminne are playing Dalkurd at the National cup of Sweden on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

HammarbyVarberg18:00

Hammarby - Varberg

Hammarby are playing Varberg at the National cup of Sweden on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Eskisehirspor U-21Denizlispor U-2109:00

Eskisehirspor U-21 - Denizlispor U-21

Eskisehirspor U-21 are playing Denizlispor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on February 18. The match will kick off 09:00 UTC.

GoaKerala Blasters14:00

Goa - Kerala Blasters

Goa are playing Kerala Blasters at the ISL of India on February 18. The match will kick off 14:00 UTC.

Padideh MashhadPersepolis12:45

Padideh Mashhad - Persepolis

Padideh Mashhad are playing Persepolis at the National cup of Iran on February 18. The match will kick off 12:45 UTC.

Misr El-MaqashaWadi Degla17:00

Misr El-Maqasha - Wadi Degla

Misr El-Maqasha are playing Wadi Degla at the Premier League of Egypt on February 18. The match will kick off 17:00 UTC.

HUSA AgadirFAR Rabat18:00

HUSA Agadir - FAR Rabat

HUSA Agadir are playing FAR Rabat at the Botola Pro of Morocco on February 18. The match will kick off 18:00 UTC.

Deportivo EspanolDeportivo Riestra20:00

Deportivo Espanol - Deportivo Riestra

Deportivo Espanol are playing Deportivo Riestra at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 18. The match will kick off 20:00 UTC.

SacachispasSan Miguel20:00

Sacachispas - San Miguel

Sacachispas are playing San Miguel at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 18. The match will kick off 20:00 UTC.

OesteSao Bento20:30

Oeste - Sao Bento

Oeste are playing Sao Bento at the Paulista A1 of Brasil on February 18. The match will kick off 20:30 UTC.

SantosGuarani23:00

Santos - Guarani

Santos are playing Guarani at the Paulista A1 of Brasil on February 18. The match will kick off 23:00 UTC.

PelotasAimore23:00

Pelotas - Aimore

Pelotas are playing Aimore at the Gaucho 1 of Brasil on February 18. The match will kick off 23:00 UTC.

URTTupynambas22:00

URT - Tupynambas

URT are playing Tupynambas at the Mineiro 1 of Brasil on February 18. The match will kick off 22:00 UTC.

Uniao RondonopolisOperario MT23:30

Uniao Rondonopolis - Operario MT

Uniao Rondonopolis are playing Operario MT at the Matogrossense of Brasil on February 18. The match will kick off 23:30 UTC.

Operario LTDaSinop00:10

Operario LTDa - Sinop

Operario LTDa are playing Sinop at the Matogrossense of Brasil on February 19. The match will kick off 00:10 UTC.

Monagas SCZamora FC21:00

Monagas SC - Zamora FC

Monagas SC are playing Zamora FC at the Apertura of Venezuela on February 18. The match will kick off 21:00 UTC.