Andorra U-21 vs Latvia U-21 Live Score and Live Stream

Kick-off at 16:30 on Tuesday, October 16
0 : 0
FT
Full Time
Match ends. Andorra U-21 0, Latvia U-21 0.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 0 : 0
First half ends.
Kick-off
First half begins
8
Andorra U-21 have gone 8 consecutive matches without a clean sheet.
7
Latvia U-21 have failed to keep a clean sheet in their previous 7 away matches.
5
Latvia U-21 have gone 5 consecutive matches without a draw.
Live Match Report

Andorra U-21 played Latvia U-21 at the Qualifying round, Group 4 of Uefa Under-21 on October 16. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 0 - 0. Andorra U-21 are 6th in the table with 3 points after 10 matches, while Latvia U-21 are 5th with 4 points in 10 matches.

ScoreBat was covering Andorra U-21 vs Latvia U-21 in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. Uefa under-21 Qualifying round, Group 4's live standings are availble and updated in real time. You can watch Andorra U-21 vs Latvia U-21 live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of Uefa under-21 Qualifying round, Group 4 in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/andorra-u21-vs-latvia-u21-live/sc626266/

Andorra U-21 have lost to England U-21, Ukraine U-21, Scotland U-21 and Netherlands U-21 in their previous 4 matches, while Latvia U-21 have lost to Netherlands U-21, England U-21, Ukraine U-21 and Lithuania U-21 in their previous 4 matches.

Previous Meetings
June 10th, 2017 - Qualifying round, Group 4

Andorra U-21 and Latvia U-21 have met once in their recent history. That match ended in a draw.

Andorra U-21 have won 0 of their 10 matches in Qualifying round, Group 4, drawing 3 and having 7 defeats this season. They have scored 1 goal - 0.10 per match, conceding 28 - 2.80 per match. Latvia U-21 have won 0 of their 10 matches in Qualifying round, Group 4, drawing 4 and having 6 defeats this season. They have scored 5 goals - 0.50 per match, conceding 18 - 1.80 per match.

Andorra U-21 Latvia U-21 Highlights & Goals

Goals and video highlights of the match between Andorra U-21 and Latvia U-21 are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Andorra U-21 or Latvia U-21 score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Andorra U-21 and Latvia U-21 include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Andorra U-21 vs Latvia U-21 with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Uefa under-21 Qualifying round, Group 4 are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Arsenal-Leicester City19:00

Arsenal - Leicester City

Arsenal are playing Leicester City at the Premier League of England on October 22. The match will kick off 19:00 UTC.

Real Sociedad-Girona19:00

Real Sociedad - Girona

Real Sociedad are playing Girona at the La Liga of Spain on October 22. The match will kick off 19:00 UTC.

Sampdoria-Sassuolo18:30

Sampdoria - Sassuolo

Sampdoria are playing Sassuolo at the Serie A of Italy on October 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Vitosha Bistritsa-Beroe17:00

Vitosha Bistritsa - Beroe

Vitosha Bistritsa are playing Beroe at the A PFG of Bulgaria on October 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Sparta Praha-Boleslav16:00

Sparta Praha - Boleslav

Sparta Praha are playing Boleslav at the First League of Czech Republic on October 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Brondby-OB Odense17:00

Brondby - OB Odense

Brondby are playing OB Odense at the Superliga of Denmark on October 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Lens-Gazelec Ajaccio18:45

Lens - Gazelec Ajaccio

Lens are playing Gazelec Ajaccio at the Ligue 2 of France on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Duisburg-St. Pauli18:30

Duisburg - St. Pauli

Duisburg are playing St. Pauli at the 2. Bundesliga of Germany on October 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Atromitos-Asteras Tripolis16:00

Atromitos - Asteras Tripolis

Atromitos are playing Asteras Tripolis at the Super League of Greece on October 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Benevento-Livorno19:00

Benevento - Livorno

Benevento are playing Livorno at the Serie B of Italy on October 22. The match will kick off 19:00 UTC.

Cracovia-Gornik Zabrze16:00

Cracovia - Gornik Zabrze

Cracovia are playing Gornik Zabrze at the Ekstraklasa of Poland on October 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Dinamo B-Dunarea Calarasi18:00

Dinamo B - Dunarea Calarasi

Dinamo B are playing Dunarea Calarasi at the Liga 1 of Romania on October 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Varberg-Frej17:00

Varberg - Frej

Varberg are playing Frej at the Superettan of Sweden on October 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Varnamo-Gefle17:00

Varnamo - Gefle

Varnamo are playing Gefle at the Superettan of Sweden on October 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Brommapojkarna-Goteborg17:00

Brommapojkarna - Goteborg

Brommapojkarna are playing Goteborg at the Allsvenskan of Sweden on October 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Trabzonspor-Erzurum BB17:00

Trabzonspor - Erzurum BB

Trabzonspor are playing Erzurum BB at the Super Lig of Turkey on October 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Altinordu-Eskisehirspor16:00

Altinordu - Eskisehirspor

Altinordu are playing Eskisehirspor at the 1. Lig of Turkey on October 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Demirspor Adana-Elazigspor16:00

Demirspor Adana - Elazigspor

Demirspor Adana are playing Elazigspor at the 1. Lig of Turkey on October 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Belgrano de Cordoba-Banfield22:00

Belgrano de Cordoba - Banfield

Belgrano de Cordoba are playing Banfield at the Primera Division of Argentina on October 22. The match will kick off 22:00 UTC.

San Lorenzo-San Martin SJ00:00

San Lorenzo - San Martin SJ

San Lorenzo are playing San Martin SJ at the Primera Division of Argentina on October 23. The match will kick off 00:00 UTC.

Internacional-Santos23:00

Internacional - Santos

Internacional are playing Santos at the Serie A of Brasil on October 22. The match will kick off 23:00 UTC.

Pasto-Atletico Huila23:00

Pasto - Atletico Huila

Pasto are playing Atletico Huila at the Clausura of Colombia on October 22. The match will kick off 23:00 UTC.

Libertad-Independiente FBC22:30

Libertad - Independiente FBC

Libertad are playing Independiente FBC at the Clausura of Paraguay on October 22. The match will kick off 22:30 UTC.

Flamurtari-KF Tirana16:00

Flamurtari - KF Tirana

Flamurtari are playing KF Tirana at the Kategoria Superiore of Albania on October 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Luch Minsk-Gomel16:00

Luch Minsk - Gomel

Luch Minsk are playing Gomel at the Premier League of Belarus on October 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Charleroi U-21-Eupen U-2117:30

Charleroi U-21 - Eupen U-21

Charleroi U-21 are playing Eupen U-21 at the Pro League reserve of Belgium on October 22. The match will kick off 17:30 UTC.

Lokeren U-21-Gent U-2117:30

Lokeren U-21 - Gent U-21

Lokeren U-21 are playing Gent U-21 at the Pro League reserve of Belgium on October 22. The match will kick off 17:30 UTC.

Mouscron U-21-Kortrijk U-2117:30

Mouscron U-21 - Kortrijk U-21

Mouscron U-21 are playing Kortrijk U-21 at the Pro League reserve of Belgium on October 22. The match will kick off 17:30 UTC.

Oostende U-21-Waasland U-2117:30

Oostende U-21 - Waasland U-21

Oostende U-21 are playing Waasland U-21 at the Pro League reserve of Belgium on October 22. The match will kick off 17:30 UTC.

Pafos-Alki Oroklini16:00

Pafos - Alki Oroklini

Pafos are playing Alki Oroklini at the 1. Division of Cyprus on October 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Plzen U-21-Slavia Praha U-2112:00

Plzen U-21 - Slavia Praha U-21

Plzen U-21 are playing Slavia Praha U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on October 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Hradec Kralove U-21-Dukla Praha U-2113:00

Hradec Kralove U-21 - Dukla Praha U-21

Hradec Kralove U-21 are playing Dukla Praha U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on October 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Jihlava U-210 - 1Brno U-2146'

Jihlava U-21 - Brno U-21

Jihlava U-21 are playing Brno U-21 at the Juniorska Liga, MSFL of Czech Republic on October 22. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and Brno U-21 is winning 0-1.

Horsens-2-Randers-211:00

Horsens-2 - Randers-2

Horsens-2 are playing Randers-2 at the Reserve League, Group 3 of Denmark on October 22. The match will kick off 11:00 UTC.

Viborg-2-AGF Aarhus-212:00

Viborg-2 - AGF Aarhus-2

Viborg-2 are playing AGF Aarhus-2 at the Reserve League, Group 3 of Denmark on October 22. The match will kick off 12:00 UTC.

AaB Aalborg-2-Vendsyssel-212:00

AaB Aalborg-2 - Vendsyssel-2

AaB Aalborg-2 are playing Vendsyssel-2 at the Reserve League, Group 4 of Denmark on October 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Arsenal U-23-Everton U-2318:00

Arsenal U-23 - Everton U-23

Arsenal U-23 are playing Everton U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on October 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Aston Villa U-23-Newcastle U-2318:00

Aston Villa U-23 - Newcastle U-23

Aston Villa U-23 are playing Newcastle U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on October 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Stoke City U-23-Norwich U-2318:00

Stoke City U-23 - Norwich U-23

Stoke City U-23 are playing Norwich U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on October 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Crystal Palace U-23-Coventry U-2312:00

Crystal Palace U-23 - Coventry U-23

Crystal Palace U-23 are playing Coventry U-23 at the Professional Depelopment League of England on October 22. The match will kick off 12:00 UTC.

QPR U-23-Millwall U-2312:00

QPR U-23 - Millwall U-23

QPR U-23 are playing Millwall U-23 at the Professional Depelopment League of England on October 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Burnley U-23-Sheffield Utd U-2313:00

Burnley U-23 - Sheffield Utd U-23

Burnley U-23 are playing Sheffield Utd U-23 at the Professional Depelopment League of England on October 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Charlton U-23-Ipswich Town U-2313:00

Charlton U-23 - Ipswich Town U-23

Charlton U-23 are playing Ipswich Town U-23 at the Professional Depelopment League of England on October 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Brighton U-23-Benfica U-2318:00

Brighton U-23 - Benfica U-23

Brighton U-23 are playing Benfica U-23 at the Premier League International cup, Group Stage of Europe on October 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Bray-Derry City18:45

Bray - Derry City

Bray are playing Derry City at the Premier Division of Ireland on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Sligo Rovers-Bohemians18:45

Sligo Rovers - Bohemians

Sligo Rovers are playing Bohemians at the Premier Division of Ireland on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Maccabi Haifa-Maccabi Netanya18:00

Maccabi Haifa - Maccabi Netanya

Maccabi Haifa are playing Maccabi Netanya at the Ligat Al of Israel on October 22. The match will kick off 18:00 UTC.

Beitar Tel Aviv-Hapoel Acre16:00

Beitar Tel Aviv - Hapoel Acre

Beitar Tel Aviv are playing Hapoel Acre at the Liga Leumit of Israel on October 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Hapoel Nazareth Illit-Hapoel Kfar Saba16:00

Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Kfar Saba

Hapoel Nazareth Illit are playing Hapoel Kfar Saba at the Liga Leumit of Israel on October 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Hapoel Rishon LeZion-Hapoel Petah Tikva16:00

Hapoel Rishon LeZion - Hapoel Petah Tikva

Hapoel Rishon LeZion are playing Hapoel Petah Tikva at the Liga Leumit of Israel on October 22. The match will kick off 16:00 UTC.

Carrarese-Olbia18:30

Carrarese - Olbia

Carrarese are playing Olbia at the Serie C, Group A of Italy on October 22. The match will kick off 18:30 UTC.

Gozzano-Pisa18:45

Gozzano - Pisa

Gozzano are playing Pisa at the Serie C, Group A of Italy on October 22. The match will kick off 18:45 UTC.

Reggina-Francavilla12:30

Reggina - Francavilla

Reggina are playing Francavilla at the Serie C, Group C of Italy on October 22. The match will kick off 12:30 UTC.

Sampdoria U-19-Genoa U-1913:00

Sampdoria U-19 - Genoa U-19

Sampdoria U-19 are playing Genoa U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on October 22. The match will kick off 13:00 UTC.

Balzan-Floriana FC17:00

Balzan - Floriana FC

Balzan are playing Floriana FC at the Premier Division of Malta on October 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Utrecht-2-Twente18:00

Utrecht-2 - Twente

Utrecht-2 are playing Twente at the Eerste Divisie of Netherlands on October 22. The match will kick off 18:00 UTC.

NEC-2-Heracles Almelo-211:30

NEC-2 - Heracles Almelo-2

NEC-2 are playing Heracles Almelo-2 at the Reserve League, Group A of Netherlands on October 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Cambuur Leeuwarden-2-Emmen-216:30

Cambuur Leeuwarden-2 - Emmen-2

Cambuur Leeuwarden-2 are playing Emmen-2 at the Reserve League, Group A of Netherlands on October 22. The match will kick off 16:30 UTC.

De Graafschap-2-Achilles-216:30

De Graafschap-2 - Achilles-2

De Graafschap-2 are playing Achilles-2 at the Reserve League, Group A of Netherlands on October 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Go Ahead Eagles-2-Zwolle-216:30

Go Ahead Eagles-2 - Zwolle-2

Go Ahead Eagles-2 are playing Zwolle-2 at the Reserve League, Group A of Netherlands on October 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Feyenoord-2-RKC-212:00

Feyenoord-2 - RKC-2

Feyenoord-2 are playing RKC-2 at the Reserve League, Group B of Netherlands on October 22. The match will kick off 12:00 UTC.

ADO Den Haag-2-NAC-216:30

ADO Den Haag-2 - NAC-2

ADO Den Haag-2 are playing NAC-2 at the Reserve League, Group B of Netherlands on October 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Excelsior-2-Eindhoven-216:30

Excelsior-2 - Eindhoven-2

Excelsior-2 are playing Eindhoven-2 at the Reserve League, Group B of Netherlands on October 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Helmond Sport-2-Fortuna-216:30

Helmond Sport-2 - Fortuna-2

Helmond Sport-2 are playing Fortuna-2 at the Reserve League, Group B of Netherlands on October 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Roda-2-Willem II-216:30

Roda-2 - Willem II-2

Roda-2 are playing Willem II-2 at the Reserve League, Group B of Netherlands on October 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Rosengard W-Pitea W16:30

Rosengard W - Pitea W

Rosengard W are playing Pitea W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on October 22. The match will kick off 16:30 UTC.

Kristianstad-Eskilsminne17:00

Kristianstad - Eskilsminne

Kristianstad are playing Eskilsminne at the Division 1, Sodra of Sweden on October 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Karsiyaka-Osmaniyespor12:00

Karsiyaka - Osmaniyespor

Karsiyaka are playing Osmaniyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Trabzonspor U-211 - 0Erzurum BB U-213'

Trabzonspor U-21 - Erzurum BB U-21

Trabzonspor U-21 are playing Erzurum BB U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on October 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and Trabzonspor U-21 is winning 1-0.

Karabukspor U-210 - 0Altay U-2146'

Karabukspor U-21 - Altay U-21

Karabukspor U-21 are playing Altay U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on October 22. The match kicked off 09:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Demirspor Adana U-210 - 0Elazigspor U-215'

Demirspor Adana U-21 - Elazigspor U-21

Demirspor Adana U-21 are playing Elazigspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on October 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Russia U-17 W3 - 0Israel U-17 W34'

Russia U-17 W - Israel U-17 W

Russia U-17 W are playing Israel U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 22. The match kicked off 09:30 UTC. It's the first half and Russia U-17 W is winning 3-0.

Ireland U-17 W-Albania U-17 W10:00

Ireland U-17 W - Albania U-17 W

Ireland U-17 W are playing Albania U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 22. The match will kick off 10:00 UTC.

Italy U-17 W0 - 0Montenegro U-17 W3'

Italy U-17 W - Montenegro U-17 W

Italy U-17 W are playing Montenegro U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Romania U-17 W0 - 0Finland U-17 W5'

Romania U-17 W - Finland U-17 W

Romania U-17 W are playing Finland U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 22. The match kicked off 10:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Norway U-17 W-Croatia U-17 W12:00

Norway U-17 W - Croatia U-17 W

Norway U-17 W are playing Croatia U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 22. The match will kick off 12:00 UTC.

Wales U-17 W-Serbia U-17 W15:00

Wales U-17 W - Serbia U-17 W

Wales U-17 W are playing Serbia U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 22. The match will kick off 15:00 UTC.

Pune FC-Bengaluru FC14:00

Pune FC - Bengaluru FC

Pune FC are playing Bengaluru FC at the ISL of India on October 22. The match will kick off 14:00 UTC.

Al Hidd-Sitra14:30

Al Hidd - Sitra

Al Hidd are playing Sitra at the National cup of Bahrain on October 22. The match will kick off 14:30 UTC.

East Riffa-Isa Town14:30

East Riffa - Isa Town

East Riffa are playing Isa Town at the National cup of Bahrain on October 22. The match will kick off 14:30 UTC.

Al Ahli Manama-Manama17:00

Al Ahli Manama - Manama

Al Ahli Manama are playing Manama at the National cup of Bahrain on October 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Al Najma Manama-Al Ittihad H17:00

Al Najma Manama - Al Ittihad H

Al Najma Manama are playing Al Ittihad H at the National cup of Bahrain on October 22. The match will kick off 17:00 UTC.

Malavan-Fajr Sepasi11:30

Malavan - Fajr Sepasi

Malavan are playing Fajr Sepasi at the Azadegan league of Iran on October 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Navad Urmia-Shahrdari Mahshahr11:30

Navad Urmia - Shahrdari Mahshahr

Navad Urmia are playing Shahrdari Mahshahr at the Azadegan league of Iran on October 22. The match will kick off 11:30 UTC.

Sorkhpooshan Pakdasht-Shahrdari Tabriz11:45

Sorkhpooshan Pakdasht - Shahrdari Tabriz

Sorkhpooshan Pakdasht are playing Shahrdari Tabriz at the Azadegan league of Iran on October 22. The match will kick off 11:45 UTC.

Arvand Khorramshahr-Mes Kerman14:40

Arvand Khorramshahr - Mes Kerman

Arvand Khorramshahr are playing Mes Kerman at the Azadegan league of Iran on October 22. The match will kick off 14:40 UTC.

OCS Safi-MAT Tetouan17:00

OCS Safi - MAT Tetouan

OCS Safi are playing MAT Tetouan at the Botola Pro of Morocco on October 22. The match will kick off 17:00 UTC.

FUS Rabat-Rapide Oued Zem19:00

FUS Rabat - Rapide Oued Zem

FUS Rabat are playing Rapide Oued Zem at the Botola Pro of Morocco on October 22. The match will kick off 19:00 UTC.

San Carlos-Guadalupe02:00

San Carlos - Guadalupe

San Carlos are playing Guadalupe at the Apertura of Costa Rica on October 23. The match will kick off 02:00 UTC.

Central Cordoba-Nueva Chicago23:05

Central Cordoba - Nueva Chicago

Central Cordoba are playing Nueva Chicago at the Primera B Nacional of Argentina on October 22. The match will kick off 23:05 UTC.

Blooming-Club Destroyers23:30

Blooming - Club Destroyers

Blooming are playing Club Destroyers at the Clausura of Bolivia on October 22. The match will kick off 23:30 UTC.