Kozakken Boys vs Almere City-2 Live Score and Live Stream

Kick-off at 13:00 on Saturday, April 6
Netherlands Tweede Divisie
3 : 1
FT
Copy
All videos of Kozakken Boys - Almere City-2 on your website!
Full Time
Match ends. Kozakken Boys 3, Almere City-2 1.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 0 : 0
First half ends.
Kick-off
First half begins
10
Almere City-2 haven't played a draw in their previous 10 away matches.
5
Almere City-2 have failed to keep a clean sheet in their previous 5 matches.
4
Kozakken Boys have gone 4 consecutive matches without a draw.
Live Match Report

Kozakken Boys played Almere City-2 at the Tweede Divisie of Netherlands on April 6. The match kicked off 13:00 UTC. Kozakken Boys won 3-1. Kozakken Boys are 6th in the table with 54 points after 33 matches, while Almere City-2 are 16th with 25 points in 33 matches.

ScoreBat is covering Kozakken Boys vs Almere City-2 in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. Netherlands Tweede Divisie's live standings are availble and updated in real time. You can watch Kozakken Boys vs Almere City-2 live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of Netherlands Tweede Divisie in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/almere-city2-vs-kozakken-boys-live-stream/

Kozakken Boys have won De Treffers/Kegro in their previous match, while Almere City-2 have played a draw with Katwijk in their previous match.

Previous Meetings
December 15th, 2018 - Tweede Divisie

Kozakken Boys and Almere City-2 have met once in their recent history. Almere City-2 won that match.

Kozakken Boys have won 16 of their 33 matches in Tweede Divisie, drawing 6 and having 11 defeats this season. They have scored 57 goals - 1.73 per match, conceding 45 - 1.36 per match. Almere City-2 have won 7 of their 33 matches in Tweede Divisie, drawing 4 and having 22 defeats this season. They have scored 38 goals - 1.15 per match, conceding 69 - 2.09 per match.

Goals and video highlights of the match between Kozakken Boys and Almere City-2 are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Kozakken Boys or Almere City-2 score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Kozakken Boys and Almere City-2 include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Kozakken Boys vs Almere City-2 with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Netherlands Tweede Divisie are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Real Madrid0 - 2Real BetisFull TimeFT

Real Madrid - Real Betis

Real Madrid played Real Betis at the La Liga of Spain on May 19. The match kicked off 10:00 UTC. Real Betis won 0-2.

Eibar2 - 2BarcelonaFull TimeFT

Eibar - Barcelona

Eibar played Barcelona at the La Liga of Spain on May 19. The match kicked off 14:15 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Chievo0 - 0SampdoriaFull TimeFT

Chievo - Sampdoria

Chievo played Sampdoria at the Serie A of Italy on May 19. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Empoli4 - 1TorinoFull TimeFT

Empoli - Torino

Empoli played Torino at the Serie A of Italy on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Empoli won 4-1.

Parma1 - 0FiorentinaFull TimeFT

Parma - Fiorentina

Parma played Fiorentina at the Serie A of Italy on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Parma won 1-0.

AC Milan2 - 0FrosinoneFull TimeFT

AC Milan - Frosinone

AC Milan played Frosinone at the Serie A of Italy on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. AC Milan won 2-0.

Juventus1 - 1AtalantaFull TimeFT

Juventus - Atalanta

Juventus played Atalanta at the Serie A of Italy on May 19. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Napoli4 - 1Inter MilanFull TimeFT

Napoli - Inter Milan

Napoli played Inter Milan at the Serie A of Italy on May 19. The match kicked off 18:30 UTC. Napoli won 4-1.

Tondela5 - 2ChavesFull TimeFT

Tondela - Chaves

Tondela played Chaves at the Primeira Liga of Portugal on May 19. The match kicked off 16:30 UTC. Tondela won 5-2.

Moreirense1 - 3GuimaraesFull TimeFT

Moreirense - Guimaraes

Moreirense played Guimaraes at the Primeira Liga of Portugal on May 19. The match kicked off 19:00 UTC. Guimaraes won 1-3.

Ural2 - 2LokomotivFull TimeFT

Ural - Lokomotiv

Ural played Lokomotiv at the Premier League of Russia on May 19. The match kicked off 08:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Yenisey2 - 2DinamoFull TimeFT

Yenisey - Dinamo

Yenisey played Dinamo at the Premier League of Russia on May 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Arsenal T0 - 3FK KrasnodarFull TimeFT

Arsenal T - FK Krasnodar

Arsenal T played FK Krasnodar at the Premier League of Russia on May 19. The match kicked off 13:30 UTC. FK Krasnodar won 0-3.

Rostov1 - 0ZenitFull TimeFT

Rostov - Zenit

Rostov played Zenit at the Premier League of Russia on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Rostov won 1-0.

Wattens3 - 1AmstettenFull TimeFT

Wattens - Amstetten

Wattens played Amstetten at the 2. Liga of Austria on May 19. The match kicked off 08:30 UTC. Wattens won 3-1.

Austria V2 - 0Wolfsberger ACFull TimeFT

Austria V - Wolfsberger AC

Austria V played Wolfsberger AC at the Bundesliga, Championship Round of Austria on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. Austria V won 2-0.

St. Polten0 - 1LASK LinzFull TimeFT

St. Polten - LASK Linz

St. Polten played LASK Linz at the Bundesliga, Championship Round of Austria on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. LASK Linz won 0-1.

Sturm1 - 2SalzburgFull TimeFT

Sturm - Salzburg

Sturm played Salzburg at the Bundesliga, Championship Round of Austria on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. Salzburg won 1-2.

Torpedo Minsk0 - 1Dinamo BrestFull TimeFT

Torpedo Minsk - Dinamo Brest

Torpedo Minsk played Dinamo Brest at the Premier League of Belarus on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Dinamo Brest won 0-1.

Slutsk2 - 2Dnepr MogilevFull TimeFT

Slutsk - Dnepr Mogilev

Slutsk played Dnepr Mogilev at the Premier League of Belarus on May 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Club Brugge3 - 2AntwerpFull TimeFT

Club Brugge - Antwerp

Club Brugge played Antwerp at the First Division A, Championship Round of Belgium on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Club Brugge won 3-2.

Genk0 - 0StandardFull TimeFT

Genk - Standard

Genk played Standard at the First Division A, Championship Round of Belgium on May 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Gent2 - 1AnderlechtFull TimeFT

Gent - Anderlecht

Gent played Anderlecht at the First Division A, Championship Round of Belgium on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Gent won 2-1.

Hajduk Split4 - 1NK Istra 1961Full TimeFT

Hajduk Split - NK Istra 1961

Hajduk Split played NK Istra 1961 at the 1 HNL of Croatia on May 19. The match kicked off 14:30 UTC. Hajduk Split won 4-1.

NK Gorica1 - 0OsijekFull TimeFT

NK Gorica - Osijek

NK Gorica played Osijek at the 1 HNL of Croatia on May 19. The match kicked off 17:00 UTC. NK Gorica won 1-0.

Liberec0 - 2PlzenFull TimeFT

Liberec - Plzen

Liberec played Plzen at the First League, Championship Round of Czech Republic on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Plzen won 0-2.

Ostrava0 - 0Slavia PrahaFull TimeFT

Ostrava - Slavia Praha

Ostrava played Slavia Praha at the First League, Championship Round of Czech Republic on May 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sparta Praha2 - 0JablonecFull TimeFT

Sparta Praha - Jablonec

Sparta Praha played Jablonec at the First League, Championship Round of Czech Republic on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Sparta Praha won 2-0.

FC Nordsjaelland2 - 2OB OdenseFull TimeFT

FC Nordsjaelland - OB Odense

FC Nordsjaelland played OB Odense at the Superliga, Championship Round of Denmark on May 19. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Esbjerg4 - 3FC KobenhavnFull TimeFT

Esbjerg - FC Kobenhavn

Esbjerg played FC Kobenhavn at the Superliga, Championship Round of Denmark on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Esbjerg won 4-3.

Horsens1 - 1VendsysselFull TimeFT

Horsens - Vendsyssel

Horsens played Vendsyssel at the Superliga, Relegation Round of Denmark on May 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Vejle0 - 2HobroFull TimeFT

Vejle - Hobro

Vejle played Hobro at the Superliga, Relegation Round of Denmark on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. Hobro won 0-2.

Maardu0 - 0Tallinna KalevFull TimeFT

Maardu - Tallinna Kalev

Maardu played Tallinna Kalev at the Meistriliiga of Estonia on May 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sioni0 - 5ChikhuraFull TimeFT

Sioni - Chikhura

Sioni played Chikhura at the Erovnuli Liga of Georgia on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Chikhura won 0-5.

Lokomotiv Tbilisi1 - 0Dila GoriFull TimeFT

Lokomotiv Tbilisi - Dila Gori

Lokomotiv Tbilisi played Dila Gori at the Erovnuli Liga of Georgia on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. Lokomotiv Tbilisi won 1-0.

Dinamo Batumi2 - 0WIT GeorgiaFull TimeFT

Dinamo Batumi - WIT Georgia

Dinamo Batumi played WIT Georgia at the Erovnuli Liga of Georgia on May 19. The match kicked off 17:00 UTC. Dinamo Batumi won 2-0.

Arminia Bielefeld1 - 0Holstein KielFull TimeFT

Arminia Bielefeld - Holstein Kiel

Arminia Bielefeld played Holstein Kiel at the 2. Bundesliga of Germany on May 19. The match kicked off 13:30 UTC. Arminia Bielefeld won 1-0.

Bochum2 - 2Union BerlinFull TimeFT

Bochum - Union Berlin

Bochum played Union Berlin at the 2. Bundesliga of Germany on May 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Darmstadt1 - 0Erzgebirge AueFull TimeFT

Darmstadt - Erzgebirge Aue

Darmstadt played Erzgebirge Aue at the 2. Bundesliga of Germany on May 19. The match kicked off 13:30 UTC. Darmstadt won 1-0.

Dynamo Dresden3 - 1PaderbornFull TimeFT

Dynamo Dresden - Paderborn

Dynamo Dresden played Paderborn at the 2. Bundesliga of Germany on May 19. The match kicked off 13:30 UTC. Dynamo Dresden won 3-1.

Greuther Furth2 - 1St. PauliFull TimeFT

Greuther Furth - St. Pauli

Greuther Furth played St. Pauli at the 2. Bundesliga of Germany on May 19. The match kicked off 13:30 UTC. Greuther Furth won 2-1.

Hamburg3 - 0DuisburgFull TimeFT

Hamburg - Duisburg

Hamburg played Duisburg at the 2. Bundesliga of Germany on May 19. The match kicked off 13:30 UTC. Hamburg won 3-0.

Heidenheim4 - 2IngolstadtFull TimeFT

Heidenheim - Ingolstadt

Heidenheim played Ingolstadt at the 2. Bundesliga of Germany on May 19. The match kicked off 13:30 UTC. Heidenheim won 4-2.

Magdeburg1 - 1KolnFull TimeFT

Magdeburg - Koln

Magdeburg played Koln at the 2. Bundesliga of Germany on May 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Regensburg2 - 2SandhausenFull TimeFT

Regensburg - Sandhausen

Regensburg played Sandhausen at the 2. Bundesliga of Germany on May 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

IBV Vestmannaeyjar1 - 1Vikingur R.Full TimeFT

IBV Vestmannaeyjar - Vikingur R.

IBV Vestmannaeyjar played Vikingur R. at the Premier League of Iceland on May 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Stjarnan0 - 2KA AkureyriFull TimeFT

Stjarnan - KA Akureyri

Stjarnan played KA Akureyri at the Premier League of Iceland on May 19. The match kicked off 17:00 UTC. KA Akureyri won 0-2.

Breidablik0 - 1IA AkranesFull TimeFT

Breidablik - IA Akranes

Breidablik played IA Akranes at the Premier League of Iceland on May 19. The match kicked off 19:15 UTC. IA Akranes won 0-1.

SalernitanaVeneziaCanceledCanc

Salernitana - Venezia

Salernitana are playing Venezia at the Serie B, Relegation Playoff of Italy on May 19.

Haugesund0 - 0KristiansundFull TimeFT

Haugesund - Kristiansund

Haugesund played Kristiansund at the Eliteserien of Norway on May 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Lillestrom0 - 3OddFull TimeFT

Lillestrom - Odd

Lillestrom played Odd at the Eliteserien of Norway on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Odd won 0-3.

Rosenborg3 - 2MjondalenFull TimeFT

Rosenborg - Mjondalen

Rosenborg played Mjondalen at the Eliteserien of Norway on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Rosenborg won 3-2.

Sarpsborg1 - 3RanheimFull TimeFT

Sarpsborg - Ranheim

Sarpsborg played Ranheim at the Eliteserien of Norway on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Ranheim won 1-3.

Stromsgodset3 - 1TromsoFull TimeFT

Stromsgodset - Tromso

Stromsgodset played Tromso at the Eliteserien of Norway on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Stromsgodset won 3-1.

Bodo-Glimt1 - 2SK BrannFull TimeFT

Bodo-Glimt - SK Brann

Bodo-Glimt played SK Brann at the Eliteserien of Norway on May 19. The match kicked off 18:00 UTC. SK Brann won 1-2.

Cracovia0 - 3Pogon SzczecinFull TimeFT

Cracovia - Pogon Szczecin

Cracovia played Pogon Szczecin at the Orange Ekstraklasa, Championship Round of Poland on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Pogon Szczecin won 0-3.

Lechia Gdansk2 - 0JagielloniaFull TimeFT

Lechia Gdansk - Jagiellonia

Lechia Gdansk played Jagiellonia at the Orange Ekstraklasa, Championship Round of Poland on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Lechia Gdansk won 2-0.

Legia2 - 2Zaglebie LFull TimeFT

Legia - Zaglebie L

Legia played Zaglebie L at the Orange Ekstraklasa, Championship Round of Poland on May 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Piast Gliwice1 - 0LechFull TimeFT

Piast Gliwice - Lech

Piast Gliwice played Lech at the Orange Ekstraklasa, Championship Round of Poland on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Piast Gliwice won 1-0.

Steaua1 - 0ClujFull TimeFT

Steaua - Cluj

Steaua played Cluj at the Liga 1, Championship round of Romania on May 19. The match kicked off 17:30 UTC. Steaua won 1-0.

Voluntari0 - 0Dunarea CalarasiFull TimeFT

Voluntari - Dunarea Calarasi

Voluntari played Dunarea Calarasi at the Liga 1, Relegation round of Romania on May 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Luch-Energia1 - 0FakelFull TimeFT

Luch-Energia - Fakel

Luch-Energia played Fakel at the FNL of Russia on May 19. The match kicked off 07:00 UTC. Luch-Energia won 1-0.

SKA Khabarovsk1 - 0Nizhnyi NovgorodFull TimeFT

SKA Khabarovsk - Nizhnyi Novgorod

SKA Khabarovsk played Nizhnyi Novgorod at the FNL of Russia on May 19. The match kicked off 07:00 UTC. SKA Khabarovsk won 1-0.

Tom2 - 1Spartak-2Full TimeFT

Tom - Spartak-2

Tom played Spartak-2 at the FNL of Russia on May 19. The match kicked off 09:00 UTC. Tom won 2-1.

Sibir1 - 0AvangardFull TimeFT

Sibir - Avangard

Sibir played Avangard at the FNL of Russia on May 19. The match kicked off 10:00 UTC. Sibir won 1-0.

Tyumen1 - 2Zenit-2Full TimeFT

Tyumen - Zenit-2

Tyumen played Zenit-2 at the FNL of Russia on May 19. The match kicked off 10:00 UTC. Zenit-2 won 1-2.

Mordovia1 - 0BalticaFull TimeFT

Mordovia - Baltica

Mordovia played Baltica at the FNL of Russia on May 19. The match kicked off 12:00 UTC. Mordovia won 1-0.

Tambov1 - 0RotorFull TimeFT

Tambov - Rotor

Tambov played Rotor at the FNL of Russia on May 19. The match kicked off 12:00 UTC. Tambov won 1-0.

Chertanovo2 - 1KhimkiFull TimeFT

Chertanovo - Khimki

Chertanovo played Khimki at the FNL of Russia on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Chertanovo won 2-1.

Sochi0 - 0ShinnikFull TimeFT

Sochi - Shinnik

Sochi played Shinnik at the FNL of Russia on May 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

FK Krasnodar-20 - 0ArmavirFull TimeFT

FK Krasnodar-2 - Armavir

FK Krasnodar-2 played Armavir at the FNL of Russia on May 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Celtic2 - 1HeartsFull TimeFT

Celtic - Hearts

Celtic played Hearts at the Premier League, Championship Group of Scotland on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. Celtic won 2-1.

Hibernian1 - 2AberdeenFull TimeFT

Hibernian - Aberdeen

Hibernian played Aberdeen at the Premier League, Championship Group of Scotland on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. Aberdeen won 1-2.

Kilmarnock2 - 1RangersFull TimeFT

Kilmarnock - Rangers

Kilmarnock played Rangers at the Premier League, Championship Group of Scotland on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. Kilmarnock won 2-1.

Crvena Zvezda3 - 0NapredakFull TimeFT

Crvena Zvezda - Napredak

Crvena Zvezda played Napredak at the Super Liga, Championship round of Serbia on May 19. The match kicked off 17:00 UTC. Crvena Zvezda won 3-0.

Cukaricki1 - 1VojvodinaFull TimeFT

Cukaricki - Vojvodina

Cukaricki played Vojvodina at the Super Liga, Championship round of Serbia on May 19. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Partizan2 - 0Proleter Novi SadFull TimeFT

Partizan - Proleter Novi Sad

Partizan played Proleter Novi Sad at the Super Liga, Championship round of Serbia on May 19. The match kicked off 17:00 UTC. Partizan won 2-0.

Radnicki Nis2 - 2Mladost LucaniFull TimeFT

Radnicki Nis - Mladost Lucani

Radnicki Nis played Mladost Lucani at the Super Liga, Championship round of Serbia on May 19. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Backa Palanka0 - 1Dinamo VranjeFull TimeFT

Backa Palanka - Dinamo Vranje

Backa Palanka played Dinamo Vranje at the Super Liga, Relegation round of Serbia on May 19. The match kicked off 17:00 UTC. Dinamo Vranje won 0-1.

Rad1 - 1ZemunFull TimeFT

Rad - Zemun

Rad played Zemun at the Super Liga, Relegation round of Serbia on May 19. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Radnik Surdulica3 - 0Macva SabacFull TimeFT

Radnik Surdulica - Macva Sabac

Radnik Surdulica played Macva Sabac at the Super Liga, Relegation round of Serbia on May 19. The match kicked off 17:00 UTC. Radnik Surdulica won 3-0.

Spartak Subotica2 - 1VozdovacFull TimeFT

Spartak Subotica - Vozdovac

Spartak Subotica played Vozdovac at the Super Liga, Relegation round of Serbia on May 19. The match kicked off 17:00 UTC. Spartak Subotica won 2-1.

Krsko1 - 3AluminijFull TimeFT

Krsko - Aluminij

Krsko played Aluminij at the 1. SNL of Slovenia on May 19. The match kicked off 11:00 UTC. Aluminij won 1-3.

Mallorca1 - 0AlmeriaFull TimeFT

Mallorca - Almeria

Mallorca played Almeria at the Segunda Division of Spain on May 19. The match kicked off 10:00 UTC. Mallorca won 1-0.

Oviedo1 - 0NumanciaFull TimeFT

Oviedo - Numancia

Oviedo played Numancia at the Segunda Division of Spain on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. Oviedo won 1-0.

Cadiz0 - 0OsasunaFull TimeFT

Cadiz - Osasuna

Cadiz played Osasuna at the Segunda Division of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Las Palmas3 - 2Rayo MajadahondaFull TimeFT

Las Palmas - Rayo Majadahonda

Las Palmas played Rayo Majadahonda at the Segunda Division of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Las Palmas won 3-2.

Cordoba4 - 3GimnasticFull TimeFT

Cordoba - Gimnastic

Cordoba played Gimnastic at the Segunda Division of Spain on May 19. The match kicked off 18:00 UTC. Cordoba won 4-3.

Lugo1 - 0DeportivoFull TimeFT

Lugo - Deportivo

Lugo played Deportivo at the Segunda Division of Spain on May 19. The match kicked off 18:00 UTC. Lugo won 1-0.

Norrby3 - 0FrejFull TimeFT

Norrby - Frej

Norrby played Frej at the Superettan of Sweden on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Norrby won 3-0.

Trelleborg2 - 1OrgryteFull TimeFT

Trelleborg - Orgryte

Trelleborg played Orgryte at the Superettan of Sweden on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Trelleborg won 2-1.

Oster0 - 1MjallbyFull TimeFT

Oster - Mjallby

Oster played Mjallby at the Superettan of Sweden on May 19. The match kicked off 15:30 UTC. Mjallby won 0-1.

Malmo FF1 - 0KalmarFull TimeFT

Malmo FF - Kalmar

Malmo FF played Kalmar at the Allsvenskan of Sweden on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Malmo FF won 1-0.

Sirius3 - 4HackenFull TimeFT

Sirius - Hacken

Sirius played Hacken at the Allsvenskan of Sweden on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Hacken won 3-4.

Djurgarden2 - 0ElfsborgFull TimeFT

Djurgarden - Elfsborg

Djurgarden played Elfsborg at the Allsvenskan of Sweden on May 19. The match kicked off 15:30 UTC. Djurgarden won 2-0.

Basel2 - 1ThunFull TimeFT

Basel - Thun

Basel played Thun at the National Cup of Switzerland on May 19. The match kicked off 12:00 UTC. Basel won 2-1.

Akhisar Bld genclik2 - 2KayserisporFull TimeFT

Akhisar Bld genclik - Kayserispor

Akhisar Bld genclik played Kayserispor at the Super Lig of Turkey on May 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Bursaspor0 - 0GoztepeFull TimeFT

Bursaspor - Goztepe

Bursaspor played Goztepe at the Super Lig of Turkey on May 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Alanyaspor1 - 1RizesporFull TimeFT

Alanyaspor - Rizespor

Alanyaspor played Rizespor at the Super Lig of Turkey on May 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Galatasaray2 - 1Istanbul BasaksehirFull TimeFT

Galatasaray - Istanbul Basaksehir

Galatasaray played Istanbul Basaksehir at the Super Lig of Turkey on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Galatasaray won 2-1.

Oleksandria0 - 1LvivFull TimeFT

Oleksandria - Lviv

Oleksandria played Lviv at the Premier League, Championship Round of Ukraine on May 19. The match kicked off 11:00 UTC. Lviv won 0-1.

Zorya0 - 1Shakhtar DFull TimeFT

Zorya - Shakhtar D

Zorya played Shakhtar D at the Premier League, Championship Round of Ukraine on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. Shakhtar D won 0-1.

Tianjin Teda2 - 0Hebei CFFCFull TimeFT

Tianjin Teda - Hebei CFFC

Tianjin Teda played Hebei CFFC at the Super League of China on May 19. The match kicked off 07:30 UTC. Tianjin Teda won 2-0.

Shenzhen FC1 - 2Dalian YifangFull TimeFT

Shenzhen FC - Dalian Yifang

Shenzhen FC played Dalian Yifang at the Super League of China on May 19. The match kicked off 11:35 UTC. Dalian Yifang won 1-2.

Mito Hollyhock0 - 0Kashiwa ReysolFull TimeFT

Mito Hollyhock - Kashiwa Reysol

Mito Hollyhock played Kashiwa Reysol at the J-League 2 of Japan on May 19. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Renofa Yamaguchi2 - 3Tokyo VerdyFull TimeFT

Renofa Yamaguchi - Tokyo Verdy

Renofa Yamaguchi played Tokyo Verdy at the J-League 2 of Japan on May 19. The match kicked off 05:00 UTC. Tokyo Verdy won 2-3.

Tokushima Vortis1 - 1Montedio YamagataFull TimeFT

Tokushima Vortis - Montedio Yamagata

Tokushima Vortis played Montedio Yamagata at the J-League 2 of Japan on May 19. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Zweigen Kanazawa0 - 1V-Varen NagasakiFull TimeFT

Zweigen Kanazawa - V-Varen Nagasaki

Zweigen Kanazawa played V-Varen Nagasaki at the J-League 2 of Japan on May 19. The match kicked off 05:00 UTC. V-Varen Nagasaki won 0-1.

JEF United Ichihara5 - 1GifuFull TimeFT

JEF United Ichihara - Gifu

JEF United Ichihara played Gifu at the J-League 2 of Japan on May 19. The match kicked off 07:00 UTC. JEF United Ichihara won 5-1.

Machida Zelvia2 - 2Kyoto Purple SangaFull TimeFT

Machida Zelvia - Kyoto Purple Sanga

Machida Zelvia played Kyoto Purple Sanga at the J-League 2 of Japan on May 19. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Fagiano Okayama1 - 0FC RyukyuFull TimeFT

Fagiano Okayama - FC Ryukyu

Fagiano Okayama played FC Ryukyu at the J-League 2 of Japan on May 19. The match kicked off 08:00 UTC. Fagiano Okayama won 1-0.

Astana1 - 2Shakhter KaragandaFull TimeFT

Astana - Shakhter Karaganda

Astana played Shakhter Karaganda at the Premier League of Kazakhstan on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Shakhter Karaganda won 1-2.

Kairat2 - 1IrtishFull TimeFT

Kairat - Irtish

Kairat played Irtish at the Premier League of Kazakhstan on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Kairat won 2-1.

Daegu FC2 - 1Incheon UnitedFull TimeFT

Daegu FC - Incheon United

Daegu FC played Incheon United at the K-League 1 of Korea Republic on May 19. The match kicked off 05:00 UTC. Daegu FC won 2-1.

Gyeongnam FC1 - 2Pohang SteelersFull TimeFT

Gyeongnam FC - Pohang Steelers

Gyeongnam FC played Pohang Steelers at the K-League 1 of Korea Republic on May 19. The match kicked off 06:00 UTC. Pohang Steelers won 1-2.

Seongnam1 - 2Gangwon FCFull TimeFT

Seongnam - Gangwon FC

Seongnam played Gangwon FC at the K-League 1 of Korea Republic on May 19. The match kicked off 08:00 UTC. Gangwon FC won 1-2.

Sangju Sangmu1 - 3FC SeoulFull TimeFT

Sangju Sangmu - FC Seoul

Sangju Sangmu played FC Seoul at the K-League 1 of Korea Republic on May 19. The match kicked off 10:00 UTC. FC Seoul won 1-3.

Anyang0 - 1Asan MugunghwaFull TimeFT

Anyang - Asan Mugunghwa

Anyang played Asan Mugunghwa at the K-League 2 of Korea Republic on May 19. The match kicked off 08:00 UTC. Asan Mugunghwa won 0-1.

Olmaliq FK0 - 2SodgianaFull TimeFT

Olmaliq FK - Sodgiana

Olmaliq FK played Sodgiana at the PFL of Uzbekistan on May 19. The match kicked off 12:45 UTC. Sodgiana won 0-2.

Navbahor Namangan0 - 0Metallurg BekobodFull TimeFT

Navbahor Namangan - Metallurg Bekobod

Navbahor Namangan played Metallurg Bekobod at the PFL of Uzbekistan on May 19. The match kicked off 13:40 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Buxoro0 - 0Dinamo SamarkandFull TimeFT

Buxoro - Dinamo Samarkand

Buxoro played Dinamo Samarkand at the PFL of Uzbekistan on May 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Orlando City5 - 1FC CincinnatiFull TimeFT

Orlando City - FC Cincinnati

Orlando City played FC Cincinnati at the Major League Soccer of Usa on May 19. The match kicked off 19:00 UTC. Orlando City won 5-1.

New York Red Bulls0 - 0Atlanta UnitedHalf TimeHT

New York Red Bulls - Atlanta United

New York Red Bulls are playing Atlanta United at the Major League Soccer of Usa on May 19. The match kicked off 21:00 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

DallasLos Angeles FC23:30

Dallas - Los Angeles FC

Dallas are playing Los Angeles FC at the Major League Soccer of Usa on May 19. The match will kick off 23:30 UTC.

Los Angeles GalaxyColorado Rapids00:00

Los Angeles Galaxy - Colorado Rapids

Los Angeles Galaxy are playing Colorado Rapids at the Major League Soccer of Usa on May 20. The match will kick off 00:00 UTC.

Sao Paulo0 - 0BahiaFull TimeFT

Sao Paulo - Bahia

Sao Paulo played Bahia at the Serie A of Brasil on May 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Atletico-PR0 - 2CorinthiansFull TimeFT

Atletico-PR - Corinthians

Atletico-PR played Corinthians at the Serie A of Brasil on May 19. The match kicked off 19:00 UTC. Corinthians won 0-2.

Chapecoense1 - 3FortalezaFull TimeFT

Chapecoense - Fortaleza

Chapecoense played Fortaleza at the Serie A of Brasil on May 19. The match kicked off 19:00 UTC. Fortaleza won 1-3.

Goias1 - 0BotafogoFull TimeFT

Goias - Botafogo

Goias played Botafogo at the Serie A of Brasil on May 19. The match kicked off 19:00 UTC. Goias won 1-0.

Internacional2 - 0CSAFull TimeFT

Internacional - CSA

Internacional played CSA at the Serie A of Brasil on May 19. The match kicked off 19:00 UTC. Internacional won 2-0.

Ceara1 - 0Gremio20'

Ceara - Gremio

Ceara are playing Gremio at the Serie A of Brasil on May 19. The match kicked off 22:00 UTC. It's the first half and Ceara is winning 1-0.

Vasco0 - 0Avai Florianopolis21'

Vasco - Avai Florianopolis

Vasco are playing Avai Florianopolis at the Serie A of Brasil on May 19. The match kicked off 22:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

America MG1 - 2Sport RecifeFull TimeFT

America MG - Sport Recife

America MG played Sport Recife at the Serie B of Brasil on May 19. The match kicked off 19:00 UTC. Sport Recife won 1-2.

Huachipato1 - 0U. ConcepcionFull TimeFT

Huachipato - U. Concepcion

Huachipato played U. Concepcion at the Primera Division of Chile on May 19. The match kicked off 16:30 UTC. Huachipato won 1-0.

Coquimbo Unido1 - 1Deportivo IquiueFull TimeFT

Coquimbo Unido - Deportivo Iquiue

Coquimbo Unido played Deportivo Iquiue at the Primera Division of Chile on May 19. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Audax Italiano1 - 0Curico UnidoHalf TimeHT

Audax Italiano - Curico Unido

Audax Italiano are playing Curico Unido at the Primera Division of Chile on May 19. The match kicked off 21:30 UTC. It's half time and Audax Italiano is winning 1-0.

America de Quito1 - 1DelfinFull TimeFT

America de Quito - Delfin

America de Quito played Delfin at the Serie A of Ecuador on May 19. The match kicked off 19:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tecnico Universitario0 - 0Barcelona GuayaquilHalf TimeHT

Tecnico Universitario - Barcelona Guayaquil

Tecnico Universitario are playing Barcelona Guayaquil at the Serie A of Ecuador on May 19. The match kicked off 21:15 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

OlmedoMushuc Runa23:30

Olmedo - Mushuc Runa

Olmedo are playing Mushuc Runa at the Serie A of Ecuador on May 19. The match will kick off 23:30 UTC.

Sportivo San Lorenzo2 - 1Generali Diaz78'

Sportivo San Lorenzo - Generali Diaz

Sportivo San Lorenzo are playing Generali Diaz at the Apertura of Paraguay on May 19. The match kicked off 20:45 UTC. It's the second half and Sportivo San Lorenzo is winning 2-1.

Sol de AmericaCerro Porteno23:00

Sol de America - Cerro Porteno

Sol de America are playing Cerro Porteno at the Apertura of Paraguay on May 19. The match will kick off 23:00 UTC.

Molinos El Pirata0 - 1Academia CantolaoFull TimeFT

Molinos El Pirata - Academia Cantolao

Molinos El Pirata played Academia Cantolao at the Primera Division, Apertura of Peru on May 19. The match kicked off 16:15 UTC. Academia Cantolao won 0-1.

Univ. San Martin2 - 1Univ. Cesar VallejoFull TimeFT

Univ. San Martin - Univ. Cesar Vallejo

Univ. San Martin played Univ. Cesar Vallejo at the Primera Division, Apertura of Peru on May 19. The match kicked off 18:30 UTC. Univ. San Martin won 2-1.

Alianza Universidad2 - 0Alianza Lima88'

Alianza Universidad - Alianza Lima

Alianza Universidad are playing Alianza Lima at the Primera Division, Apertura of Peru on May 19. The match kicked off 20:30 UTC. It's the second half and Alianza Universidad is winning 2-0.

Universitario1 - 2Dep. Municipal62'

Universitario - Dep. Municipal

Universitario are playing Dep. Municipal at the Primera Division, Apertura of Peru on May 19. The match kicked off 21:00 UTC. It's the second half and Dep. Municipal is winning 1-2.

Boston River2 - 1Racing ClubFull TimeFT

Boston River - Racing Club

Boston River played Racing Club at the Apertura of Uruguay on May 19. The match kicked off 18:30 UTC. Boston River won 2-1.

Cerro Largo0 - 0Atletico ProgresoFull TimeFT

Cerro Largo - Atletico Progreso

Cerro Largo played Atletico Progreso at the Apertura of Uruguay on May 19. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Nacional M.0 - 0Defensor SportingHalf TimeHT

Nacional M. - Defensor Sporting

Nacional M. are playing Defensor Sporting at the Apertura of Uruguay on May 19. The match kicked off 21:30 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Perth Glory0 - 0Sydney FCFull TimeFT

Perth Glory - Sydney FC

Perth Glory played Sydney FC at the A-League, Final Rounds of Australia on May 19. The match kicked off 08:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Chile WColombia W22:30

Chile W - Colombia W

Chile W are playing Colombia W at the Friendlies - Woman of International on May 19. The match will kick off 22:30 UTC.

Jamaica WPanama W23:00

Jamaica W - Panama W

Jamaica W are playing Panama W at the Friendlies - Woman of International on May 19. The match will kick off 23:00 UTC.

Bylis4 - 0BesaFull TimeFT

Bylis - Besa

Bylis played Besa at the Division 1, Promotion Round of Albania on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. Bylis won 4-0.

Engordany1 - 1IC DescaldesFull TimeFT

Engordany - IC Descaldes

Engordany played IC Descaldes at the 1a Divisio, Championship Group of Andorra on May 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Santa Coloma3 - 1UE Santa JuliaFull TimeFT

Santa Coloma - UE Santa Julia

Santa Coloma played UE Santa Julia at the 1a Divisio, Championship Group of Andorra on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. Santa Coloma won 3-1.

Encamp1 - 0LusitanosFull TimeFT

Encamp - Lusitanos

Encamp played Lusitanos at the 1a Divisio, Relegation Group of Andorra on May 19. The match kicked off 10:00 UTC. Encamp won 1-0.

UE Santa Coloma3 - 1OrdinoFull TimeFT

UE Santa Coloma - Ordino

UE Santa Coloma played Ordino at the 1a Divisio, Relegation Group of Andorra on May 19. The match kicked off 10:00 UTC. UE Santa Coloma won 3-1.

Shirak0 - 1Ararat-ArmeniaFull TimeFT

Shirak - Ararat-Armenia

Shirak played Ararat-Armenia at the Premier League of Armenia on May 19. The match kicked off 11:00 UTC. Ararat-Armenia won 0-1.

Artsakh1 - 1AlashkertFull TimeFT

Artsakh - Alashkert

Artsakh played Alashkert at the Premier League of Armenia on May 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Admira-24 - 0St. Polten-2Full TimeFT

Admira-2 - St. Polten-2

Admira-2 played St. Polten-2 at the Regionalliga, Ost of Austria on May 19. The match kicked off 14:30 UTC. Admira-2 won 4-0.

Vorderland W3 - 3Sudburgenland WFull TimeFT

Vorderland W - Sudburgenland W

Vorderland W played Sudburgenland W at the Frauenliga - Women of Austria on May 19. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Bergheim W6 - 1Innsbruck WFull TimeFT

Bergheim W - Innsbruck W

Bergheim W played Innsbruck W at the Frauenliga - Women of Austria on May 19. The match kicked off 10:00 UTC. Bergheim W won 6-1.

Sturm W4 - 1Altenmarkt WFull TimeFT

Sturm W - Altenmarkt W

Sturm W played Altenmarkt W at the Frauenliga - Women of Austria on May 19. The match kicked off 12:00 UTC. Sturm W won 4-1.

St. Polten W5 - 0Union Kleinmunchen WFull TimeFT

St. Polten W - Union Kleinmunchen W

St. Polten W played Union Kleinmunchen W at the Frauenliga - Women of Austria on May 19. The match kicked off 12:30 UTC. St. Polten W won 5-0.

Gabala1 - 0SumgayitFull TimeFT

Gabala - Sumgayit

Gabala played Sumgayit at the National Cup of Azerbaijan on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Gabala won 1-0.

Nadezhda W0 - 4RGUOR WFull TimeFT

Nadezhda W - RGUOR W

Nadezhda W played RGUOR W at the Premier League - Women of Belarus on May 19. The match kicked off 11:00 UTC. RGUOR W won 0-4.

Zorka W0 - 2Minsk WFull TimeFT

Zorka W - Minsk W

Zorka W played Minsk W at the Premier League - Women of Belarus on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. Minsk W won 0-2.

Slavyanka W1 - 2BOTSOR WFull TimeFT

Slavyanka W - BOTSOR W

Slavyanka W played BOTSOR W at the Premier League - Women of Belarus on May 19. The match kicked off 15:45 UTC. BOTSOR W won 1-2.

Arda Kardzhali1 - 0CSKA 1948 SofiaFull TimeFT

Arda Kardzhali - CSKA 1948 Sofia

Arda Kardzhali played CSKA 1948 Sofia at the B PFG of Bulgaria on May 19. The match kicked off 12:00 UTC. Arda Kardzhali won 1-0.

Chernomorets Balchik2 - 1NesebrFull TimeFT

Chernomorets Balchik - Nesebr

Chernomorets Balchik played Nesebr at the B PFG of Bulgaria on May 19. The match kicked off 12:00 UTC. Chernomorets Balchik won 2-1.

Dobrudzha1 - 2Strumska slavaFull TimeFT

Dobrudzha - Strumska slava

Dobrudzha played Strumska slava at the B PFG of Bulgaria on May 19. The match kicked off 12:00 UTC. Strumska slava won 1-2.

Ludogorets-20 - 0LovechFull TimeFT

Ludogorets-2 - Lovech

Ludogorets-2 played Lovech at the B PFG of Bulgaria on May 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Montana2 - 0PirinFull TimeFT

Montana - Pirin

Montana played Pirin at the B PFG of Bulgaria on May 19. The match kicked off 12:00 UTC. Montana won 2-0.

Pomorie2 - 2Botev GalabovoFull TimeFT

Pomorie - Botev Galabovo

Pomorie played Botev Galabovo at the B PFG of Bulgaria on May 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Tsarsko selo1 - 1Kariana ErdenFull TimeFT

Tsarsko selo - Kariana Erden

Tsarsko selo played Kariana Erden at the B PFG of Bulgaria on May 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Dunav Ruse0 - 1Septemvri SofiaFull TimeFT

Dunav Ruse - Septemvri Sofia

Dunav Ruse played Septemvri Sofia at the A PFG, Playoffs of Bulgaria on May 19. The match kicked off 17:00 UTC. Septemvri Sofia won 0-1.

Dinamo Zagreb-20 - 0Hrvatski DragovoljacFull TimeFT

Dinamo Zagreb-2 - Hrvatski Dragovoljac

Dinamo Zagreb-2 played Hrvatski Dragovoljac at the 2 HNL of Croatia on May 19. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

AEK Larnaca2 - 1OmoniaFull TimeFT

AEK Larnaca - Omonia

AEK Larnaca played Omonia at the 1. Division, Championship Group of Cyprus on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. AEK Larnaca won 2-1.

Nea Salamis2 - 1Apollon LimassolFull TimeFT

Nea Salamis - Apollon Limassol

Nea Salamis played Apollon Limassol at the 1. Division, Championship Group of Cyprus on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Nea Salamis won 2-1.

Liberec W0 - 8Slavia Praha WFull TimeFT

Liberec W - Slavia Praha W

Liberec W played Slavia Praha W at the 1 Liga: Championship Round - Women of Czech Republic on May 19. The match kicked off 13:30 UTC. Slavia Praha W won 0-8.

Hradec Kralove W0 - 1Plzen WFull TimeFT

Hradec Kralove W - Plzen W

Hradec Kralove W played Plzen W at the 1 Liga: Relegation Round - Women of Czech Republic on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. Plzen W won 0-1.

Bohemians 1905 U-211 - 0Plzen U-21Full TimeFT

Bohemians 1905 U-21 - Plzen U-21

Bohemians 1905 U-21 played Plzen U-21 at the Juniorska Liga, Championship round of Czech Republic on May 19. The match kicked off 09:00 UTC. Bohemians 1905 U-21 won 1-0.

Trinec U-210 - 0Jablonec U-21Full TimeFT

Trinec U-21 - Jablonec U-21

Trinec U-21 played Jablonec U-21 at the Juniorska Liga, Relegation Round of Czech Republic on May 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sokol Zapy3 - 2PrevysovFull TimeFT

Sokol Zapy - Prevysov

Sokol Zapy played Prevysov at the 3. liga, CFL of Czech Republic on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. Sokol Zapy won 3-2.

Fremad Amager3 - 4SilkeborgFull TimeFT

Fremad Amager - Silkeborg

Fremad Amager played Silkeborg at the Division 1 of Denmark on May 19. The match kicked off 11:45 UTC. Silkeborg won 3-4.

Hvidovre0 - 1ViborgFull TimeFT

Hvidovre - Viborg

Hvidovre played Viborg at the Division 1 of Denmark on May 19. The match kicked off 11:45 UTC. Viborg won 0-1.

Lyngby2 - 0NaestvedFull TimeFT

Lyngby - Naestved

Lyngby played Naestved at the Division 1 of Denmark on May 19. The match kicked off 11:45 UTC. Lyngby won 2-0.

Nykobing3 - 3HelsingorFull TimeFT

Nykobing - Helsingor

Nykobing played Helsingor at the Division 1 of Denmark on May 19. The match kicked off 11:45 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Roskilde3 - 2FredericiaFull TimeFT

Roskilde - Fredericia

Roskilde played Fredericia at the Division 1 of Denmark on May 19. The match kicked off 11:45 UTC. Roskilde won 3-2.

Thisted2 - 3KogeFull TimeFT

Thisted - Koge

Thisted played Koge at the Division 1 of Denmark on May 19. The match kicked off 11:45 UTC. Koge won 2-3.

AB Copenhagen1 - 2BrabrandFull TimeFT

AB Copenhagen - Brabrand

AB Copenhagen played Brabrand at the Division 2, Promiotion round of Denmark on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Brabrand won 1-2.

Sydvest5 - 0MarienlystFull TimeFT

Sydvest - Marienlyst

Sydvest played Marienlyst at the Division 2, Relegation round of Denmark on May 19. The match kicked off 12:00 UTC. Sydvest won 5-0.

B 73 Slagelse1 - 1AvartaFull TimeFT

B 73 Slagelse - Avarta

B 73 Slagelse played Avarta at the Division 2, Relegation round of Denmark on May 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Farum W6 - 0Vildbjerg WFull TimeFT

Farum W - Vildbjerg W

Farum W played Vildbjerg W at the Elitedivisionen, Relegation - Women of Denmark on May 19. The match kicked off 12:30 UTC. Farum W won 6-0.

Leyton Orient0 - 1FyldeFull TimeFT

Leyton Orient - Fylde

Leyton Orient played Fylde at the FA Trophy of England on May 19. The match kicked off 15:15 UTC. Fylde won 0-1.

Vaprus Parnu5 - 0Tarvas RakvereFull TimeFT

Vaprus Parnu - Tarvas Rakvere

Vaprus Parnu played Tarvas Rakvere at the Esiliiga A of Estonia on May 19. The match kicked off 10:00 UTC. Vaprus Parnu won 5-0.

Elva1 - 2LegionFull TimeFT

Elva - Legion

Elva played Legion at the Esiliiga A of Estonia on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Legion won 1-2.

HB Torshavn4 - 1KI KlaksvikFull TimeFT

HB Torshavn - KI Klaksvik

HB Torshavn played KI Klaksvik at the Meistaradeildin of Faroe Islands on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. HB Torshavn won 4-1.

Streymur1 - 8NSI RunavikFull TimeFT

Streymur - NSI Runavik

Streymur played NSI Runavik at the Meistaradeildin of Faroe Islands on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. NSI Runavik won 1-8.

AB Argir2 - 2TBFull TimeFT

AB Argir - TB

AB Argir played TB at the Meistaradeildin of Faroe Islands on May 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

MP4 - 0KiffenFull TimeFT

MP - Kiffen

MP played Kiffen at the Kakkonen, Group A of Finland on May 19. The match kicked off 15:30 UTC. MP won 4-0.

PEPO2 - 2NJSFull TimeFT

PEPO - NJS

PEPO played NJS at the Kakkonen, Group A of Finland on May 19. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Honka-21 - 3GnistanFull TimeFT

Honka-2 - Gnistan

Honka-2 played Gnistan at the Kakkonen, Group B of Finland on May 19. The match kicked off 15:30 UTC. Gnistan won 1-3.

GBK6 - 0VPS-2Full TimeFT

GBK - VPS-2

GBK played VPS-2 at the Kakkonen, Group C of Finland on May 19. The match kicked off 15:30 UTC. GBK won 6-0.

Germania Egestorf1 - 3Eintracht NorderstedtFull TimeFT

Germania Egestorf - Eintracht Norderstedt

Germania Egestorf played Eintracht Norderstedt at the Regionalliga Nord of Germany on May 19. The match kicked off 12:00 UTC. Eintracht Norderstedt won 1-3.

Jeddeloh3 - 3DrochtersenFull TimeFT

Jeddeloh - Drochtersen

Jeddeloh played Drochtersen at the Regionalliga Nord of Germany on May 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Lupo-Martini1 - 2LSK HansaFull TimeFT

Lupo-Martini - LSK Hansa

Lupo-Martini played LSK Hansa at the Regionalliga Nord of Germany on May 19. The match kicked off 12:00 UTC. LSK Hansa won 1-2.

St. Pauli-22 - 3HavelseFull TimeFT

St. Pauli-2 - Havelse

St. Pauli-2 played Havelse at the Regionalliga Nord of Germany on May 19. The match kicked off 12:00 UTC. Havelse won 2-3.

Vfb Oldenburg3 - 4Weiche FlensburgFull TimeFT

Vfb Oldenburg - Weiche Flensburg

Vfb Oldenburg played Weiche Flensburg at the Regionalliga Nord of Germany on May 19. The match kicked off 12:00 UTC. Weiche Flensburg won 3-4.

Wuppertaler2 - 4Koln-2Full TimeFT

Wuppertaler - Koln-2

Wuppertaler played Koln-2 at the Regionalliga West of Germany on May 19. The match kicked off 12:00 UTC. Koln-2 won 2-4.

Ginsheim5 - 2Hunfelder SVFull TimeFT

Ginsheim - Hunfelder SV

Ginsheim played Hunfelder SV at the Oberliga, Hessen of Germany on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Ginsheim won 5-2.

Schwachhausen5 - 1Habenhauser FVFull TimeFT

Schwachhausen - Habenhauser FV

Schwachhausen played Habenhauser FV at the Oberliga, Bremen of Germany on May 19. The match kicked off 09:30 UTC. Schwachhausen won 5-1.

Blumenthaler SV0 - 4OberneulandFull TimeFT

Blumenthaler SV - Oberneuland

Blumenthaler SV played Oberneuland at the Oberliga, Bremen of Germany on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Oberneuland won 0-4.

Borgfeld2 - 3Brinkumer SVFull TimeFT

Borgfeld - Brinkumer SV

Borgfeld played Brinkumer SV at the Oberliga, Bremen of Germany on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Brinkumer SV won 2-3.

Hastedt3 - 3BTS NeustadtFull TimeFT

Hastedt - BTS Neustadt

Hastedt played BTS Neustadt at the Oberliga, Bremen of Germany on May 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Leher TS3 - 3Aumund-VegesackFull TimeFT

Leher TS - Aumund-Vegesack

Leher TS played Aumund-Vegesack at the Oberliga, Bremen of Germany on May 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

OSC Bremerhaven3 - 1GeestemundeFull TimeFT

OSC Bremerhaven - Geestemunde

OSC Bremerhaven played Geestemunde at the Oberliga, Bremen of Germany on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. OSC Bremerhaven won 3-1.

SFL Bremerhaven5 - 2VatansporFull TimeFT

SFL Bremerhaven - Vatanspor

SFL Bremerhaven played Vatanspor at the Oberliga, Bremen of Germany on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. SFL Bremerhaven won 5-2.

Altludersdorf4 - 1StrausbergFull TimeFT

Altludersdorf - Strausberg

Altludersdorf played Strausberg at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on May 19. The match kicked off 12:00 UTC. Altludersdorf won 4-1.

Hansa-26 - 1NeustrelitzFull TimeFT

Hansa-2 - Neustrelitz

Hansa-2 played Neustrelitz at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on May 19. The match kicked off 12:00 UTC. Hansa-2 won 6-1.

Hertha Zehlendorf4 - 1CFC HerthaFull TimeFT

Hertha Zehlendorf - CFC Hertha

Hertha Zehlendorf played CFC Hertha at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on May 19. The match kicked off 12:00 UTC. Hertha Zehlendorf won 4-1.

Blau-Weiss 90 Berlin4 - 2Greifswalder FCFull TimeFT

Blau-Weiss 90 Berlin - Greifswalder FC

Blau-Weiss 90 Berlin played Greifswalder FC at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on May 19. The match kicked off 12:30 UTC. Blau-Weiss 90 Berlin won 4-2.

Einheit Rudolstadt1 - 1Carl Zeiss Jena-2Full TimeFT

Einheit Rudolstadt - Carl Zeiss Jena-2

Einheit Rudolstadt played Carl Zeiss Jena-2 at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on May 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hohenstein-Ernstthal2 - 3KrieschowFull TimeFT

Hohenstein-Ernstthal - Krieschow

Hohenstein-Ernstthal played Krieschow at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on May 19. The match kicked off 12:00 UTC. Krieschow won 2-3.

Internacional Leipzig0 - 2Chemie LeipzigFull TimeFT

Internacional Leipzig - Chemie Leipzig

Internacional Leipzig played Chemie Leipzig at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on May 19. The match kicked off 12:00 UTC. Chemie Leipzig won 0-2.

Wismut Gera0 - 3PlauenFull TimeFT

Wismut Gera - Plauen

Wismut Gera played Plauen at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on May 19. The match kicked off 12:00 UTC. Plauen won 0-3.

Brunninghausen0 - 0SiegenFull TimeFT

Brunninghausen - Siegen

Brunninghausen played Siegen at the Oberliga, Westfalen of Germany on May 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Eintracht Rheine3 - 2Westfalia HerneFull TimeFT

Eintracht Rheine - Westfalia Herne

Eintracht Rheine played Westfalia Herne at the Oberliga, Westfalen of Germany on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Eintracht Rheine won 3-2.

Ennepetal1 - 3GuterslohFull TimeFT

Ennepetal - Gutersloh

Ennepetal played Gutersloh at the Oberliga, Westfalen of Germany on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Gutersloh won 1-3.

Erndtebruck2 - 0GievenbeckFull TimeFT

Erndtebruck - Gievenbeck

Erndtebruck played Gievenbeck at the Oberliga, Westfalen of Germany on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Erndtebruck won 2-0.

Hammer SpVg3 - 0Holzwickeder SCFull TimeFT

Hammer SpVg - Holzwickeder SC

Hammer SpVg played Holzwickeder SC at the Oberliga, Westfalen of Germany on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Hammer SpVg won 3-0.

Paderborn-20 - 0ASC DortmundFull TimeFT

Paderborn-2 - ASC Dortmund

Paderborn-2 played ASC Dortmund at the Oberliga, Westfalen of Germany on May 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Schalke-23 - 0Westfalia RhynernFull TimeFT

Schalke-2 - Westfalia Rhynern

Schalke-2 played Westfalia Rhynern at the Oberliga, Westfalen of Germany on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Schalke-2 won 3-0.

Sprockhovel4 - 2SchermbeckFull TimeFT

Sprockhovel - Schermbeck

Sprockhovel played Schermbeck at the Oberliga, Westfalen of Germany on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Sprockhovel won 4-2.

TuS Haltern1 - 0AhlenFull TimeFT

TuS Haltern - Ahlen

TuS Haltern played Ahlen at the Oberliga, Westfalen of Germany on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. TuS Haltern won 1-0.

Germania Ratingen3 - 2HildenFull TimeFT

Germania Ratingen - Hilden

Germania Ratingen played Hilden at the Oberliga, Niederrhein of Germany on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Germania Ratingen won 3-2.

Homberg9 - 1VfB SpeldorfFull TimeFT

Homberg - VfB Speldorf

Homberg played VfB Speldorf at the Oberliga, Niederrhein of Germany on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Homberg won 9-1.

Kleve4 - 2MeerbuschFull TimeFT

Kleve - Meerbusch

Kleve played Meerbusch at the Oberliga, Niederrhein of Germany on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Kleve won 4-2.

SF Baumberg4 - 2FC BocholtFull TimeFT

SF Baumberg - FC Bocholt

SF Baumberg played FC Bocholt at the Oberliga, Niederrhein of Germany on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. SF Baumberg won 4-2.

SW Essen0 - 21880 DusseldorfFull TimeFT

SW Essen - 1880 Dusseldorf

SW Essen played 1880 Dusseldorf at the Oberliga, Niederrhein of Germany on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. 1880 Dusseldorf won 0-2.

Union Nettetal0 - 0SC VelbertFull TimeFT

Union Nettetal - SC Velbert

Union Nettetal played SC Velbert at the Oberliga, Niederrhein of Germany on May 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dusseldorf West4 - 1SchonnebeckFull TimeFT

Dusseldorf West - Schonnebeck

Dusseldorf West played Schonnebeck at the Oberliga, Niederrhein of Germany on May 19. The match kicked off 13:30 UTC. Dusseldorf West won 4-1.

FSV Duisburg3 - 5MonheimFull TimeFT

FSV Duisburg - Monheim

FSV Duisburg played Monheim at the Oberliga, Niederrhein of Germany on May 19. The match kicked off 13:30 UTC. Monheim won 3-5.

Alfter1 - 6Duren MerzenichFull TimeFT

Alfter - Duren Merzenich

Alfter played Duren Merzenich at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Duren Merzenich won 1-6.

Borussia Freialdenhoven1 - 2DeutzFull TimeFT

Borussia Freialdenhoven - Deutz

Borussia Freialdenhoven played Deutz at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Deutz won 1-2.

Breinig2 - 3Siegburger SVFull TimeFT

Breinig - Siegburger SV

Breinig played Siegburger SV at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Siegburger SV won 2-3.

Hennef 054 - 1VichttalFull TimeFT

Hennef 05 - Vichttal

Hennef 05 played Vichttal at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Hennef 05 won 4-1.

Hurth1 - 2Bergisch GladbachFull TimeFT

Hurth - Bergisch Gladbach

Hurth played Bergisch Gladbach at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Bergisch Gladbach won 1-2.

Viktoria Arnoldsweiler3 - 0MertenFull TimeFT

Viktoria Arnoldsweiler - Merten

Viktoria Arnoldsweiler played Merten at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Viktoria Arnoldsweiler won 3-0.

Platanias0 - 0OFIFull TimeFT

Platanias - OFI

Platanias played OFI at the Football League, Promotion playoff of Greece on May 19. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Giannina U-200 - 0Larisa U-20Full TimeFT

Giannina U-20 - Larisa U-20

Giannina U-20 played Larisa U-20 at the U-20 Super League of Greece on May 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Debrecen4 - 1PaksFull TimeFT

Debrecen - Paks

Debrecen played Paks at the NB I of Hungary on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. Debrecen won 4-1.

Diosgyor3 - 0UjpestFull TimeFT

Diosgyor - Ujpest

Diosgyor played Ujpest at the NB I of Hungary on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. Diosgyor won 3-0.

Haladas1 - 1VidiFull TimeFT

Haladas - Vidi

Haladas played Vidi at the NB I of Hungary on May 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

MTK1 - 4HonvedFull TimeFT

MTK - Honved

MTK played Honved at the NB I of Hungary on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. Honved won 1-4.

Puskas1 - 1FerencvarosFull TimeFT

Puskas - Ferencvaros

Puskas played Ferencvaros at the NB I of Hungary on May 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Varda2 - 1MezokovesdFull TimeFT

Varda - Mezokovesd

Varda played Mezokovesd at the NB I of Hungary on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. Varda won 2-1.

Balmazujvaros4 - 0VacFull TimeFT

Balmazujvaros - Vac

Balmazujvaros played Vac at the NB II of Hungary on May 19. The match kicked off 12:30 UTC. Balmazujvaros won 4-0.

Bekescsaba0 - 3KazincbarcikaiFull TimeFT

Bekescsaba - Kazincbarcikai

Bekescsaba played Kazincbarcikai at the NB II of Hungary on May 19. The match kicked off 12:30 UTC. Kazincbarcikai won 0-3.

Csakvar0 - 4BudaorsFull TimeFT

Csakvar - Budaors

Csakvar played Budaors at the NB II of Hungary on May 19. The match kicked off 12:30 UTC. Budaors won 0-4.

Gyor2 - 0MosonmagyarovarFull TimeFT

Gyor - Mosonmagyarovar

Gyor played Mosonmagyarovar at the NB II of Hungary on May 19. The match kicked off 12:30 UTC. Gyor won 2-0.

Kaposvar3 - 1SoroksarFull TimeFT

Kaposvar - Soroksar

Kaposvar played Soroksar at the NB II of Hungary on May 19. The match kicked off 12:30 UTC. Kaposvar won 3-1.

Monori2 - 1BudafokiFull TimeFT

Monori - Budafoki

Monori played Budafoki at the NB II of Hungary on May 19. The match kicked off 12:30 UTC. Monori won 2-1.

Nyiregyhaza1 - 1GyirmotFull TimeFT

Nyiregyhaza - Gyirmot

Nyiregyhaza played Gyirmot at the NB II of Hungary on May 19. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Siofok2 - 0CegledFull TimeFT

Siofok - Cegled

Siofok played Cegled at the NB II of Hungary on May 19. The match kicked off 12:30 UTC. Siofok won 2-0.

Tiszakecske1 - 1DorogFull TimeFT

Tiszakecske - Dorog

Tiszakecske played Dorog at the NB II of Hungary on May 19. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Vasas0 - 5ZalaegerszegFull TimeFT

Vasas - Zalaegerszeg

Vasas played Zalaegerszeg at the NB II of Hungary on May 19. The match kicked off 12:30 UTC. Zalaegerszeg won 0-5.

Hapoel Beer Sheva1 - 0Hapoel HaderaFull TimeFT

Hapoel Beer Sheva - Hapoel Hadera

Hapoel Beer Sheva played Hapoel Hadera at the Ligat Al, Championship Group of Israel on May 19. The match kicked off 17:30 UTC. Hapoel Beer Sheva won 1-0.

Maccabi Haifa1 - 1Maccabi Tel AvivFull TimeFT

Maccabi Haifa - Maccabi Tel Aviv

Maccabi Haifa played Maccabi Tel Aviv at the Ligat Al, Championship Group of Israel on May 19. The match kicked off 17:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Maccabi Netanya0 - 2Bnei YehudaFull TimeFT

Maccabi Netanya - Bnei Yehuda

Maccabi Netanya played Bnei Yehuda at the Ligat Al, Championship Group of Israel on May 19. The match kicked off 17:30 UTC. Bnei Yehuda won 0-2.

Carrarese2 - 2PistoieseFull TimeFT

Carrarese - Pistoiese

Carrarese played Pistoiese at the Serie C1, Play-off of Italy on May 19. The match kicked off 13:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Arezzo3 - 0ViterbeseFull TimeFT

Arezzo - Viterbese

Arezzo played Viterbese at the Serie C1, Play-off of Italy on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Arezzo won 3-0.

Monza1 - 3ImoleseFull TimeFT

Monza - Imolese

Monza played Imolese at the Serie C1, Play-off of Italy on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Imolese won 1-3.

Potenza1 - 1CataniaFull TimeFT

Potenza - Catania

Potenza played Catania at the Serie C1, Play-off of Italy on May 19. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Feralpi Salo1 - 0CatanzaroFull TimeFT

Feralpi Salo - Catanzaro

Feralpi Salo played Catanzaro at the Serie C1, Play-off of Italy on May 19. The match kicked off 18:00 UTC. Feralpi Salo won 1-0.

Virtus Verona1 - 0RiminiFull TimeFT

Virtus Verona - Rimini

Virtus Verona played Rimini at the Serie C1, play-out of Italy on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. Virtus Verona won 1-0.

Torino U-191 - 3Sassuolo U-19Full TimeFT

Torino U-19 - Sassuolo U-19

Torino U-19 played Sassuolo U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on May 19. The match kicked off 08:00 UTC. Sassuolo U-19 won 1-3.

Atalanta U-192 - 1Inter U-19Full TimeFT

Atalanta U-19 - Inter U-19

Atalanta U-19 played Inter U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on May 19. The match kicked off 10:00 UTC. Atalanta U-19 won 2-1.

New Project1 - 1FK RezekneFull TimeFT

New Project - FK Rezekne

New Project played FK Rezekne at the 1.Liga of Latvia on May 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tukums3 - 0AudaFull TimeFT

Tukums - Auda

Tukums played Auda at the 1.Liga of Latvia on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Tukums won 3-0.

Trakai-21 - 2Dziugas TelsiaiFull TimeFT

Trakai-2 - Dziugas Telsiai

Trakai-2 played Dziugas Telsiai at the 1 Lyga of Lithuania on May 19. The match kicked off 12:00 UTC. Dziugas Telsiai won 1-2.

BFA0 - 0Vilniaus VytisFull TimeFT

BFA - Vilniaus Vytis

BFA played Vilniaus Vytis at the 1 Lyga of Lithuania on May 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Atmosfera0 - 2PakruojisFull TimeFT

Atmosfera - Pakruojis

Atmosfera played Pakruojis at the 1 Lyga of Lithuania on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. Pakruojis won 0-2.

Dudelange5 - 3Hamm BenficaFull TimeFT

Dudelange - Hamm Benfica

Dudelange played Hamm Benfica at the Fortis League of Luxembourg on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. Dudelange won 5-3.

FC Racing Union0 - 3EtzellaFull TimeFT

FC Racing Union - Etzella

FC Racing Union played Etzella at the Fortis League of Luxembourg on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. Etzella won 0-3.

Fola Esch2 - 5Jeunesse EschFull TimeFT

Fola Esch - Jeunesse Esch

Fola Esch played Jeunesse Esch at the Fortis League of Luxembourg on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. Jeunesse Esch won 2-5.

Mondorf-les-Bains0 - 0DifferdangeFull TimeFT

Mondorf-les-Bains - Differdange

Mondorf-les-Bains played Differdange at the Fortis League of Luxembourg on May 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Petange2 - 0RosportFull TimeFT

Petange - Rosport

Petange played Rosport at the Fortis League of Luxembourg on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. Petange won 2-0.

Progres Niedercorn3 - 0RumelangeFull TimeFT

Progres Niedercorn - Rumelange

Progres Niedercorn played Rumelange at the Fortis League of Luxembourg on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. Progres Niedercorn won 3-0.

UNA Strassen3 - 4HostertFull TimeFT

UNA Strassen - Hostert

UNA Strassen played Hostert at the Fortis League of Luxembourg on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. Hostert won 3-4.

Speranta1 - 0ZimbruFull TimeFT

Speranta - Zimbru

Speranta played Zimbru at the Divizia Nationala of Moldova on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. Speranta won 1-0.

Petrocub1 - 1MilsamiFull TimeFT

Petrocub - Milsami

Petrocub played Milsami at the Divizia Nationala of Moldova on May 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Dacia-Buiucani2 - 0GranicerulFull TimeFT

Dacia-Buiucani - Granicerul

Dacia-Buiucani played Granicerul at the Divizia A of Moldova on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. Dacia-Buiucani won 2-0.

Spartanii Selemet11 - 0Sparta SCFull TimeFT

Spartanii Selemet - Sparta SC

Spartanii Selemet played Sparta SC at the Divizia A of Moldova on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. Spartanii Selemet won 11-0.

Ungheni1 - 2Iskra Stali RibnitaFull TimeFT

Ungheni - Iskra Stali Ribnita

Ungheni played Iskra Stali Ribnita at the Divizia A of Moldova on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. Iskra Stali Ribnita won 1-2.

Lovcen Cetinje1 - 3OFK TitogradFull TimeFT

Lovcen Cetinje - OFK Titograd

Lovcen Cetinje played OFK Titograd at the 1. Division of Montenegro on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. OFK Titograd won 1-3.

Mornar0 - 3ZetaFull TimeFT

Mornar - Zeta

Mornar played Zeta at the 1. Division of Montenegro on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. Zeta won 0-3.

OFK Petrovac0 - 4IskraFull TimeFT

OFK Petrovac - Iskra

OFK Petrovac played Iskra at the 1. Division of Montenegro on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. Iskra won 0-4.

Rudar Pljevlja2 - 2BuducnostFull TimeFT

Rudar Pljevlja - Buducnost

Rudar Pljevlja played Buducnost at the 1. Division of Montenegro on May 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sutjeska Niksic2 - 0Grbalj RadanoviciFull TimeFT

Sutjeska Niksic - Grbalj Radanovici

Sutjeska Niksic played Grbalj Radanovici at the 1. Division of Montenegro on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. Sutjeska Niksic won 2-0.

Go Ahead Eagles2 - 2Den BoschFull TimeFT

Go Ahead Eagles - Den Bosch

Go Ahead Eagles played Den Bosch at the Eerste Divisie Playoff of Netherlands on May 19. The match kicked off 10:15 UTC and ended in a draw 2 - 2.

RKC2 - 1ExcelsiorFull TimeFT

RKC - Excelsior

RKC played Excelsior at the Eerste Divisie Playoff of Netherlands on May 19. The match kicked off 12:30 UTC. RKC won 2-1.

FC Oss0 - 2Sparta RotterdamFull TimeFT

FC Oss - Sparta Rotterdam

FC Oss played Sparta Rotterdam at the Eerste Divisie Playoff of Netherlands on May 19. The match kicked off 14:45 UTC. Sparta Rotterdam won 0-2.

Cambuur Leeuwarden1 - 1De GraafschapFull TimeFT

Cambuur Leeuwarden - De Graafschap

Cambuur Leeuwarden played De Graafschap at the Eerste Divisie Playoff of Netherlands on May 19. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Belasica Strumica0 - 1RabotnickiFull TimeFT

Belasica Strumica - Rabotnicki

Belasica Strumica played Rabotnicki at the Prva liga of North Macedonia on May 19. The match kicked off 14:30 UTC. Rabotnicki won 0-1.

Makedonija2 - 0SileksFull TimeFT

Makedonija - Sileks

Makedonija played Sileks at the Prva liga of North Macedonia on May 19. The match kicked off 14:30 UTC. Makedonija won 2-0.

Shkendija4 - 1Academy PandevFull TimeFT

Shkendija - Academy Pandev

Shkendija played Academy Pandev at the Prva liga of North Macedonia on May 19. The match kicked off 14:30 UTC. Shkendija won 4-1.

Shkupi2 - 2Renova DzepcisteFull TimeFT

Shkupi - Renova Dzepciste

Shkupi played Renova Dzepciste at the Prva liga of North Macedonia on May 19. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Vardar6 - 0PobedaFull TimeFT

Vardar - Pobeda

Vardar played Pobeda at the Prva liga of North Macedonia on May 19. The match kicked off 14:30 UTC. Vardar won 6-0.

Kolbotn W0 - 0Klepp WFull TimeFT

Kolbotn W - Klepp W

Kolbotn W played Klepp W at the Toppserien - Women of Norway on May 19. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Sandviken W1 - 3Lillestrom WFull TimeFT

Sandviken W - Lillestrom W

Sandviken W played Lillestrom W at the Toppserien - Women of Norway on May 19. The match kicked off 12:30 UTC. Lillestrom W won 1-3.

Roa W2 - 2Avaldsnes WFull TimeFT

Roa W - Avaldsnes W

Roa W played Avaldsnes W at the Toppserien - Women of Norway on May 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Bryne2 - 2ByasenFull TimeFT

Bryne - Byasen

Bryne played Byasen at the 2. Division, Group 1 of Norway on May 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Fram Larvik6 - 1SenjaFull TimeFT

Fram Larvik - Senja

Fram Larvik played Senja at the 2. Division, Group 2 of Norway on May 19. The match kicked off 11:00 UTC. Fram Larvik won 6-1.

Baerum3 - 1AltaFull TimeFT

Baerum - Alta

Baerum played Alta at the 2. Division, Group 2 of Norway on May 19. The match kicked off 12:00 UTC. Baerum won 3-1.

Mjolner1 - 3KjelsasFull TimeFT

Mjolner - Kjelsas

Mjolner played Kjelsas at the 2. Division, Group 2 of Norway on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. Kjelsas won 1-3.

Grorud3 - 0OppsalFull TimeFT

Grorud - Oppsal

Grorud played Oppsal at the 2. Division, Group 2 of Norway on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Grorud won 3-0.

Rommen1 - 3SpjelkavikFull TimeFT

Rommen - Spjelkavik

Rommen played Spjelkavik at the 3. Division, Group 1 of Norway on May 19. The match kicked off 12:00 UTC. Spjelkavik won 1-3.

Eidsvold3 - 0HerdFull TimeFT

Eidsvold - Herd

Eidsvold played Herd at the 3. Division, Group 1 of Norway on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Eidsvold won 3-0.

Traeff2 - 1NordstrandFull TimeFT

Traeff - Nordstrand

Traeff played Nordstrand at the 3. Division, Group 1 of Norway on May 19. The match kicked off 15:30 UTC. Traeff won 2-1.

Follo3 - 1Drobak FrognFull TimeFT

Follo - Drobak Frogn

Follo played Drobak Frogn at the 3. Division, Group 2 of Norway on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Follo won 3-1.

Lokomotiv Oslo2 - 2IF ReadyFull TimeFT

Lokomotiv Oslo - IF Ready

Lokomotiv Oslo played IF Ready at the 3. Division, Group 2 of Norway on May 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Pors Grenland2 - 3MadlaFull TimeFT

Pors Grenland - Madla

Pors Grenland played Madla at the 3. Division, Group 3 of Norway on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. Madla won 2-3.

Brodd3 - 2StormFull TimeFT

Brodd - Storm

Brodd played Storm at the 3. Division, Group 3 of Norway on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Brodd won 3-2.

Viking-20 - 1FlintFull TimeFT

Viking-2 - Flint

Viking-2 played Flint at the 3. Division, Group 3 of Norway on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Flint won 0-1.

Vestfossen2 - 0SK Brann-2Full TimeFT

Vestfossen - SK Brann-2

Vestfossen played SK Brann-2 at the 3. Division, Group 4 of Norway on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Vestfossen won 2-0.

Kongsvinger-21 - 2Raufoss-2Full TimeFT

Kongsvinger-2 - Raufoss-2

Kongsvinger-2 played Raufoss-2 at the 3. Division, Group 5 of Norway on May 19. The match kicked off 12:00 UTC. Raufoss-2 won 1-2.

Kolstad2 - 1Ranheim-2Full TimeFT

Kolstad - Ranheim-2

Kolstad played Ranheim-2 at the 3. Division, Group 5 of Norway on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Kolstad won 2-1.

Melhus1 - 1TillerFull TimeFT

Melhus - Tiller

Melhus played Tiller at the 3. Division, Group 5 of Norway on May 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Skjervoy2 - 1HonefossFull TimeFT

Skjervoy - Honefoss

Skjervoy played Honefoss at the 3. Division, Group 6 of Norway on May 19. The match kicked off 11:00 UTC. Skjervoy won 2-1.

Leknes2 - 2SkjettenFull TimeFT

Leknes - Skjetten

Leknes played Skjetten at the 3. Division, Group 6 of Norway on May 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Gjellerasen3 - 1Tromso-2Full TimeFT

Gjellerasen - Tromso-2

Gjellerasen played Tromso-2 at the 3. Division, Group 6 of Norway on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. Gjellerasen won 3-1.

Mjondalen U-19Viking U-1911:15

Mjondalen U-19 - Viking U-19

Mjondalen U-19 are playing Viking U-19 at the Nasjonal U-19 Super of Norway on May 19. The match will kick off 11:15 UTC.

Stromsgodset U-194 - 2Start U-19Full TimeFT

Stromsgodset U-19 - Start U-19

Stromsgodset U-19 played Start U-19 at the Nasjonal U-19 Super of Norway on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Stromsgodset U-19 won 4-2.

Elana Torun1 - 2Olimpia ElblagFull TimeFT

Elana Torun - Olimpia Elblag

Elana Torun played Olimpia Elblag at the II Liga of Poland on May 19. The match kicked off 11:00 UTC. Olimpia Elblag won 1-2.

Energetyk3 - 0Znicz PruszkowFull TimeFT

Energetyk - Znicz Pruszkow

Energetyk played Znicz Pruszkow at the II Liga of Poland on May 19. The match kicked off 11:00 UTC. Energetyk won 3-0.

Gryf W1 - 3Stal Stalowa WolaFull TimeFT

Gryf W - Stal Stalowa Wola

Gryf W played Stal Stalowa Wola at the II Liga of Poland on May 19. The match kicked off 11:00 UTC. Stal Stalowa Wola won 1-3.

Pogon Siedlce1 - 0Ruch ChorzowFull TimeFT

Pogon Siedlce - Ruch Chorzow

Pogon Siedlce played Ruch Chorzow at the II Liga of Poland on May 19. The match kicked off 11:00 UTC. Pogon Siedlce won 1-0.

Resovia Rzeszow1 - 3Rozwoj KatowiceFull TimeFT

Resovia Rzeszow - Rozwoj Katowice

Resovia Rzeszow played Rozwoj Katowice at the II Liga of Poland on May 19. The match kicked off 11:00 UTC. Rozwoj Katowice won 1-3.

Siarka Tarnobrzeg2 - 1Skra CzestochowaFull TimeFT

Siarka Tarnobrzeg - Skra Czestochowa

Siarka Tarnobrzeg played Skra Czestochowa at the II Liga of Poland on May 19. The match kicked off 11:00 UTC. Siarka Tarnobrzeg won 2-1.

Stargard0 - 0BelchatowFull TimeFT

Stargard - Belchatow

Stargard played Belchatow at the II Liga of Poland on May 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Motor Lublin U-190 - 1Zaglebie L U-19Full TimeFT

Motor Lublin U-19 - Zaglebie L U-19

Motor Lublin U-19 played Zaglebie L U-19 at the Central Youth League of Poland on May 19. The match kicked off 10:30 UTC. Zaglebie L U-19 won 0-1.

Gornik Leczna W3 - 2Walbrzych WFull TimeFT

Gornik Leczna W - Walbrzych W

Gornik Leczna W played Walbrzych W at the Ekstraklasa, Championship round - Women of Poland on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Gornik Leczna W won 3-2.

Katowice W1 - 3Medyk Konin WFull TimeFT

Katowice W - Medyk Konin W

Katowice W played Medyk Konin W at the Ekstraklasa, Championship round - Women of Poland on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. Medyk Konin W won 1-3.

Olimpia Szczecin W2 - 1Mitech Zywiec WFull TimeFT

Olimpia Szczecin W - Mitech Zywiec W

Olimpia Szczecin W played Mitech Zywiec W at the Ekstraklasa, Relegation round - Women of Poland on May 19. The match kicked off 09:00 UTC. Olimpia Szczecin W won 2-1.

Polonia Poznan W0 - 10Biala Podlaska WFull TimeFT

Polonia Poznan W - Biala Podlaska W

Polonia Poznan W played Biala Podlaska W at the Ekstraklasa, Relegation round - Women of Poland on May 19. The match kicked off 10:00 UTC. Biala Podlaska W won 0-10.

Estoril2 - 1FamilcaoFull TimeFT

Estoril - Familcao

Estoril played Familcao at the Segunda Liga of Portugal on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. Estoril won 2-1.

Oliveirense2 - 1AroucaFull TimeFT

Oliveirense - Arouca

Oliveirense played Arouca at the Segunda Liga of Portugal on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. Oliveirense won 2-1.

Pacos de Ferreira2 - 0Cova PiedadeFull TimeFT

Pacos de Ferreira - Cova Piedade

Pacos de Ferreira played Cova Piedade at the Segunda Liga of Portugal on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. Pacos de Ferreira won 2-0.

SC Farense1 - 0Academico ViseuFull TimeFT

SC Farense - Academico Viseu

SC Farense played Academico Viseu at the Segunda Liga of Portugal on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. SC Farense won 1-0.

Sp. Covilha1 - 1CD MafraFull TimeFT

Sp. Covilha - CD Mafra

Sp. Covilha played CD Mafra at the Segunda Liga of Portugal on May 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Varzim1 - 0AcademicaFull TimeFT

Varzim - Academica

Varzim played Academica at the Segunda Liga of Portugal on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. Varzim won 1-0.

Penafiel0 - 1LeixoesFull TimeFT

Penafiel - Leixoes

Penafiel played Leixoes at the Segunda Liga of Portugal on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. Leixoes won 0-1.

Aerostar Bacau0 - 3Academica ClinceniFull TimeFT

Aerostar Bacau - Academica Clinceni

Aerostar Bacau played Academica Clinceni at the Liga 2 of Romania on May 19. The match kicked off 08:00 UTC. Academica Clinceni won 0-3.

Energeticianul1 - 2PanduriiFull TimeFT

Energeticianul - Pandurii

Energeticianul played Pandurii at the Liga 2 of Romania on May 19. The match kicked off 08:00 UTC. Pandurii won 1-2.

Mioveni4 - 1Ripensia TimisoaraFull TimeFT

Mioveni - Ripensia Timisoara

Mioveni played Ripensia Timisoara at the Liga 2 of Romania on May 19. The match kicked off 08:00 UTC. Mioveni won 4-1.

Chindia Targoviste2 - 1MetaloglobusFull TimeFT

Chindia Targoviste - Metaloglobus

Chindia Targoviste played Metaloglobus at the Liga 2 of Romania on May 19. The match kicked off 09:00 UTC. Chindia Targoviste won 2-1.

Arsenal-D1 - 0FK Krasnodar-DFull TimeFT

Arsenal-D - FK Krasnodar-D

Arsenal-D played FK Krasnodar-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on May 19. The match kicked off 08:30 UTC. Arsenal-D won 1-0.

Veles2 - 0LeningradetsFull TimeFT

Veles - Leningradets

Veles played Leningradets at the PFL, Zapad of Russia on May 19. The match kicked off 11:00 UTC. Veles won 2-0.

Dolgiye Prudy4 - 0KolomnaFull TimeFT

Dolgiye Prudy - Kolomna

Dolgiye Prudy played Kolomna at the PFL, Zapad of Russia on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Dolgiye Prudy won 4-0.

FK Murom1 - 3Znamia TrudaFull TimeFT

FK Murom - Znamia Truda

FK Murom played Znamia Truda at the PFL, Zapad of Russia on May 19. The match kicked off 16:30 UTC. Znamia Truda won 1-3.

Khimik Novomoskovsk2 - 1SokolFull TimeFT

Khimik Novomoskovsk - Sokol

Khimik Novomoskovsk played Sokol at the PFL, Center of Russia on May 19. The match kicked off 10:00 UTC. Khimik Novomoskovsk won 2-1.

Zorkiy1 - 2TorpedoFull TimeFT

Zorkiy - Torpedo

Zorkiy played Torpedo at the PFL, Center of Russia on May 19. The match kicked off 10:00 UTC. Torpedo won 1-2.

Rotor-22 - 1FK StroginoFull TimeFT

Rotor-2 - FK Strogino

Rotor-2 played FK Strogino at the PFL, Center of Russia on May 19. The match kicked off 11:00 UTC. Rotor-2 won 2-1.

Dynamo Br3 - 1SalyutFull TimeFT

Dynamo Br - Salyut

Dynamo Br played Salyut at the PFL, Center of Russia on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. Dynamo Br won 3-1.

Metallurg L.0 - 0RyazanFull TimeFT

Metallurg L. - Ryazan

Metallurg L. played Ryazan at the PFL, Center of Russia on May 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Indjija1 - 1Radnicki 19233-0 On PenaltiesPen 3-0

Indjija - Radnicki 1923

Indjija played Radnicki 1923 at the Super Liga, Relegation of Serbia on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. Indjija won on penalties as the score was 1-1.

Radnicki 1923IndjijaPostponedPst

Radnicki 1923 - Indjija

Radnicki 1923 are playing Indjija at the Super Liga, Relegation of Serbia on May 19.

Slavoj Trebisov1 - 3Zilina-2Full TimeFT

Slavoj Trebisov - Zilina-2

Slavoj Trebisov played Zilina-2 at the 2. liga of Slovakia on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. Zilina-2 won 1-3.

Atletico Madrid-20 - 0Las Palmas-2Full TimeFT

Atletico Madrid-2 - Las Palmas-2

Atletico Madrid-2 played Las Palmas-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Celta-21 - 2SalmantinoFull TimeFT

Celta-2 - Salmantino

Celta-2 played Salmantino at the Segunda B, Group 1 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Salmantino won 1-2.

Cultural Leonesa3 - 0CoruxoFull TimeFT

Cultural Leonesa - Coruxo

Cultural Leonesa played Coruxo at the Segunda B, Group 1 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Cultural Leonesa won 3-0.

Fuenlabrada1 - 0BurgosFull TimeFT

Fuenlabrada - Burgos

Fuenlabrada played Burgos at the Segunda B, Group 1 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Fuenlabrada won 1-0.

Internacional FC2 - 1GuijueloFull TimeFT

Internacional FC - Guijuelo

Internacional FC played Guijuelo at the Segunda B, Group 1 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Internacional FC won 2-1.

Navalcarnero2 - 3SS ReyesFull TimeFT

Navalcarnero - SS Reyes

Navalcarnero played SS Reyes at the Segunda B, Group 1 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. SS Reyes won 2-3.

Real Madrid-20 - 1PontevedraFull TimeFT

Real Madrid-2 - Pontevedra

Real Madrid-2 played Pontevedra at the Segunda B, Group 1 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Pontevedra won 0-1.

Union Adarve1 - 3PonferradinaFull TimeFT

Union Adarve - Ponferradina

Union Adarve played Ponferradina at the Segunda B, Group 1 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Ponferradina won 1-3.

Unionstas de Salamanca3 - 0BouzasFull TimeFT

Unionstas de Salamanca - Bouzas

Unionstas de Salamanca played Bouzas at the Segunda B, Group 1 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Unionstas de Salamanca won 3-0.

Valladolid-21 - 0Deportivo-2Full TimeFT

Valladolid-2 - Deportivo-2

Valladolid-2 played Deportivo-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Valladolid-2 won 1-0.

Arenas de Getxo1 - 0MirandesFull TimeFT

Arenas de Getxo - Mirandes

Arenas de Getxo played Mirandes at the Segunda B, Group 2 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Arenas de Getxo won 1-0.

Barakaldo1 - 2GernikaFull TimeFT

Barakaldo - Gernika

Barakaldo played Gernika at the Segunda B, Group 2 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Gernika won 1-2.

Calahorra1 - 0TorrelavegaFull TimeFT

Calahorra - Torrelavega

Calahorra played Torrelavega at the Segunda B, Group 2 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Calahorra won 1-0.

Izarra1 - 0Real Sociedad-2Full TimeFT

Izarra - Real Sociedad-2

Izarra played Real Sociedad-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Izarra won 1-0.

Langreo4 - 1LeioaFull TimeFT

Langreo - Leioa

Langreo played Leioa at the Segunda B, Group 2 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Langreo won 4-1.

Racing Santander2 - 2UD LogronesFull TimeFT

Racing Santander - UD Logrones

Racing Santander played UD Logrones at the Segunda B, Group 2 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Real Union1 - 0TudelanoFull TimeFT

Real Union - Tudelano

Real Union played Tudelano at the Segunda B, Group 2 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Real Union won 1-0.

Sporting Gijon-20 - 1AmorebietaFull TimeFT

Sporting Gijon-2 - Amorebieta

Sporting Gijon-2 played Amorebieta at the Segunda B, Group 2 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Amorebieta won 0-1.

Vitoria CD0 - 0Athletic-2Full TimeFT

Vitoria CD - Athletic-2

Vitoria CD played Athletic-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Alcoyano1 - 1ConquenseFull TimeFT

Alcoyano - Conquense

Alcoyano played Conquense at the Segunda B, Group 3 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Badalona3 - 2Villarreal-2Full TimeFT

Badalona - Villarreal-2

Badalona played Villarreal-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Badalona won 3-2.

Castellon2 - 1Barcelona-2Full TimeFT

Castellon - Barcelona-2

Castellon played Barcelona-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Castellon won 2-1.

Cornella2 - 0TeruelFull TimeFT

Cornella - Teruel

Cornella played Teruel at the Segunda B, Group 3 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Cornella won 2-0.

Ejea2 - 2PeraladaFull TimeFT

Ejea - Peralada

Ejea played Peralada at the Segunda B, Group 3 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Lleida Esportiu1 - 0Ontinyent CFForfeitFrf

Lleida Esportiu - Ontinyent CF

Lleida Esportiu played Ontinyent CF at the Segunda B, Group 3 of Spain on May 19. Ontinyent CF was forfeited with a 3-0 loss.. Lleida Esportiu won 1-0.

Olot0 - 2SabadellFull TimeFT

Olot - Sabadell

Olot played Sabadell at the Segunda B, Group 3 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Sabadell won 0-2.

Valencia-21 - 1Espanyol-2Full TimeFT

Valencia-2 - Espanyol-2

Valencia-2 played Espanyol-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sevilla-22 - 0MurciaFull TimeFT

Sevilla-2 - Murcia

Sevilla-2 played Murcia at the Segunda B, Group 4 of Spain on May 19. The match kicked off 09:00 UTC. Sevilla-2 won 2-0.

Almeria-21 - 2San FernandoFull TimeFT

Almeria-2 - San Fernando

Almeria-2 played San Fernando at the Segunda B, Group 4 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. San Fernando won 1-2.

Atletico Sanluqueno1 - 0BadajozFull TimeFT

Atletico Sanluqueno - Badajoz

Atletico Sanluqueno played Badajoz at the Segunda B, Group 4 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Atletico Sanluqueno won 1-0.

CD Don Benito1 - 2Granada-2Full TimeFT

CD Don Benito - Granada-2

CD Don Benito played Granada-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Granada-2 won 1-2.

FC Cartagena1 - 0LinenseFull TimeFT

FC Cartagena - Linense

FC Cartagena played Linense at the Segunda B, Group 4 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. FC Cartagena won 1-0.

Jumilla1 - 2MarbellaFull TimeFT

Jumilla - Marbella

Jumilla played Marbella at the Segunda B, Group 4 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Marbella won 1-2.

Melilla0 - 1UD IbizaFull TimeFT

Melilla - UD Ibiza

Melilla played UD Ibiza at the Segunda B, Group 4 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. UD Ibiza won 0-1.

Recreativo Huelva1 - 0VillanovenseFull TimeFT

Recreativo Huelva - Villanovense

Recreativo Huelva played Villanovense at the Segunda B, Group 4 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Recreativo Huelva won 1-0.

UCAM Murcia2 - 1Talavera CFFull TimeFT

UCAM Murcia - Talavera CF

UCAM Murcia played Talavera CF at the Segunda B, Group 4 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. UCAM Murcia won 2-1.

Arenteiro0 - 1BarcoFull TimeFT

Arenteiro - Barco

Arenteiro played Barco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Barco won 0-1.

Bergantinos0 - 1AlondrasFull TimeFT

Bergantinos - Alondras

Bergantinos played Alondras at the Tercera Division, Group 1 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Alondras won 0-1.

Celtiga3 - 1Silva SDFull TimeFT

Celtiga - Silva SD

Celtiga played Silva SD at the Tercera Division, Group 1 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Celtiga won 3-1.

Choco1 - 2BoiroFull TimeFT

Choco - Boiro

Choco played Boiro at the Tercera Division, Group 1 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Boiro won 1-2.

Laracha0 - 3Porrino IndustrialFull TimeFT

Laracha - Porrino Industrial

Laracha played Porrino Industrial at the Tercera Division, Group 1 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Porrino Industrial won 0-3.

Ourense CF1 - 0CompostelaFull TimeFT

Ourense CF - Compostela

Ourense CF played Compostela at the Tercera Division, Group 1 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Ourense CF won 1-0.

Polvorin2 - 2PaiosacoFull TimeFT

Polvorin - Paiosaco

Polvorin played Paiosaco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Ribadumia2 - 1FerrolFull TimeFT

Ribadumia - Ferrol

Ribadumia played Ferrol at the Tercera Division, Group 1 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Ribadumia won 2-1.

Somozas1 - 0ArosaFull TimeFT

Somozas - Arosa

Somozas played Arosa at the Tercera Division, Group 1 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Somozas won 1-0.

Villalbes RC1 - 3UD OurenseFull TimeFT

Villalbes RC - UD Ourense

Villalbes RC played UD Ourense at the Tercera Division, Group 1 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. UD Ourense won 1-3.

Ceares1 - 1Real AvilesFull TimeFT

Ceares - Real Aviles

Ceares played Real Aviles at the Tercera Division, Group 2 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Covadonga3 - 1ColungaFull TimeFT

Covadonga - Colunga

Covadonga played Colunga at the Tercera Division, Group 2 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Covadonga won 3-1.

Gijon Industrial2 - 1CondalFull TimeFT

Gijon Industrial - Condal

Gijon Industrial played Condal at the Tercera Division, Group 2 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Gijon Industrial won 2-1.

Lealtad3 - 0LlaneraFull TimeFT

Lealtad - Llanera

Lealtad played Llanera at the Tercera Division, Group 2 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Lealtad won 3-0.

Llanes3 - 0EntreguFull TimeFT

Llanes - Entregu

Llanes played Entregu at the Tercera Division, Group 2 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Llanes won 3-0.

Marino de Luanco4 - 1PravianoFull TimeFT

Marino de Luanco - Praviano

Marino de Luanco played Praviano at the Tercera Division, Group 2 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Marino de Luanco won 4-1.

San Claudio1 - 3MosconiaFull TimeFT

San Claudio - Mosconia

San Claudio played Mosconia at the Tercera Division, Group 2 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Mosconia won 1-3.

San Martin EI0 - 3CaudalFull TimeFT

San Martin EI - Caudal

San Martin EI played Caudal at the Tercera Division, Group 2 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Caudal won 0-3.

Siero1 - 2TuillaFull TimeFT

Siero - Tuilla

Siero played Tuilla at the Tercera Division, Group 2 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Tuilla won 1-2.

Universidad Oviedo0 - 0La MadalenaFull TimeFT

Universidad Oviedo - La Madalena

Universidad Oviedo played La Madalena at the Tercera Division, Group 2 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Asco0 - 3LlagosteraFull TimeFT

Asco - Llagostera

Asco played Llagostera at the Tercera Division, Group 5 of Spain on May 19. The match kicked off 10:00 UTC. Llagostera won 0-3.

Castelldefels3 - 0CE EuropaFull TimeFT

Castelldefels - CE Europa

Castelldefels played CE Europa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on May 19. The match kicked off 10:00 UTC. Castelldefels won 3-0.

Cerdanyola del Valles1 - 0PratFull TimeFT

Cerdanyola del Valles - Prat

Cerdanyola del Valles played Prat at the Tercera Division, Group 5 of Spain on May 19. The match kicked off 10:00 UTC. Cerdanyola del Valles won 1-0.

Grama1 - 2GranollersFull TimeFT

Grama - Granollers

Grama played Granollers at the Tercera Division, Group 5 of Spain on May 19. The match kicked off 10:00 UTC. Granollers won 1-2.

Horta3 - 1MartinencFull TimeFT

Horta - Martinenc

Horta played Martinenc at the Tercera Division, Group 5 of Spain on May 19. The match kicked off 10:00 UTC. Horta won 3-1.

Hospitalet1 - 1Reus Deportiu-2Full TimeFT

Hospitalet - Reus Deportiu-2

Hospitalet played Reus Deportiu-2 at the Tercera Division, Group 5 of Spain on May 19. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Pobla Mafumet1 - 1TerrassaFull TimeFT

Pobla Mafumet - Terrassa

Pobla Mafumet played Terrassa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on May 19. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sant Andreu0 - 1FigueresFull TimeFT

Sant Andreu - Figueres

Sant Andreu played Figueres at the Tercera Division, Group 5 of Spain on May 19. The match kicked off 10:00 UTC. Figueres won 0-1.

Vilafranca5 - 2San CristobalFull TimeFT

Vilafranca - San Cristobal

Vilafranca played San Cristobal at the Tercera Division, Group 5 of Spain on May 19. The match kicked off 10:00 UTC. Vilafranca won 5-2.

Acero0 - 0CrevillenteFull TimeFT

Acero - Crevillente

Acero played Crevillente at the Tercera Division, Group 6 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Elche-20 - 1Rayo IbenseFull TimeFT

Elche-2 - Rayo Ibense

Elche-2 played Rayo Ibense at the Tercera Division, Group 6 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Rayo Ibense won 0-1.

Eldense0 - 3Olimpic de XativaFull TimeFT

Eldense - Olimpic de Xativa

Eldense played Olimpic de Xativa at the Tercera Division, Group 6 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Olimpic de Xativa won 0-3.

La Nucia0 - 1VilamarxantFull TimeFT

La Nucia - Vilamarxant

La Nucia played Vilamarxant at the Tercera Division, Group 6 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Vilamarxant won 0-1.

Saguntino0 - 0Roda FCFull TimeFT

Saguntino - Roda FC

Saguntino played Roda FC at the Tercera Division, Group 6 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Villarreal-30 - 0Torre LevanteFull TimeFT

Villarreal-3 - Torre Levante

Villarreal-3 played Torre Levante at the Tercera Division, Group 6 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Canillas1 - 2Alcobendas SportFull TimeFT

Canillas - Alcobendas Sport

Canillas played Alcobendas Sport at the Tercera Division, Group 7 of Spain on May 19. The match kicked off 09:30 UTC. Alcobendas Sport won 1-2.

Carabanchel1 - 0Leganes-2Full TimeFT

Carabanchel - Leganes-2

Carabanchel played Leganes-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on May 19. The match kicked off 09:30 UTC. Carabanchel won 1-0.

Mostoles2 - 3Trival ValderasFull TimeFT

Mostoles - Trival Valderas

Mostoles played Trival Valderas at the Tercera Division, Group 7 of Spain on May 19. The match kicked off 09:30 UTC. Trival Valderas won 2-3.

Pozuelo Alarcon3 - 1Las RozasFull TimeFT

Pozuelo Alarcon - Las Rozas

Pozuelo Alarcon played Las Rozas at the Tercera Division, Group 7 of Spain on May 19. The match kicked off 09:30 UTC. Pozuelo Alarcon won 3-1.

Rayo Vallecano-22 - 3Getafe-2Full TimeFT

Rayo Vallecano-2 - Getafe-2

Rayo Vallecano-2 played Getafe-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on May 19. The match kicked off 09:30 UTC. Getafe-2 won 2-3.

San Agustin de Guadalix2 - 2Alcorcon-2Full TimeFT

San Agustin de Guadalix - Alcorcon-2

San Agustin de Guadalix played Alcorcon-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on May 19. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Tres Cantos1 - 3Santa AnaFull TimeFT

Tres Cantos - Santa Ana

Tres Cantos played Santa Ana at the Tercera Division, Group 7 of Spain on May 19. The match kicked off 09:30 UTC. Santa Ana won 1-3.

Vicalvaro0 - 1AlcalaFull TimeFT

Vicalvaro - Alcala

Vicalvaro played Alcala at the Tercera Division, Group 7 of Spain on May 19. The match kicked off 09:30 UTC. Alcala won 0-1.

Villaverde Boetticher2 - 1ParlaFull TimeFT

Villaverde Boetticher - Parla

Villaverde Boetticher played Parla at the Tercera Division, Group 7 of Spain on May 19. The match kicked off 09:30 UTC. Villaverde Boetticher won 2-1.

Atletico de Pinto0 - 2San Fernardo de HenaresFull TimeFT

Atletico de Pinto - San Fernardo de Henares

Atletico de Pinto played San Fernardo de Henares at the Tercera Division, Group 7 of Spain on May 19. The match kicked off 10:00 UTC. San Fernardo de Henares won 0-2.

Cultural Leonesa-21 - 1Burgos PromesasFull TimeFT

Cultural Leonesa-2 - Burgos Promesas

Cultural Leonesa-2 played Burgos Promesas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on May 19. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Arandina1 - 1Atletico AstorgaFull TimeFT

Arandina - Atletico Astorga

Arandina played Atletico Astorga at the Tercera Division, Group 8 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bembibre1 - 1BupolsaFull TimeFT

Bembibre - Bupolsa

Bembibre played Bupolsa at the Tercera Division, Group 8 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Briviesca1 - 0Atletico TordesillasFull TimeFT

Briviesca - Atletico Tordesillas

Briviesca played Atletico Tordesillas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Briviesca won 1-0.

Cristo Atletico0 - 2Gimnastica SegovianaFull TimeFT

Cristo Atletico - Gimnastica Segoviana

Cristo Atletico played Gimnastica Segoviana at the Tercera Division, Group 8 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Gimnastica Segoviana won 0-2.

Cultural Cebrerena2 - 3Numancia-2Full TimeFT

Cultural Cebrerena - Numancia-2

Cultural Cebrerena played Numancia-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Numancia-2 won 2-3.

La Baneza0 - 2La Virgen del CaminoFull TimeFT

La Baneza - La Virgen del Camino

La Baneza played La Virgen del Camino at the Tercera Division, Group 8 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. La Virgen del Camino won 0-2.

La Granja2 - 2AlmazanFull TimeFT

La Granja - Almazan

La Granja played Almazan at the Tercera Division, Group 8 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sporting Uxama0 - 4ZamoraFull TimeFT

Sporting Uxama - Zamora

Sporting Uxama played Zamora at the Tercera Division, Group 8 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Zamora won 0-4.

Alhaurin1 - 1AlhaurinoFull TimeFT

Alhaurin - Alhaurino

Alhaurin played Alhaurino at the Tercera Division, Group 9 of Spain on May 19. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Huetor Vega1 - 6Real JaenFull TimeFT

Huetor Vega - Real Jaen

Huetor Vega played Real Jaen at the Tercera Division, Group 9 of Spain on May 19. The match kicked off 10:00 UTC. Real Jaen won 1-6.

Antequera6 - 1GuadixFull TimeFT

Antequera - Guadix

Antequera played Guadix at the Tercera Division, Group 9 of Spain on May 19. The match kicked off 10:30 UTC. Antequera won 6-1.

El Palo1 - 1Velez CFFull TimeFT

El Palo - Velez CF

El Palo played Velez CF at the Tercera Division, Group 9 of Spain on May 19. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Juventud Torremolinos0 - 2RinconFull TimeFT

Juventud Torremolinos - Rincon

Juventud Torremolinos played Rincon at the Tercera Division, Group 9 of Spain on May 19. The match kicked off 10:30 UTC. Rincon won 0-2.

Motril4 - 0MartosFull TimeFT

Motril - Martos

Motril played Martos at the Tercera Division, Group 9 of Spain on May 19. The match kicked off 10:30 UTC. Motril won 4-0.

Polideportivo Almeria0 - 1Atarfe IndustrialFull TimeFT

Polideportivo Almeria - Atarfe Industrial

Polideportivo Almeria played Atarfe Industrial at the Tercera Division, Group 9 of Spain on May 19. The match kicked off 10:30 UTC. Atarfe Industrial won 0-1.

UD San Pedro3 - 2River MelillaFull TimeFT

UD San Pedro - River Melilla

UD San Pedro played River Melilla at the Tercera Division, Group 9 of Spain on May 19. The match kicked off 10:30 UTC. UD San Pedro won 3-2.

Torreperogil1 - 3Huetor TajarFull TimeFT

Torreperogil - Huetor Tajar

Torreperogil played Huetor Tajar at the Tercera Division, Group 9 of Spain on May 19. The match kicked off 17:30 UTC. Huetor Tajar won 1-3.

LojaLinares Deportivo18:00

Loja - Linares Deportivo

Loja are playing Linares Deportivo at the Tercera Division, Group 9 of Spain on May 19. The match will kick off 18:00 UTC.

Ciudad de Lucena4 - 2XerezFull TimeFT

Ciudad de Lucena - Xerez

Ciudad de Lucena played Xerez at the Tercera Division, Group 10 of Spain on May 19. The match kicked off 10:00 UTC. Ciudad de Lucena won 4-2.

Algeciras2 - 1Los BarriosFull TimeFT

Algeciras - Los Barrios

Algeciras played Los Barrios at the Tercera Division, Group 10 of Spain on May 19. The match kicked off 10:30 UTC. Algeciras won 2-1.

Arcos0 - 1San Roque De LepeFull TimeFT

Arcos - San Roque De Lepe

Arcos played San Roque De Lepe at the Tercera Division, Group 10 of Spain on May 19. The match kicked off 10:30 UTC. San Roque De Lepe won 0-1.

Cabecense0 - 2UtreraFull TimeFT

Cabecense - Utrera

Cabecense played Utrera at the Tercera Division, Group 10 of Spain on May 19. The match kicked off 10:30 UTC. Utrera won 0-2.

Ceuta2 - 0Betis-2Full TimeFT

Ceuta - Betis-2

Ceuta played Betis-2 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on May 19. The match kicked off 10:30 UTC. Ceuta won 2-0.

Coria CF3 - 2Atletico EspelenoFull TimeFT

Coria CF - Atletico Espeleno

Coria CF played Atletico Espeleno at the Tercera Division, Group 10 of Spain on May 19. The match kicked off 10:30 UTC. Coria CF won 3-2.

Guadalcacin0 - 1EcijaFull TimeFT

Guadalcacin - Ecija

Guadalcacin played Ecija at the Tercera Division, Group 10 of Spain on May 19. The match kicked off 10:30 UTC. Ecija won 0-1.

Lebrijana0 - 3Sevilla-3Full TimeFT

Lebrijana - Sevilla-3

Lebrijana played Sevilla-3 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on May 19. The match kicked off 10:30 UTC. Sevilla-3 won 0-3.

Puente Genil2 - 1ConilFull TimeFT

Puente Genil - Conil

Puente Genil played Conil at the Tercera Division, Group 10 of Spain on May 19. The match kicked off 10:30 UTC. Puente Genil won 2-1.

Xerez Deportivo3 - 1GerenaFull TimeFT

Xerez Deportivo - Gerena

Xerez Deportivo played Gerena at the Tercera Division, Group 10 of Spain on May 19. The match kicked off 10:30 UTC. Xerez Deportivo won 3-1.

Alcudia1 - 3PoblenseFull TimeFT

Alcudia - Poblense

Alcudia played Poblense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on May 19. The match kicked off 10:00 UTC. Poblense won 1-3.

Constancia0 - 2Ibiza Islas PitiusasFull TimeFT

Constancia - Ibiza Islas Pitiusas

Constancia played Ibiza Islas Pitiusas at the Tercera Division, Group 11 of Spain on May 19. The match kicked off 10:00 UTC. Ibiza Islas Pitiusas won 0-2.

Felanitx2 - 4FormenteraFull TimeFT

Felanitx - Formentera

Felanitx played Formentera at the Tercera Division, Group 11 of Spain on May 19. The match kicked off 10:00 UTC. Formentera won 2-4.

Mercadal3 - 1MurenseFull TimeFT

Mercadal - Murense

Mercadal played Murense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on May 19. The match kicked off 10:00 UTC. Mercadal won 3-1.

Pena Deportivo1 - 1BinissalemFull TimeFT

Pena Deportivo - Binissalem

Pena Deportivo played Binissalem at the Tercera Division, Group 11 of Spain on May 19. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Platges de Calvia4 - 0Santa CatalinaFull TimeFT

Platges de Calvia - Santa Catalina

Platges de Calvia played Santa Catalina at the Tercera Division, Group 11 of Spain on May 19. The match kicked off 10:00 UTC. Platges de Calvia won 4-0.

Santanyi3 - 3San RafaelFull TimeFT

Santanyi - San Rafael

Santanyi played San Rafael at the Tercera Division, Group 11 of Spain on May 19. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Ferriolense0 - 0Son CladeraFull TimeFT

Ferriolense - Son Cladera

Ferriolense played Son Cladera at the Tercera Division, Group 11 of Spain on May 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Mallorca-21 - 0EsporlesFull TimeFT

Mallorca-2 - Esporles

Mallorca-2 played Esporles at the Tercera Division, Group 11 of Spain on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. Mallorca-2 won 1-0.

Manacor4 - 1LlosetenseFull TimeFT

Manacor - Llosetense

Manacor played Llosetense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. Manacor won 4-1.

Buzanada1 - 3UD San FernandoFull TimeFT

Buzanada - UD San Fernando

Buzanada played UD San Fernando at the Tercera Division, Group 12 of Spain on May 19. The match kicked off 11:00 UTC. UD San Fernando won 1-3.

Ibarra3 - 2La CuadraFull TimeFT

Ibarra - La Cuadra

Ibarra played La Cuadra at the Tercera Division, Group 12 of Spain on May 19. The match kicked off 11:00 UTC. Ibarra won 3-2.

Lanzarote0 - 1MensajeroFull TimeFT

Lanzarote - Mensajero

Lanzarote played Mensajero at the Tercera Division, Group 12 of Spain on May 19. The match kicked off 11:00 UTC. Mensajero won 0-1.

Panaderia Pulido3 - 3Atletico TacoronteFull TimeFT

Panaderia Pulido - Atletico Tacoronte

Panaderia Pulido played Atletico Tacoronte at the Tercera Division, Group 12 of Spain on May 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Tenerife-23 - 0TamaraceiteFull TimeFT

Tenerife-2 - Tamaraceite

Tenerife-2 played Tamaraceite at the Tercera Division, Group 12 of Spain on May 19. The match kicked off 11:00 UTC. Tenerife-2 won 3-0.

Tenisca4 - 0Union Sur YaizaFull TimeFT

Tenisca - Union Sur Yaiza

Tenisca played Union Sur Yaiza at the Tercera Division, Group 12 of Spain on May 19. The match kicked off 11:00 UTC. Tenisca won 4-0.

Union Viera4 - 0Las ZocasFull TimeFT

Union Viera - Las Zocas

Union Viera played Las Zocas at the Tercera Division, Group 12 of Spain on May 19. The match kicked off 11:00 UTC. Union Viera won 4-0.

El Cotillo2 - 1CD MarinoFull TimeFT

El Cotillo - CD Marino

El Cotillo played CD Marino at the Tercera Division, Group 12 of Spain on May 19. The match kicked off 11:15 UTC. El Cotillo won 2-1.

Algar0 - 3AguilasFull TimeFT

Algar - Aguilas

Algar played Aguilas at the Tercera Division, Group 13 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Aguilas won 0-3.

Cieza1 - 0Mar MenorFull TimeFT

Cieza - Mar Menor

Cieza played Mar Menor at the Tercera Division, Group 13 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Cieza won 1-0.

La Union0 - 1EDMF ChurraFull TimeFT

La Union - EDMF Churra

La Union played EDMF Churra at the Tercera Division, Group 13 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. EDMF Churra won 0-1.

Lorca1 - 0EspinardoFull TimeFT

Lorca - Espinardo

Lorca played Espinardo at the Tercera Division, Group 13 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Lorca won 1-0.

Mazarron2 - 4Atletico PulpilenoFull TimeFT

Mazarron - Atletico Pulpileno

Mazarron played Atletico Pulpileno at the Tercera Division, Group 13 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Atletico Pulpileno won 2-4.

Muleno0 - 3Lorca DeportivaFull TimeFT

Muleno - Lorca Deportiva

Muleno played Lorca Deportiva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Lorca Deportiva won 0-3.

Murcia-20 - 2Cartagena-2Full TimeFT

Murcia-2 - Cartagena-2

Murcia-2 played Cartagena-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Cartagena-2 won 0-2.

UCAM Murcia-22 - 2YeclanoFull TimeFT

UCAM Murcia-2 - Yeclano

UCAM Murcia-2 played Yeclano at the Tercera Division, Group 13 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Ciudad de Murcia3 - 1Huercal-OveraFull TimeFT

Ciudad de Murcia - Huercal-Overa

Ciudad de Murcia played Huercal-Overa at the Tercera Division, Group 13 of Spain on May 19. The match kicked off 17:00 UTC. Ciudad de Murcia won 3-1.

Los Garres3 - 3Deportivo MineraFull TimeFT

Los Garres - Deportivo Minera

Los Garres played Deportivo Minera at the Tercera Division, Group 13 of Spain on May 19. The match kicked off 17:15 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Azuaga2 - 0LlerenenseFull TimeFT

Azuaga - Llerenense

Azuaga played Llerenense at the Tercera Division, Group 14 of Spain on May 19. The match kicked off 10:00 UTC. Azuaga won 2-0.

Aceuchal0 - 0PueblonuevoFull TimeFT

Aceuchal - Pueblonuevo

Aceuchal played Pueblonuevo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

CD Coria0 - 0Extremadura-2Full TimeFT

CD Coria - Extremadura-2

CD Coria played Extremadura-2 at the Tercera Division, Group 14 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Cacereno2 - 0DiocesanoFull TimeFT

Cacereno - Diocesano

Cacereno played Diocesano at the Tercera Division, Group 14 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Cacereno won 2-0.

Montijo3 - 0ValdelacalzadaFull TimeFT

Montijo - Valdelacalzada

Montijo played Valdelacalzada at the Tercera Division, Group 14 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Montijo won 3-0.

Moralo2 - 0ArroyoFull TimeFT

Moralo - Arroyo

Moralo played Arroyo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Moralo won 2-0.

Olivenza3 - 1RCP ValverdenoFull TimeFT

Olivenza - RCP Valverdeno

Olivenza played RCP Valverdeno at the Tercera Division, Group 14 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Olivenza won 3-1.

Plasencia2 - 0JerezFull TimeFT

Plasencia - Jerez

Plasencia played Jerez at the Tercera Division, Group 14 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Plasencia won 2-0.

Merida AD1 - 1CalamonteFull TimeFT

Merida AD - Calamonte

Merida AD played Calamonte at the Tercera Division, Group 14 of Spain on May 19. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ardoi1 - 0BurladesFull TimeFT

Ardoi - Burlades

Ardoi played Burlades at the Tercera Division, Group 15 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Ardoi won 1-0.

Cantolagua0 - 1CortesFull TimeFT

Cantolagua - Cortes

Cantolagua played Cortes at the Tercera Division, Group 15 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Cortes won 0-1.

Osasuna-23 - 1CorellanoFull TimeFT

Osasuna-2 - Corellano

Osasuna-2 played Corellano at the Tercera Division, Group 15 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Osasuna-2 won 3-1.

Pena Sport2 - 2PamplonaFull TimeFT

Pena Sport - Pamplona

Pena Sport played Pamplona at the Tercera Division, Group 15 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Subiza1 - 1Avance EzcabarteFull TimeFT

Subiza - Avance Ezcabarte

Subiza played Avance Ezcabarte at the Tercera Division, Group 15 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Valle Egues2 - 0HuarteFull TimeFT

Valle Egues - Huarte

Valle Egues played Huarte at the Tercera Division, Group 15 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Valle Egues won 2-0.

Pradejon5 - 1Rapid de MurilloFull TimeFT

Pradejon - Rapid de Murillo

Pradejon played Rapid de Murillo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. Pradejon won 5-1.

Autol3 - 3La CalzadaFull TimeFT

Autol - La Calzada

Autol played La Calzada at the Tercera Division, Group 16 of Spain on May 19. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Calasancio1 - 4Logrones-2Full TimeFT

Calasancio - Logrones-2

Calasancio played Logrones-2 at the Tercera Division, Group 16 of Spain on May 19. The match kicked off 15:30 UTC. Logrones-2 won 1-4.

Naxara1 - 0CD AlfaroFull TimeFT

Naxara - CD Alfaro

Naxara played CD Alfaro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on May 19. The match kicked off 15:30 UTC. Naxara won 1-0.

River Ebro3 - 0AnguianoFull TimeFT

River Ebro - Anguiano

River Ebro played Anguiano at the Tercera Division, Group 16 of Spain on May 19. The match kicked off 15:30 UTC. River Ebro won 3-0.

Haro7 - 0ArnedoFull TimeFT

Haro - Arnedo

Haro played Arnedo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Haro won 7-0.

Yague1 - 0VianesFull TimeFT

Yague - Vianes

Yague played Vianes at the Tercera Division, Group 16 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Yague won 1-0.

Tarancon1 - 2SocuellamosFull TimeFT

Tarancon - Socuellamos

Tarancon played Socuellamos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on May 19. The match kicked off 09:30 UTC. Socuellamos won 1-2.

Albacete-22 - 0Calvo SoteloFull TimeFT

Albacete-2 - Calvo Sotelo

Albacete-2 played Calvo Sotelo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on May 19. The match kicked off 10:00 UTC. Albacete-2 won 2-0.

Atletico Ibanes3 - 4AzuquecaFull TimeFT

Atletico Ibanes - Azuqueca

Atletico Ibanes played Azuqueca at the Tercera Division, Group 18 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Azuqueca won 3-4.

La Roda0 - 4VillacanasFull TimeFT

La Roda - Villacanas

La Roda played Villacanas at the Tercera Division, Group 18 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Villacanas won 0-4.

Marchamalo1 - 2TomellosoFull TimeFT

Marchamalo - Tomelloso

Marchamalo played Tomelloso at the Tercera Division, Group 18 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Tomelloso won 1-2.

Quintanar del Rey3 - 2MadridejosFull TimeFT

Quintanar del Rey - Madridejos

Quintanar del Rey played Madridejos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Quintanar del Rey won 3-2.

Toledo2 - 1MoraFull TimeFT

Toledo - Mora

Toledo played Mora at the Tercera Division, Group 18 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Toledo won 2-1.

Villarrobledo CP2 - 0VillarrubiaFull TimeFT

Villarrobledo CP - Villarrubia

Villarrobledo CP played Villarrubia at the Tercera Division, Group 18 of Spain on May 19. The match kicked off 16:00 UTC. Villarrobledo CP won 2-0.

Vittsjo W0 - 0Pitea WFull TimeFT

Vittsjo W - Pitea W

Vittsjo W played Pitea W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on May 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Goteborg W3 - 0Limhamn WFull TimeFT

Goteborg W - Limhamn W

Goteborg W played Limhamn W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Goteborg W won 3-0.

Kristianstads W3 - 0Eskilstuna United WFull TimeFT

Kristianstads W - Eskilstuna United W

Kristianstads W played Eskilstuna United W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. Kristianstads W won 3-0.

Orebro W1 - 0Kungsbacka WFull TimeFT

Orebro W - Kungsbacka W

Orebro W played Kungsbacka W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. Orebro W won 1-0.

Trollhattan2 - 1AtvidabergFull TimeFT

Trollhattan - Atvidaberg

Trollhattan played Atvidaberg at the Division 1, Sodra of Sweden on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. Trollhattan won 2-1.

Varnamo2 - 2LandskronaFull TimeFT

Varnamo - Landskrona

Varnamo played Landskrona at the Division 1, Sodra of Sweden on May 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Rynninge1 - 2UmeaFull TimeFT

Rynninge - Umea

Rynninge played Umea at the Division 1, Norra of Sweden on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Umea won 1-2.

Team Thoren0 - 1SollentunaFull TimeFT

Team Thoren - Sollentuna

Team Thoren played Sollentuna at the Division 1, Norra of Sweden on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Sollentuna won 0-1.

Gefle0 - 2SylviaFull TimeFT

Gefle - Sylvia

Gefle played Sylvia at the Division 1, Norra of Sweden on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. Sylvia won 0-2.

Nykoping2 - 2Linkoping CityFull TimeFT

Nykoping - Linkoping City

Nykoping played Linkoping City at the Division 1, Norra of Sweden on May 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Carlstad United2 - 2KarlstadFull TimeFT

Carlstad United - Karlstad

Carlstad United played Karlstad at the Division 1, Norra of Sweden on May 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Lulea4 - 0TafteaFull TimeFT

Lulea - Taftea

Lulea played Taftea at the Division 2, Norrland of Sweden on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Lulea won 4-0.

Sodertalje1 - 4VarmbolsFull TimeFT

Sodertalje - Varmbols

Sodertalje played Varmbols at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Varmbols won 1-4.

Assyriska1 - 1MotalaFull TimeFT

Assyriska - Motala

Assyriska played Motala at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on May 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Luzern W1 - 2Lugano WFull TimeFT

Luzern W - Lugano W

Luzern W played Lugano W at the Nationalliga A - Women of Switzerland on May 19. The match kicked off 12:00 UTC. Lugano W won 1-2.

Akhisar Bld U-214 - 2Kayserispor U-21Full TimeFT

Akhisar Bld U-21 - Kayserispor U-21

Akhisar Bld U-21 played Kayserispor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on May 19. The match kicked off 10:00 UTC. Akhisar Bld U-21 won 4-2.

Bursaspor U-210 - 3Goztepe U-21Full TimeFT

Bursaspor U-21 - Goztepe U-21

Bursaspor U-21 played Goztepe U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on May 19. The match kicked off 10:00 UTC. Goztepe U-21 won 0-3.

Galatasaray U-214 - 0Istanbul Basaksehir U-21Full TimeFT

Galatasaray U-21 - Istanbul Basaksehir U-21

Galatasaray U-21 played Istanbul Basaksehir U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on May 19. The match kicked off 11:00 UTC. Galatasaray U-21 won 4-0.

Alanyaspor U-215 - 0Rizespor U-21Full TimeFT

Alanyaspor U-21 - Rizespor U-21

Alanyaspor U-21 played Rizespor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on May 19. The match kicked off 12:00 UTC. Alanyaspor U-21 won 5-0.

Netherlands U-174 - 2Italy U-17Full TimeFT

Netherlands U-17 - Italy U-17

Netherlands U-17 played Italy U-17 at the Playoffs of Uefa Under-17 Championship on May 19. The match kicked off 15:30 UTC. Netherlands U-17 won 4-2.

Balkany1 - 2AvanhardFull TimeFT

Balkany - Avanhard

Balkany played Avanhard at the Persha Liga of Ukraine on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Avanhard won 1-2.

Ahrobiznes Volochysk0 - 0Hirnyk-SportFull TimeFT

Ahrobiznes Volochysk - Hirnyk-Sport

Ahrobiznes Volochysk played Hirnyk-Sport at the Persha Liga of Ukraine on May 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dnipro-13 - 1Kolos KovalivkaFull TimeFT

Dnipro-1 - Kolos Kovalivka

Dnipro-1 played Kolos Kovalivka at the Persha Liga of Ukraine on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. Dnipro-1 won 3-1.

FC Sumy0 - 8MykolaivFull TimeFT

FC Sumy - Mykolaiv

FC Sumy played Mykolaiv at the Persha Liga of Ukraine on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. Mykolaiv won 0-8.

Metallist1 - 1InhuletsFull TimeFT

Metallist - Inhulets

Metallist played Inhulets at the Persha Liga of Ukraine on May 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Obolon-Brovar3 - 2PrykarpattyaFull TimeFT

Obolon-Brovar - Prykarpattya

Obolon-Brovar played Prykarpattya at the Persha Liga of Ukraine on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. Obolon-Brovar won 3-2.

Volyn1 - 1Rukh VynnykyFull TimeFT

Volyn - Rukh Vynnyky

Volyn played Rukh Vynnyky at the Persha Liga of Ukraine on May 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bala Town1 - 1Cardiff MUFull TimeFT

Bala Town - Cardiff MU

Bala Town played Cardiff MU at the Premier League, Final Stages of Wales on May 19. The match kicked off 16:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Cardiff MUBala TownPostponedPst

Cardiff MU - Bala Town

Cardiff MU are playing Bala Town at the Premier League, Final Stages of Wales on May 19.

Abahani0 - 1Bashundhara KingsFull TimeFT

Abahani - Bashundhara Kings

Abahani played Bashundhara Kings at the Premier League of Bangladesh on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Bashundhara Kings won 0-1.

Asia Euro United5 - 0Kompong ChamFull TimeFT

Asia Euro United - Kompong Cham

Asia Euro United played Kompong Cham at the C-League of Cambodia on May 19. The match kicked off 08:30 UTC. Asia Euro United won 5-0.

Kirivong Sok Sen Chey4 - 1National DefenseFull TimeFT

Kirivong Sok Sen Chey - National Defense

Kirivong Sok Sen Chey played National Defense at the C-League of Cambodia on May 19. The match kicked off 08:30 UTC. Kirivong Sok Sen Chey won 4-1.

Police Commissary1 - 0Electricite Du CambodgeFull TimeFT

Police Commissary - Electricite Du Cambodge

Police Commissary played Electricite Du Cambodge at the C-League of Cambodia on May 19. The match kicked off 08:30 UTC. Police Commissary won 1-0.

Svay Rieng2 - 2Boueng Ket FCFull TimeFT

Svay Rieng - Boueng Ket FC

Svay Rieng played Boueng Ket FC at the C-League of Cambodia on May 19. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Baoding Yingli Yitong1 - 3Yinchuan HelanshanFull TimeFT

Baoding Yingli Yitong - Yinchuan Helanshan

Baoding Yingli Yitong played Yinchuan Helanshan at the League 2 of China on May 19. The match kicked off 07:00 UTC. Yinchuan Helanshan won 1-3.

Hangzhou Wuyue0 - 1Zhejiang YitengFull TimeFT

Hangzhou Wuyue - Zhejiang Yiteng

Hangzhou Wuyue played Zhejiang Yiteng at the League 2 of China on May 19. The match kicked off 07:00 UTC. Zhejiang Yiteng won 0-1.

Jiangsu Yancheng1 - 2Taizhou YuandaFull TimeFT

Jiangsu Yancheng - Taizhou Yuanda

Jiangsu Yancheng played Taizhou Yuanda at the League 2 of China on May 19. The match kicked off 07:00 UTC. Taizhou Yuanda won 1-2.

Lhasa0 - 1Sichuan JiuniuFull TimeFT

Lhasa - Sichuan Jiuniu

Lhasa played Sichuan Jiuniu at the League 2 of China on May 19. The match kicked off 07:00 UTC. Sichuan Jiuniu won 0-1.

Nanjing Shaye0 - 0Shenzhen PengchengFull TimeFT

Nanjing Shaye - Shenzhen Pengcheng

Nanjing Shaye played Shenzhen Pengcheng at the League 2 of China on May 19. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Qingdao Red Lions1 - 1Inner MongoliaFull TimeFT

Qingdao Red Lions - Inner Mongolia

Qingdao Red Lions played Inner Mongolia at the League 2 of China on May 19. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Xian Daxing Chongde0 - 1Qingdao JonoonFull TimeFT

Xian Daxing Chongde - Qingdao Jonoon

Xian Daxing Chongde played Qingdao Jonoon at the League 2 of China on May 19. The match kicked off 07:00 UTC. Qingdao Jonoon won 0-1.

Yanbian Beiguo2 - 1Shenyang Urban FCFull TimeFT

Yanbian Beiguo - Shenyang Urban FC

Yanbian Beiguo played Shenyang Urban FC at the League 2 of China on May 19. The match kicked off 07:00 UTC. Yanbian Beiguo won 2-1.

Dalian Chanjoy2 - 3Hebei EliteFull TimeFT

Dalian Chanjoy - Hebei Elite

Dalian Chanjoy played Hebei Elite at the League 2 of China on May 19. The match kicked off 07:30 UTC. Hebei Elite won 2-3.

Yunnan Kunlu1 - 1Hubei Chufeng HeliFull TimeFT

Yunnan Kunlu - Hubei Chufeng Heli

Yunnan Kunlu played Hubei Chufeng Heli at the League 2 of China on May 19. The match kicked off 07:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Beijing Technology0 - 0Jilin BaijiaFull TimeFT

Beijing Technology - Jilin Baijia

Beijing Technology played Jilin Baijia at the League 2 of China on May 19. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Zibo Sunday5 - 0Shanxi XinduFull TimeFT

Zibo Sunday - Shanxi Xindu

Zibo Sunday played Shanxi Xindu at the League 2 of China on May 19. The match kicked off 08:00 UTC. Zibo Sunday won 5-0.

Chengdu Qianbao4 - 0Jiangxi LianshengFull TimeFT

Chengdu Qianbao - Jiangxi Liansheng

Chengdu Qianbao played Jiangxi Liansheng at the League 2 of China on May 19. The match kicked off 11:30 UTC. Chengdu Qianbao won 4-0.

Fujian Tianxin2 - 1KunshanFull TimeFT

Fujian Tianxin - Kunshan

Fujian Tianxin played Kunshan at the League 2 of China on May 19. The match kicked off 11:30 UTC. Fujian Tianxin won 2-1.

Suzhou Dongwu1 - 0Hunan BillowsFull TimeFT

Suzhou Dongwu - Hunan Billows

Suzhou Dongwu played Hunan Billows at the League 2 of China on May 19. The match kicked off 11:30 UTC. Suzhou Dongwu won 1-0.

Wuhan Three Towns2 - 1Guangxi BaoyunFull TimeFT

Wuhan Three Towns - Guangxi Baoyun

Wuhan Three Towns played Guangxi Baoyun at the League 2 of China on May 19. The match kicked off 11:30 UTC. Wuhan Three Towns won 2-1.

Eastern2 - 0KitcheeFull TimeFT

Eastern - Kitchee

Eastern played Kitchee at the Premier League of Hong Kong on May 19. The match kicked off 06:30 UTC. Eastern won 2-0.

HK Warriors0 - 1Hoi KingFull TimeFT

HK Warriors - Hoi King

HK Warriors played Hoi King at the Premier League of Hong Kong on May 19. The match kicked off 06:30 UTC. Hoi King won 0-1.

Pegasus2 - 3Guangzou R-F U-19Full TimeFT

Pegasus - Guangzou R-F U-19

Pegasus played Guangzou R-F U-19 at the Premier League of Hong Kong on May 19. The match kicked off 06:30 UTC. Guangzou R-F U-19 won 2-3.

Southern District1 - 7Yuen LongFull TimeFT

Southern District - Yuen Long

Southern District played Yuen Long at the Premier League of Hong Kong on May 19. The match kicked off 06:30 UTC. Yuen Long won 1-7.

Wofoo Tai Po3 - 1DreamsFull TimeFT

Wofoo Tai Po - Dreams

Wofoo Tai Po played Dreams at the Premier League of Hong Kong on May 19. The match kicked off 06:30 UTC. Wofoo Tai Po won 3-1.

JEF United W0 - 0Kobe Leonessa WFull TimeFT

JEF United W - Kobe Leonessa W

JEF United W played Kobe Leonessa W at the L1 League - Women of Japan on May 19. The match kicked off 03:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Iga Kunoichi W1 - 2Urawa Red WFull TimeFT

Iga Kunoichi W - Urawa Red W

Iga Kunoichi W played Urawa Red W at the L1 League - Women of Japan on May 19. The match kicked off 04:00 UTC. Urawa Red W won 1-2.

Parceiro Nagano W0 - 0NTV Beleza WFull TimeFT

Parceiro Nagano W - NTV Beleza W

Parceiro Nagano W played NTV Beleza W at the L1 League - Women of Japan on May 19. The match kicked off 04:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Vegalta Sendai W1 - 1Albirex Niigata WFull TimeFT

Vegalta Sendai W - Albirex Niigata W

Vegalta Sendai W played Albirex Niigata W at the L1 League - Women of Japan on May 19. The match kicked off 04:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

FK Kara Balta1 - 0Akademia-LiderFull TimeFT

FK Kara Balta - Akademia-Lider

FK Kara Balta played Akademia-Lider at the Top Liga of Kyrgyzstan on May 19. The match kicked off 11:30 UTC. FK Kara Balta won 1-0.

Dordoi Bishkek3 - 4Alay OshFull TimeFT

Dordoi Bishkek - Alay Osh

Dordoi Bishkek played Alay Osh at the Top Liga of Kyrgyzstan on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. Alay Osh won 3-4.

Pahang0 - 0PerakFull TimeFT

Pahang - Perak

Pahang played Perak at the Super League of Malaysia on May 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Dhufar5 - 1MuscatFull TimeFT

Dhufar - Muscat

Dhufar played Muscat at the Premier League of Oman on May 19. The match kicked off 18:00 UTC. Dhufar won 5-1.

Rustaq0 - 2Al SuwaiqFull TimeFT

Rustaq - Al Suwaiq

Rustaq played Al Suwaiq at the Premier League of Oman on May 19. The match kicked off 18:00 UTC. Al Suwaiq won 0-2.

Saham1 - 2Al Nasr SalalahFull TimeFT

Saham - Al Nasr Salalah

Saham played Al Nasr Salalah at the Premier League of Oman on May 19. The match kicked off 18:00 UTC. Al Nasr Salalah won 1-2.

Chiangrai United1 - 0Chonburi FCFull TimeFT

Chiangrai United - Chonburi FC

Chiangrai United played Chonburi FC at the League 1 of Thailand on May 19. The match kicked off 11:00 UTC. Chiangrai United won 1-0.

Nakhon Ratchasima4 - 2ChiangmaiFull TimeFT

Nakhon Ratchasima - Chiangmai

Nakhon Ratchasima played Chiangmai at the League 1 of Thailand on May 19. The match kicked off 11:00 UTC. Nakhon Ratchasima won 4-2.

Chainat0 - 3RatchaburiFull TimeFT

Chainat - Ratchaburi

Chainat played Ratchaburi at the League 1 of Thailand on May 19. The match kicked off 12:00 UTC. Ratchaburi won 0-3.

Suphanburi0 - 0Muang Thong UnitedFull TimeFT

Suphanburi - Muang Thong United

Suphanburi played Muang Thong United at the League 1 of Thailand on May 19. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Altyn Asyr1 - 1Energetik MaryFull TimeFT

Altyn Asyr - Energetik Mary

Altyn Asyr played Energetik Mary at the Yokary Liga of Turkmenistan on May 19. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Balkan0 - 0AhalFull TimeFT

Balkan - Ahal

Balkan played Ahal at the Yokary Liga of Turkmenistan on May 19. The match kicked off 13:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Hoang Anh Gia Lai1 - 1Binh DuongFull TimeFT

Hoang Anh Gia Lai - Binh Duong

Hoang Anh Gia Lai played Binh Duong at the V-League of Vietnam on May 19. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Quang Nam1 - 1Nam DinhFull TimeFT

Quang Nam - Nam Dinh

Quang Nam played Nam Dinh at the V-League of Vietnam on May 19. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

TT Ha Noi3 - 2Da NangFull TimeFT

TT Ha Noi - Da Nang

TT Ha Noi played Da Nang at the V-League of Vietnam on May 19. The match kicked off 12:00 UTC. TT Ha Noi won 3-2.

Kabuscorp0 - 11 de AgostoFull TimeFT

Kabuscorp - 1 de Agosto

Kabuscorp played 1 de Agosto at the Girabola of Angola on May 19. The match kicked off 14:00 UTC. 1 de Agosto won 0-1.

Progresso Sambizanga1 - 1Petro de LuandaFull TimeFT

Progresso Sambizanga - Petro de Luanda

Progresso Sambizanga played Petro de Luanda at the Girabola of Angola on May 19. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Academica Lobito2 - 0SaurimoFull TimeFT

Academica Lobito - Saurimo

Academica Lobito played Saurimo at the Girabola of Angola on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. Academica Lobito won 2-0.

Desportivo Huila2 - 0Sagrada EsperancaFull TimeFT

Desportivo Huila - Sagrada Esperanca

Desportivo Huila played Sagrada Esperanca at the Girabola of Angola on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. Desportivo Huila won 2-0.

Interclube1 - 0Onze BravosFull TimeFT

Interclube - Onze Bravos

Interclube played Onze Bravos at the Girabola of Angola on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. Interclube won 1-0.

Recreativo Libolo0 - 2Cuando CubangoFull TimeFT

Recreativo Libolo - Cuando Cubango

Recreativo Libolo played Cuando Cubango at the Girabola of Angola on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. Cuando Cubango won 0-2.

BemberekeFC Esae15:00

Bembereke - FC Esae

Bembereke are playing FC Esae at the Championat National of Benin on May 19. The match will kick off 15:00 UTC.

PantheresASVO15:00

Pantheres - ASVO

Pantheres are playing ASVO at the Championat National of Benin on May 19. The match will kick off 15:00 UTC.

SoleilASPAC15:00

Soleil - ASPAC

Soleil are playing ASPAC at the Championat National of Benin on May 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Tonnerre AbomeyAyema15:00

Tonnerre Abomey - Ayema

Tonnerre Abomey are playing Ayema at the Championat National of Benin on May 19. The match will kick off 15:00 UTC.

USS KrakeDynamo Abomey15:00

USS Krake - Dynamo Abomey

USS Krake are playing Dynamo Abomey at the Championat National of Benin on May 19. The match will kick off 15:00 UTC.

Upi OnmAvrankou Omnisport15:00

Upi Onm - Avrankou Omnisport

Upi Onm are playing Avrankou Omnisport at the Championat National of Benin on May 19. The match will kick off 15:00 UTC.

RSB Berkane0 - 0Zamalek20'

RSB Berkane - Zamalek

RSB Berkane are playing Zamalek at the Playoffs of Caf Confederation Cup on May 19. The match kicked off 22:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

APEJES Academy1 - 1CotonsportFull TimeFT

APEJES Academy - Cotonsport

APEJES Academy played Cotonsport at the Elite One of Cameroon on May 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Feutcheu0 - 1Dragon de YaoundeFull TimeFT

Feutcheu - Dragon de Yaounde

Feutcheu played Dragon de Yaounde at the Elite One of Cameroon on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. Dragon de Yaounde won 0-1.

Les Astres0 - 1Union DoualaFull TimeFT

Les Astres - Union Douala

Les Astres played Union Douala at the Elite One of Cameroon on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. Union Douala won 0-1.

New Star1 - 2Fovu ClubFull TimeFT

New Star - Fovu Club

New Star played Fovu Club at the Elite One of Cameroon on May 19. The match kicked off 15:00 UTC. Fovu Club won 1-2.

Unisport Bafang0 - 0BamendaFull TimeFT

Unisport Bafang - Bamenda

Unisport Bafang played Bamenda at the Elite One of Cameroon on May 19. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Big Bullets6 - 0CivilFull TimeFT

Big Bullets - Civil

Big Bullets played Civil at the Super League of Malawi on May 19. The match kicked off 12:30 UTC. Big Bullets won 6-0.

Chitipa UnitedMighty Wanderers12:30

Chitipa United - Mighty Wanderers

Chitipa United are playing Mighty Wanderers at the Super League of Malawi on May 19. The match will kick off 12:30 UTC.

Dwangwa UnitedMlatho Mponela12:30

Dwangwa United - Mlatho Mponela

Dwangwa United are playing Mlatho Mponela at the Super League of Malawi on May 19. The match will kick off 12:30 UTC.

Kamuzu BarracksMzuni12:30

Kamuzu Barracks - Mzuni

Kamuzu Barracks are playing Mzuni at the Super League of Malawi on May 19. The match will kick off 12:30 UTC.

Masters SecuritySilver12:30

Masters Security - Silver

Masters Security are playing Silver at the Super League of Malawi on May 19. The match will kick off 12:30 UTC.

Maritzburg United1 - 0Royal EaglesFull TimeFT

Maritzburg United - Royal Eagles

Maritzburg United played Royal Eagles at the Premier League. Relegation playoff of South Africa on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Maritzburg United won 1-0.

Buildcon0 - 0NkanaFull TimeFT

Buildcon - Nkana

Buildcon played Nkana at the Super League of Zambia on May 19. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Lusaka Dynamos1 - 0ZESCO UnitedFull TimeFT

Lusaka Dynamos - ZESCO United

Lusaka Dynamos played ZESCO United at the Super League of Zambia on May 19. The match kicked off 13:00 UTC. Lusaka Dynamos won 1-0.

CSC MississaugaWaterloo01:00

CSC Mississauga - Waterloo

CSC Mississauga are playing Waterloo at the CSL of Canada on May 20. The match will kick off 01:00 UTC.

Atlantico FCCibao20:00

Atlantico FC - Cibao

Atlantico FC are playing Cibao at the LDF, Apertura of Dominican Republic on May 19. The match will kick off 20:00 UTC.

Atletico San Francisco1 - 1Barcelona AtleticoFull TimeFT

Atletico San Francisco - Barcelona Atletico

Atletico San Francisco played Barcelona Atletico at the LDF, Apertura of Dominican Republic on May 19. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

MocaUniversidad QM20:00

Moca - Universidad QM

Moca are playing Universidad QM at the LDF, Apertura of Dominican Republic on May 19. The match will kick off 20:00 UTC.

Alianza0 - 0Municipal Limeno54'

Alianza - Municipal Limeno

Alianza are playing Municipal Limeno at the Final Stages of El Salvador on May 19. The match kicked off 21:15 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Coban ImperialMalacateco01:00

Coban Imperial - Malacateco

Coban Imperial are playing Malacateco at the Liga Nacional, Final Stages of Guatemala on May 20. The match will kick off 01:00 UTC.

CD Olimpia1 - 0UPNFM18'

CD Olimpia - UPNFM

CD Olimpia are playing UPNFM at the Liga Nacional, Final Stages of Honduras on May 19. The match kicked off 22:00 UTC. It's the first half and CD Olimpia is winning 1-0.

LeonAmerica01:06

Leon - America

Leon are playing America at the Primera Division, Playoff of Mexico on May 20. The match will kick off 01:06 UTC.

Independiente ChorreraArabe Unido23:00

Independiente Chorrera - Arabe Unido

Independiente Chorrera are playing Arabe Unido at the LFP, Playoffs of Panama on May 19. The match will kick off 23:00 UTC.

North Carolina W0 - 1Utah Royals W56'

North Carolina W - Utah Royals W

North Carolina W are playing Utah Royals W at the NWSL - Women of Usa on May 19. The match kicked off 21:00 UTC. It's the second half and Utah Royals W is winning 0-1.

Houston Dash W0 - 2Chicago Red Stars W14'

Houston Dash W - Chicago Red Stars W

Houston Dash W are playing Chicago Red Stars W at the NWSL - Women of Usa on May 19. The match kicked off 22:00 UTC. It's the first half and Chicago Red Stars W is winning 0-2.

Loudoun United1 - 2Hartford AthleticFull TimeFT

Loudoun United - Hartford Athletic

Loudoun United played Hartford Athletic at the USL Championship of Usa on May 19. The match kicked off 18:00 UTC. Hartford Athletic won 1-2.

Swope Park Rangers1 - 0Atlanta United-257'

Swope Park Rangers - Atlanta United-2

Swope Park Rangers are playing Atlanta United-2 at the USL Championship of Usa on May 19. The match kicked off 21:00 UTC. It's the second half and Swope Park Rangers is winning 1-0.

Bethlehem Steel0 - 0Ottawa Fury FC14'

Bethlehem Steel - Ottawa Fury FC

Bethlehem Steel are playing Ottawa Fury FC at the USL Championship of Usa on May 19. The match kicked off 22:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Atlanta CA3 - 0Talleres RemediosFull TimeFT

Atlanta CA - Talleres Remedios

Atlanta CA played Talleres Remedios at the Primera B Metropolitana of Argentina on May 19. The match kicked off 18:00 UTC. Atlanta CA won 3-0.

Argentinos Juniors0 - 0Boca Juniors33'

Argentinos Juniors - Boca Juniors

Argentinos Juniors are playing Boca Juniors at the Copa de la Superliga of Argentina on May 19. The match kicked off 21:45 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Always Ready5 - 0Oriente PetroleroFull TimeFT

Always Ready - Oriente Petrolero

Always Ready played Oriente Petrolero at the Apertura of Bolivia on May 19. The match kicked off 19:00 UTC. Always Ready won 5-0.

Aurora3 - 2Real PotosiFull TimeFT

Aurora - Real Potosi

Aurora played Real Potosi at the Apertura of Bolivia on May 19. The match kicked off 19:00 UTC. Aurora won 3-2.

Bolivar1 - 3The StrongestFull TimeFT

Bolivar - The Strongest

Bolivar played The Strongest at the Apertura of Bolivia on May 19. The match kicked off 20:00 UTC. The Strongest won 1-3.

Nacional Potosi0 - 1Wilstermann46'

Nacional Potosi - Wilstermann

Nacional Potosi are playing Wilstermann at the Apertura of Bolivia on May 19. The match kicked off 21:15 UTC. It's the second half and Wilstermann is winning 0-1.

San Jose1 - 0Club DestroyersHalf TimeHT

San Jose - Club Destroyers

San Jose are playing Club Destroyers at the Apertura of Bolivia on May 19. The match kicked off 21:15 UTC. It's half time and San Jose is winning 1-0.

BloomingSport Boys Warnes23:30

Blooming - Sport Boys Warnes

Blooming are playing Sport Boys Warnes at the Apertura of Bolivia on May 19. The match will kick off 23:30 UTC.

ABC Natal1 - 2Botafogo PBFull TimeFT

ABC Natal - Botafogo PB

ABC Natal played Botafogo PB at the Serie C of Brasil on May 19. The match kicked off 19:00 UTC. Botafogo PB won 1-2.

Juventude2 - 0BoaFull TimeFT

Juventude - Boa

Juventude played Boa at the Serie C of Brasil on May 19. The match kicked off 19:00 UTC. Juventude won 2-0.

Volta Redonda0 - 0Paysandu64'

Volta Redonda - Paysandu

Volta Redonda are playing Paysandu at the Serie C of Brasil on May 19. The match kicked off 21:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Atletico Acreano1 - 0EC Sao Jose21'

Atletico Acreano - EC Sao Jose

Atletico Acreano are playing EC Sao Jose at the Serie C of Brasil on May 19. The match kicked off 22:00 UTC. It's the first half and Atletico Acreano is winning 1-0.

Bragantino PA3 - 2FlorestaFull TimeFT

Bragantino PA - Floresta

Bragantino PA played Floresta at the Serie D of Brasil on May 19. The match kicked off 18:00 UTC. Bragantino PA won 3-2.

Vitoria ES0 - 2CaldenseFull TimeFT

Vitoria ES - Caldense

Vitoria ES played Caldense at the Serie D of Brasil on May 19. The match kicked off 18:00 UTC. Caldense won 0-2.

Boavista SC2 - 1Foz do IguacuFull TimeFT

Boavista SC - Foz do Iguacu

Boavista SC played Foz do Iguacu at the Serie D of Brasil on May 19. The match kicked off 18:30 UTC. Boavista SC won 2-1.

Avenida SC2 - 1JoinvilleFull TimeFT

Avenida SC - Joinville

Avenida SC played Joinville at the Serie D of Brasil on May 19. The match kicked off 19:00 UTC. Avenida SC won 2-1.

Central SC2 - 0AltosFull TimeFT

Central SC - Altos

Central SC played Altos at the Serie D of Brasil on May 19. The match kicked off 19:00 UTC. Central SC won 2-0.

Fluminense de Feira2 - 0Coruripe ALFull TimeFT

Fluminense de Feira - Coruripe AL

Fluminense de Feira played Coruripe AL at the Serie D of Brasil on May 19. The match kicked off 19:00 UTC. Fluminense de Feira won 2-0.

Hercilio Luz1 - 0ItaboraiFull TimeFT

Hercilio Luz - Itaborai

Hercilio Luz played Itaborai at the Serie D of Brasil on May 19. The match kicked off 19:00 UTC. Hercilio Luz won 1-0.

Jacuipense2 - 0Academica VitoriaFull TimeFT

Jacuipense - Academica Vitoria

Jacuipense played Academica Vitoria at the Serie D of Brasil on May 19. The match kicked off 19:00 UTC. Jacuipense won 2-0.

River5 - 2Santa Cruz NatalFull TimeFT

River - Santa Cruz Natal

River played Santa Cruz Natal at the Serie D of Brasil on May 19. The match kicked off 19:00 UTC. River won 5-2.

Serrano PB1 - 5America PEFull TimeFT

Serrano PB - America PE

Serrano PB played America PE at the Serie D of Brasil on May 19. The match kicked off 19:00 UTC. America PE won 1-5.

Moto Club MA5 - 1Ypiranga/APFull TimeFT

Moto Club MA - Ypiranga/AP

Moto Club MA played Ypiranga/AP at the Serie D of Brasil on May 19. The match kicked off 20:00 UTC. Moto Club MA won 5-1.

Santos WInternacional W17:00

Santos W - Internacional W

Santos W are playing Internacional W at the Brasileiro - Women of Brasil on May 19. The match will kick off 17:00 UTC.

Corinthians W5 - 0Vitoria das Tabocas WFull TimeFT

Corinthians W - Vitoria das Tabocas W

Corinthians W played Vitoria das Tabocas W at the Brasileiro - Women of Brasil on May 19. The match kicked off 18:30 UTC. Corinthians W won 5-0.

Magallanes3 - 2Deportes ValdiviaFull TimeFT

Magallanes - Deportes Valdivia

Magallanes played Deportes Valdivia at the Primera B of Chile on May 19. The match kicked off 19:30 UTC. Magallanes won 3-2.

Santiago Morning0 - 0La SerenaFull TimeFT

Santiago Morning - La Serena

Santiago Morning played La Serena at the Primera B of Chile on May 19. The match kicked off 19:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Rangers Talca3 - 1San Luis de QuillotaFull TimeFT

Rangers Talca - San Luis de Quillota

Rangers Talca played San Luis de Quillota at the Primera B of Chile on May 19. The match kicked off 20:00 UTC. Rangers Talca won 3-1.

U. San FelipeNublense00:00

U. San Felipe - Nublense

U. San Felipe are playing Nublense at the Primera B of Chile on May 20. The match will kick off 00:00 UTC.

Atletico Nacional0 - 0Deportivo Cali21'

Atletico Nacional - Deportivo Cali

Atletico Nacional are playing Deportivo Cali at the Primera Division, Final Stages of Colombia on May 19. The match kicked off 22:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

JuniorDeportes Tolima00:00

Junior - Deportes Tolima

Junior are playing Deportes Tolima at the Primera Division, Final Stages of Colombia on May 20. The match will kick off 00:00 UTC.

Llaneros1 - 2Deportes PereiraFull TimeFT

Llaneros - Deportes Pereira

Llaneros played Deportes Pereira at the Primera B, Playoffs of Colombia on May 19. The match kicked off 20:00 UTC. Deportes Pereira won 1-2.

Academia P-C2 - 2Deportivo TachiraFull TimeFT

Academia P-C - Deportivo Tachira

Academia P-C played Deportivo Tachira at the Apertura of Venezuela on May 19. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Aragua1 - 0MetropolitanosFull TimeFT

Aragua - Metropolitanos

Aragua played Metropolitanos at the Apertura of Venezuela on May 19. The match kicked off 20:00 UTC. Aragua won 1-0.

Atletico Venezuela2 - 1Estudiantes CaracasFull TimeFT

Atletico Venezuela - Estudiantes Caracas

Atletico Venezuela played Estudiantes Caracas at the Apertura of Venezuela on May 19. The match kicked off 20:00 UTC. Atletico Venezuela won 2-1.

Estudiantes de Merida2 - 2Deportivo La GuairaFull TimeFT

Estudiantes de Merida - Deportivo La Guaira

Estudiantes de Merida played Deportivo La Guaira at the Apertura of Venezuela on May 19. The match kicked off 20:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Mineros6 - 0Portuguesa FCFull TimeFT

Mineros - Portuguesa FC

Mineros played Portuguesa FC at the Apertura of Venezuela on May 19. The match kicked off 20:00 UTC. Mineros won 6-0.

Monagas SC3 - 0LALAFull TimeFT

Monagas SC - LALA

Monagas SC played LALA at the Apertura of Venezuela on May 19. The match kicked off 20:00 UTC. Monagas SC won 3-0.

Trujillanos0 - 4Zamora FCFull TimeFT

Trujillanos - Zamora FC

Trujillanos played Zamora FC at the Apertura of Venezuela on May 19. The match kicked off 20:00 UTC. Zamora FC won 0-4.

Zulia1 - 0Deportivo LaraFull TimeFT

Zulia - Deportivo Lara

Zulia played Deportivo Lara at the Apertura of Venezuela on May 19. The match kicked off 20:00 UTC. Zulia won 1-0.

The Gap2 - 2Bayside UnitedFull TimeFT

The Gap - Bayside United

The Gap played Bayside United at the Brisbane Premier League of Australia on May 19. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Brisbane Roar U-212 - 0Western PrideFull TimeFT

Brisbane Roar U-21 - Western Pride

Brisbane Roar U-21 played Western Pride at the NPL Queensland of Australia on May 19. The match kicked off 07:00 UTC. Brisbane Roar U-21 won 2-0.

Blacktown City1 - 0Hakoah Sydney CityFull TimeFT

Blacktown City - Hakoah Sydney City

Blacktown City played Hakoah Sydney City at the NPL New South Wales of Australia on May 19. The match kicked off 05:00 UTC. Blacktown City won 1-0.

Manly United FC3 - 0Sydney UnitedFull TimeFT

Manly United FC - Sydney United

Manly United FC played Sydney United at the NPL New South Wales of Australia on May 19. The match kicked off 05:00 UTC. Manly United FC won 3-0.

APIA Tigers3 - 2Mt Druitt TownFull TimeFT

APIA Tigers - Mt Druitt Town

APIA Tigers played Mt Druitt Town at the NPL New South Wales of Australia on May 19. The match kicked off 05:30 UTC. APIA Tigers won 3-2.

South Hobart4 - 2Kingborough LionsFull TimeFT

South Hobart - Kingborough Lions

South Hobart played Kingborough Lions at the NPL Tasmania of Australia on May 19. The match kicked off 04:00 UTC. South Hobart won 4-2.

Maitland2 - 0Adamstown RosebudsFull TimeFT

Maitland - Adamstown Rosebuds

Maitland played Adamstown Rosebuds at the NPL Northern NSW of Australia on May 19. The match kicked off 04:30 UTC. Maitland won 2-0.

Valentine4 - 3Lake MacquarieFull TimeFT

Valentine - Lake Macquarie

Valentine played Lake Macquarie at the NPL Northern NSW of Australia on May 19. The match kicked off 04:30 UTC. Valentine won 4-3.

Weston Bears2 - 1Edgeworth EaglesFull TimeFT

Weston Bears - Edgeworth Eagles

Weston Bears played Edgeworth Eagles at the NPL Northern NSW of Australia on May 19. The match kicked off 04:30 UTC. Weston Bears won 2-1.

Canberra Olympic2 - 0Belconnen UnitedFull TimeFT

Canberra Olympic - Belconnen United

Canberra Olympic played Belconnen United at the NPL Capital Territory of Australia on May 19. The match kicked off 05:00 UTC. Canberra Olympic won 2-0.