Ciudad de Torredonjimeno vs Alhaurin Live Score and Live Stream

Kick-off at 17:15 on Sunday, January 27
Spain Tercera Division, Group 9
0 : 3
FT
Copy
All videos of Ciudad de Torredonjimeno - Alhaurin on your website!
Full Time
Match ends. Ciudad de Torredonjimeno 0, Alhaurin 3.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 0 : 0
First half ends.
Kick-off
First half begins
14
Alhaurin have gone 14 consecutive matches without a clean sheet.
7
Alhaurin's last 7 away matches had 3 or more goals.
6
Ciudad de Torredonjimeno have gone 6 consecutive matches without a draw.
Live Match Report

Ciudad de Torredonjimeno played Alhaurin at the Tercera Division, Group 9 of Spain on January 27. The match kicked off 17:15 UTC. Alhaurin won 0-3. Ciudad de Torredonjimeno are 10th in the table with 51 points after 37 matches, while Alhaurin are 15th with 49 points in 38 matches.

ScoreBat was covering Ciudad de Torredonjimeno vs Alhaurin in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. Spain Tercera Division, Group 9's live standings are availble and updated in real time. You can watch Ciudad de Torredonjimeno vs Alhaurin live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of Spain Tercera Division, Group 9 in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/alhaurin-vs-ciudad-de-torredonjimeno-live-stream/

Ciudad de Torredonjimeno have lost to El Palo, Motril and Polideportivo Almeria in their previous 3 matches, while Alhaurin have played a draw with Huetor Tajar in their previous match.

Previous Meetings
September 23rd, 2018 - Tercera Division, Group 9
April 2nd, 2017 - Tercera Division, Group 9

Ciudad de Torredonjimeno and Alhaurin have met twice in their recent history. Ciudad de Torredonjimeno won once while Alhaurin also won once.

Ciudad de Torredonjimeno have won 14 of their 37 matches in Tercera Division, Group 9, drawing 9 and having 14 defeats this season. They have scored 65 goals - 1.76 per match, conceding 53 - 1.43 per match. Alhaurin have won 13 of their 38 matches in Tercera Division, Group 9, drawing 10 and having 15 defeats this season. They have scored 61 goals - 1.61 per match, conceding 66 - 1.74 per match.

Goals and video highlights of the match between Ciudad de Torredonjimeno and Alhaurin are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Ciudad de Torredonjimeno or Alhaurin score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Ciudad de Torredonjimeno and Alhaurin include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Ciudad de Torredonjimeno vs Alhaurin with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Spain Tercera Division, Group 9 are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Chelsea4 - 3Slavia Praha74'

Chelsea - Slavia Praha

Chelsea are playing Slavia Praha at the Quarterfinal of Europa League on April 18. The match kicked off 19:00 UTC. It's the second half and Chelsea is winning 4-3.

Eintracht Frankfurt2 - 0Benfica70'

Eintracht Frankfurt - Benfica

Eintracht Frankfurt are playing Benfica at the Quarterfinal of Europa League on April 18. The match kicked off 19:00 UTC. It's the second half and Eintracht Frankfurt is winning 2-0.

Napoli0 - 1Arsenal70'

Napoli - Arsenal

Napoli are playing Arsenal at the Quarterfinal of Europa League on April 18. The match kicked off 19:00 UTC. It's the second half and Arsenal is winning 0-1.

Valencia2 - 0Villarreal77'

Valencia - Villarreal

Valencia are playing Villarreal at the Quarterfinal of Europa League on April 18. The match kicked off 19:00 UTC. It's the second half and Valencia is winning 2-0.

Esbjerg1 - 0BrondbyFull TimeFT

Esbjerg - Brondby

Esbjerg played Brondby at the Superliga, Championship Round of Denmark on April 18. The match kicked off 14:00 UTC. Esbjerg won 1-0.

FC Kobenhavn3 - 0MidtjyllandFull TimeFT

FC Kobenhavn - Midtjylland

FC Kobenhavn played Midtjylland at the Superliga, Championship Round of Denmark on April 18. The match kicked off 16:00 UTC. FC Kobenhavn won 3-0.

AGF Aarhus2 - 1SonderjyllandFull TimeFT

AGF Aarhus - Sonderjylland

AGF Aarhus played Sonderjylland at the Superliga, Relegation Round of Denmark on April 18. The match kicked off 10:00 UTC. AGF Aarhus won 2-1.

Horsens0 - 0VejleFull TimeFT

Horsens - Vejle

Horsens played Vejle at the Superliga, Relegation Round of Denmark on April 18. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

SJK0 - 0HJK HelsinkiFull TimeFT

SJK - HJK Helsinki

SJK played HJK Helsinki at the Veikkausliiga of Finland on April 18. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Baltica1 - 1SibirFull TimeFT

Baltica - Sibir

Baltica played Sibir at the FNL of Russia on April 18. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Zaragoza1 - 0Reus DeportiuForfeitFrf

Zaragoza - Reus Deportiu

Zaragoza played Reus Deportiu at the Segunda Division of Spain on April 18. Reus Deportiu was forfeited with a 3-0 loss.. Zaragoza won 1-0.

Union Magdalena0 - 0America de Cali16'

Union Magdalena - America de Cali

Union Magdalena are playing America de Cali at the Apertura of Colombia on April 18. The match kicked off 20:15 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Atletico NacionalPatriotas00:30

Atletico Nacional - Patriotas

Atletico Nacional are playing Patriotas at the Apertura of Colombia on April 19. The match will kick off 00:30 UTC.

Mushuc RunaUnion Espanola00:30

Mushuc Runa - Union Espanola

Mushuc Runa are playing Union Espanola at the Copa Sudamericana of Conmebol on April 19. The match will kick off 00:30 UTC.

Sport HuancayoWanderers00:30

Sport Huancayo - Wanderers

Sport Huancayo are playing Wanderers at the Copa Sudamericana of Conmebol on April 19. The match will kick off 00:30 UTC.

Sydney FC1 - 0Perth GloryFull TimeFT

Sydney FC - Perth Glory

Sydney FC played Perth Glory at the A-League of Australia on April 18. The match kicked off 09:50 UTC. Sydney FC won 1-0.

JS Hercules1 - 3AC OuluFull TimeFT

JS Hercules - AC Oulu

JS Hercules played AC Oulu at the Club Friendlies of International on April 18. The match kicked off 12:00 UTC. AC Oulu won 1-3.

Lokeren2 - 3DeinzeFull TimeFT

Lokeren - Deinze

Lokeren played Deinze at the Club Friendlies of International on April 18. The match kicked off 12:00 UTC. Deinze won 2-3.

Jazz Pori2 - 2MuSaFull TimeFT

Jazz Pori - MuSa

Jazz Pori played MuSa at the Club Friendlies of International on April 18. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Volyn3 - 3LvivFull TimeFT

Volyn - Lviv

Volyn played Lviv at the Club Friendlies of International on April 18. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Stadl-Paura5 - 1VolkermarktFull TimeFT

Stadl-Paura - Volkermarkt

Stadl-Paura played Volkermarkt at the Regionalliga, Mitte of Austria on April 18. The match kicked off 17:00 UTC. Stadl-Paura won 5-1.

Kitzbuhel2 - 2Anif-Salzburg-2Full TimeFT

Kitzbuhel - Anif-Salzburg-2

Kitzbuhel played Anif-Salzburg-2 at the Regionalliga, West of Austria on April 18. The match kicked off 17:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Neusiedl3 - 0Rapid-2Full TimeFT

Neusiedl - Rapid-2

Neusiedl played Rapid-2 at the Regionalliga, Ost of Austria on April 18. The match kicked off 17:00 UTC. Neusiedl won 3-0.

Sumgayit1 - 2SabailFull TimeFT

Sumgayit - Sabail

Sumgayit played Sabail at the Premier League of Azerbaijan on April 18. The match kicked off 12:45 UTC. Sabail won 1-2.

Qarabag3 - 0KeslaFull TimeFT

Qarabag - Kesla

Qarabag played Kesla at the Premier League of Azerbaijan on April 18. The match kicked off 15:00 UTC. Qarabag won 3-0.

Kortrijk U-210 - 5Charleroi U-21Full TimeFT

Kortrijk U-21 - Charleroi U-21

Kortrijk U-21 played Charleroi U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on April 18. The match kicked off 16:00 UTC. Charleroi U-21 won 0-5.

Dugopolje1 - 0Dinamo Zagreb-2Full TimeFT

Dugopolje - Dinamo Zagreb-2

Dugopolje played Dinamo Zagreb-2 at the 2 HNL of Croatia on April 18. The match kicked off 14:30 UTC. Dugopolje won 1-0.

West Brom U-231 - 1Southampton U-23Full TimeFT

West Brom U-23 - Southampton U-23

West Brom U-23 played Southampton U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on April 18. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Crystal Palace U-232 - 3Watford U-23Full TimeFT

Crystal Palace U-23 - Watford U-23

Crystal Palace U-23 played Watford U-23 at the Professional Depelopment League of England on April 18. The match kicked off 12:00 UTC. Watford U-23 won 2-3.

Levadia-22 - 1Tammeka Tartu-2Full TimeFT

Levadia-2 - Tammeka Tartu-2

Levadia-2 played Tammeka Tartu-2 at the Esiliiga A of Estonia on April 18. The match kicked off 16:00 UTC. Levadia-2 won 2-1.

Tarvas Rakvere0 - 3LegionFull TimeFT

Tarvas Rakvere - Legion

Tarvas Rakvere played Legion at the Esiliiga A of Estonia on April 18. The match kicked off 16:00 UTC. Legion won 0-3.

B36 Torshavn0 - 3KI KlaksvikFull TimeFT

B36 Torshavn - KI Klaksvik

B36 Torshavn played KI Klaksvik at the Meistaradeildin of Faroe Islands on April 18. The match kicked off 14:00 UTC. KI Klaksvik won 0-3.

Skala IF1 - 2StreymurFull TimeFT

Skala IF - Streymur

Skala IF played Streymur at the Meistaradeildin of Faroe Islands on April 18. The match kicked off 14:00 UTC. Streymur won 1-2.

TB1 - 2LIF VikingurFull TimeFT

TB - LIF Vikingur

TB played LIF Vikingur at the Meistaradeildin of Faroe Islands on April 18. The match kicked off 14:00 UTC. LIF Vikingur won 1-2.

HB Torshavn4 - 3AB ArgirFull TimeFT

HB Torshavn - AB Argir

HB Torshavn played AB Argir at the Meistaradeildin of Faroe Islands on April 18. The match kicked off 17:15 UTC. HB Torshavn won 4-3.

NSI Runavik3 - 1IF FuglafjordurFull TimeFT

NSI Runavik - IF Fuglafjordur

NSI Runavik played IF Fuglafjordur at the Meistaradeildin of Faroe Islands on April 18. The match kicked off 18:00 UTC. NSI Runavik won 3-1.

Cholet0 - 1Le MansFull TimeFT

Cholet - Le Mans

Cholet played Le Mans at the National 1 of France on April 18. The match kicked off 18:30 UTC. Le Mans won 0-1.

Vfb Oldenburg3 - 0VfL OldenburgFull TimeFT

Vfb Oldenburg - VfL Oldenburg

Vfb Oldenburg played VfL Oldenburg at the Regionalliga Nord of Germany on April 18. The match kicked off 16:15 UTC. Vfb Oldenburg won 3-0.

Havelse1 - 1Hamburger-2Full TimeFT

Havelse - Hamburger-2

Havelse played Hamburger-2 at the Regionalliga Nord of Germany on April 18. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Jeddeloh0 - 3Werder-2Full TimeFT

Jeddeloh - Werder-2

Jeddeloh played Werder-2 at the Regionalliga Nord of Germany on April 18. The match kicked off 17:30 UTC. Werder-2 won 0-3.

St. Pauli-22 - 1Germania EgestorfFull TimeFT

St. Pauli-2 - Germania Egestorf

St. Pauli-2 played Germania Egestorf at the Regionalliga Nord of Germany on April 18. The match kicked off 17:30 UTC. St. Pauli-2 won 2-1.

Freiburg-22 - 1Mainz-2Full TimeFT

Freiburg-2 - Mainz-2

Freiburg-2 played Mainz-2 at the Regionalliga Sudwest of Germany on April 18. The match kicked off 12:00 UTC. Freiburg-2 won 2-1.

Borussia M-24 - 2StraelenFull TimeFT

Borussia M-2 - Straelen

Borussia M-2 played Straelen at the Regionalliga West of Germany on April 18. The match kicked off 17:00 UTC. Borussia M-2 won 4-2.

Alemannia Aachen2 - 1VerlFull TimeFT

Alemannia Aachen - Verl

Alemannia Aachen played Verl at the Regionalliga West of Germany on April 18. The match kicked off 17:30 UTC. Alemannia Aachen won 2-1.

Afturelding3 - 2SelfossFull TimeFT

Afturelding - Selfoss

Afturelding played Selfoss at the National Cup of Iceland on April 18. The match kicked off 13:00 UTC. Afturelding won 3-2.

Throttur Reykjavik2 - 0ReynirFull TimeFT

Throttur Reykjavik - Reynir

Throttur Reykjavik played Reynir at the National Cup of Iceland on April 18. The match kicked off 13:00 UTC. Throttur Reykjavik won 2-0.

Ellidi1 - 2MidasAfter Extra TimeAET

Ellidi - Midas

Ellidi played Midas at the National Cup of Iceland on April 18. The match kicked off 14:00 UTC. Midas won 1-2 in the extra time.

Grotta Seltjarnarnes10 - 0KFRFull TimeFT

Grotta Seltjarnarnes - KFR

Grotta Seltjarnarnes played KFR at the National Cup of Iceland on April 18. The match kicked off 14:00 UTC. Grotta Seltjarnarnes won 10-0.

IR Reykjavik3 - 0KVFull TimeFT

IR Reykjavik - KV

IR Reykjavik played KV at the National Cup of Iceland on April 18. The match kicked off 14:00 UTC. IR Reykjavik won 3-0.

KB Reykjavik1 - 2Aegir ThorlakshofnAfter Extra TimeAET

KB Reykjavik - Aegir Thorlakshofn

KB Reykjavik played Aegir Thorlakshofn at the National Cup of Iceland on April 18. The match kicked off 14:00 UTC. Aegir Thorlakshofn won 1-2 in the extra time.

Keflavik1 - 0HaukarFull TimeFT

Keflavik - Haukar

Keflavik played Haukar at the National Cup of Iceland on April 18. The match kicked off 14:00 UTC. Keflavik won 1-0.

Kordrengir1 - 0Vengir JupiterFull TimeFT

Kordrengir - Vengir Jupiter

Kordrengir played Vengir Jupiter at the National Cup of Iceland on April 18. The match kicked off 14:00 UTC. Kordrengir won 1-0.

Vikingur O.2 - 6UlfarnirFull TimeFT

Vikingur O. - Ulfarnir

Vikingur O. played Ulfarnir at the National Cup of Iceland on April 18. The match kicked off 14:00 UTC. Ulfarnir won 2-6.

Hviti Riddarinn0 - 6NjardvikFull TimeFT

Hviti Riddarinn - Njardvik

Hviti Riddarinn played Njardvik at the National Cup of Iceland on April 18. The match kicked off 16:00 UTC. Njardvik won 0-6.

IH0 - 3AugnablikFull TimeFT

IH - Augnablik

IH played Augnablik at the National Cup of Iceland on April 18. The match kicked off 16:00 UTC. Augnablik won 0-3.

BFC Dynamo1 - 4Bischofswerdaer FVFull TimeFT

BFC Dynamo - Bischofswerdaer FV

BFC Dynamo played Bischofswerdaer FV at the Regionalliga Nordost of Germany on April 18. The match kicked off 16:00 UTC. Bischofswerdaer FV won 1-4.

Auerbach2 - 1ZFC MeuselwitzFull TimeFT

Auerbach - ZFC Meuselwitz

Auerbach played ZFC Meuselwitz at the Regionalliga Nordost of Germany on April 18. The match kicked off 17:00 UTC. Auerbach won 2-1.

Chemnitzer1 - 0Hertha-2Full TimeFT

Chemnitzer - Hertha-2

Chemnitzer played Hertha-2 at the Regionalliga Nordost of Germany on April 18. The match kicked off 17:00 UTC. Chemnitzer won 1-0.

Germania Halberstadt2 - 0OberlausitzFull TimeFT

Germania Halberstadt - Oberlausitz

Germania Halberstadt played Oberlausitz at the Regionalliga Nordost of Germany on April 18. The match kicked off 17:00 UTC. Germania Halberstadt won 2-0.

Lokomotive Leipzig1 - 3AltglienickeFull TimeFT

Lokomotive Leipzig - Altglienicke

Lokomotive Leipzig played Altglienicke at the Regionalliga Nordost of Germany on April 18. The match kicked off 17:00 UTC. Altglienicke won 1-3.

Bayern U-191 - 3Freiburg U-19Full TimeFT

Bayern U-19 - Freiburg U-19

Bayern U-19 played Freiburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on April 18. The match kicked off 09:00 UTC. Freiburg U-19 won 1-3.

Eltersdorf1 - 3VachFull TimeFT

Eltersdorf - Vach

Eltersdorf played Vach at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on April 18. The match kicked off 17:00 UTC. Vach won 1-3.

Goppinger SV2 - 0SpielbergFull TimeFT

Goppinger SV - Spielberg

Goppinger SV played Spielberg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on April 18. The match kicked off 16:30 UTC. Goppinger SV won 2-0.

Neckarsulmer SU1 - 1SGV FreibergFull TimeFT

Neckarsulmer SU - SGV Freiberg

Neckarsulmer SU played SGV Freiberg at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on April 18. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Nottingen3 - 2BissingenFull TimeFT

Nottingen - Bissingen

Nottingen played Bissingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on April 18. The match kicked off 17:00 UTC. Nottingen won 3-2.

Stuttgarter Kickers-20 - 1BacknangFull TimeFT

Stuttgarter Kickers-2 - Backnang

Stuttgarter Kickers-2 played Backnang at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on April 18. The match kicked off 17:00 UTC. Backnang won 0-1.

Uphusen0 - 0Braunschweig-2Full TimeFT

Uphusen - Braunschweig-2

Uphusen played Braunschweig-2 at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on April 18. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Atlas Delmenhorst0 - 0OytheFull TimeFT

Atlas Delmenhorst - Oythe

Atlas Delmenhorst played Oythe at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on April 18. The match kicked off 16:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Anker Wismar0 - 1Greifswalder FCFull TimeFT

Anker Wismar - Greifswalder FC

Anker Wismar played Greifswalder FC at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on April 18. The match kicked off 16:30 UTC. Greifswalder FC won 0-1.

Hertha Zehlendorf5 - 0StaakenFull TimeFT

Hertha Zehlendorf - Staaken

Hertha Zehlendorf played Staaken at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on April 18. The match kicked off 17:30 UTC. Hertha Zehlendorf won 5-0.

Altludersdorf3 - 2Blau-Weiss 90 BerlinFull TimeFT

Altludersdorf - Blau-Weiss 90 Berlin

Altludersdorf played Blau-Weiss 90 Berlin at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on April 18. The match kicked off 18:00 UTC. Altludersdorf won 3-2.

Eilenburg4 - 2Wacker Nordhausen-2Full TimeFT

Eilenburg - Wacker Nordhausen-2

Eilenburg played Wacker Nordhausen-2 at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on April 18. The match kicked off 17:00 UTC. Eilenburg won 4-2.

Eintracht Trier2 - 0Idar-ObersteinFull TimeFT

Eintracht Trier - Idar-Oberstein

Eintracht Trier played Idar-Oberstein at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on April 18. The match kicked off 17:30 UTC. Eintracht Trier won 2-0.

Holzwickeder SC4 - 3Eintracht RheineFull TimeFT

Holzwickeder SC - Eintracht Rheine

Holzwickeder SC played Eintracht Rheine at the Oberliga, Westfalen of Germany on April 18. The match kicked off 16:30 UTC. Holzwickeder SC won 4-3.

Schermbeck2 - 1Schalke-2Full TimeFT

Schermbeck - Schalke-2

Schermbeck played Schalke-2 at the Oberliga, Westfalen of Germany on April 18. The match kicked off 16:30 UTC. Schermbeck won 2-1.

Siegen1 - 0Paderborn-2Full TimeFT

Siegen - Paderborn-2

Siegen played Paderborn-2 at the Oberliga, Westfalen of Germany on April 18. The match kicked off 16:30 UTC. Siegen won 1-0.

Sprockhovel3 - 1EnnepetalFull TimeFT

Sprockhovel - Ennepetal

Sprockhovel played Ennepetal at the Oberliga, Westfalen of Germany on April 18. The match kicked off 16:30 UTC. Sprockhovel won 3-1.

Brunninghausen2 - 0Hammer SpVgFull TimeFT

Brunninghausen - Hammer SpVg

Brunninghausen played Hammer SpVg at the Oberliga, Westfalen of Germany on April 18. The match kicked off 17:30 UTC. Brunninghausen won 2-0.

Gutersloh3 - 2Westfalia HerneFull TimeFT

Gutersloh - Westfalia Herne

Gutersloh played Westfalia Herne at the Oberliga, Westfalen of Germany on April 18. The match kicked off 17:30 UTC. Gutersloh won 3-2.

Westfalia Rhynern3 - 0GievenbeckFull TimeFT

Westfalia Rhynern - Gievenbeck

Westfalia Rhynern played Gievenbeck at the Oberliga, Westfalen of Germany on April 18. The match kicked off 17:30 UTC. Westfalia Rhynern won 3-0.

SW Essen1 - 3MeerbuschFull TimeFT

SW Essen - Meerbusch

SW Essen played Meerbusch at the Oberliga, Niederrhein of Germany on April 18. The match kicked off 17:00 UTC. Meerbusch won 1-3.

Dusseldorf West0 - 4KleveFull TimeFT

Dusseldorf West - Kleve

Dusseldorf West played Kleve at the Oberliga, Niederrhein of Germany on April 18. The match kicked off 17:30 UTC. Kleve won 0-4.

FSV Duisburg7 - 3Jahn Dinslaken HiesfeldFull TimeFT

FSV Duisburg - Jahn Dinslaken Hiesfeld

FSV Duisburg played Jahn Dinslaken Hiesfeld at the Oberliga, Niederrhein of Germany on April 18. The match kicked off 17:30 UTC. FSV Duisburg won 7-3.

Germania Ratingen1 - 4SSVg VelbertFull TimeFT

Germania Ratingen - SSVg Velbert

Germania Ratingen played SSVg Velbert at the Oberliga, Niederrhein of Germany on April 18. The match kicked off 17:30 UTC. SSVg Velbert won 1-4.

Homberg4 - 2SchonnebeckFull TimeFT

Homberg - Schonnebeck

Homberg played Schonnebeck at the Oberliga, Niederrhein of Germany on April 18. The match kicked off 17:30 UTC. Homberg won 4-2.

SC Velbert3 - 21880 DusseldorfFull TimeFT

SC Velbert - 1880 Dusseldorf

SC Velbert played 1880 Dusseldorf at the Oberliga, Niederrhein of Germany on April 18. The match kicked off 17:30 UTC. SC Velbert won 3-2.

SF Baumberg1 - 0MonheimFull TimeFT

SF Baumberg - Monheim

SF Baumberg played Monheim at the Oberliga, Niederrhein of Germany on April 18. The match kicked off 17:30 UTC. SF Baumberg won 1-0.

Union Nettetal0 - 4HildenFull TimeFT

Union Nettetal - Hilden

Union Nettetal played Hilden at the Oberliga, Niederrhein of Germany on April 18. The match kicked off 17:30 UTC. Hilden won 0-4.

VfB Speldorf2 - 6FC BocholtFull TimeFT

VfB Speldorf - FC Bocholt

VfB Speldorf played FC Bocholt at the Oberliga, Niederrhein of Germany on April 18. The match kicked off 17:30 UTC. FC Bocholt won 2-6.

Viktoria Arnoldsweiler2 - 2BW FriesdorfFull TimeFT

Viktoria Arnoldsweiler - BW Friesdorf

Viktoria Arnoldsweiler played BW Friesdorf at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on April 18. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Valur0 - 0Stjarnan31'

Valur - Stjarnan

Valur are playing Stjarnan at the Supercup of Iceland on April 18. The match kicked off 17:15 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

BSF W0 - 5Kolding WFull TimeFT

BSF W - Kolding W

BSF W played Kolding W at the Elitedivisionen, Championship Round - Women of Denmark on April 18. The match kicked off 10:30 UTC. Kolding W won 0-5.

VSK Aarhus W0 - 2Thisted WFull TimeFT

VSK Aarhus W - Thisted W

VSK Aarhus W played Thisted W at the Elitedivisionen, Championship Round - Women of Denmark on April 18. The match kicked off 11:00 UTC. Thisted W won 0-2.

Fortuna Hjorring W1 - 1Brondby WFull TimeFT

Fortuna Hjorring W - Brondby W

Fortuna Hjorring W played Brondby W at the Elitedivisionen, Championship Round - Women of Denmark on April 18. The match kicked off 11:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Neasby W1 - 1B 93 WFull TimeFT

Neasby W - B 93 W

Neasby W played B 93 W at the Elitedivisionen, Relegation - Women of Denmark on April 18. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Aalborg W1 - 5Farum WFull TimeFT

Aalborg W - Farum W

Aalborg W played Farum W at the Elitedivisionen, Relegation - Women of Denmark on April 18. The match kicked off 13:00 UTC. Farum W won 1-5.

Gozzano1 - 2Juventus-2Full TimeFT

Gozzano - Juventus-2

Gozzano played Juventus-2 at the Serie C, Group A of Italy on April 18. The match kicked off 12:30 UTC. Juventus-2 won 1-2.

Cuneo1 - 1AlbissolaFull TimeFT

Cuneo - Albissola

Cuneo played Albissola at the Serie C, Group A of Italy on April 18. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Robur Siena3 - 0CarrareseFull TimeFT

Robur Siena - Carrarese

Robur Siena played Carrarese at the Serie C, Group A of Italy on April 18. The match kicked off 17:00 UTC. Robur Siena won 3-0.

Alessandria1 - 2Pro PatriaFull TimeFT

Alessandria - Pro Patria

Alessandria played Pro Patria at the Serie C, Group A of Italy on April 18. The match kicked off 18:30 UTC. Pro Patria won 1-2.

Lucchese1 - 2PiacenzaFull TimeFT

Lucchese - Piacenza

Lucchese played Piacenza at the Serie C, Group A of Italy on April 18. The match kicked off 18:30 UTC. Piacenza won 1-2.

Olbia1 - 2NovaraFull TimeFT

Olbia - Novara

Olbia played Novara at the Serie C, Group A of Italy on April 18. The match kicked off 18:30 UTC. Novara won 1-2.

Pisa0 - 0PontederaFull TimeFT

Pisa - Pontedera

Pisa played Pontedera at the Serie C, Group A of Italy on April 18. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Pistoiese1 - 2Pro VercelliFull TimeFT

Pistoiese - Pro Vercelli

Pistoiese played Pro Vercelli at the Serie C, Group A of Italy on April 18. The match kicked off 18:30 UTC. Pro Vercelli won 1-2.

Virtus Entella2 - 1ArezzoFull TimeFT

Virtus Entella - Arezzo

Virtus Entella played Arezzo at the Serie C, Group A of Italy on April 18. The match kicked off 18:30 UTC. Virtus Entella won 2-1.

Vilniaus Vytis2 - 0Trakai-2Full TimeFT

Vilniaus Vytis - Trakai-2

Vilniaus Vytis played Trakai-2 at the 1 Lyga of Lithuania on April 18. The match kicked off 16:00 UTC. Vilniaus Vytis won 2-0.

Buducnost0 - 0Sutjeska NiksicFull TimeFT

Buducnost - Sutjeska Niksic

Buducnost played Sutjeska Niksic at the National cup of Montenegro on April 18. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Vard-Haugesund1 - 0FanaFull TimeFT

Vard-Haugesund - Fana

Vard-Haugesund played Fana at the 3. Division, Group 4 of Norway on April 18. The match kicked off 12:00 UTC. Vard-Haugesund won 1-0.

Bytovia Bytow2 - 2RakowFull TimeFT

Bytovia Bytow - Rakow

Bytovia Bytow played Rakow at the I Liga of Poland on April 18. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Podbeskidzie3 - 3Wigry SFull TimeFT

Podbeskidzie - Wigry S

Podbeskidzie played Wigry S at the I Liga of Poland on April 18. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Olsztyn0 - 2Chrobry GlogowFull TimeFT

Olsztyn - Chrobry Glogow

Olsztyn played Chrobry Glogow at the I Liga of Poland on April 18. The match kicked off 17:45 UTC. Chrobry Glogow won 0-2.

Rozwoj Katowice0 - 1Gornik LecznaFull TimeFT

Rozwoj Katowice - Gornik Leczna

Rozwoj Katowice played Gornik Leczna at the II Liga of Poland on April 18. The match kicked off 14:00 UTC. Gornik Leczna won 0-1.

Wroclaw W3 - 0Mitech Zywiec WFull TimeFT

Wroclaw W - Mitech Zywiec W

Wroclaw W played Mitech Zywiec W at the Ekstraklasa - Women of Poland on April 18. The match kicked off 13:00 UTC. Wroclaw W won 3-0.

Olimpia Szczecin W0 - 4UJ Krakow WFull TimeFT

Olimpia Szczecin W - UJ Krakow W

Olimpia Szczecin W played UJ Krakow W at the Ekstraklasa - Women of Poland on April 18. The match kicked off 14:00 UTC. UJ Krakow W won 0-4.

UKS Lodz W2 - 0Biala Podlaska WFull TimeFT

UKS Lodz W - Biala Podlaska W

UKS Lodz W played Biala Podlaska W at the Ekstraklasa - Women of Poland on April 18. The match kicked off 14:30 UTC. UKS Lodz W won 2-0.

Walbrzych W1 - 1Medyk Konin WFull TimeFT

Walbrzych W - Medyk Konin W

Walbrzych W played Medyk Konin W at the Ekstraklasa - Women of Poland on April 18. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Jagiellonia U-191 - 1Arka Gdynia U-19Full TimeFT

Jagiellonia U-19 - Arka Gdynia U-19

Jagiellonia U-19 played Arka Gdynia U-19 at the Central Youth League of Poland on April 18. The match kicked off 08:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Pogon Szczecin U-193 - 3Korona U-19Full TimeFT

Pogon Szczecin U-19 - Korona U-19

Pogon Szczecin U-19 played Korona U-19 at the Central Youth League of Poland on April 18. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Wisla Krakow U-192 - 0Escola Varsovia U-19Full TimeFT

Wisla Krakow U-19 - Escola Varsovia U-19

Wisla Krakow U-19 played Escola Varsovia U-19 at the Central Youth League of Poland on April 18. The match kicked off 09:00 UTC. Wisla Krakow U-19 won 2-0.

Elana Torun U-192 - 2Ruch Chorzow U-19Full TimeFT

Elana Torun U-19 - Ruch Chorzow U-19

Elana Torun U-19 played Ruch Chorzow U-19 at the Central Youth League of Poland on April 18. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Lech U-191 - 3Gornik Zabrze U-19Full TimeFT

Lech U-19 - Gornik Zabrze U-19

Lech U-19 played Gornik Zabrze U-19 at the Central Youth League of Poland on April 18. The match kicked off 10:00 UTC. Gornik Zabrze U-19 won 1-3.

Motor Lublin U-191 - 2Belchatow U-19Full TimeFT

Motor Lublin U-19 - Belchatow U-19

Motor Lublin U-19 played Belchatow U-19 at the Central Youth League of Poland on April 18. The match kicked off 11:00 UTC. Belchatow U-19 won 1-2.

Legia U-192 - 0Slask U-19Full TimeFT

Legia U-19 - Slask U-19

Legia U-19 played Slask U-19 at the Central Youth League of Poland on April 18. The match kicked off 14:00 UTC. Legia U-19 won 2-0.

Anzhi-D0 - 2Akhmat-DFull TimeFT

Anzhi-D - Akhmat-D

Anzhi-D played Akhmat-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on April 18. The match kicked off 12:00 UTC. Akhmat-D won 0-2.

FC Sakhalin4 - 3Dinamo BarnaulFull TimeFT

FC Sakhalin - Dinamo Barnaul

FC Sakhalin played Dinamo Barnaul at the PFL, Vostok of Russia on April 18. The match kicked off 08:30 UTC. FC Sakhalin won 4-3.

Chita1 - 1Zenit IrkutskFull TimeFT

Chita - Zenit Irkutsk

Chita played Zenit Irkutsk at the PFL, Vostok of Russia on April 18. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Sibir-20 - 3Irtysh OmskFull TimeFT

Sibir-2 - Irtysh Omsk

Sibir-2 played Irtysh Omsk at the PFL, Vostok of Russia on April 18. The match kicked off 11:00 UTC. Irtysh Omsk won 0-3.

Hearts U-200 - 0Ross County U-20Full TimeFT

Hearts U-20 - Ross County U-20

Hearts U-20 played Ross County U-20 at the SPFL Reserve League of Scotland on April 18. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Pontevedra3 - 1BouzasFull TimeFT

Pontevedra - Bouzas

Pontevedra played Bouzas at the Segunda B, Group 1 of Spain on April 18. The match kicked off 15:00 UTC. Pontevedra won 3-1.

Real Madrid-21 - 0Deportivo-2Full TimeFT

Real Madrid-2 - Deportivo-2

Real Madrid-2 played Deportivo-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on April 18. The match kicked off 18:00 UTC. Real Madrid-2 won 1-0.

Barakaldo1 - 1TudelanoFull TimeFT

Barakaldo - Tudelano

Barakaldo played Tudelano at the Segunda B, Group 2 of Spain on April 18. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Langreo0 - 2Athletic-2Full TimeFT

Langreo - Athletic-2

Langreo played Athletic-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on April 18. The match kicked off 10:00 UTC. Athletic-2 won 0-2.

Durango4 - 4TorrelavegaFull TimeFT

Durango - Torrelavega

Durango played Torrelavega at the Segunda B, Group 2 of Spain on April 18. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 4 - 4.

Polvorin0 - 1Ourense CFFull TimeFT

Polvorin - Ourense CF

Polvorin played Ourense CF at the Tercera Division, Group 1 of Spain on April 18. The match kicked off 10:00 UTC. Ourense CF won 0-1.

Silva SD2 - 3Villalbes RCFull TimeFT

Silva SD - Villalbes RC

Silva SD played Villalbes RC at the Tercera Division, Group 1 of Spain on April 18. The match kicked off 15:30 UTC. Villalbes RC won 2-3.

Compostela3 - 0ArenteiroFull TimeFT

Compostela - Arenteiro

Compostela played Arenteiro at the Tercera Division, Group 1 of Spain on April 18. The match kicked off 16:00 UTC. Compostela won 3-0.

Ceares1 - 1LEntreguFull TimeFT

Ceares - LEntregu

Ceares played LEntregu at the Tercera Division, Group 2 of Spain on April 18. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Marino de Luanco5 - 0La MadalenaFull TimeFT

Marino de Luanco - La Madalena

Marino de Luanco played La Madalena at the Tercera Division, Group 2 of Spain on April 18. The match kicked off 15:00 UTC. Marino de Luanco won 5-0.

San Martin EI1 - 2TuillaFull TimeFT

San Martin EI - Tuilla

San Martin EI played Tuilla at the Tercera Division, Group 2 of Spain on April 18. The match kicked off 15:00 UTC. Tuilla won 1-2.

Ribamontan al Mar1 - 2CayonFull TimeFT

Ribamontan al Mar - Cayon

Ribamontan al Mar played Cayon at the Tercera Division, Group 3 of Spain on April 18. The match kicked off 09:30 UTC. Cayon won 1-2.

Atletico Albericia0 - 1Cultural GuarnizoFull TimeFT

Atletico Albericia - Cultural Guarnizo

Atletico Albericia played Cultural Guarnizo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on April 18. The match kicked off 10:00 UTC. Cultural Guarnizo won 0-1.

Solares0 - 0Racing Santander-2Full TimeFT

Solares - Racing Santander-2

Solares played Racing Santander-2 at the Tercera Division, Group 3 of Spain on April 18. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Bezana1 - 1LaredoFull TimeFT

Bezana - Laredo

Bezana played Laredo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on April 18. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Textil Escudo2 - 0VelardeFull TimeFT

Textil Escudo - Velarde

Textil Escudo played Velarde at the Tercera Division, Group 3 of Spain on April 18. The match kicked off 16:00 UTC. Textil Escudo won 2-0.

Siete Villas0 - 2Torina79'

Siete Villas - Torina

Siete Villas are playing Torina at the Tercera Division, Group 3 of Spain on April 18. The match kicked off 19:00 UTC. It's the second half and Torina is winning 0-2.

Santutxu2 - 0Lagun OnakFull TimeFT

Santutxu - Lagun Onak

Santutxu played Lagun Onak at the Tercera Division, Group 4 of Spain on April 18. The match kicked off 09:15 UTC. Santutxu won 2-0.

Sodupe1 - 0SanturtziFull TimeFT

Sodupe - Santurtzi

Sodupe played Santurtzi at the Tercera Division, Group 4 of Spain on April 18. The match kicked off 09:15 UTC. Sodupe won 1-0.

Basconia1 - 2BalmasedaFull TimeFT

Basconia - Balmaseda

Basconia played Balmaseda at the Tercera Division, Group 4 of Spain on April 18. The match kicked off 09:30 UTC. Balmaseda won 1-2.

Portugalete2 - 1DeustoFull TimeFT

Portugalete - Deusto

Portugalete played Deusto at the Tercera Division, Group 4 of Spain on April 18. The match kicked off 09:30 UTC. Portugalete won 2-1.

Club Bermeo3 - 3SD San PedroFull TimeFT

Club Bermeo - SD San Pedro

Club Bermeo played SD San Pedro at the Tercera Division, Group 4 of Spain on April 18. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Ordizia0 - 0BeasainFull TimeFT

Ordizia - Beasain

Ordizia played Beasain at the Tercera Division, Group 4 of Spain on April 18. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

San Ignacio1 - 0Real Sociedad-3Full TimeFT

San Ignacio - Real Sociedad-3

San Ignacio played Real Sociedad-3 at the Tercera Division, Group 4 of Spain on April 18. The match kicked off 10:00 UTC. San Ignacio won 1-0.

Sestao1 - 1SomorrostroFull TimeFT

Sestao - Somorrostro

Sestao played Somorrostro at the Tercera Division, Group 4 of Spain on April 18. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Asco1 - 1SantboiaFull TimeFT

Asco - Santboia

Asco played Santboia at the Tercera Division, Group 5 of Spain on April 18. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hospitalet1 - 2FigueresFull TimeFT

Hospitalet - Figueres

Hospitalet played Figueres at the Tercera Division, Group 5 of Spain on April 18. The match kicked off 18:00 UTC. Figueres won 1-2.

Sant Andreu3 - 1CastelldefelsFull TimeFT

Sant Andreu - Castelldefels

Sant Andreu played Castelldefels at the Tercera Division, Group 5 of Spain on April 18. The match kicked off 18:00 UTC. Sant Andreu won 3-1.

Cerdanyola del Valles0 - 1HortaFull TimeFT

Cerdanyola del Valles - Horta

Cerdanyola del Valles played Horta at the Tercera Division, Group 5 of Spain on April 18. The match kicked off 18:30 UTC. Horta won 0-1.

Pobla Mafumet2 - 1San CristobalFull TimeFT

Pobla Mafumet - San Cristobal

Pobla Mafumet played San Cristobal at the Tercera Division, Group 5 of Spain on April 18. The match kicked off 18:30 UTC. Pobla Mafumet won 2-1.

Santfeliuenc3 - 0MartinencFull TimeFT

Santfeliuenc - Martinenc

Santfeliuenc played Martinenc at the Tercera Division, Group 5 of Spain on April 18. The match kicked off 18:30 UTC. Santfeliuenc won 3-0.

Vilafranca2 - 2CE EuropaFull TimeFT

Vilafranca - CE Europa

Vilafranca played CE Europa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on April 18. The match kicked off 18:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Eldense2 - 0AtzenetaFull TimeFT

Eldense - Atzeneta

Eldense played Atzeneta at the Tercera Division, Group 6 of Spain on April 18. The match kicked off 18:00 UTC. Eldense won 2-0.

Novelda1 - 0Jove EspanolFull TimeFT

Novelda - Jove Espanol

Novelda played Jove Espanol at the Tercera Division, Group 6 of Spain on April 18. The match kicked off 18:30 UTC. Novelda won 1-0.

Mostoles1 - 0ParlaFull TimeFT

Mostoles - Parla

Mostoles played Parla at the Tercera Division, Group 7 of Spain on April 18. The match kicked off 09:30 UTC. Mostoles won 1-0.

Vicalvaro2 - 2San Agustin de GuadalixFull TimeFT

Vicalvaro - San Agustin de Guadalix

Vicalvaro played San Agustin de Guadalix at the Tercera Division, Group 7 of Spain on April 18. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Villaverde Boetticher2 - 1Tres CantosFull TimeFT

Villaverde Boetticher - Tres Cantos

Villaverde Boetticher played Tres Cantos at the Tercera Division, Group 7 of Spain on April 18. The match kicked off 09:30 UTC. Villaverde Boetticher won 2-1.

Atletico de Pinto0 - 1AlcalaFull TimeFT

Atletico de Pinto - Alcala

Atletico de Pinto played Alcala at the Tercera Division, Group 7 of Spain on April 18. The match kicked off 10:00 UTC. Alcala won 0-1.

Canillas1 - 0Alcorcon-2Full TimeFT

Canillas - Alcorcon-2

Canillas played Alcorcon-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on April 18. The match kicked off 10:00 UTC. Canillas won 1-0.

Pozuelo Alarcon3 - 1Alcobendas SportFull TimeFT

Pozuelo Alarcon - Alcobendas Sport

Pozuelo Alarcon played Alcobendas Sport at the Tercera Division, Group 7 of Spain on April 18. The match kicked off 10:00 UTC. Pozuelo Alarcon won 3-1.

Rayo Vallecano-22 - 0Santa AnaFull TimeFT

Rayo Vallecano-2 - Santa Ana

Rayo Vallecano-2 played Santa Ana at the Tercera Division, Group 7 of Spain on April 18. The match kicked off 17:00 UTC. Rayo Vallecano-2 won 2-0.

Bupolsa0 - 1La Virgen del CaminoFull TimeFT

Bupolsa - La Virgen del Camino

Bupolsa played La Virgen del Camino at the Tercera Division, Group 8 of Spain on April 18. The match kicked off 10:30 UTC. La Virgen del Camino won 0-1.

Bembibre0 - 4Numancia-2Full TimeFT

Bembibre - Numancia-2

Bembibre played Numancia-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on April 18. The match kicked off 14:30 UTC. Numancia-2 won 0-4.

Cultural Cebrerena3 - 0AlmazanFull TimeFT

Cultural Cebrerena - Almazan

Cultural Cebrerena played Almazan at the Tercera Division, Group 8 of Spain on April 18. The match kicked off 15:00 UTC. Cultural Cebrerena won 3-0.

Cultural Leonesa-26 - 0La GranjaFull TimeFT

Cultural Leonesa-2 - La Granja

Cultural Leonesa-2 played La Granja at the Tercera Division, Group 8 of Spain on April 18. The match kicked off 15:00 UTC. Cultural Leonesa-2 won 6-0.

Briviesca1 - 1Burgos PromesasFull TimeFT

Briviesca - Burgos Promesas

Briviesca played Burgos Promesas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on April 18. The match kicked off 15:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

La Baneza1 - 0UD Santa MartaFull TimeFT

La Baneza - UD Santa Marta

La Baneza played UD Santa Marta at the Tercera Division, Group 8 of Spain on April 18. The match kicked off 15:30 UTC. La Baneza won 1-0.

Sporting Uxama2 - 4Atletico AstorgaFull TimeFT

Sporting Uxama - Atletico Astorga

Sporting Uxama played Atletico Astorga at the Tercera Division, Group 8 of Spain on April 18. The match kicked off 15:30 UTC. Atletico Astorga won 2-4.

Santa Catalina0 - 4Mallorca-2Full TimeFT

Santa Catalina - Mallorca-2

Santa Catalina played Mallorca-2 at the Tercera Division, Group 11 of Spain on April 18. The match kicked off 08:45 UTC. Mallorca-2 won 0-4.

Platges de Calvia1 - 0Ibiza Islas PitiusasFull TimeFT

Platges de Calvia - Ibiza Islas Pitiusas

Platges de Calvia played Ibiza Islas Pitiusas at the Tercera Division, Group 11 of Spain on April 18. The match kicked off 10:00 UTC. Platges de Calvia won 1-0.

San Rafael1 - 1MurenseFull TimeFT

San Rafael - Murense

San Rafael played Murense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on April 18. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Son Cladera1 - 0MercadalFull TimeFT

Son Cladera - Mercadal

Son Cladera played Mercadal at the Tercera Division, Group 11 of Spain on April 18. The match kicked off 12:00 UTC. Son Cladera won 1-0.

Poblense1 - 1FormenteraFull TimeFT

Poblense - Formentera

Poblense played Formentera at the Tercera Division, Group 11 of Spain on April 18. The match kicked off 13:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Llosetense0 - 0AlcudiaFull TimeFT

Llosetense - Alcudia

Llosetense played Alcudia at the Tercera Division, Group 11 of Spain on April 18. The match kicked off 14:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Soller1 - 1SantanyiFull TimeFT

Soller - Santanyi

Soller played Santanyi at the Tercera Division, Group 11 of Spain on April 18. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Manacor2 - 2FerriolenseFull TimeFT

Manacor - Ferriolense

Manacor played Ferriolense at the Tercera Division, Group 11 of Spain on April 18. The match kicked off 16:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Union Viera4 - 1Panaderia PulidoFull TimeFT

Union Viera - Panaderia Pulido

Union Viera played Panaderia Pulido at the Tercera Division, Group 12 of Spain on April 18. The match kicked off 10:00 UTC. Union Viera won 4-1.

Santa Ursula1 - 0MensajeroFull TimeFT

Santa Ursula - Mensajero

Santa Ursula played Mensajero at the Tercera Division, Group 12 of Spain on April 18. The match kicked off 11:00 UTC. Santa Ursula won 1-0.

Tenisca1 - 2Atletico TacoronteFull TimeFT

Tenisca - Atletico Tacoronte

Tenisca played Atletico Tacoronte at the Tercera Division, Group 12 of Spain on April 18. The match kicked off 11:00 UTC. Atletico Tacoronte won 1-2.

Villa de Santa Brigida1 - 1La CuadraFull TimeFT

Villa de Santa Brigida - La Cuadra

Villa de Santa Brigida played La Cuadra at the Tercera Division, Group 12 of Spain on April 18. The match kicked off 11:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tenerife-23 - 0Union Sur YaizaFull TimeFT

Tenerife-2 - Union Sur Yaiza

Tenerife-2 played Union Sur Yaiza at the Tercera Division, Group 12 of Spain on April 18. The match kicked off 15:30 UTC. Tenerife-2 won 3-0.

Buzanada1 - 1CD MarinoFull TimeFT

Buzanada - CD Marino

Buzanada played CD Marino at the Tercera Division, Group 12 of Spain on April 18. The match kicked off 18:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tamaraceite1 - 0UD San Fernando29'

Tamaraceite - UD San Fernando

Tamaraceite are playing UD San Fernando at the Tercera Division, Group 12 of Spain on April 18. The match kicked off 20:00 UTC. It's the first half and Tamaraceite is winning 1-0.

Huercal-Overa4 - 1La UnionFull TimeFT

Huercal-Overa - La Union

Huercal-Overa played La Union at the Tercera Division, Group 13 of Spain on April 18. The match kicked off 10:00 UTC. Huercal-Overa won 4-1.

Cacereno1 - 0PueblonuevoFull TimeFT

Cacereno - Pueblonuevo

Cacereno played Pueblonuevo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on April 18. The match kicked off 10:00 UTC. Cacereno won 1-0.

Merida AD4 - 0OlivenzaFull TimeFT

Merida AD - Olivenza

Merida AD played Olivenza at the Tercera Division, Group 14 of Spain on April 18. The match kicked off 10:00 UTC. Merida AD won 4-0.

Montijo1 - 1RCP ValverdenoFull TimeFT

Montijo - RCP Valverdeno

Montijo played RCP Valverdeno at the Tercera Division, Group 14 of Spain on April 18. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Plasencia2 - 0Extremadura-2Full TimeFT

Plasencia - Extremadura-2

Plasencia played Extremadura-2 at the Tercera Division, Group 14 of Spain on April 18. The match kicked off 10:00 UTC. Plasencia won 2-0.

Azuaga3 - 0CalamonteFull TimeFT

Azuaga - Calamonte

Azuaga played Calamonte at the Tercera Division, Group 14 of Spain on April 18. The match kicked off 15:30 UTC. Azuaga won 3-0.

Moralo2 - 1DiocesanoFull TimeFT

Moralo - Diocesano

Moralo played Diocesano at the Tercera Division, Group 14 of Spain on April 18. The match kicked off 16:30 UTC. Moralo won 2-1.

Arroyo1 - 1LlerenenseFull TimeFT

Arroyo - Llerenense

Arroyo played Llerenense at the Tercera Division, Group 14 of Spain on April 18. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Ardoi1 - 3CortesFull TimeFT

Ardoi - Cortes

Ardoi played Cortes at the Tercera Division, Group 15 of Spain on April 18. The match kicked off 09:30 UTC. Cortes won 1-3.

Osasuna-24 - 1PamplonaFull TimeFT

Osasuna-2 - Pamplona

Osasuna-2 played Pamplona at the Tercera Division, Group 15 of Spain on April 18. The match kicked off 09:30 UTC. Osasuna-2 won 4-1.

Subiza3 - 0AlesvesFull TimeFT

Subiza - Alesves

Subiza played Alesves at the Tercera Division, Group 15 of Spain on April 18. The match kicked off 09:30 UTC. Subiza won 3-0.

Avance Ezcabarte4 - 0BurladesFull TimeFT

Avance Ezcabarte - Burlades

Avance Ezcabarte played Burlades at the Tercera Division, Group 15 of Spain on April 18. The match kicked off 10:00 UTC. Avance Ezcabarte won 4-0.

Corellano2 - 0HuarteFull TimeFT

Corellano - Huarte

Corellano played Huarte at the Tercera Division, Group 15 of Spain on April 18. The match kicked off 14:00 UTC. Corellano won 2-0.

Cantolagua0 - 0CirboneroFull TimeFT

Cantolagua - Cirbonero

Cantolagua played Cirbonero at the Tercera Division, Group 15 of Spain on April 18. The match kicked off 14:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Pena Sport1 - 1MutilveraFull TimeFT

Pena Sport - Mutilvera

Pena Sport played Mutilvera at the Tercera Division, Group 15 of Spain on April 18. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

San Juan1 - 1Beti KozkorFull TimeFT

San Juan - Beti Kozkor

San Juan played Beti Kozkor at the Tercera Division, Group 15 of Spain on April 18. The match kicked off 15:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Calasancio1 - 0Rapid de MurilloFull TimeFT

Calasancio - Rapid de Murillo

Calasancio played Rapid de Murillo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on April 18. The match kicked off 09:30 UTC. Calasancio won 1-0.

Agoncillo0 - 1BerceoFull TimeFT

Agoncillo - Berceo

Agoncillo played Berceo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on April 18. The match kicked off 10:00 UTC. Berceo won 0-1.

CD Alfaro0 - 1Logrones-2Full TimeFT

CD Alfaro - Logrones-2

CD Alfaro played Logrones-2 at the Tercera Division, Group 16 of Spain on April 18. The match kicked off 10:00 UTC. Logrones-2 won 0-1.

Haro2 - 1VareaFull TimeFT

Haro - Varea

Haro played Varea at the Tercera Division, Group 16 of Spain on April 18. The match kicked off 10:00 UTC. Haro won 2-1.

Naxara4 - 0VianesFull TimeFT

Naxara - Vianes

Naxara played Vianes at the Tercera Division, Group 16 of Spain on April 18. The match kicked off 10:00 UTC. Naxara won 4-0.

Pradejon3 - 2River EbroFull TimeFT

Pradejon - River Ebro

Pradejon played River Ebro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on April 18. The match kicked off 10:00 UTC. Pradejon won 3-2.

Yague0 - 0La CalzadaFull TimeFT

Yague - La Calzada

Yague played La Calzada at the Tercera Division, Group 16 of Spain on April 18. The match kicked off 10:15 UTC and ended in a draw 0 - 0.

SD Logrones3 - 0AutolFull TimeFT

SD Logrones - Autol

SD Logrones played Autol at the Tercera Division, Group 16 of Spain on April 18. The match kicked off 15:00 UTC. SD Logrones won 3-0.

Arnedo4 - 0AlberiteFull TimeFT

Arnedo - Alberite

Arnedo played Alberite at the Tercera Division, Group 16 of Spain on April 18. The match kicked off 16:00 UTC. Arnedo won 4-0.

Brea4 - 1La AlmuniaFull TimeFT

Brea - La Almunia

Brea played La Almunia at the Tercera Division, Group 17 of Spain on April 18. The match kicked off 09:30 UTC. Brea won 4-1.

Robres1 - 1TarazonaFull TimeFT

Robres - Tarazona

Robres played Tarazona at the Tercera Division, Group 17 of Spain on April 18. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Almudevar0 - 1TamariteFull TimeFT

Almudevar - Tamarite

Almudevar played Tamarite at the Tercera Division, Group 17 of Spain on April 18. The match kicked off 10:00 UTC. Tamarite won 0-1.

Binefar1 - 0SarinenaFull TimeFT

Binefar - Sarinena

Binefar played Sarinena at the Tercera Division, Group 17 of Spain on April 18. The match kicked off 10:00 UTC. Binefar won 1-0.

Borja1 - 0San Juan de MozarrifarFull TimeFT

Borja - San Juan de Mozarrifar

Borja played San Juan de Mozarrifar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on April 18. The match kicked off 10:00 UTC. Borja won 1-0.

Villanueva CF2 - 1CasetasFull TimeFT

Villanueva CF - Casetas

Villanueva CF played Casetas at the Tercera Division, Group 17 of Spain on April 18. The match kicked off 10:00 UTC. Villanueva CF won 2-1.

San Lorenzo UD1 - 2CalamochaFull TimeFT

San Lorenzo UD - Calamocha

San Lorenzo UD played Calamocha at the Tercera Division, Group 17 of Spain on April 18. The match kicked off 14:00 UTC. Calamocha won 1-2.

Atletico Monzon1 - 2IlluecaFull TimeFT

Atletico Monzon - Illueca

Atletico Monzon played Illueca at the Tercera Division, Group 17 of Spain on April 18. The match kicked off 15:00 UTC. Illueca won 1-2.

Utebo4 - 0SabinanigoFull TimeFT

Utebo - Sabinanigo

Utebo played Sabinanigo at the Tercera Division, Group 17 of Spain on April 18. The match kicked off 15:00 UTC. Utebo won 4-0.

Belchite0 - 3Zaragoza-2Full TimeFT

Belchite - Zaragoza-2

Belchite played Zaragoza-2 at the Tercera Division, Group 17 of Spain on April 18. The match kicked off 15:30 UTC. Zaragoza-2 won 0-3.

La Roda1 - 2ManchegoFull TimeFT

La Roda - Manchego

La Roda played Manchego at the Tercera Division, Group 18 of Spain on April 18. The match kicked off 10:00 UTC. Manchego won 1-2.

Quintanar del Rey1 - 0Atletico IbanesFull TimeFT

Quintanar del Rey - Atletico Ibanes

Quintanar del Rey played Atletico Ibanes at the Tercera Division, Group 18 of Spain on April 18. The match kicked off 10:00 UTC. Quintanar del Rey won 1-0.

Tarancon1 - 1MadridejosFull TimeFT

Tarancon - Madridejos

Tarancon played Madridejos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on April 18. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tomelloso2 - 1MoraFull TimeFT

Tomelloso - Mora

Tomelloso played Mora at the Tercera Division, Group 18 of Spain on April 18. The match kicked off 10:00 UTC. Tomelloso won 2-1.

Villarrobledo CP3 - 2FC GuadalajaraFull TimeFT

Villarrobledo CP - FC Guadalajara

Villarrobledo CP played FC Guadalajara at the Tercera Division, Group 18 of Spain on April 18. The match kicked off 14:30 UTC. Villarrobledo CP won 3-2.

La Solana0 - 1VillarrubiaFull TimeFT

La Solana - Villarrubia

La Solana played Villarrubia at the Tercera Division, Group 18 of Spain on April 18. The match kicked off 15:00 UTC. Villarrubia won 0-1.

Almagro FC0 - 1SocuellamosFull TimeFT

Almagro FC - Socuellamos

Almagro FC played Socuellamos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on April 18. The match kicked off 15:30 UTC. Socuellamos won 0-1.

Vargarda1 - 3Vanersborgs FKFull TimeFT

Vargarda - Vanersborgs FK

Vargarda played Vanersborgs FK at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on April 18. The match kicked off 16:15 UTC. Vanersborgs FK won 1-3.

Friska Viljor2 - 1IFK UmeaFull TimeFT

Friska Viljor - IFK Umea

Friska Viljor played IFK Umea at the Division 2, Norrland of Sweden on April 18. The match kicked off 17:00 UTC. Friska Viljor won 2-1.

Sandviks0 - 2PiteaFull TimeFT

Sandviks - Pitea

Sandviks played Pitea at the Division 2, Norrland of Sweden on April 18. The match kicked off 17:00 UTC. Pitea won 0-2.

Skelleftea2 - 3LuleaFull TimeFT

Skelleftea - Lulea

Skelleftea played Lulea at the Division 2, Norrland of Sweden on April 18. The match kicked off 17:00 UTC. Lulea won 2-3.

Umea Akademi1 - 2TafteaFull TimeFT

Umea Akademi - Taftea

Umea Akademi played Taftea at the Division 2, Norrland of Sweden on April 18. The match kicked off 17:00 UTC. Taftea won 1-2.

Angelholm3 - 0VinbergsFull TimeFT

Angelholm - Vinbergs

Angelholm played Vinbergs at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on April 18. The match kicked off 17:00 UTC. Angelholm won 3-0.

IFK Malmo0 - 1Qviding FIFFull TimeFT

IFK Malmo - Qviding FIF

IFK Malmo played Qviding FIF at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on April 18. The match kicked off 17:00 UTC. Qviding FIF won 0-1.

Assyriska BK4 - 1StafsingeFull TimeFT

Assyriska BK - Stafsinge

Assyriska BK played Stafsinge at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on April 18. The match kicked off 17:30 UTC. Assyriska BK won 4-1.

Asarum1 - 1NosabyFull TimeFT

Asarum - Nosaby

Asarum played Nosaby at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on April 18. The match kicked off 17:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Dalstorps1 - 0RaslattsFull TimeFT

Dalstorps - Raslatts

Dalstorps played Raslatts at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on April 18. The match kicked off 17:00 UTC. Dalstorps won 1-0.

Bavois3 - 3ChamFull TimeFT

Bavois - Cham

Bavois played Cham at the 1. Liga Promotion of Switzerland on April 18. The match kicked off 17:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

BreitenrainStade Nyonnais17:30

Breitenrain - Stade Nyonnais

Breitenrain are playing Stade Nyonnais at the 1. Liga Promotion of Switzerland on April 18. The match will kick off 17:30 UTC.

Sion-20 - 1KonizFull TimeFT

Sion-2 - Koniz

Sion-2 played Koniz at the 1. Liga Promotion of Switzerland on April 18. The match kicked off 18:00 UTC. Koniz won 0-1.

FC Sumy0 - 0Obolon-BrovarFull TimeFT

FC Sumy - Obolon-Brovar

FC Sumy played Obolon-Brovar at the Persha Liga of Ukraine on April 18. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Hirnyk-Sport2 - 1Kolos KovalivkaFull TimeFT

Hirnyk-Sport - Kolos Kovalivka

Hirnyk-Sport played Kolos Kovalivka at the Persha Liga of Ukraine on April 18. The match kicked off 13:00 UTC. Hirnyk-Sport won 2-1.

Ahrobiznes Volochysk0 - 2BalkanyFull TimeFT

Ahrobiznes Volochysk - Balkany

Ahrobiznes Volochysk played Balkany at the Persha Liga of Ukraine on April 18. The match kicked off 14:00 UTC. Balkany won 0-2.

Changnyeong W1 - 1Gyeongju WFull TimeFT

Changnyeong W - Gyeongju W

Changnyeong W played Gyeongju W at the WK League - Women of Korea Republic on April 18. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Boeun Sangmu W0 - 0Gumi WFull TimeFT

Boeun Sangmu W - Gumi W

Boeun Sangmu W played Gumi W at the WK League - Women of Korea Republic on April 18. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Seoul Amazones W3 - 3Hwacheon KSPO WFull TimeFT

Seoul Amazones W - Hwacheon KSPO W

Seoul Amazones W played Hwacheon KSPO W at the WK League - Women of Korea Republic on April 18. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Suwon W1 - 1Incheon Red Angels WFull TimeFT

Suwon W - Incheon Red Angels W

Suwon W played Incheon Red Angels W at the WK League - Women of Korea Republic on April 18. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Bashundhara Kings3 - 0Abahani ChittagongFull TimeFT

Bashundhara Kings - Abahani Chittagong

Bashundhara Kings played Abahani Chittagong at the Premier League of Bangladesh on April 18. The match kicked off 09:30 UTC. Bashundhara Kings won 3-0.

Nofel SC0 - 0Sheikh JamalFull TimeFT

Nofel SC - Sheikh Jamal

Nofel SC played Sheikh Jamal at the Premier League of Bangladesh on April 18. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Saipa2 - 5SepahanFull TimeFT

Saipa - Sepahan

Saipa played Sepahan at the Gulf Pro League of Iran on April 18. The match kicked off 14:30 UTC. Sepahan won 2-5.

Naft Masjed Soleyman0 - 0Esteghlal KhuzestanFull TimeFT

Naft Masjed Soleyman - Esteghlal Khuzestan

Naft Masjed Soleyman played Esteghlal Khuzestan at the Gulf Pro League of Iran on April 18. The match kicked off 14:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Al Salt1 - 1Al-Karmel2-4 On PenaltiesPen 2-4

Al Salt - Al-Karmel

Al Salt played Al-Karmel at the National cup of Jordan on April 18. The match kicked off 13:00 UTC. Al-Karmel won on penalties as the score was 1-1.

Al Sareeh1 - 3Um Al QotainFull TimeFT

Al Sareeh - Um Al Qotain

Al Sareeh played Um Al Qotain at the National cup of Jordan on April 18. The match kicked off 16:30 UTC. Um Al Qotain won 1-3.

Al Kuwait2 - 1KazmaFull TimeFT

Al Kuwait - Kazma

Al Kuwait played Kazma at the Premier League of Kuwait on April 18. The match kicked off 17:00 UTC. Al Kuwait won 2-1.

Oman FC1 - 0MjeesFull TimeFT

Oman FC - Mjees

Oman FC played Mjees at the Premier League of Oman on April 18. The match kicked off 13:50 UTC. Oman FC won 1-0.

Muscat1 - 2Al-NahdaFull TimeFT

Muscat - Al-Nahda

Muscat played Al-Nahda at the Premier League of Oman on April 18. The match kicked off 16:35 UTC. Al-Nahda won 1-2.

PoliciaMonte CarloPostponedPst

Policia - Monte Carlo

Policia are playing Monte Carlo at the Elite League of Macao on April 18.

Tim IecMacau U-23PostponedPst

Tim Iec - Macau U-23

Tim Iec are playing Macau U-23 at the Elite League of Macao on April 18.

Al Ittihad Jeddah2 - 0Al Ittifaq DammamFull TimeFT

Al Ittihad Jeddah - Al Ittifaq Dammam

Al Ittihad Jeddah played Al Ittifaq Dammam at the Pro League of Saudi Arabia on April 18. The match kicked off 17:45 UTC. Al Ittihad Jeddah won 2-0.

Al Nasr Riyadh5 - 0Al FatehFull TimeFT

Al Nasr Riyadh - Al Fateh

Al Nasr Riyadh played Al Fateh at the Pro League of Saudi Arabia on April 18. The match kicked off 17:45 UTC. Al Nasr Riyadh won 5-0.

Cameroon U-172 - 1Morocco U-17Full TimeFT

Cameroon U-17 - Morocco U-17

Cameroon U-17 played Morocco U-17 at the Group Stage of Caf U-17 Championship on April 18. The match kicked off 11:00 UTC. Cameroon U-17 won 2-1.

Senegal U-171 - 2Guinea U-17Full TimeFT

Senegal U-17 - Guinea U-17

Senegal U-17 played Guinea U-17 at the Group Stage of Caf U-17 Championship on April 18. The match kicked off 14:00 UTC. Guinea U-17 won 1-2.

Al Ain U-21Al Sharjah U-2113:55

Al Ain U-21 - Al Sharjah U-21

Al Ain U-21 are playing Al Sharjah U-21 at the Premier League U-21 of Uae on April 18. The match will kick off 13:55 UTC.

Al Wasl Dubai U-214 - 1Al Fujairah U-21Full TimeFT

Al Wasl Dubai U-21 - Al Fujairah U-21

Al Wasl Dubai U-21 played Al Fujairah U-21 at the Premier League U-21 of Uae on April 18. The match kicked off 13:55 UTC. Al Wasl Dubai U-21 won 4-1.

Al Wahda U-211 - 2Al Shabab U-21Full TimeFT

Al Wahda U-21 - Al Shabab U-21

Al Wahda U-21 played Al Shabab U-21 at the Premier League U-21 of Uae on April 18. The match kicked off 14:00 UTC. Al Shabab U-21 won 1-2.

Banni Yas U-211 - 0Al Dhafra U-21Full TimeFT

Banni Yas U-21 - Al Dhafra U-21

Banni Yas U-21 played Al Dhafra U-21 at the Premier League U-21 of Uae on April 18. The match kicked off 14:00 UTC. Banni Yas U-21 won 1-0.

Buxoro0 - 2Lokomotiv TashkentFull TimeFT

Buxoro - Lokomotiv Tashkent

Buxoro played Lokomotiv Tashkent at the PFL of Uzbekistan on April 18. The match kicked off 12:00 UTC. Lokomotiv Tashkent won 0-2.

Pakhtakor2 - 0Dinamo SamarkandFull TimeFT

Pakhtakor - Dinamo Samarkand

Pakhtakor played Dinamo Samarkand at the PFL of Uzbekistan on April 18. The match kicked off 14:00 UTC. Pakhtakor won 2-0.

Ismaily SC0 - 2ZamalekFull TimeFT

Ismaily SC - Zamalek

Ismaily SC played Zamalek at the Premier League of Egypt on April 18. The match kicked off 15:00 UTC. Zamalek won 0-2.

Al Ahly Cairo0 - 1PyramidsFull TimeFT

Al Ahly Cairo - Pyramids

Al Ahly Cairo played Pyramids at the Premier League of Egypt on April 18. The match kicked off 18:00 UTC. Pyramids won 0-1.

HUSA Agadir2 - 1WAC CasablancaFull TimeFT

HUSA Agadir - WAC Casablanca

HUSA Agadir played WAC Casablanca at the Botola Pro of Morocco on April 18. The match kicked off 14:00 UTC. HUSA Agadir won 2-1.

Municipal LimenoSonsonate21:30

Municipal Limeno - Sonsonate

Municipal Limeno are playing Sonsonate at the Clausura of El Salvador on April 18. The match will kick off 21:30 UTC.

Deportivo PetapaDeportivo Chiantla02:00

Deportivo Petapa - Deportivo Chiantla

Deportivo Petapa are playing Deportivo Chiantla at the Clausura of Guatemala on April 19. The match will kick off 02:00 UTC.

VenadosZacatepec00:00

Venados - Zacatepec

Venados are playing Zacatepec at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on April 19. The match will kick off 00:00 UTC.

DoradosCimarrones02:00

Dorados - Cimarrones

Dorados are playing Cimarrones at the Liga de Ascenso, Final Stages of Mexico on April 19. The match will kick off 02:00 UTC.

Royal PariClub Destroyers22:15

Royal Pari - Club Destroyers

Royal Pari are playing Club Destroyers at the Apertura of Bolivia on April 18. The match will kick off 22:15 UTC.

AuroraSan Jose00:15

Aurora - San Jose

Aurora are playing San Jose at the Apertura of Bolivia on April 19. The match will kick off 00:15 UTC.

BahiaLondrina23:00

Bahia - Londrina

Bahia are playing Londrina at the National Cup of Brasil on April 18. The match will kick off 23:00 UTC.

Sport Recife W0 - 5Vitoria WFull TimeFT

Sport Recife W - Vitoria W

Sport Recife W played Vitoria W at the Brasileiro - Women of Brasil on April 18. The match kicked off 18:00 UTC. Vitoria W won 0-5.

Osasco Audax WVitoria das Tabocas W22:00

Osasco Audax W - Vitoria das Tabocas W

Osasco Audax W are playing Vitoria das Tabocas W at the Brasileiro - Women of Brasil on April 18. The match will kick off 22:00 UTC.

Atletico Venezuela0 - 0Deportivo Tachira29'

Atletico Venezuela - Deportivo Tachira

Atletico Venezuela are playing Deportivo Tachira at the Apertura of Venezuela on April 18. The match kicked off 20:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Estudiantes de Merida1 - 0Zulia30'

Estudiantes de Merida - Zulia

Estudiantes de Merida are playing Zulia at the Apertura of Venezuela on April 18. The match kicked off 20:00 UTC. It's the first half and Estudiantes de Merida is winning 1-0.

LALA1 - 1Deportivo La Guaira30'

LALA - Deportivo La Guaira

LALA are playing Deportivo La Guaira at the Apertura of Venezuela on April 18. The match kicked off 20:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

APIA TigersBlacktown City06:00

APIA Tigers - Blacktown City

APIA Tigers are playing Blacktown City at the NPL New South Wales of Australia on April 19. The match will kick off 06:00 UTC.

Sydney OlympicManly United FC06:45

Sydney Olympic - Manly United FC

Sydney Olympic are playing Manly United FC at the NPL New South Wales of Australia on April 19. The match will kick off 06:45 UTC.

Lake MacquarieAdamstown Rosebuds04:30

Lake Macquarie - Adamstown Rosebuds

Lake Macquarie are playing Adamstown Rosebuds at the NPL Northern NSW of Australia on April 19. The match will kick off 04:30 UTC.

MaitlandEdgeworth Eagles04:30

Maitland - Edgeworth Eagles

Maitland are playing Edgeworth Eagles at the NPL Northern NSW of Australia on April 19. The match will kick off 04:30 UTC.

Lambton JaffasWeston Bears06:30

Lambton Jaffas - Weston Bears

Lambton Jaffas are playing Weston Bears at the NPL Northern NSW of Australia on April 19. The match will kick off 06:30 UTC.

Bosnia Herzegovina U-181 - 2Serbia U-18Full TimeFT

Bosnia Herzegovina U-18 - Serbia U-18

Bosnia Herzegovina U-18 played Serbia U-18 at the FRIENDLIES U-18 of International on April 18. The match kicked off 09:00 UTC. Serbia U-18 won 1-2.

Al Hilal Riyadh1 - 2Etoile du SahelFull TimeFT

Al Hilal Riyadh - Etoile du Sahel

Al Hilal Riyadh played Etoile du Sahel at the Arab Club Championship of World on April 18. The match kicked off 14:50 UTC. Etoile du Sahel won 1-2.