Alesves vs Valle Egues Live Score and Live Stream

Kick-off at 14:30 on Saturday, December 15
Spain Tercera Division, Group 15
1 : 2
FT
Copy
All videos of Alesves - Valle Egues on your website!
Full Time
Match ends. Alesves 1, Valle Egues 2.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 0 : 0
First half ends.
Kick-off
First half begins
10
Valle Egues have gone 10 consecutive matches without a clean sheet.
6
Alesves have gone 6 consecutive home matches without a defeat.
5
Valle Egues have conceded two or more goals in their previous 5 away matches.
Live Match Report

Alesves played Valle Egues at the Tercera Division, Group 15 of Spain on December 15. The match kicked off 14:30 UTC. Valle Egues won 1-2. Alesves are 15th in the table with 26 points after 24 matches, while Valle Egues are 20th with 21 points in 25 matches.

ScoreBat was covering Alesves vs Valle Egues in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. Spain Tercera Division, Group 15's live standings are availble and updated in real time. You can watch Alesves vs Valle Egues live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of Spain Tercera Division, Group 15 in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/alesves-vs-valle-egues-live-stream/

Alesves have lost to Ardoi in their previous match, while Valle Egues have played a draw with Cortes and Baztan in their previous 2 matches.

Alesves have won 7 of their 24 matches in Tercera Division, Group 15, drawing 5 and having 12 defeats this season. They have scored 30 goals - 1.25 per match, conceding 56 - 2.33 per match. Valle Egues have won 5 of their 25 matches in Tercera Division, Group 15, drawing 6 and having 14 defeats this season. They have scored 24 goals - 0.96 per match, conceding 40 - 1.60 per match.

Goals and video highlights of the match between Alesves and Valle Egues are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Alesves or Valle Egues score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Alesves and Valle Egues include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Alesves vs Valle Egues with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Spain Tercera Division, Group 15 are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
CantolaguaCorellano15:00

Cantolagua - Corellano

Cantolagua are playing Corellano at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

CirboneroBurlades15:30

Cirbonero - Burlades

Cirbonero are playing Burlades at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Pena SportSubiza15:30

Pena Sport - Subiza

Pena Sport are playing Subiza at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Beti KozkorHuarte17:00

Beti Kozkor - Huarte

Beti Kozkor are playing Huarte at the Tercera Division, Group 15 of Spain on February 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Real Madrid1 - 2GironaFull TimeFT

Real Madrid - Girona

Real Madrid played Girona at the La Liga of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. Girona won 1-2.

ValenciaEspanyol15:15

Valencia - Espanyol

Valencia are playing Espanyol at the La Liga of Spain on February 17. The match will kick off 15:15 UTC.

VillarrealSevilla17:30

Villarreal - Sevilla

Villarreal are playing Sevilla at the La Liga of Spain on February 17. The match will kick off 17:30 UTC.

Real BetisAlaves19:45

Real Betis - Alaves

Real Betis are playing Alaves at the La Liga of Spain on February 17. The match will kick off 19:45 UTC.

Eintracht Frankfurt0 - 0Borussia Monchengladbach2'

Eintracht Frankfurt - Borussia Monchengladbach

Eintracht Frankfurt are playing Borussia Monchengladbach at the Bundesliga of Germany on February 17. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Bayer LeverkusenFortuna Dusseldorf17:00

Bayer Leverkusen - Fortuna Dusseldorf

Bayer Leverkusen are playing Fortuna Dusseldorf at the Bundesliga of Germany on February 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Spal1 - 4FiorentinaFull TimeFT

Spal - Fiorentina

Spal played Fiorentina at the Serie A of Italy on February 17. The match kicked off 11:30 UTC. Fiorentina won 1-4.

Empoli0 - 0Sassuolo32'

Empoli - Sassuolo

Empoli are playing Sassuolo at the Serie A of Italy on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Genoa0 - 0Lazio32'

Genoa - Lazio

Genoa are playing Lazio at the Serie A of Italy on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Udinese0 - 0Chievo33'

Udinese - Chievo

Udinese are playing Chievo at the Serie A of Italy on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Inter MilanSampdoria17:00

Inter Milan - Sampdoria

Inter Milan are playing Sampdoria at the Serie A of Italy on February 17. The match will kick off 17:00 UTC.

NapoliTorino19:30

Napoli - Torino

Napoli are playing Torino at the Serie A of Italy on February 17. The match will kick off 19:30 UTC.

Bordeaux1 - 0Toulouse33'

Bordeaux - Toulouse

Bordeaux are playing Toulouse at the Ligue 1 of France on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Bordeaux is winning 1-0.

Caen0 - 0Strasbourg33'

Caen - Strasbourg

Caen are playing Strasbourg at the Ligue 1 of France on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Lille0 - 0Montpellier33'

Lille - Montpellier

Lille are playing Montpellier at the Ligue 1 of France on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

ReimsRennais16:00

Reims - Rennais

Reims are playing Rennais at the Ligue 1 of France on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Saint-EtiennePSG20:00

Saint-Etienne - PSG

Saint-Etienne are playing PSG at the Ligue 1 of France on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Bristol City0 - 1Wolves72'

Bristol City - Wolves

Bristol City are playing Wolves at the FA Cup of England on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Wolves is winning 0-1.

Doncaster RoversCrystal Palace16:00

Doncaster Rovers - Crystal Palace

Doncaster Rovers are playing Crystal Palace at the FA Cup of England on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Swansea CityBrentford16:00

Swansea City - Brentford

Swansea City are playing Brentford at the FA Cup of England on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Ajax5 - 0NACFull TimeFT

Ajax - NAC

Ajax played NAC at the Eredivisie of Netherlands on February 17. The match kicked off 11:15 UTC. Ajax won 5-0.

Excelsior0 - 0Emmen47'

Excelsior - Emmen

Excelsior are playing Emmen at the Eredivisie of Netherlands on February 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Groningen1 - 0FeyenoordHalf TimeHT

Groningen - Feyenoord

Groningen are playing Feyenoord at the Eredivisie of Netherlands on February 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and Groningen is winning 1-0.

De GraafschapUtrecht15:45

De Graafschap - Utrecht

De Graafschap are playing Utrecht at the Eredivisie of Netherlands on February 17. The match will kick off 15:45 UTC.

Motherwell2 - 1HeartsFull TimeFT

Motherwell - Hearts

Motherwell played Hearts at the Premier League of Scotland on February 17. The match kicked off 12:15 UTC. Motherwell won 2-1.

KilmarnockCeltic16:00

Kilmarnock - Celtic

Kilmarnock are playing Celtic at the Premier League of Scotland on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

BelenensesMaritimo15:00

Belenenses - Maritimo

Belenenses are playing Maritimo at the Primeira Liga of Portugal on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

MoreirenseTondela15:00

Moreirense - Tondela

Moreirense are playing Tondela at the Primeira Liga of Portugal on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

ChavesBoavista17:30

Chaves - Boavista

Chaves are playing Boavista at the Primeira Liga of Portugal on February 17. The match will kick off 17:30 UTC.

SportingBraga20:00

Sporting - Braga

Sporting are playing Braga at the Primeira Liga of Portugal on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Club Brugge2 - 0Genk46'

Club Brugge - Genk

Club Brugge are playing Genk at the First Division A of Belgium on February 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Club Brugge is winning 2-0.

AntwerpAnderlecht17:00

Antwerp - Anderlecht

Antwerp are playing Anderlecht at the First Division A of Belgium on February 17. The match will kick off 17:00 UTC.

MouscronCercle Brugge19:00

Mouscron - Cercle Brugge

Mouscron are playing Cercle Brugge at the First Division A of Belgium on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

Etar3 - 0Dunav RuseFull TimeFT

Etar - Dunav Ruse

Etar played Dunav Ruse at the A PFG of Bulgaria on February 17. The match kicked off 10:30 UTC. Etar won 3-0.

Septemvri Sofia1 - 0Beroe76'

Septemvri Sofia - Beroe

Septemvri Sofia are playing Beroe at the A PFG of Bulgaria on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Septemvri Sofia is winning 1-0.

LevskiLokomotiv Plovdiv15:30

Levski - Lokomotiv Plovdiv

Levski are playing Lokomotiv Plovdiv at the A PFG of Bulgaria on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Osijek0 - 0NK Istra 196129'

Osijek - NK Istra 1961

Osijek are playing NK Istra 1961 at the 1 HNL of Croatia on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Dinamo ZagrebSlaven Koprivnica16:30

Dinamo Zagreb - Slaven Koprivnica

Dinamo Zagreb are playing Slaven Koprivnica at the 1 HNL of Croatia on February 17. The match will kick off 16:30 UTC.

Jablonec1 - 1Opava32'

Jablonec - Opava

Jablonec are playing Opava at the First League of Czech Republic on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

PlzenSlavia Praha16:00

Plzen - Slavia Praha

Plzen are playing Slavia Praha at the First League of Czech Republic on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Horsens3 - 0VendsysselFull TimeFT

Horsens - Vendsyssel

Horsens played Vendsyssel at the Superliga of Denmark on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. Horsens won 3-0.

OB Odense1 - 0Vejle74'

OB Odense - Vejle

OB Odense are playing Vejle at the Superliga of Denmark on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and OB Odense is winning 1-0.

Randers FCFC Kobenhavn15:00

Randers FC - FC Kobenhavn

Randers FC are playing FC Kobenhavn at the Superliga of Denmark on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

EsbjergBrondby17:00

Esbjerg - Brondby

Esbjerg are playing Brondby at the Superliga of Denmark on February 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Blackburn0 - 1Middlesbrough71'

Blackburn - Middlesbrough

Blackburn are playing Middlesbrough at the Championship of England on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Middlesbrough is winning 0-1.

Sochaux0 - 1LensFull TimeFT

Sochaux - Lens

Sochaux played Lens at the Ligue 2 of France on February 17. The match kicked off 12:00 UTC. Lens won 0-1.

Arminia Bielefeld1 - 3MagdeburgFull TimeFT

Arminia Bielefeld - Magdeburg

Arminia Bielefeld played Magdeburg at the 2. Bundesliga of Germany on February 17. The match kicked off 12:30 UTC. Magdeburg won 1-3.

Dynamo Dresden0 - 0RegensburgFull TimeFT

Dynamo Dresden - Regensburg

Dynamo Dresden played Regensburg at the 2. Bundesliga of Germany on February 17. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Holstein Kiel2 - 2Greuther FurthFull TimeFT

Holstein Kiel - Greuther Furth

Holstein Kiel played Greuther Furth at the 2. Bundesliga of Germany on February 17. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Wurzburger Kickers0 - 2HansaFull TimeFT

Wurzburger Kickers - Hansa

Wurzburger Kickers played Hansa at the 3. Liga of Germany on February 17. The match kicked off 12:00 UTC. Hansa won 0-2.

Zwickau1 - 0Carl Zeiss Jena73'

Zwickau - Carl Zeiss Jena

Zwickau are playing Carl Zeiss Jena at the 3. Liga of Germany on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Zwickau is winning 1-0.

Larisa1 - 1Xanthi79'

Larisa - Xanthi

Larisa are playing Xanthi at the Super League of Greece on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

LevadiakosPanaitolikos15:15

Levadiakos - Panaitolikos

Levadiakos are playing Panaitolikos at the Super League of Greece on February 17. The match will kick off 15:15 UTC.

ArisPanionios16:00

Aris - Panionios

Aris are playing Panionios at the Super League of Greece on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

OlympiakosAEK17:30

Olympiakos - AEK

Olympiakos are playing AEK at the Super League of Greece on February 17. The match will kick off 17:30 UTC.

Cosenza0 - 0Cremonese32'

Cosenza - Cremonese

Cosenza are playing Cremonese at the Serie B of Italy on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Lecce0 - 0Livorno32'

Lecce - Livorno

Lecce are playing Livorno at the Serie B of Italy on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

SpeziaVerona20:00

Spezia - Verona

Spezia are playing Verona at the Serie B of Italy on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Zaglebie L0 - 0Miedz Legnica2'

Zaglebie L - Miedz Legnica

Zaglebie L are playing Miedz Legnica at the Ekstraklasa of Poland on February 17. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

LegiaCracovia17:00

Legia - Cracovia

Legia are playing Cracovia at the Ekstraklasa of Poland on February 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Voluntari0 - 0Dunarea Calarasi75'

Voluntari - Dunarea Calarasi

Voluntari are playing Dunarea Calarasi at the Liga 1 of Romania on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Gaz Metan MediasSepsi15:30

Gaz Metan Medias - Sepsi

Gaz Metan Medias are playing Sepsi at the Liga 1 of Romania on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Dinamo BFC Botosani18:00

Dinamo B - FC Botosani

Dinamo B are playing FC Botosani at the Liga 1 of Romania on February 17. The match will kick off 18:00 UTC.

Dinamo Vranje1 - 0Spartak Subotica73'

Dinamo Vranje - Spartak Subotica

Dinamo Vranje are playing Spartak Subotica at the Super Liga of Serbia on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Dinamo Vranje is winning 1-0.

Rad2 - 2Zemun74'

Rad - Zemun

Rad are playing Zemun at the Super Liga of Serbia on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

Mallorca3 - 0LugoFull TimeFT

Mallorca - Lugo

Mallorca played Lugo at the Segunda Division of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. Mallorca won 3-0.

NumanciaOsasuna15:00

Numancia - Osasuna

Numancia are playing Osasuna at the Segunda Division of Spain on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Rayo MajadahondaMalaga17:00

Rayo Majadahonda - Malaga

Rayo Majadahonda are playing Malaga at the Segunda Division of Spain on February 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Reus DeportiuAlmeriaCanceledCanc

Reus Deportiu - Almeria

Reus Deportiu are playing Almeria at the Segunda Division of Spain on February 17.

Las PalmasSporting Gijon19:30

Las Palmas - Sporting Gijon

Las Palmas are playing Sporting Gijon at the Segunda Division of Spain on February 17. The match will kick off 19:30 UTC.

BaselSion15:00

Basel - Sion

Basel are playing Sion at the Super League of Switzerland on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

GrasshoppersXamax15:00

Grasshoppers - Xamax

Grasshoppers are playing Xamax at the Super League of Switzerland on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Young BoysZurich15:00

Young Boys - Zurich

Young Boys are playing Zurich at the Super League of Switzerland on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Erzurum BB4 - 2Demir Grup SivassporFull TimeFT

Erzurum BB - Demir Grup Sivasspor

Erzurum BB played Demir Grup Sivasspor at the Super Lig of Turkey on February 17. The match kicked off 10:30 UTC. Erzurum BB won 4-2.

Kayserispor1 - 0Goztepe69'

Kayserispor - Goztepe

Kayserispor are playing Goztepe at the Super Lig of Turkey on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Kayserispor is winning 1-0.

Trabzonspor0 - 2Alanyaspor71'

Trabzonspor - Alanyaspor

Trabzonspor are playing Alanyaspor at the Super Lig of Turkey on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Alanyaspor is winning 0-2.

KasimpasaGalatasaray16:00

Kasimpasa - Galatasaray

Kasimpasa are playing Galatasaray at the Super Lig of Turkey on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Altinordu1 - 0B.B. Gaziantep74'

Altinordu - B.B. Gaziantep

Altinordu are playing B.B. Gaziantep at the 1. Lig of Turkey on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Altinordu is winning 1-0.

Osmanlispor2 - 0Kardemir D.C. Karabukspor75'

Osmanlispor - Kardemir D.C. Karabukspor

Osmanlispor are playing Kardemir D.C. Karabukspor at the 1. Lig of Turkey on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Osmanlispor is winning 2-0.

AdanasporIstanbulspor16:00

Adanaspor - Istanbulspor

Adanaspor are playing Istanbulspor at the 1. Lig of Turkey on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Afjet AfyonsporGiresunspor16:00

Afjet Afyonspor - Giresunspor

Afjet Afyonspor are playing Giresunspor at the 1. Lig of Turkey on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

PumasAmerica18:00

Pumas - America

Pumas are playing America at the Clausura of Mexico on February 17. The match will kick off 18:00 UTC.

Lobos BUAPQueretaro22:00

Lobos BUAP - Queretaro

Lobos BUAP are playing Queretaro at the Clausura of Mexico on February 17. The match will kick off 22:00 UTC.

Rosario CentralTigre20:10

Rosario Central - Tigre

Rosario Central are playing Tigre at the Primera Division of Argentina on February 17. The match will kick off 20:10 UTC.

Talleres CordobaHuracan20:10

Talleres Cordoba - Huracan

Talleres Cordoba are playing Huracan at the Primera Division of Argentina on February 17. The match will kick off 20:10 UTC.

Boca JuniorsLanus22:20

Boca Juniors - Lanus

Boca Juniors are playing Lanus at the Primera Division of Argentina on February 17. The match will kick off 22:20 UTC.

BanfieldRiver Plate00:30

Banfield - River Plate

Banfield are playing River Plate at the Primera Division of Argentina on February 18. The match will kick off 00:30 UTC.

HuachipatoOHiggins15:00

Huachipato - OHiggins

Huachipato are playing OHiggins at the Primera Division of Chile on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Union EspanolaColo Colo22:00

Union Espanola - Colo Colo

Union Espanola are playing Colo Colo at the Primera Division of Chile on February 17. The match will kick off 22:00 UTC.

Audax ItalianoAntofagasta00:30

Audax Italiano - Antofagasta

Audax Italiano are playing Antofagasta at the Primera Division of Chile on February 18. The match will kick off 00:30 UTC.

PastoCD Jaguares19:00

Pasto - CD Jaguares

Pasto are playing CD Jaguares at the Apertura of Colombia on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

Deportes TolimaEnvigado FC21:00

Deportes Tolima - Envigado FC

Deportes Tolima are playing Envigado FC at the Apertura of Colombia on February 17. The match will kick off 21:00 UTC.

CucutaAtletico Bucaramanga22:00

Cucuta - Atletico Bucaramanga

Cucuta are playing Atletico Bucaramanga at the Apertura of Colombia on February 17. The match will kick off 22:00 UTC.

PatriotasSanta Fe Bogota23:00

Patriotas - Santa Fe Bogota

Patriotas are playing Santa Fe Bogota at the Apertura of Colombia on February 17. The match will kick off 23:00 UTC.

Atletico NacionalDeportivo La Equidad01:00

Atletico Nacional - Deportivo La Equidad

Atletico Nacional are playing Deportivo La Equidad at the Apertura of Colombia on February 18. The match will kick off 01:00 UTC.

Mushuc RunaDeportivo Cuenca19:00

Mushuc Runa - Deportivo Cuenca

Mushuc Runa are playing Deportivo Cuenca at the Serie A of Ecuador on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

EmelecFuerza Amarilla21:15

Emelec - Fuerza Amarilla

Emelec are playing Fuerza Amarilla at the Serie A of Ecuador on February 17. The match will kick off 21:15 UTC.

DelfinGuayaquil City23:30

Delfin - Guayaquil City

Delfin are playing Guayaquil City at the Serie A of Ecuador on February 17. The match will kick off 23:30 UTC.

OlimpiaCerro Porteno22:00

Olimpia - Cerro Porteno

Olimpia are playing Cerro Porteno at the Apertura of Paraguay on February 17. The match will kick off 22:00 UTC.

Union ComercioUniversitario18:30

Union Comercio - Universitario

Union Comercio are playing Universitario at the Primera Division, Apertura of Peru on February 17. The match will kick off 18:30 UTC.

MelgarDep. Municipal21:00

Melgar - Dep. Municipal

Melgar are playing Dep. Municipal at the Primera Division, Apertura of Peru on February 17. The match will kick off 21:00 UTC.

Boston RiverPlaza Colonia20:00

Boston River - Plaza Colonia

Boston River are playing Plaza Colonia at the Apertura of Uruguay on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Cerro LargoDanubio20:00

Cerro Largo - Danubio

Cerro Largo are playing Danubio at the Apertura of Uruguay on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Racing ClubCerro M.20:00

Racing Club - Cerro M.

Racing Club are playing Cerro M. at the Apertura of Uruguay on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Defensor SportingPenarol22:30

Defensor Sporting - Penarol

Defensor Sporting are playing Penarol at the Apertura of Uruguay on February 17. The match will kick off 22:30 UTC.

Rockdale City Suns0 - 2Hakoah Sydney CityFull TimeFT

Rockdale City Suns - Hakoah Sydney City

Rockdale City Suns played Hakoah Sydney City at the Club Friendlies of International on February 17. The match kicked off 07:00 UTC. Hakoah Sydney City won 0-2.

Juniors OOTraiskirchenNo Info YetNIY

Juniors OO - Traiskirchen

Juniors OO are playing Traiskirchen at the Club Friendlies of International on February 17.

AnzhiSpartak Nalchik12:00

Anzhi - Spartak Nalchik

Anzhi are playing Spartak Nalchik at the Club Friendlies of International on February 17. The match will kick off 12:00 UTC.

Hoffenheim-21 - 3Waldhof MannheimFull TimeFT

Hoffenheim-2 - Waldhof Mannheim

Hoffenheim-2 played Waldhof Mannheim at the Club Friendlies of International on February 17. The match kicked off 12:00 UTC. Waldhof Mannheim won 1-3.

Tromsdalen0 - 0AltaFull TimeFT

Tromsdalen - Alta

Tromsdalen played Alta at the Club Friendlies of International on February 17. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Bayern-2UlmCanceledCanc

Bayern-2 - Ulm

Bayern-2 are playing Ulm at the Club Friendlies of International on February 17.

Stuttgart-2Augsburg-2No Info YetNIY

Stuttgart-2 - Augsburg-2

Stuttgart-2 are playing Augsburg-2 at the Club Friendlies of International on February 17.

Yenisey1 - 1Silkeborg75'

Yenisey - Silkeborg

Yenisey are playing Silkeborg at the Club Friendlies of International on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Ranheim1 - 0Byasen35'

Ranheim - Byasen

Ranheim are playing Byasen at the Club Friendlies of International on February 17. The match kicked off 13:45 UTC. It's the first half and Ranheim is winning 1-0.

Gefle0 - 0Akropolis27'

Gefle - Akropolis

Gefle are playing Akropolis at the Club Friendlies of International on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Shakhtyor Soligorsk0 - 0Oleksandria27'

Shakhtyor Soligorsk - Oleksandria

Shakhtyor Soligorsk are playing Oleksandria at the Club Friendlies of International on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

RostovLillestrom15:00

Rostov - Lillestrom

Rostov are playing Lillestrom at the Club Friendlies of International on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Kamza0 - 0Kastrioti76'

Kamza - Kastrioti

Kamza are playing Kastrioti at the Kategoria Superiore of Albania on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Laci1 - 0Partizani76'

Laci - Partizani

Laci are playing Partizani at the Kategoria Superiore of Albania on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Laci is winning 1-0.

FlamurtariSkenderbeu16:00

Flamurtari - Skenderbeu

Flamurtari are playing Skenderbeu at the Kategoria Superiore of Albania on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

KF TiranaLuftetari Gjirokaster16:00

KF Tirana - Luftetari Gjirokaster

KF Tirana are playing Luftetari Gjirokaster at the Kategoria Superiore of Albania on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

EncampUE Santa Coloma11:00

Encamp - UE Santa Coloma

Encamp are playing UE Santa Coloma at the 1a Divisio of Andorra on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

OrdinoIC Descaldes11:00

Ordino - IC Descaldes

Ordino are playing IC Descaldes at the 1a Divisio of Andorra on February 17. The match will kick off 11:00 UTC.

EngordanyUE Santa Julia15:00

Engordany - UE Santa Julia

Engordany are playing UE Santa Julia at the 1a Divisio of Andorra on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Santa ColomaLusitanos17:00

Santa Coloma - Lusitanos

Santa Coloma are playing Lusitanos at the 1a Divisio of Andorra on February 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Wiener Neustadt0 - 0Salzburg31'

Wiener Neustadt - Salzburg

Wiener Neustadt are playing Salzburg at the National cup of Austria on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

RapidHartberg16:15

Rapid - Hartberg

Rapid are playing Hartberg at the National cup of Austria on February 17. The match will kick off 16:15 UTC.

Sabail1 - 0Sabah FKFull TimeFT

Sabail - Sabah FK

Sabail played Sabah FK at the Premier League of Azerbaijan on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. Sabail won 1-0.

Qarabag2 - 1GabalaHalf TimeHT

Qarabag - Gabala

Qarabag are playing Gabala at the Premier League of Azerbaijan on February 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and Qarabag is winning 2-1.

Lommel UnitedBeerschot-Wilrijk15:00

Lommel United - Beerschot-Wilrijk

Lommel United are playing Beerschot-Wilrijk at the First Division B, Closing of Belgium on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Rupel BoomExcelsior Virton14:00

Rupel Boom - Excelsior Virton

Rupel Boom are playing Excelsior Virton at the First Amateur Division of Belgium on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Anorthosis0 - 0Omonia33'

Anorthosis - Omonia

Anorthosis are playing Omonia at the 1. Division of Cyprus on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

AELNea Salamis15:00

AEL - Nea Salamis

AEL are playing Nea Salamis at the 1. Division of Cyprus on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

DoxaErmis Aradippou16:00

Doxa - Ermis Aradippou

Doxa are playing Ermis Aradippou at the 1. Division of Cyprus on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Digenis0 - 2Anagennisi Deryneia76'

Digenis - Anagennisi Deryneia

Digenis are playing Anagennisi Deryneia at the 2. Division of Cyprus on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Anagennisi Deryneia is winning 0-2.

Teplice U-210 - 1Jablonec U-21Full TimeFT

Teplice U-21 - Jablonec U-21

Teplice U-21 played Jablonec U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on February 17. The match kicked off 10:00 UTC. Jablonec U-21 won 0-1.

Brno U-213 - 0Slovacko U-21Full TimeFT

Brno U-21 - Slovacko U-21

Brno U-21 played Slovacko U-21 at the Juniorska Liga, MSFL of Czech Republic on February 17. The match kicked off 10:00 UTC. Brno U-21 won 3-0.

Zlin U-214 - 0Karvina U-21Full TimeFT

Zlin U-21 - Karvina U-21

Zlin U-21 played Karvina U-21 at the Juniorska Liga, MSFL of Czech Republic on February 17. The match kicked off 10:00 UTC. Zlin U-21 won 4-0.

Olomouc U-210 - 0Jihlava U-21Full TimeFT

Olomouc U-21 - Jihlava U-21

Olomouc U-21 played Jihlava U-21 at the Juniorska Liga, MSFL of Czech Republic on February 17. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

KeilaTammeka Tartu-213:00

Keila - Tammeka Tartu-2

Keila are playing Tammeka Tartu-2 at the Winter Tournament of Estonia on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

Nomme Kalju-2K-Jarve JK Jarve14:50

Nomme Kalju-2 - K-Jarve JK Jarve

Nomme Kalju-2 are playing K-Jarve JK Jarve at the Winter Tournament of Estonia on February 17. The match will kick off 14:50 UTC.

ToulonConsolat Marseille13:30

Toulon - Consolat Marseille

Toulon are playing Consolat Marseille at the National 2, Group A of France on February 17. The match will kick off 13:30 UTC.

PSG W3 - 0Fleury W45 +2'

PSG W - Fleury W

PSG W are playing Fleury W at the Division 1 - Women of France on February 17. The match kicked off 13:45 UTC. It's the first half and PSG W is winning 3-0.

Viktoria Koln0 - 0Oberhausen76'

Viktoria Koln - Oberhausen

Viktoria Koln are playing Oberhausen at the Regionalliga West of Germany on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Alemannia Aachen0 - 0Fortuna Dusseldorf-232'

Alemannia Aachen - Fortuna Dusseldorf-2

Alemannia Aachen are playing Fortuna Dusseldorf-2 at the Regionalliga West of Germany on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

BAK 071 - 0BFC DynamoFull TimeFT

BAK 07 - BFC Dynamo

BAK 07 played BFC Dynamo at the Regionalliga Nordost of Germany on February 17. The match kicked off 12:30 UTC. BAK 07 won 1-0.

Budissa Bautzen2 - 2Babelsberg 03Full TimeFT

Budissa Bautzen - Babelsberg 03

Budissa Bautzen played Babelsberg 03 at the Regionalliga Nordost of Germany on February 17. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Germania Halberstadt1 - 1AuerbachFull TimeFT

Germania Halberstadt - Auerbach

Germania Halberstadt played Auerbach at the Regionalliga Nordost of Germany on February 17. The match kicked off 12:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lokomotive Leipzig4 - 0Union Furstenwalde71'

Lokomotive Leipzig - Union Furstenwalde

Lokomotive Leipzig are playing Union Furstenwalde at the Regionalliga Nordost of Germany on February 17. The match kicked off 12:30 UTC. It's the second half and Lokomotive Leipzig is winning 4-0.

Borussia M W1 - 4SC Sand WFull TimeFT

Borussia M W - SC Sand W

Borussia M W played SC Sand W at the Bundesliga - Women of Germany on February 17. The match kicked off 10:00 UTC. SC Sand W won 1-4.

Frankfurt W3 - 3Potsdam WFull TimeFT

Frankfurt W - Potsdam W

Frankfurt W played Potsdam W at the Bundesliga - Women of Germany on February 17. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Essen W2 - 2Hoffenheim W78'

Essen W - Hoffenheim W

Essen W are playing Hoffenheim W at the Bundesliga - Women of Germany on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

Freiburg W5 - 0Bayer W78'

Freiburg W - Bayer W

Freiburg W are playing Bayer W at the Bundesliga - Women of Germany on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Freiburg W is winning 5-0.

Werder W4 - 0Duisburg W71'

Werder W - Duisburg W

Werder W are playing Duisburg W at the Bundesliga - Women of Germany on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Werder W is winning 4-0.

Bayern W1 - 0Wolfsburg W32'

Bayern W - Wolfsburg W

Bayern W are playing Wolfsburg W at the Bundesliga - Women of Germany on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Bayern W is winning 1-0.

FSV Frankfurt U-190 - 3Ingolstadt U-19Full TimeFT

FSV Frankfurt U-19 - Ingolstadt U-19

FSV Frankfurt U-19 played Ingolstadt U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on February 17. The match kicked off 10:00 UTC. Ingolstadt U-19 won 0-3.

Kaiserslautern U-190 - 1Bayern U-19Full TimeFT

Kaiserslautern U-19 - Bayern U-19

Kaiserslautern U-19 played Bayern U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on February 17. The match kicked off 10:00 UTC. Bayern U-19 won 0-1.

Nurnberg U-193 - 2Eintracht Frankfurt U-19Full TimeFT

Nurnberg U-19 - Eintracht Frankfurt U-19

Nurnberg U-19 played Eintracht Frankfurt U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on February 17. The match kicked off 12:00 UTC. Nurnberg U-19 won 3-2.

Stuttgarter Kickers U-190 - 0Heidenheim U-19Full TimeFT

Stuttgarter Kickers U-19 - Heidenheim U-19

Stuttgarter Kickers U-19 played Heidenheim U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on February 17. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Borussia D. U-190 - 1Schalke U-19Full TimeFT

Borussia D. U-19 - Schalke U-19

Borussia D. U-19 played Schalke U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on February 17. The match kicked off 10:00 UTC. Schalke U-19 won 0-1.

Borussia M U-191 - 1Oberhausen U-19Full TimeFT

Borussia M U-19 - Oberhausen U-19

Borussia M U-19 played Oberhausen U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on February 17. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Essen U-190 - 1Fortuna Dusseldorf U-19Full TimeFT

Essen U-19 - Fortuna Dusseldorf U-19

Essen U-19 played Fortuna Dusseldorf U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on February 17. The match kicked off 10:00 UTC. Fortuna Dusseldorf U-19 won 0-1.

Rodinghausen U-190 - 2Bochum U-19Full TimeFT

Rodinghausen U-19 - Bochum U-19

Rodinghausen U-19 played Bochum U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on February 17. The match kicked off 10:00 UTC. Bochum U-19 won 0-2.

Alemannia Aachen U-193 - 3Munster U-1979'

Alemannia Aachen U-19 - Munster U-19

Alemannia Aachen U-19 are playing Munster U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 3 - 3.

Wedel2 - 0Condor HamburgFull TimeFT

Wedel - Condor Hamburg

Wedel played Condor Hamburg at the Oberliga, Hamburg of Germany on February 17. The match kicked off 10:15 UTC. Wedel won 2-0.

Barmbek-Uhlenhorst3 - 0Meiendorfer SV76'

Barmbek-Uhlenhorst - Meiendorfer SV

Barmbek-Uhlenhorst are playing Meiendorfer SV at the Oberliga, Hamburg of Germany on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Barmbek-Uhlenhorst is winning 3-0.

SaselRugenbergen14:00

Sasel - Rugenbergen

Sasel are playing Rugenbergen at the Oberliga, Hamburg of Germany on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Geestemunde2 - 4Werder-3Full TimeFT

Geestemunde - Werder-3

Geestemunde played Werder-3 at the Oberliga, Bremen of Germany on February 17. The match kicked off 10:00 UTC. Werder-3 won 2-4.

HastedtVatanspor14:00

Hastedt - Vatanspor

Hastedt are playing Vatanspor at the Oberliga, Bremen of Germany on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Habenhauser FVBrinkumer SV14:30

Habenhauser FV - Brinkumer SV

Habenhauser FV are playing Brinkumer SV at the Oberliga, Bremen of Germany on February 17. The match will kick off 14:30 UTC.

Lok StendalStaaken12:00

Lok Stendal - Staaken

Lok Stendal are playing Staaken at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on February 17. The match will kick off 12:00 UTC.

Arminia LudwigshafenKoblenz13:00

Arminia Ludwigshafen - Koblenz

Arminia Ludwigshafen are playing Koblenz at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on February 17. The match will kick off 13:00 UTC.

EmmelshausenRochling Wolklingen14:00

Emmelshausen - Rochling Wolklingen

Emmelshausen are playing Rochling Wolklingen at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Brunninghausen0 - 0Westfalia Rhynern31'

Brunninghausen - Westfalia Rhynern

Brunninghausen are playing Westfalia Rhynern at the Oberliga, Westfalen of Germany on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Ennepetal0 - 0Westfalia Herne21'

Ennepetal - Westfalia Herne

Ennepetal are playing Westfalia Herne at the Oberliga, Westfalen of Germany on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

ErndtebruckGutersloh14:00

Erndtebruck - Gutersloh

Erndtebruck are playing Gutersloh at the Oberliga, Westfalen of Germany on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Hammer SpVgASC Dortmund14:00

Hammer SpVg - ASC Dortmund

Hammer SpVg are playing ASC Dortmund at the Oberliga, Westfalen of Germany on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Schalke-2Paderborn-214:00

Schalke-2 - Paderborn-2

Schalke-2 are playing Paderborn-2 at the Oberliga, Westfalen of Germany on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

SchermbeckHolzwickeder SC14:00

Schermbeck - Holzwickeder SC

Schermbeck are playing Holzwickeder SC at the Oberliga, Westfalen of Germany on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

Siegen1 - 0Gievenbeck29'

Siegen - Gievenbeck

Siegen are playing Gievenbeck at the Oberliga, Westfalen of Germany on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Siegen is winning 1-0.

TuS HalternEintracht Rheine14:00

TuS Haltern - Eintracht Rheine

TuS Haltern are playing Eintracht Rheine at the Oberliga, Westfalen of Germany on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

1880 Dusseldorf0 - 0SSVg Velbert29'

1880 Dusseldorf - SSVg Velbert

1880 Dusseldorf are playing SSVg Velbert at the Oberliga, Niederrhein of Germany on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

FC BocholtKleve14:00

FC Bocholt - Kleve

FC Bocholt are playing Kleve at the Oberliga, Niederrhein of Germany on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

HombergSW Essen14:00

Homberg - SW Essen

Homberg are playing SW Essen at the Oberliga, Niederrhein of Germany on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

SC VelbertDusseldorf WestPostponedPst

SC Velbert - Dusseldorf West

SC Velbert are playing Dusseldorf West at the Oberliga, Niederrhein of Germany on February 17.

Schonnebeck0 - 2Monheim31'

Schonnebeck - Monheim

Schonnebeck are playing Monheim at the Oberliga, Niederrhein of Germany on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Monheim is winning 0-2.

Union NettetalGermania Ratingen14:00

Union Nettetal - Germania Ratingen

Union Nettetal are playing Germania Ratingen at the Oberliga, Niederrhein of Germany on February 17. The match will kick off 14:00 UTC.

VfB Speldorf0 - 0FSV Duisburg26'

VfB Speldorf - FSV Duisburg

VfB Speldorf are playing FSV Duisburg at the Oberliga, Niederrhein of Germany on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Dusseldorf West0 - 0SC Velbert1'

Dusseldorf West - SC Velbert

Dusseldorf West are playing SC Velbert at the Oberliga, Niederrhein of Germany on February 17. The match kicked off 14:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

HildenMeerbusch15:00

Hilden - Meerbusch

Hilden are playing Meerbusch at the Oberliga, Niederrhein of Germany on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Larisa U-200 - 1Xanthi U-20Full TimeFT

Larisa U-20 - Xanthi U-20

Larisa U-20 played Xanthi U-20 at the U-20 Super League of Greece on February 17. The match kicked off 11:30 UTC. Xanthi U-20 won 0-1.

Budaors0 - 0Tiszakecske78'

Budaors - Tiszakecske

Budaors are playing Tiszakecske at the NB II of Hungary on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Cegled0 - 1Kaposvar72'

Cegled - Kaposvar

Cegled are playing Kaposvar at the NB II of Hungary on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Kaposvar is winning 0-1.

Kazincbarcikai0 - 4Vac78'

Kazincbarcikai - Vac

Kazincbarcikai are playing Vac at the NB II of Hungary on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Vac is winning 0-4.

Monori1 - 2Bekescsaba80'

Monori - Bekescsaba

Monori are playing Bekescsaba at the NB II of Hungary on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Bekescsaba is winning 1-2.

Mosonmagyarovar1 - 1Balmazujvaros79'

Mosonmagyarovar - Balmazujvaros

Mosonmagyarovar are playing Balmazujvaros at the NB II of Hungary on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Siofok1 - 2Csakvar79'

Siofok - Csakvar

Siofok are playing Csakvar at the NB II of Hungary on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Csakvar is winning 1-2.

Soroksar0 - 1Budafoki77'

Soroksar - Budafoki

Soroksar are playing Budafoki at the NB II of Hungary on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Budafoki is winning 0-1.

Vasas0 - 4Gyor77'

Vasas - Gyor

Vasas are playing Gyor at the NB II of Hungary on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Gyor is winning 0-4.

Zalaegerszeg2 - 1Nyiregyhaza76'

Zalaegerszeg - Nyiregyhaza

Zalaegerszeg are playing Nyiregyhaza at the NB II of Hungary on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Zalaegerszeg is winning 2-1.

GyirmotDorog17:00

Gyirmot - Dorog

Gyirmot are playing Dorog at the NB II of Hungary on February 17. The match will kick off 17:00 UTC.

FylkirThrottur Reykjavik16:15

Fylkir - Throttur Reykjavik

Fylkir are playing Throttur Reykjavik at the League cup of Iceland on February 17. The match will kick off 16:15 UTC.

Maccabi Petah TikvaMaccabi Netanya17:00

Maccabi Petah Tikva - Maccabi Netanya

Maccabi Petah Tikva are playing Maccabi Netanya at the Ligat Al of Israel on February 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Maccabi HaifaHapoel Hadera18:30

Maccabi Haifa - Hapoel Hadera

Maccabi Haifa are playing Hapoel Hadera at the Ligat Al of Israel on February 17. The match will kick off 18:30 UTC.

Albissola0 - 1Arezzo49'

Albissola - Arezzo

Albissola are playing Arezzo at the Serie C, Group A of Italy on February 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Arezzo is winning 0-1.

Alessandria0 - 1Arzachena49'

Alessandria - Arzachena

Alessandria are playing Arzachena at the Serie C, Group A of Italy on February 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Arzachena is winning 0-1.

CuneoPro PiacenzaPostponedPst

Cuneo - Pro Piacenza

Cuneo are playing Pro Piacenza at the Serie C, Group A of Italy on February 17.

Novara0 - 1PistoieseHalf TimeHT

Novara - Pistoiese

Novara are playing Pistoiese at the Serie C, Group A of Italy on February 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and Pistoiese is winning 0-1.

Olbia2 - 1Carrarese49'

Olbia - Carrarese

Olbia are playing Carrarese at the Serie C, Group A of Italy on February 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and Olbia is winning 2-1.

Pisa2 - 0GozzanoHalf TimeHT

Pisa - Gozzano

Pisa are playing Gozzano at the Serie C, Group A of Italy on February 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and Pisa is winning 2-0.

Pontedera0 - 1Pro VercelliHalf TimeHT

Pontedera - Pro Vercelli

Pontedera are playing Pro Vercelli at the Serie C, Group A of Italy on February 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and Pro Vercelli is winning 0-1.

Robur Siena1 - 2Juventus-2Half TimeHT

Robur Siena - Juventus-2

Robur Siena are playing Juventus-2 at the Serie C, Group A of Italy on February 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and Juventus-2 is winning 1-2.

LuccheseVirtus Entella17:30

Lucchese - Virtus Entella

Lucchese are playing Virtus Entella at the Serie C, Group A of Italy on February 17. The match will kick off 17:30 UTC.

PiacenzaPro Patria17:30

Piacenza - Pro Patria

Piacenza are playing Pro Patria at the Serie C, Group A of Italy on February 17. The match will kick off 17:30 UTC.

Catania1 - 1Paganese46'

Catania - Paganese

Catania are playing Paganese at the Serie C, Group C of Italy on February 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Cavese1 - 0ViterbeseHalf TimeHT

Cavese - Viterbese

Cavese are playing Viterbese at the Serie C, Group C of Italy on February 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and Cavese is winning 1-0.

Sicula Leonzio1 - 0Vibonese CalcioHalf TimeHT

Sicula Leonzio - Vibonese Calcio

Sicula Leonzio are playing Vibonese Calcio at the Serie C, Group C of Italy on February 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and Sicula Leonzio is winning 1-0.

BisceglieRende15:30

Bisceglie - Rende

Bisceglie are playing Rende at the Serie C, Group C of Italy on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

FrancavillaReggina15:30

Francavilla - Reggina

Francavilla are playing Reggina at the Serie C, Group C of Italy on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

MonopoliJuve Stabia15:30

Monopoli - Juve Stabia

Monopoli are playing Juve Stabia at the Serie C, Group C of Italy on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

PotenzaSiracusa15:30

Potenza - Siracusa

Potenza are playing Siracusa at the Serie C, Group C of Italy on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Casertana3 - 0MateraForfeitFrf

Casertana - Matera

Casertana played Matera at the Serie C, Group C of Italy on February 17. Matera was forfeited with a 3-0 loss.. Casertana won 3-0.

Fiorentina U-190 - 0Atalanta U-19Full TimeFT

Fiorentina U-19 - Atalanta U-19

Fiorentina U-19 played Atalanta U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on February 17. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Milan U-190 - 0Genoa U-1931'

Milan U-19 - Genoa U-19

Milan U-19 are playing Genoa U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Benevento U-191 - 1Pescara U-1948'

Benevento U-19 - Pescara U-19

Benevento U-19 are playing Pescara U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 2, Group B of Italy on February 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Pieta Hotspurs0 - 2Balzan74'

Pieta Hotspurs - Balzan

Pieta Hotspurs are playing Balzan at the Premier Division of Malta on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Balzan is winning 0-2.

Gzira UnitedBirkirkara FC15:00

Gzira United - Birkirkara FC

Gzira United are playing Birkirkara FC at the Premier Division of Malta on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Naxxar Lions2 - 2Santa LuciaFull TimeFT

Naxxar Lions - Santa Lucia

Naxxar Lions played Santa Lucia at the Division 1 of Malta on February 17. The match kicked off 12:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Mqabba FC0 - 0Lija Athletic17'

Mqabba FC - Lija Athletic

Mqabba FC are playing Lija Athletic at the Division 1 of Malta on February 17. The match kicked off 14:15 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Zebbug RangersVittoriosa Stars16:30

Zebbug Rangers - Vittoriosa Stars

Zebbug Rangers are playing Vittoriosa Stars at the Division 1 of Malta on February 17. The match will kick off 16:30 UTC.

De Treffers/KegroAFC13:30

De Treffers/Kegro - AFC

De Treffers/Kegro are playing AFC at the Tweede Divisie of Netherlands on February 17. The match will kick off 13:30 UTC.

Sp. Covilha3 - 0Pacos de FerreiraFull TimeFT

Sp. Covilha - Pacos de Ferreira

Sp. Covilha played Pacos de Ferreira at the Segunda Liga of Portugal on February 17. The match kicked off 11:15 UTC. Sp. Covilha won 3-0.

AcademicaSC Farense15:00

Academica - SC Farense

Academica are playing SC Farense at the Segunda Liga of Portugal on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Braga-2Arouca15:00

Braga-2 - Arouca

Braga-2 are playing Arouca at the Segunda Liga of Portugal on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

CD MafraEstoril15:00

CD Mafra - Estoril

CD Mafra are playing Estoril at the Segunda Liga of Portugal on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

Porto-2Oliveirense15:00

Porto-2 - Oliveirense

Porto-2 are playing Oliveirense at the Segunda Liga of Portugal on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

LeixoesGuimaraes-217:00

Leixoes - Guimaraes-2

Leixoes are playing Guimaraes-2 at the Segunda Liga of Portugal on February 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Academy Pandev3 - 0Makedonija76'

Academy Pandev - Makedonija

Academy Pandev are playing Makedonija at the Prva liga of Fyr Macedonia on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Academy Pandev is winning 3-0.

Pobeda1 - 1Belasica Strumica69'

Pobeda - Belasica Strumica

Pobeda are playing Belasica Strumica at the Prva liga of Fyr Macedonia on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Rabotnicki1 - 0Renova Dzepciste74'

Rabotnicki - Renova Dzepciste

Rabotnicki are playing Renova Dzepciste at the Prva liga of Fyr Macedonia on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Rabotnicki is winning 1-0.

Shkendija1 - 0Vardar76'

Shkendija - Vardar

Shkendija are playing Vardar at the Prva liga of Fyr Macedonia on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Shkendija is winning 1-0.

Sileks2 - 0Shkupi72'

Sileks - Shkupi

Sileks are playing Shkupi at the Prva liga of Fyr Macedonia on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Sileks is winning 2-0.

FK Murom0 - 2ChertanovoFull TimeFT

FK Murom - Chertanovo

FK Murom played Chertanovo at the FNL cup of Russia on February 17. The match kicked off 08:00 UTC. Chertanovo won 0-2.

Pyunik1 - 4RigaFull TimeFT

Pyunik - Riga

Pyunik played Riga at the FNL cup of Russia on February 17. The match kicked off 10:45 UTC. Riga won 1-4.

Mordovia0 - 2TyumenHalf TimeHT

Mordovia - Tyumen

Mordovia are playing Tyumen at the FNL cup of Russia on February 17. The match kicked off 13:30 UTC. It's half time and Tyumen is winning 0-2.

RotorShinnik16:15

Rotor - Shinnik

Rotor are playing Shinnik at the FNL cup of Russia on February 17. The match will kick off 16:15 UTC.

UralLevadia T08:00

Ural - Levadia T

Ural are playing Levadia T at the FNL cup of Russia on February 18. The match will kick off 08:00 UTC.

Burgos0 - 2SS ReyesFull TimeFT

Burgos - SS Reyes

Burgos played SS Reyes at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. SS Reyes won 0-2.

Celta-20 - 1PontevedraFull TimeFT

Celta-2 - Pontevedra

Celta-2 played Pontevedra at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. Pontevedra won 0-1.

Fuenlabrada2 - 0BouzasFull TimeFT

Fuenlabrada - Bouzas

Fuenlabrada played Bouzas at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. Fuenlabrada won 2-0.

Internacional FC2 - 0Las Palmas-2Full TimeFT

Internacional FC - Las Palmas-2

Internacional FC played Las Palmas-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. Internacional FC won 2-0.

Union Adarve0 - 1GuijueloFull TimeFT

Union Adarve - Guijuelo

Union Adarve played Guijuelo at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. Guijuelo won 0-1.

NavalcarneroReal Madrid-215:30

Navalcarnero - Real Madrid-2

Navalcarnero are playing Real Madrid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Cultural LeonesaUnionstas de Salamanca16:00

Cultural Leonesa - Unionstas de Salamanca

Cultural Leonesa are playing Unionstas de Salamanca at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

PonferradinaCoruxo16:00

Ponferradina - Coruxo

Ponferradina are playing Coruxo at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

SalmantinoDeportivo-216:00

Salmantino - Deportivo-2

Salmantino are playing Deportivo-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Sporting Gijon-20 - 2MirandesFull TimeFT

Sporting Gijon-2 - Mirandes

Sporting Gijon-2 played Mirandes at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. Mirandes won 0-2.

TudelanoGernika15:15

Tudelano - Gernika

Tudelano are playing Gernika at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 17. The match will kick off 15:15 UTC.

BarakaldoIzarra16:00

Barakaldo - Izarra

Barakaldo are playing Izarra at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

CalahorraReal Sociedad-216:00

Calahorra - Real Sociedad-2

Calahorra are playing Real Sociedad-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

LangreoArenas de Getxo16:00

Langreo - Arenas de Getxo

Langreo are playing Arenas de Getxo at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Real UnionUD Logrones16:00

Real Union - UD Logrones

Real Union are playing UD Logrones at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

TorrelavegaLeioa16:00

Torrelavega - Leioa

Torrelavega are playing Leioa at the Segunda B, Group 2 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Ejea1 - 1Espanyol-2Full TimeFT

Ejea - Espanyol-2

Ejea played Espanyol-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Peralada0 - 1Ontinyent CFFull TimeFT

Peralada - Ontinyent CF

Peralada played Ontinyent CF at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. Ontinyent CF won 0-1.

AlcoyanoEbro16:00

Alcoyano - Ebro

Alcoyano are playing Ebro at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

BadalonaValencia-216:00

Badalona - Valencia-2

Badalona are playing Valencia-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Lleida EsportiuLevante-216:00

Lleida Esportiu - Levante-2

Lleida Esportiu are playing Levante-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

OlotBarcelona-216:00

Olot - Barcelona-2

Olot are playing Barcelona-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

SabadellVillarreal-216:00

Sabadell - Villarreal-2

Sabadell are playing Villarreal-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

CastellonTeruel16:15

Castellon - Teruel

Castellon are playing Teruel at the Segunda B, Group 3 of Spain on February 17. The match will kick off 16:15 UTC.

Almeria-22 - 2FC CartagenaFull TimeFT

Almeria-2 - FC Cartagena

Almeria-2 played FC Cartagena at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 17. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Sevilla-22 - 0LinenseFull TimeFT

Sevilla-2 - Linense

Sevilla-2 played Linense at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 17. The match kicked off 10:30 UTC. Sevilla-2 won 2-0.

Badajoz2 - 0San FernandoFull TimeFT

Badajoz - San Fernando

Badajoz played San Fernando at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. Badajoz won 2-0.

Jumilla1 - 3UCAM MurciaFull TimeFT

Jumilla - UCAM Murcia

Jumilla played UCAM Murcia at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. UCAM Murcia won 1-3.

Malaga-20 - 2CD Don BenitoFull TimeFT

Malaga-2 - CD Don Benito

Malaga-2 played CD Don Benito at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. CD Don Benito won 0-2.

Melilla1 - 1Granada-2Full TimeFT

Melilla - Granada-2

Melilla played Granada-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Recreativo Huelva0 - 0UD IbizaFull TimeFT

Recreativo Huelva - UD Ibiza

Recreativo Huelva played UD Ibiza at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

MurciaEl Ejido16:00

Murcia - El Ejido

Murcia are playing El Ejido at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

VillanovenseMarbella16:00

Villanovense - Marbella

Villanovense are playing Marbella at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Atletico SanluquenoTalavera CF16:30

Atletico Sanluqueno - Talavera CF

Atletico Sanluqueno are playing Talavera CF at the Segunda B, Group 4 of Spain on February 17. The match will kick off 16:30 UTC.

Porrino Industrial3 - 4PolvorinFull TimeFT

Porrino Industrial - Polvorin

Porrino Industrial played Polvorin at the Tercera Division, Group 1 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. Polvorin won 3-4.

ArenteiroVillalbes RC16:00

Arenteiro - Villalbes RC

Arenteiro are playing Villalbes RC at the Tercera Division, Group 1 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

ArosaSilva SD16:00

Arosa - Silva SD

Arosa are playing Silva SD at the Tercera Division, Group 1 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

BarcoOurense CF16:00

Barco - Ourense CF

Barco are playing Ourense CF at the Tercera Division, Group 1 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

BoiroSomozas16:00

Boiro - Somozas

Boiro are playing Somozas at the Tercera Division, Group 1 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

ChocoRibadumia16:00

Choco - Ribadumia

Choco are playing Ribadumia at the Tercera Division, Group 1 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

CompostelaPaiosaco16:00

Compostela - Paiosaco

Compostela are playing Paiosaco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

FerrolAlondras16:00

Ferrol - Alondras

Ferrol are playing Alondras at the Tercera Division, Group 1 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

LarachaBergantinos16:00

Laracha - Bergantinos

Laracha are playing Bergantinos at the Tercera Division, Group 1 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

UD OurenseCeltiga16:00

UD Ourense - Celtiga

UD Ourense are playing Celtiga at the Tercera Division, Group 1 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Universidad Oviedo0 - 0MosconiaFull TimeFT

Universidad Oviedo - Mosconia

Universidad Oviedo played Mosconia at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

CearesSan Martin EI15:30

Ceares - San Martin EI

Ceares are playing San Martin EI at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

LEntreguPraviano15:30

LEntregu - Praviano

LEntregu are playing Praviano at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

La MadalenaReal Aviles15:30

La Madalena - Real Aviles

La Madalena are playing Real Aviles at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

LealtadColunga15:30

Lealtad - Colunga

Lealtad are playing Colunga at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

LlanesCondal15:30

Llanes - Condal

Llanes are playing Condal at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Gijon IndustrialCaudal16:00

Gijon Industrial - Caudal

Gijon Industrial are playing Caudal at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

LlaneraTuilla16:00

Llanera - Tuilla

Llanera are playing Tuilla at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Marino de LuancoCovadonga16:00

Marino de Luanco - Covadonga

Marino de Luanco are playing Covadonga at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

SieroSan Claudio16:00

Siero - San Claudio

Siero are playing San Claudio at the Tercera Division, Group 2 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Racing Santander-22 - 0EscobedoFull TimeFT

Racing Santander-2 - Escobedo

Racing Santander-2 played Escobedo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 17. The match kicked off 10:45 UTC. Racing Santander-2 won 2-0.

Siete Villas3 - 1CD NavalFull TimeFT

Siete Villas - CD Naval

Siete Villas played CD Naval at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 17. The match kicked off 10:45 UTC. Siete Villas won 3-1.

CayonLaredo15:30

Cayon - Laredo

Cayon are playing Laredo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

TorinaRinconeda Polanco15:30

Torina - Rinconeda Polanco

Torina are playing Rinconeda Polanco at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Textil EscudoBezana16:00

Textil Escudo - Bezana

Textil Escudo are playing Bezana at the Tercera Division, Group 3 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Santurtzi2 - 1Alaves-2Full TimeFT

Santurtzi - Alaves-2

Santurtzi played Alaves-2 at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 17. The match kicked off 10:15 UTC. Santurtzi won 2-1.

San Ignacio6 - 0Pasaia KEFull TimeFT

San Ignacio - Pasaia KE

San Ignacio played Pasaia KE at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. San Ignacio won 6-0.

Club BermeoPortugalete16:00

Club Bermeo - Portugalete

Club Bermeo are playing Portugalete at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

SodupeSestao16:45

Sodupe - Sestao

Sodupe are playing Sestao at the Tercera Division, Group 4 of Spain on February 17. The match will kick off 16:45 UTC.

Grama2 - 1VilafrancaFull TimeFT

Grama - Vilafranca

Grama played Vilafranca at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 17. The match kicked off 10:45 UTC. Grama won 2-1.

Granollers2 - 2Cerdanyola del VallesFull TimeFT

Granollers - Cerdanyola del Valles

Granollers played Cerdanyola del Valles at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Pobla Mafumet1 - 2HospitaletFull TimeFT

Pobla Mafumet - Hospitalet

Pobla Mafumet played Hospitalet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. Hospitalet won 1-2.

Reus Deportiu-24 - 0MartinencFull TimeFT

Reus Deportiu-2 - Martinenc

Reus Deportiu-2 played Martinenc at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. Reus Deportiu-2 won 4-0.

San Cristobal0 - 5PratFull TimeFT

San Cristobal - Prat

San Cristobal played Prat at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. Prat won 0-5.

Santboia1 - 0FigueresFull TimeFT

Santboia - Figueres

Santboia played Figueres at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. Santboia won 1-0.

Sants0 - 2CastelldefelsFull TimeFT

Sants - Castelldefels

Sants played Castelldefels at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 17. The match kicked off 11:15 UTC. Castelldefels won 0-2.

TerrassaHorta16:00

Terrassa - Horta

Terrassa are playing Horta at the Tercera Division, Group 5 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Paterna2 - 1AlziraFull TimeFT

Paterna - Alzira

Paterna played Alzira at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. Paterna won 2-1.

CrevillenteVilamarxant16:00

Crevillente - Vilamarxant

Crevillente are playing Vilamarxant at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Orihuela CFElche-216:00

Orihuela CF - Elche-2

Orihuela CF are playing Elche-2 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

La NuciaVillarreal-316:30

La Nucia - Villarreal-3

La Nucia are playing Villarreal-3 at the Tercera Division, Group 6 of Spain on February 17. The match will kick off 16:30 UTC.

Alcorcon-20 - 0San Fernardo de HenaresFull TimeFT

Alcorcon-2 - San Fernardo de Henares

Alcorcon-2 played San Fernardo de Henares at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 17. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Tres Cantos1 - 4Trival ValderasFull TimeFT

Tres Cantos - Trival Valderas

Tres Cantos played Trival Valderas at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 17. The match kicked off 10:30 UTC. Trival Valderas won 1-4.

Vicalvaro1 - 4Las RozasFull TimeFT

Vicalvaro - Las Rozas

Vicalvaro played Las Rozas at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 17. The match kicked off 10:30 UTC. Las Rozas won 1-4.

Villaverde Boetticher0 - 1Leganes-2Full TimeFT

Villaverde Boetticher - Leganes-2

Villaverde Boetticher played Leganes-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 17. The match kicked off 10:30 UTC. Leganes-2 won 0-1.

Atletico de Pinto0 - 1MostolesFull TimeFT

Atletico de Pinto - Mostoles

Atletico de Pinto played Mostoles at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 17. The match kicked off 10:45 UTC. Mostoles won 0-1.

Canillas0 - 0CarabanchelFull TimeFT

Canillas - Carabanchel

Canillas played Carabanchel at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

San Agustin de Guadalix3 - 2ParlaFull TimeFT

San Agustin de Guadalix - Parla

San Agustin de Guadalix played Parla at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. San Agustin de Guadalix won 3-2.

Santa Ana0 - 3Getafe-2Full TimeFT

Santa Ana - Getafe-2

Santa Ana played Getafe-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. Getafe-2 won 0-3.

Rayo Vallecano-22 - 1Pozuelo AlarconFull TimeFT

Rayo Vallecano-2 - Pozuelo Alarcon

Rayo Vallecano-2 played Pozuelo Alarcon at the Tercera Division, Group 7 of Spain on February 17. The match kicked off 12:30 UTC. Rayo Vallecano-2 won 2-1.

Cultural CebrerenaCristo Atletico15:30

Cultural Cebrerena - Cristo Atletico

Cultural Cebrerena are playing Cristo Atletico at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

La BanezaBriviesca15:45

La Baneza - Briviesca

La Baneza are playing Briviesca at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 17. The match will kick off 15:45 UTC.

Sporting UxamaBembibre15:45

Sporting Uxama - Bembibre

Sporting Uxama are playing Bembibre at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 17. The match will kick off 15:45 UTC.

AlmazanNumancia-216:00

Almazan - Numancia-2

Almazan are playing Numancia-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

ArandinaBurgos Promesas16:00

Arandina - Burgos Promesas

Arandina are playing Burgos Promesas at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Real AvilaGimnastica Segoviana16:00

Real Avila - Gimnastica Segoviana

Real Avila are playing Gimnastica Segoviana at the Tercera Division, Group 8 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

River Melilla0 - 3Velez CFFull TimeFT

River Melilla - Velez CF

River Melilla played Velez CF at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 17. The match kicked off 10:00 UTC. Velez CF won 0-3.

Juventud Torremolinos1 - 5TorreperogilFull TimeFT

Juventud Torremolinos - Torreperogil

Juventud Torremolinos played Torreperogil at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 17. The match kicked off 10:30 UTC. Torreperogil won 1-5.

Alhaurin2 - 1Polideportivo AlmeriaFull TimeFT

Alhaurin - Polideportivo Almeria

Alhaurin played Polideportivo Almeria at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. Alhaurin won 2-1.

Huetor Vega1 - 0RinconFull TimeFT

Huetor Vega - Rincon

Huetor Vega played Rincon at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. Huetor Vega won 1-0.

UD San Pedro2 - 2Ciudad de TorredonjimenoFull TimeFT

UD San Pedro - Ciudad de Torredonjimeno

UD San Pedro played Ciudad de Torredonjimeno at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

GuadixAlhaurino15:45

Guadix - Alhaurino

Guadix are playing Alhaurino at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 17. The match will kick off 15:45 UTC.

AntequeraMancha Real16:00

Antequera - Mancha Real

Antequera are playing Mancha Real at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Linares DeportivoMartos16:00

Linares Deportivo - Martos

Linares Deportivo are playing Martos at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

El PaloMotril16:30

El Palo - Motril

El Palo are playing Motril at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 17. The match will kick off 16:30 UTC.

LojaHuetor Tajar17:00

Loja - Huetor Tajar

Loja are playing Huetor Tajar at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Real JaenAtarfe Industrial17:00

Real Jaen - Atarfe Industrial

Real Jaen are playing Atarfe Industrial at the Tercera Division, Group 9 of Spain on February 17. The match will kick off 17:00 UTC.

Cordoba-26 - 3CabecenseFull TimeFT

Cordoba-2 - Cabecense

Cordoba-2 played Cabecense at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 17. The match kicked off 10:30 UTC. Cordoba-2 won 6-3.

Betis-22 - 0Sevilla-3Full TimeFT

Betis-2 - Sevilla-3

Betis-2 played Sevilla-3 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. Betis-2 won 2-0.

Coria CF0 - 0San Roque De LepeFull TimeFT

Coria CF - San Roque De Lepe

Coria CF played San Roque De Lepe at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

AlgecirasLebrijana16:00

Algeciras - Lebrijana

Algeciras are playing Lebrijana at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

CeutaCadiz-216:00

Ceuta - Cadiz-2

Ceuta are playing Cadiz-2 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

ConilGerena16:00

Conil - Gerena

Conil are playing Gerena at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

GuadalcacinXerez Deportivo16:00

Guadalcacin - Xerez Deportivo

Guadalcacin are playing Xerez Deportivo at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Puente GenilUtrera16:00

Puente Genil - Utrera

Puente Genil are playing Utrera at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

XerezLos Barrios16:00

Xerez - Los Barrios

Xerez are playing Los Barrios at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Atletico EspelenoEcija16:30

Atletico Espeleno - Ecija

Atletico Espeleno are playing Ecija at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 17. The match will kick off 16:30 UTC.

Ciudad de LucenaArcos17:00

Ciudad de Lucena - Arcos

Ciudad de Lucena are playing Arcos at the Tercera Division, Group 10 of Spain on February 17. The match will kick off 17:00 UTC.

San Rafael2 - 1Santa CatalinaFull TimeFT

San Rafael - Santa Catalina

San Rafael played Santa Catalina at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. San Rafael won 2-1.

FormenteraPena Deportivo16:00

Formentera - Pena Deportivo

Formentera are playing Pena Deportivo at the Tercera Division, Group 11 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Atletico Tacoronte2 - 0Union Sur YaizaFull TimeFT

Atletico Tacoronte - Union Sur Yaiza

Atletico Tacoronte played Union Sur Yaiza at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 17. The match kicked off 12:00 UTC. Atletico Tacoronte won 2-0.

CD Marino3 - 0MensajeroFull TimeFT

CD Marino - Mensajero

CD Marino played Mensajero at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 17. The match kicked off 12:00 UTC. CD Marino won 3-0.

El CotilloVilla de Santa Brigida12:00

El Cotillo - Villa de Santa Brigida

El Cotillo are playing Villa de Santa Brigida at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 17. The match will kick off 12:00 UTC.

LanzaroteTenerife-212:00

Lanzarote - Tenerife-2

Lanzarote are playing Tenerife-2 at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 17. The match will kick off 12:00 UTC.

TeniscaSanta Ursula12:00

Tenisca - Santa Ursula

Tenisca are playing Santa Ursula at the Tercera Division, Group 12 of Spain on February 17. The match will kick off 12:00 UTC.

Minerva3 - 1La UnionFull TimeFT

Minerva - La Union

Minerva played La Union at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 17. The match kicked off 10:30 UTC. Minerva won 3-1.

Ciudad de Murcia0 - 2Mar MenorFull TimeFT

Ciudad de Murcia - Mar Menor

Ciudad de Murcia played Mar Menor at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. Mar Menor won 0-2.

Lorca Deportiva3 - 0Huercal-OveraFull TimeFT

Lorca Deportiva - Huercal-Overa

Lorca Deportiva played Huercal-Overa at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. Lorca Deportiva won 3-0.

AlgarAtletico Pulpileno15:15

Algar - Atletico Pulpileno

Algar are playing Atletico Pulpileno at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 17. The match will kick off 15:15 UTC.

Cartagena-2Deportivo Minera15:30

Cartagena-2 - Deportivo Minera

Cartagena-2 are playing Deportivo Minera at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

MazarronEDMF Churra15:30

Mazarron - EDMF Churra

Mazarron are playing EDMF Churra at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

MulenoEspinardo15:30

Muleno - Espinardo

Muleno are playing Espinardo at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

AguilasOlimpico Totana16:00

Aguilas - Olimpico Totana

Aguilas are playing Olimpico Totana at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Los GarresCieza16:00

Los Garres - Cieza

Los Garres are playing Cieza at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

YeclanoMurcia-216:00

Yeclano - Murcia-2

Yeclano are playing Murcia-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Montijo2 - 1MoraloFull TimeFT

Montijo - Moralo

Montijo played Moralo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 17. The match kicked off 10:00 UTC. Montijo won 2-1.

Azuaga1 - 0PlasenciaFull TimeFT

Azuaga - Plasencia

Azuaga played Plasencia at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. Azuaga won 1-0.

Cacereno4 - 0ValdiviaFull TimeFT

Cacereno - Valdivia

Cacereno played Valdivia at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. Cacereno won 4-0.

Calamonte3 - 1ValdelacalzadaFull TimeFT

Calamonte - Valdelacalzada

Calamonte played Valdelacalzada at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. Calamonte won 3-1.

Olivenza2 - 2Extremadura-2Full TimeFT

Olivenza - Extremadura-2

Olivenza played Extremadura-2 at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

CD CoriaArroyo15:00

CD Coria - Arroyo

CD Coria are playing Arroyo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

PueblonuevoDiocesano15:30

Pueblonuevo - Diocesano

Pueblonuevo are playing Diocesano at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

RCP ValverdenoLlerenense15:30

RCP Valverdeno - Llerenense

RCP Valverdeno are playing Llerenense at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

AceuchalJerez16:00

Aceuchal - Jerez

Aceuchal are playing Jerez at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Merida ADCastuera16:00

Merida AD - Castuera

Merida AD are playing Castuera at the Tercera Division, Group 14 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Berceo3 - 1VianesFull TimeFT

Berceo - Vianes

Berceo played Vianes at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. Berceo won 3-1.

AnguianoVarea15:00

Anguiano - Varea

Anguiano are playing Varea at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

River EbroLogrones-215:30

River Ebro - Logrones-2

River Ebro are playing Logrones-2 at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

AutolRapid de Murillo15:45

Autol - Rapid de Murillo

Autol are playing Rapid de Murillo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 17. The match will kick off 15:45 UTC.

La CalzadaAlberite16:00

La Calzada - Alberite

La Calzada are playing Alberite at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

OyonesaNaxara16:00

Oyonesa - Naxara

Oyonesa are playing Naxara at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

PradejonArnedo16:00

Pradejon - Arnedo

Pradejon are playing Arnedo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

SD LogronesCD Alfaro16:00

SD Logrones - CD Alfaro

SD Logrones are playing CD Alfaro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Casetas0 - 2UteboFull TimeFT

Casetas - Utebo

Casetas played Utebo at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 17. The match kicked off 10:30 UTC. Utebo won 0-2.

RobresAtletico Monzon15:00

Robres - Atletico Monzon

Robres are playing Atletico Monzon at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

San Lorenzo UDBrea15:00

San Lorenzo UD - Brea

San Lorenzo UD are playing Brea at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.

BelchiteAlmudevar15:30

Belchite - Almudevar

Belchite are playing Almudevar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

BinefarBorja15:30

Binefar - Borja

Binefar are playing Borja at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

CalamochaIllueca15:30

Calamocha - Illueca

Calamocha are playing Illueca at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

La AlmuniaVillanueva CF15:30

La Almunia - Villanueva CF

La Almunia are playing Villanueva CF at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

SarinenaTamarite15:30

Sarinena - Tamarite

Sarinena are playing Tamarite at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

TarazonaSan Juan de Mozarrifar15:30

Tarazona - San Juan de Mozarrifar

Tarazona are playing San Juan de Mozarrifar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Albacete-22 - 2La SolanaFull TimeFT

Albacete-2 - La Solana

Albacete-2 played La Solana at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Azuqueca1 - 4Calvo SoteloFull TimeFT

Azuqueca - Calvo Sotelo

Azuqueca played Calvo Sotelo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 17. The match kicked off 11:00 UTC. Calvo Sotelo won 1-4.

Atletico IbanesSocuellamos15:30

Atletico Ibanes - Socuellamos

Atletico Ibanes are playing Socuellamos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Quintanar del ReyTomelloso15:30

Quintanar del Rey - Tomelloso

Quintanar del Rey are playing Tomelloso at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

Villarrobledo CPMarchamalo15:30

Villarrobledo CP - Marchamalo

Villarrobledo CP are playing Marchamalo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 17. The match will kick off 15:30 UTC.

FC GuadalajaraMora16:00

FC Guadalajara - Mora

FC Guadalajara are playing Mora at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

La RodaAlmagro FC16:00

La Roda - Almagro FC

La Roda are playing Almagro FC at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

ManchegoMadridejos16:00

Manchego - Madridejos

Manchego are playing Madridejos at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

ToledoTarancon16:00

Toledo - Tarancon

Toledo are playing Tarancon at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

VillacanasVillarrubia16:00

Villacanas - Villarrubia

Villacanas are playing Villarrubia at the Tercera Division, Group 18 of Spain on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Assyriska Turabdin0 - 2AFC Eskilstuna32'

Assyriska Turabdin - AFC Eskilstuna

Assyriska Turabdin are playing AFC Eskilstuna at the National cup of Sweden on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and AFC Eskilstuna is winning 0-2.

Djurgarden0 - 0Frej33'

Djurgarden - Frej

Djurgarden are playing Frej at the National cup of Sweden on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Falkenberg0 - 1Oster32'

Falkenberg - Oster

Falkenberg are playing Oster at the National cup of Sweden on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Oster is winning 0-1.

Hassleholms0 - 0Elfsborg32'

Hassleholms - Elfsborg

Hassleholms are playing Elfsborg at the National cup of Sweden on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Malmo FF0 - 0Degerfor32'

Malmo FF - Degerfor

Malmo FF are playing Degerfor at the National cup of Sweden on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Nykoping0 - 1Goteborg32'

Nykoping - Goteborg

Nykoping are playing Goteborg at the National cup of Sweden on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Goteborg is winning 0-1.

IFK NorrkopingVarnamo16:00

IFK Norrkoping - Varnamo

IFK Norrkoping are playing Varnamo at the National cup of Sweden on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

EskilsminneDalkurd18:00

Eskilsminne - Dalkurd

Eskilsminne are playing Dalkurd at the National cup of Sweden on February 17. The match will kick off 18:00 UTC.

Aarau0 - 0Chiasso33'

Aarau - Chiasso

Aarau are playing Chiasso at the Challenge League of Switzerland on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Ofspor0 - 5Yeni OrdusporFull TimeFT

Ofspor - Yeni Orduspor

Ofspor played Yeni Orduspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 17. The match kicked off 10:00 UTC. Yeni Orduspor won 0-5.

Osmaniyespor4 - 0AdiyamansporFull TimeFT

Osmaniyespor - Adiyamanspor

Osmaniyespor played Adiyamanspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 17. The match kicked off 10:00 UTC. Osmaniyespor won 4-0.

Pazarspor2 - 1CatalcasporFull TimeFT

Pazarspor - Catalcaspor

Pazarspor played Catalcaspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 17. The match kicked off 10:00 UTC. Pazarspor won 2-1.

Alibeykoyspor0 - 1KemersporFull TimeFT

Alibeykoyspor - Kemerspor

Alibeykoyspor played Kemerspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 17. The match kicked off 10:30 UTC. Kemerspor won 0-1.

Erokspor3 - 1KarsiyakaFull TimeFT

Erokspor - Karsiyaka

Erokspor played Karsiyaka at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 17. The match kicked off 10:30 UTC. Erokspor won 3-1.

Kirsehirspor2 - 1Belediye VansporFull TimeFT

Kirsehirspor - Belediye Vanspor

Kirsehirspor played Belediye Vanspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 17. The match kicked off 10:30 UTC. Kirsehirspor won 2-1.

Kizilcabolukspor3 - 1SultanbeyliFull TimeFT

Kizilcabolukspor - Sultanbeyli

Kizilcabolukspor played Sultanbeyli at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 17. The match kicked off 10:30 UTC. Kizilcabolukspor won 3-1.

Yeni Altindag0 - 0Elaziz BelediyesporFull TimeFT

Yeni Altindag - Elaziz Belediyespor

Yeni Altindag played Elaziz Belediyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on February 17. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Karakopru Belediyespor5 - 0Korfez SporFull TimeFT

Karakopru Belediyespor - Korfez Spor

Karakopru Belediyespor played Korfez Spor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on February 17. The match kicked off 10:00 UTC. Karakopru Belediyespor won 5-0.

Erbaaspor3 - 1Batman PetrolsporFull TimeFT

Erbaaspor - Batman Petrolspor

Erbaaspor played Batman Petrolspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on February 17. The match kicked off 10:30 UTC. Erbaaspor won 3-1.

Ergene Velimespor2 - 0YomrasporFull TimeFT

Ergene Velimespor - Yomraspor

Ergene Velimespor played Yomraspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on February 17. The match kicked off 10:30 UTC. Ergene Velimespor won 2-0.

Gebzespor0 - 1Tepecik BelediyeFull TimeFT

Gebzespor - Tepecik Belediye

Gebzespor played Tepecik Belediye at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on February 17. The match kicked off 10:30 UTC. Tepecik Belediye won 0-1.

Nevsehir Belediye1 - 2Nazilli BelediyesporFull TimeFT

Nevsehir Belediye - Nazilli Belediyespor

Nevsehir Belediye played Nazilli Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on February 17. The match kicked off 10:30 UTC. Nazilli Belediyespor won 1-2.

Silivrispor1 - 1Erzin BelediyesporFull TimeFT

Silivrispor - Erzin Belediyespor

Silivrispor played Erzin Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on February 17. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Anagold 24 Erzincanspor5 - 1KocaelisporFull TimeFT

Anagold 24 Erzincanspor - Kocaelispor

Anagold 24 Erzincanspor played Kocaelispor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 17. The match kicked off 10:00 UTC. Anagold 24 Erzincanspor won 5-1.

Fatsa Belediyespor2 - 1Ankara AdliyesporFull TimeFT

Fatsa Belediyespor - Ankara Adliyespor

Fatsa Belediyespor played Ankara Adliyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 17. The match kicked off 10:00 UTC. Fatsa Belediyespor won 2-1.

Payas1 - 0DiyarbekirsporFull TimeFT

Payas - Diyarbekirspor

Payas played Diyarbekirspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 17. The match kicked off 10:00 UTC. Payas won 1-0.

Bucaspor0 - 0Bacilar SporFull TimeFT

Bucaspor - Bacilar Spor

Bucaspor played Bacilar Spor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 17. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Golcukspor0 - 2Karacabey BirliksporFull TimeFT

Golcukspor - Karacabey Birlikspor

Golcukspor played Karacabey Birlikspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 17. The match kicked off 10:30 UTC. Karacabey Birlikspor won 0-2.

Halide Edip Adivar1 - 0Bayburt IOIFull TimeFT

Halide Edip Adivar - Bayburt IOI

Halide Edip Adivar played Bayburt IOI at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 17. The match kicked off 10:30 UTC. Halide Edip Adivar won 1-0.

Serik Belediyespor1 - 1CizresporFull TimeFT

Serik Belediyespor - Cizrespor

Serik Belediyespor played Cizrespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 17. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Turgutluspor3 - 2Corum BelediyesporFull TimeFT

Turgutluspor - Corum Belediyespor

Turgutluspor played Corum Belediyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on February 17. The match kicked off 10:30 UTC. Turgutluspor won 3-2.

Kahramanmarasspor1 - 0Darica GenclerbirligiFull TimeFT

Kahramanmarasspor - Darica Genclerbirligi

Kahramanmarasspor played Darica Genclerbirligi at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 17. The match kicked off 10:00 UTC. Kahramanmarasspor won 1-0.

Sivas Belediyespor1 - 0KaragumrukFull TimeFT

Sivas Belediyespor - Karagumruk

Sivas Belediyespor played Karagumruk at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 17. The match kicked off 10:00 UTC. Sivas Belediyespor won 1-0.

Etimesgut2 - 1PendiksporFull TimeFT

Etimesgut - Pendikspor

Etimesgut played Pendikspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 17. The match kicked off 10:30 UTC. Etimesgut won 2-1.

Fethiyespor0 - 0TokatsporFull TimeFT

Fethiyespor - Tokatspor

Fethiyespor played Tokatspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 17. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kirklarelispor0 - 0SanliurfasporFull TimeFT

Kirklarelispor - Sanliurfaspor

Kirklarelispor played Sanliurfaspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 17. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Zonguldak Komurspor1 - 0Anadolu SelcukFull TimeFT

Zonguldak Komurspor - Anadolu Selcuk

Zonguldak Komurspor played Anadolu Selcuk at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on February 17. The match kicked off 10:30 UTC. Zonguldak Komurspor won 1-0.

Amed2 - 1UsaksporFull TimeFT

Amed - Usakspor

Amed played Usakspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 17. The match kicked off 10:00 UTC. Amed won 2-1.

Gumushanespor1 - 1HacettepeFull TimeFT

Gumushanespor - Hacettepe

Gumushanespor played Hacettepe at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 17. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gaziantepspor0 - 3KastamonusporForfeitFrf

Gaziantepspor - Kastamonuspor

Gaziantepspor played Kastamonuspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 17. Gaziantepspor was forfeited with a 3-0 loss.. Kastamonuspor won 0-3.

Inegolspor2 - 1BayrampasaFull TimeFT

Inegolspor - Bayrampasa

Inegolspor played Bayrampasa at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 17. The match kicked off 10:30 UTC. Inegolspor won 2-1.

Sancaktepe Belediye0 - 2SariyerFull TimeFT

Sancaktepe Belediye - Sariyer

Sancaktepe Belediye played Sariyer at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 17. The match kicked off 10:30 UTC. Sariyer won 0-2.

Sakaryaspor0 - 0Manisaspor32'

Sakaryaspor - Manisaspor

Sakaryaspor are playing Manisaspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Erzurum BB U-211 - 0Sivasspor U-21Full TimeFT

Erzurum BB U-21 - Sivasspor U-21

Erzurum BB U-21 played Sivasspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on February 17. The match kicked off 09:00 UTC. Erzurum BB U-21 won 1-0.

Kasimpasa U-212 - 3Galatasaray U-21Full TimeFT

Kasimpasa U-21 - Galatasaray U-21

Kasimpasa U-21 played Galatasaray U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on February 17. The match kicked off 09:00 UTC. Galatasaray U-21 won 2-3.

Kayserispor U-211 - 3Goztepe U-21Full TimeFT

Kayserispor U-21 - Goztepe U-21

Kayserispor U-21 played Goztepe U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on February 17. The match kicked off 09:00 UTC. Goztepe U-21 won 1-3.

Trabzonspor U-211 - 2Alanyaspor U-21Full TimeFT

Trabzonspor U-21 - Alanyaspor U-21

Trabzonspor U-21 played Alanyaspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on February 17. The match kicked off 09:00 UTC. Alanyaspor U-21 won 1-2.

Adanaspor U-211 - 2Istanbulspor U-21Full TimeFT

Adanaspor U-21 - Istanbulspor U-21

Adanaspor U-21 played Istanbulspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on February 17. The match kicked off 09:00 UTC. Istanbulspor U-21 won 1-2.

Afyonspor U-210 - 2Giresunspor U-21Full TimeFT

Afyonspor U-21 - Giresunspor U-21

Afyonspor U-21 played Giresunspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on February 17. The match kicked off 09:00 UTC. Giresunspor U-21 won 0-2.

Osmanlispor U-212 - 2Karabukspor U-21Full TimeFT

Osmanlispor U-21 - Karabukspor U-21

Osmanlispor U-21 played Karabukspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on February 17. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Dreams4 - 1Yuen LongFull TimeFT

Dreams - Yuen Long

Dreams played Yuen Long at the Premier League of Hong Kong on February 17. The match kicked off 06:30 UTC. Dreams won 4-1.

Eastern1 - 4Southern DistrictFull TimeFT

Eastern - Southern District

Eastern played Southern District at the Premier League of Hong Kong on February 17. The match kicked off 09:30 UTC. Southern District won 1-4.

Delhi Dynamos1 - 1Bengaluru FC32'

Delhi Dynamos - Bengaluru FC

Delhi Dynamos are playing Bengaluru FC at the ISL of India on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Foolad1 - 0Sanat NaftFull TimeFT

Foolad - Sanat Naft

Foolad played Sanat Naft at the Gulf Pro League of Iran on February 17. The match kicked off 11:30 UTC. Foolad won 1-0.

Zob AhanSaipaPostponedPst

Zob Ahan - Saipa

Zob Ahan are playing Saipa at the Gulf Pro League of Iran on February 17.

Al Akha Al Ahli1 - 0BekaaFull TimeFT

Al Akha Al Ahli - Bekaa

Al Akha Al Ahli played Bekaa at the Premier League of Lebanon on February 17. The match kicked off 11:30 UTC. Al Akha Al Ahli won 1-0.

Racing Beirut0 - 0Tadamon Sour Tyre32'

Racing Beirut - Tadamon Sour Tyre

Racing Beirut are playing Tadamon Sour Tyre at the Premier League of Lebanon on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Selangor FC0 - 2PKNS75'

Selangor FC - PKNS

Selangor FC are playing PKNS at the Super League of Malaysia on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and PKNS is winning 0-2.

UKM0 - 0Kelantan FC70'

UKM - Kelantan FC

UKM are playing Kelantan FC at the Premier League of Malaysia on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

ZamalekENPPI Cairo16:00

Zamalek - ENPPI Cairo

Zamalek are playing ENPPI Cairo at the Premier League of Egypt on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

FUS Rabat0 - 0WAC Casablanca32'

FUS Rabat - WAC Casablanca

FUS Rabat are playing WAC Casablanca at the Botola Pro of Morocco on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

RCA Casablanca1 - 0Youssoufia32'

RCA Casablanca - Youssoufia

RCA Casablanca are playing Youssoufia at the Botola Pro of Morocco on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and RCA Casablanca is winning 1-0.

DHJ El JadidaRSB Berkane16:00

DHJ El Jadida - RSB Berkane

DHJ El Jadida are playing RSB Berkane at the Botola Pro of Morocco on February 17. The match will kick off 16:00 UTC.

Jomo Cosmos0 - 1TS Galaxy76'

Jomo Cosmos - TS Galaxy

Jomo Cosmos are playing TS Galaxy at the National cup of South Africa on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and TS Galaxy is winning 0-1.

The Magic0 - 0Kaiser Chiefs73'

The Magic - Kaiser Chiefs

The Magic are playing Kaiser Chiefs at the National cup of South Africa on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Kairouanaise0 - 2Etoile du Sahel74'

Kairouanaise - Etoile du Sahel

Kairouanaise are playing Etoile du Sahel at the Ligue 1 of Tunisia on February 17. The match kicked off 13:00 UTC. It's the second half and Etoile du Sahel is winning 0-2.

Perez ZeledonCS Herediano21:00

Perez Zeledon - CS Herediano

Perez Zeledon are playing CS Herediano at the Clausura of Costa Rica on February 17. The match will kick off 21:00 UTC.

LimonUniversidad de Costa Rica21:05

Limon - Universidad de Costa Rica

Limon are playing Universidad de Costa Rica at the Clausura of Costa Rica on February 17. The match will kick off 21:05 UTC.

GuadalupeLD Alajuelense23:05

Guadalupe - LD Alajuelense

Guadalupe are playing LD Alajuelense at the Clausura of Costa Rica on February 17. The match will kick off 23:05 UTC.

San CarlosAD Carmelita00:00

San Carlos - AD Carmelita

San Carlos are playing AD Carmelita at the Clausura of Costa Rica on February 18. The match will kick off 00:00 UTC.

PasaquinaAlianza21:00

Pasaquina - Alianza

Pasaquina are playing Alianza at the Clausura of El Salvador on February 17. The match will kick off 21:00 UTC.

AudazFAS21:15

Audaz - FAS

Audaz are playing FAS at the Clausura of El Salvador on February 17. The match will kick off 21:15 UTC.

JocoroFirpo21:15

Jocoro - Firpo

Jocoro are playing Firpo at the Clausura of El Salvador on February 17. The match will kick off 21:15 UTC.

Santa TeclaMunicipal Limeno22:00

Santa Tecla - Municipal Limeno

Santa Tecla are playing Municipal Limeno at the Clausura of El Salvador on February 17. The match will kick off 22:00 UTC.

SonsonateAguila22:00

Sonsonate - Aguila

Sonsonate are playing Aguila at the Clausura of El Salvador on February 17. The match will kick off 22:00 UTC.

Antigua GFCMalacateco17:30

Antigua GFC - Malacateco

Antigua GFC are playing Malacateco at the Clausura of Guatemala on February 17. The match will kick off 17:30 UTC.

Deportivo PetapaDeportivo Sanarate20:00

Deportivo Petapa - Deportivo Sanarate

Deportivo Petapa are playing Deportivo Sanarate at the Clausura of Guatemala on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Real de MinasVida21:00

Real de Minas - Vida

Real de Minas are playing Vida at the Clausura of Honduras on February 17. The match will kick off 21:00 UTC.

CD OlimpiaReal Espana22:00

CD Olimpia - Real Espana

CD Olimpia are playing Real Espana at the Clausura of Honduras on February 17. The match will kick off 22:00 UTC.

Platense FCJuticalpa22:00

Platense FC - Juticalpa

Platense FC are playing Juticalpa at the Clausura of Honduras on February 17. The match will kick off 22:00 UTC.

Universidad GCafetaleros18:00

Universidad G - Cafetaleros

Universidad G are playing Cafetaleros at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on February 17. The match will kick off 18:00 UTC.

Tampico MaderoCimarrones00:00

Tampico Madero - Cimarrones

Tampico Madero are playing Cimarrones at the Liga de Ascenso, Clausura of Mexico on February 18. The match will kick off 00:00 UTC.

Santa GemaTauro FC23:00

Santa Gema - Tauro FC

Santa Gema are playing Tauro FC at the LFP, Clausura of Panama on February 17. The match will kick off 23:00 UTC.

AlmagroGimnasia Mendoza20:00

Almagro - Gimnasia Mendoza

Almagro are playing Gimnasia Mendoza at the Primera B Nacional of Argentina on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Guilermo BrownGimnasia Jujuy20:00

Guilermo Brown - Gimnasia Jujuy

Guilermo Brown are playing Gimnasia Jujuy at the Primera B Nacional of Argentina on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Independiente RivadaviaDeportivo Moron21:30

Independiente Rivadavia - Deportivo Moron

Independiente Rivadavia are playing Deportivo Moron at the Primera B Nacional of Argentina on February 17. The match will kick off 21:30 UTC.

OlimpoDefensores Belgrano00:00

Olimpo - Defensores Belgrano

Olimpo are playing Defensores Belgrano at the Primera B Nacional of Argentina on February 18. The match will kick off 00:00 UTC.

Atlanta CACA Acassuso20:00

Atlanta CA - CA Acassuso

Atlanta CA are playing CA Acassuso at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

ComunicacionesEstudiantes de Caseros20:00

Comunicaciones - Estudiantes de Caseros

Comunicaciones are playing Estudiantes de Caseros at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Tristan SuarezFlandria20:00

Tristan Suarez - Flandria

Tristan Suarez are playing Flandria at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

ColegialesBarracas Central20:05

Colegiales - Barracas Central

Colegiales are playing Barracas Central at the Primera B Metropolitana of Argentina on February 17. The match will kick off 20:05 UTC.

Nacional PotosiRoyal Pari19:00

Nacional Potosi - Royal Pari

Nacional Potosi are playing Royal Pari at the Apertura of Bolivia on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

San JoseReal Potosi19:00

San Jose - Real Potosi

San Jose are playing Real Potosi at the Apertura of Bolivia on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

WilstermannThe Strongest21:15

Wilstermann - The Strongest

Wilstermann are playing The Strongest at the Apertura of Bolivia on February 17. The match will kick off 21:15 UTC.

Club DestroyersOriente Petrolero23:30

Club Destroyers - Oriente Petrolero

Club Destroyers are playing Oriente Petrolero at the Apertura of Bolivia on February 17. The match will kick off 23:30 UTC.

FerroviariaPalmeiras20:00

Ferroviaria - Palmeiras

Ferroviaria are playing Palmeiras at the Paulista A1 of Brasil on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

CorinthiansSao Paulo22:00

Corinthians - Sao Paulo

Corinthians are playing Sao Paulo at the Paulista A1 of Brasil on February 17. The match will kick off 22:00 UTC.

America RJNova Iguacu19:30

America RJ - Nova Iguacu

America RJ are playing Nova Iguacu at the Carioca 1, Final Stages of Brasil on February 17. The match will kick off 19:30 UTC.

VascoFluminense20:00

Vasco - Fluminense

Vasco are playing Fluminense at the Carioca 1, Final Stages of Brasil on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Brasil de PelotasGremio20:00

Brasil de Pelotas - Gremio

Brasil de Pelotas are playing Gremio at the Gaucho 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

VeranopolisJuventude21:00

Veranopolis - Juventude

Veranopolis are playing Juventude at the Gaucho 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 21:00 UTC.

InternacionalCaxias22:00

Internacional - Caxias

Internacional are playing Caxias at the Gaucho 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 22:00 UTC.

Caldense0 - 1Boa33'

Caldense - Boa

Caldense are playing Boa at the Mineiro 1 of Brasil on February 17. The match kicked off 14:00 UTC. It's the first half and Boa is winning 0-1.

CAP PatrocinenseGuarani MG19:00

CAP Patrocinense - Guarani MG

CAP Patrocinense are playing Guarani MG at the Mineiro 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

America MGCruzeiro20:00

America MG - Cruzeiro

America MG are playing Cruzeiro at the Mineiro 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

AlagoinhasBahia de Feira19:00

Alagoinhas - Bahia de Feira

Alagoinhas are playing Bahia de Feira at the Baiano 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

JacobinaJacuipense19:00

Jacobina - Jacuipense

Jacobina are playing Jacuipense at the Baiano 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

JequieFluminense de Feira19:00

Jequie - Fluminense de Feira

Jequie are playing Fluminense de Feira at the Baiano 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

Vitoria da ConquistaBahia20:00

Vitoria da Conquista - Bahia

Vitoria da Conquista are playing Bahia at the Baiano 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Santa CruzSport Recife20:00

Santa Cruz - Sport Recife

Santa Cruz are playing Sport Recife at the Pernambucano 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Avai FlorianopolisBrusque20:00

Avai Florianopolis - Brusque

Avai Florianopolis are playing Brusque at the Catarinense 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Hercilio LuzMarcilio Dias20:00

Hercilio Luz - Marcilio Dias

Hercilio Luz are playing Marcilio Dias at the Catarinense 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

JoinvilleCriciuma20:00

Joinville - Criciuma

Joinville are playing Criciuma at the Catarinense 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

MetropolitanoAtletico Tubarao20:00

Metropolitano - Atletico Tubarao

Metropolitano are playing Atletico Tubarao at the Catarinense 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

AnapolinaGremio Anapolis19:00

Anapolina - Gremio Anapolis

Anapolina are playing Gremio Anapolis at the Goiano 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

CRACNovo Horizonte GO19:00

CRAC - Novo Horizonte GO

CRAC are playing Novo Horizonte GO at the Goiano 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

GoianesiaAtletico GO19:00

Goianesia - Atletico GO

Goianesia are playing Atletico GO at the Goiano 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

ItumbiaraIpora19:00

Itumbiara - Ipora

Itumbiara are playing Ipora at the Goiano 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

GoiasGoiania20:00

Goias - Goiania

Goias are playing Goiania at the Goiano 1 of Brasil on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Atletico CearenseFortaleza20:00

Atletico Cearense - Fortaleza

Atletico Cearense are playing Fortaleza at the Cearense 1, Second Round of Brasil on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

CascavelCoritiba20:00

Cascavel - Coritiba

Cascavel are playing Coritiba at the Paranaense 1, Playoffs of Brasil on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Toledo CWOperario PR20:00

Toledo CW - Operario PR

Toledo CW are playing Operario PR at the Paranaense 1, Playoffs of Brasil on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

Coruripe ALMurici19:00

Coruripe AL - Murici

Coruripe AL are playing Murici at the Alagoano of Brasil on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

Moto Clube/MASampaio Correa22:00

Moto Clube/MA - Sampaio Correa

Moto Clube/MA are playing Sampaio Correa at the Copa de Nordeste of Brasil on February 17. The match will kick off 22:00 UTC.

CSASalgueiro22:30

CSA - Salgueiro

CSA are playing Salgueiro at the Copa de Nordeste of Brasil on February 17. The match will kick off 22:30 UTC.

Rio Branco VNReal Noroeste19:00

Rio Branco VN - Real Noroeste

Rio Branco VN are playing Real Noroeste at the Capiaxaba of Brasil on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

TupyRio Branco ES19:00

Tupy - Rio Branco ES

Tupy are playing Rio Branco ES at the Capiaxaba of Brasil on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

Dom BoscoLuverdense EC20:00

Dom Bosco - Luverdense EC

Dom Bosco are playing Luverdense EC at the Matogrossense of Brasil on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

AraguaiaCuiaba20:30

Araguaia - Cuiaba

Araguaia are playing Cuiaba at the Matogrossense of Brasil on February 17. The match will kick off 20:30 UTC.

Estudiantes CaracasLALA19:00

Estudiantes Caracas - LALA

Estudiantes Caracas are playing LALA at the Apertura of Venezuela on February 17. The match will kick off 19:00 UTC.

Atletico VenezuelaDeportivo La Guaira19:30

Atletico Venezuela - Deportivo La Guaira

Atletico Venezuela are playing Deportivo La Guaira at the Apertura of Venezuela on February 17. The match will kick off 19:30 UTC.

MinerosDeportivo Lara20:00

Mineros - Deportivo Lara

Mineros are playing Deportivo Lara at the Apertura of Venezuela on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

TrujillanosMetropolitanos20:00

Trujillanos - Metropolitanos

Trujillanos are playing Metropolitanos at the Apertura of Venezuela on February 17. The match will kick off 20:00 UTC.

ZuliaAcademia P-C20:30

Zulia - Academia P-C

Zulia are playing Academia P-C at the Apertura of Venezuela on February 17. The match will kick off 20:30 UTC.

Estudiantes de MeridaDeportivo Tachira21:00

Estudiantes de Merida - Deportivo Tachira

Estudiantes de Merida are playing Deportivo Tachira at the Apertura of Venezuela on February 17. The match will kick off 21:00 UTC.

Sydney FC1 - 1Central Coast MarinersFull TimeFT

Sydney FC - Central Coast Mariners

Sydney FC played Central Coast Mariners at the A-League of Australia on February 17. The match kicked off 06:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Gold Coast Knights4 - 1SWQ ThunderFull TimeFT

Gold Coast Knights - SWQ Thunder

Gold Coast Knights played SWQ Thunder at the NPL Queensland of Australia on February 17. The match kicked off 06:00 UTC. Gold Coast Knights won 4-1.

Sunshine Coast0 - 4Brisbane StrikersFull TimeFT

Sunshine Coast - Brisbane Strikers

Sunshine Coast played Brisbane Strikers at the NPL Queensland of Australia on February 17. The match kicked off 06:00 UTC. Brisbane Strikers won 0-4.

Olympic FC3 - 2Western PrideFull TimeFT

Olympic FC - Western Pride

Olympic FC played Western Pride at the NPL Queensland of Australia on February 17. The match kicked off 08:15 UTC. Olympic FC won 3-2.

Scotland U-19Azerbaijan U-1915:00

Scotland U-19 - Azerbaijan U-19

Scotland U-19 are playing Azerbaijan U-19 at the FRIENDLIES U-19 of International on February 17. The match will kick off 15:00 UTC.