Albania U-21 vs Spain U-21 Live Score and Live Stream

Kick-off at 17:00 on Thursday, October 11
Mir VicenteRafael Mir Vicente (goal)84'
0 : 1
FT
Full Time
Match ends. Albania U-21 0, Spain U-21 1.
84 '
0 - 1
Rafael Mir Vicente scores for Spain U-21.
Kick-off
Second half begins
Half Time - 0 : 0
First half ends.
Kick-off
First half begins
View All
16
Spain U-21 haven't played a draw in their previous 16 matches.
8
Albania U-21 have gone 8 consecutive matches without a clean sheet.
3
Spain U-21 are undefeated in their previous 3 away matches.
Live Match Report

Albania U-21 played Spain U-21 at the Qualifying round, Group 2 of Uefa Under-21 on October 11. The match kicked off 17:00 UTC. Spain U-21 won 0-1. Albania U-21 are 5th in the table with 7 points after 10 matches, while Spain U-21 are the leaders with 27 points in 10 matches.

Rafael Mir Vicente scored the first and only goal on the 84th minute of the game.

ScoreBat was covering Albania U-21 vs Spain U-21 in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. Uefa under-21 Qualifying round, Group 2's live standings are availble and updated in real time. You can watch Albania U-21 vs Spain U-21 live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of Uefa under-21 Qualifying round, Group 2 in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/albania-u21-vs-spain-u21-live/sc626172/

Albania U-21 have lost to Italy U-21 and Spain U-21 in their previous 2 matches, while Spain U-21 have lost to Northern Ireland U-21 in their previous match.

Previous Meetings
September 6th, 2018 - Qualifying round, Group 2

Albania U-21 and Spain U-21 have met once in their recent history. Spain U-21 won that match.

Albania U-21 have won 1 of their 10 matches in Qualifying round, Group 2, drawing 4 and having 5 defeats this season. They have scored 9 goals - 0.90 per match, conceding 17 - 1.70 per match. Spain U-21 have won 9 of their 10 matches in Qualifying round, Group 2, drawing 0 and having 1 defeat this season. They have scored 31 goals - 3.10 per match, conceding 10 - 1.00 per match.

Albania U-21 Spain U-21 Highlights & Goals

Goals and video highlights of the match between Albania U-21 and Spain U-21 are being added in real time. You can watch the goal by Rafael Mir Vicente as we are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Albania U-21 or Spain U-21 score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Albania U-21 and Spain U-21 include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Albania U-21 vs Spain U-21 with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Uefa under-21 Qualifying round, Group 2 are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
Everton-Crystal Palace15:00

Everton - Crystal Palace

Everton are playing Crystal Palace at the Premier League of England on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Rayo Vallecano1 - 2GetafeFull TimeFT

Rayo Vallecano - Getafe

Rayo Vallecano played Getafe at the La Liga of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Getafe won 1-2.

Eibar-Athletic Bilbao14:15

Eibar - Athletic Bilbao

Eibar are playing Athletic Bilbao at the La Liga of Spain on October 21. The match will kick off 14:15 UTC.

Huesca-Espanyol16:30

Huesca - Espanyol

Huesca are playing Espanyol at the La Liga of Spain on October 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Real Betis-Real Valladolid18:45

Real Betis - Real Valladolid

Real Betis are playing Real Valladolid at the La Liga of Spain on October 21. The match will kick off 18:45 UTC.

Hertha Berlin-SC Freiburg13:30

Hertha Berlin - SC Freiburg

Hertha Berlin are playing SC Freiburg at the Bundesliga of Germany on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Borussia Monchengladbach-Mainz16:00

Borussia Monchengladbach - Mainz

Borussia Monchengladbach are playing Mainz at the Bundesliga of Germany on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Frosinone3 - 3EmpoliFull TimeFT

Frosinone - Empoli

Frosinone played Empoli at the Serie A of Italy on October 21. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Bologna-Torino13:00

Bologna - Torino

Bologna are playing Torino at the Serie A of Italy on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Chievo-Atalanta13:00

Chievo - Atalanta

Chievo are playing Atalanta at the Serie A of Italy on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Parma-Lazio13:00

Parma - Lazio

Parma are playing Lazio at the Serie A of Italy on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Fiorentina-Cagliari16:00

Fiorentina - Cagliari

Fiorentina are playing Cagliari at the Serie A of Italy on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Inter Milan-AC Milan18:30

Inter Milan - AC Milan

Inter Milan are playing AC Milan at the Serie A of Italy on October 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Montpellier-Bordeaux13:00

Montpellier - Bordeaux

Montpellier are playing Bordeaux at the Ligue 1 of France on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Saint-Etienne-Rennais15:00

Saint-Etienne - Rennais

Saint-Etienne are playing Rennais at the Ligue 1 of France on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Nice-Marseille19:00

Nice - Marseille

Nice are playing Marseille at the Ligue 1 of France on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

NAC2 - 2Willem IIFull TimeFT

NAC - Willem II

NAC played Willem II at the Eredivisie of Netherlands on October 21. The match kicked off 10:15 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Feyenoord0 - 0Zwolle7'

Feyenoord - Zwolle

Feyenoord are playing Zwolle at the Eredivisie of Netherlands on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Heracles Almelo0 - 0Groningen5'

Heracles Almelo - Groningen

Heracles Almelo are playing Groningen at the Eredivisie of Netherlands on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

VV Venlo1 - 0ADO Den Haag5'

VV Venlo - ADO Den Haag

VV Venlo are playing ADO Den Haag at the Eredivisie of Netherlands on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and VV Venlo is winning 1-0.

Fortuna-De Graafschap14:45

Fortuna - De Graafschap

Fortuna are playing De Graafschap at the Eredivisie of Netherlands on October 21. The match will kick off 14:45 UTC.

Hamilton0 - 0Rangers8'

Hamilton - Rangers

Hamilton are playing Rangers at the Premier League of Scotland on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Dinamo1 - 0Zenit78'

Dinamo - Zenit

Dinamo are playing Zenit at the Premier League of Russia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Dinamo is winning 1-0.

Spartak-Arsenal T13:30

Spartak - Arsenal T

Spartak are playing Arsenal T at the Premier League of Russia on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

FK Krasnodar-Akhmat Groznyi16:00

FK Krasnodar - Akhmat Groznyi

FK Krasnodar are playing Akhmat Groznyi at the Premier League of Russia on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Admira0 - 0Wolfsberger AC7'

Admira - Wolfsberger AC

Admira are playing Wolfsberger AC at the Bundesliga of Austria on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Mattersburg0 - 0St. Polten7'

Mattersburg - St. Polten

Mattersburg are playing St. Polten at the Bundesliga of Austria on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Austria V-Sturm15:00

Austria V - Sturm

Austria V are playing Sturm at the Bundesliga of Austria on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Floridsdorfer AC1 - 2Vorwarts SteyrFull TimeFT

Floridsdorfer AC - Vorwarts Steyr

Floridsdorfer AC played Vorwarts Steyr at the 2. Liga of Austria on October 21. The match kicked off 08:30 UTC. Vorwarts Steyr won 1-2.

Anderlecht0 - 0Cercle Brugge7'

Anderlecht - Cercle Brugge

Anderlecht are playing Cercle Brugge at the First Division A of Belgium on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Oostende-Gent16:00

Oostende - Gent

Oostende are playing Gent at the First Division A of Belgium on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Charleroi-Zulte-Waregem18:00

Charleroi - Zulte-Waregem

Charleroi are playing Zulte-Waregem at the First Division A of Belgium on October 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Dunav Ruse-Lokomotiv Plovdiv14:30

Dunav Ruse - Lokomotiv Plovdiv

Dunav Ruse are playing Lokomotiv Plovdiv at the A PFG of Bulgaria on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

CSKA Sofia-Etar17:00

CSKA Sofia - Etar

CSKA Sofia are playing Etar at the A PFG of Bulgaria on October 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Slaven Koprivnica-NK Gorica13:00

Slaven Koprivnica - NK Gorica

Slaven Koprivnica are playing NK Gorica at the 1 HNL of Croatia on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Lokomotiva Zagreb-Hajduk Split15:30

Lokomotiva Zagreb - Hajduk Split

Lokomotiva Zagreb are playing Hajduk Split at the 1 HNL of Croatia on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Dukla Praha-Opava13:00

Dukla Praha - Opava

Dukla Praha are playing Opava at the First League of Czech Republic on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Liberec-Slavia Praha15:00

Liberec - Slavia Praha

Liberec are playing Slavia Praha at the First League of Czech Republic on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Vendsyssel0 - 1HorsensFull TimeFT

Vendsyssel - Horsens

Vendsyssel played Horsens at the Superliga of Denmark on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Horsens won 0-1.

Randers FC1 - 0Sonderjylland36'

Randers FC - Sonderjylland

Randers FC are playing Sonderjylland at the Superliga of Denmark on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and Randers FC is winning 1-0.

Vejle-FC Kobenhavn14:00

Vejle - FC Kobenhavn

Vejle are playing FC Kobenhavn at the Superliga of Denmark on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

AGF Aarhus-AaB Aalborg16:00

AGF Aarhus - AaB Aalborg

AGF Aarhus are playing AaB Aalborg at the Superliga of Denmark on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

HJK Helsinki1 - 0SJK47'

HJK Helsinki - SJK

HJK Helsinki are playing SJK at the Veikkausliiga of Finland on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and HJK Helsinki is winning 1-0.

Ilves0 - 0Lahti48'

Ilves - Lahti

Ilves are playing Lahti at the Veikkausliiga of Finland on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Inter Turku0 - 1HonkaHalf TimeHT

Inter Turku - Honka

Inter Turku are playing Honka at the Veikkausliiga of Finland on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's half time and Honka is winning 0-1.

KuPS0 - 1TPS50'

KuPS - TPS

KuPS are playing TPS at the Veikkausliiga of Finland on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and TPS is winning 0-1.

PS Kemi1 - 0Mariehamn52'

PS Kemi - Mariehamn

PS Kemi are playing Mariehamn at the Veikkausliiga of Finland on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and PS Kemi is winning 1-0.

Vaasan PS0 - 0RoPS48'

Vaasan PS - RoPS

Vaasan PS are playing RoPS at the Veikkausliiga of Finland on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Hamburg0 - 0Bochum49'

Hamburg - Bochum

Hamburg are playing Bochum at the 2. Bundesliga of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Paderborn0 - 0Union Berlin48'

Paderborn - Union Berlin

Paderborn are playing Union Berlin at the 2. Bundesliga of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Regensburg0 - 1Darmstadt49'

Regensburg - Darmstadt

Regensburg are playing Darmstadt at the 2. Bundesliga of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and Darmstadt is winning 0-1.

Zwickau2 - 2Hansa81'

Zwickau - Hansa

Zwickau are playing Hansa at the 3. Liga of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

Karlsruher1 - 3Wehen36'

Karlsruher - Wehen

Karlsruher are playing Wehen at the 3. Liga of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and Wehen is winning 1-3.

Preussen Munster0 - 0Wurzburger Kickers36'

Preussen Munster - Wurzburger Kickers

Preussen Munster are playing Wurzburger Kickers at the 3. Liga of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Levadiakos-Xanthi15:15

Levadiakos - Xanthi

Levadiakos are playing Xanthi at the Super League of Greece on October 21. The match will kick off 15:15 UTC.

Aris-PAOK16:00

Aris - PAOK

Aris are playing PAOK at the Super League of Greece on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

OFI-Olympiakos17:30

OFI - Olympiakos

OFI are playing Olympiakos at the Super League of Greece on October 21. The match will kick off 17:30 UTC.

Salernitana-Perugia13:00

Salernitana - Perugia

Salernitana are playing Perugia at the Serie B of Italy on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Venezia-Verona13:00

Venezia - Verona

Venezia are playing Verona at the Serie B of Italy on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Lecce-Palermo19:00

Lecce - Palermo

Lecce are playing Palermo at the Serie B of Italy on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Tromsdalen0 - 1Ham-Kam79'

Tromsdalen - Ham-Kam

Tromsdalen are playing Ham-Kam at the 1. Division of Norway on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Ham-Kam is winning 0-1.

Asane-Sogndal13:00

Asane - Sogndal

Asane are playing Sogndal at the 1. Division of Norway on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Ullensaker Kisa-Kongsvinger13:00

Ullensaker Kisa - Kongsvinger

Ullensaker Kisa are playing Kongsvinger at the 1. Division of Norway on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Levanger-Floro16:00

Levanger - Floro

Levanger are playing Floro at the 1. Division of Norway on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Mjondalen-Jerv16:00

Mjondalen - Jerv

Mjondalen are playing Jerv at the 1. Division of Norway on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Notodden-Strommen16:00

Notodden - Strommen

Notodden are playing Strommen at the 1. Division of Norway on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Sandnes Ulf-Nest-Sotra16:00

Sandnes Ulf - Nest-Sotra

Sandnes Ulf are playing Nest-Sotra at the 1. Division of Norway on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Haugesund-Odd16:00

Haugesund - Odd

Haugesund are playing Odd at the Eliteserien of Norway on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Lillestrom-Rosenborg16:00

Lillestrom - Rosenborg

Lillestrom are playing Rosenborg at the Eliteserien of Norway on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Ranheim-Bodo-Glimt16:00

Ranheim - Bodo-Glimt

Ranheim are playing Bodo-Glimt at the Eliteserien of Norway on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Tromso-Start16:00

Tromso - Start

Tromso are playing Start at the Eliteserien of Norway on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Valerenga-Kristiansund16:00

Valerenga - Kristiansund

Valerenga are playing Kristiansund at the Eliteserien of Norway on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Stabek-SK Brann18:00

Stabek - SK Brann

Stabek are playing SK Brann at the Eliteserien of Norway on October 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Zaglebie L-Wisla Plock13:30

Zaglebie L - Wisla Plock

Zaglebie L are playing Wisla Plock at the Ekstraklasa of Poland on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Legia-Wisla Krakow16:00

Legia - Wisla Krakow

Legia are playing Wisla Krakow at the Ekstraklasa of Poland on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Vale Formoso-Coimbroes13:00

Vale Formoso - Coimbroes

Vale Formoso are playing Coimbroes at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Agueda-Louletano14:00

Agueda - Louletano

Agueda are playing Louletano at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Armacenenses-Setubal14:00

Armacenenses - Setubal

Armacenenses are playing Setubal at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Casa Pia-Angrense14:00

Casa Pia - Angrense

Casa Pia are playing Angrense at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Estoril-Tondela14:00

Estoril - Tondela

Estoril are playing Tondela at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Fafe-Penafiel14:00

Fafe - Penafiel

Fafe are playing Penafiel at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Fatima-Boavista14:00

Fatima - Boavista

Fatima are playing Boavista at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Leixoes-Amarante14:00

Leixoes - Amarante

Leixoes are playing Amarante at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Lusitano FCV-Nacional14:00

Lusitano FCV - Nacional

Lusitano FCV are playing Nacional at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Maria da Fonte-Santa Clara14:00

Maria da Fonte - Santa Clara

Maria da Fonte are playing Santa Clara at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Mirandela-Feirense14:00

Mirandela - Feirense

Mirandela are playing Feirense at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Montalegre-Oriental14:00

Montalegre - Oriental

Montalegre are playing Oriental at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Moura-Maritimo14:00

Moura - Maritimo

Moura are playing Maritimo at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Os Limianos-Sp. Covilha14:00

Os Limianos - Sp. Covilha

Os Limianos are playing Sp. Covilha at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Pacos de Ferreira-Gafanha14:00

Pacos de Ferreira - Gafanha

Pacos de Ferreira are playing Gafanha at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Pedras Salgadas-Chaves14:00

Pedras Salgadas - Chaves

Pedras Salgadas are playing Chaves at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

SC Farense-Arouca14:00

SC Farense - Arouca

SC Farense are playing Arouca at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Santa Iria-Praiense14:00

Santa Iria - Praiense

Santa Iria are playing Praiense at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Sao Martinho-Moreirense14:00

Sao Martinho - Moreirense

Sao Martinho are playing Moreirense at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Silves-Chaves-214:00

Silves - Chaves-2

Silves are playing Chaves-2 at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Torreense-Rio Ave14:00

Torreense - Rio Ave

Torreense are playing Rio Ave at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Uniao Madeira-Uniao Santiago14:00

Uniao Madeira - Uniao Santiago

Uniao Madeira are playing Uniao Santiago at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Vilafranquense-Anadia14:00

Vilafranquense - Anadia

Vilafranquense are playing Anadia at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Sacavenense-Aves15:00

Sacavenense - Aves

Sacavenense are playing Aves at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Felgueiras-Braga19:00

Felgueiras - Braga

Felgueiras are playing Braga at the Taca de Portugal of Portugal on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Gaz Metan Medias-FC Botosani15:00

Gaz Metan Medias - FC Botosani

Gaz Metan Medias are playing FC Botosani at the Liga 1 of Romania on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Universitatea Craiova-Steaua18:00

Universitatea Craiova - Steaua

Universitatea Craiova are playing Steaua at the Liga 1 of Romania on October 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Spartak Subotica0 - 0Partizan79'

Spartak Subotica - Partizan

Spartak Subotica are playing Partizan at the Super Liga of Serbia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Dinamo Vranje-Backa Palanka14:00

Dinamo Vranje - Backa Palanka

Dinamo Vranje are playing Backa Palanka at the Super Liga of Serbia on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Celje-Krsko12:45

Celje - Krsko

Celje are playing Krsko at the 1. SNL of Slovenia on October 21. The match will kick off 12:45 UTC.

Olimpija-Triglav15:00

Olimpija - Triglav

Olimpija are playing Triglav at the 1. SNL of Slovenia on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Mallorca1 - 1ExtremaduraFull TimeFT

Mallorca - Extremadura

Mallorca played Extremadura at the Segunda Division of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Lugo-Gimnastic14:00

Lugo - Gimnastic

Lugo are playing Gimnastic at the Segunda Division of Spain on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Albacete-Almeria16:00

Albacete - Almeria

Albacete are playing Almeria at the Segunda Division of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Reus Deportiu-Rayo Majadahonda16:00

Reus Deportiu - Rayo Majadahonda

Reus Deportiu are playing Rayo Majadahonda at the Segunda Division of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Zaragoza-Tenerife18:00

Zaragoza - Tenerife

Zaragoza are playing Tenerife at the Segunda Division of Spain on October 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Cadiz-Sporting Gijon18:30

Cadiz - Sporting Gijon

Cadiz are playing Sporting Gijon at the Segunda Division of Spain on October 21. The match will kick off 18:30 UTC.

AFC Eskilstuna-Falkenberg13:00

AFC Eskilstuna - Falkenberg

AFC Eskilstuna are playing Falkenberg at the Superettan of Sweden on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Brage-Jonkoping S.15:30

Brage - Jonkoping S.

Brage are playing Jonkoping S. at the Superettan of Sweden on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Djurgarden-AIK13:00

Djurgarden - AIK

Djurgarden are playing AIK at the Allsvenskan of Sweden on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Hacken-Ostersunds FK13:00

Hacken - Ostersunds FK

Hacken are playing Ostersunds FK at the Allsvenskan of Sweden on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Elfsborg-Sundsvall15:30

Elfsborg - Sundsvall

Elfsborg are playing Sundsvall at the Allsvenskan of Sweden on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Kalmar-IFK Norrkoping15:30

Kalmar - IFK Norrkoping

Kalmar are playing IFK Norrkoping at the Allsvenskan of Sweden on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Trelleborg-Sirius15:30

Trelleborg - Sirius

Trelleborg are playing Sirius at the Allsvenskan of Sweden on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Basel-Xamax14:00

Basel - Xamax

Basel are playing Xamax at the Super League of Switzerland on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Lugano-St. Gallen14:00

Lugano - St. Gallen

Lugano are playing St. Gallen at the Super League of Switzerland on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Sion-Grasshoppers14:00

Sion - Grasshoppers

Sion are playing Grasshoppers at the Super League of Switzerland on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Rizespor1 - 1KonyasporFull TimeFT

Rizespor - Konyaspor

Rizespor played Konyaspor at the Super Lig of Turkey on October 21. The match kicked off 10:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Alanyaspor-Antalyaspor13:00

Alanyaspor - Antalyaspor

Alanyaspor are playing Antalyaspor at the Super Lig of Turkey on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Ankaragucu-Yeni Malatyaspor13:00

Ankaragucu - Yeni Malatyaspor

Ankaragucu are playing Yeni Malatyaspor at the Super Lig of Turkey on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Goztepe-Besiktas16:00

Goztepe - Besiktas

Goztepe are playing Besiktas at the Super Lig of Turkey on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Hatayspor0 - 0Osmanlispor76'

Hatayspor - Osmanlispor

Hatayspor are playing Osmanlispor at the 1. Lig of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Kardemir D.C. Karabukspor-Altay13:30

Kardemir D.C. Karabukspor - Altay

Kardemir D.C. Karabukspor are playing Altay at the 1. Lig of Turkey on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Istanbulspor-Giresunspor16:30

Istanbulspor - Giresunspor

Istanbulspor are playing Giresunspor at the 1. Lig of Turkey on October 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Lviv1 - 0Arsenal Kyiv81'

Lviv - Arsenal Kyiv

Lviv are playing Arsenal Kyiv at the Premier League of Ukraine on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Lviv is winning 1-0.

Olimpik Donetsk-Chornomorets14:00

Olimpik Donetsk - Chornomorets

Olimpik Donetsk are playing Chornomorets at the Premier League of Ukraine on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Oleksandria-Karpaty16:30

Oleksandria - Karpaty

Oleksandria are playing Karpaty at the Premier League of Ukraine on October 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Beijing Guoan1 - 1Changchun YataiFull TimeFT

Beijing Guoan - Changchun Yatai

Beijing Guoan played Changchun Yatai at the Super League of China on October 21. The match kicked off 07:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Henan Jianye1 - 0Guangzou R FHalf TimeHT

Henan Jianye - Guangzou R F

Henan Jianye are playing Guangzou R F at the Super League of China on October 21. The match kicked off 11:35 UTC. It's half time and Henan Jianye is winning 1-0.

Jiangsu Suning0 - 0Shanghai SIPGHalf TimeHT

Jiangsu Suning - Shanghai SIPG

Jiangsu Suning are playing Shanghai SIPG at the Super League of China on October 21. The match kicked off 11:35 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

V-Varen Nagasaki0 - 0Jubilo IwataFull TimeFT

V-Varen Nagasaki - Jubilo Iwata

V-Varen Nagasaki played Jubilo Iwata at the J-League of Japan on October 21. The match kicked off 07:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Lobos BUAP-Guadalajara17:00

Lobos BUAP - Guadalajara

Lobos BUAP are playing Guadalajara at the Apertura of Mexico on October 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Pumas-Tigres21:30

Pumas - Tigres

Pumas are playing Tigres at the Apertura of Mexico on October 21. The match will kick off 21:30 UTC.

Morelia-Puebla23:00

Morelia - Puebla

Morelia are playing Puebla at the Apertura of Mexico on October 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Atlanta United-Chicago Fire19:00

Atlanta United - Chicago Fire

Atlanta United are playing Chicago Fire at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

D.C. United-New York City19:00

D.C. United - New York City

D.C. United are playing New York City at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Montreal Impact-Toronto FC19:00

Montreal Impact - Toronto FC

Montreal Impact are playing Toronto FC at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Orlando City-Columbus Crew19:00

Orlando City - Columbus Crew

Orlando City are playing Columbus Crew at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Philadelphia Union-New York Red Bulls19:00

Philadelphia Union - New York Red Bulls

Philadelphia Union are playing New York Red Bulls at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Dallas-Sporting KC21:00

Dallas - Sporting KC

Dallas are playing Sporting KC at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Houston Dynamo-Seattle Sounders21:00

Houston Dynamo - Seattle Sounders

Houston Dynamo are playing Seattle Sounders at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Los Angeles FC-Vancouver Whitecaps21:00

Los Angeles FC - Vancouver Whitecaps

Los Angeles FC are playing Vancouver Whitecaps at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Minnesota United-Los Angeles Galaxy21:00

Minnesota United - Los Angeles Galaxy

Minnesota United are playing Los Angeles Galaxy at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Portland Timbers-Real Salt Lake21:00

Portland Timbers - Real Salt Lake

Portland Timbers are playing Real Salt Lake at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match will kick off 21:00 UTC.

San Jose Earthquakes-Colorado Rapids21:00

San Jose Earthquakes - Colorado Rapids

San Jose Earthquakes are playing Colorado Rapids at the Major League Soccer of Usa on October 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Estudiantes de La Plata-Tucuman16:15

Estudiantes de La Plata - Tucuman

Estudiantes de La Plata are playing Tucuman at the Primera Division of Argentina on October 21. The match will kick off 16:15 UTC.

Argentinos Juniors-Union Santa Fe18:30

Argentinos Juniors - Union Santa Fe

Argentinos Juniors are playing Union Santa Fe at the Primera Division of Argentina on October 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Independiente-Huracan20:45

Independiente - Huracan

Independiente are playing Huracan at the Primera Division of Argentina on October 21. The match will kick off 20:45 UTC.

San Martin Tucuman-Racing23:00

San Martin Tucuman - Racing

San Martin Tucuman are playing Racing at the Primera Division of Argentina on October 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Fluminense-Atletico-MG19:00

Fluminense - Atletico-MG

Fluminense are playing Atletico-MG at the Serie A of Brasil on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Palmeiras-Ceara19:00

Palmeiras - Ceara

Palmeiras are playing Ceara at the Serie A of Brasil on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Vitoria-Corinthians19:00

Vitoria - Corinthians

Vitoria are playing Corinthians at the Serie A of Brasil on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Cruzeiro-Chapecoense22:00

Cruzeiro - Chapecoense

Cruzeiro are playing Chapecoense at the Serie A of Brasil on October 21. The match will kick off 22:00 UTC.

Parana-Flamengo22:00

Parana - Flamengo

Parana are playing Flamengo at the Serie A of Brasil on October 21. The match will kick off 22:00 UTC.

Deportivo Iquiue-San Luis de Quillota15:00

Deportivo Iquiue - San Luis de Quillota

Deportivo Iquiue are playing San Luis de Quillota at the Primera Division of Chile on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Antofagasta-Audax Italiano18:00

Antofagasta - Audax Italiano

Antofagasta are playing Audax Italiano at the Primera Division of Chile on October 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Universidad de Chile-Everton CD23:00

Universidad de Chile - Everton CD

Universidad de Chile are playing Everton CD at the Primera Division of Chile on October 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Deportes Tolima-Leones19:00

Deportes Tolima - Leones

Deportes Tolima are playing Leones at the Clausura of Colombia on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

America de Cali-Rionegro Aguilas21:00

America de Cali - Rionegro Aguilas

America de Cali are playing Rionegro Aguilas at the Clausura of Colombia on October 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Atletico Nacional-Junior22:15

Atletico Nacional - Junior

Atletico Nacional are playing Junior at the Clausura of Colombia on October 21. The match will kick off 22:15 UTC.

Alianza Petrolera-Deportivo Cali23:00

Alianza Petrolera - Deportivo Cali

Alianza Petrolera are playing Deportivo Cali at the Clausura of Colombia on October 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Envigado FC-Millonarios01:00

Envigado FC - Millonarios

Envigado FC are playing Millonarios at the Clausura of Colombia on October 22. The match will kick off 01:00 UTC.

Emelec-Dep. Macara21:30

Emelec - Dep. Macara

Emelec are playing Dep. Macara at the Serie A, Segunda Etapa of Ecuador on October 21. The match will kick off 21:30 UTC.

Sol de America-Cerro Porteno20:00

Sol de America - Cerro Porteno

Sol de America are playing Cerro Porteno at the Clausura of Paraguay on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Olimpia-Sportivo Luqueno22:10

Olimpia - Sportivo Luqueno

Olimpia are playing Sportivo Luqueno at the Clausura of Paraguay on October 21. The match will kick off 22:10 UTC.

Sporting Cristal-UTC Cajamarca16:00

Sporting Cristal - UTC Cajamarca

Sporting Cristal are playing UTC Cajamarca at the Primera Division, Clausura of Peru on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Dep. Municipal-Comerciantes Unidos18:30

Dep. Municipal - Comerciantes Unidos

Dep. Municipal are playing Comerciantes Unidos at the Primera Division, Clausura of Peru on October 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Alianza Lima-Melgar21:00

Alianza Lima - Melgar

Alianza Lima are playing Melgar at the Primera Division, Clausura of Peru on October 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Fenix-Atenas13:15

Fenix - Atenas

Fenix are playing Atenas at the Clausura of Uruguay on October 21. The match will kick off 13:15 UTC.

Atletico Progreso-Boston River19:00

Atletico Progreso - Boston River

Atletico Progreso are playing Boston River at the Clausura of Uruguay on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Racing Club-Liverpool P.19:00

Racing Club - Liverpool P.

Racing Club are playing Liverpool P. at the Clausura of Uruguay on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Rampla-Danubio19:00

Rampla - Danubio

Rampla are playing Danubio at the Clausura of Uruguay on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

River Plate FC-Wanderers19:00

River Plate FC - Wanderers

River Plate FC are playing Wanderers at the Clausura of Uruguay on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Torque-Cerro M.19:00

Torque - Cerro M.

Torque are playing Cerro M. at the Clausura of Uruguay on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Skenderbeu1 - 0Kamza37'

Skenderbeu - Kamza

Skenderbeu are playing Kamza at the Kategoria Superiore of Albania on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and Skenderbeu is winning 1-0.

Partizani-Luftetari Gjirokaster15:00

Partizani - Luftetari Gjirokaster

Partizani are playing Luftetari Gjirokaster at the Kategoria Superiore of Albania on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

IC Descaldes-Lusitanos10:00

IC Descaldes - Lusitanos

IC Descaldes are playing Lusitanos at the 1a Divisio of Andorra on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Ordino-Encamp12:00

Ordino - Encamp

Ordino are playing Encamp at the 1a Divisio of Andorra on October 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Santa Coloma-Engordany14:00

Santa Coloma - Engordany

Santa Coloma are playing Engordany at the 1a Divisio of Andorra on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

UE Santa Julia-UE Santa Coloma16:00

UE Santa Julia - UE Santa Coloma

UE Santa Julia are playing UE Santa Coloma at the 1a Divisio of Andorra on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Alashkert1 - 0Gandzasar-Kapan83'

Alashkert - Gandzasar-Kapan

Alashkert are playing Gandzasar-Kapan at the Premier League of Armenia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Alashkert is winning 1-0.

Ararat-Armenia-Pyunik14:00

Ararat-Armenia - Pyunik

Ararat-Armenia are playing Pyunik at the Premier League of Armenia on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Yerevan-Lokomotiv Yerevan11:00

Yerevan - Lokomotiv Yerevan

Yerevan are playing Lokomotiv Yerevan at the First division of Armenia on October 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Rapid-2-Mauerwerk14:00

Rapid-2 - Mauerwerk

Rapid-2 are playing Mauerwerk at the Regionalliga, Ost of Austria on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Sudburgenland W1 - 5Vorderland WFull TimeFT

Sudburgenland W - Vorderland W

Sudburgenland W played Vorderland W at the Frauenliga - Women of Austria on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Vorderland W won 1-5.

Altenmarkt W-Sturm W10:00

Altenmarkt W - Sturm W

Altenmarkt W are playing Sturm W at the Frauenliga - Women of Austria on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Landhaus W-Neulengbach W10:30

Landhaus W - Neulengbach W

Landhaus W are playing Neulengbach W at the Frauenliga - Women of Austria on October 21. The match will kick off 10:30 UTC.

Union Kleinmunchen W-St. Polten W10:30

Union Kleinmunchen W - St. Polten W

Union Kleinmunchen W are playing St. Polten W at the Frauenliga - Women of Austria on October 21. The match will kick off 10:30 UTC.

Innsbruck W1 - 2Bergheim W69'

Innsbruck W - Bergheim W

Innsbruck W are playing Bergheim W at the Frauenliga - Women of Austria on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Bergheim W is winning 1-2.

Sumgayit-Sabah FK13:00

Sumgayit - Sabah FK

Sumgayit are playing Sabah FK at the Premier League of Azerbaijan on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Kesla-Zira15:00

Kesla - Zira

Kesla are playing Zira at the Premier League of Azerbaijan on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Slutsk0 - 2Torpedo-BelAZ77'

Slutsk - Torpedo-BelAZ

Slutsk are playing Torpedo-BelAZ at the Premier League of Belarus on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Torpedo-BelAZ is winning 0-2.

Smolevichi-STI-Isloch13:00

Smolevichi-STI - Isloch

Smolevichi-STI are playing Isloch at the Premier League of Belarus on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Dinamo Brest-Torpedo Minsk15:30

Dinamo Brest - Torpedo Minsk

Dinamo Brest are playing Torpedo Minsk at the Premier League of Belarus on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Mechelen-Beerschot-Wilrijk14:00

Mechelen - Beerschot-Wilrijk

Mechelen are playing Beerschot-Wilrijk at the First Division B, Opening of Belgium on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

FC Liege-Heist13:00

FC Liege - Heist

FC Liege are playing Heist at the First Amateur Division of Belgium on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Knokke-Eendracht Aalst13:00

Knokke - Eendracht Aalst

Knokke are playing Eendracht Aalst at the First Amateur Division of Belgium on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Rupel Boom-Oudenaarde13:00

Rupel Boom - Oudenaarde

Rupel Boom are playing Oudenaarde at the First Amateur Division of Belgium on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Krupa na Vrbasu-Radnik13:00

Krupa na Vrbasu - Radnik

Krupa na Vrbasu are playing Radnik at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Celik Zenica-Siroki Brijeg15:00

Celik Zenica - Siroki Brijeg

Celik Zenica are playing Siroki Brijeg at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Dobrudzha-Arda Kardzhali12:00

Dobrudzha - Arda Kardzhali

Dobrudzha are playing Arda Kardzhali at the B PFG of Bulgaria on October 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Ludogorets-2-Botev Galabovo13:00

Ludogorets-2 - Botev Galabovo

Ludogorets-2 are playing Botev Galabovo at the B PFG of Bulgaria on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Bijelo Brdo-Solin13:00

Bijelo Brdo - Solin

Bijelo Brdo are playing Solin at the 2 HNL of Croatia on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Dinamo Zagreb-2-Osijek-213:00

Dinamo Zagreb-2 - Osijek-2

Dinamo Zagreb-2 are playing Osijek-2 at the 2 HNL of Croatia on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Hajduk-2-Hrvatski Dragovoljac13:00

Hajduk-2 - Hrvatski Dragovoljac

Hajduk-2 are playing Hrvatski Dragovoljac at the 2 HNL of Croatia on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Nea Salamis-Omonia14:00

Nea Salamis - Omonia

Nea Salamis are playing Omonia at the 1. Division of Cyprus on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

APOEL-AEL16:00

APOEL - AEL

APOEL are playing AEL at the 1. Division of Cyprus on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Aris Limassol-Omonia Aradippou12:30

Aris Limassol - Omonia Aradippou

Aris Limassol are playing Omonia Aradippou at the 2. Division of Cyprus on October 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Asil Lyssi-AE Zakakiou12:30

Asil Lyssi - AE Zakakiou

Asil Lyssi are playing AE Zakakiou at the 2. Division of Cyprus on October 21. The match will kick off 12:30 UTC.

Zizkov0 - 1JihlavaFull TimeFT

Zizkov - Jihlava

Zizkov played Jihlava at the FNL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 08:15 UTC. Jihlava won 0-1.

Vlasim-Varnsdorf13:30

Vlasim - Varnsdorf

Vlasim are playing Varnsdorf at the FNL of Czech Republic on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Brno-Sokolov16:00

Brno - Sokolov

Brno are playing Sokolov at the FNL of Czech Republic on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Boleslav U-210 - 1Sparta Prague U-21Full TimeFT

Boleslav U-21 - Sparta Prague U-21

Boleslav U-21 played Sparta Prague U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 08:30 UTC. Sparta Prague U-21 won 0-1.

Bohemians 1905 U-214 - 2Pribram U-21Full TimeFT

Bohemians 1905 U-21 - Pribram U-21

Bohemians 1905 U-21 played Pribram U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Bohemians 1905 U-21 won 4-2.

Jablonec U-213 - 2Budejovice U-2175'

Jablonec U-21 - Budejovice U-21

Jablonec U-21 are playing Budejovice U-21 at the Juniorska Liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Jablonec U-21 is winning 3-2.

Slovacko U-213 - 0Karvina U-21Full TimeFT

Slovacko U-21 - Karvina U-21

Slovacko U-21 played Karvina U-21 at the Juniorska Liga, MSFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 08:15 UTC. Slovacko U-21 won 3-0.

Trinec U-212 - 7Ostrava U-21Full TimeFT

Trinec U-21 - Ostrava U-21

Trinec U-21 played Ostrava U-21 at the Juniorska Liga, MSFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Ostrava U-21 won 2-7.

Zlin U-211 - 2Olomouc U-21Full TimeFT

Zlin U-21 - Olomouc U-21

Zlin U-21 played Olomouc U-21 at the Juniorska Liga, MSFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Olomouc U-21 won 1-2.

Velke Mezirici2 - 1Dolni BenesovFull TimeFT

Velke Mezirici - Dolni Benesov

Velke Mezirici played Dolni Benesov at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 08:15 UTC. Velke Mezirici won 2-1.

Vrchovina0 - 0Hlucin5'

Vrchovina - Hlucin

Vrchovina are playing Hlucin at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Karlovy Vary0 - 0Domazlice4-5 On PenaltiesPen 4-5

Karlovy Vary - Domazlice

Karlovy Vary played Domazlice at the 3. liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match kicked off 08:30 UTC. Domazlice won on penalties as the score was 0-0.

Benesov-Usti nad Orlici13:30

Benesov - Usti nad Orlici

Benesov are playing Usti nad Orlici at the 3. liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Sokol Brozany-Litomericko13:30

Sokol Brozany - Litomericko

Sokol Brozany are playing Litomericko at the 3. liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Stechovice-Sokol Zivanice13:30

Stechovice - Sokol Zivanice

Stechovice are playing Sokol Zivanice at the 3. liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Viktorie Jirny-Radotin13:30

Viktorie Jirny - Radotin

Viktorie Jirny are playing Radotin at the 3. liga, CFL of Czech Republic on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Fremad Amager1 - 0HelsingorHalf TimeHT

Fremad Amager - Helsingor

Fremad Amager are playing Helsingor at the Division 1 of Denmark on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. It's half time and Fremad Amager is winning 1-0.

Naestved0 - 0LyngbyHalf TimeHT

Naestved - Lyngby

Naestved are playing Lyngby at the Division 1 of Denmark on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Nykobing0 - 1FredericiaHalf TimeHT

Nykobing - Fredericia

Nykobing are playing Fredericia at the Division 1 of Denmark on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. It's half time and Fredericia is winning 0-1.

Thisted0 - 2Roskilde90 +6'

Thisted - Roskilde

Thisted are playing Roskilde at the Division 1 of Denmark on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. It's the second half and Roskilde is winning 0-2.

Viborg0 - 1SilkeborgHalf TimeHT

Viborg - Silkeborg

Viborg are playing Silkeborg at the Division 1 of Denmark on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. It's half time and Silkeborg is winning 0-1.

Tarup-Paarup IF2 - 0Dalum80'

Tarup-Paarup IF - Dalum

Tarup-Paarup IF are playing Dalum at the Division 2, Group 1 of Denmark on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Tarup-Paarup IF is winning 2-0.

B 73 Slagelse-Frem13:00

B 73 Slagelse - Frem

B 73 Slagelse are playing Frem at the Division 2, Group 2 of Denmark on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Liverpool U-231 - 0Derby County U-2336'

Liverpool U-23 - Derby County U-23

Liverpool U-23 are playing Derby County U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and Liverpool U-23 is winning 1-0.

West Ham U-232 - 0Swansea U-2339'

West Ham U-23 - Swansea U-23

West Ham U-23 are playing Swansea U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and West Ham U-23 is winning 2-0.

Birmingham W0 - 0Chelsea WHalf TimeHT

Birmingham W - Chelsea W

Birmingham W are playing Chelsea W at the Super League - Women of England on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Arsenal W-Reading W13:00

Arsenal W - Reading W

Arsenal W are playing Reading W at the Super League - Women of England on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Brighton W-Manchester City W13:00

Brighton W - Manchester City W

Brighton W are playing Manchester City W at the Super League - Women of England on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

West Ham W-Liverpool W14:00

West Ham W - Liverpool W

West Ham W are playing Liverpool W at the Super League - Women of England on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Yeovil W-Bristol Academy W14:00

Yeovil W - Bristol Academy W

Yeovil W are playing Bristol Academy W at the Super League - Women of England on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Durham W1 - 0Crystal Palace W78'

Durham W - Crystal Palace W

Durham W are playing Crystal Palace W at the Super League 2 - Women of England on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Durham W is winning 1-0.

Tottenham W2 - 0Millwall W32'

Tottenham W - Millwall W

Tottenham W are playing Millwall W at the Super League 2 - Women of England on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and Tottenham W is winning 2-0.

Charlton Athletic W-Sheffield FC W13:00

Charlton Athletic W - Sheffield FC W

Charlton Athletic W are playing Sheffield FC W at the Super League 2 - Women of England on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Leicester City W-Aston Villa W13:00

Leicester City W - Aston Villa W

Leicester City W are playing Aston Villa W at the Super League 2 - Women of England on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

London Bees W-Lewes W13:00

London Bees W - Lewes W

London Bees W are playing Lewes W at the Super League 2 - Women of England on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Levadia T2 - 1Tulevik ViljandiFull TimeFT

Levadia T - Tulevik Viljandi

Levadia T played Tulevik Viljandi at the Meistriliiga of Estonia on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Levadia T won 2-1.

Nomme Kalju1 - 0Tammeka Tartu37'

Nomme Kalju - Tammeka Tartu

Nomme Kalju are playing Tammeka Tartu at the Meistriliiga of Estonia on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and Nomme Kalju is winning 1-0.

Tallinna Kalev-20 - 1Flora-2Full TimeFT

Tallinna Kalev-2 - Flora-2

Tallinna Kalev-2 played Flora-2 at the Esiliiga A of Estonia on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Flora-2 won 0-1.

Lyon W-Bordeaux W13:00

Lyon W - Bordeaux W

Lyon W are playing Bordeaux W at the Division 1 - Women of France on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Dinamo Tb.0 - 0Lokomotiv Tbilisi36'

Dinamo Tb. - Lokomotiv Tbilisi

Dinamo Tb. are playing Lokomotiv Tbilisi at the Erovnuli Liga of Georgia on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Torpedo K.-Rustavi14:00

Torpedo K. - Rustavi

Torpedo K. are playing Rustavi at the Erovnuli Liga of Georgia on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Saburtalo-Kolkheti16:00

Saburtalo - Kolkheti

Saburtalo are playing Kolkheti at the Erovnuli Liga of Georgia on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Eintracht Norderstedt1 - 1St. Pauli-235'

Eintracht Norderstedt - St. Pauli-2

Eintracht Norderstedt are playing St. Pauli-2 at the Regionalliga Nord of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Havelse1 - 1Jeddeloh37'

Havelse - Jeddeloh

Havelse are playing Jeddeloh at the Regionalliga Nord of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Drochtersen-Weiche Flensburg13:00

Drochtersen - Weiche Flensburg

Drochtersen are playing Weiche Flensburg at the Regionalliga Nord of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Holstein Kiel-2-Germania Egestorf13:00

Holstein Kiel-2 - Germania Egestorf

Holstein Kiel-2 are playing Germania Egestorf at the Regionalliga Nord of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

LSK Hansa-Vfb Oldenburg13:00

LSK Hansa - Vfb Oldenburg

LSK Hansa are playing Vfb Oldenburg at the Regionalliga Nord of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

VfL Oldenburg-Schwarz-Weiss Rehden13:00

VfL Oldenburg - Schwarz-Weiss Rehden

VfL Oldenburg are playing Schwarz-Weiss Rehden at the Regionalliga Nord of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Freiburg-21 - 0Ulm36'

Freiburg-2 - Ulm

Freiburg-2 are playing Ulm at the Regionalliga Sudwest of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and Freiburg-2 is winning 1-0.

Wattenscheid0 - 0Essen35'

Wattenscheid - Essen

Wattenscheid are playing Essen at the Regionalliga West of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Altglienicke1 - 2Lokomotive Leipzig53'

Altglienicke - Lokomotive Leipzig

Altglienicke are playing Lokomotive Leipzig at the Regionalliga Nordost of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and Lokomotive Leipzig is winning 1-2.

Union Furstenwalde0 - 0Babelsberg 0352'

Union Furstenwalde - Babelsberg 03

Union Furstenwalde are playing Babelsberg 03 at the Regionalliga Nordost of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Wacker Nordhausen0 - 2BAK 0751'

Wacker Nordhausen - BAK 07

Wacker Nordhausen are playing BAK 07 at the Regionalliga Nordost of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and BAK 07 is winning 0-2.

ZFC Meuselwitz0 - 1Auerbach51'

ZFC Meuselwitz - Auerbach

ZFC Meuselwitz are playing Auerbach at the Regionalliga Nordost of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and Auerbach is winning 0-1.

Frankfurt W1 - 1Essen WFull TimeFT

Frankfurt W - Essen W

Frankfurt W played Essen W at the Bundesliga - Women of Germany on October 21. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Hoffenheim W4 - 0Werder WFull TimeFT

Hoffenheim W - Werder W

Hoffenheim W played Werder W at the Bundesliga - Women of Germany on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Hoffenheim W won 4-0.

Wolfsburg W3 - 0Freiburg W81'

Wolfsburg W - Freiburg W

Wolfsburg W are playing Freiburg W at the Bundesliga - Women of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Wolfsburg W is winning 3-0.

Duisburg W0 - 1Borussia M W35'

Duisburg W - Borussia M W

Duisburg W are playing Borussia M W at the Bundesliga - Women of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and Borussia M W is winning 0-1.

SC Sand W1 - 0Bayer W35'

SC Sand W - Bayer W

SC Sand W are playing Bayer W at the Bundesliga - Women of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and SC Sand W is winning 1-0.

Potsdam W-Bayern W13:00

Potsdam W - Bayern W

Potsdam W are playing Bayern W at the Bundesliga - Women of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Hamburger U-193 - 3Hertha U-1977'

Hamburger U-19 - Hertha U-19

Hamburger U-19 are playing Hertha U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 3 - 3.

Werder U-196 - 1Havelse U-1979'

Werder U-19 - Havelse U-19

Werder U-19 are playing Havelse U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Werder U-19 is winning 6-1.

Mainz U-191 - 2Augsburg U-19Full TimeFT

Mainz U-19 - Augsburg U-19

Mainz U-19 played Augsburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Augsburg U-19 won 1-2.

FSV Frankfurt U-190 - 3Nurnberg U-1974'

FSV Frankfurt U-19 - Nurnberg U-19

FSV Frankfurt U-19 are playing Nurnberg U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Nurnberg U-19 is winning 0-3.

Kaiserslautern U-191 - 1Freiburg U-1976'

Kaiserslautern U-19 - Freiburg U-19

Kaiserslautern U-19 are playing Freiburg U-19 at the U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Oberhausen U-192 - 1Fortuna Dusseldorf U-19Full TimeFT

Oberhausen U-19 - Fortuna Dusseldorf U-19

Oberhausen U-19 played Fortuna Dusseldorf U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Oberhausen U-19 won 2-1.

Rodinghausen U-190 - 2Borussia D. U-19Full TimeFT

Rodinghausen U-19 - Borussia D. U-19

Rodinghausen U-19 played Borussia D. U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Borussia D. U-19 won 0-2.

Schalke U-192 - 0Bayer U-19Full TimeFT

Schalke U-19 - Bayer U-19

Schalke U-19 played Bayer U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Schalke U-19 won 2-0.

Paderborn U-19-Duisburg U-1911:00

Paderborn U-19 - Duisburg U-19

Paderborn U-19 are playing Duisburg U-19 at the U-19 Bundesliga, West of Germany on October 21. The match will kick off 11:00 UTC.

DJK Bamberg-Ammerthal13:00

DJK Bamberg - Ammerthal

DJK Bamberg are playing Ammerthal at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Vach-ATSV Erlangen13:00

Vach - ATSV Erlangen

Vach are playing ATSV Erlangen at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Schwabmunchen-Ismaning13:00

Schwabmunchen - Ismaning

Schwabmunchen are playing Ismaning at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Turkgucu-Ataspor-Unterfohring15:00

Turkgucu-Ataspor - Unterfohring

Turkgucu-Ataspor are playing Unterfohring at the Oberliga, Bayern Sud of Germany on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Ginsheim-Eddersheim13:00

Ginsheim - Eddersheim

Ginsheim are playing Eddersheim at the Oberliga, Hessen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

HEBC4 - 3Teutonia HamburgFull TimeFT

HEBC - Teutonia Hamburg

HEBC played Teutonia Hamburg at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 21. The match kicked off 08:45 UTC. HEBC won 4-3.

Altona 93-Buchholz12:00

Altona 93 - Buchholz

Altona 93 are playing Buchholz at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Niendorfer-Condor Hamburg12:00

Niendorfer - Condor Hamburg

Niendorfer are playing Condor Hamburg at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Pinneberg-Wedel13:00

Pinneberg - Wedel

Pinneberg are playing Wedel at the Oberliga, Hamburg of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Eichede-Lubeck-212:00

Eichede - Lubeck-2

Eichede are playing Lubeck-2 at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Neumunster-Schilksee12:00

Neumunster - Schilksee

Neumunster are playing Schilksee at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 21. The match will kick off 12:00 UTC.

TSV Lagerdorf-Bordesholm12:00

TSV Lagerdorf - Bordesholm

TSV Lagerdorf are playing Bordesholm at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Frisia 03-NTSV Strand13:00

Frisia 03 - NTSV Strand

Frisia 03 are playing NTSV Strand at the Oberliga, Schleswig-Holstein of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Borgfeld-Blumenthaler SV13:00

Borgfeld - Blumenthaler SV

Borgfeld are playing Blumenthaler SV at the Oberliga, Bremen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

SFL Bremerhaven-Werder-313:30

SFL Bremerhaven - Werder-3

SFL Bremerhaven are playing Werder-3 at the Oberliga, Bremen of Germany on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Arminia Hannover-Bersenbruck13:00

Arminia Hannover - Bersenbruck

Arminia Hannover are playing Bersenbruck at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Gifhorn-Borussia Hildesheim13:00

Gifhorn - Borussia Hildesheim

Gifhorn are playing Borussia Hildesheim at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

HSC Hannover-Eintracht Northeim13:00

HSC Hannover - Eintracht Northeim

HSC Hannover are playing Eintracht Northeim at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Hagen-Uthlede-Wolfenbuttel13:00

Hagen-Uthlede - Wolfenbuttel

Hagen-Uthlede are playing Wolfenbuttel at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Spelle-Venhaus-Wunstorf13:00

Spelle-Venhaus - Wunstorf

Spelle-Venhaus are playing Wunstorf at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Lichtenberg1 - 0Blau-Weiss 90 Berlin47'

Lichtenberg - Blau-Weiss 90 Berlin

Lichtenberg are playing Blau-Weiss 90 Berlin at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and Lichtenberg is winning 1-0.

Neustrelitz0 - 0CFC Hertha52'

Neustrelitz - CFC Hertha

Neustrelitz are playing CFC Hertha at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Altludersdorf-Staaken12:00

Altludersdorf - Staaken

Altludersdorf are playing Staaken at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Hertha Zehlendorf2 - 0Lok Stendal35'

Hertha Zehlendorf - Lok Stendal

Hertha Zehlendorf are playing Lok Stendal at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and Hertha Zehlendorf is winning 2-0.

Eilenburg-Carl Zeiss Jena-212:00

Eilenburg - Carl Zeiss Jena-2

Eilenburg are playing Carl Zeiss Jena-2 at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on October 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Paderborn-2-Siegen11:30

Paderborn-2 - Siegen

Paderborn-2 are playing Siegen at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match will kick off 11:30 UTC.

ASC Dortmund-Ahlen13:00

ASC Dortmund - Ahlen

ASC Dortmund are playing Ahlen at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Eintracht Rheine-Holzwickeder SC13:00

Eintracht Rheine - Holzwickeder SC

Eintracht Rheine are playing Holzwickeder SC at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Ennepetal-Sprockhovel13:00

Ennepetal - Sprockhovel

Ennepetal are playing Sprockhovel at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Gievenbeck-Westfalia Rhynern13:00

Gievenbeck - Westfalia Rhynern

Gievenbeck are playing Westfalia Rhynern at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Schalke-2-Schermbeck13:00

Schalke-2 - Schermbeck

Schalke-2 are playing Schermbeck at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

TuS Haltern-Erndtebruck13:00

TuS Haltern - Erndtebruck

TuS Haltern are playing Erndtebruck at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Westfalia Herne-Gutersloh13:15

Westfalia Herne - Gutersloh

Westfalia Herne are playing Gutersloh at the Oberliga, Westfalen of Germany on October 21. The match will kick off 13:15 UTC.

Dusseldorf West1 - 3SSVg Velbert80'

Dusseldorf West - SSVg Velbert

Dusseldorf West are playing SSVg Velbert at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and SSVg Velbert is winning 1-3.

Germania Ratingen-Meerbusch13:00

Germania Ratingen - Meerbusch

Germania Ratingen are playing Meerbusch at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

SF Baumberg-Schonnebeck13:00

SF Baumberg - Schonnebeck

SF Baumberg are playing Schonnebeck at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

SW Essen-Monheim13:00

SW Essen - Monheim

SW Essen are playing Monheim at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Union Nettetal-1880 Dusseldorf13:00

Union Nettetal - 1880 Dusseldorf

Union Nettetal are playing 1880 Dusseldorf at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

VfB Speldorf-Jahn Dinslaken Hiesfeld13:00

VfB Speldorf - Jahn Dinslaken Hiesfeld

VfB Speldorf are playing Jahn Dinslaken Hiesfeld at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

FSV Duisburg-Kleve13:30

FSV Duisburg - Kleve

FSV Duisburg are playing Kleve at the Oberliga, Niederrhein of Germany on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Bergisch Gladbach-BW Friesdorf13:00

Bergisch Gladbach - BW Friesdorf

Bergisch Gladbach are playing BW Friesdorf at the Oberliga, Mittelrhein of Germany on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Atromitos U-203 - 1Asteras Tripolis U-20Full TimeFT

Atromitos U-20 - Asteras Tripolis U-20

Atromitos U-20 played Asteras Tripolis U-20 at the U-20 Super League of Greece on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Atromitos U-20 won 3-1.

Larisa U-200 - 0Lamia U-2037'

Larisa U-20 - Lamia U-20

Larisa U-20 are playing Lamia U-20 at the U-20 Super League of Greece on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

OFI U-200 - 0Olympiakos U-2029'

OFI U-20 - Olympiakos U-20

OFI U-20 are playing Olympiakos U-20 at the U-20 Super League of Greece on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Budafoki0 - 0Budaors6'

Budafoki - Budaors

Budafoki are playing Budaors at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Dorog0 - 0Siofok9'

Dorog - Siofok

Dorog are playing Siofok at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Kazincbarcikai0 - 0Zalaegerszeg6'

Kazincbarcikai - Zalaegerszeg

Kazincbarcikai are playing Zalaegerszeg at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Mosonmagyarovar0 - 0Cegled7'

Mosonmagyarovar - Cegled

Mosonmagyarovar are playing Cegled at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Soroksar0 - 0Vasas7'

Soroksar - Vasas

Soroksar are playing Vasas at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Tiszakecske0 - 0Bekescsaba7'

Tiszakecske - Bekescsaba

Tiszakecske are playing Bekescsaba at the NB II of Hungary on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Kaposvar-Nyiregyhaza13:30

Kaposvar - Nyiregyhaza

Kaposvar are playing Nyiregyhaza at the NB II of Hungary on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Balmazujvaros-Gyor15:00

Balmazujvaros - Gyor

Balmazujvaros are playing Gyor at the NB II of Hungary on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Csakvar-Vac15:00

Csakvar - Vac

Csakvar are playing Vac at the NB II of Hungary on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Gyirmot-Monori15:00

Gyirmot - Monori

Gyirmot are playing Monori at the NB II of Hungary on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Maccabi Petah Tikva-Bnei Sakhnin17:00

Maccabi Petah Tikva - Bnei Sakhnin

Maccabi Petah Tikva are playing Bnei Sakhnin at the Ligat Al of Israel on October 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Ashdod-Beitar Jerusalem18:00

Ashdod - Beitar Jerusalem

Ashdod are playing Beitar Jerusalem at the Ligat Al of Israel on October 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Albinoleffe0 - 0Vis Pesaro6'

Albinoleffe - Vis Pesaro

Albinoleffe are playing Vis Pesaro at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Fano1 - 0Sambenedettese6'

Fano - Sambenedettese

Fano are playing Sambenedettese at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and Fano is winning 1-0.

Fermana0 - 0Vicenza8'

Fermana - Vicenza

Fermana are playing Vicenza at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Gubbio0 - 0Sudtirol8'

Gubbio - Sudtirol

Gubbio are playing Sudtirol at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Monza0 - 0Teramo6'

Monza - Teramo

Monza are playing Teramo at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Pordenone-Renate14:30

Pordenone - Renate

Pordenone are playing Renate at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Ravenna-Feralpi Salo14:30

Ravenna - Feralpi Salo

Ravenna are playing Feralpi Salo at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Imolese-Rimini16:30

Imolese - Rimini

Imolese are playing Rimini at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Virtus Verona-GIANA Erminio16:30

Virtus Verona - GIANA Erminio

Virtus Verona are playing GIANA Erminio at the Serie C, Group B of Italy on October 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Virtus EntellaLucchesePostponedPst

Virtus Entella - Lucchese

Virtus Entella are playing Lucchese at the Serie C, Group A of Italy on October 21.

Arzachena-Alessandria13:30

Arzachena - Alessandria

Arzachena are playing Alessandria at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Arezzo-Albissola14:30

Arezzo - Albissola

Arezzo are playing Albissola at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Juventus-2-Robur Siena14:30

Juventus-2 - Robur Siena

Juventus-2 are playing Robur Siena at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Pistoiese-Novara14:30

Pistoiese - Novara

Pistoiese are playing Novara at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Pro Patria-Piacenza14:30

Pro Patria - Piacenza

Pro Patria are playing Piacenza at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Pro Vercelli-Pontedera14:30

Pro Vercelli - Pontedera

Pro Vercelli are playing Pontedera at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Pro Piacenza-Cuneo18:30

Pro Piacenza - Cuneo

Pro Piacenza are playing Cuneo at the Serie C, Group A of Italy on October 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Siracusa0 - 0Potenza7'

Siracusa - Potenza

Siracusa are playing Potenza at the Serie C, Group C of Italy on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Viterbese-Cavese13:00

Viterbese - Cavese

Viterbese are playing Cavese at the Serie C, Group C of Italy on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Rende-Bisceglie14:30

Rende - Bisceglie

Rende are playing Bisceglie at the Serie C, Group C of Italy on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Daugava D4 - 0Tukums77'

Daugava D - Tukums

Daugava D are playing Tukums at the 1.Liga of Latvia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Daugava D is winning 4-0.

FK Rezekne0 - 1Auda79'

FK Rezekne - Auda

FK Rezekne are playing Auda at the 1.Liga of Latvia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Auda is winning 0-1.

JDFS Alberts0 - 7Super Nova78'

JDFS Alberts - Super Nova

JDFS Alberts are playing Super Nova at the 1.Liga of Latvia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Super Nova is winning 0-7.

RTU2 - 2Grobina80'

RTU - Grobina

RTU are playing Grobina at the 1.Liga of Latvia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

Staiceles Bebri-Smiltene11:00

Staiceles Bebri - Smiltene

Staiceles Bebri are playing Smiltene at the 1.Liga of Latvia on October 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Lietava1 - 2SuduvaFull TimeFT

Lietava - Suduva

Lietava played Suduva at the A Lyga of Lithuania on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Suduva won 1-2.

Zalgiris2 - 2TrakaiFull TimeFT

Zalgiris - Trakai

Zalgiris played Trakai at the A Lyga of Lithuania on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Differdange-Rosport14:00

Differdange - Rosport

Differdange are playing Rosport at the Fortis League of Luxembourg on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Fola Esch-Etzella14:00

Fola Esch - Etzella

Fola Esch are playing Etzella at the Fortis League of Luxembourg on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Hamm Benfica-Hostert14:00

Hamm Benfica - Hostert

Hamm Benfica are playing Hostert at the Fortis League of Luxembourg on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Mondorf-les-Bains-Rumelange14:00

Mondorf-les-Bains - Rumelange

Mondorf-les-Bains are playing Rumelange at the Fortis League of Luxembourg on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Petange-Jeunesse Esch14:00

Petange - Jeunesse Esch

Petange are playing Jeunesse Esch at the Fortis League of Luxembourg on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

UNA Strassen-FC Racing Union14:00

UNA Strassen - FC Racing Union

UNA Strassen are playing FC Racing Union at the Fortis League of Luxembourg on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Mosta-Sliema Wanderers FC13:00

Mosta - Sliema Wanderers FC

Mosta are playing Sliema Wanderers FC at the Premier Division of Malta on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Hibernians FC-Hamrun Spartans15:15

Hibernians FC - Hamrun Spartans

Hibernians FC are playing Hamrun Spartans at the Premier Division of Malta on October 21. The match will kick off 15:15 UTC.

Qrendi-Pembroke Athleta13:00

Qrendi - Pembroke Athleta

Qrendi are playing Pembroke Athleta at the Division 1 of Malta on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Naxxar Lions-Sirens15:15

Naxxar Lions - Sirens

Naxxar Lions are playing Sirens at the Division 1 of Malta on October 21. The match will kick off 15:15 UTC.

Petrocub-Sfintul Gheorghe13:00

Petrocub - Sfintul Gheorghe

Petrocub are playing Sfintul Gheorghe at the Divizia Nationala of Moldova on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Sherif-Milsami14:00

Sherif - Milsami

Sherif are playing Milsami at the Divizia Nationala of Moldova on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Ajax W0 - 0Barendrecht W7'

Ajax W - Barendrecht W

Ajax W are playing Barendrecht W at the Eredivisie - Women of Netherlands on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Lillestrom W-Klepp W13:00

Lillestrom W - Klepp W

Lillestrom W are playing Klepp W at the Toppserien - Women of Norway on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Kolbotn W-Grand Bodo W15:00

Kolbotn W - Grand Bodo W

Kolbotn W are playing Grand Bodo W at the Toppserien - Women of Norway on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Warta Poznan0 - 1Chrobry Glogow37'

Warta Poznan - Chrobry Glogow

Warta Poznan are playing Chrobry Glogow at the I Liga of Poland on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and Chrobry Glogow is winning 0-1.

Escola Varsovia U-19-Gornik Zabrze U-1913:00

Escola Varsovia U-19 - Gornik Zabrze U-19

Escola Varsovia U-19 are playing Gornik Zabrze U-19 at the Central Youth League of Poland on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Varzim2 - 1Porto-2Full TimeFT

Varzim - Porto-2

Varzim played Porto-2 at the Segunda Liga of Portugal on October 21. The match kicked off 10:15 UTC. Varzim won 2-1.

Belasica Strumica0 - 0Pobeda7'

Belasica Strumica - Pobeda

Belasica Strumica are playing Pobeda at the Prva liga of Fyr Macedonia on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Makedonija0 - 0Academy Pandev1'

Makedonija - Academy Pandev

Makedonija are playing Academy Pandev at the Prva liga of Fyr Macedonia on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Renova Dzepciste0 - 0Rabotnicki7'

Renova Dzepciste - Rabotnicki

Renova Dzepciste are playing Rabotnicki at the Prva liga of Fyr Macedonia on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Shkupi0 - 0Sileks7'

Shkupi - Sileks

Shkupi are playing Sileks at the Prva liga of Fyr Macedonia on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Vardar0 - 0Shkendija7'

Vardar - Shkendija

Vardar are playing Shkendija at the Prva liga of Fyr Macedonia on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Farul Constanta3 - 1ArgesFull TimeFT

Farul Constanta - Arges

Farul Constanta played Arges at the Liga II of Romania on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Farul Constanta won 3-1.

Daco-Getica1 - 1Petrolul 5274'

Daco-Getica - Petrolul 52

Daco-Getica are playing Petrolul 52 at the Liga II of Romania on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Chertanovo-2-Dolgiye Prudy16:00

Chertanovo-2 - Dolgiye Prudy

Chertanovo-2 are playing Dolgiye Prudy at the PFL, Zapad of Russia on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Ufa-21 - 1ChelyabinskFull TimeFT

Ufa-2 - Chelyabinsk

Ufa-2 played Chelyabinsk at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Zenit Izhevsk1 - 1Volga UlyanovskFull TimeFT

Zenit Izhevsk - Volga Ulyanovsk

Zenit Izhevsk played Volga Ulyanovsk at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Neftekhimik2 - 0Lada37'

Neftekhimik - Lada

Neftekhimik are playing Lada at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and Neftekhimik is winning 2-0.

Zvezda Perm0 - 0Ural-237'

Zvezda Perm - Ural-2

Zvezda Perm are playing Ural-2 at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

KAMAZ-Syzran13:00

KAMAZ - Syzran

KAMAZ are playing Syzran at the PFL, Ural-Povolzhe of Russia on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Khimik Novomoskovsk1 - 0Khimki-283'

Khimik Novomoskovsk - Khimki-2

Khimik Novomoskovsk are playing Khimki-2 at the PFL, Center of Russia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Khimik Novomoskovsk is winning 1-0.

Dinamo Stavropol1 - 1Spartak Nalchik75'

Dinamo Stavropol - Spartak Nalchik

Dinamo Stavropol are playing Spartak Nalchik at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Legion Dynamo2 - 0FK Krasnodar-375'

Legion Dynamo - FK Krasnodar-3

Legion Dynamo are playing FK Krasnodar-3 at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Legion Dynamo is winning 2-0.

Mashuk-KMV2 - 1Volgar-Astrakhan37'

Mashuk-KMV - Volgar-Astrakhan

Mashuk-KMV are playing Volgar-Astrakhan at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and Mashuk-KMV is winning 2-1.

SKA Rostov0 - 0Biolog-Novokub.37'

SKA Rostov - Biolog-Novokub.

SKA Rostov are playing Biolog-Novokub. at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Druzhba Maykop-Chernomorets13:00

Druzhba Maykop - Chernomorets

Druzhba Maykop are playing Chernomorets at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Spartak Vladikavkaz-Urozhay13:00

Spartak Vladikavkaz - Urozhay

Spartak Vladikavkaz are playing Urozhay at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

FC Chayka-Angusht15:00

FC Chayka - Angusht

FC Chayka are playing Angusht at the PFL, Yug of Russia on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Zilina-21 - 1Slavoj TrebisovFull TimeFT

Zilina-2 - Slavoj Trebisov

Zilina-2 played Slavoj Trebisov at the 2. liga of Slovakia on October 21. The match kicked off 08:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Tabor Sezana3 - 3Drava81'

Tabor Sezana - Drava

Tabor Sezana are playing Drava at the 2. SNL of Slovenia on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 3 - 3.

Ponferradina0 - 0Las Palmas-2Full TimeFT

Ponferradina - Las Palmas-2

Ponferradina played Las Palmas-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Celta-21 - 1Real Madrid-2Full TimeFT

Celta-2 - Real Madrid-2

Celta-2 played Real Madrid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Fuenlabrada2 - 0Atletico Madrid-2Full TimeFT

Fuenlabrada - Atletico Madrid-2

Fuenlabrada played Atletico Madrid-2 at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Fuenlabrada won 2-0.

Internacional FC0 - 0Unionstas de SalamancaFull TimeFT

Internacional FC - Unionstas de Salamanca

Internacional FC played Unionstas de Salamanca at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Union Adarve3 - 2NavalcarneroFull TimeFT

Union Adarve - Navalcarnero

Union Adarve played Navalcarnero at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Union Adarve won 3-2.

Burgos-Pontevedra15:00

Burgos - Pontevedra

Burgos are playing Pontevedra at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Deportivo-2-SS Reyes15:00

Deportivo-2 - SS Reyes

Deportivo-2 are playing SS Reyes at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Salmantino-Bouzas15:00

Salmantino - Bouzas

Salmantino are playing Bouzas at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Guijuelo-Coruxo16:00

Guijuelo - Coruxo

Guijuelo are playing Coruxo at the Segunda B, Group 1 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Sporting Gijon-23 - 1Racing SantanderFull TimeFT

Sporting Gijon-2 - Racing Santander

Sporting Gijon-2 played Racing Santander at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Sporting Gijon-2 won 3-1.

Tudelano-Real Sociedad-214:30

Tudelano - Real Sociedad-2

Tudelano are playing Real Sociedad-2 at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Calahorra-Izarra15:00

Calahorra - Izarra

Calahorra are playing Izarra at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Langreo-Durango15:00

Langreo - Durango

Langreo are playing Durango at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Real Union-Arenas de Getxo15:00

Real Union - Arenas de Getxo

Real Union are playing Arenas de Getxo at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Torrelavega-UD Logrones15:00

Torrelavega - UD Logrones

Torrelavega are playing UD Logrones at the Segunda B, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Atletico Baleares2 - 1Ontinyent CFFull TimeFT

Atletico Baleares - Ontinyent CF

Atletico Baleares played Ontinyent CF at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Atletico Baleares won 2-1.

Conquense1 - 1Espanyol-2Full TimeFT

Conquense - Espanyol-2

Conquense played Espanyol-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Peralada1 - 2EbroFull TimeFT

Peralada - Ebro

Peralada played Ebro at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 14:30 UTC. Ebro won 1-2.

Alcoyano-Levante-215:00

Alcoyano - Levante-2

Alcoyano are playing Levante-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Castellon-Valencia-215:00

Castellon - Valencia-2

Castellon are playing Valencia-2 at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Ejea-Cornella15:00

Ejea - Cornella

Ejea are playing Cornella at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Sabadell-Teruel15:00

Sabadell - Teruel

Sabadell are playing Teruel at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Olot-Lleida Esportiu15:30

Olot - Lleida Esportiu

Olot are playing Lleida Esportiu at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Hercules-Badalona17:00

Hercules - Badalona

Hercules are playing Badalona at the Segunda B, Group 3 of Spain on October 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Sevilla-20 - 1FC CartagenaFull TimeFT

Sevilla-2 - FC Cartagena

Sevilla-2 played FC Cartagena at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. FC Cartagena won 0-1.

Malaga-20 - 0JumillaFull TimeFT

Malaga-2 - Jumilla

Malaga-2 played Jumilla at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Melilla2 - 2UCAM MurciaFull TimeFT

Melilla - UCAM Murcia

Melilla played UCAM Murcia at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

UD Ibiza4 - 0MarbellaFull TimeFT

UD Ibiza - Marbella

UD Ibiza played Marbella at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. UD Ibiza won 4-0.

El Ejido-San Fernando15:00

El Ejido - San Fernando

El Ejido are playing San Fernando at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Badajoz-Linense16:00

Badajoz - Linense

Badajoz are playing Linense at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Murcia-Talavera CF16:00

Murcia - Talavera CF

Murcia are playing Talavera CF at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Villanovense-Granada-216:00

Villanovense - Granada-2

Villanovense are playing Granada-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Atletico Sanluqueno-CD Don Benito16:30

Atletico Sanluqueno - CD Don Benito

Atletico Sanluqueno are playing CD Don Benito at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Recreativo Huelva-Almeria-216:30

Recreativo Huelva - Almeria-2

Recreativo Huelva are playing Almeria-2 at the Segunda B, Group 4 of Spain on October 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Betis W0 - 0Athletic WFull TimeFT

Betis W - Athletic W

Betis W played Athletic W at the Primera Division - Women of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Espanyol W1 - 1Tenerife WFull TimeFT

Espanyol W - Tenerife W

Espanyol W played Tenerife W at the Primera Division - Women of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Logrono W1 - 2Malaga WFull TimeFT

Logrono W - Malaga W

Logrono W played Malaga W at the Primera Division - Women of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Malaga W won 1-2.

Real Sociedad W1 - 2Levante WFull TimeFT

Real Sociedad W - Levante W

Real Sociedad W played Levante W at the Primera Division - Women of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Levante W won 1-2.

Sporting de Huelva W1 - 3Barcelona W81'

Sporting de Huelva W - Barcelona W

Sporting de Huelva W are playing Barcelona W at the Primera Division - Women of Spain on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Barcelona W is winning 1-3.

Atletico Madrid W-Madrid W16:00

Atletico Madrid W - Madrid W

Atletico Madrid W are playing Madrid W at the Primera Division - Women of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Compostela-UD Ourense10:00

Compostela - UD Ourense

Compostela are playing UD Ourense at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Ourense CF2 - 2LarachaFull TimeFT

Ourense CF - Laracha

Ourense CF played Laracha at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Polvorin1 - 0ArenteiroFull TimeFT

Polvorin - Arenteiro

Polvorin played Arenteiro at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Polvorin won 1-0.

Silva SD0 - 2BarcoFull TimeFT

Silva SD - Barco

Silva SD played Barco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match kicked off 10:15 UTC. Barco won 0-2.

Alondras-Boiro15:00

Alondras - Boiro

Alondras are playing Boiro at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Bergantinos-Ribadumia15:30

Bergantinos - Ribadumia

Bergantinos are playing Ribadumia at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Celtiga-Choco15:30

Celtiga - Choco

Celtiga are playing Choco at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Paiosaco-Porrino Industrial15:30

Paiosaco - Porrino Industrial

Paiosaco are playing Porrino Industrial at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Somozas-Villalbes RC15:30

Somozas - Villalbes RC

Somozas are playing Villalbes RC at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Arosa-Ferrol16:00

Arosa - Ferrol

Arosa are playing Ferrol at the Tercera Division, Group 1 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Condal-Praviano10:00

Condal - Praviano

Condal are playing Praviano at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Real Aviles-Tuilla10:00

Real Aviles - Tuilla

Real Aviles are playing Tuilla at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Universidad Oviedo1 - 1San ClaudioFull TimeFT

Universidad Oviedo - San Claudio

Universidad Oviedo played San Claudio at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

La Madalena-Colunga14:45

La Madalena - Colunga

La Madalena are playing Colunga at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 14:45 UTC.

Llanera-Mosconia14:45

Llanera - Mosconia

Llanera are playing Mosconia at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 14:45 UTC.

Llanes-Siero14:45

Llanes - Siero

Llanes are playing Siero at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 14:45 UTC.

Gijon Industrial-Covadonga15:00

Gijon Industrial - Covadonga

Gijon Industrial are playing Covadonga at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

LEntregu-Caudal15:00

LEntregu - Caudal

LEntregu are playing Caudal at the Tercera Division, Group 2 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Revilla-Rinconeda Polanco09:45

Revilla - Rinconeda Polanco

Revilla are playing Rinconeda Polanco at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 21. The match will kick off 09:45 UTC.

Siete Villas0 - 2SolaresFull TimeFT

Siete Villas - Solares

Siete Villas played Solares at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 21. The match kicked off 09:45 UTC. Solares won 0-2.

Racing Santander-2-Laredo14:30

Racing Santander-2 - Laredo

Racing Santander-2 are playing Laredo at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Torina-Vimenor14:45

Torina - Vimenor

Torina are playing Vimenor at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 21. The match will kick off 14:45 UTC.

Velarde-Atletico Albericia15:00

Velarde - Atletico Albericia

Velarde are playing Atletico Albericia at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Textil Escudo-Barreda15:30

Textil Escudo - Barreda

Textil Escudo are playing Barreda at the Tercera Division, Group 3 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Santurtzi2 - 2BasconiaFull TimeFT

Santurtzi - Basconia

Santurtzi played Basconia at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 09:15 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Alaves-23 - 1DeustoFull TimeFT

Alaves-2 - Deusto

Alaves-2 played Deusto at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. Alaves-2 won 3-1.

Sodupe-Ordizia16:15

Sodupe - Ordizia

Sodupe are playing Ordizia at the Tercera Division, Group 4 of Spain on October 21. The match will kick off 16:15 UTC.

CE Europa1 - 1GramaFull TimeFT

CE Europa - Grama

CE Europa played Grama at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Castelldefels-Santfeliuenc10:00

Castelldefels - Santfeliuenc

Castelldefels are playing Santfeliuenc at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Cerdanyola del Valles2 - 0SantsFull TimeFT

Cerdanyola del Valles - Sants

Cerdanyola del Valles played Sants at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Cerdanyola del Valles won 2-0.

Horta1 - 1AscoFull TimeFT

Horta - Asco

Horta played Asco at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Martinenc1 - 2GranollersFull TimeFT

Martinenc - Granollers

Martinenc played Granollers at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Granollers won 1-2.

Prat2 - 0TerrassaFull TimeFT

Prat - Terrassa

Prat played Terrassa at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Prat won 2-0.

Santboia0 - 5Reus Deportiu-2Full TimeFT

Santboia - Reus Deportiu-2

Santboia played Reus Deportiu-2 at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Reus Deportiu-2 won 0-5.

Vilafranca1 - 0HospitaletFull TimeFT

Vilafranca - Hospitalet

Vilafranca played Hospitalet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Vilafranca won 1-0.

Figueres-Llagostera15:00

Figueres - Llagostera

Figueres are playing Llagostera at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Sant Andreu-Pobla Mafumet16:00

Sant Andreu - Pobla Mafumet

Sant Andreu are playing Pobla Mafumet at the Tercera Division, Group 5 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Paterna-Rayo Ibense10:00

Paterna - Rayo Ibense

Paterna are playing Rayo Ibense at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Novelda-Eldense15:00

Novelda - Eldense

Novelda are playing Eldense at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Silla-La Nucia15:00

Silla - La Nucia

Silla are playing La Nucia at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Crevillente-Olimpic de Xativa15:30

Crevillente - Olimpic de Xativa

Crevillente are playing Olimpic de Xativa at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Saguntino-Orihuela CF15:30

Saguntino - Orihuela CF

Saguntino are playing Orihuela CF at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

La NuciaSillaPostponedPst

La Nucia - Silla

La Nucia are playing Silla at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21.

Roda FC-Torre Levante16:00

Roda FC - Torre Levante

Roda FC are playing Torre Levante at the Tercera Division, Group 6 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Alcala-Trival Valderas09:30

Alcala - Trival Valderas

Alcala are playing Trival Valderas at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match will kick off 09:30 UTC.

Alcorcon-20 - 1Leganes-2Full TimeFT

Alcorcon-2 - Leganes-2

Alcorcon-2 played Leganes-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. Leganes-2 won 0-1.

Parla0 - 1San Fernardo de HenaresFull TimeFT

Parla - San Fernardo de Henares

Parla played San Fernardo de Henares at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. San Fernardo de Henares won 0-1.

Tres Cantos1 - 1CarabanchelFull TimeFT

Tres Cantos - Carabanchel

Tres Cantos played Carabanchel at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Vicalvaro2 - 0Pozuelo AlarconFull TimeFT

Vicalvaro - Pozuelo Alarcon

Vicalvaro played Pozuelo Alarcon at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. Vicalvaro won 2-0.

Villaverde Boetticher4 - 0MostolesFull TimeFT

Villaverde Boetticher - Mostoles

Villaverde Boetticher played Mostoles at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC. Villaverde Boetticher won 4-0.

Alcobendas Sport-Getafe-210:00

Alcobendas Sport - Getafe-2

Alcobendas Sport are playing Getafe-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Canillas-Atletico de Pinto10:00

Canillas - Atletico de Pinto

Canillas are playing Atletico de Pinto at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

San Agustin de Guadalix-Rayo Vallecano-210:00

San Agustin de Guadalix - Rayo Vallecano-2

San Agustin de Guadalix are playing Rayo Vallecano-2 at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Santa Ana0 - 1Las RozasFull TimeFT

Santa Ana - Las Rozas

Santa Ana played Las Rozas at the Tercera Division, Group 7 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Las Rozas won 0-1.

Bupolsa-La Granja14:15

Bupolsa - La Granja

Bupolsa are playing La Granja at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match will kick off 14:15 UTC.

Briviesca-Sporting Uxama14:30

Briviesca - Sporting Uxama

Briviesca are playing Sporting Uxama at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Atletico Tordesillas-Almazan15:00

Atletico Tordesillas - Almazan

Atletico Tordesillas are playing Almazan at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Cristo Atletico-Cultural Leonesa-215:00

Cristo Atletico - Cultural Leonesa-2

Cristo Atletico are playing Cultural Leonesa-2 at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Gimnastica Segoviana-Atletico Astorga15:00

Gimnastica Segoviana - Atletico Astorga

Gimnastica Segoviana are playing Atletico Astorga at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

La Baneza-Cultural Cebrerena15:00

La Baneza - Cultural Cebrerena

La Baneza are playing Cultural Cebrerena at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Zamora-Arandina15:30

Zamora - Arandina

Zamora are playing Arandina at the Tercera Division, Group 8 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Mancha Real-Loja10:00

Mancha Real - Loja

Mancha Real are playing Loja at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Velez CF0 - 1RinconFull TimeFT

Velez CF - Rincon

Velez CF played Rincon at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Rincon won 0-1.

Alhaurino6 - 0Huetor VegaFull TimeFT

Alhaurino - Huetor Vega

Alhaurino played Huetor Vega at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match kicked off 10:15 UTC. Alhaurino won 6-0.

Polideportivo Almeria-Antequera11:15

Polideportivo Almeria - Antequera

Polideportivo Almeria are playing Antequera at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match will kick off 11:15 UTC.

Martos-Guadix15:00

Martos - Guadix

Martos are playing Guadix at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

El Palo-Alhaurin16:00

El Palo - Alhaurin

El Palo are playing Alhaurin at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Huetor Tajar-Linares Deportivo16:00

Huetor Tajar - Linares Deportivo

Huetor Tajar are playing Linares Deportivo at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Motril-Juventud Torremolinos16:00

Motril - Juventud Torremolinos

Motril are playing Juventud Torremolinos at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Torreperogil-UD San Pedro16:00

Torreperogil - UD San Pedro

Torreperogil are playing UD San Pedro at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Ciudad de Torredonjimeno-Real Jaen17:00

Ciudad de Torredonjimeno - Real Jaen

Ciudad de Torredonjimeno are playing Real Jaen at the Tercera Division, Group 9 of Spain on October 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Cabecense-Coria CF09:30

Cabecense - Coria CF

Cabecense are playing Coria CF at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match will kick off 09:30 UTC.

Gerena-Xerez09:30

Gerena - Xerez

Gerena are playing Xerez at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match will kick off 09:30 UTC.

Arcos-Puente Genil10:00

Arcos - Puente Genil

Arcos are playing Puente Genil at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Guadalcacin2 - 3AlgecirasFull TimeFT

Guadalcacin - Algeciras

Guadalcacin played Algeciras at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Algeciras won 2-3.

Lebrijana-Ciudad de Lucena10:00

Lebrijana - Ciudad de Lucena

Lebrijana are playing Ciudad de Lucena at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Sevilla-31 - 0Atletico EspelenoFull TimeFT

Sevilla-3 - Atletico Espeleno

Sevilla-3 played Atletico Espeleno at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Sevilla-3 won 1-0.

Utrera5 - 0ConilFull TimeFT

Utrera - Conil

Utrera played Conil at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Utrera won 5-0.

Ecija-Cadiz-215:00

Ecija - Cadiz-2

Ecija are playing Cadiz-2 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Los Barrios-Ceuta15:30

Los Barrios - Ceuta

Los Barrios are playing Ceuta at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

San Roque De Lepe-Betis-216:00

San Roque De Lepe - Betis-2

San Roque De Lepe are playing Betis-2 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Xerez Deportivo-Cordoba-217:00

Xerez Deportivo - Cordoba-2

Xerez Deportivo are playing Cordoba-2 at the Tercera Division, Group 10 of Spain on October 21. The match will kick off 17:00 UTC.

San Rafael-Binissalem10:00

San Rafael - Binissalem

San Rafael are playing Binissalem at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Constancia-Pena Deportivo10:30

Constancia - Pena Deportivo

Constancia are playing Pena Deportivo at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 21. The match will kick off 10:30 UTC.

Formentera-Santa Catalina10:30

Formentera - Santa Catalina

Formentera are playing Santa Catalina at the Tercera Division, Group 11 of Spain on October 21. The match will kick off 10:30 UTC.

Atletico Tacoronte0 - 2Villa de Santa Brigida78'

Atletico Tacoronte - Villa de Santa Brigida

Atletico Tacoronte are playing Villa de Santa Brigida at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Villa de Santa Brigida is winning 0-2.

CD Marino1 - 0La Cuadra78'

CD Marino - La Cuadra

CD Marino are playing La Cuadra at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and CD Marino is winning 1-0.

Lanzarote-Buzanada11:00

Lanzarote - Buzanada

Lanzarote are playing Buzanada at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 21. The match will kick off 11:00 UTC.

Las Zocas1 - 0UD San Fernando74'

Las Zocas - UD San Fernando

Las Zocas are playing UD San Fernando at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Las Zocas is winning 1-0.

Mensajero-Union Sur Yaiza11:00

Mensajero - Union Sur Yaiza

Mensajero are playing Union Sur Yaiza at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 21. The match will kick off 11:00 UTC.

El Cotillo0 - 0Santa Ursula45 +5'

El Cotillo - Santa Ursula

El Cotillo are playing Santa Ursula at the Tercera Division, Group 12 of Spain on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Murcia-2-Mar Menor14:00

Murcia-2 - Mar Menor

Murcia-2 are playing Mar Menor at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Cartagena-2-Espinardo14:45

Cartagena-2 - Espinardo

Cartagena-2 are playing Espinardo at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match will kick off 14:45 UTC.

Aguilas-EDMF Churra15:00

Aguilas - EDMF Churra

Aguilas are playing EDMF Churra at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Ciudad de Murcia-Lorca15:00

Ciudad de Murcia - Lorca

Ciudad de Murcia are playing Lorca at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Muleno-Cieza15:30

Muleno - Cieza

Muleno are playing Cieza at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Algar-Minerva16:00

Algar - Minerva

Algar are playing Minerva at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Atletico Pulpileno-Olimpico Totana16:00

Atletico Pulpileno - Olimpico Totana

Atletico Pulpileno are playing Olimpico Totana at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Lorca Deportiva-Yeclano16:00

Lorca Deportiva - Yeclano

Lorca Deportiva are playing Yeclano at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Los Garres-UCAM Murcia-216:00

Los Garres - UCAM Murcia-2

Los Garres are playing UCAM Murcia-2 at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Mazarron-La Union16:00

Mazarron - La Union

Mazarron are playing La Union at the Tercera Division, Group 13 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Calamonte-Jerez10:00

Calamonte - Jerez

Calamonte are playing Jerez at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Montijo1 - 0AzuagaFull TimeFT

Montijo - Azuaga

Montijo played Azuaga at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Montijo won 1-0.

Olivenza0 - 3CacerenoFull TimeFT

Olivenza - Cacereno

Olivenza played Cacereno at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Cacereno won 0-3.

Extremadura-2-Llerenense14:30

Extremadura-2 - Llerenense

Extremadura-2 are playing Llerenense at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Merida AD-Valdivia15:00

Merida AD - Valdivia

Merida AD are playing Valdivia at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Pueblonuevo-Castuera15:00

Pueblonuevo - Castuera

Pueblonuevo are playing Castuera at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

CD Coria-Plasencia15:30

CD Coria - Plasencia

CD Coria are playing Plasencia at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Aceuchal-Moralo16:00

Aceuchal - Moralo

Aceuchal are playing Moralo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

RCP Valverdeno-Arroyo16:00

RCP Valverdeno - Arroyo

RCP Valverdeno are playing Arroyo at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Valdelacalzada-Diocesano16:00

Valdelacalzada - Diocesano

Valdelacalzada are playing Diocesano at the Tercera Division, Group 14 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Beti Kozkor-Corellano14:00

Beti Kozkor - Corellano

Beti Kozkor are playing Corellano at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Cantolagua-Ardoi14:30

Cantolagua - Ardoi

Cantolagua are playing Ardoi at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Cirbonero-Osasuna-215:00

Cirbonero - Osasuna-2

Cirbonero are playing Osasuna-2 at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Mutilvera-Avance Ezcabarte15:00

Mutilvera - Avance Ezcabarte

Mutilvera are playing Avance Ezcabarte at the Tercera Division, Group 15 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Berceo2 - 1Logrones-2Full TimeFT

Berceo - Logrones-2

Berceo played Logrones-2 at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Berceo won 2-1.

Anguiano-CD Alfaro14:30

Anguiano - CD Alfaro

Anguiano are playing CD Alfaro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

La Calzada-Arnedo15:00

La Calzada - Arnedo

La Calzada are playing Arnedo at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Pradejon-Calasancio15:00

Pradejon - Calasancio

Pradejon are playing Calasancio at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

River Ebro-Haro15:00

River Ebro - Haro

River Ebro are playing Haro at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

SD Logrones-Naxara15:00

SD Logrones - Naxara

SD Logrones are playing Naxara at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Vianes-Varea15:00

Vianes - Varea

Vianes are playing Varea at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Autol-Oyonesa15:15

Autol - Oyonesa

Autol are playing Oyonesa at the Tercera Division, Group 16 of Spain on October 21. The match will kick off 15:15 UTC.

San Juan de Mozarrifar1 - 1La AlmuniaFull TimeFT

San Juan de Mozarrifar - La Almunia

San Juan de Mozarrifar played La Almunia at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Zaragoza-2-Almudevar09:30

Zaragoza-2 - Almudevar

Zaragoza-2 are playing Almudevar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match will kick off 09:30 UTC.

Sabinanigo-Tarazona10:00

Sabinanigo - Tarazona

Sabinanigo are playing Tarazona at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

San Lorenzo UD-Robres10:00

San Lorenzo UD - Robres

San Lorenzo UD are playing Robres at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Atletico Monzon-Belchite14:30

Atletico Monzon - Belchite

Atletico Monzon are playing Belchite at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Borja-Casetas14:30

Borja - Casetas

Borja are playing Casetas at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Brea-Binefar14:30

Brea - Binefar

Brea are playing Binefar at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Villanueva CF-Illueca14:30

Villanueva CF - Illueca

Villanueva CF are playing Illueca at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Tamarite-Calamocha15:00

Tamarite - Calamocha

Tamarite are playing Calamocha at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Utebo-Sarinena15:00

Utebo - Sarinena

Utebo are playing Sarinena at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

AlmudevarZaragoza-2PostponedPst

Almudevar - Zaragoza-2

Almudevar are playing Zaragoza-2 at the Tercera Division, Group 17 of Spain on October 21.

Azuqueca-Almagro FC10:00

Azuqueca - Almagro FC

Azuqueca are playing Almagro FC at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

FC Guadalajara-Tomelloso14:00

FC Guadalajara - Tomelloso

FC Guadalajara are playing Tomelloso at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Atletico Ibanes-Marchamalo15:00

Atletico Ibanes - Marchamalo

Atletico Ibanes are playing Marchamalo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

La Roda-La Solana15:00

La Roda - La Solana

La Roda are playing La Solana at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Madridejos-Mora15:30

Madridejos - Mora

Madridejos are playing Mora at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Quintanar del Rey-Tarancon15:30

Quintanar del Rey - Tarancon

Quintanar del Rey are playing Tarancon at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match will kick off 15:30 UTC.

Villarrobledo CP-Toledo16:00

Villarrobledo CP - Toledo

Villarrobledo CP are playing Toledo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Villarrubia-Calvo Sotelo16:00

Villarrubia - Calvo Sotelo

Villarrubia are playing Calvo Sotelo at the Tercera Division, Group 18 of Spain on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Vittsjo W-Eskilstuna United W13:00

Vittsjo W - Eskilstuna United W

Vittsjo W are playing Eskilstuna United W at the Damallsvenskan - Women of Sweden on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Skelleftea1 - 1Karlslunds36'

Skelleftea - Karlslunds

Skelleftea are playing Karlslunds at the Division 1, Norra of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Syrianska-Akropolis13:00

Syrianska - Akropolis

Syrianska are playing Akropolis at the Division 1, Norra of Sweden on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

AFC Linkoping0 - 0Enskede36'

AFC Linkoping - Enskede

AFC Linkoping are playing Enskede at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Haninge0 - 0Varmbols36'

Haninge - Varmbols

Haninge are playing Varmbols at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Huddinge0 - 0Nora36'

Huddinge - Nora

Huddinge are playing Nora at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Motala0 - 1Sylvia36'

Motala - Sylvia

Motala are playing Sylvia at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and Sylvia is winning 0-1.

Newroz0 - 0Aspudden-Tellus36'

Newroz - Aspudden-Tellus

Newroz are playing Aspudden-Tellus at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sleipner0 - 0Eskilstuna City36'

Sleipner - Eskilstuna City

Sleipner are playing Eskilstuna City at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sodertalje0 - 0Varmdo36'

Sodertalje - Varmdo

Sodertalje are playing Varmdo at the Division 2, Sodra Sveland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Halmia0 - 0Olympic BK36'

Halmia - Olympic BK

Halmia are playing Olympic BK at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Hittarp0 - 0IFK Malmo36'

Hittarp - IFK Malmo

Hittarp are playing IFK Malmo at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Hogaborg0 - 0Vinbergs36'

Hogaborg - Vinbergs

Hogaborg are playing Vinbergs at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Lindome1 - 0Assyriska BK36'

Lindome - Assyriska BK

Lindome are playing Assyriska BK at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and Lindome is winning 1-0.

Rosengard3 - 0Prespa Birlik36'

Rosengard - Prespa Birlik

Rosengard are playing Prespa Birlik at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and Rosengard is winning 3-0.

Ullared1 - 1Savedalen36'

Ullared - Savedalen

Ullared are playing Savedalen at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Varbergs GIF0 - 0Kvarnby36'

Varbergs GIF - Kvarnby

Varbergs GIF are playing Kvarnby at the Division 2, Vastra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Asarum0 - 0IFK Hassleholm36'

Asarum - IFK Hassleholm

Asarum are playing IFK Hassleholm at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Assyriska Turabdin2 - 0Nassjo36'

Assyriska Turabdin - Nassjo

Assyriska Turabdin are playing Nassjo at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and Assyriska Turabdin is winning 2-0.

Berga0 - 0Dalstorps36'

Berga - Dalstorps

Berga are playing Dalstorps at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Hassleholms IF2 - 0Rappe36'

Hassleholms IF - Rappe

Hassleholms IF are playing Rappe at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and Hassleholms IF is winning 2-0.

Nosaby0 - 0Osterlen36'

Nosaby - Osterlen

Nosaby are playing Osterlen at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Raslatts0 - 0Lindsdal36'

Raslatts - Lindsdal

Raslatts are playing Lindsdal at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Solvesborg0 - 0Bromolla36'

Solvesborg - Bromolla

Solvesborg are playing Bromolla at the Division 2, Ostra Gotaland of Sweden on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Wil0 - 0Chiasso8'

Wil - Chiasso

Wil are playing Chiasso at the Challenge League of Switzerland on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Munsingen1 - 1Koniz37'

Munsingen - Koniz

Munsingen are playing Koniz at the 1. Liga Promotion of Switzerland on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 1 - 1.

Duzcespor1 - 0Yeni OrdusporFull TimeFT

Duzcespor - Yeni Orduspor

Duzcespor played Yeni Orduspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Duzcespor won 1-0.

Adiyamanspor1 - 2Catalcaspor79'

Adiyamanspor - Catalcaspor

Adiyamanspor are playing Catalcaspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Catalcaspor is winning 1-2.

Belediye Vanspor0 - 0Ofspor78'

Belediye Vanspor - Ofspor

Belediye Vanspor are playing Ofspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Elaziz Belediyespor2 - 0Pazarspor79'

Elaziz Belediyespor - Pazarspor

Elaziz Belediyespor are playing Pazarspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Elaziz Belediyespor is winning 2-0.

Alibeykoyspor0 - 1Yeni Altindag37'

Alibeykoyspor - Yeni Altindag

Alibeykoyspor are playing Yeni Altindag at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and Yeni Altindag is winning 0-1.

Erokspor0 - 0Kirsehirspor37'

Erokspor - Kirsehirspor

Erokspor are playing Kirsehirspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Karsiyaka-Osmaniyespor12:00

Karsiyaka - Osmaniyespor

Karsiyaka are playing Osmaniyespor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match will kick off 12:00 UTC.

Kemerspor0 - 0Kizilcabolukspor38'

Kemerspor - Kizilcabolukspor

Kemerspor are playing Kizilcabolukspor at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Sultanbeyli0 - 1Bergama Belediye38'

Sultanbeyli - Bergama Belediye

Sultanbeyli are playing Bergama Belediye at the 3. Lig, Group 2 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and Bergama Belediye is winning 0-1.

Artvin Hopaspor3 - 1Gebzespor75'

Artvin Hopaspor - Gebzespor

Artvin Hopaspor are playing Gebzespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Artvin Hopaspor is winning 3-1.

Erzin Belediyespor0 - 0Sile Yildizspor78'

Erzin Belediyespor - Sile Yildizspor

Erzin Belediyespor are playing Sile Yildizspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Yomraspor1 - 1Batman Petrolspor79'

Yomraspor - Batman Petrolspor

Yomraspor are playing Batman Petrolspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Kozan Belediyespor0 - 0Silivrispor62'

Kozan Belediyespor - Silivrispor

Kozan Belediyespor are playing Silivrispor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Korfez Spor0 - 0Erbaaspor37'

Korfez Spor - Erbaaspor

Korfez Spor are playing Erbaaspor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Nazilli Belediyespor0 - 0Ergene Velimespor37'

Nazilli Belediyespor - Ergene Velimespor

Nazilli Belediyespor are playing Ergene Velimespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Tepecik Belediye0 - 1Hekimoglu Trabzon37'

Tepecik Belediye - Hekimoglu Trabzon

Tepecik Belediye are playing Hekimoglu Trabzon at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and Hekimoglu Trabzon is winning 0-1.

Tire 1922-Karakopru Belediyespor14:00

Tire 1922 - Karakopru Belediyespor

Tire 1922 are playing Karakopru Belediyespor at the 3. Lig, Group 1 of Turkey on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

1461 Trabzon1 - 1Turgutluspor80'

1461 Trabzon - Turgutluspor

1461 Trabzon are playing Turgutluspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Bayburt IOI1 - 0Serik Belediyespor78'

Bayburt IOI - Serik Belediyespor

Bayburt IOI are playing Serik Belediyespor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Bayburt IOI is winning 1-0.

Cizrespor1 - 0Diyarbekirspor80'

Cizrespor - Diyarbekirspor

Cizrespor are playing Diyarbekirspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Cizrespor is winning 1-0.

Fatsa Belediyespor1 - 0Golcukspor78'

Fatsa Belediyespor - Golcukspor

Fatsa Belediyespor are playing Golcukspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Fatsa Belediyespor is winning 1-0.

Corum Belediyespor2 - 0Bucaspor46'

Corum Belediyespor - Bucaspor

Corum Belediyespor are playing Bucaspor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and Corum Belediyespor is winning 2-0.

Karacabey Birlikspor1 - 0Payas37'

Karacabey Birlikspor - Payas

Karacabey Birlikspor are playing Payas at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and Karacabey Birlikspor is winning 1-0.

Muglaspor1 - 0Halide Edip Adivar37'

Muglaspor - Halide Edip Adivar

Muglaspor are playing Halide Edip Adivar at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and Muglaspor is winning 1-0.

Kocaelispor-Bacilar Spor16:00

Kocaelispor - Bacilar Spor

Kocaelispor are playing Bacilar Spor at the 3. Lig, Group 3 of Turkey on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Tokatspor1 - 0KirklarelisporFull TimeFT

Tokatspor - Kirklarelispor

Tokatspor played Kirklarelispor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match kicked off 10:30 UTC. Tokatspor won 1-0.

Anadolu Selcuk0 - 1Manisa BBSK52'

Anadolu Selcuk - Manisa BBSK

Anadolu Selcuk are playing Manisa BBSK at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and Manisa BBSK is winning 0-1.

Darica Genclerbirligi0 - 0Bugsas Spor37'

Darica Genclerbirligi - Bugsas Spor

Darica Genclerbirligi are playing Bugsas Spor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Karagumruk0 - 0Etimesgut37'

Karagumruk - Etimesgut

Karagumruk are playing Etimesgut at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Tuzlaspor0 - 0Sivas Belediyespor37'

Tuzlaspor - Sivas Belediyespor

Tuzlaspor are playing Sivas Belediyespor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Fethiyespor-Kahramanmarasspor16:00

Fethiyespor - Kahramanmarasspor

Fethiyespor are playing Kahramanmarasspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Menemen Belediyespor-Zonguldak Komurspor16:00

Menemen Belediyespor - Zonguldak Komurspor

Menemen Belediyespor are playing Zonguldak Komurspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Sanliurfaspor-Pendikspor16:00

Sanliurfaspor - Pendikspor

Sanliurfaspor are playing Pendikspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Tarsus Idman Yurdu-Bandirmaspor16:00

Tarsus Idman Yurdu - Bandirmaspor

Tarsus Idman Yurdu are playing Bandirmaspor at the 2. Lig, Kirmizi of Turkey on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Amed1 - 3Gumushanespor78'

Amed - Gumushanespor

Amed are playing Gumushanespor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Gumushanespor is winning 1-3.

Hacettepe0 - 0Inegolspor49'

Hacettepe - Inegolspor

Hacettepe are playing Inegolspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Keciorengucu1 - 0Bodrumspor46'

Keciorengucu - Bodrumspor

Keciorengucu are playing Bodrumspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and Keciorengucu is winning 1-0.

Nigde Belediyespor0 - 1Bayrampasa46'

Nigde Belediyespor - Bayrampasa

Nigde Belediyespor are playing Bayrampasa at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 11:30 UTC. It's the second half and Bayrampasa is winning 0-1.

Sariyer0 - 0Gaziantepspor38'

Sariyer - Gaziantepspor

Sariyer are playing Gaziantepspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Usakspor1 - 0Ankara Demirspor37'

Usakspor - Ankara Demirspor

Usakspor are playing Ankara Demirspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and Usakspor is winning 1-0.

Manisaspor-Eyupspor16:00

Manisaspor - Eyupspor

Manisaspor are playing Eyupspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Sakaryaspor-Sancaktepe Belediye16:00

Sakaryaspor - Sancaktepe Belediye

Sakaryaspor are playing Sancaktepe Belediye at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Samsunspor-Kastamonuspor16:00

Samsunspor - Kastamonuspor

Samsunspor are playing Kastamonuspor at the 2. Lig, Beyaz of Turkey on October 21. The match will kick off 16:00 UTC.

Rizespor U-212 - 1Konyaspor U-21Full TimeFT

Rizespor U-21 - Konyaspor U-21

Rizespor U-21 played Konyaspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on October 21. The match kicked off 08:00 UTC. Rizespor U-21 won 2-1.

Alanyaspor U-212 - 2Antalyaspor U-21Full TimeFT

Alanyaspor U-21 - Antalyaspor U-21

Alanyaspor U-21 played Antalyaspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Ankaragucu U-211 - 0Yeni Malatyaspor U-21Full TimeFT

Ankaragucu U-21 - Yeni Malatyaspor U-21

Ankaragucu U-21 played Yeni Malatyaspor U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Ankaragucu U-21 won 1-0.

Goztepe U-212 - 2Besiktas U-21Full TimeFT

Goztepe U-21 - Besiktas U-21

Goztepe U-21 played Besiktas U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on October 21. The match kicked off 10:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Istanbulspor U-212 - 0Giresunspor U-21Full TimeFT

Istanbulspor U-21 - Giresunspor U-21

Istanbulspor U-21 played Giresunspor U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Istanbulspor U-21 won 2-0.

Karabukspor U-21-Altay U-2110:00

Karabukspor U-21 - Altay U-21

Karabukspor U-21 are playing Altay U-21 at the 1. Lig U-21 of Turkey on October 21. The match will kick off 10:00 UTC.

Denmark U-17 W1 - 0Czech Republic U-17 W37'

Denmark U-17 W - Czech Republic U-17 W

Denmark U-17 W are playing Czech Republic U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and Denmark U-17 W is winning 1-0.

Faroe Islandes U-17 W0 - 1Ukraine U-17 W37'

Faroe Islandes U-17 W - Ukraine U-17 W

Faroe Islandes U-17 W are playing Ukraine U-17 W at the Qualifying round - Women of Uefa Under-17 Championship on October 21. The match kicked off 12:00 UTC. It's the first half and Ukraine U-17 W is winning 0-1.

Prykarpattya-Obolon-Brovar13:00

Prykarpattya - Obolon-Brovar

Prykarpattya are playing Obolon-Brovar at the Persha Liga of Ukraine on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Jamshedpur-Atletico de Kolkata14:00

Jamshedpur - Atletico de Kolkata

Jamshedpur are playing Atletico de Kolkata at the ISL of India on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Bahrain SC-Al Shabbab Manama14:30

Bahrain SC - Al Shabbab Manama

Bahrain SC are playing Al Shabbab Manama at the National cup of Bahrain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Malkiya-Al Hala Muharraq14:30

Malkiya - Al Hala Muharraq

Malkiya are playing Al Hala Muharraq at the National cup of Bahrain on October 21. The match will kick off 14:30 UTC.

Budaiya-Muharraq17:00

Budaiya - Muharraq

Budaiya are playing Muharraq at the National cup of Bahrain on October 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Busaiteen-Al-Riffa17:00

Busaiteen - Al-Riffa

Busaiteen are playing Al-Riffa at the National cup of Bahrain on October 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Shenzhen FC3 - 1Dalian TranscendenceFull TimeFT

Shenzhen FC - Dalian Transcendence

Shenzhen FC played Dalian Transcendence at the League 1 of China on October 21. The match kicked off 07:30 UTC. Shenzhen FC won 3-1.

Hoi King2 - 6PegasusFull TimeFT

Hoi King - Pegasus

Hoi King played Pegasus at the Premier League of Hong Kong on October 21. The match kicked off 06:30 UTC. Pegasus won 2-6.

Kitchee2 - 2Wofoo Tai PoFull TimeFT

Kitchee - Wofoo Tai Po

Kitchee played Wofoo Tai Po at the Premier League of Hong Kong on October 21. The match kicked off 09:30 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Khooneh be Khooneh0 - 0Shahin BushehrHalf TimeHT

Khooneh be Khooneh - Shahin Bushehr

Khooneh be Khooneh are playing Shahin Bushehr at the Azadegan league of Iran on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. It's half time and the score is 0 - 0.

Mes Rafsanjan1 - 1Oxin Alborz46'

Mes Rafsanjan - Oxin Alborz

Mes Rafsanjan are playing Oxin Alborz at the Azadegan league of Iran on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. It's the second half and the score is 1 - 1.

Qashqai1 - 1Gol GoharHalf TimeHT

Qashqai - Gol Gohar

Qashqai are playing Gol Gohar at the Azadegan league of Iran on October 21. The match kicked off 11:45 UTC. It's half time and the score is 1 - 1.

Montedio Yamagata2 - 2Avispa FukuokaFull TimeFT

Montedio Yamagata - Avispa Fukuoka

Montedio Yamagata played Avispa Fukuoka at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 04:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Kamatamare Sanuki0 - 0Renofa YamaguchiFull TimeFT

Kamatamare Sanuki - Renofa Yamaguchi

Kamatamare Sanuki played Renofa Yamaguchi at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Matsumoto Yamaga FC0 - 0GifuFull TimeFT

Matsumoto Yamaga FC - Gifu

Matsumoto Yamaga FC played Gifu at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Mito Hollyhock3 - 2Roasso KumamotoFull TimeFT

Mito Hollyhock - Roasso Kumamoto

Mito Hollyhock played Roasso Kumamoto at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 05:00 UTC. Mito Hollyhock won 3-2.

Tochigi SC2 - 2Ventforet KofuFull TimeFT

Tochigi SC - Ventforet Kofu

Tochigi SC played Ventforet Kofu at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 2 - 2.

Tokyo Verdy2 - 1Tokushima VortisFull TimeFT

Tokyo Verdy - Tokushima Vortis

Tokyo Verdy played Tokushima Vortis at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 05:00 UTC. Tokyo Verdy won 2-1.

Yokohama FC1 - 1Omiya ArdijaFull TimeFT

Yokohama FC - Omiya Ardija

Yokohama FC played Omiya Ardija at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 05:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

JEF United Ichihara2 - 4Oita TrinitaFull TimeFT

JEF United Ichihara - Oita Trinita

JEF United Ichihara played Oita Trinita at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 06:00 UTC. Oita Trinita won 2-4.

Fagiano Okayama1 - 0Machida ZelviaFull TimeFT

Fagiano Okayama - Machida Zelvia

Fagiano Okayama played Machida Zelvia at the J-League 2 of Japan on October 21. The match kicked off 07:00 UTC. Fagiano Okayama won 1-0.

Al-Faysali-Al Sareeh14:00

Al-Faysali - Al Sareeh

Al-Faysali are playing Al Sareeh at the League 1 of Jordan on October 21. The match will kick off 14:00 UTC.

Al Jazeera J.-Al-Ramtha16:30

Al Jazeera J. - Al-Ramtha

Al Jazeera J. are playing Al-Ramtha at the League 1 of Jordan on October 21. The match will kick off 16:30 UTC.

Kairat0 - 0TobolFull TimeFT

Kairat - Tobol

Kairat played Tobol at the Premier League of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 0 - 0.

Kyzyl-Zhar1 - 1ZhetysuFull TimeFT

Kyzyl-Zhar - Zhetysu

Kyzyl-Zhar played Zhetysu at the Premier League of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 09:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Shakhter Karaganda0 - 1AktobeFull TimeFT

Shakhter Karaganda - Aktobe

Shakhter Karaganda played Aktobe at the Premier League of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Aktobe won 0-1.

Atyrau2 - 1AkzhayikFull TimeFT

Atyrau - Akzhayik

Atyrau played Akzhayik at the Premier League of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Atyrau won 2-1.

Irtish0 - 1KaisarFull TimeFT

Irtish - Kaisar

Irtish played Kaisar at the Premier League of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Kaisar won 0-1.

Altay Semey3 - 1KaspyiFull TimeFT

Altay Semey - Kaspyi

Altay Semey played Kaspyi at the 1 Division of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 08:00 UTC. Altay Semey won 3-1.

Kyran3 - 3OkzhepesFull TimeFT

Kyran - Okzhepes

Kyran played Okzhepes at the 1 Division of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 3 - 3.

Zhetysu-23 - 1BulatFull TimeFT

Zhetysu-2 - Bulat

Zhetysu-2 played Bulat at the 1 Division of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 09:00 UTC. Zhetysu-2 won 3-1.

Maqtaaral3 - 2BaykonurFull TimeFT

Maqtaaral - Baykonur

Maqtaaral played Baykonur at the 1 Division of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 10:00 UTC. Maqtaaral won 3-2.

Taraz2 - 0Aktobe Jas82'

Taraz - Aktobe Jas

Taraz are playing Aktobe Jas at the 1 Division of Kazakhstan on October 21. The match kicked off 11:00 UTC. It's the second half and Taraz is winning 2-0.

Ansan Greeners3 - 1Bucheon 1995Full TimeFT

Ansan Greeners - Bucheon 1995

Ansan Greeners played Bucheon 1995 at the K-League 2 of Korea Republic on October 21. The match kicked off 06:00 UTC. Ansan Greeners won 3-1.

Daejeon Citizen0 - 1Busan I ParkFull TimeFT

Daejeon Citizen - Busan I Park

Daejeon Citizen played Busan I Park at the K-League 2 of Korea Republic on October 21. The match kicked off 06:00 UTC. Busan I Park won 0-1.

Gwangju Sangmu0 - 2Suwon CityFull TimeFT

Gwangju Sangmu - Suwon City

Gwangju Sangmu played Suwon City at the K-League 2 of Korea Republic on October 21. The match kicked off 06:00 UTC. Suwon City won 0-2.

Seoul E-Land0 - 1AnyangFull TimeFT

Seoul E-Land - Anyang

Seoul E-Land played Anyang at the K-League 2 of Korea Republic on October 21. The match kicked off 06:00 UTC. Anyang won 0-1.

Asan Mugunghwa1 - 0SeongnamFull TimeFT

Asan Mugunghwa - Seongnam

Asan Mugunghwa played Seongnam at the K-League 2 of Korea Republic on October 21. The match kicked off 08:00 UTC. Asan Mugunghwa won 1-0.

Al Fehaiheel-Al Quadsia14:45

Al Fehaiheel - Al Quadsia

Al Fehaiheel are playing Al Quadsia at the Premier League of Kuwait on October 21. The match will kick off 14:45 UTC.

Al Arabi-Al Jahra17:05

Al Arabi - Al Jahra

Al Arabi are playing Al Jahra at the Premier League of Kuwait on October 21. The match will kick off 17:05 UTC.

Al Akha Al Ahli0 - 0Tadamon Sour Tyre5'

Al Akha Al Ahli - Tadamon Sour Tyre

Al Akha Al Ahli are playing Tadamon Sour Tyre at the Premier League of Lebanon on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Bekaa0 - 0Shabab Sahel Beirut8'

Bekaa - Shabab Sahel Beirut

Bekaa are playing Shabab Sahel Beirut at the Premier League of Lebanon on October 21. The match kicked off 12:30 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Al Nejmeh-Shabab Al Ghazieh13:00

Al Nejmeh - Shabab Al Ghazieh

Al Nejmeh are playing Shabab Al Ghazieh at the Premier League of Lebanon on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Al Nejmeh-Salam Zgharta13:00

Al Nejmeh - Salam Zgharta

Al Nejmeh are playing Salam Zgharta at the Premier League of Lebanon on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Sabah0 - 0Perak18'

Sabah - Perak

Sabah are playing Perak at the National cup of Malaysia on October 21. The match kicked off 12:15 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Al Sailiya SC-Al Shahaniya14:25

Al Sailiya SC - Al Shahaniya

Al Sailiya SC are playing Al Shahaniya at the Stars League of Qatar on October 21. The match will kick off 14:25 UTC.

Al Khuraitiat SC-Al Khor SC16:35

Al Khuraitiat SC - Al Khor SC

Al Khuraitiat SC are playing Al Khor SC at the Stars League of Qatar on October 21. The match will kick off 16:35 UTC.

Ajman U-21-Al Sharjah U-2113:00

Ajman U-21 - Al Sharjah U-21

Ajman U-21 are playing Al Sharjah U-21 at the Premier League U-21 of Uae on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Al Dhafra U-21-Al Wahda U-2113:00

Al Dhafra U-21 - Al Wahda U-21

Al Dhafra U-21 are playing Al Wahda U-21 at the Premier League U-21 of Uae on October 21. The match will kick off 13:00 UTC.

Al Jazeera U-21-Al Ain U-2113:05

Al Jazeera U-21 - Al Ain U-21

Al Jazeera U-21 are playing Al Ain U-21 at the Premier League U-21 of Uae on October 21. The match will kick off 13:05 UTC.

Youssoufia-FAR Rabat15:00

Youssoufia - FAR Rabat

Youssoufia are playing FAR Rabat at the Botola Pro of Morocco on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

RSB Berkane-HUSA Agadir17:00

RSB Berkane - HUSA Agadir

RSB Berkane are playing HUSA Agadir at the Botola Pro of Morocco on October 21. The match will kick off 17:00 UTC.

WAC Casablanca-MCO Oujda19:00

WAC Casablanca - MCO Oujda

WAC Casablanca are playing MCO Oujda at the Botola Pro of Morocco on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Chabab Ben Guerir-Widad Temara15:00

Chabab Ben Guerir - Widad Temara

Chabab Ben Guerir are playing Widad Temara at the Botola 2 of Morocco on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Raja Beni Mellal-IZK Khemisset15:00

Raja Beni Mellal - IZK Khemisset

Raja Beni Mellal are playing IZK Khemisset at the Botola 2 of Morocco on October 21. The match will kick off 15:00 UTC.

Metlaoui-Ben Guerdane13:30

Metlaoui - Ben Guerdane

Metlaoui are playing Ben Guerdane at the Ligue 1 of Tunisia on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Sfaxien-Club Africain13:30

Sfaxien - Club Africain

Sfaxien are playing Club Africain at the Ligue 1 of Tunisia on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Stade Tunis-Kairouanaise13:30

Stade Tunis - Kairouanaise

Stade Tunis are playing Kairouanaise at the Ligue 1 of Tunisia on October 21. The match will kick off 13:30 UTC.

Grecia-AD Carmelita17:05

Grecia - AD Carmelita

Grecia are playing AD Carmelita at the Apertura of Costa Rica on October 21. The match will kick off 17:05 UTC.

Deportivo Saprissa-LD Alajuelense22:00

Deportivo Saprissa - LD Alajuelense

Deportivo Saprissa are playing LD Alajuelense at the Apertura of Costa Rica on October 21. The match will kick off 22:00 UTC.

Universidad de Costa Rica-CS Cartagines23:00

Universidad de Costa Rica - CS Cartagines

Universidad de Costa Rica are playing CS Cartagines at the Apertura of Costa Rica on October 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Audaz-Alianza21:00

Audaz - Alianza

Audaz are playing Alianza at the Apertura of El Salvador on October 21. The match will kick off 21:00 UTC.

FAS-Sonsonate21:00

FAS - Sonsonate

FAS are playing Sonsonate at the Apertura of El Salvador on October 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Municipal Limeno-Chalatenango21:00

Municipal Limeno - Chalatenango

Municipal Limeno are playing Chalatenango at the Apertura of El Salvador on October 21. The match will kick off 21:00 UTC.

Jocoro-Aguila21:15

Jocoro - Aguila

Jocoro are playing Aguila at the Apertura of El Salvador on October 21. The match will kick off 21:15 UTC.

Santa Tecla-Pasaquina22:00

Santa Tecla - Pasaquina

Santa Tecla are playing Pasaquina at the Apertura of El Salvador on October 21. The match will kick off 22:00 UTC.

Deportivo Sanarate-Deportivo Chiantla17:00

Deportivo Sanarate - Deportivo Chiantla

Deportivo Sanarate are playing Deportivo Chiantla at the Apertura of Guatemala on October 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Municipal-Deportivo Petapa17:00

Municipal - Deportivo Petapa

Municipal are playing Deportivo Petapa at the Apertura of Guatemala on October 21. The match will kick off 17:00 UTC.

Antigua GFC-Xelaju18:00

Antigua GFC - Xelaju

Antigua GFC are playing Xelaju at the Apertura of Guatemala on October 21. The match will kick off 18:00 UTC.

Malacateco-CSD Comunicaciones18:00

Malacateco - CSD Comunicaciones

Malacateco are playing CSD Comunicaciones at the Apertura of Guatemala on October 21. The match will kick off 18:00 UTC.

CD Olimpia-Juticalpa22:00

CD Olimpia - Juticalpa

CD Olimpia are playing Juticalpa at the Apertura of Honduras on October 21. The match will kick off 22:00 UTC.

Real de Minas-Marathon22:00

Real de Minas - Marathon

Real de Minas are playing Marathon at the Apertura of Honduras on October 21. The match will kick off 22:00 UTC.

Costa del Este-San Francisco FC23:00

Costa del Este - San Francisco FC

Costa del Este are playing San Francisco FC at the LFP, Apertura of Panama on October 21. The match will kick off 23:00 UTC.

Defensores Belgrano-Chacarita Juniors17:35

Defensores Belgrano - Chacarita Juniors

Defensores Belgrano are playing Chacarita Juniors at the Primera B Nacional of Argentina on October 21. The match will kick off 17:35 UTC.

Gimnasia Jujuy-CA Mitre20:00

Gimnasia Jujuy - CA Mitre

Gimnasia Jujuy are playing CA Mitre at the Primera B Nacional of Argentina on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Gimnasia Mendoza-Sarmiento20:00

Gimnasia Mendoza - Sarmiento

Gimnasia Mendoza are playing Sarmiento at the Primera B Nacional of Argentina on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Colegiales-JJ Urquiza18:30

Colegiales - JJ Urquiza

Colegiales are playing JJ Urquiza at the Primera B Metropolitana of Argentina on October 21. The match will kick off 18:30 UTC.

Aurora-Bolivar19:00

Aurora - Bolivar

Aurora are playing Bolivar at the Clausura of Bolivia on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

Nacional Potosi-Real Potosi19:00

Nacional Potosi - Real Potosi

Nacional Potosi are playing Real Potosi at the Clausura of Bolivia on October 21. The match will kick off 19:00 UTC.

San Jose-Wilstermann21:15

San Jose - Wilstermann

San Jose are playing Wilstermann at the Clausura of Bolivia on October 21. The match will kick off 21:15 UTC.

Sport Boys Warnes-Oriente Petrolero23:30

Sport Boys Warnes - Oriente Petrolero

Sport Boys Warnes are playing Oriente Petrolero at the Clausura of Bolivia on October 21. The match will kick off 23:30 UTC.

Academia P-C-Deportivo Tachira20:00

Academia P-C - Deportivo Tachira

Academia P-C are playing Deportivo Tachira at the Clausura of Venezuela on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Anzoategui-Deportivo Lara20:00

Anzoategui - Deportivo Lara

Anzoategui are playing Deportivo Lara at the Clausura of Venezuela on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Aragua-Zulia20:00

Aragua - Zulia

Aragua are playing Zulia at the Clausura of Venezuela on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Caracas-Zamora FC20:00

Caracas - Zamora FC

Caracas are playing Zamora FC at the Clausura of Venezuela on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Estudiantes de Merida-Atletico Venezuela20:00

Estudiantes de Merida - Atletico Venezuela

Estudiantes de Merida are playing Atletico Venezuela at the Clausura of Venezuela on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Metropolitanos-Monagas SC20:00

Metropolitanos - Monagas SC

Metropolitanos are playing Monagas SC at the Clausura of Venezuela on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Mineros-Deportivo La Guaira20:00

Mineros - Deportivo La Guaira

Mineros are playing Deportivo La Guaira at the Clausura of Venezuela on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Portuguesa FC-Carabobo20:00

Portuguesa FC - Carabobo

Portuguesa FC are playing Carabobo at the Clausura of Venezuela on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Trujillanos-Estudiantes Caracas20:00

Trujillanos - Estudiantes Caracas

Trujillanos are playing Estudiantes Caracas at the Clausura of Venezuela on October 21. The match will kick off 20:00 UTC.

Wellington Phoenix2 - 1Newcastle JetsFull TimeFT

Wellington Phoenix - Newcastle Jets

Wellington Phoenix played Newcastle Jets at the A-League of Australia on October 21. The match kicked off 04:00 UTC. Wellington Phoenix won 2-1.

Brisbane Roar FC1 - 1Central Coast MarinersFull TimeFT

Brisbane Roar FC - Central Coast Mariners

Brisbane Roar FC played Central Coast Mariners at the A-League of Australia on October 21. The match kicked off 06:15 UTC and ended in a draw 1 - 1.

Perth Glory1 - 1Western SydneyFull TimeFT

Perth Glory - Western Sydney

Perth Glory played Western Sydney at the A-League of Australia on October 21. The match kicked off 08:00 UTC and ended in a draw 1 - 1.