Lokomotiv Yerevan vs Alashkert-2 Live Score and Live Stream

Kick-off at 13:00 on Monday, May 6
Live in 10 days
Armenia First division
Copy
All videos of Lokomotiv Yerevan - Alashkert-2 on your website!
Scheduled For 6th of May
7
Alashkert-2 are undefeated in their previous 7 matches.
4
Lokomotiv Yerevan have gone 4 consecutive home matches without a clean sheet.
4
Alashkert-2 have gone 4 consecutive away matches without a clean sheet.
Live Match Report

Lokomotiv Yerevan are playing Alashkert-2 at the First division of Armenia on May 6. The match will kick off 13:00 UTC. Lokomotiv Yerevan are 5th in the table with 44 points after 25 matches, while Alashkert-2 are 6th with 40 points in 26 matches.

ScoreBat is covering Lokomotiv Yerevan vs Alashkert-2 in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match commentary and video highlights. Armenia First division's live standings are availble and updated in real time. You can watch Lokomotiv Yerevan vs Alashkert-2 live stream here on ScoreBat. Live streaming will begin when the match is about to kick off. We cover all matches of Armenia First division in real time and provide live streaming whenever possible.* https://www.scorebat.com/alashkert2-vs-lokomotiv-yerevan-live-stream/

Lokomotiv Yerevan have won Banants-3 in their previous match, while Alashkert-2 have played a draw with Pyunik-2 in their previous match.

Previous Meetings
December 3rd, 2018 - First division
September 14th, 2018 - First division

Lokomotiv Yerevan and Alashkert-2 have met twice in their recent history. 1 match ended in a draw while Alashkert-2 won once.

Lokomotiv Yerevan have won 13 of their 25 matches in First division, drawing 5 and having 7 defeats this season. They have scored 48 goals - 1.92 per match, conceding 26 - 1.04 per match. Alashkert-2 have won 10 of their 26 matches in First division, drawing 10 and having 6 defeats this season. They have scored 49 goals - 1.88 per match, conceding 34 - 1.31 per match.

Goals and video highlights of the match between Lokomotiv Yerevan and Alashkert-2 are being added in real time. We are adding the videos of the goals usually minutes after the actual event on the field. So when Lokomotiv Yerevan or Alashkert-2 score you will be able to watch the goal a couple of minutes later on this page. Full highlights of the match between Lokomotiv Yerevan and Alashkert-2 include all the goals and other remarkable moments from the match. We will try to have different highlights from Lokomotiv Yerevan vs Alashkert-2 with commentary in English, Russian, Portugese etc. We do not host any video file as all of the videos are discovered by our crawler on other websites like youtube or streamable. If you think the video infriges your copyright please contact the website which hosts it.

* Live streaming of the matches of Armenia First division are available whenever we can find a public stream. If you are unable to see the live stream on this page than it is probably not available in your country. Please note that ScoreBat doesn't host any copyrighted material and we are not responsible for any video content. If you have any legal complaints, please contact video file and live stream hosters.

Matchday Live
LiverpoolHuddersfield19:00

Liverpool - Huddersfield

Liverpool are playing Huddersfield at the Premier League of England on April 26. The match will kick off 19:00 UTC.

AugsburgBayer Leverkusen18:30

Augsburg - Bayer Leverkusen

Augsburg are playing Bayer Leverkusen at the Bundesliga of Germany on April 26. The match will kick off 18:30 UTC.

BordeauxLyon18:45

Bordeaux - Lyon

Bordeaux are playing Lyon at the Ligue 1 of France on April 26. The match will kick off 18:45 UTC.

Rio AvePorto19:30

Rio Ave - Porto

Rio Ave are playing Porto at the Primeira Liga of Portugal on April 26. The match will kick off 19:30 UTC.

AmstettenAustria W-217:10

Amstetten - Austria W-2

Amstetten are playing Austria W-2 at the 2. Liga of Austria on April 26. The match will kick off 17:10 UTC.

Austria KlagenfurtFloridsdorfer AC17:10

Austria Klagenfurt - Floridsdorfer AC

Austria Klagenfurt are playing Floridsdorfer AC at the 2. Liga of Austria on April 26. The match will kick off 17:10 UTC.

Juniors OOHorn17:10

Juniors OO - Horn

Juniors OO are playing Horn at the 2. Liga of Austria on April 26. The match will kick off 17:10 UTC.

KapfenbergAustria Lustenau17:10

Kapfenberg - Austria Lustenau

Kapfenberg are playing Austria Lustenau at the 2. Liga of Austria on April 26. The match will kick off 17:10 UTC.

LieferingBlau-Weis Linz17:10

Liefering - Blau-Weis Linz

Liefering are playing Blau-Weis Linz at the 2. Liga of Austria on April 26. The match will kick off 17:10 UTC.

RiedWiener Neustadt17:10

Ried - Wiener Neustadt

Ried are playing Wiener Neustadt at the 2. Liga of Austria on April 26. The match will kick off 17:10 UTC.

Vorwarts SteyrLafnitz17:10

Vorwarts Steyr - Lafnitz

Vorwarts Steyr are playing Lafnitz at the 2. Liga of Austria on April 26. The match will kick off 17:10 UTC.

VitebskSlutsk13:45

Vitebsk - Slutsk

Vitebsk are playing Slutsk at the Premier League of Belarus on April 26. The match will kick off 13:45 UTC.

Dinamo MinskNeman15:30

Dinamo Minsk - Neman

Dinamo Minsk are playing Neman at the Premier League of Belarus on April 26. The match will kick off 15:30 UTC.

BATEFC Minsk17:45

BATE - FC Minsk

BATE are playing FC Minsk at the Premier League of Belarus on April 26. The match will kick off 17:45 UTC.

AntwerpStandard18:30

Antwerp - Standard

Antwerp are playing Standard at the First Division A, Championship Round of Belgium on April 26. The match will kick off 18:30 UTC.

Septemvri SofiaDunav Ruse13:00

Septemvri Sofia - Dunav Ruse

Septemvri Sofia are playing Dunav Ruse at the A PFG, Relegation Group of Bulgaria on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Cherno MoreLudogorets15:15

Cherno More - Ludogorets

Cherno More are playing Ludogorets at the A PFG, Championship Group of Bulgaria on April 26. The match will kick off 15:15 UTC.

LevskiBeroe17:30

Levski - Beroe

Levski are playing Beroe at the A PFG, Championship Group of Bulgaria on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

Lokomotiva ZagrebNK Istra 196116:00

Lokomotiva Zagreb - NK Istra 1961

Lokomotiva Zagreb are playing NK Istra 1961 at the 1 HNL of Croatia on April 26. The match will kick off 16:00 UTC.

AaB AalborgHobro17:00

AaB Aalborg - Hobro

AaB Aalborg are playing Hobro at the Superliga, Relegation Round of Denmark on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

VendsysselRanders FC17:00

Vendsyssel - Randers FC

Vendsyssel are playing Randers FC at the Superliga, Relegation Round of Denmark on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

IlvesLahti15:30

Ilves - Lahti

Ilves are playing Lahti at the Veikkausliiga of Finland on April 26. The match will kick off 15:30 UTC.

RoPSKuPS15:30

RoPS - KuPS

RoPS are playing KuPS at the Veikkausliiga of Finland on April 26. The match will kick off 15:30 UTC.

Vaasan PSSJK15:30

Vaasan PS - SJK

Vaasan PS are playing SJK at the Veikkausliiga of Finland on April 26. The match will kick off 15:30 UTC.

ChateaurouxLe Havre18:00

Chateauroux - Le Havre

Chateauroux are playing Le Havre at the Ligue 2 of France on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

ClermontParis FC18:00

Clermont - Paris FC

Clermont are playing Paris FC at the Ligue 2 of France on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Gazelec AjaccioSochaux18:00

Gazelec Ajaccio - Sochaux

Gazelec Ajaccio are playing Sochaux at the Ligue 2 of France on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

GrenobleBeziers18:00

Grenoble - Beziers

Grenoble are playing Beziers at the Ligue 2 of France on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

NancyAjaccio18:00

Nancy - Ajaccio

Nancy are playing Ajaccio at the Ligue 2 of France on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

OrleansTroyes18:00

Orleans - Troyes

Orleans are playing Troyes at the Ligue 2 of France on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Red StarMetz18:00

Red Star - Metz

Red Star are playing Metz at the Ligue 2 of France on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

ValenciennesNiort18:00

Valenciennes - Niort

Valenciennes are playing Niort at the Ligue 2 of France on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

IngolstadtDynamo Dresden16:30

Ingolstadt - Dynamo Dresden

Ingolstadt are playing Dynamo Dresden at the 2. Bundesliga of Germany on April 26. The match will kick off 16:30 UTC.

KolnDarmstadt16:30

Koln - Darmstadt

Koln are playing Darmstadt at the 2. Bundesliga of Germany on April 26. The match will kick off 16:30 UTC.

Sonnenhof GrosaspachHallescher FC17:00

Sonnenhof Grosaspach - Hallescher FC

Sonnenhof Grosaspach are playing Hallescher FC at the 3. Liga of Germany on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

ValurVikingur R.20:00

Valur - Vikingur R.

Valur are playing Vikingur R. at the Premier League of Iceland on April 26. The match will kick off 20:00 UTC.

BeneventoCosenza19:00

Benevento - Cosenza

Benevento are playing Cosenza at the Serie B of Italy on April 26. The match will kick off 19:00 UTC.

Zaglebie LJagiellonia16:00

Zaglebie L - Jagiellonia

Zaglebie L are playing Jagiellonia at the Orange Ekstraklasa, Championship Round of Poland on April 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Piast GliwiceCracovia18:30

Piast Gliwice - Cracovia

Piast Gliwice are playing Cracovia at the Orange Ekstraklasa, Championship Round of Poland on April 26. The match will kick off 18:30 UTC.

Concordia ChiajnaGaz Metan Medias18:00

Concordia Chiajna - Gaz Metan Medias

Concordia Chiajna are playing Gaz Metan Medias at the Liga 1, Relegation round of Romania on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

NitraPodbrezova16:30

Nitra - Podbrezova

Nitra are playing Podbrezova at the Super Liga, Relegation round of Slovakia on April 26. The match will kick off 16:30 UTC.

NumanciaDeportivo19:00

Numancia - Deportivo

Numancia are playing Deportivo at the Segunda Division of Spain on April 26. The match will kick off 19:00 UTC.

OrgryteVasteras17:00

Orgryte - Vasteras

Orgryte are playing Vasteras at the Superettan of Sweden on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Istanbul BasaksehirGoztepe17:30

Istanbul Basaksehir - Goztepe

Istanbul Basaksehir are playing Goztepe at the Super Lig of Turkey on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

Guangzou R FShenzhen FC11:35

Guangzou R F - Shenzhen FC

Guangzou R F are playing Shenzhen FC at the Super League of China on April 26. The match will kick off 11:35 UTC.

Cerezo OsakaOita Trinita05:00

Cerezo Osaka - Oita Trinita

Cerezo Osaka are playing Oita Trinita at the J-League of Japan on April 27. The match will kick off 05:00 UTC.

Avispa FukuokaMontedio Yamagata03:00

Avispa Fukuoka - Montedio Yamagata

Avispa Fukuoka are playing Montedio Yamagata at the J-League 2 of Japan on April 27. The match will kick off 03:00 UTC.

V-Varen NagasakiKagoshima United05:00

V-Varen Nagasaki - Kagoshima United

V-Varen Nagasaki are playing Kagoshima United at the J-League 2 of Japan on April 27. The match will kick off 05:00 UTC.

Pohang SteelersSuwon Bluewings10:30

Pohang Steelers - Suwon Bluewings

Pohang Steelers are playing Suwon Bluewings at the K-League 1 of Korea Republic on April 26. The match will kick off 10:30 UTC.

Jeju UnitedSangju Sangmu05:00

Jeju United - Sangju Sangmu

Jeju United are playing Sangju Sangmu at the K-League 1 of Korea Republic on April 27. The match will kick off 05:00 UTC.

Gangwon FCDaegu FC07:00

Gangwon FC - Daegu FC

Gangwon FC are playing Daegu FC at the K-League 1 of Korea Republic on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Jeonnam DragonsBusan I Park06:00

Jeonnam Dragons - Busan I Park

Jeonnam Dragons are playing Busan I Park at the K-League 2 of Korea Republic on April 27. The match will kick off 06:00 UTC.

Seoul E-LandBucheon 199506:00

Seoul E-Land - Bucheon 1995

Seoul E-Land are playing Bucheon 1995 at the K-League 2 of Korea Republic on April 27. The match will kick off 06:00 UTC.

Dinamo SamarkandNavbahor Namangan12:30

Dinamo Samarkand - Navbahor Namangan

Dinamo Samarkand are playing Navbahor Namangan at the PFL of Uzbekistan on April 26. The match will kick off 12:30 UTC.

BuxoroBunyodkor14:35

Buxoro - Bunyodkor

Buxoro are playing Bunyodkor at the PFL of Uzbekistan on April 26. The match will kick off 14:35 UTC.

Nasaf QarshiOlmaliq FK14:35

Nasaf Qarshi - Olmaliq FK

Nasaf Qarshi are playing Olmaliq FK at the PFL of Uzbekistan on April 26. The match will kick off 14:35 UTC.

WAC CasablancaMamelodi Sundowns19:00

WAC Casablanca - Mamelodi Sundowns

WAC Casablanca are playing Mamelodi Sundowns at the Playoffs of Caf Champions League on April 26. The match will kick off 19:00 UTC.

Chippa UnitedFC Cape Town18:00

Chippa United - FC Cape Town

Chippa United are playing FC Cape Town at the Premier League of South Africa on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

PueblaTigres00:00

Puebla - Tigres

Puebla are playing Tigres at the Clausura of Mexico on April 27. The match will kick off 00:00 UTC.

MoreliaTijuana02:00

Morelia - Tijuana

Morelia are playing Tijuana at the Clausura of Mexico on April 27. The match will kick off 02:00 UTC.

Brasil de PelotasBragantino22:15

Brasil de Pelotas - Bragantino

Brasil de Pelotas are playing Bragantino at the Serie B of Brasil on April 26. The match will kick off 22:15 UTC.

Operario PRAmerica MG22:15

Operario PR - America MG

Operario PR are playing America MG at the Serie B of Brasil on April 26. The match will kick off 22:15 UTC.

Sao BentoAtletico GO00:30

Sao Bento - Atletico GO

Sao Bento are playing Atletico GO at the Serie B of Brasil on April 27. The match will kick off 00:30 UTC.

Sport RecifeOeste00:30

Sport Recife - Oeste

Sport Recife are playing Oeste at the Serie B of Brasil on April 27. The match will kick off 00:30 UTC.

Colo ColoAntofagasta00:30

Colo Colo - Antofagasta

Colo Colo are playing Antofagasta at the Primera Division of Chile on April 27. The match will kick off 00:30 UTC.

Generali DiazGuarani A23:30

Generali Diaz - Guarani A

Generali Diaz are playing Guarani A at the Apertura of Paraguay on April 26. The match will kick off 23:30 UTC.

Academia CantolaoUTC Cajamarca22:45

Academia Cantolao - UTC Cajamarca

Academia Cantolao are playing UTC Cajamarca at the Primera Division, Apertura of Peru on April 26. The match will kick off 22:45 UTC.

Sport BoysMolinos El Pirata01:00

Sport Boys - Molinos El Pirata

Sport Boys are playing Molinos El Pirata at the Primera Division, Apertura of Peru on April 27. The match will kick off 01:00 UTC.

Melbourne CityCentral Coast Mariners09:50

Melbourne City - Central Coast Mariners

Melbourne City are playing Central Coast Mariners at the A-League of Australia on April 26. The match will kick off 09:50 UTC.

Enosis Paralimni3 - 1Onisillos73'

Enosis Paralimni - Onisillos

Enosis Paralimni are playing Onisillos at the Club Friendlies of International on April 26. The match kicked off 08:00 UTC. It's the second half and Enosis Paralimni is winning 3-1.

GrIFKHIFK15:00

GrIFK - HIFK

GrIFK are playing HIFK at the Club Friendlies of International on April 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Kyrgyzstan U-19 WBangladesh U-19 W12:00

Kyrgyzstan U-19 W - Bangladesh U-19 W

Kyrgyzstan U-19 W are playing Bangladesh U-19 W at the Friendlies - Woman of International on April 26. The match will kick off 12:00 UTC.

AraratArarat-Armenia12:00

Ararat - Ararat-Armenia

Ararat are playing Ararat-Armenia at the Premier League of Armenia on April 26. The match will kick off 12:00 UTC.

AllerheiligenBad Gleichenberg17:00

Allerheiligen - Bad Gleichenberg

Allerheiligen are playing Bad Gleichenberg at the Regionalliga, Mitte of Austria on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

FC WelsSturm-217:00

FC Wels - Sturm-2

FC Wels are playing Sturm-2 at the Regionalliga, Mitte of Austria on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

GleisdorfDeutschlandsberger17:00

Gleisdorf - Deutschlandsberger

Gleisdorf are playing Deutschlandsberger at the Regionalliga, Mitte of Austria on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

KalsdorfLendorf17:00

Kalsdorf - Lendorf

Kalsdorf are playing Lendorf at the Regionalliga, Mitte of Austria on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Union VolkermarktHertha Wels17:00

Union Volkermarkt - Hertha Wels

Union Volkermarkt are playing Hertha Wels at the Regionalliga, Mitte of Austria on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

VolkermarktGrazer AK17:00

Volkermarkt - Grazer AK

Volkermarkt are playing Grazer AK at the Regionalliga, Mitte of Austria on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

WeizStadl-Paura17:00

Weiz - Stadl-Paura

Weiz are playing Stadl-Paura at the Regionalliga, Mitte of Austria on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

ReichenauSchwaz16:30

Reichenau - Schwaz

Reichenau are playing Schwaz at the Regionalliga, West of Austria on April 26. The match will kick off 16:30 UTC.

SeekirchenBischofshofen17:00

Seekirchen - Bischofshofen

Seekirchen are playing Bischofshofen at the Regionalliga, West of Austria on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Altach-2Anif-Salzburg-217:15

Altach-2 - Anif-Salzburg-2

Altach-2 are playing Anif-Salzburg-2 at the Regionalliga, West of Austria on April 26. The match will kick off 17:15 UTC.

ParndorfStadlau17:00

Parndorf - Stadlau

Parndorf are playing Stadlau at the Regionalliga, Ost of Austria on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Rapid-2Traiskirchen17:00

Rapid-2 - Traiskirchen

Rapid-2 are playing Traiskirchen at the Regionalliga, Ost of Austria on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

EbreichsdorfBruck-Leitha17:30

Ebreichsdorf - Bruck-Leitha

Ebreichsdorf are playing Bruck-Leitha at the Regionalliga, Ost of Austria on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

MannsdorfMattersburg-217:30

Mannsdorf - Mattersburg-2

Mannsdorf are playing Mattersburg-2 at the Regionalliga, Ost of Austria on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

SchwechatLeobendorf17:30

Schwechat - Leobendorf

Schwechat are playing Leobendorf at the Regionalliga, Ost of Austria on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

RGUOR WBOTSOR W10:00

RGUOR W - BOTSOR W

RGUOR W are playing BOTSOR W at the Premier League - Women of Belarus on April 26. The match will kick off 10:00 UTC.

Neman WSlavyanka W11:00

Neman W - Slavyanka W

Neman W are playing Slavyanka W at the Premier League - Women of Belarus on April 26. The match will kick off 11:00 UTC.

Charleroi U-21Mouscron U-2117:30

Charleroi U-21 - Mouscron U-21

Charleroi U-21 are playing Mouscron U-21 at the Pro League reserve, Relegation Group of Belgium on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

Oud-HeverleeLommel United18:30

Oud-Heverlee - Lommel United

Oud-Heverlee are playing Lommel United at the First Division B, Relegation Group of Belgium on April 26. The match will kick off 18:30 UTC.

RoeselareTubize18:30

Roeselare - Tubize

Roeselare are playing Tubize at the First Division B, Relegation Group of Belgium on April 26. The match will kick off 18:30 UTC.

Anderlecht WStandard W18:00

Anderlecht W - Standard W

Anderlecht W are playing Standard W at the Super League, Championship Round - Women of Belgium on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Gent WGenk W18:30

Gent W - Genk W

Gent W are playing Genk W at the Super League, Championship Round - Women of Belgium on April 26. The match will kick off 18:30 UTC.

Arda KardzhaliDobrudzha14:00

Arda Kardzhali - Dobrudzha

Arda Kardzhali are playing Dobrudzha at the B PFG of Bulgaria on April 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Kariana ErdenMontana14:00

Kariana Erden - Montana

Kariana Erden are playing Montana at the B PFG of Bulgaria on April 26. The match will kick off 14:00 UTC.

LovechLokomotiv Sofia14:00

Lovech - Lokomotiv Sofia

Lovech are playing Lokomotiv Sofia at the B PFG of Bulgaria on April 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Hrvatski DragovoljacHajduk-215:00

Hrvatski Dragovoljac - Hajduk-2

Hrvatski Dragovoljac are playing Hajduk-2 at the 2 HNL of Croatia on April 26. The match will kick off 15:00 UTC.

SesveteLucko15:00

Sesvete - Lucko

Sesvete are playing Lucko at the 2 HNL of Croatia on April 26. The match will kick off 15:00 UTC.

MedjimurjeKustosija18:00

Medjimurje - Kustosija

Medjimurje are playing Kustosija at the 2 HNL of Croatia on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Boleslav U-190 - 0Sparta Prague U-1931'

Boleslav U-19 - Sparta Prague U-19

Boleslav U-19 are playing Sparta Prague U-19 at the 1. Liga U-19 of Czech Republic on April 26. The match kicked off 09:00 UTC. It's the first half and the score is 0 - 0.

Frydek MistekValasske Mezirici15:00

Frydek Mistek - Valasske Mezirici

Frydek Mistek are playing Valasske Mezirici at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on April 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Velke MeziriciHodonin-Sardice15:00

Velke Mezirici - Hodonin-Sardice

Velke Mezirici are playing Hodonin-Sardice at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on April 26. The match will kick off 15:00 UTC.

VrchovinaLisen15:00

Vrchovina - Lisen

Vrchovina are playing Lisen at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on April 26. The match will kick off 15:00 UTC.

HanackaOdra Petrkovice16:00

Hanacka - Odra Petrkovice

Hanacka are playing Odra Petrkovice at the 3. liga, MSFL of Czech Republic on April 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Arsenal U-23Leicester City U-2318:00

Arsenal U-23 - Leicester City U-23

Arsenal U-23 are playing Leicester City U-23 at the Premier League 2, Divison 1 of England on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Fulham U-23Norwich U-2318:00

Fulham U-23 - Norwich U-23

Fulham U-23 are playing Norwich U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Manchester Utd U-23Wolves U-2318:00

Manchester Utd U-23 - Wolves U-23

Manchester Utd U-23 are playing Wolves U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Stoke City U-23Reading U-2318:00

Stoke City U-23 - Reading U-23

Stoke City U-23 are playing Reading U-23 at the Premier League 2, Divison 2 of England on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

LIF VikingurB36 Torshavn17:00

LIF Vikingur - B36 Torshavn

LIF Vikingur are playing B36 Torshavn at the Meistaradeildin of Faroe Islands on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

AvranchesDrancy18:00

Avranches - Drancy

Avranches are playing Drancy at the National 1 of France on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Wolfsburg-2St. Pauli-217:00

Wolfsburg-2 - St. Pauli-2

Wolfsburg-2 are playing St. Pauli-2 at the Regionalliga Nord of Germany on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

LubeckDrochtersen17:30

Lubeck - Drochtersen

Lubeck are playing Drochtersen at the Regionalliga Nord of Germany on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

ElversbergSteinbach17:00

Elversberg - Steinbach

Elversberg are playing Steinbach at the Regionalliga Sudwest of Germany on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

SV LippstadtViktoria Koln16:00

SV Lippstadt - Viktoria Koln

SV Lippstadt are playing Viktoria Koln at the Regionalliga West of Germany on April 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Bonner SCBorussia M-217:30

Bonner SC - Borussia M-2

Bonner SC are playing Borussia M-2 at the Regionalliga West of Germany on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

Bayern-2Heimstetten17:00

Bayern-2 - Heimstetten

Bayern-2 are playing Heimstetten at the Regionalliga Bayern of Germany on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

IllertissenBuchbach17:00

Illertissen - Buchbach

Illertissen are playing Buchbach at the Regionalliga Bayern of Germany on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Union FurstenwaldeBFC Dynamo16:00

Union Furstenwalde - BFC Dynamo

Union Furstenwalde are playing BFC Dynamo at the Regionalliga Nordost of Germany on April 26. The match will kick off 16:00 UTC.

AltglienickeBabelsberg 0316:30

Altglienicke - Babelsberg 03

Altglienicke are playing Babelsberg 03 at the Regionalliga Nordost of Germany on April 26. The match will kick off 16:30 UTC.

Werder U-19RB Leipzig U-1914:00

Werder U-19 - RB Leipzig U-19

Werder U-19 are playing RB Leipzig U-19 at the U-19 Bundesliga, Nord-Nordost of Germany on April 26. The match will kick off 14:00 UTC.

SeligenportenEltersdorf16:30

Seligenporten - Eltersdorf

Seligenporten are playing Eltersdorf at the Oberliga, Bayern Nord of Germany on April 26. The match will kick off 16:30 UTC.

Curslack NeuengammeOsdorf17:00

Curslack Neuengamme - Osdorf

Curslack Neuengamme are playing Osdorf at the Oberliga, Hamburg of Germany on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Barmbek-UhlenhorstConcordia Hamburg17:30

Barmbek-Uhlenhorst - Concordia Hamburg

Barmbek-Uhlenhorst are playing Concordia Hamburg at the Oberliga, Hamburg of Germany on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

Germania FriedrichstalNottingen16:00

Germania Friedrichstal - Nottingen

Germania Friedrichstal are playing Nottingen at the Oberliga, Baden-Wurttemberg of Germany on April 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Brinkumer SVWerder-317:00

Brinkumer SV - Werder-3

Brinkumer SV are playing Werder-3 at the Oberliga, Bremen of Germany on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

OberneulandHastedt17:30

Oberneuland - Hastedt

Oberneuland are playing Hastedt at the Oberliga, Bremen of Germany on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

CloppenburgAtlas Delmenhorst17:30

Cloppenburg - Atlas Delmenhorst

Cloppenburg are playing Atlas Delmenhorst at the Oberliga, Niedersachsen of Germany on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

Malchower SVAnker Wismar17:30

Malchower SV - Anker Wismar

Malchower SV are playing Anker Wismar at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

Tennis BorussiaBSC Sud17:30

Tennis Borussia - BSC Sud

Tennis Borussia are playing BSC Sud at the Oberliga, Nordost-Nord of Germany on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

Wacker Nordhausen-2Wismut Gera17:00

Wacker Nordhausen-2 - Wismut Gera

Wacker Nordhausen-2 are playing Wismut Gera at the Oberliga, Nordost-Sud of Germany on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Engers 07Schott Mainz17:00

Engers 07 - Schott Mainz

Engers 07 are playing Schott Mainz at the Oberliga, Rheinland-Pfalz/Saar of Germany on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

LynxLincoln18:30

Lynx - Lincoln

Lynx are playing Lincoln at the Premier Division of Gibraltar on April 26. The match will kick off 18:30 UTC.

BohemiansWaterford18:45

Bohemians - Waterford

Bohemians are playing Waterford at the Premier Division of Ireland on April 26. The match will kick off 18:45 UTC.

Derry CityCork City18:45

Derry City - Cork City

Derry City are playing Cork City at the Premier Division of Ireland on April 26. The match will kick off 18:45 UTC.

Sligo RoversFinn Harps18:45

Sligo Rovers - Finn Harps

Sligo Rovers are playing Finn Harps at the Premier Division of Ireland on April 26. The match will kick off 18:45 UTC.

St Patrick'sUCD18:45

St Patrick's - UCD

St Patrick's are playing UCD at the Premier Division of Ireland on April 26. The match will kick off 18:45 UTC.

DundalkShamrock19:00

Dundalk - Shamrock

Dundalk are playing Shamrock at the Premier Division of Ireland on April 26. The match will kick off 19:00 UTC.

BrayCabinteely18:45

Bray - Cabinteely

Bray are playing Cabinteely at the 1 division of Ireland on April 26. The match will kick off 18:45 UTC.

ShelbourneGalway18:45

Shelbourne - Galway

Shelbourne are playing Galway at the 1 division of Ireland on April 26. The match will kick off 18:45 UTC.

Wexford YouthsAthlone Town18:45

Wexford Youths - Athlone Town

Wexford Youths are playing Athlone Town at the 1 division of Ireland on April 26. The match will kick off 18:45 UTC.

Empoli U-19Roma U-1913:00

Empoli U-19 - Roma U-19

Empoli U-19 are playing Roma U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Fiorentina U-19Juventus U-1915:00

Fiorentina U-19 - Juventus U-19

Fiorentina U-19 are playing Juventus U-19 at the Campionato Nacionale Primavera 1 of Italy on April 26. The match will kick off 15:00 UTC.

PetangeFC Racing Union18:00

Petange - FC Racing Union

Petange are playing FC Racing Union at the Fortis League of Luxembourg on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Tarxien RainbowsFloriana FC16:00

Tarxien Rainbows - Floriana FC

Tarxien Rainbows are playing Floriana FC at the Premier Division of Malta on April 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Birkirkara FCSenglea Athletic18:00

Birkirkara FC - Senglea Athletic

Birkirkara FC are playing Senglea Athletic at the Premier Division of Malta on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Qormi FCMosta18:00

Qormi FC - Mosta

Qormi FC are playing Mosta at the Premier Division of Malta on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

St. AndrewsGzira United18:00

St. Andrews - Gzira United

St. Andrews are playing Gzira United at the Premier Division of Malta on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

SirensSwieqi United16:00

Sirens - Swieqi United

Sirens are playing Swieqi United at the Division 1 of Malta on April 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Pembroke AthletaZebbug Rangers18:15

Pembroke Athleta - Zebbug Rangers

Pembroke Athleta are playing Zebbug Rangers at the Division 1 of Malta on April 26. The match will kick off 18:15 UTC.

Codru LozovaZimbru13:30

Codru Lozova - Zimbru

Codru Lozova are playing Zimbru at the Divizia Nationala of Moldova on April 26. The match will kick off 13:30 UTC.

PetrocubSherif15:30

Petrocub - Sherif

Petrocub are playing Sherif at the Divizia Nationala of Moldova on April 26. The match will kick off 15:30 UTC.

CahulDacia-Buiucani14:00

Cahul - Dacia-Buiucani

Cahul are playing Dacia-Buiucani at the Divizia A of Moldova on April 26. The match will kick off 14:00 UTC.

SingereiSpartanii Selemet14:00

Singerei - Spartanii Selemet

Singerei are playing Spartanii Selemet at the Divizia A of Moldova on April 26. The match will kick off 14:00 UTC.

SiretiTighina14:00

Sireti - Tighina

Sireti are playing Tighina at the Divizia A of Moldova on April 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Almere City FCPSV-218:00

Almere City FC - PSV-2

Almere City FC are playing PSV-2 at the Eerste Divisie of Netherlands on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Cambuur LeeuwardenMVV Maastricht18:00

Cambuur Leeuwarden - MVV Maastricht

Cambuur Leeuwarden are playing MVV Maastricht at the Eerste Divisie of Netherlands on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

EindhovenAZ-218:00

Eindhoven - AZ-2

Eindhoven are playing AZ-2 at the Eerste Divisie of Netherlands on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

FC OssDordrecht 9018:00

FC Oss - Dordrecht 90

FC Oss are playing Dordrecht 90 at the Eerste Divisie of Netherlands on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Go Ahead EaglesRKC18:00

Go Ahead Eagles - RKC

Go Ahead Eagles are playing RKC at the Eerste Divisie of Netherlands on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

NECTwente18:00

NEC - Twente

NEC are playing Twente at the Eerste Divisie of Netherlands on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

RodaDen Bosch18:00

Roda - Den Bosch

Roda are playing Den Bosch at the Eerste Divisie of Netherlands on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Sparta RotterdamAjax-218:00

Sparta Rotterdam - Ajax-2

Sparta Rotterdam are playing Ajax-2 at the Eerste Divisie of Netherlands on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

TelstarVolendam18:00

Telstar - Volendam

Telstar are playing Volendam at the Eerste Divisie of Netherlands on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Utrecht-2Helmond Sport18:00

Utrecht-2 - Helmond Sport

Utrecht-2 are playing Helmond Sport at the Eerste Divisie of Netherlands on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Ajax WADO Den Haag W17:30

Ajax W - ADO Den Haag W

Ajax W are playing ADO Den Haag W at the Eredivisie, Championship round - Women of Netherlands on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

PSV WTwente W17:30

PSV W - Twente W

PSV W are playing Twente W at the Eredivisie, Championship round - Women of Netherlands on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

Achilles 29 WVV Alkmaar W17:30

Achilles 29 W - VV Alkmaar W

Achilles 29 W are playing VV Alkmaar W at the Eredivisie, Lower round - Women of Netherlands on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

Heerenveen WBarendrecht W17:30

Heerenveen W - Barendrecht W

Heerenveen W are playing Barendrecht W at the Eredivisie, Lower round - Women of Netherlands on April 26. The match will kick off 17:30 UTC.

Aalesund-2Spjelkavik17:00

Aalesund-2 - Spjelkavik

Aalesund-2 are playing Spjelkavik at the 3. Division, Group 1 of Norway on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

FlekkeroyVindbjart16:30

Flekkeroy - Vindbjart

Flekkeroy are playing Vindbjart at the 3. Division, Group 3 of Norway on April 26. The match will kick off 16:30 UTC.

OliveirenseSC Farense18:00

Oliveirense - SC Farense

Oliveirense are playing SC Farense at the Segunda Liga of Portugal on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Aerostar Bacau7 - 0Braila80'

Aerostar Bacau - Braila

Aerostar Bacau are playing Braila at the Liga 2 of Romania on April 26. The match kicked off 08:00 UTC. It's the second half and Aerostar Bacau is winning 7-0.

Energeticianul1 - 2UTA Arad82'

Energeticianul - UTA Arad

Energeticianul are playing UTA Arad at the Liga 2 of Romania on April 26. The match kicked off 08:00 UTC. It's the second half and UTA Arad is winning 1-2.

Luceafarul Oradea2 - 2Mioveni82'

Luceafarul Oradea - Mioveni

Luceafarul Oradea are playing Mioveni at the Liga 2 of Romania on April 26. The match kicked off 08:00 UTC. It's the second half and the score is 2 - 2.

Metaloglobus0 - 0Sportul Snagov79'

Metaloglobus - Sportul Snagov

Metaloglobus are playing Sportul Snagov at the Liga 2 of Romania on April 26. The match kicked off 08:00 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Pandurii3 - 0Balotesti81'

Pandurii - Balotesti

Pandurii are playing Balotesti at the Liga 2 of Romania on April 26. The match kicked off 08:00 UTC. It's the second half and Pandurii is winning 3-0.

Universitatea ClujRipensia Timisoara15:30

Universitatea Cluj - Ripensia Timisoara

Universitatea Cluj are playing Ripensia Timisoara at the Liga 2 of Romania on April 26. The match will kick off 15:30 UTC.

ASU Poli TimisoaraACS Poli Timisoara16:00

ASU Poli Timisoara - ACS Poli Timisoara

ASU Poli Timisoara are playing ACS Poli Timisoara at the Liga 2 of Romania on April 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Dinamo-DAkhmat-D14:30

Dinamo-D - Akhmat-D

Dinamo-D are playing Akhmat-D at the Premier-Liga Reserves of Russia on April 26. The match will kick off 14:30 UTC.

Pskov-747Chertanovo-215:00

Pskov-747 - Chertanovo-2

Pskov-747 are playing Chertanovo-2 at the PFL, Zapad of Russia on April 26. The match will kick off 15:00 UTC.

Khimki-2Sokol10:00

Khimki-2 - Sokol

Khimki-2 are playing Sokol at the PFL, Center of Russia on April 26. The match will kick off 10:00 UTC.

SaturnDynamo Br16:00

Saturn - Dynamo Br

Saturn are playing Dynamo Br at the PFL, Center of Russia on April 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Yenisey WCSKA W12:00

Yenisey W - CSKA W

Yenisey W are playing CSKA W at the Supreme Divison - Women of Russia on April 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Chertanovo WKubanochka W13:00

Chertanovo W - Kubanochka W

Chertanovo W are playing Kubanochka W at the Supreme Divison - Women of Russia on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Zvezda WTorpedo Izhevsk W14:00

Zvezda W - Torpedo Izhevsk W

Zvezda W are playing Torpedo Izhevsk W at the Supreme Divison - Women of Russia on April 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Lokomotiv WRyazan W16:00

Lokomotiv W - Ryazan W

Lokomotiv W are playing Ryazan W at the Supreme Divison - Women of Russia on April 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Ross CountyQueen of the South18:05

Ross County - Queen of the South

Ross County are playing Queen of the South at the Championship of Scotland on April 26. The match will kick off 18:05 UTC.

RCP ValverdenoCD Coria19:00

RCP Valverdeno - CD Coria

RCP Valverdeno are playing CD Coria at the Tercera Division, Group 14 of Spain on April 26. The match will kick off 19:00 UTC.

MutilveraSan Juan18:30

Mutilvera - San Juan

Mutilvera are playing San Juan at the Tercera Division, Group 15 of Spain on April 26. The match will kick off 18:30 UTC.

TrollhattanUtsiktens17:00

Trollhattan - Utsiktens

Trollhattan are playing Utsiktens at the Division 1, Sodra of Sweden on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

SylviaNykoping17:00

Sylvia - Nykoping

Sylvia are playing Nykoping at the Division 1, Norra of Sweden on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

IFK TidaholmOrebro Syrianska16:45

IFK Tidaholm - Orebro Syrianska

IFK Tidaholm are playing Orebro Syrianska at the Division 2, Norra Gotaland of Sweden on April 26. The match will kick off 16:45 UTC.

LausanneWinterthur18:00

Lausanne - Winterthur

Lausanne are playing Winterthur at the Challenge League of Switzerland on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Istanbul Basaksehir U-21Goztepe U-2110:00

Istanbul Basaksehir U-21 - Goztepe U-21

Istanbul Basaksehir U-21 are playing Goztepe U-21 at the Super Lig U-21 of Turkey on April 26. The match will kick off 10:00 UTC.

Hoffenheim U-19Porto U-1912:00

Hoffenheim U-19 - Porto U-19

Hoffenheim U-19 are playing Porto U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on April 26. The match will kick off 12:00 UTC.

Barcelona U-19Chelsea U-1916:00

Barcelona U-19 - Chelsea U-19

Barcelona U-19 are playing Chelsea U-19 at the Play-offs of Uefa Youth League on April 26. The match will kick off 16:00 UTC.

AvanhardObolon-Brovar10:30

Avanhard - Obolon-Brovar

Avanhard are playing Obolon-Brovar at the Persha Liga of Ukraine on April 26. The match will kick off 10:30 UTC.

Hirnyk-SportRukh Vynnyky13:00

Hirnyk-Sport - Rukh Vynnyky

Hirnyk-Sport are playing Rukh Vynnyky at the Persha Liga of Ukraine on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

MetallistKolos Kovalivka16:00

Metallist - Kolos Kovalivka

Metallist are playing Kolos Kovalivka at the Persha Liga of Ukraine on April 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Bala TownCaernarfon18:45

Bala Town - Caernarfon

Bala Town are playing Caernarfon at the Premier League, Championship Round of Wales on April 26. The match will kick off 18:45 UTC.

Barry TownNewtown18:45

Barry Town - Newtown

Barry Town are playing Newtown at the Premier League, Championship Round of Wales on April 26. The match will kick off 18:45 UTC.

TNSConnah's QN18:45

TNS - Connah's QN

TNS are playing Connah's QN at the Premier League, Championship Round of Wales on April 26. The match will kick off 18:45 UTC.

Cardiff MULlanelli18:45

Cardiff MU - Llanelli

Cardiff MU are playing Llanelli at the Premier League, Relegation Round of Wales on April 26. The match will kick off 18:45 UTC.

CarmarthenAberystwyth18:45

Carmarthen - Aberystwyth

Carmarthen are playing Aberystwyth at the Premier League, Relegation Round of Wales on April 26. The match will kick off 18:45 UTC.

LlandudnoCefn Druids18:45

Llandudno - Cefn Druids

Llandudno are playing Cefn Druids at the Premier League, Relegation Round of Wales on April 26. The match will kick off 18:45 UTC.

BudaiyaManama15:45

Budaiya - Manama

Budaiya are playing Manama at the Premier League of Bahrain on April 26. The match will kick off 15:45 UTC.

Baoding Yingli YitongTaizhou Yuanda07:00

Baoding Yingli Yitong - Taizhou Yuanda

Baoding Yingli Yitong are playing Taizhou Yuanda at the League 2 of China on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Hangzhou WuyueFujian Tianxin07:00

Hangzhou Wuyue - Fujian Tianxin

Hangzhou Wuyue are playing Fujian Tianxin at the League 2 of China on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Hubei Chufeng HeliJiangxi Liansheng07:00

Hubei Chufeng Heli - Jiangxi Liansheng

Hubei Chufeng Heli are playing Jiangxi Liansheng at the League 2 of China on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Jiangsu YanchengDalian Chanjoy07:00

Jiangsu Yancheng - Dalian Chanjoy

Jiangsu Yancheng are playing Dalian Chanjoy at the League 2 of China on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

LhasaWuhan Three Towns07:00

Lhasa - Wuhan Three Towns

Lhasa are playing Wuhan Three Towns at the League 2 of China on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Nanjing ShayeGuangxi Baoyun07:00

Nanjing Shaye - Guangxi Baoyun

Nanjing Shaye are playing Guangxi Baoyun at the League 2 of China on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Qingdao Red LionsHebei Elite07:00

Qingdao Red Lions - Hebei Elite

Qingdao Red Lions are playing Hebei Elite at the League 2 of China on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Shanxi XinduYinchuan Helanshan07:00

Shanxi Xindu - Yinchuan Helanshan

Shanxi Xindu are playing Yinchuan Helanshan at the League 2 of China on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Shenzhen PengchengHunan Billows07:00

Shenzhen Pengcheng - Hunan Billows

Shenzhen Pengcheng are playing Hunan Billows at the League 2 of China on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Bali United0 - 0Persija49'

Bali United - Persija

Bali United are playing Persija at the Nacional cup of Indonesia on April 26. The match kicked off 08:30 UTC. It's the second half and the score is 0 - 0.

Sepidrood RashtFoolad13:45

Sepidrood Rasht - Foolad

Sepidrood Rasht are playing Foolad at the Gulf Pro League of Iran on April 26. The match will kick off 13:45 UTC.

Zob AhanTractor Sazi14:30

Zob Ahan - Tractor Sazi

Zob Ahan are playing Tractor Sazi at the Gulf Pro League of Iran on April 26. The match will kick off 14:30 UTC.

PersepolisSepahan15:45

Persepolis - Sepahan

Persepolis are playing Sepahan at the Gulf Pro League of Iran on April 26. The match will kick off 15:45 UTC.

Albirex Niigata WNTV Beleza W04:00

Albirex Niigata W - NTV Beleza W

Albirex Niigata W are playing NTV Beleza W at the L1 League - Women of Japan on April 27. The match will kick off 04:00 UTC.

Iga Kunoichi WParceiro Nagano W04:00

Iga Kunoichi W - Parceiro Nagano W

Iga Kunoichi W are playing Parceiro Nagano W at the L1 League - Women of Japan on April 27. The match will kick off 04:00 UTC.

Nittaidai WJEF United W04:00

Nittaidai W - JEF United W

Nittaidai W are playing JEF United W at the L1 League - Women of Japan on April 27. The match will kick off 04:00 UTC.

Nojima Stella WKobe Leonessa W04:00

Nojima Stella W - Kobe Leonessa W

Nojima Stella W are playing Kobe Leonessa W at the L1 League - Women of Japan on April 27. The match will kick off 04:00 UTC.

Vegalta Sendai WUrawa Red W04:00

Vegalta Sendai W - Urawa Red W

Vegalta Sendai W are playing Urawa Red W at the L1 League - Women of Japan on April 27. The match will kick off 04:00 UTC.

That RasAl Salt14:00

That Ras - Al Salt

That Ras are playing Al Salt at the Premier League of Jordan on April 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Al AqabaAl-Weehdat16:30

Al Aqaba - Al-Weehdat

Al Aqaba are playing Al-Weehdat at the Premier League of Jordan on April 26. The match will kick off 16:30 UTC.

Busan KyotongGyeongju KHNP06:00

Busan Kyotong - Gyeongju KHNP

Busan Kyotong are playing Gyeongju KHNP at the National League of Korea Republic on April 27. The match will kick off 06:00 UTC.

ChangwonDaejeon Korail06:00

Changwon - Daejeon Korail

Changwon are playing Daejeon Korail at the National League of Korea Republic on April 27. The match will kick off 06:00 UTC.

GangneungGimhae06:00

Gangneung - Gimhae

Gangneung are playing Gimhae at the National League of Korea Republic on April 27. The match will kick off 06:00 UTC.

Mokpo CityCheonan City06:00

Mokpo City - Cheonan City

Mokpo City are playing Cheonan City at the National League of Korea Republic on April 27. The match will kick off 06:00 UTC.

Sporting MacauTim Iec11:05

Sporting Macau - Tim Iec

Sporting Macau are playing Tim Iec at the Elite League of Macao on April 26. The match will kick off 11:05 UTC.

Felda UnitedMelaka Utd13:00

Felda United - Melaka Utd

Felda United are playing Melaka Utd at the Super League of Malaysia on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

KedahSelangor FC13:00

Kedah - Selangor FC

Kedah are playing Selangor FC at the Super League of Malaysia on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Darul Takzim-2Selangor United13:00

Darul Takzim-2 - Selangor United

Darul Takzim-2 are playing Selangor United at the Premier League of Malaysia on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Kelantan FCPulau Pinang13:00

Kelantan FC - Pulau Pinang

Kelantan FC are playing Pulau Pinang at the Premier League of Malaysia on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Al Arabi SC DohaUmm Salal SC14:15

Al Arabi SC Doha - Umm Salal SC

Al Arabi SC Doha are playing Umm Salal SC at the Emir Cup of Qatar on April 26. The match will kick off 14:15 UTC.

Al Gharrafa Club DohaAl Khor SC17:00

Al Gharrafa Club Doha - Al Khor SC

Al Gharrafa Club Doha are playing Al Khor SC at the Emir Cup of Qatar on April 26. The match will kick off 17:00 UTC.

Al Hilal RiyadhAl Taawon16:00

Al Hilal Riyadh - Al Taawon

Al Hilal Riyadh are playing Al Taawon at the King's Cup of Saudi Arabia on April 26. The match will kick off 16:00 UTC.

Herafio AleppoJabala13:00

Herafio Aleppo - Jabala

Herafio Aleppo are playing Jabala at the Premier League of Syria on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

HottinShorta13:00

Hottin - Shorta

Hottin are playing Shorta at the Premier League of Syria on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

MajdIttihad13:00

Majd - Ittihad

Majd are playing Ittihad at the Premier League of Syria on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

TaliyaNawaeir13:00

Taliya - Nawaeir

Taliya are playing Nawaeir at the Premier League of Syria on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

WahdaKarama13:00

Wahda - Karama

Wahda are playing Karama at the Premier League of Syria on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

WathbahAl Sahel13:00

Wathbah - Al Sahel

Wathbah are playing Al Sahel at the Premier League of Syria on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

SukhothaiChiangrai United13:00

Sukhothai - Chiangrai United

Sukhothai are playing Chiangrai United at the League 1 of Thailand on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Dibba Al FujairahAjman14:00

Dibba Al Fujairah - Ajman

Dibba Al Fujairah are playing Ajman at the Premier League of Uae on April 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Ittihad KalbaAl Sharjah14:00

Ittihad Kalba - Al Sharjah

Ittihad Kalba are playing Al Sharjah at the Premier League of Uae on April 26. The match will kick off 14:00 UTC.

Al Wahda FC Abu DhabiAl Fujairah14:05

Al Wahda FC Abu Dhabi - Al Fujairah

Al Wahda FC Abu Dhabi are playing Al Fujairah at the Premier League of Uae on April 26. The match will kick off 14:05 UTC.

Hai PhongBinh Duong10:00

Hai Phong - Binh Duong

Hai Phong are playing Binh Duong at the V-League of Vietnam on April 26. The match will kick off 10:00 UTC.

EsperanceMonastir13:00

Esperance - Monastir

Esperance are playing Monastir at the National cup of Tunisia on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

SfaxienGafsa13:00

Sfaxien - Gafsa

Sfaxien are playing Gafsa at the National cup of Tunisia on April 26. The match will kick off 13:00 UTC.

Universidad QMAtletico San Francisco22:00

Universidad QM - Atletico San Francisco

Universidad QM are playing Atletico San Francisco at the LDF, Apertura of Dominican Republic on April 26. The match will kick off 22:00 UTC.

Deportivo PetapaMalacateco02:00

Deportivo Petapa - Malacateco

Deportivo Petapa are playing Malacateco at the Clausura of Guatemala on April 27. The match will kick off 02:00 UTC.

Plaza AmadorArabe Unido01:00

Plaza Amador - Arabe Unido

Plaza Amador are playing Arabe Unido at the LFP, Clausura of Panama on April 27. The match will kick off 01:00 UTC.

San Francisco FCAlianza FC02:00

San Francisco FC - Alianza FC

San Francisco FC are playing Alianza FC at the LFP, Clausura of Panama on April 27. The match will kick off 02:00 UTC.

Austin BoldReal Monarchs00:30

Austin Bold - Real Monarchs

Austin Bold are playing Real Monarchs at the USL Championship of Usa on April 27. The match will kick off 00:30 UTC.

San Antonio ScorpionsTacoma Defiance00:30

San Antonio Scorpions - Tacoma Defiance

San Antonio Scorpions are playing Tacoma Defiance at the USL Championship of Usa on April 27. The match will kick off 00:30 UTC.

New Mexico UnitedPortland Timbers-201:30

New Mexico United - Portland Timbers-2

New Mexico United are playing Portland Timbers-2 at the USL Championship of Usa on April 27. The match will kick off 01:30 UTC.

FresnoOrange County02:30

Fresno - Orange County

Fresno are playing Orange County at the USL Championship of Usa on April 27. The match will kick off 02:30 UTC.

LansingToronto-223:00

Lansing - Toronto-2

Lansing are playing Toronto-2 at the USL League One of Usa on April 26. The match will kick off 23:00 UTC.

TucsonTormenta02:30

Tucson - Tormenta

Tucson are playing Tormenta at the USL League One of Usa on April 27. The match will kick off 02:30 UTC.

Talleres CordobaTucuman00:10

Talleres Cordoba - Tucuman

Talleres Cordoba are playing Tucuman at the Copa de la Superliga of Argentina on April 27. The match will kick off 00:10 UTC.

Vitoria WMinas W18:00

Vitoria W - Minas W

Vitoria W are playing Minas W at the Brasileiro - Women of Brasil on April 26. The match will kick off 18:00 UTC.

Albany CreekThe Gap10:30

Albany Creek - The Gap

Albany Creek are playing The Gap at the Brisbane Premier League of Australia on April 26. The match will kick off 10:30 UTC.

Taringa RoversCentenary Stormers07:00

Taringa Rovers - Centenary Stormers

Taringa Rovers are playing Centenary Stormers at the Brisbane Premier League of Australia on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Melbourne KnightsGreen Gully Cavaliers09:45

Melbourne Knights - Green Gully Cavaliers

Melbourne Knights are playing Green Gully Cavaliers at the NPL Victoria of Australia on April 26. The match will kick off 09:45 UTC.

Avondale HeightsOakleigh Cannons05:15

Avondale Heights - Oakleigh Cannons

Avondale Heights are playing Oakleigh Cannons at the NPL Victoria of Australia on April 27. The match will kick off 05:15 UTC.

Adelaide Blue EaglesCroydon Kings05:30

Adelaide Blue Eagles - Croydon Kings

Adelaide Blue Eagles are playing Croydon Kings at the NPL South Australia of Australia on April 27. The match will kick off 05:30 UTC.

Adelaide United U-21Adelaide Comets05:30

Adelaide United U-21 - Adelaide Comets

Adelaide United U-21 are playing Adelaide Comets at the NPL South Australia of Australia on April 27. The match will kick off 05:30 UTC.

Campbelltown CityAdelaide Olympic05:30

Campbelltown City - Adelaide Olympic

Campbelltown City are playing Adelaide Olympic at the NPL South Australia of Australia on April 27. The match will kick off 05:30 UTC.

South AdelaideWest Adelaide05:30

South Adelaide - West Adelaide

South Adelaide are playing West Adelaide at the NPL South Australia of Australia on April 27. The match will kick off 05:30 UTC.

Redlands United2 - 0Moreton Bay United31'

Redlands United - Moreton Bay United

Redlands United are playing Moreton Bay United at the NPL Queensland of Australia on April 26. The match kicked off 09:00 UTC. It's the first half and Redlands United is winning 2-0.

SWQ ThunderQueensland Lions07:00

SWQ Thunder - Queensland Lions

SWQ Thunder are playing Queensland Lions at the NPL Queensland of Australia on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

ArmadaleInglewood United07:00

Armadale - Inglewood United

Armadale are playing Inglewood United at the NPL Western Australia of Australia on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

BalcattaFloreat Athena07:00

Balcatta - Floreat Athena

Balcatta are playing Floreat Athena at the NPL Western Australia of Australia on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Bayswater CityPerth07:00

Bayswater City - Perth

Bayswater City are playing Perth at the NPL Western Australia of Australia on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Cockburn CityStirling Lions07:00

Cockburn City - Stirling Lions

Cockburn City are playing Stirling Lions at the NPL Western Australia of Australia on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

ECU JoondalupRockingham City07:00

ECU Joondalup - Rockingham City

ECU Joondalup are playing Rockingham City at the NPL Western Australia of Australia on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Perth Glory-2Sorrento FC07:00

Perth Glory-2 - Sorrento FC

Perth Glory-2 are playing Sorrento FC at the NPL Western Australia of Australia on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Sydney-2Sydney United03:00

Sydney-2 - Sydney United

Sydney-2 are playing Sydney United at the NPL New South Wales of Australia on April 27. The match will kick off 03:00 UTC.

Devonport CityLaunceston City06:30

Devonport City - Launceston City

Devonport City are playing Launceston City at the NPL Tasmania of Australia on April 27. The match will kick off 06:30 UTC.

Lake MacquarieMaitland04:30

Lake Macquarie - Maitland

Lake Macquarie are playing Maitland at the NPL Northern NSW of Australia on April 27. The match will kick off 04:30 UTC.

Newcastle Jets-2Lambton Jaffas04:30

Newcastle Jets-2 - Lambton Jaffas

Newcastle Jets-2 are playing Lambton Jaffas at the NPL Northern NSW of Australia on April 27. The match will kick off 04:30 UTC.

Broadmeadow MagicWeston Bears07:00

Broadmeadow Magic - Weston Bears

Broadmeadow Magic are playing Weston Bears at the NPL Northern NSW of Australia on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Riverina RhinosWoden Weston07:00

Riverina Rhinos - Woden Weston

Riverina Rhinos are playing Woden Weston at the NPL Capital Territory of Australia on April 27. The match will kick off 07:00 UTC.

Liechtenstein U-170 - 6Faroe Islandes U-1773'

Liechtenstein U-17 - Faroe Islandes U-17

Liechtenstein U-17 are playing Faroe Islandes U-17 at the FRIENDLIES U-17 of International on April 26. The match kicked off 08:00 UTC. It's the second half and Faroe Islandes U-17 is winning 0-6.