ScoreBat
Developer Tools
Free Video Widget
Free Video API
Free Livescore Widget
Top Leagues
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
More
All Competitions
Fixtures
Football Livescore & Live Video
Upcoming Fixtures
WORLD
INTERNATIONAL FRIENDLIES
Argentina U-16
-
Cote dIvoire U-16
Czech Republic U-16
-
Mexico U-16
France U-16
-
Saudi Arabia U-16
Japan U-16
-
Wales U-16
CHAMPIONS LEAGUE
Playoffs - Women
Barcelona W
-
SK Brann W
PSG W
-
Hacken W
UAE
Premier League
Al Nasr
-
Hatta Dubai
Emirates
-
Bani Yas
UZBEKISTAN
PFL
Dinamo Samarkand
-
Metallurg Bekobod
ARGENTINA
Liga Profesional, Round 1
Rosario Central
-
Barracas Central
Instituto
-
Argentinos Juniors
CHILE
Primera Division
Audax Italiano
-
Coquimbo Unido
OHiggins
-
Deportivo Iquiue
ECUADOR
Liga Pro, First stage
LDU-Quito
-
Imbabura
PERU
Primera Division, Apertura
Deportivo Garcilaso
-
Comerciantes Unidos
Alianza Lima
-
Los Chankas
INTERNATIONAL
Club Friendlies
HJK Helsinki
-
TPS
Orn Horten
-
Askollen
Eidsvold TF
-
Notodden
Arendal
-
Mandalskameratene
Besiktas
-
Karagumruk
Demir Grup Sivasspor
-
Sivas Belediyespor
Skeid
-
Kjelsas
MP
-
KuPS-2
ALBANIA
Division 1
Lushnja
-
Vora
AUSTRIA
Regionalliga, Tirol
SV Kematen
-
Telfs 1900
AZERBAIJAN
First Division
Karvan Evlakh
-
Difai Agsu
Qaradag Lokbatan
-
Irevan
Araz Saatli
-
Energetik FC
BELARUS
Premier League - Women
Smorgon W
-
Minsk W
Vitebsk W
-
Dinamo-BGU W
Bobruichanka W
-
Belarus U-19 W
BELARUS
Premier League Reserve
Dinamo Brest-2
-
Smorgon-2
Dnepr Mogilev-2
-
Arsenal Dzyarzhynsk-2
FC Minsk-2
-
Dinamo Minsk-2
Gomel-2
-
Neman-2
Isloch-2
-
Shakhtyor Soligorsk-2
Naftan-2
-
BATE-2
Torpedo-BelAZ-2
-
Slutsk-2
Vitebsk-2
-
Slavia-Mozyr-2
BELGIUM
Pro League reserve
Waasland U-21
-
Eupen U-21
CROATIA
1 HNL
Bijelo Brdo
-
Sesvete
Dugopolje
-
Dubrava Zagreb
CZECH REPUBLIC
1. Liga U-19
Boleslav U-19
-
Budejovice U-19
Brno U-19
-
Pardubice U-19
DENMARK
Division 2
Fremad Amager
-
Middelfart
Hellerup
-
Frederiksberg A. 2000
Aarhus Fremad
-
Skive IK
Esbjerg
-
Roskilde
AB Copenhagen
-
Nykobing
Thisted
-
Brabrand
DENMARK
Denmark Series, Group 1
Greve
-
AB Tarnby
Bronshoj
-
Gorslev
Naestved-2
-
Herlev
Sundby
-
Allerod
Tarnby FF
-
KFUM Roskilde
DENMARK
Denmark Series, Group 2
Frederikssund
-
VB 1968
Karlslunde
-
B 73 Slagelse
Ringsted
-
LSF
Skjold
-
Glostrup
DENMARK
Denmark Series, Group 3
Horsens-2
-
B 1913
Hedensted
-
Dalum
B 1909
-
OKS
Fjordager
-
Tarup-Paarup IF
Aarhus Fremad-2
-
Marienlyst
DENMARK
Denmark Series, Group 4
Hobro-2
-
Varde
Odder
-
AaB Aalborg-2
VRI
-
Viby
Norresundby
-
Kjellerup
DENMARK
Division 3
Avarta
-
Ishoj
Holbaek
-
Lyseng
Holstebro
-
Nasby
Vejgaard
-
Vanlose IF
SfB-Oure
-
VSK Arhus
Silkeborg KFUM
-
Frem
ENGLAND
NL Premier, Southern South
Walton-Hersham
-
Harrow Borough
GERMANY
Regionalliga Nord
Spelle-Venhaus
-
Eintracht Norderstedt
Weiche Flensburg
-
Drochtersen
GERMANY
Regionalliga Sudwest
Astoria Walldorf
-
Homburg
FSV Frankfurt
-
TuS Koblenz
Lehnerz
-
Steinbach
GERMANY
Regionalliga West
Oberhausen
-
Duren Merzenich
GERMANY
Regionalliga Bayern
Bayern-2
-
Schweinfurt
GERMANY
Regionalliga Nordost
Erfurt
-
Greifswalder FC
Luckenwalde
-
BFC Dynamo
GERMANY
Oberliga, Bayern Nord
Neudrossenfeld
-
Jahn Regensburg-2
GERMANY
Oberliga, Bayern Sud
Heimstetten
-
Ismaning
Kirchheimer SC
-
1860 Munchen-2
GERMANY
Oberliga, Hessen
Baunatal
-
Weidenhausen
Fernwald
-
Eintracht Stadtallendorf
Erlensee
-
Giesen
RW Walldorf
-
Bayern Alzenau
GERMANY
Oberliga, Hamburg
Niendorfer
-
Sasel
Altona 93
-
Concordia Hamburg
HEBC
-
Paloma
Halstenbek Rellingen
-
Duneberg
Harksheide
-
Turkiye Wilhelmsburg
Rugenbergen
-
Suderelbe
Victoria Hamburg
-
Buchholz
ETSV Hamburg
-
Union Tornesch
GERMANY
Oberliga, Schleswig-Holstein
Bordesholm
-
Eichede
GERMANY
Oberliga, Baden-Wurttemberg
Mutschelbach
-
Nottingen
GERMANY
Oberliga, Bremen
Aumund-Vegesack
-
Woltmershausen
GERMANY
Oberliga, Niedersachsen
Atlas Delmenhorst
-
Schwarz-Weiss Rehden
Eintracht Celle
-
Kickers Emden
Lupo-Martini
-
Schoningen
Vorsfelde
-
Germania Egestorf
GERMANY
Oberliga, Rheinland-Pfalz-Saar
Wormatia Worms
-
Quierschied
Arminia Ludwigshafen
-
Baumholder
GERMANY
Oberliga, Westfalen
Bovinghausen
-
Eintracht Rheine
Ennepetal
-
Finnentrop Bamenohl
Schermbeck
-
Vreden
Sportfreunde Lotte
-
ASC Dortmund
Victoria Clarholz
-
Turkspor Dortmund
Westfalia Rhynern
-
Gievenbeck
Siegen
-
Erkenschwick
GERMANY
Oberliga, Niederrhein
Hilden
-
Hamborn
Meerbusch
-
Buderich
Mulheimer SV 07
-
SF Baumberg
SW Essen
-
Germania Ratingen
Straelen
-
Teutonia St. Tonis
Union Nettetal
-
Uerdingen
GERMANY
Oberliga, Mittelrhein
Germania Teveren
-
Borussia Freialdenhoven
HUNGARY
U-19 League
Debrecen U-19
-
Vasas U-19
ICELAND
League cup B
KFA
-
Fjallabyggd
ISRAEL
Liga Alef, North
Hapoel Migdal Haemek
-
Tzeirei Kafr Kanna
Kiryat Yam SC
-
Hapoel Bueine
Ironi Baka El Garbiya
-
Tzeirey Taibe
ISRAEL
Liga Alef, South
Maccabi Shaarayim
-
Holon Yarmiyahu
Hapoel Kfar Shalem
-
Shimshon Tel Aviv
Shimshon Kafr Qasim
-
Agudat Sport Ashdod
ISRAEL
Liga Al, Championship round - Women
Hapoel Jerusalem W
-
ASA Tel Aviv W
Hapoel Petah Tikva W
-
Maccabi Kiryat Gat W
ISRAEL
Liga Al, Relegation round - Women
Ironi Ramat HaSharon W
-
Hapoel Raanana W
Bnot Netanya W
-
Maccabi Kishronot W
ITALY
Serie C, Group B
Carrarese
-
Perugia
Fermana
-
Rimini
Gubbio
-
Sassari Torres
Vis Pesaro
-
Lucchese
ITALY
Serie C, Group A
Calcio Padova
-
Pergolettese
SWEDEN
Division 2, Norra Gotaland
Vanersborgs IF
-
IFK Skovde
SWEDEN
Division 2, Norrland
Skelleftea
-
IFK Ostersund
Kiruna
-
Bergnasets
Boden
-
Gottne
SWEDEN
Division 2, Sodra Sveland
Sleipner
-
Nacka Iliria
SWEDEN
Division 2, Vastra Gotaland
Husqvarna
-
Qviding FIF
Landvetter
-
Vastra Frolunda
ITALY
Serie C, Group C
Catania
-
Giugliano
ITALY
Serie D, Group A
Albenga
-
Pinerolo
Alcione
-
Vogherese
Asti
-
Derthona
Borgosesia
-
Gozzano
Bra
-
Lavagnese
RG Ticino
-
P.D.H.A.E.
Vado
-
Chisola
Citta di Varese
-
Sanremese
Fezzanese
-
Alba Calcio
Ligorna
-
Chieri
ITALY
Serie D, Group B
Arconatese
-
Ciserano-Bergamo
Caldiero Terme
-
Piacenza
Calvina
-
Villa Valle
Caravaggio
-
USD Casatese
Club Milano
-
Varesina
Crema
-
Castellanzese
Legnano
-
Brusaporto
Ponte San Pietro
-
Clivense
Tritium
-
Folgore Caratese
Pro Palazzolo
-
Real Calepina
ITALY
Serie D, Group C
Adriese
-
Cjarlins Muzane
Bassano Virtus
-
Montecchio Maggiore
Luparense
-
Chions
Montebelluna
-
Atletico Castegnato
Mori Santo Stefano
-
Breno
Portogruaro
-
Mestre
ITALY
Serie D, Group D
Aglianese
-
Athletic Carpi
Borgo San Donnino
-
Pistoiese
Calcio Certaldo
-
Santangelo
Forli
-
Lentigione
Imolese
-
Fanfulla
Mezzolara
-
Ravenna
Prato
-
Sangiuliano City
Progresso
-
Corticella
Sammaurese
-
Victor San Marino
ITALY
Serie D, Group E
Cenaia
-
Livorno
Follonica Gavorrana
-
Figline
Montevarchi Calcio
-
Real Forte Querceta
Orvietana Calcio
-
Ghivizzano Borgo a Mozzano
Sansepolcro Calcio
-
Poggibonsi
Seravezza
-
Sangiovannese
Tau Altopascio
-
Sporting Trestina
San Donato Tavarnelle
-
Pianese
Grosseto
-
Ponsacco
ITALY
Serie D, Group F
Avezzano
-
LAquila
Fano
-
Atletico Ascoli
Fossombrone
-
Campobasso
Sambenedettese
-
Chieti
Sora
-
Vigor Senigallia
Tivoli
-
Roma City
United Riccione
-
Termoli
Vastogirardi
-
Matese
San Nicolo
-
Real Monterotondo
ITALY
Serie D, Group G
Cavese
-
Budoni
Atletico Uri
-
Trastevere
Boreale
-
Sarrabus Ogliastra
Cynthialbalonga
-
Ischia
Latte Dolce
-
Gladiator
Romana
-
Nocerina
San Marzano
-
Ardea
Anzio
-
Flaminia
Cassino
-
Ostia Mare
ITALY
Serie D, Group H
Barletta
-
Fidelis Andria
Bitonto
-
Gelbison
Paganese
-
Gravina
Santa Maria Cilento
-
Casarano
Gallipoli
-
Palmese
Manfredonia
-
Nardo Calcio
Matera
-
Rotonda
Citta di Fasano
-
Altamura
Angri Calcio
-
Martina
ITALY
Serie D, Group I
Fenice Amaranto
-
Akragas
Lamezia Terme
-
Castrovillari
Licata
-
Gioiese
Portici
-
Citta Di Santagata
Siracusa
-
Ragusa
Acireale
-
Vibonese Calcio
Igea Virtus
-
Afragolese
San Luca
-
Trapani
Sancataldese
-
Canicatti
POLAND
Division 2
Wisla Pulawy
-
Olimpia Elblag
Jastrzebie
-
Kotwica Kolobrzeg
Stal Stalowa Wola
-
Sandecja Nowy Sacz
POLAND
Central Youth League
Rakow U-19
-
Jagiellonia U-19
Lech U-19
-
Zaglebie L U-19
Sandecja Nowy Sacz U-19
-
Pogon Szczecin U-19
Wisla Krakow U-19
-
Legia U-19
Polonia Warszawa U-19
-
Warta Poznan U-19
POLAND
III Liga, Group 2
Unia Swarzedz
-
Vineta Wolina
POLAND
III Liga, Group 3
Sleza
-
Zielona Gora
PORTUGAL
National cup - Women
Braga W
-
Racing Power W
ROMANIA
Liga 2, Promotion Group
Hunedoara
-
FC Buzau
RUSSIA
Youth League
Ural U-19
-
CSKA U-19
KYRGYZSTAN
Top Liga
Muras United
-
Neftchi Kochkor-Ata
Aldier
-
FK Kara Balta
SLOVAKIA
2. liga
Povazska Bystrica
-
Humenne
SLOVAKIA
3. Liga, East
Lipany
-
Snina
SLOVAKIA
3. Liga, West
Dubnica
-
Castkovce
SLOVENIA
1. SZNL - Women
Krim W
-
ZNK Ljubljana W
SPAIN
Tercera RFEF, Group 1
Bouzas
-
Viveiro
Celta-3
-
Arteixo
Estradense
-
Pontevedra-2
Polvorin
-
UD Ourense
Silva SD
-
Bergantinos
Arzua
-
Somozas
Barbadas
-
Alondras
Betanzos
-
Arosa
Paiosaco
-
Sarriana
SPAIN
Tercera RFEF, Group 2
Gijon Industrial
-
Condal
Lealtad
-
Urraca
Luarca
-
Colunga
Ceares
-
Entregu
Llanes
-
Real Titanico
Praviano
-
Tuilla
SPAIN
Tercera RFEF, Group 3
Siete Villas
-
Solares
Bezana
-
Samano
Castro
-
Atletico Albericia
SPAIN
Tercera RFEF, Group 4
Basconia
-
Durango
Beasain
-
Touring
Portugalete
-
Padura
Alaves-3
-
Deusto
Aurrera de Ondarroa
-
Lagun Onak
SPAIN
Tercera RFEF, Group 5
Vilassar de Mar
-
Peralada
Reddis
-
Hospitalet
SPAIN
Tercera RFEF, Group 6
Elche-2
-
Villarreal-3
Burriana
-
Rayo Ibense
SPAIN
Tercera RFEF, Group 7
Canillas
-
Leganes-2
Trival Valderas
-
Las Rozas
Colonia Moscardo
-
Collado Villalba
Pozuelo Alarcon
-
Torrejon
Villanueva de Pardillo
-
Galapagar
SPAIN
Tercera RFEF, Group 8
Villaralbo
-
Burgos Promesas
La Virgen del Camino
-
UD Santa Marta
Laguna de Duero
-
Atletico Astorga
Mirandes-2
-
Ponferradina-2
Bembibre
-
Almazan
SPAIN
Tercera RFEF, Group 9
Huetor Tajar
-
Polideportivo Almeria
SPAIN
Tercera RFEF, Group 10
Atletico Espeleno
-
La Palma
Cabecense
-
Pozoblanco
Cartaya
-
Utrera
Ceuta-2
-
Puente Genil
SPAIN
Tercera RFEF, Group 11
Collerense
-
Poblense
Ibiza Islas Pitiusas
-
Constancia
Binissalem
-
Portmany
Llosetense
-
Alcudia
Mercadal
-
Manacor
SPAIN
Tercera RFEF, Group 12
Arucas
-
Tenerife-2
La Cuadra
-
Union Sur Yaiza
Panaderia Pulido
-
Lanzarote
Santa Ursula
-
Ibarra
Tamaraceite
-
Teror
CD Marino
-
Atletico Victoria
SPAIN
Tercera RFEF, Group 14
Castuera
-
Calamonte
Arroyo
-
Trujillo
Diocesano
-
Don Alvaro
Villafranca SP
-
Pueblonuevo
SPAIN
Tercera RFEF, Group 15
Beti Onak
-
Txantrea
Alesves
-
Ardoi
Beti Kozkor
-
Bidezarra
Cirbonero
-
Cortes
SPAIN
Tercera RFEF, Group 16
Comillas
-
Arnedo
Berceo
-
Anguiano
Calahorra-2
-
Varea
La Calzada
-
Logrones-2
Oyonesa
-
Alberite
River Ebro
-
Haro Deportivo
Tedeon
-
Racing Rioja
SPAIN
Tercera RFEF, Group 17
Calamocha
-
Binefar
Huesca-2
-
Borja
Epila
-
Cuarte Industrial
Belchite
-
Ejea
Caspe
-
Carinena
Ebro
-
Utrillas
Tamarite
-
Fuentes
Fraga
-
Illueca
SPAIN
Tercera RFEF, Group 18
Conquense
-
San Clemente
Azuqueca
-
Torrijos
Cazalegas
-
La Solana
Quintanar del Rey
-
Tarancon
Toledo
-
Calvo Sotelo
Villarrobledo CP
-
Tomelloso
Villarrubia
-
Socuellamos
Villacanas
-
Marchamalo
Huracan Balazote
-
Albacete-2
SWITZERLAND
1. Liga Promotion
Breitenrain
-
Paradiso
SWITZERLAND
1. Liga Classic, Group 1
Sion-2
-
Naters
Vevey Sports
-
Pully Football
Grand-Saconnex
-
Terre Sainte
La Sarraz-Eclepens
-
Echallens
La Chaux-de-Fonds
-
Chenois
Meyrin
-
Lausanne-2
SWITZERLAND
1. Liga Classic, Group 2
Muttenz
-
Bassecourt
Thun-2
-
Muri
Munsingen
-
Solothurn
Rotkreuz
-
Koniz
SWITZERLAND
1. Liga Classic, Group 3
Hongg
-
Kosova FC
Tuggen
-
Balzers
YF Juventus
-
Gossau
Uzwil
-
Linth
UKRAINE
Premier League, Championship round - Women
Kryvbas W
-
Vorskla W
UKRAINE
Premier League, Relegation round - Women
Mariupol W
-
Veres W
Pantery W
-
EMC Podolie W
WALES
FAW Championship, North
Denbigh Town
-
Bangor City
BAHRAIN
Second Division
Al Ittifaq Maqaba
-
Umm Al Hassam
Al Ittihad H
-
Isa Town
Buri
-
Al Tadamun Buri
CHINA
Super League - Women
Shaanxi Changan W
-
Yongchuan Chashan W
INDIA
I League
Delhi
-
Shillong Lajong
Aizawl
-
Churchill Brothers
INDONESIA
Liga 1
Persib
-
Bhayangkara
Persik Kediri
-
TIRA Persikabo
IRAQ
Super League
Erbil
-
Al Karkh
JORDAN
Premier League
Moghayer Al Sarhan
-
Al Aqaba
KOREA REPUBLIC
WK League - Women
Boeun Sangmu W
-
Incheon Red Angels W
SAUDI ARABIA
Division 1
Al Baten
-
Hajer
Al Ain FC
-
Al Jndal
Al Orubah
-
Jeddah
SAUDI ARABIA
Division 2
Mudhar
-
Al-Kawkab
SAUDI ARABIA
Youth League
Al Shabab Riyadh U-19
-
Al Fateh U-19
Al Wahda Mecca U-19
-
Al-Khaleej U-19
UZBEKISTAN
Pro League A
Buxoro
-
Xorazm Urganch
CAMEROON
Elite One, Playoffs
Gazelle FC
-
Victoria United
Stade Renard
-
Canon
Cotonsport
-
Colombe
Young Sport Academy
-
Dynamo Douala
CAMEROON
Elite One, Relegation Playoffs
Fauve Azur Elite
-
Fortuna Mfou
Les Astres
-
PWD Bamenda
UMS de Loum
-
APEJES Academy
Union Douala
-
Aigle Royal
CAMEROON
Elite Two, Promotion Round
Bafmeng United
-
Panthere
Feutcheu
-
Racing Bafoussam
CAMEROON
Elite Two, Relegation Round
Foncha
-
Rangers of Bafut
ISOHSA
-
Renaissance N
AS Fap
-
Yafoot
Leopard de Douala
-
Unisport Bafang
DR CONGO
Super Ligue, Relegation round
FC Renaissance
-
DR Congo Rangers
DJIBOUTI
Division 1
CDC Q7
-
AS Arta
Dikhil
-
ASAS
ESWATINI
Premier League
Eswatini Rangers
-
Manzini Wanderers
ETHIOPIA
Premier League
Mekelakeya
-
Welayta Dicha
Etheopia Bunna
-
Fasil Ketema
LIBERIA
First Division
Watanga
-
BEA Mountain
MAURITANIA
Premier League
Ksar
-
Entou
ASAC Concorde
-
Chemal
MOROCCO
National Cup
Kawkab Marrakech
-
HUSA Agadir
MAS Fes
-
Ittihad Tanger
SENEGAL
Ligue 1
DSC FC
-
Teungueth
Goree
-
Casa Sport
Guediawaye
-
Stade de Mbour
Linguere
-
Jamono Fatick
Ouakam
-
Generation Foot
Sonacos
-
Jaraaf
UGANDA
Premier League
Maroons
-
Express
KCCA
-
Busonga United
ZIMBABWE
Premier League
Arenel Movers
-
Herentals
CAPS United
-
Bikita Minerals
Green Fuel
-
TelOne
Manica
-
Chegutu Pirates
Platinum
-
Chicken Inn
ZPC Kariba
-
Ngezi Platinum FC
GUATEMALA
Liga Nacional, Clausura
Zacapa
-
Xelaju
Municipal
-
Coban Imperial
Achuapa
-
Club Huehueteco Xinabajul
Guastatoya
-
Coatepeque
MEXICO
Liga de Expansion, Clausura
Morelia
-
Venados
Dorados
-
Atlante
MEXICO
Liga Femenil, Clausura - Women
Monterrey W
-
Tijuana W
USA
USL League One
Charlotte Independence
-
Spokane Velocity
USA
MLS Next Pro
FC Cincinnati-2
-
New York Red Bulls-2
Chicago Fire-2
-
Philadelphia Union-2
Crown Legacy
-
Atlanta United-2
Houston Dynamo-2
-
Austin-2
USA
NISA
Club de Lyon
-
Capo
Michigan Stars
-
Irvine Zeta
ARGENTINA
Torneo Federal A
San Martin Mendoza
-
Juventud Unida CS
ARGENTINA
Primera C, Apertura
Deportivo Muniz
-
Sportivo Barracas
ARGENTINA
Superliga Reserve League, First stage
Huracan-2
-
Central Cordoba-2
Newells Old Boys-2
-
Lanus-2
Sarmiento-2
-
Talleres-2
Independiente Rivadavia-2
-
River Plate-2
ARGENTINA
Primera A, Apertura - Women
Belgrano Cordoba W
-
Gimnasia La Plata W
BOLIVIA
Primera Division, Apertura
Gualberto
-
Always Ready
Blooming
-
Aurora
BRAZIL
Paulista, Play Offs
Palmeiras
-
Novorizontino
BRAZIL
Potiguar, 2nd phase
Globo
-
Baraunas
BRAZIL
Brasileiro - Women
Botafogo PB W
-
Real Brasilia W
Gremio W
-
Palmeiras W
BRAZIL
Mineiro 1, 5-8 place
Athletic Minas
-
Pouso Alegre
BRAZIL
Paraense, Playoffs
Tuna Luso
-
Remo
BRAZIL
Amapaense
Sao Paulo AP
-
Trem
BRAZIL
Amazonense, Second stage
Manaus
-
Operario AM
CHILE
Segunda Division
Arturo Fernandez Vial
-
Trasandino
ECUADOR
Liga Pro, Serie B
Chacaritas
-
Manta
SOUTH AMERICA
South American Championship U-17, Playoffs - Women
Brazil U-17 W
-
Colombia U-17 W
Paraguay U-17 W
-
Ecuador U-17 W
URUGUAY
National cup
River Plate FC
-
Defensor Sporting
VENEZUELA
Primera
Deportivo Tachira
-
Metropolitanos
AUSTRALIA
NPL South Australia
Adelaide United U-21
-
MetroStars
Croatia Raiders
-
Adelaide City
AUSTRALIA
NPL Western Australia
Perth
-
Inglewood United
AUSTRALIA
A League - Women
Central Coast W
-
Western United W
Adelaide United W
-
Newcastle Jets W
AUSTRALIA
NPL New South Wales League 2
Nepean
-
Blacktown Spartans
Northern Tigers
-
Mt Druitt Town
Rydalmere Lions FC
-
Hakoah Sydney City
AUSTRALIA
South Australia Stage League 1
Cumberland United
-
West Adelaide
Adelaide Blue Eagles
-
Adelaide Vipers
Adelaide Victory
-
Playford City
WORLD
Club Friendly - Women
Orebro W
-
Norrkoping W
See all 457 games ›