ScoreBat
Developer Tools
Free Video Widget
Free Video API
Free Livescore Widget
Top Leagues
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
More
All Competitions
Fixtures
Football Livescore & Live Video
Upcoming Fixtures
Top matches today
Wolves
-
Arsenal
Union Berlin
-
Bayern Munich
Empoli
-
Napoli
Manchester City
-
Chelsea
ENGLAND
Premier League
Luton
-
Brentford
Sheffield United
-
Burnley
Wolves
-
Arsenal
SPAIN
La Liga
Celta Vigo
-
Las Palmas
Rayo Vallecano
-
Osasuna
Valencia
-
Real Betis
Girona
-
Cadiz
GERMANY
Bundesliga
Heidenheim
-
RB Leipzig
Hoffenheim
-
Borussia Monchengladbach
Koln
-
Darmstadt
Wolfsburg
-
Bochum
Union Berlin
-
Bayern Munich
ITALY
Serie A
Empoli
-
Napoli
Verona
-
Udinese
FRANCE
Ligue 1
Nantes
-
Rennes
Lens
-
Clermont
ENGLAND
Championship
Leicester City
-
West Bromwich Albion
Cardiff City
-
Southampton
Huddersfield
-
Swansea City
Norwich City
-
Bristol City
Rotherham
-
Birmingham
Stoke City
-
Plymouth
Sunderland
-
Millwall
Watford
-
Hull City
QPR
-
Preston NE
ENGLAND
FA Cup
Manchester City
-
Chelsea
PORTUGAL
Liga Portugal
Moreirense
-
Gil Vicente
Boavista
-
Estrela Amadora
Braga
-
Vizela
RUSSIA
Premier League
Rubin
-
Lokomotiv
Baltica
-
Kr. Sovetov
CSKA
-
Akhmat Groznyi
AUSTRIA
1 Liga
Stripfing
-
Dornbirn
AUSTRIA
Bundesliga, Relegation Group
Altach
-
Blau-Weis Linz
Austria V
-
Tirol
Wolfsberger AC
-
Austria Lustenau
BELARUS
Premier League
FC Minsk
-
Naftan
Arsenal Dzyarzhynsk
-
Shakhtyor Soligorsk
Slavia-Mozyr
-
Dinamo Brest
BELGIUM
Challenger Pro League
Anderlecht-2
-
Club Brugge-2
BELGIUM
First Division A, Championship Group
Genk
-
Anderlecht
BELGIUM
First Division A, Conference League Group
Oud-Heverlee
-
Sint-Truiden
Westerlo
-
Standard
Gent
-
Mechelen
BOSNIA and HERZEGOVINA
Premier Liga
Siroki Brijeg
-
Igman Konjic
Sloga Doboj
-
Zrinjski
Sarajevo
-
Borac BL
BULGARIA
Parva Liga
Pirin
-
Cherno More
Hebar 1918
-
Ludogorets
Levski
-
Beroe
CHAMPIONS LEAGUE
Playoffs - Women
Barcelona W
-
Chelsea W
Lyon W
-
PSG W
CROATIA
HNL
Osijek
-
NK Istra 1961
Slaven Koprivnica
-
Hajduk Split
CYPRUS
1. Division, Relegation Group
AE Zakakiou
-
Karmiotissa
Apollon Limassol
-
AEL
CZECH REPUBLIC
1. Liga
Jablonec
-
Zlin
Karvina
-
Bohemians 1905
Sparta Praha
-
Ostrava
Teplice
-
Budejovice
CZECH REPUBLIC
Division 2
Vyskov
-
Brno
Lisen
-
Olomouc-2
Pribram
-
Taborsko
DENMARK
Division 1, Promotion Group
Hobro
-
Fredericia
ENGLAND
League One
Northampton
-
Exeter
Blackpool
-
Barnsley
Bolton
-
Port Vale
Bristol Rovers
-
Peterborough United
Burton Albion
-
Reading
Cambridge United
-
Derby County
Carlisle
-
Wycombe Wanderers
Charlton Athletic
-
Shrewsbury
Cheltenham Town
-
Lincoln City
Leyton Orient
-
Fleetwood Town
Portsmouth
-
Wigan
ENGLAND
League Two
Crewe
-
Wrexham
Doncaster Rovers
-
Barrow
Grimsby
-
Swindon Town
Harrogate Town
-
Milton Keynes Dons
Mansfield Town
-
Gillingham
Morecambe
-
Forest Green
Newport
-
Salford City
Notts County
-
Colchester
Stockport
-
Accrington Stanley
Sutton Utd
-
Crawley Town
Tranmere Rovers
-
Wimbledon
Walsall
-
Bradford
ESTONIA
Meistriliiga
Nomme United
-
Tallinna Kalev
Paide
-
Tammeka Tartu
Levadia T
-
Vaprus Parnu
FINLAND
Veikkausliiga
HJK Helsinki
-
Mariehamn
Lahti
-
Haka
Vaasan PS
-
Gnistan
FINLAND
Ykkonen
EPS
-
VIFK
KPV
-
Vaajakoski
RoPS
-
Jyvaskyla
FRANCE
Ligue 2
Rodez Aveyron
-
Auxerre
Ajaccio
-
Caen
Amiens
-
Dunkerque
Angers
-
Troyes
Annecy
-
Grenoble
Concarneau
-
Quevilly
Guingamp
-
Bastia
Paris FC
-
Valenciennes
Pau
-
Laval
Saint-Etienne
-
Bordeaux
GEORGIA
Erovnuli Liga
Samtredia
-
Torpedo K.
Samgurali
-
Dinamo Tb.
Kolkheti
-
Dinamo Batumi
GERMANY
2. Bundesliga
Fortuna Dusseldorf
-
Greuther Furth
Kaiserslautern
-
Wehen Wiesbaden
Osnabruck
-
Eintracht Braunschweig
Hamburg
-
Holstein Kiel
GERMANY
3. Liga
1860 Munchen
-
Saarbrucken
Dynamo Dresden
-
Viktoria Koln
Erzgebirge Aue
-
Unterhaching
Hallescher FC
-
Verl
Lubeck
-
Borussia D-2
Ingolstadt
-
Duisburg
GREECE
Super League, Relegation Group
OFI
-
Volos NFC
Asteras Tripolis
-
Panaitolikos
Atromitos
-
Kifisias
HUNGARY
NB I
Puskas
-
Paks
Ferencvaros
-
Varda
Diosgyor
-
Debrecen
ICELAND
Premier League
HK
-
FH Hafnarfjordur
KR Reykjavik
-
Fram
IRELAND
1 division
Longford
-
Cork City
ISRAEL
Ligat Al, Championship Group
Maccabi Tel Aviv
-
Hapoel Haifa
Bnei Sakhnin
-
Maccabi Bnei Raina
Maccabi Haifa
-
Hapoel Beer Sheva
ISRAEL
Ligat Al, Relegation Group
Maccabi Netanya
-
Hapoel Jerusalem FC
Maccabi Petah Tikva
-
Hapoel Tel Aviv
ITALY
Serie B
Ascoli
-
Modena
Bari
-
Pisa
Brescia
-
Ternana
Feralpi Salo
-
Como
Catanzaro
-
Cremonese
Lecco
-
Venezia
Spezia
-
Sampdoria
Sudtirol
-
Cittadella
KAZAKHSTAN
Premier League
Kaisar
-
Atyrau
Zhenis
-
Turan Turkistan
Ordabasy
-
Kyzyl-Zhar
Kairat
-
Aktobe
LITHUANIA
A Lyga
Kauno Zalgiris
-
Suduva
Siauliai
-
Dainava
MALTA
Premier Division
Gzira United
-
Birkirkara FC
Hamrun Spartans
-
Santa Lucia
Marsaxlokk
-
Floriana FC
Sliema Wanderers FC
-
Naxxar Lions
NETHERLANDS
Eerste Divisie
ADO Den Haag
-
Eindhoven
MVV Maastricht
-
Willem II
Groningen
-
Cambuur Leeuwarden
NORWAY
1. Division
Egersund
-
Aalesund
Levanger
-
Kongsvinger
Ranheim
-
Asane
Raufoss
-
Bryne
Sogndal
-
Moss
Start
-
Sandnes Ulf
Lyn
-
Valerenga
POLAND
Ekstraklasa
Pogon Szczecin
-
Piast Gliwice
Ruch Chorzow
-
Widzew
Zaglebie L
-
Jagiellonia
POLAND
I Liga
Tychy 71
-
Resovia Rzeszow
Gornik Leczna
-
Lechia Gdansk
Odra Opole
-
Chrobry Glogow
PORTUGAL
Segunda Liga
Penafiel
-
Pacos de Ferreira
Torreense
-
Leiria
Santa Clara
-
Tondela
ROMANIA
Liga 1, Championship Group
FCSB
-
Rapid B
ROMANIA
Liga 1, Relegation Group
Politehnica Iasi
-
Voluntari
U Craiova 1948
-
Dinamo B
RUSSIA
FNL
SKA Khabarovsk
-
Yenisey
Tyumen
-
Neftekhimik
Akron
-
Kuban
Leningradets
-
Sokol
Alania
-
Volgar-Gazprom
KAMAZ
-
Chernomorets
Shinnik
-
Dynamo Mkh
Torpedo
-
Arsenal T
SCOTLAND
Championship
Arbroath
-
Greenock Morton
Dundee United
-
Ayr United
Dunfermline
-
Queens Park
Partick Thistle
-
Airdrieonians
SCOTLAND
Division 1
Edinburgh City
-
Annan Athletic
Falkirk
-
Kelty Hearts
Montrose
-
Hamilton
Stirling Albion
-
Queen of the South
Cove Rangers
-
Alloa Athletic
SCOTLAND
Division 2
Bonnyrigg Rose
-
Spartans
Clyde
-
Stenhousemuir
Elgin City
-
Peterhead
Forfar Athletic
-
East Fife
Stranraer
-
Dumbarton
SCOTLAND
FA Cup
Aberdeen
-
Celtic
SERBIA
Super Liga, Championship Group
Radnicki Kragujevac
-
Cukaricki
Backa Topola
-
Vojvodina
Crvena Zvezda
-
Partizan
SLOVAKIA
Super Liga, Championship Group
Podbrezova
-
Zilina
DAC
-
Ruzomberok
SLOVAKIA
Super Liga, Relegation Group
Zemplin Michalovce
-
Skalica
Zlate Moravce
-
Banska Bystrica
SLOVENIA
1. SNL
Radomlje
-
Mura
Olimpija
-
Aluminij
SPAIN
La Liga2
Amorebieta
-
Real Valladolid
Racing Santander
-
Levante
Villarreal-2
-
Ferrol
Elche
-
Sporting Gijon
Huesca
-
Zaragoza
SWEDEN
Superettan
Sandviken
-
Oster
Skovde
-
Trelleborg
Ostersunds FK
-
Orgryte
Utsiktens
-
Sundsvall
SWEDEN
Allsvenskan
Goteborg
-
IFK Norrkoping
Sirius
-
Varnamo
Malmo FF
-
Vasteras
SWITZERLAND
Super League
Servette
-
Grasshoppers
Yverdon
-
Stade Lausanne Ouchy
Lugano
-
Lausanne
SWITZERLAND
Challenge League
Vaduz
-
Wil
TURKEY
Super Lig
Istanbulspor
-
Karagumruk
Konyaspor
-
Alanyaspor
Kayserispor
-
Trabzonspor
Samsunspor
-
Demirspor Adana
TURKEY
1. Lig
Bandirmaspor
-
Tuzlaspor
Giresunspor
-
Goztepe
Eyupspor
-
Boluspor
UKRAINE
Premier League
Chornomorets
-
Kryvbas
Vorskla
-
Kolos Kovalivka
CHINA
Super League
Shandong Taishan
-
Cangzhou Mighty Lions
Chengdu Rongcheng
-
Shenzhen Pengcheng
Wuhan Three Towns
-
Changchun Yatai
Nantong Zhiyun
-
Shanghai Shenhua
JAPAN
J-League
Consadole Sapporo
-
Sanfrecce Hiroshima
Kyoto Purple Sanga
-
Albirex Niigata
Sagan Tosu
-
Kashima Antlers
Avispa Fukuoka
-
Jubilo Iwata
Shonan Bellmare
-
Vissel Kobe
Kawasaki Frontale
-
Tokyo Verdy
Urawa Red Diamonds
-
Gamba Osaka
F.C.Tokyo
-
Machida Zelvia
Nagoya Grampus Eight
-
Cerezo Osaka
JAPAN
J-League 2
Fagiano Okayama
-
Roasso Kumamoto
Fujieda MYFC
-
Tokushima Vortis
Montedio Yamagata
-
Ehime FC
Shimizu S-Pulse
-
Vegalta Sendai
Ventforet Kofu
-
Thespa Kusatsu
JEF United Ichihara
-
Blaublitz Akita
Kagoshima United
-
Tochigi SC
Oita Trinita
-
Iwaki
Renofa Yamaguchi
-
Mito Hollyhock
V-Varen Nagasaki
-
Yokohama FC
KOREA REPUBLIC
K-League 1
Suwon City
-
Jeju United
FC Seoul
-
Jeonbuk Motors
Pohang Steelers
-
Gimcheon Sangmu
Gangwon FC
-
Incheon United
KOREA REPUBLIC
K-League 2
Bucheon 1995
-
Busan I Park
Seongnam
-
Cheongju
Ansan Greeners
-
Gimpo Citizen
Anyang
-
Suwon Bluewings
SAUDI ARABIA
Pro League
Al Akhdoud
-
Dhamk
Al Hazm Rass
-
Al Ittihad Jeddah
Al Ittifaq Dammam
-
Al Wahda Mecca
UAE
Premier League
Hatta Dubai
-
Emirates
Al Wahda FC Abu Dhabi
-
Ajman
CAF CHAMPIONS LEAGUE
Playoffs
TP Mazembe
-
Al Ahly Cairo
Esperance
-
Mamelodi Sundowns
SOUTH AFRICA
Premier League
Golden Arrows Durban
-
Royal AM
Sekhukhune United
-
Cape Town Spurs
Orlando Pirates
-
AmaZulu Durban
SuperSport United
-
Chippa United
CANADA
Premier League
Atletico Ottawa
-
Cavalry
MEXICO
Clausura
Leon
-
Monterrey
Guadalajara
-
Queretaro
Santos Laguna
-
Pachuca
Tigres
-
Necaxa
Pumas
-
America
USA
Major League Soccer
Atlanta United
-
FC Cincinnati
Columbus Crew
-
Portland Timbers
Inter Miami FC
-
Nashville
Montreal Impact
-
Orlando City
New York City
-
D.C. United
Toronto FC
-
New England Revolution
Chicago Fire
-
Real Salt Lake
Houston Dynamo
-
Austin FC
Sporting KC
-
St. Louis
Colorado Rapids
-
Dallas
Los Angeles FC
-
New York Red Bulls
Seattle Sounders
-
Vancouver Whitecaps
BOLIVIA
Primera Division, Playoffs
Universitario de Vinto
-
The Strongest
BRAZIL
Serie A
Criciuma
-
Fortaleza
Fluminense
-
Vasco
Gremio
-
Cuiaba
RB Bragantino
-
Corinthians
Atletico-MG
-
Cruzeiro
CHILE
Primera Division
Cobresal
-
Nublense
Universidad Catolica
-
Colo Colo
Coquimbo Unido
-
OHiggins
COLOMBIA
Primera Division, Apertura
Deportes Pereira
-
Millonarios
Junior
-
Once Caldas
Alianza Petrolera
-
CD Jaguares
PARAGUAY
Division Profesional, Apertura
Sportivo Ameliano
-
General Caballero JLM
Libertad
-
Sportivo Trinidense
PERU
Primera Division, Apertura
Los Chankas
-
Sport Huancayo
ADT Tarma
-
Univ. Cesar Vallejo
Carlos Manucci
-
UTC Cajamarca
URUGUAY
Primera Division, Apertura
Danubio
-
Cerro Largo
Boston River
-
Penarol
Nacional M.
-
Rampla
Dep. Maldonado
-
Miramar
AUSTRALIA
A-League
Western Sydney
-
Melbourne City
Melbourne Victory
-
Brisbane Roar FC
Macarthur
-
Sydney FC
Central Coast Mariners
-
Adelaide United
Perth Glory
-
Western United FC
INTERNATIONAL
Club Friendlies
Albirex
-
Geylang
ALBANIA
Superliga
Laci
-
Egnatia R
Partizani
-
Dinamo Tirana
Teuta
-
Vllaznia
ALBANIA
Division 1
Korabi Peshkopi
-
Luzi
ANDORRA
Primera Divisio
Carroi
-
Atletic America
ARMENIA
First division
Ararat-2
-
Urartu-2
Shirak-2
-
Mika
AUSTRIA
Regionalliga, Mitte
Gurten
-
SC Weiz
St. Anna
-
LASK Linz-2
AUSTRIA
Regionalliga, West
Altach-2
-
Pinzgau Saalfelden
Wolfurt
-
Bischofshofen
Austria Salzburg
-
Rothis
Dornbirner SV
-
Motz-Silz
Hohenems
-
RW Rankweil
Imst
-
Wals-Grunau
TSV St. Johann
-
Kufstein
AUSTRIA
Regionalliga, Ost
Mauerwerk
-
Wiener Viktoria
AZERBAIJAN
Premier League
Qarabag
-
Gabala
Zira
-
Neftci Baku
BELARUS
Premier League - Women
Smorgon W
-
Zorka W
Dinamo Brest W
-
Dinamo-BGU W
Dnepr Mogilev W
-
Gomel W
BELARUS
1. Division
BATE-2
-
Ostrovets
Bumprom
-
Belshina
Slonim
-
Volna
Dinamo Minsk-2
-
Baranovichi
BELGIUM
Pro League reserve
Waasland U-21
-
Westerlo U-21
Patro Eisden U-21
-
Sint-Truiden U-21
BELGIUM
First Amateur Division
Antwerp-2
-
Knokke
Charleroi-2
-
Olympic Charleroi
Heist
-
URSL Vise
Hoogstraten
-
Sint-Eloois-Winkel
Lokeren-Temse
-
Excelsior Virton
RAAL La Louviere
-
Gent-2
BELGIUM
Super League, Championship Group - Women
Genk W
-
Club Brugge W
Standard W
-
Oud-Heverlee W
BELGIUM
Second Amateur Division, ACFF
Jette
-
Hamoir
La Calamine
-
Rebecq
RC Tournai
-
Mons
Meux
-
Acren-Lessines
Tubize
-
Verviers
Verlaine
-
Warnant
BELGIUM
Second Amateur Division, VFV A
Zulte-Waregem-2
-
Voorde Appelterre
Dikkelvenne
-
Mandel United
Oudenaarde
-
Torhout 1992 KM
KRC Gent
-
Gullegem
Merelbeke
-
Oostkamp
BELGIUM
Second Amateur Division, VFV B
Berchem
-
Hades
Bocholt
-
Londerzeel
City Pirates Antwerpen
-
Racing Wezel
Heur Tongeren
-
Tempo Oversijse
Lyra TSV
-
Belisia Bilzen
Racing Mechelen
-
KFC Lille
Sporting Hasselt
-
Houtvenne
BELGIUM
National 1 - Women
Club Brugge-2 W
-
Genk-2 W
Zulte-Waregem-2 W
-
FC Liege W
Gent-2 W
-
Eendracht Aalst W
Famkes Merkem W
-
Alken W
Evas Tienen W
-
Chastre W
BOSNIA HERZEGOVINA
Prva Liga, FBiH
Bratsvo Gracanica
-
Gornji Rahic
Rudar Kakanj
-
Gradina Srebrenik
Sloboda
-
Radnik Hadzici
Tomislav
-
Celik Zenica
Vis Kosova
-
Mladost Doboj
BOSNIA HERZEGOVINA
Prva Liga, RS
Banja Luka
-
Ljubic Prnjavor
Drina Zvornik
-
Rudar Prijedor
Famos Vojkovici
-
Radnik
Kozarska Dubica
-
Slavija
Laktasi
-
Velez Nevesinje
Leotar
-
Romanija Pale
Sloboda Mrkonji Grad
-
Sutjeska Foca
BULGARIA
Vtora Liga
Chernomorets Balchik
-
Bdin Vidin
Dobrudzha
-
Maritsa
Lovech
-
Chernomorets Burgas
Montana
-
Belasitsa
Spartak Pleven
-
Sportist Svoge
Strumska slava
-
Spartak Varna
BULGARIA
Third League, North-West
Boruna Tsareva Livada
-
Etar-2
Drenovets
-
Akademik Svishtov
Partizan Cerven Brjag
-
Vihar Slavyanovo
Pavlikeni
-
Lokomotiv G-O
Sevlievo
-
Levski Lom
Yantra Polski Trambesh
-
Lokomotiv Mezdra
BULGARIA
Third League, South-East
Atletik Kuklen
-
Sliven
Beroe-2
-
Sozopol
Karnobat
-
Dimitrovgrad
Nesebr
-
Spartak Pd
Rodopa Smolyan
-
Gigant Saedinenie
Rozova dolina
-
Lokomotiv Plovdiv-2
Sayana Haskovo
-
Yambol 1915
Sokol Markovo
-
Asenovets
Zagorets
-
Levski Karlovo
Botev-2
-
Sekirovo Rakovski
BULGARIA
Third League, South-West
Levski-2
-
Kostinbrod
Balkan Botevgrad
-
Vitosha Bistritsa
Bansko
-
Rilski sportist
CSKA 1948 Sofia-3
-
CSKA Sofia-2
Kyustendil
-
Chavdar Etropole
Septemvri Simitli
-
Hebar-2
Septemvri Sofia-2
-
Oborishte
Slivnishki Geroy
-
Slavia Sofia-2
Vihren
-
Botev Ihtiman
Minior Pernik
-
Pirin Razlog
BULGARIA
Third League, North-East
Chernolomets 1919
-
Svetkavitsa
Fratria
-
Cherno More-2
Riltsi
-
Benkovski Isperih
Septemvri Tervel
-
Dunav Ruse-2
Ludogorets-3
-
Lokomotiv Ruse
CROATIA
1 HNL
Dubrava Zagreb
-
Croatia Zmijavci
Sibenik
-
Solin
Vukovar
-
Dugopolje
CROATIA Druga NL
Mladost Zdralovi
-
Radnik Krizevci
Dugo Selo
-
Bjelovar
Grobnican
-
Belisce
Hrvace
-
Kustosija
Jadran LP
-
Marsonia
Krk
-
Opatija
NK Trnje
-
Hrvatski Dragovoljac
CYPRUS
2. Division, Promotion Group
Asil Lyssi
-
Ayia Napa
Omonia 29is Maiou
-
Omonia Aradippou
Peyia
-
Enosis Paralimni
Ypsonas
-
Olympiakos Nicosia
CYPRUS
2. Division, Relegation Group
Akritas
-
Ahironas
ENAD
-
Ermis Aradippou
PAEEK
-
Digenis Morphou
Xylotympou
-
MEAP
CZECH REPUBLIC
1. Liga U-19
Boleslav U-19
-
Sparta Prague U-19
Slovacko U-19
-
Plzen U-19
Dukla Praha U-19
-
Liberec U-19
Budejovice U-19
-
Slavia Praha U-19
Jihlava U-19
-
Brno U-19
Olomouc U-19
-
Karvina U-19
Zlin U-19
-
Frydek Mistek U-19
Pardubice U-19
-
Ostrava U-19
CZECH REPUBLIC
1 Liga, Championship Group - Women
Sparta Praha W
-
Slovacko W
Slavia Praha W
-
Liberec W
CZECH REPUBLIC
1 Liga, Relegation Group - Women
Horni Herspice W
-
Ostrava W
Plzen W
-
Pardubice W
CZECH REPUBLIC
3. liga, MSFL
Bohunice
-
Uhersky Brod
Rosice
-
Frydek Mistek
CZECH REPUBLIC
3. liga, CFL A
Motorlet Praha
-
Domazlice
Prestice
-
Kraluv Dvur
Karlovy Vary
-
Sokol Hostoun
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group A
Petrin Plzen
-
Slavoj Cesky Krumlov
Horovice
-
Marianske Lazne
Rokycany
-
Otava Katovice
Spartak Sobeslav
-
FK Komarov
Tachov
-
Doubravka
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group B
Chomutov
-
Admira Praha-2
Hrebec
-
Louny
Steti
-
Olympie Brezova
Ujezd Praha 4
-
Brandys nad Labem
Hvezda Cheb
-
Neratovice Byskovice
Ostrov
-
Meteor P
Sokol Nespeky
-
Cesky Brod
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group C
Benesov
-
Velke Hamry
Chrudim-2
-
Letohrad
Usti nad Orlici
-
Spoje Praha
Vysoke Myto
-
Slavia Hradec Kralove
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group D
Stara Rise
-
Sokol Lanzhot
Velka Bites
-
Lisen-2
Vrchovina
-
Dalnice Sperice
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group E
Bzenec
-
Slavicin
Hfk Olomouc
-
Holesov
Jiskra Rymarov
-
Nove Sady
Kostelec na Hane
-
Sternberk
Novy Jicin
-
Skastice
Vsetin
-
Viktorie Prerov
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group F
Bridlicna
-
Polanka nad Odrou
Hlubina
-
Vitkovice
Repiste
-
Slavoj Olympia Bruntal
Valasske Mezirici
-
Opava-2
CZECH REPUBLIC
3. liga, CFL B
Prepere
-
Kolin
Ceska Lipa
-
Pardubice-2
Slovan Velvary
-
Sokol Zapy
CZECH REPUBLIC
2 Liga - Women
Lisen W
-
Sparta Praha-2 W
DENMARK
Elitedivisionen, Championship Group - Women
Brondby W
-
Koge W
DENMARK
Division 2, Promotion Group
Aarhus Fremad
-
Nykobing
DENMARK
Division 2, Relegation Group
Hellerup
-
Thisted
Skive IK
-
Brabrand
DENMARK
Elitedivisionen, Relegation Group - Women
Naestved W
-
Aalborg W
Thisted W
-
OB Odense W
Osterbro W
-
B 93 W
DENMARK
Denmark Series, Promotion group
Allerod
-
Frederikssund
OKS
-
Norresundby
Marienlyst
-
Kjellerup
B 1909
-
Odder
Bronshoj
-
Karlslunde
DENMARK
Denmark Series, Relegation group
B 1908
-
KFUM Roskilde
Ringsted
-
AB Tarnby
Hobro-2
-
Dalum
Varde
-
B 1913
DENMARK
Division 3, Promotion Group
VSK Arhus
-
Neasby
Frem
-
Avarta
DENMARK
Division 3, Relegation Group
SfB-Oure
-
Vejgaard
Silkeborg KFUM
-
Holstebro
ENGLAND
National League
Altrincham
-
Oxford City
Barnet
-
Kidderminster
Boreham
-
Ebbsfleet Utd
Chesterfield
-
Maidenhead Utd
Dagenham and Redbridge
-
Aldershot
Dorking Wanderers
-
Hartlepool
Eastleigh
-
Halifax
Gateshead
-
Bromley
Oldham Athletic
-
Wealdstone
Solihull Moors
-
York City
Southend United
-
Rochdale
Woking
-
Fylde
ENGLAND
Premier League 2, Divison 1
Tottenham U-21
-
Manchester Utd U-21
ENGLAND
National League South
Aveley FC
-
Bath
Braintree Town
-
Eastbourne Borough
Chippenham
-
Chelmsford
Dartford
-
Truro City
Dover
-
Yeovil Town
Maidstone Utd
-
Hampton and Richmond
Slough Town
-
Welling United
Taunton Town
-
Hemel
Tonbridge Angels
-
St Albans
Torquay
-
Havant and Waterlooville
Weymouth
-
Farnborough
Worthing
-
Weston-super-Mare
ENGLAND
National League North
Banbury United
-
Tamworth
Bishops Stortford
-
Curzon Ashton
Blyth Spartans
-
Brackley
Chester
-
Darlington
Farsley
-
Buxton
Gloucester City
-
Scunthorpe United
Hereford
-
Boston United
Peterborough Sports
-
Chorley
Rushall Olympic
-
Warrington Town
Scarborough Athletic
-
Alfreton Town
South Shields
-
Southport
Spennymoor Town
-
Kings Lynn Town
ENGLAND
Super League - Women
Bristol City W
-
Liverpool W
ENGLAND
Championship - Women
Blackburn W
-
Watford W
ENGLAND
NL Premier, Southern South
Basingstoke Town
-
Dorchester Town
Chesham United
-
Bracknell
Hanwell Town
-
Hungerford Town
Harrow Borough
-
Tiverton Town
Hayes and Yeading
-
Salisbury
Hendon
-
Gosport Borough
Plymouth Parkway
-
Walton-Hersham
Poole Town
-
Didcot Town
Sholing
-
Swindon Supermarine
Totton
-
Merthyr T
Winchester City
-
Beaconsfield Town
ENGLAND
NL Premier, Isthmian
Carshalton Athletic
-
Billericay
Chatham
-
Horsham
Cheshunt
-
Canvey Island
Concord Rangers
-
Whitehawk
Cray Wanderers
-
Bognor Regis Town
Folkestone Invicta
-
Dulwich Hamlet
Hastings Utd
-
Enfield Town
Kingstonian
-
Haringey Borough
Lewes
-
Hashtag
Margate
-
Wingate and Finchley
Potters Bar Town
-
Hornchurch
ENGLAND
NL Premier, Northern
Bamber Bridge
-
Whitby Town
Bradford PA
-
Gainsborough
Guiseley
-
FC United of Manchester
Hyde
-
Matlock Town
Ilkeston
-
Morpeth Town
Lancaster
-
Marske United
Macclesfield Town
-
Workington
Marine
-
Atherton Collieries
Radcliffe Boro
-
Basford United
Stafford Rangers
-
Ashton United
Worksop Town
-
Warrington Rylands
ENGLAND
Profesional Development League
Swansea U-21
-
Bristol City U-21
ENGLAND
NL Premier, Southern Central
Alvechurch
-
Nuneaton
Barwell
-
Redditch United
Halesowen Town
-
St Ives Town
Kettering
-
Coalville Town
Leiston
-
Leamington
Needham Market
-
Mickleover Sports
Stamford
-
Hitchin Town
Stourbridge
-
Royston Town
Stratford Town
-
Bromsgrove
Sudbury
-
Long Eaton
Telford United
-
Berkhamsted
ENGLAND
U-18 Premier League
Crystal Palace U-18
-
Tottenham U-18
Fulham U-18
-
Chelsea U-18
Reading U-18
-
Southampton U-18
Sunderland U-18
-
Liverpool U-18
Wolves U-18
-
Newcastle U-18
Arsenal U-18
-
Aston Villa U-18
Blackburn U-18
-
Leeds U-18
Derby County U-18
-
Everton U-18
Leicester City U-18
-
West Ham U-18
Manchester City U-18
-
Middlesbrough U-18
West Brom U-18
-
Norwich U-18
Nott. Forest U-18
-
Stoke City U-18
ESTONIA
Esiliiga B
Johvi Phoenix
-
Kuressaare-2
Tartu Kalev
-
Laanemaa Haapsalu
Tulevik Viljandi
-
Nomme Kalju-2
EUROPE
All-Island Cup - Women
Shelbourne W
-
Cork City W
Linfield W
-
Bohemians WFC W
Shamrock Rovers W
-
DLR Waves W
Galway W
-
Glentoran W
Wexford Youths W
-
Cliftonville W
Athlone Town W
-
Sligo Rovers W
FAROE ISLANDS
Meistaradeildin
KI Klaksvik
-
B68 Toftir
FAROE ISLANDS
1. Deild
Suduroy
-
B71 Sandur
AB Argir
-
B36 Torshavn-2
NSI Runavik-2
-
TB
FAROE ISLANDS
Meistaradeildin - Women
NSI Runavik W
-
TB FCS Royn W
FINLAND
National cup
KaPa 1924
-
KePS
IPS Edustus
-
MiPK
FINLAND
Kansallinen Liiga - Women
HPS W
-
KuPS W
Honka W
-
HJK Helsinki W
Aland United W
-
Ilves W
PKKU W
-
JyPK W
FINLAND
Kakkonen, Group A
MyPa
-
PPJ
Futura
-
PEPO
NJS
-
Reipas
Kiffen
-
Atlantis-2
FINLAND
Kakkonen, Group B
I-Kissat
-
SexyPoxyt
HJS-2
-
TPV
EBK
-
Inter Turku-2
VJS
-
Honka
Tampere United
-
Ilves-2
FINLAND
Kakkonen, Group C
OTP
-
Kuopion Elo
JBK
-
JS Hercules
JPS
-
GBK
OPS
-
Kraft
SJK-j Apollo
-
TP-47
FINLAND
Kolmonen, Lansi, Group A
PIF
-
EuPa Eura
Peimari United
-
AIFK
Mariehamn-2
-
MaPS Masku
FINLAND
Kolmonen, Ita, Group B
LaPa
-
Kultsu
FINLAND
Kolmonen, Ita, Group AC
Yllatys
-
AFC Keltik
FINLAND
Kolmonen, Etela, Group A
FC Espoo
-
ToTe
FINLAND
Kolmonen, Etela, Group B
Loviisa
-
Valtti
HIFK-2
-
HPS
FINLAND
Kolmonen, Etela, Group C
TuPS
-
PuiU Helsinki
FINLAND
Ykkonen - Women
EBK W
-
TPS W
VJS W
-
ONS W
P-Lirot W
-
Lahti W
FINLAND
Ykkosliiga
JIPPO
-
KTP
JaPS
-
PK-35
SJK-2
-
Jaro
TPS
-
MP
FRANCE
National 2, Group A
Hyeres
-
Grasse
Jura Sud
-
Chamalieres
Le Puy Auvergne
-
Aubagne
Olimpique Ales
-
Frejus
Cannes
-
Toulon
FRANCE
National 2, Group B
Paris 13
-
Libourne
Angers-2
-
Trelissac
Bourges 18
-
Saumur
La Roche
-
Blois
Romorantin
-
Avoine
St Pryve
-
Angouleme
FRANCE
National 2, Group C
Beauvais
-
Guingamp-2
Racing 92
-
Dinan-Lehon
Saint-Malo
-
Chateaubriant
Virois
-
Boulogne
Lorient-2
-
Granville
Stade Briochin
-
Aubervilliers
FRANCE
National 2, Group D
Haguenau
-
Creteil
Feignies
-
Colmar
Auxerre-2
-
Saint Quentin
Biesheim
-
Bourg-Peronnas
Bobigny
-
Fleury-Merogis
Macon
-
Besancon
FRANCE
Division 2 - Women
Nantes W
-
Orleans W
GERMANY
Regionalliga Nord
Phonix Lubeck
-
Eintracht Norderstedt
Havelse
-
Weiche Flensburg
Kilia Kiel
-
Hamburger-2
GERMANY
Regionalliga Sudwest
Astoria Walldorf
-
Mainz-2
Bahlinger SC
-
Aalen
Homburg
-
TuS Koblenz
Kickers Offenbach
-
Balingen
Lehnerz
-
Hoffenheim-2
SGV Freiberg
-
Hessen Kassel
GERMANY
Regionalliga West
Borussia M-2
-
Gutersloh
Duren Merzenich
-
Fortuna Koln
FC Bocholt
-
Ahlen
Koln-2
-
SSVg Velbert
Paderborn-2
-
Alemannia Aachen
Wegberg-Beeck
-
Wiedenbruck
Wuppertaler
-
Fortuna Dusseldorf-2
GERMANY
Regionalliga Bayern
Ansbach
-
Bayern-2
Aubstadt
-
Illertissen
Eintracht Bamberg
-
Schalding-Heining
Greuther Furth-2
-
Vilzing
Turkgucu-Munchen
-
Nurnberg-2
GERMANY
Regionalliga Nordost
Eilenburg
-
Zwickau
ZFC Meuselwitz
-
Altglienicke
Greifswalder FC
-
Chemie Leipzig
GERMANY
Bundesliga - Women
Essen W
-
Hoffenheim W
Eintracht Frankfurt W
-
Nurnberg W
GERMANY
U-19 Bundesliga, Nord-Nordost
Hansa U-19
-
RB Leipzig U-19
Hertha U-19
-
Wolfsburg U-19
Meppen U-19
-
Carl Zeiss Jena U-19
St. Pauli U-19
-
Werder U-19
GERMANY
U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest
1860 Munchen U-19
-
Kaiserslautern U-19
Eintracht Frankfurt U-19
-
Augsburg U-19
Greuther Furth U-19
-
Nurnberg U-19
Hoffenheim U-19
-
Sandhausen U-19
Karlsruher U-19
-
Stuttgart U-19
GERMANY
U-19 Bundesliga, West
Borussia D. U-19
-
Duisburg U-19
Borussia M U-19
-
Alemannia Aachen U-19
Viktoria Koln U-19
-
Schalke U-19
Koln U-19
-
Verl U-19
GERMANY
Oberliga, Bayern Nord
Eichstatt
-
Bayern Hof
Gebenbach
-
Fortuna Regensburg
Donaustauf
-
Neumarkt ASV
Wurzburger FV
-
Eltersdorf
Cham FC
-
Abtswind
Hankofen-Hailing
-
Ammerthal
Jahn Regensburg-2
-
Feucht
GERMANY
Oberliga, Bayern Sud
Rain Lech
-
Deisenhofen
Schwaben Augsburg
-
1860 Munchen-2
Ismaning
-
Dachau
Kirchanschoring
-
Nordlingen
Sonthofen
-
Turkspor Augsburg
Pipinsried
-
Kottern
GERMANY
Oberliga, Hessen
Eintracht Stadtallendorf
-
Viktoria Griesheim
Giesen
-
Weidenhausen
Marburg
-
Erlensee
Baunatal
-
Waldgirmes
Hanau 93
-
Dietkirchen
Turk Gucu Friedberg
-
RW Walldorf
GERMANY
Oberliga, Hamburg
Duneberg
-
Harksheide
Turkiye Wilhelmsburg
-
Paloma
GERMANY
Oberliga, Schleswig-Holstein
Weiche Flensburg-2
-
Eckernforder SV
Heider SV
-
Bordesholm
Neumunster
-
Todesfelde
TSB Flensburg
-
Oldenburger SV
Preusen Reinfeld
-
Nordmark Satrup
Hohenwestedt
-
Dornbreite Lubeck
GERMANY
Oberliga, Baden-Wurttemberg
FC Holzhausen
-
Hollenbach
Normannia Gmund
-
Oberachern
Ravensburg
-
Mutschelbach
Offenburger
-
Goppinger SV
Bissingen
-
Denzlingen
Essingen
-
Backnang
Villingen
-
Reutlingen
GERMANY
Oberliga, Bremen
OSC Bremerhaven
-
Brinkumer SV
Woltmershausen
-
Hemelingen
TuRa
-
Vahr-Blockdiel
Werder-2
-
Leher TS
Aumund-Vegesack
-
Vatan Spor Bremen
GERMANY
Oberliga, Niedersachsen
Meppen-2
-
Eintracht Celle
Schoningen
-
RW Bornreihe
Schwarz-Weiss Rehden
-
Vorsfelde
Eilvese
-
Germania Egestorf
Arminia Hannover
-
Ramlingen-Ehlershausen
Kickers Emden
-
Rotenburger SV
GERMANY
Oberliga, Nordost-Nord
Anker Wismar
-
Rostocker FC
Lichtenberg
-
RSV Eintracht
GERMANY
Oberliga, Nordost-Sud
Einheit Rudolstadt
-
Bischofswerdaer FV
Krieschow
-
Germania Halberstadt
Ludwigsfelde
-
Grimma
Magdeburg-2
-
Union Sandersdorf
Motor Marienberg
-
Auerbach
Plauen
-
Einheit Wernigerode
GERMANY
Oberliga, Rheinland-Pfalz-Saar
Baumholder
-
Gonsenheim
Engers 07
-
Arminia Ludwigshafen
Mechtersheim
-
Bitburg
TuS RW Koblenz
-
Auersmacher
GIBRALTAR
Premier Division, Championship Group
Mons Calpe
-
St Josephs
GREECE
Super League 2, Promotion Group
Larissa
-
Niki Volou
Levadiakos
-
Makedonikos
GREECE
Super League 2, Relegation Group
Olympiakos-2
-
Diagoras
GREECE
U-19 Super League
Asteras Tripolis U-19
-
Aris U-19
Atromitos U-19
-
Kifisias U-19
Panaitolikos U-19
-
Panserraikos U-19
Panathinaikos U-19
-
Giannina U-19
PAOK U-19
-
OFI U-19
GREECE
Gamma Ethniki, Group 1
Aetos Varvaras
-
Panthrakikos
Apollon Paralimniou
-
Orestis Orestiadas
Aris Petinos
-
PAOK Kristonis
Doxa Dramas
-
Thyella Sarakinoi
Nestos Chrisopoulis
-
Aris Avato
Niki Efkarpia
-
Chaniotis
Poseidonas Michanionas
-
Anagenisi Epanomis
Kavala
-
Thermaikos
GREECE
Gamma Ethniki, Group 2
Zakynthos
-
Eordaikos
Anagenisi A
-
Trikala
Astir Lianokladi
-
Kileler
Ethnikos Neou Keramidiou
-
Thesprotos
Fikis
-
Lefkimmi
Kastoria
-
Asteras Petriti
Magnisiakos
-
Svornos
Pierikos
-
Nea Artaki
Thyella Katsikas
-
Vataniakos
GREECE
Gamma Ethniki, Group 3
Asteras Varis
-
AE Mykonos
Erani Filiatra
-
Missolonghi
Korinthos
-
Ermionidas-Ermis
PAO Varda
-
Vyzas
Panargiakos
-
Pyliou
Panelefsiniakos
-
Marko
Thyella Diastavroseos
-
Panegialos
GREECE
Gamma Ethniki, Group 4
Ermis Z.
-
Ypatou
Agia Paraskevi
-
Aris Petroupolis
Almyros Gaziou
-
Fostiras
Apollon Smirnis
-
Ellopiakos
Atsalenios
-
Episkopi
Chaidari
-
Ethnikos P
Panionios
-
Atromitos Piraeus
Peramaikos
-
Agios Nikolaos
Proodeftiki
-
Ilisiakos
GREECE
Division A - Women
Seirines Grevenon W
-
Kastoria W
HUNGARY
NB II
Nyiregyhaza
-
Vasas
HUNGARY
NB I - Women
Diosgyor W
-
Astra Hungary W
Gyor W
-
Haladas W
Szekszard W
-
Fehervar W
Soroksar W
-
Szent Mihaly W
Budaors W
-
MTK W
HUNGARY
U-19 League
Ferencvaros U-19
-
Paks U-19
Illes Akademia U-19
-
Debrecen U-19
Vasas U-19
-
Puskas U-19
Keruleti U-19
-
Diosgyor U-19
Ujpest U-19
-
Tarpa U-19
ICELAND
National cup - Women
Dalvik Reynir W
-
Einherji W
Haukar W
-
IR Reykjavik W
ICELAND
League cup B
KFA
-
Haukar
ISRAEL
U-19 Elite Division
Hapoel Haifa U-19
-
Bnei Sakhnin U-19
Hapoel Ramat HaSharon U-19
-
Maccabi Petah Tikva U-19
Ashdod U-19
-
Maccabi T-A U-19
Hapoel Tel Aviv U-19
-
Maccabi Haifa U-19
Hapoel Beer Sheva U-19
-
Hapoel Kfar Saba U-19
Ironi Kiryat Shmona U-19
-
Hapoel Rishon Lezion U-19
Hapoel Hadera U-19
-
Maccabi Netanya U-19
Bnei Yehuda U-19
-
Hapoel Raanana U-19
ITALY
Serie C, Group A
Atalanta-2
-
Pro Sesto
Fiorenzuola
-
Calcio Padova
Legnago Salus
-
Alessandria
Lumezzane
-
Mantova
Pergolettese
-
AlbinoLeffe
Pro Patria
-
Virtus Verona
Pro Vercelli
-
Arzignano Valchiampo
Renate
-
GIANA Erminio
Triestina
-
Novara
Vicenza
-
Trento
ITALY
Campionato Nacionale Primavera 1
Inter U-19
-
Cagliari U-19
Atalanta U-19
-
Juventus U-19
Genoa U-19
-
Fiorentina U-19
Roma U-19
-
Sassuolo U-19
ITALY
Campionato Nacionale Primavera 2
Pisa U-19
-
Ascoli U-19
Ternana U-19
-
Crotone U-19
Udinese U-19
-
Renate U-19
Cesena U-19
-
Bari U-19
Spezia U-19
-
Benevento U-19
Cosenza U-19
-
Palermo U-19
Como U-19
-
Alessandria U-19
AlbinoLeffe U-19
-
Venezia U-19
Brescia U-19
-
Padova U-19
Cittadella U-19
-
Parma U-19
Cremonese U-19
-
Feralpi Salo U-19
Monopoli U-19
-
Virtus Entella U-19
Napoli U-19
-
Salernitana U-19
Pescara U-19
-
Perugia U-19
Reggiana U-19
-
Vicenza U-19
Sudtirol U-19
-
Spal U-19
ITALY
Serie D, Group G
Cavese
-
Cynthialbalonga
ITALY
Serie D, Group I
Trapani
-
Licata
ITALY
Serie A, Championship round - Women
Juventus W
-
Sassuolo W
Fiorentina W
-
Roma W
KOSOVO
Superliga
Ballkani
-
Drita FC
Gjilani
-
Feronikeli
Liria
-
Dukagjini
LATVIA
1.Liga
Ogre
-
JDFS Alberts
Riga-2
-
FK Rezekne
PPK
-
Marupe
Skanstes
-
Super Nova
LATVIA
Liga 1 - Women
Auda W
-
FK Liepaja W
Olaine W
-
Iecava W
RFS W
-
Riga W
LUXEMBOURG
Fortis League
Differdange
-
Swift Hesperange
Jeunesse Esch
-
Marisca Mersch
Mondercange
-
Progres Niedercorn
Mondorf-les-Bains
-
Petange
MALTA
Division 1, Promotion round
Melita
-
FC Marsa
Pieta Hotspurs
-
Senglea Athletic
MALTA
Division 1, Relegation round
Attard
-
Tarxien Rainbows
Lija Athletic
-
Zebbug
MOLDOVA
Divizia Nationala, Championship round
CSF Balti
-
Petrocub
MOLDOVA
Divizia Nationala, Relegation round
Spartanii Selemet
-
Victoria Bardar
Speranta Drochia
-
Floresti
Univer-Oguzsport
-
Saxan
MOLDOVA
Divizia A, round 2
Dinamo-Auto
-
Olimp Comrat
MONTENEGRO
Division 2
Grbalj Radanovici
-
Otrant
Igalo
-
FK Kom Podgorica
Lovcen Cetinje
-
Berane
Internacional Podgorica
-
FK Podgorica
Iskra
-
Bokelj Kotor
NETHERLANDS
Divisie U-18, Spring Season
Groningen U-18
-
PSV U-18
Ajax U-18
-
Vitesse U-18
AZ U-18
-
Utrecht U-18
NETHERLANDS
Eredivisie - Women
Ajax W
-
VV Alkmaar W
Zwolle W
-
Telstar W
PSV W
-
Heerenveen W
NETHERLANDS
Tweede Divisie
GVVV Veenendaal
-
Noordwijk
Koninklijke HFC
-
Excelsior M.
Scheveningen
-
HHC Hardenberg
AFC
-
Katwijk
Quick Boys
-
Kozakken Boys
Rijnsburgse Boys
-
ACV
Sparta Rotterdam-2
-
Spakenburg
De Treffers
-
Lisse
NETHERLANDS
Derde Divisie
Eemdijk
-
Urk
Genemuiden
-
VVSB
Harkemase Boys
-
DEM
Hoek
-
Gemert
DVS 33
-
DOVO
IJsselmeervogels
-
Rijnvogels
Kloetinge
-
Sportlust
Kampong
-
Sparta Nijkerk
TEC
-
SteDoCo
USV Hercules
-
Staphorst
GVV Unitas
-
Barendrecht
HSC 21
-
RKAVV
Hoogeveen
-
ODIN 59
Groene Ster
-
Meerssen
NETHERLANDS
Divisie U-21, Spring Season
Go Ahead Eagles U-21
-
NEC U-21
Groningen U-21
-
Feyenoord U-21
Twente-Heracles U-21
-
De Graafschap U-21
NORTH MACEDONIA
Prva liga
Bregalnica
-
Rabotnicki
NORTH MACEDONIA
Liga 2
Aresimi
-
Besa Doberdoll
Detonit Plachkovica
-
Belasica Strumica
FK Skopje
-
Teteks
Karaorman Struga
-
Pobeda
Kozuv Gevgelija
-
Osogovo
Pelister
-
Ohrid
Sasa
-
Novaci
Vardar Negotino
-
Baskimi
NORTHERN IRELAND
Premiership, Championship Group
Cliftonville
-
Glentoran FC
Coleraine FC
-
Crusaders FC
NORTHERN IRELAND
Premiership, Relegation Group
Ballymena Utd
-
Newry City
Carrick Rangers
-
Loughgall
Dungannon Swifts
-
Glenavon
NORTHERN IRELAND
Championship 1, Promotion Group
H-W Welders
-
Annagh United
Institute FC
-
Bangor FC
Portadown
-
Dundela FC
NORTHERN IRELAND
Championship 1, Relegation Group
Newington YC
-
Ballyclare Comrades
Ballinamallard United
-
Ards
Dergview
-
Knockbreda
NORTHERN IRELAND
Premier Intermediate League
Ballymacash Rangers
-
PSNI
Coagh Utd
-
Armagh City
Lisburn
-
Portstewart
Queens University
-
Rathfriland
Tobermore United
-
Limavady United
Warrenpoint Town
-
Moyola Park
NORWAY
Toppserien - Women
Roa W
-
Valerenga W
Arna-Bjornar W
-
Stabek W
Asane W
-
SK Brann W
Kolbotn W
-
Rosenborg W
NORWAY
2. Division, Group 1
Lysekloster
-
Arendal
Brattvag
-
Notodden
Vard-Haugesund
-
Sotra
Flekkeroy
-
Kvik Halden
NORWAY
2. Division, Group 2
Gjovik-Lyn
-
Strindheim
Stjordals-Blink
-
Follo
NORWAY
3. Division, Group 1
Djerv
-
Floro
Askoy
-
Stord
Bjarg
-
Ardal
Froya
-
Forde
Loddefjord
-
Fana
NORWAY
3. Division, Group 2
Odd-2
-
Staal Jorpeland
Vigor
-
Vindbjart
Mandalskameratene
-
Sola
Fram Larvik
-
Vidar
Madla
-
Pors Grenland
Sandefjord-2
-
Brodd
NORWAY
3. Division, Group 3
Gamle Oslo
-
Nordstrand
Skeid-2
-
Flint
Asker
-
Frigg
Baerum
-
Askollen
NORWAY
3. Division, Group 4
Byasen
-
Rana
Nardo
-
Orkla
Tiller
-
Verdal
NORWAY
3. Division, Group 5
Skjetten
-
Skedsmo
IF Ready
-
Bjorkelangen
NORWAY
3. Division, Group 6
Sprint-Jeloy
-
Skjervoy
Ham Kam-2
-
Innstranden
Fyllingsdalen
-
Mjolner
NORWAY
Division 1 - Women
Fyllingsdalen W
-
Bodo-Glimt W
Honefoss W
-
Viking W
POLAND
Division 2
Olimpia G
-
Wisla Pulawy
Sandecja Nowy Sacz
-
Hutnik Krakow
POLAND
Ekstraklasa - Women
Slask W
-
Rekord Bielsko Biala W
Katowice W
-
Pogon Tczew W
UJ Krakow W
-
Lechia Gdansk W
Sosnowiec W
-
Medyk Konin W
POLAND
Central Youth League
Warta Poznan U-19
-
Sandecja Nowy Sacz U-19
Korona U-19
-
Polonia Warszawa U-19
Widzew U-19
-
Wisla Krakow U-19
POLAND
III Liga, Group 1
Pogon Grod. Mazowiecki
-
Olimpia Zambrow
Lks Lomza
-
Belchatow
Mlawianka Mlawa
-
Concordia Elblag
Pilica Bialobrzegi
-
Pelikan Lowicz
Lechia Tomaszow Mazowiecki
-
Wikielec
Swit N D
-
Bron Radom
Unia Skierniewice
-
Legia-2
Warta Sieradz
-
Legionovia
Victoria Sulejowek
-
Jagiellonia-2
POLAND
III Liga, Group 2
Gedania Gdansk
-
Unia Swarzedz
Luzino
-
Unia Solec Kujawski
Vineta Wolina
-
Starograd Gdanski
Blekitni Stargrad
-
Stolem Gniewino
Notec Czarkow
-
Flota Swinoujscie
Zawisza Bydgoszcz
-
Pogon Nowe Skalmierzyce
Sokol Kleczew
-
Elana Torun
Polonia Sroda
-
Pogon Szczecin-2
Swit Skolwin
-
Cartusia Kartuzy
POLAND
III Liga, Group 3
Slask-2
-
Gornik Zabrze-2
Rakow-2
-
Bytom Odrzanski
Pawlowice Slaskie
-
Warta Gorzow
Rekord Bielsko Biala
-
Sleza
Gornik Polkowice
-
Gwarek Tarnowskie Gory
Stilon Gorzow
-
Starowice Dolne
Karkonosze Jelenia Gora
-
Unia Turza Slaska
Zielona Gora
-
Goczalkowice Zdroj
POLAND
III Liga, Group 4
KS Wieczysta Krakow
-
KSZO Ostrowiec
Podhale Nowy Targ
-
Orleta Radzyn Podlaski
Swidniczanka Swidnik
-
Podlasie Biala Podlaska
Czarni Polaniec
-
Avia Swidnik
Siarka Tarnobrzeg
-
Wiazownica
Sokol Sieniawa
-
Wislanie Jaskowice
Star Starachowice
-
Chelmianka Chelm
Wisloka Debica
-
Unia Tarnow
PORTUGAL
Liga 3, Promotion Group
Sp. Covilha
-
Braga-2
Academica
-
Lusitano Lourosa
Alverca
-
Felgueiras
Varzim
-
Atletico CP
PORTUGAL
U-19 League, Championship round
Braga U-19
-
Familcao U-19
Benfica U-19
-
Guimaraes U-19
Farense U-19
-
Sporting U-19
PORTUGAL
U-19 League, Relegation round
Lusitania U-19
-
Beira Mar U-19
Academica U-19
-
Estoril U-19
Belenenses U-19
-
Alverca U-19
Chaves U-19
-
Pacos de Ferreira U-19
Gil Vicente U-19
-
Rio Ave U-19
Maritimo U-19
-
Lusitano Lourosa U-19
Setubal U-19
-
Torreense U-19
Vizela U-19
-
Boavista U-19
ROMANIA
Liga 2, Promotion Group
Hunedoara
-
Mioveni
ROMANIA
Liga 2, Relegation Group
Arges
-
Scolar Resita
Ceahlaul Piatra
-
Alexandria
Chindia Targoviste
-
CSA Steaua
Metaloglobus
-
Unirea Dej
Slatina
-
Viitorul Targu Jiu
Tunari
-
Concordia Chiajna
ROMANIA
Superliga, Championship Group - Women
Csikszereda W
-
Olimpia Cluj W
ROMANIA
Liga 3, Group 1, Promotion round
Stiinta Miroslava
-
CSM Bacau
ROMANIA
Liga 3, Group 1, Relegation round
CSSM Vaslui
-
Rapid Brodoc
Somuz Falticeni
-
Aerostar Bacau
ROMANIA
Liga 3, Group 2, Promotion round
Sporting Liesti
-
Focsani
Unirea Branistea
-
Metalul Buzau
ROMANIA
Liga 3, Group 2, Relegation round
Braila
-
Hamangia Baia
Viitorul Sutesti
-
Viitorul Ianca
ROMANIA
Liga 3, Group 3, Promotion round
Agricola Borcea
-
Dunarea Calarasi
CS Clinceni
-
CS Afumati
ROMANIA
Liga 3, Group 3, Relegation round
Gloria Baneasa
-
Axiopolis
Recolta Gheorghe Doja
-
Inainte Modelu
Voluntari-2
-
Progresul Fundulea
ROMANIA
Liga 3, Group 4, Promotion round
Blejoi
-
Popesti Leordeni
Dunarea Giurgiu
-
Dinamo B-2
ROMANIA
Liga 3, Group 4, Relegation round
CS Paulesti
-
Tricolorul Breaza
Flacra Moreni
-
CSO Plopeni
Pucioasa
-
Muscelul Campulung Elite
ROMANIA
Liga 3, Group 5, Promotion round
Olimpic Cetate
-
Olimpic Zarnesti
ROMANIA
Liga 3, Group 5, Relegation round
Municipal Brasov
-
Ciucas Tarlungeni
Targu Secuiese
-
Sepsi-2
ROMANIA
Liga 3, Group 6, Relegation round
Cozia Calimanesti
-
Petrolul Potcoava
Flacara Horezu
-
Curtisoara
ROMANIA
Liga 3, Group 7, Promotion round
Viitorul Simian
-
Filiasi
ROMANIA
Liga 3, Group 7, Relegation round
Turceni
-
CS U Craiova-2
ROMANIA
Liga 3, Group 8, Promotion round
Peciu Nou
-
ASU Poli Timisoara
ROMANIA
Liga 3, Group 8, Relegation round
Progresul Pecica
-
Gloria Lunca Teuz Cermei
Soimii Lipova
-
Avantul Periam
ROMANIA
Liga 3, Group 9, Promotion round
Unirea Alba Iulia
-
Gloria Bistrita
Unirea Ungheni
-
Medias 2022
ROMANIA
Liga 3, Group 9, Relegation round
Unirea Alba Iulia
-
Avantul Reghin
ROMANIA
Liga 3, Group 10, Promotion round
Crisul Santandrei
-
Olimpia Satu Mare
ROMANIA
Liga 3, Group 10, Relegation round
Minaur Baia Mare
-
Minerul Ocna Dej
Victoria Carei
-
Sanatatea Cluj
RUSSIA
Second League A, Spring Season Silver
Kaluga
-
Irtysh Omsk
Volga Ulyanovsk
-
Tekstilshik
Spartak Kostroma
-
Mashuk-KMV
Avangard
-
Khimik Dzerzhinsk
Dynamo Br
-
Torpedo Miass
RUSSIA
Second League A, Spring Season Gold
Ufa
-
FK Krasnodar-2
Novosibirsk
-
Rotor
Veles
-
Metallurg L.
Rodina Moskva-2
-
FC Chayka
FK Murom
-
Chelyabinsk
RUSSIA
Supreme Divison - Women
Yenisey W
-
Rostov W
Ryazan W
-
Rubin W
Dinamo W
-
Kr. Sovetov W
RUSSIA
Second League B, Group 1
Astrakhan
-
Alania-2
Dinamo Stavropol
-
Druzhba Maykop
Dynamo Makhachkala-2
-
Stroitel K
FK Pobeda
-
Nart Cherkessk
Biolog-Novokub.
-
Spartak Nalchik
FC Sevastopol
-
Legion Makhachkala
Kuban Holding
-
Angusht
Rostov-2
-
Rubin Yalta
RUSSIA
Second League B, Group 2
Luki-Energia
-
Torpedo Vl
Zvezda S-P
-
Chertanovo
RUSSIA
Second League B, Group 3
Dinamo Vladivostok
-
Kvant Obninsk
FC Sakhalin
-
Kolomna
RUSSIA
Second League B, Group 4
Ural-2
-
Akron-2
Kr. Sovetov-2
-
FK Volna
Dinamo Kirov
-
Orenburg-2
Nizhnyi Novgorod-2
-
Nosta
Rubin-2 Kazan
-
Lada
SAN MARINO
Campionato, First Stage
Cailungo
-
La Fiorita
Domagnano
-
SP Tre Fiori
FC Faetano
-
Cosmos
Murata
-
Fiorentino
Tre Penne
-
Virtus
SCOTLAND
Highland League
Clachnacuddin
-
Lossiemouth
Brora Rangers
-
Brechin City
Buckie Thistle
-
Keith
Deveronvale
-
Formartine Utd
Forres Mechanics
-
Turriff Utd
Fraserburgh
-
Strathspey Thistle
Wick Academy
-
Banks ODee
SCOTLAND
Lowland League
Berwick Rangers
-
Albion Rovers
Boness United
-
Stirling University
Broomhill
-
East Stirlingshire
Caledonian Braves
-
Cowdenbeath
Civil Service Stroll
-
Linlithgow
Cumbernauld Colts
-
Gala Fairydean
Gretna
-
Edinburgh Univ
Tranent Juniors
-
East Kilbride
SERBIA
Prva Liga, Promotion Group
Indjija
-
Tekstilac Odzaci
Sartid Smederevo
-
Radnicki Sremska Mitrovica
SERBIA
Srpska Liga, Belgrade
Prva Iskra
-
Brodarac
Torlak
-
Zvezdara
Usce Novi Beograd
-
Polet Dorcol
Buducnost Dobanovci
-
Rad
Zemun
-
Studenski Grad
SERBIA
Srpska Liga, East
Dunav Prahovo
-
Buducnost Popovac
Jagodina
-
Pcinja Trgoviste
Radnicki Pirot
-
Jedinstvo Paracin
Radnicki Svilajnac
-
Mesevo
Sindjelic Nis
-
Jedinstvo Krusevac
SERBIA
Srpska Liga, Vojvodina
Becej
-
Maj Ruma
Hajduk Kula
-
Backa Palanka
Jedinstvo Star Pazova
-
Radnicki Zrenjanin
Kikinda
-
Dinamo Pancevo
Naftagas
-
Tisa Adorjan
Sloven Ruma
-
Kabel Novi Sad
SERBIA
Srpska Liga, West
Borac Cacak
-
FAP
Loznica
-
Zlatibor Cajetina
Omladinac Z
-
Sloga Pozega
Real Podunavci
-
Josanica
Sloga Petrovac
-
Polet Ljubic
Takovo
-
Mihajlovac
Tutin
-
Buducnost Krusik
SLOVAKIA
4. liga, West
HFK Prievidza
-
Nove Zamky
Slavoj Boleraz
-
Hurbanovo
SLOVAKIA
2. liga
Spisska Nova Ves
-
Slavoj Trebisov
Komarno
-
Samorin
Humenne
-
MFK Petrzalka
Liptovsky Mikulas
-
Puchov
Malzenice
-
Dolny Kubin
Tatran Presov
-
Povazska Bystrica
SLOVAKIA
4. Liga, Center
Banik Stranavy
-
Slavia Staskov
Kysucke Nove Mesto
-
Badin
TJD Pribelce
-
Kovacova
Tvrdosin
-
SK Javornik Makov
SLOVAKIA
3. Liga, East
Namestovo
-
Vranov nad Toplou
Partizan Bardejov
-
Oravske Vesele
SLOVAKIA
3. Liga, West
Castkovce
-
Belusa
Fomat Martin
-
MFK Zvolen
Hamsik Academy
-
Banik Lehota
Jednota Banova
-
Raca
Nove Mesto na Vahom
-
Galanta
SLOVAKIA
4. Liga, Bratislava
Domino
-
Nova Dedinka
SLOVAKIA
Liga 1, Championship Group - Women
Banska Bystrica W
-
Spartak Myjava W
Slovan Bratislava W
-
Ruzomberok W
SLOVAKIA
Liga 1, Relegation Group - Women
Zilina W
-
Tatran Presov W
Petrzalka W
-
Trencin W
SLOVAKIA
4. Liga, East
Kezmarok
-
Sabinov
Poprad
-
Sokol Lubotice
Sobrance-Sobranecko
-
Medzilaborce
SLOVAKIA
U-19 League
Banska Bystrica U-19
-
Zlate Moravce U-19
Pohronie U-19
-
Kosice U-19
SLOVENIA
2. SNL
Bilje
-
Nafta
NK Fuzinar
-
Gorica
SLOVENIA
3. SNL, West
Acroni Jesenice
-
MNK Izola
Dob
-
Svoboda
Dren Vrhnika
-
Ziri
Skofja Loka
-
Sencur
Slovan Ljubljana
-
NK Adria
Sobec Lesce
-
Vipava
SLOVENIA
3. SNL, East
Dravograd
-
Zavrc
Hajdina
-
Drava
Podvinci
-
Sampion Celje
Dobrovce
-
Ljutomer
Brezice
-
Korotan
SPAIN
Primera RFEF, Group 1
Real Sociedad-2
-
Fuenlabrada
Sabadell
-
Cornella
Teruel
-
Sestao
Deportivo
-
Cultural Leonesa
Rayo Majadahonda
-
Tarazona
SPAIN
Primera RFEF, Group 2
Algeciras
-
Antequera
Atletico Sanluqueno
-
Recreativo Huelva
Real Madrid-2
-
Alcoyano
SPAIN
Primera Division - Women
Levante W
-
Real Madrid W
Granada W
-
Tenerife W
Sporting de Huelva W
-
Eibar W
Madrid W
-
Athletic W
SPAIN
Tercera RFEF, Group 1
Pontevedra-2
-
Bergantinos
Celta-3
-
Barbadas
Bouzas
-
Polvorin
SPAIN
Tercera RFEF, Group 2
Condal
-
Caudal
SPAIN
Tercera RFEF, Group 3
Atletico Albericia
-
Revilla
Samano
-
Deportivo Mineros
Solares
-
Escobedo
SPAIN
Tercera RFEF, Group 4
Vitoria CD
-
Beasain
Alaves-3
-
Basconia
Pasaia KE
-
San Ignacio
Durango
-
Derio
Lagun Onak
-
Portugalete
Padura
-
Touring
Leioa
-
Anaitasuna FT
Deusto
-
Aurrera de Ondarroa
SPAIN
Tercera RFEF, Group 5
Rapidenca
-
Vilassar de Mar
SPAIN
Tercera RFEF, Group 6
Castellon-2
-
Burriana
Roda FC
-
Utiel
Gandia
-
Torrellano
Jove Espanol
-
Castellonense
SPAIN
Tercera RFEF, Group 8
Colegios Diocesanos
-
Real Avila
La Virgen del Camino
-
Becerril Campos
UD Santa Marta
-
Laguna de Duero
Ponferradina-2
-
Bembibre
Atletico Astorga
-
Villaralbo
Burgos Promesas
-
Cultural Leonesa-2
Mirandes-2
-
Cristo Atletico
Palencia
-
Almazan
SPAIN
Tercera RFEF, Group 9
El Ejido
-
Huetor Tajar
Torre Del Mar
-
Malaga City
SPAIN
Tercera RFEF, Group 10
La Palma
-
Ceuta-2
Puente Genil
-
Conil
Bollullos
-
Cartaya
Ciudad de Lucena
-
Atletico Espeleno
SPAIN
Tercera RFEF, Group 11
Santanyi
-
Binissalem
Platges de Calvia
-
Ibiza Islas Pitiusas
Llosetense
-
Felanitx
Manacor
-
Arenal
SPAIN
Tercera RFEF, Group 12
Panaderia Pulido
-
La Cuadra
Villa de Santa Brigida
-
Santa Ursula
San Bartolome
-
Union Sur Yaiza
SPAIN
Tercera RFEF, Group 15
Bidezarra
-
Beti Onak
Huarte
-
Subiza
Txantrea
-
Oberena
Ardoi
-
Pamplona
Cortes
-
Avance Ezcabarte
Lerines
-
Pena Sport
SPAIN
Tercera RFEF, Group 16
Pena Balsamaiso
-
Calahorra-2
Varea
-
Berceo
Vianes
-
River Ebro
SPAIN
Tercera RFEF, Group 17
Ebro
-
Huesca-2
SPAIN
Tercera RFEF, Group 18
Tarancon
-
Toledo
Azuqueca
-
Villarrubia
SPAIN
Segunda RFEF, Group 1
Oviedo-2
-
Compostela
Coruxo
-
Deportivo-2
SPAIN
Segunda RFEF, Group 2
San Juan
-
Mutilvera
Real Sociedad-3
-
Athletic-2
SPAIN
Segunda RFEF, Group 3
Andratx
-
Formentera
La Nucia
-
Manresa
Alzira
-
Valencia-2
SPAIN
Segunda RFEF, Group 5
FC Guadalajara
-
Villanovense
SWEDEN
Damallsvenskan - Women
Vaxjo W
-
KIF Orebro W
Vittsjo W
-
AIK W
SWEDEN
Division 1, Sodra
Rosengard
-
Onsala
Eskilsminne
-
Jonkoping S.
Lund
-
Trollhattan
Oskarshamns AIK
-
Torslanda
SWEDEN
Division 1, Norra
Friska Viljor
-
United Nordic
AFC Eskilstuna
-
Assyriska
Karlstad
-
Stockholm Internazionale
Sollentuna
-
FBK Karlstad
SWEDEN
Division 2, Norra Gotaland
Stenungsund
-
Ahlafors
Vanersborgs FK
-
Vanersborgs IF
SWEDEN
Division 2, Norra Svealand
IFK Osteraker
-
Dalkurd
Farsta
-
Falu
Franke
-
Kungsangen
Gute
-
Viggbyholms
SWEDEN
Division 2, Norrland
Kiruna
-
Umea Akademi
Froso
-
Boden
Bergnasets
-
Team Thoren
Lucksta
-
Taftea
Skelleftea
-
Algarna-Harnasand
Ytterhogdals IK
-
Gottne
SWEDEN
Division 2, Sodra Sveland
Nykoping
-
Haninge
SWEDEN
Division 2, Vastra Gotaland
Bergdalens IK
-
Jonsereds
Husqvarna
-
Laholm
SWEDEN
Division 2, Sodra Gotaland
IFK Trelleborg
-
Kristianstad
Rappe
-
Karlskrona
Simrishamn
-
Osterlen
SWEDEN
Elitettan - Women
Alingsas W
-
Orebro SK W
Gamla Upsala W
-
Mallbacken W
Jitex W
-
Bollstanas W
SWITZERLAND
1. Liga Promotion
Basel-2
-
Delemont
Young Boys-2
-
Bulle
Breitenrain
-
Etoile Carouge
Luzern-2
-
Cham
Rapperswil
-
Paradiso
Zurich-2
-
Bavois
St. Gallen-2
-
Kriens
SWITZERLAND
1. Liga Classic, Group 1
Lausanne-2
-
Portalban
Echallens
-
Chenois
Monthey
-
La Sarraz-Eclepens
Naters
-
Grand-Saconnex
Pully Football
-
Sion-2
Vevey Sports
-
Meyrin
SWITZERLAND
1. Liga Classic, Group 2
Bassecourt
-
Thun-2
Dietikon
-
Munsingen
Koniz
-
Black Stars Basel
Schotz
-
Rotkreuz
Solothurn
-
Concordia Basel
Wohlen
-
Courtetelle
Emmenbrucke
-
Muri
SWITZERLAND
1. Liga Classic, Group 3
Balzers
-
Taverne
Hongg
-
Wettswil
Linth
-
YF Juventus
Freienbach
-
Uzwil
Winterthur-2
-
Mendrisio
Grasshoppers-2
-
Eschen Mauren
Kosova FC
-
Tuggen
TURKEY
U-19 League, Group 1
Altinordu U-19
-
Giresunspor U-19
Istanbulspor U-19
-
Sivasspor U-19
Trabzonspor U-19
-
Konyaspor U-19
Fenerbahce U-19
-
Eyupspor U-19
Samsunspor U-19
-
Boluspor U-19
TURKEY
U-19 League, Group 2
Antalyaspor U-19
-
Ankaragucu U-19
Galatasaray U-19
-
Demirspor Adana U-19
Kayserispor U-19
-
Kasimpasa U-19
Yeni Malatyaspor U-19
-
Ankaraspor U-19
Gaziantepspor U-19
-
Besiktas U-19
UKRAINE
Youth League
Veres U-19
-
Dnipro U-19
Dynamo K U-19
-
Polessya U-19
Oleksandria U-19
-
Cherkaskyi Dnipro U-19
UKRAINE
2 Liga
Lokomotiv Kiev
-
Niva V
Metallurg Z-2
-
Druzhba Myrivka
Mykolaiv
-
Kremin-2
UKRAINE
Persha Liga, Promotion round
Ahrobiznes Volochysk
-
Mariupol
UKRAINE
Persha Liga, Relegation round
Metallurg Z.
-
Bukovyna
Dinaz Vyshhorod
-
Khust
Hirnyk-Sport
-
Podillya K.
WALES
FAW Championship, North
Llanidloes
-
Bangor City
WALES
FAW Championship, South
Abergavenny Town
-
Caerau
Abertillery Bluebirds
-
Afan Lido
Baglan Dragons
-
Pontardawe
Cambrian Clydach
-
Trefelin
Carmarthen
-
Llantwit Major
Cwmbran Celtic
-
Goytre United
Taffs Well
-
Ammanford
ASIA
AFC U-23 Championship: Group Stage
Malaysia U-23
-
Vietnam U-23
Kuwait U-23
-
Uzbekistan U-23
BAHRAIN
Second Division
Bahrain SC
-
Malkiya
Etehad Al Reef
-
AAli
Umm Al Hassam
-
Budaiya
BANGLADESH
Premier League
Fortis
-
Bashundhara Kings
Abahani Chittagong
-
Rahmatgonj MFS
Mohammedan Dhaka
-
Brothers Union
CAMBODIA
CPL
Kirivong Sok Sen Chey
-
Phnom Penh Crown
Boueng Ket FC
-
Svay Rieng
CHINA
League 1
Liaoning Kaixin
-
Jiangxi Beidamen
Shijiazhuang
-
Heilongjiang Lava Spring
Shanghai Jiading
-
Qingdao Red Lions
CHINA
FA cup
Jiangsu Nan Dongsheng
-
Langfang Glory City
Shanghai Changning
-
Jiangxi Dark Horse
Shanghai Segenda
-
Ganzhou Ruishi
Shanxi Xiangyu
-
Beijing Technology
Changchun Xidu
-
Shaanxi Beyond
Dalian Kuncheng
-
Quanzhou Yaxin
Dezhou Haishan
-
Taian Tiankuang
Qianxinan Xu Fengtang
-
Shenzhen Juniors
Shenzhen Jixiang
-
Guangxi Lanhang
Xian Ronghai
-
Guangdong GZ-Power
Guangxi Bushan
-
Rizhao Yuqi
Fuzhou Changle Jingangtui
-
Hunan Billows
Qingdao Elite
-
Hubei Istar
Shanghai Shenshui
-
Haikou Mingcheng
CHINA
Super League - Women
Guangdong Meizhou W
-
Beijing Beikong W
Henan Songshan Longmen W
-
Shanghai RCB W
Shandong SL W
-
Wuhan Jiangda W
Changchun Dazhong W
-
Yongchuan Chashan W
Shaanxi Changan W
-
Hainan Qiongzhong W
Zhejiang W
-
Jiangsu Suning W
HONG KONG
Premier League
Southern District
-
Sham Shui Po
Wofoo Tai Po
-
Kitchee
Lee Man
-
Hong Kong FC
Hong Kong U-23
-
Eastern
North District
-
Resources Capital
HONG KONG
Division 1
Eastern District
-
Wong Tai Sin
Hoi King
-
Shatin
INDIA
ISL, Playoffs
Goa
-
Chennaiyin FC
INDIA
I-League 2
Chirag United SC
-
Maharashtra
Sudeva
-
Bengaluru United
INDONESIA
Liga 1
Persib
-
Persebaya Surabaya
Persik Kediri
-
Persita
Bali United
-
Bhayangkara
PSS Sleman
-
Dewa United
JAPAN
J-League 3
Grulla Morioka
-
FC Ryukyu
Matsumoto Yamaga FC
-
Kamatamare Sanuki
Fukushima Utd
-
Omiya Ardija
Vanraure Hachinohe
-
Giravanz Kitakyushu
JAPAN
Nadeshiko League - Women
NGU Nagoya W
-
Bunnies Gunma W
Orca Kamogawa W
-
Iga Kunoichi W
Speranza W
-
Harima Albion W
Yokohama Seagulls W
-
Nittaidai W
Setagaya Sfida FC W
-
Ehime W
Shizuoka W
-
Miyazaki W
JAPAN
WE League - Women
Cerezo Osaka W
-
NTV Beleza W
Albirex Niigata W
-
Parceiro Nagano W
Vegalta Sendai W
-
Urawa Red W
Elfen Saitama W
-
Sanfrecce Hiroshima W
Nojima Stella W
-
Kobe Leonessa W
Omiya Ardija W
-
JEF United W
KOREA REPUBLIC
K4 League
Seoul Jungnang
-
Sejong Vanesse
Pyeongtaek Citizen
-
Pyeongchang United
Seoul United
-
Jinju Citizen
Jeonbuk Motors-2
-
Chungju Citizen
Jeonju Citizen
-
Geoje Citizen
Daejeon Citizen-2
-
Namyangju
KOREA REPUBLIC
K3 League
Busan Kyotong
-
Gimhae
Chuncheon
-
Ulsan Citizen
Daegu-2
-
Siheung Citizen
Gangneung
-
Yeoju Citizen
Hwaseong FC
-
Pocheon
Changwon
-
Yangpyeong
Gyeongju KHNP
-
Mokpo City
KYRGYZSTAN
Top Liga
Muras United
-
Abdish-Ata
LEBANON
National cup
Al Ahli Nabatiya
-
Tripoli SC
MACAO
Elite League
Benfica Macau
-
CD Lun Lok
Gala
-
CD Monte Carlo
MONGOLIA
Premier League
Bayanzurkh Sporting
-
Erchim
Khovd
-
Tuv Buganuud
PHILIPPINES
PFL
Don Bosco Garelli
-
Mendiola
Tuloy
-
Cebu FC
Philippine Army
-
Taguig
Stallions
-
Manila Montet
QATAR
Second Division
Al Sailiya SC
-
Al Khor SC
Al Shahaniya
-
Al Khuraitiat SC
Lusial City
-
Al Bidda
Mesaimeer SC
-
Al Waab
SAUDI ARABIA
Youth League
Al Faysaly Al Majmaah U-19
-
Al Orubah U-19
Al Jeel U-19
-
Ohod U-19
Al Fateh U-19
-
Al Hilal Riyadh U-19
Al Nasr Riyadh U-19
-
Al Quadisiya Khobar U-19
Al Raed Buraidah U-19
-
Al Hazm U-19
Al Taawon U-19
-
Al-Khaleej U-19
Al Ittihad Jeddah U-19
-
Al Ahli Jeddah U-19
SYRIA
Premier League
Al Sahel
-
Jaish
Horriya
-
Wahda
Ittihad
-
Taliya
Jaish
-
Al Sahel
Taliya
-
Ittihad
Wahda
-
Horriya
TAJIKISTAN
Visshaya Liga
Barkchi Hisar
-
Vaksh
CSKA Pomir Dushanbe
-
Ravshan
Istiqlol
-
Kuktosh
THAILAND
League 1
BG Pathum United
-
Chonburi FC
Police Tero
-
Uthai Thani
Khonkaen United
-
Trat
Ratchaburi
-
Buriram United
THAILAND
Thai League 2
Phrae United
-
Ayutthaya
Pattaya United
-
Chanthaburi
Nakhon Ratchasima
-
Nong Bua Pitchaya
Nakhon Si United
-
Kasetsart
TURKMENISTAN
Yokary Liga
Kopetdag Asgabat
-
Ahal
Merw
-
Altyn Asyr
Energetik Mary
-
Nebitchi
Sagadam
-
Arkadag
UAE
Division 1
Gulf United
-
Al-Taawon
Masafi
-
Masfut
Al Dhafra
-
Dubai City
UZBEKISTAN
National cup
Chigatoy
-
Surkhon
Zaamin
-
Qizilqum
Olympic
-
Lokomotiv-BFK
Olympic MobiUZ
-
Lokomotiv Tashkent
ALGERIA
Ligue 1
Paradou
-
El Bayadh
ALGERIA
Ligue 2
El Khemis
-
ES Mostaganem
Guir Abadla
-
ASM Oran
Hussein Dey
-
RC Arba
JSM Tiaret
-
Boufarik
Kolea
-
CR Mechria
Olimpique Medea
-
RC Kouba
Temouchent
-
Oued Sly
WA Mostaganem
-
GC Mascara
ANGOLA
Girabola
Bravos do Maquis
-
Kabuscorp
Sagrada Esperanca
-
CD Lunda Sul
Uniao de Malanje
-
Recreativo Libolo
Academica Lobito
-
Petro de Luanda
BENIN
Championat National, Relegation Group
AS Police
-
ASVO
Abeilles
-
Dynamo Parakou
Aiononvi
-
Djeffa
Dynamique Djougou
-
Soleil
BOTSWANA
Premier League
Gaborone Utd
-
Township Rollers
Jwaneng Galaxy
-
Morupule
Orapa United
-
Eleven Angels
Sua Flamingoes
-
Matebele
Tafic
-
Nico United
VTM FC
-
Police XI
BURUNDI
Primus League
Magara Young Boys
-
Dynamik
Aigle Noir
-
LLB Amasipiri
Le Messager Ngozi
-
Musongati
Olympic Star
-
Flambeau du Centre
Telaviv
-
Kayanza
Bumamuru
-
Tigre Noir
CAMEROON
Elite One, Relegation Playoffs
Fovu Club
-
APEJES Academy
Aigle Royal
-
Fortuna Mfou
CONGO
Ligue 1
Etoile du Congo
-
Nathalys
Kondzo
-
Cheminots
COTE DIVORE
Ligue 1
AFAD
-
Lys Sassandra
Mouna
-
Stella
San-Pedro
-
Zoman
Denguele
-
Racing Abidjan
DR CONGO
Super Ligue, Relegation round
Tshinkunku
-
Blessing
Sanga Balende
-
US Panda
DJIBOUTI
Division 1
CDC Q7
-
Dikhil
AS Port
-
SDC Group
ESWATINI
Premier League
Denver
-
Ezulwini United
Eswatini Rangers
-
Nsingizini Hotspurs
Green Mamba
-
Royal Leopards
Illovo
-
Mbabane Swallows
Moneni Pirates
-
Madlenya
Young Buffaloes
-
Highlander
ETHIOPIA
Premier League
Dire Dawa Kenema
-
Shashemene Kenema
Welayta Dicha
-
Kedus Giorgis
GABON
Division 1
Bouenguidi
-
Stade Mandji
CF Mounana
-
FC Libreville
Lozo
-
Centre Sportif Bendje
Missile
-
Dikaki
Pelican Lambarene
-
Mangasport
Vautour
-
Mberi Sportif
GHANA
Premier League
Karela
-
Accra Lions
Legon Cities
-
Hearts of Oak
GUINEA
Ligue 1
Horoya
-
Loubha Telimele
Milo
-
Kamsar
KENYA
Premier League
Bidco United
-
Posta Rangers
Kariobangi Sharks
-
Nzoia Sugar
Bandari
-
KCB
Shabana
-
Homeboyz
Talanta
-
Nairobi City Stars
Police N
-
Sofapaka
LESOTHO
Premier League
LDF
-
LCS
Lijabatho
-
Bantu
LIBYA
Premier League
Al Sadaqa
-
Al Moroooj
Al-Anwar
-
Al-Suqoor
Al Madina
-
Al Ahli Tripoli
MALAWI
Super League
Baka City
-
MAFCO
Bangwe All Stars
-
Karonga United
Chitipa United
-
Big Bullets
Mighty Tigers
-
Ekwendeni Hammers
Mighty Wanderers
-
Creck
Moyale Barracks
-
CIVO United
MALI
Premier League
Afrique FE
-
Onze Creauteurs
Bakaridjan
-
US Bougouba
Bougouni
-
Real Bamako
COB
-
USFAS Bamako
MAURITANIA
Premier League
Entou
-
Kaedi
Chemal
-
Garde Nationale
MOROCCO
Botola Pro
Ittihad Tanger
-
FUS Rabat
MCO Oujda
-
Chabab Mohammedia
WAC Casablanca
-
HUSA Agadir
RSB Berkane
-
MAT Tetouan
MOROCCO
Botola 2
ASS Sale
-
Rapide Oued Zem
Chabab Ben Guerir
-
Chabab Atlas
WAF Fes
-
Racing Casablanca
OCK Khouribga
-
Stade Marocain
MOZAMBIQUE
Mocambola
Baia de Pemba
-
ENH Vilankulo
Baia de Pemba
-
Vilanculo
Tchumene
-
Nacala
NAMIBIA
MTC Premiership
Julinho Sporting
-
Okahandja
Okakarara
-
Blue Waters
Young Brazilians
-
Civics
NIGERIA
NPFL
Abia Warriors
-
Bayelsa United
RWANDA
National League
APR
-
Kiyovu Sports
Amagaju
-
Etoile deEst
Bugesera
-
Rayon Sports
Marines
-
FC Police
SEYCHELLES
First Division
Cote DOr
-
Northern Dynamo
St Michel United
-
Anse Reunion
SIERRA LEONE
Premier League
Kholifa Stars
-
Lamboi
Luawa
-
Kahunla Rangers
Mighty Blackpool
-
Real Republicans
Ports Authority
-
Bhantal
Wusum Stars
-
SLIFA Mount Aureol
SOMALIA
First Division
Raadsan
-
Mogadishu City
SOUTH AFRICA
Division 1
Baroka
-
Casric Stars
JDR Stars
-
Venda
Platinium City
-
Milford
Univ. of Pretoria
-
Magesi
Upington City
-
Black Leopards
SOUTH AFRICA
Diski Challenge
Polokwane City U-23
-
TS Galaxy U-23
SuperSport United U-23
-
Royal AM U-23
TANZAINIA
Ligi Kuu Bara
Young Africans
-
Simba
TOGO
Championnat National
ASKO de Kara
-
Gbikinti Bassar
Kara
-
Gbohloe-su Des Lacs
Unisport
-
ASKO de Kara
TUNISIA
National cup
Ahly Sfaxien
-
Union Ksibet Mediouni
Esperance de Zarzis
-
Stade Tunis
Progres Sakiet
-
Tazarka
UGANDA
Premier League
BUL
-
Express
Wakiso Giants
-
Arua Hill
ZAMBIA
Super League
Green Eagles
-
Kabwe Warriors
Konkola Blades
-
FC MUZA
Nkwazi
-
Forest Rangers
Power Dynamos
-
Nkana
ZIMBABWE
Premier League
Green Fuel
-
Herentals
Platinum
-
Bikita Minerals
Yadah
-
Chegutu Pirates
ZPC Kariba
-
Arenel Movers
ANTIGUA AND BARBUDA
Premier Division
All Saints United
-
Pigotts Bullets
Garden Stars
-
SAP
Hoppers
-
Parham
ARUBA
Division di Honor, Championship Group
River Plate Ar.
-
Dakota
Estrella Papilon
-
Deportivo Nacional
COSTA RICA
Primera Division, Clausura
Perez Zeledon
-
Grecia
LD Alajuelense
-
Deportivo Saprissa
COSTA RICA
Liga de Ascenso, Promotion Playoffs
AD Sarchi
-
CS Uruguay
DOMINICAN REPUBLIC
LDF
Delfines Del Este
-
Moca
San Cristobal FC
-
Cibao
EL SALVADOR
Primera Division, Clausura
FAS
-
Municipal Limeno
Municipal Limeno
-
FAS
HONDURAS
Liga Nacional, Clausura
Marathon
-
Real Espana
CD Real Sociedad
-
Vida
Genesis
-
Olanchano
MEXICO
Liga de Expansion MX, Play-in
CA La Paz
-
Alebrijes Oaxaca
MEXICO
Liga Premier Serie A, Apertura
Venados
-
Montaneses
Pioneros de Cancun
-
San Juan de Aragon
Aguacateros de Periban
-
Porto Palmeiras
Irapuato
-
Escorpiones FC
Los Cabos United
-
Mexicali FC
MEXICO
Liga Premier Serie B, Apertura
Canoneros Marina
-
Chilpancingo
Ciervos
-
Atletico Pachuca
Uruapan
-
Huracanes Izcalli
Ayense
-
Caja Oblatos
MEXICO
U-23 League, Clausura
Guadalajara U-23
-
Queretaro U-23
Leon U-23
-
Monterrey U-23
Pumas U-23
-
America U-23
Tigres U-23
-
Necaxa U-23
NICARAGUA
Primera Division, Clausura
Sport Sebaco
-
Matagalpa
Deportivo Ocotal
-
Jalapa FC
PANAMA
LFP, Apertura
Herrera
-
San Francisco FC
Plaza Amador
-
Tauro FC
CD Universitario
-
Veraguas
SURINAM
Hoofdklasse
Inter Moengotapoe
-
Flora FC
Robin Hood
-
Broki
USA
NWSL - Women
Washington Spirit W
-
Gotham W
Racing Louisville W
-
Utah Royals W
Kansas City W
-
Bay W
Portland Thorns W
-
Houston Dash W
USA
USL Championship
Detroit City
-
Oakland Roots
Loudoun United
-
Louisville City
Hartford Athletic
-
San Antonio FC
Tulsa Roughnecks
-
Charleston Battery
Miami
-
Birmingham Legion
North Carolina
-
New Mexico United
Tampa Bay
-
El Paso Locomotive
Colorado Springs
-
Indy Eleven
Las Vegas Lights
-
Rhode Island
Memphis 901
-
Monterey Bay
Orange County
-
Sacramento Republic
Phoenix Rising
-
Pittsburgh Riverhounds
USA
USL League One
Union Omaha
-
Charlotte Independence
Richmond Kickers
-
Spokane Velocity
Chattanooga Red Wolves
-
Northern Colorado
USA
MLS Next Pro
Ventura County
-
Sporting KC-2
Huntsville
-
Chattanooga FC
The Town
-
Austin-2
USA
NISA
Club de Lyon
-
Savannah Clovers
Capo
-
Arizona Monsoon
ARGENTINA
Primera Nacional
Deportivo Madryn
-
Chaco For Ever
Atlanta CA
-
Almagro
Estudiantes de Caseros
-
All Boys
Defensores Unidos
-
Defensores Belgrano
Colon Santa Fe
-
Temperley
Talleres Remedios
-
Tristan Suarez
ARGENTINA
Primera B, Apertura
Canuelas
-
Urquiza
Dep. Merlo
-
Acassuso
Deportivo Armenio
-
Sportivo Italiano
Comunicaciones
-
Argentino Merlo
ARGENTINA
Torneo Federal A
Boca Unidos
-
Sol de America FC
Ferro Carril Oeste GP
-
Gutierrez Mendoza
ARGENTINA
Primera C, Apertura
Defensores de Cambaceres
-
CA Atlas
Yupanqui
-
Central Ballester
ARGENTINA
Liga Profesional, Play Offs
Argentinos Juniors
-
Defensa y Justicia
Estudiantes de La Plata
-
Barracas Central
Godoy Cruz
-
Velez Sarsfield
ARGENTINA
Primera A, Apertura - Women
Boca Juniors W
-
Newells Old Boys W
Ferro W
-
Platense W
Gimnasia La Plata W
-
Huracan W
Rosario Central W
-
Independiente W
Belgrano Cordoba W
-
River Plate W
BRAZIL
Serie B
Chapecoense
-
Ituano
Santos
-
Paysandu
Amazonas
-
Sport Recife
Ceara
-
Goias
BRAZIL
Serie C, First stage
Remo
-
Volta Redonda
Tombense
-
Sao Jose RS
Caxias
-
Athletic Minas
Ypiranga Erechim
-
CSA
BRAZIL
Brasileiro - Women
Avai Kindermann W
-
Santos W
Fluminense W
-
Botafogo PB W
Real Brasilia W
-
Sao Paulo W
BRAZIL
Maranhense, Playoffs
Maranhao
-
Sampaio Correa
BRAZIL
Amapaense, Play Offs
Trem
-
Santos Macapa
BRAZIL
Rondoniense
Barcelona RO
-
Vilhenense
Uniao Cacoalense
-
Ji-Parana
BRAZIL
Roraimense, Second stage
GAS
-
Rio Negro
Nautico RR
-
Monte Roraima
BRAZIL
Gaucho 2
Monsoon
-
Pelotas
Sao Gabriel
-
Aimore
Gloria
-
Uniao RS
BRAZIL
Brasiliero A2 - Women
Juventude W
-
Taubate W
Sport Recife W
-
FC Fortaleza W
Doce Mel W
-
Sao Jose W
BRAZIL
Paulista U-20
Botafogo SP U-20
-
Francana U-20
Corinthians U-20
-
Sao Caetano U-20
Novorizontino U-20
-
Gremio Prudente U-20
Palmeiras U-20
-
Ibrachina U-20
RB Bragantino U-20
-
Capivariano U-20
Santos U-20
-
Maua U-20
Sao Paulo U-20
-
Osasco Audax U-20
BRAZIL
Paulista A3, Promotion playoffs
Votuporanguense
-
Desportivo Brasil
BRAZIL
Paulista A4, Promotion Playoffs
Rio Branco SP
-
XI de Jau
SKA Brasil
-
Francana
BRAZIL
Cearense 2, Promotion Playoffs
Pague Menos
-
Itapipoca
CHILE
Primera B
Magallanes
-
San Marcos
Deportes Temuco
-
San Luis de Quillota
Rangers Talca
-
Santiago Morning
CHILE
Segunda Division
Linares Unido
-
General Velasquez
Melipilla
-
Puerto M
Trasandino
-
San Antonio Unido
COLOMBIA
Primera B, Apertura
Real Cundinamarca
-
FC Bogota
Leones
-
Real Cartagena
Atletico Huila
-
Barranquilla
Depor FC
-
Deportes Quindio
COLOMBIA
Liga - Women
Deportivo Cali W
-
Santa Fe W
Real Santander W
-
La Equidad W
Millonarios W
-
Cucuta W
Deportes Pereira W
-
Llaneros W
PARAGUAY
Division Intermedia
CA Colegiales
-
Guairena
Resistencia
-
Atl. Tembetary
PERU
Liga - Women
Melgar W
-
Alianza Lima W
Killas W
-
Dep. Municipal W
PERU
Liga 2
Santos FC
-
Moquegua
Deportivo Agroc.
-
Huaral
Juan Aurich
-
Juan Pablo-2
SOUTH AMERICA
Sudamericano U-20, Group Stage - Women
Venezuela U-20 W
-
Chile U-20 W
Brazil U-20 W
-
Colombia U-20 W
VENEZUELA
Primera
Deportivo La Guaira
-
Deportivo Tachira
Inter de Barinas
-
Monagas SC
VENEZUELA
Segunda Division
Dynamo Puerto
-
Fundacion AIFI
Maritimo SC
-
Atletico La Cruz
AUSTRALIA
Queensland Premier League 2
Magic United
-
Taringa Rovers
Maroochydore
-
Bayside United
Souths United
-
North Star
Holland Park Hawks
-
Samford Rangers
Ipswich Knights
-
Pine Hills
AUSTRALIA
Queensland Premier League
Capalaba
-
Caboolture
Eastern Suburbs
-
Broadbeach United
Brisbane Strikers
-
Logan Lightning
Ipswich FC
-
Mitchelton
Moreton City-2
-
Southside Eagles
SWQ Thunder
-
St George Willawong
AUSTRALIA
NPL Victoria
Green Gully Cavaliers
-
Port Melbourne
Manningham United
-
Hume City
Altona Magic
-
Melbourne Knights
Dandenong Thunder
-
Avondale FC
AUSTRALIA
NPL South Australia
Campbelltown City
-
Adelaide Comets
Croatia Raiders
-
FK Beograd
Adelaide United U-21
-
South Adelaide
AUSTRALIA
NPL Queensland
Redlands United
-
Queensland Lions
Brisbaine Wolves
-
Moreton City
Peninsula Power
-
Sunshine Coast Wanderers
Rochedale Rovers
-
Brisbane Roar-2
Brisbane Olympic
-
Gold Coast United FC
AUSTRALIA
NPL Western Australia
Armadale
-
Perth
Balcatta
-
Inglewood United
Bayswater City
-
Perth Glory-2
Floreat Athena
-
Stirling Macedonia
Perth RedStar
-
Fremantle City
Western Knights
-
Olympic Kingsway
AUSTRALIA
NPL New South Wales
Sutherland Sharks
-
Manly United FC
St George Saints
-
Hills Brumbies
St George City
-
Central Coast Mariners-2
Sydney Olympic
-
NWS Spirit
Sydney United
-
Marconi Stallions
Western Sydney-2
-
Blacktown City
Wollongong Wolves
-
Sydney-2
APIA Tigers
-
Rockdale Ilinden
AUSTRALIA
NPL Tasmania
Devonport City
-
South Hobart
Launceston City
-
Clarence Zebras
AUSTRALIA
NPL Northern NSW
Edgeworth Eagles
-
Adamstown Rosebuds
Cooks Hill United
-
Lake Macquarie
Valentine
-
Newcastle Olympic
Broadmeadow Magic
-
Maitland
Charlestown Azzurri
-
Lambton Jaffas
AUSTRALIA
NPL Capital Territory
Cooma Tigers
-
Canberra
OConnor Knights
-
Tuggeranong United
Yoogali CT
-
Monaro Panthers
Gungahlin
-
Canberra Olympic
AUSTRALIA
W-League, Final Rounds - Women
Central Coast W
-
Sydney FC W
Newcastle Jets W
-
Melbourne City W
AUSTRALIA
NPL Victoria Youth League
Green Gully U-23
-
Port Melbourne U-23
Altona Magic U-23
-
Melbourne Knights U-23
Dandenong Thunder U-23
-
Avondale U-23
Dandenong City U-23
-
South Melbourne U-23
AUSTRALIA
NPL Victoria League 2
Langwarrin
-
Melbourne Victory U-21
North Geelong
-
Eastern Lions
George Cross
-
Bentleigh Greens
Melbourne City U-21
-
Preston Lions
AUSTRALIA
NPL New South Wales League 2
Hakoah Sydney City
-
Bankstown City
Canterbury Bankstown
-
UNSW
Bonnyrigg White Eagles
-
Dulwich Hill
Dunbar Rovers
-
Macarthur Rams
Mt Druitt Town
-
Inter Lions
SD Raiders
-
Bulls Academy
AUSTRALIA
South Australia Stage League 1
Adelaide Blue Eagles
-
West Torrens Birkalla
Adelaide Victory
-
Fulham United
Cumberland United
-
Salisbury United
Playford City
-
Adelaide Vipers
Sturt Lions
-
West Adelaide
Adelaide Cobras
-
Western Strikers
AUSTRALIA
Queensland Premier League 3
Western Spirit
-
Virginia United
Acacia Ridge
-
Springfield United
Centenary Stormers
-
Newmarket
Mount Gravatt
-
North Pine
North Brisbaine
-
Univ. Queensland
Redcliffe Dolphins
-
Brisbane Knights
AUSTRALIA
NPL Queensland Youth League
Redlands United U-23
-
Lions U-23
Wynnum Wolves U-23
-
Moreton City U-23
Peninsula Power U-23
-
Sunshine Coast U-23
Rochedale Rovers U-23
-
Brisbane Roar U-23
AUSTRALIA
NPL Victoria League 3
Beaumaris
-
Altona City
Boroondara-Carey
-
Box Hill United
Nunawading City
-
Goulburn Valley Sun
Melbourne Srbija
-
Doveton
AUSTRALIA
NPL New South Wales League 3
Gladesville Ryde
-
Central Coast United
Sydney University
-
Hurstville FC
Bankstown United
-
Hawkesbury City SC
Camden Tigers
-
Mounties Wanderers
Hawkesbury City SC
-
Bankstown United
Inner West Hawks
-
Fraser Parks
Prospect United
-
Parramatta Eagles
Newcastle Jets-2
-
Granville Rage
AUSTRALIA
Queensland PL Youth
Brisbane Strikers U-23
-
Logan United U-23
Ipswich FC U-23
-
Mitchelton U-23
Moreton City-2 U-23
-
Southside Eagles U-23
Eastern Suburbs U-23
-
Broadbeach United U-23
SWQ Thunder U-23
-
St George Willawong U-23
AUSTRALIA
NPL Northern NSW - Women
New Lambton W
-
Broadmeadow Magic W
Maitland W
-
Charlestown Azzurri W
Mid Coast W
-
Warners Bay W
Newcastle Olympic W
-
Adamstown Rosebuds W
AUSTRALIA
NPL Queensland - Women
Eastern Suburbs W
-
Brisbane Olympic W
Mitchelton W
-
Peninsula Power W
Brisbane City W
-
Lions W
Sunshine Coast W
-
FQ QAS W
Gold Coast United W
-
Souths United W
AUSTRALIA
Capital Territory NPL2
Belconnen United
-
West Canberra Wanderers
Canberra Juventus
-
Brindabella
Queanbeyan City
-
Canberra White Eagles
ANU
-
Wagga City Wanderers
AUSTRALIA
Western Australia State League 1
Gosnells City
-
Mandurah City
Gwelup Croatia SC
-
Nedlands
Rockingham City
-
Joondalup United
Subiaco
-
Cockburn City
Dianella White Eagle
-
Murdoch Melville
FIJI
Premier League
Lautoka
-
Rewa
Nagroda
-
Suva
Nasinu
-
Labasa
Nadi
-
Ba
Navua
-
Tailevu Naitasiri
See all 1894 games ›