ScoreBat
Developer Tools
Free Video Widget
Free Video API
Free Livescore Widget
Top Leagues
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
More
All Competitions
Fixtures
Football Livescore & Live Video
Upcoming Fixtures
Top matches today
Real Sociedad
-
Real Madrid
SPAIN
La Liga
Real Sociedad
-
Real Madrid
GERMANY
Bundesliga
Bochum
-
Hoffenheim
ITALY
Serie A
Frosinone
-
Salernitana
FRANCE
Ligue 1
Montpellier
-
Nantes
ENGLAND
Championship
QPR
-
Leeds
PORTUGAL
Liga Portugal
Gil Vicente
-
Arouca
ARMENIA
Premier League
Ararat
-
Van
AUSTRIA
1 Liga
Kapfenberg
-
Horn
Lafnitz
-
Leoben
Ried
-
Amstetten
AUSTRIA
Bundesliga, Relegation Group
Austria V
-
Altach
BELARUS
Premier League
Vitebsk
-
BATE
Dinamo Brest
-
Naftan
BELGIUM
First Division A, Relegation Group
Eupen
-
Charleroi
BULGARIA
Parva Liga, Relegation Group
Pirin
-
Botev Vratsa
CROATIA
HNL
NK Istra 1961
-
Slaven Koprivnica
DENMARK
Superliga, Relegation Group
Lyngby
-
Vejle
DENMARK
Division 1, Promotion Group
Kolding
-
Sonderjylland
DENMARK
Division 1, Relegation Group
B 93 Copenhagen
-
Horsens
Hillerod
-
Naestved
ESTONIA
Meistriliiga
Vaprus Parnu
-
Nomme United
FINLAND
Veikkausliiga
Inter Turku
-
EIF
FINLAND
Ykkonen
Jyvaskyla
-
EPS
GEORGIA
Erovnuli Liga
Kolkheti
-
Samtredia
Dinamo Tb.
-
Telavi
GERMANY
2. Bundesliga
Hertha Berlin
-
Hannover
St. Pauli
-
Hansa
GERMANY
3. Liga
Arminia Bielefeld
-
Lubeck
HUNGARY
NB I
Zalaegerszeg
-
Puskas
IRELAND
Premier Division
Drogheda
-
Sligo Rovers
Dundalk
-
Bohemians
Shelbourne
-
St Patricks
Waterford
-
Derry City
Shamrock
-
Galway
IRELAND
1 division
Finn Harps
-
Cork City
Athlone Town
-
Cobh Ramblers
Bray
-
Kerry League
Treaty United
-
UCD
ITALY
Serie B
Pisa
-
Catanzaro
Venezia
-
Cremonese
LATVIA
Virsliga
FS Metta LU
-
Auda
NETHERLANDS
Eerste Divisie
Ajax-2
-
Roda
Cambuur Leeuwarden
-
Dordrecht 90
De Graafschap
-
MVV Maastricht
FC Oss
-
AZ-2
VV Venlo
-
Den Bosch
Willem II
-
Groningen
POLAND
Ekstraklasa
Piast Gliwice
-
Warta Poznan
Jagiellonia
-
Pogon Szczecin
POLAND
I Liga
Wisla Krakow
-
Podbeskidzie
ROMANIA
Liga 1, Relegation Group
Dinamo B
-
Voluntari
SCOTLAND
Championship
Airdrieonians
-
Dundee United
SERBIA
Super Liga, Championship Group
Cukaricki
-
Mladost Lucani
SERBIA
Super Liga, Relegation Group
Vozdovac
-
Spartak Subotica
SLOVAKIA
Super Liga, Relegation Group
Zemplin Michalovce
-
Banska Bystrica
SPAIN
La Liga2
Andorra CF
-
Racing Santander
SWITZERLAND
Challenge League
Aarau
-
Bellinzona
TURKEY
Super Lig
Demirspor Adana
-
Galatasaray
ASIA
AFC U-23 Championship, Playoffs
Uzbekistan U-23
-
Saudi Arabia U-23
Iraq U-23
-
Vietnam U-23
CHINA
Super League
Qingdao Youth Island
-
Nantong Zhiyun
Shenzhen Pengcheng
-
Qingdao Manatee
Cangzhou Mighty Lions
-
Henan Songshan Longmen
Changchun Yatai
-
Meizhou Hakka
Wuhan Three Towns
-
Tianjin Tigers
Zhejiang Professional FC
-
Beijing Guoan
Chengdu Rongcheng
-
Shandong Taishan
JAPAN
J-League
Consadole Sapporo
-
Shonan Bellmare
Albirex Niigata
-
F.C.Tokyo
Jubilo Iwata
-
Machida Zelvia
Vissel Kobe
-
Kyoto Purple Sanga
Cerezo Osaka
-
Yokohama F. Marinos
JAPAN
J-League 2
Mito Hollyhock
-
Fujieda MYFC
Thespa Kusatsu
-
V-Varen Nagasaki
Vegalta Sendai
-
JEF United Ichihara
Ehime FC
-
Ventforet Kofu
KOREA REPUBLIC
K-League 1
Daejeon Citizen
-
FC Seoul
KOREA REPUBLIC
K-League 2
Seoul E-Land
-
Chungnam Asan
SAUDI ARABIA
Pro League
Al Hilal Riyadh
-
Al Fateh
Dhamk
-
Al Taawon
Al Ittihad Jeddah
-
Al Shabab Riyadh
UAE
Premier League
Al Nasr
-
Ittihad Kalba
Bani Yas
-
Hatta Dubai
Al Wasl Dubai
-
Al Jazeera Abu Dhabi
Emirates
-
Al Wahda FC Abu Dhabi
CAF CHAMPIONS LEAGUE
Playoffs
Mamelodi Sundowns
-
Esperance
Al Ahly Cairo
-
TP Mazembe
SOUTH AFRICA
Premier League
Cape Town Spurs
-
Richards Bay
TS Galaxy
-
Moroka Swallows
CANADA
Premier League
York United
-
Vancouver FC
MEXICO
Clausura
Puebla
-
America
Queretaro
-
Pumas
CHILE
Primera Division
OHiggins
-
Union Espanola
ECUADOR
Liga Pro, First stage
Deportivo Cuenca
-
Mushuc Runa
PARAGUAY
Division Profesional, Apertura
Sportivo Trinidense
-
Sol de America
PERU
Primera Division, Apertura
Sport Huancayo
-
Carlos Manucci
AUSTRALIA
A-League
Brisbane Roar FC
-
Adelaide United
AUSTRIA
Regionalliga, Mitte
Wallern
-
St. Anna
Bad Gleichenberg
-
Allerheiligen
Gleisdorf
-
Deutschlandsberger
LASK Linz-2
-
Gurten
SC Weiz
-
Hertha Wels
Voitsberg
-
ASK Klagenfurt
Vorwarts Steyr
-
Union Vocklamarkt
AUSTRIA
Regionalliga, Ost
Drassburg
-
Donaufeld Wien
Marchfeld
-
Mauerwerk
Rapid-2
-
TWL Elektra
Traiskirchen
-
Favoritner AC
Ardagger
-
Oberwart
AZERBAIJAN
First Division
Shamakhi
-
Difai Agsu
Energetik FC
-
Irevan
BELARUS
1. Division
Volna
-
Belarus U-17
BELGIUM
Pro League reserve
Lommel United U-21
-
RWDM U-21
Dender U-21
-
Deinze U-21
Sint-Truiden U-21
-
Oostende U-21
Westerlo U-21
-
FC Liege U-21
Francs Borains U-21
-
Patro Eisden U-21
Kortrijk U-21
-
Eupen U-21
BELGIUM
First Amateur Division
Gent-2
-
Oud-Heverlee-2
BELGIUM
Super League, Championship Group - Women
Genk W
-
Gent W
BELGIUM
Super League, Relegation Group - Women
Charleroi W
-
Mechelen W
BELGIUM
Second Amateur Division, VFV B
Racing Wezel
-
Bocholt
BULGARIA
Vtora Liga
Marek
-
Septemvri Sofia
CROATIA
1 HNL
Jarun
-
Vukovar
Sesvete
-
Dubrava Zagreb
CROATIA Druga NL
Hrvatski Dragovoljac
-
Jadran LP
Kustosija
-
Karlovac
CYPRUS
2. Division, Relegation Group
Ermis Aradippou
-
Xylotympou
CZECH REPUBLIC
3. liga, MSFL
Unichov
-
Kvitkovice
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group B
Kladno
-
Hrebec
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group E
Batov
-
Novy Jicin
DENMARK
Division 2, Promotion Group
Esbjerg
-
Aarhus Fremad
Nykobing
-
AB Copenhagen
DENMARK
Division 2, Relegation Group
Fremad Amager
-
Hellerup
Thisted
-
Skive IK
DENMARK
Denmark Series, Promotion group
Aarhus Fremad-2
-
Vorup
Horsholm-Usserod
-
Allerod
Kjellerup
-
Horsens-2
ENGLAND
Premier League 2, Divison 1
Reading U-21
-
Manchester City U-21
Aston Villa U-21
-
Norwich U-21
Chelsea U-21
-
Southampton U-21
Fulham U-21
-
Tottenham U-21
Middlesbrough U-21
-
Crystal Palace U-21
Nott. Forest U-21
-
Manchester Utd U-21
Stoke City U-21
-
Newcastle U-21
West Ham U-21
-
Leicester City U-21
ENGLAND
Profesional Development League
Hull City U-21
-
Crewe U-21
ESTONIA
Esiliiga B
Trans Narva-2
-
Kuressaare-2
FINLAND
National cup
TuWe
-
MuSa
Fish United
-
TPV
FINLAND
Kansallinen Liiga - Women
PK Vantaa W
-
Ilves W
FINLAND
Kakkonen, Group A
MyPa
-
Reipas
Atlantis-2
-
Futura
PPJ
-
GrIFK
FINLAND
Kolmonen, Lansi, Group A
MaPS Masku
-
VG-62
TPS-2
-
PIF
FINLAND
Kolmonen, Lansi, Group B
NoPS
-
Ylojarvi
FINLAND
Kolmonen, Lansi, Group C
VPV
-
Korsnas FC
FINLAND
Kolmonen, Ita, Group B
IPS Edustus
-
PeKa
LAUTP
-
Purha
FINLAND
Kolmonen, Ita, Group AC
Huima Urho
-
ViPa
Jyvaskyla Blackbird
-
KeuPa
Komeetat
-
Kyparamaki
Zulimanit
-
Yllatys
AFC Keltik
-
NiemU
FINLAND
Kolmonen, Etela, Group A
EsPa
-
GrIFK-2
LJS
-
HooGee
FINLAND
Kolmonen, Etela, Group B
HPS
-
Finnkurd
Valtti
-
HerTo
FINLAND
Kolmonen, Etela, Group C
MPS
-
Kuusysi
PuiU Helsinki
-
Ponnistajat
SAPA Helsinki
-
TuPS
FRANCE
National 1
Niort
-
Martigues
Chateauroux
-
Epinal
Cholet
-
Rouen
Dijon
-
GOAL FC
Marignane Gignac
-
Sochaux
Nancy
-
Le Mans
Versailles
-
Orleans
Villefranche
-
Avranches
FRANCE
National 2, Group A
Bourgoin Jallieu
-
Andrezieux Boutheon
FRANCE
National 2, Group B
Angouleme
-
La Roche
Saumur
-
Les Herbiers
FRANCE
National 2, Group C
Borgo
-
Beauvais
Granville
-
Stade Briochin
FRANCE
National 2, Group D
Bourg-Peronnas
-
Wasquehal
GERMANY
Regionalliga Nord
Weiche Flensburg
-
Meppen
Drochtersen
-
BW Lohne
Spelle-Venhaus
-
Hannover-2
GERMANY
Regionalliga Sudwest
Balingen
-
Lehnerz
GERMANY
Regionalliga West
Fortuna Koln
-
Wuppertaler
Gutersloh
-
Schalke-2
SSVg Velbert
-
Wegberg-Beeck
GERMANY
Regionalliga Bayern
Bayreuth
-
Turkgucu-Munchen
Illertissen
-
Ansbach
Memmingen
-
Greuther Furth-2
GERMANY
Regionalliga Nordost
Altglienicke
-
Eilenburg
Chemie Leipzig
-
Babelsberg 03
Hansa-2
-
BFC Dynamo
GERMANY
Oberliga, Bayern Nord
Abtswind
-
Kornburg
Fortuna Regensburg
-
Jahn Regensburg-2
Feucht
-
Hankofen-Hailing
GERMANY
Oberliga, Hamburg
Dassendorf
-
Duneberg
Harksheide
-
Paloma
Victoria Hamburg
-
Rugenbergen
GERMANY
Oberliga, Baden-Wurttemberg
Denzlingen
-
Sonnenhof Grosaspach
Goppinger SV
-
Essingen
GERMANY
Oberliga, Bremen
Leher TS
-
TuRa
GERMANY
Oberliga, Niedersachsen
RW Bornreihe
-
Schwarz-Weiss Rehden
Meppen-2
-
Atlas Delmenhorst
GERMANY
Oberliga, Nordost-Sud
Union Sandersdorf
-
Motor Marienberg
GERMANY
Oberliga, Rheinland-Pfalz-Saar
Diefflen
-
TuS RW Koblenz
Pfeddersheim
-
Mechtersheim
Pirmasens
-
Quierschied
GERMANY
Oberliga, Westfalen
Sprockhovel
-
Sportfreunde Lotte
GERMANY
Oberliga, Niederrhein
Buderich
-
Mulheimer SV 07
TVD Velbert
-
Union Nettetal
GIBRALTAR
Premier Division, Championship Group
Mons Calpe
-
FC Manchester United
GREECE
U-19 Super League
Panathinaikos U-19
-
Panaitolikos U-19
ISRAEL
Liga Leumit, Promotion Group
Bnei Yehuda
-
Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Nof HaGalil
-
Maccabi Herzeliya
Hapoel Ramat HaSharon
-
Maccabi Kabilio Jaffa
Hapoel Umm Al Fahm
-
Ironi Tiberias
ISRAEL
Liga Leumit, Relegation Group
Hapoel Acre
-
Kafr Qasim
Hapoel Afula
-
Hapoel Rishon LeZion
Hapoel Kfar Saba
-
Hapoel Ramat Gan
Sektzia Nes Tziona
-
Ihud Bnei Shfaram
ISRAEL
Liga Alef, North
Hapoel Bnei Zalafa
-
Kiryat Yam SC
Hapoel Kafr Kanna
-
Hapoel Kaukab
Hapoel Raanana
-
Tzeirey Taibe
Maccabi Ahi Nazareth
-
Ironi Nesher
Maccabi K. Ata Bialik
-
Ironi Baka El Garbiya
Maccabi Nujeidat Ahmed
-
Hapoel Migdal Haemek
Tira
-
Tzeirei Kafr Kanna
ISRAEL
Liga Alef, South
Hapoel Bikat Hayarden
-
Hapoel Marmorek
Holon Yarmiyahu
-
Hapoel Herzliya
Ironi Modiin
-
Dimona
Maccabi Ashdod
-
Hapoel Kfar Shalem
Maccabi Shaarayim
-
Hapoel Bnei Lod
Maccabi Yavne
-
Shimshon Kafr Qasim
Shimshon Tel Aviv
-
Agudat Sport Ashdod
Nordia Jerusalem
-
Maccabi Kiryat Malachi
ITALY
Campionato Nacionale Primavera 1
Fiorentina U-19
-
Inter U-19
ITALY
Serie B - Women
Chievo Verona W
-
Ravenna W
ITALY
Serie A, Championship round - Women
Juventus W
-
Inter W
KAZAKHSTAN
1 Division
Akzhayik
-
Arys
Okzhepes
-
SD Family
Kyran
-
Zhetisay
Taraz
-
Altay Semey
LATVIA
1.Liga
FK Rezekne
-
Valmiera-2
LITHUANIA
1 Lyga
NFA Kaunas
-
BFA
Babrungas
-
Minija
Nevezis
-
Ekranas
Neptunas
-
Garliava
MALTA
Division 1, Promotion round
FC Marsa
-
Zurrieq
MALTA
Division 1, Relegation round
Fgura United
-
Swieqi United
Msida St Joseph
-
Attard
MOLDOVA
Divizia A, round 2
Falesti
-
Ungheni
Olimp Comrat
-
Iskra Stali Ribnita
Real Succes
-
Sherif-2
Speranis Nisporeni
-
Dinamo-Auto
NETHERLANDS
Divisie U-18, Spring Season
Feyenoord U-18
-
Ajax U-18
NORTHERN IRELAND
Championship 1, Promotion Group
Annagh United
-
Bangor FC
Dundela FC
-
H-W Welders
Portadown
-
Institute FC
NORTHERN IRELAND
Championship 1, Relegation Group
Knockbreda
-
Newington YC
Ballinamallard United
-
Ballyclare Comrades
Dergview
-
Ards
POLAND
Division 2
Chojniczanka
-
Sandecja Nowy Sacz
Pogon Siedlce
-
Radunia Stezyca
POLAND
III Liga, Group 1
Unia Skierniewice
-
Pelikan Lowicz
POLAND
III Liga, Group 2
Pogon Szczecin-2
-
Swit Skolwin
POLAND
III Liga, Group 3
Sleza
-
Carina Gubin
POLAND
III Liga, Group 4
Wiazownica
-
Czarni Polaniec
PORTUGAL
League U-23, Relegation Group
Academico Viseu U-23
-
Rio Ave U-23
Portimonense U-23
-
Braga U-23
Santa Clara U-23
-
Leixoes U-23
Farense U-23
-
CD Mafra U-23
PORTUGAL
U-19 League, Championship round
Benfica U-19
-
Braga U-19
ROMANIA
Liga 3, Group 3, Promotion round
Dunarea Calarasi
-
CS Afumati
ROMANIA
Liga 3, Group 3, Relegation round
Inainte Modelu
-
Gloria Baneasa
ROMANIA
Liga 3, Group 4, Promotion round
Popesti Leordeni
-
Dinamo B-2
ROMANIA
Liga 3, Group 4, Relegation round
Muscelul Campulung Elite
-
Flacra Moreni
ROMANIA
Liga 3, Group 5, Promotion round
Olimpic Cetate
-
Kids Tampa Brasov
ROMANIA
Liga 3, Group 5, Relegation round
Sepsi-2
-
Municipal Brasov
ROMANIA
Liga 3, Group 6, Promotion round
Ramnicu-Valcea
-
Cetatea Turnu
Vedita Colonesti
-
Viitorul Daesti
ROMANIA
Liga 3, Group 6, Relegation round
Unirea Bascov
-
Cozia Calimanesti
ROMANIA
Liga 3, Group 7, Promotion round
Viitorul Simian
-
Cetate Deva
ROMANIA
Liga 3, Group 7, Relegation round
CS U Craiova-2
-
Universitatea Craiova-2
Jiul Petrosani
-
Gilortul
ROMANIA
Liga 3, Group 8, Relegation round
Avantul Periam
-
Ineu
ROMANIA
Liga 3, Group 9, Relegation round
Avantul Reghin
-
Targu Mures-2
Metalurgistul Cugir
-
Viitorul Cluj
ROMANIA
Liga 3, Group 10, Relegation round
Minerul Ocna Dej
-
Lotus Baile Felix
Olimpia Satu Mare
-
Victoria Carei
Sanatatea Cluj
-
Minaur Baia Mare
RUSSIA
Youth League
Fakel U-19
-
Chertanovo U-19
Ural U-19
-
Orenburg U-19
Kr. Sovetov U-19
-
Lokomotiv U-19
UOR-5 U-19
-
Baltica U-19
Akhmat U-19
-
CSKA U-19
Dinamo U-19
-
Rostov U-19
Rubin U-19
-
Strogino U-19
Zenit U-19
-
Nizhnyi Novgorod U-19
Sochi U-19
-
FK Krasnodar U-19
Spartak U-19
-
Akademiya Konopleva U-19
RUSSIA
Supreme Divison - Women
Yenisey W
-
Dinamo W
SERBIA
Srpska Liga, Belgrade
Torlak
-
Jedinstvo Surcin
Studenski Grad
-
Radnicki Obrenovac
SLOVAKIA
Liga 1, Championship Group - Women
Spartak Myjava W
-
Slovan Bratislava W
SLOVENIA
2. SNL
Ilirija Ljubljana
-
Tabor Sezana
SPAIN
Tercera RFEF, Group 4
Derio
-
Leioa
SPAIN
Tercera RFEF, Group 6
Elche-2
-
Roda FC
Ontinyent CF
-
Rayo Ibense
Villarreal-3
-
Silla
SPAIN
Tercera RFEF, Group 12
Arucas
-
Panaderia Pulido
SPAIN
Tercera RFEF, Group 15
Alesves
-
Cortes
Oberena
-
Ardoi
SWEDEN
Division 1, Sodra
Angelholm
-
Lund
Torslanda
-
Trollhattan
SWEDEN
Division 1, Norra
Orebro Syrianska
-
AFC Eskilstuna
SWEDEN
Division 2, Norra Gotaland
IFK Skovde
-
Lidkoping
Saffle
-
Herrestads
Kongahalla
-
Gauthiod
SWEDEN
Division 2, Norrland
Boden
-
Kiruna
SWEDEN
Division 2, Sodra Sveland
Nacka Iliria
-
IFK Eskilstuna
Sleipner
-
Nykoping
SWEDEN
Division 2, Vastra Gotaland
Landvetter
-
Savedalen
SWEDEN
Elitettan - Women
Jitex W
-
Lidkoping W
Sunnana W
-
Malmo FF W
SWITZERLAND
1. Liga Promotion
Delemont
-
Breitenrain
UKRAINE
Youth League
Minai U-19
-
Chornomorets U-19
Rukh Vynnyky U-19
-
Veres U-19
Dnipro U-19
-
Dynamo K U-19
UKRAINE
2 Liga
Kudrivka
-
Metallurg Z-2
Mykolaiv
-
FK Chayka
UKRAINE
Persha Liga, Relegation round
Metalist Kharkiv
-
Kremin
WALES
FAW Championship, North
Buckley Town
-
Chirk AAA FC
BAHRAIN
Second Division
Al Ittifaq Maqaba
-
Al Tadamun Buri
Al Ittihad H
-
Buri
Budaiya
-
Isa Town
BANGLADESH
Premier League
Rahmatgonj MFS
-
Fortis
Sheikh Russel
-
Abahani
CHINA
Yi League
Beijing Technology
-
Shandong Taishan-2
Dalian Kun City
-
Hubei Istar
CHINA
Super League - Women
Beijing Beikong W
-
Changchun Dazhong W
Jiangsu Suning W
-
Wuhan Jiangda W
Shanghai RCB W
-
Shandong SL W
CHINESE TAIPEI
Mulan Football League - Women
Taipei Bear W
-
Hualien W
HONG KONG
Premier League
Southern District
-
Lee Man
INDONESIA
Liga 1
PSIS
-
TIRA Persikabo
Persis Solo
-
Persita
RANS Cilegon
-
Persija
IRAN
National cup
Mes Kerman
-
Chadormalou Ardakan
Fajr Sepasi
-
Gol Gohar
Aluminium Arak
-
Persepolis
Havadar
-
Mes Soongoun
Malavan
-
Saipa
Tractor Sazi
-
Zob Ahan
Esteghlal Mollasani
-
Sepahan
IRAQ
Super League
Al Karkh
-
Al Zawraa
Al-Qasim
-
Duhok
Naft Al-Wasat
-
Naft Maysan
JAPAN
J-League 3
Imabari
-
Omiya Ardija
Parceiro Nagano
-
Giravanz Kitakyushu
Tegevajaro Miyazaki
-
Sagamihara
YSCC
-
Nara Club
JAPAN
Nadeshiko League - Women
Ehime W
-
Miyazaki W
JAPAN
WE League - Women
NTV Beleza W
-
Omiya Ardija W
Urawa Red W
-
Sanfrecce Hiroshima W
JAPAN
Football League
Maruyasu Okazaki
-
Reinmeer Aomori
Urayasu
-
Atletico Suzuka
JORDAN
Premier League
Shabab Alordon
-
Al-Weehdat
Al-Ramtha
-
Sahab
KOREA REPUBLIC
K4 League
Geoje Citizen
-
Seoul Jungnang
Sejong Vanesse
-
Namyangju
KOREA REPUBLIC
K3 League
Busan Kyotong
-
Daejeon Korail
Daegu-2
-
Paju Citizen
Pocheon
-
Gimhae
Mokpo City
-
Gangneung
LEBANON
Premier League, Championship Group
Racing Beirut
-
Al Nejmeh
MACAO
Elite League
Chao Pak Kei
-
CD Monte Carlo
MONGOLIA
Premier League
Deren
-
Khovd
MYANMAR
MNL League Cup
FC Rainbow
-
Shan United
Rakhine United
-
Glory Goal
PHILIPPINES
PFL
Loyola
-
Don Bosco Garelli
QATAR
Emir Cup
Al Khor SC
-
Lusial City
Al Shahaniya
-
Al Bidda
SAUDI ARABIA
Youth League
Ohod U-19
-
Al Quadisiya Khobar U-19
SYRIA
Premier League
Al Sahel
-
Teshrin
Foutoua
-
Wahda
Hottin
-
Jabala
Ittihad
-
Wathbah
Karama
-
Horriya
TAJIKISTAN
Visshaya Liga
Istaravshan
-
CSKA Pomir Dushanbe
Kuktosh
-
Barkchi Hisar
UZBEKISTAN
National cup
Aral Nukus
-
Tsementchi
Dostlik Oltiariq
-
Sirdaryo FA
Jizzax
-
Kokand-1912
Neftchi Fergana
-
Metallurg Bekobod
Pakhtakor
-
Sogdiyona Jizzax
ALGERIA
Ligue 1
El Bayadh
-
Khenchela
JS Saoura
-
US Souf
US Biskra
-
ES Setif
ANGOLA
Girabola
Kabuscorp
-
Primeiro de Agosto
BOTSWANA
Premier League
Township Rollers
-
Orapa United
BURKINA FASO
Premier League
ASEC-K
-
Salitas
Majestic
-
Etoile Filante
Rahimo
-
Sporting Cascades
USFA
-
Kadiogo
SONABEL
-
Royal
CABO VERDE
Campeonato Nacional
Academica Boavista
-
Derby FC
Academica do Fogo
-
Juventude do Norte
Academico do Sal
-
Rosariense
Morabeza
-
Varandinha
Palmeira FC
-
Barreirense FC
Ultramarina
-
Os Sanjoanenses
CONGO
Ligue 1
Jeunesse Unie
-
CARA Brazzaville
Etoile du Congo
-
Nouvelle Generation
DR CONGO
Super Ligue, Relegation round
Blessing
-
Groupe Bazano
FC Renaissance
-
AC Kuya
DJIBOUTI
Division 1
ASAS
-
AS Port
Hayabley
-
Dikhil
AS Port
-
Gendarmerie
GR SIAF
-
AS Arta
Hayabley
-
SDC Group
GAMBIA
GFA League
Falcons FC
-
Armed Forces
Real Banjul
-
TMT
Wallidan
-
BST Galaxy
GHANA
Premier League
Legon Cities
-
Berekum Chelsea
MALI
Premier League
Police Bamako
-
Bougouni
USC Kita
-
USFAS Bamako
MAURITANIA
Premier League
AC Douane
-
Ksar
MOROCCO
Botola Pro
Riadi Salmi
-
MCO Oujda
MOZAMBIQUE
Mocambola
Ferroviario Beira
-
Tchumene
NIGERIA
NPFL
Remo Stars
-
Niger Tornadoes
RWANDA
National League
FC Police
-
Bugesera
SIERRA LEONE
Premier League
Bhantal
-
Freetown City
Real Republicans
-
Kholifa Stars
SOUTH AFRICA
Division 1
Black Leopards
-
Orbit College
Pretoria Callies
-
Upington City
TANZAINIA
Ligi Kuu Bara
Dodoma Jiji
-
Kinondoni MC
UGANDA
Premier League
Busonga United
-
Wakiso Giants
Mbarara City
-
UPDF
ZAMBIA
Super League
Green Buffaloes FC
-
Nkana
Green Eagles
-
Zanaco
Kabwe Warriors
-
Red Arrows FC
Kansanshi
-
Mutondo Stars
Konkola Blades
-
Trident
Nkwazi
-
Mufulira
Power Dynamos
-
Forest Rangers
Prison Leopards
-
NAPSA Stars
COSTA RICA
Primera Division, Clausura
CS Cartagines
-
Perez Zeledon
DOMINICAN REPUBLIC
LDF
Vega Real
-
Atletico Pantoja
Moca
-
Universidad QM
MEXICO
Liga Femenil, Clausura - Women
Tijuana W
-
Pachuca W
MEXICO
Liga Premier Serie A, Apertura
Correcaminos-2
-
Reynosa
Tecos
-
Coras de Tepic
Cimarrones-2
-
Mineros de Fresnillo
MEXICO
U-23 League, Clausura
Puebla U-23
-
America U-23
Queretaro U-23
-
Pumas U-23
MEXICO
Liga de Expansion, Promotion Playoffs
Mineros Zacatecas
-
Leones Negros
SURINAM
Hoofdklasse
Flora FC
-
Voorwaarts
USA
NWSL - Women
Washington Spirit W
-
Orlando Pride W
Angel City W
-
Kansas City W
USA
USL Championship
Rhode Island
-
Phoenix Rising
USA
MLS Next Pro
Austin-2
-
Ventura County
USA
NISA
Georgia Lions
-
Savannah Clovers
ARGENTINA
Primera B, Apertura
Excursionistas
-
Dep. Merlo
BRAZIL
Serie B
Ituano
-
Operario PR
Sport Recife
-
Vila Nova
Avai Florianopolis
-
Santos
Guarani
-
Chapecoense
BRAZIL
Copa de Nordeste
Bahia
-
CRB Maceio
BRAZIL
Acreano, Second round
Galvez EC
-
Vasco de Gama AC
BRAZIL
Paulista U-20
15 de Novembro U-20
-
Rio Claro U-20
Bandeirante U-20
-
Sertaozinho U-20
Capivariano U-20
-
Guarani U-20
Comercial de Tiete U-20
-
Ituano U-20
Cosmopolitano U-20
-
Uniao Sao Joao U-20
EC Sao Bernardo U-20
-
Aster Brasil U-20
Fernandopolis U-20
-
Olimpia U-20
Francana U-20
-
Inter de Bebedouro U-20
Gremio Prudente U-20
-
VOCEM U-20
Guacuano U-20
-
Brasilis FC U-20
Guarulhos U-20
-
Nacional SP U-20
Ibrachina U-20
-
Flamengo SP U-20
Independente SP U-20
-
Inter de Limeira U-20
Itapirense U-20
-
Ponte Preta U-20
Joseense U-20
-
Pinda Ferroviaria U-20
Marilia U-20
-
Presidente Prudente U-20
Maua U-20
-
Jabaquara U-20
Osasco Audax U-20
-
Oeste U-20
Paulinia U-20
-
Metropolitano U-20
Piracicaba U-20
-
Rio Branco ES U-20
Porto Ferreira U-20
-
Aguai U-20
Referencia U-20
-
Gremio Osasco U-20
Rio Preto U-20
-
Jose Bonifacio U-20
Santo Andre U-20
-
Mauaense U-20
Sao Bento U-20
-
Desportivo U-20
Sao Caetano U-20
-
Agua Santa U-20
Sao Carlos U-20
-
Ferroviaria U-20
Sfera U-20
-
Elosport U-20
Tanabi U-20
-
Mirassol U-20
Tupa U-20
-
Novorizontino U-20
Uniao Mogi U-20
-
Taubate U-20
Uniao Suzano U-20
-
Sao Jose EC U-20
Velo Clube U-20
-
Taquaritinga U-20
CHILE
Segunda Division
San Antonio Unido
-
Arturo Fernandez Vial
COLOMBIA
Primera B, Apertura
Depor FC
-
Tigres Expreso Rojo
Orsomarso
-
Boca Juniors Cali
Barranquilla
-
Real Cundinamarca
PARAGUAY
Division Intermedia
Sportivo Carapegua
-
Rubio Nu
Deportivo Santani
-
Fernando de la Mora
PERU
Liga - Women
AD Cantolao W
-
Defensores W
Cesar Vallejo W
-
Sporting Cristal W
SOUTH AMERICA
Sudamericano U-20, Playoffs - Women
Colombia U-20 W
-
Venezuela U-20 W
Paraguay U-20 W
-
Brazil U-20 W
Peru U-20 W
-
Argentina U-20 W
AUSTRALIA
Queensland Premier League
Mitchelton
-
Moreton City-2
AUSTRALIA
NPL Victoria
Melbourne Knights
-
Oakleigh Cannons
Avondale FC
-
Green Gully Cavaliers
Dandenong Thunder
-
St. Albans Saints
Manningham United
-
Dandenong City
Moreland
-
Altona Magic
Port Melbourne
-
South Melbourne
AUSTRALIA
NPL South Australia
Adelaide City
-
Adelaide United U-21
South Adelaide
-
Croydon Kings
Croatia Raiders
-
Para Hills
AUSTRALIA
NPL Queensland
Redlands United
-
Brisbaine Wolves
AUSTRALIA
NPL New South Wales
Manly United FC
-
NWS Spirit
Sydney-2
-
Sydney United
AUSTRALIA
NPL Northern NSW
Lambton Jaffas
-
Valentine
Lake Macquarie
-
Edgeworth Eagles
Maitland
-
Cooks Hill United
AUSTRALIA
NPL Capital Territory
Cooma Tigers
-
Canberra Olympic
OConnor Knights
-
Yoogali CT
AUSTRALIA
W-League, Final Rounds - Women
Sydney FC W
-
Central Coast W
AUSTRALIA
NPL Victoria Youth League
Avondale U-23
-
Green Gully U-23
Dandenong Thunder U-23
-
St. Albans Saints U-23
Moreland U-23
-
Altona Magic U-23
Manningham United U-23
-
Dandenong City U-23
Hume City U-23
-
Heidelberg United U-23
AUSTRALIA
NPL Victoria League 2
Bentleigh Greens
-
Melbourne City U-21
Northcote City
-
Brunswick City
Preston Lions
-
Werribee City
Eastern Lions
-
George Cross
Melbourne Victory U-21
-
Bulleen Lions
North Geelong
-
Kingston City
AUSTRALIA
NPL New South Wales League 2
Nepean
-
Bankstown City
Bulls Academy
-
Rydalmere Lions FC
Canterbury Bankstown
-
Dunbar Rovers
AUSTRALIA
South Australia Stage League 1
West Torrens Birkalla
-
Sturt Lions
Salisbury United
-
Adelaide Blue Eagles
Western Strikers
-
Cumberland United
Adelaide Vipers
-
Fulham United
West Adelaide
-
Playford City
AUSTRALIA
Queensland Premier League 3
Brisbane Knights
-
Western Spirit
AUSTRALIA
NPL Queensland Youth League
Redlands United U-23
-
Wynnum Wolves U-23
AUSTRALIA
NPL Victoria League 3
Box Hill United
-
Melbourne Srbija
Essendon Royals SC
-
Nunawading City
North Sunshine Eagles
-
Brunswick Juventus
Pascoe Vale
-
Altona City
Beaumaris
-
Boroondara-Carey
AUSTRALIA
North NSW League 1
Cessnock City
-
Thornton Redbacks
West Wallsend
-
Wallsend
Belmont Swansea
-
Singleton Strikers
AUSTRALIA
NPL New South Wales League 3
Central Coast United
-
Hawkesbury City SC
Gladesville Ryde
-
Camden Tigers
AUSTRALIA
Queensland PL Youth
Mitchelton U-23
-
Moreton City-2 U-23
Caboolture U-23
-
Eastern Suburbs U-23
Southside Eagles U-23
-
SWQ Thunder U-23
Logan United U-23
-
Ipswich FC U-23
AUSTRALIA
NPL Northern NSW - Women
New Lambton W
-
Warners Bay W
AUSTRALIA
NPL Queensland - Women
Peninsula Power W
-
Sunshine Coast W
Gold Coast United W
-
Brisbane Olympic W
AUSTRALIA
Capital Territory NPL2
Canberra Juventus
-
Wagga City Wanderers
Canberra White Eagles
-
Brindabella
Queanbeyan City
-
Belconnen United
ANU
-
West Canberra Wanderers
FIJI
Premier League
Labasa
-
Ba
Rewa
-
Nadi
See all 583 games ›