ScoreBat
Developer Tools
Free Video Widget
Free Video API
Free Livescore Widget
Top Leagues
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
More
All Competitions
Fixtures
Football Livescore & Live Video
Upcoming Fixtures
Top matches today
Frosinone
-
Inter Milan
SPAIN
La Liga
Alaves
-
Girona
GERMANY
Bundesliga
Augsburg
-
Stuttgart
ITALY
Serie A
Frosinone
-
Inter Milan
FRANCE
Ligue 1
Brest
-
Reims
Nice
-
Le Havre
PORTUGAL
Liga Portugal
Chaves
-
Famalicao
RUSSIA
Premier League
Kr. Sovetov
-
Akhmat Groznyi
ARMENIA
Premier League
Alashkert
-
Shirak
AUSTRIA
1 Liga
Admira
-
Leoben
Bregenz
-
Stripfing
Liefering
-
First Vienna
St. Polten
-
Ried
BELARUS
Premier League
Vitebsk
-
Smorgon
Dnepr Mogilev
-
FC Minsk
BELGIUM
First Division A, Conference League Group
Standard
-
Westerlo
BOSNIA and HERZEGOVINA
Premier Liga
Sarajevo
-
Zvijezda Bijeljina
BULGARIA
Parva Liga, Championship Group
Krumovgrad
-
Lokomotiv Plovdiv
CROATIA
HNL
NK Gorica
-
Rudes
CYPRUS
1. Division, Relegation Group
Doxa
-
Ethnikos Achnas
AEL
-
Karmiotissa
DENMARK
Superliga, Relegation Group
OB Odense
-
Lyngby
DENMARK
Division 1, Relegation Group
B 93 Copenhagen
-
Koge
Hillerod
-
Helsingor
Horsens
-
Naestved
ENGLAND
League Two, Playoffs
Doncaster Rovers
-
Crewe
FINLAND
Veikkausliiga
KuPS
-
Vaasan PS
FRANCE
Ligue 2
Ajaccio
-
Grenoble
Amiens
-
Auxerre
Annecy
-
Angers
Concarneau
-
Bordeaux
Dunkerque
-
Caen
Laval
-
Troyes
Paris FC
-
Guingamp
Pau
-
Bastia
Saint-Etienne
-
Rodez Aveyron
Valenciennes
-
Quevilly
GEORGIA
Erovnuli Liga
Gagra
-
Samtredia
Dila Gori
-
Torpedo K.
Kolkheti
-
Samgurali
Dinamo Tb.
-
Iberia 1999
GERMANY
2. Bundesliga
Magdeburg
-
Greuther Furth
Paderborn
-
Hamburg
GERMANY
3. Liga
RW Essen
-
1860 Munchen
HUNGARY
NB I
Ujpest
-
Kecskemeti TE
ICELAND
Premier League
Stjarnan
-
Fram
IRELAND
Premier Division
Derry City
-
Bohemians
Galway
-
Sligo Rovers
Shamrock
-
St Patricks
Shelbourne
-
Drogheda
Waterford
-
Dundalk
IRELAND
1 division
Athlone Town
-
Bray
Cobh Ramblers
-
Cork City
Finn Harps
-
Longford
Kerry League
-
UCD
Treaty United
-
Wexford Youths
ITALY
Serie B
Ascoli
-
Pisa
Bari
-
Brescia
Catanzaro
-
Sampdoria
Como
-
Cosenza
Cremonese
-
Cittadella
Feralpi Salo
-
Ternana
Lecco
-
Modena
Reggiana
-
Parma
Spezia
-
Venezia
Sudtirol
-
Palermo
KAZAKHSTAN
Premier League
Atyrau
-
Aksu
LATVIA
Virsliga
Rigas FS
-
Liepaja
Riga
-
Valmiera
NETHERLANDS
Eerste Divisie
ADO Den Haag
-
PSV-2
Ajax-2
-
AZ-2
Cambuur Leeuwarden
-
Helmond Sport
Eindhoven
-
Den Bosch
Emmen
-
De Graafschap
FC Oss
-
NAC
Groningen
-
Roda
MVV Maastricht
-
VV Venlo
Utrecht-2
-
Dordrecht 90
Willem II
-
Telstar
POLAND
Ekstraklasa
Piast Gliwice
-
LKS Lodz
Slask
-
Cracovia
POLAND
I Liga
Motor Lublin
-
Znicz Pruszkow
Tychy 71
-
Katowice
PORTUGAL
Segunda Liga
Belenenses
-
Benfica-2
ROMANIA
Liga 1, Championship Group
Sepsi
-
Rapid B
SCOTLAND
Premier League, Relegation
Partick Thistle
-
Airdrieonians
SPAIN
La Liga2
Burgos
-
Eldense
SINGAPORE
Premier League
Balestier Khalsa
-
Geylang
Hougang United
-
Lion City
SWEDEN
Superettan
Oster
-
Oddevold
SWITZERLAND
Super League, Relegation Round
Lausanne
-
Basel
Luzern
-
Grasshoppers
TURKEY
1. Lig
Keciorengucu
-
Altay
Giresunspor
-
Umraniyespor
WALES
Cymru Premier - Conference League, Play Offs
Caernarfon
-
Cardiff MU
CHINA
Super League
Qingdao Manatee
-
Nantong Zhiyun
Chengdu Rongcheng
-
Henan Songshan Longmen
Shanghai Port
-
Changchun Yatai
JAPAN
J-League
Albirex Niigata
-
Urawa Red Diamonds
Jubilo Iwata
-
Sagan Tosu
Kyoto Purple Sanga
-
Avispa Fukuoka
Kawasaki Frontale
-
Consadole Sapporo
Shonan Bellmare
-
Machida Zelvia
Cerezo Osaka
-
Vissel Kobe
Nagoya Grampus Eight
-
Gamba Osaka
JAPAN
J-League 2
Shimizu S-Pulse
-
Kagoshima United
Vegalta Sendai
-
Thespa Kusatsu
SAUDI ARABIA
Pro League
Abha
-
Dhamk
Al Ittihad Jeddah
-
Al Ittifaq Dammam
Al-Khaleej
-
Al Wahda Mecca
UAE
Premier League
Ajman
-
Al Bataeh
Al Jazeera Abu Dhabi
-
Al Khaleej Khor Fakkan
Bani Yas
-
Al Sharjah
SOUTH AFRICA
Premier League
SuperSport United
-
Cape Town Spurs
CANADA
Premier League
York United
-
Valour
MEXICO
Liga MX, Play Offs
Tigres
-
Monterrey
ARGENTINA
Liga Profesional, Round 2
Sarmiento
-
Instituto
Argentinos Juniors
-
Rosario Central
Newells Old Boys
-
Platense
BRAZIL
National Cup
Internacional
-
Juventude
ECUADOR
Liga Pro, First stage
Deportivo Cuenca
-
Cumbaya
PARAGUAY
Division Profesional, Apertura
2 de Mayo
-
Tacuary
Libertad
-
Sol de America
PERU
Primera Division, Apertura
Union Comercio
-
ADT Tarma
URUGUAY
Primera Division, Apertura
Boston River
-
Cerro M.
Danubio
-
Racing Montevideo
Defensor Sporting
-
Penarol
Dep. Maldonado
-
Nacional M.
Fenix
-
Atletico Progreso
Liverpool P.
-
Miramar
River Plate FC
-
Rampla
Wanderers
-
Cerro Largo
Nacional M.
-
Fenix
AUSTRALIA
A-League, Playoffs
Sydney FC
-
Central Coast Mariners
WORLD
INTERNATIONAL FRIENDLIES
Greece U-16
-
Hungary U-16
Bosnia Herzegovina U-16
-
Slovenia U-16
ARMENIA
First division
CSKA FC-2
-
Ararat-Armenia-2
Lernayin Artsakh
-
Syunik
AUSTRIA
Regionalliga, Mitte
Gleisdorf
-
Gurten
LASK Linz-2
-
SC Weiz
Voitsberg
-
Allerheiligen
Vorwarts Steyr
-
Deutschlandsberger
AUSTRIA
Regionalliga, West
Schwaz
-
Motz-Silz
AUSTRIA
Regionalliga, Ost
Marchfeld
-
Favoritner AC
Ardagger
-
Donaufeld Wien
Austria W-2
-
Drassburg
Rapid-2
-
Mauerwerk
Traiskirchen
-
Krems
Wiener SK
-
TWL Elektra
AZERBAIJAN
Premier League
Neftci Baku
-
Kapaz
BELARUS
1. Division
Shakhtyor Soligorsk-2
-
Dinamo Minsk-2
Molodechno
-
Orsha
Energetik-BGU
-
Torpedo-BelAZ-2
BELGIUM
First Amateur Division
Olympic Charleroi
-
Sint-Eloois-Winkel
BOSNIA HERZEGOVINA
Prva Liga, RS
Banja Luka
-
Slavija
BULGARIA
Parva Liga, Conference League Play Offs
CSKA 1948 Sofia
-
Slavia Sofia
BULGARIA
Third League, South-East
Sliven
-
Zagorets
CROATIA
1 HNL
Sesvete
-
Sibenik
CROATIA Druga NL
Opatija
-
Karlovac
Hrvatski Dragovoljac
-
Grobnican
Kustosija
-
Jadran Porec
CZECH REPUBLIC
3. liga, MSFL
Frydlant
-
Bohunice
Hodonin
-
Hlucin
CZECH REPUBLIC
3. liga, CFL A
Domazlice
-
Taborsko-2
Kraluv Dvur
-
Dukla Praha-2
Sokol Hostoun
-
Bohemians 1905-2
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group B
Slany
-
Chomutov
DENMARK
Denmark Series, Promotion group
Karlslunde
-
Gorslev
DENMARK
Division 3, Promotion Group
Frem
-
Holbaek
ENGLAND
Premier League Cup
Peterborough United U-21
-
Sunderland U-21
ENGLAND
Profesional Development League
Burnley U-21
-
Coventry U-21
Cardiff City U-21
-
Hull City U-21
Swansea U-21
-
Birmingham U-21
Colchester U-21
-
Sheffield Utd U-21
ENGLAND
U-18 Premier League
Stoke City U-18
-
Sunderland U-18
ENGLAND
FA Youth Cup
Manchester City U-18
-
Leeds U-18
ESTONIA
Meistriliiga - Women
Tabasalu W
-
Flora W
FAROE ISLANDS
Meistaradeildin - Women
B36 Torshavn W
-
LIF Vikingur W
Hoyvik W
-
KI Klaksvik W
NSI Runavik W
-
HB Torshavn W
FINLAND
Kolmonen, Lansi, Group A
MaPS Masku
-
Peimari United
SalPa-2
-
PIF
TPS-2
-
AIFK
FINLAND
Kolmonen, Lansi, Group B
Tervakosken Pato
-
NoPS
ACE
-
TP 49
FINLAND
Kolmonen, Ita, Group B
LAUTP
-
MP-2
PeKa
-
LaPa
FINLAND
Kolmonen, Ita, Group AC
Huima Urho
-
Jyvaskyla Blackbird
Komeetat
-
KeuPa
LPK
-
ViPa
Tou
-
Yllatys
Zulimanit
-
PK-37
AFC Keltik
-
Kings
FINLAND
Kolmonen, Etela, Group A
EsPa
-
ToTe
LJS
-
Kirkkonummi
PPJ-Ruoholahti
-
FC Espoo
FINLAND
Kolmonen, Etela, Group B
Ponnistus
-
PPJ Lauttasaari
Toolon Taisto
-
HPS
FINLAND
Kolmonen, Etela, Group C
MPS
-
Hyps
FRANCE
National 1
Cholet
-
Avranches
Dijon
-
Martigues
Epinal
-
Villefranche
Marignane Gignac
-
Rouen
Nancy
-
Chateauroux
Nimes
-
Sochaux
Niort
-
Le Mans
Orleans
-
Red Star
Versailles
-
GOAL FC
GERMANY
Regionalliga Nord
Vfb Oldenburg
-
St. Pauli-2
GERMANY
Regionalliga West
SV Lippstadt
-
Paderborn-2
Oberhausen
-
Wegberg-Beeck
SSVg Velbert
-
Wiedenbruck
GERMANY
Regionalliga Bayern
Bayreuth
-
Nurnberg-2
Memmingen
-
Burghausen
GERMANY
Bundesliga - Women
RB Leipzig W
-
Hoffenheim W
GERMANY
U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest
Mainz U-19
-
Hoffenheim U-19
GERMANY
Oberliga, Bayern Nord
Eichstatt
-
Neumarkt ASV
Eltersdorf
-
Feucht
Ingolstadt-2
-
Donaustauf
Kornburg
-
Cham FC
Neudrossenfeld
-
Fortuna Regensburg
GERMANY
Oberliga, Bayern Sud
Kirchheimer SC
-
Garching
GERMANY
Oberliga, Hamburg
Concordia Hamburg
-
Turkiye Wilhelmsburg
Suderelbe
-
ETSV Hamburg
GERMANY
Oberliga, Rheinland-Pfalz-Saar
Alemania Waldalgesheim
-
Baumholder
GERMANY
Oberliga, Niederrhein
Union Nettetal
-
Hilden
GERMANY
Oberliga, Mittelrhein
Bonner SC
-
Borussia Freialdenhoven
GIBRALTAR
Premier Division, Championship Group
St Josephs
-
Lincoln
GREECE
Super League 2, Promotion Group
Makedonikos
-
AEK-2
GREECE
Super League 2, Relegation Group
Panachaiki
-
Diagoras
ICELAND
3. Deild
Vidir Gardur
-
Kari Akranes
Ellidi
-
IH
Hviti Riddarinn
-
Augnablik
HUNGARY
U-19 League
Paks U-19
-
Vasas U-19
ICELAND
1. Deild
Fjolnir
-
Leiknir R.
IBV Vestmannaeyjar
-
Throttur Reykjavik
Grindavik
-
IR Reykjavik
Grotta Seltjarnarnes
-
Keflavik
IR Reykjavik
-
Grindavik
ISRAEL
Liga Leumit, Promotion Group
Hapoel Ramat HaSharon
-
Hapoel Umm Al Fahm
Ironi Tiberias
-
Hapoel Nof HaGalil
Maccabi Herzeliya
-
Bnei Yehuda
Maccabi Kabilio Jaffa
-
Ironi Kiryat Shmona
ISRAEL
Liga Leumit, Relegation Group
Hapoel Kfar Saba
-
Hapoel Afula
Hapoel Ramat Gan
-
Kafr Qasim
Hapoel Rishon LeZion
-
Sektzia Nes Tziona
Ihud Bnei Shfaram
-
Hapoel Acre
ISRAEL
Liga Alef, Promotion Play Offs
Dimona
-
Holon Yarmiyahu
Ironi Modiin
-
Shimshon Tel Aviv
Maccabi Kiryat Ata
-
Kiryat Yam SC
Tira
-
Ironi Baka El Garbiya
NORTHERN IRELAND
Premiership - Women
Cliftonville W
-
Derry City W
Larne W
-
Lisburn Rangers W
Crusaders W
-
Mid-Ulster W
Lisburn W
-
Linfield W
ISRAEL
Liga Alef, Relegation Playoffs
Maccabi Nujeidat Ahmed
-
Tzeirey Taibe
KAZAKHSTAN
1 Division
SD Family
-
Akzhayik
Khan Tengri
-
Taraz
Zhetisay
-
Kaspyi
Kyran
-
Ulytau
LITHUANIA
1 Lyga
Neptunas
-
Babrungas
NORWAY
Toppserien - Women
Valerenga W
-
Lillestrom W
POLAND
Division 2
Stal Stalowa Wola
-
Skra Czestochowa
POLAND
III Liga, Group 1
Swit N D
-
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Bron Radom
-
Pogon Grod. Mazowiecki
POLAND
III Liga, Group 2
Cartusia Kartuzy
-
Luzino
Zawisza Bydgoszcz
-
Sokol Kleczew
POLAND
III Liga, Group 4
Wiazownica
-
Karpaty Krosno
Podlasie Biala Podlaska
-
Star Starachowice
PORTUGAL
U-23 Cup
Familcao U-23
-
Gil Vicente U-23
Torreense U-23
-
Vizela U-23
Sporting U-23
-
Braga U-23
MALAYSIA
Super League
Johor Darul T
-
Selangor FC
ROMANIA
Liga 3, Group 5, Promotion round
Muscelul Campulung
-
Olimpic Zarnesti
Kids Tampa Brasov
-
Olimpic Cetate
ROMANIA
Liga 3, Group 5, Relegation round
Odorheiu Secuiesc
-
Sepsi-2
ROMANIA
Liga 3, Group 6, Promotion round
Cetatea Turnu
-
Ramnicu-Valcea
ROMANIA
Liga 3, Group 7, Promotion round
Cetate Deva
-
Viitorul Simian
Ghiroda
-
Filiasi
ROMANIA
Liga 3, Group 7, Relegation round
CS U Craiova-2
-
Jiul Petrosani
Universitatea Craiova-2
-
Vointa Lupac
ROMANIA
Liga 3, Group 8, Promotion round
Phoenix Buzias
-
Peciu Nou
ROMANIA
Liga 3, Group 8, Relegation round
Ineu
-
Soimii Lipova
ROMANIA
Liga 3, Group 9, Relegation round
Viitorul Cluj
-
Targu Mures-2
ROMANIA
Liga 3, Group 10, Promotion round
SCM Zalau
-
Olimpia Satu Mare
ROMANIA
Liga 3, Group 10, Relegation round
Lotus Baile Felix
-
Sanatatea Cluj
Minaur Baia Mare
-
Victoria Carei
Minerul Ocna Dej
-
Olimpia Satu Mare
RUSSIA
Youth League
Ural U-19
-
Zenit U-19
Akademiya Konopleva U-19
-
Lokomotiv U-19
Nizhnyi Novgorod U-19
-
Fakel U-19
Strogino U-19
-
Sochi U-19
Orenburg U-19
-
CSKA U-19
Rostov U-19
-
Akhmat U-19
Baltica U-19
-
Rubin U-19
FK Krasnodar U-19
-
Kr. Sovetov U-19
Spartak U-19
-
UOR-5 U-19
Chertanovo U-19
-
Dinamo U-19
RUSSIA
Supreme Divison - Women
Yenisey W
-
Zenit W
SCOTLAND
SWPL 1, Championship round - Women
Hibernian W
-
Hearts W
SERBIA
Srpska Liga, Belgrade
Torlak
-
Prva Iskra
SLOVAKIA
2. liga
Komarno
-
MFK Petrzalka
Liptovsky Mikulas
-
Humenne
Pohronie
-
Puchov
Slovan-2
-
Povazska Bystrica
Spartak Myjava
-
Samorin
Spisska Nova Ves
-
Malzenice
Tatran Presov
-
Dolny Kubin
Zilina-2
-
Slavoj Trebisov
SLOVENIA
2. SNL
NK Krka
-
Bilje
SLOVENIA
3. SNL, West
Dob
-
Skofja Loka
SPAIN
Primera Division - Women
Villarreal W
-
Eibar W
Barcelona W
-
Athletic W
SPAIN
Tercera RFEF, Group 6
Soneja
-
Elche-2
SPAIN
Tercera RFEF, Group 9
Rincon
-
Motril
SPAIN
Tercera RFEF, Group 13
Algar
-
Plus Ultra
SPAIN
Tercera RFEF, Group 14
Pueblonuevo
-
Don Alvaro
SPAIN
Tercera RFEF, Group 18
Tarancon
-
Albacete-2
USA
USL League Two
Louisiana
-
Blue Goose
SWEDEN
Damallsvenskan - Women
Rosengard W
-
Djurgarden W
SWEDEN
Division 2, Norra Svealand
Kungsangen
-
IFK Osteraker
SWEDEN
Division 2, Sodra Sveland
Nacka Iliria
-
Nykoping
SWEDEN
Division 2, Vastra Gotaland
Landvetter
-
Jonsereds
Ockero
-
Lindome
SWEDEN
Division 2, Sodra Gotaland
Hassleholms IF
-
Karlshamn
Nosaby
-
Balkan FC
Karlskrona
-
IFK Hassleholm
SWITZERLAND
1. Liga Classic, Group 2
Concordia Basel
-
Dietikon
TURKEY
3. Lig, Promotion Playoff
Ayvalikgucu
-
Orduspor
Efeler 09
-
Anadolu Univertisesi
Kusadasispor
-
Kutahyaspor
Musspor
-
Tokatspor
UKRAINE
Youth League
Shakhtar D U-19
-
Dynamo K U-19
Obolon-Brovar U-19
-
Rukh Vynnyky U-19
Vorskla U-19
-
Minai U-19
UKRAINE
2 Liga
Mykolaiv
-
Real Pharm
Skala Stryi
-
Metallurg Z-2
UKRAINE
Persha Liga, Promotion round
Viktoriya Sumy
-
Epitsentr Dunayivtsi
Inhulets
-
Ahrobiznes Volochysk
Livyi Bereh
-
Prykarpattya
BANGLADESH
Premier League
Abahani
-
Bangladesh Police
Rahmatgonj MFS
-
Sheikh Russel
CHINA
Yi League
Dalian Kun City
-
Taian Tiankuang
CHINA
Super League - Women
Beijing Beikong W
-
Yongchuan Chashan W
Guangdong Meizhou W
-
Wuhan Jiangda W
Zhejiang W
-
Shandong SL W
CHINESE TAIPEI
Mulan Football League - Women
Taoyuan W
-
Hualien W
HONG KONG
FA cup
Lee Man
-
Sham Shui Po
JAPAN
Nadeshiko League - Women
Ehime W
-
Harima Albion W
Nittaidai W
-
Shizuoka W
Speranza W
-
Iga Kunoichi W
Orca Kamogawa W
-
Yokohama Seagulls W
JAPAN
WE League - Women
Elfen Saitama W
-
NTV Beleza W
Sanfrecce Hiroshima W
-
Omiya Ardija W
JORDAN
Premier League
Al-Ramtha
-
Al-Weehdat
Sahab
-
Maan
Al-Faysali
-
Moghayer Al Sarhan
KOREA REPUBLIC
K4 League
Geoje Citizen
-
Jinju Citizen
Pyeongtaek Citizen
-
Jeonju Citizen
Sejong Vanesse
-
Jeonbuk Motors-2
KOREA REPUBLIC
K3 League
Chuncheon
-
Gyeongju KHNP
Siheung Citizen
-
Gangneung
KYRGYZSTAN
Top Liga
FK Kara Balta
-
Dordoi Bishkek
Talant
-
Ilbirs
LEBANON
Premier League, Championship Group
Racing Beirut
-
Shabab El Bourj
BRAZIL
Mineiro 2
Democrata SL
-
Tupi
MONGOLIA
Premier League
Bayanzurkh Sporting
-
Bavarians
OMAN
Sultan Cup
Al-Nahda
-
Dhufar
PHILIPPINES
PFL
Loyola
-
Manila Montet
SAUDI ARABIA
Premier League Reserve
Al Feiha-2
-
Al Fateh-2
SYRIA
National cup
Hottin
-
Wahda
TAJIKISTAN
Visshaya Liga
Khosilot Parkhar
-
Barkchi Hisar
Khujand
-
Panjsher
THAILAND
League 1
BG Pathum United
-
Khonkaen United
UAE
Premier League U-21
Al Ain U-21
-
Emirates U-21
UAE
Division 1
Al Thaid
-
Dibba Al Hisn
Al-Taawon
-
Al Jazeera Al Hamra
Dubai City
-
Al Arabi Al Quwain
Dubai United
-
Al Hamriyah
UZBEKISTAN
Pro League A
Buxoro
-
Olympic-2
Xorazm Urganch
-
Aral Nukus
VIETNAM
V League 2
Binh Phuoc
-
PVF-CAND
ALGERIA
Ligue 1
USM Alger
-
El Bayadh
ES Setif
-
US Souf
ALGERIA
League U-21
NC Magra U-21
-
JS Saoura U-21
CONGO
Ligue 1
Vegas
-
Inter Club
Jeunesse Unie
-
Etoile du Congo
DR CONGO
Super Ligue, Relegation round
Blessing
-
US Panda
DJIBOUTI
Division 1
ASAS
-
AS Port
GR SIAF
-
AS Arta
Hayabley
-
SDC Group
EGYPT
Premier League
Ceramica Cleopatra
-
Talaea El Geish
El Gounah
-
Pharco
Future
-
National Bank of Egypt
ETHIOPIA
Premier League
Kedus Giorgis
-
Ethiopian Insurance
Wolkite Ketema
-
Etheopia Bank
GAMBIA
GFA League
Team Rhino
-
Falcons FC
GUINEA
Ligue 1
Flamme Olimpique
-
Kaloum Star
Sequence
-
Gangan
LIBYA
Premier League
Al Akhdar
-
Alahly Benghazi
Al Moroooj
-
Al-Anwar
Al Sadaqa
-
Al-Hilal FC
Al Tahaddi
-
Al-Nasr Bingazi
Al-Suqoor
-
Al Taawun
MALI
Premier League
Onze Creauteurs
-
COB
USFAS Bamako
-
Afrique FE
MAURITIUS
Super League
ASRR
-
Entente Boulet
MOZAMBIQUE
Mocambola
Songo
-
Baia de Pemba
RWANDA
National League
Gasogi United
-
Etincelles
SIERRA LEONE
Premier League
Ports Authority
-
Wilberforce Strikers
SOMALIA
First Division
Heegan
-
Raadsan
TANZAINIA
Ligi Kuu Bara
Coastal Union
-
Singida Big Stars
Dodoma Jiji
-
Tanzania Prisons
TUNISIA
Ligue 1, Championship Group
Monastir
-
Club Africain
Sfaxien
-
Stade Tunis
TUNISIA
Ligue 1, Relegation Group
EGS Gafsa
-
AS Slimane
TUNISIE
Ligue 2
Djelma
-
Moknine
Esperance de Zarzis
-
Espoir Rogba
Gabes
-
Rejiche
Jendouba Sport
-
Tabarka
Mahdia
-
Stade Gabesien
Sporting Ben Arous
-
Tabarka
UGANDA
Premier League
Express
-
NEC FC
URA
-
KCCA
ARUBA
Division di Honor, Championship Group
River Plate Ar.
-
RCA
MEXICO
Liga Femenil, Playoffs - Women
Guadalajara W
-
America W
Juarez W
-
Tigres W
SURINAM
Hoofdklasse
Transvaal
-
Robin Hood
TRINIDAD and TOGABO
Pro League
1976 Phoenix FC
-
Cunupia
FC Central
-
Defence Force
USA
NWSL - Women
Racing Louisville W
-
Washington Spirit W
USA
USL Championship
Loudoun United
-
El Paso Locomotive
USA
MLS Next Pro
Inter Miami-2
-
Chattanooga FC
Huntsville
-
Toronto-2
Portland Timbers-2
-
Tacoma Defiance
ARGENTINA
Primera Nacional
Temperley
-
CA Mitre
ARGENTINA
Primera B, Apertura
Excursionistas
-
Canuelas
ARGENTINA
Torneo Federal A
Deportivo Camioneros
-
Gutierrez Mendoza
Sarmiento Resistencia
-
Boca Unidos
ARGENTINA
Primera C, Apertura
Claypole
-
El Porvenir
ARGENTINA
Primera A, Apertura - Women
Newells Old Boys W
-
Banfield W
River Plate W
-
Independiente W
BOLIVIA
Primera Division, Clausura
Tomayapo
-
GV San Jose
BRAZIL
Serie B
Novorizontino
-
Ceara
CRB Maceio
-
Chapecoense
Goias
-
Ituano
BRAZIL
Roraimense, Second stage
GAS
-
Atletico Roraima
AS Real
-
Rio Negro
BRAZIL
Gaucho 2
Brasil Farroupilha
-
Veranopolis
Cruzeiro RS
-
Gaucho
Futebol Com Vida
-
Aimore
Gloria
-
Esportivo
Lajeadense
-
Bage
Monsoon
-
Santa Maria SE
Passo Fundo
-
Uniao RS
Sao Gabriel
-
Pelotas
BRAZIL
Paulista U-20
Aguai U-20
-
Brasilis FC U-20
Aster Brasil U-20
-
Agua Santa U-20
Bandeirante U-20
-
Botafogo SP U-20
CA Juventus U-20
-
Sao Caetano U-20
Comercial MS U-20
-
Francana U-20
Cosmopolitano U-20
-
Inter de Limeira U-20
Elosport U-20
-
Ituano U-20
Fernandopolis U-20
-
Mirassol U-20
Gremio Osasco U-20
-
Oeste U-20
Independente SP U-20
-
Piracicaba U-20
Itapirense U-20
-
Guacuano U-20
Joseense U-20
-
Taubate U-20
Marilia U-20
-
Novorizontino U-20
Mauaense U-20
-
Jabaquara U-20
Metropolitano U-20
-
Guarani U-20
Nacional SP U-20
-
Flamengo SP U-20
Olimpia U-20
-
Jose Bonifacio U-20
Pinda Ferroviaria U-20
-
Sao Jose EC U-20
Porto Ferreira U-20
-
Ponte Preta U-20
Portuguesa Santista U-20
-
Maua U-20
Portuguesa U-20
-
Ibrachina U-20
Presidente Prudente U-20
-
VOCEM U-20
SKA Brasil U-20
-
Capivariano U-20
Sao Bento U-20
-
Comercial de Tiete U-20
Sao Carlos U-20
-
15 de Novembro U-20
Sertaozinho U-20
-
Inter de Bebedouro U-20
Sfera U-20
-
Desportivo U-20
Tanabi U-20
-
Rio Preto U-20
Taquaritinga U-20
-
Rio Claro U-20
Tupa U-20
-
Gremio Prudente U-20
Uniao Mogi U-20
-
Uniao Suzano U-20
Uniao Sao Joao U-20
-
Rio Branco ES U-20
Velo Clube U-20
-
Ferroviaria U-20
Vital Ibiuna U-20
-
Osasco Audax U-20
CHILE
Primera B
U. San Felipe
-
Santiago Morning
CHILE
Segunda Division
Concon National
-
General Velasquez
COLOMBIA
Liga - Women
Internacional Palmira W
-
Millonarios W
PARAGUAY
Division Intermedia
Guairena
-
Martin Ledesma
Rubio Nu
-
Fernando de la Mora
PERU
Liga - Women
AD Cantolao W
-
Biavo W
Carlos Manucci W
-
Melgar W
U. de Deportes W
-
Alianza Lima W
URUGUAY
Segunda Division
Juventud
-
Rentistas
Plaza Colonia
-
Atenas
AUSTRALIA
Queensland Premier League 2
Bayside United
-
North Star
AUSTRALIA
Queensland Premier League
Eastern Suburbs
-
St George Willawong
AUSTRALIA
NPL Victoria
Melbourne Knights
-
Green Gully Cavaliers
Dandenong City
-
Heidelberg United
Avondale FC
-
Port Melbourne
Manningham United
-
Altona Magic
Moreland
-
Dandenong Thunder
AUSTRALIA
NPL South Australia
Adelaide City
-
MetroStars
South Adelaide
-
Adelaide Olympic
Adelaide Comets
-
Croydon Kings
Campbelltown City
-
Para Hills
Croatia Raiders
-
Modbury Jets
AUSTRALIA
NPL Queensland
Gold Coast Knights
-
Redlands United
Peninsula Power
-
Moreton City
AUSTRALIA
NPL New South Wales
Manly United FC
-
Sydney United
Central Coast Mariners-2
-
St George Saints
AUSTRALIA
NPL Tasmania
Devonport City
-
Glenorchy Knights
Riverside Olympic
-
Clarence Zebras
Kingborough Lions
-
Launceston United
Launceston City
-
South Hobart
AUSTRALIA
NPL Northern NSW
Broadmeadow Magic
-
New Lambton
Edgeworth Eagles
-
Maitland
Lambton Jaffas
-
Adamstown Rosebuds
Lake Macquarie
-
Newcastle Olympic
AUSTRALIA
NPL Capital Territory
Canberra Olympic
-
Canberra
Yoogali CT
-
Cooma Tigers
AUSTRALIA
NPL Victoria Youth League
Avondale U-23
-
Port Melbourne U-23
Moreland U-23
-
Dandenong Thunder U-23
Manningham United U-23
-
Altona Magic U-23
Hume City U-23
-
Oakleigh Cannons U-23
AUSTRALIA
NPL Victoria League 2
Bentleigh Greens
-
Brunswick City
Preston Lions
-
Langwarrin
Eastern Lions
-
Werribee City
North Geelong
-
Melbourne City U-21
AUSTRALIA
NPL New South Wales League 2
Bulls Academy
-
Mt Druitt Town
Hakoah Sydney City
-
Northern Tigers
AUSTRALIA
South Australia Stage League 1
West Torrens Birkalla
-
Fulham United
Cumberland United
-
Adelaide Victory
Western Strikers
-
Sturt Lions
Salisbury United
-
Playford City
AUSTRALIA
Queensland Premier League 3
Centenary Stormers
-
Springfield United
AUSTRALIA
NPL Queensland Youth League
Peninsula Power U-23
-
Moreton City U-23
Gold Coast Knights U-23
-
Redlands United U-23
Wynnum Wolves U-23
-
Lions U-23
AUSTRALIA
NPL Victoria League 3
Box Hill United
-
Doveton
Essendon Royals SC
-
Altona City
Pascoe Vale
-
Melbourne Srbija
Beaumaris
-
Goulburn Valley Sun
North Sunshine Eagles
-
Boroondara-Carey
Nunawading City
-
Brunswick Juventus
AUSTRALIA
North NSW League 1
Thornton Redbacks
-
Belmont Swansea
AUSTRALIA
NPL New South Wales League 3
Hurstville FC
-
Central Coast United
Mounties Wanderers
-
Sydney University
Parramatta Eagles
-
Bankstown United
AUSTRALIA
Queensland PL Youth
Eastern Suburbs U-23
-
St George Willawong U-23
Brisbane Strikers U-23
-
Caboolture U-23
Ipswich FC U-23
-
Broadbeach United U-23
Mitchelton U-23
-
Southside Eagles U-23
Moreton City-2 U-23
-
Logan United U-23
AUSTRALIA
NPL Northern NSW - Women
New Lambton W
-
Mid Coast W
Adamstown Rosebuds W
-
Broadmeadow Magic W
AUSTRALIA
NPL Queensland - Women
Eastern Suburbs W
-
Brisbane City W
AUSTRALIA
Capital Territory NPL2
West Canberra Wanderers
-
Canberra White Eagles
Wagga City Wanderers
-
Brindabella
Queanbeyan City
-
ANU
Belconnen United
-
Canberra Juventus
See all 565 games ›