ScoreBat
Developer Tools
Free Video Widget
Free Video API
Free Livescore Widget
Top Leagues
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
More
All Competitions
Fixtures
Football Livescore & Live Video
Upcoming Fixtures
Top matches today
Everton
-
Liverpool
Manchester United
-
Sheffield United
Lorient
-
PSG
ENGLAND
Premier League
Wolves
-
Bournemouth
Crystal Palace
-
Newcastle United
Everton
-
Liverpool
Manchester United
-
Sheffield United
FRANCE
Ligue 1
Lorient
-
PSG
Marseille
-
Nice
Monaco
-
Lille
ENGLAND
Championship
Coventry
-
Hull City
ITALY
National cup
Atalanta
-
Fiorentina
NETHERLANDS
Eredivisie
Twente
-
Almere City FC
Ajax
-
Excelsior
RUSSIA
Premier League
Orenburg
-
Dinamo
Nizhnyi Novgorod
-
Lokomotiv
FK Krasnodar
-
Baltica
Zenit
-
Rubin
AUSTRIA
Bundesliga, Championship Group
Austria Klagenfurt
-
Salzburg
Hartberg
-
LASK Linz
Rapid
-
Sturm
BELGIUM
First Division A, Championship Group
Anderlecht
-
Cercle Brugge
Club Brugge
-
Genk
BOSNIA and HERZEGOVINA
Premier Liga
Zvijezda Bijeljina
-
Tuzla City
Borac BL
-
Posusje
Zrinjski
-
Sarajevo
BULGARIA
National cup
Ludogorets
-
Hebar 1918
CYPRUS
1. Division, Relegation Group
Karmiotissa
-
Othellos
AEL
-
Nea Salamis
CZECH REPUBLIC
National cup
Plzen
-
Zlin
FINLAND
Veikkausliiga
SJK
-
HJK Helsinki
GERMANY
3. Liga
Saarbrucken
-
RW Essen
GREECE
Super League, Championship Group
Lamia
-
PAOK
Aris
-
Olympiakos
AEK
-
Panathinaikos
HUNGARY
National cup
Nyiregyhaza
-
Ferencvaros
ISRAEL
National cup
Hapoel Beer Sheva
-
Maccabi Netanya
LITHUANIA
A Lyga
Panevezys
-
Dziugas Telsiai
Transinvest
-
Hegelmann Litauen
Kauno Zalgiris
-
Banga
Zalgiris
-
Dainava
POLAND
I Liga
Wisla Plock
-
Miedz Legnica
Znicz Pruszkow
-
Arka Gdynia
Lechia Gdansk
-
Polonia Warszawa
PORTUGAL
Segunda Liga
AVS
-
Porto-2
ROMANIA
Liga 1, Championship Group
Farul Constanta
-
Rapid B
Sepsi
-
FCSB
ROMANIA
Liga 1, Relegation Group
Universitatea Cluj
-
Politehnica Iasi
RUSSIA
FNL
SKA Khabarovsk
-
Rodina Moskva
Tyumen
-
Chernomorets
Alania
-
Kuban
Volgar-Gazprom
-
Torpedo
Akron
-
Leningradets
Neftekhimik
-
Shinnik
Sokol
-
Yenisey
Khimki
-
KAMAZ
Dynamo Mkh
-
Arsenal T
SERBIA
National cup
Radnicki Kragujevac
-
Vojvodina
Crvena Zvezda
-
Partizan
SWEDEN
Allsvenskan
AIK
-
Varnamo
Brommapojkarna
-
Sirius
Goteborg
-
Hacken
SWITZERLAND
Challenge League
Stade Nyonnais
-
Vaduz
TURKEY
National cup
Trabzonspor
-
Karagumruk
AFC Cup
Playoffs
Central Coast Mariners
-
Abdish-Ata
ASIAN CHAMPIONS LEAGUE
Playoffs
Yokohama F. Marinos
-
Ulsan
QATAR
Stars League
Al Arabi SC Doha
-
Al Markhiya
Al Muaidar
-
Qatar SC
Al Rayyan SC
-
Al Ahli SC
Al Shamal
-
Al Sadd SC Doha
Al Wakra SC
-
Al Gharrafa Club Doha
Umm Salal SC
-
Al Duhail
CONCACAF
Champions Cup
Columbus Crew
-
Monterrey
CONMEBOL
Copa Sudamericana, Group stage
Coquimbo Unido
-
Racing A
Danubio
-
Atletico-PR
RB Bragantino
-
Sportivo Luqueno
Tomayapo
-
Belgrano Cordoba
Rayo Zuliano
-
Sportivo Ameliano
COPA LIBERTADORES
Group Stage
Botafogo
-
Universitario
Huachipato
-
The Strongest
Nacional M.
-
Deportivo Tachira
Bolivar
-
Flamengo
Independiente Del Valle
-
Palmeiras
Libertad
-
River Plate
URUGUAY
Primera Division, Apertura
Rampla
-
Defensor Sporting
ALBANIA
National cup
KF Tirana
-
Kukesi
Vllaznia
-
Egnatia R
ALBANIA
Division 1
Korabi Peshkopi
-
Luzi
ANDORRA
National cup
Inter Escaldes
-
Pas de la Casa
AZERBAIJAN
National cup
Gabala
-
Zira
Qarabag
-
Neftci Baku
BELARUS
Premier League - Women
Smorgon W
-
Gomel W
BELGIUM
National 1 - Women
Standard-2 W
-
Club Brugge-2 W
BOSNIA HERZEGOVINA
Prva Liga, RS
Kozara Gradiska
-
Sloboda Mrkonji Grad
Ljubic Prnjavor
-
Famos Vojkovici
Romanija Pale
-
Laktasi
Rudar Prijedor
-
Leotar
Slavija
-
Drina Zvornik
Velez Nevesinje
-
Banja Luka
Zeljeznicar Banja Luka
-
Sutjeska Foca
Radnik
-
Omarska
Modrica
-
Kozarska Dubica
BULGARIA
Third League, South-East
Lokomotiv Plovdiv-2
-
Botev-2
BULGARIA
Third League, South-West
Balkan Botevgrad
-
Slavia Sofia-2
BULGARIA
Third League, North-East
Lokomotiv Ruse
-
Dunav Ruse-2
CZECH REPUBLIC
1. Liga U-19
Jihlava U-19
-
Sparta Prague U-19
Karvina U-19
-
Ostrava U-19
DENMARK
Denmark Series, Relegation group
AB Tarnby
-
LSF
ENGLAND
National League, Playoff
Solihull Moors
-
Halifax
ENGLAND
National League South, Playoff
Maidstone Utd
-
Aveley FC
ENGLAND
National League North, Playoff
Chorley
-
Curzon Ashton
ENGLAND
NL Premier, Southern South
Plymouth Parkway
-
Hayes and Yeading
ENGLAND
U-18 Premier League
Leeds U-18
-
Derby County U-18
ENGLAND
National League North - Women
Wolverhampton W
-
Derby W
FAROE ISLANDS
National cup
B71 Sandur
-
AB Argir
Hoyvik
-
LIF Vikingur
Suduroy
-
TB
KI Klaksvik
-
HB Torshavn
FINLAND
National cup
Kirkkonummi
-
PK Keski Uusimaa
ToVe Pori
-
Haka-2
LPS
-
EPS-2
FINLAND
Kakkonen, Group B
SexyPoxyt
-
Tampere United
Honka
-
EBK
P-Lirot
-
HJS-2
TPV
-
I-Kissat
FINLAND
Kolmonen, Lansi, Group A
TPK Pallokerho
-
MuSa
FINLAND
Kolmonen, Lansi, Group C
VPV
-
Korsnas FC
FINLAND
Kolmonen, Ita, Group AC
HoDy
-
LPK
PK-37
-
Kings
FINLAND
Kolmonen, Etela, Group A
EIF-2
-
PPJ-Ruoholahti
FINLAND
Ykkosliiga
JaPS
-
SalPa
Jaro
-
KaPa
KTP
-
SJK-2
MP
-
JIPPO
PK-35
-
TPS
FRANCE
Division 1 - Women
Dijon W
-
Reims W
Le Havre W
-
Fleury W
Lille W
-
Bordeaux W
Lyon W
-
Guingamp W
Montpellier W
-
Saint-Etienne W
PSG W
-
Paris W
GERMANY
Regionalliga Nord
Hamburger-2
-
Vfb Oldenburg
Jeddeloh
-
Phonix Lubeck
GERMANY
Regionalliga Bayern
Bayern-2
-
Buchbach
GERMANY
Oberliga, Bayern Nord
Bayern Hof
-
Ammerthal
GERMANY
Oberliga, Schleswig-Holstein
Todesfelde
-
Preusen Reinfeld
Hohenwestedt
-
TSB Flensburg
GERMANY
Oberliga, Bremen
Hemelingen
-
Brinkumer SV
GERMANY
Oberliga, Niedersachsen
Rotenburger SV
-
Kickers Emden
GERMANY
Oberliga, Mittelrhein
Union Schafhausen
-
Frechen
GIBRALTAR
Premier Division, Championship Group
Europa FC
-
St Josephs
GREECE
Gamma Ethniki, Group 1
Aetos Varvaras
-
Poseidonas Michanionas
Anagenisi Epanomis
-
Doxa Dramas
Aris Avato
-
Kavala
M. Alexandros Marina
-
Chaniotis
Orestis Orestiadas
-
Niki Efkarpia
PAOK Kristonis
-
Apollon Paralimniou
Panthrakikos
-
Aris Petinos
Thermaikos
-
Veria
Thyella Sarakinoi
-
Nestos Chrisopoulis
GREECE
Gamma Ethniki, Group 2
Svornos
-
Zakynthos
Asteras Petriti
-
Lefkimmi
Astir Lianokladi
-
Anagenisi A
Eordaikos
-
Kastoria
Kileler
-
Pierikos
Nea Artaki
-
Ethnikos Neou Keramidiou
Thesprotos
-
Fikis
Trikala
-
Thyella Katsikas
Vataniakos
-
Magnisiakos
GREECE
Gamma Ethniki, Group 3
AE Mykonos
-
Missolonghi
Asteras Syros
-
PAO Varda
Ermionidas-Ermis
-
Erani Filiatra
Ialysos
-
Asteras Varis
Marko
-
Afantou
Panargiakos
-
Rhodos AS
Panegialos
-
Korinthos
Pyliou
-
Thyella Diastavroseos
GREECE
Gamma Ethniki, Group 4
Agios Nikolaos
-
Proodeftiki
Almyros Gaziou
-
Atsalenios
Atromitos Piraeus
-
Chaidari
Ellopiakos
-
Ermis Z.
Episkopi
-
Panionios
Ethnikos P
-
Apollon Smirnis
Fostiras
-
Peramaikos
Ilisiakos
-
Agia Paraskevi
Ypatou
-
Aris Petroupolis
ICELAND
National cup
KA Asvellir
-
KR Reykjavik
Throttur Reykjavik
-
HK
Valur
-
FH Hafnarfjordur
Augnablik
-
Stjarnan
ISRAEL
U-19 Elite Division
Bnei Sakhnin U-19
-
Ashdod U-19
ISRAEL
Liga Alef, North
Tzeirei Umm al Fahm
-
Hapoel Bueine
ITALY
Serie D, Group C
Virtus Bolzano
-
Portogruaro
KOSOVO
National cup
Ballkani
-
Suhareka
Drita FC
-
Prishtina
LUXEMBOURG
National cup
Hostert
-
Mondorf-les-Bains
Jeunesse Esch
-
Swift Hesperange
Progres Niedercorn
-
Differdange
Yellow Boys
-
UNA Strassen
MOLDOVA
National cup
Petrocub
-
CSF Balti
Zimbru
-
Sherif
MONTENEGRO
Division 2
Berane
-
Iskra
Bokelj Kotor
-
FK Kom Podgorica
FK Podgorica
-
Grbalj Radanovici
Internacional Podgorica
-
Igalo
Otrant
-
Lovcen Cetinje
NORWAY
National cup
Askoy
-
SK Brann
Baerum
-
Stabek
Bjarg
-
Asane
Eidsvold TF
-
Mjondalen
Elverum
-
Ham-Kam
Flekkeroy
-
Egersund
Floya
-
Tromso
Fram Larvik
-
Arendal
Frigg
-
KFUM Oslo
Froya
-
Sogndal
Hodd
-
Aalesund
Junkeren
-
Bodo-Glimt
Kjelsas
-
Kongsvinger
Mandalskameratene
-
Bryne
Melhus
-
Ranheim
Pors
-
Odd
Rade
-
Moss
Skjervoy
-
Alta
Stjordals-Blink
-
Levanger
Stord
-
Lysekloster
Strindheim
-
Molde
Torvastad
-
Viking FK
Traeff
-
Kristiansund
Ullensaker Kisa
-
Rosenborg
Vard-Haugesund
-
Sandnes Ulf
Jerv
-
Stromsgodset
Tromsdalen
-
Lyn
Strommen
-
Lillestrom
NORWAY
National cup - Women
Blindheim W
-
Aalesund W
POLAND
National cup - Women
UKS Lodz W
-
Katowice W
Lechia Gdansk W
-
Slask W
ROMANIA
Liga 2, Promotion Group
Viitorul Selimbar
-
Csikszereda
Mioveni
-
Unirea Slobozia
ROMANIA
Superliga, Championship Group - Women
Poli Timisoara W
-
Csikszereda W
Olimpia Cluj W
-
Farul Constanta W
ROMANIA
Superliga, Relegation Group - Women
Banat W
-
Universitatea Alexandria W
RUSSIA
Second League A, Spring Season Silver
Irtysh Omsk
-
Spartak Kostroma
Mashuk-KMV
-
Dynamo Br
Volga Ulyanovsk
-
Khimik Dzerzhinsk
Avangard
-
Kaluga
Tekstilshik
-
Torpedo Miass
RUSSIA
Second League A, Spring Season Gold
FK Krasnodar-2
-
FK Murom
Novosibirsk
-
Rodina Moskva-2
Metallurg L.
-
Chelyabinsk
FC Chayka
-
Ufa
Rotor
-
Veles
RUSSIA
Second League B, Group 1
FK Pobeda
-
FC Sevastopol
Kuban Holding
-
Spartak Nalchik
SAN MARINO
Campionato, Playoffs
Folgore-Falciano
-
Fiorentino
Juvenes/Dogana
-
Domagnano
SCOTLAND
Highland League
Brora Rangers
-
Wick Academy
SERBIA
Srpska Liga, East
Buducnost Popovac
-
Sindjelic Nis
Djerdap Kladovo
-
Radnicki Svilajnac
Jedinstvo Krusevac
-
SFC Borac
Jedinstvo Paracin
-
Jagodina
Mesevo
-
Radnicki Pirot
Pcinja Trgoviste
-
Zitorada
Trajal Krusevac
-
Dunav Prahovo
Vlasina
-
Timocanin
SLOVAKIA
4. liga, West
SK Blava
-
Pata
SLOVAKIA
2. liga
Slovan-2
-
Malzenice
Dolny Kubin
-
Humenne
Liptovsky Mikulas
-
Slavoj Trebisov
MFK Petrzalka
-
Spisska Nova Ves
Povazska Bystrica
-
Komarno
Puchov
-
Tatran Presov
Samorin
-
Zilina-2
Spartak Myjava
-
Pohronie
SLOVAKIA
Liga 1, Relegation Group - Women
GFC W
-
Tatran Presov W
SLOVENIA
National cup
Gorica
-
Beltinci
SPAIN
Primera Division - Women
Levante Las Planas W
-
Barcelona W
SPAIN
Tercera RFEF, Group 5
Rapidenca
-
Mollerussa
SPAIN
Tercera RFEF, Group 12
Gran Tarajal
-
Buzanada
UKRAINE
Premier League, Championship round - Women
Shakhtar W
-
Kryvbas W
UKRAINE
Premier League, Relegation round - Women
Pantery W
-
Dnipro W
EMC Podolie W
-
Mariupol W
WALES
FAW Championship, North
Holywell
-
Llanidloes
INDIA
ISL, Playoffs
Goa
-
Mumbai City
INDONESIA
Liga 1
Persebaya Surabaya
-
Bali United
Persik Kediri
-
PSS Sleman
IRAQ
Super League
Erbil
-
Al Talaba
JAPAN
YBC Levain Cup
Blaublitz Akita
-
Shonan Bellmare
FC Ryukyu
-
Gamba Osaka
Fagiano Okayama
-
Yokohama FC
Kataller Toyama
-
Shimizu S-Pulse
Nara Club
-
Sanfrecce Hiroshima
Parceiro Nagano
-
Kyoto Purple Sanga
Roasso Kumamoto
-
Sagan Tosu
Thespa Kusatsu
-
Kashiwa Reysol
Gainare Tottori
-
Urawa Red Diamonds
KOREA REPUBLIC
WK League - Women
Boeun Sangmu W
-
Hwacheon KSPO W
SAUDI ARABIA
Division 1
Al Bukiryah
-
Al Quadisiya Khobar
Al Jabalain
-
Al Najma
Jeddah
-
Al Qaisoma
THAILAND
League Cup
Chiangrai United
-
Thai Port
Ratchaburi
-
BG Pathum United
Buriram United
-
Lamphun Warrior
TURKMENISTAN
Yokary Liga
Energetik Mary
-
Ahal
Kopetdag Asgabat
-
Ashkhabad
Sagadam
-
Altyn Asyr
ALGERIA
National cup
CR Belouizdad
-
USM Alger
ALGERIA
League U-21
Ben Aknoun U-21
-
JS Kabylie U-21
CS Constantine U-21
-
USM Alger U-21
MC Oran U-21
-
CR Belouizdad U-21
US Biskra U-21
-
ES Setif U-21
ANGOLA
Girabola
Petro de Luanda
-
Sao Salvador
CAMEROON
Elite One, Relegation Playoffs
Fauve Azur Elite
-
Aigle Royal
APEJES Academy
-
Fortuna Mfou
Avion Academy
-
UMS de Loum
Fovu Club
-
Bamboutos
PWD Bamenda
-
Fauve Azur Elite
Union Douala
-
Les Astres
Bamboutos
-
APEJES Academy
DR CONGO
Super Ligue, Championship round
JSK
-
Lubumbashi Sport
Saint Eloi Lupopo
-
Dauphins Noirs
DR CONGO
Super Ligue, Relegation round
Celeste
-
DR Congo Rangers
FC Renaissance
-
Etoile de Kivu
EGYPT
Premier League
Talaea El Geish
-
ENPPI Cairo
Al Mokawloon
-
Zamalek
Pyramids
-
National Bank of Egypt
GHANA
Premier League
FC Dreams
-
Bechem United
SIERRA LEONE
Premier League
Wusum Stars
-
SLIFA Mount Aureol
Bo Rangers
-
Real Republicans
East End Lions
-
Wilberforce Strikers
SOMALIA
First Division
Elman
-
Jeenyo
TOGO
Championnat National
ASKO de Kara
-
OTR
Barracuda
-
Entente-2
Gbikinti Bassar
-
Espoir Tsevie
Gbohloe-su Des Lacs
-
Doumbe de Mango
Kakadl
-
Binah
Kara
-
Gomido
Semassi
-
Dynamic Togolais
Tambo
-
Unisport
UGANDA
Premier League
Arua Hill
-
URA
Express
-
Airtel Kitara
NEC FC
-
BUL
ZAMBIA
Super League
FC MUZA
-
Nkwazi
ZIMBABWE
Premier League
Bikita Minerals
-
Simba Bhora
Chicken Inn
-
Hwange
Herentals
-
Highlanders
Ngezi Platinum FC
-
Yadah
Platinum
-
ZPC Kariba
TelOne
-
Bulawayo Chiefs
CANADA
Championship
Toronto
-
Simcoe County Rovers
COSTA RICA
Primera Division, Clausura
Grecia
-
Guanacasteca
Municipal Liberia
-
San Carlos
GUATEMALA
Liga Nacional, Playoffs
Achuapa
-
Mixco
Malacateco
-
Municipal
CSD Comunicaciones
-
Coban Imperial
Club Huehueteco Xinabajul
-
Antigua GFC
HONDURAS
Liga Nacional, Clausura
Olanchano
-
Vida
UPNFM
-
CD Olimpia
MEXICO
Liga Premier Serie A, Apertura
Colima
-
Mexicali FC
MEXICO
Liga Premier Serie B, Playoffs
Chilpancingo
-
Artesanos Metepec
Atletico Pachuca
-
Uruapan
CDM
-
Santiago
MEXICO
Liga de Expansion, Promotion Playoffs
Celaya
-
Tapatio
CA La Paz
-
Venados
NICARAGUA
Primera Division, Clausura
Matagalpa
-
Managua
Deportivo Ocotal
-
Sport Sebaco
Masachapa
-
Real Esteli
USA
MLS Next Pro
Atlanta United-2
-
Chattanooga FC
ARGENTINA
Primera B, Apertura
Acassuso
-
Sacachispas
ARGENTINA
Superliga Reserve League, First stage
Defensa y Justicia-2
-
Huracan-2
Gimnasia La Plata-2
-
Rosario Central-2
Lanus-2
-
Independiente-2
Central Cordoba-2
-
Sarmiento-2
Talleres-2
-
Tigre-2
BRAZIL
Serie C, First stage
Aparecidense
-
Sampaio Correa
BRAZIL
Copa de Nordeste
Sport Recife
-
Fortaleza
BRAZIL
Brasileiro U-20
America MG U-20
-
Atletico-MG U-20
Ceara U-20
-
Corinthians U-20
Internacional U-20
-
Bahia U-20
Palmeiras U-20
-
Atletico-PR U-20
Goias U-20
-
Sao Paulo U-20
Cruzeiro U-20
-
Fortaleza U-20
Santos U-20
-
Flamengo U-20
BRAZIL
Gaucho 2
Futebol Com Vida
-
Sao Gabriel
Monsoon
-
Lajeadense
Veranopolis
-
Esportivo
Passo Fundo
-
Gloria
Uniao RS
-
Gaucho
BRAZIL
Paulista A3, Promotion playoffs
Gremio Prudente
-
Votuporanguense
COLOMBIA
National cup
Real Cartagena
-
Atletico Huila
CD Jaguares
-
Llaneros
Leones
-
Deportes Pereira
Independiente Santa Fe
-
Internacional Palmira
ECUADOR
Liga Pro, Serie B
Nueve de Octubre
-
Chacaritas
Leones del Norte
-
San Antonio
PERU
Liga 2
Carlos Stein
-
Molinos El Pirata
Deportivo Binacional
-
Inti Gas Ayacucho
AUSTRALIA
Queensland Premier League
SWQ Thunder
-
Broadbeach United
AUSTRALIA
NPL Queensland
Peninsula Power
-
Brisbane Olympic
Sunshine Coast Wanderers
-
Queensland Lions
AUSTRALIA
NPL Northern NSW
Adamstown Rosebuds
-
Weston Workers
AUSTRALIA
NPL Queensland Youth League
Peninsula Power U-23
-
Olympic U-23
Sunshine Coast U-23
-
Lions U-23
AUSTRALIA
North NSW League 1
Belmont Swansea
-
Kahibah
Singleton Strikers
-
Cessnock City
Thornton Redbacks
-
West Wallsend
Toronto Awaba
-
Wallsend
AUSTRALIA
NPL Northern NSW - Women
Broadmeadow Magic W
-
Newcastle Olympic W
See all 405 games ›