ScoreBat
Developer Tools
Free Video Widget
Free Video API
Free Livescore Widget
Top Leagues
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
More
All Competitions
Fixtures
Football Livescore & Live Video
Upcoming Fixtures
Top matches today
Real Madrid
-
Bayern Munich
CHAMPIONS LEAGUE
Semifinal
Real Madrid
-
Bayern Munich
EUROPA CONFERENCE LEAGUE
1/2 final
Club Brugge
-
Fiorentina
CYPRUS
1. Division, Relegation Group
AE Zakakiou
-
Apollon Limassol
CZECH REPUBLIC
Division 2
Prostejov
-
Pribram
Sparta Praha-2
-
Lisen
Vyskov
-
Jihlava
Chrudim
-
Dukla Praha
Taborsko
-
Opava
Varnsdorf
-
Hanacka
Brno
-
Zizkov
Vlasim
-
Olomouc-2
ENGLAND
League One, Playoffs
Peterborough United
-
Oxford United
RUSSIA
FNL
Alania
-
Rodina Moskva
Sokol
-
Chernomorets
KAMAZ
-
Yenisey
Dynamo Mkh
-
Khimki
SERBIA
Super Liga, Championship Group
Backa Topola
-
Radnicki Kragujevac
Napredak
-
Partizan
Vojvodina
-
Cukaricki
Mladost Lucani
-
Crvena Zvezda
TURKEY
National cup
Karagumruk
-
Trabzonspor
SOUTH AFRICA
Premier League
Golden Arrows Durban
-
Mamelodi Sundowns
Orlando Pirates
-
Chippa United
Polokwane City
-
Richards Bay
Stellenbosch
-
AmaZulu Durban
MEXICO
Liga MX, Play Offs
Guadalajara
-
Toluca
Necaxa
-
America
Pachuca
-
America
Pumas
-
Cruz Azul
Tigres
-
Monterrey
USA
US Open Cup
Charleston Battery
-
Tormenta
Indy Eleven
-
San Antonio FC
North Carolina
-
Phoenix Rising
New York City-2
-
Colorado Springs
Tampa Bay
-
Birmingham Legion
Union Omaha
-
Sporting KC
New Mexico United
-
Real Salt Lake
Las Vegas Lights
-
Los Angeles FC
Seattle Sounders
-
Louisville City
ARGENTINA
National cup
Arsenal S
-
Estudiantes Rio Cuarto
Colon Santa Fe
-
Los Andes
CONMEBOL
Copa Sudamericana, Group stage
Rayo Zuliano
-
Atletico-PR
Sportivo Luqueno
-
Coquimbo Unido
Cuiaba
-
Metropolitanos
Nacional Potosi
-
Fortaleza
Sportivo Trinidense
-
Boca Juniors
COPA LIBERTADORES
Group Stage
Huachipato
-
Gremio
Talleres Cordoba
-
Barcelona Guayaquil
Alianza Lima
-
Cerro Porteno
Botafogo
-
LDU-Quito
Cobresal
-
Sao Paulo
Millonarios
-
Bolivar
ALBANIA
Superliga
Dinamo Tirana
-
Egnatia R
Erzeni
-
Teuta
KF Tirana
-
Vllaznia
Kukesi
-
Partizani
Skenderbeu
-
Laci
ALBANIA
Division 1
Besa
-
Flamurtari
Burreli
-
Apolonia
Kastrioti
-
Korabi Peshkopi
Luzi
-
Vora
Tomori Berat
-
Lushnja
ARMENIA
First division
Onor
-
Ararat-2
CSKA FC-2
-
Noah-2
Gandzasar
-
Pyunik-2
Lernayin Artsakh
-
Ararat-Armenia-2
Mika
-
Ararat-2
Nikarm
-
Alashkert-2
Onor
-
Urartu-2
Shirak-2
-
Syunik
AUSTRIA
Regionalliga, Mitte
Wallern
-
Hertha Wels
AZERBAIJAN
First Division
Irevan
-
Difai Agsu
BELARUS
National cup
Torpedo-BelAZ
-
Isloch
Neman
-
Dinamo Minsk
BELARUS
Premier League - Women
Zorka W
-
Dinamo Brest W
Bobruichanka W
-
DYuSSH-PolesGU W
Minsk W
-
Gomel W
Belarus U-19 W
-
Dnepr Mogilev W
BELGIUM
Pro League reserve
Oostende U-21
-
Lommel United U-21
BOSNIA and HERZEGOVINA
National cup
Zrinjski
-
Borac BL
BULGARIA
Third League, South-West
Balkan Botevgrad
-
Vihren
CSKA Sofia-2
-
Minior Pernik
Chavdar Etropole
-
Rilski sportist
Hebar-2
-
Botev Ihtiman
Kostinbrod
-
Slivnishki Geroy
Levski-2
-
CSKA 1948 Sofia-3
Oborishte
-
Kyustendil
Pirin Razlog
-
Bansko
Slavia Sofia-2
-
Septemvri Simitli
Vitosha Bistritsa
-
Septemvri Sofia-2
BULGARIA
Third League, North-East
Septemvri Tervel
-
Ludogorets-3
CZECH REPUBLIC
1. Liga U-19
Frydek Mistek U-19
-
Karvina U-19
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group E
Bzenec
-
Vsetin
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group F
Havirov
-
Jesenik
Bridlicna
-
Polanka nad Odrou
Beskyd Frenstat
-
FC Vratimov
CZECH REPUBLIC
National cup - Women
Slavia Praha W
-
Slovacko W
DENMARK
Denmark Series, Relegation group
AB Tarnby
-
B 1908
ESTONIA
National cup
Paide
-
Nomme Kalju
Levadia T
-
Viimsi Igiliikur
FAROE ISLANDS
National cup
LIF Vikingur
-
AB Argir
FINLAND
National cup
Atlantis
-
JaPS
OLS
-
SJK
GBK Kokkola
-
AC Oulu
Honka
-
PK-35
KaPa 1924
-
JBK
Kultsu
-
Lahti
MP-2
-
MP
SalPa
-
Ekenas
VIFK
-
SJK-2
Vaajakoski
-
KTP
Ilves-2
-
Inter Turku
Lahden Reipas
-
Haka
VJS
-
Gnistan
MuSa
-
TPV
EBK
-
PK Keski Uusimaa
Toolon Taisto
-
KaPa
NJS
-
EPS
MiPK
-
PEPO
FINLAND
Kakkonen, Group B
SexyPoxyt
-
Tampere United
FINLAND
Kolmonen, Lansi, Group C
VPV
-
Kiisto
Jaro-2
-
SIF
FINLAND
Kolmonen, Ita, Group B
HAPK
-
Union Plaani
FINLAND
Kolmonen, Ita, Group AC
HoDy
-
Kyparamaki
FINLAND
Kolmonen, Etela, Group A
GrIFK-2
-
HooGee
FRANCE
Division 1 - Women
Bordeaux W
-
Lyon W
Fleury W
-
Montpellier W
Guingamp W
-
Le Havre W
Paris W
-
Dijon W
Reims W
-
PSG W
Saint-Etienne W
-
Lille W
GERMANY
Regionalliga Nord
Phonix Lubeck
-
Hamburger-2
Havelse
-
Kilia Kiel
Weiche Flensburg
-
Bremer SV
GERMANY
Oberliga, Hessen
Eddersheim
-
Turk Gucu Friedberg
Hunfelder SV
-
1960 Hanau
GERMANY
Oberliga, Schleswig-Holstein
Heider SV
-
Nordmark Satrup
TSB Flensburg
-
Neumunster
Hohenwestedt
-
Eckernforder SV
GERMANY
Oberliga, Baden-Wurttemberg
Hollenbach
-
Essingen
Oberachern
-
Offenburger
Reutlingen
-
Sonnenhof Grosaspach
GERMANY
Oberliga, Niedersachsen
Eilvese
-
RW Bornreihe
Rotenburger SV
-
Ramlingen-Ehlershausen
Schwarz-Weiss Rehden
-
Eintracht Celle
Heeslinger SC
-
Germania Egestorf
GERMANY
Oberliga, Niederrhein
SW Essen
-
Uerdingen
Union Frintrop
-
Hamborn
Buderich
-
SF Baumberg
GIBRALTAR
Premier Division, Championship Group
Magpies
-
FC Manchester United
GREECE
Super League 2, Relegation Group
Aiolikos
-
Kampaniakos Chalastras
Egaleo
-
Olympiakos-2
Giouchtas
-
Panathinaikos-2
Iraklis
-
Anagennisi Karditsas
Kozani
-
PAOK-2
ICELAND
Urvalsdeild - Women
Breidablik W
-
Stjarnan W
FH W
-
Throttur Reykjavik W
Keflavik W
-
Valur W
KAZAKHSTAN
National Cup
Atyrau
-
Kairat
Tobol
-
Astana
Ordabasy
-
Aktobe
Yelimay Semey
-
Kyzyl-Zhar
LIECHTENSTEIN
National Cup
Vaduz FC
-
Triesenberg
LITHUANIA
National cup
Viltis
-
Nevezis
MALTA
FA Trophy
Birkirkara FC
-
Sliema Wanderers FC
MOLDOVA
Divizia Nationala, Relegation round
Floresti
-
Saxan
Speranta Drochia
-
Spartanii Selemet
Victoria Bardar
-
Univer-Oguzsport
MONTENEGRO
National cup
Rudar Pljevlja
-
Buducnost
Jezero
-
Decic Tuzi
MONTENEGRO
Division 2
FK Podgorica
-
FK Kom Podgorica
NORWAY
National cup
Eidsvold TF
-
Sandnes Ulf
Lysekloster
-
KFUM Oslo
Molde
-
Sparta Sarpsborg
Raufoss
-
Fredrikstad
Stabek
-
Bryne
Valerenga
-
Ham-Kam
Levanger
-
Viking FK
ROMANIA
Liga 2, Promotion Group
Viitorul Selimbar
-
Mioveni
Hunedoara
-
Csikszereda
ROMANIA
Romanian Cup Women
Universitatea Alexandria W
-
Gloria 2018 Bistrita W
Bihor W
-
Rapid Bucuresti W
Vasas Odorhei W
-
Universitatea Craiova W
Olimpia Cluj W
-
Csikszereda W
Poli Timisoara W
-
Banat W
Targu Mures W
-
Farul Constanta W
ROMANIA
Liga 3, Group 1, Promotion round
Bucovina Radauti
-
CSM Bacau
FC Bacau
-
Stiinta Miroslava
ROMANIA
Liga 3, Group 1, Relegation round
Somuz Falticeni
-
CSSM Vaslui
ROMANIA
Liga 3, Group 2, Promotion round
Metalul Buzau
-
Unirea Branistea
Focsani
-
Sporting Liesti
ROMANIA
Liga 3, Group 2, Relegation round
Braila
-
Ramnicu Sarat
Hamangia Baia
-
Viitorul Ianca
Vointa Limpezis
-
Viitorul Sutesti
ROMANIA
Liga 3, Group 3, Promotion round
CS Afumati
-
CS Clinceni
Dunarea Calarasi
-
Agricola Borcea
ROMANIA
Liga 3, Group 3, Relegation round
Axiopolis
-
Progresul Fundulea
Gloria Baneasa
-
Recolta Gheorghe Doja
Inainte Modelu
-
Voluntari-2
ROMANIA
Liga 3, Group 4, Promotion round
Dinamo B-2
-
Dunarea Giurgiu
Popesti Leordeni
-
Blejoi
ROMANIA
Liga 3, Group 4, Relegation round
CSO Plopeni
-
Tricolorul Breaza
Flacra Moreni
-
Pucioasa
Muscelul Campulung Elite
-
CS Paulesti
ROMANIA
Liga 3, Group 5, Relegation round
Viitorul Curita
-
Municipal Brasov
ROMANIA
Liga 3, Group 6, Relegation round
Curtisoara
-
Cozia Calimanesti
Sporting Rosiori
-
Flacara Horezu
Unirea Bascov
-
Petrolul Potcoava
ROMANIA
Liga 3, Group 8, Relegation round
Avantul Periam
-
Socodor
ROMANIA
Liga 3, Group 9, Promotion round
Gloria Bistrita
-
Unirea Alba Iulia
Medias 2022
-
Unirea Ungheni
ROMANIA
Liga 3, Group 9, Relegation round
Metalurgistul Cugir
-
Industria Galda de Jos
RUSSIA
Second League A, Spring Season Silver
Kaluga
-
Dynamo Br
RUSSIA
Second League B, Group 1
Angusht
-
Dynamo Makhachkala-2
SERBIA
Prva Liga, Relegation Group
OFK Vrsac
-
Metalac
Radnicki Novi Beograd
-
Mladost Novi Sad
Kolubara
-
Dubocica
Sloboda Uzice
-
RFK Novi Sad
SLOVAKIA
Liga 1, Championship Group - Women
Spartak Trnava W
-
Ruzomberok W
USA
USL League Two
Midwest United
-
Union FC Macomb
Monterey Bay-2
-
San Francisco City
SPAIN
Primera Federacion, Promotion Playoffs - Women
Osasuna W
-
Alhama W
Espanyol W
-
Lleida W
SWEDEN
Damallsvenskan - Women
Hammarby W
-
Norrkoping W
Vaxjo W
-
Hacken W
SWEDEN
Division 1, Sodra
Ljungskile
-
Trollhattan
Ariana FC
-
Rosengard
SWEDEN
Division 1, Norra
AFC Eskilstuna
-
Stockholm Internazionale
FBK Karlstad
-
United Nordic
Karlstad
-
Karlbergs
Taby
-
Hammarby Talang
Orebro Syrianska
-
Sollentuna
SWITZERLAND
1. Liga Promotion
Cham
-
Rapperswil
SWITZERLAND
1. Liga Classic, Group 1
Terre Sainte
-
Lausanne-2
SWITZERLAND
1. Liga Classic, Group 3
Gossau
-
Kreuzlingen
UEFA UNDER-17 CHAMPIONSHIP
Group Stage - Women
Norway U-17 W
-
France U-17 W
Sweden U-17 W
-
England U-17 W
UKRAINE
Premier League, Championship round - Women
Shakhtar W
-
Ladomir W
BAHRAIN
Premier League
Al Shabbab Manama
-
Al Khalidiyah
Al-Riffa
-
Al Ahli Manama
Muharraq
-
East Riffa
CAMBODIA
CPL, Championship Group
Boueng Ket FC
-
Phnom Penh Crown
Svay Rieng
-
Visakha
HONG KONG
Division 1
Sai Kung
-
3 Sing
IRAN
Azadegan league
Van Pars Isfahan
-
Darya Babol
Mes Shahr-e Babak
-
Mes Kerman
Mes Soongoun
-
Saipa
Chadormalu SC
-
Khooshe Talaee Saveh
Shahre Raz
-
Fajr Sepasi
Esteghlal Mollasani
-
Shahin Bandar Ameri
Kheybar Kh.
-
Shahrdari Astara
Naft Masjed Soleyman
-
Damash Guilan
Pars Jonoubi Jam
-
Naft Gachsaran
IRAQ
Super League
Al Karkh
-
Erbil
Newroz FC
-
Al-Qasim
Naft Al-Basra
-
Naft Al-Wasat
Al Najaf
-
Al Talaba
Al Kahrabaa
-
Al-Shorta
Al-Shorta
-
Baghdad
Naft
-
Erbil
Naft Al-Wasat
-
Al Kahrabaa
Naft Maysan
-
Al Hudod
KYRGYZSTAN
Top Liga
Alay Osh
-
Muras United
Abdish-Ata
-
Alga
Neftchi Kochkor-Ata
-
Aldier
MYANMAR
MNL League Cup
Kachin United
-
Rakhine United
Glory Goal
-
FC Rainbow
OMAN
Premier League
Sur
-
Ibri
Sohar
-
Alshabab
QATAR
Emir Cup
Al Gharrafa Club Doha
-
Al Ahli SC
SAUDI ARABIA
Division 1
Al Taraji
-
Al Jndal
Al Orubah
-
Al Arabi FC
Al Qaisoma
-
Al Baten
THAILAND
FA Cup
Kanchanaburi
-
Samut Sakhon
Bangkok United
-
Udon United
UAE
Premier League U-21
Al Nasr U-21
-
Al Wahda U-21
VIETNAM
V-League
Quang Nam
-
Cong An Nihan Dan
Binh Dinh
-
Hong Linh Ha Tinh
Nam Dinh
-
Binh Duong
Sanna Khanh Hoa
-
Hai Phong
Ho Chi Minh City
-
Thanh Hoa
ALGERIA
League U-21
ES Setif U-21
-
US Souf U-21
JS Kabylie U-21
-
CS Constantine U-21
ANGOLA
Girabola
CD Lunda Sul
-
Interclube
Santa Rita FC
-
Wiliete
Sao Salvador
-
Desportivo Huila
Uniao de Malanje
-
Kabuscorp
Academica Lobito
-
Recreativo Libolo
Petro de Luanda
-
Sporting Cabinda
Primeiro de Agosto
-
Bravos do Maquis
BOTSWANA
Premier League
Holy Ghost
-
Police XI
Jwaneng Galaxy
-
Eleven Angels
Nico United
-
Security Systems
Orapa United
-
Matebele
Tafic
-
Masitaoka
VTM FC
-
Township Rollers
BURUNDI
National cup
Le Messager Ngozi
-
Bumamuru
VitalO
-
Deira
DR CONGO
Super Ligue, Championship round
TP Mazembe
-
Dauphins Noirs
Vita Club
-
Maniema Union
DR CONGO
Super Ligue, Relegation round
Celeste
-
DR Congo Rangers
FC Renaissance
-
Etoile de Kivu
EGYPT
Second League, Relegation round
Abu Qair Semad
-
Itesalat Cairo
Asyut Petroleum
-
Al Nasr Taaden
Makadi
-
Nojom El Mostabel
EGYPT
Second League, Promotion round
Haras El Hedood
-
Al Qanah
La Viena
-
Tanta
Proxy
-
Ghazl Al Mehalla
Wadi Degla
-
Raya Ghazl
GHANA
Premier League
Berekum Chelsea
-
Hearts of Oak
LIBYA
Premier League
Asaria
-
Al Ahli Tripoli
MAURITIUS
Super League
Pamplemousses
-
Grande Riviere
MOROCCO
National Cup
FAR Rabat
-
CR Khemis Zemamra
SIERRA LEONE
Premier League
Bo Rangers
-
Bai Bureh Warriors
Luawa
-
Wilberforce Strikers
SOMALIA
First Division
Badbaado
-
Elman
TANZAINIA
Ligi Kuu Bara
Mashujaa
-
Kinondoni MC
Young Africans
-
Kagera Sugar
TUNISIA
National cup
Kerkennah
-
Esperance
UGANDA
Premier League
Bright Stars
-
NEC FC
SC Villa
-
Wakiso Giants
Vipers
-
Express
CANADA
Championship
Atletico Ottawa
-
Pacific
CS Saint-Laurent
-
Toronto
COSTA RICA
Primera Division, Clausura
Guanacasteca
-
Perez Zeledon
CS Cartagines
-
Sporting San Jose
Santos Dg
-
LD Alajuelense
CS Herediano
-
FC Puntarenas
DOMINICAN REPUBLIC
LDF
Delfines Del Este
-
Cibao
Vega Real
-
Atletico Pantoja
Moca
-
Universidad QM
EL SALVADOR
Primera Division, Playoffs
11 Deportivo
-
Alianza
Isidro Metapan
-
Firpo
HONDURAS
Liga Nacional, Playoffs
Genesis
-
Marathon
MEXICO
Liga Premier Serie A, Playoffs
Venados
-
Tampico Madero
Tecos
-
Los Cabos United
Gavilanes FC
-
Alacranes de Durango
Irapuato
-
Porto Palmeiras
MEXICO
Liga Premier Serie B, Playoffs
Uruapan
-
Ayense
MEXICO
U-23 League, Playoffs
Atletico San Luis U-23
-
Pachuca U-23
Necaxa U-23
-
Pumas U-23
NICARAGUA
Liga Primera, Playoffs
Real Esteli
-
Deportivo Ocotal
Diriangen
-
Jalapa FC
USA
NWSL - Women
Houston Dash W
-
Gotham W
San Diego Wave W
-
Utah Royals W
Seattle Reign W
-
Kansas City W
USA
USL League One
One Knoxville
-
Forward Madison
USA
MLS Next Pro
Orlando City-2
-
New York Red Bulls-2
Atlanta United-2
-
Carolina Core
Crown Legacy
-
New England-2
Real Monarchs
-
Houston Dynamo-2
USA
NISA
Capo
-
LA Force
ARGENTINA
Primera Nacional
Patronato de Parana
-
San Miguel
ARGENTINA
Superliga Reserve League, First stage
Deportivo Riestra-2
-
River Plate-2
Huracan-2
-
Lanus-2
Rosario Central-2
-
Velez Sarsfield-2
Central Cordoba-2
-
Platense-2
BRAZIL
Serie B
America MG
-
Vila Nova
BRAZIL
Brasileiro U-20
Atletico-PR U-20
-
America MG U-20
Bahia U-20
-
Ceara U-20
Botafogo U-20
-
Goias U-20
Fluminense U-20
-
Atletico-MG U-20
RB Bragantino U-20
-
Atletico GO U-20
Sao Paulo U-20
-
Palmeiras U-20
Corinthians U-20
-
Cuiaba FC U-20
BRAZIL
Maranhense, Playoffs
Maranhao
-
Moto Club MA
BRAZIL
Rondoniense, Play Offs
Vilhena
-
Porto Velho
BRAZIL
Gaucho 2
Cruzeiro RS
-
Gloria
Aimore
-
Bage
Lajeadense
-
Santa Maria SE
Monsoon
-
Sao Gabriel
Brasil Farroupilha
-
Gaucho
CHILE
Primera B
San Luis de Quillota
-
U. Concepcion
COLOMBIA
National cup
Independiente Santa Fe
-
Atletico Bucaramanga
Envigado FC
-
Real Cartagena
Deportes Pereira
-
Fortaleza JS
ECUADOR
Liga Pro, Serie B
Guayaquil
-
Cuniburo
Vargas Torres
-
Nueve de Octubre
AUSTRALIA
North NSW League 1
Singleton Strikers
-
South Cardiff
Thornton Redbacks
-
Kahibah
West Wallsend
-
Belmont Swansea
AUSTRALIA
NPL Northern NSW - Women
New Lambton W
-
Maitland W
Newcastle Olympic W
-
Adamstown Rosebuds W
WORLD
Club Friendly - Women
JFC Viola
-
Gintra-Universitetas W
See all 384 games ›