ScoreBat
Developer Tools
Euro 2024 Widget
Free Video Widget
Free Video API
Free Livescore Widget
Top Leagues
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
More
All Competitions
Football Livescore & Live Video
Top matches today
Arsenal
-
Everton
Brighton
-
Manchester United
Chelsea
-
Bournemouth
Liverpool
-
Wolves
Manchester City
-
West Ham United
Sheffield United
-
Tottenham Hotspur
Atletico Madrid
-
Osasuna
Barcelona
-
Rayo Vallecano
Villarreal
-
Real Madrid
Inter Milan
-
Lazio
Roma
-
Genoa
Metz
-
PSG
ENGLAND
Premier League
Arsenal
-
Everton
Brentford
-
Newcastle United
Brighton
-
Manchester United
Burnley
-
Nottingham Forest
Chelsea
-
Bournemouth
Crystal Palace
-
Aston Villa
Liverpool
-
Wolves
Luton
-
Fulham
Manchester City
-
West Ham United
Sheffield United
-
Tottenham Hotspur
SPAIN
La Liga
Athletic Bilbao
-
Sevilla
Atletico Madrid
-
Osasuna
Barcelona
-
Rayo Vallecano
Cadiz
-
Las Palmas
Granada CF
-
Celta Vigo
Mallorca
-
Almeria
Real Betis
-
Real Sociedad
Valencia
-
Girona
Villarreal
-
Real Madrid
ITALY
Serie A
Sassuolo
-
Cagliari
Monza
-
Frosinone
Udinese
-
Empoli
Inter Milan
-
Lazio
Roma
-
Genoa
FRANCE
Ligue 1
Le Havre
-
Marseille
Lens
-
Montpellier
Lille
-
Nice
Lorient
-
Clermont
Lyon
-
Strasbourg
Metz
-
PSG
Monaco
-
Nantes
Reims
-
Rennes
Toulouse
-
Brest
NETHERLANDS
Eredivisie
AZ
-
Utrecht
Almere City FC
-
NEC
Feyenoord
-
Excelsior
Heracles Almelo
-
Fortuna Sittard
PSV
-
RKC
Sparta Rotterdam
-
Heerenveen
Vitesse
-
Ajax
Volendam
-
Go Ahead Eagles
Zwolle
-
Twente
RUSSIA
Premier League
Ural
-
Orenburg
Spartak
-
Rubin
Rostov
-
Baltica
Akhmat Groznyi
-
Zenit
ARMENIA
Premier League
West Armenia
-
CSKA FC
AUSTRIA
Bundesliga, Championship Group
Rapid
-
Hartberg
Salzburg
-
LASK Linz
Sturm
-
Austria Klagenfurt
BELARUS
Premier League
Dinamo Minsk
-
Shakhtyor Soligorsk
BELGIUM
First Division A, Championship Group
Cercle Brugge
-
St. Gilloise
Anderlecht
-
Club Brugge
BULGARIA
Parva Liga, Championship Group
Cherno More
-
Ludogorets
CROATIA
HNL
Hajduk Split
-
NK Gorica
Osijek
-
Rijeka
CZECH REPUBLIC
Division 2
Brno
-
Hanacka
Chrudim
-
Olomouc-2
Jihlava
-
Zizkov
Prostejov
-
Opava
Sparta Praha-2
-
Vlasim
Taborsko
-
Dukla Praha
Varnsdorf
-
Pribram
Vyskov
-
Lisen
CZECH REPUBLIC
1. Liga, Relegation Group
Budejovice
-
Jablonec
Pardubice
-
Karvina
Zlin
-
Bohemians 1905
CZECH REPUBLIC
1. Liga, Conference League Play Offs
Teplice
-
Hradec Kralove
DENMARK
Superliga, Relegation Group
OB Odense
-
Randers FC
ENGLAND
League Two, Playoffs
Crawley Town
-
Crewe
ESTONIA
Meistriliiga
Tallinna Kalev
-
Nomme United
Vaprus Parnu
-
Levadia T
FINLAND
Veikkausliiga
Gnistan
-
KuPS
EIF
-
Lahti
FINLAND
Ykkonen
OLS
-
PKKU
GEORGIA
Erovnuli Liga
Gagra
-
Telavi
Kolkheti
-
Torpedo K.
Dinamo Batumi
-
Iberia 1999
GERMANY
2. Bundesliga
Elversberg
-
Karlsruher
Fortuna Dusseldorf
-
Magdeburg
Greuther Furth
-
Schalke
Hamburg
-
Nurnberg
Hannover
-
Holstein Kiel
Hansa
-
Paderborn
Kaiserslautern
-
Eintracht Braunschweig
Osnabruck
-
Hertha Berlin
Wehen Wiesbaden
-
St. Pauli
GREECE
Super League, Championship Group
AEK
-
Lamia
Aris
-
PAOK
Panathinaikos
-
Olympiakos
HUNGARY
NB I
Kecskemeti TE
-
Zalaegerszeg
Ferencvaros
-
Ujpest
ISRAEL
Ligat Al, Relegation Group
Hapoel Petah Tikva
-
Maccabi Netanya
KAZAKHSTAN
Premier League
Shakhter Karaganda
-
Tobol
Zhetysu
-
Kyzyl-Zhar
Yelimay Semey
-
Kairat
LATVIA
Virsliga
FK Jelgava
-
Riga
Auda
-
Liepaja
LITHUANIA
A Lyga
Dziugas Telsiai
-
Banga
Zalgiris
-
Kauno Zalgiris
POLAND
Ekstraklasa
Cracovia
-
Rakow
Warta Poznan
-
Legia
Widzew
-
Lech
POLAND
I Liga
Polonia Warszawa
-
Odra Opole
Nieciecza
-
Tychy 71
Lechia Gdansk
-
Arka Gdynia
PORTUGAL
Segunda Liga
AVS
-
Tondela
Academico Viseu
-
Maritimo
Oliveirense
-
Leixoes
Nacional
-
CD Mafra
Santa Clara
-
Leiria
ROMANIA
Liga 1, Championship Group
Rapid B
-
FCSB
ROMANIA
Liga 1, Conference League Play Offs
Otelul
-
Universitatea Cluj
SCOTLAND
Premier League, Relegation Group
Livingston
-
Hibernian
Motherwell
-
St. Johnstone
Ross County
-
Aberdeen
SLOVENIA
1. SNL
Koper
-
Maribor
Olimpija
-
Bravo
SPAIN
La Liga2
Eibar
-
FC Cartagena
AD Alcorcon
-
Real Valladolid
Zaragoza
-
Ferrol
SPAIN
Segunda Division, Promotion Playoff
CE Europa
-
Betis-2
Badalona
-
Orihuela CF
Marbella
-
Getafe-2
Numancia
-
Utebo
Pontevedra
-
Zaragoza-2
UD Logrones
-
Guijuelo
Yeclano
-
Lleida Esportiu
Zamora
-
Sant Andreu
SWEDEN
Superettan
Landskrona
-
Orebro
Sandviken
-
Varberg
SWEDEN
Allsvenskan
Brommapojkarna
-
IFK Norrkoping
Hammarby
-
AIK
GAIS
-
Elfsborg
Varnamo
-
Kalmar
TURKEY
Super Lig
Galatasaray
-
Fenerbahce
UKRAINE
Premier League
LNZ Cherkasy
-
Zorya
Dnipro
-
Shakhtar D
Metalist 1925
-
Polessya
Minai
-
Kolos Kovalivka
Rukh Lviv
-
Chornomorets
Veres
-
Oleksandria
Vorskla
-
Obolon Kyiv
JAPAN
J-League
Jubilo Iwata
-
Urawa Red Diamonds
Kyoto Purple Sanga
-
Sanfrecce Hiroshima
Machida Zelvia
-
Tokyo Verdy
F.C.Tokyo
-
Yokohama F. Marinos
Gamba Osaka
-
Kawasaki Frontale
Kashima Antlers
-
Vissel Kobe
Kashiwa Reysol
-
Consadole Sapporo
Shonan Bellmare
-
Albirex Niigata
JAPAN
J-League 2
Fagiano Okayama
-
Ventforet Kofu
Renofa Yamaguchi
-
Fujieda MYFC
Tochigi SC
-
Vegalta Sendai
KOREA REPUBLIC
K-League 1
FC Seoul
-
Daegu FC
Gangwon FC
-
Ulsan
Gwangju
-
Jeonbuk Motors
Suwon City
-
Pohang Steelers
KOREA REPUBLIC
K-League 2
Cheonan City
-
Anyang
Seongnam
-
Busan I Park
Gyeongnam FC
-
Gimpo Citizen
SINGAPORE
Premier League
Tanjong Pagar Utd Fc
-
Balestier Khalsa
UZBEKISTAN
PFL
Navbahor Namangan
-
Neftchi Fergana
Olmaliq FK
-
Sogdiana
AFRICA
CAF Confederation Cup - Play Offs
Zamalek
-
RSB Berkane
MEXICO
Liga MX, Play Offs
Cruz Azul
-
Monterrey
ARGENTINA
Liga Profesional, Round 2
Barracas Central
-
Sarmiento
Platense
-
Independiente
Banfield
-
Huracan
Talleres Cordoba
-
Tucuman
CA Central Cordoba
-
Boca Juniors
BRAZIL
Serie A
Criciuma
-
Palmeiras
Atletico-MG
-
Bahia
Corinthians
-
Botafogo
Fluminense
-
Juventude
Cuiaba
-
Internacional
Gremio
-
RB Bragantino
CHILE
Primera Division
Nublense
-
OHiggins
Colo Colo
-
Palestino
COLOMBIA
Primera Division, Apertura Quadrangular
Junior
-
Deportes Pereira
Millonarios
-
Atletico Bucaramanga
ECUADOR
Liga Pro, First stage
Mushuc Runa
-
Delfin
Aucas
-
Universidad Catolica Quito
Cumbaya
-
Barcelona Guayaquil
PARAGUAY
Division Profesional, Apertura
General Caballero JLM
-
Sportivo Luqueno
Sol de America
-
Cerro Porteno
PERU
Primera Division, Apertura
ADT Tarma
-
Comerciantes Unidos
Los Chankas
-
Alianza Atletico
Carlos Manucci
-
Univ. Cesar Vallejo
Alianza Lima
-
Deportivo Garcilaso
URUGUAY
Primera Division, Apertura
Danubio
-
Racing Montevideo
Boston River
-
Cerro M.
Wanderers
-
Cerro Largo
INTERNATIONAL
Friendlies - Woman
Czech Republic U-16 W
-
Sweden U-16 W
Switzerland U-16 W
-
Latvia U-16 W
WORLD
INTERNATIONAL FRIENDLIES
Sudan
-
Tanzania
ALBANIA
Superliga, Relegation Play Offs
Laci
-
Flamurtari
ALBANIA
Superliga, Playoffs
Egnatia R
-
Vllaznia
ANDORRA
Primera Divisio
Atletic Escaldes
-
Atletic America
Ordino
-
Carroi
Pas de la Casa
-
Esperanca dAndorra
Penya Encarnada
-
Inter Escaldes
UE Santa Coloma
-
Santa Coloma
AUSTRIA
Regionalliga, West
Altach-2
-
Schwaz
AUSTRIA
Bundesliga - Women
Lustenau W
-
Austria Wien W
Vorderland W
-
St. Polten W
AZERBAIJAN
Premier League
Gabala
-
Araz
BELARUS
Premier League - Women
Zorka W
-
Gomel W
Bobruichanka W
-
Dnepr Mogilev W
BELARUS
1. Division
Lokomotiv Gomel
-
Energetik-BGU
Torpedo-BelAZ-2
-
Volna
Bumprom
-
Dnepr-Rogachev
BELGIUM
Second Amateur Division ACFF, Playoffs
Rochefort
-
Tubize
BELGIUM
First Division A, Relegation
Lommel United
-
Kortrijk
BOSNIA HERZEGOVINA
Prva Liga, FBiH
Tesanj
-
Bratsvo Gracanica
BOSNIA HERZEGOVINA
Prva Liga, RS
Banja Luka
-
Kozara Gradiska
BULGARIA
Third League, South-East
Levski Karlovo
-
Nesebr
Spartak Pd
-
Karnobat
Yambol 1915
-
Atletik Kuklen
Sozopol
-
Botev-2
BULGARIA
Third League, South-West
CSKA 1948 Sofia-3
-
Vihren
BULGARIA
Third League, North-East
Dorostol Silistra
-
Svetkavitsa
Kubrat
-
Cherno More-2
Septemvri Tervel
-
Spartak Varna-2
Ustrem Donchevo
-
Ludogorets-3
CROATIA
1 HNL
Sibenik
-
Vukovar
Croatia Zmijavci
-
Dugopolje
CROATIA
First League, Championship Group - Women
Osijek W
-
Split W
CROATIA
First League, Relegation Group - Women
Donat W
-
Agram W
Medjimurje Cakovec W
-
Gorica W
CZECH REPUBLIC
1 Liga, Championship Group - Women
Slovacko W
-
Liberec W
CZECH REPUBLIC
3. liga, MSFL
Zlin-2
-
Unichov
CZECH REPUBLIC
3. liga, CFL A
Bohemians 1905-2
-
Admira Praha
Dukla Praha-2
-
Loko Vltavin
Plzen-2
-
Prestice
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group A
Pribram-2
-
Slavoj Cesky Krumlov
Jindrichuv Hradec
-
Petrin Plzen
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group C
Chrudim-2
-
Velke Hamry
Caslav
-
Turnov
Trutnov
-
Benatky nad Jizerou
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group D
Breclav
-
Dalnice Sperice
Humpolec
-
Brno-2
Pelhrimov
-
Sokol Lanzhot
Slavoj Polna
-
Lisen-2
Velka Bites
-
Stara Rise
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group E
Strani
-
Viktorie Prerov
Tatran Vsechovice
-
Slavicin
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group F
Krnov
-
Opava-2
Beskyd Frenstat
-
Bospor Bohumin
Polanka nad Odrou
-
FC Vratimov
Sumperk
-
Slavoj Olympia Bruntal
CZECH REPUBLIC
3. liga, CFL B
Chlumec nad Cidlinou
-
Liberec-2
Sokol Brozany
-
Hradec Kralove-2
Sokol Zapy
-
Pardubice-2
CZECH REPUBLIC
2 Liga, Promotion round - Women
Olomouc W
-
FC Praha W
DENMARK
Division 2, Relegation Group
Thisted
-
Hellerup
DENMARK
Denmark Series, Relegation group
AaB Aalborg-2
-
Fjordager
ENGLAND
Premier League 2, Playoffs
Tottenham U-21
-
Chelsea U-21
ESTONIA
Esiliiga A
Tabasalu Charma
-
FCI Tallinn
Viimsi Igiliikur
-
Flora-2
Welco Tartu
-
Paide-2
ESTONIA
Esiliiga B
Johvi Phoenix
-
Trans Narva-2
Legion
-
Kuressaare-2
Tammeka Tartu-2
-
Tulevik Viljandi
Tartu Kalev
-
Nomme Kalju-2
EUROPE
All-Island Cup - Women
Crusaders W
-
Shamrock Rovers W
Sligo Rovers W
-
Glentoran W
FINLAND
Kansallinen Liiga - Women
PK-35 W
-
HPS W
FINLAND
Kakkonen, Group B
I-Kissat
-
Tampere United
TPV
-
Inter Turku-2
FINLAND
Kakkonen, Group C
GBK
-
SJK-j Apollo
Kuopion Elo
-
OPS
FINLAND
Kolmonen, Etela, Group B
Loviisa
-
LPS
FINLAND
Kolmonen, Pohjoinen
Kajaani
-
Roi United
FINLAND
Ykkosliiga
SJK-2
-
SalPa
Jaro
-
PK-35
MP
-
JaPS
FRANCE
Division 2 - Women
Albi-Marssac W
-
Le Mans W
Lens W
-
Orleans W
Montauban W
-
Evian W
Nice W
-
Marseille W
Rodez W
-
Metz W
Strasbourg W
-
Nantes W
GEORGIA
Erovnuli Liga 2
Rustavi
-
Dusheti Aragvi
Sioni
-
Kolkheti Khobi
WIT Georgia
-
Spaeri
Dinamo Tb-2
-
Gareji
Shturmi
-
Lokomotiv Tbilisi
GERMANY
Regionalliga Nord
St. Pauli-2
-
Hannover-2
GERMANY
Regionalliga Nordost
BFC Dynamo
-
BAK 07
Babelsberg 03
-
Altglienicke
Carl Zeiss Jena
-
Eilenburg
Chemnitzer
-
Erfurt
Greifswalder FC
-
ZFC Meuselwitz
Hertha-2
-
Energie
Lokomotive Leipzig
-
Zwickau
Luckenwalde
-
Chemie Leipzig
Viktoria Berlin
-
Hansa-2
GERMANY
National Junior cup
Hoffenheim U-19
-
Borussia M U-19
GERMANY
U-19 Bundesliga, Playoffs
Hoffenheim U-19
-
Borussia M U-19
GERMANY
Oberliga, Nordost-Nord
Rostocker FC
-
Sparta Lichtenberg
GERMANY
Oberliga, Nordost-Sud
VfL Halle
-
SC Freital
GERMANY
Oberliga, Westfalen
Turkspor Dortmund
-
Wattenscheid
GERMANY
Bundesliga 2 - Women
Andernach W
-
Hamburger W
Gutersloh W
-
Bayern-2 W
Hoffenheim-2 W
-
Meppen W
Wolfsburg-2 W
-
Ingolstadt W
Eintracht Frankfurt-2 W
-
SC Sand W
Weinberg W
-
Carl Zeiss Jena W
GREECE
Division A - Women
Volos W
-
Rethymniakos W
Asteras Tripolis W
-
Seirines Grevenon W
Larissa W
-
Kastoria W
Olimpiada Imittou W
-
Panathinaikos W
Trikala W
-
Atromitos W
HUNGARY
NB II
Nyiregyhaza
-
Csakvar
Budafoki
-
Pecs
Haladas
-
Ajka
Honved
-
Gyirmot
Siofok
-
Kozarmisleny
Soroksar
-
Kazincbarcikai
Szeged
-
Mosonmagyarovar
Tiszakecske
-
BVSC-Zuglo
HUNGARY
NB III, Northeast
Debrecen-2
-
Senyo Carnifex
Cigand
-
Diosgyor-2
Egri FC
-
Tiszafuredi
Gyongyos
-
Putnok
Hatvan
-
Ujpest-2
Karcagi
-
Varda-2
Salgotarjan
-
REAC
Tiszaujvaros
-
DEAC
HUNGARY
NB III, Northwest
Gyirmot-2
-
Zalaegerszeg-2
Puskas-2
-
Budaors
Bicskei
-
Gyor-2
Csornai
-
Sopron
Dorog
-
Haladas VSE
Keruleti
-
Balatonfuredi
Tatabanya FC
-
Komarom
Veszprem
-
Kelen
HUNGARY
NB III, Southeast
Kecskemeti TE-2
-
Fuzesgyarmati
Vasas-2
-
ESMTK
Cegled
-
Dabas
Hodmezovasarhely
-
Elore
Korosladany MSK
-
Bekescsaba
Monori
-
Martfui
Penzugyor
-
Honved-2
Szolnok
-
Szeged-2
HUNGARY
NB III, Southwest
Fehervar-2
-
Kaposvari Rakoczi
Paks-2
-
Szekszard
Erdi
-
Mohacs
Gardony Varosi
-
MTK-2
Nagykanizsai
-
Ferencvaros-2
PTE-PEAC
-
Ivancsa
Szentlorinc
-
Dunaujvaros FC
ICELAND
National cup - Women
Afturelding W
-
Vikingur W
Valur W
-
Fram W
FH W
-
Fjardab-Hottur-Leiknir W
Throttur Reykjavik W
-
Fylkir W
Stjarnan W
-
Breidablik W
ICELAND
3. Deild
Magni
-
KV
IRELAND
FAI Cup
Ballyfermot
-
Rockmount
Pike Rovers
-
Villa
Wilton United
-
Glebe North
Cockhill Celtic
-
Ayrfield
ITALY
Serie C1, play-out
Novara
-
Fiorenzuola
Vis Pesaro
-
Recanatese
Monopoli
-
Virtus Francavilla
Potenza
-
Monterosi Tuscia
ITALY
Campionato Nacionale Primavera 1
Genoa U-19
-
Sassuolo U-19
Torino U-19
-
Milan U-19
Verona U-19
-
Cagliari U-19
ITALY
Super Cup Serie C
Cesena
-
Juve Stabia
ITALY
Serie D, Winners stage
Alcione
-
Caldiero Terme
Campobasso
-
Athletic Carpi
Trapani
-
Cavese
ITALY
Serie B - Women
Bologna W
-
Arezzo W
Cesena W
-
Verona W
Genoa W
-
Res Roma W
Lazio W
-
Parma W
Pavia W
-
Brescia W
San Marino Academy W
-
Ternana W
Tavagnacco W
-
Ravenna W
Chievo Verona W
-
Freedom W
ITALY
Serie A, Championship round - Women
Roma W
-
Fiorentina W
ITALY
Serie A, Relegation round - Women
Pomigliano W
-
Napoli W
ITALY
Serie D, Group A Playoffs
Chisola
-
Vado
ITALY
Serie D, Group B Playoffs
Calvina
-
Varesina
Varesina
-
Calvina
ITALY
Serie D, Group C Playoffs
Bassano Virtus
-
Campodarsego
Campodarsego
-
Bassano Virtus
ITALY
Serie D, Group D Playoffs
Ravenna
-
Corticella
ITALY
Serie D, Group E Playoffs
Tau Altopascio
-
Grosseto
Grosseto
-
Tau Altopascio
ITALY
Serie D, Group F Playoffs
LAquila
-
Sambenedettese
ITALY
Serie D, Group G Playoffs
Cassino
-
Romana
Romana
-
Cassino
ITALY
Serie D, Group H Playoffs
Martina
-
Nardo Calcio
ITALY
Serie D, Group I Playoffs
Siracusa
-
Reggio Calabria
LATVIA
1.Liga
PPK
-
Skanstes
JDFS Alberts
-
FK Rezekne
Ventspils
-
Ogre
LATVIA
National cup
Upesciema Warriors
-
Staiceles Bebri
Salaspils FK
-
Livani
Jules Verne
-
FK Cesis
Riga United
-
Kadaga
LITHUANIA
1 Lyga
Ekranas
-
Hegelmann Litauen-2
Siauliai-2
-
Atmosfera
NORTH MACEDONIA
Liga 2
Baskimi
-
Teteks
Belasica Strumica
-
Aresimi
Detonit Plachkovica
-
Karaorman Struga
Novaci
-
FK Skopje
Ohrid
-
Kozuv Gevgelija
Osogovo
-
Pelister
Pobeda
-
Besa Doberdoll
Sasa
-
Vardar Negotino
POLAND
Division 2
Zaglebie L-2
-
LKS Lodz-2
Skra Czestochowa
-
Olsztyn
Kotwica Kolobrzeg
-
Hutnik Krakow
POLAND
Central Youth League
Legia U-19
-
Zaglebie L U-19
Sandecja Nowy Sacz U-19
-
Lech U-19
Gornik Zabrze U-19
-
Polonia Warszawa U-19
Widzew U-19
-
Cracovia U-19
POLAND
III Liga, Group 1
Pelikan Lowicz
-
Warta Sieradz
Pilica Bialobrzegi
-
Lechia Tomaszow Mazowiecki
POLAND
III Liga, Group 2
Blekitni Stargrad
-
Swit Skolwin
POLAND
III Liga, Group 3
Slask-2
-
Rakow-2
POLAND
III Liga, Group 4
Podlasie Biala Podlaska
-
Wislanie Jaskowice
Wiazownica
-
Garbarnia
Avia Swidnik
-
Chelmianka Chelm
POLAND
National cup - Women
Katowice W
-
Slask W
PORTUGAL
National cup - Women
SL Benfica W
-
Racing Power W
PORTUGAL
Campeonato de Portugal, Promotion Group
Moncarapachense
-
Lusitania
Amarante
-
Pevidem
Sao Joao Ver
-
Os Limianos
Uniao Santarem
-
Setubal
PORTUGAL
Liga 3, Promotion Group
Academica
-
Varzim
Braga-2
-
Atletico CP
Lusitano Lourosa
-
Alverca
Sp. Covilha
-
Felgueiras
PORTUGAL
U-19 League, Relegation round
Setubal U-19
-
Lusitania U-19
ROMANIA
Superliga, Championship Group - Women
Olimpia Cluj W
-
Poli Timisoara W
ROMANIA
Superliga, Relegation Group - Women
Banat W
-
Gloria 2018 Bistrita W
Universitatea Alexandria W
-
Targu Mures W
RUSSIA
Second League A, Spring Season Silver
Tekstilshik
-
Avangard
Torpedo Miass
-
Spartak Kostroma
Dynamo Br
-
Volga Ulyanovsk
Kaluga
-
Khimik Dzerzhinsk
Mashuk-KMV
-
Irtysh Omsk
RUSSIA
Second League A, Spring Season Gold
Chelyabinsk
-
Ufa
Metallurg L.
-
Novosibirsk
Rodina Moskva-2
-
Rotor
FK Krasnodar-2
-
FC Chayka
FK Murom
-
Veles
RUSSIA
Second League B, Group 1
Astrakhan
-
Dynamo Makhachkala-2
FK Pobeda
-
Rubin Yalta
RUSSIA
Second League B, Group 2
Irkutsk
-
Dinamo St Petersburg
Saturn
-
Chertanovo
Zenit-2
-
Yenisey-2
Spartak-2
-
Torpedo Vl
RUSSIA
Second League B, Group 3
FC Sakhalin
-
Orel
Arsenal Tula-2
-
SKA Khabarovsk-2
Kosmos
-
Ryazan
Zenit Penza
-
Kvant Obninsk
Kolomna
-
Salyut
Kompozit
-
Dinamo Vladivostok
Spartak Tambov
-
FK Strogino
RUSSIA
Second League B, Group 4
Kr. Sovetov-2
-
Nizhnyi Novgorod-2
SCOTLAND
SWPL 1, Championship round - Women
Celtic W
-
Hibernian W
Glasgow City W
-
Hearts W
Rangers W
-
Partick Thistle W
SCOTLAND
SWPL 1, Relegation round - Women
Dundee United W
-
Motherwell W
Hamilton W
-
Montrose W
Spartans W
-
Aberdeen W
SERBIA
Prva Liga, Relegation Group
Kolubara
-
Sloboda Uzice
Metalac
-
Mladost Novi Sad
RFK Novi Sad
-
Dubocica
Radnicki Novi Beograd
-
OFK Vrsac
SERBIA
Srpska Liga, Belgrade
Jedinstvo Surcin
-
Sindelic
SERBIA
Srpska Liga, East
Buducnost Popovac
-
Jedinstvo Krusevac
Radnicki Pirot
-
Dunav Prahovo
Vlasina
-
Radnicki Svilajnac
SERBIA
Srpska Liga, Vojvodina
Dinamo Pancevo
-
Tisa Adorjan
Borac Sajkas
-
Kabel Novi Sad
Podunavac
-
Backa Palanka
SERBIA
Srpska Liga, West
Mihajlovac
-
Mladi Radnik
Vrelo Sport
-
Josanica
SLOVAKIA
4. liga, West
Imel
-
Trebatice
Lednicke Rovne
-
Slovan Levice
Lokomotiva Kozarovce
-
SK Blava
Trencianske Stankovce
-
Gabcikovo
Zlate Moravce-2
-
Nafta Gbely
SLOVAKIA
4. Liga, Center
Sokol Zubrohlava
-
Slavia Staskov
SLOVAKIA
3. Liga, East
Slavia TU Kosice
-
Snina
Banik Kalinovo
-
Oravske Vesele
Filakovo
-
Lipany
Svidnik
-
Vranov nad Toplou
Tesla Stropkov
-
Namestovo
SLOVAKIA
3. Liga, West
Raca
-
Banik Lehota
Podkonice
-
Castkovce
SLOVAKIA
4. Liga, Bratislava
Nova Dedinka
-
Slovan Most
Rovinka
-
Tomasov
SLOVAKIA
4. Liga, East
FK Cana
-
Sokol Lubotice
Lokomotiva Kosice
-
Sabinov
Mladost Kalsa
-
Kechnec
Spartak Medzev
-
Medzilaborce
Velky Saris
-
Pavlovce nad Uhom
SLOVAKIA
U-19 League
Trencin U-19
-
DAC U-19
SLOVENIA
2. SNL
Bilje
-
NK Bistrica
Brinje
-
Ilirija Ljubljana
Nafta
-
Dravinja
Rudar Velenje
-
NK Krka
Tabor Sezana
-
Primorje
SLOVENIA
1. SZNL, Championship round - Women
Radomlje W
-
Olimpija W
SLOVENIA
1. SZNL, Relegation round - Women
ZNK Ptuj W
-
Primorje W
SPAIN
Primera RFEF, Relegation Playoff
Izarra
-
Formentera
Real Aviles
-
Ciudad Real
SPAIN
Tercera Division, Group 14, Playoffs
Villafranca SP
-
Azuaga
Moralo
-
CD Coria
SPAIN
Tercera Division, Group 17, Playoffs
Caspe
-
Cuarte Industrial
Epila
-
Ebro
SPAIN
Tercera Division, Group 1, Playoffs
UD Ourense
-
Arosa
SPAIN
Tercera Division, Group 2, Playoffs
Ceares
-
Lealtad
Entregu
-
Sporting Gijon-2
SPAIN
Tercera Division, Group 3, Playoffs
Vimenor
-
Laredo
SPAIN
Tercera Division, Group 5, Playoffs
Prat
-
Hospitalet
Badalona-2
-
Vilassar de Mar
SPAIN
Tercera Division, Group 6, Playoffs
Utiel
-
Jove Espanol
SPAIN
Tercera Division, Group 7, Playoffs
Colonia Moscardo
-
Mostoles
Las Rozas
-
Leganes-2
SPAIN
Tercera Division, Group 8, Playoffs
Cultural Leonesa-2
-
Atletico Tordesillas
SPAIN
Tercera Division, Group 9, Playoffs
Almeria-2
-
Malaga-2
Torre Del Mar
-
Real Jaen
SPAIN
Tercera Division, Group 10, Playoffs
Ceuta-2
-
Ciudad de Lucena
Pozoblanco
-
Xerez Deportivo
SPAIN
Tercera Division, Group 12, Playoffs
Las Palmas-2
-
Union Sur Yaiza
SPAIN
Tercera Division, Group 13, Playoffs
Caravaca
-
Cieza
SPAIN
Tercera Division, Group 16, Playoffs
Varea
-
Anguiano
Oyonesa
-
CD Alfaro
SPAIN
Tercera Division, Group 18, Playoffs
Quintanar del Rey
-
Cazalegas
Socuellamos
-
Toledo
SWEDEN
Damallsvenskan - Women
KIF Orebro W
-
Pitea W
Linkoping W
-
Djurgarden W
Trelleborg W
-
Brommapojkarna W
SWEDEN
Division 1, Sodra
Ariana FC
-
Trollhattan
Ljungskile
-
Jonkoping S.
Lund
-
Tvaaker
Onsala
-
Norrby
SWEDEN
Division 1, Norra
Friska Viljor
-
Vasalund
AFC Eskilstuna
-
Sollentuna
Pitea
-
Stockholm Internazionale
Umea
-
Karlbergs
Assyriska
-
United Nordic
SWEDEN
Division 2, Norra Gotaland
Lidkoping
-
Saffle
SWEDEN
Division 2, Norra Svealand
Viggbyholms
-
Kungsangen
SWEDEN
Division 2, Norrland
Bergnasets
-
Umea Akademi
SWEDEN
Division 2, Sodra Sveland
Atvidaberg
-
Syrianska
Arameiska-Syrianska
-
Mjolby
Smedby AIS
-
Haninge
SWEDEN
Division 2, Vastra Gotaland
Bergdalens IK
-
Astrio
SWEDEN
Division 2, Sodra Gotaland
Balkan FC
-
Rappe
Kristianstad
-
Hassleholms IF
SWEDEN
Elitettan - Women
Uppsala W
-
Sunnana W
Kalmar W
-
Eskilstuna United W
SWITZERLAND
1. Liga Classic, Group 1
Yverdon-2
-
Portalban
SWITZERLAND
Nationalliga A, Playoffs - Women
Servette Chenois W
-
Young Boys W
UKRAINE
2 Liga
Druzhba Myrivka
-
Rukh Lviv-2
UCSA
-
Trostianets
Zvyagel
-
Skala Stryi
UKRAINE
Persha Liga, Relegation round
Chernihiv
-
Nyva Ternopil
Dinaz Vyshhorod
-
Metalist Kharkiv
Hirnyk-Sport
-
Bukovyna
Kremin
-
Khust
Metallurg Z.
-
Podillya K.
UKRAINE
Premier League, Championship round - Women
Zhytlobud-1 W
-
Kryvbas W
UKRAINE
Premier League, Relegation round - Women
EMC Podolie W
-
Dynamo Kiev W
ASIA
AFC U-17 Championship, Playoffs - Women
China U-17 W
-
Korea Republic U-17 W
Korea Republic U-17 W
-
China U-17 W
Japan U-17 W
-
Korea DPR U-17 W
Korea DPR U-17 W
-
Japan U-17 W
BAHRAIN
Premier League
Al Hala Muharraq
-
Al Ahli Manama
Al Hidd
-
Al Najma Manama
Al Shabbab Manama
-
Busaiteen
East Riffa
-
Al Khalidiyah
Muharraq
-
Sitra
BHUTAN
National League
RTC
-
BFF Academy U-19
CHINA
FA cup
Qingdao Elite
-
Suzhou Dongwu
Beijing Technology
-
Guangxi Pingguo Haliao
Ganzhou Ruishi
-
Liaoning Tieren
Guangxi Hengchen
-
Dalian Yingbo
Hangzhou Wuyue
-
Chongqing Tonglianglong
CHINA
Super League - Women
Henan Songshan Longmen W
-
Shaanxi Changan W
Shanghai RCB W
-
Zhejiang W
Yongchuan Chashan W
-
Hainan Qiongzhong W
CHINESE TAIPEI
Premier League
Taipei Vikings
-
Tatung
Taipower
-
Taichung Futuro
Ming Chuan University
-
AC Taipei
Tainan City
-
Hang Yuen
HONG KONG
Premier League
North District
-
Hong Kong U-23
Sham Shui Po
-
Lee Man
HK Rangers
-
Hong Kong FC
HONG KONG
Division 1
Central-Western
-
Eastern District
Citizen AA
-
Shatin
Hoi King
-
3 Sing
Kowloon City
-
Wong Tai Sin
Wing Yee
-
South China AA
Yuen Long
-
Sai Kung
INDONESIA
Liga 1, CL Playoffs
Borneo
-
Madura United
IRAN
Azadegan league
Esteghlal Mollasani
-
Fajr Sepasi
JAPAN
J-League 3
Gainare Tottori
-
Sagamihara
Azul Claro Numazu
-
Vanraure Hachinohe
JAPAN
Nadeshiko League - Women
Harima Albion W
-
Bunnies Gunma W
Iga Kunoichi W
-
Shizuoka W
Miyazaki W
-
Nittaidai W
JAPAN
WE League - Women
Cerezo Osaka W
-
Vegalta Sendai W
Nojima Stella W
-
Elfen Saitama W
Omiya Ardija W
-
Parceiro Nagano W
JAPAN
Football League
Criacao Shinjuku
-
Verspah Oita
Maruyasu Okazaki
-
Yokogawa Musashino FC
Reinmeer Aomori
-
Tochigi City
Veertien Mie
-
Atletico Suzuka
Okinawa SV
-
Sony Sendai FC
JORDAN
Premier League
Al Aqaba
-
Maan
Al-Ramtha
-
Al Ahly
Al-Weehdat
-
Sahab
Shabab Alordon
-
Moghayer Al Sarhan
KOREA REPUBLIC
K4 League
Chungju Citizen
-
Sejong Vanesse
Namyangju
-
Dangjin Citizen
Seoul United
-
Daejeon Citizen-2
KOREA REPUBLIC
K3 League
Gangneung
-
Chuncheon
Gimhae
-
Mokpo City
Gyeongju KHNP
-
Daegu-2
KYRGYZSTAN
Top Liga
Dordoi Bishkek
-
Neftchi Kochkor-Ata
Neftchi Kochkor-Ata
-
Dordoi Bishkek
Muras United
-
Aldier
Ilbirs
-
FK Kara Balta
MACAO
Elite League, Champion round
Cheng Fung
-
Benfica Macau
Hang Sai
-
Chao Pak Kei
MALAYSIA
Super League
Kuching FA
-
Pahang
Penang
-
Terengganu
Pulau Pinang
-
Terengganu
MONGOLIA
Premier League
Khoromkhon
-
Erchim
Tuv Buganuud
-
Falcons
MYANMAR
MNL League Cup
Chinland
-
University
Yangon United
-
Mahar United
OMAN
Premier League
Al Nasr Salalah
-
Sur
Al Wehda
-
Oman FC
Al-Seeb
-
Al-Nahda
Alshabab
-
Bahla
Ibri
-
Sohar
Rustaq
-
Dhufar
PHILIPPINES
PFL
United City
-
Manila Montet
Cebu FC
-
Philippine Air Force
Tuloy
-
Manila Digger
Philippine Army
-
Loyola
QATAR
Emir Cup
Al Gharrafa Club Doha
-
Qatar SC
SAUDI ARABIA
Youth League
Al Hazm U-19
-
Al Nasr Riyadh U-19
Al Jeel U-19
-
Al-Khaleej U-19
TAJIKISTAN
Visshaya Liga
Ravshan
-
Kuktosh
Istiqlol
-
Eskhata
THAILAND
League 1
Khonkaen United
-
Sukhothai
Nakhon Pathom
-
BG Pathum United
Ratchaburi
-
Thai Port
UAE
Division 1
Al Arabi Al Quwain
-
Dubai United
Al Dhafra
-
Gulf United
Al Fujairah
-
Al Ramms
Al Hamriyah
-
Al-Taawon
Al Jazeera Al Hamra
-
Al Urooba
Dibba Al Hisn
-
Dubai City
Masafi
-
Al Thaid
Masfut
-
Dibba Al Fujairah
VIETNAM
V League 2
Hoa Binh
-
Phu Dong
Binh Phuoc
-
Dong Nai
PVF-CAND
-
Long An Tan An
ANGOLA
Girabola
Sagrada Esperanca
-
Desportivo Huila
Sao Salvador
-
Bravos do Maquis
Academica Lobito
-
Interclube
Santa Rita FC
-
Primeiro de Agosto
BENIN
Championat National, Championship Group
Damissa
-
Espoir Savalou
Dynamo Abomey
-
Bani Ganse
Loto
-
Cavaliers
Tukunnin
-
Dadje
BOTSWANA
Premier League
Matebele
-
VTM FC
Security Systems
-
Sua Flamingoes
Township Rollers
-
Jwaneng Galaxy
BURKINA FASO
Premier League
USFA
-
ASFA-Yennenga
BURUNDI
National cup
Le Messager Ngozi
-
Rukinzo
CABO VERDE
Campeonato Nacional
Os Sanjoanenses
-
Derby FC
Ultramarina
-
Academica Boavista
CONGO
Ligue 1
Inter Club
-
Cheminots
Kondzo
-
AC Leopards
COTE DIVORE
Ligue 1
SOL FC
-
Denguele
Stade dAbidjan
-
AFAD
DR CONGO
Super Ligue, Championship round
Vita Club
-
Maniema Union
EGYPT
Premier League
Ismaily SC
-
Pyramids
Smouha
-
Al Ahly Cairo
ESWATINI
Premier League
Manzini Sea Birds
-
Illovo
Manzini Wanderers
-
Denver
Moneni Pirates
-
Ezulwini United
Highlander
-
Green Mamba
Madlenya
-
Nsingizini Hotspurs
Mbabane Swallows
-
Young Buffaloes
Royal Leopards
-
Eswatini Rangers
ETHIOPIA
Premier League
Adama Kenema
-
Sidama Bunna
Shashemene Kenema
-
Etheopia Bunna
GHANA
Premier League
Bechem United
-
Karela
FC Dreams
-
Hearts of Lions
Hearts of Oak
-
Aduana Stars
Medeama SC
-
Real Tamale
Nsoatreman
-
Bibiani Gold Stars
Samartex
-
Bofoakwe Tano
KENYA
Premier League
Nzoia Sugar
-
Nairobi City Stars
Bandari
-
Sofapaka
Gor Mahia
-
Muhoroni Youth
Leopards
-
Bidco United
LIBYA
Premier League
Al Taawun
-
Al Moroooj
Al-Anwar
-
Al Sadaqa
Alahly Benghazi
-
Al-Suqoor
MALAWI
Super League
Bangwe All Stars
-
MAFCO
CIVO United
-
Mighty Tigers
Dedza Dynamos
-
Chitipa United
Dedza Dynamos
-
Kamuzu Barracks
FOMO
-
Ekwendeni Hammers
Karonga United
-
CIVO United
Moyale Barracks
-
Baka City
Silver
-
Mighty Wanderers
MALI
Premier League
Stade Malien
-
Real Bamako
USFAS Bamako
-
Police Bamako
MAURITANIA
Premier League
Nouadhibou
-
Kaedi
MOZAMBIQUE
Mocambola
Baia de Pemba
-
Nacala
Costa do Sol
-
Textafrica Chimoio
Ferroviario Beira
-
Ferroviario Maputo
Vilanculo
-
Black Bulls Maputo
NIGER
Ligue 1
Liberte
-
Zumunta
Renaissance FK
-
Nigelec
Tagour Provincial Club
-
Espoir FC
Tahoua
-
Jangorzo
NIGERIA
NPFL
Abia Warriors
-
Bendel
Bayelsa United
-
Sporting Lagos
Enugu Rangers
-
Enyimba
Heartland
-
Doma United
Kano Pillars
-
Niger Tornadoes
Katsina United
-
Gombe
Lobi Stars
-
Remo Stars
Plateau United
-
Kwara
Rivers United
-
Shooting Stars
Rivers United
-
Niger Tornadoes
Sunshine Stars
-
Akwa United
SENEGAL
Ligue 1
Casa Sport
-
Stade de Mbour
Jaraaf
-
Jamono Fatick
Pikine
-
Teungueth
Sonacos
-
Ouakam
SIERRA LEONE
Premier League
Kahunla Rangers
-
Old Edwardians
Kallon
-
Kholifa Stars
Luawa
-
East End Lions
SLIFA Mount Aureol
-
Kholifa Stars
Bo Rangers
-
Diamond Stars
SOMALIA
First Division
Dekedda
-
Mogadishu City
SOUTH AFRICA
Division 1
Black Leopards
-
NB La Masia
JDR Stars
-
Maritzburg United
Magesi
-
Venda
Marumo Gallants
-
Orbit College
Milford
-
Pretoria Callies
Platinium City
-
Hungry Lions
Univ. of Pretoria
-
Baroka
Upington City
-
Casric Stars
TANZANIA
Federation Cup
Ihefu
-
Young Africans
TOGO
Championnat National
Binah
-
Gbikinti Bassar
Doumbe de Mango
-
Tambo
Dynamic Togolais
-
Kara
Entente-2
-
Gbohloe-su Des Lacs
Espoir Tsevie
-
ASKO de Kara
Gomido
-
Unisport
OTR
-
Barracuda
Semassi
-
Kakadl
TUNISIA
National cup
Monastir
-
Gabes
Olympique Beja
-
Jerba
Progres Sakiet
-
Bizertin
Sporting Ben Arous
-
Omrane
ZAMBIA
Super League
Nkana
-
Kansanshi
FC MUZA
-
Green Buffaloes FC
ZIMBABWE
Premier League
CAPS United
-
Dynamos
Chicken Inn
-
Simba Bhora
Manica
-
Green Fuel
COSTA RICA
Primera Division, Playoffs
Deportivo Saprissa
-
San Carlos
COSTA RICA
Liga de Ascenso, Promotion Playoffs
Jicaral
-
Santa Ana FC
GRENADA
Premier League
Camerhogne
-
Mt. Rich
Fontenoy United
-
St. Johns
Hurricanes
-
Camerhogne
Queens Park Rangers FC
-
Mt. Rich
Shamrock FC
-
Paradise
Mt. Rich
-
Camerhogne
St. Johns
-
Hurricanes
GUATEMALA
Liga Nacional, Playoffs
Municipal
-
Mixco
HONDURAS
Liga Nacional, Playoffs
CD Olimpia
-
Marathon
JAMAICA
Premier League, Play Offs
Waterhouse
-
Arnett Gardens
Mount Pleasant Academy
-
Cavalier
MEXICO
Liga Premier Serie A, Playoffs
Los Cabos United
-
Alacranes de Durango
MEXICO
U-23 League, Playoffs
Necaxa U-23
-
Pachuca U-23
SURINAM
Hoofdklasse
Inter Wanica
-
PVV
PVV
-
Inter Wanica
Broki
-
Transvaal
Transvaal
-
Broki
TRINIDAD and TOGABO
Pro League
1976 Phoenix FC
-
Morvant Caledonia
Club Sando
-
La Hopquetta Rangers
Defence Force
-
Cunupia
Point Fortin
-
AC Port of Spain
Police FC
-
FC Central
USA
NWSL - Women
Gotham W
-
Chicago Red Stars W
Seattle Reign W
-
Orlando Pride W
USA
USL League One
Spokane Velocity
-
Forward Madison
USA
USL League Two
Lane United
-
Midlakes United
Tacoma Stars
-
Ballard
West Seattle Junction
-
Portland U-23
Long Island
-
New Jersey Copa
Miami
-
Sarasota Paradise
Weston
-
Swan City
Boston City
-
Vermont Green
Buffalo
-
Toledo Villa
Cedar
-
Manhattan
St. Charles
-
Chicago City
Davis Legacy
-
Marin
Monterey Bay-2
-
Glens SC
USA
MLS Next Pro
Inter Miami-2
-
Carolina Core
Minnesota-2
-
Tacoma Defiance
New England-2
-
Philadelphia Union-2
New York Red Bulls-2
-
FC Cincinnati-2
Colorado Rapids-2
-
Vancouver Whitecaps-2
The Town
-
Los Angeles FC-2
Ventura County
-
Real Monarchs
ARGENTINA
Primera Nacional
Atlanta CA
-
Atletico Rafaela
Arsenal S
-
Tristan Suarez
Guilermo Brown
-
Agropecuario
Aldosivi
-
Almagro
Chacarita Juniors
-
Racing Cordoba
Defensores Unidos
-
Deportivo Madryn
Gimnasia Mendoza
-
Deportivo Moron
Colon Santa Fe
-
Chaco For Ever
San Martin SJ
-
All Boys
Estudiantes Rio Cuarto
-
Defensores Belgrano
ARGENTINA
Primera B, Apertura
Deportivo Laferrere
-
Dep. Merlo
Fenix A
-
San Martin Burzaco
Ferrocarril Midland
-
Acassuso
ARGENTINA
Torneo Federal A
Biblioteca Atenas
-
Ferro Carril Oeste GP
Circulo Deportivo
-
Germinal
Olimpo
-
Sansinena
Santamarina
-
Villa Mitre
Crucero del Norte
-
Juventud Antoniana
Def. de Pronunciamiento
-
Independiente Chivilcoy
El Linqueno
-
Gimnasia Concepcion
San Martin Mendoza
-
Deportivo Camioneros
Union Sunchales
-
San Martin Formosa
9 de Julio Rafaela
-
Douglas Haig
Argentino MM
-
Juventud Unida CS
Boca Unidos
-
Sarmiento de La Banda
Cipolletti
-
Kimberley
Gutierrez Mendoza
-
Ciudad Bolivar
Sol de America FC
-
Sarmiento Resistencia
Sportivo Estudiantes
-
Huracan Las Heras
Sportivo Las Parejas
-
Sportivo Belgrano
ARGENTINA
Primera C, Apertura
Berazategui
-
Centro Espanol
El Porvenir
-
Central Ballester
General Lamadrid
-
Juventud Unida SM
JJ Urquiza
-
CA Atlas
Real Pilar
-
Argentino Rosario
ARGENTINA
Primera A, Apertura - Women
Independiente W
-
Urquiza W
Gimnasia La Plata W
-
Excursionistas W
Belgrano Cordoba W
-
Estudiantes W
BOLIVIA
Primera Division, Clausura
Guabira
-
Aurora
Bolivar
-
Tomayapo
Wilstermann
-
The Strongest
BRAZIL
Serie B
Santos
-
Brusque
Mirassol
-
Ituano
Operario PR
-
Ceara
BRAZIL
Serie C, First stage
Londrina
-
Sao Bernardo
Remo
-
Tombense
Ypiranga Erechim
-
Caxias
Ferroviario
-
ABC Natal
BRAZIL
Serie D
Brasiliense
-
Mixto
Cameta
-
Moto Club MA
Costa Rica EC
-
Pouso Alegre
Retro FC
-
Itabaiana
Tocantinopolis
-
Altos
Treze
-
Iguatu
CRAC
-
Anapolis
Concordia AC
-
Barra Mansa
Fluminense PI
-
River
America RN
-
Potiguar de Mossor
BRAZIL
Brasileiro - Women
Ferroviaria W
-
America MG W
Internacional W
-
Bragantino W
BRAZIL
Carioca 2, First stage
Resende
-
Americano
BRAZIL
Mineiro 2
Betim
-
Nacional de Muriae
Varginha
-
URT
BRAZIL
Brasiliero A2 - Women
Uniao Desportiva W
-
JC W
VF4 W
-
Remo W
Amazonia W
-
FC Fortaleza W
BRAZIL
Paulista U-20
Sao Paulo U-20
-
Oeste U-20
BRAZIL
Goiano 2
ASEEV
-
Centro Oeste
Santa Helena
-
Trindade
Anapolina
-
ABECAT Ouvidorense
BRAZIL
Matogrossense 2
Santa Cruz MT
-
Caseres
Sport Sinop
-
Juara
Uniao Rondonopolis
-
Operario MT
CHILE
Primera B
Antofagasta
-
Magallanes
Santiago Wanderers
-
Curico Unido
Rangers Talca
-
U. Concepcion
CHILE
Segunda Division
Provincial Ovalle
-
Real San Joaquin
General Velasquez
-
Concepcion
Lautaro de Buin
-
Concon National
COLOMBIA
Liga - Women
Deportes Pereira W
-
Santa Fe W
PARAGUAY
Division Intermedia
Deportivo San Lorenzo
-
Sportivo Carapegua
Martin Ledesma
-
Pastoreo
PERU
Liga - Women
UNSAAC W
-
U. de Deportes W
Killas W
-
Carlos Manucci W
PERU
Liga 2
Inti Gas Ayacucho
-
Deportivo Coopsol
Dep. Llacuabamaba
-
Molinos El Pirata
URUGUAY
Segunda Division
Sud America
-
Albion
Uruguay Montevideo
-
Juventud
Atenas
-
Colon Uruguay
Tacuarembo
-
Plaza Colonia
VENEZUELA
Primera Division, Playoffs
Carabobo
-
Angostura
Puerto Cabello
-
Portuguesa FC
VENEZUELA
Segunda Division
Atletico La Cruz
-
Dynamo Puerto
El Vigia FC
-
Urena
Miranda
-
Minerven Bolivar
Aragua
-
Academia Rey
Trujillanos
-
Real Frontera SC
AUSTRALIA
Queensland Premier League 2
Grange Thistle
-
Holland Park Hawks
AUSTRALIA
Queensland Premier League
St George Willawong
-
Brisbane Strikers
Logan Lightning
-
Mitchelton
AUSTRALIA
NPL Victoria
Heidelberg United
-
Altona Magic
AUSTRALIA
NPL Queensland
Sunshine Coast Wanderers
-
Brisbane Roar-2
Moreton City
-
Rochedale Rovers
AUSTRALIA
NPL Northern NSW
New Lambton
-
Charlestown Azzurri
Newcastle Olympic
-
Cooks Hill United
Weston Workers
-
Edgeworth Eagles
AUSTRALIA
NPL Capital Territory
Canberra
-
Monaro Panthers
Tuggeranong United
-
Yoogali CT
AUSTRALIA
NPL Victoria Youth League
Dandenong City U-23
-
Avondale U-23
Melbourne Knights U-23
-
South Melbourne U-23
Heidelberg United U-23
-
Altona Magic U-23
AUSTRALIA
NPL Victoria League 2
Melbourne Victory U-21
-
Northcote City
AUSTRALIA
Queensland Premier League 3
Virginia United
-
Acacia Ridge
AUSTRALIA
NPL Queensland Youth League
Moreton City U-23
-
Rochedale Rovers U-23
Sunshine Coast U-23
-
Brisbane Roar U-23
AUSTRALIA
North NSW League 1
Cessnock City
-
Kahibah
Wallsend
-
Thornton Redbacks
AUSTRALIA
NPL New South Wales League 3
Hurstville FC
-
Inner West Hawks
Newcastle Jets-2
-
Hawkesbury City SC
AUSTRALIA
Queensland PL Youth
St George Willawong U-23
-
Brisbane Strikers U-23
Logan United U-23
-
Mitchelton U-23
AUSTRALIA
NPL Northern NSW - Women
Mid Coast W
-
New Lambton W
AUSTRALIA
NPL Queensland - Women
Peninsula Power W
-
Lions W
Souths United W
-
Brisbane Olympic W
See all 952 games ›