ScoreBat
Developer Tools
Free Video Widget
Free Video API
Free Livescore Widget
Top Leagues
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
More
All Competitions
Fixtures
Football Livescore & Live Video
Upcoming Fixtures
Top matches today
Chelsea
-
Burnley
Tottenham Hotspur
-
Luton
Brentford
-
Manchester United
Barcelona
-
Las Palmas
Bayern Munich
-
Borussia Dortmund
Napoli
-
Atalanta
Lazio
-
Juventus
Fiorentina
-
AC Milan
ENGLAND
Premier League
Newcastle United
-
West Ham United
Bournemouth
-
Everton
Chelsea
-
Burnley
Nottingham Forest
-
Crystal Palace
Sheffield United
-
Fulham
Tottenham Hotspur
-
Luton
Aston Villa
-
Wolves
Brentford
-
Manchester United
SPAIN
La Liga
Getafe
-
Sevilla
Almeria
-
Osasuna
Valencia
-
Mallorca
Barcelona
-
Las Palmas
GERMANY
Bundesliga
Bayer Leverkusen
-
Hoffenheim
Borussia Monchengladbach
-
SC Freiburg
Eintracht Frankfurt
-
Union Berlin
RB Leipzig
-
Mainz
Werder Bremen
-
Wolfsburg
Bayern Munich
-
Borussia Dortmund
ITALY
Serie A
Napoli
-
Atalanta
Genoa
-
Frosinone
Torino
-
Monza
Lazio
-
Juventus
Fiorentina
-
AC Milan
FRANCE
Ligue 1
Metz
-
Monaco
Lyon
-
Reims
NETHERLANDS
Eredivisie
NEC
-
PSV
Sparta Rotterdam
-
Fortuna Sittard
Go Ahead Eagles
-
Excelsior
RKC
-
Heerenveen
AZ
-
Vitesse
SCOTLAND
Premier League
Aberdeen
-
Ross County
Hearts
-
Kilmarnock
Motherwell
-
St. Mirren
Rangers
-
Hibernian
St. Johnstone
-
Dundee
PORTUGAL
Liga Portugal
Arouca
-
SC Farense
Guimaraes
-
Moreirense
Boavista
-
Rio Ave
Estoril
-
Porto
RUSSIA
Premier League
Kr. Sovetov
-
Zenit
Sochi
-
CSKA
Baltica
-
Nizhnyi Novgorod
Spartak
-
Ural
ARMENIA
Premier League
Alashkert
-
Ararat
Urartu
-
Van
AUSTRIA
1 Liga
Dornbirn
-
Horn
Lafnitz
-
Bregenz
AUSTRIA
Bundesliga, Relegation Group
Austria Lustenau
-
Tirol
Wolfsberger AC
-
Altach
BELARUS
Premier League
Naftan
-
BATE
Vitebsk
-
Slavia-Mozyr
Isloch
-
Shakhtyor Soligorsk
BELGIUM
Challenger Pro League
Anderlecht-2
-
Francs Borains
Deinze
-
Zulte-Waregem
Standard-2
-
Lierse Kempenzonen
BELGIUM
First Division A, Championship Group
Anderlecht
-
Antwerp
BELGIUM
First Division A, Conference League Group
Oud-Heverlee
-
Mechelen
BOSNIA and HERZEGOVINA
Premier Liga
Zvijezda Bijeljina
-
Siroki Brijeg
Borac BL
-
Zrinjski
Gabela
-
Posusje
BULGARIA
Parva Liga
Botev Vratsa
-
Hebar 1918
Lokomotiv Plovdiv
-
Ludogorets
Lokomotiv Sofia
-
CSKA Sofia
CROATIA
HNL
Varazdin
-
NK Gorica
Rudes
-
Rijeka
Hajduk Split
-
Dinamo Zagreb
CYPRUS
1. Division, Relegation Group
AEL
-
Ethnikos Achnas
Nea Salamis
-
Karmiotissa
CZECH REPUBLIC
1. Liga
Bohemians 1905
-
Jablonec
Olomouc
-
Pardubice
Plzen
-
Liberec
Slovacko
-
Slavia Praha
CZECH REPUBLIC
Division 2
Vyskov
-
Taborsko
Prostejov
-
Chrudim
DENMARK
Division 1, Promotion Group
AaB Aalborg
-
Sonderjylland
ESTONIA
Meistriliiga
Vaprus Parnu
-
Nomme Kalju
Trans Narva
-
Nomme United
FRANCE
Ligue 2
Valenciennes
-
Saint-Etienne
Amiens
-
Pau
Bordeaux
-
Paris FC
Concarneau
-
Angers
Dunkerque
-
Annecy
Grenoble
-
Guingamp
Laval
-
Bastia
Quevilly
-
Caen
Troyes
-
Rodez Aveyron
GEORGIA
Erovnuli Liga
Dinamo Tb.
-
Samtredia
Gagra
-
Samgurali
GERMANY
2. Bundesliga
Eintracht Braunschweig
-
Elversberg
Holstein Kiel
-
Hansa
Kaiserslautern
-
Fortuna Dusseldorf
Hertha Berlin
-
Nurnberg
GERMANY
3. Liga
Borussia D-2
-
Waldhof Mannheim
Munster
-
Dynamo Dresden
Regensburg
-
Hallescher FC
Ulm
-
Erzgebirge Aue
Unterhaching
-
Ingolstadt
Freiburg-2
-
1860 Munchen
GREECE
Super League, Relegation Group
Panserraikos
-
Asteras Tripolis
Volos NFC
-
Kifisias
Giannina
-
Panaitolikos
OFI
-
Atromitos
HUNGARY
NB I
Varda
-
Debrecen
MTK
-
Kecskemeti TE
Zalaegerszeg
-
Diosgyor
ISRAEL
Ligat Al, Championship Group
Hapoel Beer Sheva
-
Hapoel Haifa
Maccabi Tel Aviv
-
Bnei Sakhnin
ISRAEL
Ligat Al, Relegation Group
Hapoel Hadera
-
Hapoel Petah Tikva
Maccabi Petah Tikva
-
Ashdod
KAZAKHSTAN
Premier League
Shakhter Karaganda
-
Turan Turkistan
Atyrau
-
Zhetysu
Aksu
-
Kaisar
LATVIA
Virsliga
Liepaja
-
Rigas FS
Daugava D
-
Tukums
LITHUANIA
A Lyga
Hegelmann Litauen
-
Panevezys
Siauliai
-
Transinvest
MONTENEGRO
1. Division
Arsenal Tivat
-
Decic Tuzi
Jedinstvo BP
-
Mladost DG
Jezero
-
Mornar
Sutjeska Niksic
-
Rudar Pljevlja
Buducnost
-
OFK Petrovac
POLAND
Ekstraklasa
Rakow
-
Ruch Chorzow
Jagiellonia
-
LKS Lodz
Piast Gliwice
-
Slask
Pogon Szczecin
-
Cracovia
POLAND
I Liga
Resovia Rzeszow
-
Gornik Leczna
Miedz Legnica
-
Arka Gdynia
Chrobry Glogow
-
Wisla Krakow
Podbeskidzie
-
Nieciecza
PORTUGAL
Segunda Liga
Leiria
-
Nacional
Maritimo
-
Leixoes
AVS
-
Santa Clara
Porto-2
-
Penafiel
ROMANIA
Liga 1, Championship Group
Universitatea Craiova
-
Rapid B
ROMANIA
Liga 1, Relegation Group
FC Botosani
-
Politehnica Iasi
Universitatea Cluj
-
UTA Arad
RUSSIA
FNL
Yenisey
-
Khimki
SKA Khabarovsk
-
Sokol
Arsenal T
-
Tyumen
Shinnik
-
Leningradets
Torpedo
-
KAMAZ
Rodina Moskva
-
Volgar-Gazprom
SCOTLAND
Championship
Arbroath
-
Dunfermline
Dundee United
-
Raith Rovers
Greenock Morton
-
Queens Park
Partick Thistle
-
Inverness C.T
SCOTLAND
Division 1
Alloa Athletic
-
Annan Athletic
Cove Rangers
-
Stirling Albion
Hamilton
-
Queen of the South
Kelty Hearts
-
Edinburgh City
Montrose
-
Falkirk
SCOTLAND
Division 2
Dumbarton
-
Stenhousemuir
East Fife
-
Elgin City
Peterhead
-
Clyde
Spartans
-
Forfar Athletic
Stranraer
-
Bonnyrigg Rose
SERBIA
Super Liga
Radnicki Kragujevac
-
Napredak
Radnicki Nis
-
Mladost Lucani
Javor
-
Crvena Zvezda
Partizan
-
Spartak Subotica
SLOVAKIA
Super Liga, Championship Group
Slovan
-
Podbrezova
SLOVAKIA
Super Liga, Relegation Group
Banska Bystrica
-
Trencin
Skalica
-
Zemplin Michalovce
Zlate Moravce
-
Kosice
SLOVENIA
1. SNL
Olimpija
-
Koper
Celje
-
Aluminij
SPAIN
La Liga2
Real Valladolid
-
Levante
Andorra CF
-
Mirandes
Eibar
-
Eldense
Leganes
-
FC Cartagena
Albacete
-
Huesca
Sporting Gijon
-
Racing Santander
SWEDEN
Superettan
Sundsvall
-
Ostersunds FK
Orgryte
-
Utsiktens
SWEDEN
Allsvenskan
IFK Norrkoping
-
Malmo FF
SWITZERLAND
Super League
Stade Lausanne Ouchy
-
Lugano
Winterthur
-
Servette
Basel
-
Zurich
SWITZERLAND
Challenge League
Baden
-
Wil
UKRAINE
Premier League
Obolon Kyiv
-
Shakhtar D
Polessya
-
Chornomorets
Veres
-
Kryvbas
CHINA
Super League
Wuhan Three Towns
-
Beijing Guoan
Chengdu Rongcheng
-
Nantong Zhiyun
Qingdao Youth Island
-
Qingdao Manatee
Shanghai Port
-
Henan Songshan Longmen
JAPAN
J-League
Sanfrecce Hiroshima
-
Gamba Osaka
Albirex Niigata
-
Kashiwa Reysol
Vissel Kobe
-
Consadole Sapporo
Kashima Antlers
-
Jubilo Iwata
Kawasaki Frontale
-
F.C.Tokyo
Machida Zelvia
-
Sagan Tosu
Urawa Red Diamonds
-
Avispa Fukuoka
Cerezo Osaka
-
Shonan Bellmare
Nagoya Grampus Eight
-
Yokohama F. Marinos
JAPAN
J-League 2
Ventforet Kofu
-
Renofa Yamaguchi
Blaublitz Akita
-
Iwaki
Mito Hollyhock
-
Kagoshima United
Montedio Yamagata
-
Shimizu S-Pulse
Oita Trinita
-
Fagiano Okayama
Tokushima Vortis
-
Thespa Kusatsu
Yokohama FC
-
Vegalta Sendai
Roasso Kumamoto
-
JEF United Ichihara
Ehime FC
-
Fujieda MYFC
Tochigi SC
-
V-Varen Nagasaki
KOREA REPUBLIC
K-League 1
Incheon United
-
Daejeon Citizen
Jeonbuk Motors
-
Ulsan
Jeju United
-
Pohang Steelers
Suwon City
-
Gimcheon Sangmu
Gangwon FC
-
FC Seoul
KOREA REPUBLIC
K-League 2
Chungnam Asan
-
Cheongju
Seongnam
-
Gimpo Citizen
Seoul E-Land
-
Anyang
Bucheon 1995
-
Gyeongnam FC
Jeonnam Dragons
-
Cheonan City
QATAR
Stars League
Al Arabi SC Doha
-
Al Gharrafa Club Doha
Qatar SC
-
Al Wakra SC
SAUDI ARABIA
Pro League
Al Nasr Riyadh
-
Al Taee Hail
Al Riyadh
-
Abha
Al Shabab Riyadh
-
Al Hilal Riyadh
Al Wahda Mecca
-
Al Fateh
UAE
Premier League
Al Ain
-
Al Sharjah
Al Bataeh
-
Al Jazeera Abu Dhabi
Al Wasl Dubai
-
Al Khaleej Khor Fakkan
UZBEKISTAN
PFL
Andijon FK
-
Nasaf Qarshi
Pakhtakor
-
Sogdiana
CAF CHAMPIONS LEAGUE
Playoffs
TP Mazembe
-
Petro de Luanda
Young Africans
-
Mamelodi Sundowns
Esperance
-
ASEC Mimosas
SOUTH AFRICA
Premier League
Cape Town City
-
Kaiser Chiefs
Golden Arrows Durban
-
Richards Bay
Polokwane City
-
Chippa United
Stellenbosch
-
Royal AM
TS Galaxy
-
AmaZulu Durban
Sekhukhune United
-
Orlando Pirates
MEXICO
Clausura
Monterrey
-
Guadalajara
Pachuca
-
Toluca
Pumas
-
Cruz Azul
USA
Major League Soccer
Philadelphia Union
-
Minnesota United
Colorado Rapids
-
Los Angeles FC
Charlotte
-
FC Cincinnati
D.C. United
-
Montreal Impact
Inter Miami FC
-
New York City
Orlando City
-
New York Red Bulls
Toronto FC
-
Sporting KC
Austin FC
-
Dallas
Houston Dynamo
-
San Jose Earthquakes
Nashville
-
Columbus Crew
Real Salt Lake
-
St. Louis
Los Angeles Galaxy
-
Seattle Sounders
Vancouver Whitecaps
-
Portland Timbers
ARGENTINA
Liga Profesional, Round 1
Boca Juniors
-
San Lorenzo
CA Central Cordoba
-
Racing
Talleres Cordoba
-
Velez Sarsfield
CHILE
Primera Division
Huachipato
-
Universidad Catolica
Colo Colo
-
Everton CD
Copiapo
-
Union La Calera
COLOMBIA
Primera Division, Apertura
Envigado FC
-
Atletico Nacional
Pasto
-
Once Caldas
Boyaco Chico
-
CD Jaguares
Fortaleza JS
-
Millonarios
ECUADOR
Liga Pro, First stage
Mushuc Runa
-
Aucas
Libertad EC
-
Tecnico Universitario
Cumbaya
-
El Nacional
PARAGUAY
Division Profesional, Apertura
Cerro Porteno
-
Nacional Asuncion
Libertad
-
Olimpia
PERU
Primera Division, Apertura
Grau
-
Carlos Manucci
Melgar
-
Cienciano
Univ. Cesar Vallejo
-
Universitario
URUGUAY
Primera Division, Apertura
Rampla
-
Fenix
Liverpool P.
-
River Plate FC
Defensor Sporting
-
Danubio
AUSTRALIA
A-League
Melbourne City
-
Newcastle Jets
Sydney FC
-
Central Coast Mariners
Wellington Phoenix
-
Brisbane Roar FC
Melbourne Victory
-
Perth Glory
INTERNATIONAL
Club Friendlies
Slatina
-
Arges
Grorud
-
Follo
Strommen
-
Ullensaker Kisa
SJK
-
Haka
Jerv
-
Flekkeroy
Lahti
-
Gnistan
Sprint-Jeloy
-
Tonsberg
KTP
-
Valtti
WORLD
INTERNATIONAL FRIENDLIES
France U-16
-
Argentina U-16
Japan U-16
-
Czech Republic U-16
Saudi Arabia U-16
-
Cote dIvoire U-16
Wales U-16
-
Mexico U-16
ALBANIA
Superliga
Laci
-
Partizani
Dinamo Tirana
-
Skenderbeu
AUSTRIA
Regionalliga, Mitte
Gurten
-
St. Anna
Ried-2
-
Vorwarts Steyr
AUSTRIA
Regionalliga, West
Kufstein
-
RW Rankweil
Bischofshofen
-
Austria Salzburg
Wals-Grunau
-
Hohenems
Dornbirner SV
-
Reichenau
Rothis
-
Altach-2
AUSTRIA
Regionalliga, Ost
Donaufeld Wien
-
Favoritner AC
Austria W-2
-
Mauerwerk
Wiener Viktoria
-
Leobendorf
AUSTRIA
National cup - Women
St. Polten W
-
First Vienna W
Vorderland W
-
Austria Wien W
AUSTRIA
Regionalliga, Tirol
St. Johann
-
Innsbrucker AC
Ebbs
-
Worgl
AZERBAIJAN
Premier League
Sabail
-
Turan Tovuz
Sabah FK
-
Zira
BELARUS
Premier League - Women
DYuSSH-PolesGU W
-
Gomel W
Dinamo Brest W
-
Dnepr Mogilev W
BELGIUM
First Amateur Division
Antwerp-2
-
URSL Vise
RAAL La Louviere
-
Lokeren-Temse
BELGIUM
Super League, Championship Group - Women
Gent W
-
Oud-Heverlee W
Club Brugge W
-
Standard W
BELGIUM
Super League, Relegation Group - Women
Mechelen W
-
Charleroi W
BELGIUM
Second Amateur Division, VFV A
Dikkelvenne
-
Sparta Petegem
BELGIUM
National 1 - Women
Westerlo W
-
Mons W
Genk-2 W
-
FC Liege W
Gent-2 W
-
Club Brugge-2 W
Eendracht Aalst W
-
Zulte-Waregem-2 W
Chastre W
-
Moldavo W
Anderlecht-2 W
-
Evas Tienen W
BOSNIA HERZEGOVINA
Prva Liga, FBiH
Buducnost Banovici
-
Jedinstvo Bihac
FK Zvijezda
-
Vis Kosova
Gorazde
-
Celik Zenica
Gornji Rahic
-
Rudar Kakanj
Gradina Srebrenik
-
Sloboda
Mladost Doboj
-
Tomislav
BOSNIA HERZEGOVINA
Prva Liga, RS
Ljubic Prnjavor
-
Drina Zvornik
Romanija Pale
-
Kozara Gradiska
Rudar Prijedor
-
Modrica
Slavija
-
Sloboda Mrkonji Grad
Velez Nevesinje
-
Kozarska Dubica
Sutjeska Foca
-
Banja Luka
BULGARIA
Vtora Liga
Bdin Vidin
-
Dobrudzha
Belasitsa
-
Septemvri Sofia
Marek
-
Maritsa
Spartak Varna
-
Dunav Ruse
BULGARIA
Third League, North-West
Akademik Svishtov
-
Vihar Slavyanovo
Boruna Tsareva Livada
-
Pavlikeni
Etar-2
-
Juventus Malchika
Levski 2007
-
Partizan Cerven Brjag
Levski Lom
-
Yantra Polski Trambesh
Lokomotiv G-O
-
Drenovets
BULGARIA
Third League, South-East
Asenovets
-
Yambol 1915
Dimitrovgrad
-
Nesebr
Gigant Saedinenie
-
Sozopol
Karnobat
-
Atletik Kuklen
Levski Karlovo
-
Spartak Pd
Rozova dolina
-
Botev-2
Sekirovo Rakovski
-
Beroe-2
Sliven
-
Sayana Haskovo
Zagorets
-
Rodopa Smolyan
BULGARIA
Third League, South-West
Bansko
-
Kyustendil
Botev Ihtiman
-
Septemvri Simitli
Chavdar Etropole
-
Septemvri Sofia-2
Hebar-2
-
Slivnishki Geroy
Oborishte
-
Balkan Botevgrad
Pirin Razlog
-
CSKA 1948 Sofia-3
Rilski sportist
-
Minior Pernik
Vitosha Bistritsa
-
Vihren
Slavia Sofia-2
-
Levski-2
BULGARIA
Third League, North-East
Cherno More-2
-
Riltsi
Lokomotiv Ruse
-
Dorostol Silistra
Septemvri Tervel
-
Chernolomets 1919
Svetkavitsa
-
Ustrem Donchevo
CROATIA Druga NL
Marsonia
-
Radnik Krizevci
Belisce
-
NK Trnje
Jadran Porec
-
Krk
CROATIA
First League - Women
Donat W
-
Medjimurje Cakovec W
Osijek W
-
Split W
Agram W
-
Gorica W
CYPRUS
2. Division, Promotion Group
Asil Lyssi
-
Omonia 29is Maiou
Ayia Napa
-
Olympiakos Nicosia
Enosis Paralimni
-
Omonia Aradippou
Peyia
-
Ypsonas
CYPRUS
2. Division, Relegation Group
Akritas
-
PAEEK
ENAD
-
Xylotympou
Ermis Aradippou
-
Digenis Morphou
CZECH REPUBLIC
1. Liga U-19
Ostrava U-19
-
Plzen U-19
Frydek Mistek U-19
-
Slovacko U-19
Slavia Praha U-19
-
Olomouc U-19
Sparta Prague U-19
-
Karvina U-19
CZECH REPUBLIC
1 Liga - Women
Plzen W
-
Horni Herspice W
Ostrava W
-
Liberec W
Slavia Praha W
-
Pardubice W
CZECH REPUBLIC
3. liga, MSFL
Trinec
-
Slovacko-2
Frydlant
-
Unichov
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group A
Aritma Praha
-
Domazlice-2
FK Komarov
-
Jindrichuv Hradec
Doubravka
-
Horovice
Otava Katovice
-
Sokolov
Rokycany
-
Pribram-2
Spartak Sobeslav
-
Tachov
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group B
Sokol Nespeky
-
Hvezda Cheb
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group C
Letohrad
-
Vysoke Myto
Kosmonosy
-
Benesov
Slavia Hradec Kralove
-
Benatky nad Jizerou
Cidlina Novy Bydzov
-
Chrudim-2
Usti nad Orlici
-
Trutnov
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group D
Breclav
-
Humpolec
Havlickuv Brod
-
Vrchovina
Dalnice Sperice
-
Stara Rise
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group E
Nove Sady
-
Kozlovice
Sternberk
-
Bzenec
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group F
Opava-2
-
Hlubina
Jesenik
-
Krnov
Vitkovice
-
Bospor Bohumin
CZECH REPUBLIC
3. liga, CFL B
Prepere
-
Ceska Lipa
Sokol Zapy
-
Sokol Brozany
CZECH REPUBLIC
2 Liga - Women
Sparta Praha-2 W
-
FC Praha W
Dukla Praha W
-
Prague Raptors W
DENMARK
Elitedivisionen, Championship Group - Women
Nordsjaelland W
-
Brondby W
Fortuna Hjorring W
-
AGF W
DENMARK
Elitedivisionen, Relegation Group - Women
Naestved W
-
OB Odense W
Osterbro W
-
Thisted W
Aalborg W
-
B 93 W
ENGLAND
Super League - Women
Aston Villa W
-
Leicester City W
Liverpool W
-
Manchester City W
ENGLAND
NL Premier, Southern South
Hanwell Town
-
Didcot Town
Hendon
-
Beaconsfield Town
Sholing
-
Plymouth Parkway
Swindon Supermarine
-
Salisbury
Tiverton Town
-
Merthyr T
Winchester City
-
Dorchester Town
ENGLAND
NL Premier, Isthmian
Bognor Regis Town
-
Enfield Town
Cheshunt
-
Horsham
Dulwich Hamlet
-
Billericay
Hornchurch
-
Wingate and Finchley
Kingstonian
-
Hashtag
Potters Bar Town
-
Margate
Whitehawk
-
Canvey Island
ENGLAND
NL Premier, Northern
Atherton Collieries
-
Basford United
Bamber Bridge
-
Gainsborough
Guiseley
-
Lancaster
Ilkeston
-
Bradford PA
Macclesfield Town
-
FC United of Manchester
Matlock Town
-
Marine
Morpeth Town
-
Warrington Rylands
Radcliffe Boro
-
Marske United
Stafford Rangers
-
Workington
Worksop Town
-
Hyde
ENGLAND
Premier League Cup
Leeds U-21
-
Chelsea U-21
ENGLAND
NL Premier, Southern Central
Alvechurch
-
Mickleover Sports
Coalville Town
-
Bromsgrove
Kettering
-
Barwell
Leamington
-
Halesowen Town
Leiston
-
Berkhamsted
Long Eaton
-
Nuneaton
Stamford
-
Royston Town
Stourbridge
-
Stratford Town
Sudbury
-
St Ives Town
ENGLAND
U-18 Premier League
Arsenal U-18
-
Fulham U-18
Leicester City U-18
-
Reading U-18
West Brom U-18
-
Crystal Palace U-18
ESTONIA
Esiliiga A
Elva
-
Tallinna Kalev-2
Flora-2
-
Levadia-2
Paide-2
-
Welco Tartu
Tabasalu Charma
-
Saue Laagri
Viimsi Igiliikur
-
FCI Tallinn
ESTONIA
Esiliiga B
Legion
-
Tammeka Tartu-2
Kuressaare-2
-
Tulevik Viljandi
Tartu Kalev
-
Parnu
FAROE ISLANDS
1. Deild
Hoyvik
-
KI Klaksvik-2
B71 Sandur
-
NSI Runavik-2
Vikingur-2
-
Suduroy
TB
-
AB Argir
B36 Torshavn-2
-
HB Torshavn-2
FAROE ISLANDS
Meistaradeildin - Women
HB Torshavn W
-
LIF Vikingur W
B36 Torshavn W
-
KI Klaksvik W
FINLAND
League Cup, Playoffs
Inter Turku
-
KuPS
FRANCE
National 1
Avranches
-
Rouen
Nancy
-
GOAL FC
Villefranche
-
Sochaux
FRANCE
National 2, Group A
Frejus
-
Le Puy Auvergne
Olimpique Ales
-
Hyeres
Toulon
-
Andrezieux Boutheon
FRANCE
National 2, Group B
Avoine
-
Trelissac
FRANCE
Division 1 - Women
Guingamp W
-
Saint-Etienne W
Fleury W
-
Lille W
Reims W
-
Bordeaux W
GERMANY
Regionalliga Nord
Vfb Oldenburg
-
Havelse
GERMANY
Regionalliga Sudwest
Bahlinger SC
-
Hessen Kassel
Eintracht Frankfurt-2
-
Aalen
Hoffenheim-2
-
Stuttgarter Kickers
SGV Freiberg
-
Balingen
Schott Mainz
-
Mainz-2
Stuttgart-2
-
Kickers Offenbach
GERMANY
Regionalliga West
Alemannia Aachen
-
Fortuna Koln
Fortuna Dusseldorf-2
-
Ahlen
Gutersloh
-
FC Bocholt
SSVg Velbert
-
Borussia M-2
SV Lippstadt
-
Wuppertaler
Wiedenbruck
-
Schalke-2
GERMANY
Regionalliga Bayern
Augsburg-2
-
Illertissen
Bayreuth
-
Buchbach
Memmingen
-
Aubstadt
Nurnberg-2
-
Greuther Furth-2
Schalding-Heining
-
Viktoria Aschaffenburg
Turkgucu-Munchen
-
Burghausen
Vilzing
-
Ansbach
Wurzburger Kickers
-
Eintracht Bamberg
GERMANY
Regionalliga Nordost
BAK 07
-
Altglienicke
Hansa-2
-
Carl Zeiss Jena
GERMANY
Oberliga, Bayern Nord
Bayern Hof
-
Cham FC
Feucht
-
Ingolstadt-2
Ammerthal
-
Eichstatt
Fortuna Regensburg
-
Kornburg
Wurzburger FV
-
Hankofen-Hailing
Abtswind
-
ATSV Erlangen
Coburg
-
Neumarkt ASV
Eltersdorf
-
Gebenbach
GERMANY
Oberliga, Bayern Sud
Dachau
-
Kirchanschoring
Kottern
-
Deisenhofen
Landsberg
-
Erlbach
Turkspor Augsburg
-
Rain Lech
Gundelfingen
-
Sonthofen
Pipinsried
-
Garching
Nordlingen
-
Schwaben Augsburg
GERMANY
Oberliga, Hessen
1960 Hanau
-
Hanau 93
Hanau 93
-
1960 Hanau
Marburg
-
SV Steinbach
Hunfelder SV
-
Turk Gucu Friedberg
GERMANY
Oberliga, Hamburg
Dassendorf
-
Alsterbruder
GERMANY
Oberliga, Schleswig-Holstein
Preusen Reinfeld
-
Weiche Flensburg-2
Dornbreite Lubeck
-
Hohenwestedt
Heider SV
-
VFR Neumunster
Nordmark Satrup
-
Oldenburger SV
TSB Flensburg
-
Todesfelde
GERMANY
Oberliga, Baden-Wurttemberg
Backnang
-
FC Holzhausen
Goppinger SV
-
Normannia Gmund
Pforzheim
-
Denzlingen
Essingen
-
Offenburger
Hollenbach
-
Sonnenhof Grosaspach
Oberachern
-
Bissingen
Reutlingen
-
VfR Mannheim
Villingen
-
Ravensburg
GERMANY
Oberliga, Bremen
Vatan Spor Bremen
-
Oberneuland
GERMANY
Oberliga, Niedersachsen
Ramlingen-Ehlershausen
-
VfL Oldenburg
Arminia Hannover
-
Heeslinger SC
RW Bornreihe
-
Rotenburger SV
GERMANY
Oberliga, Nordost-Sud
Grimma
-
Auerbach
VfL Halle
-
Germania Halberstadt
GERMANY
Oberliga, Rheinland-Pfalz-Saar
Gonsenheim
-
Kaiserslautern-2
Eintracht Trier
-
Cosmos Koblenz
Pirmasens
-
Engers 07
Bitburg
-
Pfeddersheim
Auersmacher
-
Mechtersheim
Dudenhofen
-
Alemania Waldalgesheim
Karbach
-
TuS RW Koblenz
GERMANY
Oberliga, Westfalen
Wattenscheid
-
Preussen Munster-2
GERMANY
National cup - Women
Wolfsburg W
-
Essen W
GERMANY
Bundesliga 2 - Women
Hamburger W
-
Hoffenheim-2 W
GIBRALTAR
Premier Division
Mons Calpe
-
College 1975
Glacis United
-
Magpies
GREECE
Super League 2, Promotion Group
AEK-2
-
Larissa
Levadiakos
-
Niki Volou
GREECE
Super League 2, Relegation Group
Iraklis
-
Kozani
Anagennisi Karditsas
-
Kampaniakos Chalastras
Giouchtas
-
Egaleo
Olympiakos-2
-
Panachaiki
PAOK-2
-
Aiolikos
Panathinaikos-2
-
Diagoras
GREECE
Gamma Ethniki, Group 3
Marko
-
Pyliou
Missolonghi
-
Panargiakos
GREECE
Division A - Women
Elpides Karditsas W
-
Volos W
HUNGARY
NB II
Mosonmagyarovar
-
Nyiregyhaza
HUNGARY
NB I - Women
Ferencvaros W
-
Fehervar W
Puskas W
-
Haladas W
Szekszard W
-
Astra Hungary W
Diosgyor W
-
MTK W
Gyor W
-
Szent Mihaly W
Soroksar W
-
Budaors W
HUNGARY
U-19 League
Diosgyor U-19
-
Ujpest U-19
Keruleti U-19
-
Varda U-19
HUNGARY
NB III, Northeast
Karcagi
-
Debrecen-2
HUNGARY
NB III, Northwest
Komarom
-
Zalaegerszeg-2
Veszprem
-
Puskas-2
HUNGARY
NB III, Southwest
Paks-2
-
Erdi
ICELAND
League Cup - Women
Breidablik W
-
Valur W
IRELAND
National League - Women
Bohemians WFC W
-
Cork City W
Shamrock Rovers W
-
Treaty United W
Peamount W
-
Wexford Youths W
Sligo Rovers W
-
Galway W
Athlone Town W
-
Shelbourne W
ISRAEL
Liga Alef, North
Hapoel Kafr Kanna
-
Hapoel Bnei Zalafa
ITALY
Serie C, Group B
Arezzo
-
Juventus-2
Olbia
-
Sestri Levante
Ancona
-
Spal
Cesena
-
Pescara
Virtus Entella
-
Pontedera
Pineto
-
Recanatese
ITALY
Serie C, Group A
AlbinoLeffe
-
Trento
Arzignano Valchiampo
-
Triestina
Novara
-
Lumezzane
GIANA Erminio
-
Fiorenzuola
Mantova
-
Atalanta-2
Pro Patria
-
Legnago Salus
Virtus Verona
-
Renate
Alessandria
-
Pro Vercelli
Pro Sesto
-
Vicenza
ITALY
Serie C, Group C
Casertana
-
Taranto
Monopoli
-
Sorrento
Nuova Monterosi
-
Benevento
Juve Stabia
-
Messina
Latina
-
Foggia
Potenza
-
Crotone
Audace Cerignola
-
Turris Neapolis
Avellino
-
AZ Picerno
Brindisi
-
Virtus Francavilla
ITALY
Campionato Nacionale Primavera 1
Inter U-19
-
Lecce U-19
Empoli U-19
-
Torino U-19
Sassuolo U-19
-
Cagliari U-19
Fiorentina U-19
-
Atalanta U-19
Frosinone U-19
-
Bologna U-19
ITALY
Campionato Nacionale Primavera 2
Crotone U-19
-
Benevento U-19
Perugia U-19
-
Virtus Entella U-19
Pescara U-19
-
Cesena U-19
Alessandria U-19
-
Reggiana U-19
Palermo U-19
-
Napoli U-19
Ascoli U-19
-
Ternana U-19
Feralpi Salo U-19
-
Sudtirol U-19
Padova U-19
-
Venezia U-19
Parma U-19
-
Cremonese U-19
Renate U-19
-
Como U-19
Spezia U-19
-
Pisa U-19
Bari U-19
-
Cosenza U-19
ITALY
Serie D, Group C
Dolomiti Bellunesi
-
Treviso
ITALY
Serie B - Women
San Marino Academy W
-
Genoa W
Verona W
-
Ternana W
Freedom W
-
Brescia W
Parma W
-
Arezzo W
Pavia W
-
Bologna W
Res Roma W
-
Ravenna W
Tavagnacco W
-
Chievo Verona W
ITALY
Serie A, Championship round - Women
Juventus W
-
Fiorentina W
ITALY
Serie A, Relegation round - Women
Napoli W
-
Sampdoria W
Como 2000 W
-
Milan W
KOSOVO
Superliga
Malisheva
-
Drita FC
Prishtina
-
Ballkani
LATVIA
Liga 1 - Women
Metta W
-
Auda W
RFS W
-
FK Liepaja W
LITHUANIA
1 Lyga
Garliava
-
Tauras
Atmosfera
-
Riteriai
BFA
-
Babrungas
Ekranas
-
Minija
LUXEMBOURG
Fortis League
Jeunesse Esch
-
Differdange
Schifflange
-
Kaerjeng
Rosport
-
Fola Esch
Dudelange
-
UNA Strassen
Marisca Mersch
-
Mondorf-les-Bains
Petange
-
FC Racing Union
Swift Hesperange
-
Mondercange
Progres Niedercorn
-
Wiltz 71
LUXEMBOURG
Promotion dHonneur
Alisontia Steinsel
-
Rumelange
Bettembourg
-
Avenir
Hostert
-
Koeppchen
Residence Walferdange
-
Berdenia Berbourg
Rodange
-
Blo-Weiss Medernach
MALTA
FA Trophy
Gzira United
-
Mgarr
Marsaxlokk
-
Floriana FC
Birkirkara FC
-
Hamrun Spartans
Mosta
-
Sliema Wanderers FC
MOLDOVA
Divizia Nationala, Championship round
Zimbru
-
CSF Balti
MOLDOVA
Divizia Nationala, Relegation round
Speranta Drochia
-
Victoria Bardar
Univer-Oguzsport
-
Floresti
MOLDOVA
Divizia A, round 2
Speranis Nisporeni
-
Falesti
MONTENEGRO
Division 2
Bokelj Kotor
-
FK Podgorica
FK Kom Podgorica
-
Internacional Podgorica
Igalo
-
Lovcen Cetinje
Iskra
-
Grbalj Radanovici
NETHERLANDS
Divisie U-18, Spring Season
Willem U-18
-
Groningen U-18
NETHERLANDS
Eredivisie - Women
Feyenoord W
-
Telstar W
Twente W
-
ADO Den Haag W
Sittard W
-
Utrecht W
Zwolle W
-
Excelsior W
NETHERLANDS
Tweede Divisie
ACV
-
ADO-20
Excelsior M.
-
De Treffers
HHC Hardenberg
-
GVVV Veenendaal
Lisse
-
Quick Boys
Noordwijk
-
Kozakken Boys
AFC
-
Rijnsburgse Boys
Katwijk
-
Scheveningen
Koninklijke HFC
-
Sparta Rotterdam-2
Almere City-2
-
Spakenburg
NETHERLANDS
Derde Divisie
AWC
-
TOGB
Blauw Geel
-
OJC Rosmalen
Quick
-
GVV Unitas
Barendrecht
-
Gemert
DOVO
-
Kampong
Eemdijk
-
HSC 21
Rijnvogels
-
Harkemase Boys
Staphorst
-
VVSB
SteDoCo
-
Baronie
IJsselmeervogels
-
DVS 33
ODIN 59
-
Genemuiden
Sparta Nijkerk
-
RKAVV
Sportlust
-
Groene Ster
Urk
-
Hoogeveen
DEM
-
USV Hercules
Meerssen
-
OSS 20
UNA
-
TEC
NETHERLANDS
Divisie U-21, Spring Season
Zwolle U-21
-
Cambuur Leeuwarden U-21
NORTH MACEDONIA
Prva liga
Shkupi
-
Vardar
Tikves
-
Sileks
NORTH MACEDONIA
Liga 2
Aresimi
-
FK Skopje
Baskimi
-
Detonit Plachkovica
Besa Doberdoll
-
Karaorman Struga
Ohrid
-
Belasica Strumica
Osogovo
-
Novaci
Pelister
-
Vardar Negotino
Pobeda
-
Sasa
Teteks
-
Kozuv Gevgelija
NORTHERN IRELAND
National cup
Cliftonville
-
Larne FC
NORTHERN IRELAND
Championship 1
Knockbreda
-
H-W Welders
NORTHERN IRELAND
Premier Intermediate League
Moyola Park
-
Lisburn
Portstewart
-
Warrenpoint Town
Queens University
-
Tobermore United
POLAND
Division 2
Olsztyn
-
Hutnik Krakow
Radunia Stezyca
-
Skra Czestochowa
Zaglebie L-2
-
Olimpia G
Chojniczanka
-
Kalisz
Pogon Siedlce
-
Lech-2
LKS Lodz-2
-
Polonia Bytom
POLAND
Central Youth League
Odra Opole U-19
-
Korona U-19
Widzew U-19
-
Gornik Zabrze U-19
POLAND
III Liga, Group 1
Legia-2
-
Mlawianka Mlawa
Olimpia Zambrow
-
Swit N D
Legionovia
-
Pogon Grod. Mazowiecki
Warta Sieradz
-
Victoria Sulejowek
Wikielec
-
Lks Lomza
Belchatow
-
Pilica Bialobrzegi
Pelikan Lowicz
-
Concordia Elblag
POLAND
III Liga, Group 2
Cartusia Kartuzy
-
Zawisza Bydgoszcz
Pogon Nowe Skalmierzyce
-
Sokol Kleczew
Flota Swinoujscie
-
Polonia Sroda
Starograd Gdanski
-
Stolem Gniewino
Elana Torun
-
Gedania Gdansk
POLAND
III Liga, Group 3
Bytom Odrzanski
-
Gornik Polkowice
Carina Gubin
-
Stilon Gorzow
Goczalkowice Zdroj
-
Slask-2
Rekord Bielsko Biala
-
Karkonosze Jelenia Gora
Unia Turza Slaska
-
Rakow-2
Starowice Dolne
-
Pawlowice Slaskie
POLAND
III Liga, Group 4
Karpaty Krosno
-
Star Starachowice
Orleta Radzyn Podlaski
-
Unia Tarnow
Wislanie Jaskowice
-
Czarni Polaniec
Avia Swidnik
-
Podhale Nowy Targ
Chelmianka Chelm
-
Swidniczanka Swidnik
Garbarnia
-
Siarka Tarnobrzeg
Podlasie Biala Podlaska
-
Wisloka Debica
Wiazownica
-
KS Wieczysta Krakow
PORTUGAL
Campeonato de Portugal Prio, Group B
Beira Mar
-
Vila Mea
PORTUGAL
Campeonato de Portugal Prio, Group C
Marinhense
-
Fontinhas
PORTUGAL
Liga 3, Promotion Group
Varzim
-
Academica
Felgueiras
-
Sp. Covilha
PORTUGAL
Liga 3, Relegation Group
1 Dezembro
-
Oliv. Hospital
Amora
-
Pero Pinheiro
Anadia
-
Trofense
Sanjoanense
-
Fafe
Vianense
-
Canelas
Caldas SC
-
Sporting-2
PORTUGAL
U-19 League, Championship round
Braga U-19
-
Porto U-19
Benfica U-19
-
Academico Viseu U-19
Familcao U-19
-
Sporting U-19
PORTUGAL
U-19 League, Relegation round
Academica U-19
-
Torreense U-19
Beira Mar U-19
-
Alverca U-19
Belenenses U-19
-
Estoril U-19
Gil Vicente U-19
-
Chaves U-19
Rio Ave U-19
-
Boavista U-19
Vizela U-19
-
Lusitano Lourosa U-19
ROMANIA
Liga 2, Promotion Group
Unirea Slobozia
-
Mioveni
ROMANIA
Liga 2, Relegation Group
Alexandria
-
Dumbravita
Ceahlaul Piatra
-
Metaloglobus
Concordia Chiajna
-
Progresul Spartac
Scolar Resita
-
Unirea Dej
Tunari
-
Chindia Targoviste
Viitorul Targu Jiu
-
CSA Steaua
ROMANIA
Superliga, Championship Group - Women
Csikszereda W
-
Poli Timisoara W
Farul Constanta W
-
Olimpia Cluj W
ROMANIA
Superliga, Relegation Group - Women
Targu Mures W
-
Gloria 2018 Bistrita W
ROMANIA
Liga 3, Group 1, Promotion round
Bucovina Radauti
-
FC Bacau
Bucovina Radauti
-
CSM Bacau
CSM Bacau
-
Stiinta Miroslava
ROMANIA
Liga 3, Group 2, Promotion round
Focsani
-
Sporting Liesti
Metalul Buzau
-
Unirea Branistea
ROMANIA
Liga 3, Group 2, Relegation round
Braila
-
Viitorul Ianca
Hamangia Baia
-
Vointa Limpezis
ROMANIA
Liga 3, Group 3, Promotion round
CS Afumati
-
CS Clinceni
ROMANIA
Liga 3, Group 3, Relegation round
Axiopolis
-
Inainte Modelu
Gloria Baneasa
-
Progresul Fundulea
Recolta Gheorghe Doja
-
Voluntari-2
ROMANIA
Liga 3, Group 4, Relegation round
CSO Plopeni
-
Muscelul Campulung Elite
Flacra Moreni
-
Tricolorul Breaza
ROMANIA
Liga 3, Group 5, Promotion round
Muscelul Campulung
-
Kids Tampa Brasov
Olimpic Zarnesti
-
Olimpic Cetate
ROMANIA
Liga 3, Group 5, Relegation round
Targu Secuiese
-
Ciucas Tarlungeni
ROMANIA
Liga 3, Group 6, Relegation round
Flacara Horezu
-
Cozia Calimanesti
ROMANIA
Liga 3, Group 7, Promotion round
Filiasi
-
Viitorul Simian
ROMANIA
Liga 3, Group 7, Relegation round
Vointa Lupac
-
Jiul Petrosani
ROMANIA
Liga 3, Group 8, Promotion round
ASU Poli Timisoara
-
Peciu Nou
Bihor Oradea
-
Phoenix Buzias
ROMANIA
Liga 3, Group 8, Relegation round
Progresul Pecica
-
Ineu
Soimii Lipova
-
Socodor
ROMANIA
Liga 3, Group 9, Promotion round
Medias 2022
-
Unirea Ungheni
ROMANIA
Liga 3, Group 9, Relegation round
Unirea Alba Iulia
-
Viitorul Cluj
ROMANIA
Liga 3, Group 10, Promotion round
Olimpia Satu Mare
-
Crisul Santandrei
ROMANIA
Liga 3, Group 10, Relegation round
Victoria Carei
-
Minerul Ocna Dej
RUSSIA
Second League A, Spring Season Silver
Irtysh Omsk
-
Torpedo Miass
Spartak Kostroma
-
Volga Ulyanovsk
Avangard
-
Dynamo Br
Khimik Dzerzhinsk
-
Tekstilshik
Mashuk-KMV
-
Kaluga
RUSSIA
Second League A, Spring Season Gold
Ufa
-
Veles
Novosibirsk
-
FK Murom
Rotor
-
Metallurg L.
FK Krasnodar-2
-
Rodina Moskva-2
FC Chayka
-
Chelyabinsk
RUSSIA
Supreme Divison - Women
Zvezda W
-
Chertanovo W
Yenisey W
-
CSKA W
Lokomotiv W
-
FK Krasnodar W
RUSSIA
Second League B, Group 1
Astrakhan
-
Nart Cherkessk
Biolog-Novokub.
-
FK Pobeda
Spartak Nalchik
-
Dinamo Stavropol
Alania-2
-
Forte
Druzhba Maykop
-
Rostov-2
SCOTLAND
Highland League
Wick Academy
-
Brechin City
Clachnacuddin
-
Banks ODee
Deveronvale
-
Buckie Thistle
Forres Mechanics
-
Formartine Utd
Keith
-
FC Huntly
Strathspey Thistle
-
Nairn County
Turriff Utd
-
Lossiemouth
SCOTLAND
Lowland League
Civil Service Stroll
-
Albion Rovers
Linlithgow
-
Cowdenbeath
Stirling University
-
Edinburgh Univ
SERBIA
Prva Liga
Graficar
-
Mladost Novi Sad
OFK Beograd
-
Sartid Smederevo
RFK Novi Sad
-
OFK Vrsac
Tekstilac Odzaci
-
Radnicki Sremska Mitrovica
Kolubara
-
Indjija
SERBIA
Srpska Liga, Belgrade
Prva Iskra
-
Studenski Grad
Usce Novi Beograd
-
Radnicki Obrenovac
Torlak
-
Teleoptik
Buducnost Dobanovci
-
Sindelic
Rad
-
Brodarac
SERBIA
Srpska Liga, East
Djerdap Kladovo
-
Timocanin
Jedinstvo Krusevac
-
Zitorada
Mesevo
-
Pcinja Trgoviste
Radnicki Svilajnac
-
Dunav Prahovo
Trajal Krusevac
-
Radnicki Pirot
SERBIA
Srpska Liga, Vojvodina
Becej
-
Kabel Novi Sad
Hajduk Kula
-
Podunavac
Jedinstvo Star Pazova
-
Dinamo Pancevo
Maj Ruma
-
Radnicki Zrenjanin
Naftagas
-
Kikinda
Zeleznicar Indija
-
Backa Palanka
SERBIA
Srpska Liga, West
Borac Cacak
-
Sloga Petrovac
Josanica
-
FAP
Loznica
-
Sloga Pozega
Omladinac Z
-
Polet Ljubic
Real Podunavci
-
Mladi Radnik
Tutin
-
Mihajlovac
Zlatibor Cajetina
-
Buducnost Krusik
SLOVAKIA
4. liga, West
Nove Zamky
-
Trencianske Stankovce
SLOVAKIA
2. liga
Liptovsky Mikulas
-
Spartak Myjava
Samorin
-
Spisska Nova Ves
SLOVAKIA
4. Liga, Center
Badin
-
Banik Stranavy
Cadca
-
Tvrdosin
Kysucke Nove Mesto
-
TJD Pribelce
SK Javornik Makov
-
Besenova
Slavia Staskov
-
Druzstevnik Lipt. Stiavnica
SLOVAKIA
3. Liga, East
Novohrad Lucenec
-
Partizan Bardejov
Stara Lubovna
-
Namestovo
SLOVAKIA
3. Liga, West
Banik Lehota
-
Velke Ludince
Galanta
-
Belusa
Jednota Banova
-
Fomat Martin
Slovan Duslo Sala
-
Hamsik Academy
SLOVAKIA
Liga 1 - Women
GFC W
-
Zilina W
SLOVAKIA
4. Liga, East
Sokol Lubotice
-
Raslavice
Sabinov
-
Sobrance-Sobranecko
SLOVENIA
2. SNL
Bilje
-
Brinje
Dravinja
-
Primorje
NK Bistrica
-
Gorica
Nafta
-
Beltinci
SLOVENIA
1. SZNL - Women
Mura W
-
ZNK Ptuj W
Primorje W
-
Gazon W
SLOVENIA
3. SNL, West
Acroni Jesenice
-
Dren Vrhnika
Kocevje
-
Dob
NK Adria
-
Vipava
Skofja Loka
-
MNK Izola
Slovan Ljubljana
-
Brda Dobrovo
Ziri
-
Sobec Lesce
SLOVENIA
3. SNL, East
Korotan
-
Hajdina
Ljutomer
-
Drava
Podvinci
-
Brezice
Race
-
Dravograd
Videm
-
Zavrc
Sampion Celje
-
Krsko
Dobrovce
-
Era Smartno
SPAIN
Primera RFEF, Group 1
Cornella
-
Deportivo
Fuenlabrada
-
Sabadell
Unionstas de Salamanca
-
SD Logrones
Sestao
-
Rayo Majadahonda
Tarazona
-
Celta-2
Teruel
-
Real Union
SPAIN
Primera RFEF, Group 2
Ceuta
-
Algeciras
Antequera
-
Alcoyano
Castellon
-
Recreativo Huelva
Merida AD
-
Cordoba
SPAIN
Primera Division - Women
Sevilla W
-
Real Sociedad W
Betis W
-
Eibar W
Atletico Madrid W
-
Valencia W
Villarreal W
-
Real Madrid W
SPAIN
Tercera RFEF, Group 3
Revilla
-
Cultural Guarnizo
SPAIN
Tercera RFEF, Group 5
LEscala
-
San Cristobal
SPAIN
Tercera RFEF, Group 6
Atzeneta
-
Roda FC
Jove Espanol
-
Gandia
Torrellano
-
Acero
SPAIN
Tercera RFEF, Group 7
Rayo Vallecano-2
-
Real Madrid-3
SPAIN
Tercera RFEF, Group 9
Real Jaen
-
Atletico Melilla
Malaga-2
-
Malaga City
Torreperogil
-
Mancha Real
SPAIN
Tercera RFEF, Group 11
Inter Manacor
-
Alaior
SPAIN
Tercera RFEF, Group 12
Buzanada
-
San Bartolome
SPAIN
Tercera RFEF, Group 13
Montecasillas
-
Bullense
Racing Murcia
-
Algar
Atletico Pulpileno
-
Plus Ultra
Balsicas Atletico
-
Lorca Deportiva
Muleno
-
Caravaca
SPAIN
Tercera RFEF, Group 14
Don Benito
-
RCP Valverdeno
SPAIN
Segunda RFEF, Group 1
Arandina
-
Pontevedra
Villalbes RC
-
Valladolid-2
Ourense CF
-
Cayon
SPAIN
Segunda RFEF, Group 2
Athletic-2
-
Calahorra
Valle Egues
-
San Juan
Barbastro
-
Barakaldo
Brea
-
Naxara
SPAIN
Segunda RFEF, Group 3
Alzira
-
Hercules
Badalona
-
Andratx
SPAIN
Segunda RFEF, Group 4
Manchego
-
Orihuela CF
Marbella
-
San Roque De Lepe
SPAIN
Segunda RFEF, Group 5
Numancia
-
Union Adarve
SPAIN
Primera Federacion - Women
Osasuna W
-
Cacereno W
Alaves W
-
Espanyol W
Atletico Madrid-2 W
-
Athletic-2 W
Madrid-2 W
-
Logrono W
SWEDEN
National cup - Women
Pitea W
-
Rosengard W
SWEDEN
Division 1, Sodra
Eskilsminne
-
Tvaaker
Jonkoping S.
-
Olympic BK
Oskarshamns AIK
-
Ljungskile
SWEDEN
Division 1, Norra
Stocksund
-
Friska Viljor
Orebro Syrianska
-
Stockholm Internazionale
United Nordic
-
AFC Eskilstuna
SWEDEN
Division 2, Norrland
Algarna-Harnasand
-
Ytterhogdals IK
SWEDEN
Division 2, Sodra Gotaland
Hassleholms IF
-
Lodde
SWITZERLAND
1. Liga Promotion
Basel-2
-
Bulle
Ticino
-
Cham
Bruhl
-
Etoile Carouge
Luzern-2
-
St. Gallen-2
Zurich-2
-
Rapperswil
SWITZERLAND
Super League - Women
Aarau W
-
Grasshoppers W
Rapperswil W
-
Zurich W
Thun W
-
Servette Chenois W
Basel W
-
Young Boys W
Luzern W
-
St. Gallen W
SWITZERLAND
1. Liga Classic, Group 1
Yverdon-2
-
Monthey
SWITZERLAND
1. Liga Classic, Group 2
Black Stars Basel
-
Emmenbrucke
Courtetelle
-
Concordia Basel
Schotz
-
Langenthal
Wohlen
-
Dietikon
SWITZERLAND
1. Liga Classic, Group 3
Eschen Mauren
-
Winterthur-2
Mendrisio
-
Kreuzlingen
Wettswil
-
Taverne
TURKEY
Super Lig - Women
Amed W
-
Adana Idman Yurdu W
Fatih Vatanspor W
-
Karadeniz Eregli W
Galatasaray W
-
Hakkarigucu W
Trabzonspor W
-
Atasehir W
Besiktas W
-
Fenerbahce W
Beylerbeyi Pendik W
-
Fomget Genclik W
Karagumruk W
-
Antalyaspor W
Gaziantep W
-
ALG Spor W
TURKEY
U-19 League, Group 1
Sivasspor U-19
-
Fenerbahce U-19
Boluspor U-19
-
Alanyaspor U-19
Eyupspor U-19
-
Konyaspor U-19
Giresunspor U-19
-
Trabzonspor U-19
Istanbulspor U-19
-
Samsunspor U-19
TURKEY
U-19 League, Group 2
Ankaraspor U-19
-
Galatasaray U-19
Demirspor Adana U-19
-
Kasimpasa U-19
Yeni Malatyaspor U-19
-
Gaziantepspor U-19
Ankaragucu U-19
-
Kayserispor U-19
Besiktas U-19
-
Istanbul Basaksehir U-19
UKRAINE
Youth League
Kolos Kovalivka U-19
-
Dnipro U-19
Zorya U-19
-
Metallist 1925 U-19
UKRAINE
2 Liga
Trostianets
-
Skala Stryi
UKRAINE
Persha Liga, Promotion round
Poltava
-
Epitsentr Dunayivtsi
Inhulets
-
Nyva Buzova
UKRAINE
Persha Liga, Relegation round
Khust
-
Hirnyk-Sport
Nyva Ternopil
-
Dinaz Vyshhorod
Bukovyna
-
Chernihiv
WALES
FA Cup
Cardiff Metropolitan
-
TNS
BANGLADESH
Premier League
Brothers Union
-
Bashundhara Kings
Rahmatgonj MFS
-
Abahani
CAMBODIA
CPL
Kirivong Sok Sen Chey
-
Dangkor
Boueng Ket FC
-
NagaWorld
CHINA
League 1
Dalian Yingbo
-
Heilongjiang Lava Spring
Shanghai Jiading
-
Yanbian Longding
Chongqing Tonglianglong
-
Jiangxi Beidamen
Guangzhou FC
-
Yunnan Yukun
CHINA
Yi League
Ganzhou Ruishi
-
Guangxi Hengchen
Hubei Istar
-
Langfang Glory City
Shandong Taishan-2
-
Dalian Kun City
Xian Ronghai
-
Shaanxi Changan
Guangxi Lanhang
-
Guangdong GZ-Power
Beijing Technology
-
Rizhao Yuqi
Taian Tiankuang
-
Nantong Haimen
CHINA
Super League - Women
Hainan Qiongzhong W
-
Zhejiang W
Wuhan Jiangda W
-
Henan Songshan Longmen W
Guangdong Meizhou W
-
Shanghai RCB W
Jiangsu Suning W
-
Beijing Beikong W
Shandong SL W
-
Changchun Dazhong W
HONG KONG
Premier League
Hong Kong U-23
-
Sham Shui Po
Resources Capital
-
Kitchee
North District
-
Wofoo Tai Po
INDIA
I League
Real Kashmir
-
NEROCA
Mohammedan
-
Inter Kashi
INDIA
ISL
Bengaluru FC
-
Odisha
Jamshedpur
-
Kerala Blasters
INDIA
I-League 2
Dempo SC
-
Maharashtra
Sudeva
-
Sporting Goa
INDONESIA
Liga 1
Bali United
-
Persija
Persis Solo
-
RANS Cilegon
JAPAN
J-League 3
Osaka
-
Imabari
Sagamihara
-
Kamatamare Sanuki
Parceiro Nagano
-
Azul Claro Numazu
FC Ryukyu
-
Kataller Toyama
Gainare Tottori
-
Vanraure Hachinohe
Fukushima Utd
-
YSCC
Giravanz Kitakyushu
-
Omiya Ardija
Grulla Morioka
-
Tegevajaro Miyazaki
Matsumoto Yamaga FC
-
Gifu
Nara Club
-
Zweigen Kanazawa
JAPAN
Nadeshiko League - Women
Ehime W
-
Speranza W
Harima Albion W
-
Orca Kamogawa W
Shizuoka W
-
NGU Nagoya W
Bunnies Gunma W
-
Setagaya Sfida FC W
Miyazaki W
-
Yokohama Seagulls W
Nittaidai W
-
Iga Kunoichi W
JAPAN
WE League - Women
NTV Beleza W
-
Vegalta Sendai W
Nojima Stella W
-
Albirex Niigata W
Cerezo Osaka W
-
Kobe Leonessa W
Elfen Saitama W
-
Omiya Ardija W
Parceiro Nagano W
-
Urawa Red W
Sanfrecce Hiroshima W
-
JEF United W
JAPAN
Football League
Honda FC
-
Rayluk Shiga
Sony Sendai FC
-
Hirakata
Tochigi City
-
Kochi United
Urayasu
-
Reinmeer Aomori
Yokogawa Musashino FC
-
Criacao Shinjuku
Atletico Suzuka
-
Minebea Mitsumi
Veertien Mie
-
Okinawa SV
Verspah Oita
-
Maruyasu Okazaki
JORDAN
Premier League
Al-Hussein
-
Maan
Shabab Alordon
-
Al-Ramtha
KOREA REPUBLIC
K4 League
Seoul Jungnang
-
Chungju Citizen
Geoje Citizen
-
Pyeongchang United
Seoul United
-
Jeonju Citizen
Jeonbuk Motors-2
-
Namyangju
Pyeongtaek Citizen
-
Daejeon Citizen-2
Sejong Vanesse
-
Dangjin Citizen
KOREA REPUBLIC
K3 League
Changwon
-
Paju Citizen
Daegu-2
-
Gimhae
Daejeon Korail
-
Hwaseong FC
Mokpo City
-
Ulsan Citizen
Busan Kyotong
-
Gangneung
Pocheon
-
Gyeongju KHNP
Yangpyeong
-
Chuncheon
Yeoju Citizen
-
Siheung Citizen
KUWAIT
Premier League, Championship round
Al Nasar
-
Al Kuwait
Al Salmiyah
-
Al Arabi
KYRGYZSTAN
Top Liga
Talant
-
Dordoi Bishkek
Ilbirs
-
Alga
LEBANON
Premier League, Relegation Group
Shabab Al Ghazieh
-
Al Hikma Beirut
Al Hikma Beirut
-
Shabab Al Ghazieh
Shabab Sahel Beirut
-
Ahli Nabatiyah
MACAO
Elite League
Cheng Fung
-
CD Monte Carlo
Benfica Macau
-
Chao Pak Kei
Sporting Macau
-
CD Lun Lok
MONGOLIA
Premier League
Bayanzurkh Sporting
-
FC Ulaanbaatar
Falcons
-
Tuv Buganuud
OMAN
Premier League
Al Wehda
-
Sur
Rustaq
-
Bahla
SAUDI ARABIA
Division 2
Al Qous
-
Al-Ansar
Al-Sadd
-
Al Shuaib
Al-Sahel
-
Weg
Al-Saqer
-
Al Jubail
Alhowra
-
Al Draih
Arar
-
Hottain
Bisha
-
Jerash
Tuwaiq
-
Al-Noor
SAUDI ARABIA
Youth League
Al Ahli Jeddah U-19
-
Al Nasr Riyadh U-19
Al Jeel U-19
-
Al Hilal Riyadh U-19
Al Quadisiya Khobar U-19
-
Al Orubah U-19
Al Taawon U-19
-
Al Ittihad Jeddah U-19
Jeddah U-19
-
Al Ittifaq Dammam U-19
Ohod U-19
-
Al Raed Buraidah U-19
SYRIA
Premier League
Foutoua
-
Horriya
Hottin
-
Teshrin
Ittihad
-
Al Sahel
Jabala
-
Jaish
Karama
-
Taliya
THAILAND
League 1
Uthai Thani
-
Prachuap
Lamphun Warrior
-
Thai Port
Sukhothai
-
Ratchaburi
Trat
-
BG Pathum United
THAILAND
Thai League 2
Pattaya United
-
Chainat
Chiangmai
-
Ayutthaya
Krabi
-
Nong Bua Pitchaya
Nakhon Ratchasima
-
Chiangmai United
Kasetsart
-
Rayong
TURKMENISTAN
Yokary Liga
Altyn Asyr
-
Nebitchi
Arkadag
-
Ahal
UAE
Division 1
Al Dhafra
-
Dibba Al Fujairah
Al Urooba
-
Dubai United
Gulf Heroes
-
Al Thaid
VIETNAM
V-League
Hoang Anh Gia Lai
-
Sanna Khanh Hoa
Song Lam Nghe An Vinh
-
Hai Phong
Viettel
-
Quang Nam
VIETNAM
V League 2
Dong Thap Cao Lanh
-
Phu To
Dong Nai
-
Da Nang
PVF-CAND
-
Phu Dong
ALGERIA
National cup
Azazga
-
WA Tlemcen
Ben Aknoun
-
Djijel
Khenchela
-
MC Alger
ALGERIA
Ligue 2
Ain Mlila
-
Khemis El Khechna
Guir Abadla
-
RC Kouba
JSM Tiaret
-
El Khemis
Kolea
-
Boufarik
MC El Eulma
-
CA Batna
MSP Batna
-
Ghozlane
Olimpique Medea
-
RC Arba
Oued Sly
-
ASM Oran
RB Ouargla
-
Chelghoum
Telaghema
-
Olympique Magrane
Temouchent
-
GC Mascara
USM El Harrach
-
AS Khroub
WA Mostaganem
-
CR Mechria
ANGOLA
Girabola
Recreativo Libolo
-
Wiliete
Uniao de Malanje
-
Sao Salvador
Interclube
-
Desportivo Huila
Sagrada Esperanca
-
Santa Rita FC
BENIN
Championat National, Championship Group
Bani Ganse
-
Sobemap
Cavaliers
-
Ayema
JS Pob
-
Tukunnin
Requins
-
Dadje
BENIN
Championat National, Relegation Group
AS Police
-
Djeffa
Adjidja
-
ASVO
Aziza
-
Avrankou Omnisport
Buffles du Borgou
-
Tonnerre Abomey
Hodio
-
Pantheres
Real Sport
-
Dynamo Parakou
BOTSWANA
Premier League
BDF XI
-
Sua Flamingoes
Eleven Angels
-
Township Rollers
Morupule
-
Gaborone Utd
Security Systems
-
VTM FC
Eleven Angels
-
Gaborone Utd
Morupule
-
VTM FC
Nico United
-
BDF XI
Police XI
-
Orapa United
Security Systems
-
Holy Ghost
CAMEROON
Elite One, Relegation Playoffs
APEJES Academy
-
Avion Academy
Fauve Azur Elite
-
UMS de Loum
Fortuna Mfou
-
Les Astres
PWD Bamenda
-
Aigle Royal
CAMEROON
Elite Two, Promotion Round
Dragon de Yaounde
-
Bafmeng United
Eding Sport
-
Panthere
Feutcheu
-
Tonnerre
Racing Bafoussam
-
Aige Royal Moungo
CAMEROON
Elite Two, Relegation Round
AS Fap
-
Leopard de Douala
ISOHSA
-
Foncha
Renaissance N
-
Rangers of Bafut
Yafoot
-
Unisport Bafang
CONGO
Ligue 1
JS Talangai
-
Vegas
Otoho DOyo
-
Diables Noirs
COTE DIVORE
Ligue 1
Lys Sassandra
-
Stella
Racing Abidjan
-
Zoman
SOA
-
Stade dAbidjan
Sporting Gagnoa
-
SOL FC
Indenie Abengourou
-
Korhogo
DJIBOUTI
Division 1
SDC Group
-
Gendarmerie
ESWATINI
Premier League
Highlander
-
Nsingizini Hotspurs
Madlenya
-
Ezulwini United
Mbabane Swallows
-
Moneni Pirates
ETHIOPIA
Premier League
Bahardar
-
Wolkite Ketema
Ethiopian Insurance
-
Awassa Kenema
GABON
Division 1
Bouenguidi
-
Stade Mandji
Pelican Lambarene
-
Mangasport
Vautour
-
Mberi Sportif
GHANA
National cup
Nsoatreman
-
Karela
GUINEA
Ligue 1
Ashanti Golden Boys
-
Renaissance FC
Horoya
-
ASM Sangaredi
Loubha Telimele
-
Gangan
Wakirya
-
Flamme Olimpique
LESOTHO
Premier League
Bantu
-
Lifofane
LCS
-
Linare
Matlama
-
LMPS
MAURITANIA
Premier League
Nouadhibou
-
Pompiers
AC Douane
-
SNIM
MOROCCO
National Cup
CR Khemis Zemamra
-
Chabab Ben Guerir
RCA Casablanca
-
OCS Safi
RWANDA
National League
Gorilla
-
FC Police
Kiyovu Sports
-
Musanze
Mukura
-
Rayon Sports
SIERRA LEONE
Premier League
Lamboi
-
Diamond Stars
Bo Rangers
-
Real Republicans
Kholifa Stars
-
Luawa
Lamboi
-
Wusum Stars
Mighty Blackpool
-
Kahunla Rangers
Kallon
-
Freetown City
SOUTH AFRICA
Diski Challenge
Chippa United U-23
-
Kaiser Chiefs U-23
Moroka Swallows U-23
-
Polokwane City U-23
Royal AM U-23
-
Golden Arrows U-23
SuperSport United U-23
-
Cape Town City U-23
Sekhukhune United U-23
-
Orlando Pirates U-23
TOGO
Championnat National
Doumbe de Mango
-
Unisport
Gbikinti Bassar
-
Barracuda
Gomido
-
Dynamic Togolais
ASKO de Kara
-
Kara
Barracuda
-
Dynamic Togolais
Binah
-
Gomido
Entente-2
-
Unisport
Gbikinti Bassar
-
Tambo
Kakadl
-
Gbohloe-su Des Lacs
OTR
-
Doumbe de Mango
Semassi
-
Espoir Tsevie
UGANDA
Premier League
SC Villa
-
Mbarara City
URA
-
Vipers
ZAMBIA
Super League
Power Dynamos
-
Red Arrows FC
Green Buffaloes FC
-
Kabwe Warriors
Green Eagles
-
Kansanshi
Konkola Blades
-
Mutondo Stars
Mufulira
-
Trident
NAPSA Stars
-
Forest Rangers
Nkwazi
-
Nkana
Prison Leopards
-
FC MUZA
ZESCO United
-
Zanaco
Zanaco
-
Power Dynamos
ANTIGUA AND BARBUDA
Premier Division
Garden Stars
-
All Saints United
Parham
-
Hoppers
Pigotts Bullets
-
Ottos Rangers
COSTA RICA
Primera Division, Clausura
Deportivo Saprissa
-
CS Herediano
COSTA RICA
Liga de Ascenso, Clausura
Puerto Golfito
-
AD Carmelita
Guadalupe
-
CS Uruguay
EL SALVADOR
Primera Division, Clausura
Alianza
-
Aguila
GUATEMALA
Liga Nacional, Clausura
Mixco
-
Malacateco
HONDURAS
Liga Nacional, Clausura
Real Espana
-
Olanchano
CD Victoria
-
Motagua
MEXICO
Liga Femenil, Clausura - Women
Atletico San Luis W
-
Pachuca W
Juarez W
-
Toluca W
MEXICO
Liga Premier Serie A, Apertura
Leones Negros-2
-
Mexicali FC
San Juan de Aragon
-
Reboceros de La Piedad
Aguacateros de Periban
-
Petroleros Salamanca
Colima
-
Alacranes de Durango
Tritones Vallarta
-
Los Cabos United
Cafetaleros
-
Sporting Canamy
Escorpiones FC
-
Inter Playa Del Carmen
Inter de Queretaro
-
Irapuato
Mineros de Fresnillo
-
UA Zacatecas
Lobos ULMX
-
Halcones de Zapopan
Porto Palmeiras
-
Venados
MEXICO
Liga Premier Serie B, Apertura
Chilpancingo
-
Santiago
Huracanes Izcalli
-
Ciervos
Atletico Pachuca
-
Artesanos Metepec
CDM
-
Canoneros Marina
MEXICO
U-23 League, Clausura
Pumas U-23
-
Cruz Azul U-23
Pachuca U-23
-
Toluca U-23
USA
NWSL - Women
Kansas City W
-
Angel City W
North Carolina W
-
Gotham W
Portland Thorns W
-
Racing Louisville W
Bay W
-
Houston Dash W
USA
USL Championship
Louisville City
-
Birmingham Legion
Indy Eleven
-
Detroit City
Miami
-
Charleston Battery
Tampa Bay
-
Rhode Island
San Antonio FC
-
Monterey Bay
Oakland Roots
-
Las Vegas Lights
Orange County
-
Tulsa Roughnecks
Sacramento Republic
-
Memphis 901
Phoenix Rising
-
New Mexico United
USA
USL League One
One Knoxville
-
Tormenta
Chattanooga Red Wolves
-
Union Omaha
USA
MLS Next Pro
Vancouver Whitecaps-2
-
Portland Timbers-2
Huntsville
-
Columbus Crew-2
USA
NISA
Club de Lyon
-
Irvine Zeta
ARGENTINA
Primera Nacional
Arsenal S
-
Chacarita Juniors
Gimnasia Mendoza
-
Colon Santa Fe
Almagro
-
Atletico Rafaela
Temperley
-
Defensores Unidos
Tristan Suarez
-
Ferro Carril Oeste
Brown de Adrogue
-
Deportivo Madryn
San Martin SJ
-
Estudiantes de Caseros
ARGENTINA
Primera B, Apertura
Acassuso
-
Villa Dalmine
Argentino Merlo
-
Fenix A
Colegiales
-
Dep. Merlo
Comunicaciones
-
Deportivo Armenio
Sportivo Italiano
-
Ferrocarril Midland
Urquiza
-
Sacachispas
Villa San Carlos
-
Los Andes
San Martin Burzaco
-
Excursionistas
ARGENTINA
Torneo Federal A
Deportivo Rincon
-
Kimberley
Argentino MM
-
Ciudad Bolivar
Crucero del Norte
-
Sarmiento Resistencia
Villa Mitre
-
Sansinena
Santamarina
-
Germinal
Union Sunchales
-
Sarmiento de La Banda
ARGENTINA
Primera C, Apertura
Yupanqui
-
Puerto Nuevo
El Porvenir
-
General Lamadrid
Argentino Rosario
-
Central Ballester
Real Pilar
-
Claypole
ARGENTINA
Primera A, Apertura - Women
Social Atletico Television W
-
Newells Old Boys W
CA Estudiantes W
-
Excursionistas W
Ferro W
-
Urquiza W
Rosario Central W
-
Huracan W
BOLIVIA
Primera Division, Apertura
SA Bulo Bulo
-
Tomayapo
Guabira
-
Universitario de Vinto
Nacional Potosi
-
Royal Pari
BRAZIL
Gaucho 1, Playoffs
Juventude
-
Gremio
BRAZIL
Mineiro 1, Playoffs
Atletico-MG
-
Cruzeiro
BRAZIL
Pernambucano 1, Playoffs
Nautico
-
Sport Recife
BRAZIL
Catarinense 1, Playoffs
Brusque
-
Criciuma
BRAZIL
Cearense 1, Playoffs
Fortaleza
-
Ceara
BRAZIL
Paranaense 1, Playoffs
Maringa
-
Atletico-PR
BRAZIL
Maranhense
Maranhao
-
Imperatriz MA
BRAZIL
Potiguar, 2nd phase
Forca e Luz
-
America RN
Potiguar Mossoro
-
Potyguar
Potiguar de Mossor
-
Potyguar
BRAZIL
Taca Guanabara
Nova Iguacu
-
Flamengo
BRAZIL
Capiaxaba, Playoffs
Rio Branco ES
-
Porto Vitoria
BRAZIL
Matogrossense, Playoffs
Cuiaba
-
Uniao Rondonopolis
Mixto
-
Luverdense EC
BRAZIL
Sul-Matogrossense, Playoffs
Corumbaense
-
Dourados
BRAZIL
Alagoano, Playoffs
ASA
-
CRB Maceio
BRAZIL
Paraense, Playoffs
Paysandu
-
Aguia de Maraba
BRAZIL
Sergipano, Playoffs
Itabaiana
-
Dorense
BRAZIL
Paraibano, Play Offs
Botafogo PB
-
Serra Branca
BRAZIL
Acreano, First round
Vasco de Gama AC
-
Atletico Acreano
Andira
-
Independencia
BRAZIL
Piauiense, Play Offs
Parnahyba
-
Altos
BRAZIL
Rondoniense
Porto Velho
-
Barcelona RO
BRAZIL
Roraimense, First stage
Rio Negro
-
Atletico Roraima
Nautico RR
-
Sao Raimundo RR
River EC
-
Progresso FC
BRAZIL
Tocantinense, Playoffs
Tocantinopolis
-
Uniao Carmolandense
BRASIL
Mineiro 1, Relegation
CAP Patrocinense
-
Democrata GV
BRAZIL
Paulista A4
Barretos
-
XI de Jau
Francana
-
America SP
Gremio Sao-Carlense
-
VOCEM
Nacional SP
-
SKA Brasil
Osasco Audax
-
Penapolense
Rio Branco SP
-
Independente SP
Taquaritinga
-
Joseense
Uniao Barbarense
-
Jabaquara
BRAZIL
Paulista A3, Promotion playoffs
Desportivo Brasil
-
Catanduva
RB Bragantino-2
-
Gremio Prudente
Sertaozinho
-
EC Sao Bernardo
Marilia
-
Votuporanguense
CHILE
Primera B
Curico Unido
-
La Serena
Deportes Temuco
-
Rangers Talca
CHILE
Segunda Division
Puerto M
-
Concepcion
Concon National
-
Real San Joaquin
PERU
Liga - Women
U. de Deportes W
-
Defensores W
Killas W
-
Biavo W
URUGUAY
Segunda Division, Playoffs
Juventud
-
Club Oriental De Futbol
Cooper
-
Atenas
Plaza Colonia
-
Cerrito
Sud America
-
Tacuarembo
La Luz
-
Albion
VENEZUELA
Primera
Rayo Zuliano
-
Universidad Central
Caracas
-
Inter de Barinas
Portuguesa FC
-
Carabobo
VENEZUELA
Segunda Division
Anzoategui
-
Nueva Esparta
Real Frontera SC
-
Trujillanos
Dynamo Puerto
-
Atletico La Cruz
Heroes de Falcon
-
Yaracuyanos
AUSTRALIA
NPL South Australia
Campbelltown City
-
South Adelaide
Modbury Jets
-
Adelaide Olympic
Para Hills
-
Croydon Kings
FK Beograd
-
Adelaide Comets
AUSTRALIA
NPL Western Australia
Armadale
-
Perth RedStar
Balcatta
-
Perth Glory-2
Olympic Kingsway
-
Fremantle City
Stirling Macedonia
-
Bayswater City
Western Knights
-
Floreat Athena
AUSTRALIA
NPL New South Wales
Sutherland Sharks
-
APIA Tigers
Sydney Olympic
-
Wollongong Wolves
Hills Brumbies
-
Manly United FC
Marconi Stallions
-
Central Coast Mariners-2
Western Sydney-2
-
St George Saints
Blacktown City
-
Sydney United
Rockdale Ilinden
-
NWS Spirit
AUSTRALIA
A League - Women
Brisbane Roar W
-
Canberra United W
Sydney FC W
-
Melbourne Victory W
Perth Glory W
-
Melbourne City W
AUSTRALIA
NPL New South Wales League 2
Bulls Academy
-
Canterbury Bankstown
Inter Lions
-
Dunbar Rovers
Macarthur Rams
-
Bonnyrigg White Eagles
SD Raiders
-
UNSW
AUSTRALIA
South Australia Stage League 1
Sturt Lions
-
Fulham United
Western Strikers
-
Salisbury United
Adelaide Cobras
-
West Torrens Birkalla
AUSTRALIA
NPL New South Wales League 3
South Coast Flame
-
Central Coast United
Gladesville Ryde
-
Parramatta Eagles
Sydney University
-
Camden Tigers
Hurstville FC
-
Hawkesbury City SC
Inner West Hawks
-
Mounties Wanderers
Prospect United
-
Granville Rage
Newcastle Jets-2
-
Bankstown United
WORLD
Club Friendly - Women
Orebro W
-
AIK W
Uppsala W
-
Djurgarden W
See all 1417 games ›