ScoreBat
Developer Tools
Free Video Widget
Free Video API
Free Livescore Widget
Top Leagues
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
More
All Competitions
Fixtures
Football Livescore & Live Video
Upcoming Fixtures
Top matches today
Brighton
-
Manchester City
Udinese
-
Roma
ENGLAND
Premier League
Brighton
-
Manchester City
ITALY
Serie A
Udinese
-
Roma
NETHERLANDS
Eredivisie
Heerenveen
-
PSV
Go Ahead Eagles
-
Feyenoord
RUSSIA
Premier League
Ural
-
Rostov
Fakel
-
Kr. Sovetov
Akhmat Groznyi
-
Sochi
CSKA
-
Spartak
BELGIUM
First Division A, Championship Group
Antwerp
-
St. Gilloise
DENMARK
Division 1, Promotion Group
Fredericia
-
AaB Aalborg
POLAND
I Liga
Motor Lublin
-
Chrobry Glogow
Nieciecza
-
Odra Opole
Katowice
-
Gornik Leczna
PORTUGAL
Segunda Liga
Leiria
-
Penafiel
ROMANIA
Liga 1, Championship Group
Universitatea Craiova
-
Cluj
ROMANIA
Liga 1, Relegation Group
UTA Arad
-
Otelul
Hermannstadt
-
Petrolul 52
SWEDEN
Allsvenskan
Djurgarden
-
Malmo FF
Halmstad
-
Hammarby
IFK Norrkoping
-
Elfsborg
Kalmar
-
GAIS
Vasteras
-
Mjallby
ASIA
AFC U-23 Championship, Playoffs
Qatar U-23
-
Japan U-23
Korea Republic U-23
-
Indonesia U-23
SAUDI ARABIA
Pro League
Al Feiha
-
Al Taee Hail
Al Riyadh
-
Al Ahli Jeddah
Al Wahda Mecca
-
Al Hazm Rass
CONMEBOL
Copa Sudamericana, Group stage
Metropolitanos
-
Lanus
Nacional Asuncion
-
Racing Montevideo
Always Ready
-
Univ. Cesar Vallejo
Fortaleza
-
Boca Juniors
Delfin
-
Internacional
Indep. Medellin
-
Defensa y Justicia
COPA LIBERTADORES
Group Stage
Cerro Porteno
-
Fluminense
Cobresal
-
Talleres Cordoba
Barcelona Guayaquil
-
Sao Paulo
Palestino
-
Millonarios
ANDORRA
National cup
Atletic Escaldes
-
UE Santa Coloma
ARMENIA
First division
Pyunik-2
-
Ararat-2
Urartu-2
-
Noah-2
AUSTRIA
Regionalliga, Ost
Austria W-2
-
Krems
AZERBAIJAN
First Division
Araz Saatli
-
Karvan Evlakh
Imisli
-
Zaqatala
Qaradag Lokbatan
-
MOIK
ENGLAND
Profesional Development League
Sheffield Utd U-21
-
Sheffield Wed U-21
ENGLAND
National League North - Women
Halifax W
-
Nottingham W
FAROE ISLANDS
National cup
B68 Toftir
-
IF Fuglafjordur
Streymur
-
07 Vestur
B36 Torshavn
-
Skala IF
FINLAND
National cup
NoPS-2
-
VaKP
FINLAND
Kakkonen, Group A
JaPS-2
-
Kiffen
FINLAND
Kakkonen, Group B
Ilves-2
-
VJS
FINLAND
Kolmonen, Lansi, Group B
ACE
-
Tervakosken Pato
FINLAND
Kolmonen, Ita, Group B
Kultsu
-
KJP Kouvola
MP-2
-
Union Plaani
FINLAND
Kolmonen, Etela, Group B
PPJ Lauttasaari
-
FC Kontu
Toolon Taisto
-
HIFK-2
FINLAND
Kolmonen, Etela, Group C
Atlantis-3
-
TiPS
GERMANY
Oberliga, Bayern Sud
Kirchheimer SC
-
Kirchanschoring
GREECE
Gamma Ethniki, Group 3
Asteras Syros
-
PAO Varda
Marko
-
Afantou
Panegialos
-
Korinthos
Ialysos
-
Asteras Varis
HUNGARY
National cup - Women
Gyor W
-
MTK W
ICELAND
National cup
Arbaer
-
Fram
Haukar
-
Vestri
Hottur
-
Fylkir
IBV Vestmannaeyjar
-
Grindavik
Afturelding
-
Dalvik Reynir
Grotta Seltjarnarnes
-
Thor Akureyri
IA Akranes
-
Tindastoll
KA Akureyri
-
IR Reykjavik
Vikingur R.
-
Vidir Gardur
IH
-
Hafnir
Keflavik
-
Breidablik
ISRAEL
Liga Al, Championship round - Women
Hapoel Petah Tikva W
-
ASA Tel Aviv W
Hapoel Jerusalem W
-
Maccabi Kiryat Gat W
ISRAEL
Liga Al, Relegation round - Women
Bnot Netanya W
-
Hapoel Raanana W
Ironi Ramat HaSharon W
-
Maccabi Kishronot W
KAZAKHSTAN
1 Division
Ekibastuz
-
Aktobe Jas
Yassy Turkistan
-
Kaisar-2
Kaspyi
-
Ulytau
Khan Tengri
-
Kairat-2
NETHERLANDS
Eredivisie - Women
Ajax W
-
VV Alkmaar W
NETHERLANDS
Derde Divisie
TEC
-
Quick
NORWAY
National cup
Oppsal
-
Valerenga
Honefoss
-
Sparta Sarpsborg
Tonsberg
-
Fredrikstad
PORTUGAL
League U-23, Championship Group
Estrela Amadora U-23
-
Benfica U-23
Familcao U-23
-
Gil Vicente U-23
Sporting U-23
-
Torreense U-23
Vizela U-23
-
Estoril U-23
ROMANIA
Liga 2, Promotion Group
FC Buzau
-
Hunedoara
ROMANIA
Superliga, Relegation Group - Women
Gloria 2018 Bistrita W
-
Targu Mures W
SAN MARINO
National cup
Virtus
-
La Fiorita
SLOVENIA
National cup
Mura
-
Rogaska
SPAIN
Tercera RFEF, Group 10
Cordoba-2
-
Ciudad de Lucena
SWITZERLAND
1. Liga Classic, Group 1
La Chaux-de-Fonds
-
Coffrane
UKRAINE
Youth League
Cherkaskyi Dnipro U-19
-
Shakhtar D U-19
BAHRAIN
Second Division
Al Ittifaq Maqaba
-
Al Tadamun Buri
Bahrain SC
-
Qalali
Malkiya
-
Etehad Al Reef
INDONESIA
Liga 1
Barito Putera
-
Bhayangkara
Dewa United
-
Madura United
Arema
-
PSM Makassar
Persib
-
Borneo
IRAN
National cup
Mes Rafsanjan
-
Paykan
IRAQ
Super League
Al Kahrabaa
-
Zakho
Erbil
-
Al Talaba
Al Minaa Basra
-
Newroz FC
Al Quwa Jawiya
-
Karbala
Naft
-
Al-Shorta
JORDAN
Premier League
Al Salt
-
Maan
Al Jalil
-
Moghayer Al Sarhan
KOREA REPUBLIC
WK League - Women
Boeun Sangmu W
-
Hwacheon KSPO W
Changnyeong W
-
Seoul Amazones W
Gyeongju W
-
Incheon Red Angels W
Sejong Sportstoto W
-
Suwon W
LEBANON
Premier League, Relegation Group
Al Hikma Beirut
-
Tripoli SC
MYANMAR
MNL League Cup
Mahar United
-
University
Shwe Pyi Thar
-
Yangon United
ALGERIA
League U-21
ASO Chlef U-21
-
NC Magra U-21
El Bayadh U-21
-
Khenchela U-21
JS Saoura U-21
-
US Souf U-21
MC Alger U-21
-
Paradou U-21
BURKINA FASO
Premier League
KOZAF
-
RC Bobo-Dioulasso
COTE DIVORE
Ligue 1
Korhogo
-
ASEC Mimosas
DR CONGO
Super Ligue, Relegation round
Sanga Balende
-
Tshinkunku
Celeste
-
AC Kuya
Etoile de Kivu
-
FC Renaissance
MALI
Premier League
US Bougouba
-
ASKO
Onze Creauteurs
-
Black Stars
NIGERIA
NPFL
Rivers United
-
Katsina United
RWANDA
National League
Kiyovu Sports
-
Mukura
SOMALIA
First Division
Mogadishu City
-
Sahafi
UGANDA
Premier League
Bright Stars
-
KCCA
Gaddafi
-
SC Villa
ZIMBABWE
Premier League
Arenel Movers
-
Manica
CAPS United
-
Green Fuel
Chegutu Pirates
-
Dynamos
EL SALVADOR
Primera Division, Clausura
Santa Tecla
-
Aguila
GUATEMALA
Liga Nacional, Playoffs
Malacateco
-
Municipal
Club Huehueteco Xinabajul
-
Antigua GFC
HONDURAS
Liga Nacional, Clausura
Motagua
-
CD Real Sociedad
CD Victoria
-
Marathon
MEXICO
Liga Femenil, Clausura - Women
Tigres W
-
Juarez W
Tijuana W
-
Pachuca W
MEXICO
Liga de Expansion, Promotion Playoffs
CA La Paz
-
Venados
Cancun
-
Atlante
Mineros Zacatecas
-
Leones Negros
NICARAGUA
Primera Division, Clausura
Jalapa FC
-
UNAN Managua
Diriangen
-
Walter Ferreti
USA
MLS Next Pro
Tacoma Defiance
-
The Town
ARGENTINA
Superliga Reserve League, First stage
Newells Old Boys-2
-
Estudiantes de La Plata-2
Platense-2
-
Union Santa Fe-2
River Plate-2
-
Instituto-2
San Lorenzo-2
-
Deportivo Riestra-2
Independiente Rivadavia-2
-
Argentinos Juniors-2
BRAZIL
Brasileiro U-20
Atletico GO U-20
-
Gremio U-20
Cuiaba FC U-20
-
RB Bragantino U-20
Botafogo U-20
-
Fluminense U-20
BRAZIL
Acreano, Second round
Rio Branco
-
Humaita
Independencia
-
Sao Francisco PA
BRAZIL
Amapaense, Play Offs
Oratorio
-
Trem
BRAZIL
Gaucho 2
Bage
-
Pelotas
Cruzeiro RS
-
Brasil Farroupilha
Aimore
-
Santa Maria SE
COLOMBIA
National cup
Patriotas
-
Atletico Bucaramanga
Deportes Quindio
-
Envigado FC
Once Caldas
-
Fortaleza JS
ECUADOR
Liga Pro, Serie B
Independiente Juniors
-
Cuniburo
PERU
Liga - Women
UNSAAC W
-
Melgar W
Dep. Municipal W
-
Carlos Manucci W
AUSTRALIA
NPL South Australia
FK Beograd
-
Campbelltown City
AUSTRALIA
NPL Northern NSW
Adamstown Rosebuds
-
Weston Workers
See all 175 games ›