ScoreBat
Developer Tools
Free Video Widget
Free Video API
Free Livescore Widget
Top Leagues
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
More
All Competitions
Fixtures
Football Livescore & Live Video
Upcoming Fixtures
Top matches today
West Ham United
-
Liverpool
Manchester United
-
Burnley
Aston Villa
-
Chelsea
Atletico Madrid
-
Athletic Bilbao
Bayern Munich
-
Eintracht Frankfurt
RB Leipzig
-
Borussia Dortmund
Juventus
-
AC Milan
PSG
-
Le Havre
ENGLAND
Premier League
West Ham United
-
Liverpool
Fulham
-
Crystal Palace
Manchester United
-
Burnley
Newcastle United
-
Sheffield United
Wolves
-
Luton
Everton
-
Brentford
Aston Villa
-
Chelsea
SPAIN
La Liga
Las Palmas
-
Girona
Almeria
-
Getafe
Alaves
-
Celta Vigo
Atletico Madrid
-
Athletic Bilbao
GERMANY
Bundesliga
Augsburg
-
Werder Bremen
Bayern Munich
-
Eintracht Frankfurt
RB Leipzig
-
Borussia Dortmund
SC Freiburg
-
Wolfsburg
Bayer Leverkusen
-
Stuttgart
ITALY
Serie A
Lecce
-
Monza
Juventus
-
AC Milan
Lazio
-
Verona
FRANCE
Ligue 1
PSG
-
Le Havre
ENGLAND
Championship
Blackburn
-
Coventry
Bristol City
-
Rotherham
Cardiff City
-
Middlesbrough
Huddersfield
-
Birmingham
Millwall
-
Plymouth
Norwich City
-
Swansea City
Sheffield Wednesday
-
West Bromwich Albion
Southampton
-
Stoke City
Watford
-
Sunderland
Hull City
-
Ipswich Town
PORTUGAL
Liga Portugal
Casa Pia
-
Chaves
Vizela
-
Rio Ave
Benfica
-
Braga
Guimaraes
-
Boavista
ARMENIA
Premier League
West Armenia
-
Ararat-Armenia
Shirak
-
Noah
AUSTRIA
1 Liga
Floridsdorfer AC
-
First Vienna
Admira
-
Liefering
Bregenz
-
Grazer AK
Sturm-2
-
Dornbirn
AUSTRIA
Bundesliga, Relegation Group
Tirol
-
Austria Lustenau
Wolfsberger AC
-
Blau-Weis Linz
BELARUS
Premier League
Isloch
-
Neman
Torpedo-BelAZ
-
Smorgon
Dnepr Mogilev
-
Dinamo Minsk
BELGIUM
First Division A, Conference League Group
Mechelen
-
Oud-Heverlee
Standard
-
Sint-Truiden
Gent
-
Westerlo
BOSNIA and HERZEGOVINA
Premier Liga
Sloga Doboj
-
Zvijezda Bijeljina
Gabela
-
Zeljeznicar
BULGARIA
Parva Liga, Championship Group
CSKA Sofia
-
Levski
CHAMPIONS LEAGUE
Playoffs - Women
Chelsea W
-
Barcelona W
CROATIA
HNL
Varazdin
-
Dinamo Zagreb
Hajduk Split
-
Rudes
CYPRUS
1. Division, Relegation Group
Nea Salamis
-
Ethnikos Achnas
CZECH REPUBLIC
Division 2
Chrudim
-
Pribram
Vyskov
-
Varnsdorf
Prostejov
-
Jihlava
Dukla Praha
-
Olomouc-2
Taborsko
-
Lisen
Vlasim
-
Hanacka
Brno
-
Opava
ENGLAND
League One
Barnsley
-
Northampton
Derby County
-
Carlisle
Exeter
-
Oxford United
Fleetwood Town
-
Burton Albion
Lincoln City
-
Portsmouth
Peterborough United
-
Bolton
Port Vale
-
Cambridge United
Reading
-
Blackpool
Shrewsbury
-
Leyton Orient
Stevenage
-
Cheltenham Town
Wigan
-
Bristol Rovers
Wycombe Wanderers
-
Charlton Athletic
ENGLAND
League Two
Accrington Stanley
-
Tranmere Rovers
Barrow
-
Mansfield Town
Bradford
-
Newport
Colchester
-
Crewe
Crawley Town
-
Grimsby
Forest Green
-
Notts County
Gillingham
-
Doncaster Rovers
Milton Keynes Dons
-
Sutton Utd
Salford City
-
Harrogate Town
Swindon Town
-
Morecambe
Wimbledon
-
Walsall
Wrexham
-
Stockport
ESTONIA
Meistriliiga
Tallinna Kalev
-
Nomme Kalju
Kuressaare
-
Flora
FINLAND
Veikkausliiga
Haka
-
HJK Helsinki
Lahti
-
KuPS
AC Oulu
-
Vaasan PS
FINLAND
Ykkonen
Jazz Pori
-
KuPS-2
Atlantis
-
RoPS
FRANCE
Ligue 2
Saint-Etienne
-
Caen
Ajaccio
-
Quevilly
Amiens
-
Troyes
Annecy
-
Bastia
Concarneau
-
Rodez Aveyron
Laval
-
Bordeaux
Paris FC
-
Angers
Pau
-
Guingamp
Valenciennes
-
Grenoble
GEORGIA
Erovnuli Liga
Saburtalo
-
Torpedo K.
Dila Gori
-
Samgurali
Dinamo Batumi
-
Gagra
GERMANY
2. Bundesliga
Eintracht Braunschweig
-
Hamburg
Holstein Kiel
-
Kaiserslautern
Paderborn
-
Elversberg
Schalke
-
Fortuna Dusseldorf
GERMANY
3. Liga
Borussia D-2
-
Erzgebirge Aue
Duisburg
-
Sandhausen
Regensburg
-
Dynamo Dresden
Saarbrucken
-
Hallescher FC
Viktoria Koln
-
Munster
Verl
-
Waldhof Mannheim
GREECE
Super League, Relegation Group
Asteras Tripolis
-
OFI
Kifisias
-
Giannina
Panaitolikos
-
Atromitos
Volos NFC
-
Panserraikos
HUNGARY
NB I
Paks
-
Mezokovesd
Diosgyor
-
Kecskemeti TE
Debrecen
-
Ujpest
IRELAND
1 division
Longford
-
Wexford Youths
ISRAEL
Ligat Al, Championship Group
Maccabi Bnei Raina
-
Maccabi Tel Aviv
ISRAEL
Ligat Al, Relegation Group
Hapoel Jerusalem FC
-
Hapoel Hadera
Maccabi Petah Tikva
-
Maccabi Netanya
Ashdod
-
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Tel Aviv
-
Beitar Jerusalem
ITALY
Serie B
Brescia
-
Spezia
Modena
-
Sudtirol
Parma
-
Lecco
Ternana
-
Ascoli
Cittadella
-
Feralpi Salo
Cosenza
-
Bari
Palermo
-
Reggiana
Sampdoria
-
Como
KAZAKHSTAN
Premier League
Tobol
-
Zhenis
Atyrau
-
Kyzyl-Zhar
Turan Turkistan
-
Astana
Kaisar
-
Kairat
LATVIA
Virsliga
Tukums
-
Valmiera
Riga
-
Rigas FS
LITHUANIA
A Lyga
Dziugas Telsiai
-
Transinvest
MALTA
Premier Division
Gudja United
-
Sliema Wanderers FC
Floriana FC
-
Hamrun Spartans
Hibernians FC
-
Marsaxlokk
MONTENEGRO
1. Division
Buducnost
-
Sutjeska Niksic
Jedinstvo BP
-
Arsenal Tivat
Mladost DG
-
Rudar Pljevlja
OFK Petrovac
-
Jezero
Mornar
-
Decic Tuzi
NORWAY
1. Division
Aalesund
-
Raufoss
Asane
-
Stabek
Bryne
-
Sogndal
Kongsvinger
-
Start
Moss
-
Egersund
Sandnes Ulf
-
Levanger
NORWAY
Eliteserien
Rosenborg
-
Bodo-Glimt
POLAND
Ekstraklasa
Gornik Zabrze
-
LKS Lodz
Slask
-
Ruch Chorzow
Widzew
-
Rakow
POLAND
I Liga
Stal Rzeszow
-
Lechia Gdansk
Tychy 71
-
Zaglebie Sosnowiec
PORTUGAL
Segunda Liga
CD Mafra
-
Oliveirense
Maritimo
-
Feirense
Leixoes
-
Vilaverdense
ROMANIA
Liga 1, Championship Group
FCSB
-
Farul Constanta
ROMANIA
Liga 1, Relegation Group
U Craiova 1948
-
Universitatea Cluj
RUSSIA
FNL
Yenisey
-
Volgar-Gazprom
SCOTLAND
Championship
Arbroath
-
Queens Park
Dunfermline
-
Inverness C.T
Greenock Morton
-
Raith Rovers
Partick Thistle
-
Ayr United
SCOTLAND
Division 1
Alloa Athletic
-
Hamilton
Annan Athletic
-
Falkirk
Edinburgh City
-
Stirling Albion
Kelty Hearts
-
Montrose
Queen of the South
-
Cove Rangers
SCOTLAND
Division 2
Clyde
-
East Fife
Dumbarton
-
Elgin City
Forfar Athletic
-
Stranraer
Spartans
-
Peterhead
Stenhousemuir
-
Bonnyrigg Rose
SCOTLAND
Division 2, Relegation
East Kilbride
-
Buckie Thistle
SCOTLAND
Premier League, Championship Group
Kilmarnock
-
Hearts
SCOTLAND
Premier League, Relegation Group
Aberdeen
-
Motherwell
Livingston
-
Ross County
St. Johnstone
-
Hibernian
SERBIA
Super Liga, Relegation Group
Radnik Surdulica
-
Novi Pazar
Javor
-
IMT Novi Beograd
Zeleznicar Pancevo
-
Radnicki Nis
SLOVAKIA
Super Liga, Championship Group
Zilina
-
Spartak Trnava
Ruzomberok
-
Podbrezova
SLOVAKIA
Super Liga, Relegation Group
Kosice
-
Zlate Moravce
Skalica
-
Trencin
SLOVENIA
1. SNL
Bravo
-
Radomlje
Domzale
-
Maribor
SPAIN
La Liga2
Burgos
-
Amorebieta
Leganes
-
Zaragoza
Elche
-
Espanyol
SWEDEN
Superettan
Gefle
-
Sandviken
Landskrona
-
Utsiktens
Sundsvall
-
Varberg
Orgryte
-
Oster
SWITZERLAND
Challenge League
Stade Nyonnais
-
Thun
Vaduz
-
Baden
Wil
-
Schaffhausen
SWITZERLAND
National Cup
Sion
-
Lugano
TURKEY
Super Lig
Demir Grup Sivasspor
-
Konyaspor
Kasimpasa
-
Samsunspor
Fenerbahce
-
Besiktas
Hatayspor
-
Istanbul Basaksehir
UKRAINE
Premier League
Dnipro
-
Dynamo K.
Minai
-
Chornomorets
LNZ Cherkasy
-
Shakhtar D
Rukh Lviv
-
Veres
CHINA
Super League
Shanghai Port
-
Shanghai Shenhua
JAPAN
J-League
Consadole Sapporo
-
Shonan Bellmare
Albirex Niigata
-
F.C.Tokyo
Jubilo Iwata
-
Machida Zelvia
Vissel Kobe
-
Kyoto Purple Sanga
Cerezo Osaka
-
Yokohama F. Marinos
Sanfrecce Hiroshima
-
Kawasaki Frontale
Tokyo Verdy
-
Avispa Fukuoka
Gamba Osaka
-
Kashima Antlers
Kashiwa Reysol
-
Sagan Tosu
Urawa Red Diamonds
-
Nagoya Grampus Eight
JAPAN
J-League 2
Mito Hollyhock
-
Fujieda MYFC
Thespa Kusatsu
-
V-Varen Nagasaki
Vegalta Sendai
-
JEF United Ichihara
Ehime FC
-
Ventforet Kofu
Fagiano Okayama
-
Shimizu S-Pulse
Roasso Kumamoto
-
Oita Trinita
Blaublitz Akita
-
Yokohama FC
Kagoshima United
-
Renofa Yamaguchi
Tochigi SC
-
Iwaki
Tokushima Vortis
-
Montedio Yamagata
KOREA REPUBLIC
K-League 1
Daejeon Citizen
-
FC Seoul
Gimcheon Sangmu
-
Gangwon FC
Gwangju
-
Suwon City
Jeonbuk Motors
-
Daegu FC
Pohang Steelers
-
Incheon United
KOREA REPUBLIC
K-League 2
Seoul E-Land
-
Chungnam Asan
Busan I Park
-
Ansan Greeners
Cheonan City
-
Gimpo Citizen
Jeonnam Dragons
-
Anyang
Suwon Bluewings
-
Gyeongnam FC
SAUDI ARABIA
Pro League
Al Akhdoud
-
Abha
Al Raed Buraidah
-
Al Ittifaq Dammam
Al-Khaleej
-
Al Nasr Riyadh
UAE
Premier League
Ajman
-
Al Khaleej Khor Fakkan
Al Sharjah
-
Al Bataeh
Al Ain
-
Al Shabab Al Ahli
SOUTH AFRICA
Premier League
AmaZulu Durban
-
Chippa United
Kaiser Chiefs
-
SuperSport United
Stellenbosch
-
Polokwane City
CANADA
Premier League
HFX Wanderers
-
Atletico Ottawa
Forge
-
Valour
MEXICO
Clausura
Queretaro
-
Pumas
Juarez
-
Leon
Tigres
-
Tijuana
Toluca
-
Cruz Azul
Pachuca
-
Mazatlan
Atlas
-
Guadalajara
USA
Major League Soccer
Austin FC
-
Los Angeles Galaxy
Columbus Crew
-
Montreal Impact
D.C. United
-
Seattle Sounders
FC Cincinnati
-
Colorado Rapids
New England Revolution
-
Inter Miami FC
New York City
-
Charlotte
New York Red Bulls
-
Vancouver Whitecaps
Orlando City
-
Toronto FC
Philadelphia Union
-
Real Salt Lake
Chicago Fire
-
Atlanta United
Dallas
-
Houston Dynamo
Minnesota United
-
Sporting KC
Nashville
-
San Jose Earthquakes
Los Angeles FC
-
Portland Timbers
BRAZIL
Serie A
Vasco
-
Criciuma
Cuiaba
-
Atletico-MG
Bahia
-
Gremio
CHILE
Primera Division
Copiapo
-
Universidad Catolica
Nublense
-
Cobreloa
COLOMBIA
Primera Division, Apertura
Atletico Nacional
-
Deportes Tolima
ECUADOR
Liga Pro, First stage
Universidad Catolica Quito
-
Cumbaya
Libertad EC
-
Orense
LDU-Quito
-
Tecnico Universitario
PARAGUAY
Division Profesional, Apertura
Sportivo Luqueno
-
Tacuary
PERU
Primera Division, Apertura
Sport Boys
-
Union Comercio
UTC Cajamarca
-
Grau
Cusco
-
Cienciano
URUGUAY
Primera Division, Apertura
Rampla
-
Dep. Maldonado
Cerro Largo
-
Boston River
AUSTRALIA
A-League
Newcastle Jets
-
Central Coast Mariners
Wellington Phoenix
-
Macarthur
Melbourne Victory
-
Western Sydney
Sydney FC
-
Perth Glory
Melbourne City
-
Western United FC
INTERNATIONAL
Club Friendlies
SKA Rostov
-
Rodina Media
ALBANIA
Superliga
Dinamo Tirana
-
Laci
Skenderbeu
-
Erzeni
ANDORRA
Primera Divisio
Esperanca dAndorra
-
Carroi
ARMENIA
First division
CSKA FC-2
-
Syunik
Mika
-
Andranik
AUSTRIA
Regionalliga, Mitte
Ried-2
-
Wolfsberger AC-2
AUSTRIA
Regionalliga, West
Bischofshofen
-
Reichenau
Kufstein
-
Imst
Wals-Grunau
-
Wolfurt
RW Rankweil
-
Austria Salzburg
Rothis
-
TSV St. Johann
Hohenems
-
Altach-2
Motz-Silz
-
Pinzgau Saalfelden
Schwaz
-
Dornbirner SV
AUSTRIA
Regionalliga, Ost
Wiener Viktoria
-
Neusiedl
Leobendorf
-
Wiener SK
AUSTRIA
Bundesliga - Women
Austria Wien W
-
Neulengbach W
Lustenau W
-
Bergheim W
St. Polten W
-
Sturm W
AZERBAIJAN
Premier League
Sabah FK
-
Sabail
BELARUS
Premier League - Women
Zorka W
-
Vitebsk W
BELARUS
1. Division
Shakhtyor Soligorsk-2
-
BATE-2
Niva Dolbizno
-
Slonim
Baranovichi
-
Lida
Energetik-BGU
-
Belshina
BELGIUM
First Amateur Division
Dessel Sport
-
Sint-Eloois-Winkel
Thes Sport
-
Hoogstraten
Antwerp-2
-
Charleroi-2
Excelsior Virton
-
Heist
Olympic Charleroi
-
RAAL La Louviere
BELGIUM
Super League, Championship Group - Women
Anderlecht W
-
Standard W
Club Brugge W
-
Oud-Heverlee W
BELGIUM
Super League, Relegation Group - Women
Zulte-Waregem W
-
Woluwe W
BELGIUM
Second Amateur Division, ACFF
La Louviere Centre
-
La Calamine
Mons
-
Meux
Rochefort
-
St. Gilloise-2
Verviers
-
Jette
BELGIUM
Second Amateur Division, VFV A
Torhout 1992 KM
-
Cercle Brugge-2
BELGIUM
National 1 - Women
Alken W
-
Eendracht Aalst W
Club Brugge-2 W
-
Anderlecht-2 W
Famkes Merkem W
-
Mons W
Gent-2 W
-
Oud-Heverlee-2 W
Standard-2 W
-
Genk-2 W
Zulte-Waregem-2 W
-
Westerlo W
Evas Tienen W
-
Moldavo W
FC Liege W
-
Chastre W
BELGIUM
First Division A, Relegation
Patro Eisden
-
Deinze
Zulte-Waregem
-
Lommel United
BOSNIA HERZEGOVINA
Prva Liga, FBiH
FK Zvijezda
-
Gradina Srebrenik
Gorazde
-
Vis Kosova
Mladost Doboj
-
Sloboda
Radnik Hadzici
-
Jedinstvo Bihac
Tomislav
-
Rudar Kakanj
BOSNIA HERZEGOVINA
Prva Liga, RS
Banja Luka
-
Romanija Pale
Drina Zvornik
-
Modrica
Famos Vojkovici
-
Velez Nevesinje
Kozarska Dubica
-
Kozara Gradiska
Laktasi
-
Rudar Prijedor
Leotar
-
Slavija
Sloboda Mrkonji Grad
-
Zeljeznicar Banja Luka
BULGARIA
Vtora Liga
Spartak Varna
-
Montana
Bdin Vidin
-
Lovech
Belasitsa
-
Chernomorets Balchik
Chernomorets Burgas
-
Ludogorets-2
Dunav Ruse
-
Dobrudzha
Maritsa
-
Strumska slava
Sportist Svoge
-
CSKA 1948 Sofia-2
Yantra 2019
-
Spartak Pleven
BULGARIA
Parva Liga, Conference League Play Offs
Botev
-
Slavia Sofia
BULGARIA
Third League, North-West
Etar-2
-
Botev-2
Juventus Malchika
-
Akademik Svishtov
Levski 2007
-
Sevlievo
Levski Lom
-
Pavlikeni
Lokomotiv G-O
-
Boruna Tsareva Livada
Lokomotiv Mezdra
-
Drenovets
Vihar Slavyanovo
-
Yantra Polski Trambesh
BULGARIA
Third League, South-East
Asenovets
-
Rodopa Smolyan
Dimitrovgrad
-
Rozova dolina
Gigant Saedinenie
-
Botev-2
Levski Karlovo
-
Beroe-2
Sekirovo Rakovski
-
Atletik Kuklen
Sliven
-
Karnobat
Lokomotiv Plovdiv-2
-
Zagorets
Sozopol
-
Sayana Haskovo
BULGARIA
Third League, South-West
CSKA Sofia-2
-
Slivnishki Geroy
Chavdar Etropole
-
Bansko
Hebar-2
-
Kyustendil
Kostinbrod
-
Balkan Botevgrad
Levski-2
-
Vihren
Oborishte
-
Minior Pernik
Pirin Razlog
-
Septemvri Simitli
Rilski sportist
-
Botev Ihtiman
Slavia Sofia-2
-
Septemvri Sofia-2
Vitosha Bistritsa
-
CSKA 1948 Sofia-3
BULGARIA
Third League, North-East
Lokomotiv Ruse
-
Ustrem Donchevo
Riltsi
-
Dorostol Silistra
Svetkavitsa
-
Septemvri Tervel
Spartak Varna-2
-
Fratria
CROATIA
1 HNL
Orijent 1919
-
Croatia Zmijavci
Bijelo Brdo
-
Cibalia
Solin
-
Zrinski Jurjevac
CROATIA Druga NL
Belisce
-
Hrvace
Jadran Porec
-
Bjelovar
Marsonia
-
Krk
Mladost Zdralovi
-
Dugo Selo
Opatija
-
Grobnican
Radnik Krizevci
-
NK Trnje
CYPRUS
2. Division, Promotion Group
Ayia Napa
-
Omonia 29is Maiou
Omonia Aradippou
-
Ypsonas
Enosis Paralimni
-
Asil Lyssi
Olympiakos Nicosia
-
Peyia
CYPRUS
2. Division, Relegation Group
Digenis Morphou
-
Akritas
MEAP
-
PAEEK
CZECH REPUBLIC
1. Liga U-19
Liberec U-19
-
Boleslav U-19
Plzen U-19
-
Olomouc U-19
Brno U-19
-
Dukla Praha U-19
Ostrava U-19
-
Zlin U-19
Slavia Praha U-19
-
Jihlava U-19
Frydek Mistek U-19
-
Budejovice U-19
Karvina U-19
-
Pardubice U-19
Sparta Prague U-19
-
Slovacko U-19
CZECH REPUBLIC
1 Liga, Championship Group - Women
Liberec W
-
Slovacko W
Slavia Praha W
-
Sparta Praha W
CZECH REPUBLIC
1 Liga, Relegation Group - Women
Pardubice W
-
Ostrava W
CZECH REPUBLIC
3. liga, MSFL
Trinec
-
Start Brno
Frydek Mistek
-
Zlin-2
Frydlant
-
Hlucin
Hodonin
-
Rosice
Uhersky Brod
-
Hranice
CZECH REPUBLIC
3. liga, CFL A
Loko Vltavin
-
Prestice
Budejovice-2
-
Povltavska FA
Kraluv Dvur
-
Plzen-2
Domazlice
-
Bohemians 1905-2
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group A
Aritma Praha
-
Tachov
Marianske Lazne
-
Jindrichuv Hradec
Slavoj Cesky Krumlov
-
Domazlice-2
Sokolov
-
Horovice
FK Komarov
-
Rokycany
Doubravka
-
Spartak Sobeslav
Klatovy
-
Pribram-2
Otava Katovice
-
Petrin Plzen
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group B
Brandys nad Labem
-
Slany
Neratovice Byskovice
-
Sokol Nespeky
Olympie Brezova
-
Hvezda Cheb
Cesky Brod
-
Ujezd Praha 4
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group C
Letohrad
-
Cidlina Novy Bydzov
Kosmonosy
-
Chrudim-2
Slavia Hradec Kralove
-
Caslav
Spoje Praha
-
Turnov
Dobrovice
-
Usti nad Orlici
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group D
Breclav
-
Havlickuv Brod
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group E
Nove Sady
-
Vsetin
Skastice
-
Bzenec
Sternberk
-
Tatran Vsechovice
Viktorie Prerov
-
Kostelec na Hane
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group F
FC Vratimov
-
Valasske Mezirici
Jesenik
-
Hlubina
Vitkovice
-
Repiste
CZECH REPUBLIC
3. liga, CFL B
Jablonec-2
-
Chlumec nad Cidlinou
Kolin
-
Hradec Kralove-2
Pardubice-2
-
Teplice-2
Banik Sous
-
Sokol Brozany
Sokol Zivanice
-
Ceska Lipa
Usti nad Labem
-
Slovan Velvary
DENMARK
National cup - Women
AGF W
-
Brondby W
Naestved-2
-
Naestved W
DENMARK
Division 2, Promotion Group
Middelfart
-
Roskilde
DENMARK
Division 2, Relegation Group
Frederiksberg A. 2000
-
Brabrand
DENMARK
Denmark Series, Promotion group
Karlslunde
-
Sundby
Frederikssund
-
Gorslev
Glostrup
-
Tarnby FF
Odder
-
OKS
Norresundby
-
Marienlyst
Viby
-
B 1909
Skjold
-
Bronshoj
DENMARK
Denmark Series, Relegation group
B 1913
-
AaB Aalborg-2
Dalum
-
Ringkobing
Tarup-Paarup IF
-
VRI
KFUM Roskilde
-
Ringsted
Fjordager
-
Hobro-2
Greve
-
VB 1968
Hedensted
-
Varde
Herlev
-
B 1908
Naestved-2
-
Slagelse
DENMARK
Division 3, Promotion Group
Holbaek
-
Neasby
Ishoj
-
Frem
DENMARK
Division 3, Relegation Group
Vejgaard
-
Lyseng
Holstebro
-
Vanlose IF
SfB-Oure
-
Silkeborg KFUM
ENGLAND
National League, Playoff
Barnet
-
Solihull Moors
ENGLAND
National League South, Playoff
Chelmsford
-
Braintree Town
ENGLAND
National League North, Playoff
Scunthorpe United
-
Boston United
ENGLAND
NL Premier, Southern South
Beaconsfield Town
-
Plymouth Parkway
Bracknell
-
Hayes and Yeading
Didcot Town
-
Hendon
Dorchester Town
-
Totton
Gosport Borough
-
Chesham United
Hungerford Town
-
Basingstoke Town
Merthyr T
-
Harrow Borough
Salisbury
-
Hanwell Town
Swindon Supermarine
-
Winchester City
Tiverton Town
-
Sholing
Walton-Hersham
-
Poole Town
ENGLAND
NL Premier, Isthmian
Billericay
-
Margate
Bognor Regis Town
-
Folkestone Invicta
Canvey Island
-
Hastings Utd
Dulwich Hamlet
-
Cray Wanderers
Enfield Town
-
Chatham
Haringey Borough
-
Lewes
Hashtag
-
Cheshunt
Hornchurch
-
Kingstonian
Horsham
-
Concord Rangers
Whitehawk
-
Potters Bar Town
Wingate and Finchley
-
Carshalton Athletic
ENGLAND
NL Premier, Northern
Ashton United
-
Marine
Atherton Collieries
-
Worksop Town
Basford United
-
Bamber Bridge
FC United of Manchester
-
Lancaster
Gainsborough
-
Radcliffe Boro
Marske United
-
Hyde
Matlock Town
-
Bradford PA
Morpeth Town
-
Stafford Rangers
Warrington Rylands
-
Ilkeston
Whitby Town
-
Macclesfield Town
Workington
-
Guiseley
ENGLAND
Profesional Development League
Burnley U-21
-
Bristol City U-21
ENGLAND
NL Premier, Southern Central
Berkhamsted
-
Halesowen Town
Bromsgrove
-
Barwell
Coalville Town
-
Telford United
Hitchin Town
-
Stourbridge
Leamington
-
Sudbury
Long Eaton
-
Leiston
Mickleover Sports
-
Stamford
Nuneaton
-
Kettering
Redditch United
-
Needham Market
Royston Town
-
Stratford Town
St Ives Town
-
Alvechurch
ENGLAND
U-18 Premier League
Aston Villa U-18
-
Crystal Palace U-18
Reading U-18
-
Fulham U-18
Southampton U-18
-
Brighton U-18
Stoke City U-18
-
Blackburn U-18
Chelsea U-18
-
Leicester City U-18
Leeds U-18
-
Manchester City U-18
Liverpool U-18
-
Wolves U-18
Norwich U-18
-
Arsenal U-18
Tottenham U-18
-
West Brom U-18
Everton U-18
-
Newcastle U-18
Manchester Utd U-18
-
Sunderland U-18
Nott. Forest U-18
-
Middlesbrough U-18
ESTONIA
Esiliiga A
Saue Laagri
-
Elva
Viimsi Igiliikur
-
Paide-2
FCI Tallinn
-
Levadia-2
ESTONIA
Meistriliiga - Women
Ararat-TTU W
-
Viimsi MRJK W
Lootus W
-
Tabasalu W
Tammeka W
-
Saku Sporting W
ESTONIA
Esiliiga B
Tammeka Tartu-2
-
Laanemaa Haapsalu
Tulevik Viljandi
-
Parnu
Legion
-
Tartu Kalev
FAROE ISLANDS
1. Deild
B36 Torshavn-2
-
Vikingur-2
B71 Sandur
-
Hoyvik
NSI Runavik-2
-
AB Argir
HB Torshavn-2
-
KI Klaksvik-2
TB
-
Suduroy
FINLAND
Kansallinen Liiga - Women
HPS W
-
Aland United W
JyPK W
-
PK-35 W
PKKU W
-
Honka W
FINLAND
Kakkonen, Group A
PEPO
-
NJS
FINLAND
Kakkonen, Group C
GBK
-
OPS
JPS
-
Kuopion Elo
JS Hercules
-
SJK-j Apollo
FINLAND
Kolmonen, Lansi, Group A
SalPa-2
-
Mariehamn-2
Peimari United
-
EuPa Eura
KaaPo
-
AIFK
FINLAND
Kolmonen, Lansi, Group B
TP 49
-
Tampere United-2
FINLAND
Kolmonen, Lansi, Group C
Sporting Kristina
-
Kiisto
Ylivieska
-
SIF
KPV-2
-
Saaripotku
FINLAND
Kolmonen, Ita, Group B
MiPK
-
LaPa
HAPK
-
KoPa
FINLAND
Kolmonen, Ita, Group AC
LehPa
-
Tou
FINLAND
Kolmonen, Etela, Group A
ToTe
-
EPS-2
FINLAND
Kolmonen, Etela, Group B
Ponnistus
-
Loviisa
FINLAND
Kolmonen, Etela, Group C
Hyps
-
Gnistan-2
PKKU-2
-
RiPS
FINLAND
Ykkonen - Women
ONS W
-
TPS W
VIFK W
-
KTP W
Ilves-2 W
-
EBK W
P-Lirot W
-
HJK Helsinki-2 W
FRANCE
National 2, Group A
Toulouse-2
-
Jura Sud
Aubagne
-
Hyeres
Cannes
-
Le Puy Auvergne
Grasse
-
Evian Thonon Gaillard
Toulon
-
Frejus
Chamalieres
-
Olimpique Ales
FRANCE
National 2, Group B
Bourges 18
-
Angers-2
Libourne
-
Bergerac
Trelissac
-
St Pryve
Avoine
-
Paris 13
Blois
-
Romorantin
FRANCE
National 2, Group C
Boulogne
-
Racing 92
Chambly
-
Aubervilliers
Chateaubriant
-
Lorient-2
Dinan-Lehon
-
Saint-Malo
Guingamp-2
-
Virois
FRANCE
National 2, Group D
Besancon
-
Haguenau
Bobigny
-
Macon
Colmar
-
Biesheim
Creteil
-
Feignies
Fleury-Merogis
-
Saint Quentin
Furiani-Agliani
-
Auxerre-2
GEORGIA
Erovnuli Liga 2
Kolkheti Khobi
-
Spaeri
Rustavi
-
WIT Georgia
Sioni
-
Dinamo Tb-2
Lokomotiv Tbilisi
-
Gareji
Shturmi
-
Dusheti Aragvi
GERMANY
Regionalliga Nord
Hamburger-2
-
Havelse
Holstein Kiel-2
-
St. Pauli-2
Vfb Oldenburg
-
Jeddeloh
GERMANY
Regionalliga Sudwest
Eintracht Frankfurt-2
-
Bahlinger SC
Hessen Kassel
-
Homburg
Hoffenheim-2
-
Schott Mainz
Mainz-2
-
SGV Freiberg
Steinbach
-
Astoria Walldorf
Stuttgarter Kickers
-
Stuttgart-2
TuS Koblenz
-
Kickers Offenbach
GERMANY
Regionalliga West
Ahlen
-
Duren Merzenich
Alemannia Aachen
-
FC Bocholt
Oberhausen
-
Rodinghausen
Wiedenbruck
-
Paderborn-2
GERMANY
Regionalliga Bayern
Bayern-2
-
Viktoria Aschaffenburg
Nurnberg-2
-
Wurzburger Kickers
Schalding-Heining
-
Burghausen
Schweinfurt
-
Aubstadt
Vilzing
-
Eintracht Bamberg
GERMANY
Regionalliga Nordost
Chemnitzer
-
ZFC Meuselwitz
Erfurt
-
Luckenwalde
Energie
-
Lokomotive Leipzig
GERMANY
U-19 Bundesliga, Nord-Nordost
Carl Zeiss Jena U-19
-
St. Pauli U-19
Hannover U-19
-
Dynamo Dresden U-19
RB Leipzig U-19
-
Hertha U-19
Wolfsburg U-19
-
Union Berlin U-19
Werder U-19
-
Braunschweig U-19
GERMANY
U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest
Augsburg U-19
-
Hoffenheim U-19
Heidenheim U-19
-
Eintracht Frankfurt U-19
Greuther Furth U-19
-
Bayern U-19
Stuttgart U-19
-
1860 Munchen U-19
GERMANY
U-19 Bundesliga, West
Alemannia Aachen U-19
-
Wuppertaler U-19
GERMANY
Oberliga, Bayern Nord
Coburg
-
Ingolstadt-2
Bayern Hof
-
Gebenbach
Donaustauf
-
ATSV Erlangen
Neumarkt ASV
-
Cham FC
Ammerthal
-
Wurzburger FV
Eltersdorf
-
Neudrossenfeld
GERMANY
Oberliga, Bayern Sud
1860 Munchen-2
-
Rain Lech
Dachau
-
Heimstetten
Deisenhofen
-
Erlbach
Kottern
-
Schwaben Augsburg
Landsberg
-
Ismaning
Gundelfingen
-
Pipinsried
Nordlingen
-
Sonthofen
GERMANY
Oberliga, Hessen
1960 Hanau
-
Baunatal
Fernwald
-
Marburg
Bayern Alzenau
-
Hanau 93
Dietkirchen
-
Eintracht Stadtallendorf
Erlensee
-
Hunfelder SV
Viktoria Griesheim
-
Giesen
Waldgirmes
-
Turk Gucu Friedberg
Weidenhausen
-
Eddersheim
GERMANY
Oberliga, Hamburg
Turkiye Wilhelmsburg
-
Buchholz
Altona 93
-
HEBC
GERMANY
Oberliga, Schleswig-Holstein
Bordesholm
-
Neumunster
Nordmark Satrup
-
Weiche Flensburg-2
VFR Neumunster
-
TSB Flensburg
Preusen Reinfeld
-
Inter Turkspor Kiel
Hohenwestedt
-
Lubeck-2
Oldenburger SV
-
Heider SV
GERMANY
Oberliga, Baden-Wurttemberg
Backnang
-
Villingen
Pforzheim
-
Normannia Gmund
Bissingen
-
Reutlingen
Hollenbach
-
Ravensburg
Mutschelbach
-
Offenburger
Oberachern
-
FC Holzhausen
VfR Mannheim
-
Nottingen
GERMANY
Oberliga, Bremen
BTS Neustadt
-
Woltmershausen
Vatan Spor Bremen
-
OSC Bremerhaven
Brinkumer SV
-
Union Bremen
Aumund-Vegesack
-
Geestemunde
Vahr-Blockdiel
-
Komet Arsten
GERMANY
Oberliga, Niedersachsen
Ramlingen-Ehlershausen
-
Schoningen
Eintracht Celle
-
Arminia Hannover
Bersenbruck
-
Heeslinger SC
GERMANY
Oberliga, Nordost-Nord
Tennis Borussia
-
Optik Ratenow
Rostocker FC
-
Lichtenberg
GERMANY
Oberliga, Nordost-Sud
Arnstadt
-
Plauen
Auerbach
-
VfL Halle
Bischofswerdaer FV
-
Magdeburg-2
Germania Halberstadt
-
Budissa Bautzen
SC Freital
-
Einheit Rudolstadt
GERMANY
Oberliga, Rheinland-Pfalz-Saar
Karbach
-
Wormatia Worms
Auersmacher
-
Cosmos Koblenz
Baumholder
-
Morlautern
Dudenhofen
-
Kaiserslautern-2
Arminia Ludwigshafen
-
Alemania Waldalgesheim
Bitburg
-
Engers 07
GERMANY
Oberliga, Niederrhein
Schonnebeck
-
Germania Ratingen
Uerdingen
-
Union Frintrop
GIBRALTAR
Premier Division, Championship Group
Lincoln
-
Europa FC
GREECE
Super League 2, Promotion Group
Larissa
-
AEK-2
GREECE
Super League 2, Relegation Group
Diagoras
-
Panathinaikos-2
GREECE
U-19 Super League
Giannina U-19
-
Asteras Tripolis U-19
Panserraikos U-19
-
Kifisias U-19
GREECE
Gamma Ethniki, Group 3
Thyella Diastavroseos
-
Rhodos AS
Korinthos
-
Pyliou
GREECE
Gamma Ethniki, Group 4
Aris Petroupolis
-
Ilisiakos
GREECE
Division A - Women
Panathinaikos W
-
PAOK W
HUNGARY
NB I - Women
Haladas W
-
Szekszard W
Soroksar W
-
Fehervar W
Szent Mihaly W
-
Diosgyor W
HUNGARY
U-19 League
Puskas U-19
-
Keruleti U-19
Debrecen U-19
-
Diosgyor U-19
Gyor U-19
-
Vasas U-19
Illes Akademia U-19
-
Ferencvaros U-19
ICELAND
Urvalsdeild - Women
Keflavik W
-
Stjarnan W
Throttur Reykjavik W
-
Valur W
Breidablik W
-
Tindastoll W
FH W
-
Thor W
Tindastoll W
-
Breidablik W
Vikingur W
-
Fylkir W
IRELAND
National League - Women
Bohemians WFC W
-
Treaty United W
Peamount W
-
Galway W
Wexford Youths W
-
Shelbourne W
Sligo Rovers W
-
Cork City W
Athlone Town W
-
DLR Waves W
ITALY
Serie C, Group C
Audace Cerignola
-
Giugliano
Avellino
-
Crotone
Brindisi
-
Turris Neapolis
Casertana
-
Sorrento
Catania
-
Benevento
Juve Stabia
-
AZ Picerno
Latina
-
Taranto
Monopoli
-
Messina
Nuova Monterosi
-
Foggia
Potenza
-
Virtus Francavilla
ITALY
Campionato Nacionale Primavera 1
Lazio U-19
-
Atalanta U-19
Milan U-19
-
Monza U-19
Sassuolo U-19
-
Bologna U-19
Verona U-19
-
Genoa U-19
ITALY
Campionato Nacionale Primavera 2
Crotone U-19
-
Spezia U-19
Pisa U-19
-
Monopoli U-19
Virtus Entella U-19
-
Cosenza U-19
Benevento U-19
-
Napoli U-19
Brescia U-19
-
Reggiana U-19
Cremonese U-19
-
Sudtirol U-19
Padova U-19
-
Como U-19
Palermo U-19
-
Cesena U-19
Parma U-19
-
Spal U-19
Renate U-19
-
Alessandria U-19
Salernitana U-19
-
Perugia U-19
Udinese U-19
-
AlbinoLeffe U-19
Venezia U-19
-
Cittadella U-19
Vicenza U-19
-
Feralpi Salo U-19
Ternana U-19
-
Pescara U-19
ITALY
Serie D, Group G
Latte Dolce
-
Ardea
ITALY
Serie B - Women
San Marino Academy W
-
Freedom W
ITALY
Serie A, Championship round - Women
Fiorentina W
-
Sassuolo W
ITALY
Serie A, Relegation round - Women
Sampdoria W
-
Pomigliano W
Napoli W
-
Como 2000 W
KOSOVO
Superliga
Feronikeli
-
Malisheva
Fushe Kosova
-
Liria
LATVIA
1.Liga
Ventspils
-
Olaine
LATVIA
Liga 1 - Women
Riga W
-
Metta W
Olaine W
-
FK Liepaja W
Rigas FS W
-
Auda W
RFS W
-
Iecava W
LITHUANIA
1 Lyga
Tauras
-
Atmosfera
Riteriai
-
Siauliai-2
MALTA
Division 1, Promotion round
Melita
-
Pieta Hotspurs
MOLDOVA
Divizia Nationala, Championship round
Milsami
-
CSF Balti
Zimbru
-
Dacia-Buiucani
MOLDOVA
Divizia Nationala, Relegation round
Floresti
-
Univer-Oguzsport
Saxan
-
Spartanii Selemet
Victoria Bardar
-
Speranta Drochia
NORTH MACEDONIA
Liga 2
Baskimi
-
FK Skopje
Belasica Strumica
-
Kozuv Gevgelija
Besa Doberdoll
-
Pelister
Novaci
-
Detonit Plachkovica
Ohrid
-
Sasa
Osogovo
-
Karaorman Struga
Pobeda
-
Vardar Negotino
Teteks
-
Aresimi
NORTHERN IRELAND
Premiership, Championship Group
Glentoran FC
-
Crusaders FC
Larne FC
-
Coleraine FC
Linfield FC
-
Cliftonville
NORTHERN IRELAND
Premiership, Relegation Group
Dungannon Swifts
-
Ballymena Utd
Glenavon
-
Carrick Rangers
Newry City
-
Loughgall
NORTHERN IRELAND
Premier Intermediate League
Armagh City
-
Lisburn
Banbridge Town
-
Tobermore United
Limavady United
-
Coagh Utd
Moyola Park
-
Dollingstown
PSNI
-
Warrenpoint Town
Portstewart
-
Queens University
Rathfriland
-
Ballymacash Rangers
NORWAY
Toppserien - Women
Kolbotn W
-
Arna-Bjornar W
Lillestrom W
-
Asane W
Rosenborg W
-
Roa W
Stabek W
-
SK Brann W
Valerenga W
-
Lyn W
NORWAY
2. Division, Group 1
Sotra
-
Jerv
NORWAY
2. Division, Group 2
Eidsvold
-
Gjovik-Lyn
Strommen
-
Kjelsas
Ullensaker Kisa
-
Grorud
Follo
-
Skeid
NORWAY
3. Division, Group 1
Ardal
-
Froya
Askoy
-
Sandviken FC
Fana
-
Djerv
Stord
-
Loddefjord
Floro
-
Os
Haugesund-2
-
Bjarg
NORWAY
3. Division, Group 2
Pors Grenland
-
Vigor
Staal Jorpeland
-
Mandalskameratene
Vindbjart
-
Fram Larvik
NORWAY
3. Division, Group 3
Flint
-
Assiden
Gamle Oslo
-
Baerum
Askollen
-
Ullern
NORWAY
3. Division, Group 4
Orkla
-
Tiller
Rana
-
Nardo
Trygg-Lade
-
Melhus
Verdal
-
Byasen
NORWAY
3. Division, Group 5
Bjorkelangen
-
Skedsmo
Gjellerasen
-
IF Ready
Spjelkavik
-
Skjetten
NORWAY
3. Division, Group 6
Skjervoy
-
Harstad
Bodo-Glimt-2
-
Sprint-Jeloy
Fredrikstad-2
-
Fyllingsdalen
NORWAY
Division 1 - Women
Avaldsnes W
-
Odd W
Bodo-Glimt W
-
Honefoss W
Ovrevoll Hosle W
-
Kil-Hemne W
POLAND
Division 2
Hutnik Krakow
-
Polonia Bytom
Jastrzebie
-
Zaglebie L-2
Kalisz
-
Olimpia Elblag
Wisla Pulawy
-
Skra Czestochowa
Stal Stalowa Wola
-
Kotwica Kolobrzeg
POLAND
Ekstraklasa - Women
UJ Krakow W
-
Slask W
Medyk Konin W
-
Olsztyn W
Pogon Tczew W
-
Sosnowiec W
POLAND
Central Youth League
Odra Opole U-19
-
Gornik Zabrze U-19
Cracovia U-19
-
Legia U-19
Polonia Warszawa U-19
-
Jagiellonia U-19
Lech U-19
-
Pogon Szczecin U-19
POLAND
III Liga, Group 1
Concordia Elblag
-
Swit N D
Legia-2
-
Pogon Grod. Mazowiecki
Jagiellonia-2
-
Warta Sieradz
Olimpia Zambrow
-
Lks Lomza
Legionovia
-
Wikielec
Mlawianka Mlawa
-
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Belchatow
-
Victoria Sulejowek
Bron Radom
-
Pilica Bialobrzegi
POLAND
III Liga, Group 2
Cartusia Kartuzy
-
Gedania Gdansk
Unia Swarzedz
-
Notec Czarkow
Pogon Nowe Skalmierzyce
-
Vineta Wolina
Starograd Gdanski
-
Polonia Sroda
Unia Solec Kujawski
-
Elana Torun
Blekitni Stargrad
-
Sokol Kleczew
Flota Swinoujscie
-
Luzino
POLAND
III Liga, Group 3
Bytom Odrzanski
-
Zielona Gora
Goczalkowice Zdroj
-
Stilon Gorzow
Warta Gorzow
-
Rakow-2
Gornik Polkowice
-
MKS Kluczbork
Starowice Dolne
-
Karkonosze Jelenia Gora
Gwarek Tarnowskie Gory
-
Slask-2
Unia Turza Slaska
-
Rekord Bielsko Biala
POLAND
III Liga, Group 4
Garbarnia
-
Wislanie Jaskowice
KSZO Ostrowiec
-
Podhale Nowy Targ
Chelmianka Chelm
-
Karpaty Krosno
Avia Swidnik
-
Star Starachowice
Orleta Radzyn Podlaski
-
Swidniczanka Swidnik
Unia Tarnow
-
KS Wieczysta Krakow
Podlasie Biala Podlaska
-
Siarka Tarnobrzeg
PORTUGAL
Divisiao 1 - Women
Famalicao W
-
Valadares Gaia W
Maritimo W
-
Sporting W
SL Benfica W
-
Vilaverdense W
Damaiense W
-
Torreense W
PORTUGAL
Campeonato de Portugal, Promotion Group
Lusitania
-
Uniao Santarem
PORTUGAL
Liga 3, Relegation Group
Fafe
-
Trofense
Sanjoanense
-
Vianense
Anadia
-
Canelas
PORTUGAL
U-19 League, Championship round
Academico Viseu U-19
-
Guimaraes U-19
Familcao U-19
-
Farense U-19
Sporting U-19
-
Porto U-19
PORTUGAL
U-19 League, Relegation round
Maritimo U-19
-
Gil Vicente U-19
Pacos de Ferreira U-19
-
Lusitano Lourosa U-19
Alverca U-19
-
Setubal U-19
Beira Mar U-19
-
Belenenses U-19
Boavista U-19
-
Chaves U-19
Rio Ave U-19
-
Vizela U-19
Torreense U-19
-
Estoril U-19
ROMANIA
Liga 2, Promotion Group
Csikszereda
-
Unirea Slobozia
ROMANIA
Liga 2, Relegation Group
CSA Steaua
-
Slatina
Dumbravita
-
Metaloglobus
Scolar Resita
-
Ceahlaul Piatra
Unirea Dej
-
Arges
Viitorul Targu Jiu
-
Tunari
ROMANIA
Liga 3, Group 1, Promotion round
CSM Bacau
-
Bucovina Radauti
Stiinta Miroslava
-
FC Bacau
ROMANIA
Liga 3, Group 1, Relegation round
Rapid Brodoc
-
Somuz Falticeni
ROMANIA
Liga 3, Group 2, Promotion round
Focsani
-
Metalul Buzau
Sporting Liesti
-
Unirea Branistea
ROMANIA
Liga 3, Group 2, Relegation round
Hamangia Baia
-
Viitorul Sutesti
Viitorul Ianca
-
Ramnicu Sarat
Vointa Limpezis
-
Braila
ROMANIA
Liga 3, Group 3, Promotion round
Agricola Borcea
-
CS Clinceni
ROMANIA
Liga 3, Group 3, Relegation round
Axiopolis
-
Voluntari-2
Progresul Fundulea
-
Recolta Gheorghe Doja
ROMANIA
Liga 3, Group 4, Promotion round
Blejoi
-
Dunarea Giurgiu
ROMANIA
Liga 3, Group 4, Relegation round
CSO Plopeni
-
CS Paulesti
Tricolorul Breaza
-
Pucioasa
ROMANIA
Liga 3, Group 5, Promotion round
Olimpic Zarnesti
-
Muscelul Campulung
ROMANIA
Liga 3, Group 5, Relegation round
Ciucas Tarlungeni
-
Odorheiu Secuiesc
Viitorul Curita
-
Targu Secuiese
ROMANIA
Liga 3, Group 6, Relegation round
Curtisoara
-
Sporting Rosiori
Petrolul Potcoava
-
Flacara Horezu
ROMANIA
Liga 3, Group 7, Promotion round
Filiasi
-
Ghiroda
ROMANIA
Liga 3, Group 7, Relegation round
Vointa Lupac
-
Turceni
ROMANIA
Liga 3, Group 8, Promotion round
ASU Poli Timisoara
-
Bihor Oradea
Peciu Nou
-
Phoenix Buzias
ROMANIA
Liga 3, Group 8, Relegation round
Gloria Lunca Teuz Cermei
-
Soimii Lipova
Socodor
-
Progresul Pecica
ROMANIA
Liga 3, Group 9, Promotion round
Medias 2022
-
Gloria Bistrita
Unirea Ungheni
-
Unirea Alba Iulia
ROMANIA
Liga 3, Group 9, Relegation round
Industria Galda de Jos
-
Unirea Alba Iulia
ROMANIA
Liga 3, Group 10, Promotion round
Crisul Santandrei
-
Sighetu Marmatiei
Olimpia Satu Mare
-
SCM Zalau
RUSSIA
Supreme Divison - Women
Yenisey W
-
Dinamo W
Kr. Sovetov W
-
Lokomotiv W
FK Krasnodar W
-
Ryazan W
Chertanovo W
-
Rostov W
Rubin W
-
Zvezda W
CSKA W
-
Spartak W
RUSSIA
Second League B, Group 1
Angusht
-
Dinamo Stavropol
Druzhba Maykop
-
FK Pobeda
Forte
-
Dynamo Makhachkala-2
Legion Makhachkala
-
Biolog-Novokub.
Stroitel K
-
Rostov-2
Nart Cherkessk
-
FC Sevastopol
RUSSIA
Second League B, Group 2
Dinamo St Petersburg
-
Zvezda S-P
RUSSIA
Second League B, Group 3
Dinamo Vladivostok
-
FK Strogino
FC Sakhalin
-
Kosmos
SKA Khabarovsk-2
-
Kompozit
RUSSIA
Second League B, Group 4
FK Volna
-
Rubin-2 Kazan
Lada
-
Dinamo Kirov
Nosta
-
Amkar
Dinamo Barnaul
-
Nizhnyi Novgorod-2
SAN MARINO
Campionato, Playoffs
SP Tre Fiori
-
Murata
Cosmos
-
San Giovanni
SCOTLAND
Highland League
Brora Rangers
-
Turriff Utd
Keith
-
Wick Academy
SCOTLAND
Lowland League
Tranent Juniors
-
Celtic-2
SCOTLAND
National cup - Women
Rangers W
-
Celtic W
SCOTLAND
SWPL 1, Relegation round - Women
Dundee United W
-
Hamilton W
SERBIA
Prva Liga, Promotion Group
Graficar
-
Sartid Smederevo
Jedinstvo Ub
-
Indjija
Radnicki Sremska Mitrovica
-
Macva Sabac
Tekstilac Odzaci
-
OFK Beograd
SERBIA
Srpska Liga, Belgrade
Sindelic
-
Zemun
Polet Dorcol
-
BASK
Teleoptik
-
Padinska Skela
Brodarac
-
Usce Novi Beograd
Rad
-
Prva Iskra
SERBIA
Srpska Liga, East
Djerdap Kladovo
-
Mesevo
Dunav Prahovo
-
Vlasina
Jagodina
-
Radnicki Pirot
Pcinja Trgoviste
-
Timocanin
Radnicki Svilajnac
-
Jedinstvo Krusevac
Sindjelic Nis
-
Trajal Krusevac
SERBIA
Srpska Liga, Vojvodina
Backa Palanka
-
Naftagas
Maj Ruma
-
Jedinstvo Star Pazova
Radnicki Zrenjanin
-
Hajduk Kula
Zeleznicar Indija
-
Becej
SERBIA
Srpska Liga, West
Buducnost Krusik
-
Borac Cacak
Josanica
-
Loznica
Mladi Radnik
-
Omladinac Z
Sloga Pozega
-
Takovo
SLOVAKIA
4. liga, West
Hurbanovo
-
Trencianske Stankovce
SLOVAKIA
2. liga
Komarno
-
Puchov
Spisska Nova Ves
-
Dolny Kubin
Tatran Presov
-
Slavoj Trebisov
Pohronie
-
Samorin
SLOVAKIA
4. Liga, Center
Kysucke Nove Mesto
-
Cadca
SK Javornik Makov
-
Banik Stranavy
Slavia Staskov
-
Badin
SLOVAKIA
3. Liga, East
Lipany
-
Partizan Bardejov
Novohrad Lucenec
-
Banik Kalinovo
Oravske Vesele
-
Slavia TU Kosice
Stara Lubovna
-
Svidnik
Vranov nad Toplou
-
Tesla Stropkov
SLOVAKIA
3. Liga, West
Banik Lehota
-
Fomat Martin
Dubnica
-
Hamsik Academy
Galanta
-
Podkonice
MFK Zvolen
-
Jednota Banova
Malacky
-
Castkovce
SLOVAKIA
4. Liga, Bratislava
NSK 1922 Bratislava
-
Slovan Most
Bernolakovo
-
Dunajska Luzna
Inter Bratislava
-
Senec
Modra
-
Domino
Pezinok
-
Slovan Ivanka
SLOVAKIA
Liga 1, Championship Group - Women
Spartak Trnava W
-
Banska Bystrica W
SLOVAKIA
Liga 1, Relegation Group - Women
GFC W
-
Petrzalka W
Trencin W
-
Zilina W
SLOVAKIA
4. Liga, East
Rudnany
-
Raslavice
SLOVAKIA
U-19 League
DAC U-19
-
Pohronie U-19
Kosice U-19
-
Banska Bystrica U-19
Podbrezova U-19
-
Trencin U-19
Spartak Trnava U-19
-
Petrzalka U-19
SLOVENIA
2. SNL
Dravinja
-
Brinje
NK Fuzinar
-
Triglav
NK Krka
-
Tolmin
Nafta
-
Rudar Velenje
SLOVENIA
3. SNL, West
Sencur
-
Brda Dobrovo
Kocevje
-
Dren Vrhnika
MNK Izola
-
Slovan Ljubljana
NK Adria
-
Dob
Svoboda
-
Sobec Lesce
Ziri
-
Acroni Jesenice
SLOVENIA
3. SNL, East
Drava
-
Krsko
Korotan
-
Podvinci
Ljutomer
-
Dravograd
Race
-
Brezice
Sampion Celje
-
Dobrovce
Zavrc
-
Hajdina
SPAIN
Primera RFEF, Group 1
Osasuna-2
-
Real Union
Ponferradina
-
Barcelona-2
Unionstas de Salamanca
-
Sabadell
Celta-2
-
SD Logrones
Fuenlabrada
-
Teruel
Lugo
-
Rayo Majadahonda
Cornella
-
Sestao
SPAIN
Primera RFEF, Group 2
San Fernando
-
Real Madrid-2
SPAIN
Primera Division - Women
Tenerife W
-
Valencia W
Villarreal W
-
Granada W
Betis W
-
Sporting de Huelva W
Sevilla W
-
Levante W
SPAIN
Tercera RFEF, Group 1
Polvorin
-
Celta-3
Barbadas
-
Arzua
Bergantinos
-
UD Ourense
Betanzos
-
Arteixo
Silva SD
-
Viveiro
Estradense
-
Bouzas
Paiosaco
-
Pontevedra-2
Sarriana
-
Somozas
SPAIN
Tercera RFEF, Group 2
Luarca
-
Urraca
Aviles Stadium
-
Lenense
Ceares
-
Real Titanico
Entregu
-
Condal
Caudal
-
Sporting Gijon-2
Llanera
-
Gijon Industrial
Llanes
-
Tuilla
SPAIN
Tercera RFEF, Group 3
Colindres
-
Atletico Albericia
Escobedo
-
Tropezon
Deportivo Mineros
-
Velarde
Laredo
-
Solares
Revilla
-
Castro
Torina
-
Cultural Guarnizo
Bezana
-
CD Naval
SPAIN
Tercera RFEF, Group 4
San Ignacio
-
Vitoria CD
Touring
-
Pasaia KE
Anaitasuna FT
-
Deusto
Aurrera de Ondarroa
-
Alaves-3
Basconia
-
Anorga
Urduliz
-
Padura
Beasain
-
Lagun Onak
Portugalete
-
Durango
SPAIN
Tercera RFEF, Group 5
Girona-2
-
Olot
LEscala
-
Mollerussa
Pobla Mafumet
-
San Cristobal
Tona
-
Prat
Vilafranca
-
Hospitalet
Peralada
-
Badalona-2
Reddis
-
Rapidenca
SPAIN
Tercera RFEF, Group 6
Levante-2
-
Castellon-2
Torrellano
-
Jove Espanol
Atzeneta
-
Gandia
Utiel
-
Acero
Burriana
-
Soneja
SPAIN
Tercera RFEF, Group 7
Pozuelo Alarcon
-
Galapagar
Tres Cantos
-
Las Rozas
Canillas
-
Trival Valderas
SPAIN
Tercera RFEF, Group 8
Becerril Campos
-
Mirandes-2
Bembibre
-
UD Santa Marta
Cristo Atletico
-
Burgos Promesas
Cultural Leonesa-2
-
Palencia
Real Avila
-
Ponferradina-2
Villaralbo
-
Colegios Diocesanos
Salamanca-2
-
Atletico Astorga
Almazan
-
Atletico Tordesillas
SPAIN
Tercera RFEF, Group 9
Atletico Melilla
-
Torre Del Mar
Real Jaen
-
Polideportivo Almeria
Huetor Tajar
-
Maracena
Huetor Vega
-
El Ejido
Arenas Armilla
-
Rincon
SPAIN
Tercera RFEF, Group 10
Xerez
-
Ayamonte
Sevilla-3
-
Pozoblanco
Ceuta-2
-
Coria CF
Cabecense
-
La Palma
Atletico Espeleno
-
Gerena
Cartaya
-
Xerez Deportivo
Conil
-
Bollullos
SPAIN
Tercera RFEF, Group 11
Mercadal
-
Llosetense
Binissalem
-
Soller
Constancia
-
Alaior
Poblense
-
Portmany
Arenal
-
Santanyi
Collerense
-
Manacor
Felanitx
-
Platges de Calvia
Inter Manacor
-
Alcudia
SPAIN
Tercera RFEF, Group 12
Buzanada
-
Lanzarote
Tamaraceite
-
Ibarra
Teror
-
San Bartolome
Santa Ursula
-
Las Palmas-2
Herbania
-
Tenerife-2
Union Sur Yaiza
-
Atletico Victoria
SPAIN
Tercera RFEF, Group 13
Montecasillas
-
Lorca Deportiva
Cieza
-
Algar
Racing Murcia
-
Union Molinense
Deportivo Minera
-
Ciudad de Murcia
Alcantarilla
-
Plus Ultra
SPAIN
Tercera RFEF, Group 14
Fuente de Cantos
-
CD Coria
SPAIN
Tercera RFEF, Group 15
Beti Kozkor
-
Lerines
Burlades
-
Bidezarra
Beti Onak
-
Cantolagua
Avance Ezcabarte
-
Cirbonero
Pena Sport
-
Huarte
Pamplona
-
Lagunak
Subiza
-
Txantrea
SPAIN
Tercera RFEF, Group 16
Calahorra-2
-
Tedeon
River Ebro
-
Pena Balsamaiso
La Calzada
-
Arnedo
Berceo
-
Racing Rioja
Comillas
-
Varea
Oyonesa
-
Haro Deportivo
Casalarreina
-
Vianes
SPAIN
Tercera RFEF, Group 17
Belchite
-
Tamarite
Caspe
-
Almudevar
Fraga
-
Ebro
Epila
-
Atletico Monzon
SPAIN
Tercera RFEF, Group 18
Villacanas
-
Calvo Sotelo
Albacete-2
-
Socuellamos
Huracan Balazote
-
Torrijos
Marchamalo
-
Tomelloso
Toledo
-
Quintanar del Rey
Cazalegas
-
Azuqueca
San Clemente
-
La Solana
Conquense
-
Tarancon
Villarrubia
-
Villarrobledo CP
SPAIN
Primera Federacion - Women
Albacete W
-
Deportivo La Coruna W
Alhama W
-
Alaves W
Athletic-2 W
-
Barcelona-2 W
CE Europa W
-
Osasuna W
Cacereno W
-
Madrid-2 W
Espanyol W
-
Atletico Madrid-2 W
Logrono W
-
Lleida W
SWEDEN
Damallsvenskan - Women
Brommapojkarna W
-
Vittsjo W
Djurgarden W
-
KIF Orebro W
Hacken W
-
Pitea W
Kristianstads W
-
Hammarby W
Norrkoping W
-
Trelleborg W
Rosengard W
-
AIK W
Vaxjo W
-
Linkoping W
SWEDEN
Division 1, Sodra
Onsala
-
Falkenberg
Torns
-
Tvaaker
Ariana FC
-
Oskarshamns AIK
Jonkoping S.
-
Rosengard
Olympic BK
-
Norrby
SWEDEN
Division 1, Norra
FBK Karlstad
-
Karlbergs
Hammarby Talang
-
Friska Viljor
Vasalund
-
Karlstad
United Nordic
-
Stocksund
SWEDEN
Division 2, Norra Gotaland
Forward
-
Vanersborgs FK
Ahlafors
-
Motala
Grebbestads
-
Stenungsund
SWEDEN
Division 2, Norra Svealand
Hudiksvall
-
Gute
Falu
-
Arlanda
Kungsangen
-
Jarfalla
SWEDEN
Division 2, Norrland
IFK Lulea
-
Bergnasets
Umea Akademi
-
Skelleftea
Taftea
-
Algarna-Harnasand
Gottne
-
IFK Ostersund
SWEDEN
Division 2, Sodra Sveland
Syrianska
-
Sylvia
Arameiska-Syrianska
-
Atvidaberg
Mjolby
-
Ljungsbro
Smedby AIS
-
Enskede
Haninge
-
Huddinge
SWEDEN
Division 2, Vastra Gotaland
Astrio
-
Varbergs GIF
Laholm
-
Lindome
Ockero
-
Tord
Qviding FIF
-
Jonsereds
SWEDEN
Division 2, Sodra Gotaland
Hogaborg
-
Karlshamn
Karlskrona
-
Balkan FC
Hassleholms IF
-
Simrishamn
Lodde
-
Rappe
SWEDEN
Elitettan - Women
Eskilstuna United W
-
Gamla Upsala W
Umea W
-
Orebro SK W
Uppsala W
-
Kalmar W
Mallbacken W
-
Alingsas W
SWITZERLAND
1. Liga Promotion
Cham
-
Zurich-2
Bavois
-
Young Boys-2
Bruhl
-
Biel-Bienne
Bulle
-
Rapperswil
Paradiso
-
St. Gallen-2
Etoile Carouge
-
Luzern-2
Kriens
-
Ticino
SWITZERLAND
1. Liga Classic, Group 1
Terre Sainte
-
Echallens
Grand-Saconnex
-
Lausanne-2
Meyrin
-
Yverdon-2
Chenois
-
Naters
SWITZERLAND
1. Liga Classic, Group 2
Black Stars Basel
-
Dietikon
Muttenz
-
Schotz
Rotkreuz
-
Wohlen
Concordia Basel
-
Bassecourt
Muri
-
Solothurn
SWITZERLAND
1. Liga Classic, Group 3
Eschen Mauren
-
Freienbach
Kreuzlingen
-
Balzers
Tuggen
-
Grasshoppers-2
Uzwil
-
Hongg
Wettswil
-
Gossau
YF Juventus
-
Kosova FC
Taverne
-
Winterthur-2
Mendrisio
-
Linth
SWITZERLAND
Nationalliga A, Relegation - Women
Thun W
-
Wil W
Rapperswil W
-
Sion W
SWITZERLAND
Nationalliga A, Playoffs - Women
Luzern W
-
Zurich W
Aarau W
-
Servette Chenois W
Grasshoppers W
-
Young Boys W
TURKEY
3. Lig, Group 2
Eynesil Belediyespor
-
Elazigspor
Hacettepe
-
Anadolu Univertisesi
Kartal Bulvaspor
-
Kelkit Belediye
Pazarspor
-
Ergene Velimespor
Sapanca Genclikspor
-
Karsiyaka
Turgutluspor
-
Batman Petrolspor
Yeni Amasyaspor
-
Silifke Genclerbirligi
TURKEY
3. Lig, Group 1
Aliaga Bld.spor
-
Kirikkale Buyuk Anadolu
Arguvan Belediyespor
-
Talasgucu
Artvin Hopaspor
-
Orduspor
Ayvalikgucu
-
Edirnespor Genclik
Gumushanespor
-
Kepez Belediye Antalya
Mardin BB
-
Inegol Kafkas
Tarsus Idman Yurdu
-
Karabukspor
TURKEY
3. Lig, Group 3
Bornova 1877
-
Konya Seker SK
Darica Genclerbirligi
-
Akhisar Bld genclik
Erbaaspor
-
Kutahyaspor
Fatsa Belediyespor
-
Bayburt IOI
Kusadasispor
-
Agri 1970
Sivas Belediyespor
-
Karakopru Belediyespor
Tepecik Belediye
-
Silivrispor
TURKEY
3. Lig, Group 4
23 Elazig
-
Akcaabat Sebatspor
Bursa Yildirimspor
-
Bergama Belediye
Catalcaspor
-
Tokatspor
Kestelspor
-
Sultanbeyli
Musspor
-
Cankaya FK
Nevsehir Belediye
-
Adana 1954
Orduspor 1967
-
Siirt Il Ozel Idaresi
TURKEY
U-19 League, Group 1
Alanyaspor U-19
-
Trabzonspor U-19
Boluspor U-19
-
Altinordu U-19
Eyupspor U-19
-
Samsunspor U-19
Giresunspor U-19
-
Istanbulspor U-19
TURKEY
U-19 League, Group 2
Ankaragucu U-19
-
Yeni Malatyaspor U-19
Besiktas U-19
-
Antalyaspor U-19
Demirspor Adana U-19
-
Gaziantepspor U-19
Istanbul Basaksehir U-19
-
Kayserispor U-19
UKRAINE
Youth League
Kolos Kovalivka U-19
-
Oleksandria U-19
Kryvbas U-19
-
Metallist 1925 U-19
Zorya U-19
-
Obolon-Brovar U-19
UKRAINE
2 Liga
Trostianets
-
Lokomotiv Kiev
Skala Stryi
-
UCSA
Druzhba Myrivka
-
Zvyagel
UKRAINE
Persha Liga, Promotion round
Poltava
-
Karpaty
Inhulets
-
Prykarpattya
Livyi Bereh
-
Nyva Buzova
UKRAINE
Persha Liga, Relegation round
Bukovyna
-
Dinaz Vyshhorod
Podillya K.
-
Chernihiv
BAHRAIN
Premier League
Al Shabbab Manama
-
East Riffa
Al-Riffa
-
Sitra
Muharraq
-
Al Hala Muharraq
BANGLADESH
Premier League
Brothers Union
-
Abahani Chittagong
Mohammedan Dhaka
-
Bangladesh Police
Bashundhara Kings
-
Sheikh Jamal
CHINA
League 1
Jiangxi Beidamen
-
Qingdao Red Lions
Suzhou Dongwu
-
Guangzhou FC
Guangxi Pingguo Haliao
-
Foshan Nanshi
Yunnan Yukun
-
Chongqing Tonglianglong
Heilongjiang Lava Spring
-
Shanghai Jiading
Yanbian Longding
-
Liaoning Kaixin
CHINA
Yi League
Beijing Technology
-
Shandong Taishan-2
Dalian Kun City
-
Hubei Istar
Nantong Haimen
-
Langfang Glory City
Shaanxi Changan
-
Taian Tiankuang
CHINA
Super League - Women
Beijing Beikong W
-
Changchun Dazhong W
Jiangsu Suning W
-
Wuhan Jiangda W
Shanghai RCB W
-
Shandong SL W
Yongchuan Chashan W
-
Henan Songshan Longmen W
Zhejiang W
-
Shaanxi Changan W
CHINESE TAIPEI
Mulan Football League - Women
Taipei Bear W
-
Hualien W
Taicheng Blue W
-
Taoyuan W
Kaohsiung W
-
Hang Yuan W
HONG KONG
Premier League
Southern District
-
Lee Man
Hong Kong U-23
-
Kitchee
North District
-
HK Rangers
Sham Shui Po
-
Eastern
INDIA
I-League 2
Bengaluru United
-
SC Bengaluru
Dempo SC
-
Sudeva
Kenkre FC
-
Maharashtra
Sporting Goa
-
Chirag United SC
IRAQ
Super League
Naft Al-Basra
-
Al Najaf
Baghdad
-
Al Hudod
JAPAN
J-League 3
Imabari
-
Omiya Ardija
Parceiro Nagano
-
Giravanz Kitakyushu
Tegevajaro Miyazaki
-
Sagamihara
YSCC
-
Nara Club
Gainare Tottori
-
FC Ryukyu
Fukushima Utd
-
Grulla Morioka
Kamatamare Sanuki
-
Vanraure Hachinohe
Matsumoto Yamaga FC
-
Kataller Toyama
Zweigen Kanazawa
-
Gifu
Osaka
-
Azul Claro Numazu
JAPAN
Nadeshiko League - Women
Ehime W
-
Miyazaki W
Bunnies Gunma W
-
Speranza W
Iga Kunoichi W
-
Yokohama Seagulls W
Nittaidai W
-
NGU Nagoya W
Setagaya Sfida FC W
-
Orca Kamogawa W
JAPAN
WE League - Women
NTV Beleza W
-
Omiya Ardija W
Urawa Red W
-
Sanfrecce Hiroshima W
Albirex Niigata W
-
JEF United W
Parceiro Nagano W
-
Elfen Saitama W
Kobe Leonessa W
-
Vegalta Sendai W
JAPAN
Football League
Maruyasu Okazaki
-
Reinmeer Aomori
Urayasu
-
Atletico Suzuka
Criacao Shinjuku
-
Sony Sendai FC
Kochi United
-
Honda FC
Minebea Mitsumi
-
Verspah Oita
Veertien Mie
-
Yokogawa Musashino FC
JORDAN
Premier League
Al-Faysali
-
Al Ahly
Al-Hussein
-
Al Aqaba
KOREA REPUBLIC
K4 League
Geoje Citizen
-
Seoul Jungnang
Sejong Vanesse
-
Namyangju
Seoul United
-
Jeonbuk Motors-2
Dangjin Citizen
-
Pyeongtaek Citizen
Jeonju Citizen
-
Pyeongchang United
Daejeon Citizen-2
-
Jinju Citizen
KOREA REPUBLIC
K3 League
Busan Kyotong
-
Daejeon Korail
Daegu-2
-
Paju Citizen
Pocheon
-
Gimhae
Mokpo City
-
Gangneung
Gyeongju KHNP
-
Ulsan Citizen
Siheung Citizen
-
Chuncheon
Yangpyeong
-
Hwaseong FC
Yeoju Citizen
-
Changwon
KUWAIT
Premier League, Championship round
Al Fehaiheel
-
Al Arabi
Al Kuwait
-
Al Quadsia
KUWAIT
Premier League, Relegation round
Kazma
-
Al Shabab
Khaitan
-
Al Jahra
KYRGYZSTAN
Top Liga
Muras United
-
Talant
Alga
-
FK Kara Balta
LEBANON
Premier League, Championship Group
Shabab El Bourj
-
Al Ansar Beirut
LEBANON
Premier League, Relegation Group
Shabab Al Ghazieh
-
Shabab Sahel Beirut
MACAO
Elite League
Hang Sai
-
Universidade de Macao
Tak Chun Ka I
-
Cheng Fung
MONGOLIA
Premier League
Khangarid
-
Bayanzurkh Sporting
Khoromkhon
-
Tuv Buganuud
MYANMAR
MNL League Cup
Dagon
-
Dagon Port
Silver Stars
-
Hantharwady United
OMAN
Premier League
Al-Nahda
-
Bahla
Rustaq
-
Oman FC
Al-Seeb
-
Sohar
PHILIPPINES
PFL
Loyola
-
Don Bosco Garelli
Cebu FC
-
Maharlika
Taguig
-
Kaya
Mendiola
-
Manila Digger
Davao Aguilas
-
Manila Montet
GRENADA
Premier League
Paradise
-
Fontenoy United
QATAR
Emir Cup
Mesaimeer SC
-
Al Waab
Al Khuraitiat SC
-
Al Sailiya SC
SAUDI ARABIA
Youth League
Al Hazm U-19
-
Al Ahli Jeddah U-19
Al-Khaleej U-19
-
Al Fateh U-19
Al Hilal Riyadh U-19
-
Al Faysaly Al Majmaah U-19
Al Taawon U-19
-
Al Ittifaq Dammam U-19
Al Wahda Mecca U-19
-
Al Ittihad Jeddah U-19
Jeddah U-19
-
Al Jeel U-19
SYRIA
Premier League
Jaish
-
Taliya
TAJIKISTAN
Visshaya Liga
Eskhata
-
Ravshan
Khosilot Parkhar
-
Regar-Tadaz
Vaksh
-
Panjsher
THAILAND
League 1
Buriram United
-
Muang Thong United
Chonburi FC
-
Nakhon Pathom
Sukhothai
-
Uthai Thani
BG Pathum United
-
Thai Port
THAILAND
Thai League 2
Ayutthaya
-
Kanchanaburi
Chainat
-
Krabi
Chanthaburi
-
Nakhon Ratchasima
Chiangmai United
-
Customs United
Kasetsart
-
Chiangmai
Lampang
-
Rayong
Nong Bua Pitchaya
-
Nakhon Si United
Samut Prakan
-
Pattaya United
Suphanburi
-
Phrae United
UAE
Premier League U-21
Al Jazeera U-21
-
Al Wasl Dubai U-21
Al Wahda U-21
-
Emirates U-21
Hatta Dubai U-21
-
Banni Yas U-21
Ittihad Kalba U-21
-
Al Nasr U-21
UAE
Division 1
Al Fujairah
-
Masafi
Al Urooba
-
Gulf United
Al-Taawon
-
Gulf Heroes
Dubai United
-
Al Dhafra
ALGERIA
Ligue 1
ASO Chlef
-
NC Magra
Ben Aknoun
-
JS Kabylie
MC Alger
-
Paradou
ALGERIA
Ligue 2
AS Khroub
-
RB Ouargla
ASM Oran
-
Temouchent
Boufarik
-
El Khemis
CA Batna
-
Ain Mlila
CR Mechria
-
Hussein Dey
Chelghoum
-
MSP Batna
ES Mostaganem
-
Olimpique Medea
GC Mascara
-
Guir Abadla
Ghozlane
-
Khemis El Khechna
JS Borj Menaiel
-
MO Constantine
Olympique Akbou
-
USM El Harrach
Olympique Magrane
-
MC El Eulma
Oued Sly
-
WA Mostaganem
RC Arba
-
Kolea
RC Kouba
-
JSM Tiaret
USM Annaba
-
Telaghema
ANGOLA
Girabola
CD Lunda Sul
-
Petro de Luanda
Recreativo Libolo
-
Sagrada Esperanca
Sporting Cabinda
-
Sao Salvador
Interclube
-
Uniao de Malanje
Desportivo Huila
-
Bravos do Maquis
BENIN
Championat National, Championship Group
Bani Ganse
-
AS Cotonou
Dragons
-
Dadje
Dynamo Abomey
-
Ayema
Requins
-
Damissa
BENIN
Championat National, Relegation Group
AS Police
-
JAC
Aziza
-
JSO
Real Sport
-
Dynamique Djougou
Soleil
-
Buffles du Borgou
Tonnerre Abomey
-
Pantheres
BOTSWANA
Premier League
Masitaoka
-
BDF XI
Morupule
-
Holy Ghost
Nico United
-
Sua Flamingoes
Security Systems
-
Tafic
BURKINA FASO
Premier League
ASF Dioulasso
-
ASFA-Yennenga
Douanes
-
Vitesse BF
Etoile Filante
-
Douanes
Kadiogo
-
Rahimo
RC Bobo-Dioulasso
-
Salitas
Sporting Cascades
-
ASEC-K
BURUNDI
Primus League
Inter Star
-
Telaviv
Musongati
-
Rukinzo
Tigre Noir
-
Magara Young Boys
VitalO
-
Moso Sugar
CONGO
Ligue 1
Vegas
-
Kondzo
JS Talangai
-
Diables Noirs
COTE DIVORE
Ligue 1
Lys Sassandra
-
Denguele
Racing Abidjan
-
AFAD
Sporting Gagnoa
-
Indenie Abengourou
Zoman
-
Mouna
Stade dAbidjan
-
Bouake
DR CONGO
Super Ligue, Relegation round
Etoile de Kivu
-
DR Congo Rangers
Motema Pembe
-
Celeste
DJIBOUTI
Division 1
ASAS
-
Garde-Cotes
GR SIAF
-
CDC Q7
Garde-Cotes
-
CDC Q7
Dikhil
-
Gendarmerie
EGYPT
Premier League
Baladeyet Al Mahalla
-
ZED
El Gounah
-
El Ittihad Al Sakandary
ESWATINI
Premier League
Highlander
-
Denver
Green Mamba
-
Ezulwini United
Madlenya
-
Eswatini Rangers
Manzini Wanderers
-
Young Buffaloes
Mbabane Swallows
-
Manzini Sea Birds
Nsingizini Hotspurs
-
Illovo
Royal Leopards
-
Moneni Pirates
GAMBIA
GFA League
Banjul Utd
-
WAA Banjul
Greater Tomorrow
-
Brikama United
Team Rhino
-
Bombada
GHANA
Premier League
Aduana Stars
-
Karela
Bechem United
-
Hearts of Lions
Medeama SC
-
Asante Kotoko
Nations
-
Bibiani Gold Stars
Samartex
-
Great Olympics
Hearts of Oak
-
Accra Lions
GUINEA
Ligue 1
Horoya
-
Flamme Olimpique
Renaissance FC
-
Kaloum Star
KENYA
FKF Cup
KCB
-
Homeboyz
Police N
-
Sofapaka
LESOTHO
Premier League
Liphakoe
-
Machokha
CCX
-
LMPS
LDF
-
Naughty Boys
Likila United
-
Lijabatho
Lioli
-
Linare
MALAWI
Super League
Big Bullets
-
Baka City
Creck
-
Ekwendeni Hammers
MAFCO
-
Silver
Silver
-
MAFCO
MAURITANIA
Premier League
Kaedi
-
Chemal
Garde Nationale
-
ASAC Concorde
Gendrim
-
Inter Nouakchott
MOROCCO
Botola Pro
Chabab Mohammedia
-
Union de Touarga
HUSA Agadir
-
FAR Rabat
OCS Safi
-
Ittihad Tanger
RCA Casablanca
-
RSB Berkane
MOROCCO
Botola 2
CODM Meknes
-
OCK Khouribga
DHJ El Jadida
-
USM Oujda
Racing Casablanca
-
Kawkab Marrakech
Stade Marocain
-
Raja Beni Mellal
MOZAMBIQUE
Mocambola
Black Bulls Maputo
-
Baia de Pemba
NAMIBIA
MTC Premiership
Ongos
-
Young Africans FC
Tigers FC
-
Civics
Blue Waters
-
Okahandja
Julinho Sporting
-
Okakarara
Khomas Nampol
-
Young Brazilians
Mighty Gunners
-
Eeshoke
Orlando Pirates FC
-
African Stars
UNAM
-
Life Fighters
NIGERIA
NPFL
Doma United
-
Kwara
Bendel
-
Heartland
RWANDA
National League
AS Kigali
-
Etincelles
Musanze
-
Amagaju
Rwamagana City
-
Rayon Sports
SIERRA LEONE
Premier League
Bai Bureh Warriors
-
East End Lions
Bo Rangers
-
Old Edwardians
Mighty Blackpool
-
Diamond Stars
SLIFA Mount Aureol
-
Ports Authority
East End Lions
-
Ports Authority
SOMALIA
First Division
Gaadiidka
-
Raadsan
SOUTH AFRICA
Division 1
Hungry Lions
-
Baroka
Magesi
-
Maritzburg United
Milford
-
NB La Masia
Venda
-
Univ. of Pretoria
SOUTH AFRICA
Diski Challenge
AmaZulu U-23
-
Polokwane City U-23
Chippa United U-23
-
Moroka Swallows U-23
Mamelodi Sundowns U-23
-
Royal AM U-23
Orlando Pirates U-23
-
Richards Bay U-23
TS Galaxy U-23
-
Golden Arrows U-23
Sekhukhune United U-23
-
SuperSport United U-23
TANZAINIA
Ligi Kuu Bara
Young Africans
-
Coastal Union
TUNISIA
Ligue 1, Championship Group
Stade Tunis
-
Monastir
TUNISIA
Ligue 1, Relegation Group
Ben Guerdane
-
EGS Gafsa
Metlaoui
-
Bizertin
TUNISIE
Ligue 2
Chebba
-
Sidi Bouzid
Esperance de Zarzis
-
Kerkennah
Gabes
-
Stade Gabesien
Mahdia
-
Moknine
Msaken
-
Rades
UGANDA
National cup
Airtel Kitara
-
Pajule Lions
BUL
-
NEC FC
ZAMBIA
Super League
Forest Rangers
-
Konkola Blades
NAPSA Stars
-
Green Eagles
Nkana
-
ZESCO United
Red Arrows FC
-
Kansanshi
ZAMBIA
Absa Cup
Kabwe Warriors
-
FC MUZA
Nchanga Rangers
-
Red Arrows FC
ZIMBABWE
Premier League
Simba Bhora
-
TelOne
Yadah
-
Chicken Inn
ZPC Kariba
-
Bikita Minerals
COSTA RICA
Primera Division, Clausura
FC Puntarenas
-
San Carlos
Grecia
-
Santos Dg
Sporting San Jose
-
Municipal Liberia
CS Herediano
-
LD Alajuelense
COSTA RICA
Liga de Ascenso, Promotion Playoffs
Escorpiones
-
Santa Ana FC
DOMINICAN REPUBLIC
LDF
San Cristobal FC
-
Atlantico FC
EL SALVADOR
Primera Division, Clausura
Alianza
-
Fuerte San Francisco
Jocoro
-
Municipal Limeno
Firpo
-
Santa Tecla
Isidro Metapan
-
Platense Municipal
GUATEMALA
Liga Nacional, Playoffs
Coban Imperial
-
CSD Comunicaciones
Mixco
-
Achuapa
MEXICO
Liga Premier Serie A, Apertura
Leones Negros-2
-
Atletico Saltillo
San Juan de Aragon
-
Inter Playa Del Carmen
Tritones Vallarta
-
Calor de San Pedro
Colima
-
Apodaca
Halcones de Zapopan
-
Pioneros de Cancun
Cafetaleros
-
Aguacateros de Periban
Escorpiones FC
-
Petroleros Salamanca
Mexicali FC
-
Alacranes de Durango
UA Zacatecas
-
Los Cabos United
Lobos ULMX
-
Sporting Canamy
Porto Palmeiras
-
Inter de Queretaro
Tampico Madero
-
Venados
MEXICO
Liga Premier Serie B, Playoffs
Artesanos Metepec
-
Chilpancingo
CDM
-
Santiago
Uruapan
-
Atletico Pachuca
MEXICO
U-23 League, Clausura
Atlas U-23
-
Guadalajara U-23
Juarez U-23
-
Leon U-23
Tigres U-23
-
Tijuana U-23
Toluca U-23
-
Cruz Azul U-23
Pachuca U-23
-
Mazatlan U-23
MEXICO
Liga de Expansion, Promotion Playoffs
Venados
-
CA La Paz
Tapatio
-
Celaya
NICARAGUA
Primera Division, Clausura
Walter Ferreti
-
Deportivo Ocotal
Managua
-
Masachapa
Real Esteli
-
Matagalpa
PANAMA
LFP, Apertura
Arabe Unido
-
Sporting San Miguelito
Herrera
-
Veraguas
Independiente Chorrera
-
CD Universitario
UMECIT
-
San Francisco FC
Deportivo del Este
-
Plaza Amador
Tauro FC
-
Alianza FC
SURINAM
Hoofdklasse
Transvaal
-
PVV
Robin Hood
-
Notch
USA
NWSL - Women
North Carolina W
-
Seattle Reign W
Chicago Red Stars W
-
Portland Thorns W
Utah Royals W
-
Houston Dash W
San Diego Wave W
-
Bay W
USA
USL Championship
Charleston Battery
-
Las Vegas Lights
Indy Eleven
-
North Carolina
Miami
-
San Antonio FC
Pittsburgh Riverhounds
-
Detroit City
Birmingham Legion
-
Memphis 901
Louisville City
-
Hartford Athletic
Tampa Bay
-
New Mexico United
El Paso Locomotive
-
Tulsa Roughnecks
Oakland Roots
-
Colorado Springs
Orange County
-
Monterey Bay
Sacramento Republic
-
Loudoun United
USA
MLS Next Pro
Chattanooga FC
-
Carolina Core
USA
NISA
Michigan Stars
-
Club de Lyon
LA Force
-
Capo
USA
USL League One Cup
Spokane Velocity
-
Central Valley Fuego
Greenville
-
Richmond Kickers
Tormenta
-
Charlotte Independence
Chattanooga Red Wolves
-
One Knoxville
ARGENTINA
Primera Nacional
Tristan Suarez
-
Estudiantes de Caseros
Almagro
-
Almirante Brown
Patronato de Parana
-
Talleres Remedios
Nueva Chicago
-
CA Mitre
Agropecuario
-
San Martin Tucuman
Defensores Belgrano
-
Atlanta CA
ARGENTINA
Primera B, Apertura
Argentino Merlo
-
Liniers
Dock Sud
-
Fenix A
San Martin Burzaco
-
Canuelas
Sportivo Italiano
-
Comunicaciones
Urquiza
-
Los Andes
Villa San Carlos
-
Deportivo Armenio
Colegiales
-
Ferrocarril Midland
ARGENTINA
Torneo Federal A
Ciudad Bolivar
-
Ferro Carril Oeste GP
Deportivo Camioneros
-
Biblioteca Atenas
Crucero del Norte
-
Boca Unidos
Independiente Chivilcoy
-
Sportivo Belgrano
Sarmiento Resistencia
-
Sarmiento de La Banda
ARGENTINA
Primera C, Apertura
Central Cordoba
-
General Lamadrid
Leandro Niceforo Alem
-
Yupanqui
Mercedes
-
Deportivo Muniz
Puerto Nuevo
-
Ituzaingo
Victoriano Arenas
-
JJ Urquiza
ARGENTINA
Primera A, Apertura - Women
Social Atletico Television W
-
Boca Juniors W
Huracan W
-
Racing W
Platense W
-
Banfield W
Excursionistas W
-
San Lorenzo W
BRAZIL
Serie B
CRB Maceio
-
Amazonas
Paysandu
-
Botafogo SP
America MG
-
Novorizontino
BRAZIL
Serie C, First stage
ABC Natal
-
Nautico
Sampaio Correa
-
Figueirense
Sao Bernardo
-
Tombense
Athletic Minas
-
Remo
BRAZIL
Serie D
Ipora
-
Uniao Rondonopolis
Santa Cruz Natal
-
Treze
Avenida SC
-
Cascavel
Atletico Cearense
-
Potiguar de Mossor
CAP Patrocinense
-
Agua Santa
Capital Cf
-
Real Brasilia
Democrata SL
-
Nova Iguacu
Internacional de Limeira
-
Pouso Alegre
Juazeirense
-
Itabaiana
Manauara
-
Rio Branco
Petrolina
-
Jacuipense
River
-
Aguia de Maraba
Sergipe
-
ASA
Serra
-
Audax Rio
Cianorte PR
-
Hercilio Luz
Princesa Solimoes
-
Sao Raimundo RR
Sao Jose
-
Costa Rica EC
Portuguesa RJ
-
Ipatinga
CSE
-
Retro FC
BRAZIL
Brasileiro - Women
Gremio W
-
Avai Kindermann W
Botafogo PB W
-
Atletico-MG W
Real Brasilia W
-
Internacional W
Cruzeiro W
-
America MG W
BRAZIL
Roraimense, Second stage
Atletico Roraima
-
Progresso FC
Nautico RR
-
GAS
BRAZIL
Brasiliero A2 - Women
FC Fortaleza W
-
VF4 W
Amazonia W
-
Remo W
Doce Mel W
-
Bahia W
BRAZIL
Paulista U-20
CA Juventus U-20
-
Corinthians U-20
Comercial MS U-20
-
Botafogo SP U-20
Portuguesa Santista U-20
-
Santos U-20
Portuguesa U-20
-
Palmeiras U-20
Vital Ibiuna U-20
-
Sao Paulo U-20
BRAZIL
Paulista A3, Promotion playoffs
Votuporanguense
-
Gremio Prudente
BRAZIL
Cearense 2, Promotion Playoffs
Pague Menos
-
Cariri
BRAZIL
Matogrossense 2
Uniao Rondonopolis
-
Acao
CHILE
Primera B
Deportes Santa Cruz
-
Antofagasta
Curico Unido
-
Deportes Temuco
Santiago Morning
-
U. Concepcion
Santiago Wanderers
-
San Luis de Quillota
San Marcos
-
Barnachea
CHILE
Segunda Division
Concon National
-
Trasandino
Linares Unido
-
Provincial Ovalle
Concepcion
-
Melipilla
COLOMBIA
Primera B, Apertura
FC Bogota
-
Leones
Cucuta
-
Internacional Palmira
COLOMBIA
Liga - Women
Santa Fe W
-
Indep. Medellin W
Atletico Nacional W
-
Millonarios W
Internacional Palmira W
-
Deportivo Cali W
America Cali W
-
Deportes Pereira W
Llaneros W
-
Junior W
PARAGUAY
Division Intermedia
12 de Junio
-
Deportivo San Lorenzo
Pastoreo
-
CA Colegiales
PERU
Liga - Women
Biavo W
-
U. de Deportes W
Alianza Lima W
-
Killas W
PERU
Liga 2
Huaral
-
Juan Aurich
URUGUAY
Segunda Division, Playoffs
Uruguay Montevideo
-
Juventud
Colon FC
-
Plaza Colonia
Sud America
-
La Luz
Rentistas
-
Cooper
Torque
-
Cerrito
VENEZUELA
Primera Division, Playoffs
Deportivo La Guaira
-
Universidad Central
Metropolitanos
-
Inter de Barinas
VENEZUELA
Segunda Division
Nueva Esparta
-
Maritimo SC
Real Frontera SC
-
Heroes de Falcon
AUSTRALIA
Queensland Premier League 2
Taringa Rovers
-
Holland Park Hawks
North Star
-
Ipswich Knights
Grange Thistle
-
Maroochydore
Samford Rangers
-
Souths United
North Lakes United
-
Magic United
Pine Hills
-
Bayside United
AUSTRALIA
Queensland Premier League
Mitchelton
-
Moreton City-2
Caboolture
-
Eastern Suburbs
Southside Eagles
-
SWQ Thunder
Logan Lightning
-
Ipswich FC
St George Willawong
-
Capalaba
AUSTRALIA
NPL Victoria
Avondale FC
-
Green Gully Cavaliers
Dandenong Thunder
-
St. Albans Saints
Manningham United
-
Dandenong City
Moreland
-
Altona Magic
Port Melbourne
-
South Melbourne
Hume City
-
Heidelberg United
AUSTRALIA
NPL South Australia
Croatia Raiders
-
Para Hills
Adelaide Comets
-
Modbury Jets
Adelaide Olympic
-
MetroStars
AUSTRALIA
NPL Queensland
Moreton City
-
Gold Coast Knights
Brisbane City
-
Peninsula Power
Sunshine Coast Wanderers
-
Rochedale Rovers
Brisbane Roar-2
-
Brisbane Olympic
Gold Coast United FC
-
Queensland Lions
AUSTRALIA
NPL New South Wales
Hills Brumbies
-
St George City
Marconi Stallions
-
St George Saints
Central Coast Mariners-2
-
Sutherland Sharks
Rockdale Ilinden
-
Wollongong Wolves
Sydney Olympic
-
Blacktown City
Western Sydney-2
-
APIA Tigers
AUSTRALIA
NPL Northern NSW
Lambton Jaffas
-
Valentine
Lake Macquarie
-
Edgeworth Eagles
Maitland
-
Cooks Hill United
Charlestown Azzurri
-
Broadmeadow Magic
Newcastle Olympic
-
New Lambton
AUSTRALIA
NPL Capital Territory
Cooma Tigers
-
Canberra Olympic
OConnor Knights
-
Yoogali CT
Gungahlin
-
Monaro Panthers
Tuggeranong United
-
Canberra
AUSTRALIA
W-League, Final Rounds - Women
Sydney FC W
-
Central Coast W
Melbourne City W
-
Newcastle Jets W
AUSTRALIA
NPL Victoria Youth League
Hume City U-23
-
Heidelberg United U-23
Port Melbourne U-23
-
South Melbourne U-23
Melbourne Knights U-23
-
Oakleigh Cannons U-23
AUSTRALIA
NPL Victoria League 2
Eastern Lions
-
George Cross
Melbourne Victory U-21
-
Bulleen Lions
North Geelong
-
Kingston City
Western United U-21
-
Langwarrin
AUSTRALIA
NPL New South Wales League 2
Bulls Academy
-
Rydalmere Lions FC
Canterbury Bankstown
-
Dunbar Rovers
Blacktown Spartans
-
Mt Druitt Town
Bonnyrigg White Eagles
-
SD Raiders
Inter Lions
-
Dulwich Hill
Macarthur Rams
-
Northern Tigers
UNSW
-
Hakoah Sydney City
AUSTRALIA
South Australia Stage League 1
Salisbury United
-
Adelaide Blue Eagles
Western Strikers
-
Cumberland United
Adelaide Vipers
-
Fulham United
West Adelaide
-
Playford City
Adelaide Cobras
-
Adelaide Victory
AUSTRALIA
Queensland Premier League 3
North Pine
-
North Brisbaine
Redcliffe Dolphins
-
Centenary Stormers
Virginia United
-
Mount Gravatt
Springfield United
-
Newmarket
AUSTRALIA
NPL Queensland Youth League
Moreton City U-23
-
Gold Coast Knights U-23
Gold Coast United U-23
-
Lions U-23
AUSTRALIA
NPL Victoria League 3
Beaumaris
-
Boroondara-Carey
Goulburn Valley Sun
-
Doveton
AUSTRALIA
North NSW League 1
Cessnock City
-
Thornton Redbacks
West Wallsend
-
Wallsend
Belmont Swansea
-
Singleton Strikers
South Cardiff
-
Kahibah
AUSTRALIA
NPL New South Wales League 3
Central Coast United
-
Hawkesbury City SC
Gladesville Ryde
-
Camden Tigers
Bankstown United
-
Sydney University
Fraser Parks
-
Prospect United
Granville Rage
-
South Coast Flame
Hurstville FC
-
Parramatta Eagles
Inner West Hawks
-
Newcastle Jets-2
AUSTRALIA
Queensland PL Youth
Mitchelton U-23
-
Moreton City-2 U-23
Caboolture U-23
-
Eastern Suburbs U-23
Southside Eagles U-23
-
SWQ Thunder U-23
Logan United U-23
-
Ipswich FC U-23
St George Willawong U-23
-
Capalaba U-23
Broadbeach United U-23
-
Brisbane Strikers U-23
AUSTRALIA
NPL Northern NSW - Women
New Lambton W
-
Warners Bay W
Adamstown Rosebuds W
-
Charlestown Azzurri W
Maitland W
-
Broadmeadow Magic W
Mid Coast W
-
Newcastle Olympic W
AUSTRALIA
NPL Queensland - Women
Gold Coast United W
-
Brisbane Olympic W
Eastern Suburbs W
-
Lions W
Brisbane City W
-
FQ QAS W
Souths United W
-
Mitchelton W
AUSTRALIA
Capital Territory NPL2
Canberra Juventus
-
Wagga City Wanderers
Canberra White Eagles
-
Brindabella
Queanbeyan City
-
Belconnen United
ANU
-
West Canberra Wanderers
FIJI
Premier League
Rewa
-
Nadi
Suva
-
Lautoka
Tailevu Naitasiri
-
Nagroda
Nasinu
-
Navua
See all 1831 games ›