ScoreBat
Developer Tools
Free Video Widget
Free Video API
Free Livescore Widget
Top Leagues
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
More
All Competitions
Fixtures
Football Livescore & Live Video
Upcoming Fixtures
CHAMPIONS LEAGUE
Playoffs - Women
Lyon W
-
SL Benfica W
Chelsea W
-
Ajax W
CZECH REPUBLIC
Division 2
Varnsdorf
-
Lisen
ARGENTINA
Liga Profesional, Round 1
Lanus
-
Union Santa Fe
ARGENTINA
National cup
Independiente Rivadavia
-
Argentino Quilmes
Almirante Brown
-
San Martin Tucuman
Arsenal S
-
Estudiantes Rio Cuarto
Banfield
-
Ciudad Bolivar
Barracas Central
-
San Miguel
Colon Santa Fe
-
Los Andes
Deportivo Maipu
-
Juventud Unida SM
Huracan
-
Villa Mitre
Instituto
-
Talleres
Union Santa Fe
-
Gimnasia Mendoza
COLOMBIA
Primera Division, Apertura
Atletico Bucaramanga
-
Aguilas Doradas
Atletico Nacional
-
CD Jaguares
Millonarios
-
Independiente Santa Fe
PARAGUAY
Division Profesional, Apertura
Tacuary
-
Sportivo Ameliano
Sportivo Trinidense
-
Sportivo Luqueno
URUGUAY
Primera Division, Apertura
Atletico Progreso
-
Rampla
INTERNATIONAL
Club Friendlies
Stjordals-Blink
-
Brattvag
Strindheim
-
Nardo
ALBANIA
Division 1
Apolonia
-
Tomori Berat
Besa
-
Luzi
Burreli
-
Bylis
Kastrioti
-
Elbasani
Korabi Peshkopi
-
Flamurtari
BELGIUM
First Amateur Division
Sint-Eloois-Winkel
-
Thes Sport
BELGIUM
National 1 - Women
Club Brugge-2 W
-
Alken W
FC Liege W
-
Oud-Heverlee-2 W
Standard-2 W
-
Westerlo W
BOSNIA HERZEGOVINA
Prva Liga, RS
Banja Luka
-
Omarska
Drina Zvornik
-
Radnik
Kozara Gradiska
-
Velez Nevesinje
Kozarska Dubica
-
Ljubic Prnjavor
Laktasi
-
Sutjeska Foca
Leotar
-
Zeljeznicar Banja Luka
Slavija
-
Rudar Prijedor
Sloboda Mrkonji Grad
-
Famos Vojkovici
Modrica
-
Romanija Pale
BULGARIA
Third League, South-East
Rodopa Smolyan
-
Atletik Kuklen
CROATIA
1 HNL
Orijent 1919
-
Vukovar
DENMARK
Denmark Series, Group 4
Ringkobing
-
Vorup
ENGLAND
U-18 Premier League
Southampton U-18
-
Chelsea U-18
ENGLAND
National League North - Women
Huddersfield W
-
Halifax W
GERMANY
Regionalliga Nord
St. Pauli-2
-
Phonix Lubeck
GERMANY
Regionalliga Nordost
ZFC Meuselwitz
-
Babelsberg 03
Chemie Leipzig
-
Energie
GERMANY
Oberliga, Bayern Nord
Wurzburger FV
-
Neumarkt ASV
GERMANY
Oberliga, Hessen
Eddersheim
-
Hanau 93
GERMANY
Oberliga, Baden-Wurttemberg
Pforzheim
-
Backnang
GERMANY
Oberliga, Niederrhein
Sonsbeck
-
Homberg
Union Frintrop
-
Schonnebeck
Kleve
-
TVD Velbert
HUNGARY
U-19 League
Gyor U-19
-
Illes Akademia U-19
ICELAND
League cup
Breidablik
-
IA Akranes
NORTHERN IRELAND
Championship 1
Bangor FC
-
Institute FC
POLAND
National cup - Women
Resovia Rzeszow W
-
Slask W
UKS Lodz W
-
Olsztyn W
Bielawa W
-
Lechia Gdansk W
Katowice W
-
Gornik Leczna W
ROMANIA
Romanian Cup Women
Vasas Odorhei W
-
Rapid Bucuresti W
SCOTLAND
Highland League
Buckie Thistle
-
Brechin City
SCOTLAND
Lowland League
Civil Service Stroll
-
East Kilbride
SLOVAKIA
4. Liga, Bratislava
Bernolakovo
-
Senec
Dunajska Luzna
-
Tomasov
Inter Bratislava
-
Nova Dedinka
NSK 1922 Bratislava
-
FC Rohoznik
Pezinok
-
Domino
Rovinka
-
Modra
Slovan Most
-
Slovan Ivanka
Vrakuna
-
Rusovce
SPAIN
Tercera RFEF, Group 2
Caudal
-
Barcia
SPAIN
Tercera RFEF, Group 3
CD Naval
-
Tropezon
Colindres
-
Cartes
CD Naval
-
Tropezon
SPAIN
Tercera RFEF, Group 4
Anaitasuna FT
-
Vitoria CD
Urduliz
-
San Ignacio
Anorga
-
Leioa
SPAIN
Tercera RFEF, Group 6
Silla
-
Patacona
SPAIN
Tercera RFEF, Group 10
Sevilla-3
-
Conil
SPAIN
Tercera RFEF, Group 11
Platges de Calvia
-
Soller
Arenal
-
Mallorca-2
SPAIN
Tercera RFEF, Group 12
Herbania
-
Gran Tarajal
SPAIN
Tercera RFEF, Group 15
Lerines
-
Cantolagua
Pena Sport
-
Oberena
Pamplona
-
Subiza
SPAIN
Tercera RFEF, Group 17
Almudevar
-
Atletico Monzon
SPAIN
Segunda RFEF, Group 5
Gimnastica Segoviana
-
FC Guadalajara
SWITZERLAND
1. Liga Promotion
Biel-Bienne
-
Bavois
SWITZERLAND
1. Liga Classic, Group 1
Portalban
-
Coffrane
SWITZERLAND
1. Liga Classic, Group 2
Langenthal
-
Dietikon
SWITZERLAND
1. Liga Classic, Group 3
Freienbach
-
Grasshoppers-2
UKRAINE
Premier League, Championship round - Women
Shakhtar W
-
Kolos Kovalivka W
WALES
FAW Championship, South
Briton Ferry
-
Taffs Well
WALES
Premier League, Championship round - Women
Aberystwyth W
-
Wrexham W
Cardif City W
-
Swansea City W
WALES
Premier League, Relegation round - Women
Cardiff Met. W
-
Barry W
TNS W
-
Pontypridd Town W
BAHRAIN
Second Division
AAli
-
Bahrain SC
Budaiya
-
Etehad Al Reef
Malkiya
-
Qalali
INDIA
I-League 2
Sudeva
-
Dempo SC
INDONESIA
Liga 1
Arema
-
Persebaya Surabaya
Dewa United
-
Persita
IRAN
Azadegan league
Damash Guilan
-
Mes Shahr-e Babak
Fajr Sepasi
-
Darya Babol
Khooshe Talaee Saveh
-
Kheybar Kh.
Mes Kerman
-
Van Pars Isfahan
Mes Soongoun
-
Esteghlal Mollasani
Naft Gachsaran
-
Khalij Fars
Naft Masjed Soleyman
-
Shahre Raz
Pars Jonoubi Jam
-
Chadormalu SC
Saipa
-
Shahrdari Astara
IRAQ
Super League
Al Kahrabaa
-
Baghdad
JAPAN
WE League - Women
Urawa Red W
-
Albirex Niigata W
QATAR
QFA Cup, Playoffs
Al Shahaniya
-
Al Bidda
SAUDI ARABIA
Division 1
Al Najma
-
Al Bukiryah
UZBEKISTAN
Pro League A
Shortan Guzor
-
Dostlik Oltiariq
ANGOLA
Girabola
Petro de Luanda
-
Primeiro de Agosto
CAMEROON
Elite One, Playoffs
Gazelle FC
-
Cotonsport
Young Sport Academy
-
Stade Renard
CAMEROON
Elite One, Relegation Playoffs
Avion Academy
-
PWD Bamenda
Fovu Club
-
Aigle Royal
Fovu Club
-
Avion Academy
UMS de Loum
-
Fortuna Mfou
Union Douala
-
APEJES Academy
CAMEROON
Elite Two, Promotion Round
Aige Royal Moungo
-
Eding Sport
Bafmeng United
-
Feutcheu
Panthere
-
Racing Bafoussam
Tonnerre
-
Dragon de Yaounde
CAMEROON
Elite Two, Relegation Round
Foncha
-
AS Fap
Leopard de Douala
-
ISOHSA
Rangers of Bafut
-
Yafoot
Unisport Bafang
-
Renaissance N
DR CONGO
Super Ligue, Championship round
Dauphins Noirs
-
Lubumbashi Sport
CS Don Bosco
-
JSK
DR CONGO
Super Ligue, Relegation round
Motema Pembe
-
AC Kuya
DJIBOUTI
Division 1
Dikhil
-
ASAS
MOROCCO
National Cup
Amal Tiznit
-
Adrar Souss
FATH Casablanca
-
WAF Fes
MCO Oujda
-
KAC Kenitra
Stade Marocain
-
MAT Tetouan
SENEGAL
Ligue 1
Diambars
-
Pikine
SIERRA LEONE
Premier League
Bo Rangers
-
Kholifa Stars
Kahunla Rangers
-
Ports Authority
Luawa
-
Old Edwardians
SLIFA Mount Aureol
-
Mighty Blackpool
COSTA RICA
Primera Division, Clausura
Grecia
-
FC Puntarenas
San Carlos
-
CS Herediano
CS Cartagines
-
Deportivo Saprissa
EL SALVADOR
Primera Division, Clausura
Jocoro
-
FAS
Aguila
-
11 Deportivo
Firpo
-
Fuerte San Francisco
Platense Municipal
-
Municipal Limeno
Santa Tecla
-
Dragon
Isidro Metapan
-
Alianza
GUATEMALA
Liga Nacional, Clausura
Antigua GFC
-
CSD Comunicaciones
MEXICO
Liga de Expansion, Clausura
Leones Negros
-
CA La Paz
Correcaminos
-
Cimarrones
MEXICO
U-23 League, Clausura
Puebla U-23
-
Pachuca U-23
TRINIDAD and TOGABO
Pro League
Club Sando
-
Prison Service
AC Port of Spain
-
Cunupia
La Hopquetta Rangers
-
FC Central
Point Fortin
-
Police FC
Morvant Caledonia
-
Defence Force
USA
MLS Next Pro
New York City-2
-
Chattanooga FC
Real Monarchs
-
Minnesota-2
ARGENTINA
Primera B, Apertura
Deportivo Laferrere
-
Flandria
ARGENTINA
Primera C, Apertura
Atletico Lugano
-
Deportivo Paraguayo
Central Ballester
-
Defensores de Cambaceres
Claypole
-
Argentino Rosario
General Lamadrid
-
Club Lujan
Juventud Unida SM
-
Real Pilar
Puerto Nuevo
-
JJ Urquiza
Victoriano Arenas
-
Deportivo Espanol
Leandro Niceforo Alem
-
CA Atlas
Central Cordoba
-
Yupanqui
Ituzaingo
-
El Porvenir
Mercedes
-
Berazategui
ARGENTINA
Superliga Reserve League, First stage
Banfield-2
-
Rosario Central-2
Belgrano Cordoba-2
-
Barracas Central-2
Deportivo Riestra-2
-
Gimnasia La Plata-2
Tigre-2
-
Godoy Cruz-2
Independiente-2
-
Platense-2
Tucuman-2
-
San Lorenzo-2
Boca Juniors-2
-
Union Santa Fe-2
BRAZIL
Paulista, Play Offs
Santos
-
RB Bragantino
BRAZIL
Goiano 1, Playoffs
Vila Nova
-
Aparecidense
BRAZIL
Paranaense 1, Playoffs
Atletico-PR
-
Operario PR
BRAZIL
Maranhense
Chapadinha
-
Sampaio Correa
BRAZIL
Copa de Nordeste
America RN
-
Nautico
Botafogo PB
-
Bahia
CRB Maceio
-
Altos
Ceara
-
Itabaiana
Maranhao
-
Fortaleza
River
-
ABC Natal
Sport Recife
-
Juazeirense
Vitoria
-
Treze
BRAZIL
Brasileiro - Women
Avai Kindermann W
-
America MG W
BRAZIL
Carioca 1, Taca Rio
Boavista SC
-
Botafogo
BRAZIL
Paraense, Playoffs
Aguia de Maraba
-
Paysandu
BRAZIL
Copa Verde
Cuiaba
-
Brasiliense
BRAZIL
Paulista A2, Promotion Play Offs
Ferroviaria
-
AC Juventus
Sao Bento
-
Noroeste
Sao Jose
-
Velo Clube
XV de Piracicaba
-
Portuguesa Santista
BRAZIL
Amapaense
Santos Macapa
-
EC Macapa
BRAZIL
Rondoniense
Porto Velho
-
Vilhenense
BRAZIL
Cearense 2
Itapipoca
-
Pacajus
Pague Menos
-
Maranguape FC
Tiradentes CE
-
Icasa
ECUADOR
Liga Pro, Serie B
Nueve de Octubre
-
Guayaquil
Vargas Torres
-
Leones del Norte
Independiente Juniors
-
Gualaceo
URUGUAY
National cup
Penarol
-
Torque
AUSTRALIA
A League - Women
Canberra United W
-
Sydney FC W
Central Coast W
-
Western United W
AUSTRALIA
NPL Queensland - Women
Sunshine Coast W
-
Gold Coast United W
See all 219 games ›